www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 25.12.2022, 11:08

krokiet_z_grzybami pisze:
17.12.2022, 14:44
MW10 pisze:
17.12.2022, 11:54
C1365O pisze:
17.12.2022, 03:49

Zostało tylu ilu zostało, Żabieniec wciąż jest Widzewa.
Nigdzie nie napisałem że nie jest, po prostu się powyrkuszaliście i coraz częściej można na Żabie spotkać nasze barwy ale to nie znaczy że przejeliśmy albo zaraz przejmiemy całą ośkę
Poważnie eŁksa tam chodzi "legalnie" po ulicach? myślałem, że to typowo widzewskie osiedle a nasi tylko partyzantka. Swoją drogą opisze ktoś skąd oni się w ogóle tam wzięli? jak na takich rewirach gdzie obok jest limanka/koziny/teofilów, wyrósł taki mocny fragment widzewski?
po drugiej stronie to trochę tak jakby na podgórnej była bardzo mocna banda eŁksy, która co jakiś czas psuła by krew dąbrowie, chojnom oraz zarzewowi. Wiem, że był tam ktoś z eŁksy, ale to chyba tylko z dwie osoby, które pewnie już tam nie działają i nie pociągneli za sobą całego osiedla, raczej bez porównania z żabiencem widzewskim
https://www.facebook.com/10008815892398 ... 708320178/
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!



Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 25.12.2022, 11:48

JuriSosu pisze:
25.12.2022, 02:26
Zigzag pisze:
23.12.2022, 18:10
Jak bym nie wiedział to bym nie pisał to raz i gdzie wtedy Łęczyca była biała to dwa gdzie Pabianice bo tylko białe jak jedno osiedle tylko było za ŁKSem zapominasz chyba o Włókniarzu Pabianice gdzie nie raz trzymali z Widzewem ale jesteś młody i tego możesz nie wiedzieć. Ale skoro twierdzisz że taką Łeczycza była biała tzn że w 90procentach u was są same przeżuty.
Drogi Kolego, Włókniarz Pabianice nigdy nie trzymał z widzewem...jedynie w połowie lat 90-tych, kiedy starzy się wykruszyli, a widzewiacy z Pabianic biegali też na Włókniarz przez chwilę był układ, który dość szybko przerodził się w mega kosę i wszystko wróciło do normy. Wiem bo to przeżyłem, więc nie siej farmazonów ....
fakt jest taki że razem biegaliśćie co sam przyznałeś więc kto sieje farmazony

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kepi » 25.12.2022, 12:54

łks Żabieniec,świetny żart ale dziś nie prima aprilis mw przerzucie internetowy.Równie dobrze Widzew by mógł nagrać życzenia świąteczne z okrzykiem RTS Koziny.
Żabieniec jest widzewsi i nie zmieni tego wasza propaganda że jest inaczej.Kilku pokitranych szczurów coś nagrało i myślą że coś znaczą hehe.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 25.12.2022, 18:01

To teofilów czy żubardź? :)

490
Posty: 232
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 490 » 25.12.2022, 18:53

Trzeba przyznać, że trochę w pośpiechu śpiewali te piosenki ☺️
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 25.12.2022, 23:23

490 pisze:
25.12.2022, 18:53
Trzeba przyznać, że trochę w pośpiechu śpiewali te piosenki ☺️
Po czym to wznosisz? Może mi coś umkneło ?

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 25.12.2022, 23:36

Pewnie mówisz o tej akcji https://m.youtube.com/shorts/5j8wt3cf0zs fakt źe w pośpiechu się zmieścili na schodach

saha07
Posty: 64
Rejestracja: 16.02.2014, 14:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: saha07 » 26.12.2022, 00:26

