Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

yalla
Posty: 102
Rejestracja: 20.07.2022, 20:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yalla » 13.10.2023, 18:44

plamy opadowe pisze:
13.10.2023, 15:49
Widzę, że tu nikt z Polonii się nie wypowiada, a zaciekłą dykusję na temat KSP prowadzą Legioniści sami ze sobą :)

Sami twierdzicie, że kibicowsko w całej Warszawie to 96% kibiców to jest Legia. Reszta to Polonia. W takim razie jak możecie pisać, że jadąc ponad 300km w niecałe 90 osób, pojechali małą liczbą ? Jak na nich całkiem przyzwoita liczba. Chyba trudno oczekiwać żeby stawili się w Sosnowcu w 500 osób.
Analogicznie porównując liczbowy kontrast między Legią i Polonią, to Legia co wyjazd powinna zgłaszać zapotrzebowanie na wejściówki przynajmniej na 2500-3000 osób. A w takiej liczbie to pojadą 2, 3 razy w sezonie - do Poznania, Wrocławia i może gdzieś jeszcze. A tak to też jeżdżą w dużo niższych liczbach.

Nawet po tym forum widać, że Polonia bardzo boli Legię. Wystarczy, że w jakimkolwiek temacie pojawi się słowo "Polonia" i w trymiga zlatuje się cała legijna śmietanka :)
No tak, Legia powinna zgłaszać zapotrzebowanie na 3000 biletów w miastach gdzie sektory gości liczą od 500 do 1500 miejsc :D Gościu, jak już coś piszesz, to postaraj się żeby to miało ręce i nogi i choć odrobinę sensu.



Pawel_Warszawa
Posty: 20
Rejestracja: 09.10.2017, 06:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Pawel_Warszawa » 13.10.2023, 20:04

plamy opadowe pisze:
13.10.2023, 19:46

Zresztą daleko szukać - w bliskiej Holandii gdyby nie koledzy z Hagi i pozostałe zgody to by wasz sektor wyglądał przeciętnie.
O ku***. Dobry jest.

yalla
Posty: 102
Rejestracja: 20.07.2022, 20:17

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yalla » 13.10.2023, 20:04

plamy opadowe pisze:
13.10.2023, 19:46
Ja sobie bardzo dobrze zdaję sprawę z tego, jakie są pojemności sektorów gości w ekstraklasie. Tylko najzwyczajniej w świecie ty nie zatrybiłeś sensu mej wypowiedzi.
Zresztą daleko szukać - w bliskiej Holandii gdyby nie koledzy z Hagi i pozostałe zgody to by wasz sektor wyglądał przeciętnie. To samo w Polsce - gdzie nie pojedziecie to 1/3 sektora to pobliskie fan cluby oraz zgody. Polonie nie ma tak łatwo jak wy :)
Ty chociaż wierzysz w to, co piszesz?

Salowy_Choroszcz
Posty: 169
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Salowy_Choroszcz » 13.10.2023, 21:42

plamy w odbycie pisze:
13.10.2023, 19:46
Ja sobie bardzo dobrze zdaję sprawę z tego, jakie są pojemności sektorów gości w ekstraklasie. Tylko najzwyczajniej w świecie ty nie zatrybiłeś sensu mej wypowiedzi.
Zresztą daleko szukać - w bliskiej Holandii gdyby nie koledzy z Hagi i pozostałe zgody to by wasz sektor wyglądał przeciętnie. To samo w Polsce - gdzie nie pojedziecie to 1/3 sektora to pobliskie fan cluby oraz zgody. Polonie nie ma tak łatwo jak wy :)
Ładnie się porobiłeś mefedronem
OoO Biały Honor Biała Duma

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 14.10.2023, 01:47

wiernyioddany pisze:
13.10.2023, 13:12
Skoro temat o Polonii to mógłby ktoś przypomnieć/wyjaśnić jak to wyglądało za czasów antify, oni stanowili wtedy o jakieś sile hools w ich ruchu kibicowskim? I jakim cudem te osoby były tolerowane przez zgody takie jak Arka, Cracovia czy Korona? W przypadku wyjazdów na wspomaganie zgód ten odłam "antyfaszystowski" jeździły z całą resztą kiboli Polonii? Z góry dzięki za odpowiedź.
Tych bredni o sile ekipy KSP i porównaniu jej do Legii nie chce nawet komentować.
Zaś co do pytania to ja to widzę, czy tam raczej widziałem w ten sposób
Zresztą było to już opisywane nie raz nie dwa na forum.

