www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
asdfghjkl1910
Posty: 47
Rejestracja: 22.01.2017, 22:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: asdfghjkl1910 » 21.03.2017, 14:05

Stylowka? Haha mefedronem i innymi dopalaczami z Korzeniowskiego co najwyżej. Naprawdę osoby z lksu wypowiadajace się na tym forum to ciezcy heleniarze, macie taka jazdę po tych dopkach ze się w głowie nie miesci - wy naprawdę myślicie że macie jakiś styl, jesteście wyjątkowi albo c*** wie co jeszcze. Czas iść do monaru bo skonczycie jak Kubuś z limanki



rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 21.03.2017, 14:19

A może sekret tkwi w osobie samego Rabina???Podkręci taki dzieciakom na ośkach wywód na temat tej niesamowitej i niepowtarzalnej stylówki i dzieciaki podjarane.A potem widzą tą 1 trybunę i wracają zawiedzione na ośki.
1910

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 21.03.2017, 14:20

ŁKSC pisze:Młodzież sciagamy stylowka i klimatem.
Wystarczy porownac mecze otwarcia nasz i czerwonych.
Nasza mlodziez jaraja pato klimaty, jara ich to ze moga odegrac sie na liczniejszych czerwonych, zyja w milosci do nienawisci w przeciwnosci do czerwnych gdzie tam sie kocha swoj klub na pierwszym miejscu. A jakis fajfus gringo bedzie tu pierdolil swoje wyimaginowane herezje, pierdolenie z przerostem formy nad trescia o sprawach z ktorych kazdy myslacy samodzielnie zdaje sobie doskonale sprawe...

Pato 1908 Gang
no i znowu musiała sie wpisac ta ku*** zaszczana podszywająca sie pode mnie . Hehehe fajnie że wstydzisz sie swojego klubu i musisz podawać sie za naszego kibica, o czymś to swiadczy zakompleksiona pałko ;)

a ty asdfghjkl1910 jestes chyba jeszcze głupszy od niego jesli prowadzisz z nim dyskusje, i jeszcze mu chcesz jakies argumenty dawać. hahahaha Widzewiak rozmawia z drugim Widzewiakiem podszywajacym sie za kibica ŁKS i jeszcze sie kłócą hahaha kabaret.
Pato 1908 Gang

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 21.03.2017, 14:30

gnuj pisze:Jak czytam wypowiedzi kibiców ŁKS-u o tej stylówce, patologii, nienawiści idącej w parze z miłością i mówieniu w tym kontekście o oryginalności to jako kibic Wisły mogę się tylko usmiechnąć. Przecież to wszystko kropka w kropkę jest przejęte od Cracovii.
Jasne, Cracovia była prekursorem w wielu dziedzinach i tak jak to powiedział Tyca w Football Factory - "dużo z Cracovii wyszło". Nie sposób odmówić mu racji. Metal, co by o nim nie powiedzieć to był wybitny strateg i wyprzedzał swoją epokę. Dobrze to widać z perspektywy czasu. Każdy działa jak mu wygodnie, możecie mieć te swoją stylówkę, ale określanie jej jako coś oryginalnego i nowatorskiego jest śmieszne.
Tak jak Łks był podjarany swego czasu Cracovią to chyba nikt nie był.Sprzętem też zaczęli się bawić jako pierwsi.
1910

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 21.03.2017, 14:42

nisc pisze:...to ciągłe umniejszanie faktu że w zapyziałej prowincjonalnej lidze zjawiło się na meczu 18 000 ludzi...a Polska futbolowo to nie brazylia gdzie takie frekwencje są może na porządku dziennym
jak można umniejszyć fakt ? Fakt jest taki że jest czerwonych więcej , są lepiej zorganizowani i odstawią nas w kwestii frekwencjii pewnie na najblizsze pare lat. Maja stadion a my nie. Było tutaj to pisane wielokrotnie , tyle że czerwoni liczą na jakies tantiemy chyba albo ordery z naszej strony, przeciez to nie przejdzie ;) jest jak jest i musimy sobie jakoś z tym poradzić....
nisc pisze:Z jednej strony elita miasta (ŁKS) z drugiej masówka (Widzew), jakie to proste
czyzby własnie to Twoje zdanie wyżej o tym nie świadczyło ? Czyzbys to własnie Ty chcial ''panie obiektywny'' umniejszyć fakt , i pokazac że tak nie jest ? Po c*** ?
nisc pisze:tylko tak naprawdę w czymś co kiedyś było kibicowaniem, a teraz nie wiem jak to nazwać, chodzeniem na mecze swojej drużyny, dopingiem itp? (bo kibicowanie to MMA, blokowanie autostrad itp), ta "elita" całą rundę razy dwa nie zbierze tylu fanów na swoim jednotrybunowym "stadionie" co się pojawiło na RTS-ie w ubiegły weekend.
no i kolejny raz potwierdzasz to, że jestesmy elitą nie tłumem.
Nas jak na 4 lige wcale nie przychodzi mało , chociaz stac nas na więcej.
Widzewiacy dostali pierdolca, na co złozylo sie kilka czynników które sami im podrzucilismy... skrojenie na koniec zeszłej rundy flag i skompromitowanie tego srodowiska to jedno co ich zmobilizowało, drugie to fakt że odstają od nas w tej lidze w kwestii sportowej... jak to ich wielki Widzew traci do tych miernot z al. Unii 12 punktów ?
Drugie tyle dołozył fakt oddania im w końcu normalnego długo wyczekiwanego stadionu...

