Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 05.06.2019, 21:57

jestesmywaszastolica pisze:
05.06.2019, 20:39
Te wasze kompleksy to miód no moje serduszko :) zaś co do peesa to [link]
ha ha ha ha :) co j***** zgrywus dojebał :)
kompleksy? a czego wam mamy niby zazdrościć gamoniu ? ze was cala Polska nienawidzi? czy moze kutasów w d**** z tęczą w dłoni? idz trzaskowskiemu opierdol gałe :)
Gdyby cała Polska pluła na moje pochodzenie to bym sie raczej z tekstami o kompleksach nie wychylał :)
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY



Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 05.06.2019, 22:26

Przyjeżdża taki jeden z drugim cham z Łodzi do Warszawy za chlebem i pierdoli coś o kompleksach :)

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 05.06.2019, 22:42

Żyrardów pisze:
05.06.2019, 22:26
Przyjeżdża taki jeden z drugim cham z Łodzi do Warszawy za chlebem i pierdoli coś o kompleksach :)
typ z mieściny pt. Żyrardów pisze o Łodzianach że sa chamy :D jebłem :)
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 05.06.2019, 22:45

Hustin Doffman pisze:
05.06.2019, 21:57
jestesmywaszastolica pisze:
05.06.2019, 20:39
Te wasze kompleksy to miód no moje serduszko :) zaś co do peesa to [link]
ha ha ha ha :) co j***** zgrywus dojebał :)
kompleksy? a czego wam mamy niby zazdrościć gamoniu ? ze was cala Polska nienawidzi? czy moze kutasów w d**** z tęczą w dłoni? idz trzaskowskiemu opierdol gałe :)
Gdyby cała Polska pluła na moje pochodzenie to bym sie raczej z tekstami o kompleksach nie wychylał :)
bidy z nędzom możecie nam zazdrościć włościanie z łódzkiej metropolii, miasta seksu (oczywiście tylko heteroseksualnego) i biznesu.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 05.06.2019, 23:00

jestesmywaszastolica pisze:
05.06.2019, 22:45
Hustin Doffman pisze:
05.06.2019, 21:57
jestesmywaszastolica pisze:
05.06.2019, 20:39
Te wasze kompleksy to miód no moje serduszko :) zaś co do peesa to [link]
ha ha ha ha :) co j***** zgrywus dojebał :)
kompleksy? a czego wam mamy niby zazdrościć gamoniu ? ze was cala Polska nienawidzi? czy moze kutasów w d**** z tęczą w dłoni? idz trzaskowskiemu opierdol gałe :)
Gdyby cała Polska pluła na moje pochodzenie to bym sie raczej z tekstami o kompleksach nie wychylał :)
bidy z nędzom możecie nam zazdrościć włościanie z łódzkiej metropolii, miasta seksu (oczywiście tylko heteroseksualnego) i biznesu.

no raczej :)

LEPIEJ Z PIZDY NIE WYCHODZIĆ, NIŻ W WARSZAWIE SIĘ URODZIĆ :)
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 05.06.2019, 23:01

Hustin Doffman pisze:
05.06.2019, 22:42
Żyrardów pisze:
05.06.2019, 22:26
Przyjeżdża taki jeden z drugim cham z Łodzi do Warszawy za chlebem i pierdoli coś o kompleksach :)
typ z mieściny pt. Żyrardów pisze o Łodzianach że sa chamy :D jebłem :)
Skąd wiesz skąd jestem, czyli Wasz FCŻ ma opinię chamów :) hehe ciekawe co na to Bracia P.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 05.06.2019, 23:10

Żyrardów pisze:
05.06.2019, 23:01
Hustin Doffman pisze:
05.06.2019, 22:42
Żyrardów pisze:
05.06.2019, 22:26
Przyjeżdża taki jeden z drugim cham z Łodzi do Warszawy za chlebem i pierdoli coś o kompleksach :)
typ z mieściny pt. Żyrardów pisze o Łodzianach że sa chamy :D jebłem :)
Skąd wiesz skąd jestem, czyli Wasz FCŻ ma opinię chamów :) hehe ciekawe co na to Bracia P.
hahahaha :D no ja p******* nie wierze :) kurwisko pisze z nicka " żyrardów " i pyta skąd wiem skąd jest :)))) ty ku*** parówo zajebana :) gdzie ja napisałem ze ludzie z żyrardowa to chamy ? :) to ty napisales o ludziach z Łodzi ze są chamy a ja napisałem ze jestescie mieściną :) tak ludzie z naszych fc typu Żyrardów wiedzą ze sa z mieścin a nie metropolii :) a ty chciałes przeinaczyć swoje słowa w moje tyle ze jestes zbyt głupi zeby sie zorientować co robisz :) wez W********** na forum dla ćwierć mózgów,tam kariere zrobisz na bank ;)))
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 05.06.2019, 23:12