Antifa na Polonii pojawiła się, no pojawiła się zanim jeszcze w Polsce powstała.
To znaczy na początku lat 90, kiedy jeszcze Polonia z trudem, ale z trudem dotrzymywała nam kroku, ale nasza przewaga była coraz bardziej wyraźna, szczególnie wśród młodzieży (nasza rywalizacja w Wami, odebranie mistrza, Liga Mistrzów, po prostu w tamtym czasie był na Legię niesamowity boom), ówczesny lider Polonii podjął znamienną w skutkach decyzję, każdego który j**** Legię weźmiemy pod skrzydła. W owych czasach prym na Legii wiedli łysi, którzy oprócz ganianek z KSP których chyba (byłym wtedy małolatem i w tym nie uczestniczyłem) było dosyć mało (w sensie mowa o awanturach, a nie o KSP, tych w sumie też było mało), z wiadomych przyczyn walczyli z wszelkiej maści alternatywą, czy tam jak się ich w owych czasach nazywało brudasami.
W ten sposób na Polonię, trafiły SHARPY, punki i zaczątki antify, czyli RAAF Radykalna Akcja Antyfaszystowska (czyli w sumie Sharpy i punki i jakieś lewary)
Wyjazdowo to i tak wszystko trzymali starzy, którzy mieli wyjebane na to kto z nimi jeździ, byle w razie czego bił się z Legią. Był tam wątek do dzisiaj wywołujący emocje po obu stronach - czyli darmowych wyjazdów z chlaniem i ćpaniem, organizowanych przez B. Z czego Polonia mówi, że to był farmazon, a B się tylko dokładał do strat i takie tam. Zresztą nie ważne bo to wątek po chuju.
Z biegiem czasu z tej ekipy brudasów powstała antifa, która w dalszym ciągu miała otwarte drzwi na KSP i aktywnie uczestniczyła w jakichś atrakcjach. Na moje oko było ich z 1/3 aktywnych gości z KSP (tu mówię na podstawie ich składu na poszczególnych akcjach,atrakcjach) czyli kilkunastu. Mówię tu o przełomie wieków i pierwszej dekadzie.
Co do zgód to niech ktoś się z nich wypowie, ale to było mocno specyficzne. To znaczy często antifa była chowana, albo sama nie chciała się afiszować. Ogólnie żyła ona trochę własnym życiem, tak jak cała Polonia, bo w tamtych czasach. Jak i później u nich był już duży bałagan organizacyjny.
Do tego doszło mocne zaangażownanie kibiców po stronie narodowej i ganianki z antifą. Więc Polonia też miała presję ze strony swoich zgód, z tymże na samej Polonii też było dużo osób z klimatów narodowych.
Koniec końców doszło do rozłamu i słynnych black rebels. Tylko, że w miedzyczasie ta ekipa antify to podrosła, brzuchy też im urosły, rodziny i tak dalej i wyszło na to, że jako, że na mieście młodej antify było bardzo mało (a już na pewno nie takiej która chiałaby dostawać na łeb za Polonie) to na wyjazdach Polonii, też pod koniec ich oficjalnej działalności jeździli na palcach jednej ręki.
Dziś jest jak jest, to znaczy jakoś się niby miedzy sobą dogadali, ale to już inny temat jest i zeby nie było ze warszawska antifa chodzi na KSP to tez tak do konca nie jest.
A i jeszcze jedno, ta Antifa na KSP to dla zgód to nawet mogli oni nie wiedzieć kto ich do końca wspiera, bo to już nie były czasy panczurów że ich można było z kilometra rozpoznać.
Tyle w duzym skrócie i jeszcze wiekszym uproszczeniu.

kibol32
Posty: 175
Rejestracja: 31.07.2011, 12:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kibol32 » 14.10.2023, 11:51

jestesmywaszastolica pisze:
14.10.2023, 01:47
wiernyioddany pisze:
13.10.2023, 13:12
Skoro temat o Polonii to mógłby ktoś przypomnieć/wyjaśnić jak to wyglądało za czasów antify, oni stanowili wtedy o jakieś sile hools w ich ruchu kibicowskim? I jakim cudem te osoby były tolerowane przez zgody takie jak Arka, Cracovia czy Korona? W przypadku wyjazdów na wspomaganie zgód ten odłam "antyfaszystowski" jeździły z całą resztą kiboli Polonii? Z góry dzięki za odpowiedź.
Tych bredni o sile ekipy KSP i porównaniu jej do Legii nie chce nawet komentować.
Zaś co do pytania to ja to widzę, czy tam raczej widziałem w ten sposób
Zresztą było to już opisywane nie raz nie dwa na forum.