Musza faktycznie pokazac ze zalezy im na klubie, i musieli natychmiast udowodnić swoją dominacje nad nami w tych aspektach w których mogli to zrobić... Zmobilizowali się, pokazali ze organizacyjnie nadal stoją bardzo dobrze i nikt im tego nie ujmuje..

Swoją drogą jesli piszesz o nas, to ciekawe jakby Twoja Areczka sie odnalazła w takiej rzeczywistości, bo Wy wcale nie grając w prowincjonalnej lidze i mając nowy stadion, to od swojego rywala ''ciut'' jednak odstajecie. W 4 lidze z jedną trybuną pewnie by was na Arke chodziło przez całą runde tyle co nas na ŁKS na jeden mecz ;)
Pato 1908 Gang

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 21.03.2017, 14:53

haha hehe hihi ,a na proste pytanie koleżanki jak zwykle pokrętnie, na około, jakieś bzdety o kserowaniu tylko czego? nic konkretnego. Że też ci nie ma kto solidnego kopa na picke wypłacić.
https://t.me/pump_upp

anty1908
Posty: 45
Rejestracja: 20.07.2016, 11:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: anty1908 » 21.03.2017, 15:11

rozpierdol pisze:
gnuj pisze:Jak czytam wypowiedzi kibiców ŁKS-u o tej stylówce, patologii, nienawiści idącej w parze z miłością i mówieniu w tym kontekście o oryginalności to jako kibic Wisły mogę się tylko usmiechnąć. Przecież to wszystko kropka w kropkę jest przejęte od Cracovii.
Jasne, Cracovia była prekursorem w wielu dziedzinach i tak jak to powiedział Tyca w Football Factory - "dużo z Cracovii wyszło". Nie sposób odmówić mu racji. Metal, co by o nim nie powiedzieć to był wybitny strateg i wyprzedzał swoją epokę. Dobrze to widać z perspektywy czasu. Każdy działa jak mu wygodnie, możecie mieć te swoją stylówkę, ale określanie jej jako coś oryginalnego i nowatorskiego jest śmieszne.
Tak jak Łks był podjarany swego czasu Cracovią to chyba nikt nie był.Sprzętem też zaczęli się bawić jako pierwsi.
Mi przychodzi na myśl wasze jaranie się Arką i robienie jej grafów :D

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 21.03.2017, 15:16

jeszcze tylko jedno , bo pewne podejście gościa z Arki zalatuje niemałą hipokryzją .
nisc pisze:tylko tak naprawdę w czymś co kiedyś było kibicowaniem, a teraz nie wiem jak to nazwać, chodzeniem na mecze swojej drużyny, dopingiem itp? (bo kibicowanie to MMA, blokowanie autostrad itp), ta "elita" całą rundę razy dwa nie zbierze tylu fanów na swoim jednotrybunowym "stadionie" co się pojawiło na RTS-ie w ubiegły weekend.
Jestes starszym fanem, cały czas podkreślasz w jaką to zlą strone wszystko poszło, jak to fajnie było kiedyś i chujowo sie porobiło teraz... jedno mnie ciekawi w jakim celu w takim razie jarasz sie az tak bardzo frekwencją na nowym stadionie , i w ogole nowym stadionem u naszych sąsiadów, i smiejesz sie z tego co my mamy ? Porównujesz to, jakby c*** wie o czym to świadczyło??

Widzisz dla mnie najgorszym co nas spotkało ( to tylko i wyłącznie moja opinia) to było rozpoczęcie budowy nowego stadionu, i pogrzebanie starego. Nie mówie o konsekwencjach, czyli o tym że zrobili nam jedną trybune, że Widzewiakom zbudowali cały stadion itp itd.
Wiadomo że wszystko idzie do przodu, trzeba gonić innych żeby nie odstawali, i budowa nowych obiektów stała się normą, ale ja np długo sie z tym pogodzić nie mogłem. Ty tez cały czas podkreslasz że wszystko idzie w złą strone, bo wychowałes sie w czasach gdzie kibicowanie nie było aż tak komercyjne, gdzie kibice z natury nie chcieli iść do przodu, chcieli żeby było tak jak jest, a teraz na stare lata okazuje się że dla Ciebie wyznacznikiem czegokolwiek, jest to jaki kto sobie stadion ogarnął, i ile na niego przychodzi Januszy...
Pato 1908 Gang

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz » 21.03.2017, 15:20

Stylowka Łks? Zawsze byli lepiej widoczni na ulicy niż na stadionie a klimat tam uleciał wraz ze zburzeniem zawsze lekko opustaszalego molocha na którym doping zawsze był przeciętny i w młynie pół osób śpiewalo a drugie pół z rękami w kieszeni stało. Wyróżnia ich, że od dobrych 30 lat ich jedyną konkretną kosa jesteśmy my a nasz klub w wielu miejscach wzbudza emocje i mamy wielu rywali i z którymi mecze nas elektryzuja.

