www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 21.09.2021, 10:59

Radicaal pisze:
21.09.2021, 10:49

Gościu ale jesteś żałosny.
Starałem się nie być ale jak widzisz nie jest to łatwe kiedy się czyta takie idiotyzmy...
Jeśli ktoś się czepia że Widzew nie ruszył po swoje flagi na stadionie to albo jest niespełna rozumu albo nigdy w życiu nie był na stadionie.
Kolejna sprawa jeśli Widzewa nie ma w Łodzi albo nic nie znaczy to czemu nie popierdalacie po całej Łodzi w barwach na pełnym legalu ,no czemu ,skoro jesteście jedyni ???



Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek82 » 21.09.2021, 11:09

Spy pisze:
21.09.2021, 10:59
Radicaal pisze:
21.09.2021, 10:49

Gościu ale jesteś żałosny.
Starałem się nie być ale jak widzisz nie jest to łatwe kiedy się czyta takie idiotyzmy...
Jeśli ktoś się czepia że Widzew nie ruszył po swoje flagi na stadionie to albo jest niespełna rozumu albo nigdy w życiu nie był na stadionie.
Kolejna sprawa jeśli Widzewa nie ma w Łodzi albo nic nie znaczy to czemu nie popierdalacie po całej Łodzi w barwach na pełnym legalu ,no czemu ,skoro jesteście jedyni ???
Pamiętasz jak Twoi koledzy się śmiali z Legii że nic nie zrobili jak spaliliscie ich flagę na Widzewie?
Nie dziw się że teraz ma ktoś z Was beke. Wiadomo że śmieją się jakieś dzieciaki , bo kto jeździ na mecze to wie że w dzisiejszych czasach ciężko coś wykręcić na stadionie.

Radicaal
Posty: 452
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 21.09.2021, 11:21

Spy pisze:
21.09.2021, 10:59
Radicaal pisze:
21.09.2021, 10:49

Gościu ale jesteś żałosny.
Starałem się nie być ale jak widzisz nie jest to łatwe kiedy się czyta takie idiotyzmy...
Jeśli ktoś się czepia że Widzew nie ruszył po swoje flagi na stadionie to albo jest niespełna rozumu albo nigdy w życiu nie był na stadionie.
Kolejna sprawa jeśli Widzewa nie ma w Łodzi albo nic nie znaczy to czemu nie popierdalacie po całej Łodzi w barwach na pełnym legalu ,no czemu ,skoro jesteście jedyni ???
Naprawdę chcesz dyskutować??? I dodatkowo mam się ustosunkować do tego co piszesz choćby w tym kolejnym Twoim poście???
Serio, nie chcę Cię obrażać ale to co piszesz jest naprawdę poniżej jakiegoś poziomu intelektu.
Mam Ci tłumaczyć czego dotyczy hasło 'kto rządzi w Łodzi'? Ty to odbierasz że nie latamy w barwach po całym mieście.
Wiesz, ręce opadają. Kolejna sprawa, frekwencja na meczach. Naprawdę??? To jest wyznacznik siły ekipy???
No jak widać nie. Ale to Wasza jedyna kwestia w której nas kładziecie na łopatki, więc musiałeś ją poruszyć.

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 21.09.2021, 11:31

@Grzesiek82

Ale to że ktoś się głupio śmiał nie znaczy że inny ma to powielać tym bardziej wtedy kiedy jest to coś idiotycznego...
Po drugie nie ze wszystkimi Widzewiakami się zgadzam jak pewnie Ty nie wszystkimi Elkasiakami to normalne, mało tego coraz więcej rzeczy mi się nie podoba generalnie w środowisku ale to też może być efekt pokoleniowy jak to zwykle bywa.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 21.09.2021, 11:37

Spy pisze:
21.09.2021, 10:17
Nie oszukujmy się jedną ekipa drugiej nic nie przyzna ...
Jak robiliście święto przed derbami przy abramce to główna uwaga była skupioną na tym że jednego gościa kopano i temat przemilczany choć wieku od was mimo tego przyznało że akcja na plus -- ale ja się cały ku*** czas pytam dlaczego ten gość był tam sam ?? Zdaje się było tam od c**** waszych i co się z nimi stało ?
W 2065 roku będzie pisać o zajebanych flagach w 2016 czy uda wam się jeszcze cokolwiek osiągnąć do tego czasu ??

Juz nie mogę się doczekać jaka bedzie frekwencja na stadionie bo pamiętam jakie było pierdolenie ilu was tam nie jest a zaraz wyjdzie czarno na białym czy ktoś wam wogole kibicuje poza garstka wiernych fanatyków to trzeba przyznać


Człowieku z choinki się urwałeś? "W 2065 roku będzie pisać o zajebanych flagach w 2016 czy uda wam się jeszcze cokolwiek osiągnąć do tego czasu ??" Mało osiągnęliśmy w ostatnich miesiącach? Waszym szczytem możliwości póki co jest wjazd na Abramke.Łapiecie się tej akcji jak tonący brzytwy.Pogonienie chłopaków z jednej ulicy.Z jednej ulicy!Pisze to już chyba poraz piąty,a czytam znowu o jakimś święcie.Wczesniej latały bajki o zbiórce Śródmieścia heh
Powinieneś siedzieć cicho i się nie wychylać.Kompromitacji i wstydu ostatnio u was aż nadto
ŁKS Łódź Polska

