www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Januszek90
Posty: 45
Rejestracja: 14.10.2017, 21:01

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Januszek90 » 06.04.2020, 19:37

W Warszawie i okolicach kazdy mowi ze jest za Legia. Na instagramie w kazdej sekcji sportow walki z Warszawy ludzie w barwach. Jakby kazdy sie udzielal to Legia moglaby wystawic na trawe wieksza ekipe niz wszystkie ekipy Spartaka naraz wziete. Skejt jest za Legia, ale nie lata ... Jak 99% tego towarzystwa.



Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dolniety_Pierre » 06.04.2020, 23:19

Januszek90 pisze:
06.04.2020, 19:37
W Warszawie i okolicach kazdy mowi ze jest za Legia. Na instagramie w kazdej sekcji sportow walki z Warszawy ludzie w barwach. Jakby kazdy sie udzielal to Legia moglaby wystawic na trawe wieksza ekipe niz wszystkie ekipy Spartaka naraz wziete. Skejt jest za Legia, ale nie lata ... Jak 99% tego towarzystwa.
Jakby ,jakby ,a póki co to zostaje wam szukać kolegów w krzakach po spotkaniu z jedną (?) tylko ekipom Spartaka...
W każdym jednym większym mieście jakby pozbierać po bramkach ,silkach ,salkach i okolicach zawodników to byłyby kot ekipy ,tyle że nie na tym to chyba polega... wiec takie gdybanie jest bezcelowe.
Fortis fortuna adviuat

Dario1916
Posty: 576
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 07.04.2020, 09:25

Dolniety_Pierre pisze:
06.04.2020, 23:19
Januszek90 pisze:
06.04.2020, 19:37
W Warszawie i okolicach kazdy mowi ze jest za Legia. Na instagramie w kazdej sekcji sportow walki z Warszawy ludzie w barwach. Jakby kazdy sie udzielal to Legia moglaby wystawic na trawe wieksza ekipe niz wszystkie ekipy Spartaka naraz wziete. Skejt jest za Legia, ale nie lata ... Jak 99% tego towarzystwa.
Jakby ,jakby ,a póki co to zostaje wam szukać kolegów w krzakach po spotkaniu z jedną (?) tylko ekipom Spartaka...
W każdym jednym większym mieście jakby pozbierać po bramkach ,silkach ,salkach i okolicach zawodników to byłyby kot ekipy ,tyle że nie na tym to chyba polega... wiec takie gdybanie jest bezcelowe.
A skąd Ty wiesz ile było ekip Spartaka itd? Zajmij się swoją "ekipom" mądralo.
Jesteś z Lechii ? To nie wasza banda pozbierała bramki na pierwsze spotkanie z Lechem (70x70 bodajże) ?
(L)

Oberschlesien14
Posty: 653
Rejestracja: 04.10.2013, 00:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Oberschlesien14 » 07.04.2020, 10:47

Januszek90 akurat bardzo fajnie to opisał. Podobne wnioski można wysnuć po oglądaniu Warszawskich raperów w mediach społecznościowych. Mecze, wyjazdy nie, ale chodzenie w barwach i robienie sobie fotek z ludźmi z ekip już jak najbardziej.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dolniety_Pierre » 08.04.2020, 16:38

Dario1916 pisze:
07.04.2020, 09:25
Dolniety_Pierre pisze:
06.04.2020, 23:19
Januszek90 pisze:
06.04.2020, 19:37
W Warszawie i okolicach kazdy mowi ze jest za Legia. Na instagramie w kazdej sekcji sportow walki z Warszawy ludzie w barwach. Jakby kazdy sie udzielal to Legia moglaby wystawic na trawe wieksza ekipe niz wszystkie ekipy Spartaka naraz wziete. Skejt jest za Legia, ale nie lata ... Jak 99% tego towarzystwa.
Jakby ,jakby ,a póki co to zostaje wam szukać kolegów w krzakach po spotkaniu z jedną (?) tylko ekipom Spartaka...
W każdym jednym większym mieście jakby pozbierać po bramkach ,silkach ,salkach i okolicach zawodników to byłyby kot ekipy ,tyle że nie na tym to chyba polega... wiec takie gdybanie jest bezcelowe.
A skąd Ty wiesz ile było ekip Spartaka itd? Zajmij się swoją "ekipom" mądralo.
Jesteś z Lechii ? To nie wasza banda pozbierała bramki na pierwsze spotkanie z Lechem (70x70 bodajże) ?
Wypomnieć literówkę, tyle Ci zostało.
Nie jestem z Lechii ,ale oprócz tej walki gdzie miasto pozbierali na Kolejorza to tez walczyli ze Spartakiem i dali radę.
Zbyt osobiście potraktowałeś moja wypowiedz.
Spójrz obiektywnie.
Równie dobrze możesz zarzucić Zbyszkowi R ,ze tez pozbierał chłopaków z osiedli ,kolegów i zrobił bandę wszechczasow bo jak sam mówił, czesc z tych chłopaków.to nie za bardzo kibicowała, ale.owszem bic się lubili i potrafili...
Fortis fortuna adviuat

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dolniety_Pierre » 09.04.2020, 12:19

A to w temacie warszawskim tylko Warszawiacy mogę swoje opinie wyrażać? I pewnie tylko Ci z Legii bo przecież innych druzyn tam nie ma. Są tylko o puste kantorki.
Śmieszne to jest właśnie to ,ze zamiast normalnej dyskusji z ewentualna nutka uszczypliwości każdy temat przeradza się w festiwal docinek, dywagacji ,podważania. Później powstają takie komiczne domysły jak ten powyżej.
Odnosząc się do tego co jeszcze napisał Oberschlesien 14:
To nie tylko problem Warszawy ,Poznania Krakowa ,Gdyni itd
Problem jest wszędzie, głównie ze względu na rozwój mediów społecznościowych, ale też łatwego dostępu do gadżetów klubowych itd w dzisiejszych czasach łatwiej się lansować bez konieczności pojscia na stadion czy pojechania na wyjazd. Ameryki nie odkryliśmy, postep ,mnogość różnych nowych opcji na spędzenie wolnego czasu tez nie pomaga w zapełnianiu klatek czy sektorów. Czas się chyba z tym pogodzić.
Fortis fortuna adviuat

Dario1916
Posty: 576
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 15.04.2020, 21:55

Dolniety_Pierre pisze:
08.04.2020, 16:38
Dario1916 pisze:
07.04.2020, 09:25
Dolniety_Pierre pisze:
06.04.2020, 23:19


