www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ChP
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2016, 17:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ChP » 05.08.2018, 10:29

Zbanujcie tego śmiecia w końcu, bo już coraz bardziej się posuwa w tych swoich bajkach. Podaj przykłady tych prób dojebania G na mrw o których słyszałeś u wujka Tadka na imieninach. I napisz w końcu z jakiej ekipy jesteś bajkopisarzu.



kozdam4s
Posty: 70
Rejestracja: 10.10.2017, 00:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kozdam4s » 05.08.2018, 13:44

ChP pisze:
05.08.2018, 10:29
Zbanujcie tego śmiecia w końcu, bo już coraz bardziej się posuwa w tych swoich bajkach. Podaj przykłady tych prób dojebania G na mrw o których słyszałeś u wujka Tadka na imieninach. I napisz w końcu z jakiej ekipy jesteś bajkopisarzu.
Nie prościej zapytać G. dlaczego nie pokazuje się na Muranowie lub dlaczego tyle razy uskuteczniał sprint ??
Jedno Miasto Jeden Klub
Czarnym k***** c**** w Dziób

ChP
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2016, 17:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ChP » 05.08.2018, 18:21

Gosciu, ty żyjesz w swoim swiecie. Odpowiadając na twoje pytanie wielokrotnie widziałem G samego na mrw. Nieźle musiałeś dostać po łbie kiedyś od tego G :)

Santi
Posty: 2
Rejestracja: 03.04.2018, 22:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Santi » 05.08.2018, 21:52

kozdam4s pisze:
05.08.2018, 02:19
Santi pisze:
03.08.2018, 09:34
hwdpjp100procent pisze:
08.05.2018, 21:49
A powiedzcie mi drodzy Polonisci, jak to jest, ze ostatnio po pucharze polski, na muranowie, w okolicach milej widzialem ekipe przyodziana w szaty Cwksu co siedziala sobie na murku jak gdyby nigdy nic i piwko pili? Czy wy jeszcze zyjecie Polonisci?
Już długi czas temu po zmianach kadrowych u stołka (czyt. Po powrocie gorczaka) wiele młodych chłopaków z Muranowa którzy mieli rozum i chęci postanowiło zakończyć karierę na K6, reszta która została aktualnie przy pomocy osoby która przejęła dowodzenie znana jako G. zostali zwykłymi cpunami tak więc nie ma komu zająć się obecną sytuacją panującą na Muranowie.
Daj spokój, G. tylko handlował heroiną, szkoda tylko że na Muranowie pokazać się nie może bo dostanie ostre K.O. ale i tak ten mądrala z KSP upoważniony do pisania tutaj napisze że on tylko handlował a na Muranowie ma ksywkę heleniarz i kilka innych mało budujących reputacje.. to jednak się nie liczy.
Napisałem, że na Muranowie nie ma komu zająć się obecną sytuacją więc kto miałby mu cokolwiek zrobić?

kozdam4s
Posty: 70
Rejestracja: 10.10.2017, 00:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kozdam4s » 05.08.2018, 22:06

ChP pisze:
05.08.2018, 18:21
Gosciu, ty żyjesz w swoim swiecie. Odpowiadając na twoje pytanie wielokrotnie widziałem G samego na mrw. Nieźle musiałeś dostać po łbie kiedyś od tego G :)
ChP pisze:
05.08.2018, 18:21
Gosciu, ty żyjesz w swoim swiecie. Odpowiadając na twoje pytanie wielokrotnie widziałem G samego na mrw. Nieźle musiałeś dostać po łbie kiedyś od tego G :)
Woow ja widziałem policjanta z antynarkotykowego w sogo i co to jest za przykład? G. sprzedał chłopaków z Muranowa gdy go Legioniści złapali w tramwaju na andersa i tyle debilu.. prócz tego handlował jak i również pewnie brał heroine. Więc nie p****** tu takich bzdur póki nie poznasz historii swojego koleszki.

Zauważyłem że wszystkie informacje na wasz temat to stek bzdur i życie w swoim świecie.. gadka z wami ma sens taki jak rozmowa z kurwą o zainteresowaniach.