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 21.09.2021, 11:41

@Radicaal

No widzisz to co piszesz jest poniżej intelektu bo nie rozumiesz słowa pisanego ....
Nigdzie nie napisałem że frekwencja jest wyznacznikiem siły bo oczywiste że nie jest, ale zauważ jakie swego czasu było pierdolenie ile Was nie jest i jak nie zapelnicie w przyszłości stadionu więc bądźcie konsekwentni.
Co do kwestii rzadzenia w Łodzi to największa Wasza propaganda żeby zachęcić młodych chyba bo ile można o tych flagach pierdolić ? No ile ? Uważasz że to nie jest już żałosne ? Sam osobiście chyba kilkanaście razy zdarzylem Wam to przyznać a czytałem posty niezwykle rzadko wiec to też pokazuje jak się tego chwytacie

@Abr1908
Kolejny który nie czyta ze zrozumieniem...
Nie chwytamy się akcji na Abramce tylko odnoszę do Waszego płaczu że była przekopka jednego więc się pytam po raz kolejny dlaczego wielcy hooligans uciekli a nie zostali ? Czy jesteś mi w stanie na to odpowiedzieć ?

Wymień proszę te kompromitacje, skoro aż nadto to myślę że około 10 to wysypiesz jak z rękawa bez większego problemu ;)

Radicaal
Posty: 452
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 21.09.2021, 11:53

@Spy

Tak, wniosek jest prosty. Nie rozumiemy się w najprostszych sprawach. Ja po prostu nie rozumiem po co wyskoczyłeś nagle z frekwencją, po co wyskoczyłeś z 2065r i pytaniem czy coś do tego czasu uda nam się jeszcze zrobić (Wam).
To wygląda jak leczenie urażonego ego. Pytasz się Abramkę jak to się kompromitowaliście przez ostatnie lata.
Albo nie wiesz, albo próbujesz umniejszać wrogiej ekipie czyli nam. A prawda jest taka że od trzech lat macie plecy w Łodzi.
Piszesz że pisanie o straconych flagach jest żałosne??? Żałosne to było obwieszczanie Waszego sukcesu na Abramce.
Ba, zrobiliście grafa o tej tematyce. Więc odpowiedz mi proszę kto tu jest żałosny?

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Daan » 21.09.2021, 12:40

Nie ma.co się spierać z faktami, ŁKS ostatnio jest na fali w chuligance, ale nie jest aż taka dominacja jak to przedstawiają. Przed ostatnimi derbami mogli się przekonać, że popadanie w samozachwyt może sporo kosztowac, bo ten Widzew w kryzysie h, też potrafi się odgryźć.
Spraw ultras, liczebności na wyjazdach, dopingu bym nie bagatelizował, bo też jest to ważny element kibicowskie go życia, a tutaj rządzi Widzew nie od 3 lat ale od 30-tu.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 21.09.2021, 12:43

Spy pisze:
21.09.2021, 11:41
@Radicaal

No widzisz to co piszesz jest poniżej intelektu bo nie rozumiesz słowa pisanego ....
Nigdzie nie napisałem że frekwencja jest wyznacznikiem siły bo oczywiste że nie jest, ale zauważ jakie swego czasu było pierdolenie ile Was nie jest i jak nie zapelnicie w przyszłości stadionu więc bądźcie konsekwentni.
Co do kwestii rzadzenia w Łodzi to największa Wasza propaganda żeby zachęcić młodych chyba bo ile można o tych flagach pierdolić ? No ile ? Uważasz że to nie jest już żałosne ? Sam osobiście chyba kilkanaście razy zdarzylem Wam to przyznać a czytałem posty niezwykle rzadko wiec to też pokazuje jak się tego chwytacie

@Abr1908
Kolejny który nie czyta ze zrozumieniem...
Nie chwytamy się akcji na Abramce tylko odnoszę do Waszego płaczu że była przekopka jednego więc się pytam po raz kolejny dlaczego wielcy hooligans uciekli a nie zostali ? Czy jesteś mi w stanie na to odpowiedzieć ?

Wymień proszę te kompromitacje, skoro aż nadto to myślę że około 10 to wysypiesz jak z rękawa bez większego problemu ;)
Widzę że radykalnie zawiesiłeś działalność na Widzewie.Nie bladego pojęcia co się dzieje we własnej ekipie
Na Abramce spierdalali wszyscy równo.Jednemu się nie udało.Takich i podobnych akcji było multum na Abramce.Z różnym rezultatem.Roznica jest tak że nikt tam się nikt nie mieni wielkim chuliganem.W przeciwieństwie do Twoich kolegów którzy np. ostatnio spierdalali w lesie.I wiesz co? Nie wszystkim udało się ewakuować autami na czas.Zapytaj wielkich hooligans dlaczego uciekli a nie zostali.
ŁKS Łódź Polska

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 21.09.2021, 13:05

@Radicall, @Abr1908

I cały czas odbijanie piłeczki, jedni mówią że PiS chujowo rządzi to inni nie odnoszą się do zarzutu tylko mówią a jak było za czasów platformy.
Pytam dlaczego spierdalali na Abramce a nie zostali skoro w chuligance miażdżycie ??
Obaj pytacie mnie dlaczego Widzew się obnosi z tym czy z tamtym ? Nie wiem, zapytajcie tych którzy się obnoszą, że ktoś się mieni chuliganem a uciekal w lesie to idź zapytaj -- ja pytam Was o rzeczy których Wy osobiście bronicie a nie pytam o stanowisko całego ŁKS bo mam świadomość że il3 osób tyle opinii !!!

