Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

CopA.C.A.B.ana
Posty: 273
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 25.07.2023, 09:08

KaeSPe pisze:
25.07.2023, 01:09
Pozostałe dzielnice - też bez zmian, przewaga Legii, chociaż Polonia wszędzie obecna. Raczej jedni i drudzy żyją w swoich bańkach rzadko wchodząc sobie w drogę. To nie Kraków.
Legia na swoich osiedlach/dzielnicach nie wchodzi w drogę garstce Polonii?
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB



yalla
Posty: 102
Rejestracja: 20.07.2022, 20:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yalla » 25.07.2023, 12:31

Kropiel pisze:
25.07.2023, 09:25
jestesmywaszastolica pisze:
24.07.2023, 23:48
To że się rozjebią to było pewne jak techno w Trendzie. Tylko bardziej symptomatyczne będzie to jak zachowają się w tej sprawie "decyzyjni" Ksp. Tak tak ja wiem, Legia walczy "bez zasad", to w sumie w ramach rewanżu, za was mogą walczyć sąd i prokuratura.
Rozjebał to się twój kolega po szalu na Twitterze wrzucajac zdjęcie i pytając co to za akcja. Podchwycil to jakiś portal i psy się zainteresowały.
Chciałeś błysnąć ale nie pykło.
Kropiel, jak tam w Gostyninie?

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Banditosdod » 25.07.2023, 13:41

Czy często Warszawie dochodzi do samowolki gdzie jacyś "kibice" Legii idą w małych grupach pod stadion Polonii na łatwe łupy. A finał koncza bez barw bądź, w szpitalu. Chodzi mi o to że Legia to jednak duża ekipa +osoby z dzielnic które w jakiś sposób identyfikują się z tą Legia. Raczej nie łatwo zapanować nad każdym.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 25.07.2023, 13:51

Bardzo często. W planach jest utworzenie specjalnego oddziału szpitalnego dla ofiar ekipy Polonii. No i oczywiście specjalny ostry duży w dniu meczu na kurwidołku dla rannych legionistów. Podobno ministerstwo zdrowia rozważa wprowadzenie do statystyk nową pozycję "ranny w starciu z ekipą Polonii Warszawa". Oczywiście ze względu na częstość takich przypadków.

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Banditosdod » 25.07.2023, 14:25

kivloff pisze:
25.07.2023, 13:51
Bardzo często. W planach jest utworzenie specjalnego oddziału szpitalnego dla ofiar ekipy Polonii. No i oczywiście specjalny ostry duży w dniu meczu na kurwidołku dla rannych legionistów. Podobno ministerstwo zdrowia rozważa wprowadzenie do statystyk nową pozycję "ranny w starciu z ekipą Polonii Warszawa". Oczywiście ze względu na częstość takich przypadków.
Nabijasz posty, płatne są?

Obserwator1946
Posty: 121
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Obserwator1946 » 25.07.2023, 14:31

jestesmywaszastolica pisze:
24.07.2023, 23:48
To że się rozjebią to było pewne jak techno w Trendzie. Tylko bardziej symptomatyczne będzie to jak zachowają się w tej sprawie "decyzyjni" Ksp. Tak tak ja wiem, Legia walczy "bez zasad", to w sumie w ramach rewanżu, za was mogą walczyć sąd i prokuratura.
Zawsze jak cos piszesz to próbujesz być śmieszny. Jesteś tu od lat, zamiast coraz to mądrzejszy to jesteś coraz to głupszy.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 25.07.2023, 14:37

Banditosdod pisze:
25.07.2023, 14:25
kivloff pisze:
25.07.2023, 13:51
Bardzo często. W planach jest utworzenie specjalnego oddziału szpitalnego dla ofiar ekipy Polonii. No i oczywiście specjalny ostry duży w dniu meczu na kurwidołku dla rannych legionistów. Podobno ministerstwo zdrowia rozważa wprowadzenie do statystyk nową pozycję "ranny w starciu z ekipą Polonii Warszawa". Oczywiście ze względu na częstość takich przypadków.
Nabijasz posty, płatne są?
Szydzę z takich internetowych narratorów w czynie społecznym.