Myśl dalej baranie, to że mam w nicku Żyrardów, nie oznacza, że stąd jestem :)

LPJ
Posty: 118
Rejestracja: 17.01.2009, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LPJ » 05.06.2019, 23:13

VAR1312 pisze:
05.06.2019, 22:23
Zawsze mnie śmieszy gdy Łodzianie, Poznaniacy, Gdańszczanie itd wyjeżdżają z tym swoim żałosnym tekstem o słoikach, gry do nich zjeżdżają masowo mieszkańcy jakichs Koluszek, Łęczyc, Śród Wielkopolskich, Bninow czy innych Koscierzyn. O sprawach politycznych też niezła komedia gdy u nich po-wska rura Zdanowskia ma po 80% głosów a kibice sobie piateczki z nią zbijają albo Jaskowiak wbija c**** w obchody bohaterów powstania Wielkopolskiego ale na tęczowe marsze chadza za każdym razem. Do pana z Wielkopolski to niech lepiej się zajmie Poznaniem, bo już nawet TV robi reportaże o waszym mieście w których się wypłakuje wasza młodzież, że boi się chodzić po swoim mieście bo was antifa dojeżdża.
A mnie śmieszy ktoś, kto wyrabia sobie zdanie o sytuacji w mieście na podstawie reportaży w tv :) świat nie kończy się na tym co tam w tej warszafce wyczytacie w mediach.

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 05.06.2019, 23:17

Żyrardów pisze:
05.06.2019, 22:26
Przyjeżdża taki jeden z drugim cham z Łodzi do Warszawy za chlebem i pierdoli coś o kompleksach :)
Ostatnio tranzyt idzie w druga strone, jak zapewne wiesz.

Panowie ze stolycy, do tych ktorzy tam sie urodzili, Warszawa to piekne, stare i jednoczesnie nowoczesne miasto, mozna byc dumnym ze tam sie mieszka, ale na milosc boską NIE KIBICOWSKO!, dzieciaki z przedszkola zarowno w Łodzi, Poznania, Gdanska czy Wrocka, dzieciaki ojcow kibicow w co wieczornej modlitwie dziekuja Panu Bogu ze pozwolil im NIE-urodzic sie kibicem Legii, Wam sie nie udalo niestety, wyciagneliscie krótszą zapałkę przy urodzeniu, beznadziejna sytuacja, bez wyjscia.... no moze wyjscie jest, przerzucic sie szybciutko na Polonie

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 05.06.2019, 23:19

Żyrardów pisze:
05.06.2019, 23:12
Myśl dalej baranie, to że mam w nicku Żyrardów, nie oznacza, że stąd jestem :)
Faktycznie,to że tu piszesz rownież nie znaczy że jesteś kibicem.

Chciałeś błysnąć a nawet nie zaiskrzyłeś...
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 06.06.2019, 00:17

VAR1312 pisze:
05.06.2019, 23:30
widocznie nomen omen czerwonych z Łodzi ciągnie do "ekipy" gdzie antifa była obecna na trybunach.
Skąd się biorą takie kwiaty?
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 06.06.2019, 07:34

