Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
widzewiak_z_gor
Posty: 336
Rejestracja: 28.02.2007, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: widzewiak_z_gor » 06.06.2021, 10:28

A czy czasem to nie Widzew jako pierwszy w Polsce zainstalował krzesło a w późniejszym czasie podest do prowadzenia dopingu.
Czy czasem Zawisza nie śpiewa piosenki Naszym Klubem WKS a cała masa Ekip w Polsce, łącznie z Wami - "To my kibice...."
Jak czują się kibice z takiego Piotrkowa czy Włocławka na trybunach, kiedy "lepsi" koledzy po szalu cisną im od wieśniaków czy podmiejskich? Przecież "rodowici" w żaden sposób nie są, ani nawet odrobinę łódzcy.
Oczywiście kiedy otworzą nowy stadion to zapomnicie o majestacie rodowitości i śmiało będziecie zachęcać wasze Fan Cluby do zakupu karnetów. ;)
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a kibice z Młyna. =-



szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 06.06.2021, 16:23

serce miasta pisze:
05.06.2021, 19:55
szwadron97 pisze:
05.06.2021, 19:26
Jak sercem Łodzi moze nazywac sie Widzew jak w ubieglym wieku zostali dopiero przyłączeni do Łodzi 😂
Nie wypowiadaj sie posrancu z zawiszy co ja pejsy z pyrami wyjebali nt.spraw o ktorych nie madz pojecia.Widzew jako dzielnica jast kolebka miasta Lodzi a tam gdzie kales byla wies zabita dechami to samo co teo,retka i inne blokowiska zasiedlane ludnoscia naplywowa z okolicznych wsi dumnie dzis nazywajacymi sie rodowitymi lodzianami.kabaret
Ps.serce lodzi bije tu ,gdzie jest stadion Widzewa ...
Jak Widzew moze byc kolebka Łodzi jak Łódź pierwsza powstala 😂

widzewiak_z_gor
Posty: 336
Rejestracja: 28.02.2007, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: widzewiak_z_gor » 06.06.2021, 17:15

To sprawka "Jana Trzeciego Sobieskiego".

Od wielu tygodni łodzianie, a teraz już - za sprawą mediów - tysiące ludzi w całej Polsce zastanawia się, kto i po co wypisuje na łódzkich murach przedziwne hasła, np. "ŁKS nie chodzi na premiery", "RTS jeździ tico", "ŁKS robi herbatę z wody po pierogach", "Widzew bawi się w błękitnej ostrydze".

Reporterom Expressu Ilustrowanego jako pierwszym udało się dotrzeć do ich autora. "Jan Trzeci Sobieski", bo tak każe do siebie mówić, nie jest kibicem i nie przepada za piłką nożną. Na co dzień pracuje i uczy się. W nocy wychodzi zaś na ulice, by przy pomocy nieco surrealistycznych napisów obśmiewać trwającą od lat walkę kibiców dwóch zwaśnionych łódzkich klubów.

- Denerwowały mnie inwektywy i przekleństwa, które bazgrali na murach pod swoim adresem, postanowiłem więc z tego zażartować - tłumaczy "Jan Trzeci Sobieski". - Pierwszy napis pojawił się trochę z przypadku. Kolega zostawił u mnie w domu puszkę farby i powiedział, że mogę z nią zrobić co chcę. Na opuszczonym budynku przy ul. Stefana wymalowałem więc napis: "Widzew to ciapy". Kolejny pojawił się kilka tygodni później na ścianie bloku przy ul. Reja: "Widzew nie czyta książek".
Od tego czasu "Jan Trzeci Sobieski" wymyślił już ponad 30 żartobliwych haseł, które pokryły ściany łódzkich budynków. Na zmianę kierowane są pod adresem to jednego, to drugiego z klubów. Zyskały taki rozgłos, że ich autor szybko dorobił się naśladowców.

- Denerwuje mnie to, bo większość z nich maże po elewacjach świeżo pomalowanych bloków i wyremontowanych kamienic - mówi "Jan Trzeci Sobieski". - Ja nigdy bym sobie nie pozwolił na taki wandalizm. Hasła umieszczam na budynkach już pomazanych lub przeznaczonych do malowania.
Tak czy owak jest to wykroczenie, więc "Jan Trzeci Sobieski" stara się, by nikt go nie przyłapał.

