Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Spy
Posty: 340
Rejestracja: 02.06.2016, 21:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Spy » 25.04.2019, 20:59

PanTuNieStał pisze:
25.04.2019, 20:50
Jezu co by tu się działo, gdyby cwaniaczki z Radomia po papie jednak nie dostali.
Byłoby że wstyd bo nie potrafimy się szanować na własnym stadionie :(
ku*** dlaczego z chłopakami w okolicach 40 się wzajemnie nasmiewamy ale przyznajemy wzajemnie do racji jak tutaj z niektórymi też na szczęście ale ku*** banda dzieciaków zawsze rozjebie temat...



yurez
Posty: 379
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 25.04.2019, 21:07

PanTuNieStał pisze:
25.04.2019, 20:50
Jezu co by tu się działo, gdyby cwaniaczki z Radomia po papie jednak nie dostali.
Juz Ci piszę, wtedy by piali z zachwytu ze przyjezdni robia u nas co chcą, Widzew nie ma bandy, same janki na stadionie dlatego nikt zareagował itp itd.
c*** was to interesuje, wy mozecie sie klepac po dupach ze wszystkimi tam na kaliskim koperkowi aferzysci z k.net

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 25.04.2019, 22:59

Po czym poznac kompleks wzgledem Widzewa?
A no po tym, ze dzieje sie cos na Widzewie pomiedzy dwiema druzynami. Cos sie wydarzy i kto ma najwiecej do powiedzenia?
Tak tak. Inernetowe paly.
Pokazcie dramy ze strony Radomiaka, ktory by sie zalil, za to co sie wydarzylo.

To samo bylo z wydarzeniami z autokarem. Slask i Lechia nie wypowiadali sie zbytnio, no ale kto mial najwecej do powiedzenia, mimo tego, ze nikogo z ŁKSu tam nie bylo?
Tak tak...

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 25.04.2019, 23:29

NoMatterWhat pisze:
25.04.2019, 22:59
Po czym poznac kompleks wzgledem Widzewa?
A no po tym, ze dzieje sie cos na Widzewie pomiedzy dwiema druzynami. Cos sie wydarzy i kto ma najwiecej do powiedzenia?
Tak tak. Inernetowe paly.
Pokazcie dramy ze strony Radomiaka, ktory by sie zalil, za to co sie wydarzylo.

To samo bylo z wydarzeniami z autokarem. Slask i Lechia nie wypowiadali sie zbytnio, no ale kto mial najwecej do powiedzenia, mimo tego, ze nikogo z ŁKSu tam nie bylo?
Tak tak...
Szkoda gadac z gamoniami co nie jeżdżą na swoje mecze tylko oglądają na TVP info nasz Widzew, ale zdaje się ze również na Widzewtv czasem wykupią transmisje, mimo tego ze kibicujecie ŁKSowi to dzięki za każda cegiełkę dorzucona poprzez wykupienie transmisji, przecież tyle o nas wiecie.. temat autokaru był poruszany przeze mnie już, niby „zacięły” nam się drzwi (tak garbate nosy twierdziły), ale kurde jakim cudem z mojego autokaru ci co wyskoczyli załapali się na konkretna przekope, skoro blokowaliśmy drzwi? j**** cię radical, pojedź na mecz a może będziesz miał okazje nas zobaczyć w akcji, tępy cwiercmozgu.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 26.04.2019, 00:08

Pan VIP zapomnial sie gdzie jest, wyjol telefon "... 0:0,żydki nie wykorzystali karnego hahaha..." i po tym tekscie sie zaczelo. Jedtz radomia, powinien być w klatce. Tyle
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

Zuma08
Posty: 23
Rejestracja: 10.04.2019, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zuma08 » 26.04.2019, 01:28

Popiszcie sobie jeszcze miedzy soba chlopaki , bankowo sie ze soba zgodzicie i przyklasniecie ...A Ty ODBANOWANY spinerze , zanim nazwiesz mnie hipokryta to zacytuj moj post w ktorym pochwalalem podpalenie drzewka czy tam wyplacanie lisci waszym dzialacza (?) przy busie...(podpowiem nie znajdziesz).Spinasz sie do ludzi w wielu tematach (przez neta to latwo co?), wiec chyba nie pogadamy ...ja polemizuje tylko na poziomie gosciu.I na koniec , bo pewnie nie zauwazyles , wyrazilem swoje stanowisko i napisalem od razu , ze gdyby u nas taka sytuacja miala miejsce ,to tez by slabe to bylo.Utrzymujecie , ze dziady sie sadzily caly mecz (?) ,podobno Szymkowi ciupneliscie szal jak z Waszymi pikolami zdjecia cykal(?)...on tez taki grozny Radomski chulygan czy jak ?
ŁKS ŁÓDŹ - WIARA WARTA KRWI !