Hustin Doffman pisze:
05.06.2019, 12:48
Ja p******* jacy wy jestescie żałośni tęczowe parowozy to szok c**** o świcie :) jak to wasz zioma(L) nawijał "całe osiedle wie ze psami sie nie gada..." a ja po obejrzeniu filmu odnioslem wrazenie ze to nie bylo ich pierwsze spotkanie. Tak nie reaguje nikt do kogos kogo nie zna. Dozol osiągnoles juz perfekcje w manipulacji i te twoje piekne gramatycznie zwroty sa naprawde przekonywujące ale mozna sie nabrac raz, no moze dwa. Tyle ze dla mnie jestes juz jedynie zwyklym monotematycznym propagandzistą Legijnym mimo iz Legia oficjalnie tutaj sie nie udziela. Ale skoro nie męczy cie takie ciągłe pierdolenie to masz do tego prawo. Szkoda tylko ze ta twoja propaganda jest tak przewidywalna. Gdy ublizales naszym, wspomnialem ci o Haniorku, do teraz cisza.
1. Czy określenie "tęczowe parowozy" nawiązuje do wszystkich kolorów w barwach bandy 'w(q)rwe'?
2. Nie "gada" się [z "gadami" (ze s.w.) też nie], ale widać, (pod)łodzianie zawsze udają przy milicji niemowy. Tak trzymać!
3. Jak zaczniesz zaliczać jakieś wyjazdy, to może i ty będziesz rozpoznawał wroga.
4. Zarzut "propagandzisty" lub manipulanta ze strony widzewiaka?! To jest dopiero żałosne, jak bajki na widzewtomy.net, do których wstydźcie się odnieść.
5. A wasze "ciągłe pierdolenie" mnie co najwyżej bawi, takie prawo.
6. I to pieszczotliwie zarobienie "hANIORek", użyte przez ciebie o hANCE ma nawiązywać do jej kariery sportowej (w juniorach ksP), czy ciepłego stosunku do jej późniejszej "kariery" (po waszych odpowiedziach, koniecznie przypomnij mi swoje "wspomnienie" o "hANIORku")?
yurez pisze:
05.06.2019, 12:52
ŁÓDŹ I WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE- TAKI TEMAT JEST !

A Wy wchodzicie z tą prujdupą Warszawska i innymi jego giermkami w dyskusje.
Stolica i jej mieszkańcy maja zawsze to do siebie, ze wpierdalaja sie z butami tam gdzie ich nie chca, a stary cymbał dozo bedzie tu dalej prawił swoje mądrości, to taki typ warszawioka co sie leje w pysk za darmo, za to ze oddycha.
To "widzewski charakter" i jegO tutejsze gierMKI są członkami "rb'85", ciekawe.

Słyszałem, że dhw (wzorem wsh) regularnie "doi" z widzewskich puszek/zbiórek i "nalicza"/'rekietuje' fankluby 'eRTeeSu', ale teraz wiemy, że "tresuje" je "laniem w pysk za darmo". Wstydźcie się!
Odbanowany pisze:
05.06.2019, 14:20
mlodykocur pisze:
05.06.2019, 13:56
Hustin Doffman pisze:
05.06.2019, 12:48
(...)
(...)
Piękna wypowiedz, jaka szkoda, ze manipulujesz jak twoi koledzy. Wiesz co was łączy z ŁKS? Nienawisc do Widzewa i właśnie dlatego próbujecie dyskredytować wszystko co jest związane z Naszym środowiskiem. Apropo trollowania, to wejdź na konto „DoZo”/„DoZo(L)egia”/„drozdowiAK” i przewertuj jego wypowiedzi - tam znajdziesz więcej farmazonów niż w całym temacie łódzkim (pomimo 702 stron tekstu). Owszem często trafnie punktuje i nie daje się sprowokować [chociaż kilkukrotnie mi się udało :)], ale już kilkanaście razy zaliczył taka gafę, ze ręce opadają.. trapi mnie tylko jedno, czy ten ziomek skopany przed wasza ekipę naprawdę biegł po flagę „TB”, potwierdzisz tę informacje, która uzyskaliśmy od „nieprzypadkowej” persony od Was? :)
To nie jest nienawiść, to zwykła pogarda, ale wy i tak będziecie twierdzić, że widzewiacy 'rozpiedalający' się niedawno m.in. na kibiców z Sulejówka i Łącznej to tylko "janki" i się nie liczy, a wasz jĘDRAS nigdy nie działał w "dAChOwCACH". Parodia ...

No i wyszło szydłO z wora, że oDBANdażOWANA tylko trolluje, ale to żadna niespodzianka, bo tradycja przyznawania się wśród "czerwonoarmisów" jest bardzo długa.
Oficjalny trOllu, czy będzie następny, internetowy klaps/"liść" od mądrzejszego 'eRTeeSiaka', czy tym razem już wytarga cię za ucho?

PS. Na koniec najśmieszniejsze, bo ci wszyscy ze "stolycy", którzy się przedstawiają w stylu "u nas w Warszawie" to bardzo często urodzeni/wychowani małorolni np. z woj. łódzkiego, którzy przyjechali do W-wki pracować w jadłodajniach McDonalds lub ochronie [nabici w kredyt we franku głosują w wyborach na "tęczowego" poTRZASKa itp., żeby utrzeć nosa 'pisorowi' z Opola(?), który mizdrzył się do kibiców Legii], aby kupić karnet na 18-tysiecznik przy al. MJP 138.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 06.06.2019, 07:35

Żyrardów pisze:
05.06.2019, 23:01
Hustin Doffman pisze:
05.06.2019, 22:42
Żyrardów pisze:
05.06.2019, 22:26
Przyjeżdża taki jeden z drugim cham z Łodzi do Warszawy za chlebem i pierdoli coś o kompleksach :)
typ z mieściny pt. Żyrardów pisze o Łodzianach że sa chamy :D jebłem :)
Skąd wiesz skąd jestem, czyli Wasz FCŻ ma opinię chamów :) hehe ciekawe co na to Bracia P.
Czytanie ze zrozumieniem to jednak trudna sztuka..