ZOBACZ FILM

- Gdy ja maluję, druga osoba czuwa, żeby nie nakrył mnie patrol policji czy straży miejskiej albo kibice - mówi. - Do tej pory mieliśmy szczęście.
Łodzianina poszukują łódzka straż miejska i policja. Chcą, by odpowiedział za zniszczenie elewacji kilkudziesięciu budynków.
- Myślę, że gdyby naprawdę chcieli, to by mnie znaleźli - śmieje się "Jan Trzeci Sobieski".

Źródło: - [link]
-= Kobiety sa z Wenus, faceci z Marsa a kibice z Młyna. =-

AL BUNDY
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 19:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: AL BUNDY » 09.06.2021, 09:26

widzewiak_z_gor pisze:
06.06.2021, 10:28
A czy czasem to nie Widzew jako pierwszy w Polsce zainstalował krzesło a w późniejszym czasie podest do prowadzenia dopingu.
Czy czasem Zawisza nie śpiewa piosenki Naszym Klubem WKS a cała masa Ekip w Polsce, łącznie z Wami - "To my kibice...."
Jak czują się kibice z takiego Piotrkowa czy Włocławka na trybunach, kiedy "lepsi" koledzy po szalu cisną im od wieśniaków czy podmiejskich? Przecież "rodowici" w żaden sposób nie są, ani nawet odrobinę łódzcy.
Oczywiście kiedy otworzą nowy stadion to zapomnicie o majestacie rodowitości i śmiało będziecie zachęcać wasze Fan Cluby do zakupu karnetów. ;)
Nie, nie śpiewa.

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 09.06.2021, 14:45

"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

AL BUNDY
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 19:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: AL BUNDY » 09.06.2021, 16:28

Widzę że coś u Ciebie nie tego ... już grzecznie tłumaczę - "Nie śpiewa" to czas teraźniejszy.
Krótko, ale fakt że była - później zakaz i to chyba grubo ponad 10 lat temu.

kupovvac
Posty: 17
Rejestracja: 19.08.2016, 22:38

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kupovvac » 10.06.2021, 08:54

Będziesz czepiał się każdego wyrazu? "Grubo" to jest u was :)

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kkrawczyk » 10.06.2021, 10:21

Chomik666 pisze:
10.06.2021, 09:21
Oki może i msz rację. Nasunęło się jedynie pytanie KTo? Lech czy Łks.
Rozjebusy i przerzuty z Kwidzynia :D
j**** urkaine

AL BUNDY
Posty: 86
Rejestracja: 26.02.2007, 19:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: AL BUNDY » 10.06.2021, 20:19

Chomik666 pisze:
10.06.2021, 08:42
"...później zakaz .." Grubo :)
Młyn przestał śpiewać - nikt nikomu oficjalnie tego nie ogłaszał.
Jak na ulicy, w tramwaju czy autobusie ktoś wydarł twarz w tym temacie to tłumaczono że tego nie śpiewamy -- tak tak tak - ZAKAZ.
Taki wewnętrzny, nie narzucony przez ONZ, Watykan, PCK, Centralę Rybną czy kogokolwiek ..
Przez chwile pomyślałem czy można to porównać do ZAKAZU gwizdania Wiślakom przez Sharks na Widzew po powstaniu WRWE, ale nie, to inny temat, no i u nas nikt nikogo za to po nie prał po buźce.
No Grubo ...

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 12.06.2021, 00:15

Chomik w takim razie jaki masz stosunek do dwoch przyspiewek spod zegara, to znaczy "w naszym miescie Lodzi" oraz "my kibice z Lodzi", krotko i na temat wyjasnij, bo po tym co napisales to jestem bardzo ciekawy odpowiedzi.
A jaki masz stosunek do pieśni "Naprzód piłkarze, dzisiaj ambicja wam każe" ? i wyjaśnij dlaczego jak ostatnie przygłupy śpiewacie hymn Polski akurat tylko przed meczami derbowymi? co chcecie w ten sposób osiągnąć wycierając sobie gębę hymnem? kiedy i tak wszyscy wiedzą że założyli was żydzi ,jesteście garbatymi kinolami i nic tego nie zmieni.......no i tak można w nieskończoność.
P.S Akurat historii wlepek jest mi znana i ciekawi mnie jak to możliwe że Widzew zgapił je od łksu skoro wy wtedy śmialiście się że to zwykłe naklejki dla dzieci, ograniczaliście się tylko do ich zrywania, , a później jak reszta klubów to podchwyciła zaczęliście wypuszczać własne zajęło wam to coś ponad rok po nas, kto zrobił pierwszą kartoniadę ? prostą bo prostą ale jednak na meczu z Legią?? kto pierwszy miał sektorówkę? kto pierwszy zrobił oprawę z pasów materiału? kto pierwszy zaczął rozgrywać mecze o godzinie odpowiadającej dacie powstania klubu? A tak na marginesie to 80% waszego wokalnego repertuaru jest od kogoś zerżnięta, wasze autorskie dzieła są raczej kiepskiej jakości. ku*** dziecinne przekomarzanie.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: strazaksam » 12.06.2021, 11:51