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 26.04.2019, 01:37

A co to szal Wydry jest jakiś święty nie do ruszenia? :D Nie wiem czy mu go skroili czy nie, ale barw się pilnuje a nie chwali kibicom przeciwnej drużyny. I dajcie spokój z tymi vipami, to nie bundesliga ;)

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 26.04.2019, 07:25

Zuma08 pisze:
26.04.2019, 01:28
Popiszcie sobie jeszcze miedzy soba chlopaki , bankowo sie ze soba zgodzicie i przyklasniecie ...A Ty ODBANOWANY spinerze , zanim nazwiesz mnie hipokryta to zacytuj moj post w ktorym pochwalalem podpalenie drzewka czy tam wyplacanie lisci waszym dzialacza (?) przy busie...(podpowiem nie znajdziesz).Spinasz sie do ludzi w wielu tematach (przez neta to latwo co?), wiec chyba nie pogadamy ...ja polemizuje tylko na poziomie gosciu.I na koniec , bo pewnie nie zauwazyles , wyrazilem swoje stanowisko i napisalem od razu , ze gdyby u nas taka sytuacja miala miejsce ,to tez by slabe to bylo.Utrzymujecie , ze dziady sie sadzily caly mecz (?) ,podobno Szymkowi ciupneliscie szal jak z Waszymi pikolami zdjecia cykal(?)...on tez taki grozny Radomski chulygan czy jak ?
Tu twoje żale na nikim nie robią wrażenia(no może poza twoimi kumpelkami po szalu).Jedyne co ci pozostaje to składać donos do prokuratury.
1910

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 26.04.2019, 09:52

Zuma08 pisze:
25.04.2019, 19:32
Kazdy ogarniety z Rts przyzna ,ze z tym prezesuniem Radomiaka i jego swita to lipa wyszla...a placki beda odwracac kota ogonem, takze dajcie spokuj. U nas poki co takiej sytuacji nie bylo, ale gdyby tak sie stalo kiedys , to juz dzis pisze , ze to w c*** slabe ...w klatce mamy "godnych" przeciwnikow...sadzenie sie do prezesika na vipie jest slabe po prostu...Wasi/Nasi dzialacze tez czesto goszcza na vipach innych stadionow !
Zuma08 pisze:
26.04.2019, 01:28
Popiszcie sobie jeszcze miedzy soba chlopaki , bankowo sie ze soba zgodzicie i przyklasniecie ...A Ty ODBANOWANY spinerze , zanim nazwiesz mnie hipokryta to zacytuj moj post w ktorym pochwalalem podpalenie drzewka czy tam wyplacanie lisci waszym dzialacza (?) przy busie...(podpowiem nie znajdziesz).Spinasz sie do ludzi w wielu tematach (przez neta to latwo co?), wiec chyba nie pogadamy ...ja polemizuje tylko na poziomie gosciu.I na koniec , bo pewnie nie zauwazyles , wyrazilem swoje stanowisko i napisalem od razu , ze gdyby u nas taka sytuacja miala miejsce ,to tez by slabe to bylo.Utrzymujecie , ze dziady sie sadzily caly mecz (?) ,podobno Szymkowi ciupneliscie szal jak z Waszymi pikolami zdjecia cykal(?)...on tez taki grozny Radomski chulygan czy jak ?
Gdzie byłeś ze swoimi złotymi myślami jak te wszystkie przypadkowe akcje twoje koleżanki robiły? Czemu wtedy nie komentowałes, ze to lipa? Spinam się? Bo prostuje Wasze kłamliwe farmazony? Żyjcie w kołku wzajemnej adoracji z radicalem/reanimacja i mozecie się lizać ile chcecie ale nie piszcie farmazonów bo będziecie weryfikowani. O Szymonie Wydrze skąd usłyszałeś? Widziałeś? Czy swoją wiedzę opierasz na pismakach, którzy piszą swoje artykuły żeby mieć jak najwiecej kliknięć? Ile ty masz lat gamoniu, ze twoim źródłem wiedzy jest Gazeta? I ty śmiesz kogokolwiek Oceniać?