Antifa na Polonii pojawiła się, no pojawiła się zanim jeszcze w Polsce powstała.
To znaczy na początku lat 90, kiedy jeszcze Polonia z trudem, ale z trudem dotrzymywała nam kroku, ale nasza przewaga była coraz bardziej wyraźna, szczególnie wśród młodzieży (nasza rywalizacja w Wami, odebranie mistrza, Liga Mistrzów, po prostu w tamtym czasie był na Legię niesamowity boom), ówczesny lider Polonii podjął znamienną w skutkach decyzję, każdego który j**** Legię weźmiemy pod skrzydła. W owych czasach prym na Legii wiedli łysi, którzy oprócz ganianek z KSP których chyba (byłym wtedy małolatem i w tym nie uczestniczyłem) było dosyć mało (w sensie mowa o awanturach, a nie o KSP, tych w sumie też było mało), z wiadomych przyczyn walczyli z wszelkiej maści alternatywą, czy tam jak się ich w owych czasach nazywało brudasami.
W ten sposób na Polonię, trafiły SHARPY, punki i zaczątki antify, czyli RAAF Radykalna Akcja Antyfaszystowska (czyli w sumie Sharpy i punki i jakieś lewary)
Wyjazdowo to i tak wszystko trzymali starzy, którzy mieli wyjebane na to kto z nimi jeździ, byle w razie czego bił się z Legią. Był tam wątek do dzisiaj wywołujący emocje po obu stronach - czyli darmowych wyjazdów z chlaniem i ćpaniem, organizowanych przez B. Z czego Polonia mówi, że to był farmazon, a B się tylko dokładał do strat i takie tam. Zresztą nie ważne bo to wątek po chuju.
Z biegiem czasu z tej ekipy brudasów powstała antifa, która w dalszym ciągu miała otwarte drzwi na KSP i aktywnie uczestniczyła w jakichś atrakcjach. Na moje oko było ich z 1/3 aktywnych gości z KSP (tu mówię na podstawie ich składu na poszczególnych akcjach,atrakcjach) czyli kilkunastu. Mówię tu o przełomie wieków i pierwszej dekadzie.
Co do zgód to niech ktoś się z nich wypowie, ale to było mocno specyficzne. To znaczy często antifa była chowana, albo sama nie chciała się afiszować. Ogólnie żyła ona trochę własnym życiem, tak jak cała Polonia, bo w tamtych czasach. Jak i później u nich był już duży bałagan organizacyjny.
Do tego doszło mocne zaangażownanie kibiców po stronie narodowej i ganianki z antifą. Więc Polonia też miała presję ze strony swoich zgód, z tymże na samej Polonii też było dużo osób z klimatów narodowych.
Koniec końców doszło do rozłamu i słynnych black rebels. Tylko, że w miedzyczasie ta ekipa antify to podrosła, brzuchy też im urosły, rodziny i tak dalej i wyszło na to, że jako, że na mieście młodej antify było bardzo mało (a już na pewno nie takiej która chiałaby dostawać na łeb za Polonie) to na wyjazdach Polonii, też pod koniec ich oficjalnej działalności jeździli na palcach jednej ręki.
Dziś jest jak jest, to znaczy jakoś się niby miedzy sobą dogadali, ale to już inny temat jest i zeby nie było ze warszawska antifa chodzi na KSP to tez tak do konca nie jest.
A i jeszcze jedno, ta Antifa na KSP to dla zgód to nawet mogli oni nie wiedzieć kto ich do końca wspiera, bo to już nie były czasy panczurów że ich można było z kilometra rozpoznać.
Tyle w duzym skrócie i jeszcze wiekszym uproszczeniu.
A napisz, co w takim razie ze stołeczną antifą, która nie interesuje się piłką nożną. Ilu jest takich ludzi, robią na kogoś jakieś akcje, czy tylko spotykają się w swoim gronie, na jakich dzielnicach można ich spotkać w zorganizowanej grupie itp.

Salowy_Choroszcz
Posty: 169
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Salowy_Choroszcz » 14.10.2023, 23:55

plamy w odbycie pisze:
13.10.2023, 23:12
Salowa z Chersonia pisze:
13.10.2023, 21:42
Ładnie się porobiłam mefedronem
A potem razem ze swoim chłopakiem Śnieżnobladym walczysz dzielnie w internecie z Ukraińcami :)
Zawsze możesz się przekonać że nie tylko w internecie bękarcie z zaporoża. :)
OoO Biały Honor Biała Duma

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 15.10.2023, 03:01

kibol32 pisze:
14.10.2023, 11:51

A napisz, co w takim razie ze stołeczną antifą, która nie interesuje się piłką nożną. Ilu jest takich ludzi, robią na kogoś jakieś akcje, czy tylko spotykają się w swoim gronie, na jakich dzielnicach można ich spotkać w zorganizowanej grupie itp.

