www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Widzewski Charakter
Posty: 226
Rejestracja: 27.09.2017, 13:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Widzewski Charakter » 18.05.2018, 08:08

Pytał cię ktoś parchu, że się wcinasz?



kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 18.05.2018, 08:11

Na szczęście jutro szabas, to będzie troche spokoju od żydzewiaków w tym temacie, mam nadzieję.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Averno » 18.05.2018, 09:27

KaeSPe pisze:
17.05.2018, 23:17
Ad. 2. W Warszawie są trzy siły:
Legia z przystawkami
Polonia
AKS Zły, który zaliczył już w******* i od L, i od P., czyli można powiedzieć, że są niezależni.
A zrobiliście coś z gościem ze starej gwardii, który był widoczny z szalikiem Złego na meczach tego klubu?

Ok niech Ci będzie że z przystawkami, ale jedna z tych przystawek, Hutnik i to sam, bez wzmocnień , na równe liczby by dał wam radę ;)

Co do Złego i tępienia, to są pikniki z ruchów lewicowyh, gdzie w młynie zasłaniają się kobietami i dziećmi. Ekipa chodząca na Targówek ma z nimi do czynienia w lidze i właśnie tu dali najbardziej d***. Na meczu napinka do tej zbieraniny lewackiej, a jakoś niewiele później Zły grał na ich stadionie mecz, już to pisałem w temacie ale napiszę jeszcze raz: przyszedłem z ciekawości czy ten Zły sie pojawi i czy pojawi się też Targówek a okazja była przednia, zero ochrony, policji, mało ludzi, stadion Targówka. Zły bez dzieci i z jedna dziewczyną w sile jakieś 10-12os. Jakie było zdziwienie że z Targówka - pojawiło się okrągłe 0.....
Niestety z obecnych ekip dzielnicowych, jedynie Hutnik trzyma klasę i coś tam próbuje jeszcze Olimpia.

WieszWięcej
Posty: 105
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WieszWięcej » 18.05.2018, 10:32

Averno pisze:
18.05.2018, 09:27
KaeSPe pisze:
17.05.2018, 23:17
Ad. 2. W Warszawie są trzy siły:
Legia z przystawkami
Polonia
AKS Zły, który zaliczył już w******* i od L, i od P., czyli można powiedzieć, że są niezależni.
A zrobiliście coś z gościem ze starej gwardii, który był widoczny z szalikiem Złego na meczach tego klubu?

Ok niech Ci będzie że z przystawkami, ale jedna z tych przystawek, Hutnik i to sam, bez wzmocnień , na równe liczby by dał wam radę ;)

Co do Złego i tępienia, to są pikniki z ruchów lewicowyh, gdzie w młynie zasłaniają się kobietami i dziećmi. Ekipa chodząca na Targówek ma z nimi do czynienia w lidze i właśnie tu dali najbardziej d***. Na meczu napinka do tej zbieraniny lewackiej, a jakoś niewiele później Zły grał na ich stadionie mecz, już to pisałem w temacie ale napiszę jeszcze raz: przyszedłem z ciekawości czy ten Zły sie pojawi i czy pojawi się też Targówek a okazja była przednia, zero ochrony, policji, mało ludzi, stadion Targówka. Zły bez dzieci i z jedna dziewczyną w sile jakieś 10-12os. Jakie było zdziwienie że z Targówka - pojawiło się okrągłe 0.....
Niestety z obecnych ekip dzielnicowych, jedynie Hutnik trzyma klasę i coś tam próbuje jeszcze Olimpia.
Hutnik od dłuższego czasu jest ekipą wymarłą. No chyba, że "trzymanie klasy" to zbieranie się dwa razy w roku i wyjazdy po 5 osób.