Ja rocznik 69 ....byłem na derbach na Widzewie gdzie siedzieliśmy na prostej i po przerwie całą ławą ruszyliśmy w stronę zegara. Cała wasza wiara w popłochu zbiegła na dół oddając to miejsce praktycznie bez walki... Druga scen derbowa to odpalenie zapalniczek jakiś sztucznych ogni i okrzyk ...gdzie macie jupitery... Trzecia sławetny mecz Widzew -Legia gdzie ruszamy pierwsi na legionistów i oni wybiegają na murawę. Ktoś coś pamięta czy może mi się pomyliło ;) ? Lata 80 -te nie mieliście żadnego podjazdu do nas i gdyby nie sukcesy piłkarskie pewnie by tak zostało. O mniejsze miejscowości czy tez wioski to nikt się tym tak na serio nie interesował. Nie te czasy nie ten klimat by się ktoś martwił o fan cluby. To wy to zaczęliście wraz ze wzrostem popularności taka była prawda

JuriSosu
Posty: 6
Rejestracja: 08.05.2018, 22:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: JuriSosu » 26.12.2022, 01:40

Zigzag pisze:
25.12.2022, 11:48
JuriSosu pisze:
25.12.2022, 02:26
Zigzag pisze:
23.12.2022, 18:10
Jak bym nie wiedział to bym nie pisał to raz i gdzie wtedy Łęczyca była biała to dwa gdzie Pabianice bo tylko białe jak jedno osiedle tylko było za ŁKSem zapominasz chyba o Włókniarzu Pabianice gdzie nie raz trzymali z Widzewem ale jesteś młody i tego możesz nie wiedzieć. Ale skoro twierdzisz że taką Łeczycza była biała tzn że w 90procentach u was są same przeżuty.
Drogi Kolego, Włókniarz Pabianice nigdy nie trzymał z widzewem...jedynie w połowie lat 90-tych, kiedy starzy się wykruszyli, a widzewiacy z Pabianic biegali też na Włókniarz przez chwilę był układ, który dość szybko przerodził się w mega kosę i wszystko wróciło do normy. Wiem bo to przeżyłem, więc nie siej farmazonów ....
fakt jest taki że razem biegaliśćie co sam przyznałeś więc kto sieje farmazony
"nie raz trzymali z widzewem"... jeszcze raz, widzewiacy z centrum miasta, którzy później byli założycielami FC 04 najpierw byli kibicami Włókniarza, z dwóch z nich było zagorzałymi widzewiakami... dosłownie przez chwilę było można powiedzieć, że coś jest na rzeczy jednak kilku kibiców widzewa z Pabianic miało inną wizję i w krótkim czasie wywiązała się ostra kosa. Owi kibice z centrum pociągneli za sobą reszte kibiców Włókniarza z tej części miasta. Mówić, że Włókniarz nie raz trzymał z widzewem to spore nadłużycie, delikatnie mówiąc lub nie znajomość strych czasów i powielanie bredni.

Jerzy Killer
Posty: 61
Rejestracja: 04.05.2015, 19:30

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Jerzy Killer » 26.12.2022, 08:10

saha07 pisze:
26.12.2022, 00:26
Ja rocznik 69 ....byłem na derbach na Widzewie gdzie siedzieliśmy na prostej i po przerwie całą ławą ruszyliśmy w stronę zegara. Cała wasza wiara w popłochu zbiegła na dół oddając to miejsce praktycznie bez walki... Druga scen derbowa to odpalenie zapalniczek jakiś sztucznych ogni i okrzyk ...gdzie macie jupitery... Trzecia sławetny mecz Widzew -Legia gdzie ruszamy pierwsi na legionistów i oni wybiegają na murawę. Ktoś coś pamięta czy może mi się pomyliło ;) ? Lata 80 -te nie mieliście żadnego podjazdu do nas i gdyby nie sukcesy piłkarskie pewnie by tak zostało. O mniejsze miejscowości czy tez wioski to nikt się tym tak na serio nie interesował. Nie te czasy nie ten klimat by się ktoś martwił o fan cluby. To wy to zaczęliście wraz ze wzrostem popularności taka była prawda
I tu sie mylisz co do tego źe Widzew to "kibice sukcesu" ostatniego mistrza zdobylismy prawie 26 lat temu , pochar Polski to juz wogóle. Ja np. Debiut na Widzewie mialem w 88 r. Wiec raczej chude lata ,zaraz po tym spadek. Ojciec zawsze mi wpajał ," Łks I Legia sa źli bo wladza Im sprzyja w łodzi lokalna, a w wypadku Legii panstawowa I Pzpn" I tak juz zostalo.

