Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
WileKKS
Posty: 204
Rejestracja: 03.04.2019, 18:51
Lokalizacja: Września

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WileKKS » 04.06.2019, 20:19

Wkleiłem go wyżej, 10. minuta.
Września 100% Lech Poznań!



info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: info z TMK » 04.06.2019, 20:24

Chodzi mi o ten z pod Ursusa.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 04.06.2019, 20:32

Młody kocur a gdzie smok?

A co do filmiku to kompletnie nie rozumiem jak taka niby " poważna " persona na żylecie funkcjonuje skoro z wchodzi w dyskusje psami jakby zaczepil go stary znajomy?

Dozol,ty cos dzis pisales o sztywniutkich klimatach na Legii.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 04.06.2019, 20:35

No co uciął sobie pogawędkę w koleżeńskim tonie z krymuchami. Brakowało tylko zbicia piąteczek.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: info z TMK » 04.06.2019, 20:39

W którym roku była ta awantura?

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 04.06.2019, 20:46

Widzewski Charakter pisze:
04.06.2019, 20:35
No co uciął sobie pogawędkę w koleżeńskim tonie z krymuchami. Brakowało tylko zbicia piąteczek.
No tak,głupie pytanie :)
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 04.06.2019, 20:53

PanTuNieStał pisze:
04.06.2019, 16:30
Jak już sobie poodpowiadasz na wszystkie, własne pytania, to wróć do moich albo ... wróć do swojej kolejki, bo może ci się wcisnąć np. BOSMAN, inspektorze bez znajomości art. 101. kk.
Nudny jesteś jak flaki z olejem, panie inspektorze ze znajomością kk. był pan pod Saspolem czy nie?
Z BOSMANem - nie, a ty odpowiesz na moje pytania, czy "się nie odnosisz, bo ich nie czytasz, i być może nie znasz, więc się nie wcinasz", "duszo towarzystwa"?

D2item pisze:
04.06.2019, 17:08
PanTuNieStał pisze:
04.06.2019, 13:46
Ma ktoś może znany filmik kiedyś krążył w sieci, jak tedek przed meczem uderza w pogawędkę z kryminalnymi oznajmiając im "że dzisiaj to będzie spokój" jak starzy dobrzy koledzy, może ty coś dozolku masz w archiwum?
Te stolec, bolec czy jak ci tam, w mieście Łodzi zapewne dreptałbyś jak szczur z kupą w majtach oglądając się co chwila nerwowo za swoje plecy, a tak przyjechałeś do stolycy z koziej wólki gdzie ci nic nie grozi, chyba że wpadniesz na spejsona z Grochowa, i rżniesz wielkiego ura bura, ku*** raz dwa trzy..........
To bylo chyba w godzinnym reportażu o zabezpieczaniu meczu Legii w meczu z Wisłą albo Jagiellonią, nie pamiętam dokładnie.
Za to pamiętam tą rozmowę przez okno tajniackiej fury, jak najlepisi kumple, pełna kurtuazja.. 😁
Przecież ewidentnie widać, że ten pod pubem po rozpoznaniu w nieoznakowanym radiowozie funkcjonariuszy z oddziału 'spotters'ów' (którzy mogą udzielać sie tu na forum np. jako pANtUnIEsTAŁ i dUSTIN hOFFMAN), zapewne 'przycynkował' swoim, że milicja znowu jeździ z polsatem, bo lokal momentalnie pustoszeje, a na meczu z "ja(dwi)gą" (L)egioniści z sektora rodzinnego 'zRARowali' przyjezdnych za to, że 'sljedzjki' rzucały w dzieci z W-wy petardami.
To jest ta domniemana zażyła znajomość współpraca?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 04.06.2019, 20:58

hahahaha :) ku*** przy tobie nawet Stasiu Lem klęka :)

Ja spottersem :) trzeba ci przyznać że potrafisz ubliżać dyplomatycznie jak mało kto tutaj :)))
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Bugi2017
Posty: 149
Rejestracja: 19.08.2017, 21:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Bugi2017 » 04.06.2019, 23:17

mlodykocur pisze:
04.06.2019, 20:36
Dokładniej ze stacji PKP URSUS :)
Filmik znów będzie latał jak minie odpowiedni czas.
PKP Warszawa Włochy

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 05.06.2019, 00:00

Przecież ewidentnie widać, że ten pod pubem po rozpoznaniu w nieoznakowanym radiowozie funkcjonariuszy z oddziału 'spotters'ów' (którzy mogą udzielać sie tu na forum np. jako pANtUnIEsTAŁ i dUSTIN hOFFMAN), zapewne 'przycynkował' swoim, że milicja znowu jeździ z polsatem, bo lokal momentalnie pustoszeje, a na meczu z "ja(dwi)gą" (L)egioniści z sektora rodzinnego 'zRARowali' przyjezdnych za to, że 'sljedzjki' rzucały w dzieci z W-wy petardami.
To jest ta domniemana zażyła znajomość współpraca?
Bidulo ty się już zakręciłeś jak słoik, wątpię żeby ktoś nadążał za tobą i twoimi bajecznymi opowieściami , jesteś zbyt yntelygentny, znasz tyle spraw osobiście byłeś tu i tam ,znasz tego i tego, aż nie do wiary, że taka persona poświęca swój czas aby "prostować" znane fakty, i rzucać na nie nowe światło ,na prawdę napisz normalnie po ludzku, o co ci chodzi, tylko bez kalambur. A babcia mówiła nigdy nie kłóć się z idiotą.........
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

czeko1
Posty: 86
Rejestracja: 18.03.2018, 23:04

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: czeko1 » 05.06.2019, 00:15