KaeSPe
Posty: 72
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: KaeSPe » 18.05.2018, 11:50

Averno pisze:
18.05.2018, 09:27
Co do Złego i tępienia, to są pikniki z ruchów lewicowyh, gdzie w młynie zasłaniają się kobietami i dziećmi. Ekipa chodząca na Targówek ma z nimi do czynienia w lidze i właśnie tu dali najbardziej d***. Na meczu napinka do tej zbieraniny lewackiej, a jakoś niewiele później Zły grał na ich stadionie mecz, już to pisałem w temacie ale napiszę jeszcze raz: przyszedłem z ciekawości czy ten Zły sie pojawi i czy pojawi się też Targówek a okazja była przednia, zero ochrony, policji, mało ludzi, stadion Targówka. Zły bez dzieci i z jedna dziewczyną w sile jakieś 10-12os. Jakie było zdziwienie że z Targówka - pojawiło się okrągłe 0.....
Niestety z obecnych ekip dzielnicowych, jedynie Hutnik trzyma klasę i coś tam próbuje jeszcze Olimpia.
Może i lewacy, ale przynajmniej mają jaja żeby być niezależnymi od Legii, a nie tylko przydupasami.

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 18.05.2018, 12:09

KaeSPe pisze:
18.05.2018, 11:50
Może i lewacy, ale przynajmniej mają jaja żeby być niezależnymi od Legii, a nie tylko przydupasami.
Koniecznie pozdrów kolegów z Łodzi, nieprzydupasie ;)

ludwik16
Posty: 29
Rejestracja: 12.03.2017, 18:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ludwik16 » 18.05.2018, 13:43

DoZo(L) pisze:
17.05.2018, 18:34
piotrg pisze:
16.05.2018, 23:08
Polonia już nie jest drugą siłą w Warszawie:

(...)
Przecież ona prawdopodobnie się nie łapie nawet do pierwszej trójki w W-wie. Niech się zmierzy (na ręce!) z Olimpią, GKP itp. o miejsce w 'top 5', to może gdzieś będzie można ją w stołeczneugo koniec j dziesiątce upchnąć.
DozoL ty parówo dziecieca.odejdz od monitora i wez sie za nauke bo nie długo koniec .roku szkolnego.a jak nie to będziesz rozjebany jak pasztetowa na słońcu!!

EeeRTeeeS
Posty: 34
Rejestracja: 24.01.2018, 12:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: EeeRTeeeS » 18.05.2018, 13:46

ludwik16 pisze:
18.05.2018, 13:43
DoZo(L) pisze:
17.05.2018, 18:34
piotrg pisze:
16.05.2018, 23:08
Polonia już nie jest drugą siłą w Warszawie:

(...)
Przecież ona prawdopodobnie się nie łapie nawet do pierwszej trójki w W-wie. Niech się zmierzy (na ręce!) z Olimpią, GKP itp. o miejsce w 'top 5', to może gdzieś będzie można ją w stołeczneugo koniec j dziesiątce upchnąć.
DozoL ty parówo dziecieca.odejdz od monitora i wez sie za nauke bo nie długo koniec .roku szkolnego.a jak nie to będziesz rozjebany jak pasztetowa na słońcu!!
ludwik cwelu łódzki

Nurni F.
Posty: 182
Rejestracja: 08.05.2013, 07:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Nurni F. » 18.05.2018, 15:00

Tępienie grupki piknikowych lewaków & hipsterów, wśród której zawsze/prawie zawsze są dzieci i kobiety? Na tym etapie ich "działalności" raczej grozni/wielce szkodliwi nie są, ot całkowita egzotyka/ciekawostka, a nie najmniejsze nawet zagrożenie, dla kogokolwiek (przynajmniej na to wygląda).
Wartości to podstawa

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: info z TMK » 18.05.2018, 15:11

Czy w******* który lewaki zaliczyły od Legii i Polonii, o którym wspomniał ktoś wyżej, skończył się zawiadomieniem do organów ścigania czy ekipa ze sklotow przestrzega zasad kibicowskich?:-)

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Artur Polska » 18.05.2018, 17:53

Można cos na ten temat prosić o więcej info ?? Kiedy i gdzie dostali wpierdziel od Polonii i Legii ?

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Jaśnie Pan » 18.05.2018, 22:07

Artur Polska pisze:
18.05.2018, 17:53
Można cos na ten temat prosić o więcej info ?? Kiedy i gdzie dostali wpierdziel od Polonii i Legii ?
A co z ucha będziesz strzelał czy materiał dowodowy zbierasz. Dostali to dostali tyle.

