www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
yurez
Posty: 380
Rejestracja: 08.03.2010, 10:52

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: yurez » 02.05.2020, 11:45

Zozolek dalej będzie walczył na k.net w imie dobra warszawskiej kolorowej legii.
Badales sie pod kątem choroby dwubiegunowej ? , oraz Twoja e-zona na choroby weneryczne ? :), jeśli nie przeprowadź z nia "męska " rozmowe jak spotykała sie z Panem z Grochowa jakiś czas temu pod Twoją nieobecność w domu ( lecz wciaz aktywny w tym czasie na k.net ), czy wtedy była oBszczana tak jak lubi ? :)



ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZW1957 » 02.05.2020, 14:45

DoZo(L)e... pisze:
01.05.2020, 11:10
ZW1957 pisze:
28.04.2020, 23:54
DoZo(L)e... pisze:
27.04.2020, 22:38

Bzdura, nadal nic nie rozumiesz, więc szkoda na takich jak ty wiecej mojego czasu.
Gościu, teraz to dojebałeś i poprawiłeś mi dzień :) Jak szkoda twojego czasu, jak twoje całe życie to forum? Nie ma nikogo innego, który napierdala posty w każdym temacie. c**** masz do powiedzenia, a wtrącasz swoje 5 groszy. Nie wiem co robiłeś podczas miesięcznego bana, ale zgaduję, że waliłeś kapucyna pod wielką jedyną honorową Legie. :)
Cieszę się, że potrafiłem/ę dać ci trochę szczęścia, bo właśnie ktoś mi uzmysłowił, iż możesz być tym "oprawionym" w Zamościu, nałogowym internautą. Składałeś już w tamtej sprawie zeznania, "kapucynie", który w swoim podpisie awizujesz wszystkim tutejszy e-sparing ze mną? ;)
Potrzebowałeś aż 3 dni, aby odpowiedzieć, mimo że w innych tematach pisałeś cały czas. Słabo, no po prostu słabo. Sądziłem, że do twojej patusiarskiej główki dotarło i uświadomiłeś sobie, że jesteś pajacem na internetowym forum, ale jak widać przy majówce, jakaś dykta z rozpuszczalnikiem wjechała i przegrzało styki. Składać zeznania? Zeznania to może składać twój ziomek z Legii jak mu tam Hanior? I inne sztywniaki charakterniaki;)
Obrazek

haban
Posty: 21
Rejestracja: 16.04.2007, 19:09

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: haban » 02.05.2020, 18:12

[link]
Znany wieloletni konfident na którego można bez trudu znaleźć nagrania jak dzwoni na psy, dobre chłopaki odsiadują wyroki przez jego zeznania. Żyleta oddaje mu hołd... czy można upaść niżej?

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 02.05.2020, 20:14

Nie można.
A co tam w komentarzach na Onecie?

ABC1935

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ABC1935 » 02.05.2020, 21:20

plemplem81 pisze:
27.04.2020, 18:00
Czy leżąca w województwie mazowieckim (niedaleko styku województw łódzkiego oraz świętokrzyskiego) Przysucha i działająca tam ekipa miejscowego Oskara należała do grona szerokiego portfolio wasali warszawskiej Legii czy byli (są?) grupą niezależną? Załączone foto z meczu... wyjazdowego w Szydłowcu na Szydłowiance z 2014 roku.
Ze względu na brak akcentów innych klubów podczas krótkiego działania można wywnioskować, że Oskar był tylko Oskarem Przysuchą.
slowak pisze:
02.05.2020, 20:30
do kogoś z Warszawy będącego w temacie o (byłego już chyba) rapera "Duże Pe", teraz zajmuje sie menadżerką piłkarską ale pamiętam kilka czy nawe kilkanaście lat temu dosyć aktywy na tzw. bitwach freestyle w warszawskich klubach gdzie wiadomo że publika jeśli komuś kibicowała to pewnie w 99% Legii a on powszechnie wiadomo że Polonista w dodatku lewicujący, czy ktoś słyszał aby miał jakieś akcje ze strony Legionistów? :)
Jakiej ogólnie odpowiedzi ogólnie oczekujesz? "17 marca 2009 roku Tomek z WFH wracając z galerii handlowej spotkał w okolicach Centrum Marcina podszedł i powiedział Ty Marcin chuju taki i nie taki ostatni raz słyszeliśmy, że byłeś na K6 albo z Januszem z Polonii się bujasz bo jak nie to będziesz miał przebite koło i spadnie Ci doniczka na głowę". Trochę powagi... . Z resztą takich "kibiców" jak on to raczej można nazwać na przykład sympatykami czy coś.