PanTuNieStał pisze:
12.06.2021, 00:15
Chomik w takim razie jaki masz stosunek do dwoch przyspiewek spod zegara, to znaczy "w naszym miescie Lodzi" oraz "my kibice z Lodzi", krotko i na temat wyjasnij, bo po tym co napisales to jestem bardzo ciekawy odpowiedzi.
A jaki masz stosunek do pieśni "Naprzód piłkarze, dzisiaj ambicja wam każe" ? i wyjaśnij dlaczego jak ostatnie przygłupy śpiewacie hymn Polski akurat tylko przed meczami derbowymi? co chcecie w ten sposób osiągnąć wycierając sobie gębę hymnem? kiedy i tak wszyscy wiedzą że założyli was żydzi ,jesteście garbatymi kinolami i nic tego nie zmieni.......no i tak można w nieskończoność.
P.S Akurat historii wlepek jest mi znana i ciekawi mnie jak to możliwe że Widzew zgapił je od łksu skoro wy wtedy śmialiście się że to zwykłe naklejki dla dzieci, ograniczaliście się tylko do ich zrywania, , a później jak reszta klubów to podchwyciła zaczęliście wypuszczać własne zajęło wam to coś ponad rok po nas, kto zrobił pierwszą kartoniadę ? prostą bo prostą ale jednak na meczu z Legią?? kto pierwszy miał sektorówkę? kto pierwszy zrobił oprawę z pasów materiału? kto pierwszy zaczął rozgrywać mecze o godzinie odpowiadającej dacie powstania klubu? A tak na marginesie to 80% waszego wokalnego repertuaru jest od kogoś zerżnięta, wasze autorskie dzieła są raczej kiepskiej jakości. ku*** dziecinne przekomarzanie.
A kto pierwszy zaczął prowadzić doping na meczach piłki nożnej?

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 12.06.2021, 12:34

A kto pierwszy zaczął prowadzić doping na meczach piłki nożnej?
Anglicy
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 13.06.2021, 16:20

Ma ktoś foto dzisiejszej oprawy Widzewa? Trzyma poziom. :D
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ZW1957 » 13.06.2021, 17:21

Oprawa roku :) Jhonson ole!

Obrazek
Obrazek

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 13.06.2021, 19:41

vvv pisze:
11.06.2021, 20:54
Chomik w takim razie jaki masz stosunek do dwoch przyspiewek spod zegara, to znaczy "w naszym miescie Lodzi" oraz "my kibice z Lodzi", krotko i na temat wyjasnij, bo po tym co napisales to jestem bardzo ciekawy odpowiedzi.
Nie odpowiedzą Ci, bo musieli by się przyznać że zżynają od największego wroga. Lepiej jest odbić piłeczkę choć prosiłeś o odpowiedź na swoje konkretne pytanie. Zresztą nie tylko to pościągali, ale nie ważne i tak są (tfu) pożal się Boże "wielcy".

P.S. I
Wejman, Liebich, Kunt, Sallman

P.S. II
#stadionesbeka

.:.
Posty: 158
Rejestracja: 10.08.2014, 21:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: .:. » 13.06.2021, 22:38

O co chodzi na Widzewie ? Wiara fc/osiedla zawiesiły działaność, a grupa "Ultras Widzew" normalnie chodzi na mecze i robi oprawy ... Jakiś podział, konflikt czy o co chodzi ?


titu
Posty: 10
Rejestracja: 26.08.2011, 00:15

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: titu » 14.06.2021, 11:32

Łódzki Klub Sportowy pisze:
14.06.2021, 10:19
$$$
Nie chodzi o $$$$ ...Gdyby to był problem to nawet nikt by o tym nie wspominał...Szacunek dla tych co nie popierają kurestwa!Można wiele powiedzieć jednak była potrzebna dekada by zasady się pozmieniały a nowych to już nie wiem kto naucza...