Sa gdzies liczby wyjazdowe ŁKSu z tego sezonu albo z rundy wiosennej?

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 05.06.2019, 01:22

mlodykocur pisze:
04.06.2019, 19:49
Hustin Doffman pisze:
04.06.2019, 14:59
gówno nas obchodzi wasze TEDDY GIRLS.
Jakoś pod Ursusem jak wam "TEDDY GIRLS" urządzili konkurs stepowania na głowach nie byliście tacy "hardzi" jak tu na forumce..
Filmik zresztą latał po sieci gdzie komentowało go dwóch kolesi filmujących zdarzenie, a komentarze wyglądały miej więcej tak:
"zobacz na komende skaczą im po głowach"..
D2item pisze:
04.06.2019, 17:08
PanTuNieStał pisze:
04.06.2019, 13:46
Ma ktoś może znany filmik kiedyś krążył w sieci, jak tedek przed meczem uderza w pogawędkę z kryminalnymi oznajmiając im "że dzisiaj to będzie spokój" jak starzy dobrzy koledzy, może ty coś dozolku masz w archiwum?
Te stolec, bolec czy jak ci tam, w mieście Łodzi zapewne dreptałbyś jak szczur z kupą w majtach oglądając się co chwila nerwowo za swoje plecy, a tak przyjechałeś do stolycy z koziej wólki gdzie ci nic nie grozi, chyba że wpadniesz na spejsona z Grochowa, i rżniesz wielkiego ura bura, ku*** raz dwa trzy..........
To bylo chyba w godzinnym reportażu o zabezpieczaniu meczu Legii w meczu z Wisłą albo Jagiellonią, nie pamiętam dokładnie.
Za to pamiętam tą rozmowę przez okno tajniackiej fury, jak najlepisi kumple, pełna kurtuazja.. 😁
A czego się spodziewałeś?
Sztywniutko "HWDP" - gdzie w większych miastach psy mają rozkminione duży procent zainteresowanych z imion, ksywek etc.?
Czy że filmowany rozpruje się "będziemy się dziś lać tu i tu z tymi i tymi po tyle i tyle osób??

Nie wiem co gorsze - oba przypadki świadczą o tobie źle a nie o Legii!

Spodziewałem się że persona z ekipy nie będzie się w ogóle wdawac w dyskusję z tajniakami, a fakt że taka opcji nie mieści ci się w głowie i nie wziąłeś jej nawet pod uwagę mówi sam za siebie.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 05.06.2019, 07:29

Hustin Doffman pisze:
04.06.2019, 20:58
hahahaha :) ku*** przy tobie nawet Stasiu Lem klęka :)

Ja spottersem :) trzeba ci przyznać że potrafisz ubliżać dyplomatycznie jak mało kto tutaj :)))
Nie interesuje mnie twój Stasiu, bo nie jestem nekrofilem. Dodam, że ty też mnie nie interesujesz, ponieważ w ogóle jestem hetero.

Wystarczająco dyp(L)omomatycznie, żebyście się zainteresowali moimi pytaniami, czy te krępujące uznajecie za niebyłe?

PanTuNieStał pisze:
05.06.2019, 00:00
Przecież ewidentnie widać, że ten pod pubem po rozpoznaniu w nieoznakowanym radiowozie funkcjonariuszy z oddziału 'spotters'ów' (którzy mogą udzielać sie tu na forum np. jako pANtUnIEsTAŁ i dUSTIN hOFFMAN), zapewne 'przycynkował' swoim, że milicja znowu jeździ z polsatem, bo lokal momentalnie pustoszeje, a na meczu z "ja(dwi)gą" (L)egioniści z sektora rodzinnego 'zRARowali' przyjezdnych za to, że 'sljedzjki' rzucały w dzieci z W-wy petardami.
To jest ta domniemana zażyła znajomość i współpraca?
Bidulo ty się już zakręciłeś jak słoik, wątpię żeby ktoś nadążał za tobą i twoimi bajecznymi opowieściami , jesteś zbyt yntelygentny, znasz tyle spraw osobiście byłeś tu i tam ,znasz tego i tego, aż nie do wiary, że taka persona poświęca swój czas aby "prostować" znane fakty, i rzucać na nie now e światło ,na prawdę napisz normalnie po ludzku, o co ci chodzi, tylko bez kalambur. A babcia mówiła nigdy nie kłóć się z idiotą.........
Nie wiem, co "na prawdę" jest dla ciebie niezrozumiałe, bo dla mnie takim jest unikanie odpowiedzi na niewygodne pytania, skoro wasze "fakty" zostały naprostowane. Po mału zaczynam wątpić, czy widzewiaków stać na jakąkolwiek szczerą odpowiedź, więc chyba faktycznie wezmę sobie do serca [kibicowskiej Po(L)ski :)] rady twojej babci (mama mamy? ;) i przestanę się z tobą kłócić.

