Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
RadekRTS
Posty: 44
Rejestracja: 19.11.2016, 15:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RadekRTS » 10.09.2020, 13:31

Kibicowsko jesteśmy na dnie. Ekipa myśli jak się dorwac do pieniędzy z klubu.,a nie o mieście. O ile ktoś jeszcze został 😂😂😂bo z tym też problem



krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: krzycho_ASR » 10.09.2020, 13:34

Jak to szło? "Będziecie j***** aż się posracie"? Nieźle wam wyszła ta koalicja, nie ma co.

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 10.09.2020, 13:56

Właśnie teraz widać kto ma klasę gdzie kilka osób oficjalnie wali że akcja na + ,wy kur... nigdy tego nie przyznacie przez kompleksy...

A teraz już tak na spokojnie wyjasnijcie bo nie rozumiem serio ,skoro Widzewa nie ma w Łodzi albo tak już opanowlaiscie miasto to czemu w gaciach barwy kitracie do samego stadionu ;)
Czemu 30 minut przed meczem to w centrum które to niby jest wasze ujrzeć kogoś w barwach to istny cud...
Ostatnio głośna akcja na Dąbrowie ,skoro tak to czemu tam nacodzien was nie ma i na legalu nie chodzicie w koszulkach skoro takie macie tam sukcesy ....

Fajne partyzanckie akcje i chuligańsko super to prawda ale trochę ku*** się obudźcie bo zaraz się okaże że 99% Łodzi przejęliście :))))

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 10.09.2020, 14:03

Partyzantka ? Troszkę śmiesznie to brzmi z ust typa z ekipy która maluje oprawe 60 km od stadionu .
Polecam podróż tramwajem z waszego stadionu w kierunku centrum ,szaliczki w gacie do reklamówki albo zostawianie ziomkom ze starego widzewa :)
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RaryTaS » 10.09.2020, 14:11

Ale od was bije megalomania Łksiacy...

Eternidad
Posty: 332
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 10.09.2020, 14:19

RaryTaS pisze:
10.09.2020, 14:11
Ale od was bije megalomania Łksiacy...
Jak już kiedyś pisałem do chuliganki mi daleko, ale tak szczerze - nie uważasz że mamy się czym cieszyć? Z drugiej strony nie widzę tutaj spuszczania się nad tematem. Prędzej to wy próbujecie teraz wmówić że ŁKS w barwach nie chodzi po mieście nawet chwilę przed meczem...

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 10.09.2020, 14:22

RaryTaS pisze:
10.09.2020, 14:11
Ale od was bije megalomania Łksiacy...
Megalomanami to byśmy byli gdybyśmy na lewo i prawo krzyczeli jacy nie jesteśmy zajebiści ciągle zaliczając plecy, a nie obijając was kolejny raz i dając pstryczka nie w nos, a w oko na tydzień przed derbami. ;)

Teraz widzisz różnicę między nami a wami? Wy krzyczycie, my robimy swoje, pomału do przodu kolejny raz was upokarzając.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 10.09.2020, 14:25

wid08 pisze:
10.09.2020, 14:03

Polecam podróż tramwajem z waszego stadionu w kierunku centrum ,szaliczki w gacie do reklamówki albo zostawianie ziomkom ze starego widzewa :)
Co Ty człowieku gadasz , wiele razy chłopaki wysiadali przy galerii czy pietrynie pojedyncze osoby a u was tego nie widziałem choć to ponoć wasz teren...

ts1998
Posty: 204
Rejestracja: 28.03.2016, 23:25

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ts1998 » 10.09.2020, 14:49

Spy pisze:
10.09.2020, 14:25
wid08 pisze:
10.09.2020, 14:03

Polecam podróż tramwajem z waszego stadionu w kierunku centrum ,szaliczki w gacie do reklamówki albo zostawianie ziomkom ze starego widzewa :)
Co Ty człowieku gadasz , wiele razy chłopaki wysiadali przy galerii czy pietrynie pojedyncze osoby a u was tego nie widziałem choć to ponoć wasz teren...
może gdybyś mieszkał w Łodzi to miałbys pojecie o czym piszesz

wacus..
Posty: 249
Rejestracja: 11.01.2012, 17:09
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wacus.. » 10.09.2020, 14:56

ts1998 pisze:
10.09.2020, 14:49
Spy pisze:
10.09.2020, 14:25
wid08 pisze:
10.09.2020, 14:03

Polecam podróż tramwajem z waszego stadionu w kierunku centrum ,szaliczki w gacie do reklamówki albo zostawianie ziomkom ze starego widzewa :)
Co Ty człowieku gadasz , wiele razy chłopaki wysiadali przy galerii czy pietrynie pojedyncze osoby a u was tego nie widziałem choć to ponoć wasz teren...
może gdybyś mieszkał w Łodzi to miałbys pojecie o czym piszesz
Szach i mat :)

Bardzo ładna wymiana zdań :)
..Na szczytach kominy dym spowijo ta ziymia
brudne familoki miejsce mego pochodzynia ..