Łysy80
Posty: 172
Rejestracja: 10.07.2015, 12:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łysy80 » 21.03.2017, 15:23

Gringo
Mam do Ciebie pytanie, ile Ty masz tak naprawdę lat. Ile lat jesteś kibicem?
Jakbyś trochę pomyślał i może poczytał, ewentualnie popytał starszych kolegów to byś wiedział że zarówno Arka jak i Lechia jeszcze nie tak dawno tułały się po takich ligach jak Nasze kluby teraz, co śmiesznie jeżeli Nasze kluby grały wtedy w ex. Więc ta Areczka dobrze wie jak to jest grać na pipidowkach i jakoś sobie radzi/radziła, co więcej w tamtych czasach miała konkretną ekipe i rywalizowali z Lechia na równi. Tylko żeby to pamiętać trzeba mieć trochę więcej niż 16 lat.

anty1908
Posty: 45
Rejestracja: 20.07.2016, 11:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: anty1908 » 21.03.2017, 15:30

ImperatorMistrz pisze:Stylowka Łks? Zawsze byli lepiej widoczni na ulicy niż na stadionie a klimat tam uleciał wraz ze zburzeniem zawsze lekko opustaszalego molocha na którym doping zawsze był przeciętny i w młynie pół osób śpiewalo a drugie pół z rękami w kieszeni stało. Wyróżnia ich, że od dobrych 30 lat ich jedyną konkretną kosa jesteśmy my a nasz klub w wielu miejscach wzbudza emocje i mamy wielu rywali i z którymi mecze nas elektryzuja.

To teraz wasza stylówka - 40 lat temu was nie było, przyszedł prezes który okazał się żydem i agentem radzieckim który przeniósł was z 3 ligi do 1 i doprowadził do wielkich sukcesów piłkarskich i okazało się że przywiązanie do barw jest mniej ważne niż przywiązanie do sukcesu stąd banda przerzutów z Łodzi oraz ludzie z całej Polski którzy byli zajarani grą Bońka zostali waszymi kibicami. Tak powstała Widzewska Armia zwana przez siebie "ludźmi honoru".

Gdyby nie komunistyczny żyd byś dziś kibicował ŁKSowi jeśli jesteś z Łodzi(ewentualnie Startowi) albo jakiemuś innemu klubowi który by w Twojej wiosce rozbudził fanatyzm po udanych występach w Europejskich Pucharach

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nisc » 21.03.2017, 15:32

Gringo o mój obiektywizm z kwestii łódzkiej na przestrzeni ostatnich ponad 25 lat się nie martw, w przeciwieństwie do Ciebie miałem przyjemność poznać tak i Waszą czołówkę, jak i Waszych derbowych rywali, opinię mam wyrobioną i gdybyś popytał starszych kolegów to na tym ŁKS-ie ciągle kilka osób łazi, które by ci tą opinię wyłożyły...Jak miałbym być szczery wyjazdów do Jezierzyc, Damnicy, Papowa Biskupiego itp nie zamieniłbym na dziesięć sezonów w tym c***...które teraz nazywa się "ekstraklasą". A każdy wie że my w III lidze i teraz to tez była inna para kaloszy.

niczym się nie jaram, gdzie to napisałem? kur...najlepsze jest wstawianie w czyjeś wypowiedzi czegoś co nie padło...podkreślam fakt, że nie jest to często spotykane w naszym kraju.

Co do nowego stadionu Arki i tego o czym tam piszesz bez składu to muszę Cię rozczarować, Olimpijska to dla mnie zawsze będzie stadion Bałtyku, teren Bałtyku (jako klubu) i tak dalej. Natomiast życzę Ci takich sukcesów w zwalczaniu jakiego byście tam nie mieli rywala we "własnym" mieście, gdzie z proporcji 700-800 w młynie na derbach po 15 latach spadnie do kilkudziesięciu osób...Także w kwestii derbowej o Arkę i jej przeszłość się nie martw. Chyba że wykładnię tego co to są derby TEGO SAMEGO MIASTA tez musisz dostać na tacy....
TYBET JEST SERBSKI

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 21.03.2017, 16:40

nisc pisze:Gringo o mój obiektywizm z kwestii łódzkiej na przestrzeni ostatnich ponad 25 lat się nie martw, w przeciwieństwie do Ciebie miałem przyjemność poznać tak i Waszą czołówkę, jak i Waszych derbowych rywali, opinię mam wyrobioną i gdybyś popytał starszych kolegów to na tym ŁKS-ie ciągle kilka osób łazi, które by ci tą opinię wyłożyły...Jak miałbym być szczery wyjazdów do Jezierzyc, Damnicy, Papowa Biskupiego itp nie zamieniłbym na dziesięć sezonów w tym c***...które teraz nazywa się "ekstraklasą". A każdy wie że my w III lidze i teraz to tez była inna para kaloszy.

niczym się nie jaram, gdzie to napisałem? kur...najlepsze jest wstawianie w czyjeś wypowiedzi czegoś co nie padło...podkreślam fakt, że nie jest to często spotykane w naszym kraju.

