Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2020, 11:42

Daan pisze:
07.05.2020, 10:09
Czyli, że co? 18 lat po kompromitacji ekipy Legii, nagle się okazuje, że to ona jednak była górą?
Fajnie się tu bawicie:) Warto było wpaść po pół roku przerwy:)
A wracając do 'fuck-tóW', byłem tam i doskonale pamietam jak śmieszne Tedki wybiegły ze swojej krytej i zaraz równie szybko spierdalaly na nią z powrotem przed ekipa DHW.
Wiem, że upłynęło sporo czasu,, ale jest dużo ludzi którzy brali w tym udział, są zdjęcia, filmiki. Sprobojcie Legio za 20 lat zaklamać tą historie - teraz mimo wszystko jest wciąż za wcześnie.
Wreszcie (po pół roku?) pojawił się widzewski vanDAAN, który udostępni wszystkim forumowiczom swoje zdjęcia i filmiki, co rozwieje wszelkie wątpliwości, czy 18 lat temu "zrywałem się" przed 'dhw' czy przed "morzem białych kasków".
Temat ewentualnych zarzutów uległ przedawnieniu, więc już raczej nic nie stoi na przeszkodzie, aby ujawnić skrywane materiały, które mają rzekomo skompromitować Legię, prawda? Chyba, że dla 'eRTeeSiaków' nadal jest za wcześnie.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info



Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Daan » 07.05.2020, 12:11

Ogólnodostępne zdjęcia i filmy wystarcza. Wyraźnie widać kto spierdala przed kim.
Napisać można wszystko. Pewnie za 10 lat też się znajdzie jakiś zjeb z Jagiellonii i będzie wypisywał że Jagiellonia. RAR, to był sukces bo oni uciekali przed kaskami, a nie przed ekipa Legii.
Tyle. Wiem, że Was to boli pomimo upływu lat, bo niełatwo przełknąć spierdolę na murawie własnego stadionu przed jednym z największych wrogów.
Nara

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2020, 12:22

Daan pisze:
07.05.2020, 12:11
Ogólnodostępne zdjęcia i filmy wystarcza. Wyraźnie widać kto spierdala przed kim.
Napisać można wszystko. (...)
"Wklej" tu "linki" do tych zdjęć i filmów, które bezwątpliwie potwierdzą widzewską wersję, a dam ci/wam spokój, pasuje? ;) :) :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Daan » 07.05.2020, 12:35

Wszystko co trzeba zostało już wklejone na tym forum. Tak jak już pisałem, jak ktoś jest zjebem to i filmik Jagiellonia. RAR go nie przekona, bo sobie wymyśli że poza kadrem są "zwarte oddziały milicji:) :) :)" które wystraszyły Jagę.
To Ty starasz się po 18 latach zamienić kompromitację w nie wiem co, zwycięstwo? To na Tobie ciąży ciężar udowodnienia swojej tezy.
Dawaj zatem jakieś nowe filmy, które pokażą coś innego niż te dostępne od 2002. Bo na tych dostępnych widać spierdalajacych tedkow😀 i choćby skały srały, nie zmienisz tego:)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2020, 12:44

Daan pisze:
07.05.2020, 12:35
Wszystko co trzeba zostało już wklejone na tym forum. (...)
Potrafisz być poważny i pokazać coś bezdyskusyjnego na potwierdzenie sWoich sŁów, czy nie? :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 07.05.2020, 13:01

DoZo(L)e... pisze:
07.05.2020, 12:44
Daan pisze:
07.05.2020, 12:35
Wszystko co trzeba zostało już wklejone na tym forum. (...)
Potrafisz być poważny i pokazać coś bezdyskusyjnego na potwierdzenie sWoich sŁów, czy nie? :D
Czy ty gamoniu możesz już nie spamować wszystkich tematów? Ludzie na tym forum maja cię za pajaca i nikt zapewne nie będzie takiemu idiocie niczego tłumaczył, tym bardziej, ze to ty powinieneś udowodnić, jako strona skompromitowana na własnym stadionie. Wy nigdy nie uciekacie (omawiany przykład spierdolki na własnym stadionie), nie chowacie się W krzakach (rosyjskie przygody) ani nie r************* się u prokuratora (hanka - lider grupy)... jaka szkoda konfabulancie, ze rzeczywistość jest inna :);) Slychac wycie? Znakomicie! Jak boli to posmaruj maścią dupsko :);)

Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik » 07.05.2020, 13:10

Daan pisze:
07.05.2020, 12:35
Wszystko co trzeba zostało już wklejone na tym forum. Tak jak już pisałem, jak ktoś jest zjebem to i filmik Jagiellonia. RAR go nie przekona, bo sobie wymyśli że poza kadrem są "zwarte oddziały milicji:) :) :)" które wystraszyły Jagę.
To Ty starasz się po 18 latach zamienić kompromitację w nie wiem co, zwycięstwo? To na Tobie ciąży ciężar udowodnienia swojej tezy.
Dawaj zatem jakieś nowe filmy, które pokażą coś innego niż te dostępne od 2002. Bo na tych dostępnych widać spierdalajacych tedkow😀 i choćby skały srały, nie zmienisz tego:)
Masakra odpisując temu dozo jesteście jeszcze większymi trollami niż on sam prowokuję was jak dzieci a wy łykacie to jak pelikany gamonie jebane

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2020, 13:12

Odbanowany pisze:
07.05.2020, 13:01
DoZo(L)e... pisze:
07.05.2020, 12:44
Daan pisze:
07.05.2020, 12:35
Wszystko co trzeba zostało już wklejone na tym forum. (...)
Potrafisz być poważny i pokazać coś bezdyskusyjnego na potwierdzenie sWoich sŁów, czy nie? :D
Czy Ty (...) możesz już nie spamować wszystkich tematów? (...)
Ale ciągnie mucHy ... :)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 07.05.2020, 13:21

DoZo(L)e... pisze:
07.05.2020, 13:12
Odbanowany pisze:
07.05.2020, 13:01
DoZo(L)e... pisze:
07.05.2020, 12:44

Potrafisz być poważny i pokazać coś bezdyskusyjnego na potwierdzenie sWoich sŁów, czy nie? :D
Czy Ty (...) możesz już nie spamować wszystkich tematów? (...)
Ale ciągnie mucHy ... :)
Skoro my jesteśmy muchami, to ty jesteś... gównem ;););) Nie udało się napisać nowej historii? Smaruj maścią, to pomoże :);):)

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 07.05.2020, 13:43

Slavia_ZSC pisze:
06.05.2020, 19:40
Widzew się wysypał głównie w stronę krytej, tam gdzie były Tedki. Tedki się wysypały, ale Widzewa było więcej, więc się delikatnie cofali. Potem dołączyła Żyleta, więc czerwoni zwrócili się przeciwko niej. Chwila starcia i Widzew zaczął się cofać, ciężko mi ocenić czy ze względu na wysypującą się ciągle Żyletę, czy ze względu na psy, które niedługo potem rozdzieliły obie ekipy. Przyjeło się, że zadyma była nie roztrzygnięta. Z dużym podziwem dla RTSu za organizację.
Mijasz się z prawdą. Od samego początku naszym celem były flagi i najpierw w stronę żylety się skierowaliśmy, dopiero po chwili widząc ToreBkowiczów DHW skierowało się w ich stronę. Po najbliższą flagę (DiS) poleciała młodzież, ale nie została skrojona (legioniści mocno trzymali od środka ją) została podarta/potargana jak kto woli. Żyleta to wysypała się na murawę jak już było po zabawie i psy wszystkich rozdzieliły.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 07.05.2020, 13:51

Brakuje chyba już tylko cHOMIKa666 skuszonego smrodem widzewskiej "kupy" ..., że się wyda(ło).
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Slavia_ZSC » 07.05.2020, 19:07

Pique pisze:
07.05.2020, 13:43
Slavia_ZSC pisze:
06.05.2020, 19:40
Widzew się wysypał głównie w stronę krytej, tam gdzie były Tedki. Tedki się wysypały, ale Widzewa było więcej, więc się delikatnie cofali. Potem dołączyła Żyleta, więc czerwoni zwrócili się przeciwko niej. Chwila starcia i Widzew zaczął się cofać, ciężko mi ocenić czy ze względu na wysypującą się ciągle Żyletę, czy ze względu na psy, które niedługo potem rozdzieliły obie ekipy. Przyjeło się, że zadyma była nie roztrzygnięta. Z dużym podziwem dla RTSu za organizację.
Mijasz się z prawdą. Od samego początku naszym celem były flagi i najpierw w stronę żylety się skierowaliśmy, dopiero po chwili widząc ToreBkowiczów DHW skierowało się w ich stronę. Po najbliższą flagę (DiS) poleciała młodzież, ale nie została skrojona (legioniści mocno trzymali od środka ją) została podarta/potargana jak kto woli. Żyleta to wysypała się na murawę jak już było po zabawie i psy wszystkich rozdzieliły.
Nie mijam się z prawdą. Najpierw było zadymienie. Potem z dymu wyłoniły się pojedyncze osoby z RTSu, które dobiegały do Żylety. Z Żylety wyskoczyło bardzo mało osób. Wtedy płot miał coś koło 4 metrów wysokości. Szybciej wyskoczyli TDki z krytej, a jeszcze wcześniej część fotoreporterów zrzuciła kamizelki , a stali głównie od strony krytej(po tym Żyleta zorientowała się, że coś się dzieje). Widzew skierował główne siły na nich. Ci się cofnęli, bo czerwonych było więcej. Od Widzewa i z krytej dobiegały nowe osoby. Z Żylety coraz więcej osób zaczęło się wspinać na płot, ale nie był to najlepszy pomysł, bo wiara zaczęła trząś całym ogrodzeniem. Do tej pory pamiętam przerażonego pijanego Różyka na szczycie płotu. Płot się w końcu obalił i Żyleta się wysypała. Czerwoni zaczęli się cofać pod własny sektor. Z Żylety wysypywało się coraz więcej osób. Po pewnym czasie (ok 2 min bójki na murawie) kaski wjechały i rozdzieliły obie ekipy. Na filmiku od Dozola widać gdzie jest Legia, a gdzie Widzew 0:51-1:01. I to jest moment gdzie jeszcze nie ma psów. Psy pojawiły się właśnie z tego rogu, który obejmuje kamera, czyli z przejścia między sektorem gości, a krytą.