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 06.06.2019, 10:10

jestesmywaszastolica pisze:
05.06.2019, 20:39
Te wasze kompleksy to miód no moje serduszko :)
Kompleksy, że większość ludzi w Polsce ma mieszkańców Warszawy za bandę cwaniaków(nie takich jak w książkach Grzesiuka) i buraków?

Pogadaj z jakimś normalnym Warszawiakiem, najlepiej z dziada pradziada(może ci się uda kogoś takiego znaleźć) i powie ci to samo. Też mu zarzucisz, że ma kompleksy?
Mi się udało kiedyś z jednym panem pogadać na Mazurach przy wódce. Rodowity Warszawiak z Woli. Takich bluzgów na temat obecnie zamieszkujących Warszawę to chyba w życiu nie słyszałeś.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 06.06.2019, 10:40

Szemrana Warszawa zawsze była darzona szacunkiem. To co dzis nazywa się warszawiakami to zwykły rynsztok moralny.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 06.06.2019, 10:56

Boli Łodziaczków, że codziennie muszą za chlebem jeździć do tej znienawidzonej Warszawy 😂

blah
Posty: 90
Rejestracja: 03.07.2016, 16:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: blah » 06.06.2019, 11:15

Żyrardów pisze:
06.06.2019, 10:56
Boli Łodziaczków, że codziennie muszą za chlebem jeździć do tej znienawidzonej Warszawy 😂
mysle ze jednak z c**** spadles. kto jezdzi ten jezdzi, a jednak zdecydowana wiekszosc daje sobie rade u nas na miejscu. za to ty wieśku prawdopodbnie nie masz wyboru i do roboty i tak musisz dojezdzac wiec twoj bełkot jest nie na miejscu.

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lucjan80 » 06.06.2019, 11:27

Każdy z jakiego by miasta nie był powinien zadać sobie pytanie
W którym pokoleniu jestem mieszkańcem tego czy innego miasta ?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 06.06.2019, 11:30

Nie dziwi mnie wcale estyma, jaką darzycie komunistę, grzesiuka, ponieważ pamiętam na ul. armii czerwonej 80 wywieszanie flagi lewackiej an(A)rchii (podobną widziałem chyba jeszcze tylko w Stalowej Woli), co może sobie przypomnieć oLDShoolFAN, ale pewnie akurat do tego się nie przyzna.

A skoro nie chciecie/umiecie odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytania to zadam prostsze:
Znacie miejsce urodzenia innego komunisty, ludwika sobolewskiego vel. 7UTKA rozenbaum'a, żydowskiego zbrodniarza, którego pozycja w prl-u była tak silna, że uniknął gomułkowskiej czystki w 1968 roku, a potem w okresie stanu wojennego zapewnił 'eRTeeSowi' tytuł MP?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 06.06.2019, 12:00

blah pisze:
06.06.2019, 11:15
Żyrardów pisze:
06.06.2019, 10:56
Boli Łodziaczków, że codziennie muszą za chlebem jeździć do tej znienawidzonej Warszawy 😂
mysle ze jednak z c**** spadles. kto jezdzi ten jezdzi, a jednak zdecydowana wiekszosc daje sobie rade u nas na miejscu. za to ty wieśku prawdopodbnie nie masz wyboru i do roboty i tak musisz dojezdzac wiec twoj bełkot jest nie na miejscu.
Pudło chłopku..
widać jak dajecie sobie radę po tłumach w PKP w relacji Łódź - Warszawa :-)

