www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 04.06.2017, 09:20

ImperatorMistrz pisze:Czy Łks co wytyka Widzewowi ze jest klubem sukcesu i tylko na podstawie wyników ma kibiców ma teraz pretensje że nie awansuje? Na c*** wam żydowskie psy awans skoro dla Was sukcesy piłkarskie całe życie były szyderą i powodem do wstydu? Mieliśmy puchar mistrzów, mistrzostwa Polski i wtedy z tego szydziliscie a teraz módlcie się o awans do 2 ligi? Oby Drwęca awansowała a wy siedzicie w tej zasranej lidze skoro przez lata mieliście w dupe sukcesu piłkarskie niech tak zostanie do końca dni waszego marnego klubu. Gra toczy się o więcej niż awans, bo takze o wasze trybuny a im mniej trybun tym mniej was w Łodzi będzie w przyszłości.
Twoje zachowanie świadczy o jednym. O Twoim strachu...
Strachu przed ŁKSem.
Gdybyś wierzył na prawdę w tą "wielkość" Widzewa to byś miał w d****, czy awansują, czy nie, czy im wybudują trybuny itd.
Jednak Ty chcesz niszczyć przeciwnika w zwyczajnie frajerski sposób.
Pamiętaj, że nawet wrogu się nie życzy, a karma wraca...
I ktoś mówi, że ŁKS bardziej pała nienawiścią niż kocha swój klub.
Właśnie takie osoby jak Ty utwierdzają, że Widzew święty nie jest i ma w swoich szeregach jak już mówiłem ludzi o których wiek świadczy, że powinni być dojrzali i poważni, a jednak mózg mają gimnazjalisty...



WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 04.06.2017, 10:18

Biedni ełkaesiacy płaczą jak ostatnie cioty, chcą tego awansu tak bardzo, bo liczą że odmieni on tak chujowe oblicze tego zasmarkanego klubu, że nagle będą mieć stadion, sponsorów i tysiące sprzedanych karnetów, bo tak bardzo chcieliby mieć choćby namiastkę tego co dzieje się obecnie na Widzewie. Przez łzy jest biadolenie o pikolach i o zgrozo kibicach sukcesu (ostatni 20 lat temu no prawie wczoraj), kibicach ze wsi kiedy prowadzącym u nich jest kibic z chechła. Te wszystkie mizerne zagrywki i tak nie zmienią waszego ogólnego chujowego wizerunku żeby wam hanka wybudowała drugie Wembley, pozostaje , ujadanie szlochanie i ....partyzantka. Róg róg róg gol gol gol.
https://t.me/pump_upp

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 04.06.2017, 11:02

RÓG, RÓG, RÓG!
GOL, GOL, GOL!

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 04.06.2017, 11:23

ŻYDZEW to darmowa prostytutka.

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 04.06.2017, 12:41

Nie porównuj klubu piłkarskiego do sposobu traktowania waszych kobiet przez układowiczów z Amiki.

Miasto nasze
Posty: 38
Rejestracja: 09.05.2017, 14:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Miasto nasze » 04.06.2017, 13:36

Łódzki Klub Sportowy pisze:ŻYDZEW to darmowa prostytutka.
Płacz,płącz rodowity zydzi z chechła,kiedy znow konczysz z dopingiem na trybunce? hahaha j**** cie k****.

Janiol
Posty: 547
Rejestracja: 20.02.2017, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Janiol » 04.06.2017, 13:36

Znowu płacz ŁKSu. Niedawno o derby, teraz o przegrany mecz Widzewa. A tak się po rundzie jesiennej napinaliście, że macie pewny awans a tu jednak kupa do ostatniej kolejki.

Tak ogólnie to gnijcie w tej lidze do końca swych marnych dni :D
NORYMBERGA DLA KOMUNY

showmustgoon
Posty: 242
Rejestracja: 19.08.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: showmustgoon » 04.06.2017, 14:02

Przecież macie wyjebane na sukcesy sportowe bo to jeden z czynników waszej niepowtarzalnej stylówki (TOP3 w PL), więc o co to wycie?

RÓG RÓG RÓG GOL GOL GOL !