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 26.12.2022, 12:25

saha07 pisze:
26.12.2022, 00:26
Ja rocznik 69 ....byłem na derbach na Widzewie gdzie siedzieliśmy na prostej i po przerwie całą ławą ruszyliśmy w stronę zegara. Cała wasza wiara w popłochu zbiegła na dół oddając to miejsce praktycznie bez walki... Druga scen derbowa to odpalenie zapalniczek jakiś sztucznych ogni i okrzyk ...gdzie macie jupitery... Trzecia sławetny mecz Widzew -Legia gdzie ruszamy pierwsi na legionistów i oni wybiegają na murawę. Ktoś coś pamięta czy może mi się pomyliło ;) ? Lata 80 -te nie mieliście żadnego podjazdu do nas i gdyby nie sukcesy piłkarskie pewnie by tak zostało. O mniejsze miejscowości czy tez wioski to nikt się tym tak na serio nie interesował. Nie te czasy nie ten klimat by się ktoś martwił o fan cluby. To wy to zaczęliście wraz ze wzrostem popularności taka była prawda
Tylko ktoś, kto nie zna historii z lat 80-tych, może to podważyć, W 84 roku straciłem szal na skrzyżowaniu dzisiejszych Marszałków, walcząc w drzwiach tramwaju z kilkoma od was, a w sumie na przystanku czekaliście w około 100 osób razem z Lechem. Na luzie ustawialiście się na nas kilkaset metrów od stadionu Widzewa, my mogliśmy wtedy na to odpowiedzieć pojedynczymi sukcesami. Jak wracałem po meczu z moją ekipą z Limanki "betką", to co drugi przystanek był często przez was obstawiony i dochodziło do bezpośredniej walki. Mieliście nad nami wtedy ogromną przewagę w Łodzi, bo u nas w większości była klasyczna dzieciarnia, gówniarze po 15-16 lat, a nawet często mniej. Jak się później okazało, brak właśnie u nas przerzutów, ciągłe z wami walki, późniejsza duża pomoc okolicznych FC i ich zintegrowanie, dała efekty w latach 90-tych, bo te dzieciaki dorosły, a w walkach byli też obyci. Dziwi, i także śmieszy mnie, ten slogan u was, że nas wtedy zlekceważyliście, wręcz zignorowaliście i my dzięki temu zaistnieliśmy. Nie jest to prawdą, na moje osiedle w tygodniu to przynajmniej 5 wjazdów mieliśmy od was, nawet ze śmiechem na ustach robiliśmy zakłady, czy dzisiaj pojawi się Żabieniec, Żubardź, Koziny, Aleks lub ekipa z okolic Rynku Bałuckiego. Na Limance byliśmy wtedy taką enklawą, jak dzisiaj jest Żabieniec. Nie, nie zlekceważyliście nas, z każdej sposobności korzystaliście, aby nas obić, a my też z każdej, żeby się odgryźć. Krojąc wam szaliki w tamtych latach 100 metrów od stadionu po meczu zachowywaliście się jak stado baranów, no bo jak to, nas w Łodzi niby nie było. Jak Śląsk naparzaliśmy na Pietrynie to wszyscy byli w szoku od nich, skąd ten Widzew w Łodzi? Można powiedzieć, że sami nas wytrenowaliście, scementowaliście i zjednoczyliście. Jednocześnie szybki rozwój naszych FC już pod koniec lat 80-tych, gdzie apogeum osiągnęliśmy w następnej dekadzie, dał nam to, że połowa Łodzi jest nasza. Ciężko nie być dumnym z naszych FC, będąc kibicem Widzewa, bo to jest coś niesamowitego na przestrzeni lat, ale też pomijanie przez was wkładu osób z Łodzi jest wręcz śmieszne, i nie ma się nijak do rzeczywistości. Nam "kopa" faktycznie dała popularność klubu, ale wy też wtedy nie siedzieliście z założonymi rękami, tylko każde objawy widzewskości staraliście się tłamsić. A że nie wyszło, to nie tylko połowa Łodzi jest czerwona, ale też większość miast w jej okolicach, a w latach 80-tych jak by mi ktoś powiedział, że w Pabianicach będziemy mieli większość, Zgierz i Łęczycę przejmiemy, a w Łodzi Radogoszcz, to bym to wyśmiał.