Co do nowego stadionu Arki i tego o czym tam piszesz bez składu to muszę Cię rozczarować, Olimpijska to dla mnie zawsze będzie stadion Bałtyku, teren Bałtyku (jako klubu) i tak dalej. Natomiast życzę Ci takich sukcesów w zwalczaniu jakiego byście tam nie mieli rywala we "własnym" mieście, gdzie z proporcji 700-800 w młynie na derbach po 15 latach spadnie do kilkudziesięciu osób...Także w kwestii derbowej o Arkę i jej przeszłość się nie martw. Chyba że wykładnię tego co to są derby TEGO SAMEGO MIASTA tez musisz dostać na tacy....
Mówiąc o rywalu miałem oczywiscie na mysli Lechie, bo Bałtyk teraz nie jest dla Was zadnym rywalem.
Nie odniosłes sie do tego co napisałem, tylko piszesz celowo o czymś innym. Domyslam sie ze wyjazdy po nizszych ligach miały swoj urok, bo kiedyś wszystkie mecze miały swój urok, i z tym co teraz nie ma sie co porównywać (równiez w nizszych ligach, gdzie psy sa tak samo pojebane jak wszedzie indziej) ale gdybając jak Wy byscie sie obecnie prezentowali w naszej sytuacji - miałem na mysli obecne realia, a nie te 20 lat wstecz...

I żeby nie było - ja sie o przyszłosc Arki nie martwie, tylko odbiłem piłeczke na Twoją strone- bo to Ty sie jak widac martwisz ŁKSem i za kazdym razem (obiektywnie oczywiscie) próbujesz ratować tutaj Widzewiaków i podnosić im morale, a żeby to robić uderzasz w nas...

i apropo tego czy sie jarasz tym ich stadionem czy nie, mówisz ze Ci wmawiam słowa których nie napisałeś. hmm
przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałes i moze nastepnym razem wyrażaj sie w bardziej oczywisty sposób
tylko tak naprawdę w czymś co kiedyś było kibicowaniem, a teraz nie wiem jak to nazwać, chodzeniem na mecze swojej drużyny, dopingiem itp? (bo kibicowanie to MMA, blokowanie autostrad itp), ta "elita" całą rundę razy dwa nie zbierze tylu fanów na swoim jednotrybunowym "stadionie" co się pojawiło na RTS-ie w ubiegły weekend.
kazdy wie, że frekwencja 18 tysięcy na meczu 4 ligi to jest jak to napisałes ''rzadko spotykane'', ale to Ty musisz o tym jak widać wspominać , oczywiscie po to żeby dopierdolić rykoszetem nam. Wiadomo że mają sie czym pochwalić czerwoni, dla nas obecnie to nieosiągalne, ale czy o czymś więcej to świadczy niz o tym ze mają 3 trybuny wiecej , i większą frewkencje??
Pewne widzialne róznice między nami każdy zna od dawna, i Ty też napewno wiesz w czym lepsi są Widzewiacy, a w czym nadrabia ŁKS...

inaczej nie będzie, mielismy sporo czasu zeby sie z tym pogodzić, a przekładanie róznych kwestii na swoje, umniejszanie w derbowych miastach jest powszechne i pewnie nie musze Tobie o tym mówic.
Pato 1908 Gang

DP_
Posty: 24
Rejestracja: 02.12.2016, 09:46
Lokalizacja: Alex / Litzmannstadt

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DP_ » 21.03.2017, 16:45

Podobają mi się apele kibiców Widzewa na skrzynce klubowej na FB, żeby na ŁKS wystawić w niedzielę pierwszy skład :D
https://twitter.com/kubaseweryn

popopopopo
Posty: 144
Rejestracja: 22.11.2016, 14:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: popopopopo » 21.03.2017, 17:21

to są buraki haha cała widzewska mentaność

Wujt
Posty: 22
Rejestracja: 11.03.2017, 18:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wujt » 21.03.2017, 17:28

Brawa dla Widzewa za mecz otwacrcia.Szacunek Panowie i idzciie dale ta droga.
Gringoo2 uwazalem cie ostatnio za kogos kto jest oganrniety ale jednak po dzisiejszych twoich wpisach musz przyznac ze jestes jakims malolatem ktOry tylko potrafi medrkowac.
A jeszcze jedno wcozraj z ciekawosci przeglajdajac ten temat zauwazyle ze pisalscie Lks atakowal pojedynczych kibicow i obijal w kilka krotnej przewadze po bramach.Zeby poakazac wasza sile czemu sie nie zebraliscie banda i nei zadzwoniliscie do rywali z propozycja?

