Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
cbc1910
Posty: 83
Rejestracja: 10.07.2015, 23:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cbc1910 » 12.04.2019, 03:31

Zuma08 pisze:
12.04.2019, 01:57
a takze historykow mowia jasno , podczas zaborow barwy bialo - czerwone byly "torpedowane" , by nie napisac zakazane.Czyli pozwolisz , ze ja bede jednak "pierdolil" o tych zaborach tak jak to napisales do mojego kolegi po szalu , a Ty bedziesz wierzyl panu Strzalkowskiemu ...
Niestety nie udało się normalnie podyskutować. Niestety dla Ciebie ,bo fakty są zgoła inne a to co napisałeś o torpedowaniu barw biało czerwonych w czasach zaboru to wierutna bzdura i właśnie takie pierdolenie lelumpolelum ze znamiennym "Z mojej strony koniec tematu" na zakończenie.Poniżej parę faktów ,dla Ciebie niewygodnych , świadczących o trochę innej ówczesnej rzeczywistości niż ta którą przedstawiłeś:

Obrazek

Obrazek
Co ciekawe zwraca uwagę adnotacja przy odznace TMRF o wymyśleniu tego logo w latach 60/70 , który był już w roku 1914 na legitymacji członkowskiej

Obrazek

ale jeśli autor tej notki miał na myśli tylko i wyłącznie kolorystykę tego logo , to też trochę dziwi ,bo - tu cytat za:

„Nowa Gazeta Łódzka” (24 marca 1914):

Przed południem uzyskał zwycięstwo T.M.R.F. „Widzew” nad Unionem w stosunku 2:0. Stosunek uzyskanych przez biało-czerwonych goali nie odpowiada rzeczywistej przewadze, którą osiągnął w zupełności Widzew. "



Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 12.04.2019, 10:35

Olimpia Elbląg - Widzew
Środa, 10 kwietnia czyli zaległy wyjazd do Elbląga na którym stawiamy się w 245 osób.
W tę liczbę wlicza się 20 fanatyków Elany którym dziękujemy za wsparcie!
Średni termin, średnia postawa naszych grajków w ostatnim czasie plus kiepska pogoda nie zwalniały nas ze zwizytowania kolejnego sektora gości i wspierania naszego Widzewa.
Mieliśmy ze sobą kilka flag oraz staraliśmy się prowadzić doping który tego dnia skupił się głównie na okrzykach i wymianie uprzejmości z miejscowymi. Klimat sektora, cała otoczka meczu nie zachęcały do fanatycznych śpiewów jednak kilkukrotnie gospodarze na pewno usłyszeli głośne 'Tylko Widzew RTS' lub sztandarową 'angielkę'.
Skórokopy zremisowały kolejny już 6 mecz z rzędu. Coś się zacięło i nie chce ruszyć na nowo.
Sytuacja robi się powoli nerwowa, ale taka już nasza historia 🙂 Wszystkie sukcesy przychodzą w bólach.
Obrazek

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 12.04.2019, 10:38

cbc1910 pisze:
12.04.2019, 03:31
Zuma08 pisze:
12.04.2019, 01:57
a takze historykow mowia jasno , podczas zaborow barwy bialo - czerwone byly "torpedowane" , by nie napisac zakazane.Czyli pozwolisz , ze ja bede jednak "pierdolil" o tych zaborach tak jak to napisales do mojego kolegi po szalu , a Ty bedziesz wierzyl panu Strzalkowskiemu ...
Niestety nie udało się normalnie podyskutować. Niestety dla Ciebie ,bo fakty są zgoła inne a to co napisałeś o torpedowaniu barw biało czerwonych w czasach zaboru to wierutna bzdura i właśnie takie pierdolenie lelumpolelum ze znamiennym "Z mojej strony koniec tematu" na zakończenie.Poniżej parę faktów ,dla Ciebie niewygodnych , świadczących o trochę innej ówczesnej rzeczywistości niż ta którą przedstawiłeś:

Obrazek

Obrazek
Co ciekawe zwraca uwagę adnotacja przy odznace TMRF o wymyśleniu tego logo w latach 60/70 , który był już w roku 1914 na legitymacji członkowskiej