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 10.09.2020, 15:19

wacus.. pisze:
10.09.2020, 14:56
ts1998 pisze:
10.09.2020, 14:49

może gdybyś mieszkał w Łodzi to miałbys pojecie o czym piszesz
Szach i mat :)

Bardzo ładna wymiana zdań :)
Może gdybyś miał więcej lat niż 15 to byś wiedział ilu was byli widać na ulicach w latach 90 a ilu teraz ;) a ponoć teraz jak wymiatacie ...
Jak to było ??

Aha Szach i mat ;)

saha07
Posty: 62
Rejestracja: 16.02.2014, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: saha07 » 10.09.2020, 15:29

Ja mam ponad 5 dych niestety :( i pamiętam różne sytuacje, co do nie których mógłbyś się ciężko zdziwić jaką siłę wtedy stanowiliście. Podpowiem.... dla nas żadną, urośliście na fali sukcesów piłkarskich, nas dopadł paraliż i resztę każdy zna. Wspominki są dobre przy stole z rodziną.

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 10.09.2020, 15:43

Spy pisze:
10.09.2020, 15:19
wacus.. pisze:
10.09.2020, 14:56
ts1998 pisze:
10.09.2020, 14:49

może gdybyś mieszkał w Łodzi to miałbys pojecie o czym piszesz
Szach i mat :)

Bardzo ładna wymiana zdań :)
Może gdybyś miał więcej lat niż 15 to byś wiedział ilu was byli widać na ulicach w latach 90 a ilu teraz ;) a ponoć teraz jak wymiatacie ...
Jak to było ??

Aha Szach i mat ;)
[/]



W latach 90tych powiadasz ?
Koledzy troszkę Cię pooszukiwali a teraz grasz na forum kumatego który niby pamięta tamte czasy ??
W latach 90tych chłopcze na ulicach bylismy widoczni MY jak i Wy
Akcje zaczepne miały miejsce zarówno Przed i po meczach Naszych jak i Waszych na różnych terenach gdzie sporo barw potrafiły obie strony, sporo twarzy zostało wtedy obitych ( nikt nikogo jednak nie katował , A co mi teraz jeszcze przyszło do głowy to fakt że w sumie najwięcej szalików traciło się na rzecz pierdolonych psów którzy eskortowali autobusy po meczach ... )
Mało tego - pewnie nie wiesz bo nie dopytywałes ale te lata dziewięćdziesiąte o których wspomniałaś to lata w których np. na takim Widzewie wschodzie tacy Wy tłukliście się miedzy soba osiedle na osiedle, odrazu sprostuje ze na Naszych Osiedlach tez takie akcje miały miejsce.
Jeśli już twoim Kompendium wiedzy jest to Forum i jeżeli faktycznie chcesz się tutaj wypowiadać to wypowiadaj się z sensem a na tematy o których nie masz pojęcia po prostu nie pisz
:arrow:

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 10.09.2020, 16:18

Po tym to nas już nigdy na derby nie wpuszczą :(

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 10.09.2020, 16:27

Obrazek

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 10.09.2020, 17:28

1925 pisze:
10.09.2020, 15:43

W latach 90tych powiadasz ?
Koledzy troszkę Cię pooszukiwali a teraz grasz na forum kumatego który niby pamięta tamte czasy ??
W latach 90tych chłopcze na ulicach bylismy widoczni MY jak i Wy
Akcje zaczepne miały miejsce zarówno Przed i po meczach Naszych jak i Waszych na różnych terenach gdzie sporo barw potrafiły obie strony, sporo twarzy zostało wtedy obitych ( nikt nikogo jednak nie katował , A co mi teraz jeszcze przyszło do głowy to fakt że w sumie najwięcej szalików traciło się na rzecz pierdolonych psów którzy eskortowali autobusy po meczach ... )
Mało tego - pewnie nie wiesz bo nie dopytywałes ale te lata dziewięćdziesiąte o których wspomniałaś to lata w których np. na takim Widzewie wschodzie tacy Wy tłukliście się miedzy soba osiedle na osiedle, odrazu sprostuje ze na Naszych Osiedlach tez takie akcje miały miejsce.
Jeśli już twoim Kompendium wiedzy jest to Forum i jeżeli faktycznie chcesz się tutaj wypowiadać to wypowiadaj się z sensem a na tematy o których nie masz pojęcia po prostu nie pisz
Po pierwsze podobnie jak kolega saha07 zle zrozumiales moj post !!

"Może gdybyś miał więcej lat niż 15 to byś wiedział ilu was byli widać na ulicach w latach 90 a ilu teraz ;) a ponoć teraz jak wymiatacie ..."

Wyraznie piszę że w latach 90 właśnie było Was bardzo widać i ten post miał być własnie dla Was pro a nie przeciw !

Po drugie @1925 szkoda bo byłes/jesteś jednym z nielicznych których tu szanowałem z drugiej strony i jakbyś pogrzebał w historii to właśnie z Toba też rozmawiałem o tamtych czasach - latach 90, o finale PP w Zabrzu czy walce na paski (sprzączki) itd...