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 04.06.2017, 14:09

espana pisze:masz dziwną skłonność do przypisywania komuś niecnych celów i wymyślania cytatów. Ja nie pisałem o niesamowicie komunistycznym Widzewie i śląsku. Tylko jak ktoś mi wciska kity o spisku warszawskim to pokazuje "inny punkt widzenia"
Nie wiem, czy to ty, czy ktoś inny takie zarzuty stawiał, ale już nie raz sptkałem się tutaj (i nie tylko tutaj) z takimi właśnie absurdalnymi zarzutami wobec klubu, jak komunizm, gdzie ofiarami reżymu padli nie tylko niepodległościowcy, ale wszyscy Polacy w każdym aspekcie życia społecznego, a więc i kluby sportowe. Mówiąc krótko, nie miałem zamiaru przytykać tobie zarzutu o ową "komunistyczność" Widzewa, to było takie uwypuklenie co do mojej wypowiedzi, taka (uwaga trudne słowo) parabola, a nie uwaga zaadresowana konkretnie do kogoś, np ciebie.
espana pisze:A więc owszem Widzew miał 2 MP za komuny. Czyli połowę swojego dorobku. Możemy sobie więc zrobić tabelę bez komuny, wtedy Widzew będzie na poziomie Zagłębia Lubin, a zawsze miał ambicje na wyrost bycia jednym z największych klubów w Polsce, a nawet czasami w swej megalomanii, największym.
Wg mnie jest to trochę zły tok myślenia, albo przynajmniej niekompletny. Wielkość klubu może być rozpatrywana w różnych aspektach. Np. w aspekcie finansowym i wtedy, żaden z naszych polskich klubów nie jest wielki, bo każdy w zasadzie jest biedny, jak mysz kościelna. Może być też rozpatrywany w aspekcie osiągnięć sportowych. Tutaj Legia, czy Lech mają więcej tytułów od Widzewa na polskim podwórku. Ale te osiągnięcia sportowe też można rozpatrywać dwojako, bo możemy np w sposób uzasadniony założyć, że rzeczywistym wyznacznikiem tych osiągnięć sportowych są osiągnięcia na arenie międzynarodowej. A największe należały bodaj tylko do Legii, Górnika i Widzewa. Jendym z największych osiągnięć Legii jest dojście (o ile się nie mylę) do 1/4 finału Pucharu Mistrzów Krajowych (poprzednik Ligi Mistrzów), Widzew też doszedł do 1/4 fin. Zabrzański Górnik miał od groma sukcesów chyba w latach 70-tych (poprawcie mnie, jeśli się mylę) ale chyba co najmniej dwukrotnie grał w 1/4 fin. I jeszcze taka ciekawostka... ostatnim klubem, który grał w LM jest... Widzew. Który nota bene w 1996 nieznacznie przegrał na wyjeździe i zremisował u siebie z ówczesnym zdobywcą pucharu LM, Borussią.
Jeszcze inny aspekt to popularność danego klubu, a więc i marka i ilość kibiców. Legia i Widzew są chyba jedynymi klubami w całej Polsce, które mają swoich kibiców w niemal każdym zakątku kraju.
Tak więc w zasadzie każdy z tych aspektów składa się na wielkość i legendarność klubu.
rzutkarny pisze:Wpisz sobie w google "Legia Warszawa podatek od nieruchomości" i poczytaj. Legia jest jedynym klubem w Polsce, który ponosi ten koszt bo tak jest skonstruowana umowa najmu.
Poszedłem za twoją radą i wpisałem. Niewiele wyskoczyło, ale moją uwagę zwrócił artykuł w RP dotyczący sporu o interpretację podstawy opodatkowania przez NSA.

[link]