Także, dla mnie zbędne pierdolenie jest daremne.



Dla przypomnienia link do filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=JKQ1jlM ... e=youtu.be

0:51-1:01

1:59 - pojawiają się białe kaski
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

zgierska
Posty: 84
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgierska » 08.05.2020, 07:42

Nie przypominam Sobie meczu gdzie Legia ucieka przed inną ekipą na swoim stadionie.Akcja Widzewa przemyślana i co najważniejsze wykonana . Do pełni szczęścia brakowało tylko zdobycia tej flagi.Nie ma co ukrywać że to były lata świetności Ekipy DHW .

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2020, 09:39

Slavia_ZSC pisze:
07.05.2020, 19:07
Pique pisze:
07.05.2020, 13:43
Slavia_ZSC pisze:
06.05.2020, 19:40
Widzew się wysypał głównie w stronę krytej, tam gdzie były Tedki. Tedki się wysypały, ale Widzewa było więcej, więc się delikatnie cofali. Potem dołączyła Żyleta, więc czerwoni zwrócili się przeciwko niej. Chwila starcia i Widzew zaczął się cofać, ciężko mi ocenić czy ze względu na wysypującą się ciągle Żyletę, czy ze względu na psy, które niedługo potem rozdzieliły obie ekipy. Przyjeło się, że zadyma była nie roztrzygnięta. Z dużym podziwem dla RTSu za organizację.
Mijasz się z prawdą. Od samego początku naszym celem były flagi i najpierw w stronę żylety się skierowaliśmy, dopiero po chwili widząc T...B... DHW skierowało się w ich stronę. Po najbliższą flagę (DiS) poleciała młodzież, ale nie została skrojona (legioniści mocno trzymali ją od środka) została podarta/potargana jak kto woli. Żyleta to wysypała się na murawę jak już było po zabawie i psy wszystkich rozdzieliły.
Nie mijam się z prawdą. Najpierw było zadymienie. Potem z dymu wyłoniły się pojedyncze osoby z RTSu, które dobiegały do Żylety. Z Żylety wyskoczyło bardzo mało osób. Wtedy płot miał coś koło 4 metrów wysokości. Szybciej wyskoczyli TB.. z krytej, a jeszcze wcześniej część fotoreporterów zrzuciła kamizelki , a stali głównie od strony krytej(po tym Żyleta zorientowała się, że coś się dzieje). Widzew skierował główne siły na nich. Ci się cofnęli, bo czerwonych było więcej. Od Widzewa i z krytej dobiegały nowe osoby. Z Żylety coraz więcej osób zaczęło się wspinać na płot, ale nie był to najlepszy pomysł, bo wiara zaczęła trząś całym ogrodzeniem. Do tej pory pamiętam przerażonego pijanego Różyka na szczycie płotu. Płot się w końcu obalił i Żyleta się wysypała. Czerwoni zaczęli się cofać pod własny sektor. Z Żylety wysypywało się coraz więcej osób. Po pewnym czasie (ok 2 min bójki na murawie) kaski wjechały i rozdzieliły obie ekipy. Na filmiku od DoZo.. widać gdzie jest Legia, a gdzie Widzew 0:51-1:01. I to jest moment gdzie jeszcze nie ma psów. Psy pojawiły się właśnie z tego rogu, który obejmuje kamera, czyli z przejścia między sektorem gości, a krytą.

Także, dla mnie zbędne pierdolenie jest daremne.