kibiccc1
Posty: 46
Rejestracja: 01.01.2022, 12:24

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kibiccc1 » 25.07.2023, 15:59

Bugi2017 pisze:
24.07.2023, 23:12
kibiccc1 pisze:
24.07.2023, 15:20
Siemanko. Czy ktoś może opisać sytuację na Muranowie? Czy rzeczywiście Polonia dominuje tam w 100% i Legioniści nie mają nic do powiedzenia? Dzięki wielkie pozdro!
zobacz na mapę i Al. Jana Pawła ustal jako granicę podziału "wpływów", tak się właśnie dzieli Muranów (Nowolipki to wolska strona Muranowa).
A która część należy do Polonistów? Nowolipki czy Muranów?

yalla
Posty: 102
Rejestracja: 20.07.2022, 20:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yalla » 25.07.2023, 19:47

kibiccc1 pisze:
25.07.2023, 15:59
Bugi2017 pisze:
24.07.2023, 23:12
kibiccc1 pisze:
24.07.2023, 15:20
Siemanko. Czy ktoś może opisać sytuację na Muranowie? Czy rzeczywiście Polonia dominuje tam w 100% i Legioniści nie mają nic do powiedzenia? Dzięki wielkie pozdro!
zobacz na mapę i Al. Jana Pawła ustal jako granicę podziału "wpływów", tak się właśnie dzieli Muranów (Nowolipki to wolska strona Muranowa).
A która część należy do Polonistów? Nowolipki czy Muranów?
Nowy Świat. Było już, na poprzedniej stronie.

grubymarek
Posty: 16
Rejestracja: 24.05.2018, 19:10

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: grubymarek » 25.07.2023, 22:31

No dobra, a takie pytanie od kogoś z drugiego końca Polski, w dodatku od lat na emigracji. Czy Polonia ma jakieś poważne ekipy poza Warszawą? Kiedyś pamiętam przewijała się często taka miejscówka Żuromin. Chyba jeszcze w Wołominie było paru konkretnych Polonistów. Jak to teraz wygląda?

kibiccc1
Posty: 46
Rejestracja: 01.01.2022, 12:24

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kibiccc1 » 25.07.2023, 22:48

yalla pisze:
25.07.2023, 19:47
kibiccc1 pisze:
25.07.2023, 15:59
Bugi2017 pisze:
24.07.2023, 23:12


zobacz na mapę i Al. Jana Pawła ustal jako granicę podziału "wpływów", tak się właśnie dzieli Muranów (Nowolipki to wolska strona Muranowa).
A która część należy do Polonistów? Nowolipki czy Muranów?
Nowy Świat. Było już, na poprzedniej stronie.
Zwiedziałem nowe miasto przy okazji wizyty w Warszawie i nie widziałem ani jednego wrzuta Polonii. Fakt było sporo napisów bluzgających na Legię, jakieś przekreślone "elki", ale nic po za tym. Podobnie na Muranowie. Nie był to dzień meczowy i nie widziałem też żadnego Polonisty który by się utożsamiał ze swoją drużyną. Na innych osiedlach których byłem (Ochota, Mokotów, Ursynów) sporo młodzieży z emblematami Legii.

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 26.07.2023, 07:46

Sławny wieszcz Kropiel z Gostynina przypadkowo aktywny po awansie drużyny z K6.
(L)

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 26.07.2023, 09:12

Kropiel pisze:
26.07.2023, 08:58
Yalla i jestesmywaszastolica już zgaszeni przeze mnie. Chcesz być następny detektywie?

Człowiek tu pisze nie obrażając nikogo, wymieniając informacje i spostrzeżenia a co chwile znajdzie się jakiś Darek, Marek i się spina.

Foxx od was jakoś potrafi kulturalnie wymienić spostrzeżenia. A wy się tu zlecicie jak np. kivloff czy jws i za każdym razem gdy padnie słowo Polonia muszą zaszczekać.
Nie jestem z Polonii ale wolę ich niż Legię bo mają ciężej i nie poszli na łatwiznę wybierając klub.
Rozjebał to się twój kolega po szalu na Twitterze - Faktycznie mega kultura od Ciebie bije.
Zajmij się swoim podwórkiem zamiast bawić się w strażaka w temacie stołecznym. A szczekać to ewentualnie mogą Twoje ziomki z Gostynina,
(L)

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 26.07.2023, 09:50

Kropiel pisze:
26.07.2023, 08:58
Yalla i jestesmywaszastolica już zgaszeni przeze mnie. Chcesz być następny detektywie?