D2item pisze:
05.06.2019, 01:22
mlodykocur pisze:
04.06.2019, 19:49
Hustin Doffman pisze:
04.06.2019, 14:59
gówno nas obchodzi wasze TEDDY GIRLS.
(...) [dhw pewnie wolą chłopców - przyp.DoZo]
D2item pisze:
04.06.2019, 17:08
To bylo chyba w godzinnym reportażu o zabezpieczaniu meczu Legii w meczu z Wisłą albo Jagiellonią, nie pamiętam dokładnie.
Za to pamiętam tą rozmowę przez okno tajniackiej fury, jak najlepisi kumple, pełna kurtuazja.. 😁
A czego się spodziewałeś?
Sztywniutko "HWDP" - gdzie w większych miastach psy mają rozkminione duży procent zainteresowanych z imion, ksywek etc.?
Czy że filmowany rozpruje się "będziemy się dziś lać tu i tu z tymi i tymi po tyle i tyle osób??

Nie wiem co gorsze - oba przypadki świadczą o tobie źle a nie o Legii!

Spodziewałem się że persona z ekipy nie będzie się w ogóle wdawac w dyskusję z tajniakami, a fakt że taka opcji nie mieści ci się w głowie i nie wziąłeś jej nawet pod uwagę mówi sam za siebie.
Rozumiem, że każdy z bandy "nygusów", zaczepiany przez "kundle" np. w celu wylegitymowania "odpala lotkę", tak?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

exe
Posty: 112
Rejestracja: 14.05.2014, 22:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: exe » 05.06.2019, 09:27

ja bardziej rozumiem ze ty jesteś po prostu jełopem i nie widzisz różnicy w tej sytuacji a wylegitymowaniu

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 05.06.2019, 10:18

Dozo coraz bardziej się ośmieszasz.

Typ dostaje po głowie od swoich. Jakie było tłumaczenie? Mógł przecież lecieć po flagi.
Dowód na powstanie TB w 1995? Napis na szkolnej ławce.
Typ z ekipy sam z siebie ucina sobie pogawędkę w koleżeńskim tonie z krymuchami. Leci porównanie do zaczepiania przez psy w celu wylegitymowania.

Już pomijam żałosne przybijanie bycia spottersem tym, którzy takiego zachowania nie pochwalają.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 05.06.2019, 10:45

exe pisze:
05.06.2019, 09:27
ja bardziej rozumiem ze ty jesteś po prostu jełopem i nie widzisz różnicy w tej sytuacji a wylegitymowaniu
Tylko faktyczne 'jełopy' szukają 'ch...' do d*** w materiale, który jest jawną reklamą prawdziwego, kibicowskiego rzemiosła [może poza tym z "ja(dwi)gi", który "sprzedał" poprzedniego chłopaka swojej dziewczyny]. Jest w nim prowokacja, spontaniczna awantura bez broni (nie licząc fajerwerków, którymi przyJezdni strzelali do dzieci) i paniczna ucieczka "bohaterów" m.in. na balkon zajmowany przez milicję. Może jesteś wyznawcą teorii, że chuligaństwo to wyłącznie umowione konfrontacje w ustronnym miejscu, gdzie często się bili wyczynowi zawodnicy bez większych związków z ruchem kibicowskim. Dla mnie właśnie taka, już rzadko spotykana akcja jest esencją działań kibiców w oldsHOOLowym stylu. W tym materiale milicjofilki, patrycji vegi, zostaje przez psy zaczepiona "(L)epsza postać", zrelaksowany rzuca do oklejonej polsatem kamery "reklamę" konkurencji (tvn - wierząc, że materiał przez to zostanie wycięty), a następnie informuje swoich koLegów o potencjalnym "przypale".
Rozgorycznie widzewiaków, że legionisci nie "zabijają piątek z psami", a ci narzekają na niechęć do ich resortu ze strony wszystkich (L)egionistów, wiele mówi o towarzystwie na 'eRTeeSie', ale jak widzę także u ciebie, "nugusie".
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 05.06.2019, 11:43

Widzewski Charakter pisze:
05.06.2019, 10:18
Dozo coraz bardziej się ośmieszasz.

Typ dostaje po głowie od swoich. Jakie było tłumaczenie? Mógł przecież lecieć po flagi.
Dowód na powstanie TB w 1995? Napis na szkolnej ławce.
Typ z ekipy sam z siebie ucina sobie pogawędkę w koleżeńskim tonie z krymuchami. Leci porównanie do zaczepiania przez psy w celu wylegitymowania.