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Artur Polska » 18.05.2018, 22:50

Po to chyba jest forum, nie??? ... Ale jak widać nie kazdy o tym wie, masz pisać takie cos to wolisz nic nie pisać!

malyszomania
Posty: 4
Rejestracja: 27.04.2018, 03:06

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: malyszomania » 18.05.2018, 23:46

A co to za różnica kiedy ??
Dostali podczas swoich meczów/ po meczu i od Legii i Polonii.

info z TMK pisze:
18.05.2018, 15:11
Czy w******* który lewaki zaliczyły od Legii i Polonii, o którym wspomniał ktoś wyżej, skończył się zawiadomieniem do organów ścigania czy ekipa ze sklotow przestrzega zasad kibicowskich?:-)
Skończyło się bez konsekwencji.

jkzk1
Posty: 19
Rejestracja: 14.12.2017, 21:38

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jkzk1 » 28.05.2018, 13:07

Mógłby ktoś nakreślić mniej więcej lata od kiedy Polonia zaczęła używać masowo sprzętu?

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 28.05.2018, 14:43

jkzk1 pisze:
28.05.2018, 13:07
Mógłby ktoś nakreślić mniej więcej lata od kiedy Polonia zaczęła używać masowo sprzętu?
Jak zrobiło się zwarcie w Twoim inkubatorze - użyto go do odryglowania pokrywy - po co? Do dziś nie wiem - przynajmniej nie byłoby durnych pytań.
Zanim jednak posypie się tu lawina jedynych prawych w tym mieście - wtedy, kiedy L w przewadze zaczęła atakować sprzętem Polonię - zadowolony z odpowiedzi?

ChP
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2016, 17:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ChP » 28.05.2018, 15:29

jkzk1 pisze:
28.05.2018, 13:07
Mógłby ktoś nakreślić mniej więcej lata od kiedy Polonia zaczęła używać masowo sprzętu?
Wtedy jak Legia zaczęła :)

jkzk1
Posty: 19
Rejestracja: 14.12.2017, 21:38

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jkzk1 » 28.05.2018, 15:31

Zadaj grzecznie pytanie, to Cię jakaś parówa osra. Ale ok, niech będzie po Twojemu i jeszcze raz. Mógłby ktoś nakreślić mniej więcej lata od kiedy w Warszawie zaczął być masowo używany sprzęt? Pasuje? Znasz odpowiedź na to pytanie? Nie? To W**********. :)

AMF
Posty: 61
Rejestracja: 13.09.2012, 21:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: AMF » 28.05.2018, 17:34

"Znasz odpowiedź na to pytanie? Nie? To W**********"
Widzisz chłopie, sam udzieliłes sobie konkretnej wskazówki 😉

Aaabbb2323
Posty: 140
Rejestracja: 01.08.2017, 15:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Aaabbb2323 » 28.05.2018, 18:19

mancunia pisze:
28.05.2018, 14:43
jkzk1 pisze:
28.05.2018, 13:07
Mógłby ktoś nakreślić mniej więcej lata od kiedy Polonia zaczęła używać masowo sprzętu?
Jak zrobiło się zwarcie w Twoim inkubatorze - użyto go do odryglowania pokrywy - po co? Do dziś nie wiem - przynajmniej nie byłoby durnych pytań.
Zanim jednak posypie się tu lawina jedynych prawych w tym mieście - wtedy, kiedy L w przewadze zaczęła atakować sprzętem Polonię - zadowolony z odpowiedzi?
A te słynne "c*** z zasadami, potniemy Legie nożami" to znikąd się wzięło? ;) za dużo się naoglądali ziomali z KRK, ale tu im nie "pykło", tak jak tamtym :) uprzedzam, że w polemikę z nikim z KSP nie wchodzę :) pozdrawiam

OldKSP
Posty: 22
Rejestracja: 26.07.2014, 22:10

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: OldKSP » 28.05.2018, 22:06

jkzk1 pisze:
28.05.2018, 13:07
Mógłby ktoś nakreślić mniej więcej lata od kiedy Polonia zaczęła używać masowo sprzętu?
Typowy przykład legijno-gebelsowskiej propagandy. Czemu nie zapytałeś w jakiej sytuacji i kiedy Polonia używa "masowo" sprzętu ,tylko przeszedłeś od razu do porządku dziennego ,że używa i c***????