Człowiek tu pisze nie obrażając nikogo, wymieniając informacje i spostrzeżenia a co chwile znajdzie się jakiś Darek, Marek i się spina.

Foxx od was jakoś potrafi kulturalnie wymienić spostrzeżenia. A wy się tu zlecicie jak np. kivloff czy jws i za każdym razem gdy padnie słowo Polonia muszą zaszczekać.
Nie jestem z Polonii ale wolę ich niż Legię bo mają ciężej i nie poszli na łatwiznę wybierając klub.
Szczeka to twoja stara. Czy ja się gdzieś odnoszę do wpisów dotyczących tylko Polonii? Bawią mnie po prostu internetowi narratorzy. Przyjdzie taki gamoń mylący Nowy Świat z Nowym Miastem, albo jakiś inny i wpierdala jakieś kretyńskie pytania z tezą, albo do istniejącego opisu z internetu dopisuje bajki jak to Polonia wybiegła zza winkla i zabiła legionistów, a motorniczy wstał i klaskał. No przecież to jest beka. Całe to forum to jest żart. Ty jesteś żartem placku z Gostynina. Jakim trzeba być biednym umysłowo, żeby nie odróżniać Nowego Światu od Nowego Miasta, a jednocześnie wygłaszać swoje opinie na temat sytuacji w Warszawie, oceniać kto idzie na łatwizne itd i oczekiwać, że inni je będą brać na poważnie. Przecież ty c**** wiesz na ten temat. To dlaczego uważasz, że powinieneś się dzielić ze światem swoimi nic nie wartymi przemyśleniami?

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 26.07.2023, 10:42

Tak z ciekawości - ty masz jakąś ustaloną poprzeczkę, po której decyzyjni na Polonii zaakceptują cię jako internetowego wojownika, i będziesz mógł napisać komu kibicujesz, czy tak rzeźbisz na fristajlu licząc że się zasłużysz i sami się odezwą?

yalla
Posty: 102
Rejestracja: 20.07.2022, 20:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yalla » 26.07.2023, 11:25

Kropiel pisze:
26.07.2023, 11:12
Kilofek co do Nowego Miasta to napisałem, że się przejęzyczyłem i napisałem Nowy Świat, natomiast twój koleżka z Legii yalla napisał wczoraj, że Polonia jest na Nowym Świecie. Z wami szkoda dyskutować bo jesteście bandą megalomanów przekonanych o swej wielkości i nieomylności. Kończę dyskusje w tym temacie a wy klepcie się tu dalej nawzajem po dupach. Elo.
ufff, w końcu, trzymamy Cię za słowo.

a tak poważniej - jak ktoś chce poczytać o Muranowie, to są tu już fajne i rzetelne wpisy z jednego i drugiego obozu, na poprzednich stronach.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 26.07.2023, 11:27

"Kilofek"? Co ty ku***, ćwiczysz przed występem na Mazurskiej Nocy Kabaretowej? Czy też się przejęzyczyłeś? Żeby kończyć dyskusję to trzeba by ją najpierw prowadzić. A już ci pisałem - ty nie jesteś w stanie prowadzić dyskusji, bo ty nie masz zielonego pojęcia o sprawach, o których byś chciał ją prowadzić. Ty nawet nie umiesz rozpoznać, kiedy ktoś z ciebie drwi łamago intelektualna.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.07.2023, 15:11

j***** pizdeuszu co do tego kto się rozjebał to
- przed wpisem tego typa niby z Legii pisał o tym na tt jakiś dziennikarz
- przed jego wpisem, na forum klubu z Muranowa też pojawiły się wpisy dotyczące tego zdarzenia (na czele z "gdzie była policja") które zresztą (screeny) wrzucił gość od nas z jednej z grup kibicowskich na tymże tt
- jakbyś cokolwiek działał czy to w świecie kibicowskim, nie mówiąc już o mieście, to byś wiedział, że nikt na podstawie "zgłoszenia" w necie, nie będzie wyciągał ludzi z domu = ktoś się musiał rozjebać na papier