Salowy_Choroszcz
Posty: 169
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Salowy_Choroszcz » 26.12.2022, 15:03

Nikodem nie jest z żadnego ŁKSu, naoglądał się w internecie chuliganów i na oddziale udaje jednego z nich, zaraz go wsadzimy w kaftan i poleci do izolatki, pozdrawiam.
OoO Biały Honor Biała Duma

asmodeL
Posty: 4
Rejestracja: 01.05.2018, 20:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: asmodeL » 26.12.2022, 17:17

Apropo retro wspomnień, mój pierwszy wyjazd był na ŁKS w 89 r. i pamiętam bieg w ta i z powrotem z Fabrycznej na stadion ŁKS- u, druga rzecz co utkwiła mi w pamięci to ze na mecz przyszedł Widzew, może w kilkadziesiąt osób, mało tego wywiesili flagę. Siedzieli na przeciwko nas na drugim zakolu. Nikt z ŁKS - u do nich nie ruszył, galera tez nie była wypełniona w połowie. W związku z tematem powyżej czy to był okres jeszcze lekceważenia Widzewa? ( swoją droga my większe ciśnienie mieliśmy na nich 😊) , czy już kryzysu ŁKS -u. Wówczas również ruch kibicowski miał spadek zainteresowania, nawet my byliśmy w bliskiej Łodzi w zaledwie 150 osób. ŁKS był u nas tez w 100 osób , pamietam dobrze bo starzy z Ełksy załapali się na małe przekopanko na Centralnym. Nakręcone przez przypadek przez Sportowy Wieczór i wyemitowane w skrótach z kolejki Ekstraklasy. 😂 Zdrowych Świat dla weteranów obu ekip

Karmaaa
Posty: 372
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 26.12.2022, 19:26

asmodeL pisze:
26.12.2022, 17:17
druga rzecz co utkwiła mi w pamięci to ze na mecz przyszedł Widzew, może w kilkadziesiąt osób, mało tego wywiesili flagę. Siedzieli na przeciwko nas na drugim zakolu. Nikt z ŁKS - u do nich nie ruszył, galera tez nie była wypełniona w połowie. W związku z tematem powyżej czy to był okres jeszcze lekceważenia Widzewa? ( swoją droga my większe ciśnienie mieliśmy na nich 😊) , czy już kryzysu ŁKS -u.
ŁKS z Widzewem przez pewien czas mieli 'pakt' na Legie.

NoMatterWhat
Posty: 612
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 26.12.2022, 20:00

Karmaaa pisze:
26.12.2022, 19:26
asmodeL pisze:
26.12.2022, 17:17
druga rzecz co utkwiła mi w pamięci to ze na mecz przyszedł Widzew, może w kilkadziesiąt osób, mało tego wywiesili flagę. Siedzieli na przeciwko nas na drugim zakolu. Nikt z ŁKS - u do nich nie ruszył, galera tez nie była wypełniona w połowie. W związku z tematem powyżej czy to był okres jeszcze lekceważenia Widzewa? ( swoją droga my większe ciśnienie mieliśmy na nich 😊) , czy już kryzysu ŁKS -u.
ŁKS z Widzewem przez pewien czas mieli 'pakt' na Legie.
Nie przez pewien czas tylko w dniu meczu.

Trzeba przyznać, że w tamtych czasach świetnie by się odnalazł mw60. Jedną połowę mógłby sobie siedzieć ze starymi kumplami z Widzewa, a drugą z nowymi z ŁKSu.