Zatem bądźcie dalej śliczni i fanatyczni w internecie i na lotnisku okęcie jak wasz przyjaciel G. pozujący tam w koszulce KSP (dziwne żeby na lotnisku pod okiem miliona kamer i służb ochronnych ktoś mu dojebał no ale wasz świat jest przecież lepszy, tymczasem chowacie się na podwórkach jak jakieś pierdolone karaluchy a najlepszy tego przykład to dwóch dzielnych wojowników (do tego bracia) Santor czy c*** wie jak ich tam zwą, jeden braciszek dostaje w******* pod klatką i skaczą mu po głowie podczas gdy drugi ucieka i wraca po brata po 20-30 minutach, taki świat w dupe j***** pederasto chcesz czy może jednak smutna prawda jest łatwiej do zaakceptowania. Moim zdaniem lepiej dla nich jakby oboje dostali soczysty w******* = siły się rozkładają i jakoś oboje z tego wyjdą a tak to jeden brat zmasakrowany drugi szczęśliwy nic mu nie jest a braciszek w szpitalu 3 dni.

Kończąc ten post bo i tak przecież okaże się że bzdury piszę i mam swój świat, powiem ci jedno.. zostało was 20 ze starszyzną 30 w porywach 40, odchodzą kolejni, G od 3 lat kulturysta ostatnio prawie płakał i wypierał się polonii, kolejny kulturysta trener personalny z inflanckiej jak mu tam było już nie pamiętam, a bracia Z? jeden sprzedał waszych kolegów po waszej historycznej akcji na Warszawa - Płudy (jedyny nie dostał aresztu, jedyny wyszedł dzień po zatrzymaniu) ale oczywiście to tylko mój świat to nie jest konfitura.

Żeby mi nic nie groziło od strony prawnej to bym pokazał ci/wam tutaj takie kwiatki polonijne że wyskoczyłbyś z 10 piętra paląc się ze wstydu a tymczasem pokój.

Santi pisze:
05.08.2018, 21:52
Napisałem, że na Muranowie nie ma komu zająć się obecną sytuacją więc kto miałby mu cokolwiek zrobić?
Wiem, raz próbowano to skończyło się interwencją W. i tego z inflanckiej kulturysty na sterydach by dali chłopakowi spokój. Ale to już drzemie w człowieku że z kurwą jechać trzeba ostro więc nikt raczej tego nie zmieni ;).
Jedno Miasto Jeden Klub
Czarnym k***** c**** w Dziób

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 06.08.2018, 21:05

kozdam4s pisze:
05.08.2018, 22:06
ChP pisze:
05.08.2018, 18:21
Gosciu, ty żyjesz w swoim swiecie. Odpowiadając na twoje pytanie wielokrotnie widziałem G samego na mrw. Nieźle musiałeś dostać po łbie kiedyś od tego G :)
ChP pisze:
05.08.2018, 18:21
Gosciu, ty żyjesz w swoim swiecie. Odpowiadając na twoje pytanie wielokrotnie widziałem G samego na mrw. Nieźle musiałeś dostać po łbie kiedyś od tego G :)
Woow ja widziałem policjanta z antynarkotykowego w sogo i co to jest za przykład? G. sprzedał chłopaków z Muranowa gdy go Legioniści złapali w tramwaju na andersa i tyle debilu.. prócz tego handlował jak i również pewnie brał heroine. Więc nie p****** tu takich bzdur póki nie poznasz historii swojego koleszki.

Zauważyłem że wszystkie informacje na wasz temat to stek bzdur i życie w swoim świecie.. gadka z wami ma sens taki jak rozmowa z kurwą o zainteresowaniach.