@Daan
Ja nie twierdzę że nie są na fali ale jak sam słusznie zauważyłeś to im nie wystarcza więc sieją propagandę o totalnej dominacji a cała reszta się kompletnie nie liczy ...
Ktoś napisał o flagach z Poznania to zaraz zmiana tematu...a już teksty że nie pobiegliśmy odbijać flag na stadionie zakrawa o skrajny debilizm

Cees
Posty: 340
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 21.09.2021, 14:49

Abr1908 pisze:
21.09.2021, 12:43
Spy pisze:
21.09.2021, 11:41
@Radicaal

No widzisz to co piszesz jest poniżej intelektu bo nie rozumiesz słowa pisanego ....
Nigdzie nie napisałem że frekwencja jest wyznacznikiem siły bo oczywiste że nie jest, ale zauważ jakie swego czasu było pierdolenie ile Was nie jest i jak nie zapelnicie w przyszłości stadionu więc bądźcie konsekwentni.
Co do kwestii rzadzenia w Łodzi to największa Wasza propaganda żeby zachęcić młodych chyba bo ile można o tych flagach pierdolić ? No ile ? Uważasz że to nie jest już żałosne ? Sam osobiście chyba kilkanaście razy zdarzylem Wam to przyznać a czytałem posty niezwykle rzadko wiec to też pokazuje jak się tego chwytacie

@Abr1908
Kolejny który nie czyta ze zrozumieniem...
Nie chwytamy się akcji na Abramce tylko odnoszę do Waszego płaczu że była przekopka jednego więc się pytam po raz kolejny dlaczego wielcy hooligans uciekli a nie zostali ? Czy jesteś mi w stanie na to odpowiedzieć ?

Wymień proszę te kompromitacje, skoro aż nadto to myślę że około 10 to wysypiesz jak z rękawa bez większego problemu ;)
Widzę że radykalnie zawiesiłeś działalność na Widzewie.Nie bladego pojęcia co się dzieje we własnej ekipie
Na Abramce spierdalali wszyscy równo.Jednemu się nie udało.Takich i podobnych akcji było multum na Abramce.Z różnym rezultatem.Roznica jest tak że nikt tam się nikt nie mieni wielkim chuliganem.W przeciwieństwie do Twoich kolegów którzy np. ostatnio spierdalali w lesie.I wiesz co? Nie wszystkim udało się ewakuować autami na czas.Zapytaj wielkich hooligans dlaczego uciekli a nie zostali.
Gdyby Widzew tam nie wpadł to moge sobie tylko wyobrazić jak bardzo preżyła by sie ta grupa plus jak głosno jebała Widzew na filmiku ktory zapewne wrzucili by w neta ;) Zreszta to zdaje sie nie pierwszy filmik Abramki i raczej skłonny bym był uznać że jednak przynajmniej kilka osob mieni sie tam wielkimi chuliganami.

Co do reszty zgoda, jedna z wielu akcji osiedlowych ktorej mimo wszytsko daleko do starć glownych ekip.

Radicaal
Posty: 452
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 21.09.2021, 15:37

Daan pisze:
21.09.2021, 12:40
Nie ma.co się spierać z faktami, ŁKS ostatnio jest na fali w chuligance, ale nie jest aż taka dominacja jak to przedstawiają. Przed ostatnimi derbami mogli się przekonać, że popadanie w samozachwyt może sporo kosztowac, bo ten Widzew w kryzysie h, też potrafi się odgryźć.
Spraw ultras, liczebności na wyjazdach, dopingu bym nie bagatelizował, bo też jest to ważny element kibicowskie go życia, a tutaj rządzi Widzew nie od 3 lat ale od 30-tu.
Widzę że żyjesz w odrębnej rzeczywistości więc pozwolę sobie troszeczkę Cię doinformować (choć wiem że przyjęcie przez Ciebie faktów jako kibica jeszcze większych i jeszcze mocniejszych może być trudne).
Otóż, ostatni sezon przedcovidowy kiedy Łódzki K.S. grał w ekstrakasie, wykręcił takie liczby wyjazdowe że byliśmy zdaje się drugą lub trzecią ekipą wyjazdową w tym kraju. Statystyki są wciąż dostępne w sieci.
Gdzie Wy wtedy byliście - nie wiem. Na pewno za nami. Dalej w przeszłość to już bywało różnie natomiast ostatnie lata jeśli chodzi o liczebność wyjazdową to dużych różnic niema jeśli chodzi o Was i o nas.
No chyba że znów liczycie swoich którzy byli w toitoyu, na kiełbasce itd jak to bywało z Waszymi legendarnymi już podawanymi przez Was liczbami wyjazdowymi. Także te 30 lat które podałeś to tylko świadczy o Waszej wciąż głęboko zakorzenionej megalomani.
Dalej. Oprawy. Żeby już nie zaczynać na kolejne 10 stron tematu opraw i ich poziomu, napiszę tylko że Wasze oprawy naprawdę z nóg nie zwalają i dyplomatycznie podkreślam dyplomatycznie napiszę że w oprawach również nie rządzicie od 30 lat gdyż powiedzmy Wasze i nasze oprawy prezentują "podobny" poziom.