Ktoś wcześniej pytał jakie to rewiry na wrzucony post z facebooka przez mw60. On nie odpowie. Co najwyżej może sobie wygooglować gdzie co jest w Łodzi. To jest wieśniak, gdzie autobusy do Łodzi z jego wsi już nie dojeżdżają, dlatego obecność zaznacza tutaj podczas meczów.

Karmaaa
Posty: 372
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Karmaaa » 26.12.2022, 20:48

NoMatterWhat pisze:
26.12.2022, 20:00
Karmaaa pisze:
26.12.2022, 19:26
asmodeL pisze:
26.12.2022, 17:17
druga rzecz co utkwiła mi w pamięci to ze na mecz przyszedł Widzew, może w kilkadziesiąt osób, mało tego wywiesili flagę. Siedzieli na przeciwko nas na drugim zakolu. Nikt z ŁKS - u do nich nie ruszył, galera tez nie była wypełniona w połowie. W związku z tematem powyżej czy to był okres jeszcze lekceważenia Widzewa? ( swoją droga my większe ciśnienie mieliśmy na nich 😊) , czy już kryzysu ŁKS -u.
ŁKS z Widzewem przez pewien czas mieli 'pakt' na Legie.
Nie przez pewien czas tylko w dniu meczu.

Trzeba przyznać, że w tamtych czasach świetnie by się odnalazł mw60. Jedną połowę mógłby sobie siedzieć ze starymi kumplami z Widzewa, a drugą z nowymi z ŁKSu.

Ktoś wcześniej pytał jakie to rewiry na wrzucony post z facebooka przez mw60. On nie odpowie. Co najwyżej może sobie wygooglować gdzie co jest w Łodzi. To jest wieśniak, gdzie autobusy do Łodzi z jego wsi już nie dojeżdżają, dlatego obecność zaznacza tutaj podczas meczów.
W dniu jednego meczu???? Wez sie sypnij w główke zanim zaczniesz kogoś poprawiać, albo przeczytaj kilka razy. Pisanie nie zawsze idzie w parze z myśleniem, i jesteś tutaj idealnym przykładem.

po drugie raczej źle rozczytales intencje swojej kolezanki z tego forum, bo chłopaczyna z pewnością nie pytał o to gdzie nagrany został filmik, a raczej prowokacyjnie spytał czy to ekipa z Teo czy Żubardzia intonowała te piosenki. I pewnie tak to odczytał kazdy z tego tematu, oprócz ciebie głąbie, dlatego własnie mu nikt nie odpowiedział.