Dla przypomnienia link do filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=JKQ1jlM ... e=youtu.be

0:51-1:01
1:59 - pojawiają się białe kaski
Paradoksalnie muszę przyznać (jedynie w ostatniej części Waszej dyskusji) rację mMSowi veL sHAKIRZE, bo rzeczywiście widzewiacy pierwotnie ruszyli w stronę (starej) ŻY(L)ETY, ale zdecydowana większość z nich zawróciła, widząc, że z "krytej" przeskakuje przez niższy płot główna ekipa z W-wy. Moment wcześniej służba porządkowa otworzyła bramę w narożniku boiska i tamtędy czmychnęło sporo osób z obsługi meczu (sytuacja ze zdjęć "amdg").
Właśnie w tamtej okolicy po chwili doszło do głównego starcia, które zmusiło 'dhw' do ucieczki z powrotem na swój sektor. Wówczas w prześwicie łun od rac zauważyLiśmy w tunelu szykującą się do szturmu milicję [to też mogło wystraszyć "młodych" z 'eRTeeSu' obok fLag (wisiały od strony boiska?), bo trudno uwierzyć, żeby "kraWcy" nie dali rady dosłownie paru desperatoM, którym powiodło się sforsować najwyższe w PL ogrodzenie, czy 'wydygali' się groźnej mimiki i gestów za płotem], to był dla nas sygnał do zakończenia harców. Jednak w związku z zamieszaniem przy otwieraniu tunelowych bramek, o którym już pisałem, "kundle" pojawiły się na płycie ze sporym opóźnieniem, co pozwoliło jeszcze raz "wysypać się" z sektora gości "czerWonym", ale zaraz milicjantki wyłamały przeszkodę/furtkę i wbiły się klienem pomiędzy przezdnych i (L)egionistów z trybuny odkrytej, gdzie uszkodzono jekieś przęsło bliżej środka boiska.
Posumowując, "'psy' NIE pojawiły się właśnie z tego rogu, który obejmuje kamera, czyli z przejścia między sektorem gości, a krytą", ale z wyjścia pomiędzy ŻY(L)ETĄ i łukiem (z zegarem/od strony kanałku), a na obronę "Slavii" powinienem potwierdzić solidną zasłonę dymną, którą wiatr znosił w jego kierunku, co mogło mieć wpływ na sosnowiecką relację.

Dla jasności, pomysł na rozróbę 'zaje6isty', ale czy organizacja godna podziwu (brak zdobycia/odbicia "DiS" (i "AMF" ;)/"WjW Ch-z-S"), to już sprawa dyskusyjna, którą właśnie tak trudno rozstrzygnąć. :)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Slavia_ZSC » 08.05.2020, 13:00

Miliard pisze:
08.05.2020, 09:38
Slavia..........czytałem Twój wpis w dniu wczorajszym. Nie miałem zamiaru brać udziału w tej dyskusji, dziś z ciekawości patrzę na nowe wpisy i widzę, że Twój wpis jest zmieniony.

Wczoraj napisałeś, że faktem jest to, że Widzew przegonił ekipę TB, która zajmowała miejsca po stronie trybuny krytej.

Dziś, tego fragmentu już nie ma.....
Odgórny nakaz?
Czy zmieniłeś zdanie przez kilka godzin?
Sam zmieniłem, zastąpiłem ostatnie zdanie, linkiem od Dozola dla zobrazowania sytuacji, ale mogę się powtórzyć. W moim opisie zadymy i tak wszystko jest. Uściślając - cofnięcie się, a przegonienie to są dwie różne sprawy. Przegonił to Widzew Motor pod ich stadionem. Bo równie dobrze mógłby napisać, że Legia na koniec awantury przegoniła Widzew.... Także trzymajmy się faktów.

Fakty są takie:
1. TB i kryta cofa się przed Widzewem (przewaga liczebna, rozkręcone ogrodzenie).
2. Po dołączeniu Żylety Widzewiacy cofają się.

Jak rozumiem problem polega na tym, że to Widzew określa kiedy był decydujący moment i niezrozumiałe jest po co ta Legia dalej biegała po murawie, pomimo tego, że psów na niej jeszcze nie było.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 08.05.2020, 13:26

zgierska pisze:
08.05.2020, 07:42
Nie przypominam Sobie meczu gdzie Legia ucieka przed inną ekipą na swoim stadionie.Akcja Widzewa przemyślana i co najważniejsze wykonana . Do pełni szczęścia brakowało tylko zdobycia tej flagi.Nie ma co ukrywać że to były lata świetności Ekipy DHW .
DHW to byla wtedy zajebista ekipa, mysle ze w top 3 w kraju w tamtych czasach

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2020, 14:34

Slavia_ZSC pisze:
08.05.2020, 13:00
Miliard pisze:
08.05.2020, 09:38
Slavia..........czytałem Twój wpis w dniu wczorajszym. Nie miałem zamiaru brać udziału w tej dyskusji, dziś z ciekawości patrzę na nowe wpisy i widzę, że Twój wpis jest zmieniony.

Wczoraj napisałeś, że faktem jest to, że Widzew przegonił ekipę TB, która zajmowała miejsca po stronie trybuny krytej.