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ban82 » 02.05.2020, 23:56

Dru8Thoo pisze:
02.05.2020, 20:34
Ten Krzysiek to ewidentnie chory chłop i nie traktowałbym go w kategoriach z których czynisz mu zarzuty, haban. Bardziej bym ubolewał nad tymi, którzy w sposób cyniczny mają z niego ubaw, odzierając z godności, uprzedmiotawiając. Już nie mówię o tych zarabiających na nim pieniądze z donejtów, wystawiając na pośmiewisko dla trudno nazwać kogo.
Mądrze to napisałeś. Tyle, że to niestety nic nie zmieni.

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZW1957 » 03.05.2020, 01:15

Dru8Thoo pisze:
02.05.2020, 20:34
Ten Krzysiek to ewidentnie chory chłop i nie traktowałbym go w kategoriach z których czynisz mu zarzuty, haban. Bardziej bym ubolewał nad tymi, którzy w sposób cyniczny mają z niego ubaw, odzierając z godności, uprzedmiotawiając. Już nie mówię o tych zarabiających na nim pieniądze z donejtów, wystawiając na pośmiewisko dla trudno nazwać kogo.
Oczywiście, jest to osoba chora. Co do tego, że żyleta skandowała jego imię, a jest "donosicielem" bym się nie przypierdalał. Jak sam napisałeś, czerpać ubaw z ułomności, to jest kurewstwo. Bo nie powiesz, że na tym meczu był w roli VIPa? Wzięliście go jako zabawkę, maskotkę...
Obrazek

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 03.05.2020, 12:45

następną będziesz ty pajacynko

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Grzesiek82 » 03.05.2020, 15:57

Pozdrawiacie chorego na głowe kolesia, który sprzedał kilka osób ale tolerancyjna i kolorowa Warszawa nie widzi w tym nic złego

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZW1957 » 03.05.2020, 23:37

jestesmywaszastolica pisze:
03.05.2020, 12:45
następną będziesz ty pajacynko
Ej no to czekaj czekaj. Albo traktujemy go jako chorego, i tak jak twój kolega ze Świtu napisał, naśmiewanie się z niego jest kurewstwem, bo znaleźliście sobie maskotkę. Albo traktujemy jako normalnego typa i pozdrawianie donosiciela na meczach jest spoko. Ciekawie macie w tej Warszafce.

A pajacynke już macie, pozdro zozol.
Obrazek

barste
Posty: 7
Rejestracja: 13.09.2017, 13:39

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: barste » 04.05.2020, 10:05

Benito w jakikolwiek sposób udziela się jeszcze na Polonii?

ABC1935

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ABC1935 » 04.05.2020, 10:07

ZW1957 pisze:
03.05.2020, 23:37
Ej no to czekaj czekaj. Albo traktujemy go jako chorego, i tak jak twój kolega ze Świtu napisał, naśmiewanie się z niego jest kurewstwem, bo znaleźliście sobie maskotkę. Albo traktujemy jako normalnego typa i pozdrawianie donosiciela na meczach jest spoko.
Zlały ci się posty chyba bo ja nic o Krzysztofie nie pisałem.

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZW1957 » 04.05.2020, 10:24

ABC1935 pisze:
04.05.2020, 10:07
ZW1957 pisze:
03.05.2020, 23:37
Ej no to czekaj czekaj. Albo traktujemy go jako chorego i naśmiewanie się z niego jest kurewstwem, bo znaleźliście sobie maskotkę. Albo traktujemy jako normalnego typa i pozdrawianie donosiciela na meczach jest spoko.
Zlały ci się posty chyba bo ja nic o Krzysztofie nie pisałem.
Rzeczywiście, źle spojrzałem na nicki, wybacz. Fragment ten wycofuje, resztę podtrzymuje.
Obrazek