Jakby ,jakby ,a póki co to zostaje wam szukać kolegów w krzakach po spotkaniu z jedną (?) tylko ekipom Spartaka...
W każdym jednym większym mieście jakby pozbierać po bramkach ,silkach ,salkach i okolicach zawodników to byłyby kot ekipy ,tyle że nie na tym to chyba polega... wiec takie gdybanie jest bezcelowe.
A skąd Ty wiesz ile było ekip Spartaka itd? Zajmij się swoją "ekipom" mądralo.
Jesteś z Lechii ? To nie wasza banda pozbierała bramki na pierwsze spotkanie z Lechem (70x70 bodajże) ?
Wypomnieć literówkę, tyle Ci zostało.
Nie jestem z Lechii ,ale oprócz tej walki gdzie miasto pozbierali na Kolejorza to tez walczyli ze Spartakiem i dali radę.
Zbyt osobiście potraktowałeś moja wypowiedz.
Spójrz obiektywnie.
Równie dobrze możesz zarzucić Zbyszkowi R ,ze tez pozbierał chłopaków z osiedli ,kolegów i zrobił bandę wszechczasow bo jak sam mówił, czesc z tych chłopaków.to nie za bardzo kibicowała, ale.owszem bic się lubili i potrafili...
Kwestią Arki jakoś mnie nie przekonałeś, każda ekipa jakoś powstała i była potem ekipą. Jestem z czasów gdy dobrze poznałem ich siłę w kilku spotkaniach, czy to Ursus, czy mecz rezerw i inne.
Lechia zanim pokonała Spartak zdążyła dość szybko przegrać rewanż z Lechem...
Lechia owszem wygrała ze Spartakiem, ale nie wiem czy wiesz, że my również pokonaliśmy Spartaka u siebie i liczby były większe...Nikt z nas nie pisał wtedy jak wyglądały kacapy i co robili w krzakach.
Jakbyś już tak chciał porównywać to musisz poczekać aż Lechia skorzysta z zaproszenia Rosjan ale w Rosji.
Nie wiem też czy wiesz, że miał być rewanż ale zamiast walki chłopaki dostali 5 lat zakazu wjazdu do Rosji...
(L)

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dolniety_Pierre » 16.04.2020, 04:14

Dario1916 pisze:
15.04.2020, 21:55
Dolniety_Pierre pisze:
08.04.2020, 16:38
Dario1916 pisze:
07.04.2020, 09:25


A skąd Ty wiesz ile było ekip Spartaka itd? Zajmij się swoją "ekipom" mądralo.
Jesteś z Lechii ? To nie wasza banda pozbierała bramki na pierwsze spotkanie z Lechem (70x70 bodajże) ?
Wypomnieć literówkę, tyle Ci zostało.
Nie jestem z Lechii ,ale oprócz tej walki gdzie miasto pozbierali na Kolejorza to tez walczyli ze Spartakiem i dali radę.
Zbyt osobiście potraktowałeś moja wypowiedz.
Spójrz obiektywnie.
Równie dobrze możesz zarzucić Zbyszkowi R ,ze tez pozbierał chłopaków z osiedli ,kolegów i zrobił bandę wszechczasow bo jak sam mówił, czesc z tych chłopaków.to nie za bardzo kibicowała, ale.owszem bic się lubili i potrafili...
Kwestią Arki jakoś mnie nie przekonałeś, każda ekipa jakoś powstała i była potem ekipą. Jestem z czasów gdy dobrze poznałem ich siłę w kilku spotkaniach, czy to Ursus, czy mecz rezerw i inne.
Lechia zanim pokonała Spartak zdążyła dość szybko przegrać rewanż z Lechem...
Lechia owszem wygrała ze Spartakiem, ale nie wiem czy wiesz, że my również pokonaliśmy Spartaka u siebie i liczby były większe...Nikt z nas nie pisał wtedy jak wyglądały kacapy i co robili w krzakach.
Jakbyś już tak chciał porównywać to musisz poczekać aż Lechia skorzysta z zaproszenia Rosjan ale w Rosji.
Nie wiem też czy wiesz, że miał być rewanż ale zamiast walki chłopaki dostali 5 lat zakazu wjazdu do Rosji...
Nie muszę Cie przekonywać skoro jak twierdzisz sami zdążyli Cie przekonać.
Lechia nie przegrała tak szybko bo chwile zajęło im odebranie i umówienie się. Chyba ze chodzi Ci o długość walki...
Co do walki Lechii z ruskimi i waszej mogę się z Toba zgodzić. Nie powiem ,że sam jestem ciekaw wyników walk rewanżowych...
Fortis fortuna adviuat

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: nisc » 16.04.2020, 11:52

W********** mongole
TYBET JEST SERBSKI

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: htsk4 » 16.04.2020, 14:10

Jeden to bezklubowy down a drugi to down warszawski.Odwal się jeden z drugim od Lechii i tyle,nikt z nas tu o was nie pisze.Tym bardziej,że jeden z was pytał kim jest O,a drugi to wybitny i bezstronny znawca Chwm,(Lechia pokonała Lecha bo zebrała miasto,Lechia szybko przegrała rewanż,nieważne że pokonali Spartaka,bo i Legia pokonała Spartaka itp)Nie będę odpowiadał tym samym,bo to nie ma sensu,ale pytanie Doza ,poza oczywistą uszczypliwością wobec Arki ,wydaje mi się być zasadne.Bez odbioru!
Good Night Left Side

Dario1916
Posty: 576
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 16.04.2020, 20:39

drozdowiAK pisze:
16.04.2020, 11:47
dario ty się nie boisz ze ktos cie zweryfikuje z twoich znajomosci z ursusa rezerw i innych miejsc gdzie spotykales rybakowych najemnikow którzy kibicami nie byli w ogole ? potem ktos inny pozniej wypyta ilu pokonales spartakowcow u siebie i dopiero najesz sie wsydu .
Nie wiem czy wiesz, ale kiedyś nie trzeba było być w ekipie by znaleźć się w środku akcji. Poza tym nie napisałem nic, czego tu ludzie nie wiedzą od lat lub co jest tajemnicą.
Swoje przeżyłem, swoje widziałem, swoje wiem. Wiem też że żadnych szczegółów ode mnie nie wyciągniesz bo nie jestem uprawniony do dzielenia się takimi informacjami.
(L)