Skoro nikt z Legii ,oprócz Foxxa oficjalnie się tu nie wypowiada,to Foxxie ,pytanie tak naprawdę jest skierowane do Ciebie!!!
Osobiście to ja raczej pamiętam długie kawałki szyb w rękach legionistów,ganiających nas po klubie jak tam kiedyś wróciliśmy z jakiś pucharów z Łodzi. Kolejny powrót z pucharów,rozjebka autokaru na dziedzińcu Polonii ,siekiera i drewniane zaostrzone ekspozytory z gazet zajebane z Macka :-). Wywózka do lasu,wybijanie zębów młotkiem.........Pocięty E.K. i M.B. na Marszu Niepodległości,tak wiem to nie Legia tylko Hutnik :-) Dwa razy rozjebana Czarna Koszule,pewnie szyby ,bar stoły były tłuczone honorowo gołymi łapami.
Z czasów bardziej teraźniejszych ,pewni bracia mieszkający nad kinem Muranów ,którzy z upodobaniem oraz nożem i maczetą kroją 12-13 laktów wracających z treningów Mks-u. Ci sami bracia przystawiają maczetę do brzucha dziewczynie w 8 miesiącu pod cukierenką na Andersa co by tylko jej chłopak wyskoczył z polonijnej koszulki.............Ale nie, gdzie tam,to niemożliwe ,żeby ta wspaniała,honorowa Legia używała takich środków na nieistniejącą ekipę.

Wypowiadam się tu raz na ruski rok ,więc też nie mam ochoty wchodzić w jakąś dziwną polemikę,szczególnie ,że jeszcze się taki na tym forum nie objawił co by wygrał z legijną propagandą.
A teraz mogę zacząć tylko odliczać 3, 2, 1...........zaczynajcie jechać Polonii od konfidentów i lewaków,po mnie to spływa i tylko wywołuje uśmiech politowania.
Mimo wszystko spokojnej nocy!!!!

Patryk022
Posty: 46
Rejestracja: 12.06.2016, 13:51

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Patryk022 » 28.05.2018, 23:57

Braci nad kinem Muranów zapewne już sprzedaliście, jak nie to właśnie to zrobiłeś. Dalej piszcie że zła Legia was dojeżdża za darmo. Napisz jeszcze kiedy to się działo i o której godzinie, ułatwisz mostowiakom robotę

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 29.05.2018, 09:38

OldKSP pisze:
28.05.2018, 22:06
Skoro nikt z Legii ,oprócz Foxxa oficjalnie się tu nie wypowiada,to Foxxie ,pytanie tak naprawdę jest skierowane do Ciebie!!! (...)
A jak brzmi to pytanie?
A co tam w komentarzach na Onecie?

Artur Polska
Posty: 246
Rejestracja: 28.03.2017, 20:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Artur Polska » 29.05.2018, 15:09

OldKSP pisze:
28.05.2018, 22:06
jkzk1 pisze:
28.05.2018, 13:07
Mógłby ktoś nakreślić mniej więcej lata od kiedy Polonia zaczęła używać masowo sprzętu?
Typowy przykład legijno-gebelsowskiej propagandy. Czemu nie zapytałeś w jakiej sytuacji i kiedy Polonia używa "masowo" sprzętu ,tylko przeszedłeś od razu do porządku dziennego ,że używa i c***????