Obrazek

ale jeśli autor tej notki miał na myśli tylko i wyłącznie kolorystykę tego logo , to też trochę dziwi ,bo - tu cytat za:

„Nowa Gazeta Łódzka” (24 marca 1914):

Przed południem uzyskał zwycięstwo T.M.R.F. „Widzew” nad Unionem w stosunku 2:0. Stosunek uzyskanych przez biało-czerwonych goali nie odpowiada rzeczywistej przewadze, którą osiągnął w zupełności Widzew. "
Powyższe info jest 100% wiarygodne i krąży po mieście od lat, szczerze to się głęboko zastanawiam, czemu kibice klubu z drugiej strony Łodzi chcą zakłamywać rzeczywistość. Macie żydowską, biało-czarną przeszłość i tyle. Nawet nie będę próbował wchodzić w kompetencje cbc 1910 i w jego imieniu ciężkich dysput przeprowadzać, ale ciekawią mnie kontrargumenty Łksu.

Antoni.Kierka
Posty: 101
Rejestracja: 10.07.2016, 00:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Antoni.Kierka » 12.04.2019, 12:38

Zuma08 pisze:
12.04.2019, 02:17
Antoni, nie zebym chcial sie przyjebac na sile, bo dla mnie KAZDA strata flagi jest istotna.Czy moglbys jednak wskazac choc jedna flage Lecha , w posiadaniu ktorej jestescie, a ktora jest tak samo "ciezka" gatunkowo jak wasi byli awanturnicy? Kazdy ogarniety kibol wie, co ta flaga miala reprezentowac, i na jakie "elektryczne" tereny ja woziliscie.Dla mnie oczywiscie nie ma tematu "wazniejszych" flag , kazda jest istotna...Skoro jednak podjales rekawice od uzytkownika Nocnik ,to czy mozesz podac przyklad tej flagi ( w swoim subiektywnym odczuciu)?.
Fanatycy praktycznie na kazdym meczu w kraju czy w europie nie jedno widziala nie jedno slyszala co sie dzieje na stadionach czy chociazby Legion Pila to nie byly flagi z pierwszej lapanki...zreszta tak jak mowisz barwy to barwy rzecz swieta tym bardziej flagi wszystkie sa wazne i wszystkie sa cenne i strata nawet tej najmniejszej powinna bolec jednakowo tym bardziej ze sa byly to flagi jednej jak nie najlepszej ekipy w kraju

Zuma08
Posty: 23
Rejestracja: 10.04.2019, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zuma08 » 12.04.2019, 13:28

Cbc widze ze na sile bedziesz bronil swoich wersji...masz prawo...ja pozostaje przy swoim zdaniu , Ty zapewnie przy swoim, a postronni czytelnicy zawsze moga co nieco zweryfikowac w necie( opinie historykow , opisy tamtych lat itd.) Napisz tylko wprost , ze dwa z przedstawionych przez Ciebie przykladow klubow to : 1. Sport Vereim Sturm - to klub typowo niemiecki , a 2. Union to ogolno rosyjskie zrzeszenie w ktorym sport uprawiali niemcy. Podalem te dwa kluby , bo rozumie , ze Ty wlasnie w tych klubach na sile doszukujesz sie barw bialo czerwonych (Ja ich tam nie widze , bo kolejnosc kolorow nie jest przypadkowa).Tak na marginesie ,ost. logotyp unionu byl zmieniony pod koniec lat 50 o ile pamiec mnie nie myli.Poniewaz nie napisales tych 2 malych niuansikow to oboje jak to napisales zostaniemy przy "pustym pierdoleniu".ŁKS majacy zrzeszac Polakow chcial grac pod barwami bieli i czerwieni co skutecznie bylo blokowane , stad zamiana czerwieni na czern.Nie wystarczy na sile doszukiwac sie barw Polski w klubach pro rosyjskich i niemieckich , a takze swa wiedze opierac o ksiazki Strzalkowskiego z roku 83.Z mojej strony w tym temacie to juz serio koniec. W dobie internetu kazdy kto chce moze sprawdzic sobie pewne fakty, oraz opinie historykow i wczuc sie w klimat tamtych lat. Lub tak jak np. madrala przyjac Twoja wersje i widziec barwy Polski we "fladze Austrii" klobow pro rosyjskich zrzeszajacych sportowcow rowniez niemieckich.
ŁKS ŁÓDŹ - WIARA WARTA KRWI !