Dario1916
Posty: 576
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 16.04.2020, 20:50

htsk4 pisze:
16.04.2020, 14:10
Jeden to bezklubowy down a drugi to down warszawski.Odwal się jeden z drugim od Lechii i tyle,nikt z nas tu o was nie pisze.Tym bardziej,że jeden z was pytał kim jest O,a drugi to wybitny i bezstronny znawca Chwm,(Lechia pokonała Lecha bo zebrała miasto,Lechia szybko przegrała rewanż,nieważne że pokonali Spartaka,bo i Legia pokonała Spartaka itp)Nie będę odpowiadał tym samym,bo to nie ma sensu,ale pytanie Doza ,poza oczywistą uszczypliwością wobec Arki ,wydaje mi się być zasadne.Bez odbioru!
W prosty sposób udowodniłeś, że umiejętność czytania ze zrozumieniem nie jest Twoją mocną stroną :)
(L)

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kefirjagodowy » 18.04.2020, 00:14

Halo Warszawa co wy na to, że Czeczeni u was w Legii trenują zapasy? I panoszą się na mieście coraz mocniej i nikt nawet palcem nie kiwnie? Malik na klipach, czeczeni w klubie, co jeszcze?

1. Dziewczyna nasłała na jakiegoś ziomka co ją obrażał dwóch czeczenów i dwóch Polaków, oczywiście typowa patusiara która nagrywa filmiki jak leci autem 210 km/h bez prawka.
https://www.wykop.pl/link/5455239/patol ... mezczyzne/

2. Filmik jak czeczen bije Polaka
[link]

3. Wchodząc w pierwszy artykuł w "powiązane" macie linki do profili na fb tych Czeczenów i zdjęcia z "Legia zapasy".

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZW1957 » 18.04.2020, 01:49

Odbijając w ogóle od głównego zdarzenia, bo nie mi oceniać całej akcji. Tutaj komentarze jednego z trenujących ciapatych. Ogólnie ciekawa sytuacja, w internecie biała Legia, White Legion, a w rzeczywistości ciapaci trenujący w LFC. Jeżeli to prawda, to szczyt hipokryzji. Innym zarzucać łamanie kibicowskich zasad, a samemu robić to samo.

Zabawię się we wróżbitę.

1. LFC to nie jest stricte Legia, mogą tam trenować wszyscy, więc się nie liczy.

2. Na LFC nie trenuje TB, więc się nie licz.

3. To nie jest prawda, więc się nie liczy.

Obrazek
Obrazek

Stadionowy
Posty: 399
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stadionowy » 18.04.2020, 02:12

Kefirjagodowy pisze:
18.04.2020, 00:14
Halo Warszawa co wy na to, że Czeczeni u was w Legii trenują zapasy? I panoszą się na mieście coraz mocniej i nikt nawet palcem nie kiwnie? Malik na klipach, czeczeni w klubie, co jeszcze?

1. Dziewczyna nasłała na jakiegoś ziomka co ją obrażał dwóch czeczenów i dwóch Polaków, oczywiście typowa patusiara która nagrywa filmiki jak leci autem 210 km/h bez prawka.
https://www.wykop.pl/link/5455239/patol ... mezczyzne/

2. Filmik jak czeczen bije Polaka
[link]

3. Wchodząc w pierwszy artykuł w "powiązane" macie linki do profili na fb tych Czeczenów i zdjęcia z "Legia zapasy".
Ja słyszałem że w Legii czarni grali i latyności jeszcze...Myślę że nikt Ci nie odpowie to ciapaci przejęli miasto a jutro z głośników będą wersy koranu puszczane

ziemniak28
Posty: 148
Rejestracja: 26.03.2018, 00:01

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ziemniak28 » 18.04.2020, 10:56

dozol chyba tez jest z czeczeni

UrzadSkarbowy
Posty: 1074
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: UrzadSkarbowy » 18.04.2020, 15:15

Foxx krótka piłka, typek od Was czy tylko chce się lansować w imię Legii?
Obrazek

Kefirjagodowy
Posty: 192
Rejestracja: 25.10.2014, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kefirjagodowy » 18.04.2020, 16:03

Stadionowy, nigdzie nie napisałem, że zaraz mają wam miasto przejąć jednak nie ma tutaj ukrywać, że coraz bardziej sie panoszą, podczas gdy u nas ludzie we własnych ekipach potrafią się napierdalać to u nich każdy dla każdego faktycznie jest bratem i się trzymają. No i nie dociera do mnie argument, że w Legii też grali czarnoskórzy czy latynosi bo chyba nie porównujecie tutaj sekcji piłkarskiej do zapaśniczej jeżeli chodzi o wasze wpływy prawda? Jakbyście chcieli to szybko byście mogli jednemu czy drugiemu dzikusowi wybić Legie z głowy, ale wtedy już by interesy dobrze nie śmigały?

Obrazuję waszą hipokryzję, u każdego innego byście się o to czepiali, pisali, że przecież nie wazna sekcja liczy się nazwa klubu i jednak sekcja zapaśnicza to coś innego niż siatkówka bo tam się BIJESZ i często te osoby się tłuką po lasach ;) Tacy hop siup do przodu jesteście z tą białą Legią?

bon ton
Posty: 57
Rejestracja: 17.04.2019, 11:36

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: bon ton » 18.04.2020, 16:24

Przecież sami się nim chwalili na oficjalnej stronie
https://legionisci.com/news/77542_Braz_ ... a_OOM.html

Asapddl
Posty: 31
Rejestracja: 20.10.2019, 19:35

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Asapddl » 18.04.2020, 22:06

Brawo Legia Baku :) azerowie i czeczeni w bialej legii? :)) żenada, ciekawe jak sie wytłumaczycie. Pewnie rzucicie pseudozabawny, ironiczny tekst bo co napiszecie... ze czeczeni trenuja sporty walki na legii.. żałosne panowie z wars... z baku

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZW1957 » 18.04.2020, 22:45

Marna próba wybielenia się oświadczeniami. A tak z Wisły sie śmiali...
Legia Ciapak Fight

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Stadionowy
Posty: 399
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Stadionowy » 19.04.2020, 07:43

Kefirjagodowy pisze:
18.04.2020, 16:03
Stadionowy, nigdzie nie napisałem, że zaraz mają wam miasto przejąć jednak nie ma tutaj ukrywać, że coraz bardziej sie panoszą, podczas gdy u nas ludzie we własnych ekipach potrafią się napierdalać to u nich każdy dla każdego faktycznie jest bratem i się trzymają. No i nie dociera do mnie argument, że w Legii też grali czarnoskórzy czy latynosi bo chyba nie porównujecie tutaj sekcji piłkarskiej do zapaśniczej jeżeli chodzi o wasze wpływy prawda? Jakbyście chcieli to szybko byście mogli jednemu czy drugiemu dzikusowi wybić Legie z głowy, ale wtedy już by interesy dobrze nie śmigały?