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 26.12.2022, 21:59

asmodeL pisze:
26.12.2022, 17:17
Apropo retro wspomnień, mój pierwszy wyjazd był na ŁKS w 89 r. i pamiętam bieg w ta i z powrotem z Fabrycznej na stadion ŁKS- u, druga rzecz co utkwiła mi w pamięci to ze na mecz przyszedł Widzew, może w kilkadziesiąt osób, mało tego wywiesili flagę. Siedzieli na przeciwko nas na drugim zakolu. Nikt z ŁKS - u do nich nie ruszył, galera tez nie była wypełniona w połowie. W związku z tematem powyżej czy to był okres jeszcze lekceważenia Widzewa? ( swoją droga my większe ciśnienie mieliśmy na nich 😊) , czy już kryzysu ŁKS -u. Wówczas również ruch kibicowski miał spadek zainteresowania, nawet my byliśmy w bliskiej Łodzi w zaledwie 150 osób. ŁKS był u nas tez w 100 osób , pamietam dobrze bo starzy z Ełksy załapali się na małe przekopanko na Centralnym. Nakręcone przez przypadek przez Sportowy Wieczór i wyemitowane w skrótach z kolejki Ekstraklasy. 😂 Zdrowych Świat dla weteranów obu ekip
No proszę, człowiek cały czas się historii uczy, świetny wpis, kompletnie o tym nie wiedziałem, że jeszcze w 89 roku pojawiliśmy się na U2 przy okazji meczu z wami. Czemu mnie to zaciekawiło? Po wydarzeniach z 87 roku na U2 miał być koniec tego jednodniowego zawieszenia broni w Łodzi, co zostało ustalone przez naszą ekipę po wydarzeniach, które wtedy miały miejsce. Nie jestem w stanie już opisać samego meczu, kompletnie nie pamiętam, ilu nas było, ile Legii i jak Galera wyglądała, jednak na kilkanaście minut przed końcem meczu ja, Góral z Kanzas, jeden z Bliźniaków (nie wiem do dzisiaj, czy Tomek, czy Włodek to był) plus czwarta osoba, której ksywki już nie pamiętam, ale na pewno udzielająca się wtedy na Widzewie, opuściliśmy stadion i pieszo poszliśmy w stronę dzisiejszej ulicy Legionów. Byliśmy wszyscy bez barw, Tuż przy Legionów na przeciwko nas stanął na przystanku pierwszy tramwaj " po meczowy", nabity solidnie, jak to było wtedy normalne. Ponieważ każdy z nas był wtedy znany na Widzewie, to i drugi wagon tramwaju szybciutko się opróżnił i dążył do konfrontacji z nami. Spotkała ich niespodzianka, nikt od nas nie uciekał, a wręcz zapraszaliśmy ich na spotkanie :) Nas 4, przeciwników przynajmniej setka, a śmiesznego płotka oddzielającego tory tramwajowe nikt z nich nie chciał pokonać :) Niestety po chwili pierwszy wagon też cały opustoszał i ktoś tam był bardziej myślący, bo w dwie stówki wreszcie ruszyli na nas. Za nami była siatka i jakieś boczne tory kolejowe, szybko siatkę przeskoczyliśmy i stanęliśmy przy torach, gdzie mieliśmy aż nadto kamieni :) U nas uciekać nikt nie chciał, ale też wiedzieliśmy, że jak przeciwnik przeskoczy siatkę, to jest po nas. Skończyło się na kilku łbach rozwalonych przez naszą kamionką po drugiej stronie, nikt z tych dwóch setek siatki nie zdobył. Do dzisiaj byłem pewien, że to był ostatni mecz, na którym było zawieszenie waśni między nami, a ŁKS-em, bo tak po tym meczu ustaliliśmy... Dzięki za post, zaskoczył mnie bardzo.

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 27.12.2022, 10:24

Nie będę tego negował bo mogło tak być choć dla mnie historia jak z matrixa. Nie raz w dwie osoby potrafiliśmy przegonić 5, dziesięć osób no może 15 jak wracali z meczu na Północnym przez park ale to tylko dla tego że było ciemno i tak naprawdę ani my ani oni nie wiedzieli ilu jest przeciwników a brało się ich na huki . Choć muszę przyznać że fajnie poczytać takie historie bez ubliżania sobie nawzajem

NoMatterWhat
Posty: 612
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 27.12.2022, 13:46

Karmaaa pisze:
26.12.2022, 20:48
NoMatterWhat pisze:
26.12.2022, 20:00
Karmaaa pisze:
26.12.2022, 19:26

ŁKS z Widzewem przez pewien czas mieli 'pakt' na Legie.
Nie przez pewien czas tylko w dniu meczu.

Trzeba przyznać, że w tamtych czasach świetnie by się odnalazł mw60. Jedną połowę mógłby sobie siedzieć ze starymi kumplami z Widzewa, a drugą z nowymi z ŁKSu.

Ktoś wcześniej pytał jakie to rewiry na wrzucony post z facebooka przez mw60. On nie odpowie. Co najwyżej może sobie wygooglować gdzie co jest w Łodzi. To jest wieśniak, gdzie autobusy do Łodzi z jego wsi już nie dojeżdżają, dlatego obecność zaznacza tutaj podczas meczów.
W dniu jednego meczu???? Wez sie sypnij w główke zanim zaczniesz kogoś poprawiać, albo przeczytaj kilka razy. Pisanie nie zawsze idzie w parze z myśleniem, i jesteś tutaj idealnym przykładem.