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 12.04.2019, 13:59

Albo widziec barwy Polski we fladze Bialorusi, ale to chyba celowo pominales. To tak obiektywnie.

Nocnik
Posty: 204
Rejestracja: 07.03.2016, 15:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Nocnik » 12.04.2019, 14:25

Antoni.Kierka pisze:
11.04.2019, 19:53
Nocnik pisze:
11.04.2019, 18:27
I bardzo dobrze niech ŁKS ma wybudowane pozostale trybuny zasługują na to i nie mogę się doczekać aż będą palić od nich najważniejsza flagę Awanturnicy haha czerowne parówy będą mieli ból dupska i tak ma być w Łodzi tylko Łks
No a w rewanzu Widzew spali najwazniejsze flagi waszych panow z Poznania ufff i dopiero wtedy bedziesz mial potezny bol dupska
Najważniejsze flagi Lecha? Kibolski klub sportowy czy Young frwaks? Albo terrormachine takich tu na nie macie A wy awantuenikow hahah

Zuma08
Posty: 23
Rejestracja: 10.04.2019, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zuma08 » 12.04.2019, 14:39

NoMatterWhat...chodzi o kolejnosc od ktorego koloru sie rozpoczyna ...serio nie rozumiesz...? Obiektywnie...
ŁKS ŁÓDŹ - WIARA WARTA KRWI !

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 12.04.2019, 16:00

Daan pisze:
10.04.2019, 17:05
wid08 pisze:
10.04.2019, 11:40
W Polsce od zawsze liczyła sie frekwencja w mlynie a nie stadionie , no nie licząc was , nie ważne czy przezut czy konfi czy tydzień temu jebał rts , ważne zeby miał karnet
Odkąd pamiętam my (Widzew) zawsze mielismy więcej ludzi w mlynie niz wy na swoim calym stadionie. Wiec nie wiem o co Ci chodzi.
Zawsze byliscie naszymi popluczynami, czyms co jest marne i nijakie. Nie wiem po co sie oszukujecie, ze jest inaczej.
To chyba źle pamietasz bo nasz młyn miał 2x większa pojemność :)
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 12.04.2019, 16:19

wid08 pisze:
12.04.2019, 16:00
Daan pisze:
10.04.2019, 17:05
wid08 pisze:
10.04.2019, 11:40
W Polsce od zawsze liczyła sie frekwencja w mlynie a nie stadionie , no nie licząc was , nie ważne czy przezut czy konfi czy tydzień temu jebał rts , ważne zeby miał karnet
Odkąd pamiętam my (Widzew) zawsze mielismy więcej ludzi w mlynie niz wy na swoim calym stadionie. Wiec nie wiem o co Ci chodzi.
Zawsze byliscie naszymi popluczynami, czyms co jest marne i nijakie. Nie wiem po co sie oszukujecie, ze jest inaczej.
To chyba źle pamietasz bo nasz młyn miał 2x większa pojemność :)
Jak taki drobiazgowy jesteś, to teraz mam pytanie. Macie młyn na jednej trybunie z innymi sektorami. Byl to argument którym usprawiedliwialiscie swoją słaba frekwencję od czasu powstania „stadionu”. W miare upływu czasu okazuje się, ze młyn na trybunie z innymi sektorami nie jest problemem i nikt nie robi z tego problemu. Dlaczego wy rodowici hipokryci zawsze musicie kłamać i szukać jakichś z d*** argumentów? Ostatnie lata pokazują, ze zawsze na sile szukacie jakiegoś obszaru w którym jesteście lepsi od Widzewa. Tym razem wszystkie argumenty które trzymacie w garści kręcą się wokół tego samego, czyli poziomu organizacji klubu oraz poziomu sportowego, bo kibicowsko jesteście w Naszym cieniu i widzicie to nie tylko Wy, ale cała Polska. Który to już komplet na Waszym stadionie od powstania? Na Widzewie od pierwszego meczu jest prawie komplet z wyjątkiem jednego meczu na którym było bodajże 13k wiary w trzeciej lidze. Nawet teraz jak Widzew od 11 kolejek gra padake to ciagle jest pełny stadion.Nie siejecie farmazonów, ze wywalone macie na frekwencję, bo ostatnie tygodnie pokazują, ze jak tylko uda się wyprzedać bilety to zaraz swój nos garbaty wciskacie wszędzie i się pucujecie na ten temat kłamczuchy. Pozdrawiam :)