Już pomijam żałosne przybijanie bycia spottersem tym, którzy takiego zachowania nie pochwalają.
A jak tam koleżka co mu się znudziło ukrywanie, sztywniutko czy pójdzie w ślady swojego kolegi i teraz będą dwa turnieje w Żyrardowie?

Jeśli z całego tego filmiku zapamiętałeś tylko tą sytuację to gratuluję światłego umysłu :)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 05.06.2019, 12:07

Żyrardów pisze:
05.06.2019, 11:43
Widzewski Charakter pisze:
05.06.2019, 10:18
Dozo coraz bardziej się ośmieszasz.

Typ dostaje po głowie od swoich. Jakie było tłumaczenie? Mógł przecież lecieć po flagi.
Dowód na powstanie TB w 1995? Napis na szkolnej ławce.
Typ z ekipy sam z siebie ucina sobie pogawędkę w koleżeńskim tonie z krymuchami. Leci porównanie do zaczepiania przez psy w celu wylegitymowania.

Już pomijam żałosne przybijanie bycia spottersem tym, którzy takiego zachowania nie pochwalają.
A jak tam koleżka co mu się znudziło ukrywanie, sztywniutko czy pójdzie w ślady swojego kolegi i teraz będą dwa turnieje w Żyrardowie?

Jeśli z całego tego filmiku zapamiętałeś tylko tą sytuację to gratuluję światłego umysłu :)
Na pewno "sam z siebie" i niezaczepiony?

I czy będzie jakaś podpowiedź ws. kolegi cHABERa? Na widzewiaków nie liczę, bo oni nie zwykli odpowiadać na krępujące ich tematy.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 05.06.2019, 12:48

Ja p******* jacy wy jestescie żałośni tęczowe parowozy to szok c**** o świcie :) jak to wasz zioma(L) nawijał "całe osiedle wie ze psami sie nie gada..." a ja po obejrzeniu filmu odnioslem wrazenie ze to nie bylo ich pierwsze spotkanie. Tak nie reaguje nikt do kogos kogo nie zna. Dozol osiągnoles juz perfekcje w manipulacji i te twoje piekne gramatycznie zwroty sa naprawde przekonywujące ale mozna sie nabrac raz, no moze dwa. Tyle ze dla mnie jestes juz jedynie zwyklym monotematycznym propagandzistą Legijnym mimo iz Legia oficjalnie tutaj sie nie udziela. Ale skoro nie męczy cie takie ciągłe pierdolenie to masz do tego prawo. Szkoda tylko ze ta twoja propaganda jest tak przewidywalna. Gdy ublizales naszym, wspomnialem ci o Haniorku, do teraz cisza.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 05.06.2019, 12:52

ŁÓDŹ I WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE- TAKI TEMAT JEST !

A Wy wchodzicie z tą prujdupą Warszawska i innymi jego giermkami w dyskusje.
Stolica i jej mieszkańcy maja zawsze to do siebie, ze wpierdalaja sie z butami tam gdzie ich nie chca, a stary cymbał dozo bedzie tu dalej prawił swoje mądrości, to taki typ warszawioka co sie leje w pysk za darmo, za to ze oddycha.

yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 05.06.2019, 13:23

VAR1312 pisze:
05.06.2019, 13:08
yurez pisze:
05.06.2019, 12:52
ŁÓDŹ I WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE- TAKI TEMAT JEST !

A Wy wchodzicie z tą prujdupą Warszawska i innymi jego giermkami w dyskusje.
Stolica i jej mieszkańcy maja zawsze to do siebie, ze wpierdalaja sie z butami tam gdzie ich nie chca, a stary cymbał dozo bedzie tu dalej prawił swoje mądrości, to taki typ warszawioka co sie leje w pysk za darmo, za to ze oddycha.
Przecież to 3 pajaców od was przez kilka tygodni wojowali w temacie Warszawskim ze swoimi "mądrościami".
Nie interesuje mnie temat warszawski wiec tam nie zagladam, tyczy to sie kazdego, i niech kazdy pilnuje swojego podworka a nie wpierdala sie z buciorami nie do swojego.

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 05.06.2019, 14:06

czeko1 pisze:
05.06.2019, 00:15
Sa gdzies liczby wyjazdowe ŁKSu z tego sezonu albo z rundy wiosennej?
W tym temacie gdzieś podawałem.