I w istocie, wynika z niego, że Legia płaci ów podatek, bo taki jest najprawdopodobniej zapis w umowie. Ustawa bowiem mówi wprawdzie, że płacą właściciele, ale mogą płacić też posiadacze (a nie właściciele), jeśli wynika to z umowy najmu lub dzierżawy. Toteż jestem w stanie uwierzyć w to. Ale nie mów mi, że Legia przepłaca za sam najem, bo dałem ci porównanie z Widzewem.
Waszą klubową bolączką jest przede wszystkim brak dotacji ze strony miasta, i ewentualnie ten podatek, chociaż to, że inne kluby mają inaczej skonstruowane umowy, nie znaczy, że takich umów, jaką macie wy się nie praktykuje, bo jest ona dopuszczalna przez kodeks cywilny. Do tego nie wiem, czy w umowie wynajem lóż przy Ł3 jest wliczony w najem całego stadionu, czy płacicie osobno. Ale podejrzewam, że jest wliczony w najem całego stadionu, inaczej nie byłoby zapisu o tym płaceniu podatku od nieruchomości. Toteż do tego 2,8 mln płaconego przez Widzew możesz doliczyć jeszcze 1,2 mln.
Tę famę o wielkiej krzywdzie Legii rozpuścił zarząd waszego klubu, a wasi kibice ochoczo podchwycili. Ale wziąwszy pod uwagę legijne plany inwestycyjne (Akademia i boiska treningowe) takie działanie Legii zrozumiałe, bo zarząd próbuje pozyskać mamonę na te inwestycje. Ale zrozum, to mówienie, że Legia jest taka pokrzywdzona tylko gra a nie fakty. Przykład porównawczy z tym Śląskiem Wrocław przytoczony przez Wandzela też niezbyt trafiony, bo tam jest swoiste kuriozum: nie dość, że wybudowany stadion gigant, który nawet nie wiem, czy w 40% jest zapełniony, to jeszcze miasto ponosi w większości gigantyczne koszty utrzymania obiektu - tylko czekać, aż wrocławianie (zwykli mieszkańcy) stracą cierpliwość i dostaną kurwicy.

Jeszcze kilka słów na temat niektórych żenujących komentarzy... Widzę, że porażka Widzewa bardzo mocno sfrustrowała kolegów zza miedzy, co widać w poziomie waszych wypowiedzi oraz częstotliwości farmazonów (ta chyba jest proporcjonalna do poziomu frustracji, która u was cyklicznie wzrasta i opada ;) ). Zaś źródła frustracji można łatwo się domyślić, bo podobno upragniony awans mocno się oddala, czyż nie? ;)
Kiedy jednak frustracja bierze górę nad merytoryczną dyskusją, chyba jakakolwiek rozmowa mija się z celem. To chyba najlepszy moment, żeby jakiś moderator znalazł deczko czasu na zrobienie tutaj porządku.

Poza tym wasze sfrustrowane wypowiedzi tutaj przynoszą raczej efekt odwrotny od zamierzonego, są bowiem jak miód na moje serce i chyba na serca pozostałych fanów Widzewa. :)
Abr1908 pisze:Beka idzzie z postawy Twoich braci po szalu.Ludzie honoru ochoczo wspierali waszych rywali gromkim "Róg,róg,róg..." zeby Twoja drużyna dostała na pizde.
Poproszę o źródło tej rewelacji, fantasto. Bo jak dla mnie, mogłeś jeszcze dodać do tego postu twierdzenie o owym gwałcie w Madrycie. Wówczas miałbyś miażdżącą przewagę w wyścigu do tytułu autora najgłupszego komentarza na tym forum. :)
łodzianin98 pisze:Twoje zachowanie świadczy o jednym. O Twoim strachu...
Strachu przed ŁKSem.
Gdybyś wierzył na prawdę w tą "wielkość" Widzewa to byś miał w d****, czy awansują, czy nie, czy im wybudują trybuny itd.
Nie wiem jak u Imperatora, ale ja nie czuję żadnego strachu przed Łks :) , no może tylko raz czułem, jak wracając z jednego z waszych meczów z Legią w 52 przyznałem się, że jestem za Widzewem i zostałem wyekspediowany z Ikarusa przez lufcik w oknie. Strach to czuję jedynie przed budowaniem kolosa dla kibiców klubu, którzy nie są w stanie zapełnić nawet tej jednej trybuny. A właściwie nie strach, tylko mój sprzeciw, bo chodzi też o moje pieniądze. Jak był projekt zbudowania 8-10 tysięcznika ale od razu z czterema trybunami (bo taka pojemność była i jest dla was optymalna, co nie ja stwierdziłem, tylko eksperci) i tańszego w utrzymaniu, to byliście przeciwni. Bo woleliście kolosa (mania wielkości, czy co?). Wiem, że macie przyobiecane skończenie budowy, ale ufam, że władze zmienią zdanie co do projektu i nie będą brnąć dalej w błędy. W tym momencie, skoro już wybudowano tę kretyńską trybunę, to jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest wybudowanie tylko drugiej o podobnej pojemności po przeciwnej stronie, tak byście nie musieli oglądać "wału przeciwpowodziowego", jak to określił jeden z was. I na tym koniec.
łodzianin98 pisze:Jednak Ty chcesz niszczyć przeciwnika w zwyczajnie frajerski sposób.
Pamiętaj, że nawet wrogu się nie życzy, a karma wraca...
Hehh... przyganiał kocioł garnkowi... ;)
łodzianin98 pisze:Czy się podłożyliście, czy nie to nie mi oceniać, nie widziałem tego meczu więc bez sensu by to było.
Osobiście uważam, że drużyna nie musiała się podkładać. Przez cały sezon grali padakę, gdzie proste celne podanie należało do rzadkości, zaś głupie straty były co chwilę, do tego gra bez żadnej koncepcji. Jak dla mnie to cała ta "drużyna" jest do wymiany, no może za wyj. D. Mąki i ewentualnie (z podkreśleniem tego ewentualnie) Michalskiego. Cała reszta bez wyjątków out! I mam nadzieję, że klub już o tym pomyślał wcześniej. Wg mnie szanse mocno się oddaliły, kiedy nie wygraliśmy z wami w derbach, potem tylko przedłużona nadzieja do czasu meczu z MKS Ełk, który w zasadzie wyjaśnił wszystko.
Toteż dla mnie dużo ciekawszy był wcześniejszy wieczór w Chorzowie (choć i tam -jeśli idzie o piłkę- wszystko zostało wyjaśnione wcześniej) od wieczoru przy Piłsudskiego. :)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