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 06.06.2019, 12:11

nawet jeśli ktoś dojeżdża do Warszawy w celach zarobkowych z Łodzi (mówiąc o tłumach zapominasz, ze większość wysiada w Żyrardowie jeśli chodzi o te relacje PKP), to biorąc pod uwagę Twoja logikę należy mu się szacunek, gdyż nie chce na stałe mieszkać w miejscu gdzie co trzeci mieszkaniec jest cudzoziemcem, a co piąta osoba jest potencjalnym nosicielem HIV. Nie każdy chce być szczurem w korporacji, macie mylne wyobrażenie o świecie. Ale na koniec pragnę zadać ci pytanie w związku z tematem który poruszyłaś.. co powiesz na temat ludzi z województwa mazowieckiego (mam tu na myśli małe miejscowości i wioski), którzy latają do stolicy pociągami do pracy i na mecze? Tez się z nich śmiejesz? Dlaczego wieszacie flagi fc na stadionie, skoro to podmiejskie szczury? Jak tam wasze fc.. to są wiesniaki, czy może krystalicznie czysta (jak ku*** w burdelu) i honorowa szlachta wiejska? A teraz spadaj już na ten pociąg do „miasta”, podwarszawska mendo :)

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 06.06.2019, 12:24

Odbanowany pisze:
06.06.2019, 12:11
nawet jeśli ktoś dojeżdża do Warszawy w celach zarobkowych z Łodzi (mówiąc o tłumach zapominasz, ze większość wysiada w Żyrardowie jeśli chodzi o te relacje PKP), to biorąc pod uwagę Twoja logikę należy mu się szacunek, gdyż nie chce na stałe mieszkać w miejscu gdzie co trzeci mieszkaniec jest cudzoziemcem, a co piąta osoba jest potencjalnym nosicielem HIV. Nie każdy chce być szczurem w korporacji, macie mylne wyobrażenie o świecie. Ale na koniec pragnę zadać ci pytanie w związku z tematem który poruszyłaś.. co powiesz na temat ludzi z województwa mazowieckiego (mam tu na myśli małe miejscowości i wioski), którzy latają do stolicy pociągami do pracy i na mecze? Tez się z nich śmiejesz? Dlaczego wieszacie flagi fc na stadionie, skoro to podmiejskie szczury? Jak tam wasze fc.. to są wiesniaki, czy może krystalicznie czysta (jak ku*** w burdelu) i honorowa szlachta wiejska? A teraz spadaj już na ten pociąg do „miasta”, podwarszawska mendo :)

Cóż za elokwencja ale czego spodziewać się po chłopku z „wielkiej aglomeracji łódzkiej”
Taka Warszawa znienawidzona, takie „kurestwo”, syf, kiła, lgbt a mimo wszystko zjeżdżacie tam do pracy. Siedzicie cicho i nie wychylacie się komu kibicujecie.

Jakoś nie znam osób, które by były takimi hipokrytami poza Wami i Jagiellonią, którzy w tygodniu mówią jaka to Warszawa jest super a w weekend w swojej wsi twierdzą, ze jej nie wiedza.
Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie odnośnie osobistości, której to znudziło się ukrywanie, sztywniutko?

LPJ
Posty: 118
Rejestracja: 17.01.2009, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: LPJ » 06.06.2019, 12:32

VAR1312 pisze:
05.06.2019, 23:30
Panie LPJ niczego sobie nie wyrabiam na podstawie tv...
To ile razy ci ff uprzykrzyli nam życie? Bo widzę że masz sporą wiedzę na temat Poznania.

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 06.06.2019, 12:32

Chłopie mam swój biznes na miejscu, czego oczekujesz od osób wypowiadających się w tym temacie i którzy pracują u siebie w mieście? Mamy się tłumaczyć za ludzi którzy tak robią? Wytłumacz mi dlaczego macie pedała w ratuszu? Albo czemu wybraliście trzaskowskiego i jego bandę w wyborach? Z wami nie da się rozmawiać, bo jesteście intelektualnymi przedszkolakami, zapierdalaj na pana tam w Warszawie a mi pozwól policzyć faktury, czy wszystko się zgadza w biznesie :)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 06.06.2019, 12:36

Odbanowany pisze:
06.06.2019, 12:11
nawet jeśli ktoś dojeżdża do Warszawy w celach zarobkowych z Łodzi (mówiąc o tłumach zapominasz, ze większość wysiada w Żyrardowie jeśli chodzi o te relacje PKP), to biorąc pod uwagę Twoja logikę należy mu się szacunek, gdyż nie chce na stałe mieszkać w miejscu gdzie co trzeci mieszkaniec jest cudzoziemcem, a co piąta osoba jest potencjalnym nosicielem HIV. (...)
Wyjaw wszystkim, skąd wzięłeś te statystyki, bo trudno mi uwierzyć, że wasz, stołeczny fanklub jest tak liczny, skoro antify na K6 pozostała garstka, a kolorowe dzieci tych z 'rb'85' zaliczyłaś do "cudzoziemców".
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 06.06.2019, 12:37