Dziś, tego fragmentu już nie ma.....
Odgórny nakaz?
Czy zmieniłeś zdanie przez kilka godzin?
Sam zmieniłem, zastąpiłem ostatnie zdanie, linkiem od Dozo.. dla zobrazowania sytuacji, ale mogę się powtórzyć. W moim opisie zadymy i tak wszystko jest. Uściślając - cofnięcie się, a przegonienie to są dwie różne sprawy. Przegonił to Widzew Motor pod ich stadionem. Bo równie dobrze mógłby napisać, że Legia na koniec awantury przegoniła Widzew.... Także trzymajmy się faktów.

Fakty są takie:
1. TB i kryta cofa się przed Widzewem (przewaga liczebna, rozkręcone ogrodzenie).
2. Po dołączeniu Żylety Widzewiacy cofają się.

Jak rozumiem problem polega na tym, że to Widzew określa kiedy był decydujący moment i niezrozumiałe jest po co ta Legia dalej biegała po murawie, pomimo tego, że psów na niej jeszcze nie było.
Daj już spokój, FAKTY są takie:
Slavia_ZSC pisze:
06.05.2020, 15:51
Tam było bardzo duże zadymienie, nic nie było widać (a na pewno od strony Żylety :) ). Zaskoczenie pierwsza klasa. Na zdjęciu jest początek imprezy, a na filmiku środek. Potem Widzew się cofnął do klatki i wjechały psy.
Z Twoich opisów wynika, że byłeś wtedy na ŻY(L)ECIE i chciałbyś czuć się choć trochę uczestnikiem tamtych wydarzeń, ale radzę Ci, odszukaj mnie kiedyś w W-wie, pokaże ci niepublikowany w sieci film z całą akcją, którego nie chcę upubiczniać do czasu pogrążenia (się) reszty widzewiaków, OK? :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Slavia_ZSC » 08.05.2020, 14:38

Mylisz się, wrzuć ten filmik i rozwiej wszystkie wątpliwości.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

Asusss
Posty: 161
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 08.05.2020, 14:53

DoZo(L)e... pisze:
08.05.2020, 14:34
Slavia_ZSC pisze:
08.05.2020, 13:00
Miliard pisze:
08.05.2020, 09:38
Slavia..........czytałem Twój wpis w dniu wczorajszym. Nie miałem zamiaru brać udziału w tej dyskusji, dziś z ciekawości patrzę na nowe wpisy i widzę, że Twój wpis jest zmieniony.

Wczoraj napisałeś, że faktem jest to, że Widzew przegonił ekipę TB, która zajmowała miejsca po stronie trybuny krytej.

Dziś, tego fragmentu już nie ma.....
Odgórny nakaz?
Czy zmieniłeś zdanie przez kilka godzin?
Sam zmieniłem, zastąpiłem ostatnie zdanie, linkiem od Dozo.. dla zobrazowania sytuacji, ale mogę się powtórzyć. W moim opisie zadymy i tak wszystko jest. Uściślając - cofnięcie się, a przegonienie to są dwie różne sprawy. Przegonił to Widzew Motor pod ich stadionem. Bo równie dobrze mógłby napisać, że Legia na koniec awantury przegoniła Widzew.... Także trzymajmy się faktów.

Fakty są takie:
1. TB i kryta cofa się przed Widzewem (przewaga liczebna, rozkręcone ogrodzenie).
2. Po dołączeniu Żylety Widzewiacy cofają się.

Jak rozumiem problem polega na tym, że to Widzew określa kiedy był decydujący moment i niezrozumiałe jest po co ta Legia dalej biegała po murawie, pomimo tego, że psów na niej jeszcze nie było.
Daj już spokój, FAKTY są takie:
Slavia_ZSC pisze:
06.05.2020, 15:51
Tam było bardzo duże zadymienie, nic nie było widać (a na pewno od strony Żylety :) ). Zaskoczenie pierwsza klasa. Na zdjęciu jest początek imprezy, a na filmiku środek. Potem Widzew się cofnął do klatki i wjechały psy.
Z Twoich opisów wynika, że byłeś wtedy na ŻY(L)ECIE i chciałbyś czuć się choć trochę uczestnikiem tamtych wydarzeń, ale radzę Ci, odszukaj mnie kiedyś w W-wie, pokaże ci niepublikowany w sieci film z całą akcją, którego nie chcę upubiczniać do czasu pogrążenia (się) reszty widzewiaków, OK? :D
Dawaj, wrzuć film, zrób premierę tego jak dotąd nie publikowanego filmu. Wszyscy czekamy. I jeszcze wrzuć filmik z powrotu Widzewa co legła się ustawiła i dochodzi do starcia, ursus. Ta kwestie też trzeba będzie wyjaśnić bo przecież tam byłeś więc wiesz najlepiej, dodatkowo masz pewnie parę filmów z kilku kamer z całego zajścia. Dawaj zjebolek, czekamy.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2020, 16:27

Slavia_ZSC pisze:
08.05.2020, 14:38
Mylisz się, wrzuć ten filmik i rozwiej wszystkie wątpliwości.
Zakład?! ;)

Asusss pisze:
08.05.2020, 14:53
DoZo(L)e... pisze:
08.05.2020, 14:34
Slavia_ZSC pisze:
08.05.2020, 13:00


Sam zmieniłem, zastąpiłem ostatnie zdanie, linkiem od Dozo.. dla zobrazowania sytuacji, ale mogę się powtórzyć. W moim opisie zadymy i tak wszystko jest. Uściślając - cofnięcie się, a przegonienie to są dwie różne sprawy. Przegonił to Widzew Motor pod ich stadionem. Bo równie dobrze mógłby napisać, że Legia na koniec awantury przegoniła Widzew.... Także trzymajmy się faktów.

