www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 27.03.2018, 11:21

Nie wiem o jakich czasach mówisz ale nie przypominam sobie żeby tam stał ktoś z Polonii (ogólnie stały tam osoby spoza klimatu - tak jak historycznie na większości bramek) osoby zwiazane z KSP faktycznie stały w kilku miejscach - Huśtawka, kilka miejsc na pawilonach, pare lokali w okolicach Starówki. Pisze o czasach z tego wieku :)



Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Gedania Gdansk » 27.03.2018, 12:24

z tych wiekszych Lokomotywa i Progres, na pewno tez studenckie miejscowki, z mniejszych nie pamietam nazw na Starowce ale pewnie bedziesz w sobote u Nas to postaram sie przypomniec.

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 27.03.2018, 13:00

DoZo(L) pisze:
27.03.2018, 09:06
W oczekiwaniu na ponowne sprawdzenie 'eRTeeSiaka', czy w "białkach" ze Skierniewic i Żyrardowa jest cokolwiek o Legii oraz kontakt "w.c." z "chachaRami" (m.in. ws. gRUDNIOWEJ) zainteresowała mnie inna sprawa.
Gedania Gdansk pisze:
25.03.2018, 22:31
Foxx pisze:
25.03.2018, 21:48

Stały, stały :) Chociaż uprzedzeni zainteresowani wymianą pamiątek z fanami KSP stali w innych miejscach ;)

Fani Arki swoją decyzją w sprawie zgody z KSP chyba dołączyli do tego festiwalu radości :)
Zgoda z Polonia zawsze byla lekko ''dziwna'', z jednej strony ''miastowa'' ekipa B i ogarnieci mlodsi z Ultraski z ktorymi biegalismy na legalu po klubach w Warszawie, gdzie chlopaki od B obstawiali bramki (notabene straciliscie flage na takim patencie chyba), a z drugiej strony na trybunach mnostwo pokemonow, ktorzy dziwnie patrzyli na Nas i Cracovie, ''kolorowe'' klimaty polityczno- obyczajowe, ten Listkiewicz na trybunach, ktory wtedy chyba tylko na Konkwitorskiej nie byl bluzgany, itp.
Przypominasz sobie może nazwy lub lokalizacje tych (nocnych/muzycznych) klubów?
Z takich bardziej znanych to chociazby klub Sofia w Warszawie
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

Gedania Gdansk
Posty: 199
Rejestracja: 07.12.2017, 13:37

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Gedania Gdansk » 27.03.2018, 23:34

Nie, tam nie przypominam sobie, ale mielismy wielka impreze na Polach Mokotowskich w pubie z nazwa od imienia bohatera polskiej kreskowki.

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 27.03.2018, 23:42

Czy ten pub nazywal sie moze ''Bolek''?Chlalem tam kiedys z dobrymi chlopakami z Czerniakowa.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mądrala » 27.03.2018, 23:53

Brakowało Cb tutaj, urabzdura.
Tak, ten pub nazywał się "Bolek", a barmanił w nim Uwe z Hansy. Same dobre chłopaki z Czerniakowa w nim przesiadywały i chlały.

kozdam4s
Posty: 70
Rejestracja: 10.10.2017, 00:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kozdam4s » 28.03.2018, 02:10

Jak już przy konfiturach jesteśmy to prośba o kogoś z KSP niech wypowie się na temat słynnego Jacka Gorczaka który został wiele lat temu pogoniony bo sprzedał ziomków gdy złapała go Legia w tramwaju na muranowie a potem chyba nawet miał jakiś epizod z opowiadaniem za dużo na psach a teraz dowodzi wielką armią młodej Polonii ?? chyba że zbieg okoliczności i Jacek Gorczak obecny na KSP to inny niż ten frajerek.
Jedno Miasto Jeden Klub
Czarnym k***** c**** w Dziób

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: C1365O » 28.03.2018, 02:25

DoZo(L) pisze:
27.03.2018, 14:09
Gedania Gdansk pisze:
27.03.2018, 12:24
z tych wiekszych Lokomotywa i Progres, na pewno tez studenckie miejscowki, z mniejszych nie pamietam nazw na Starowce ale pewnie bedziesz w sobote u Nas to postaram sie przypomniec.
Loch?
Twój ulubiony pub?

Cisnę_Bekę
Posty: 33
Rejestracja: 16.03.2018, 14:47

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Cisnę_Bekę » 28.03.2018, 09:56

DoZo(L) pisze:
28.03.2018, 08:19
C1365O pisze:
28.03.2018, 02:25
DoZo(L) pisze:
27.03.2018, 14:09


Loch?
Twój ulubiony pub?
Dekadę temu na starówce chyba nie było innych klubów, a podobno Legii tam nie wpuszczano, więc może właśnie wasze ('eRTeeS'/rb/ksp+arkowcy?) cykliczne np. czwartkowe spotkania były tego przyczyną.
Dokładnie tak jak piszesz, w niczym się nie mylisz. Jesteś wszechwiedzacy! Podziwiam

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 28.03.2018, 18:12

kozdam4s pisze:
28.03.2018, 02:10
Jak już przy konfiturach jesteśmy to prośba o kogoś z KSP niech wypowie się na temat słynnego Jacka Gorczaka który został wiele lat temu pogoniony bo sprzedał ziomków gdy złapała go Legia w tramwaju na muranowie a potem chyba nawet miał jakiś epizod z opowiadaniem za dużo na psach a teraz dowodzi wielką armią młodej Polonii ?? chyba że zbieg okoliczności i Jacek Gorczak obecny na KSP to inny niż ten frajerek.
Skoro ublizasz juz ad persona na forum internetowym to wypadoloby sie chociaz przedstawic. Po pisowni wnioskuje, ze reprezentant tej mlodej ekipy walczacej zawsze do konca, czyzby imiennik?
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