po drugie raczej źle rozczytales intencje swojej kolezanki z tego forum, bo chłopaczyna z pewnością nie pytał o to gdzie nagrany został filmik, a raczej prowokacyjnie spytał czy to ekipa z Teo czy Żubardzia intonowała te piosenki. I pewnie tak to odczytał kazdy z tego tematu, oprócz ciebie głąbie, dlatego własnie mu nikt nie odpowiedział.
Czy napisałem w dniu jednego meczu? Nie. Także nie przeinaczaj. Przeczytaj kilka razy. Zrozum i ewentualnie się odnieś.
Z pewnością czy na pewno pytał? Bo to są dwa różne zwroty. Dla przykładu 1. ełkaesiacy z pewnością myślą że są aktywniejsi. 2. Na pewno tak nie jest. Tak samo jak Robert i Filip, to nie są te same imiona.
Idiota jesteś próbujący udawać adwokata wszystkich. Patrząc po twoich postach jedynie się to potwierdza.

NiÏkodem
Posty: 31
Rejestracja: 19.12.2022, 13:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NiÏkodem » 27.12.2022, 14:50

Sorki Zigi, kiedyś się nauczę pisać twój nick
Hehe

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 27.12.2022, 17:59

Witalski pisze:
27.12.2022, 15:55
Winkler powinieneś bajki pisać.Przed setką ŁKS nie uciekaliście,dopiero jak ich było 200 to zaczęliście palić wrotki.Byliście niczym Denis Załęcki który przed 20 czy 30 Zawiszakami nie uciekał,dopiero jak ich było 70 to się ulotnił.
Mocno naciągana ta twoja historyjka.

A co do Bliźniaków to nie jest czasem ten gość co prowadził doping i rzucił słynne ''podnoście te odrosty bo wam uschnom''?Chodzi czy tam chodzą jeszcze na Widzew?
Jak bym napisał, że tą grupę pokonaliśmy, to faktycznie by to bajka była, bo jedynie skutecznie się obroniliśmy mając ku temu doskonałe warunki. Jak by ze dwóch chociaż siatkę przeskoczyło, to pewnie miło tej sytuacji bym nie wspominał. Zresztą to nie temat na jakieś wspominki, są do tego oddzielne, może coś tam za kilka lat skrobnę :)

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 27.12.2022, 19:38

Siatka musiała być by z dwu metrowa by nie mogli jej przeskoczyć. A nie siatka oddzielająca dwa torowiska . No ale za parę lat usłyszymy baśnie Andersena

Winkler
Posty: 103
Rejestracja: 25.03.2016, 22:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Winkler » 27.12.2022, 20:00

Zigzag pisze:
27.12.2022, 19:38
Siatka musiała być by z dwu metrowa by nie mogli jej przeskoczyć. A nie siatka oddzielająca dwa torowiska . No ale za parę lat usłyszymy baśnie Andersena
A skąd to wywnioskowałeś? Przeczytałeś mój wpis ze zrozumieniem? Tak, siatka miała 3 metry wysokości i jeszcze drut kolczasty... To wystarczyło na tą przypadkową zbieraninę po meczu.... Zresztą przez lata w tym miejscu nie za dużo się zmieniło, powstała raptem stacja benzynowa, ale siatki mają tam już ponad 40 lat, szczególnie ta służąca do reklam oddzielająca torowiska :) Dla mnie to klasyczna śmieszna historia, zakończona fartem, znam o wiele lepsze, ale o tym to sobie z kumplami mogę pogadać, a na pewno nie na tym forum.

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 27.12.2022, 20:01

https://www.widzewtomy.net/widzew-gotow ... rca-lodzi/. Niezły kabaret macie w tym Widzewie

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 27.12.2022, 20:10

Jak już to stacja CPN była na ogrodowej chyba że mówisz o tej róg włókniarzy a legionów .