(...)
Daj już spokój, FAKTY są takie:
Slavia_ZSC pisze:
06.05.2020, 15:51
Tam było bardzo duże zadymienie, nic nie było widać (a na pewno od strony Żylety :) ). Zaskoczenie pierwsza klasa. Na zdjęciu jest początek imprezy, a na filmiku środek. Potem Widzew się cofnął do klatki i wjechały psy.
Z Twoich opisów wynika, że byłeś wtedy na ŻY(L)ECIE i chciałbyś czuć się choć trochę uczestnikiem tamtych wydarzeń, ale radzę Ci, odszukaj mnie kiedyś w W-wie, pokaże ci niepublikowany w sieci film z całą akcją, którego nie chcę upubiczniać do czasu pogrążenia (się) reszty widzewiaków, OK? :D
Dawaj, wrzuć film, zrób premierę tego jak dotąd nie publikowanego filmu. Wszyscy czekamy. I jeszcze wrzuć filmik z powrotu widzewa co Legia się ustawiła i dochodzi do starcia, ursus. Ta kwestie też trzeba będzie wyjaśnić bo przecież tam byłeś więc wiesz najlepiej, dodatkowo masz pewnie parę filmów z kilku kamer z całego zajścia. Dawaj ...olek, czekamy.
Cierpliwości, kłamczuchy. :)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 08.05.2020, 17:28

Pamiętam tamten mecz i awanturę.Widzew pisał o zwycięstwie,a Legia o nierozstrzygniętym starciu.Tak to mniej więcej wyglądało.Nie przypominam sobie żeby Legia przyznała się do porażki .To raczej była wersja Widzewa.Sam dostałem info od kuzyna o wielkim zwycięstwie RTS-u itd.Filmy i zdjęcia tego nie oddają.Wiadomo ekipa na wyjezdzie,wjazd na murawe... to było cos.Jedni czują się zwycięzcami,a drudzy widzą to inaczej.Ta rozmowa nikogo nie przekona do swojej racji.
ŁKS Łódź Polska

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzycho_ASR » 08.05.2020, 17:53

Potwierdzam, w Łodzi świeżo po akcji chodziła fama że Legia została rozjebana w pył.

Dozo(L) dawaj ten filmik, po co czekać na cokolwiek.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Foxx » 08.05.2020, 18:17

Czasami naprawdę ręce opadają. Te filmiki parokrotnie były na tym forum, a każdy kto wpisze w google'a frazę "Legia Widzew murawa" na nie trafi.

To już było kilka postów wyżej - z odległości większej:

[link]

A tu z mniejszej:

[link]

Faktycznie - "Legia rozjebana w pył".
A co tam w komentarzach na Onecie?

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 08.05.2020, 18:31

krzycho_ASR pisze:
08.05.2020, 17:53
Potwierdzam, w Łodzi świeżo po akcji chodziła fama że Legia została rozjebana w pył.

Dozo(L) dawaj ten filmik, po co czekać na cokolwiek.
A jaka chodziła fama?
ŁKS Łódź Polska

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzycho_ASR » 08.05.2020, 18:34

Abr1908 pisze:
08.05.2020, 18:31
krzycho_ASR pisze:
08.05.2020, 17:53
Potwierdzam, w Łodzi świeżo po akcji chodziła fama że Legia została rozjebana w pył.

Dozo(L) dawaj ten filmik, po co czekać na cokolwiek.
A jaka chodziła fama?
Taka, jak nawinął Ci kuzyn. Potwierdziłem Twoje słowa.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 08.05.2020, 19:25

krzycho_ASR pisze:
08.05.2020, 18:34
Abr1908 pisze:
08.05.2020, 18:31
krzycho_ASR pisze:
08.05.2020, 17:53
Potwierdzam, w Łodzi świeżo po akcji chodziła fama że Legia została rozjebana w pył.

Dozo(L) dawaj ten filmik, po co czekać na cokolwiek.
A jaka chodziła fama?
Taka, jak nawinął Ci kuzyn. Potwierdziłem Twoje słowa.