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 05.06.2019, 14:20

mlodykocur pisze:
05.06.2019, 13:56
Hustin Doffman pisze:
05.06.2019, 12:48
Ja p******* jacy wy jestescie żałośni tęczowe parowozy to szok c**** o świcie :) jak to wasz zioma(L) nawijał "całe osiedle wie ze psami sie nie gada..." a ja po obejrzeniu filmu odnioslem wrazenie ze to nie bylo ich pierwsze spotkanie. Tak nie reaguje nikt do kogos kogo nie zna. Dozol osiągnoles juz perfekcje w manipulacji i te twoje piekne gramatycznie zwroty sa naprawde przekonywujące ale mozna sie nabrac raz, no moze dwa. Tyle ze dla mnie jestes juz jedynie zwyklym monotematycznym propagandzistą Legijnym mimo iz Legia oficjalnie tutaj sie nie udziela. Ale skoro nie męczy cie takie ciągłe pierdolenie to masz do tego prawo. Szkoda tylko ze ta twoja propaganda jest tak przewidywalna. Gdy ublizales naszym, wspomnialem ci o Haniorku, do teraz cisza.
Z was to jest taka typowa ekipa trolli. W słowniku jak kiedyś zostanie dodany termin "troll" to na bank z boku będzie go ilustrował obrazek widzewiaka. Zobacz na ŁKS - niby to samo miasto a ludzie zupełnie inni. Dostali - po walce oddali szacunek nie ukrywając porażki, kilka lat później my dostaliśmy od nich i też z szacunkiem to przyznaliśmy. A u was: pomawiacie dobrych chłopaków o rozkręcanie ogrodzeń, cygański remis, nie zdążyliśmy wysiąść, nawet ostatnia mijanka na trasie i wasze wersje od "rozjebaliśmy Legie" po "do starcia nie doszło". Jesteście bandą trolli - wiec schowaj te swoje barwy wojenne jeden z drugim bo nikomu nimi nie zaimponujesz.
Piękna wypowiedz, jaka szkoda, ze manipulujesz jak twoi koledzy. Wiesz co was łączy z ŁKS? Nienawisc do Widzewa i właśnie dlatego próbujecie dyskredytować wszystko co jest związane z Naszym środowiskiem. Apropo trollowania, to wejdź na konto „dozo”/„dozo(L)egia”/„drozdowiAK” i przewertuj jego wypowiedzi - tam znajdziesz więcej farmazonów niż w całym temacie łódzkim (pomimo 702 stron tekstu). Owszem często trafnie punktuje i nie daje się sprowokować [chociaż kilkukrotnie mi się udało :)], ale już kilkanaście razy zaliczył taka gafę, ze ręce opadają.. trapi mnie tylko jedno, czy ten ziomek skopany przed wasza ekipę naprawdę biegł po flagę „TB”, potwierdzisz tę informacje, która uzyskaliśmy od „nieprzypadkowej” persony od Was? :)

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 05.06.2019, 14:37

Odbiję trochę od Waszych kłótni.

Nie tak dawno w tym temacie wypowiadał się niejaki Pan Winkler, głosząc swoje mądrości na temat toczących się spraw przeciwko naszemu klubowi. Oczywiście nie zabrakło bajek jakich to twardych dowodów nie ma, i jakie to wielkie bagno przed nami. Mam nadzieję że również i teraz odniesie się do swoich bredni, i kłamstw które nieudolnie próbował powielać. :) :) :)

Obrazek

PS. Nie pierwsza i nie ostatnia K.O.M.P.R.O.M.I.T.A.C.J.A Panie Winkler. :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 05.06.2019, 15:03

mlodykocur pisze:
05.06.2019, 14:43
Odbanowany pisze:
05.06.2019, 14:20
mlodykocur pisze:
05.06.2019, 13:56


Z was to jest taka typowa ekipa trolli. W słowniku jak kiedyś zostanie dodany termin "troll" to na bank z boku będzie go ilustrował obrazek widzewiaka. Zobacz na ŁKS - niby to samo miasto a ludzie zupełnie inni. Dostali - po walce oddali szacunek nie ukrywając porażki, kilka lat później my dostaliśmy od nich i też z szacunkiem to przyznaliśmy. A u was: pomawiacie dobrych chłopaków o rozkręcanie ogrodzeń, cygański remis, nie zdążyliśmy wysiąść, nawet ostatnia mijanka na trasie i wasze wersje od "rozjebaliśmy Legie" po "do starcia nie doszło". Jesteście bandą trolli - wiec schowaj te swoje barwy wojenne jeden z drugim bo nikomu nimi nie zaimponujesz.
Piękna wypowiedz, jaka szkoda, ze manipulujesz jak twoi koledzy. Wiesz co was łączy z ŁKS? Nienawisc do Widzewa i właśnie dlatego próbujecie dyskredytować wszystko co jest związane z Naszym środowiskiem. Apropo trollowania, to wejdź na konto „dozo”/„dozo(L)egia”/„drozdowiAK” i przewertuj jego wypowiedzi - tam znajdziesz więcej farmazonów niż w całym temacie łódzkim (pomimo 702 stron tekstu). Owszem często trafnie punktuje i nie daje się sprowokować [chociaż kilkukrotnie mi się udało :)], ale już kilkanaście razy zaliczył taka gafę, ze ręce opadają.. trapi mnie tylko jedno, czy ten ziomek skopany przed wasza ekipę naprawdę biegł po flagę „TB”, potwierdzisz tę informacje, która uzyskaliśmy od „nieprzypadkowej” persony od Was? :)
Wklep sobie w google dwa terminy, bo widzę że nie są ci znane:
1. ironia
2. sarkazm
Przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi o TB i "ziomek biegnący po flage" oraz tą o "dacie wydrapanej na ławce". Może teraz chwycisz o co kaman.