Miasto nasze
Posty: 38
Rejestracja: 09.05.2017, 14:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Miasto nasze » 04.06.2017, 14:17

trollu internetowy bzdury p********* takie,ze szok. A co sie dzialo takiego wieczorem w Chorzowie? Chyba ze Ci chodzilo o przedwczoraj :) Cala druzyna? Wolański,Kozłowski,Michalski,Mąka,Kaźmierowicz to rkegoslup tej druzyny,a i czy sugerujesz ze nie padlo wczoraj róg róg gol gol? Byles na meczu ?

mariuszek321
Posty: 103
Rejestracja: 14.07.2016, 20:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mariuszek321 » 04.06.2017, 14:18

A o co ta cała spina z tym róg róg róg ?

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 04.06.2017, 14:23

RTS krzyczał tak jak Drwęca wykonywała rzut rożny.

Żydki oddajcie flagę Ludzie Honoru, bo jest nieaktualna już.


Ambicja Walka bo w sercu jest przeplatanka!

Miasto nasze
Posty: 38
Rejestracja: 09.05.2017, 14:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Miasto nasze » 04.06.2017, 14:26

Łódzki Klub Sportowy pisze:RTS krzyczał tak jak Drwęca wykonywała rzut rożny.

Żydki oddajcie flagę Ludzie Honoru, bo jest nieaktualna już.


Ambicja Walka bo w sercu jest przeplatanka!
A Ty oddaj flage rodowici lodzianie,bo nie jestes z Łodzi :))

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rzutkarny » 04.06.2017, 14:29

@troll
Cała dyskusja dotycząca finansowania publicznego klubów wzięła się stąd, że użytkownik error ma urojenia według których Legia jest "utrzymywana przez państwo". Osobiście uważam, że umowa Legii jest odpowiednia, a dotowanie profesjonalnych klubów seniorskich z pieniędzy publicznych nie powinno mieć miejsca, tym bardziej w sportach gdzie zarabia się tak nieprzyzwoite pieniądze jak piłka nożna.
Jendym z największych osiągnięć Legii jest dojście (o ile się nie mylę) do 1/4 finału Pucharu Mistrzów Krajowych (poprzednik Ligi Mistrzów), Widzew też doszedł do 1/4 fin. Zabrzański Górnik miał od groma sukcesów chyba w latach 70-tych (poprawcie mnie, jeśli się mylę) ale chyba co najmniej dwukrotnie grał w 1/4 fin. I jeszcze taka ciekawostka... ostatnim klubem, który grał w LM jest... Widzew. Który nota bene w 1996 nieznacznie przegrał na wyjeździe i zremisował u siebie z ówczesnym zdobywcą pucharu LM, Borussią.
Precyzując, to jeśli chodzi o największe sukcesy w Europie Legii, to są to: 1/2 PEMK w 1970, rok później 1/4. Do tego 1/2 PZP w 1991 i dwukrotnie ćwierćfinał tych rozgrywek. Do tego oczywiście ćwierćfinał LM z sezonu 95/96.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: troll internetowy » 04.06.2017, 15:23