Obrazuję waszą hipokryzję, u każdego innego byście się o to czepiali, pisali, że przecież nie wazna sekcja liczy się nazwa klubu i jednak sekcja zapaśnicza to coś innego niż siatkówka bo tam się BIJESZ i często te osoby się tłuką po lasach ;) Tacy hop siup do przodu jesteście z tą białą Legią?

Na początku zapytam komu kibicujsz ? Mam nadzieję że to nie problem żeby odpowiedzieć :)

Po 2 czy Ty w 2020 roku widzisz róznice między trenowaniem w klubie sportowym a byciem w FC, grupie kibicowskiej, bandzie ?
Czy Ty naprawdę myślisz że w klubach wielosekcyjnych ktoś jeźdz po sekcjach i napierdala osoby za pochodzenie czy poglądy politycznę?
Czy Ty w jakieś awanturze Legii widziałeś jakiegoś ciapatego ? (jakbym był złośliwy podałbym przykłady innych ekip ale sobie daruję)

Czy wiesz że na stadionach większych ekip jest rzeczą już normalną że co obcokrajowcy poza młynem ? Czy mylisz że co mecz ktoś leci z młyna żeby ich uwalić?

Czyli tak c*** co mówią transparenty , oprawy , flagi (za które klub wielokrotnie karany), c*** w doping i inne inicjatywy , Legia jest beeee bo znalazłeś kogoś w sekcji zapasów beeee...Czy Ty myślisz że w sekcjach trenują sami kibice danego klubu ?

Strach się bać do czego jeszcze możesz się dokopać mam nadzieję że z kolejnymi przykładami podasz też jak te przykłady angażują się w szeroko pojęty ruch ultras :)

Żeby już nie ciągnąć tematu jeszcze raz mam nadzieję że napiszesz komu kibicujesz bo tradycją tego forum jest że najwięcej pretensji do innych ekip mają osoby które wstydzą się swoich klubów :)

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 19.04.2020, 08:42

Może po zakończeniu dzisiejszej 'cWelebry' muranowskiej ruchawki tutejsi inkwizytorzy obcych w SSA Legia 1926 z ul. Żelaznej w W-wie napiszą skargę ws. udostępniania sal treningowych innym sekcjom bezpośrednio do LFC lub do ... "Przyjaciółki", albo przeniosą się do tematów np. dot. woj. pomorskiego oraz trójmiasta w następującym wątku rzeczywiście związanym z kibicami:

[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

DennisWise
Posty: 618
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DennisWise » 19.04.2020, 16:34

Kefirjagodowy pisze:
18.04.2020, 00:14
3. Wchodząc w pierwszy artykuł w "powiązane" macie linki do profili na fb tych Czeczenów i zdjęcia z "Legia zapasy".
Dzięki pooglądałem sobie te islamskie profile i widzę że browar na murku na Woli z Azerami których przodkowie wymordowali całą dzielnicę podczas wojny jest ok. Natomiast parę piw z czarnymi Angolami= miłośnik czarnuchów. Banda hipokrytów.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 20.04.2020, 00:05

Dla 'popierdółek', dla których kaukascy zapaśnicy ze stowarzyszenia sportu atletycznego i ośrodek LFC na Łazienkowskiej to jest jedno i to samo:
Obrazek

DennisWise pisze:
19.04.2020, 16:34
Kefirjagodowy pisze:
18.04.2020, 00:14
3. Wchodząc w pierwszy artykuł w "powiązane" macie linki do profili na fb tych Czeczenów i zdjęcia z "Legia zapasy".
Dzięki pooglądałem sobie te islamskie profile i widzę że browar na murku na Woli z Azerami których przodkowie wymordowali całą dzielnicę podczas wojny jest ok. Natomiast parę piw z czarnymi Angolami= miłośnik czarnuchów. Banda hipokrytów.
A ty ile najwięcej wypiłeś piw z czarnoskórymi potomkami philby'ego w trakcie kwerendy archiwum kgb/fsb w poszukiwaniu teczki Sierockiego, moralizatorze?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

DennisWise
Posty: 618
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DennisWise » 20.04.2020, 02:17

DoZo(L)e... pisze:
19.04.2020, 08:42
Może po zakończeniu dzisiejszej 'cWelebry' muranowskiej ruchawki tutejsi inkwizytorzy obcych w SSA Legia 1926 z ul. Żelaznej w W-wie napiszą skargę ws. udostępniania sal treningowych innym sekcjom bezpośrednio do LFC lub do ... "Przyjaciółki", albo przeniosą się do tematów np. dot. woj. pomorskiego oraz trójmiasta w następującym wątku rzeczywiście związanym z kibicami:

[link]
W Arce grają Rusini, w Łodzi Gruzini a u was gość który zabił księdza. Nie ma się czym chwalić chyba w kontekście rugby.
"Miejscu pracy"? A gdzie oni pracują? Fabrykę na Żeraniu samochodów osobowych znowu otworzyli? Łady dla Kadyrowa klepią we Warszawie? Czarnych widziałem w robocie, żółtych, rudych, nawet jednego prawie czerwonego ale brodatych to chyba jeszcze mi się nie zdarzyło widzieć w pracy zagranicą. No chyba że akurat kogoś obrabiali pod kasynem czy bankomatem.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 20.04.2020, 07:42

DennisWise pisze:
20.04.2020, 02:17
DoZo(L)e... pisze:
19.04.2020, 08:42
Może po zakończeniu dzisiejszej 'cWelebry' muranowskiej ruchawki tutejsi inkwizytorzy obcych w SSA Legia 1926 z ul. Żelaznej w W-wie napiszą skargę ws. udostępniania sal treningowych innym sekcjom bezpośrednio do LFC lub do ... "Przyjaciółki", albo przeniosą się do tematów np. dot. woj. pomorskiego oraz trójmiasta w następującym wątku rzeczywiście związanym z kibicami:

[link]
W Arce grają Rusini, w Łodzi Gruzini a u was gość który zabił księdza. Nie ma się czym chwalić chyba w kontekście rugby.
"Miejscu pracy"? A gdzie oni pracują? Fabrykę na Żeraniu samochodów osobowych znowu otworzyli? Łady dla Kadyrowa klepią we Warszawie? Czarnych widziałem w robocie, żółtych, rudych, nawet jednego prawie czerwonego ale brodatych to chyba jeszcze mi się nie zdarzyło widzieć w pracy zagranicą. No chyba że akurat kogoś obrabiali pod kasynem czy bankomatem.
"Co, porwali Reagana?!". ;)
A jak cię interesuje, gdzie ostatnio pracowały 'muzlimy' z Woli, to się ich o to sam zapytaj, skoro 'zalajkowałeś' ich profile na 'fejsie'. Może budowali nowy stadion dla kadyrov'ów, taki jak ten dla ahmada i baranov'a, pewnie twoi kolorowi współpracownicy z roboty na 'łubiance' ci podpowiedzą przy piwie, o co cho... :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZW1957 » 20.04.2020, 10:22

DoZo(L)e... pisze:
20.04.2020, 00:05
Dla 'popierdółek', dla których kaukascy zapaśnicy ze stowarzyszenia sportu atletycznego i ośrodek LFC na Łazienkowskiej to jest jedno i to samo:
Obrazek

DennisWise pisze:
19.04.2020, 16:34
Kefirjagodowy pisze:
18.04.2020, 00:14
3. Wchodząc w pierwszy artykuł w "powiązane" macie linki do profili na fb tych Czeczenów i zdjęcia z "Legia zapasy".
Dzięki pooglądałem sobie te islamskie profile i widzę że browar na murku na Woli z Azerami których przodkowie wymordowali całą dzielnicę podczas wojny jest ok. Natomiast parę piw z czarnymi Angolami= miłośnik czarnuchów. Banda hipokrytów.
A ty ile najwięcej wypiłeś piw z czarnoskórymi potomkami philby'ego w trakcie kwerendy archiwum kgb/fsb w poszukiwaniu teczki Sierockiego, moralizatorze?
Czy jesteś aż takim kłamcą i manipulatorem? Wstawiłem wyżej zdjęcia, na których między innymi sami się przyznają, że trenują na legia fight ciapak. Więc ty błaźnie, wiesz lepiej niż oni sami?
Obrazek

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 20.04.2020, 13:56

Znacie kogoś kto kiedykolwiek widział/słyszał o udziale ciapatych/murzynów/czeczenów itp. w akcjach Legii?
Pytam bo wszyscy "prujący się" tu z róznych ekip to przecież... "Kibice Razem" :)... więc przepływ informacji powinniście mieć dobry.
Czym jest te całe "Kibice Razem" nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, ale widzę w tym pewną analogię do tych zarzutów jakie są tu kierowane...
Wszyscy tu p******* PZPN, Rząd i wszystkie te dziwne organizacje, ale... ;)

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZW1957 » 20.04.2020, 14:45

WF. pisze:
20.04.2020, 13:56
Znacie kogoś kto kiedykolwiek widział/słyszał o udziale ciapatych/murzynów/czeczenów itp. w akcjach Legii?
Pytam bo wszyscy "prujący się" tu z róznych ekip to przecież... "Kibice Razem" :)... więc przepływ informacji powinniście mieć dobry.
Czym jest te całe "Kibice Razem" nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, ale widzę w tym pewną analogię do tych zarzutów jakie są tu kierowane...
Wszyscy tu p******* PZPN, Rząd i wszystkie te dziwne organizacje, ale... ;)
Ale tu nie chodzi o akcje Legii. Rzecz w tym, że ekipa, która firmuje się jako ostatni bastion kibicowskich zasad, tak na prawdę nie po raz pierwszy okazuje się, że ma je w d****. Nie powiesz, chyba że LFC nie jest forsowany przez środowiska kibicowskie, prezes mimo braku dochodów, ba nawet przy dokładaniu do biznesu, dalej to trzyma. I to jest fakt. Więc LFC promowany przez kibiców, trenują tam kibice, trzymany dla kibiców, nie ma nic wspólnego z kibicowską Legią? :D No proszę cię. A do KR też się przypierdalasz, opowiedz lepiej czemu u was nie ma. I nie ma to nic wspólnego z zasadami, po prostu nie doszliście do porozumienia kogo babę wjebać na prezesa :)
Obrazek

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 20.04.2020, 15:08

ZW1957 pisze:
20.04.2020, 14:45
Ale tu nie chodzi o akcje Legii [...]
Więc o czym ku*** mowa?
Biznes to biznes, a kibicowskie działania to kibicowskie działania. Często się to wzajemnie przenika, ale nie myl pewnych kwestii. W Legii nigdy nie latali kolorowi. Kropka.
Pewnie ty masz samych kolegów, którzy żyją dla ideałów, nie mają kont na pejsbukach, nie chodzą do kina na filmy, w których grają murzyni itd.
Pewnie jakby twój kumpel miał knajpkę w centrum miasta i jako kibic nad barem wywiesił jeden szaliczek z sentymentu do swojego klubu to już nie obsługiwałby zagraniczniaków co?
Zejdzcie na ziemie ludzie... To nie są już lata 80/90. Wymiana pokoleń i setki innych czynników mają wpływ na to jak wygląda dziś środowisko kibicowskie w całej Polsce, a szczególnie w wielkich miastach.

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZW1957 » 20.04.2020, 16:11

WF. pisze:
20.04.2020, 15:08
ZW1957 pisze:
20.04.2020, 14:45
Ale tu nie chodzi o akcje Legii [...]
Więc o czym ku*** mowa?
Biznes to biznes, a kibicowskie działania to kibicowskie działania. Często się to wzajemnie przenika, ale nie myl pewnych kwestii. W Legii nigdy nie latali kolorowi. Kropka.
Pewnie ty masz samych kolegów, którzy żyją dla ideałów, nie mają kont na pejsbukach, nie chodzą do kina na filmy, w których grają murzyni itd.
Pewnie jakby twój kumpel miał knajpkę w centrum miasta i jako kibic nad barem wywiesił jeden szaliczek z sentymentu do swojego klubu to już nie obsługiwałby zagraniczniaków co?
Zejdzcie na ziemie ludzie... To nie są już lata 80/90. Wymiana pokoleń i setki innych czynników mają wpływ na to jak wygląda dziś środowisko kibicowskie w całej Polsce, a szczególnie w wielkich miastach.
No i dziękuję. Wszyscy już wiedzą, jakie podeście ma Legia do tematów zasad kibicowskich. Ważne, aby kasa się zgadzała. Od początku nikt nie sugerował, że na akcjach Legii latają czarni, ciapaci, żydzi, a ty za wszelką cenę chcesz wmówić, że taki jest temat i pomijasz główny wątek. Napiszę jeszcze raz, ale tak, abyś zrozumiał.