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 27.12.2022, 20:22

Nie sądze że byliście tak popularni i wszyscy was znali ale może i tak było jedyne co wiem to C. Z dhw poznałem na ŁKSie

Amilcarw
Posty: 47
Rejestracja: 12.06.2022, 14:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amilcarw » 27.12.2022, 21:50

Zigzag pisze:
27.12.2022, 20:01
https://www.widzewtomy.net/widzew-gotow ... rca-lodzi/. Niezły kabaret macie w tym Widzewie
Kabaret jest spowodowany przez rządzących w tym mieście i ból d*** do Widzewa i Dróżdża

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 27.12.2022, 22:08

To nie żaden ból do d*** tylko kwestia politowania bo megalomania Widzewa jest wielka. Chcecie grać na narodowym
I myślicie że zajmujecie cały stadion ?

Amilcarw
Posty: 47
Rejestracja: 12.06.2022, 14:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amilcarw » 27.12.2022, 22:48

Zigzag pisze:
27.12.2022, 22:08
To nie żaden ból do d*** tylko kwestia politowania bo megalomania Widzewa jest wielka. Chcecie grać na narodowym
I myślicie że zajmujecie cały stadion ?
Ból d*** dlaczego został zmanipulowany film ?

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 27.12.2022, 22:53

Wszystko wam manipulują . Może trzeba innej polityki klubu ,stadion za mały a dzięki komu dzięki kibicom którzy chcieli na już?

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 27.12.2022, 23:11

Czy ty czytałeś historie winklera ? 4 na 100 to nawet my biegnąc wiedzieliśmy że jak się postawią szans nie mamy choć było ciemno a oni w 4 przegonili 100

Michał1990Polska
Posty: 168
Rejestracja: 03.09.2017, 10:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michał1990Polska » 27.12.2022, 23:22

Ale z Was dałny, ze zrozumieniem na nie umiecie przeczytać.
Kilkanaście lat temu, nabity pociąg kibiców Widzewa na wyjazd na Legię,zatrzymuje się przed Warszawą.
z 3 kibiców Legii podchodzi przed pociąg, bluzga i napierdala kamieniami a milicja blokuje drzwi o zewnątrz... też można porównać do w/w sytuacji...

Amilcarw
Posty: 47
Rejestracja: 12.06.2022, 14:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Amilcarw » 27.12.2022, 23:25

Zigzag pisze:
27.12.2022, 22:53
Wszystko wam manipulują . Może trzeba innej polityki klubu ,stadion za mały a dzięki komu dzięki kibicom którzy chcieli na już?
Obejrzysz sobie film za nie długo to zobaczysz co było, głupiego udajesz czy jak dobrze wiesz jaka sytuacja była

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 28.12.2022, 13:43

Niikodem pisze:
28.12.2022, 12:53
Jaki film?
Matrix jak nie oglądałeś to wypierdźielaj do piaskownicy

NiÏkodem
Posty: 31
Rejestracja: 19.12.2022, 13:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NiÏkodem » 28.12.2022, 13:51

Zigzag pisze:
28.12.2022, 13:43
Niikodem pisze:
28.12.2022, 12:53
Jaki film?
Matrix jak nie oglądałeś to wypierdźielaj do piaskownicy
Ja jestem ku*** z ŁKSu. Do mnie tak nie mów.
A ty za kim, leszczu?

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 28.12.2022, 14:18

A kim jest?

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 28.12.2022, 18:26

Niikodem pisze:
28.12.2022, 18:10
Zigacz wiesz kto prowadzi doping na eŁkaeSie?
(Podaj ksywę)
To wie każdy kto chodzi na więcej niż 3 mecze na rok ;)
Co cię to interesuje kto prowadzi . Celebrytą i tak nie zostaniesz

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 28.12.2022, 19:45

Aż nie chce mi się ciebie obrażać bo gdy każdy prosi cię by się z tobą spotkać to unikasz odpowiedzi

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 28.12.2022, 20:00

Ubliżałeś kibicą z Lecha Cracovii Zawiszy np i masz czelność dalej się tu pruć . W********** z tego forum siostrojebco

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zigzag » 28.12.2022, 20:40

A co to jest 60 bo nie rozumiem. Próbowałem się spotkać z Tobą parę razy i nadal cisza .siedziałeś kiedyś np że wiesz co to 60

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BANita31, Henio Kogucik, Holdek, michal68, telewizor z toshiby, yazzar i 223 gości