N'08
Posty: 193
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: N'08 » 28.03.2018, 18:30

kozdam4s pisze:
28.03.2018, 02:10
Jak już przy konfiturach jesteśmy to prośba o kogoś z KSP niech wypowie się na temat słynnego Jacka Gorczaka który został wiele lat temu pogoniony bo sprzedał ziomków gdy złapała go Legia w tramwaju na muranowie a potem chyba nawet miał jakiś epizod z opowiadaniem za dużo na psach a teraz dowodzi wielką armią młodej Polonii ?? chyba że zbieg okoliczności i Jacek Gorczak obecny na KSP to inny niż ten frajerek.
To nie ten

kozdam4s
Posty: 70
Rejestracja: 10.10.2017, 00:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kozdam4s » 29.03.2018, 02:47

JuniorKSP pisze:
28.03.2018, 18:12
kozdam4s pisze:
28.03.2018, 02:10
Jak już przy konfiturach jesteśmy to prośba o kogoś z KSP niech wypowie się na temat słynnego Jacka Gorczaka który został wiele lat temu pogoniony bo sprzedał ziomków gdy złapała go Legia w tramwaju na muranowie a potem chyba nawet miał jakiś epizod z opowiadaniem za dużo na psach a teraz dowodzi wielką armią młodej Polonii ?? chyba że zbieg okoliczności i Jacek Gorczak obecny na KSP to inny niż ten frajerek.
Skoro ublizasz juz ad persona na forum internetowym to wypadoloby sie chociaz przedstawic. Po pisowni wnioskuje, ze reprezentant tej mlodej ekipy walczacej zawsze do konca, czyzby imiennik?
Ryszard Cebula wystarczy?
Powiem tak.. nie jestem żaden chuligan i jak to większość tu nieśmiertelny wojownik uliczny.. tylko ktoś kto interesuje się życiem kibicowskim w naszej pięknej stolicy, znam wiele dobrych twarzy z muranowa oraz wiele z (L), ostatnio na imieninach Wandzi były osoby z wspomnianego Muranowa a wiadomo że po soku porzeczkowym chętniej opowiada się różne rzeczy to i powspominali sobie o "chuliganach" KSP i dlatego mój wpis :). Kolejna rzecz, to jednak okazuje się ten Gorczak któremu wybaczono po latach, ale na Muranowie dalej pojawia się tylko w obstawie kolegów lub wcale nie wchodzi bo zbyt wiele osób by miało na niego chęci (zapytasz dlaczego nie zrobią tego na meczu) zapytałem o to samo, odpowiedź? otóż osoba z IQ chociaż 10 wie jak to się skończy.. kolejna opcja to fakt ze na Muranowie jest jeszcze minimum 2 lub 3 takich łbów co za lżejszy w******* współpracowało z Legią a jednak dalej chleją piwsko, poruszają się i mają się dobrze (raczej na Legii tego nie widzę aby gość który sprzedał adresy\telefony\bóg wie co jeszcze wrogiej ekipie, miał jakiekolwiek możliwości poruszania się po mieście bez obitego ryja). Wymieniam oczywiście ksywki tych "pomówionych" 1- Kępek 2- Korpal co Ty na to koleszko? Mało tego, była też rozmowa o waszym wspaniałym Koziołku który to na Muranowie również jest mile widziany przez starszą ekipe dzięki jakiemuś tam wujkowi którego niestety ksywy nie zapamiętałem, zapytałem jak to możliwe by gość który narobił szumu w gazetach przeciwko Staruchowi mógł pokazywać się na Polonijnym osiedlu, odpowiedź padła taka że "gazety kłamią" a on nigdy im nic nie zawinił. Zatem słucham odpowiedzi i prośba nie wyszukuj kim to ja nie jestem bo to słabe odpowiadać na normalne pytanie, atakując kogoś.

Aha i tak na gorąco to widziałem papiery z dnia 6 października 2017 i ku zaskoczeniu mojemu oraz osób czytających to wspomniany wyżej konfident nie sprzedał nikogo z Polonii ws. ataku KSP na stacji Warszawa-Płudy a tak pomawiały go osoby z obecnej chuliganki Polonii (zapewne po to by po prostu go skreślić po tym co zrobił gdy dopadł go Staruch w przychodni dla niewidomych). Kolejna ciekawostka odnośnie tej persony, wmawialiście że to nic nie znacząca jednostka chlejus itp.. ale z tego co opowiadała stara gwardia Muranowa na wspomnianych wyżej imieninach to gość miał zaliczony każdy wyjazd, trenował jakieś tam sztuki walki, jedyny na Muranowie nakręcał wszystkich by na te mecze chodzili z pozytywnym skutkiem. Skoro taka osoba się u was nie liczy to ja jestem ciekawy tego Gorczaka (siedział za handel heroiną).

to chyba na tyle jakby coś mi się przypomniało to gwarantuje że dam znać.