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jatoja49 » 21.03.2017, 17:39

Wujt pisze:Brawa dla Widzewa za mecz otwacrcia.Szacunek Panowie i idzciie dale ta droga.
Gringoo2 uwazalem cie ostatnio za kogos kto jest oganrniety ale jednak po dzisiejszych twoich wpisach musz przyznac ze jestes jakims malolatem ktOry tylko potrafi medrkowac.
A jeszcze jedno wcozraj z ciekawosci przeglajdajac ten temat zauwazyle ze pisalscie Lks atakowal pojedynczych kibicow i obijal w kilka krotnej przewadze po bramach.Zeby poakazac wasza sile czemu sie nie zebraliscie banda i nei zadzwoniliscie do rywali z propozycja?
bo chyba raczej nie mieli by szans walczyć z RTS-em, Ruchem, Wisłą, Partizanem i CSKA o to bym sie nie przypierdalał, inna kwestia jest taka, że ŁKS ostatni raz walczył w 2015 roku i to starcie w dodatku przegrał z właśnie Widzewem, jest to bardzo mocna ekipa ale z ich aktywnością jest dość słabo, to że się zbierają i do niczego nie dochodzi ich nie usprawiedliwia.
Tp jest właśnie ta czołówka PL która walczy raz na kilka lat ? to samo tyczy się Lecha

DP_
Posty: 24
Rejestracja: 02.12.2016, 09:46
Lokalizacja: Alex / Litzmannstadt

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DP_ » 21.03.2017, 17:40

Bo się Was boimy i jesteśmy niehonorową ekipą. Czy taka odpowiedź Cię urządza?

Ludzie błagam, skończcie to pierdolenie w końcu...

whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: whitepride08 » 21.03.2017, 17:51

Wujt pisze:Brawa dla Widzewa za mecz otwacrcia.Szacunek Panowie i idzciie dale ta droga.
Gringoo2 uwazalem cie ostatnio za kogos kto jest oganrniety ale jednak po dzisiejszych twoich wpisach musz przyznac ze jestes jakims malolatem ktOry tylko potrafi medrkowac.
A jeszcze jedno wcozraj z ciekawosci przeglajdajac ten temat zauwazyle ze pisalscie Lks atakowal pojedynczych kibicow i obijal w kilka krotnej przewadze po bramach.Zeby poakazac wasza sile czemu sie nie zebraliscie banda i nei zadzwoniliscie do rywali z propozycja?



Mnie na tym forum już chyba nic nie zdziwi.Kto tak pisał? Jakieś prowokujące smarki z Widzewa(i nie tylko) klepią w tą klawiaturę co chcą,a reszta to wszystko łyka.Dobrze,że to tylko internet...Co do drugiego Twojego pytania,to pomyśl tak ze dwa razy nad tym,to może sam się domyślisz.ech...
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 21.03.2017, 17:56

Gtingo większego kabareciarza od ciebie to nie ma na tym forum więc swojej "hehehehe" zatrzymaj na inną okazje. Juz wielokrotnie ludzie obnażali twój brak wiadomości o życiu na szlaku więc nie uruj tu obrotniachy tylko powiedz raz w życiu prawde że cała twoja wiedza o kibolce to TMK i portale internetowe.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 21.03.2017, 18:06

Oczywiście , bo przecież jedynymi którzy mają tutaj pojecie o "życiu na szlaku" , i mogą pisać wszystko o wszystkim, i co jasne mają zawsze rację - są Widzewiacy ..

Lżej Ci teraz na sumieniu ??

Jeśli masz coś do powiedzenia na temat tego co tutaj z mojej strony wyczytałes , to zacytuj to i się odnieś. Ale nie , bo wy już za dużo argumentów nie macie , łatwiej się srac w każdym wpisie do mnie i próbować mnie wyprowadzić z równowagi . Nudne się to już robi..
Pato 1908 Gang

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 21.03.2017, 18:12

Stary ale o jakich ty argumenatch teraz mówisz skoro od 360 podstron ludzie ci tłumaczą że głupoty piszesz i wciąż się spinasz? Zacznij pisać o rzeczach faktycznych,bez srania żarem to i ludzie zaczną cie inaczej traktować. Można się nie zgadzać,w sumie od tego jest to forum,ale zamiast o swoich wymyślonych liczbach,akcjach,porównaniach pisz fakty. Przestań na siłe zwracać na siebie uwage,nie pisz co się tobie wydaje tylko fakty i konstruktywną krytyke,a forum zacznie cie "słuchać". Tyle że znając ciebie za chwile znów odwrócisz kota ogonem,i znów będziesz próbował mnie wyśmiać...
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 21.03.2017, 18:15

Hustin Doffman pisze:Stary ale o jakich ty argumenatch teraz mówisz skoro od 360 podstron ludzie ci tłumaczą że głupoty piszesz i wciąż się spinasz? Zacznij pisać o rzeczach faktycznych,bez srania żarem to i ludzie zaczną cie inaczej traktować. Można się nie zgadzać,w sumie od tego jest to forum,ale zamiast o swoich wymyślonych liczbach,akcjach,porównaniach pisz fakty. Przestań na siłe zwracać na siebie uwage,nie pisz co się tobie wydaje tylko fakty i konstruktywną krytyke,a forum zacznie cie "słuchać". Tyle że znając ciebie za chwile znów odwrócisz kota ogonem,i znów będziesz próbował mnie wyśmiać...