kusy_jest_boski
Posty: 175
Rejestracja: 02.04.2019, 18:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kusy_jest_boski » 12.04.2019, 16:50

NoMatterWhat pisze:
10.04.2019, 16:34
Kusy zajmij sie malowaniem obrazow.

Pytałem szczerze, po przeczytaniu dwóch części Galernika, nieco w szoku byłem jak główny autor książki z koleżkami oglądając decydujący o mistrzostwie mecz Legia - Widzew 96/97, kibicowali....Legii. Każdej jednej druzynie na świecie grającej z Widzewem można kibicować, ale Legii???

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 12.04.2019, 17:32

Kolego, czy Ty żyjesz na świecie 2 lata, ze dziwi Cię, iz koledzy spod wiaty kibicują/wspierają/pucuja się (niepotrzebne skreślić) do klubów, które nienawidzą Widzew? To jest właśnie alegoria kompleksu jaki maja „mniej znani kuzyni” Widzewa :)

Zuma08
Posty: 23
Rejestracja: 10.04.2019, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zuma08 » 12.04.2019, 17:38

Chomik czy znasz historie straty przez nas flagi "C.C." ( mowie o tej straconej na wasze konto )...domyslam sie , ze nie. Nie przypominam sobie , by ktos od nas, pisal o przypadkowych osobach . I drugie pytanko, Twoje wpisy sugeruja , ze jestes z Rts ...czy wstydzisz sie przyznac komu kibicujesz ?
Odbanowany , problem mlynu na jednej trybunie jest wciaz problemem. Ocene tego , kto jest w czyim cieniu pozostaw sobie...nie wywolasz kolejnej guwnoburzy.
ŁKS ŁÓDŹ - WIARA WARTA KRWI !

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 12.04.2019, 18:37

kusy_jest_boski pisze:
12.04.2019, 16:50

Pytałem szczerze, po przeczytaniu dwóch części Galernika, nieco w szoku byłem jak główny autor książki z koleżkami oglądając decydujący o mistrzostwie mecz Legia - Widzew 96/97, kibicowali....Legii. Każdej jednej druzynie na świecie grającej z Widzewem można kibicować, ale Legii???
No dobrze jezeli szczerze, to dopowiem, ze, abstrahujac, to widzewiacy nikomu by nie kibicowali. Elkaesiacy natomiast, juz spiewali razem z legionistami na Galerze w rytmie "kto nie skacze". Nawet smierc kibica ŁKSu przez legionistow w tym nie przeszkodzila, w mysl zasady Nienawisc do Widzewa mimo wszystko.

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 12.04.2019, 18:49

NoMatterWhat pisze:
12.04.2019, 18:37
Elkaesiacy natomiast, juz spiewali razem z legionistami na Galerze w rytmie "kto nie skacze".
To chyba po tym meczu także razem jeździli po mieście polując na nas ;)

A co do nocnika to zwykły gil jest. jak skrojone zostały fany Lecha to na wypisywał tu, że to nie możliwe i że nie prawda. Taka mała prujdupa typu weteran czy antytvn :)