Zuma08
Posty: 23
Rejestracja: 10.04.2019, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zuma08 » 26.04.2019, 11:33

Odbanowany , kolejnymi postami udawadniasz , ze jestes zwyklym gilem , ktoremu zawartosc glowy nie sluzy do myslenia.Gdzie bylem i co robilem to ciebie c*** obchodzi .Napisalem swoje zdanie , gdzie wyraznie zaznaczylem ze w druga strone tez bym to ocenial slabo...akcji z drzewkiem czy "obiciem" dzialaczy przy busie nie ocenilem wcale ,wiec gdzie tu masz hipokryzje typie.Wiedzy o Szymku nie czerpie z nikad , bardziej Was pytam jak bylo ( slowo klucz - podobno i pytajnik w nawiasie ) . I kto teraz jest gamoniem , kolo ? Zdania o donosie nawet nie skomentuje , bo przez mysl mi takie zachowanie by nie przeszlo. Rozumie , ze ty bys sie skusil , gdyby bylo w druga strone ,skoro o takiej ewentualnosci wspominasz ?
ŁKS ŁÓDŹ - WIARA WARTA KRWI !

HB'08
Posty: 4
Rejestracja: 26.04.2019, 11:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: HB'08 » 26.04.2019, 11:45

Odbanowany pisze:
25.04.2019, 19:56
Zuma08 pisze:
25.04.2019, 19:32
Kazdy ogarniety z Rts przyzna ,ze z tym prezesuniem Radomiaka i jego swita to lipa wyszla...a placki beda odwracac kota ogonem, takze dajcie spokuj. U nas poki co takiej sytuacji nie bylo, ale gdyby tak sie stalo kiedys , to juz dzis pisze , ze to w c*** slabe ...w klatce mamy "godnych" przeciwnikow...sadzenie sie do prezesika na vipie jest slabe po prostu...Wasi/Nasi dzialacze tez czesto goszcza na vipach innych stadionow !
Ale atakowanie busa z pracownikami klubu, to już nie jest lipa? A może próba podpalenia choinki Widzewskiej, to jest lipa, czy jednak nie? Ewentualnie atak farbami na autobus, bo to chyba była wasza największa chuligańska akcja ostatnimi czasy hipokryto? Sami gamonie mieliście tego rodzaju akcje a kręcicie aferę jakby zęby stacili, gowno Was powinno obchodzi co się dzieje na naszym stadionie, czemu każdy z Was śledzi wszystkie mecze i sytuacje okolofutbolowe Widzewa? Ja mam wyjbane na Wasz klub, bo jesteście dnem i nie śledzę waszych losów. Natomiast ty pajacu Radical/reanimacja masz zdecydowanie syndrom sztokholmski, zostaliście tak w życiu zdeptani przez Widzewiaków, ze teraz żyć bez nas nie mozecie. Wyjcie dalej.
Chuligańską akcję mogliśmy mieć w środę w trakcie powrotu z wyjazdu, ale nikt od was się nie zjawił, pozdro.

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 26.04.2019, 11:49

Zuma08 pisze:
26.04.2019, 11:33
Odbanowany , kolejnymi postami udawadniasz , ze jestes zwyklym gilem , ktoremu zawartosc glowy nie sluzy do myslenia.Gdzie bylem i co robilem to ciebie c*** obchodzi .Napisalem swoje zdanie , gdzie wyraznie zaznaczylem ze w druga strone tez bym to ocenial slabo...akcji z drzewkiem czy "obiciem" dzialaczy przy busie nie ocenilem wcale ,wiec gdzie tu masz hipokryzje typie.Wiedzy o Szymku nie czerpie z nikad , bardziej Was pytam jak bylo ( slowo klucz - podobno i pytajnik w nawiasie ) . I kto teraz jest gamoniem , kolo ? Zdania o donosie nawet nie skomentuje , bo przez mysl mi takie zachowanie by nie przeszlo. Rozumie , ze ty bys sie skusil , gdyby bylo w druga strone ,skoro o takiej ewentualnosci wspominasz ?
Czy ty debilu naprawdę jesteś tak ograniczony umysłowo? Mając wielkiego kutasa we własnym oku wytknąłeś nam mała drzazgę opierajac sie na relacjach pismaków i ty mi piszesz, ze jestem gilem, gamoniu? Smiesz oceniać Widzew jednocześnie robiąc takie Krzywe akcje na pracowników naszego klubu? Zadałeś tylko pytanie? Czy to pytanie nie było prowokacyjne i nie zawierało tezy z twojej strony? Wypier#alaj stad idioto.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 26.04.2019, 11:59