Skoro nikt z Legii ,oprócz Foxxa oficjalnie się tu nie wypowiada,to Foxxie ,pytanie tak naprawdę jest skierowane do Ciebie!!!
Osobiście to ja raczej pamiętam długie kawałki szyb w rękach legionistów,ganiających nas po klubie jak tam kiedyś wróciliśmy z jakiś pucharów z Łodzi. Kolejny powrót z pucharów,rozjebka autokaru na dziedzińcu Polonii ,siekiera i drewniane zaostrzone ekspozytory z gazet zajebane z Macka :-). Wywózka do lasu,wybijanie zębów młotkiem.........Pocięty E.K. i M.B. na Marszu Niepodległości,tak wiem to nie Legia tylko Hutnik :-) Dwa razy rozjebana Czarna Koszule,pewnie szyby ,bar stoły były tłuczone honorowo gołymi łapami.
Z czasów bardziej teraźniejszych ,pewni bracia mieszkający nad kinem Muranów ,którzy z upodobaniem oraz nożem i maczetą kroją 12-13 laktów wracających z treningów Mks-u. Ci sami bracia przystawiają maczetę do brzucha dziewczynie w 8 miesiącu pod cukierenką na Andersa co by tylko jej chłopak wyskoczył z polonijnej koszulki.............Ale nie, gdzie tam,to niemożliwe ,żeby ta wspaniała,honorowa Legia używała takich środków na nieistniejącą ekipę.

Wypowiadam się tu raz na ruski rok ,więc też nie mam ochoty wchodzić w jakąś dziwną polemikę,szczególnie ,że jeszcze się taki na tym forum nie objawił co by wygrał z legijną propagandą.
A teraz mogę zacząć tylko odliczać 3, 2, 1...........zaczynajcie jechać Polonii od konfidentów i lewaków,po mnie to spływa i tylko wywołuje uśmiech politowania.
Mimo wszystko spokojnej nocy!!!!
Ci sami bracia przystawiają maczetę do brzucha dziewczynie w 8 miesiącu pod cukierenką na Andersa co by tylko jej chłopak wyskoczył z polonijnej koszulki.
???????? ...... Co za k****... A co jeśli by poroniła ?! Po raz kolejny udowadniacie że nie nalezy wam sie nawet odrobiny szacunku ... Patologia i tyle, są przecież jakieś granice w kibicowskim swiecie!! LTSK

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 29.05.2018, 15:39

OldKSP pisze:
28.05.2018, 22:06
jkzk1 pisze:
28.05.2018, 13:07
Mógłby ktoś nakreślić mniej więcej lata od kiedy Polonia zaczęła używać masowo sprzętu?
Typowy przykład legijno-gebelsowskiej propagandy. Czemu nie zapytałeś w jakiej sytuacji i kiedy Polonia używa "masowo" sprzętu ,tylko przeszedłeś od razu do porządku dziennego ,że używa i c***????

Skoro nikt z Legii ,oprócz Foxxa oficjalnie się tu nie wypowiada,to Foxxie ,pytanie tak naprawdę jest skierowane do Ciebie!!!
Osobiście to ja raczej pamiętam długie kawałki szyb w rękach legionistów,ganiających nas po klubie jak tam kiedyś wróciliśmy z jakiś pucharów z Łodzi. Kolejny powrót z pucharów,rozjebka autokaru na dziedzińcu Polonii ,siekiera i drewniane zaostrzone ekspozytory z gazet zajebane z Macka :-). Wywózka do lasu,wybijanie zębów młotkiem.........Pocięty E.K. i M.B. na Marszu Niepodległości,tak wiem to nie Legia tylko Hutnik :-) Dwa razy rozjebana Czarna Koszule,pewnie szyby ,bar stoły były tłuczone honorowo gołymi łapami.
Z czasów bardziej teraźniejszych ,pewni bracia mieszkający nad kinem Muranów ,którzy z upodobaniem oraz nożem i maczetą kroją 12-13 laktów wracających z treningów Mks-u. Ci sami bracia przystawiają maczetę do brzucha dziewczynie w 8 miesiącu pod cukierenką na Andersa co by tylko jej chłopak wyskoczył z polonijnej koszulki.............Ale nie, gdzie tam,to niemożliwe ,żeby ta wspaniała,honorowa Legia używała takich środków na nieistniejącą ekipę.