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 12.04.2019, 18:53

Zuma08 pisze:
12.04.2019, 17:38
Chomik czy znasz historie straty przez nas flagi "C.C." ( mowie o tej straconej na wasze konto )...domyslam sie , ze nie. Nie przypominam sobie , by ktos od nas, pisal o przypadkowych osobach . I drugie pytanko, Twoje wpisy sugeruja , ze jestes z Rts ...czy wstydzisz sie przyznac komu kibicujesz ?
Odbanowany , problem mlynu na jednej trybunie jest wciaz problemem. Ocene tego , kto jest w czyim cieniu pozostaw sobie...nie wywolasz kolejnej guwnoburzy.
Dlaczego zatem pol roku temu koledzy rodowici hipokryci twierdzili, ze to wlasnie młyn na jednej trybunie z innymi sektorami jest przyczyna - powiedzmy - 3 tys widowni na stadionie? Nagle przybyło wam fanatyków co im młyn nie przeszkadza? To były retoryczne pytania. Była lipa i każdy to wiedział, normalna sprawa, ze zycie jest jak sinusoida, ale czemu zawsze musicie siac wymyślone farmazony, żeby tylko nie wyjsc na gorszego.. żeby było jasne, nie uważam frekwencji za decydujący czynnik w kibicowaniu, ale jako dobry fundament i perspektywa na przyszłość.

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 12.04.2019, 20:09

Korwy zydowskie a juz niepamietacie jak ramie w ramie z legijnymi na kadrze na nas polowaliscie ? Jak flagi na zylecie w centralnym miejscu wieszaliscie ? j**** was i waszego guru konfidenta

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 12.04.2019, 21:31

Pique pisze:
12.04.2019, 18:49
NoMatterWhat pisze:
12.04.2019, 18:37
Elkaesiacy natomiast, juz spiewali razem z legionistami na Galerze w rytmie "kto nie skacze".
To chyba po tym meczu także razem jeździli po mieście polując na nas ;)

A co do nocnika to zwykły gil jest. jak skrojone zostały fany Lecha to na wypisywał tu, że to nie możliwe i że nie prawda. Taka mała prujdupa typu weteran czy antytvn :)
No ,no jeździliśmy,ale chyba w Twojej głowie.Juz podobno miała zgoda być... Według waszych teorii.
Potem realne zyci.Legia w pizde na trasie od ŁKS-u... i co? Cisza.p

I jeszcze jedna uwaga.Juz nie wiem kto tu napisał o "naszych panach z Lecha"...
Nie masz pojęcia... Dziękuję
ŁKS Łódź Polska

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 12.04.2019, 21:48

No a wspolne skakanie na Galerze bylo czy nie?

W sumie nie musisz odpowiadac. Milczenie tez bedzie odpowiedzia.

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 12.04.2019, 22:11

Było.Wspólne jebane Widzewa.Było
No wspólna koalicja zLegia na kadrę była?????????
Jak np. ŁKS i Stomil wam.wpadał pod kasy? To nie jest jeden mecz,gdy styliści ramię w ramię.Kituje?


W sumie nie musisz odpowiadać Milczenie tez będzie odpowiedzia
ŁKS Łódź Polska

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 12.04.2019, 22:22

MIELIŚCIE UKŁAD Z LEGIA MA KADRĘ
MY NIE
papa
ŁKS Łódź Polska

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 12.04.2019, 22:53

Było.Wspólne jebane Widzewa.Było
No wspólna koalicja zLegia na kadrę była?????????
Jak np. ŁKS i Stomil wam.wpadał pod kasy? To nie jest jeden mecz,gdy styliści ramię w ramię.Kituje?
KŁAMIESZ! Legia nie raz nie dwa dementowała wasze rewelacje jakoby wspólnie z Widzewem was ganiali, skoro jeteś taki kumacz powinieneś o tym wiedzieć, wtedy byliśmy bardzo mocnym i licznym składem, wy do tego zdarzenia jak zwykle macie to w zwyczaju dorobiliście ideologię. x-man wasz bajarz napisał nawet wiersz po tym wydarzeniu, poemat można by rzec o heroicznym boju nielicznych przeciwko niezliczonym. A tak na prawdę chcieliście się po prostu pokazać jakie to nie jesteście kozaki, a prawda jest taka że jak szybko się pojawiliście tak szybko spierdoliliście, jednostki były ganiane aż pod teco , Legia w tych zajściach po początkowym zamieszaniu nie brała udziału. Tak na zegarze stała, my też staliśmy na żylecie, ale browarów i wspólnego żarcia razem nigdy nie było! A wy?,,no cóż jak zwykle.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Weteran1946
Posty: 232
Rejestracja: 12.04.2018, 19:36

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Weteran1946 » 12.04.2019, 23:12

Hahah jednostki 😂😂😂teraz to zajebales , komu to chcesz wcisnąć ?