Okrasą tamtych czasów były turnieje na Orle gdzie potrafiliśmy grać mecze jeden po drugim , pamietam taki mecz gdzie Wasz sie kończy, nasz miał zacząć i nagle mnóstwo ludzi rozpina flejersy a tam czerwone końcowki -- spore ryzyko
O Widzewie Wschodzie wiem doskonale bo sam osobiście z chłopakami z Elsnera biegałem gościnnie.

Chcesz możemy o derbach w 90 roku pogadać -- pytaj śmiało o co chcesz , może o to jak kamionkę robiliście
Ile to lat jeszcze chodziliśmy pod Galera na swój sektor ? 2-3 ? nie pamietam bo juz pozniej nas prowadzali od WAM.

Nie pamiętam już numeru ale to był jakiś czerwoniak , może F który jeżdzil Kosciuszki i skrecał w Mickiewicza.
Pamietam jak raz sie zbiegło że calutki najebany Waszymi kibicami akurat skrecal w momencie jak szedl Nasz pochód -- ale kilka ciezarowek Milicji zrobilo szybko porzadek ...


Miło jakbyś odszczekał te słabe oskarżenia jak się okazuje bezpodstawne --- decyzję zostawiam Tobie

Pozdrawiam

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 10.09.2020, 18:11

Szacun dla Łks za aktywnośc i pomysłowość, u nas rzeczywiście chyba jak ktoś pisał wyżej skupieni jesteśmy na skubaniu klubu z kasy.
Ale niewiarygodne jest to że ktoś może powiedzieć że w dniu meczowym Widzew wyjmuje barwy pod stadionem no prosze was!!, naprawdę tu sa ludzie którzy na meczu nawet nie byli??? fotki mam porobić jak wygląda Piłsudskiego od piotrkowskiej w dniu meczowym?? Raz jedyny, z ciekawości byłem natomiast w okolicy Unii 2 w dniu meczowym i 2 km od stadionu, nikogo w barwach nie widziałem, pod samym stadionem, dopiero mnóstwo wysiadających z samochodów i przebieranka w koszulki na całego

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 10.09.2020, 18:27

Spy pisze:
10.09.2020, 17:28
1925 pisze:
10.09.2020, 15:43

W latach 90tych powiadasz ?
Koledzy troszkę Cię pooszukiwali a teraz grasz na forum kumatego który niby pamięta tamte czasy ??
W latach 90tych chłopcze na ulicach bylismy widoczni MY jak i Wy
Akcje zaczepne miały miejsce zarówno Przed i po meczach Naszych jak i Waszych na różnych terenach gdzie sporo barw potrafiły obie strony, sporo twarzy zostało wtedy obitych ( nikt nikogo jednak nie katował , A co mi teraz jeszcze przyszło do głowy to fakt że w sumie najwięcej szalików traciło się na rzecz pierdolonych psów którzy eskortowali autobusy po meczach ... )
Mało tego - pewnie nie wiesz bo nie dopytywałes ale te lata dziewięćdziesiąte o których wspomniałaś to lata w których np. na takim Widzewie wschodzie tacy Wy tłukliście się miedzy soba osiedle na osiedle, odrazu sprostuje ze na Naszych Osiedlach tez takie akcje miały miejsce.
Jeśli już twoim Kompendium wiedzy jest to Forum i jeżeli faktycznie chcesz się tutaj wypowiadać to wypowiadaj się z sensem a na tematy o których nie masz pojęcia po prostu nie pisz
Po pierwsze podobnie jak kolega saha07 zle zrozumiales moj post !!

"Może gdybyś miał więcej lat niż 15 to byś wiedział ilu was byli widać na ulicach w latach 90 a ilu teraz ;) a ponoć teraz jak wymiatacie ..."

Wyraznie piszę że w latach 90 właśnie było Was bardzo widać i ten post miał być własnie dla Was pro a nie przeciw !

Po drugie @1925 szkoda bo byłes/jesteś jednym z nielicznych których tu szanowałem z drugiej strony i jakbyś pogrzebał w historii to właśnie z Toba też rozmawiałem o tamtych czasach - latach 90, o finale PP w Zabrzu czy walce na paski (sprzączki) itd...

Okrasą tamtych czasów były turnieje na Orle gdzie potrafiliśmy grać mecze jeden po drugim , pamietam taki mecz gdzie Wasz sie kończy, nasz miał zacząć i nagle mnóstwo ludzi rozpina flejersy a tam czerwone końcowki -- spore ryzyko
O Widzewie Wschodzie wiem doskonale bo sam osobiście z chłopakami z Elsnera biegałem gościnnie.

Chcesz możemy o derbach w 90 roku pogadać -- pytaj śmiało o co chcesz , może o to jak kamionkę robiliście
Ile to lat jeszcze chodziliśmy pod Galera na swój sektor ? 2-3 ? nie pamietam bo juz pozniej nas prowadzali od WAM.

Nie pamiętam już numeru ale to był jakiś czerwoniak , może F który jeżdzil Kosciuszki i skrecał w Mickiewicza.
Pamietam jak raz sie zbiegło że calutki najebany Waszymi kibicami akurat skrecal w momencie jak szedl Nasz pochód -- ale kilka ciezarowek Milicji zrobilo szybko porzadek ...