PolowaPolski
Posty: 257
Rejestracja: 19.08.2017, 20:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PolowaPolski » 14.06.2021, 12:17

2DZ pisze:
14.06.2021, 12:00
cWE7IK666 aka dŻONsonKA pisze:
24.05.2021, 08:30
Pierre89 pisze:
23.05.2021, 17:36

Co to za usprawiedliwienie, że ŁKS kogoś krył?! Czyli co, wy też możecie i nie powinniście mieć żadnych konsekwencji z tego powodu?!!! 'kurVVa', bo ŁKS, zaraz będzie, że Legia albo i GKS Bełchatów. Jedno jest pewne, Widzew musi zrobić u siebie porządek, bo jeśli już takie typowe bandy robią "krzyWe" akcje, to tylko patrzeć, aż wszystko w małoPolsce 'jebnie' caŁkoWicie.
A kto tu usprawiedliwia? Na pewno nie ja. Stwierdzam tylko fakt, że "przyganiaŁ kocioł dzbankoWi". A wplątanie w to klubu z Warszawy to już niezła komedia. :) Mamy kibiców werbowanych przez służby tak policyjne jak i te wyższe stopniem cbś, kibiców, gdzie co drugi ma immunitet poselski lub politykami się zasłania, więc troszkę kulą w płot strzeliłeś.
Stąd takie wyroki dla 'destrojersóW', którzy się jeszcze nie przyznali? ;)

Obrazek

Dur on tour pisze:
05.06.2021, 12:28
przypaŁoWiec z forum pisze:
04.06.2021, 20:46
Co by nie mówić o Widzewie, to zbierają się dziś w 150-200 osób i pojawiają się z "koroną", z którą żyją najlepiej z dwoma pozostałymi im, najważniejszymi flagami podczas boJiJkotu aktywnych FC i 'ultrasóW'. Ciekawe, czy ktoś się skusi.
Ile?!
Obrazek

Pewnie tyle. :)
Obecni na sektorze to Ci co nie wysiedli z aut w poplochu?

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 14.06.2021, 17:16

Ciekawe jakie kolejne farmazony wymyślicie? 😂

szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 15.06.2021, 17:51

To ten johnson konfident dalej lata na Widzewie? Wszyscy widzieli papiery ale widac zostal zaakceptowany

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Stadionowy » 18.06.2021, 09:02

Pique pisze:
14.06.2021, 17:16
Ciekawe jakie kolejne farmazony wymyślicie? 😂
Jesteś po stronie FC które odpuściły czy po stronie tego handlarza tytoniem?

UW1908
Posty: 519
Rejestracja: 21.08.2017, 21:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: UW1908 » 23.06.2021, 11:06

2DZ pisze:
23.06.2021, 10:40
Szwadron'97 pisze:
15.06.2021, 17:51
To johnson, konfiDent dalej "lata" na Widzewie? Wszyscy widzieli papiery, ale widać, tam został zaakceptoWany.
Obrazek

Jestem ciekaw, czy "wypłyną" dokumenty dot. reszty 'dhw', o których można (było) przeczytać w wersji, którą widzewska banDa "sprzedała" jADOWITEJ. ;)
Ty idź lepiej szukać zdjęć johnsona w internecie bo znów wstawisz zdjęcia trenera z fit fabric co się identycznie nazywa i będziesz zgrywał kumacza. A jesteś zwykłym pajacem. Wysrałeś tu dziesiątki postów o nim, a nawet nie masz pojęcia jak wygląda. I piszę to ja, kibic ŁKS-u.

R1908
Posty: 156
Rejestracja: 03.08.2017, 10:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: R1908 » 23.06.2021, 12:15

DHW obecne na turnieju w Strykowie?

serce miasta
Posty: 745
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: serce miasta » 24.06.2021, 02:48

R1908 pisze:
23.06.2021, 12:15
DHW obecne na turnieju w Strykowie?
tak,obecni przedstawiciele DHW na turnieju w Strykowie.