Jak przeczytałem że Wydrę zaatakowali to mało z krzesła nie spadłem! :)
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 26.04.2019, 12:07

Idź poczytać o rekordach frekwencji bo ostatnio dales popis logicznego myślenia, a następnie przeanalizuj jeszcze raz artykuł z gazety odnośnie „gwiazdora” który zgubił szalik. Jesteście zakłamanymi dzieciakami, czy wy pod swoim stadionem przeszlibyscie obojętnie obok typa który ma szalik Widzew, czy powiedzmy Ruchu? Odpowiedzcie sobie na to pytanie i zamknijcie się w tym temacie już :)

Zuma08
Posty: 23
Rejestracja: 10.04.2019, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zuma08 » 26.04.2019, 12:15

Odbanowany...hahahahaha...pierdolnela zylka ! Hahahahaha...mozesz jeszcze rzucic kilka innych epitetow i rownaj w ten sposob wlasnie do tych inwektyw...jedziesz ! Wyjsc jak to mnie "grzecznie" poprosiles nie wyjde , ale nie bede marnowal czasu na takiego gilusa jak ty...dajesz popis malenki...tu jest twoje miejsce i czas , hahaha !
ŁKS ŁÓDŹ - WIARA WARTA KRWI !

Lucjan80
Posty: 171
Rejestracja: 07.05.2018, 11:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lucjan80 » 26.04.2019, 12:23

Kazdy kto tu neguje akcje Widzewiakow na Vipach jest zwykla cipa i chuliganem fejsbokowym i niech sie zastanowi nad swoja przyszloscia i sensem bycia kibolem .
RTS moja najwieksza kosa ale daleko mi od szczekania za ta akcje .
Brawo RTS

ReanimacjiTrupaStop
Posty: 246
Rejestracja: 04.12.2017, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ReanimacjiTrupaStop » 26.04.2019, 12:54

Odbanowany pisze:
26.04.2019, 12:07
Idź poczytać o rekordach frekwencji bo ostatnio dales popis logicznego myślenia, a następnie przeanalizuj jeszcze raz artykuł z gazety odnośnie „gwiazdora” który zgubił szalik. Jesteście zakłamanymi dzieciakami, czy wy pod swoim stadionem przeszlibyscie obojętnie obok typa który ma szalik Widzew, czy powiedzmy Ruchu? Odpowiedzcie sobie na to pytanie i zamknijcie się w tym temacie już :)
Widzę mamy tutaj wstydzewską wersję DOZO. Żyłka już pękła?

ldzwdz1910
Posty: 114
Rejestracja: 31.05.2015, 23:08

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ldzwdz1910 » 26.04.2019, 13:18

MW10 pisze:
26.04.2019, 11:59
Jak przeczytałem że Wydrę zaatakowali to mało z krzesła nie spadłem! :)
Szkoda, że nie spadłeś, bo nikt go nie atakował.

Biruang
Posty: 49
Rejestracja: 13.08.2016, 21:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Biruang » 26.04.2019, 13:59

Przypomnijcie sobie ile było pierdolenia o zdjęciu gościa z flagą Legii na trybunie vip bodajże na Wiśle (?) albo o jakimś zagraniczniaku w sukience. Wtedy wszyscy głośno potępiali modern football/ultras itp. Gdyby Widzew nie zareagował takie samo by było pierdolenie, że na własnym stadionie nie potrafią utrzymać porządku. Ale wiadomo na tym forum jeśli chodzi o Widzew, Legię czy Wisłę trzeba sobie ulżyć i pokomentować czego by nie zrobili.