Miasto nasze pisze:trollu internetowy bzdury p********* takie,ze szok. A co sie dzialo takiego wieczorem w Chorzowie? Chyba ze Ci chodzilo o przedwczoraj :)
A umiemy czytać ze zrozumieniem?
Miasto nasze pisze:Cala druzyna? Wolański,Kozłowski,Michalski,Mąka,Kaźmierowicz to rkegoslup tej druzyny
Ty to nazywasz drużyną?? To ty dobry jesteś... :)
Miasto nasze pisze:czy sugerujesz ze nie padlo wczoraj róg róg gol gol? Byles na meczu ?
A gdzie coś takiego zasugerowałem?.. Odniosłem się do rzekomego srania na własną drużynę. Bo o ile zegar klepnął coś takiego (bo chyba nie jest tajemnicą, że widzewiacy nie przyklasną temu, że Łks - lokalny wórg i największa kosa awansuje), to nie zauważyłem, żeby trybuny ryczały coś w stylu "Drwęca, Drwęca!", nie zauważyłem też jęku zawodu, kiedy nasz bramkarz obronił karniaka. Tak, byłem na obu meczach, zarówno w Chorzowie, jak i potem na naszym. Ogólnie weekend udany, dzisiaj dogorywam. :)
Low kick coś tam pisze:Przecież to akurat jest prawda i większość kibicowskiej Europy o tym wie. Daliście sobie zerżnąć pijanego ziomka (a raczej nic z tym nie zrobiliście po fakcie) i od 14 III 2012 wasza sława pod tym względem nie przestaje lśnić jak gwiazdy na niebie w podmoskowskije wiecziera.
He, he... kolejny, który ma problemy z trzeźwością myślenia. To jest u was zaraźliwe, czy jak?.. ;) Nie odpowiadaj, to było retoryczne zapytanie. Ale dzięki za poprawę humoru. :)
Tak btw, jeśli ktoś miałby wątpliwości. Chłopaki z CSKA dobrze wiedzą, kogo j****, a kogo nie...
https://www.youtube.com/watch?v=TPxYgfYQmGo

P.S. Prośba do adminów forum. Jak nie potraficie poprawić kodu PHP, to wyjebcie tę opcję "nie można postawić jednego posta za drugim", bo ona najzwyczajniej się pierdoli. Nie stawiam jednego posta za drugim, a i tak to gówno się uaktywnia.
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: error04 » 04.06.2017, 18:13

rzutkarny pisze:@troll
Cała dyskusja dotycząca finansowania publicznego klubów wzięła się stąd, że użytkownik error ma urojenia według których Legia jest "utrzymywana przez państwo". Osobiście uważam, że umowa Legii jest odpowiednia, a dotowanie profesjonalnych klubów seniorskich z pieniędzy publicznych nie powinno mieć miejsca, tym bardziej w sportach gdzie zarabia się tak nieprzyzwoite pieniądze jak piłka nożna.
A mozesz mi pokazac gdzie ja tak napisalem? Cos zle przeczytales i robisz sobie wlasny cytat piszac ze to moje slowa? Pisalem ze Legia jest faworyzowana przez miasto, media i kolejne wladze rzadzace. Nie napisalem ze Legia jest z tej kasy utrzymywana. Mam to gdzies ile czego Legia dostaje moje posty byly o tym ze Legia dostaje a Polonia NIE.

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 04.06.2017, 19:29

troll internetowy pisze: P.S. Prośba do adminów forum. Jak nie potraficie poprawić kodu PHP, to wyjebcie tę opcję "nie można postawić jednego posta za drugim", bo ona najzwyczajniej się pierdoli. Nie stawiam jednego posta za drugim, a i tak to gówno się uaktywnia.
Bez kitu c*** mnie strzela z tym badziewiem. Ciągle sie to włącza nawet jak po dziesięciu postach chce cos napisać.

hWŁ ;)
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

NoMatterWhat
Posty: 612
Rejestracja: 07.11.2015, 21:09

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: NoMatterWhat » 04.06.2017, 19:39

Czemu Lksiaki nie bylo zadnych komentarzy, ze podlozylismy sie Elkowi?