Mógłbym zniżyć się do waszego trollowego poziomu i tu z uporem maniaka wypytywać o historię "waszego kibica i CSKA z Madrytu".
Ewentualnie pytać: czy celowo odjebaliście małolata z Wrocka bo chcieliście wejść w Poznańskie zadki by przyklepali z wami zgodę - ale po co???


"rozumisz"?
Raczej poświęcili swojego małolata żeby wejść w te zadki...

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 05.06.2019, 15:19

Z chęcią bym przeczytał raz jeszcze to co napisał ten użytkownik o sytuacji z przekopaniem ziomka po szału (duża dawka śmiechu), ale biorąc pod uwagę z jaka aktywnością ta osoba wpisuje się tutaj, To po prostu szkoda czasu na szukanie, bo troche by zajęło. Jeśli uważasz, ze ta opowieść o biegnącym kibicu w stronę flagi „TB” była ironia/sarkazmem, to proszę wpisać rzeczywiście owe terminy w wyszukiwarkę google, bo zdecydowanie ten tekst w moim odczuciu nie był sarkazmem. Jesli zacytujesz całe zdanie autora o tej sytuacji, to będziemy mogli się przekonać, kto nie zna pojęcia „sarkazm”, a kto po prostu pierd#li farmazony. Każdy widział to chociażby na yt, wiec zaginanie rzeczywistości nie wyszło.. Jeśli jesteś na tyle zdeterminowany, to proszę wklej te wypowiedz tutaj i się przekonamy.

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Żyrardów » 05.06.2019, 16:13

mlodykocur pisze:
05.06.2019, 15:06
Żyrardów pisze:
05.06.2019, 15:03
mlodykocur pisze:
05.06.2019, 14:43


Wklep sobie w google dwa terminy, bo widzę że nie są ci znane:
1. ironia
2. sarkazm
Przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi o TB i "ziomek biegnący po flage" oraz tą o "dacie wydrapanej na ławce". Może teraz chwycisz o co kaman.


Mógłbym zniżyć się do waszego trollowego poziomu i tu z uporem maniaka wypytywać o historię "waszego kibica i CSKA z Madrytu".
Ewentualnie pytać: czy celowo odjebaliście małolata z Wrocka bo chcieliście wejść w Poznańskie zadki by przyklepali z wami zgodę - ale po co???


"rozumisz"?
Raczej poświęcili swojego małolata żeby wejść w te zadki...
raczej znowu nie wiecie o co kaman ale się wypowiadacie trolle:
[link]
Czy masz problem z rozumieniem tekstu?
Czy nieprawdą jest, że po spotkaniu z Lechem zacieśniły się stosunki na linii Łódź - Poznań?

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 05.06.2019, 18:52

[/quote]

Piękna wypowiedz, jaka szkoda, ze manipulujesz jak twoi koledzy. Wiesz co was łączy z ŁKS? Nienawisc do Widzewa i właśnie dlatego próbujecie dyskredytować wszystko co jest związane z Naszym środowiskiem. Apropo trollowania, to wejdź na konto „dozo”/„dozo(L)egia”/„drozdowiAK” i przewertuj jego wypowiedzi - tam znajdziesz więcej farmazonów niż w całym temacie łódzkim (pomimo 702 stron tekstu). Owszem często trafnie punktuje i nie daje się sprowokować [chociaż kilkukrotnie mi się udało :)], ale już kilkanaście razy zaliczył taka gafę, ze ręce opadają.. trapi mnie tylko jedno, czy ten ziomek skopany przed wasza ekipę naprawdę biegł po flagę „TB”, potwierdzisz tę informacje, która uzyskaliśmy od „nieprzypadkowej” persony od Was? :)
[/quote]

Wklep sobie w google dwa terminy, bo widzę że nie są ci znane:
1. ironia
2. sarkazm
Przeczytaj jeszcze raz wypowiedzi o TB i "ziomek biegnący po flage" oraz tą o "dacie wydrapanej na ławce". Może teraz chwycisz o co kaman.


"rozumisz"?

[/quote]
DoZo(L)e... pisze:
06.05.2019, 13:13
bydg88 pisze:
06.05.2019, 11:25
ty Dozo a ty nie jesteś przypadkiem z tej charakternej bandy co 2 lata temu robiła za ochroniarki na meczu domowym gdzie świętowaliście mistrzostwo i nawet z radością okopała koledze z trybun łeb z woleja ? to o czym ty tu p*********, zastanów się.
Nie jestem z żadnej "bandy", a "kolega" [który mógł być wzięty przez innego (L)egionistę za wariata biegnącego po fLagi], (z posiadanej przeze mnie wiedzy) nie m(i)a(ł) do okopującego żadnych pretensji i odmówił milicjantom współpracy (czy tak zawsze było podczas ochroniarskiej kariery "d"?!), więc sam się zastanów ws. "ochroniarki", nie 'p******' głupot i wpłyń na admina z Zawiszy, żeby "wysprzątał" to forum ze wszystkich OT, zamiast blokować tematy o kryZysie w B-szczy, "charakterniaku".
Wpisz w google „ironia”/„sarkazm” i porównaj to z pogrubionym tekstem, „rozumisz”?