Dopóki oni latali na Polonię i byli tam aktywni na trybunach to mnie to jakoś bardziej interesowało. Tutaj musiałby ktoś odpowiedzieć ze środowiska nacjonalistycznego.

Także napisze to mocno pobieżnie,
Ilu to ciężko powiedzieć, bo oni często kręcą się na tych lewackich spędach, demach, manifach, c*** ich wie jak to się zwie i są tam zmiksowani z masą jakichś również zjebów, ale nie szkodliwych (w stylu jacyś związkowcy, syndykaliści, anarchiści, Zandberg, Ikonowicz itp.)
Mają oni jakąś stałą grupę, która coś tam działa, w dużej części to są osoby z warszawskich skłotów, po części obcokrajowcy (trochę białorusinów, ukrów) plus goście którzy z nimi melanżują.
Tylko jedna sprawa w większości to są kompletne pizdy, zawsze biegające ze sprzętem głównie gaśnice, brechy, młotki
Drugą kwestią jest to, że w przeważającej mierze to są przyjezdni, po części prowadzący koczowniczy tryb życia, w sensie dwa miesiące Warszawa, jeden Poznań i wyjazd do Berlina dajmy na to.
Więc ta ich banda też jest efemeryczna i dużo zależy od mobilizacji.
Teraz to oni nawet na 11 listopada nie działają tak aktywnie jak kiedyś (w każdym razie kiedyś częściej było słychać, że ktoś tam od nich dostał po głowie - bo jak już to działają z partyzanta)
Co kilka miesięcy mają oni jakąś ganiankę z narodowcami. Ale to raczej są goście z MW, czy tam jakieś studenciaki po spotkaniu z Michalkiewiczem, a nie goście z AN.
Jak były te strajki kobiet czy jak to gówno się nazywało to dzień przed tym ich dużym marszem, to mieli okazję sprawdzić się z osobami zaangażowanymi w klimaty narodowe, głównie z Legii i mimo idealnych warunków, jak można się było spodziewać, pomimo wsparcia z całej Polski i licznej ekipy z Niemiec, to standardowo obsrali gacie.
Ogólnie to sytuacja z nimi jest dziwna, bo tak jak pisałem gości którzy poważnie do tego podchodzą jest mało. Za to dużo jest typów w stylu mówią, że są z Antify, a jak przychodzi co do czego, to okazuje się, że typ nie lubi rasistów i wydaje mu się że automatycznie jest Antyfaszystą i popiera anitife, kompletnie nie wiedząc co to za z****** klimat jest.

A gdzie są - przede wszystkim na na tych swoich skłotach, czyli na Śródmieściu Południowym, plus wieczorami to są tam gdzie ta młodzież bardziej alternatywna się kręci.Tylko ogólnie mam wrażenie, że jako, że Warszawa to miasto seksu i biznesu lol to większość ludzi ma na nich kompletnie wyjebane. W sensie, że o ile kiedyś to działo się w miarę dużo (ogólnie na mieście), to teraz większość młodzieży chce wydawać hajs swych rodziców, a nie rozkminiać klimaty w stylu Autonomiczni Nacjonaliści vs Antifa.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 15.10.2023, 03:27

Kropiel pisze:
14.10.2023, 11:23

No, no, z pewnością nie wiedzieli kto ich wspiera z Polonii. Pierdoolisz takie kacapoły, że mózg staje.
To, że ty znasz nawet rozmiar kutasa kolegów z Polonii, którzy cię wspierAjĄ to nie znaczy, że podobne klimaty panują na innych stadionach. Ja wiem, że ty po wizycie w mieście stołecznym znasz już czołówkę obu warszawskich klubów i swoje wrażenia z gościny na K6 przeżywasz do tej pory z rumieńcem na twarzy, ale pisząc cytowane przeze mnie pierodły to tylko ośmieszasz swoich nowych kolegów.

A jak masz coś sensownego napisać, to daj swoją wersję jak to antifa jawnie jeździła na taką Arkę, albo na Cracovię. Obstawiam, że kibice obu tych klubów szczerze się z tego pośmieją.