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 04.06.2017, 19:46

NoMatterWhat pisze:Czemu Lksiaki nie bylo zadnych komentarzy, ze podlozylismy sie Elkowi?

Rozbiłeś bank :D
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 04.06.2017, 20:38

Czemu Lksiaki nie bylo zadnych komentarzy, ze podlozylismy sie Elkowi?
Rozbiłeś bank :D
Bo Boniek wyjechał do Rzymu? :-)
https://t.me/pump_upp

total1908
Posty: 158
Rejestracja: 30.09.2009, 04:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: total1908 » 04.06.2017, 21:11

ten sie smieje kto sie smieje ostatni. Historia juz nie raz pokazala wasze nieczyste zagrania odwracaly sie przeciw wam. Tak bedzie i tym razem.
Zgierscy fani dumni w wierze wychowani na GALERZE !!

old school CRBB
Posty: 111
Rejestracja: 04.01.2017, 09:13

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: old school CRBB » 04.06.2017, 21:25

~60 osób Na zakazie. Psiarnia całkowicie o******. Nikt kto miał dowód z łódzkiego nie mógł wejść na stadion. Nawet dziennikarze z Łodzi mieli poważne problemy - nie ma cię na liście nie wchodzisz(legitymacja prasowa nie pomagała). Kibice ŁKS-u siedzący w środkowej części trybuny byli lepiej słyszalni niż ząbkowiczanie(brawa za akcję, komentarze boiskowe, czy radość ze zwycięstwa). Wielu było zdziwionych naszą liczbą. Większość kibiców zza ogrodzenia dopinguje ŁKS, w końcówce.meczu zaznaczają swą obecność. SZACUNEK:1. Dla tych którzy przedostali się na trybunę Dolcanu
2. Dla tych co dzielnie kibicowali zza płotu
3. Dla Tych co wierzyli

Łódzki Klub Sportowy
Posty: 275
Rejestracja: 29.01.2010, 15:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Łódzki Klub Sportowy » 04.06.2017, 21:41

ŻYDZEW TANIA DZIWKA!

yurez
Posty: 380
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 04.06.2017, 22:56

Łódzki Klub Sportowy pisze:ŻYDZEW TANIA DZIWKA!
Co się prujesz WIEŚNIAKU :)

RÓG RÓG RÓG ! GOL GOL GOL !

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 04.06.2017, 23:49

Ciekawe czy pod zegarem faktycznie ten ziomek poszedł szukać tego drugiego i mu swoje stanowisko ws. CSKA przedstawiał....

Janiol
Posty: 547
Rejestracja: 20.02.2017, 20:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Janiol » 05.06.2017, 00:07

Low kick na kolano pisze:
yurez pisze:Co się prujesz WIEŚNIAKU :)

RÓG RÓG RÓG ! GOL GOL GOL !
Hahaha, doczekaliśmy czasów, w których pierdzewiak wyzywa kibica innego klubu od "wieśniaka"! "Róg, róg róg, gol, gol, gol" - to sobie taką flagę uszyjcie burackie rozenbaumy (którą i tak wam wyjebiemy, jak zwykle wcześniej czy później każdą).
Low kick przestań już płakać. Jak nie awansujecie teraz to powalczycie za rok.
NORYMBERGA DLA KOMUNY

Hustin Doffman
Posty: 274
Rejestracja: 30.01.2016, 21:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Hustin Doffman » 05.06.2017, 00:22

łodzianin98 pisze:Ciekawe czy pod zegarem faktycznie ten ziomek poszedł szukać tego drugiego i mu swoje stanowisko ws. CSKA przedstawiał....