Wypowiadam się tu raz na ruski rok ,więc też nie mam ochoty wchodzić w jakąś dziwną polemikę,szczególnie ,że jeszcze się taki na tym forum nie objawił co by wygrał z legijną propagandą.
A teraz mogę zacząć tylko odliczać 3, 2, 1...........zaczynajcie jechać Polonii od konfidentów i lewaków,po mnie to spływa i tylko wywołuje uśmiech politowania.
Mimo wszystko spokojnej nocy!!!!
Biedne dziewczyny dojechane za darmo śmiech na sali, Cracovia w końcu lache na was wyłożyła na pewno wyłoży ta śmieszna Sandecja, zostanie wam układanie z żydami z pod Łodzi co jadą z Warszawką przy każdej okazji to tylko pokazuje jaka z was banda c**** i k****

Aaabbb2323
Posty: 140
Rejestracja: 01.08.2017, 15:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Aaabbb2323 » 29.05.2018, 15:47

Najśmieszniejsze są te teksty ze strony czarnuchów o legijnej propagandzie. Zawsze ta sama śpiewka, a po czasie wychodzi, że jednak to prawda. Antify nie było, ale została pogoniona, konfidentów też nie, ale też zostali pogonieni. Z tym sprzętem tak samo. Biedna Legia nie dająca sobie rady z mega bandą KSP w rozpaczy sięga po sprzęt, a biedni poloniści w obronie własnej odpowiadają tym samym...W to to chyba nawet na Widzewie wam nie wierzą...

ChP
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2016, 17:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ChP » 29.05.2018, 18:16

LegionKing pisze:
29.05.2018, 15:39
OldKSP pisze:
28.05.2018, 22:06
jkzk1 pisze:
28.05.2018, 13:07
Mógłby ktoś nakreślić mniej więcej lata od kiedy Polonia zaczęła używać masowo sprzętu?
Typowy przykład legijno-gebelsowskiej propagandy. Czemu nie zapytałeś w jakiej sytuacji i kiedy Polonia używa "masowo" sprzętu ,tylko przeszedłeś od razu do porządku dziennego ,że używa i c***????

Skoro nikt z Legii ,oprócz Foxxa oficjalnie się tu nie wypowiada,to Foxxie ,pytanie tak naprawdę jest skierowane do Ciebie!!!
Osobiście to ja raczej pamiętam długie kawałki szyb w rękach legionistów,ganiających nas po klubie jak tam kiedyś wróciliśmy z jakiś pucharów z Łodzi. Kolejny powrót z pucharów,rozjebka autokaru na dziedzińcu Polonii ,siekiera i drewniane zaostrzone ekspozytory z gazet zajebane z Macka :-). Wywózka do lasu,wybijanie zębów młotkiem.........Pocięty E.K. i M.B. na Marszu Niepodległości,tak wiem to nie Legia tylko Hutnik :-) Dwa razy rozjebana Czarna Koszule,pewnie szyby ,bar stoły były tłuczone honorowo gołymi łapami.
Z czasów bardziej teraźniejszych ,pewni bracia mieszkający nad kinem Muranów ,którzy z upodobaniem oraz nożem i maczetą kroją 12-13 laktów wracających z treningów Mks-u. Ci sami bracia przystawiają maczetę do brzucha dziewczynie w 8 miesiącu pod cukierenką na Andersa co by tylko jej chłopak wyskoczył z polonijnej koszulki.............Ale nie, gdzie tam,to niemożliwe ,żeby ta wspaniała,honorowa Legia używała takich środków na nieistniejącą ekipę.

Wypowiadam się tu raz na ruski rok ,więc też nie mam ochoty wchodzić w jakąś dziwną polemikę,szczególnie ,że jeszcze się taki na tym forum nie objawił co by wygrał z legijną propagandą.
A teraz mogę zacząć tylko odliczać 3, 2, 1...........zaczynajcie jechać Polonii od konfidentów i lewaków,po mnie to spływa i tylko wywołuje uśmiech politowania.
Mimo wszystko spokojnej nocy!!!!
Biedne dziewczyny dojechane za darmo śmiech na sali, Cracovia w końcu lache na was wyłożyła na pewno wyłoży ta śmieszna Sandecja, zostanie wam układanie z żydami z pod Łodzi co jadą z Warszawką przy każdej okazji to tylko pokazuje jaka z was banda c**** i k****
Jakbyś chciał wiedzieć k**** to Polonia zerwała zgodę z Cracovią, a nie odwrotnie

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 29.05.2018, 18:55

Przecież nie napisał, że Cracovia zerwała zgodę, tylko że wyłożyła was lachę. :)

CURVA SUD
Posty: 4
Rejestracja: 06.06.2018, 18:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: CURVA SUD » 06.06.2018, 18:54

Pytanie do L Jak i KSP czy jest w Stolicy Jakieś Osiedle Lub Ulica Gdzie Proporcję Sił Są 50/50 lub minimalna przewaga którejś ze stron?!