Lari
Posty: 293
Rejestracja: 21.02.2011, 15:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Lari » 26.04.2019, 14:20

W ogóle pójdźmy dalej - wyrzućmy wszelakich działaczy, sponsorów i innych "garniturów" z klubów sportowych. Niech wszystkim rządzą kibice, wtedy będziemy 100% anty modern football. Na Wiślę przecież się udał...a nie, czekaj.

Zrozumcie, że na stadionie są miejsca zarówno dla ultrasów, pikników, jak i działaczy/sponsorów itd...
exitus acta probat.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.04.2019, 15:32

Lari pisze:
26.04.2019, 14:20
W ogóle pójdźmy dalej - wyrzućmy wszelakich działaczy, sponsorów i innych "garniturów" z klubów sportowych. Niech wszystkim rządzą kibice, wtedy będziemy 100% anty modern football. Na Wiślę przecież się udał...a nie, czekaj.

Zrozumcie, że na stadionie są miejsca zarówno dla ultrasów, pikników, jak i działaczy/sponsorów itd...
Co się cisniesz :) miejsce Widzewa na futbolowej mapie Polski mówi samo za siebie lol

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 26.04.2019, 16:02

Co się cisniesz :) miejsce Widzewa na futbolowej mapie Polski mówi samo za siebie lol
Gdzie ty prostytutko byś była gdyby twój klub był w tym miejscu gdzie Widzew? No ale wam już się przejadły mecze o mistrzostwo, to w sumie odpowiedź już znam.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.04.2019, 16:26

Stara ci stanęła pomiędzy klawiatura a ekranem ze ja cisniesz ? No właśnie tu jest kluczowe pytanie gdyby był, No właśnie gdyby, gdyby, tylko widzisz w realnym świecie my jesteśmy tam gdzie jesteśmy, a wy tam gdzie byc powinniście, ni chyba że ktoś tak oblatany w kabale to wyjaśni w inny sposób.
Gdybym nie miał napleta to może znałbym ta odpowiedz, ale ani chybi zaraz ja usłyszę od któregoś z czerwonoarmistów

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 26.04.2019, 16:41

Kim jest Wydra, że może w barwach latać bez konsekwencji?
A co do vipow to najebali się i zachowywali delikatnie mówiąc niestosownie, stąd to cale zamieszanie.
Pismaki strasznie przykolorowaly a Wy to lykacie.

357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: 357. » 26.04.2019, 16:48

haha. jak sie cweluszki tak bardzo przejeliście tym zajściem to wywieście mu transa "wracaj do zrowia" czy coś w ten deseń. Następnym razem też dostanie w tube i też będzie śmiesznie. A żydy niech sie tak nie ciśnieniują bo od tego wam naplet nie odrośnie.

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 26.04.2019, 17:09

MW10 pisze:
26.04.2019, 11:59
Jak przeczytałem że Wydrę zaatakowali to mało z krzesła nie spadłem! :)
Przecież Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, co udowodniłes w komentarzach do kolejki.
Wklej źródło gdzie wyczytales że SW został ZAATAKOWANY przez kibiców Widzewa,ew napisz jak ciężkie obrażenia odniósł po tym ataku..

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 26.04.2019, 19:02

Stara ci stanęła pomiędzy klawiatura a ekranem ze ja cisniesz ? No właśnie tu jest kluczowe pytanie gdyby był, No właśnie gdyby, gdyby, tylko widzisz w realnym świecie my jesteśmy tam gdzie jesteśmy, a wy tam gdzie byc powinniście, ni chyba że ktoś tak oblatany w kabale to wyjaśni w inny sposób.
Gdybym nie miał napleta to może znałbym ta odpowiedz, ale ani chybi zaraz ja usłyszę od któregoś z czerwonoarmistów
No widzisz ladacznico wystarczy cię podpuścić, a wychodzi z ciebie prawdziwy warszawiok, nickiem sobie musisz podreperować ego?
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Kuba MCMVIII
Posty: 28
Rejestracja: 18.04.2019, 20:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kuba MCMVIII » 26.04.2019, 20:10