Salowy_Choroszcz
Posty: 169
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Salowy_Choroszcz » 15.10.2023, 22:18

plamy opadowe pisze:
15.10.2023, 01:52
Salowa Chersoń pisze:
14.10.2023, 23:55
plamy w odbycie pisze:
13.10.2023, 23:12


A potem razem ze swoim chłopakiem Śnieżnobladym walczysz dzielnie w internecie z Ukraińcami :)
Zawsze możesz się przekonać że nie tylko w internecie bękarcie z zaporoża. :)
To udowodnij w końcu, że stać cię na coś więcej niż tylko pisanie groźnych postów w internecie :)
Chociaż obydwoje wiemy, że ciebie i twojego chłopaka Śnieżnogłupiego stać tylko na skomlenie na forum.
W życiu nawet do Ukraińca nie podszedłeś, bo byś dostał liścia na morde i by się skończył dzień dziecka :)
Miej chociaż tyle odwagi odpisać na PW a nie jak twoja dziewczyna Krasa się obsrała i wyłączyła wiadomosci:)
OoO Biały Honor Biała Duma

dee facto
Posty: 300
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: dee facto » 16.10.2023, 00:13

zniknij stąd pracowniku antykwariatu z gostynina.Każdy twój wpis o Legi to farmazon.

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 16.10.2023, 08:30

plamy opadowe pisze:
13.10.2023, 19:46
Ja sobie bardzo dobrze zdaję sprawę z tego, jakie są pojemności sektorów gości w ekstraklasie. Tylko najzwyczajniej w świecie ty nie zatrybiłeś sensu mej wypowiedzi.
Zresztą daleko szukać - w bliskiej Holandii gdyby nie koledzy z Hagi i pozostałe zgody to by wasz sektor wyglądał przeciętnie. To samo w Polsce - gdzie nie pojedziecie to 1/3 sektora to pobliskie fan cluby oraz zgody. Polonie nie ma tak łatwo jak wy :)
Kumaczu, a wiesz że na tym polegają zgody, że dostają część biletów?
Do Alkmaar spokojnie pojechałoby 2 razy więcej ludzi.
(L)

Śnieżnobiały
Posty: 223
Rejestracja: 17.08.2017, 15:14

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Śnieżnobiały » 16.10.2023, 08:44

Po co wy się wdajecie w gadki z tymi chujozami?

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 16.10.2023, 08:50

kibol32 pisze:
14.10.2023, 11:51
jestesmywaszastolica pisze:
14.10.2023, 01:47
wiernyioddany pisze:
13.10.2023, 13:12
Skoro temat o Polonii to mógłby ktoś przypomnieć/wyjaśnić jak to wyglądało za czasów antify, oni stanowili wtedy o jakieś sile hools w ich ruchu kibicowskim? I jakim cudem te osoby były tolerowane przez zgody takie jak Arka, Cracovia czy Korona? W przypadku wyjazdów na wspomaganie zgód ten odłam "antyfaszystowski" jeździły z całą resztą kiboli Polonii? Z góry dzięki za odpowiedź.
Tych bredni o sile ekipy KSP i porównaniu jej do Legii nie chce nawet komentować.
Zaś co do pytania to ja to widzę, czy tam raczej widziałem w ten sposób
Zresztą było to już opisywane nie raz nie dwa na forum.