Zatem bądźcie dalej śliczni i fanatyczni w internecie i na lotnisku okęcie jak wasz przyjaciel G. pozujący tam w koszulce KSP (dziwne żeby na lotnisku pod okiem miliona kamer i służb ochronnych ktoś mu dojebał no ale wasz świat jest przecież lepszy, tymczasem chowacie się na podwórkach jak jakieś pierdolone karaluchy a najlepszy tego przykład to dwóch dzielnych wojowników (do tego bracia) Santor czy c*** wie jak ich tam zwą, jeden braciszek dostaje w******* pod klatką i skaczą mu po głowie podczas gdy drugi ucieka i wraca po brata po 20-30 minutach, taki świat w dupe j***** pederasto chcesz czy może jednak smutna prawda jest łatwiej do zaakceptowania. Moim zdaniem lepiej dla nich jakby oboje dostali soczysty w******* = siły się rozkładają i jakoś oboje z tego wyjdą a tak to jeden brat zmasakrowany drugi szczęśliwy nic mu nie jest a braciszek w szpitalu 3 dni.

Kończąc ten post bo i tak przecież okaże się że bzdury piszę i mam swój świat, powiem ci jedno.. zostało was 20 ze starszyzną 30 w porywach 40, odchodzą kolejni, G od 3 lat kulturysta ostatnio prawie płakał i wypierał się polonii, kolejny kulturysta trener personalny z inflanckiej jak mu tam było już nie pamiętam, a bracia Z? jeden sprzedał waszych kolegów po waszej historycznej akcji na Warszawa - Płudy (jedyny nie dostał aresztu, jedyny wyszedł dzień po zatrzymaniu) ale oczywiście to tylko mój świat to nie jest konfitura.

Żeby mi nic nie groziło od strony prawnej to bym pokazał ci/wam tutaj takie kwiatki polonijne że wyskoczyłbyś z 10 piętra paląc się ze wstydu a tymczasem pokój.

Santi pisze:
05.08.2018, 21:52
Napisałem, że na Muranowie nie ma komu zająć się obecną sytuacją więc kto miałby mu cokolwiek zrobić?
Wiem, raz próbowano to skończyło się interwencją W. i tego z inflanckiej kulturysty na sterydach by dali chłopakowi spokój. Ale to już drzemie w człowieku że z kurwą jechać trzeba ostro więc nikt raczej tego nie zmieni ;).
Jak zostało ich 40 to ponad 500 osób od meczu z Widzewem zmarło przez 2 miesiące haha?

Łomżyca
Posty: 92
Rejestracja: 30.06.2011, 18:24

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Łomżyca » 07.08.2018, 19:01

AUKCJA CHARYTATYWNA, może jakiś Polonista się skusi:

[link]

Kraina Pomarańczy
Posty: 7
Rejestracja: 04.09.2017, 23:08

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kraina Pomarańczy » 07.08.2018, 19:43

Jak zostało ich 40 to ponad 500 osób od meczu z Widzewem zmarło przez 2 miesiące haha?
Twierdzisz, że KSP na Widzew pojechało 600 osobową ekipą mocnych wrażeń?

Alex DeLarge
Posty: 26
Rejestracja: 16.04.2017, 11:57

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Alex DeLarge » 08.08.2018, 10:19

kozdam4s pisze:
05.08.2018, 22:06
ChP pisze:
05.08.2018, 18:21
Gosciu, ty żyjesz w swoim swiecie. Odpowiadając na twoje pytanie wielokrotnie widziałem G samego na mrw. Nieźle musiałeś dostać po łbie kiedyś od tego G :)
ChP pisze:
05.08.2018, 18:21
Gosciu, ty żyjesz w swoim swiecie. Odpowiadając na twoje pytanie wielokrotnie widziałem G samego na mrw. Nieźle musiałeś dostać po łbie kiedyś od tego G :)
Woow ja widziałem policjanta z antynarkotykowego w sogo i co to jest za przykład? G. sprzedał chłopaków z Muranowa gdy go Legioniści złapali w tramwaju na andersa i tyle debilu.. prócz tego handlował jak i również pewnie brał heroine. Więc nie p****** tu takich bzdur póki nie poznasz historii swojego koleszki.

Zauważyłem że wszystkie informacje na wasz temat to stek bzdur i życie w swoim świecie.. gadka z wami ma sens taki jak rozmowa z kurwą o zainteresowaniach.