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 12.04.2019, 23:33

PanTuNieStał pisze:
12.04.2019, 22:53
Było.Wspólne jebane Widzewa.Było
No wspólna koalicja zLegia na kadrę była?????????
Jak np. ŁKS i Stomil wam.wpadał pod kasy? To nie jest jeden mecz,gdy styliści ramię w ramię.Kituje?
KŁAMIESZ! Legia nie raz nie dwa dementowała wasze rewelacje jakoby wspólnie z Widzewem was ganiali, skoro jeteś taki kumacz powinieneś o tym wiedzieć, wtedy byliśmy bardzo mocnym i licznym składem, wy do tego zdarzenia jak zwykle macie to w zwyczaju dorobiliście ideologię. x-man wasz bajarz napisał nawet wiersz po tym wydarzeniu, poemat można by rzec o heroicznym boju nielicznych przeciwko niezliczonym. A tak na prawdę chcieliście się po prostu pokazać jakie to nie jesteście kozaki, a prawda jest taka że jak szybko się pojawiliście tak szybko spierdoliliście, jednostki były ganiane aż pod teco , Legia w tych zajściach po początkowym zamieszaniu nie brała udziału. Tak na zegarze stała, my też staliśmy na żylecie, ale browarów i wspólnego żarcia razem nigdy nie było! A wy?,,no cóż jak zwykle.
Ja p*******

Dobra to Inaczej
Był układ. Na kadrę czy nie? Był. Tam Widzew i Legia???
ŁKS Łódź Polska

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 12.04.2019, 23:41

PTS Twoje opowieśći są z bajki
OD KOLEGI HE HE HE HE HE
ŁKS Łódź Polska

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 12.04.2019, 23:51

Latał Widzewa z Legia czy nie?
Tu Hipokryzjo
ŁKS Łódź Polska

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 1925 » 13.04.2019, 00:28

PanTuNieStał pisze:
12.04.2019, 22:53
Było.Wspólne jebane Widzewa.Było
No wspólna koalicja zLegia na kadrę była?????????
Jak np. ŁKS i Stomil wam.wpadał pod kasy? To nie jest jeden mecz,gdy styliści ramię w ramię.Kituje?
KŁAMIESZ! Legia nie raz nie dwa dementowała wasze rewelacje jakoby wspólnie z Widzewem was ganiali, skoro jeteś taki kumacz powinieneś o tym wiedzieć, wtedy byliśmy bardzo mocnym i licznym składem, wy do tego zdarzenia jak zwykle macie to w zwyczaju dorobiliście ideologię. x-man wasz bajarz napisał nawet wiersz po tym wydarzeniu, poemat można by rzec o heroicznym boju nielicznych przeciwko niezliczonym. A tak na prawdę chcieliście się po prostu pokazać jakie to nie jesteście kozaki, a prawda jest taka że jak szybko się pojawiliście tak szybko spierdoliliście, jednostki były ganiane aż pod teco , Legia w tych zajściach po początkowym zamieszaniu nie brała udziału. Tak na zegarze stała, my też staliśmy na żylecie, ale browarów i wspólnego żarcia razem nigdy nie było! A wy?,,no cóż jak zwykle.
Przed Bialorusią ruszyła na Nas i Tyskich najpierw eLka a za chwile Wy, Chrobry i cala reszta koalicji wiec przestan pierdolic głupoty bo albo Cie tam nie bylo albo ....... Cie tam nie bylo !
:arrow:

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 13.04.2019, 06:29

Co za typ, porównanie paktu na reprezentacje gdzie były różne ekipy,do normalnego ligowego meczu..
Było grane w siatkówkę na sektorze czy nie?? :)

AntyTvn
Posty: 96
Rejestracja: 15.12.2017, 11:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: AntyTvn » 13.04.2019, 07:20

Pique pisze:
12.04.2019, 18:49
NoMatterWhat pisze:
12.04.2019, 18:37
Elkaesiacy natomiast, juz spiewali razem z legionistami na Galerze w rytmie "kto nie skacze".
To chyba po tym meczu także razem jeździli po mieście polując na nas ;)

A co do nocnika to zwykły gil jest. jak skrojone zostały fany Lecha to na wypisywał tu, że to nie możliwe i że nie prawda. Taka mała prujdupa typu weteran czy antytvn :)
--
Pique to c*** rozjebus.
--

ŻYDZEWSKIE OFIARY
Posty: 133
Rejestracja: 09.08.2017, 15:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŻYDZEWSKIE OFIARY » 13.04.2019, 07:39

Zydzewiacy - bawiliscie sie z Lechem na remesach , mieliście 'cichy układ'?? Zabili wam kolegę parę lat wcześniej ?? Więc co wy w ogóle porownujecie jakies wasze bajki o nas i o legii, i bujdy ze razem was ganialismy na mieście z waszym 'honorowym' podejściem w sprawie waszego pobitego na śmierć kolehi. Jeszcze się sami prują pedofile ot typowe podmiejskie pierdzewiaki
...Mężczyźni są z Marsa
Kobiety z Wenus
A widzewiacy ze wsi ...

Abr1908
Posty: 519
Rejestracja: 20.04.2015, 19:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Abr1908 » 13.04.2019, 07:52

D2item pisze:
13.04.2019, 06:29
Co za typ, porównanie paktu na reprezentacje gdzie były różne ekipy,do normalnego ligowego meczu..
Było grane w siatkówkę na sektorze czy nie?? :)
ROZNE EKIPY... W TYM WIDZEW I LEGIA
Co za typ..Nie było grane.
Legia grała sama ze sobą. Jakie tam jeszcze legendy macie ciekawe?
ŁKS Łódź Polska

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 13.04.2019, 09:10

1925 pisze:
13.04.2019, 00:28
Przed Bialorusią ruszyła na Nas i Tyskich najpierw eLka a za chwile Wy, Chrobry i cala reszta koalicji wiec przestan pierdolic głupoty bo albo Cie tam nie bylo albo ....... Cie tam nie bylo !
Mylisz się, najpierw ruszył na was Widzew z Chrobrym i pewnie jakieś pojedyncze osoby z innych ekip. Czekaliśmy na was przy pawilonach, Legia stała trochę dalej przy Zegarze. Jak tylko wysiedliście z tramwaju z okrzykiem klubem Łodzi jest... to ruszyliśmy na was. Pamiętam, że latały kamienie z obu stron przy Niciarnianej i psy się wjebały w naszą grupę. Część poleciała za wami, część cofnęła się pod pawilony.
Abr1908 pisze:
12.04.2019, 21:31
No ,no jeździliśmy,ale chyba w Twojej głowie.Juz podobno miała zgoda być... Według waszych teorii.
Potem realne zyci.Legia w pizde na trasie od ŁKS-u... i co? Cisza.p
Nie pamiętam po jakim meczu, ale była sytuacja, że jeździliście razem polując na nas. Osoby od was nawet się tym chwaliły, być może pomyliłem mecze, ale to już tyle lat temu było, że nie mam zamiaru się o to wykłócać.