R1908
Posty: 156
Rejestracja: 03.08.2017, 10:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: R1908 » 24.06.2021, 08:49

Dzięki za odpowiedź

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wiernyioddany » 25.06.2021, 16:48

Sam nie wiem jak ta sprawa się zakończy ( a jest wyjaśnienia tam gdzie powinna) ale mam wrażenie że zdecydowana większość nie wie że kilka lat temu papiery widziała ekipa ŁKSu, miasta itp. Wszyscy uznali że jest okej . To że wszystko to trafiło do internetów to wielka porażka RTSu ale wrzucanie na J i na ekipe nie znając całej sytuacji to znak czasów. Zaznaczam że nie wiem jak to się zakończy i ręki ujebać za nikogo sobie nie dam, ale nauczony jestem że jak sprawy się nie zna to siedzi się cicho a nie"rozkminia". Dodam tylko że jak widać ŁKS też siedzi cicho a w mieście derbowym to dobra okazja do wbijania szpileczek więc.... :)
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

Inter Krostoszowice
Posty: 17
Rejestracja: 23.06.2021, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Inter Krostoszowice » 25.06.2021, 17:04

Czy działają jeszcze kibice Startu Łódź?
Inter Krostoszowice

szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: szwadron97 » 25.06.2021, 23:41

wiernyioddany pisze:
25.06.2021, 16:48
Sam nie wiem jak ta sprawa się zakończy ( a jest wyjaśnienia tam gdzie powinna) ale mam wrażenie że zdecydowana większość nie wie że kilka lat temu papiery widziała ekipa ŁKSu, miasta itp. Wszyscy uznali że jest okej . To że wszystko to trafiło do internetów to wielka porażka RTSu ale wrzucanie na J i na ekipe nie znając całej sytuacji to znak czasów. Zaznaczam że nie wiem jak to się zakończy i ręki ujebać za nikogo sobie nie dam, ale nauczony jestem że jak sprawy się nie zna to siedzi się cicho a nie"rozkminia". Dodam tylko że jak widać ŁKS też siedzi cicho a w mieście derbowym to dobra okazja do wbijania szpileczek więc.... :)
Jezeli sa papiery to co tam do wyjasniania?

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 25.06.2021, 23:42

Sam nie wiem jak ta sprawa się zakończy ( a jest wyjaśnienia tam gdzie powinna) ale mam wrażenie że zdecydowana większość nie wie że kilka lat temu papiery widziała ekipa ŁKSu, miasta itp. Wszyscy uznali że jest okej . To że wszystko to trafiło do internetów to wielka porażka RTSu ale wrzucanie na J i na ekipe nie znając całej sytuacji to znak czasów. Zaznaczam że nie wiem jak to się zakończy i ręki ujebać za nikogo sobie nie dam, ale nauczony jestem że jak sprawy się nie zna to siedzi się cicho a nie"rozkminia". Dodam tylko że jak widać ŁKS też siedzi cicho a w mieście derbowym to dobra okazja do wbijania szpileczek więc.... :)
Nie tłumacz się niedorozwojowi już ten kreskówkowy Spejson ma więcej oleju w głowie, niż ten mały prowokatorek, miłośnik trenerów personalnych, tfu na niego.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

plemplem81
Posty: 709
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 25.06.2021, 23:51

Inter Krostoszowice pisze:
25.06.2021, 17:04
Czy działają jeszcze kibice Startu Łódź?
Ostatnia odnotowana ich aktywność miała miejsce w latach 2015 i 2016 - z tego okresu pochodzą poniższe zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak na nic nie znaczącą ekipę w swoim mieście - fajne mieli (mają?) flagi :).
Co ciekawe w przeszłości mieli nawet krótkotrwałą zgodę z Pelikanem Łowicz. To ekipa, której korzenie istnienia sięgają drugiej połowy lat 90. zeszłego wieku - wydawali wówczas także swojego zina.

Ciekawi mnie klub Sparta Łódź - dość młody, bo założony w 2011 roku. Dotarłem do fotki potwierdzającej, że istniał (istnieje?) tam ruch kibicowski:

Obrazek

Czy ktoś coś więcej może o tej grupie opowiedzieć? Na fladze hasła związane z "inżynierami" i "politechniką" wskazywałyby, że jest to klub wspierany przez... studenciaków Politechniki Łódzkiej (pełna nazwa, to "Klub Sportowy Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej Sparta Łódź"). Ale być może jest w tym coś więcej?
Obrazek

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Saverok » 26.06.2021, 02:47

plemplem81 pisze:
25.06.2021, 23:51

Czy ktoś coś więcej może o tej grupie opowiedzieć? Na fladze hasła związane z "inżynierami" i "politechniką" wskazywałyby, że jest to klub wspierany przez... studenciaków Politechniki Łódzkiej (pełna nazwa, to "Klub Sportowy Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej Sparta Łódź"). Ale być może jest w tym coś więcej?
Można to ująć w studenckie "wybryki". W tym przypadku nie ma większego sedna, ot zbieranina studentów. No chyba, że podciągniesz pod to utarczki (nie tylko słowne) między Politechniką, a Uniwerkiem, zwłaszcza przy okazji Juwenaliów :)
Zaś jak przy uczelniach mowa, to były wydawane gadżety czy inne oznaki przynależności PŁ czy UŁ do jednego lub drugiego z bardziej popularniejszych klubów sportowych w mieście Łodzi.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Pique
Posty: 736
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Pique » 26.06.2021, 11:39