Zatem bądźcie dalej śliczni i fanatyczni w internecie i na lotnisku okęcie jak wasz przyjaciel G. pozujący tam w koszulce KSP (dziwne żeby na lotnisku pod okiem miliona kamer i służb ochronnych ktoś mu dojebał no ale wasz świat jest przecież lepszy, tymczasem chowacie się na podwórkach jak jakieś pierdolone karaluchy a najlepszy tego przykład to dwóch dzielnych wojowników (do tego bracia) Santor czy c*** wie jak ich tam zwą, jeden braciszek dostaje w******* pod klatką i skaczą mu po głowie podczas gdy drugi ucieka i wraca po brata po 20-30 minutach, taki świat w dupe j***** pederasto chcesz czy może jednak smutna prawda jest łatwiej do zaakceptowania. Moim zdaniem lepiej dla nich jakby oboje dostali soczysty w******* = siły się rozkładają i jakoś oboje z tego wyjdą a tak to jeden brat zmasakrowany drugi szczęśliwy nic mu nie jest a braciszek w szpitalu 3 dni.

Kończąc ten post bo i tak przecież okaże się że bzdury piszę i mam swój świat, powiem ci jedno.. zostało was 20 ze starszyzną 30 w porywach 40, odchodzą kolejni, G od 3 lat kulturysta ostatnio prawie płakał i wypierał się polonii, kolejny kulturysta trener personalny z inflanckiej jak mu tam było już nie pamiętam, a bracia Z? jeden sprzedał waszych kolegów po waszej historycznej akcji na Warszawa - Płudy (jedyny nie dostał aresztu, jedyny wyszedł dzień po zatrzymaniu) ale oczywiście to tylko mój świat to nie jest konfitura.

Żeby mi nic nie groziło od strony prawnej to bym pokazał ci/wam tutaj takie kwiatki polonijne że wyskoczyłbyś z 10 piętra paląc się ze wstydu a tymczasem pokój.

Santi pisze:
05.08.2018, 21:52
Napisałem, że na Muranowie nie ma komu zająć się obecną sytuacją więc kto miałby mu cokolwiek zrobić?
Wiem, raz próbowano to skończyło się interwencją W. i tego z inflanckiej kulturysty na sterydach by dali chłopakowi spokój. Ale to już drzemie w człowieku że z kurwą jechać trzeba ostro więc nikt raczej tego nie zmieni ;).
Strasznie długi ozur masz jak na człowieka co ''jedzie z ku*** na ostro''... Sypiesz ksywami i zdarzeniami jak zwykły gamon,brakuje zebys jeszcze podal nr buta i kolnierzyka wymienionych typów do kompletu.

N'08
Posty: 192
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: N'08 » 08.08.2018, 13:49

kozdam4s pisze:
05.08.2018, 22:06
ChP pisze:
05.08.2018, 18:21
Gosciu, ty żyjesz w swoim swiecie. Odpowiadając na twoje pytanie wielokrotnie widziałem G samego na mrw. Nieźle musiałeś dostać po łbie kiedyś od tego G :)
ChP pisze:
05.08.2018, 18:21
Gosciu, ty żyjesz w swoim swiecie. Odpowiadając na twoje pytanie wielokrotnie widziałem G samego na mrw. Nieźle musiałeś dostać po łbie kiedyś od tego G :)
Woow ja widziałem policjanta z antynarkotykowego w sogo i co to jest za przykład? G. sprzedał chłopaków z Muranowa gdy go Legioniści złapali w tramwaju na andersa i tyle debilu.. prócz tego handlował jak i również pewnie brał heroine. Więc nie p****** tu takich bzdur póki nie poznasz historii swojego koleszki.

Zauważyłem że wszystkie informacje na wasz temat to stek bzdur i życie w swoim świecie.. gadka z wami ma sens taki jak rozmowa z kurwą o zainteresowaniach.