Odbanowany pisze:
06.06.2019, 12:32
Chłopie mam swój biznes na miejscu, czego oczekujesz od osób wypowiadających się w tym temacie i którzy pracują u siebie w mieście? Mamy się tłumaczyć za ludzi którzy tak robią? Wytłumacz mi dlaczego macie pedała w ratuszu? Albo czemu wybraliście trzaskowskiego i jego bandę w wyborach? Z wami nie da się rozmawiać, bo jesteście intelektualnymi przedszkolakami, zapierdalaj na pana tam w Warszawie a mi pozwól policzyć faktury, czy wszystko się zgadza w biznesie :)
Stwierdzam fakt. Widzę, że zabolało i zaczyna się tłumaczenie jakim to się nie jest biznesmenem 😂😂😂
Ponawiam pytanie, u kolegi sztywniutko czy nie wiesz o kogo chodzi?

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 06.06.2019, 12:50

Ja ponawiam pytanie czego oczekujesz od naszego środowiska w związku z pisaniem o dojeżdżaniu do wawy, skoro każdy ci pisał, ze radzimy sobie dobrze u siebie :)

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 06.06.2019, 12:54

Dziękuje za wyczerpująca odpowiedź świadcząca o tym, że c**** wiesz :-) Życzę dobrego dnia i na tym polemikę z Tobą kończę. Aj waj!

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 06.06.2019, 12:59

Jesli z użytkownikiem dożo nie odpowiadacie na nasze pytania, to nie oczekujcie odpowiedzi na swoje.

Proof
Posty: 609
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Proof » 06.06.2019, 13:59

VAR1312 pisze:
06.06.2019, 13:39
LPJ pisze:
06.06.2019, 12:32
VAR1312 pisze:
05.06.2019, 23:30
Panie LPJ niczego sobie nie wyrabiam na podstawie tv...
To ile razy ci ff uprzykrzyli nam życie? Bo widzę że masz sporą wiedzę na temat Poznania.
Czyli nie uprzykrzyli i ich nie ma? To fajnie. Trzymajcie tak dalej.
Zamiast odpowiadać na pytanie pytaniem to napisz jakie Wielkie akcje ta antifa zrobiła na Lecha a nie p****** głupoty jakich wysluchałeś w TV lepiej zajmij sie hindusami czy arabami którzy modlą sie na ulicach w waszej cywlizowanej zachodzniej stolycy

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 06.06.2019, 14:10

DoZo(L)e... pisze:
06.06.2019, 12:36
Odbanowany pisze:
06.06.2019, 12:11
nawet jeśli ktoś dojeżdża do Warszawy w celach zarobkowych z Łodzi (mówiąc o tłumach zapominasz, ze większość wysiada w Żyrardowie jeśli chodzi o te relacje PKP), to biorąc pod uwagę Twoja logikę należy mu się szacunek, gdyż nie chce na stałe mieszkać w miejscu gdzie co trzeci mieszkaniec jest cudzoziemcem, a co piąta osoba jest potencjalnym nosicielem HIV. (...)
Wyjaw wszystkim, skąd wzięłeś te statystyki, bo trudno mi uwierzyć, że wasz, stołeczny fanklub jest tak liczny, skoro antify na K6 pozostała garstka, a kolorowe dzieci tych z 'rb'85' zaliczyłaś do "cudzoziemców".
Adrianku spod Warszawy, te statystyki dostałem osobiście od sołtysa Twojej miejscowości. Ps. „Wziąłem”
Odbanowany pisze:
06.06.2019, 12:32
Z wami nie da się rozmawiać, bo jesteście intelektualnymi przedszkolakami

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 06.06.2019, 14:16

Oldschoolfan pisze:
06.06.2019, 14:10
Jak Panowie z Warszawy gdzie kozojebcy robia spędy walenia czołem z glebę a i całego innego brudnego scierwa macie więcej niż gdziekolwiek, a taka szmata jak małolatów Montana lansuje się z chłopami od was, jak wy mozecie pisac komus o lgbt pedałach brudasach i Antifie jak wy u siebie w mieście macie syf na niewyobrażalna skale i wam z tym dobrze? (Tak tak wiem stolica kultury zachód tolerancja) hipokryci pełna geba
A jak tam Wasz Festiwal Czterech Kultur? :D

stary zgred
Posty: 225
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: stary zgred » 06.06.2019, 14:22