Pozdrawiam.
Jedno Miasto Jeden Klub
Czarnym k***** c**** w Dziób

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 29.03.2018, 12:21

kozdam4s pisze:
29.03.2018, 02:47
JuniorKSP pisze:
28.03.2018, 18:12
kozdam4s pisze:
28.03.2018, 02:10
Jak już przy konfiturach jesteśmy to prośba o kogoś z KSP niech wypowie się na temat słynnego Jacka Gorczaka który został wiele lat temu pogoniony bo sprzedał ziomków gdy złapała go Legia w tramwaju na muranowie a potem chyba nawet miał jakiś epizod z opowiadaniem za dużo na psach a teraz dowodzi wielką armią młodej Polonii ?? chyba że zbieg okoliczności i Jacek Gorczak obecny na KSP to inny niż ten frajerek.
Skoro ublizasz juz ad persona na forum internetowym to wypadoloby sie chociaz przedstawic. Po pisowni wnioskuje, ze reprezentant tej mlodej ekipy walczacej zawsze do konca, czyzby imiennik?
Ryszard Cebula wystarczy?
Powiem tak.. nie jestem żaden chuligan i jak to większość tu nieśmiertelny wojownik uliczny.. tylko ktoś kto interesuje się życiem kibicowskim w naszej pięknej stolicy, znam wiele dobrych twarzy z muranowa oraz wiele z (L), ostatnio na imieninach Wandzi były osoby z wspomnianego Muranowa a wiadomo że po soku porzeczkowym chętniej opowiada się różne rzeczy to i powspominali sobie o "chuliganach" KSP i dlatego mój wpis :). Kolejna rzecz, to jednak okazuje się ten Gorczak któremu wybaczono po latach, ale na Muranowie dalej pojawia się tylko w obstawie kolegów lub wcale nie wchodzi bo zbyt wiele osób by miało na niego chęci (zapytasz dlaczego nie zrobią tego na meczu) zapytałem o to samo, odpowiedź? otóż osoba z IQ chociaż 10 wie jak to się skończy.. kolejna opcja to fakt ze na Muranowie jest jeszcze minimum 2 lub 3 takich łbów co za lżejszy w******* współpracowało z Legią a jednak dalej chleją piwsko, poruszają się i mają się dobrze (raczej na Legii tego nie widzę aby gość który sprzedał adresy\telefony\bóg wie co jeszcze wrogiej ekipie, miał jakiekolwiek możliwości poruszania się po mieście bez obitego ryja). Wymieniam oczywiście ksywki tych "pomówionych" 1- Kępek 2- Korpal co Ty na to koleszko? Mało tego, była też rozmowa o waszym wspaniałym Koziołku który to na Muranowie również jest mile widziany przez starszą ekipe dzięki jakiemuś tam wujkowi którego niestety ksywy nie zapamiętałem, zapytałem jak to możliwe by gość który narobił szumu w gazetach przeciwko Staruchowi mógł pokazywać się na Polonijnym osiedlu, odpowiedź padła taka że "gazety kłamią" a on nigdy im nic nie zawinił. Zatem słucham odpowiedzi i prośba nie wyszukuj kim to ja nie jestem bo to słabe odpowiadać na normalne pytanie, atakując kogoś.

Aha i tak na gorąco to widziałem papiery z dnia 6 października 2017 i ku zaskoczeniu mojemu oraz osób czytających to wspomniany wyżej konfident nie sprzedał nikogo z Polonii ws. ataku KSP na stacji Warszawa-Płudy a tak pomawiały go osoby z obecnej chuliganki Polonii (zapewne po to by po prostu go skreślić po tym co zrobił gdy dopadł go Staruch w przychodni dla niewidomych). Kolejna ciekawostka odnośnie tej persony, wmawialiście że to nic nie znacząca jednostka chlejus itp.. ale z tego co opowiadała stara gwardia Muranowa na wspomnianych wyżej imieninach to gość miał zaliczony każdy wyjazd, trenował jakieś tam sztuki walki, jedyny na Muranowie nakręcał wszystkich by na te mecze chodzili z pozytywnym skutkiem. Skoro taka osoba się u was nie liczy to ja jestem ciekawy tego Gorczaka (siedział za handel heroiną).

to chyba na tyle jakby coś mi się przypomniało to gwarantuje że dam znać.

Pozdrawiam.
Dziewczyny zaraz wypomną Haniora ale stanie na trybunie lizanie się z Widzewem co ma Jędrasa już im nie przeszkadza o to hipokryzja dziewczyn :) a ty łbie juniorksp jak robisz aluzje do chłopaków walczących do końca to się lepiej zastanów kilka razy pało.

kozdam4s
Posty: 70
Rejestracja: 10.10.2017, 00:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kozdam4s » 29.03.2018, 18:55

LegionKing pisze:
29.03.2018, 12:21


Dziewczyny zaraz wypomną Haniora ale stanie na trybunie lizanie się z Widzewem co ma Jędrasa już im nie przeszkadza o to hipokryzja dziewczyn :) a ty łbie juniorksp jak robisz aluzje do chłopaków walczących do końca to się lepiej zastanów kilka razy pało.
Ja obstawiam że tu wypowiada się nie kto inny jak Gekon człowiek który pod pałacem prezydenckim dzwonił po policje bo źli Legioniści nie chcieli porozmawiać, jak widać Polonia wybacza po latach ;) z niecierpliwością czekam na odpowiedzi oczywiście rzetelne!
Jedno Miasto Jeden Klub
Czarnym k***** c**** w Dziób

N'08
Posty: 193
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: N'08 » 30.03.2018, 10:27

kozdam4s pisze:
29.03.2018, 18:55
LegionKing pisze:
29.03.2018, 12:21


Dziewczyny zaraz wypomną Haniora ale stanie na trybunie lizanie się z Widzewem co ma Jędrasa już im nie przeszkadza o to hipokryzja dziewczyn :) a ty łbie juniorksp jak robisz aluzje do chłopaków walczących do końca to się lepiej zastanów kilka razy pało.
Ja obstawiam że tu wypowiada się nie kto inny jak Gekon człowiek który pod pałacem prezydenckim dzwonił po policje bo źli Legioniści nie chcieli porozmawiać, jak widać Polonia wybacza po latach ;) z niecierpliwością czekam na odpowiedzi oczywiście rzetelne!
No to masz problem, bo Gekona pod pałacem nie było. Skąd wiem? Bo byłem w środku Daewoo. Uprzedzajac Twoje pytania. Tak była wtedy kupa w majtkach, była potem kara, nie było jakiegokolwiek dzwonienia na psy, ani pokazywania palcami na napinajacych się Was z Przekąsek naprzeciwko. Wszystko inne to imaginacje i wartość dodana.