Zero ironii
ŁKS Łódź Polska

gitarra
Posty: 45
Rejestracja: 27.06.2016, 19:35

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: gitarra » 08.05.2020, 20:37

Dawaj filmy, chcę zobaczyć waszą porażkę w TV. A reszcie proponuję nie zabierać głosu jak znacie tę historię tylko z chodzącej famy.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2020, 21:07

gitarra pisze:
08.05.2020, 20:37
Dawaj filmy, chcę zobaczyć naszą porażkę w TV. A reszcie proponuję nie zabierać głosu jak znacie tę historię tylko z chodzącej famy.
mANDO77INO, znowu "pojadę kLasykiem":
"(...) Puścisz głupią famę, będziesz miał kłopoty same ...". ;)

I nie "uciszaj" sWoich "czerwonych" łgarzy, bo i bez twojej instrukcji nagle ich stąd wymiotŁo. :)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 08.05.2020, 22:43

Abr1908 pisze:
08.05.2020, 17:28
Pamiętam tamten mecz i awanturę.Widzew pisał o zwycięstwie,a Legia o nierozstrzygniętym starciu.Tak to mniej więcej wyglądało.Nie przypominam sobie żeby Legia przyznała się do porażki .To raczej była wersja Widzewa.Sam dostałem info od kuzyna o wielkim zwycięstwie RTS-u itd.Filmy i zdjęcia tego nie oddają.Wiadomo ekipa na wyjezdzie,wjazd na murawe... to było cos.Jedni czują się zwycięzcami,a drudzy widzą to inaczej.Ta rozmowa nikogo nie przekona do swojej racji.
Dużo prawdy w tym co napisałeś

zgierska
Posty: 84
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgierska » 08.05.2020, 23:41

Może inaczej ... która ekipa w Polsce zrobiła akcje na stadionie Legii nowym czy starym gdzie zdejmowano legijne flagi i gdzie ekipa Legii paliła wrotki.Zorganizujcie podobną akcję i wtedy piszcie swoje mądrości.

Krzych85
Posty: 58
Rejestracja: 07.08.2017, 20:45

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Krzych85 » 09.05.2020, 00:39

Proponuje zakończyć juz ten temat, bardzo dobra nasza akcja, do pelni szczescia zabrakło tylko zdobycia flagi. Tak jak napisales nikt nie zrobil takiej akcji na Legii ani wczesniej ani pozniej ale nie ma mowy o jakims rozbiciu ich w pyl jak niektorzy pisali. Pewne jest jedno, ze wtedy bylismy bardzo mocni, mocniejsi niz na obecną chwilę.

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 09.05.2020, 03:01

Dozol a będzie filmik z Kutna jak jechaliście do Szczecina? Ciekawe czy to też obrócisz w wasz sukces? 😁

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 09.05.2020, 11:34

Krzych85 pisze:
09.05.2020, 00:39
Proponuje zakończyć juz ten temat, bardzo dobra nasza akcja, do pelni szczescia zabrakło tylko zdobycia flagi. Tak jak napisales nikt nie zrobil takiej akcji na Legii ani wczesniej ani pozniej ale nie ma mowy o jakims rozbiciu ich w pyl jak niektorzy pisali. Pewne jest jedno, ze wtedy bylismy bardzo mocni, mocniejsi niz na obecną chwilę.
Zgadzam się zawiesić wątek do czasu odszukania w moim tajnym archiwum 'private video' z ówczesną ucieczką 'dhw' i "przekonwertowania" materiału z systemu VHS (pewnie wiekszość komentujących nie wie, co to) na umożliwiajacy publikację w internecie. Wtedy poznamy ... widzewskiego szcześcia pełnię. ;)

Pique pisze:
09.05.2020, 03:01
DoZo. a będzie filmik z Kutna jak jechaliście do Szczecina? Ciekawe czy to też obrócisz w wasz sukces? 😁
O film z Kutna musiałbyś ewentualnie poprosić kogoś z "t'97", bo to byłaby fajna pamiątka z może (niedawno 'pf' winę zwalali na widzewiaków :) pierwszego, historycznego napadu na ... kanpaki. Poza tym, to czy nie tamtej nocy "psy" złapały około 10-ciu waszych "na gorącym" i kilka razy więcej w następnych tygodniach bez komórkowych ułatwień (dane z BTS itp.)? Zapewne tym "sukcesem" też się nie chcecie podzielić. :(

I co 'destroyed'si' napiszą o innej "nierozstrzygniętej", umówionej konfrontacji (w 2003?) z (L)egionistami, czy tam mieliście jakiegoś ukrytego filmoWca? :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtwpdk » 09.05.2020, 11:49

Ukrytego fotoreportera to wy postawiliscie w nieprzypadkowym miejscu na Wolskiej. Tylko nie pykło. Mogliście go postawic z drugiej strony to byscie mieli chociaż czarno na białym kto z was pierwszy zaczął rwać zelówy!