Antifa na Polonii pojawiła się, no pojawiła się zanim jeszcze w Polsce powstała.
To znaczy na początku lat 90, kiedy jeszcze Polonia z trudem, ale z trudem dotrzymywała nam kroku, ale nasza przewaga była coraz bardziej wyraźna, szczególnie wśród młodzieży (nasza rywalizacja w Wami, odebranie mistrza, Liga Mistrzów, po prostu w tamtym czasie był na Legię niesamowity boom), ówczesny lider Polonii podjął znamienną w skutkach decyzję, każdego który j**** Legię weźmiemy pod skrzydła. W owych czasach prym na Legii wiedli łysi, którzy oprócz ganianek z KSP których chyba (byłym wtedy małolatem i w tym nie uczestniczyłem) było dosyć mało (w sensie mowa o awanturach, a nie o KSP, tych w sumie też było mało), z wiadomych przyczyn walczyli z wszelkiej maści alternatywą, czy tam jak się ich w owych czasach nazywało brudasami.
W ten sposób na Polonię, trafiły SHARPY, punki i zaczątki antify, czyli RAAF Radykalna Akcja Antyfaszystowska (czyli w sumie Sharpy i punki i jakieś lewary)
Wyjazdowo to i tak wszystko trzymali starzy, którzy mieli wyjebane na to kto z nimi jeździ, byle w razie czego bił się z Legią. Był tam wątek do dzisiaj wywołujący emocje po obu stronach - czyli darmowych wyjazdów z chlaniem i ćpaniem, organizowanych przez B. Z czego Polonia mówi, że to był farmazon, a B się tylko dokładał do strat i takie tam. Zresztą nie ważne bo to wątek po chuju.
Z biegiem czasu z tej ekipy brudasów powstała antifa, która w dalszym ciągu miała otwarte drzwi na KSP i aktywnie uczestniczyła w jakichś atrakcjach. Na moje oko było ich z 1/3 aktywnych gości z KSP (tu mówię na podstawie ich składu na poszczególnych akcjach,atrakcjach) czyli kilkunastu. Mówię tu o przełomie wieków i pierwszej dekadzie.
Co do zgód to niech ktoś się z nich wypowie, ale to było mocno specyficzne. To znaczy często antifa była chowana, albo sama nie chciała się afiszować. Ogólnie żyła ona trochę własnym życiem, tak jak cała Polonia, bo w tamtych czasach. Jak i później u nich był już duży bałagan organizacyjny.
Do tego doszło mocne zaangażownanie kibiców po stronie narodowej i ganianki z antifą. Więc Polonia też miała presję ze strony swoich zgód, z tymże na samej Polonii też było dużo osób z klimatów narodowych.
Koniec końców doszło do rozłamu i słynnych black rebels. Tylko, że w miedzyczasie ta ekipa antify to podrosła, brzuchy też im urosły, rodziny i tak dalej i wyszło na to, że jako, że na mieście młodej antify było bardzo mało (a już na pewno nie takiej która chiałaby dostawać na łeb za Polonie) to na wyjazdach Polonii, też pod koniec ich oficjalnej działalności jeździli na palcach jednej ręki.
Dziś jest jak jest, to znaczy jakoś się niby miedzy sobą dogadali, ale to już inny temat jest i zeby nie było ze warszawska antifa chodzi na KSP to tez tak do konca nie jest.
A i jeszcze jedno, ta Antifa na KSP to dla zgód to nawet mogli oni nie wiedzieć kto ich do końca wspiera, bo to już nie były czasy panczurów że ich można było z kilometra rozpoznać.
Tyle w duzym skrócie i jeszcze wiekszym uproszczeniu.
A napisz, co w takim razie ze stołeczną antifą, która nie interesuje się piłką nożną. Ilu jest takich ludzi, robią na kogoś jakieś akcje, czy tylko spotykają się w swoim gronie, na jakich dzielnicach można ich spotkać w zorganizowanej grupie itp.
Od kilku lat próbują robić akcje na różnych marszach / protestach, nawet czasem nieźle zorganizowani i dotowani przez różne organizacje.
(L)

Krasa
Posty: 191
Rejestracja: 03.04.2022, 18:06

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Krasa » 18.10.2023, 19:19

Tusk w Warszawie ponad 500 tyś głosów ... kibicowska Warszawa ... zaraz salowy się znowu zesra :)

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 18.10.2023, 19:33

No skoro zacząłęś tę fascynującą dyskusję, to przelogowuj się szybciutko i miejmy to gówno za sobą...

absnet
Posty: 43
Rejestracja: 03.05.2019, 07:14

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: absnet » 18.10.2023, 19:57

No ja też uważam, że kibice L to cień dawnej ekipy i widać ich lewactwo światopoglądowe. Powinni przecież wystawić patrol przed każdym lokalem wyborczym w stolicy i kroić profilaktycznie wszystkich, którym źle z oczu patrzy z dowodów osobistych. Nigdy z nimi nic wspólnego nie miałem, ale trolić to też trzeba umić. A tu debil debila debilizmem pogania.

kkkosc
Posty: 808
Rejestracja: 27.02.2007, 00:09
Lokalizacja: Białystok

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kkkosc » 19.10.2023, 01:56

absnet pisze:
18.10.2023, 19:57
No ja też uważam, że kibice L to cień dawnej ekipy i widać ich lewactwo światopoglądowe. Powinni przecież wystawić patrol przed każdym lokalem wyborczym w stolicy i kroić profilaktycznie wszystkich, którym źle z oczu patrzy z dowodów osobistych. Nigdy z nimi nic wspólnego nie miałem, ale trolić to też trzeba umić. A tu debil debila debilizmem pogania.
!
"Tu chodzi o zasady,parametry.Bijesz się za przyjaciela.Nie uciekasz,Nie zdradzasz się."