Miło jakbyś odszczekał te słabe oskarżenia jak się okazuje bezpodstawne --- decyzję zostawiam Tobie

Pozdrawiam
:arrow:

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 10.09.2020, 19:53

Spy
Sytuacja o ktorej piszesz to albo Derby u Nas na 0:0 na wiosne 94 albo na jesien 94 gdzie przegralismy 2:4 gdzie jechalismy wypchanym po brzegi K z Balut i Radogoszcza - jak mnie pamiec nie zawodzi to najpierw psiarnia Was rozgonila w strone szpitalu Wam a Nas w strone hotelu światowit bo autobus pozostal bez przedniej szyby.
Kamionki Derbowe byly zawsze jak szliscie chodnikiem od strony dworca Kaliskiego gdzie psiska prowadzily Was tak jakby tylko czekaly by przypierdolic blondyną jednym czy drugim po tym jak zacznie sie awantura pod stadionem ( ale oni mieli jeszcze Zomowskie zapedy - wszak to byl jeszcze poczatek nowego systemu )
Zle Cie ocenilem, sory
:arrow:

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 10.09.2020, 20:24

@1925

Roku nie pamiętam ale może być tak jak piszesz , pamiętam że zamieszanie było przeogromne ...
Co do kamionki to wtedy byly modne takie kurtki zimowe Starter typu Chicago czy Orlando , gruby kaptur na łeb i jeszcze się łapy kładło żeby glowę jakoś ochronić.
Zawsze podziwiałem tych handlarzy kaset magnetofonowych zaraz przy Galerze , nie pękali że Derby stali twardo z towarem.

Co do zapędów Zomowców , to pamiętam jak nas konkretnie przepałowali przy Wólczańskiej bo za wolno szliśmy już w drodze powrotnej z Derbów- wtedy się nie pierdolili

Teraz meczyk o 18 to widzę wychodzą 17.40 w auto i tyle, kiedyś Derby o 18 to się wychodziło 8-9 rano , pierwszy przystanek Polmos, drugi Juventus przy Sienkiewicza -- dziś to niewiarygodne ale szło sie i waliło z gwinta jakiegos Tura lub innego winiacza a psiarnia nie reagowała.

A i zapomniałem o dodatkowej atrakcji w postaci szklanych kulek z Trybuny to rzadkość ale zdarzało sie ;)

kałamarnice
Posty: 41
Rejestracja: 19.08.2017, 12:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kałamarnice » 10.09.2020, 20:30

@Spy czy tam sraj nie wiem jak to się czyta :) ale powiedz mi co Ty człowieku piszesz?
Jak wygląda miasto jak Wy gracie :D:D:D ?
Ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale ja od kilku dobrych lat nie widziałem na mieście o każdej porze dnia i nocy jakiegoś mośka od was w barwach o szarfach nie wspominając, Ty to kumieć?
A co wyglądu miasta podczas waszych meczów, to może pomówmy o tym jak wyglądają parkingi około kurnikowe i ewentualnie bramki w strykowie :D:D:D:D
Nie kompromituj się

Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pixie » 10.09.2020, 20:53

kałamarnice pisze:
10.09.2020, 20:30
@Spy czy tam sraj nie wiem jak to się czyta :) ale powiedz mi co Ty człowieku piszesz?
Jak wygląda miasto jak Wy gracie :D:D:D ?
Ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale ja od kilku dobrych lat nie widziałem na mieście o każdej porze dnia i nocy jakiegoś mośka od was w barwach o szarfach nie wspominając, Ty to kumieć?
A co wyglądu miasta podczas waszych meczów, to może pomówmy o tym jak wyglądają parkingi około kurnikowe i ewentualnie bramki w strykowie :D:D:D:D
Nie kompromituj się
Rzadko się tu wypowiadam, ale jak się czyta takie pierdolenie, to naprawdę ręce opadają. Czy w ogóle wierzysz w to co piszesz czy tak po prostu postanowiłeś ponapinać się przez internet? Raczej normalne, że nikt się nie zapuszcza w barwach Widzewa na Retkinie czy Teofilów (przynajmniej obecnie, bo kiedyś to różnie bywało), tak samo jak nie uświadczysz kogoś z ŁKS-u w barwach na Olechowie, Janowie czy Starych Bałutach. Każdy ma swoje rejony i wiadomo, że raczej po nich się buja w swoich barwach. A tymczasem z Twojego bełkotu wynika, że my w barwach to co najwyżej w dniu meczu do Śmigłego Rydza, a dalej strach bo wielka ełksa poluje żeby nas wszystkich unicestwić...

kałamarnice
Posty: 41
Rejestracja: 19.08.2017, 12:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kałamarnice » 10.09.2020, 21:10