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 05.06.2019, 19:26

To była w końcu ironia/sarkazm, czy naturalna reakcja? Ustal jedna wersje, bo się gubisz. Najlepiej idz stad i nie wracaj, bo jesteś taki sam jak DOzoNOSICIEL. Chciałeś ukąsić napinatorze, a wpierd#liles się we własna „zasadzkę”. Jak nie wyszło z „ironia”/„sarkazmem”, to próbowałeś wyjść z tego z twarzą, ale internet nie wybacza. To co, potwierdzasz, ze typ z waszej trybuny biegł skroić flagę „ToreBek”? :)

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 05.06.2019, 19:32

Warszafka w********** z tego tematu.

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 05.06.2019, 19:44

Wyjdź z tego tematu i już tu nie wracaj ze swoją krystalicznie czysta i honorowa banda bajkopisarzy spod Warszawy, nikt Wam nie uwierzy w te wymyślone bajeczki.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 05.06.2019, 20:03

Odbanowany pisze:
05.06.2019, 19:44
Wyjdź z tego tematu i już tu nie wracaj ze swoją krystalicznie czysta i honorowa banda bajkopisarzy spod Warszawy, nikt Wam nie uwierzy w te wymyślone bajeczki.
Dokładnie. Na c*** ta tęczowa stolica sie tu dziela? od zawsze te warszawskie k**** uważały sie za lepszych od reszty kraju. Ich dziadowie przelewali krew a oni dziś pedofilie pozwalają wprowadzać do szkół dzieciom. Na forach takich jak to prują sie jak koronki na pigalaku do kazdego dookoła,kogo oni nie zlali,komu oni nie dali by rady,jaka to z nich potęga,sztywniejsi są od kija do szczotki a pedały im miasto przejeły i żaden bohater nie zrobił nic zeby walczyc z tym kurestwem. Szkoda czasu na te internetowe pizdusie.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 05.06.2019, 20:04

mlodykocur pisze:
05.06.2019, 19:59
Widzewiak zarzucający komuś pisanie bajek - to jak Michnik zarzucający komuś manipulacje.

1. nie zabiliście młodego ze Śląska?
2. nie lizaliście dup poznaniakom? (Wolska, akcja z punktu 1.) ?
3. nie wrzucaliście ostatnio relacji na SO w której opisywaliście jak to Legia dostała w przewadze smary, by później zmienić wersje na "do starcia nie dochodzi"?
4. cygański remis?
5. rozmontowane ogrodzenie?


Fakty jednak mówią że to wy lubicie napisać bajki!


Z mojej strony koniec wątku Łódzkiego.
Chłopie o ciul ci chodzi? Czy ktoś w tym temacie ostatnimi czasy dyskutował na temat punktów które wymieniłeś? Natomiast brednie na temat ławki szkolnej i krojenia flagi „ToreBek” przez Janusza powstały 2 miesiące temu przez gościa o którym policjant tego forum niejaki „Fox” wypowiada się jako „zasłużony dla Legii”, jak będziesz kiedyś na stadionie, to spytaj kolegów, czy te historie wymyślił on sam... czy może to oficjalnie stanowisko Legii, a teraz wypier#alaj stad (bez inwektyw ciagle odpisujesz), kocurze :)

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 05.06.2019, 20:14

DoZo(L)e... pisze:
04.06.2019, 15:01

Oczywiście jesteś w błędzie, bo wtedy był po cichu z aparatem tylko jakiś smarkacz (chyba nawet jest uwieczniony na "wklejonym" przeze mnie zdjęciu po prawej stronie), zaangażowany przez "turystów", którzy - nota bene - przed samym zawarciem zatrzymali się z tyłu, żeby sobie na awanturę popatrzeć (bił się prawdopodoBnie wyłącznie jeden z nich), a fotograf "t'97" zrobił raptem kilka marnych ujęć i został podobno "przeorany".
Jako, że uważasz moje posty za "infantylne" to nie wiem czy jest sens na to odpisywać, ale fotograf był z rocznika 83 (czy tam 82) więc nie bardzo podchodzi pod smarkacza (nawet z perspektywy 2002). dwa to był kompletnie spoza klimatu, a na awanturę nie wzięli go t97 tylko był tam niejako towarzysko, czy jak to tam nazwać
Co do tego kto i jak się bił to mam tutaj również inne spostrzeżenia, ale nie chce mi się o tym rozpisywać.

ps. tak jest dżastinie (nowocześnie) hofmanie (starotestamentowo) jesteśmy zawsze nad wami :)

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 05.06.2019, 20:20

jestesmywaszastolica pisze:
05.06.2019, 20:14
DoZo(L)e... pisze:
04.06.2019, 15:01