Żyrardów pisze:
06.06.2019, 10:56
Boli Łodziaczków, że codziennie muszą za chlebem jeździć do tej znienawidzonej Warszawy 😂
A co widzisz w tym złego ? Tym postem tylko udowodniłes dlaczego reszta kraju Was nie lubi. Do Krakowa , Trójmiasta , Poznania, Wrocławia także dojeżdzają do pracy i jakoś nikt z tych miast nie drwi i nie pogardza tak lużdmi jak Wy. A w czym jesteś lepszy od nich , że masz zameldowamie w stolicy? Tym bardziej histprycznie patrząc macie taki sam rodowód .Przodkowie przyjechali odbudować po wojnie stolicę , czyli można nazwać Ich słoikami tak , a WY się teraz bardziej warszawiakami czujecie , nawet od Tych nielicznych osób , co w albumach rodzinnych mają zdjęcia przedwojennej Warszawy.Także trochę się zastanów zanim zaczniesz znowu obrażac ludzi.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: info z TMK » 06.06.2019, 14:26

Panowie, tak czytam tą dyskusje i czuję się zażenowany. Naprawdę uważacie, że my jako kibice mamy jakoś wpływ kto mieszka w naszych miastach? Takie nastały czasy i będzie tylko gorzej. Można się tak licytować a prawda jest tak, że w Warszawie jest wielu obcokrajowców, szczególnie hindusów i muzułmanów i nic w tym dziwnego bo to stolica więc ludzie będą tu przyjeżdżać do pracy, na studia, czy w celach turystycznych. Ale to samo można powiedzieć o innych miastach. W takim Poznaniu co 10 mieszkaniec to Ukrainiec wynika z ostatnich statystyk, we Wrocławiu jest to samo. Jak się pojedzie do Gdańska latem to częściej słychać język niemiecki niż Polski na ulicach. I co mają kibole zrobić? Mordować każdego napotkanego obcokrajowca? To samo można o Łodzi by powiedzieć, że dlaczego po tej głośnej medialnie sprawie gdzie Gruzin zgwałcił i zamordował młoda Łodzianie a inni mu pomagali, to Łodzianie teraz powinni latać i lać każdego Gruzina którego spotkają a mało ich tam nie ma. Z resztą czasem do mediów wychodzą różne sprawy, np. Turek pobity w autobusie przez kibiców Legii, 2 Niemców jadących na mecz pobitych za rozmowy w języku niemieckim. I jakie były konsekwencje? Puchar na długie lata, zwolnienia z roboty, i nagonka we wszystkich mozliwych mediach. A to pewnie mały procent "akcji" z Warszawy i innych miast, które wyszły na światło dzienne. Ale w obecnych czasach geopolitycznuch i społecznych nie jesteśmy w stanie tego zatrzymać nawet jak paru dostanie w******* itp. więc te przepychanki są bez celu bo nic nie zmienią a każde większe miasto ma coraz więcej "słoików", i obcokrajowców i c**** możemy zmienić.

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 06.06.2019, 15:16

A PRAWDA JEST TAKA ŻE GDYBY WAS TU Z CAŁEJ POLSKI NIE ZJECHAŁO TYLU ZA CHLEBEM TO ŻYŁO BY SIĘ W TEJ STOLICY NAM WARSZAWIAKOM ZUPEŁNIE LEPIEJ
Widzisz problemem nie jest to że się ludzi nazjeżdżało do Warszawy z całej Polski, problemem jest to że ci co zjechali i postanowili już zostać po dwóch latach zapominają skąd są, i za kim są, rżnąc warszawiaków.
P.S Wytłumacz mi dla czego żyło by wam się lepiej bez przyjezdnych bo??? mniejsze korki ? pytam tak z ciekawości, z tego co się orientuję to liczba mieszkańców i potencjalnych pracowników ,podatników nakręca rozwój całej aglomeracji. Myślisz że bez nich Warszawa mimo wszystko była by tak ciekawym miastem? Myślisz że Hiszpania,Anglia, czy Francja były by tak rozwiniętymi krajami bez przyjezdnych? A że trzeba zapłacić za to swoją cenę to już inna sprawa.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 06.06.2019, 15:46