Pixie pisze:
10.09.2020, 20:53
kałamarnice pisze:
10.09.2020, 20:30
@Spy czy tam sraj nie wiem jak to się czyta :) ale powiedz mi co Ty człowieku piszesz?
Jak wygląda miasto jak Wy gracie :D:D:D ?
Ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale ja od kilku dobrych lat nie widziałem na mieście o każdej porze dnia i nocy jakiegoś mośka od was w barwach o szarfach nie wspominając, Ty to kumieć?
A co wyglądu miasta podczas waszych meczów, to może pomówmy o tym jak wyglądają parkingi około kurnikowe i ewentualnie bramki w strykowie :D:D:D:D
Nie kompromituj się
Rzadko się tu wypowiadam, ale jak się czyta takie pierdolenie, to naprawdę ręce opadają. Czy w ogóle wierzysz w to co piszesz czy tak po prostu postanowiłeś ponapinać się przez internet? Raczej normalne, że nikt się nie zapuszcza w barwach Widzewa na Retkinie czy Teofilów (przynajmniej obecnie, bo kiedyś to różnie bywało), tak samo jak nie uświadczysz kogoś z ŁKS-u w barwach na Olechowie, Janowie czy Starych Bałutach. Każdy ma swoje rejony i wiadomo, że raczej po nich się buja w swoich barwach. A tymczasem z Twojego bełkotu wynika, że my w barwach to co najwyżej w dniu meczu do Śmigłego Rydza, a dalej strach bo wielka ełksa poluje żeby nas wszystkich unicestwić...
Bełkot to proponujesz Ty i Twój koleżka po szalu :) ja nie mówię o Teofilowie i Retkini, więc sobie nie dopowiadaj. Odnoszę się do postu powyższej różowej pantery :D:D:D która oczami wyobraźni widzi tłum innych różowych panter na Pietrynie w dniu meczu zmierzający przez Piłsudskiego na mecz... Chyba się z czymś na głowy pozamieniał chłopak :D:D:D albo wypowiada się o innym miejscu. Jak tam te parkingi około stadionowe i bramki w strykowie na autostradach w dniu waszych. Bo skrzętnie ominąłeś? no słucham :D:D:D

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 10.09.2020, 21:22

@kał...amarnice :)

Jest kilka osób z Waszej strony którym chętnie odpowiadam z całym szacunkiem ale wybacz Ty jesteś jakaś amebą umysłowa typu Dozo itd... poza tym to co piszesz już pokazuje Twój level :)

"ale ja od kilku dobrych lat nie widziałem"

Ale coż z niewidomych nie ma się co śmiać, po prostu nie wypada ;)

Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pixie » 10.09.2020, 21:23

kałamarnice pisze:
10.09.2020, 21:10
Pixie pisze:
10.09.2020, 20:53
kałamarnice pisze:
10.09.2020, 20:30
@Spy czy tam sraj nie wiem jak to się czyta :) ale powiedz mi co Ty człowieku piszesz?
Jak wygląda miasto jak Wy gracie :D:D:D ?
Ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz, ale ja od kilku dobrych lat nie widziałem na mieście o każdej porze dnia i nocy jakiegoś mośka od was w barwach o szarfach nie wspominając, Ty to kumieć?
A co wyglądu miasta podczas waszych meczów, to może pomówmy o tym jak wyglądają parkingi około kurnikowe i ewentualnie bramki w strykowie :D:D:D:D
Nie kompromituj się
Rzadko się tu wypowiadam, ale jak się czyta takie pierdolenie, to naprawdę ręce opadają. Czy w ogóle wierzysz w to co piszesz czy tak po prostu postanowiłeś ponapinać się przez internet? Raczej normalne, że nikt się nie zapuszcza w barwach Widzewa na Retkinie czy Teofilów (przynajmniej obecnie, bo kiedyś to różnie bywało), tak samo jak nie uświadczysz kogoś z ŁKS-u w barwach na Olechowie, Janowie czy Starych Bałutach. Każdy ma swoje rejony i wiadomo, że raczej po nich się buja w swoich barwach. A tymczasem z Twojego bełkotu wynika, że my w barwach to co najwyżej w dniu meczu do Śmigłego Rydza, a dalej strach bo wielka ełksa poluje żeby nas wszystkich unicestwić...
Bełkot to proponujesz Ty i Twój koleżka po szalu :) ja nie mówię o Teofilowie i Retkini, więc sobie nie dopowiadaj. Odnoszę się do postu powyższej różowej pantery :D:D:D która oczami wyobraźni widzi tłum innych różowych panter na Pietrynie w dniu meczu zmierzający przez Piłsudskiego na mecz... Chyba się z czymś na głowy pozamieniał chłopak :D:D:D albo wypowiada się o innym miejscu. Jak tam te parkingi około stadionowe i bramki w strykowie na autostradach w dniu waszych. Bo skrzętnie ominąłeś? no słucham :D:D:D
Za bardzo nie wiem do czego mam się odnosić w sprawie parkingów i bramek w Strykowie? Do tego, że naszych kibiców stać na samochód i że komuś chce się przyjechać z innej miejscowości na mecz Widzewa to ma być powód do wstydu? Chyba większym wstydem jest jak wielcy władcy Łodzi z Polesia, Karolewa czy innej Abramki mają za daleko na Al. Unii i nie potrafią zapełnić swojego stadionu. Swoim kolegom po szalu z Włocławka, Konstantynowa czy innego Piotrkowa również wypominasz parkowanie na parkingach i blokowanie drogi do Łodzi? Piszesz coś o różowych panterach, nie wiem skąd zamiłowanie do takiego koloru, ale już w hobby i zainteresowania nie wnikam, których nie można zobaczyć na Piotrkowskiej przed meczem. Ich pewnie nie widać, ale jeśli nie widzisz także kibiców Widzewa, no to cóż, może trzeba lepiej się rozglądać. Myślałem, że już skończyliście z tą gadką o podmiejskich, o kitraniu przez nas barw zaraz koło stadionu, że nie ma nas w Łodzi, ale jak widać u was dalej jak w starym kinie u Pana Mietka.