zasadniczo nie wiem po c*** ten temat w ogóle kontynuuję. zasadniczo to zgodnie z tradycją Polonia zawsze z policją
bo czego można oczekiwać od ekipy,
- która na kwity gości od nich którzy się r******** reaguje wzruszeniem ramion (w myśl zasady wprowadzonej tak z 30 lat temu, nie ważne kto, byleby jebał Legie) - czego efektem jest, to, że jakiś czas później sami mieli przez nich problemy (chociażby "rozkminiany" na tym forum przez Ksp Koziołek)
- na pytanie o konfidencką przeszłość właściciela ich kibicowskiej strony internetowej (tego od odgłosów zarzynanej świni) odpowiada głucha cisza
- "selekcjonerzy" z derbów dalej chodzą sobie na Polonię
- gość od współpracy ze Strażą Miejską, ten to przynajmniej dał już sobie spokój (ale niebyła to bynajmniej ich zasługa:)
- typ na derbach najpierw dumnie pokazuje szczękę - a po przebiciu się na ich sektor kilku typa biegnie z atakiem histerii i jakimiś drgawkami do ochrony "oni mnie zabiją" (zabić go nikt nie zabił za to kilka lat później stracił zęby na grillu w Powsinie :)
takie historie to można tylko mnożyć i mnożyć sam pamiętam "ratunku policja" na Kazury
a to tylko tematy czysto kibicowskie

bredni o tym gdzie ta Polonia nie jest i to, że nie wchodzimy im w drogę to już w ogóle nie będę komentował

a i ktoś się pytał o Nowe Miasto - nie wiem jak na dziś (bo ogólnie klimat w Warszawie na rywalizację derbową mocno z różnych przyczyn siada), ale na wczoraj to było chyba jedyne osiedle które zarazem było opanowane przez Polonię (obok Starówki) i miało jakaś osiedlowa ekipa do bicia (to drugie obok wschodniej części Muranowa, gdzie faktycznie można dostać w łeb za kibicowanie Legii, z tymże dzisiaj to jest to znacznie mniej prawdopodobne niż jeszcze 10-20 lat temu)
Tylko, że jest to rejon dosyć specyficzny i oprócz tych kilku bloków na krzyż (Bonifraterska, Sapieżyńska, Konwiktorska) to tam jakiegoś klimatu kibicowskiego raczej się nie uświadczy

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Saverok » 26.07.2023, 16:27

Kropiel pisze:
26.07.2023, 16:00
więc dziwne żeby na policji mówili że nic się nie stało. Ktoś kto bije przypadkowe osoby nie udzielające się jest zwykłym idiotą i powinien dostać po głowie od waszych decyzyjnych.
Zrób coś dla społeczeństwa i powieś się 🙂
Kropiel pisze:
26.07.2023, 16:00
Może niech ktoś z Polonii się wypowie
A ty w imieniu jakiego klubu się wypowiadasz?
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 26.07.2023, 16:30

Saverok pisze:
26.07.2023, 16:27
Kropiel pisze:
26.07.2023, 16:00
więc dziwne żeby na policji mówili że nic się nie stało. Ktoś kto bije przypadkowe osoby nie udzielające się jest zwykłym idiotą i powinien dostać po głowie od waszych decyzyjnych.
Zrób coś dla społeczeństwa i powieś się 🙂
Kropiel pisze:
26.07.2023, 16:00
Może niech ktoś z Polonii się wypowie
A ty w imieniu jakiego klubu się wypowiadasz?
No to nie wiesz? Wieszcz Gostynin Hooligans
(L)

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Saverok » 26.07.2023, 18:51

Kropiel pisze:
26.07.2023, 18:38
Ja się wypowiadam we własnym imieniu. Tak jak chyba większość tutaj, bo raczej z ekipami swoimi nie macie nic wspólnego, w sensie ekipami chuliganskimi. Z tego co wiem to przede wszystkim z Legii się tu nie wypowiada nikt biegający w temacie H a jedyną osobą, która może poruszać pewne tematy to Foxx.
Ale ja nie pytałem o ekipę, a o klub, ale spoko. Jeszcze dużo lekcji języka polskiego przed tobą i ogarniesz czytanie ze zrozumieniem. A i tak byłem pewien, że się nie pochwalisz, więc laurkę już sobie wystawiłeś.