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 19.10.2023, 07:37

Temat dotyczy KIBICOWSKIEJ Warszawy. Załóżcie sobie osobny temat "Co mogła lub powinna zrobić Legia z tuskiem"
(L)

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Saverok » 19.10.2023, 09:51

Kropiel pisze:
18.10.2023, 21:12
Zresztą w każdym mieście kibice powinni uświadamiać, a nie pojawił się ani jeden transparent anty tósk czy anty ko/po. Wymiana pokoleń zrobiła swoje. :-/
O kurczę, łojojoj!

A jak tam nieliczni, ale fanatyczni w Gostyninie? Pokazali Legii jak to się robi w iście kibolskim mieście? Co przygotowaliście w ubiegłą niedzielę dla wyznawców donka?
Ciekaw jestem jak wzór cnót kibicowskich podszedł do tematu i jaką ścieżką należy podążać, by pozostała brać kibicowska w Polsce mogła naśladować poczynania nieskazitelnej wyroczni.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Suczysko » 19.10.2023, 11:19

Jakoś tak mam wrażenie że kropa to urabura. To był ananas. Jego opowieści o Uwe czy Łysym z Huty to legendy.

dee facto
Posty: 300
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: dee facto » 19.10.2023, 16:22

Kropiel w Radomiu na każdej dzielnicy bohaterem murów jest Radosław Witkowski z po,co wpis to kompromitacja,widać że wielka Legia musiała Ci mocno dokuczyć,że co wpis to hejtujesz legionistów.

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Saverok » 19.10.2023, 21:03

Kropiel pisze:
19.10.2023, 17:02
Post bez odpowiedzi na konkrety...
Saverok pisze:
19.10.2023, 09:51
Kropiel pisze:
18.10.2023, 21:12
Zresztą w każdym mieście kibice powinni uświadamiać, a nie pojawił się ani jeden transparent anty tósk czy anty ko/po. Wymiana pokoleń zrobiła swoje. :-/
A jak tam nieliczni, ale fanatyczni w Gostyninie? Pokazali Legii jak to się robi w iście kibolskim mieście? Co przygotowaliście w ubiegłą niedzielę dla wyznawców donka?
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Saverok » 19.10.2023, 22:17

Ale przecież sama napisałaś, że:
Kropiel pisze:
18.10.2023, 21:12
Zresztą w każdym mieście kibice powinni uświadamiać...
Więc ciekaw jestem jak kibice, z którymi się utożsamiasz, realizowali twoją myśl, co bądź, w mieście Gostynin.

Pytam serio. Jakieś info, zdjęcia, jakieś kolportaże uświadamiające?
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

Saverok
Posty: 378
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Saverok » 20.10.2023, 05:04

Oj, kamilka, gubisz się coś 😀
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

490
Posty: 228
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: 490 » 20.10.2023, 21:29

c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

Kaleoa.02
Posty: 216
Rejestracja: 27.02.2022, 01:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kaleoa.02 » 29.10.2023, 18:06

Hutnik dobra paczka w Minsku Mazowieckim

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ImperatorMistrz » 31.10.2023, 20:53

Kropiel pisze:
18.10.2023, 21:12
Kiedyś Legia robiła piękne akcje anty po, anty tusk. Taka akcja z tóskobusem mogła zostać powtórzona, żeby przypomnieć co te k******* odpierdalały podczas swoich rzadów. Zresztą w każdym mieście kibice powinni uświadamiać, a nie pojawił się ani jeden transparent anty tósk czy anty ko/po. Wymiana pokoleń zrobiła swoje. :-/
No i co to dało? Tusk wygrał wtedy druga kadencję. Protesty kibicow gowno obchodzą wyborców. Jebanie tuska(sluszne) zostawmy politkom bo oni mają trafić do wyborców.

kibiccc1
Posty: 46
Rejestracja: 01.01.2022, 12:24

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kibiccc1 » 14.11.2023, 21:57

Jak obecnie wyglądają relacje na linii Polonia - Cracovia? Ostatni wyjazd Polonii na Reymonta 22 nie przyciągnął chyba zbyt wiele kibiców Pasów. Wypowie się obiektywnie ktoś z KSP/KSC?