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 04.05.2020, 18:18

Widzę, że jak nie wypalił fejk z 'czeczenami' w Zamościu, to 'f(a/o)mo-wicze' teraz "wydłubują z d..." kONONa i 'fr(a)j(er)staj7era', "[p]d/g(P)e".
W kwestii pierwszego jestem przekonany, że (L)egioniści, wynajmując blisko dekadę temu ex-kandydata na prezydenta Białegostoku (także prezydenta RP '2020 ;) do (przed-)stadionowego happeningu (dot. polityki "maToła"/iti) obok żywej kozy oraz ówczesnego gniazdowego i ekwipunku w akcji pt. "P(L)aża", nie umieli przewidzieć, iż "odkopany" dla mediów (co upośledzonemu pomogło w dalszej egzystencji) wariat okaże się w przyszłości domniemanym "podwórkowym/domowym 'nindżą'", a jeszcze później - białostockim kapusiem.
W temacie drugiego z ww., to sama próba przebranżowienia się raPEra (zaznajomieni w tej materii oceniali, że miał nawet telent) w 'pomaGIERa' agentów piłkarzy jest najLepszym potwierdzeniem, że marcin matuszewski ... w W-wie łatwo nie m(i)a(ł).
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dolniety_Pierre » 04.05.2020, 20:50

DoZo(L)e... pisze:
04.05.2020, 18:18
Widzę, że jak nie wypalił fejk z 'czeczenami' w Zamościu, to 'f(a/o)mo-wicze' teraz "wydłubują z d..." kONONa i 'fr(a)j(er)staj7era', "[p]d/g(P)e".
W kwestii pierwszego jestem przekonany, że (L)egioniści, wynajmując blisko dekadę temu ex-kandydata na prezydenta Białegostoku (także prezydenta RP '2020 ;) do (przed-)stadionowego happeningu (dot. polityki "maToła"/iti) obok żywej kozy oraz ówczesnego gniazdowego i ekwipunku w akcji pt. "P(L)aża", nie umieli przewidzieć, iż "odkopany" dla mediów (co upośledzonemu pomogło w dalszej egzystencji) wariat okaże się w przyszłości domniemanym "podwórkowym/domowym 'nindżą'", a jeszcze później - białostockim kapusiem.
W temacie drugiego z ww., to sama próba przebranżowienia się raPEra (zaznajomieni w tej materii oceniali, że miał nawet telent) w 'pomaGIERa' agentów piłkarzy jest najLepszym potwierdzeniem, że marcin matuszewski ... w W-wie łatwo nie m(i)a(ł).
Po stylu wypowiedzi uważam, że łatwo to z pewnością ty nie miałeś...
Szydzenie czy urządzanie happeningów z chorym/uposledzonym człowiekiem ni jak się ma do charakternego ,wręcz rycerskiego obrazu honorowej Legii jakiej obraz probujesz tutaj kreować.
Fortis fortuna adviuat

barste
Posty: 7
Rejestracja: 13.09.2017, 13:39

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: barste » 04.05.2020, 21:34

DoZo(L)e... pisze:
04.05.2020, 18:18
Widzę, że jak nie wypalił fejk z 'czeczenami' w Zamościu, to 'f(a/o)mo-wicze' teraz "wydłubują z d..." kONONa i 'fr(a)j(er)staj7era', "[p]d/g(P)e".
W kwestii pierwszego jestem przekonany, że (L)egioniści, wynajmując blisko dekadę temu ex-kandydata na prezydenta Białegostoku (także prezydenta RP '2020 ;) do (przed-)stadionowego happeningu (dot. polityki "maToła"/iti) obok żywej kozy oraz ówczesnego gniazdowego i ekwipunku w akcji pt. "P(L)aża", nie umieli przewidzieć, iż "odkopany" dla mediów (co upośledzonemu pomogło w dalszej egzystencji) wariat okaże się w przyszłości domniemanym "podwórkowym/domowym 'nindżą'", a jeszcze później - białostockim kapusiem.
W temacie drugiego z ww., to sama próba przebranżowienia się raPEra (zaznajomieni w tej materii oceniali, że miał nawet telent) w 'pomaGIERa' agentów piłkarzy jest najLepszym potwierdzeniem, że marcin matuszewski ... w W-wie łatwo nie m(i)a(ł).
Ale Ty p********* człowieku, pierwsze transfery przeprowadzał już w 2000 roku gdy Polonia była mistrzem a on rapowo nie istniał jeszcze, był no name. A to że typ ma już blisko 40 to chyba logiczne że nie będzie grał muzyki dla gimbazy, taki Eldo też dawno nic nowego nie wypuścił.

wariat_outlaw
Posty: 73
Rejestracja: 04.04.2019, 12:11
Lokalizacja: Vice City

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: wariat_outlaw » 04.05.2020, 23:10

Zamiast pierdolic o jakimś panie duże pe to lepiej byście napisali kiedy w końcu premiera filmu Skandal Ewenement Molesty.Wiem że to nie temat o rapie ale w tamtym czasie prawie każdy kibice nie tylko z Warszawy jarał się tym składem. Do teraz mam ciary jak słucham Mistic Molesty.