Czy prawda jest, że w LFC trenuje duża grupa czeczenów?

i tyle, nikt nie pyta, czy latają na akcje, czy są kibicami. Bo jeżeli jest to prawdą, to lecicie w c**** i to ładnie. LFC, od początku reklamowany wśród kibiców. LFC, finansowany tylko dlatego, aby dobry PR szedł w Polskę. Więc nie oszukujmy się LFC jest związany z kibicami.

Więc na meczach White Legion, 88, Tylko Biała, a po meczu na trening z ciapatym bratem z czeczeni? :)

Czy posiadanie facebooka lub oglądanie filmów, w jakikolwiek sposób łamie zasady kibicowskie? :D No proszę cię, nie rób k**** z logiki. Z chęcią bym poszedł, zobaczył kibiców w filmie vegi, ale wszyscy mają honor i zasady, jebią tego vege. A nie czekaj, przecież ziomeczki z TB byli :) Co ty porównujesz jakiś bar, który z kibicowaniem nie ma nic wspólnego, do klubu sportowego, który jest związany stricte z kibicowaniem?

No widzisz, wiele jest ekip, które żyją z zasadami, może nie radykalnymi z lat 80/90, ale dalej z zasadami. U was już od dawna nie ma zasad. Chujowe akcje na porządku dziennym.

-Ekipe można wynajmować do teledysków, reklam i filmów.
-Polonia nie jest do was wpuszczana, brak interwencji z waszej strony, bo przecież nie ma w tym biznesu, a na meczach Piłka Nożna Dla Kibiców.
-W klubie sportowym kibiców, trenują bracia z czeczeni.
-Chujowe akcje z krojeniem Polonii na kadrze
-Polonia dojeżdzana na MN ze sprzętem, mimo że zapewnialiśćie, że po pogonieniu lewaków będzie spokój.
-Napierdalanie swoich braci po szalu, bo hajs od klubu wpadł do kieszonki.

Zasady kibicowskie na najwyższym poziomie :)
Obrazek

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 20.04.2020, 17:57

VAR1312 pisze:
20.04.2020, 16:28
A które to są te ekipy żyjące z zasadami?
Pewnie te z Krakowa i Chorzowa, które w kilkanaście miesięcy zdążyły zaliczyć taki romans, że aż się człowiek wzrusza jacy to niektórzy charakterni. Niespodziewana miłość, zdrada... Poezja ulicy. W Poznaniu żadne układy z klubem, płynące z tego korzyści i różne dla wielu kontrowersyjne akcje też nie miały nigdy miejsca. W Gdyni od lat charakterne solówki jak można zobaczyć na nagraniu, które od niedawna lata po internecie :) Słynny azjata na Widzewie laaata temu, kiedy skini jeszcze resztkami tchu byli widoczni :) Murzyni na Cracovii... Można tak wymieniać ekipy z większych miast po kolei, ale po co skoro każdy ogarnięty chłop wie, że wszyscy mają swoje są uszami.
Zdaję sobie sprawę, że nienawiść do stolicy wielu przerasta i są tak zaprogramowani i nakreceni, że mają klapki na oczach... Ty się ich zapytasz jakie to ekipy z zasadami, a oni dalej będą dukać te swoje smety...
Tylko, że na stadionach czyli tam gdzie miejsce kibiców i tych waszych EKIP, Legia ma się całkiem nieźle ;) NSi świętując swoje urodziny potrafią na jednym meczu zrobić kilka opraw, takich że niektórzy wasi koledzy z trybun, którzy się tym zajmują mogliby pomarzyć o takim na wykonaniu i zrobieniu tylu przez całą rundę Przez ostatnie 10 lat na meczach Legii działo się pod względem ultras i h więcej niż na połowie stadionów ekstraklasy razem wziętych. Kilka akcji, opraw odbiło się echem w całej Europie, a byla i taka która miała jeszcze na większy zasięg. Jeździmy wszędzie w dobrych liczbach... Od lat. Jesteśmy na stadionach, na trasach, robimy swoje. Palimy piro na każdym kroku i mamy z tego dużo radości, fajnych zdjęć i wspomnień.
Bijemy się nie rzadziej niż reszta tzw "czołówki :)", raz z lepszym raz z gorszym skutkiem.
Ale jeśli jest tu ktoś kto twierdzi, że na Legię chodzą jacyś ciapaci czy czczeni, ktoś kto twierdzi, że Legia na awantury bierze ludzi z miasta albo wlasnie czeczenów czy kogolwiek to niech mnie oświeci.
Zacznijcie internetowe chuligany odróżniać to co naprawdę się liczy w kibolstwie od tego co się dzieje obok. I zajmijcie się najpierw swoim podwórkiem, a później wytykajcie coś innym bo narazie to taka grupa jak kibice Legia Warszawa napewno nie ma się czego wstydzić względem krajowej konkurencji.

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ZW1957 » 20.04.2020, 23:19

Owszem, masz rację. Nie ma w Polsce, żadnej ekipy z zasadami. Tylko wy jesteście charakterniaki. Wy sztywno trzymacie się zasad, i dajecie przykład do naśladowania dla całej kibicowskiej Polski, ba europy i całego świata. Bez was, nie byłoby ruchu kibicowskiego w Polsce. ;) Dalej smyrajcie się po cipach albo walcie konia z samouwielbienia.

Cały czas mam wrażenie, że rozmawiam, z multikonem dozownika, tylko bez DeBiLnEgO KoDu. Zadaje konkretne pytanie, a dostaję całe opowiadanie o tym, że Legia jest nr 1 w Polsce, że awantury, że facebook bla bla bla.
Nie pytałem, czy Legia jest nr 1 w oprawach, czy jest nr 1 w awanturach. Zero konkretnej odpowiedzi. Czy aż tak bardzo boicie się tych czeczenów, że nie możecie powiedzieć złego słowa na nich? Nie umiesz czytać lub kłamiesz specjalnie, bo podkreślałem w poprzednim poście, nikt nie pisał, że w ekipie latają ciapaci, a ty na siłę to wplatasz.