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: halodrol » 15.11.2023, 15:33

Nie dalej jak trzy tygodnie temu w tym temacie mogłeś przeczytać jasne stanowisko KSC.
Nie byli wspomagani na Wiśle i chyba nie zauważyłeś, ale nie byli też wspomagani na Garbarni.

kibiccc1
Posty: 46
Rejestracja: 01.01.2022, 12:24

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kibiccc1 » 15.11.2023, 17:37

halodrol pisze:
15.11.2023, 15:33
Nie dalej jak trzy tygodnie temu w tym temacie mogłeś przeczytać jasne stanowisko KSC.
Nie byli wspomagani na Wiśle i chyba nie zauważyłeś, ale nie byli też wspomagani na Garbarni.
Chyba nie jesteś doinformowany, bo na garbarni Pasy wspierały Polonie w 35 głów. Można to nawet przeczytać na oficjalnym profilu Enigmy.

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 15.11.2023, 17:42

No to zdecydujcie się chłopaki "kto co był" :)
(L)

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 15.11.2023, 21:46

Mam dziwne wrażenie, że "Pasy" w sensie grupy kibicowskie KSC nie miały do tej pory pojęcia o tym, że wspierały KSP.
Na Wiśle, też Polonia coś pisała, że razem z nimi na sektorze Cracovia.
Ale nie mój cyrk nie moje małpy.

Jakuszyn
Posty: 68
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Jakuszyn » 15.11.2023, 22:22

No właśnie. Zajmij się w końcu waszym cyrkiem i pomyśl co zrobić jako kibice Legii, by wpłynąć jakoś na waszego prezesunia by zmienił tę patologiczną firmę ochroniarską.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 15.11.2023, 23:28

Jakuszyn pisze:
15.11.2023, 22:22
No właśnie. Zajmij się w końcu waszym cyrkiem i pomyśl co zrobić jako kibice Legii, by wpłynąć jakoś na waszego prezesunia by zmienił tę patologiczną firmę ochroniarską.
Mordeczko do kiedy mamy czas?
(L)

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: bez-napinki » 16.11.2023, 16:17

Śmieszy cię to, a jakby to Was dotyczyło to byś tu płakał i wieszał transparenty jak to Legia została potraktowana.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 17.11.2023, 09:27

Tak jest Legia nigdy nie miała dymu z psami, czy tam ochrona na wyjeździe.
Jakim trzeba być spierdoleńcem życiowym żeby pruć się do nas o to, że warszawskie psy (czyli realnie wiesniaki ściągane z całej Polski) postanowiły przeczołgać Lecha.
j**** was do spodu nieudacznicy życiowi i pierdoleni frustraci.

Obserwator1946
Posty: 121
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Obserwator1946 » 17.11.2023, 11:23

Kolego sympatyczny pruje się to d*** c****, albo czyjś c*** w czyjeś d****. Staraj warzyć się słowa, bo Tobie jako tutejsza gwiazda nie wypada czegoś takiego pisać ;) No chyba, ze dla Ciebie nie ma znaczenia co się mówi i w jaki sposób to wtedy ok, każdy robi co lubi.

Dario1916
Posty: 561
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 21.11.2023, 08:04

Obserwator1946 pisze:
17.11.2023, 11:23
Kolego sympatyczny pruje się to d*** c****, albo czyjś c*** w czyjeś d****. Staraj warzyć się słowa, bo Tobie jako tutejsza gwiazda nie wypada czegoś takiego pisać ;) No chyba, ze dla Ciebie nie ma znaczenia co się mówi i w jaki sposób to wtedy ok, każdy robi co lubi.
Oj na lekcjach języka polskiego to kiepski był z Ciebie "Obserwator"...
Za mocno się wkręciłeś w tę więzienną bajerę albo świrujesz mistrza Yodę :)
(L)

domilon1
Posty: 6
Rejestracja: 19.07.2022, 09:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: domilon1 » 25.11.2023, 18:26

Taka ciekawostka z bemowskich jelonek północnych, w ostatnim czasie co jakiś czas spotkać można 1-3 osoby w barwach polonii (najczęściej czapki natomiast szaliki podobno też. To genralnie jakieś młode osoby, raczej napewno nie pełnoletnie, można ich zobaczyć najczesciej jak rozklejają wlepy polonii po okolicy. Pare dni temu pojawil się na murku w strone głownej ulicy przy ratuszu bemowa tag Poloni (zwykłe nasprejowane ksp) i przekreślona legia. Co prawda na drugi dzień oba malunki były przekreślone, natomiast myśle że jest to ciekawa sytuacja patrząc jak bardzo legijne jest bemowo a w szczegolnosci jelonki. Wiadomo to tylko zwykła zajawka trójki kolegów a nie coś poważnego. mimo wszystko ciekawe że takie osoby są i że w tych barwach rzeczywiście wychodzą na zewnątrz bo teraz poloniści słabo się trzymają.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: niespecjalny i 135 gości