WŁODI, VIENIO, KACZY dożywotni props.
Nic nie słyszałem,nic nie widziałem,nie było mnie tutaj a nawet jeśli byłem to spałem.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 05.05.2020, 08:35

Może osoby użalające się nad losem białostockiego oszołoma przed ponownym sprawdzeniem chronologii wydarzeń (m.in. ws. lekarskich diagnoz o cukrzycy, załamaniu nerwowym czy niepoczytalności Krzysztofa K.) popracujcie nad swoim poczuciem humoru, bo choć to jest podobno względne, to Legia Warszawa pozostanie przy swoim - afiLiacyjnym lub w typie wzmacniającym "ja", a wam pozostanie narzekanie, safanduły.

Z kolei amatorowi transferowych, dużyCH pIeRÓW eMeMa lansowanego w mediach o podejrzanej poweniencji przypomnę, że jego raPEr jest aktywny muzycznie od 1996 r. (założył kilka nieudanych formacji), a w menadżerkę zaczął się bawić pięć lat później (nie w 2000 r.! ) od sprowadzania do ksP Romanowskiego "zawodników", do których sami matuszewscy musieli dopłacać, czyli przyczynił się pod "zjazdu" jego k7ubu porównywalnego do "odpłyniecia" na pewnym w-wskim koncercie e7DO po 'soundtrack'u' do filmu "to my rugbyści". Reasumując, na przyszłość lepiej posłuchać rady "w_o".
A' propos:
wariat_outlaw pisze:
04.05.2020, 23:10
Zamiast pierdolic o jakimś panie duże pe to lepiej byście napisali kiedy w końcu premiera filmu "Skandal - Ewenement Molesty". Wiem, że to nie temat o rapie, ale w tamtym czasie prawie każdy kibic nie tylko z Warszawy jarał się tym składem. Do teraz mam ciary, jak słucham Mistic Molesty.

WŁODI, VIENIO, KACZY - dożywotni 'props'.
Na dniach.
Film zadebiutuje podczas Millennium Docs Against Gravity, który odbędzie się w sześciu polskich miastach od 8 do 22 maja. Potem trafi na ekrany kin.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kokacola » 07.05.2020, 20:09

Zamiast siedzieć przed kompem, może kibice z Warszawy wspomogą tych ludzi, którzy teraz strajkują pod URM ?
Zapowiedzieli, że będą tam dzień i noc do skutku.
Proszą o wodę, koce do spania itd.
Jest to nie tylko strajk przedsiębiorców ale was wszystkich.

TERAZ PATRIOCI MOGĄ POKAZAĆ JAK BARDZO KOCHAJĄ SWÓJ KRAJ! ...chyba, że jedyne na co was stać to lajki na fejsie, JP na koszulce i PW na torebuni ...

https://www.facebook.com/mi.wo.581187/v ... 385526298/

Pod budynkiem Urzędu Rady Ministrów, Aleje Ujazdowskie.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Foxx » 07.05.2020, 20:42

:))) Patrioci z Warszawy raczej p.ierdolą pajaców od PO/Palikota. "Przedsiębiorcy" potrzebujący koców, itd. to żart mający wszystkie dyskusje w lokalnych tematach na k.net pod sobą :)

"Strajk nas wszystkich"? Leć kokacolo, zamiast mieszać w to normalnych ludzi.

PS
chyba, że jedyne na co was stać to lajki na fejsie
... i dał linka do fejsa :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Potezny Warmianin » 08.05.2020, 06:01

kokacola pisze:
07.05.2020, 20:09
Zamiast siedzieć przed kompem, może kibice z Warszawy wspomogą tych ludzi, którzy teraz strajkują pod URM ?
Zapowiedzieli, że będą tam dzień i noc do skutku.
Proszą o wodę, koce do spania itd.
Jest to nie tylko strajk przedsiębiorców ale was wszystkich.