357. pisze:
26.04.2019, 16:48
haha. jak sie cweluszki tak bardzo przejeliście tym zajściem to wywieście mu transa "wracaj do zrowia" czy coś w ten deseń. Następnym razem też dostanie w tube i też będzie śmiesznie. A żydy niech sie tak nie ciśnieniują bo od tego wam naplet nie odrośnie.
Przepraszamy chuliganie :-) pewnie byłeś tym gościem w bluzie Sochaczewa i siałeś postrach tam :D

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: C1365O » 26.04.2019, 20:30

"Widzew: "Goście zachowywali się skandalicznie"
Szor dodał, że niektórzy goście Radomiaka zachowywali się skandalicznie, prawdopodobnie byli pod wpływem alkoholu. Potwierdza to Marcin Tarociński, dyrektor ds. PR i Widzew TV. – Wtargnięcie grupy napastników, kibiców Widzewa, do loży było jak najbardziej naganne, skandaliczne. Obejrzeliśmy jednak dokładnie zapis monitoringu, także z loży, i nie potwierdzają się zarzuty dotyczące pobicia i potłuczonych butelek – mówi „Wyborczej”. – Goście z Radomia mówili też, że wzywali karetkę do pobitego mężczyzny, ale taka sytuacja nie miała miejsca. Sprawdziliśmy to. Nie zgłosili też sprawy policji, a jedynie do PZPN. Jeszcze raz powtarzam, że wtargnięcie grupy kibiców do loży gości było naganne, ale niestety prawdą jest, że i oni zachowywali się skandalicznie. Chodzi m.in. o prowokacyjne gesty, plucie. Zostawiamy tę sprawę policji, która będzie oglądać zapisy ze wszystkich kamer na stadionie."

RosomakAP
Posty: 24
Rejestracja: 09.04.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RosomakAP » 26.04.2019, 22:13

Świat według przygłupów z łks z kibice.net:

- naprostowanie buraka co połowę meczu prowokował , pluł z balkonu i chciał solówek - mega słabe bo to przecież VIP, na ełksie by mu dywan rozwinęli
- atak z maczetami na busa TV klubowej, próba podpalenia choinki, wytrzepanie pikola z koszulki przez Lecha- kozak akcje!

Pachołki Legii z Radomia strasznie spięta ekipa - przebili zdecydowanie w werbalnej agresji takie kosy Widzewa jak GKS Bełchatów czy Resovia. Werbalne kocury ale czego się spodziewać po ekipce z miasteczka koło Jedlińska, które jedyne z czego słynie to że mają tam chytre baby ;)

bialy08
Posty: 159
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 27.04.2019, 00:16

HB'08 pisze:
26.04.2019, 11:45
Odbanowany pisze:
25.04.2019, 19:56
Zuma08 pisze:
25.04.2019, 19:32
Kazdy ogarniety z Rts przyzna ,ze z tym prezesuniem Radomiaka i jego swita to lipa wyszla...a placki beda odwracac kota ogonem, takze dajcie spokuj. U nas poki co takiej sytuacji nie bylo, ale gdyby tak sie stalo kiedys , to juz dzis pisze , ze to w c*** slabe ...w klatce mamy "godnych" przeciwnikow...sadzenie sie do prezesika na vipie jest slabe po prostu...Wasi/Nasi dzialacze tez czesto goszcza na vipach innych stadionow !
Ale atakowanie busa z pracownikami klubu, to już nie jest lipa? A może próba podpalenia choinki Widzewskiej, to jest lipa, czy jednak nie? Ewentualnie atak farbami na autobus, bo to chyba była wasza największa chuligańska akcja ostatnimi czasy hipokryto? Sami gamonie mieliście tego rodzaju akcje a kręcicie aferę jakby zęby stacili, gowno Was powinno obchodzi co się dzieje na naszym stadionie, czemu każdy z Was śledzi wszystkie mecze i sytuacje okolofutbolowe Widzewa? Ja mam wyjbane na Wasz klub, bo jesteście dnem i nie śledzę waszych losów. Natomiast ty pajacu Radical/reanimacja masz zdecydowanie syndrom sztokholmski, zostaliście tak w życiu zdeptani przez Widzewiaków, ze teraz żyć bez nas nie mozecie. Wyjcie dalej.
Chuligańską akcję mogliśmy mieć w środę w trakcie powrotu z wyjazdu, ale nikt od was się nie zjawił, pozdro.
Czemu nikt z Widzewa nie skomentuje postu wyżej?