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 30.03.2018, 11:49

Trzeba było wysiąść przecież tyle razy chwalicie sie o swoich aspektach sportowych bajkopisarze i szarpiopłoty :)

kozdam4s
Posty: 70
Rejestracja: 10.10.2017, 00:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kozdam4s » 30.03.2018, 20:05

N'08 pisze:
30.03.2018, 10:27

No to masz problem, bo Gekona pod pałacem nie było. Skąd wiem? Bo byłem w środku Daewoo. Uprzedzajac Twoje pytania. Tak była wtedy kupa w majtkach, była potem kara, nie było jakiegokolwiek dzwonienia na psy, ani pokazywania palcami na napinajacych się Was z Przekąsek naprzeciwko. Wszystko inne to imaginacje i wartość dodana.
Naturysto zapomniałeś odpowiedzieć na najważniejsze pytania, dalej czekam.. pewnie nie tylko ja..
Jedno Miasto Jeden Klub
Czarnym k***** c**** w Dziób

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 31.03.2018, 02:38

Po c*** ktos ma odpowiadac na te twoje brednie zaslyszane u "cioci na imieninach"...? wracaj do gier komputerowych
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

Bastian
Posty: 268
Rejestracja: 13.07.2009, 23:07

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Bastian » 31.03.2018, 12:03

N'08 pisze:
30.03.2018, 10:27


No to masz problem, bo Gekona pod pałacem nie było. Skąd wiem? Bo byłem w środku Daewoo. Uprzedzajac Twoje pytania. Tak była wtedy kupa w majtkach, była potem kara, nie było jakiegokolwiek dzwonienia na psy, ani pokazywania palcami na napinajacych się Was z Przekąsek naprzeciwko. Wszystko inne to imaginacje i wartość dodana.
Nie bylo dzwonienia na psy - wjebales się prawie do palacu prezydenckiego, żeby tylko zwrócić uwagę psów i innych służb i jeszcze zgrywasz bohatera, że na psy nie dzwoniles.

No chyba ku*** śmieszny jesteś.

kozdam4s
Posty: 70
Rejestracja: 10.10.2017, 00:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kozdam4s » 31.03.2018, 13:59

JuniorKSP pisze:
31.03.2018, 02:38
Po c*** ktos ma odpowiadac na te twoje brednie zaslyszane u "cioci na imieninach"...? wracaj do gier komputerowych
Gamoniu czyli Korpal, Kępek, Kozioł to nie są już konfidenci czy ja żyje w innym wymiarze?

dobra boisz się odpowiedzi bo pewnie nie masz kogo zapytać lub boisz się.. a dlaczego jeden z braci "Janek" nie wiem czy to imie czy ksywka był w antifie a teraz śmiga w ekipie wielkiej narodowej Polonii? nawet ludzie z Muranowa mają z tego beke a Ty mi mówisz że sie bzdur nasłuchałem, dlaczego Gorczak handlarz [(...) bez takich szczegółów - Foxx] i sprzedawczyk adresów swoich kolegów kilka ładnych lat temu, teraz jest jednym z guru waszej gejowskiej ekipy? Dlaczego Darek vel Gluba, Marek vel Siwy nie chodzą już na KSP? czy to przypadkiem nie fakt że spotkali pod klatką złych ludzi i obiecali im ze nigdy już ich noga na kamiennej nie stanie? Wiem to pewnie masa bzdur, szkoda tylko że mówią o tym ludzie którzy zdrowie i pół życia oddali KSP a ty jakiś małoletni gamoń wiesz więcej od nich.
Jedno Miasto Jeden Klub
Czarnym k***** c**** w Dziób

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 31.03.2018, 15:20

kozdam4s pisze:
31.03.2018, 13:59
JuniorKSP pisze:
31.03.2018, 02:38
Po c*** ktos ma odpowiadac na te twoje brednie zaslyszane u "cioci na imieninach"...? wracaj do gier komputerowych
Gamoniu czyli Korpal, Kępek, Kozioł to nie są już konfidenci czy ja żyje w innym wymiarze?

dobra boisz się odpowiedzi bo pewnie nie masz kogo zapytać lub boisz się.. a dlaczego jeden z braci "Janek" nie wiem czy to imie czy ksywka był w antifie a teraz śmiga w ekipie wielkiej narodowej Polonii? nawet ludzie z Muranowa mają z tego beke a Ty mi mówisz że sie bzdur nasłuchałem, dlaczego Gorczak handlarz [(...) bez takich szczegółów - Foxx] i sprzedawczyk adresów swoich kolegów kilka ładnych lat temu, teraz jest jednym z guru waszej gejowskiej ekipy? Dlaczego Darek vel Gluba, Marek vel Siwy nie chodzą już na KSP? czy to przypadkiem nie fakt że spotkali pod klatką złych ludzi i obiecali im ze nigdy już ich noga na kamiennej nie stanie? Wiem to pewnie masa bzdur, szkoda tylko że mówią o tym ludzie którzy zdrowie i pół życia oddali KSP a ty jakiś małoletni gamoń wiesz więcej od nich.
Nie wiem czego tam sie "nazarles" w swieta, ale jak czytam opowiesci o jakichs handlarzach albo o "Janku" w antifie to jedyne moge ci polecic bys wrocil do tych swoich gier komputerowych. I nie wycieraj sobie mordy ludzmi ktorzy "zdrowie i pol zycia oddali KSP". Wiadomo cos dlaczego byly zawodnik KSW z bielan zmienil kraj zamieszkania?
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

kozdam4s
Posty: 70
Rejestracja: 10.10.2017, 00:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kozdam4s » 31.03.2018, 17:01

JuniorKSP pisze:
31.03.2018, 15:20
kozdam4s pisze:
31.03.2018, 13:59
JuniorKSP pisze:
31.03.2018, 02:38
Po c*** ktos ma odpowiadac na te twoje brednie zaslyszane u "cioci na imieninach"...? wracaj do gier komputerowych
Gamoniu czyli Korpal, Kępek, Kozioł to nie są już konfidenci czy ja żyje w innym wymiarze?