TERAZ PATRIOCI MOGĄ POKAZAĆ JAK BARDZO KOCHAJĄ SWÓJ KRAJ! ...chyba, że jedyne na co was stać to lajki na fejsie, JP na koszulce i PW na torebuni ...

https://www.facebook.com/mi.wo.581187/v ... 385526298/

Pod budynkiem Urzędu Rady Ministrów, Aleje Ujazdowskie.
Masz czelnosc wywolywac prawdziwych PATRIOTOW Z WARSZAWY ?! przeciez oni juz dawno byli u siebie w Lomiankach, Zabkach itp. i wygladaja przez okna kto chodzi bez maseczki zeby dzielnie zameldowac to milicji.
A foxowi to blizej do majdanu na ukrainie i jego bohaterom z bata;lionu azov
dozo(L)GBT na swoim alterego jestemwaszaladacznica powinien tam pojsc bo to jedyny prawdziwy (L)egionista

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kokacola » 08.05.2020, 10:09

Foxx pisze:
07.05.2020, 20:42
:))) Patrioci z Warszawy raczej p.ierdolą pajaców od PO/Palikota. "Przedsiębiorcy" potrzebujący koców, itd. to żart mający wszystkie dyskusje w lokalnych tematach na k.net pod sobą :)

"Strajk nas wszystkich"? Leć kokacolo, zamiast mieszać w to normalnych ludzi.

PS
chyba, że jedyne na co was stać to lajki na fejsie
... i dał linka do fejsa :)
400km nie przejadę rowerem ...
Brałem udział w strajku w swoim mieście kilkanaście dni temu.
Nie zapomnij o nowej torebuni PolskaWalcząca i maseczce z trupia czachą ...



...a dla tych, którzy chcą pomóc dziś powtórka :
https://www.facebook.com/pawel.tanajno/ ... 8513142702

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2020, 10:47

kokacola pisze:
08.05.2020, 10:09
Foxx pisze:
07.05.2020, 20:42
:))) Patrioci z Warszawy raczej p.ierdolą pajaców od PO/Palikota. "Przedsiębiorcy" potrzebujący koców, itd. to żart mający wszystkie dyskusje w lokalnych tematach na k.net pod sobą :)

"Strajk nas wszystkich"? Leć kokacolo, zamiast mieszać w to normalnych ludzi.

PS
chyba, że jedyne na co was stać to lajki na fejsie
... i dał linka do fejsa :)
400km nie przejadę rowerem ...
Brałem udział w strajku w swoim mieście kilkanaście dni temu.
Nie zapomnij o nowej torebuni PolskaWalcząca i maseczce z trupia czachą ...



...a dla tych, którzy chcą pomóc dziś powtórka :
https://www.facebook.com/pawel.tanajno/ ... 8513142702
A szkoda, bo kodOMICI od teŁAJNO (wcześniej u poJEBÓW i od paliKUTasa!) podobno potrzebują na "dołku" trochę ... koki i colę, ponieważ C11H15NO od przytęgiego wariata z Kwidzyna nie wyszło/wyszedł im na zdrowie.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Wnuk Edwarda
Posty: 376
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Wnuk Edwarda » 08.05.2020, 11:14

kokacola pisze:
08.05.2020, 10:09
Foxx pisze:
07.05.2020, 20:42
:))) Patrioci z Warszawy raczej p.ierdolą pajaców od PO/Palikota. "Przedsiębiorcy" potrzebujący koców, itd. to żart mający wszystkie dyskusje w lokalnych tematach na k.net pod sobą :)

"Strajk nas wszystkich"? Leć kokacolo, zamiast mieszać w to normalnych ludzi.

PS
chyba, że jedyne na co was stać to lajki na fejsie
... i dał linka do fejsa :)
400km nie przejadę rowerem ...
Brałem udział w strajku w swoim mieście kilkanaście dni temu.
Nie zapomnij o nowej torebuni PolskaWalcząca i maseczce z trupia czachą ...



...a dla tych, którzy chcą pomóc dziś powtórka :
https://www.facebook.com/pawel.tanajno/ ... 8513142702
Broniłeś też wolnych sądów ze świecą i konstytucji?
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kokacola » 08.05.2020, 11:22

Maseczkę podciągnij.
Nikt ci nie każe głosować na tego czy tamtego.
Można uczestniczyć w tym proteście z masy innych powodów.
Ty pewnie z Bosakiem, kultura na fejsie, lajki, te sprawy ...
JP dziara i owijka flagą polski.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kkrawczyk » 08.05.2020, 11:39

kokacola pisze:
07.05.2020, 20:09
Zamiast siedzieć przed kompem, może kibice z Warszawy wspomogą tych ludzi, którzy teraz strajkują pod URM ?
Zapowiedzieli, że będą tam dzień i noc do skutku.
Proszą o wodę, koce do spania itd.
Jest to nie tylko strajk przedsiębiorców ale was wszystkich.