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: D2item » 27.04.2019, 02:14

bialy08 pisze:
27.04.2019, 00:16
HB'08 pisze:
26.04.2019, 11:45
Odbanowany pisze:
25.04.2019, 19:56


Ale atakowanie busa z pracownikami klubu, to już nie jest lipa? A może próba podpalenia choinki Widzewskiej, to jest lipa, czy jednak nie? Ewentualnie atak farbami na autobus, bo to chyba była wasza największa chuligańska akcja ostatnimi czasy hipokryto? Sami gamonie mieliście tego rodzaju akcje a kręcicie aferę jakby zęby stacili, gowno Was powinno obchodzi co się dzieje na naszym stadionie, czemu każdy z Was śledzi wszystkie mecze i sytuacje okolofutbolowe Widzewa? Ja mam wyjbane na Wasz klub, bo jesteście dnem i nie śledzę waszych losów. Natomiast ty pajacu Radical/reanimacja masz zdecydowanie syndrom sztokholmski, zostaliście tak w życiu zdeptani przez Widzewiaków, ze teraz żyć bez nas nie mozecie. Wyjcie dalej.
Chuligańską akcję mogliśmy mieć w środę w trakcie powrotu z wyjazdu, ale nikt od was się nie zjawił, pozdro.
Czemu nikt z Widzewa nie skomentuje postu wyżej?
Może dlatego że nic się nie wydarzyło i nie ma czego komentować?

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 27.04.2019, 03:24

PanTuNieStał pisze:
26.04.2019, 19:02
Stara ci stanęła pomiędzy klawiatura a ekranem ze ja cisniesz ? No właśnie tu jest kluczowe pytanie gdyby był, No właśnie gdyby, gdyby, tylko widzisz w realnym świecie my jesteśmy tam gdzie jesteśmy, a wy tam gdzie byc powinniście, ni chyba że ktoś tak oblatany w kabale to wyjaśni w inny sposób.
Gdybym nie miał napleta to może znałbym ta odpowiedz, ale ani chybi zaraz ja usłyszę od któregoś z czerwonoarmistów
No widzisz ladacznico wystarczy cię podpuścić, a wychodzi z ciebie prawdziwy warszawiok, nickiem sobie musisz podreperować ego?
WIDZisz ze mnie wychodzi prawdziwy warszawiok, z ciebie zaś kutas.
jeszcze większy, jeszcze śmieszniejszy :)

Łodzianin1910
Posty: 10
Rejestracja: 25.04.2019, 19:10

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łodzianin1910 » 27.04.2019, 08:11

Z tego co mówi "Tarot" to na analizie monitoringu nie widać ani pobicia, ani żadnych tulipanów które mieli mieć ze sobą kibice.
Nie była też wzywa a karetka, a sprawa nie została zgłoszona na policję. Natomiast widać że VIPy z Radomia pluły i prowokowaly wyzwiskami.

Zachowywali się jak zwykli kibice i tak zostali potraktowani. Temat powinien zostać zamniety tego samego wieczoru bez zbędnego podpierdalania do PZPNu. Jeśli ktoś uważa że kibice Widzewa powinni sobie pozwolić na plucie i wyzwiska bo to "VIPy", to albo pisze to tylko po to by się dopierdolic do kibiców Widzewa, albo tak jak ktoś tu napisał wyżej, cierpi na syndrom Sztokholmski i takie zachowanie względem siebie, mu się podoba.
I nie czepiam się w tym miejscu kibiców Łksu jako ogółu, tylko tych paru jednostek które zwyczajnie chcą pospinac dupsko w necie.

Eternidad
Posty: 332
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 27.04.2019, 08:40

Łodzianin1910 pisze:
27.04.2019, 08:11
Z tego co mówi "Tarot" to na analizie monitoringu nie widać ani pobicia, ani żadnych tulipanów które mieli mieć ze sobą kibice.
Nie była też wzywa a karetka, a sprawa nie została zgłoszona na policję. Natomiast widać że VIPy z Radomia pluły i prowokowaly wyzwiskami.