Pewnie że byłem :) jedynie co usłyszałem "pierdolniety jestes? jakis prujdupa z kibice.net ci napisal ze tu stoi i ty go szukasz? idz sie przejdz stary" oczywiscie nie mowilem ze chodzi o cska tylko ze ktorys tutejszych forumowiczów prosil zebym go tu znalazl. Ośmieszyłem sie i tyle. No ale co poradzisz?
RTS WIDZEW - WŁADCY MIASTA WŁÓKNIARZY

yurez
Posty: 380
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 05.06.2017, 00:38

Low kick na kolano pisze:
yurez pisze:Co się prujesz WIEŚNIAKU :)

RÓG RÓG RÓG ! GOL GOL GOL !
Hahaha, doczekaliśmy czasów, w których pierdzewiak wyzywa kibica innego klubu od "wieśniaka"! "Róg, róg róg, gol, gol, gol" - to sobie taką flagę uszyjcie burackie rozenbaumy (którą i tak wam wyjebiemy, jak zwykle wcześniej czy później każdą).
Nie Ty ojszczana k**** będziesz pisać jakie flagi RTS ma robić i nie Ty byś je kroil jeśli już by do czegoś doszło . Skonczyles już siedzieć na miejskich kamerkach z Toyi internetowy e-wojowniku ??

yurez
Posty: 380
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: yurez » 05.06.2017, 00:48

Low kick na kolano pisze:
yurez pisze:będziesz pisać jakie flagi RTS ma robić
Tak. Będę również ci mówił kiedy i komu masz obciągać oraz jakich podpasek powinieneś używać kiedy ci krew leci raz w miesiącu, a także nie pozwolę żebyś dając d*** wyłącznie pijanym Ruskim zaniedbywała swoich żydowskich rodaków, jebana wieśniaro.
Low kicka pierdolnij sobie na głowę biała farmazoniaro .A swoje dewiacje seksualne ,uchybienia i fetysze zostaw dla siebie ruro zesrana

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 05.06.2017, 04:00

low kick, takie rzeczy się podobno leczy. Dowiedz się u waszego lidera, gringo, jak do tego tematu podejść, bo wzbijasz się na kolejne poziomy obrzydzenia.

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 05.06.2017, 08:04

Hustin Doffman pisze:
łodzianin98 pisze:Ciekawe czy pod zegarem faktycznie ten ziomek poszedł szukać tego drugiego i mu swoje stanowisko ws. CSKA przedstawiał....

Pewnie że byłem :) jedynie co usłyszałem "pierdolniety jestes? jakis prujdupa z kibice.net ci napisal ze tu stoi i ty go szukasz? idz sie przejdz stary" oczywiscie nie mowilem ze chodzi o cska tylko ze ktorys tutejszych forumowiczów prosil zebym go tu znalazl. Ośmieszyłem sie i tyle. No ale co poradzisz?
Ale mimo wszystko i tak szanuje za odwage bo nie każdemu by jej starczyło...

FWC
Posty: 318
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: FWC » 05.06.2017, 11:26

jak czytam ten wszechobecny lament ŁKSiaków odnoście porażki z Parkietami to aż się morda cieszy :) dawajcie dalej panowie :)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

Cees
Posty: 340
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Cees » 05.06.2017, 12:41

Panowie z Łks-u nie bądzcie dziećmi - sami w tej sytuacji zagralibyście to samo a przeczenie temu jest czysta hipokryzja. Rywalizacja w mieście już dawno wyszła poza honorowe ramy i mam tu na myśli sprzęt, rozpierdalanie własności klubowej (autokar) czy postawa piłkarzy na boisku. To jest wojna a przy wyrównanym potencjale obu ekip, takie i inne sytuacje będą na porządku dziennym.


PS. Calkiem niedawno portal szulca nakręcał afere pod Drwęce i to wtedy było honorowe?

PierszePierdolnięcie
Posty: 788
Rejestracja: 26.09.2010, 23:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PierszePierdolnięcie » 05.06.2017, 12:56

Może by tak odbić od polityki i finiszparkietu...
Mam kilka beznapinkowych pytań.

Jaką pojemność mają teraz młyny RTS i ŁKS?

RTS prowadzi jakiś ranking wyjazdowy/u siebie Fan Clubów? Które FC najlepiej jeżdżą na mecze wyjazdowe i w Łodzi?

Które FC Widzewa i ŁKS obiektywnie są teraz najaktywniejsze(chodzi mi o FC z województwa łódzkiego, bez Włocławka i WFCG)

I może ktoś starszej daty obiektywnie napisać które fc Widzewa w dawniejszych latach były najmocniejsze, które miały między sobą kosę(bo z tego co pamiętam np. Sieradz ze Zduńską wolą i Zgierz z którymś fc chyba nie pałały do siebie sympatią:)), które najmocniej wywierały wpływ na to co działo się na Widzewie?