TERAZ PATRIOCI MOGĄ POKAZAĆ JAK BARDZO KOCHAJĄ SWÓJ KRAJ! ...chyba, że jedyne na co was stać to lajki na fejsie, JP na koszulce i PW na torebuni ...

https://www.facebook.com/mi.wo.581187/v ... 385526298/

Pod budynkiem Urzędu Rady Ministrów, Aleje Ujazdowskie.
Na codzień jestesmy szykanowani przez w/w ludzi i co teraz mamy lecieć tam i pajacować z prywiaciarzami, daj se siana napisz do Owsiaka może pomoże :)
j**** urkaine

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kokacola » 08.05.2020, 11:45

Przez kogo jesteś szykanowany? Przez pracodawcę ? haha
Owsiaka mam w d... , złodziej.
Jak zabraknie pracodawców, obojętnie jakimi by byli, to pozostanie ci zasiłek dla bezrobotnych albo biznes pod latarnią z Dozolem.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kkrawczyk » 08.05.2020, 12:00

Myślisz ze pracodawca wyjdzie ci pajacować z kodziarzami tanajo czy jak mu tam i z jakimiś starymi komuchami? Pracodawcy mysla jak firmy ratować a nie pajacować na chodnikach. Przez lata prywaciarze jebią małolatów na hajs czy zwyklych ludzi a teraz domagaja sie pomocy haha :) O wolne sądy i konstytucje też protestowales?
j**** urkaine

Pique
Posty: 739
Rejestracja: 31.01.2018, 20:20

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Pique » 08.05.2020, 12:25

To ci protestują co oferują ludziom umowy na zlecenie, 18 zł brutto za godzinę 4 brygady albo 3 zmiany plus nadgodziny i weekendy? :)

Aaabbb2323
Posty: 140
Rejestracja: 01.08.2017, 15:30

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Aaabbb2323 » 08.05.2020, 13:00

Kkrawczyk pisze:
08.05.2020, 12:00
Myślisz ze pracodawca wyjdzie ci pajacować z kodziarzami tanajo czy jak mu tam i z jakimiś starymi komuchami? Pracodawcy mysla jak firmy ratować a nie pajacować na chodnikach. Przez lata prywaciarze jebią małolatów na hajs czy zwyklych ludzi a teraz domagaja sie pomocy haha :) O wolne sądy i konstytucje też protestowales?
Co to znaczy, że prywaciarz j**** kogoś na hajs? Siłą trzyma w tej pracy? Nie pozwala zmienić? Chyba, że mówisz o sytuacji ku*** - burdel. Śmieszy mnie narzekanie na przedsiębiorców - jacy to oni źli, jak mało płacą, ile to trzeba pracować. ku***, nie podoba się to nie zmień pracę. A jeśli nie masz wykształcenia, umiejętności, to nie dziw się, że zapierdalasz za najniższą. Zwyczajnie twoja praca nie jest warta więcej

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kkrawczyk » 08.05.2020, 13:23

Aaabbb2323 pisze:
08.05.2020, 13:00
Kkrawczyk pisze:
08.05.2020, 12:00
Myślisz ze pracodawca wyjdzie ci pajacować z kodziarzami tanajo czy jak mu tam i z jakimiś starymi komuchami? Pracodawcy mysla jak firmy ratować a nie pajacować na chodnikach. Przez lata prywaciarze jebią małolatów na hajs czy zwyklych ludzi a teraz domagaja sie pomocy haha :) O wolne sądy i konstytucje też protestowales?
Co to znaczy, że prywaciarz j**** kogoś na hajs? Siłą trzyma w tej pracy? Nie pozwala zmienić? Chyba, że mówisz o sytuacji ku*** - burdel. Śmieszy mnie narzekanie na przedsiębiorców - jacy to oni źli, jak mało płacą, ile to trzeba pracować. ku***, nie podoba się to nie zmień pracę. A jeśli nie masz wykształcenia, umiejętności, to nie dziw się, że zapierdalasz za najniższą. Zwyczajnie twoja praca nie jest warta więcej
Masz wyżej odpowiedź na swój post od Pique, mało to sie slyszało jak ci "prywaciarze" wala ludzi na hajs na śmiecowych umowach? Ze nie wyplacaja nadgodzin czy wymagaja prace w weekendy po normalnej stawce? To nie mój problem nie jestem jednym z nich juz dawno przestalem sie z tymi k****** użerać :) Ukraincy pouciekli Polacy pouciekali na chorobowe i nadszedł kwik zarobasów :)
j**** urkaine

ostr
Posty: 433
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ostr » 08.05.2020, 14:07

Kkrawczyk pisze:
08.05.2020, 11:39
kokacola pisze:
07.05.2020, 20:09
Zamiast siedzieć przed kompem, może kibice z Warszawy wspomogą tych ludzi, którzy teraz strajkują pod URM ?
Zapowiedzieli, że będą tam dzień i noc do skutku.
Proszą o wodę, koce do spania itd.
Jest to nie tylko strajk przedsiębiorców ale was wszystkich.