dobra boisz się odpowiedzi bo pewnie nie masz kogo zapytać lub boisz się.. a dlaczego jeden z braci "Janek" nie wiem czy to imie czy ksywka był w antifie a teraz śmiga w ekipie wielkiej narodowej Polonii? nawet ludzie z Muranowa mają z tego beke a Ty mi mówisz że sie bzdur nasłuchałem, dlaczego Gorczak handlarz [(...) bez takich szczegółów - Foxx] i sprzedawczyk adresów swoich kolegów kilka ładnych lat temu, teraz jest jednym z guru waszej gejowskiej ekipy? Dlaczego Darek vel Gluba, Marek vel Siwy nie chodzą już na KSP? czy to przypadkiem nie fakt że spotkali pod klatką złych ludzi i obiecali im ze nigdy już ich noga na kamiennej nie stanie? Wiem to pewnie masa bzdur, szkoda tylko że mówią o tym ludzie którzy zdrowie i pół życia oddali KSP a ty jakiś małoletni gamoń wiesz więcej od nich.
Nie wiem czego tam sie "nazarles" w swieta, ale jak czytam opowiesci o jakichs handlarzach albo o "Janku" w antifie to jedyne moge ci polecic bys wrocil do tych swoich gier komputerowych. I nie wycieraj sobie mordy ludzmi ktorzy "zdrowie i pol zycia oddali KSP". Wiadomo cos dlaczego byly zawodnik KSW z bielan zmienil kraj zamieszkania?
Załamujesz mnie już.. czyli Gorczak nie chwalił się za co siedział w kryminale :(, może poproś kolegę o papiery.. śmieszne wychodzi na to że młody Janek biegająć z antifą na marszach i chodząc z nimi do punkowego pubu który mieścił się kiedyś przy basenie w okolicach Olimpii to też nie ten Janek czy ludzie z Muranowa to farmazony, w sumie nie wiem co gorsze, żeby byli farmazonami czy żeby mówili prawdę bo jedno i drugie jest straszne.. ale w sumie to skąd by brali te historie i jaki by mieli w tym cel?

Dobra to tak, zapytaj Gorczaka dlaczego znikł z życia Polonii na ładne kilka lat, a potem musiał prosić osoby decyzyjne o powrót i mało tego wiele razy musiał palić wroty pokazując się na Muranowie i to nie przez Legionistów którzy regularnie dbają o waszą formę.. poproś również o papiery z kryminału za co siedział a potem możesz go skatować bo według mnie frajer i heleniarz to jeden i ten sam syf.

Macie tam na Muranowie jakąś miejscówke "placyk" z tego co wiem przesiaduje tam regularnie wspomniany Korpal oraz Kępek czyli ludzie którzy sprzedali was tylko po to by i tak dostać łomot no ale rozumiem psychika siada gdy w końcu nie udaje się uciec.
Jedno Miasto Jeden Klub
Czarnym k***** c**** w Dziób

Kozi_KSP
Posty: 22
Rejestracja: 18.09.2009, 00:22

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kozi_KSP » 04.04.2018, 14:50

kozdam4s pisze:
31.03.2018, 17:01
JuniorKSP pisze:
31.03.2018, 15:20
kozdam4s pisze:
31.03.2018, 13:59


Gamoniu czyli Korpal, Kępek, Kozioł to nie są już konfidenci czy ja żyje w innym wymiarze?

dobra boisz się odpowiedzi bo pewnie nie masz kogo zapytać lub boisz się.. a dlaczego jeden z braci "Janek" nie wiem czy to imie czy ksywka był w antifie a teraz śmiga w ekipie wielkiej narodowej Polonii? nawet ludzie z Muranowa mają z tego beke a Ty mi mówisz że sie bzdur nasłuchałem, dlaczego Gorczak handlarz [(...) bez takich szczegółów - Foxx] i sprzedawczyk adresów swoich kolegów kilka ładnych lat temu, teraz jest jednym z guru waszej gejowskiej ekipy? Dlaczego Darek vel Gluba, Marek vel Siwy nie chodzą już na KSP? czy to przypadkiem nie fakt że spotkali pod klatką złych ludzi i obiecali im ze nigdy już ich noga na kamiennej nie stanie? Wiem to pewnie masa bzdur, szkoda tylko że mówią o tym ludzie którzy zdrowie i pół życia oddali KSP a ty jakiś małoletni gamoń wiesz więcej od nich.
Nie wiem czego tam sie "nazarles" w swieta, ale jak czytam opowiesci o jakichs handlarzach albo o "Janku" w antifie to jedyne moge ci polecic bys wrocil do tych swoich gier komputerowych. I nie wycieraj sobie mordy ludzmi ktorzy "zdrowie i pol zycia oddali KSP". Wiadomo cos dlaczego byly zawodnik KSW z bielan zmienil kraj zamieszkania?
Załamujesz mnie już.. czyli Gorczak nie chwalił się za co siedział w kryminale :(, może poproś kolegę o papiery.. śmieszne wychodzi na to że młody Janek biegająć z antifą na marszach i chodząc z nimi do punkowego pubu który mieścił się kiedyś przy basenie w okolicach Olimpii to też nie ten Janek czy ludzie z Muranowa to farmazony, w sumie nie wiem co gorsze, żeby byli farmazonami czy żeby mówili prawdę bo jedno i drugie jest straszne.. ale w sumie to skąd by brali te historie i jaki by mieli w tym cel?

Dobra to tak, zapytaj Gorczaka dlaczego znikł z życia Polonii na ładne kilka lat, a potem musiał prosić osoby decyzyjne o powrót i mało tego wiele razy musiał palić wroty pokazując się na Muranowie i to nie przez Legionistów którzy regularnie dbają o waszą formę.. poproś również o papiery z kryminału za co siedział a potem możesz go skatować bo według mnie frajer i heleniarz to jeden i ten sam syf.

Macie tam na Muranowie jakąś miejscówke "placyk" z tego co wiem przesiaduje tam regularnie wspomniany Korpal oraz Kępek czyli ludzie którzy sprzedali was tylko po to by i tak dostać łomot no ale rozumiem psychika siada gdy w końcu nie udaje się uciec.