Co będzie dalej??? Graffiti??? Znów frekwencja??? Wszystko tylko żeby odejść od tematu h

PanTuNieStał
Posty: 564
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 21.09.2021, 15:40

Mam tylko pytanie z innej beczki ten gwiazdor lipa, czy jak mu tam który tak strasznie żalił się w tvnie (wy chyba jakąś słabość macie do tej stacji) , to jakaś figura tam u was jest , czy zwykły taki se pionek którego stać na baner za 300 tysięcy?
P.S Tak jesteśmy w odwrocie , interesy w mieście przejął łks, to głównie dlatego że sponiewierała nas milicja, jest konflikt, są waśnie, ale to prędzej czy później się skończy.
Macie stałą dosyć hermetyczną grupę ,nie jest was dużo, ale jesteście dobrze zorganizowani, do tego waszym jedynym celem w życiu jest Widzew, i nie cofniecie się przed złamaniem jakichkolwiek reguł i nieczystych zagrywek żeby nas dojebać, teraz macie większość atutów po swojej stronie, moja prywatna opinia jest taka że poza Ruchem Chorzów (który mimo swoich problemów szybko stanął na nogi) nasze układy nie stanowią jakieś specjalnie wielkiej siły i pod tym względem również wyglądacie lepiej, teraz jest wasz czas.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Daan » 21.09.2021, 15:49

Myślałem, że można tu rozsądnie porozmawiać z jakimś ŁKS iakiem. Ale jest to niemożliwe, skoro jedyny wyglądający na rozgarniętego stara się przekonać, że ŁKS ma. Jakikolwiek stary do Widzewa w temacie wyjazdów, dopingu, frekwencji, ultras.
Chłopie, was jest mniej u siebie na swoich meczach niż Widzewa na wyjeździe.
A liczby jeżeli są tak z d*** wzięte jak te wasze 500 w Tychach to sobie wsadz wiesz gdzie..

Radicaal
Posty: 452
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 21.09.2021, 15:50

PanTuNieStał pisze:
21.09.2021, 15:40
Mam tylko pytanie z innej beczki ten gwiazdor lipa, czy jak mu tam który tak strasznie żalił się w tvnie (wy chyba jakąś słabość macie do tej stacji) , to jakaś figura tam u was jest , czy zwykły taki se pionek którego stać na baner za 300 tysięcy?
P.S Tak jesteśmy w odwrocie , interesy w mieście przejął łks, to głównie dlatego że sponiewierała nas milicja, jest konflikt, są waśnie, ale to prędzej czy później się skończy.
Macie stałą dosyć hermetyczną grupę ,nie jest was dużo, ale jesteście dobrze zorganizowani, do tego waszym jedynym celem w życiu jest Widzew, i nie cofniecie się przed złamaniem jakichkolwiek reguł i nieczystych zagrywek żeby nas dojebać, teraz macie większość atutów po swojej stronie, moja prywatna opinia jest taka że poza Ruchem Chorzów (który mimo swoich problemów szybko stanął na nogi) nasze układy nie stanowią jakieś specjalnie wielkiej siły i pod tym względem również wyglądacie lepiej, teraz jest wasz czas.
Standardowa retoryka.
To nie ŁKS jest mocny, to wielkie Widzewu jest przez chwilkę w osłabieniu ale my wom jeszcze pokażemy bo my som wielkie Widzewu.
A naszym (ŁKSu) celem jest Widzew! Jedynym celem w życiu!!

Jesteście serio ubodzy mentalnie na tym Widzewie. A Ty na czele Panie Pantuniestał

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 21.09.2021, 16:07

Łks ma lepszą bande i rządzą w Łodzi,proste.Takie są zasady w Łdz od zawsze.To Łks robi akcje na Widzew nie na odwrót niestety.Propaganda wiadomo ze musi być,Łks chce wykorzystac swòj czas i nie ma sie co dziwic,przerabialismy juz to

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek82 » 21.09.2021, 16:09

Daan pisze:
21.09.2021, 15:49
Myślałem, że można tu rozsądnie porozmawiać z jakimś ŁKS iakiem. Ale jest to niemożliwe, skoro jedyny wyglądający na rozgarniętego stara się przekonać, że ŁKS ma. Jakikolwiek stary do Widzewa w temacie wyjazdów, dopingu, frekwencji, ultras.
Chłopie, was jest mniej u siebie na swoich meczach niż Widzewa na wyjeździe.
A liczby jeżeli są tak z d*** wzięte jak te wasze 500 w Tychach to sobie wsadz wiesz gdzie..
Teraz to odleciałeś. Pochwal sie tymi licznymi wyjazdami i zajebistymi oprawami. Jestem ciekaw gdzie jedziecie w kilka tysięcy. Przez ostatnie 3 lata u nas frekwencja od 3,5 do 5 tyś ,przy pojemności stadionu 5 tyś. Od otwarcia stadionu mieliście ze 3 fajne i ładne dla oka oprawy ,ale też bez szału jak na Wasze możliwości.

Radicaal
Posty: 452
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 21.09.2021, 16:10

Daan pisze:
21.09.2021, 15:49
Myślałem, że można tu rozsądnie porozmawiać z jakimś ŁKS iakiem. Ale jest to niemożliwe, skoro jedyny wyglądający na rozgarniętego stara się przekonać, że ŁKS ma. Jakikolwiek stary do Widzewa w temacie wyjazdów, dopingu, frekwencji, ultras.
Chłopie, was jest mniej u siebie na swoich meczach niż Widzewa na wyjeździe.
A liczby jeżeli są tak z d*** wzięte jak te wasze 500 w Tychach to sobie wsadz wiesz gdzie..
Nie!!! Nie mamy do Was startu/podjazdu w niczym. Pytanie czy ktoś w ogóle ma??? W tej galaktyce chociaż...
A sytuacja od trzech lat w mieście to wybryk, anomalia, zbieg wielkiego pecha wielkiego Widzewa.
Nas jest mniej na meczach u siebie (średnia 4.5 tysiąca) niż Was na wyjazdach!!!