No to jak nie jesteś kibicem, nie chodzisz na stadion(y) i sobie tylko p********* posty, bo masz wakacje między IV, a V klasą szkoły podstawowej to nie licz na to, że ktoś będzie się wdawał w polemikę z tobą.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 26.07.2023, 19:37

Kropiel pisze:
26.07.2023, 18:38
Ja się wypowiadam we własnym imieniu. Tak jak chyba większość tutaj, bo raczej z ekipami swoimi nie macie nic wspólnego, w sensie ekipami chuliganskimi. Z tego co wiem to przede wszystkim z Legii się tu nie wypowiada nikt biegający w temacie H a jedyną osobą, która może poruszać pewne tematy to Foxx.
Odkąd pojawiłeś się w tym temacie w formie twierdzeń wrzucasz kolejne fałsze, których zresztą po wykazaniu nie prostujesz, a nawet po krótkim czasie łamiesz swoją własną deklarację o wycofaniu się z dyskusji. Mniejsza.

Głównie z myślą o ewentualnych niezorientowanych użytkownikach to jedno sprostuję ja. Jestem tu jedyną osobą wypowiadającą się w imieniu Legii. Od bardzo dawna nie było takiej potrzeby - ostatnio zrobiłem to w 2010 po zakończeniu konfliktu z ITI. Nie ma i nigdy nie miało to związku z żadnym truchtem, sprintem, a nawet maratonem. Jeżeli zaś chodzi o to, kto tu przez te wszystkie lata od nas zagląda... (i czasem coś napisze) A różni się zdarzają :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Suczysko » 26.07.2023, 19:43

przecierz to jest jeden ten sam nieudolny czajnik. Krasa, Plamy Opadowe teraz Krupiel, Jeden dzban nadający z komendy. Olać ścierwo ciepłym moczem

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 26.07.2023, 19:43

Kropiel pisze:
26.07.2023, 18:38
Ja się wypowiadam we własnym imieniu. Tak jak chyba większość tutaj, bo raczej z ekipami swoimi nie macie nic wspólnego, w sensie ekipami chuliganskimi. Z tego co wiem to przede wszystkim z Legii się tu nie wypowiada nikt biegający w temacie H a jedyną osobą, która może poruszać pewne tematy to Foxx.
Znowu wszystko poplątałeś.
Jako Legia nie piszemy tutaj o przebiegu czy wyniku spotkań sekcji gimnastycznej, ale każdy ma prawo ustosunkować się do steku bzdur tu wypisywanych, zwłaszcza gdy te farmazony nas właśnie dotyczą.
(L)

yalla
Posty: 102
Rejestracja: 20.07.2022, 20:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yalla » 26.07.2023, 21:27

Kropiel pisze:
26.07.2023, 21:10
Ehhh nawet nie potraficie czytać ze zrozumieniem, bo miałem na myśli to, że nikt z bandy Legii tu nie pisze.

Dobra kończę dyskusje bo to nie ma sensu. Nie dogadamy się.
Na koniec tylko napiszę, że pod koniec sierpnia wybieram się do Warszawy i z ciekawości przejdę się po Muranowie zachodnim i osiedlach, które graniczą z Muranowem wschodnim. Sprawdzę czy faktycznie Legia śmiga w barwach na tych terenach.
To już "ostateczny koniec" czy jednak jeszcze "przedostatni koniec"? :)

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 27.07.2023, 15:26

Kropiel pisze:
26.07.2023, 16:00
Jakbyś bystrzaku nie zauważył to tam byli pobici Janusze(nawet wspomniał ktoś o tym na tt) , więc dziwne żeby na policji mówili że nic się nie stało. Ktoś kto bije przypadkowe osoby nie udzielające się jest zwykłym idiotą i powinien dostać po głowie od waszych decyzyjnych. Tak jak zauważył twój kolega na tt pytając gdzie są zasady??