Widać, że faktycznie masz informacje prosto od cioci, albo od szwagra spod Ostrołęki który coś zasłyszał.
Po pierwsze Gorczak nie siedział, za towar tylko za Płudy, dodatkowo heleniarz to osoba która zażywa, a nie handluje tym specyfikiem. Ręce opadają.
Jasiek nigdy nie biegał w Antifie, czasami się kiedyś zdarzało, że pojawiał się tam, gdzie wówczas był jego brat który miał lewych koleżków, nic poza tym. W innym przypadku nie byłby tolerowany, nawet przez zwykłą ostrożność. Jego brat kiedyś przeszedł drogę z prawa do lewa, z powrotem już nie ma takiej możliwości.
Skąd takie info o Darku G.? Chłopak niedawno wyszedł po dłuższych wczasach, więc chyba twój szwagier spod ostrołęki spożywa za dużo chemikaliów.

kozdam4s
Posty: 70
Rejestracja: 10.10.2017, 00:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kozdam4s » 05.04.2018, 15:45

Kozi_KSP pisze:
04.04.2018, 14:50
kozdam4s pisze:
31.03.2018, 17:01
JuniorKSP pisze:
31.03.2018, 15:20


Nie wiem czego tam sie "nazarles" w swieta, ale jak czytam opowiesci o jakichs handlarzach albo o "Janku" w antifie to jedyne moge ci polecic bys wrocil do tych swoich gier komputerowych. I nie wycieraj sobie mordy ludzmi ktorzy "zdrowie i pol zycia oddali KSP". Wiadomo cos dlaczego byly zawodnik KSW z bielan zmienil kraj zamieszkania?
Załamujesz mnie już.. czyli Gorczak nie chwalił się za co siedział w kryminale :(, może poproś kolegę o papiery.. śmieszne wychodzi na to że młody Janek biegająć z antifą na marszach i chodząc z nimi do punkowego pubu który mieścił się kiedyś przy basenie w okolicach Olimpii to też nie ten Janek czy ludzie z Muranowa to farmazony, w sumie nie wiem co gorsze, żeby byli farmazonami czy żeby mówili prawdę bo jedno i drugie jest straszne.. ale w sumie to skąd by brali te historie i jaki by mieli w tym cel?

Dobra to tak, zapytaj Gorczaka dlaczego znikł z życia Polonii na ładne kilka lat, a potem musiał prosić osoby decyzyjne o powrót i mało tego wiele razy musiał palić wroty pokazując się na Muranowie i to nie przez Legionistów którzy regularnie dbają o waszą formę.. poproś również o papiery z kryminału za co siedział a potem możesz go skatować bo według mnie frajer i heleniarz to jeden i ten sam syf.

Macie tam na Muranowie jakąś miejscówke "placyk" z tego co wiem przesiaduje tam regularnie wspomniany Korpal oraz Kępek czyli ludzie którzy sprzedali was tylko po to by i tak dostać łomot no ale rozumiem psychika siada gdy w końcu nie udaje się uciec.

Widać, że faktycznie masz informacje prosto od cioci, albo od szwagra spod Ostrołęki który coś zasłyszał.
Po pierwsze Gorczak nie siedział, za towar tylko za Płudy, dodatkowo heleniarz to osoba która zażywa, a nie handluje tym specyfikiem. Ręce opadają.
Jasiek nigdy nie biegał w Antifie, czasami się kiedyś zdarzało, że pojawiał się tam, gdzie wówczas był jego brat który miał lewych koleżków, nic poza tym. W innym przypadku nie byłby tolerowany, nawet przez zwykłą ostrożność. Jego brat kiedyś przeszedł drogę z prawa do lewa, z powrotem już nie ma takiej możliwości.
Skąd takie info o Darku G.? Chłopak niedawno wyszedł po dłuższych wczasach, więc chyba twój szwagier spod ostrołęki spożywa za dużo chemikaliów.
Aha czyli Jasiek bywał przypadkiem na siłowni u Haska i na lewackich marszach? przyznam że ciekawie sie tam u was dzieje skoro wszystko na wasz temat to kłamstwa. a Gorczak siedział za handel heroiną jeszcze przed płudami koleszko malinowy.
Jedno Miasto Jeden Klub
Czarnym k***** c**** w Dziób

N'08
Posty: 193
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: N'08 » 06.04.2018, 00:14

LegionKing pisze:
30.03.2018, 11:49
Trzeba było wysiąść przecież tyle razy chwalicie sie o swoich aspektach sportowych bajkopisarze i szarpiopłoty :)
Jeżeli nie wiesz to nie mów albo zapytaj kolegów. Wysiedlismy do Was na samym początku, jak tylko się rozkminiliśmy, że za nami jedziecie. Światła na rogu Wilanowskiej z Dolinką. Jednak zobaczywszy z jakim sprzętem wyskakujecie (gdzie łamanie i katowanie było obiecywane przez Was wcześniej), zawijamy z powrotem do auta i rozpoczyna się szalony pościg.

Nawet nie wiedziałem, że można tyle jechać Lanosem. :)

AMF
Posty: 61
Rejestracja: 13.09.2012, 21:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: AMF » 06.04.2018, 08:42

DoZo(L) pisze:
27.03.2018, 11:21
AMF pisze:
27.03.2018, 10:03
Z chłopakami z Arki osobiście piłem w Klubo na Czackiego, wbiłem tam na normalną weekendową imprezkę i ku mojemu zdziwieniu na parkiecie spotkałem kilku jegomości w koszulkach klubu z Gdyni żadnej spiny ani ciśnienia nie było. Chociaż po twarzach innych klubowiczów widziałem, że niektórych ta obecność zwyczajnie zatkała :)
Jeżeli nic wcześniej nie wiedziałeś, to albo reszta "polonistów" bała się twojej 'spiny'/ciśnienia, albo nawet na K6 byłeś/jesteś 'neptkiem'.