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 10.09.2020, 21:31

Weź spierdalaj gościu , nikt nie chce słuchać twoich dąsów i wymysłów. Idź na pietrynke jutro wieczorem, jak się tak pewnie czujesz - pośpiewaj o swoim czerwonym klubie, i czekaj co będzie dalej. Bez odbioru.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 10.09.2020, 21:37

Pixie pisze:
10.09.2020, 21:23
kałamarnice pisze:
10.09.2020, 21:10
Pixie pisze:
10.09.2020, 20:53


Rzadko się tu wypowiadam, ale jak się czyta takie pierdolenie, to naprawdę ręce opadają. Czy w ogóle wierzysz w to co piszesz czy tak po prostu postanowiłeś ponapinać się przez internet? Raczej normalne, że nikt się nie zapuszcza w barwach Widzewa na Retkinie czy Teofilów (przynajmniej obecnie, bo kiedyś to różnie bywało), tak samo jak nie uświadczysz kogoś z ŁKS-u w barwach na Olechowie, Janowie czy Starych Bałutach. Każdy ma swoje rejony i wiadomo, że raczej po nich się buja w swoich barwach. A tymczasem z Twojego bełkotu wynika, że my w barwach to co najwyżej w dniu meczu do Śmigłego Rydza, a dalej strach bo wielka ełksa poluje żeby nas wszystkich unicestwić...
Bełkot to proponujesz Ty i Twój koleżka po szalu :) ja nie mówię o Teofilowie i Retkini, więc sobie nie dopowiadaj. Odnoszę się do postu powyższej różowej pantery :D:D:D która oczami wyobraźni widzi tłum innych różowych panter na Pietrynie w dniu meczu zmierzający przez Piłsudskiego na mecz... Chyba się z czymś na głowy pozamieniał chłopak :D:D:D albo wypowiada się o innym miejscu. Jak tam te parkingi około stadionowe i bramki w strykowie na autostradach w dniu waszych. Bo skrzętnie ominąłeś? no słucham :D:D:D
Za bardzo nie wiem do czego mam się odnosić w sprawie parkingów i bramek w Strykowie? Do tego, że naszych kibiców stać na samochód i że komuś chce się przyjechać z innej miejscowości na mecz Widzewa to ma być powód do wstydu? Chyba większym wstydem jest jak wielcy władcy Łodzi z Polesia, Karolewa czy innej Abramki mają za daleko na Al. Unii i nie potrafią zapełnić swojego stadionu. Swoim kolegom po szalu z Włocławka, Konstantynowa czy innego Piotrkowa również wypominasz parkowanie na parkingach i blokowanie drogi do Łodzi? Piszesz coś o różowych panterach, nie wiem skąd zamiłowanie do takiego koloru, ale już w hobby i zainteresowania nie wnikam, których nie można zobaczyć na Piotrkowskiej przed meczem. Ich pewnie nie widać, ale jeśli nie widzisz także kibiców Widzewa, no to cóż, może trzeba lepiej się rozglądać. Myślałem, że już skończyliście z tą gadką o podmiejskich, o kitraniu przez nas barw zaraz koło stadionu, że nie ma nas w Łodzi, ale jak widać u was dalej jak w starym kinie u Pana Mietka.
Mistrzu, mam do ciebie dwa pytania. Pierwsze to czy w Izraelu nie macie internetu? Bo nie wierzę że jesteś takim imbecylem umysłowym, żeby wierzyć w tę waszą marną propagandę o naszej frekwencji. Otóż zakładając że tego internetu w Jerozolimie nie masz, oświecę cię że na 90% naszych spotkań są komplety. Zabolała prawda? :)

I pytanie drugie, czy aby czasem nie powinieneś być w Głogowie na meczu swoich kopaczy?

PS. Zgrabnie próbujesz zamazać kolejną porażkę na przestrzeni roku. Kilka wpierdoli przy spotkaniach band, teraz strata oprawy DERBOWEJ malowanej ponad 50 km od Łodzi, wrzucanie kwasu masłowego swojemu kumplowi po szalu itd.. Istny kabaret. :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 10.09.2020, 21:50

Wojciech PAWŁOWSKI !! !! 😂

P1908P
Posty: 19
Rejestracja: 12.03.2017, 12:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: P1908P » 10.09.2020, 21:55

Karmaaa pisze:
10.09.2020, 16:18
Po tym to nas już nigdy na derby nie wpuszczą :(
Czy nie pisałem ci ostatnio że masz zakaz wypowiadania się na tym forum w imieniu ŁKS? Ciebie nikt nie zna więc na derby i tak byś nie wszedł także nie masz o co płakać. To samo tyczy się przerzuta MW10.

Pato 1908 Gang.