Co do konfidenctwa Polonii to nie wiem bo nie znam tematu choć śmierdzi mi farmazonem to, że decyzjni z KSP nie pogonili tych co się rozdupczyli widząc papiery. Może niech ktoś z Polonii się wypowie na ten temat bo jedna strona może wszystko napisać i oczernić.

Kwestia gdzie Polonia jest poza swoimi rewirami i czy Legia ich nie rusza to pytanie na ile się obnoszą z tym. Wątpię by gdzieś na Mokotowie, Bielanach, Targówku paradowali w barwach i przyznawali, że są z Polonii.
Tak jest, ktoś kto bije kibiców Polonii, powinien dostać w łeb od kibiców Legii - i to jeszcze "decyzyjnych". Ogólnie tym wpisem to się chyba najlepiej podsumowałeś.
I napiszę to raz jeszcze - ja nie mam problemu w tym, że kibic kluba x się rozjebie na psy. Bo jest to w dzisiejszych czasach norma. Tylko Polonia jest ewenementem na polskiej scenie kibicowskiej, pod względem tego, że ichnia ekipa nic z tym nie robi.
Żeby daleko nie szukać rajdowiec spod pałacu Prezydenckiego, sam na pisał na tym forum, że po słynnym pościgu "pozwolono nam działać dalej".
Taki to już ten słynny polonijny c(h)arakter

KaeSPe
Posty: 72
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: KaeSPe » 27.07.2023, 16:51

jestesmywaszastolica pisze:
27.07.2023, 15:26
Tak jest, ktoś kto bije kibiców Polonii, powinien dostać w łeb od kibiców Legii - i to jeszcze "decyzyjnych". Ogólnie tym wpisem to się chyba najlepiej podsumowałeś.
I napiszę to raz jeszcze - ja nie mam problemu w tym, że kibic kluba x się rozjebie na psy. Bo jest to w dzisiejszych czasach norma. Tylko Polonia jest ewenementem na polskiej scenie kibicowskiej, pod względem tego, że ichnia ekipa nic z tym nie robi.
Żeby daleko nie szukać rajdowiec spod pałacu Prezydenckiego, sam na pisał na tym forum, że po słynnym pościgu "pozwolono nam działać dalej".
Taki to już ten słynny polonijny c(h)arakter
A ten Wasz Seba z Twittera, który lubi donosić na kolegów, to już wyjaśniony?

wyschniety_szczaw
Posty: 58
Rejestracja: 17.10.2013, 23:34

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: wyschniety_szczaw » 27.07.2023, 18:19

KaeSPe pisze:
27.07.2023, 16:51
jestesmywaszastolica pisze:
27.07.2023, 15:26
Tak jest, ktoś kto bije kibiców Polonii, powinien dostać w łeb od kibiców Legii - i to jeszcze "decyzyjnych". Ogólnie tym wpisem to się chyba najlepiej podsumowałeś.
I napiszę to raz jeszcze - ja nie mam problemu w tym, że kibic kluba x się rozjebie na psy. Bo jest to w dzisiejszych czasach norma. Tylko Polonia jest ewenementem na polskiej scenie kibicowskiej, pod względem tego, że ichnia ekipa nic z tym nie robi.
Żeby daleko nie szukać rajdowiec spod pałacu Prezydenckiego, sam na pisał na tym forum, że po słynnym pościgu "pozwolono nam działać dalej".
Taki to już ten słynny polonijny c(h)arakter
A ten Wasz Seba z Twittera, który lubi donosić na kolegów, to już wyjaśniony?
Tak, dzisiaj na treningu grupy chuligańskiej w pewnym momencie zszedł z maty, zdjął szczękę i podniósł ją do góry po czym położył ją na macie co oznaczało że przemyślał sprawę i dzisiaj kończy karierę "H". Będzie go brakowało, typowy wariat z pierwszego szeregu , a czasem jakimś transferowym newsewm z twittera zarzucił

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Oden2 » 27.07.2023, 22:01

Byl na tym samym treningu grupy chuliganskiej co ten pobity po meczu Polonii?