A "arkowcy" jakie zapamiętali lokale w W-wie?
ja o zupie ty o d****, nieważne... :D

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 06.04.2018, 11:37

N'08 pisze:
06.04.2018, 00:14
LegionKing pisze:
30.03.2018, 11:49
Trzeba było wysiąść przecież tyle razy chwalicie sie o swoich aspektach sportowych bajkopisarze i szarpiopłoty :)
Jeżeli nie wiesz to nie mów albo zapytaj kolegów. Wysiedlismy do Was na samym początku, jak tylko się rozkminiliśmy, że za nami jedziecie. Światła na rogu Wilanowskiej z Dolinką. Jednak zobaczywszy z jakim sprzętem wyskakujecie (gdzie łamanie i katowanie było obiecywane przez Was wcześniej), zawijamy z powrotem do auta i rozpoczyna się szalony pościg.

Nawet nie wiedziałem, że można tyle jechać Lanosem. :)
Łamane katowane jesteście nie za darmo szmaciarzu bo podbieganie w czterech z gazem do małolata skroić z szala to wam zajebiście wychodzi a potem płacz lament, że Legia w biedne dziewczyny ze sprzętem wjeżdża same zaczęłyście takie są odwety.

Browarski 1
Posty: 52
Rejestracja: 19.08.2015, 11:49

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Browarski 1 » 06.04.2018, 11:58

LegionKing pisze: Łamane katowane jesteście nie za darmo szmaciarzu bo podbieganie w czterech z gazem do małolata skroić z szala to wam zajebiście wychodzi a potem płacz lament, że Legia w biedne dziewczyny ze sprzętem wjeżdża same zaczęłyście takie są odwety.
Nie wiem ile ty masz lat ale pewnie niewiele bo akcje ze sprzętem były dużo, dużo wcześniej niż wywózki, varsovia itp...sam w połowie lat 90-tych miałem przynajmniej 2-3 sytuacje gdzie musiałem ostro spierdalać bo arsenał który mieli twoi koledzy po szalu (w 3 krotnej przewadze osobowej) nie obiecywał honorowej walki a znam takich opowieści od kolegów pewnie jeszcze z kilkadziesiąt z tego okresu. Już dawno temu taką przyjęliście opcję żeby nas zniszczyć wszelkimi sposobami i było to jeszcze przed kociołem i jego antyksp. To że niektórym zamarzył się drugi JG w Warszawie (co nie miało prawa się udać i było pomysłem debilnym), to była tylko odpowiedź na to jak wy walczyliście. Więc skończ pierdolić że to odwety i inne bzdety. Nikt tu nie jest bez winy.
Nieaktywny kibic, aktywny obserwator...

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 06.04.2018, 13:09

A teraz niech może ktoś przypomni, któż to pojawił się własnie akurat w połowie lat '90 przy K6 jako nowa siła, po prostu nieznająca opcji bezpsrzętowych, co znalazło wyraz przy wielu okazjach również pozameczowych... np. między przedstawicielami subkultur.

Mam nadzieję, że nie spytasz mnie ile mam lat ;)
A co tam w komentarzach na Onecie?

Browarski 1
Posty: 52
Rejestracja: 19.08.2015, 11:49

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Browarski 1 » 06.04.2018, 13:51

Foxx pisze:
06.04.2018, 13:09
A teraz niech może ktoś przypomni, któż to pojawił się własnie akurat w połowie lat '90 przy K6 jako nowa siła, po prostu nieznająca opcji bezpsrzętowych, co znalazło wyraz przy wielu okazjach również pozameczowych... np. między przedstawicielami subkultur.

Mam nadzieję, że nie spytasz mnie ile mam lat ;)
A niech ktoś mi przypomni dlaczego się takowa siła pojawiła?? ...

oczywiście Legia (przed desantem grupy od B. w szeregi KSP) nigdy ze sprzętem po Warszawie nie latał...taki pingpong można by uprawiać długo, tylko po co.

O wiek Ciebie nie pytam bo to mniej więcej wiem ;)
Nieaktywny kibic, aktywny obserwator...

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 06.04.2018, 14:41

LegionKing pisze:
06.04.2018, 11:37
N'08 pisze:
06.04.2018, 00:14
LegionKing pisze:
30.03.2018, 11:49
Trzeba było wysiąść przecież tyle razy chwalicie sie o swoich aspektach sportowych bajkopisarze i szarpiopłoty :)
Jeżeli nie wiesz to nie mów albo zapytaj kolegów. Wysiedlismy do Was na samym początku, jak tylko się rozkminiliśmy, że za nami jedziecie. Światła na rogu Wilanowskiej z Dolinką. Jednak zobaczywszy z jakim sprzętem wyskakujecie (gdzie łamanie i katowanie było obiecywane przez Was wcześniej), zawijamy z powrotem do auta i rozpoczyna się szalony pościg.

Nawet nie wiedziałem, że można tyle jechać Lanosem. :)
Łamane katowane jesteście nie za darmo szmaciarzu bo podbieganie w czterech z gazem do małolata skroić z szala to wam zajebiście wychodzi a potem płacz lament, że Legia w biedne dziewczyny ze sprzętem wjeżdża same zaczęłyście takie są odwety.
moze napiszesz cos o przystawianiu kos dzieciakom w wieku licealno-gimnazjalnym?
Ponawiam pytanie o jurnego z bielan, wiadomo z jakiego powodu wyemigrowal? chodza sluchy ze nie do konca fair zachowal sie do swojego Brata z trybuny i musial dylowac za granice. Troche dziwne jak na tak honorowa ekipe jaka niewatpliwie jest legia Warszawa, stad moje pytanie
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

whitey
Posty: 97
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: whitey » 06.04.2018, 15:18

Browarski 1 pisze:
06.04.2018, 13:51
Foxx pisze:
06.04.2018, 13:09
A teraz niech może ktoś przypomni, któż to pojawił się własnie akurat w połowie lat '90 przy K6 jako nowa siła, po prostu nieznająca opcji bezpsrzętowych, co znalazło wyraz przy wielu okazjach również pozameczowych... np. między przedstawicielami subkultur.