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 10.09.2020, 22:02

Zamiast kombinować tutaj podmiejski siku lepiej zbieraj na worek na śmieci na derby - tego wam przynajmniej nikt nie zajebie...

kałamarnice
Posty: 41
Rejestracja: 19.08.2017, 12:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kałamarnice » 10.09.2020, 22:09

Spy pisze:
10.09.2020, 21:22
@kał...amarnice :)

Jest kilka osób z Waszej strony którym chętnie odpowiadam z całym szacunkiem ale wybacz Ty jesteś jakaś amebą umysłowa typu Dozo itd... poza tym to co piszesz już pokazuje Twój level :)

"ale ja od kilku dobrych lat nie widziałem"

Ale coż z niewidomych nie ma się co śmiać, po prostu nie wypada ;)
Spy wiesz co? dalej sraj :D:D:D

nauczył się jednego tekstu jakiegoś głąba na filmiku i powtarza. Dla mnie własnie dlatego to Ty jesteś wspomnianą amebą i to tyle słowem komentarza do Twoich bzdur które wypisujesz, żeby podreperować sobie ego bo kolejnej Waszej kompromitacji po wcześniejszym panoszeniu się. Piszesz że jesteś dorosły a zachowujesz się jakbyś srał w pampersa.
Poza tym dziewczyny :D:D:D nie drapcie się po kolei :D:D:D nie wszystkie na raz wystarczy dla każdej :)
Tam jakiś o Kanzasie (ilu Was tam pajacu?) i innych miejscowościach się wypowiada hahahahaha możesz sobie wymieniać pół świata ale to że je wymienisz nie znaczy, że to "wasze miejscowości" i nawet nie będzie znaczył o tym fakt, że ktoś tam od Was mieszka. Poza tym mówimy o Łodzi :D:D:D bo wasz kolega powiedział, że różowe pantery zalewają nas podczas meczów na kurniku :D:D:D Piszesz chamie ze wsi rzecz oczywistą, ku*wa zrozumcie to w końcu, wiemy, że pół kosmosu to WY- tak? więc skończcie już się błaźnić :D

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 10.09.2020, 22:24

Ehhh po co wam był ten awans widzewiacy?.... mogliście sobie spokojnie remisować w 3 lidze , a tak będziecie CZERWONĄ latarnią na zapleczu... chyba za mało karnetów kupiliście i za mały budżet na np takiego Chrobrego.

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 10.09.2020, 22:35

karma ty kur.ewko po co wam był awans do ekstraklasy z której wasi kopacze nieudacznicy spadli z hukiem?Ledwo druga kolejka a imbecyl już pisze kto spadnie haha.

Widze nieźle wam sodówa do tych tępych łbów uderzyła ale ulica dosyć szybko zweryfikuje że w mieście Łodzi raz jedni raz drudzy także cieszcie żydowskie japy póki możecie.
1910

Pixie
Posty: 123
Rejestracja: 27.10.2013, 22:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pixie » 10.09.2020, 22:39

MW10 pisze:
10.09.2020, 21:37
Pixie pisze:
10.09.2020, 21:23
kałamarnice pisze:
10.09.2020, 21:10


Bełkot to proponujesz Ty i Twój koleżka po szalu :) ja nie mówię o Teofilowie i Retkini, więc sobie nie dopowiadaj. Odnoszę się do postu powyższej różowej pantery :D:D:D która oczami wyobraźni widzi tłum innych różowych panter na Pietrynie w dniu meczu zmierzający przez Piłsudskiego na mecz... Chyba się z czymś na głowy pozamieniał chłopak :D:D:D albo wypowiada się o innym miejscu. Jak tam te parkingi około stadionowe i bramki w strykowie na autostradach w dniu waszych. Bo skrzętnie ominąłeś? no słucham :D:D:D
Za bardzo nie wiem do czego mam się odnosić w sprawie parkingów i bramek w Strykowie? Do tego, że naszych kibiców stać na samochód i że komuś chce się przyjechać z innej miejscowości na mecz Widzewa to ma być powód do wstydu? Chyba większym wstydem jest jak wielcy władcy Łodzi z Polesia, Karolewa czy innej Abramki mają za daleko na Al. Unii i nie potrafią zapełnić swojego stadionu. Swoim kolegom po szalu z Włocławka, Konstantynowa czy innego Piotrkowa również wypominasz parkowanie na parkingach i blokowanie drogi do Łodzi? Piszesz coś o różowych panterach, nie wiem skąd zamiłowanie do takiego koloru, ale już w hobby i zainteresowania nie wnikam, których nie można zobaczyć na Piotrkowskiej przed meczem. Ich pewnie nie widać, ale jeśli nie widzisz także kibiców Widzewa, no to cóż, może trzeba lepiej się rozglądać. Myślałem, że już skończyliście z tą gadką o podmiejskich, o kitraniu przez nas barw zaraz koło stadionu, że nie ma nas w Łodzi, ale jak widać u was dalej jak w starym kinie u Pana Mietka.
Mistrzu, mam do ciebie dwa pytania. Pierwsze to czy w Izraelu nie macie internetu? Bo nie wierzę że jesteś takim imbecylem umysłowym, żeby wierzyć w tę waszą marną propagandę o naszej frekwencji. Otóż zakładając że tego internetu w Jerozolimie nie masz, oświecę cię że na 90% naszych spotkań są komplety. Zabolała prawda? :)

I pytanie drugie, czy aby czasem nie powinieneś być w Głogowie na meczu swoich kopaczy?