Mongomeryy
Posty: 13
Rejestracja: 13.04.2019, 01:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Mongomeryy » 13.04.2019, 09:34

Można prosić historie kibiców:

-RKS Radomsko
-GKS Bełchatów

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 13.04.2019, 09:48

ROZNE EKIPY... W TYM WIDZEW I LEGIA
Co za typ..Nie było grane.
Legia grała sama ze sobą. Jakie tam jeszcze legendy macie ciekawe?
To o co ci kaman w końcu, o to czy Legia ganiała was razem z nami czy o to że stała na zegarze jak i kilka innych wrogich sobie ekip, taki był wtedy układ na kadrze, proste ?? Pogonił was Widzew, Legia was nie ganiała, tak Legia stała po zegarem, wszystko.
Jakiś się nerwowy robisz ostatnio a powodów raczej nie powinieneś mieć ,piękny kompleks sportowy, wspaniale grająca drużyna, piękne perspektywy na przejęcie miasta a taki się wydawałeś być poukładany.
Hahah jednostki 😂😂😂teraz to zajebales , komu to chcesz wcisnąć ?
Cóż opowieść z serii sf dla ciebie, ty ją znasz z poematów waszego wieszcza, no ale skoro taki z ciebie weteran to może powinieneś znać te wydarzenia z autopsji opisz jak widziałeś to ty. Fakt może nie były to jednostki, tylko większa grupa, dzikich zajęcy(wiesz ciemno było) a w sprinterce nie mięliście sobie równych. Mniej uśmieszków, więcej faktów.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 13.04.2019, 10:58

ŻYDZEWSKIE OFIARY pisze:
13.04.2019, 07:39
Zydzewiacy - bawiliscie sie z Lechem na remesach , mieliście 'cichy układ'?? Zabili wam kolegę parę lat wcześniej ?? Więc co wy w ogóle porownujecie jakies wasze bajki o nas i o legii, i bujdy ze razem was ganialismy na mieście z waszym 'honorowym' podejściem w sprawie waszego pobitego na śmierć kolehi. Jeszcze się sami prują pedofile ot typowe podmiejskie pierdzewiaki
Adi obsrańcu twoje zdanie akurat koło c**** wszystkim lata także morda w kubeł i do budy k****.
1910

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 13.04.2019, 10:59

Przecież napisał prawdę.

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 13.04.2019, 11:58

Chomik666 pisze:
13.04.2019, 11:31
Żydzi,-bawcie się z Lechem na meczach,cichy układ i zgoda?Wyjebali was z flag parę lat wcześniej?Najebali sęków waszym kolegom z Bydgoszczy?
Ps.A od pedofilii wyzywa ktoś kto ramię w ramię stoi z lowkicknakolano: )
ty parchu pierdzewski, a komu poruchani zajebali kilka fan a potem z kim przybili zgodę? jebana hipokrytka. Przypomnieć ci o skiśle jak kroiliście ich fury, a teraz macacie się po jajach? Przypomnieć ci jak śpiewali Klubem Łodzi jest ŁKS?

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 13.04.2019, 12:18

Apropo Remesow, nie przeszkadza wam że wasz zgodowicz "bawił się z Widzewem" na Remesach? :) Czy to działa tylko w jedną stronę? :)

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 13.04.2019, 12:29

Chomik666 pisze:
13.04.2019, 12:12
Ooo już kilka fan się zrobiło,jeszcze kilka miesięcy i będzie 7up.Przeczytaj gamoniu do kogo pisałem i kto tu wyszedł na hipokrytę:)Nie będę się znirzał do twego poziomu i wyzywał.Pezypomnę tylko kim jesteś-
- kilkanaście fur uciekał pod prąd
- na Widzewie same pikniki i nie ma ich nigdy więcej niż 10tyś,to propaganda
- misiek wsypał wszystkich i jest koronnym
Kilka, dokładniej 2 albo 3 flagi wam ruch wykręcił. Możesz sobie tutaj i tysiąc razy pisać o 7 flagach Lecha, ale koło c**** mi to lata bo nie jestem ich kibolem, internetowy AWanturniku (już bez flagi).

Do mojego poziomu zniżać się nie musisz, bo już dawno jesteś pod nim obszczymurku wypierający się własnego podmiejskiego klubiku.

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 13.04.2019, 12:32

Ten zjeb Chomik to jest wkoncu za tym Widzewem czy nie? Juz kilka razy sie wypieral :)))

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: czehulov, Dario1916, domek7 i 176 gości