Do reszty nie chce mi się odnosić, bo jesteś hipokrytom. Raz podajesz facebooka jak przykład upadku kibicowskich zasad, a potem się chwalisz, że jakiś profil uznał oprawę za jakiś tam top miesiąca czy coś.
Obrazek

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 21.04.2020, 08:39

ZW1957 pisze:
20.04.2020, 23:19
Owszem, masz rację. Nie ma w Polsce, żadnej ekipy z zasadami. Tylko wy jesteście charakterniaki. Wy sztywno trzymacie się zasad, i dajecie przykład do naśladowania dla całej kibicowskiej Polski, ba europy i całego świata. Bez was, nie byłoby ruchu kibicowskiego w Polsce. ;) Dalej smyrajcie się po cipach albo walcie konia z samouwielbienia.
Wyraźnie napisałem, że WSZYSCY mają swoje za uszami więc twój wywód nietrafiony. Nie pisałem też, że mamy zamiar kogokolwiek pouczać czy dawać przykład do naśladowania bo nie od tego jesteśmy. My robimy swoje i mamy z tego dużo satysfakcji.
ZW1957 pisze:
20.04.2020, 23:19
Cały czas mam wrażenie, że rozmawiam, z multikonem dozownika, tylko bez DeBiLnEgO KoDu. Zadaje konkretne pytanie, a dostaję całe opowiadanie o tym, że Legia jest nr 1 w Polsce, że awantury, że facebook bla bla bla.
Nie pytałem, czy Legia jest nr 1 w oprawach, czy jest nr 1 w awanturach. Zero konkretnej odpowiedzi. Czy aż tak bardzo boicie się tych czeczenów, że nie możecie powiedzieć złego słowa na nich? Nie umiesz czytać lub kłamiesz specjalnie, bo podkreślałem w poprzednim poście, nikt nie pisał, że w ekipie latają ciapaci, a ty na siłę to wplatasz.
Skoro sam już doszedłeś do wniosku, że w Legii nie latają ciapaci, czeczeni czy ktokolwiek inny to o czym ty bredzisz na tym niby kibicowskim forum???
ZW1957 pisze:
20.04.2020, 23:19
Do reszty nie chce mi się odnosić, bo jesteś hipokrytom. Raz podajesz facebooka jak przykład upadku kibicowskich zasad, a potem się chwalisz, że jakiś profil uznał oprawę za jakiś tam top miesiąca czy coś.
Skoro wg. ciebie jestem hipokrytOM ;)... trudno, muszę jakoś z tym życ ;) Ale znowu próbujesz mi przypisać cos o czym nie pisałem. Nie choidziło mi o rankingi Ultras World bo nie mam pojęcia na jakiej zasadzie oni przyznaja te miejsca, więc nie jest to jakiś powód do dumy. Chodziło mi o jedną oprawę, która odbiła się "trochę" większym echem niż jakieś fejsbukowe rankingi. A w ostatnich latach było jeszcze kilka opraw i akcji, o których było głośno nie tylko u nas na podwórku.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 21.04.2020, 08:44

ZW1957 pisze:
20.04.2020, 10:22
DoZo(L)e... pisze:
20.04.2020, 00:05
Dla 'popierdółek', dla których kaukascy zapaśnicy ze stowarzyszenia sportu atletycznego i ośrodek LFC na Łazienkowskiej to jest jedno i to samo:
Obrazek

DennisWise pisze:
19.04.2020, 16:34

[...]
[...]
Czy jesteś aż takim kłamcą i manipulatorem? Wstawiłem wyżej zdjęcia, na których między innymi sami się przyznają, że trenują na legia fight ciapak. Więc ty błaźnie, wiesz lepiej niż oni sami?
Nie jestem tym, kim sądzisz, a dodatkowo wydaje ci się, że wiesz lepiej od trenera zapasów (który zapewne napisał w imieniu swojego SSA publikowane wyżej oświadczenie), że jego klub atletów to niby (L)egijny 'Fight Club', trefnisiu.

ZW1957 pisze:
20.04.2020, 14:45
WF. pisze:
20.04.2020, 13:56
Znacie kogoś kto kiedykolwiek widział/słyszał o udziale ciapatych/murzynów/czeczenów itp. w akcjach Legii?
Pytam bo wszyscy "prujący się" tu z róznych ekip to przecież... "Kibice Razem" :)... więc przepływ informacji powinniście mieć dobry.
Czym jest te całe "Kibice Razem" nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, ale widzę w tym pewną analogię do tych zarzutów jakie są tu kierowane...
Wszyscy tu p******* PZPN, Rząd i wszystkie te dziwne organizacje, ale... ;)
Ale tu nie chodzi o akcje Legii. Rzecz w tym, że ekipa, która firmuje się jako ostatni bastion kibicowskich zasad, tak na prawdę nie po raz pierwszy okazuje się, że ma je w d****. Nie powiesz, chyba że LFC nie jest forsowany przez środowiska kibicowskie, prezes mimo braku dochodów, ba nawet przy dokładaniu do biznesu, dalej to trzyma. I to jest fakt. Więc LFC promowany przez kibiców, trenują tam kibice, trzymany dla kibiców, nie ma nic wspólnego z kibicowską Legią? :D No proszę cię. A do KR też się przypierdalasz, opowiedz lepiej czemu u was nie ma. I nie ma to nic wspólnego z zasadami, po prostu nie doszliście do porozumienia kogo babę wjebać na prezesa :)
Rozumiem, że bronisz ormo-projekt "kibice razem", bo jesteś jedną ze szczęśliwych czyichś bab.

ZW1957 pisze:
20.04.2020, 16:11
WF. pisze:
20.04.2020, 15:08
ZW1957 pisze:
20.04.2020, 14:45
Ale tu nie chodzi o akcje Legii [...]
Więc o czym ku*** mowa?
Biznes to biznes, a kibicowskie działania to kibicowskie działania. Często się to wzajemnie przenika, ale nie myl pewnych kwestii. W Legii nigdy nie latali kolorowi. Kropka.
Pewnie ty masz samych kolegów, którzy żyją dla ideałów, nie mają kont na pejsbukach, nie chodzą do kina na filmy, w których grają murzyni itd.
Pewnie jakby twój kumpel miał knajpkę w centrum miasta i jako kibic nad barem wywiesił jeden szaliczek z sentymentu do swojego klubu to już nie obsługiwałby zagraniczniaków co?
Zejdzcie na ziemie ludzie... To nie są już lata 80/90. Wymiana pokoleń i setki innych czynników mają wpływ na to jak wygląda dziś środowisko kibicowskie w całej Polsce, a szczególnie w wielkich miastach.
No i dziękuję. Wszyscy już wiedzą, jakie podeście ma Legia do tematów zasad kibicowskich. Ważne, aby kasa się zgadzała. Od początku nikt nie sugerował, że na akcjach Legii latają czarni, ciapaci, żydzi, a ty za wszelką cenę chcesz wmówić, że taki jest temat i pomijasz główny wątek. Napiszę jeszcze raz, ale tak, abyś zrozumiał.