I co myślisz że to jest moja wina , ze z Wami nie da się prowadzić tutaj dyskusji ? Że każda wymiana argumentów kończy się zakrzyczeniem przez waszych trolli, żeby tylko wyszło na wasze? Przecież ostatnio było tutaj kilka zalazkow normalnej dyskusji i za każdym razem to wy żeście ten temat rozpierdalali i się srali do mnie ,nawet jak dyskusja była o jakiejs ku*** budowie dworca czy coś .
To wy na każdy mój wpis reagujecie kurwicą , obojętnie o czym i jak bym nie pisał , więc problem jest raczej po waszej stronie.
Pato 1908 Gang

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 21.03.2017, 18:23

No rozumiem,twój argument w pewnym sesnie jest nie do podważenia. Ale może poprostu trzeba zlewać idiotów? Wydaje mi sie że w całym tym gąszczu net hools warto by wymienić poglądy na spokojnie bez "przekrzykiwania",jak ktoś nie potrafi prowadzic normalnej dyskusji niech pierdoli bzdury,ważne że my bedziemy umieli normalnie sie dogadać,ignor to najwspanialsza puenta na spiny.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 21.03.2017, 18:26

I jeszcze jedno , zapominasz że na tym forum od dawien dawna osobniki od was srają się o wszystko i do wszystkich . Najchetniej piszą o nas , bo o sobie zbyt dużo napisać nie mogą , i nic tak ich nie wkurwia jak nasz ŁKSiacki punkt widzenia , a on jak wiadomo nie jest obiektywny , tak samo jak wasz...

Jeśli tylko ktoś od nas zaczyna pisać o Łksie i o tym jak wyglądają pewne sprawy od naszej strony , to zaraz się zlatuje 10 zakompleksionych szczochow od was , którzy to wysmieja, zaklamią , odwrócą sto razy dupą do przodu , a na koniec dojdą do wniosku że mamy kompleksy i ból d***... przecież każdy normalny kto przegląda to forum wie - że w czymś takim jesteście mistrzami .
I dlatego odkąd tutaj się wpisuje to jest burdel do kwadratu , bo po prostu nie stać was żeby odpuścić , wasze zawsze musi być na wierzchu, choćby 10 od was pisało tutaj że jestem gilem z podstawówki, nie kibicuje , i jednocześnie z wywieszonym jezorem czekali na to co napisze... Mnie to śmieszy , bo jedno przeczy drugiemu ale cóż , wy jesteście w stanie zaklamac kompletnie wszystko byle tylko wam się w główkach zgadzało , że jak zawsze wasza prawda jest najprawdziwsza...
Pato 1908 Gang

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 21.03.2017, 18:32

Ale to samo tyczy sie waszych "szczochów". Dlatego napisałem Ci ze musisz sie uodpornić na kretynów,białych jak i czerwonych. Przyjmuj to z uśmiechem i rób swoje,ale fakt faktem ze to pierdolenie o Chopinie sie udziela po pewnym czasie,bo sam sie na tym przyłapałem ze zaczołem ubliżać ludziom po tym jak mnie wyprowadzili z równowagi. Dobra znikam,trzymaj sie.
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Radicaal
Posty: 453
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 21.03.2017, 19:50

DP_ pisze:
Podobają mi się apele kibiców Widzewa na skrzynce klubowej na FB, żeby na ŁKS wystawić w niedzielę pierwszy skład :D
https://twitter.com/kubaseweryn
:)))



[link]


:)))))))

oldies years
Posty: 82
Rejestracja: 27.12.2016, 17:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oldies years » 21.03.2017, 20:04

Z pewnością gringo, ty zakompleksiona chorobliwie na punkcie RTS-u, kreaturo, gdyby nie te wyjebane flagi, to na meczu otwarcia nie byłoby kompletu widzów, bo wyłącznie z powodu flag był szał na mieście w barwie czerwonej, był rekord karnetów przez kilkanaście tygodni wcześniej i tylko z powodu tych flag stadion, o którym marzono na Widzewie od dawna, się zapełnił. Normalnie nawet by Boniek z Młynarczykiem nie wpadli na stadion, bo po co..? O flagach usłyszeli, to wpadli żeby nas pocieszyć..

Zatem gdyby nie te flagi, stadion by świecił pustkami. Na szczęście te flagi nas zmobilizowały na tyle, że udało się zapełnić 18-tysięcznik na meczu z Lubawą w IV lidze. Wyłącznie dzięki waszej akcji z listopada. Tak normalnie, bez tych flag, udałoby się może zapełnić jedną trybunę, czyli amfiteatr.
Tyle szczylu o twoich "przemyśleniach". Są c**** warte, czyli tyle co ty.