Kolego, po tym poście można stwierdzić, ze o ekonomii nie masz najmniejszego pojęcia. Ad1) ubezpieczenie auta - Jest zależne od wielu czynników, na pewno nie wpływają na to „przyjezdni”; cena „warszawskiej kajzerki” w dyskontach jest taka sama jak „łódzkiej kajzerki”; ceny za m2 - po części masz racje, popyt ma wpływ, ale z drugiej strony gdyby nie „przyjezdni”, to nikt by nie inwestował w powierzchnie mieszkalne i dalej mieszkalibyscie w barakach na Pradze Pld. Ad2) Ekonomia mówi, iż tam gdzie jest konkurencja, to jest również rozwój. Jesli narzekasz na konkurencje to albo masz złe prosperująca firmę. Ad3) Jesli masz odpowiednie kwalifikacje i kompetencje to prace znajdziesz, wiec narzekać możesz tylko na brak umiejętności, a nie na konkurencje. Ad4) chłopie w porównaniu do innych miast macie duża ilość uczelni publicznych i prywatnych (dofinansowanych z budżetu państwa). Ad5) większość „przyjezdnych” posiada prywatna opiekę medyczna, wiec swoje przemyślenia na temat NFZ proszę kierować bezpośrednio do tej instytucji, a nie obwiniać sytuacja w służbie zdrowia „przyjezdnych”. Ad6) sytuacja ze żłobkami i przedszkolami jest podobna w większości polskich miast (ale my jesteśmy Warszawa i jesteśmy najważniejsi), a niedługo dojdą problemy z miejscami w szkołach średnich, ale co ty możesz o tym wiedzieć. Ad7) W********** farmazonie (drugi raz powtórzę - bez inwektyw ciagle odpisujesz).

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 06.06.2019, 15:48

stary zgred pisze:
06.06.2019, 14:22
Żyrardów pisze:
06.06.2019, 10:56
Boli Łodziaczków, że codziennie muszą za chlebem jeździć do tej znienawidzonej Warszawy 😂
A co widzisz w tym złego ? Tym postem tylko udowodniłes dlaczego reszta kraju Was nie lubi. Do Krakowa , Trójmiasta , Poznania, Wrocławia także dojeżdzają do pracy i jakoś nikt z tych miast nie drwi i nie pogardza tak lużdmi jak Wy. A w czym jesteś lepszy od nich , że masz zameldowamie w stolicy? Tym bardziej histprycznie patrząc macie taki sam rodowód .Przodkowie przyjechali odbudować po wojnie stolicę , czyli można nazwać Ich słoikami tak , a WY się teraz bardziej warszawiakami czujecie , nawet od Tych nielicznych osób , co w albumach rodzinnych mają zdjęcia przedwojennej Warszawy.Także trochę się zastanów zanim zaczniesz znowu obrażac ludzi.
Jakoś nie znam osób, które by były takimi hipokrytami poza Wami i Jagiellonią, którzy w tygodniu mówią jaka to Warszawa jest super a w weekend w swojej wsi twierdzą, ze jej nienawidzą.

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 06.06.2019, 16:23

Dlaczego - pisane razem!

1. Mniejsze ceny - od głupiej kajzerki poprzez cenę ubezpieczeń np. auta, po cenę za m/2 mieszkania
2. Mniejsza konkurencja w biznesach
3. Mniejsza konkurencja na rynku pracy
4. Mniejsza konkurencja na uczelniach
5. Mniejsze kolejki do lekarzy
6. Mniej osób na jedno miejsce w żłobku do których ciężko zapisać teraz dzieciaka
7. Mniejszy wszechobecny tłok i pośpiech


Temat nie na ten wątek i forum..
Są miasta gdzie liczba mieszkańców jest o wiele mniejsza i mają te same problemy np Łódź, a mnie się podoba ostatni punkt, na wieś wróć może po prostu, a teraz wymień korzyści. Błąd nie zamierzony.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Dario1916
Posty: 551
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Dario1916 » 06.06.2019, 17:14

Oldschoolfan pisze:
06.06.2019, 14:10
Jak Panowie z Warszawy gdzie kozojebcy robia spędy walenia czołem z glebę a i całego innego brudnego scierwa macie więcej niż gdziekolwiek, a taka szmata jak małolatów Montana lansuje się z chłopami od was, jak wy mozecie pisac komus o lgbt pedałach brudasach i Antifie jak wy u siebie w mieście macie syf na niewyobrażalna skale i wam z tym dobrze? (Tak tak wiem stolica kultury zachód tolerancja) hipokryci pełna geba
Byłeś i widziałeś co się dzieje w Warszawie czy tak będziesz pierdolił smutny gościu?
Co robisz w swoim mieście / miasteczku 21by walczyć z multi-kulti?
(L)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Pankuronium82, 321bomba, Fan_Brzozovii, hajlajf, Jabollo, KSH, OdhinOktanS i 147 gości