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Daan » 21.09.2021, 16:23

I po co robisz z siebie błazna?
Cieszcie się ze swoich 5 minut w chuligance. Reszta bez zmian. Zaczynałem chodzić na Widzew w 1992 r. I od zawsze w aspektach przeze mnie wymienionych byliście słabi, były lata że wręcz pośmiewiskiem. Słynna sektorowka-firanka, z której lała cała Polska.
Wiele by gadać. To że macie swoj dobry czas w h, nie zmieni faktu, że z resztą kibucowskieg rzemuosla jest średnio lub słabo.

Radicaal
Posty: 452
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 21.09.2021, 16:29

Daan pisze:
21.09.2021, 16:23
I po co robisz z siebie błazna?
Cieszcie się ze swoich 5 minut w chuligance. Reszta bez zmian. Zaczynałem chodzić na Widzew w 1992 r. I od zawsze w aspektach przeze mnie wymienionych byliście słabi, były lata że wręcz pośmiewiskiem. Słynna sektorowka-firanka, z której lała cała Polska.
Wiele by gadać. To że macie swoj dobry czas w h, nie zmieni faktu, że z resztą kibucowskieg rzemuosla jest średnio lub słabo.
Odpuszczam dyskusję z Tobą. Myśl co chcesz, takie Twoje prawo. Masz kompleksy które mocno widać po sposobie w jakim się wypowiadasz i jakich słów do tego używasz. Dlatego dalsza dyskusja jest zbędna.
Taki człowiek od Was jak @sercemiasta który dużo wie co nie raz udowodnił, potrafi wziąć na klatę ale Ty Panie kibicowskie rzemiosło wiesz lepiej.

PanTuNieStał
Posty: 564
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 21.09.2021, 16:30

Standardowa retoryka.
To nie ŁKS jest mocny, to wielkie Widzewu jest przez chwilkę w osłabieniu ale my wom jeszcze pokażemy bo my som wielkie Widzewu.
A naszym (ŁKSu) celem jest Widzew! Jedynym celem w życiu!!

Jesteście serio ubodzy mentalnie na tym Widzewie. A Ty na czele Panie Pantuniestał
Ty jesteś prze intelygent , zawsze szczekasz jak można się podpiąć pod sukces swojej ekipy, tak jesteście mocni bo to my zostaliśmy zdziesiątkowani przez psiarnie, poprzez jedną z największych akcji przeciwko kibicom w Polsce , gdyby taka akcja mo dotyczyła waszej grupy ,to o was mówiło by się już w czasie przeszłym. Do Tychów pojechało was więcej niż było tam was na meczu własnej drużyny o punkty........
To jak z tym lipom , lipton? znając życie to tylko biznesmen który coś tam się zakręcił.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Radicaal
Posty: 452
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 21.09.2021, 16:45

PanTuNieStał pisze:
21.09.2021, 16:30
Standardowa retoryka.
To nie ŁKS jest mocny, to wielkie Widzewu jest przez chwilkę w osłabieniu ale my wom jeszcze pokażemy bo my som wielkie Widzewu.
A naszym (ŁKSu) celem jest Widzew! Jedynym celem w życiu!!

Jesteście serio ubodzy mentalnie na tym Widzewie. A Ty na czele Panie Pantuniestał
Ty jesteś prze intelygent , zawsze szczekasz jak można się podpiąć pod sukces swojej ekipy, tak jesteście mocni bo to my zostaliśmy zdziesiątkowani przez psiarnie, poprzez jedną z największych akcji przeciwko kibicom w Polsce , gdyby taka akcja mo dotyczyła waszej grupy ,to o was mówiło by się już w czasie przeszłym. Do Tychów pojechało was więcej niż było tam was na meczu własnej drużyny o punkty........
To jak z tym lipom , lipton? znając życie to tylko biznesmen który coś tam się zakręcił.
Ty tak serio??? Pisząc "największa akcja w Polsce przeciwko kibicom" (największym kibicom trzeba było dodać) masz na myśli sytuacje która zaczęła się od jędrasa??? Serio???
Kiedy to było Panie Pantuniestał???
Wy do tej pory zdążyliście już wejść w wrwe i "trząść" całą Polską zdaje się. Prawda???

A jeśli chodzi o ŁKS. My po Chorzowie mieliśmy mocną lipę i długo się zbieraliśmy. Także tu też nie trafiłeś Panie Pantuniestał.
A wypominanie lipy przy Waszych rekordach konfidenctwa i to na samej "górze" to jest wstyd.
Zamiast się trzepać i szukać co chwila argumentów w czym to jesteście lepsi, moglibyście zamilknąć i przyjąć do wiadomości rzeczywistość która Was otacza. A poza fenomenalną frekwencją na meczach nie jest ona kolorowa.