Mam nadzieje że zacznie się dyskusja na poziomie, tak jak jeszcze kilka stron do tyłu.
Obrazek

Marcel1908
Posty: 54
Rejestracja: 23.04.2017, 20:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marcel1908 » 05.06.2017, 13:23

Cees pisze:Panowie z Łks-u nie bądzcie dziećmi - sami w tej sytuacji zagralibyście to samo a przeczenie temu jest czysta hipokryzja. Rywalizacja w mieście już dawno wyszła poza honorowe ramy i mam tu na myśli sprzęt, rozpierdalanie własności klubowej (autokar) czy postawa piłkarzy na boisku. To jest wojna a przy wyrównanym potencjale obu ekip, takie i inne sytuacje będą na porządku dziennym.


PS. Calkiem niedawno portal szulca nakręcał afere pod Drwęce i to wtedy było honorowe?
Nie ukrywam , że gdyby chodziło o tzw. "podłożenie" w sprawie spadku z jakiejś ligi nie miałbym wątpliwości jednak kierując się logiką w przypadku walki o awans miałbym dylemat , chyba nie chciałbym się znowu kopać z wrogiem w przyszłym sezonie.

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ImperatorMistrz » 05.06.2017, 13:37

Nikt nie mówił kopacza jak mają grać, pewnie wkurwiliscie ich pomalowaniem autokaru:)

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 05.06.2017, 14:23

Marcel zgadzam się z tobą, po prostu w przyszłym sezonie jednego poważnego kandydata mniej, przeczucie mi mówi że awansujecie zbyt wiele okoliczności z tej rundy o tym świadczy. W tym zacietrzewieniu i ślinotoku obecnych tu hools, nie przyszło do glowy że Widzew na tą chwilę ma prawie same drewna nie piłkarzy i gra jak gra więc ze sportowego punktu, nie dziwne że wynik był jaki był, a kibice przecież chcemy dla siebie jak najgorzej czyż nie?
https://t.me/pump_upp

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Fanatycy Widzewa » 05.06.2017, 16:40

PierszePierdolnięcie pisze:Jaką pojemność mają teraz młyny RTS i ŁKS?
u nas ok. 3300
PierszePierdolnięcie pisze:RTS prowadzi jakiś ranking wyjazdowy/u siebie Fan Clubów? Które FC najlepiej jeżdżą na mecze wyjazdowe i w Łodzi?
nie prowadzimy

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: hWŁ » 05.06.2017, 20:57

Hustin Doffman pisze:Pewnie że byłem :) jedynie co usłyszałem "pierdolniety jestes? jakis prujdupa z kibice.net ci napisal ze tu stoi i ty go szukasz? idz sie przejdz stary" oczywiscie nie mowilem ze chodzi o cska tylko ze ktorys tutejszych forumowiczów prosil zebym go tu znalazl. Ośmieszyłem sie i tyle. No ale co poradzisz?
W sumie całkiem o tobie zapomniałem i chociaż na mecz spóźniłem się ok 10 min to nikogo nie stwierdziliśmy, a kilka osób tam stało i wiedziało, że ma być napinatorka co ciśnie po CSKA. Nie wiem czy kogoś pytałeś, ale na pewno nie chłopaków z bandy. Więc przestać wymyślać bzdury obsrańcu bo tym się jedynie ośmieszasz. A na potwierdzenie moich słów jestem widoczny na jednym ze zdjęć Seby za flagą Łódź z orzełkiem w białej koszulce sekcja wyjazdowa. Tyle ode mnie pajacu.

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: łodzianin98 » 05.06.2017, 21:54

A w ogóle ktoś ma potwierdzenie, że to faktycznie Ty tam za tą flagą stoisz, a nie przeanalizowałeś sobie zdjęcia i "ach dobra za tego się podam"?
I tak w ogóle to co miała wnieść jego opinia nt. CSKA? Przekopany by został jak wczoraj ziomek na Legii, czy by zakaz wejścia dostał na mecze Widzewa i by musiał oddawać barwy?
Na prawdę ten cały fanatyzm niektóry zabiera normalne myślenie...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kumitsu, michal68 i 316 gości