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: gulik1977 » 06.06.2018, 21:24

Polonia w Ząbkach zostanie wpuszczona, czy raczej bez szans?
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Beha » 07.06.2018, 09:34

CURVA SUD pisze:
06.06.2018, 18:54
Pytanie do L Jak i KSP czy jest w Stolicy Jakieś Osiedle Lub Ulica Gdzie Proporcję Sił Są 50/50 lub minimalna przewaga którejś ze stron?!
Podpytaj Sączersów, bo ostanio ich Hool's Polonia po rewirach oprowadzali.

Stanisław_Anioł
Posty: 161
Rejestracja: 05.04.2013, 21:29

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stanisław_Anioł » 07.06.2018, 18:43

Ugościli ich kanapkami i noclegiem w garażu?Czy to jednak lepsi bracia ,niż Arkowcy?

Stanisław_Anioł
Posty: 161
Rejestracja: 05.04.2013, 21:29

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stanisław_Anioł » 07.06.2018, 19:32

Znowu dzwonili po Straż Miejską?

Alex DeLarge
Posty: 26
Rejestracja: 16.04.2017, 11:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Alex DeLarge » 07.06.2018, 19:40

Stanisław_Anioł pisze:
07.06.2018, 18:43
Ugościli ich kanapkami i noclegiem w garażu?Czy to jednak lepsi bracia ,niż Arkowcy?
Stanisław_Anioł pisze:
07.06.2018, 19:32
Znowu dzwonili po Straż Miejską?
Obyło sie bez kopania i skakania po głowie swoim na murawie....

W.F.H.
Posty: 70
Rejestracja: 08.03.2010, 17:28

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: W.F.H. » 08.06.2018, 11:17

Alex DeLarge pisze:
07.06.2018, 19:40
Obyło sie bez kopania i skakania po głowie swoim na murawie....
Swoim tym razem się upiekło, "nie swoim" mniej.

Ortalion
Posty: 82
Rejestracja: 03.05.2013, 13:11
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Ortalion » 08.06.2018, 14:37

Gdzie im sie podoba(tak myślę) bo.. raz ze są w 2lub więcej ekip, dwa jak sie ruszają to i pewnie psy za nimi się też wypuszczają. Żeby dymów nie było. Oczywiście moze byc calkiem innaczej
Twardzi i dzicy chuligani z ulicy...

extremalny_korbelis
Posty: 134
Rejestracja: 14.10.2011, 19:37

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: extremalny_korbelis » 09.06.2018, 10:19

Jak się jeszcze bujali z lewakami, to chodzili do lokali w centrum, gdzie bramki obstawiała antifa :D
Skarżyć nie wolno, kapować nie wolno, ODEGRAĆ SIĘ WOLNO!

Aspirant_Wojtek
Posty: 73
Rejestracja: 05.07.2016, 09:29
Lokalizacja: Западная Европа

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Aspirant_Wojtek » 09.06.2018, 18:59

Były/są takie miejsca?!
Już nieaktywny.

Miasteczko W
Posty: 36
Rejestracja: 24.09.2014, 23:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Miasteczko W » 09.06.2018, 23:32

Aspirant_Wojtek pisze:
09.06.2018, 18:59
Były/są takie miejsca?!
Były a czemu miało nie być??? Tylko ze miło tego nie wspominają

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 10.06.2018, 03:14

[/quote]
Podpytaj Sączersów, bo ostanio ich Hool's Polonia po rewirach oprowadzali.
[/quote]

jesli pijesz do porannego zajscia w liczbach 3 na 15 w dzien po meczu z lodzkim Widzewem to nie bylo tam Sandecji
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: asmodeL, op3, RedRum, WS i 447 gości