ziomek
Posty: 326
Rejestracja: 26.04.2007, 18:10

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ziomek » 27.07.2023, 22:38

jestesmywaszastolica pisze:
27.07.2023, 15:26
(...)
Żeby daleko nie szukać rajdowiec spod pałacu Prezydenckiego, sam na pisał na tym forum, że po słynnym pościgu "pozwolono nam działać dalej".
Taki to już ten słynny polonijny c(h)arakter
Ja nie wiem czy rajdowcy spod pałacu się r******** czy samorozjebali tam wjeżdżając (no i nie znam pozostałych kulisów sprawy..) więc nie będę to na ten temat pisał. Pamiętam jednak, że po tym zdarzeniu na którejś z legijnych stron www (nie pamietam której ale link śmigał i dyskusja się tu toczyła na ten temat...) zostały podane dane auta (lanos?;)) wraz z nr tablic i o to był tu też niezły hałas. Było tak czy czas sprawił że pokręciłem???
[link]

haban
Posty: 21
Rejestracja: 16.04.2007, 19:09

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: haban » 28.07.2023, 01:25

jestesmywaszastolica pisze:
27.07.2023, 15:26
Kropiel pisze:
26.07.2023, 16:00
Jakbyś bystrzaku nie zauważył to tam byli pobici Janusze(nawet wspomniał ktoś o tym na tt) , więc dziwne żeby na policji mówili że nic się nie stało. Ktoś kto bije przypadkowe osoby nie udzielające się jest zwykłym idiotą i powinien dostać po głowie od waszych decyzyjnych. Tak jak zauważył twój kolega na tt pytając gdzie są zasady??

Co do konfidenctwa Polonii to nie wiem bo nie znam tematu choć śmierdzi mi farmazonem to, że decyzjni z KSP nie pogonili tych co się rozdupczyli widząc papiery. Może niech ktoś z Polonii się wypowie na ten temat bo jedna strona może wszystko napisać i oczernić.

Kwestia gdzie Polonia jest poza swoimi rewirami i czy Legia ich nie rusza to pytanie na ile się obnoszą z tym. Wątpię by gdzieś na Mokotowie, Bielanach, Targówku paradowali w barwach i przyznawali, że są z Polonii.

I napiszę to raz jeszcze - ja nie mam problemu w tym, że kibic kluba x się rozjebie na psy. Bo jest to w dzisiejszych czasach norma. Tylko Polonia jest ewenementem na polskiej scenie kibicowskiej, pod względem tego, że ichnia ekipa nic z tym nie robi.

Taki to już ten słynny polonijny c(h)arakter
Abstrahując od tematu całej dyskusji (nie chcę zabierać zdania na omawiane aktualne tematy, bo od dosyć dawna aktywnie nie kibicuję), to nieźle odleciałeś z tym "ewenementem na polskiej scenie kibicowskiej". Rozumiem, że było by to wygodne dla Twojej narracji pokazać, że to ci źli Poloniści jako jedyni są poza nawiasem wszelkich norm i zasad, ale myślę, że jeżeli ktoś patrzy choć odrobinę w szerszym kontekście, a nie tylko we własnej bańce, to dostrzeże z łatwością, że większość ekip derbowych podnosi takie zarzuty wobec przeciwnika, że latają u nich konfidenci na których są papiery itd. i to często w pierwszym szeregu, szczególnie jest to widoczne na południu Polski.

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 28.07.2023, 07:55

Kropiel pisze:
26.07.2023, 21:10
Ehhh nawet nie potraficie czytać ze zrozumieniem, bo miałem na myśli to, że nikt z bandy Legii tu nie pisze.

Dobra kończę dyskusje bo to nie ma sensu. Nie dogadamy się.
Na koniec tylko napiszę, że pod koniec sierpnia wybieram się do Warszawy i z ciekawości przejdę się po Muranowie zachodnim i osiedlach, które graniczą z Muranowem wschodnim. Sprawdzę czy faktycznie Legia śmiga w barwach na tych terenach.
Dzięki za info. Nie zapomnij dać znać co i jak...
(L)

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: halodrol » 28.07.2023, 09:51

@jestesmywaszastolica
@Dario1916

i również @kaleoa.02

Wyobraźcie sobie, że siedzicie na ławce z ziomkami, albo jedziecie autobusem na mecz i nagle podchodzi jakiś łeb. Nikt go nie zna, nikt go nigdy nie widział itd. Jakiś nastoletni chvj do szczania.