Do pętaka popopopopo - z każdego twojego posta bije nie tylko kompleks wobec Widzewa (co jest typowe dla twojego karolewskiego środowiska od 40 lat), ale i twoja wsiurowatość. Bo prawdziwego wsioka i buraka poznaje się po tym, że lubi innych określać mianem wsioków i buraków, podczas gdy innych rzeczowych argumentów nie ma. (co nie dziwi w twoim przypadku wsioku, bo sprawiasz wrażenie typowego ełkaesiackiego niedojeba i półanalfabety, czyli pasujesz do ełkaesiackiej stylówki - na doczepkę rodowity zapiewajło z Chechła, też stylówka).

saha07
Posty: 64
Rejestracja: 16.02.2014, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: saha07 » 21.03.2017, 20:18

No nie wiem czy są jakieś większe jajcarze od was w Polsce haha żałość wielki widzew

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 21.03.2017, 20:33

Na wstępie zaznaczam,że nie pochwalam takiego zachowania jak pisanie wiadomości do klubu. Tylko takich próśb jest zaledwie kilka, a ten śmieszny portal robi artykuł i kręci aferę. W przeszłości pojawiało się na nim sporo żenujących artykułów.

Cees
Posty: 340
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 21.03.2017, 20:49

Radicaal pisze:
DP_ pisze:
Podobają mi się apele kibiców Widzewa na skrzynce klubowej na FB, żeby na ŁKS wystawić w niedzielę pierwszy skład :D
https://twitter.com/kubaseweryn
:)))



[link]


:)))))))
Artykuł pisany przez parcha-rurkowca z Moszczenicy. Nie widze za dużego powodu do wrzucania go na forum kibicowskim

Janiol
Posty: 547
Rejestracja: 20.02.2017, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Janiol » 21.03.2017, 20:59

Co to w ogóle za śmieszny portalik? Pierwszy raz to gówno na oczy widzę.
NORYMBERGA DLA KOMUNY

Salceson
Posty: 136
Rejestracja: 18.03.2007, 15:21
Lokalizacja: z masarni...

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salceson » 21.03.2017, 21:43

Gringooo2 pisze:
Hustin Doffman pisze:Stary ale o jakich ty argumenatch teraz mówisz skoro od 360 podstron ludzie ci tłumaczą że głupoty piszesz i wciąż się spinasz? Zacznij pisać o rzeczach faktycznych,bez srania żarem to i ludzie zaczną cie inaczej traktować. Można się nie zgadzać,w sumie od tego jest to forum,ale zamiast o swoich wymyślonych liczbach,akcjach,porównaniach pisz fakty. Przestań na siłe zwracać na siebie uwage,nie pisz co się tobie wydaje tylko fakty i konstruktywną krytyke,a forum zacznie cie "słuchać". Tyle że znając ciebie za chwile znów odwrócisz kota ogonem,i znów będziesz próbował mnie wyśmiać...

I co myślisz że to jest moja wina , ze z Wami nie da się prowadzić tutaj dyskusji ? Że każda wymiana argumentów kończy się zakrzyczeniem przez waszych trolli, żeby tylko wyszło na wasze? Przecież ostatnio było tutaj kilka zalazkow normalnej dyskusji i za każdym razem to wy żeście ten temat rozpierdalali i się srali do mnie ,nawet jak dyskusja była o jakiejs ku*** budowie dworca czy coś .
To wy na każdy mój wpis reagujecie kurwicą , obojętnie o czym i jak bym nie pisał , więc problem jest raczej po waszej stronie.
Za każdym razem jak pojawiały się konkrety i argumenty milkłeś i parę dni był spokój, za każdym razem gdy 2-3 Widzewiaków Ci odpisywało napierałeś post pod postem, na 2 RTS 5 było Twoich. I tak jest do tej pory, zatem kto tu rozpierdala dyskusję? Kto unika odpowiedzi? Jesteś zwykłym marnym prowokatorem, który żyje dzięki temu, iż ktoś go zauważył, nieświadomie...

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 21.03.2017, 22:39

Widzę, że niezła ta wasza stylówka żydów z galery. Najpierw wasze stare polesie kseruje hasło od naszych ze śródmieścia. Później znów wasze najlepsze osiedle kseruje i nazywa waszą trybunkę sercem Łodzi. A ostatnio wasi ultrasi zaczęli niszczyć grafy tymi gaśnicami sprowadzonymi zza granicy, które kilka miesięcy temu zostały pierwszy raz użyte przez nas na wasze grafy. I kto tu się na kim wzoruje pajace? :) jesteście zapatrzeni w nas jak świnia w niebo, bo prócz grafów i wyrównanych band kwiczycie z zazdrości.

W sobotę była rzekoma jakaś rzeź? Tylko nie wiadomo na kim, nawet w necie gdzie zawsze się chwalicie skrojonymi nam barwami nawet przez wrogie wam bandy. Nic nie ma, prócz 2 szali i 2 smyczek.