To kryminał określi status J. a nie jeden przygłup z drugim z forum kibice net czy z fejkowych kont na fejsbuczku. Jak kryminał powie, że J. jest w porządku to znów dozolina dostaniesz c**** do mordy za prucie się i pomawianie dobrych ludzi.

plemplem81
Posty: 709
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: plemplem81 » 26.06.2021, 12:19

Gdyby zaglądał tu ktoś z Pogoni Zduńska Wola - dajcie znać, co to za flaga uwidoczniona jest na płótnie "Weberlandia" (foto z 2005 roku):

Obrazek
Obrazek

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Grzesiek82 » 26.06.2021, 13:23

Pique pisze:
26.06.2021, 11:39
To kryminał określi status J. a nie jeden przygłup z drugim z forum kibice net czy z fejkowych kont na fejsbuczku. Jak kryminał powie, że J. jest w porządku to znów dozolina dostaniesz c**** do mordy za prucie się i pomawianie dobrych ludzi.
Czy ty i chomik widzieliście papiery na Dozola, albo wyjaśnił go kryminał? Bo przecież oby dwoje jechaliscie mu od frajera. Jak nie widziałeś papierów to również powinieneś dostać ch... do mordy

Asusss
Posty: 161
Rejestracja: 07.10.2019, 15:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Asusss » 26.06.2021, 17:19

Dozol Ty jebana durna spierdolino, chciałbym żeby Twój idol Dzonsonek Cię namierzył i wsadził Ci tak głęboko c**** do pyska ze wyjebało by Ci do reszty te twoje spierdolone szare komórki.
WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY 1910

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 26.06.2021, 19:24

Tylko tyle? :D
Jak to typowej kurwie ,ciągle mało. Taki związek trenerów personalnych to by było dopiero coś, nie prostatutko......
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Inter Krostoszowice
Posty: 17
Rejestracja: 23.06.2021, 19:59

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Inter Krostoszowice » 26.06.2021, 20:05

plemplem81 pisze:
25.06.2021, 23:51
Inter Krostoszowice pisze:
25.06.2021, 17:04
Czy działają jeszcze kibice Startu Łódź?
Ostatnia odnotowana ich aktywność miała miejsce w latach 2015 i 2016 - z tego okresu pochodzą poniższe zdjęcia:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak na nic nie znaczącą ekipę w swoim mieście - fajne mieli (mają?) flagi :).
Co ciekawe w przeszłości mieli nawet krótkotrwałą zgodę z Pelikanem Łowicz. To ekipa, której korzenie istnienia sięgają drugiej połowy lat 90. zeszłego wieku - wydawali wówczas także swojego zina.

Ciekawi mnie klub Sparta Łódź - dość młody, bo założony w 2011 roku. Dotarłem do fotki potwierdzającej, że istniał (istnieje?) tam ruch kibicowski:

Obrazek

Czy ktoś coś więcej może o tej grupie opowiedzieć? Na fladze hasła związane z "inżynierami" i "politechniką" wskazywałyby, że jest to klub wspierany przez... studenciaków Politechniki Łódzkiej (pełna nazwa, to "Klub Sportowy Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej Sparta Łódź"). Ale być może jest w tym coś więcej?
Dziękuję za odpowiedź
Inter Krostoszowice

PanTuNieStał
Posty: 562
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 27.06.2021, 01:13

Musisz się znać, impotencie. :)
Widzisz żałosny manipulancie nawet musisz zmieniać cytowane zdania, szkoda na ciebie czasu, zapewne cała żyletka jest z ciebie dumna.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Rzezimieszek
Posty: 16
Rejestracja: 22.06.2016, 16:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Rzezimieszek » 27.06.2021, 14:59

plemplem81
Ciekawy wpis. Czy można gdzieś znaleźć więcej informacji o historii kibiców Startu Łódź?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 7opieczz, bialyrasizm.pl, cybertomanek, cys1o, manson666, Miolnir i 127 gości