Mam nadzieję, że nie spytasz mnie ile mam lat ;)
A niech ktoś mi przypomni dlaczego się takowa siła pojawiła?? ...

oczywiście Legia (przed desantem grupy od B. w szeregi KSP) nigdy ze sprzętem po Warszawie nie latał...taki pingpong można by uprawiać długo, tylko po co.

O wiek Ciebie nie pytam bo to mniej więcej wiem ;)

Sprzęt jako taki to był obecny wszędzie i od zawsze. Jednostki. W niektórych miejscach jak Bytom to nawet średniowieczny. Żadko ale też i ostry. Nie szukając daleko, wystarczy sprawdzić co Legia zostawiła na boisku Widzewa po wjeździe. Ale pierwszy raz gdzie zobaczyłem CAŁĄ grupę ze sprzętem, gdzie KAŻDY miał w ręku sprężynę albo łańcuch to była Polonia po meczu z RKSem, gdzieś tak 81/82. Taka ciekawostka...

Zimny
Posty: 1426
Rejestracja: 03.05.2007, 16:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Zimny » 06.04.2018, 16:31

Foxx pisze:
06.04.2018, 13:09
A teraz niech może ktoś przypomni, któż to pojawił się własnie akurat w połowie lat '90 przy K6 jako nowa siła, po prostu nieznająca opcji bezpsrzętowych, co znalazło wyraz przy wielu okazjach również pozameczowych... np. między przedstawicielami subkultur.

Mam nadzieję, że nie spytasz mnie ile mam lat ;)


Ile masz lat Fox? bo dałbym ci max 20...


co tam na forum legioniści.com tak poza tym?

eMTe4
Posty: 209
Rejestracja: 26.07.2013, 12:55

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: eMTe4 » 08.04.2018, 14:43

Dawaj zdjęcia tych "kolorowych".
"Papieros parzy dłoń i budzi żal
Na peronie siedzę sam
Oglądam sterty tych starych zdjęć, ten peron dobrze
mnie już zna
Pociąg zabiera co dzień bliską twarz
Tutaj tłoczą się, tu mówią - "tam to jest życie i czar", Tu się handluje Ojczyzną co dnia!"

LegionKing
Posty: 279
Rejestracja: 04.05.2015, 15:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: LegionKing » 10.04.2018, 01:19

cichociemny pisze:
08.04.2018, 02:02
Legia to już nie ta sama Legia, co jeszcze 10 lat temu. Kiedyś na Legię chodziły naprawdę dobre chłopaki. Dziś to się zmieniło. Sporo rurkowców czy innych zniewieściałych egzemplarzy. Ktoś nawet wstawiał zdjęcia, że na żylecie pojawiają się kolorowi. Nie do pomyślenia parę lat temu. Taka prawda, że teraz Legia nie ma startu do Widzewa, Lecha czy Ruchu.
Dobrze, że mało wiesz

bmjmtWŁ
Posty: 210
Rejestracja: 19.01.2013, 21:39

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: bmjmtWŁ » 04.05.2018, 11:08

A co tu taka cisza na temat stracenia jednej ze swoich flag ? Czy megalomania i pycha jaką charakteryzują się kibice 'wielkiego' Cwksu nie pozwala na obiektywne przyznanie się do porażki, czy może owa cisza świadczy jednak o przyjęciu na klatę straty i obejdzie się bez zbędnych oświadczeń ? W każdym razie flaga pamiętająca czasy ligi mistrzów oraz mecze o mistrza Polski w końcówce lat 90 tych zmieniła właściciela

Obrazek

Obrazek
Wiesz co się liczy ? Szacunek Widzewskiej Dziczy !
Lodzer'mensch pisze:ŁKS został założony jako Polski klub i jest to na dokumentach, zresztą żydzi którzy byli w pierwszym zarządzie, i z racji możliwości pomagali przy rejestracji klubu również byli Polakami a nie kur**wa izraelitami koleszko wszechwiedzący

elokwętny_lizak
Posty: 306
Rejestracja: 20.12.2011, 13:06

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: elokwętny_lizak » 04.05.2018, 11:15

Mało masz już postów odnośnie tej flagi w innych komentarzach czy musisz zbić konia konkretnie w tym temacie?

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 04.05.2018, 11:16

Szybko koledzy legioniści, piszcie posty, bo wychodzi na to, że nie przyznajemy się do porażki.

Poważnie, skąd wy się ku*** idioci bierzecie?

CapoDituDiCapi
Posty: 289
Rejestracja: 14.01.2010, 13:47

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: CapoDituDiCapi » 04.05.2018, 11:36

Nic nie cieszy bardziej od dopieczenia wrogowi w dniu ich meczu, święta jakim był finał PP. Nikogo nie powinno więc dziwić, że fani RTSu będą teraz szczycić się ze swojej zdobyczy, która okazała się całkiem fajnym kąskiem patrząc na wiek flagi oraz to na jakich meczach wisiała już nawet dwie dekady temu. Cóż stało się i trzeba żyć dalej. To nie pierwsza i nie ostatnia zmiana właściciela płótna. Osoby, które dopuściły się straty musza mieć niezłego kaca moralnego i nie chciałbym być w ich skórze osobiście. Legia jako topowa ekipa jeśli chodzi o sukcesy ma aktualnie na trybunach masę pikników jak większość znanych klubów piłkarskich więc powinni zająć się tymi swoimi fan clubami jeśli chcą uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Ciekawi mnie też czy ten fc widmo Legii ze Skierniewic będzie miał wstęp na Zyletę czy podobnie jak w Poznaniu po stracie flagi Kostrzynia przez Lecha, eż osoby za to odopowiedzialne dostaną bana na chodzenie na mecze
MCMX

Ukochane Miasto
Posty: 322
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Ukochane Miasto » 04.05.2018, 11:51

była flaga , nie ma flagi. Dla nas radość dla was wkurwienie . I po co to roztrząsać ?? Jeszcze nie raz będzie pewnie w jedną bądź drugą stronę :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: (S), floydfloyd, JKZS, Junior89, KamykOKS, Kijekprawdy, L3., mali2323, umulung, Xsexx i 339 gości