Nie chce mi się z wami dyskutować bo jesteście internetowe cipy. Większość kont z jednej i z drugiej strony to jakieś wychudzone kurwiszczały, lub tego internetowego lapsa gringo czy jak mu tam albo piździelce z innych klubów. I nie liczcie, że wam odpisze gamonie, mam na was wyjebane :)

P.S. Kreujcie dalej swoją stylówkę, wzorując się na nas :D hahahahhahahahha

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 21.03.2017, 23:00

Wyrównanych band ;) , ale zgrywus ...
Tak samo jak mówicie, że macie wyrównaną ultraskę z Legią :) znowu zgrywus :)
Tbm

blah
Posty: 90
Rejestracja: 03.07.2016, 16:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: blah » 21.03.2017, 23:16

dintre pisze:Wyrównanych band ;) , ale zgrywus ...
Tak samo jak mówicie, że macie wyrównaną ultraskę z Legią :) znowu zgrywus :)
tu sie trzeba z toba zgodzic chlopaku bo ostatnie wieksze spotkanie zainteresowanych przeciez na korzysc RTSu wiec czemu niby wyrownane? pozdrówki

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 21.03.2017, 23:33

dintre pisze:Wyrównanych band ;) , ale zgrywus ...
Tak samo jak mówicie, że macie wyrównaną ultraskę z Legią :) znowu zgrywus :)
mieszkasz w Łodzi?

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: dintre » 21.03.2017, 23:34

Oczywiście :) na Górnej.
Tbm

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nisc » 22.03.2017, 01:48

Nie ujmuje LKS-owi z czasów swojej aktywności kibicowskiej bo nie mam w zwyczaju szargac dobrego imienia znajomych po szalu, zapytaj Waszych z Radogoszcza, Pabianic, Ogniskowej itp czy kilku bardziej znanych że starej ekipy. A zdanie na temat obecnej sytuacji to inna bajka. Co do "bujania" się to mam na koncie w Polsce jakieś 150 wyjazdów w latach 1991-2003, jak łatwo obliczyć jest to 12 sezonów średnio po okolo 14 wyjazdów obejmując derby i kadrę...na Waszych derbach bylem o niemożliwe po której stronie? Podpowiem Ci ze nie Widzewa. Ale czasy były inne. Nie każdy w Twojej ekipie był AKGS i nie każdy w mojej w Łodzi bez zmiany....nawet na stadionie Waszych obecnych funfli w Gdańsku jeszcze w 1996 roku były osoby od nas na sektorze Elkaesu gościnnie, z których jedna strzeliła sobie z Wami fotki oficjalnie w szaliku HTM Arka (mam w kartotece)

Kartoteka zatem jest o to się nie bój. Może i książka z tego powstanie?
Haki na wszystkich? Nie popadaj w paranoje...pozdrawiam
TYBET JEST SERBSKI

Gringooo2
Posty: 209
Rejestracja: 29.01.2017, 00:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Gringooo2 » 22.03.2017, 08:39

hWŁ pisze:Widzę, że niezła ta wasza stylówka żydów z galery. Najpierw wasze stare polesie kseruje hasło od naszych ze śródmieścia. Później znów wasze najlepsze osiedle kseruje i nazywa waszą trybunkę sercem Łodzi. A ostatnio wasi ultrasi zaczęli niszczyć grafy tymi gaśnicami sprowadzonymi zza granicy, które kilka miesięcy temu zostały pierwszy raz użyte przez nas na wasze grafy. I kto tu się na kim wzoruje pajace? :) jesteście zapatrzeni w nas jak świnia w niebo, bo prócz grafów i wyrównanych band kwiczycie z zazdrości.
haha co za pajac .... jak chłopaki z WRW latali z gaśnicami to wy nie umieliscie jeszcze prosto puszki z farbą trzymac.

Fajnie że kwiczysz z żalu, w sumie nie dziwne ostatnio ucierpiało kilka Waszych FC rozjebanych od deski do deski, a mieli tam wszystko legalne, takie ładne i czyste ... teraz już nie będą mogli sie zrzucać na to co malujecie w Łodzi ,bo beda mieli do ogarniania swoje.
Tak btw , gdybyscie Wy tyle siana co wydajecie na odnawianie pracek poświecili na nowych piłkarzy dla klubu, to chyba byscie Lewandowskiego sprowadzili hahahahahahaha
------------------------------------


oldies years pisze: Do pętaka popopopopo - z każdego twojego posta bije nie tylko kompleks wobec Widzewa (co jest typowe dla twojego karolewskiego środowiska od 40 lat), ale i twoja wsiurowatość. Bo prawdziwego wsioka i buraka poznaje się po tym, że lubi innych określać mianem wsioków i buraków, podczas gdy innych rzeczowych argumentów nie ma. (co nie dziwi w twoim przypadku wsioku, bo sprawiasz wrażenie typowego ełkaesiackiego niedojeba i półanalfabety, czyli pasujesz do ełkaesiackiej stylówki
Natomiast prawdziwego zakompleksionego czerwonego szczura poznaje sie po tym, że lubi innym wkręcać kompleksy, bo innych argumentów nie ma, a musi odciągnąc uwage od przypadłości którą sam prezentuje....
Nie dziwi to w Twoim przypadku kundelku, bo sprawiasz wrażenie typowego podmiejskiego zakompleksionego czerwonego buraka. Czyli pasujesz idealnie do czerwonej stylówki.
Pato 1908 Gang

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Czesław., dk1988, dorianjd, Gość123, ka.., Kibic_janusz, StanisławAnioł i 303 gości