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Daan » 21.09.2021, 16:52

Tak, tak, przymknijcie się Widzewiacy i przyjmijcie wersję ŁKS:)
Oni mają najlepsza frekwencje, najlepsze wyjazdy, najlepszy doping, oprawy.
A jak się Widzswiacy nie zgadzCie to macie kompleksy i się przymknijcie.

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek82 » 21.09.2021, 16:57

No ku*** nie wierzę. Jeden debil pisze że jeździ ich więcej na wyjazdy niż ŁKS przychodzi na mecze do siebie, drugi że ŁKS-u było wiecej w Tychach niż u siebie na meczu o punkty. Ciekawe co jeszcze wymyślą

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Daan » 21.09.2021, 17:09

Bo tak jest.
WIDZEWA w Chorzowie 3500-4000. Was pod wiata bywa mniej.
A co do Tychów to przeczytaj jeszcze raz. I jeszcze raz i jeszcze raz.
Zrozumiałeś już?

PanTuNieStał
Posty: 564
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 21.09.2021, 17:19

No ku*** nie wierzę. Jeden debil pisze że jeździ ich więcej na wyjazdy niż ŁKS przychodzi na mecze do siebie, drugi że ŁKS-u było wiecej w Tychach niż u siebie na meczu o punkty. Ciekawe co jeszcze wymyślą
Ty uimiesz czytać ze zrozumieniem? napiszę ci to prościej na meczu Gks-Łks było was mniej niż na meczu Gks-Widzew rozumiesz??
Niech 'eŁKeaSiacy' nie odpuszczają, niech wytępią obecną, skompromitowaną banDę 'eRTeeSu' "do spodu". W aliansie 'w(q)rwe' są zawsze te same tłumaczenia - "zdziesiątkowani przez "psiarnię" poprzez jedną z największych akcji przeciwko kibicom w Polsce, gdyby taka akcja m.o. dotyczyła waszej grupy, to i o was mówiłoby się już w czasie przeszłym" itp. itd., jakby to milicja wychowała w 'königshüte', 'litzmannstadt' etc. kolejne pokolenia konfidentów.
W twych mokrych snach to może i oni są tacy mocni, ale nie są, nic nie jest usprawiedliwieniem dla rozjebusów, ale nie ma w tym kraju grupy która uniknęła by takich jednostek przy takiej ilości zatrzymań , ty gangus spod waszawki powinieneś to wiedzieć, i chyba nie zaprzeczysz że akcje policji wobec Widzewa później Ruchu i Wiśle były największymi tego typu w Polsce ? dla czego nic się nie mówi o konfiturach z innych ekip cracovii,górnika, lecha, łksu? bo co sprawy nie są tak medialne? a w/w ekipy za wszelką cenę starają się tuszować niewygodne fakty? a może nie ma takich jednostek w innych ekipach? To wszystko jest do momentu aż nie zainteresuje się tym taki jadczak i tvn. Ale trzeba mieć trochę oleju w głowie i nie być zacietrzewionym by to rozumieć

To jak z tym "sponsorem" z tvn-u, sprawa rozwojowa? też może się wylać szambo i wcale mnie to nie cieszy
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek82 » 21.09.2021, 17:28

Daan pisze:
21.09.2021, 17:09
Bo tak jest.
WIDZEWA w Chorzowie 3500-4000. Was pod wiata bywa mniej.
A co do Tychów to przeczytaj jeszcze raz. I jeszcze raz i jeszcze raz.
Zrozumiałeś już?
Tak zrozumiałem, mój błąd. Ale widzisz ja potrafię się do błędu przyznać. Ty dalej brniesz w farmazony.
Zaraz się okaże że na tym meczu to wogole nie było Ruchu, tylko Wy. Przypomnij sobie w jakich liczbach chodziliscie na mecze na smsie, czasami było to kilkaset osób. Ostatni sezon na starym stadionie też was dużo nie chodziło. Mieliśmy kilka wyjazdów z wiekszymi liczbami niż Wy w tamtym czasie. Czy to oznacza że mam pisać że nas na wyjazdy jeździ więcej niż was chodziło na mecze ? Wy po prostu żyjecie historią, My teraźniejszością

Daan
Posty: 248
Rejestracja: 13.09.2016, 17:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Daan » 21.09.2021, 17:34

Ja też się potrafię przyznać i do błędu i do porażki. To Wy macie z tym problem, bo chcecie udowodnić, że wasze ostatnie sukcesy w h przekładają się na inne aspekty.
A tak po prostu nie jest. W innych aspektach jest bez zmian.

UW1908
Posty: 520
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 21.09.2021, 17:38

Widzew bije ŁKS we wszystkim, tylko nie w biciu. Niech tak będzie. Jeden się jara 3000 w Chorzowie, gdzie pewnie 2500 zalicza jeden z niewielu wyjazdów w całym życiu, a drugi woli 300osób, gdzie połowa to stali wyjazdowicze, a druga połowa solidnie trenuje i uprzykrza życie derbowym rywalom. Taki klimat.

Miszmasz
Posty: 127
Rejestracja: 03.10.2011, 16:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Miszmasz » 21.09.2021, 17:57

A prawda i tak zwykle leży po środku

wiernyioddany
Posty: 367
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany » 21.09.2021, 18:00

Daan pisze:
21.09.2021, 17:34
Ja też się potrafię przyznać i do błędu i do porażki. To Wy macie z tym problem, bo chcecie udowodnić, że wasze ostatnie sukcesy w h przekładają się na inne aspekty.
A tak po prostu nie jest. W innych aspektach jest bez zmian.
Weź no sie chłopie/dzieciaku wyloguj i nie pisz więcej bo z każdym kolejnym postem pogrążasz się coraz bardziej .