TERAZ PATRIOCI MOGĄ POKAZAĆ JAK BARDZO KOCHAJĄ SWÓJ KRAJ! ...chyba, że jedyne na co was stać to lajki na fejsie, JP na koszulce i PW na torebuni ...

https://www.facebook.com/mi.wo.581187/v ... 385526298/

Pod budynkiem Urzędu Rady Ministrów, Aleje Ujazdowskie.
Na codzień jestesmy szykanowani przez w/w ludzi i co teraz mamy lecieć tam i pajacować z prywiaciarzami, daj se siana napisz do Owsiaka może pomoże :)
Od Owsiaka to się może odpierdol. Bo za kasę kupuje sprzęt do Szpitali. A Ci krawaciarze to rozpierdalają NASZE pieniądze na wybory, których nie ma...
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 08.05.2020, 14:12

ostr pisze:
08.05.2020, 14:07
Od Owsiaka to się może odpierdol. Bo za kasę kupuje sprzęt do Szpitali. A Ci krawaciarze to rozpierdalają NASZE pieniądze na wybory, których nie ma...
Poczytaj trochę o Owsiaku, jego rodzinie, ich fundacjach i na jakiej zasadzie ta jego/ich "szlachetność" działa :)
Tak samo można powiedzieć o Kaczyńskim... "od Kaczyńskiego to się odpierdolcie może, bo on daje ludziom 500+".
I możnaby tu wiele nazwisk i przykładów wpisać. Ale może nie rozwijajmy tego wątku - przynajmniej nie w tym temacie :)

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kkrawczyk » 08.05.2020, 14:38

ostr pisze:
08.05.2020, 14:07
Kkrawczyk pisze:
08.05.2020, 11:39
kokacola pisze:
07.05.2020, 20:09
Zamiast siedzieć przed kompem, może kibice z Warszawy wspomogą tych ludzi, którzy teraz strajkują pod URM ?
Zapowiedzieli, że będą tam dzień i noc do skutku.
Proszą o wodę, koce do spania itd.
Jest to nie tylko strajk przedsiębiorców ale was wszystkich.

TERAZ PATRIOCI MOGĄ POKAZAĆ JAK BARDZO KOCHAJĄ SWÓJ KRAJ! ...chyba, że jedyne na co was stać to lajki na fejsie, JP na koszulce i PW na torebuni ...

https://www.facebook.com/mi.wo.581187/v ... 385526298/

Pod budynkiem Urzędu Rady Ministrów, Aleje Ujazdowskie.
Na codzień jestesmy szykanowani przez w/w ludzi i co teraz mamy lecieć tam i pajacować z prywiaciarzami, daj se siana napisz do Owsiaka może pomoże :)
Od Owsiaka to się może odpierdol. Bo za kasę kupuje sprzęt do Szpitali. A Ci krawaciarze to rozpierdalają NASZE pieniądze na wybory, których nie ma...
Pokaż papiery na to że Owsiak tak pomaga.. :) Złodziej i syn funkcjonarusza MO taka sama łajza jak kaczka i reszta :)
j**** urkaine

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 08.05.2020, 14:54

kokacola pisze:
08.05.2020, 11:45
Przez kogo jesteś szykanowany? Przez pracodawcę ? haha
Owsiaka mam w d... , złodziej.
Jak zabraknie pracodawców, obojętnie jakimi by byli, to pozostanie ci zasiłek dla bezrobotnych albo biznes pod latarnią z DoZo... .
Wskakuj na swoją "ukrainę" ("zamiast siedzieć przed kompem"!) i wspomóż strajkujących przedsiębiorców, a nie "sterujesz na minę" kibiców z W-wy, bo tylko patrzeć, jak "brązowe kasztany" ['miks' kolorów czarnego - kleru, roboli, górników ... i czerwonego - piotrovitz'ów, kryże itp. itd.] z 'pisDu...' zaczną lustrować też majątkowo twoje "różowe" towarzystwo powiązane z eSBe etc.