Zachowywali się jak zwykli kibice i tak zostali potraktowani. Temat powinien zostać zamniety tego samego wieczoru bez zbędnego podpierdalania do PZPNu. Jeśli ktoś uważa że kibice Widzewa powinni sobie pozwolić na plucie i wyzwiska bo to "VIPy", to albo pisze to tylko po to by się dopierdolic do kibiców Widzewa, albo tak jak ktoś tu napisał wyżej, cierpi na syndrom Sztokholmski i takie zachowanie względem siebie, mu się podoba.
I nie czepiam się w tym miejscu kibiców Łksu jako ogółu, tylko tych paru jednostek które zwyczajnie chcą pospinac dupsko w necie.
Jeśli faktycznie zachowywali się jak zwykli kibice i lżyli i proponowali solówki to dużo zmienia, w takiej sytuacji normalna reakcja sąsiadów.

Terroor
Posty: 255
Rejestracja: 19.08.2017, 09:29

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Terroor » 27.04.2019, 08:43

D2item pisze:
27.04.2019, 02:14
bialy08 pisze:
27.04.2019, 00:16
HB'08 pisze:
26.04.2019, 11:45


Chuligańską akcję mogliśmy mieć w środę w trakcie powrotu z wyjazdu, ale nikt od was się nie zjawił, pozdro.
Czemu nikt z Widzewa nie skomentuje postu wyżej?
Może dlatego że nic się nie wydarzyło i nie ma czego komentować?

Dokładnie nic się nie wydarzyło. Jedynie to się kalkulacje po jednej ze stron włączyły.

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Odbanowany » 27.04.2019, 08:49

Terroor pisze:
27.04.2019, 08:43
D2item pisze:
27.04.2019, 02:14
bialy08 pisze:
27.04.2019, 00:16


Czemu nikt z Widzewa nie skomentuje postu wyżej?
Może dlatego że nic się nie wydarzyło i nie ma czego komentować?

Dokładnie nic się nie wydarzyło. Jedynie to się kalkulacje po jednej ze stron włączyły.
Kalkulatory to wam się włączyły jak przyszliśmy na mecz TMRFu pod wasz stadion nie tak dawno, byliśmy kilka godzin bez psów rzut beretem od waszego stadionu i nie zebraliście się, a była okazja na fajne awanti :) chwile przed waszym meczem banda dzieciaków podeszła do nas w bezpiecznej odległości razem z policja i ty śmiesz komuś wytykać kalkulacje? Tak jak napisałem wcześniej kutasa we własnych oczach nie widzicie, ale drzazgę u nas tak.

NoMatterWhat
Posty: 609
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 27.04.2019, 08:59

Łodzianin1910 pisze:
27.04.2019, 08:11
I nie czepiam się w tym miejscu kibiców Łksu jako ogółu, tylko tych paru jednostek które zwyczajnie chcą pospinac dupsko w necie.
Te jednostki, ktore sie tu przysapaly. to radicaal, zuma08, lubiekurwy, mw10.
Eternidad pisze:
27.04.2019, 08:40

Jeśli faktycznie zachowywali się jak zwykli kibice i lżyli i proponowali solówki to dużo zmienia, w takiej sytuacji normalna reakcja sąsiadów.
Twoj kolega wie lepiej

Zuma08 pisze:
25.04.2019, 19:32
Kazdy ogarniety z Rts przyzna ,ze z tym prezesuniem Radomiaka i jego swita to lipa wyszla...a placki beda odwracac kota ogonem, takze dajcie spokuj.
Takze ktorys z Was jest plackiem, nieogarnietym w dodatku.

rozpierdol
Posty: 441
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rozpierdol » 27.04.2019, 09:53

Panowie z Łks(chyba jacyś normalni się tu jeszcze ostali) ogarnijcie to spłakane towarzystwo bo za chwile donosy zaczną pisać,że jakiś pedał z Radomia by zarobił w papę.
1910

Zuma08
Posty: 23
Rejestracja: 10.04.2019, 16:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zuma08 » 27.04.2019, 12:24

A ten znowu o donosach , 2 raz w ciagu kilku dni...oj chyba jest cos na rzeczy gdyby odwrocic sytuacje ...
N.M.W ...Eternidad napisal JESLI , wiec JESLI (?) to faktycznie nieco zmienia sytuacje...no ale JESLI...
ŁKS ŁÓDŹ - WIARA WARTA KRWI !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amigoo, EPGepg, Timador i 177 gości