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 09.05.2020, 12:01

Foxx pisze:
08.05.2020, 18:17
Faktycznie - "Legia rozjebana w pył".
Przecież Wasi chuligani spierdalali z powrotem na krytą.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 09.05.2020, 15:18

kmwtwpdk pisze:
09.05.2020, 11:49
Ukrytego fotoreportera to wy postawiliscie w nieprzypadkowym miejscu na Wolskiej. Tylko nie pykło. Mogliście go postawic z drugiej strony to byscie mieli chociaż czarno na białym kto z was pierwszy zaczął rwać zelówy!
Ten chudzielec od "turystów", stojący na środku chodnika miał być niby ukryty?! On nawet nie zdążył sfotografować pierwszego zwarcia, a już się przewrócił o własne nogi i załapał na 'przekopkę', pewnie do tej pory nie wie od kogo.
Dobrze, że rondem przejeżdżał jakiś obcy fotoreporter, bo do tej pory 'leszki' zapewne wypierałyby się "sprzętu", który razem z widzewiakami przywieźli na umówioną (bez broni!) konfrontację.

[link]

C1365O pisze:
09.05.2020, 12:01
Foxx pisze:
08.05.2020, 18:17
Faktycznie - "Legia rozjebana w pył".
Przecież Wasi chuligani spierdalali z powrotem na krytą.
Chomik666 pisze:
09.05.2020, 12:57
To nie tak.
- Opuściliśmy murawę w zorganizowanym pośpiechu.
- Na trybunę za kratami.
- Eeee, ledwie płotek.
Czekam na podobne wspomnienia, tylko kestią czasu będzie weryfikacja, czy "nasi chuligani 'spierdalali'", czy "cofnęli się/wycofali" (wg "Slavii" ;) przed białymi kaskami w tunelu. Trudno także nie docenić tego, że "Chomik666" zaczął pisać prawdę, no i przyznał się w końcu do bycia z 'eRTeeSu'. ;)

PS. Widzę, że jedak widzewiaki konskwentnie "palą 'ch..'" i nie dostrzegają tych trudniejszych pytań. :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 09.05.2020, 15:47

Dozol Ty jesteś taki obcykany we wszystkich tematach.Wymień prosze ile to już razy dostaliście w******* od innych ekip we własny mieście? Możesz używać linków.
ŁKS Łódź Polska

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 09.05.2020, 16:48

Abr1908 pisze:
09.05.2020, 15:47
DoZo. Ty jesteś taki obcykany we wszystkich tematach.Wymień prosze ile to już razy dostaliście w******* od innych ekip we własny mieście? Możesz używać linków.
Jak tak ładnie prosisz, to odpowiem na Twoje pytanie, ale wcześniej uzupełnij zaległość (w imieniu) 'eŁKaeSiaków', bo jeden temat nie został DO KOŃCA wyjaśniony (cytuję z pamięci ;):
Co przyświecaŁo/kierowaŁo Waszym(i) maŁolatom/ami, żeby zrobić sobie i wywieszać na stadionie flagę o treści "nygusy" oraz jakie były ich/jej losy?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 09.05.2020, 16:49

Legia nie przegrywa, a jak już to porażka turystów :)

Wracając jeszcze do starcia na murawie, według mnie żadna ze stron nie wygrała i obie strony zaliczyły cofkę. Ale z dużym plusem dla Widzewa, który na obcym terenie był stroną która pierwsza rozkręciła awanturę, podarła flagę i pogoniła ekipę Legii. Dlatego można to uznać za nas sukces, bo nigdy tak nie wielu osiągnęło tak wiele. Pamiętam, że gratulacje od wielu ekip spływały z całego kraju, które były pod wrażeniem awantury.

Dozo 2003 rok, piszesz o Budapeszcie gdzie nie zastaliśmy was na umówionym miejscu? ;)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 09.05.2020, 17:04

Pique pisze:
09.05.2020, 16:49
Legia nie przegrywa, a jak już to porażka turystów :)

Wracając jeszcze do starcia na murawie, według mnie żadna ze stron nie wygrała i obie strony zaliczyły cofkę. Ale z dużym plusem dla Widzewa, który na obcym terenie był stroną która pierwsza rozkręciła awanturę, podarła flagę i pogoniła ekipę Legii. Dlatego można to uznać za nas sukces, bo nigdy tak nie wielu osiągnęło tak wiele. Pamiętam, że gratulacje od wielu ekip spływały z całego kraju, które były pod wrażeniem awantury.

DoZo 2003 rok, piszesz o Budapeszcie gdzie nie zastaliśmy was na umówionym miejscu? ;)
W umówionym miejscu na stadionie, bo baliście się z "triadą" poczekać na Legię przed. :D

Poza tym, chodzi o to spotkanie (nie z "t'97"), które doszło do skutku, gdzie nie znaliście znaczenia sWojego 'basta',
ale z tobą nie rozmawiam, bo znowu zaczynasz oszukiwać. ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grandzik, STALOWKA381, Vapel i 232 gości