Na mnie nie licz, ponieważ nie zatrudnię cię pod latarnią, chyba że ... gazową. ;)
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ziemniak28
Posty: 148
Rejestracja: 26.03.2018, 00:01

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ziemniak28 » 08.05.2020, 15:17

Ziomek ma racje cale zycie nas szykanuja i przyklaskuja jak policja bije kiboli a teraz chca pomocy od nas a pozniej co smieciowki nam dadza

altgr
Posty: 305
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: altgr » 08.05.2020, 15:18

Ten protest nie mial nic wspolnego z przedsiebiorcami, pisze to jako przedsiebiorca, ktory zmiast protestowac i bedac ubranym w drogie ciuchy (pewnie drozsze niz kokacola zarabia miesiecznie) prosic o wode i koce. Ja zamiast protestowac musze pracowac, bo nie wiem czy wiesz debilu (zwracam sie do kokacola) nawet jak twoj biznes jest zamrozony, to zeby utrzymac cokolwiek trzeba PRACOWAC a nie robic polityczne protesty. Koniec i kropka.
ŁKS Łódź Polska !

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kokacola » 08.05.2020, 16:17

Ty możesz ruszyć ale do Lidla po karpia ahahhaha

Masz tu jeden z drugim Owsiaka, który j**** wały waszymi pieniędzmi [link]

Pierdolino pierdolino, a nikt z tych co tu pierdzą, nie był tam na miejscu. Ja byłem na innych strajkach, które organizowali i byli tam ludzie z mojego miasta, zwykli, normalni przedsiębiorcy.
O śmieciówki to miejcie pretensje do rządu, a nie do Kowalskiego który was zatrudnia, bo 50% tego co pracodawca musi na was wyłożyć, ląduje w kasie państwa z tytułu podatków. Tylko żeby to zrozumieć, trzeba mieć coś w głowie, a nie dwa kilo kupy.

...."steruję na minę kibiców z Warszawy" ahhahahah jprd co ty tam wciągasz w dobie kryzysu ? Chyba sam coś zacząłeś hodować, bo widać mocno cie trzyma. Siedź w domu i kalkuluj. Ja gdybym tam mieszkał, stał bym w każdej wolnej chwili. Nie ma już kiboli, są za to zwykłe ci.... , kalkulatory.

Koalicja policyjna na tym forum to Mentol, Dozol i kilku innych, którzy celowo tutaj zniechęcają ludzi do uczestniczenia w protestach. Zresztą was już poznali ludzie w innych tematach na forum. Siejecie ferment gdzie popadnie. Byle tylko namieszać i napierdolić głupot, skłócić wszystkich. Typowe milicyjne metody.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kkrawczyk » 08.05.2020, 16:27

Jeszcze aż tak nie ochujałem by stać obok Kodu czy innego gówna, widać lata lecą a niektórzy sie zrobili miękkie faje i nawet ze starymi zomowcami beda stać w jednym szeregu :)
j**** urkaine

lnv
Posty: 40
Rejestracja: 05.10.2013, 23:28

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: lnv » 08.05.2020, 16:29

kokacola pisze:
07.05.2020, 20:09
Zamiast siedzieć przed kompem, może kibice z Warszawy wspomogą tych ludzi, którzy teraz strajkują pod URM ?
Zapowiedzieli, że będą tam dzień i noc do skutku.
Proszą o wodę, koce do spania itd.
Jest to nie tylko strajk przedsiębiorców ale was wszystkich.

TERAZ PATRIOCI MOGĄ POKAZAĆ JAK BARDZO KOCHAJĄ SWÓJ KRAJ! ...chyba, że jedyne na co was stać to lajki na fejsie, JP na koszulce i PW na torebuni ...

https://www.facebook.com/mi.wo.581187/v ... 385526298/

Pod budynkiem Urzędu Rady Ministrów, Aleje Ujazdowskie.
jak nas wszystkich ?
Przedsiębiorca jakby mógł płaciłby 1zł na godzinę, umowy zlecenie, dzieło.
A gdzie Ci przedsiębiorcy byli gdy inne grupy społeczne walczyły o swoje ?
Ten cały Tanajno to jakiś totalny wariat. Już widzę jak mu tak źle, ale o swoim majątku woli nie rozmawiać. Potrzebne mu teraz głosy do poparcia to robi takie akcje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bugi2017, MonteGreen, Szekereke i 469 gości