PS. Zgrabnie próbujesz zamazać kolejną porażkę na przestrzeni roku. Kilka wpierdoli przy spotkaniach band, teraz strata oprawy DERBOWEJ malowanej ponad 50 km od Łodzi, wrzucanie kwasu masłowego swojemu kumplowi po szalu itd.. Istny kabaret. :)
Odpowiadając na Twoje pierwsze pytanie. Patrząc na aktywność ełkaesiaków na forum, no to wygląda na to, że w Izraelu jest internet. Cieszę się, że mogłem pomóc zaspokoić Twoją ciekawość. Jakbym był złośliwy to bym napisał, że frekwencję pokazaliście szczególnie na koniec sezonu, gdzie nawet tych 25% pojemności stadionu nie potrafiliście zapełnić. Na przestrzeni wielu lat macie gorszą frekwencję od nas zarówno u siebie (także i w czasach kiedy stare stadiony były porównywalnej wielkości) jak i na wyjeździe. Możesz to u siebie w Tel-Awiwie czy innej Jerozolimie sprawdzić w internecie.

Co do drugiego pytania. No to cóż, może jak zaczniesz prowadzić dorosłe, bardziej ciekawe życie, to się dowiesz, że klub, kibicowanie, jest w życiu ważne, ale przynajmniej jak dla mnie nie jest najważniejszym priorytetem w życiu. Rekordzistą na pewno nie jestem, ale swoich liczb wyjazdowych na pewno się nie wstydzę, a czasem niestety, człowiekowi zostaje oglądanie meczu w TV i wkurwianie się na Wojtka Pawłowskiego.

PS. Chyba mnie lekko przeceniasz, albo nie doceniasz sukcesów swojej ekipy (no bo na pewno nie Twojego osobistego) jeśli uważasz, że mój wpis na kibice.net może przyćmić wasze kibicowskie zwycięstwa. Nigdzie tego nie negowałem ani nie umniejszałem, że od pewnego czasu to ŁKS może się pochwalić lepszą passą.

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 10.09.2020, 22:54

rozpierdol pisze:
10.09.2020, 22:35


Widze nieźle wam sodówa do tych tępych łbów uderzyła ale ulica dosyć szybko zweryfikuje że w mieście Łodzi raz jedni raz drudzy także cieszcie żydowskie japy póki możecie.
Stara śpiewka...

no więc "raz jedni" - straciliście awanturników i 3 inne flagi (4 lata temu??) , straciliście później kadrówke , teraz trafieni na oprawie derbowej , a "raz drudzy" ? jak się odbiliscie na Łksie i zrobiliście dobrą przemyślaną akcje na ŁKS ??

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 10.09.2020, 23:35

Karmaaa pisze:
10.09.2020, 22:02
Zamiast kombinować tutaj podmiejski siku lepiej zbieraj na worek na śmieci na derby - tego wam przynajmniej nikt nie zajebie...
Py... karmaaa Ci ubliża :D

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 10.09.2020, 23:51

Ale z was zmyślne bestie , jĘdras byłby dumny...

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 11.09.2020, 00:17

Widze ze najwiecej do napisania o nocnej akcji mają Ci których tam nie było!
Wam to juz sie do reszty popierdolilo w glowach ?
Wyjdzcie na powietrze - dobrze Wam to zrobi

Juz zwykle k**** maja wiecej przyzwoitosci niz Wy ktorzy anonimowo obrazacie innych w necie !
:arrow:

Terminator28
Posty: 17
Rejestracja: 07.05.2018, 04:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terminator28 » 11.09.2020, 01:08

Po meczu na przesiadkowie 2 żydków śpiewało,, klubem Łodzi jest RTS,,. Szybkie dwa strzały i lamusy wracają bez szalików do do. ŁKS nie śpi, ŁKS czuwa!!!

Łksdbwa1908
Posty: 47
Rejestracja: 17.09.2017, 10:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łksdbwa1908 » 11.09.2020, 07:48

Karmaaa pisze:
10.09.2020, 22:54
rozpierdol pisze:
10.09.2020, 22:35


Widze nieźle wam sodówa do tych tępych łbów uderzyła ale ulica dosyć szybko zweryfikuje że w mieście Łodzi raz jedni raz drudzy także cieszcie żydowskie japy póki możecie.
Stara śpiewka...

no więc "raz jedni" - straciliście awanturników i 3 inne flagi (4 lata temu??) , straciliście później kadrówke , teraz trafieni na oprawie derbowej , a "raz drudzy" ? jak się odbiliscie na Łksie i zrobiliście dobrą przemyślaną akcje na ŁKS ??
No zrobili zdjęcie nowej koszulki na tle naszej trybuny o 3 nad ranem....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: arsi00, DZnr1, Fat, Gość123, hanysek6448, Mouz i 232 gości