W Tych kibolsko dobry mecz, stało się to co stać się w końcu musiało i musieliśmy oglądać palenie flag . Pisanie że nic nie zrobiliśmy tak głupie jak gość którego zacytowałem , kto był w Tychach wie że wyskakując z sektora gości nie ma możliwości żeby do niego wrócić . Trochę działo na mieście, istny dziki zachód, koalicja wybiega do 2 autokarów ale psy szybko uniemożliwiły starcie.
To był piękny dzień...dla sąsiadów . Może wyjdziemy kiedyś z dołka, ale na tą chwilę to ŁKS rozdaje karty w Łodzi .
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

zgierska
Posty: 86
Rejestracja: 21.03.2015, 21:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zgierska » 21.09.2021, 20:24

Na Widzewie od kilku lat jest pewiem problem...nie było osoby ktora ogarnęła by pewne sprawy chociaz potencjał ogromny.Starzy mieli sprawe za Jedrada wyszla sprawa z "mandarynkami"a mlodzi dzialali na wlasna rekę ze nie działali.Teraz wylało się kolejne gowno ktore jest wynikiem bałaganu jaki panował.Mimo syfu na taki wyjazd moze jechac 550 osob Z Widzewa mimo problemow czy ponad 500 na Odre.A co do Łks-organizacyjnie są bardzo dobrzy .W szczegóły nie ma co wchodzić ale"wywiad"mają bardzo dobry:):)i potrafia to swietnie wykorzystać a do tego skutecznie to pokazują w swiecie kibicowskim.I jest jedna bardzo wązna sprawa Wiedzą ze jest ich czas i chcą to w pełni wykorzystac...będzie wiec bardzo ciekawie

ObiektywLodz
Posty: 18
Rejestracja: 22.09.2021, 04:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ObiektywLodz » 22.09.2021, 05:21

Witam wszystkich jako nowy użytkownik.
Obecna trudna sytuacja na RTS-ie jest niepodważalna i zdecydowanie ŁKS ma swoje 5 minut.
W rzeczywistości to i przed "podziałem" na Widzewie wcale nie było kolorowo. Ekipa nie była zbyt aktywna.
Z małymi przebłyskami oczywiście jak np zwycięstwo w walce ekip na Limance 3 lata temu, czy sytuacja z Abramki i nie piszmy bzdur, że byla tam sama Abramka bo nie brakowało nieprzypadkowych osób z innych osiedli (młody skład).
Ale UW zdecydowanie bardziej aktywni w ostatnich latach i to przekłada sie na wyniki.

PrzyczajonyCzosnek
Posty: 31
Rejestracja: 01.08.2021, 12:00
Lokalizacja: Brda Parzaczewo

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PrzyczajonyCzosnek » 22.09.2021, 09:32

wiernyioddany pisze:
21.09.2021, 18:00
Daan pisze:
21.09.2021, 17:34
Ja też się potrafię przyznać i do błędu i do porażki. To Wy macie z tym problem, bo chcecie udowodnić, że wasze ostatnie sukcesy w h przekładają się na inne aspekty.
A tak po prostu nie jest. W innych aspektach jest bez zmian.
Weź no sie chłopie/dzieciaku wyloguj i nie pisz więcej bo z każdym kolejnym postem pogrążasz się coraz bardziej .

W Tych kibolsko dobry mecz, stało się to co stać się w końcu musiało i musieliśmy oglądać palenie flag . Pisanie że nic nie zrobiliśmy tak głupie jak gość którego zacytowałem , kto był w Tychach wie że wyskakując z sektora gości nie ma możliwości żeby do niego wrócić . Trochę działo na mieście, istny dziki zachód, koalicja wybiega do 2 autokarów ale psy szybko uniemożliwiły starcie.
To był piękny dzień...dla sąsiadów . Może wyjdziemy kiedyś z dołka, ale na tą chwilę to ŁKS rozdaje karty w Łodzi .
Jak widać można usłyszeć normalny głos z Widzewa - w tym temacie to rzadkość.
Jak czytam posty gości pokroju Daan i niekiedy posty PanTuNieStal to nie ma czemu się dziwić że wszyscy szydzą i się śmieją z Widzewa...
Zamilknijcie i nie róbcie pośmiewiska z własnego klubu. Jak w Łodzi jest - każdy rozgarnięty człowiek wie i nie trzeba zakłamywać rzeczywistości.

PanTuNieStał
Posty: 564
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 22.09.2021, 16:03

Zamilknijcie i nie róbcie pośmiewiska z własnego klubu. Jak w Łodzi jest - każdy rozgarnięty człowiek wie i nie trzeba zakłamywać rzeczywistości.
To nie wpisy jednostek (które są prywatnymi opiniami, z którymi można się zgadzać bądź nie) narażają kluby na śmieszność. To zwykle ludzie powszechnie uważani za kumatych swoimi czynami, za to odpowiadają, to oni są wizytówkami klubów, nie internetowi komentatorzy czy błazny pokroju szalonego dozla.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 22.09.2021, 16:46