Czy prawda jest, że w LFC trenuje duża grupa czeczenów?

i tyle, nikt nie pyta, czy latają na akcje, czy są kibicami. Bo jeżeli jest to prawdą, to lecicie w c**** i to ładnie. LFC, od początku reklamowany wśród kibiców. LFC, finansowany tylko dlatego, aby dobry PR szedł w Polskę. Więc nie oszukujmy się LFC jest związany z kibicami.

Więc na meczach White Legion, 88, Tylko Biała, a po meczu na trening z ciapatym bratem z czeczeni? :)

Czy posiadanie facebooka lub oglądanie filmów, w jakikolwiek sposób łamie zasady kibicowskie? :D No proszę cię, nie rób k**** z logiki. Z chęcią bym poszedł, zobaczył kibiców w filmie vegi, ale wszyscy mają honor i zasady, jebią tego vege. A nie czekaj, przecież ziomeczki z TB byli :) Co ty porównujesz jakiś bar, który z kibicowaniem nie ma nic wspólnego, do klubu sportowego, który jest związany stricte z kibicowaniem?

No widzisz, wiele jest ekip, które żyją z zasadami, może nie radykalnymi z lat 80/90, ale dalej z zasadami. U was już od dawna nie ma zasad. Chujowe akcje na porządku dziennym.

-Ekipe można wynajmować do teledysków, reklam i filmów.
(...)
Nieprawdą jest, że w LFC trenuje duża grupa 'czeczenów', ale podobno jacyś ćwiczą w innym klubie w ramach SSA.

Więc na meczach - "Legia '88",' "Tylko Biali '95", 'White Legion' itp., a przed meczem - na trening np. w LFC, ale nie z twoim 'ciapatym' bratem z Czeczenii.

Poza tym, jeżeli nie przytoczysz choćby jednego przykładu na potwierdzenie 1. pkt. twojego 'przysrywu' tzn. kiedy wynajęto ekipę Legii Warszawa do teledysku, reklamy lub filmu (tylko oszczędź nam bajek spod remizy o "hicie" vegiINY :), to dalszą konwersację będziesz sobie prowadził chyba tylko z "WueFem" ... o higienie uszu.

ZW1957 pisze:
20.04.2020, 23:19
Owszem, masz rację. Nie ma w Polsce, żadnej ekipy z zasadami. Tylko wy jesteście charakterniaki. Wy sztywno trzymacie się zasad, i dajecie przykład do naśladowania dla całej kibicowskiej Polski, ba europy i całego świata. Bez was, nie byłoby ruchu kibicowskiego w Polsce. (...)

Cały czas mam wrażenie, że rozmawiam, z multikonem dozownika, tylko bez DeBiLnEgO KoDu. Zadaje konkretne pytanie, a dostaję całe opowiadanie o tym, że Legia jest nr 1 w Polsce, że awantury, że facebook bla bla bla.
Nie pytałem, czy Legia jest nr 1 w oprawach, czy jest nr 1 w awanturach. Zero konkretnej odpowiedzi. Czy aż tak bardzo boicie się tych czeczenów, że nie możecie powiedzieć złego słowa na nich? Nie umiesz czytać lub kłamiesz specjalnie, bo podkreślałem w poprzednim poście, nikt nie pisał, że w ekipie latają ciapaci, a ty na siłę to wplatasz.

Do reszty nie chce mi się odnosić, bo jesteś hipokrytom. Raz podajesz facebooka jak przykład upadku kibicowskich zasad, a potem się chwalisz, że jakiś profil uznał oprawę za jakiś tam top miesiąca czy coś.
Na koniec, żeby cię udobRUCHAĆ napiszę [kilka(naście) słów]: twoi 'czeczeni' piszą po polsku prawie tak samo 'chujowo', jak ty, "mentorze".

PS. Informacja dla jawnie uprzedzonych do Legii ignorantów: Zawodnikami reprezentującymi 'L(egia) F(ight) C(lub)' na ul. Łazienkowskiej nie są czeczeńscy zapaśnicy (z) sekcji prowadzonej przez Ksawerego Biedermanna w strukturach S(towarzyszenia) S(portu) A(tletycznego) z ul. Żelaznej.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

DennisWise
Posty: 618
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DennisWise » 21.04.2020, 12:28

DoZo(L)e... pisze:
20.04.2020, 07:42
"Co, porwali Reagana?!". ;)
A może Zoro Szembeka chodził na Polonię?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 21.04.2020, 14:29

DennisWise pisze:
21.04.2020, 12:28
DoZo(L)e... pisze:
20.04.2020, 07:42
"Co, porwali Reagana?!". ;)
A może Zoro Szembeka chodził na Polonię?
Jeśli cho... o PB, to się muszą wypowiedzieć na ten temat same "czarnu7ki".

I co tam z 'dossier' "didżeja" z teleexpressu, zapomniałeś o umowie?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

DennisWise
Posty: 618
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DennisWise » 21.04.2020, 16:06

DoZo(L)e... pisze:
21.04.2020, 14:29
Jeśli cho... o PB, to się muszą wypowiedzieć na ten temat same "czarnu7ki".

I co tam z 'dossier' "didżeja" z teleexpressu, zapomniałeś o umowie?
https://www.youtube.com/watch?v=xonrU6b6ydg

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: DoZo(L)e... » 21.04.2020, 19:14

DennisWise pisze:
21.04.2020, 16:06
DoZo(L)e... pisze:
21.04.2020, 14:29
Jeśli cho... o PB, to się muszą wypowiedzieć na ten temat same "czarnu7ki".

I co tam z 'dossier' "didżeja" z teleexpressu, zapomniałeś o umowie?
https://www.youtube.com/watch?v=xonrU6b6ydg
Pisałeś chyba o kgb, a nie o 7WP, wieloletnim patronie C.W.K.S. Legia W-wa. Poza tym, wolisz "doCIĄGNĄĆ", czy się stąd "katapultować"?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adik, Berto R, foton, InoRaz, JKZS, kumitsu i 274 gości