Łeb zaczyna wypytywać o sprawy kibicowskie, rzuca tematami i ksywami i DOMAGA SIĘ odpowiedzi.

Co robicie? Zaczynacie mu się spowiadać ze wszystkiego o czym wiecie i kogo znacie? Czy raczej każecie łbowi spierdalać, strasząc kopem w mordę?

Myślę, że chybs zaczynacie opowiadać nieznanemu nikomu łbowi, który równie dobrze może być psem o wszystkim co wiecie, bo dokładnie to robicie na tym forum.

j***** pajac, nie kibicujący żadnemu klubowi szczeka swoim ryjem a wy czujecie jakąś dziwną potrzebę tłumaczenia się frajerowi.

Po co?

Ignorować kurvvę. Niech zdechnie.

ApokaLipsa
Posty: 77
Rejestracja: 17.12.2016, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ApokaLipsa » 28.07.2023, 18:24

Już chyba dwa razy się żegnałeś i miałeś kończyć dyskusje. Masz jakieś kompleksy i problemy z psychiką, że nie trzymasz się raz wypowiedzianego zdania jak na faceta przystało...

Kaleoa.02
Posty: 216
Rejestracja: 27.02.2022, 01:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kaleoa.02 » 29.07.2023, 19:25

Dawaj jak niby bedziesz pod koniec sierpnia w Wwa . Nąpisz na priv, to sie zlapiemy i Ci rozjebie pizde. Jak nie to ja podjade do tego Gostynina i mozemy sie zlapac. Zobacze jaki z Ciebie twardziel

wyschniety_szczaw
Posty: 58
Rejestracja: 17.10.2013, 23:34

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: wyschniety_szczaw » 29.07.2023, 22:27

Kaleoa.02 pisze:
29.07.2023, 19:25
Dawaj jak niby bedziesz pod koniec sierpnia w Wwa . Nąpisz na priv, to sie zlapiemy i Ci rozjebie pizde. Jak nie to ja podjade do tego Gostynina i mozemy sie zlapac. Zobacze jaki z Ciebie twardziel
Kolego ale ziomek z Gostynina jedzie do Legia Fight Club specjalnie zeby dac seminarium dla TB'95, trochę szacunku

WFH95
Posty: 17
Rejestracja: 17.10.2021, 20:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WFH95 » 29.07.2023, 22:50

wyschniety_szczaw pisze:
29.07.2023, 22:27
Kaleoa.02 pisze:
29.07.2023, 19:25
Dawaj jak niby bedziesz pod koniec sierpnia w Wwa . Nąpisz na priv, to sie zlapiemy i Ci rozjebie pizde. Jak nie to ja podjade do tego Gostynina i mozemy sie zlapac. Zobacze jaki z Ciebie twardziel
Kolego ale ziomek z Gostynina jedzie do Legia Fight Club specjalnie zeby dac seminarium dla TB'95, trochę szacunku
😆

Kaleoa.02
Posty: 216
Rejestracja: 27.02.2022, 01:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kaleoa.02 » 30.07.2023, 12:52

WFH95 pisze:
29.07.2023, 22:50
wyschniety_szczaw pisze:
29.07.2023, 22:27
Kaleoa.02 pisze:
29.07.2023, 19:25
Dawaj jak niby bedziesz pod koniec sierpnia w Wwa . Nąpisz na priv, to sie zlapiemy i Ci rozjebie pizde. Jak nie to ja podjade do tego Gostynina i mozemy sie zlapac. Zobacze jaki z Ciebie twardziel
Kolego ale ziomek z Gostynina jedzie do Legia Fight Club specjalnie zeby dac seminarium dla TB'95, trochę szacunku
😆
Hehe

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 30.07.2023, 13:12

Potwierdzam. Pokazywał nam loŁkingi
(L)

kibiccc1
Posty: 46
Rejestracja: 01.01.2022, 12:24

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kibiccc1 » 31.07.2023, 11:01

Czy w Warszawie w dzień meczowy można ujrzeć na mieście Polonistów w barwach?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dario1916, Mahazel79, Wnuk Edwarda i 215 gości