PrzyczajonyCzosnek pisze:
22.09.2021, 09:32

Jak widać można usłyszeć normalny głos z Widzewa - w tym temacie to rzadkość.
Jak czytam posty gości pokroju Daan i niekiedy posty PanTuNieStal to nie ma czemu się dziwić że wszyscy szydzą i się śmieją z Widzewa...
Zamilknijcie i nie róbcie pośmiewiska z własnego klubu. Jak w Łodzi jest - każdy rozgarnięty człowiek wie i nie trzeba zakłamywać rzeczywistości.
Szkoda, że tego samego nie można powiedzieć o was ... Jedynie 1925, który naprawdę zawsze racjonalnie i obiektywnie podchodził do tematu !!
Masz rację każdy wie jak w Łodzi jest ;)

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 22.09.2021, 18:24

UW1908 pisze:
21.09.2021, 17:38
300osób, gdzie połowa to stali wyjazdowicze, a druga połowa solidnie trenuje i uprzykrza życie derbowym rywalom. Taki klimat.
pOwiało grozą, czyli te 150 trenujących to gangusy w c***-fest-git, ale tylko w tych groźnych kominach, bez nich buźki jak u pacholęcia

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 22.09.2021, 20:20

przypalowiec z forum pisze:
22.09.2021, 18:38
ŁKS troche odpłynął po kilku udanych akcjach i zachowuje się jak WRWE przed upadkiem za czasów świetności "Miśka" rządni krwi, chciwi, etc, itd.... jak się skończyło wszyscy wiedzą. Mają przewagę w Łodzi i raczej nie ma z tym dyskusji, ale przedstawiacie to tak jakby to była sytuacja jak Lechia - Arka. Widzew jest bardzo mocnym zawodnikiem i nadal topowym w kraju, i raczej nie zapowiada sie zeby cos sie zmienilo. Maja problemy wewnetrzne duzo osob od nich jest poblokowanych/siedzi. I pytanie wlasnie czy nie maja kreta w ekipie bo cos za duzo ten ŁKS wie o nich. Dwa treningi wyczajone, fura z flaga, ostatnia impreza w Kaliszu, cos tam jeszcze bylo... Pewnie potrzeba czasu zeby sie odbudowali ale ja bym ich nie skreslal. Pycha kroczy przed upadkiem, pamietajcie. Nikomu tego nie zycze, ale troche wiecej rozwagi a mniej poklasku.
ŁKS nie odpłynął.Mylisz naszą ekipę z i innymi.Komentarze internetowych chuliganów na fejsbuku to nie życie.Pozdro.
ŁKS Łódź Polska

490
Posty: 232
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 490 » 22.09.2021, 23:13

Lechia z Arką to aż tak wielka przepaść?
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

Karmaaa
Posty: 372
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 23.09.2021, 01:55

przypalowiec z forum pisze:
22.09.2021, 18:38
ŁKS troche odpłynął po kilku udanych akcjach i zachowuje się jak WRWE przed upadkiem za czasów świetności "Miśka" rządni krwi, chciwi, etc, itd.... jak się skończyło wszyscy wiedzą. Mają przewagę w Łodzi i raczej nie ma z tym dyskusji, ale przedstawiacie to tak jakby to była sytuacja jak Lechia - Arka. Widzew jest bardzo mocnym zawodnikiem i nadal topowym w kraju, i raczej nie zapowiada sie zeby cos sie zmienilo. Maja problemy wewnetrzne duzo osob od nich jest poblokowanych/siedzi. I pytanie wlasnie czy nie maja kreta w ekipie bo cos za duzo ten ŁKS wie o nich. Dwa treningi wyczajone, fura z flaga, ostatnia impreza w Kaliszu, cos tam jeszcze bylo... Pewnie potrzeba czasu zeby sie odbudowali ale ja bym ich nie skreslal. Pycha kroczy przed upadkiem, pamietajcie. Nikomu tego nie zycze, ale troche wiecej rozwagi a mniej poklasku.
Myślę że akurat eŁKSie to nie grozi. Lekceważenie przeciwnika to raczej domena drugiej strony. Na Łksie ten kto siedzi w temacie to wie, że Widzew raczej słabą ekipą nie jest, i nie bez powodu ma duza renomę w Polsce. Co także mobilizuje...
Jak już kiedyś pisałem rywalizacja derbowa odbywa się troszkę w inny sposób, i tutaj głównie liczy się forma dnia, aktywność załogi często kilku aut, spryt, wyczucie, hmmm może właśnie branie przeciwnika na poważnie, bez lekceważenia... kto ma rywala w mieście ten wie o co chodzi.
Zresztą apropo lekceważenia i rozwagi - patrząc nawet historycznie, nie odnosząc się do wydarzen ostatniego czasu, i ich przyczyn czy konsekwencji - to dwa wielkie zwycięstwa ŁKSu nad Widzewem banda na bandę, w dużych- raczej niespotykanych od tamtej pory składach, czyli Potok i Poddębice - miały miejsce w momencie gdy to Widzew był na fali, dawał się we znaki co krok i powoli głosił wszystkim że ma nas "pod butem". To Widzew robił 2 razy zasadzkę myśląc że się po nas przebiegnie, a sytuacja całkowicie się odwróciła. I oczywiście akcji że ktoś z łowcy staje się zwierzyną było i jest dużo, ale w tamtych konkretnych sytuacjach Rts był właśnie bardziej aktywny, dominujący, rozkręcał się - a wyszły z tego dwa bezapelacyjne zwycięstwa ŁKSu, które były swojego rodzaju wyznacznikami w tej łódzkiej wojnie...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: buhu321, pRusok i 231 gości