Oczywiście jesteś w błędzie, bo wtedy był po cichu z aparatem tylko jakiś smarkacz (chyba nawet jest uwieczniony na "wklejonym" przeze mnie zdjęciu po prawej stronie), zaangażowany przez "turystów", którzy - nota bene - przed samym zawarciem zatrzymali się z tyłu, żeby sobie na awanturę popatrzeć (bił się prawdopodoBnie wyłącznie jeden z nich), a fotograf "t'97" zrobił raptem kilka marnych ujęć i został podobno "przeorany".
Jako, że uważasz moje posty za "infantylne" to nie wiem czy jest sens na to odpisywać, ale fotograf był z rocznika 83 (czy tam 82) więc nie bardzo podchodzi pod smarkacza (nawet z perspektywy 2002). dwa to był kompletnie spoza klimatu, a na awanturę nie wzięli go t97 tylko był tam niejako towarzysko, czy jak to tam nazwać
Co do tego kto i jak się bił to mam tutaj również inne spostrzeżenia, ale nie chce mi się o tym rozpisywać.

ps. tak jest dżastinie (nowocześnie) hofmanie (starotestamentowo) jesteśmy zawsze nad wami :)
Sami się gubicie w swoich farmazonach, kabaret. „Zasłużony” DO(zo)NOSICIELU Legii - nawet kolega z trybuny zweryfikował Twoje brednie. Kończę z Wami, bo sami weryfikujecie swoje kłamstwa i manipulacje w miarę upływu czasu, wystarczy podpuścić.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 05.06.2019, 20:26

mlodykocur pisze:
05.06.2019, 19:59
Widzewiak zarzucający komuś pisanie bajek - to jak Michnik zarzucający komuś manipulacje.

1. nie zabiliście młodego ze Śląska?
2. nie lizaliście dup poznaniakom? (Wolska, akcja z punktu 1.) ?
3. nie wrzucaliście ostatnio relacji na SO w której opisywaliście jak to Legia dostała w przewadze smary, by później zmienić wersje na "do starcia nie dochodzi"?
4. cygański remis?
5. rozmontowane ogrodzenie?


Fakty jednak mówią że to wy lubicie napisać bajki!


Z mojej strony koniec wątku Łódzkiego.
Oby, bo się czytac Was nie da.

Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Widzewski Charakter » 05.06.2019, 20:32

Hustin Doffman pisze:
05.06.2019, 20:03
od zawsze te warszawskie k**** uważały sie za lepszych od reszty kraju.

Każdy kto miał do czynienia z warszafką ma podobne zdanie. Kto spędza urlop w Polsce ten wie o czym mówię. Od Zakopca po Bałtyk wszyscy mają podobnie zdanie na temat tej hołoty. Przyjadą jebane MENTALNE wsiury i na wszystkich patrzą z góry, wielkie wymagania, bo my z Warszawy, bo u nas w Warszawie to, sramto i owamto.

Jak to zarymował Bonus ''Prawdziwych Warszawiaków jest tu mało, większość to są chamy co w butach mają siano.''


ps. Jeszcze raz serdeczne w********** z tego tematu.

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 05.06.2019, 20:39

Te wasze kompleksy to miód no moje serduszko :) zaś co do peesa to [link]

Proof
Posty: 609
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Proof » 05.06.2019, 21:20

Widzewski Charakter pisze:
05.06.2019, 20:32
Hustin Doffman pisze:
05.06.2019, 20:03
od zawsze te warszawskie k**** uważały sie za lepszych od reszty kraju.

Każdy kto miał do czynienia z warszafką ma podobne zdanie. Kto spędza urlop w Polsce ten wie o czym mówię. Od Zakopca po Bałtyk wszyscy mają podobnie zdanie na temat tej hołoty. Przyjadą jebane MENTALNE wsiury i na wszystkich patrzą z góry, wielkie wymagania, bo my z Warszawy, bo u nas w Warszawie to, sramto i owamto.

Jak to zarymował Bonus ''Prawdziwych Warszawiaków jest tu mało, większość to są chamy co w butach mają siano.''


ps. Jeszcze raz serdeczne w********** z tego tematu.
Tutaj muszę się z tobą zgodzić nie ma większych , baranów od tych z stolycy , ile razy miałem styczność na wczasach z takimi gamoniami z rejestracją z Warszafki to się w pale nie mieści. Przeprowadził sie jeden z drugim ze wsi po mieszkał rok czy dwa i od razu wielki Obywatel się z niego zrobił z c*** wysokim ego , zawsze cwaniakowi coś nie pasuję i tylko wkurwia ludzi nic więc dziwnego ze jest o nich takie zdanie w całym kraju zapracowali sobie na nie latami.

ban82
Posty: 947
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ban82 » 05.06.2019, 21:42

Widzewski Charakter pisze:
05.06.2019, 20:32
bo u nas w Warszawie
hehehe. Ten tekst zawsze niszczy :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1953, 321bomba, Ardian, Kuba L., roman71, tomek13325 i 146 gości