Zatem bądźcie dalej śliczni i fanatyczni w internecie i na lotnisku okęcie jak wasz przyjaciel G. pozujący tam w koszulce KSP (dziwne żeby na lotnisku pod okiem miliona kamer i służb ochronnych ktoś mu dojebał no ale wasz świat jest przecież lepszy, tymczasem chowacie się na podwórkach jak jakieś pierdolone karaluchy a najlepszy tego przykład to dwóch dzielnych wojowników (do tego bracia) Santor czy c*** wie jak ich tam zwą, jeden braciszek dostaje w******* pod klatką i skaczą mu po głowie podczas gdy drugi ucieka i wraca po brata po 20-30 minutach, taki świat w dupe j***** pederasto chcesz czy może jednak smutna prawda jest łatwiej do zaakceptowania. Moim zdaniem lepiej dla nich jakby oboje dostali soczysty w******* = siły się rozkładają i jakoś oboje z tego wyjdą a tak to jeden brat zmasakrowany drugi szczęśliwy nic mu nie jest a braciszek w szpitalu 3 dni.

Kończąc ten post bo i tak przecież okaże się że bzdury piszę i mam swój świat, powiem ci jedno.. zostało was 20 ze starszyzną 30 w porywach 40, odchodzą kolejni, G od 3 lat kulturysta ostatnio prawie płakał i wypierał się polonii, kolejny kulturysta trener personalny z inflanckiej jak mu tam było już nie pamiętam, a bracia Z? jeden sprzedał waszych kolegów po waszej historycznej akcji na Warszawa - Płudy (jedyny nie dostał aresztu, jedyny wyszedł dzień po zatrzymaniu) ale oczywiście to tylko mój świat to nie jest konfitura.

Żeby mi nic nie groziło od strony prawnej to bym pokazał ci/wam tutaj takie kwiatki polonijne że wyskoczyłbyś z 10 piętra paląc się ze wstydu a tymczasem pokój.

Santi pisze:
05.08.2018, 21:52
Napisałem, że na Muranowie nie ma komu zająć się obecną sytuacją więc kto miałby mu cokolwiek zrobić?
Wiem, raz próbowano to skończyło się interwencją W. i tego z inflanckiej kulturysty na sterydach by dali chłopakowi spokój. Ale to już drzemie w człowieku że z kurwą jechać trzeba ostro więc nikt raczej tego nie zmieni ;).
pomijając wszystko zastanawia mnie co Ty byś zrobił - położył się obok brata żeby i Tobie po łbie poskakali, czy też sam najebał wszystkich oprawców? Chociaż patrząc na konfidencjonalny charakter Twych wpisów obstawiam, że dzwoniłbyś na 112. I to bynajmniej nie po pogotowie. :)

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 08.08.2018, 15:30

N'08 pisze:
08.08.2018, 13:49
pomijając wszystko zastanawia mnie co Ty byś zrobił - położył się obok brata żeby i Tobie po łbie poskakali, czy też sam najebał wszystkich oprawców? Chociaż patrząc na konfidencjonalny charakter Twych wpisów obstawiam, że dzwoniłbyś na 112. I to bynajmniej nie po pogotowie. :)
Pytanie nie do mnie, ale... tak położyłbym się obok brata, żeby i mnie przekopali. Jak ku*** później spojrzeć w oczy rodzonemu bratu po zostawieniu go w takiej sytuacji !? Trzeba być ostatnią kurwą bez serca, sumienia i jakichkolwiek zasad, żeby w ogóle rozkminiać co by było w takiej sytuacji...To was kurwiszony właśnie cechuje... Po co w******* mają dostać wszyscy jak część może sobie spokojnie spierdolić, a później i tak się będziecie klepać po plecach bo z roku na rok jest was co raz mniej i szkodaby było pognać jeszcze kogoś bo by się okazało, że zaraz nie zostanie u was nikt...
A ludzie z innych miast niech sobie sami odpowiedzą po tym co czytają tu, kto tam na Polonii lata wśród tych Naturystów i innych "sztywniaków"....

ChP
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2016, 17:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ChP » 08.08.2018, 16:16

WF. pisze:
08.08.2018, 15:30
N'08 pisze:
08.08.2018, 13:49
pomijając wszystko zastanawia mnie co Ty byś zrobił - położył się obok brata żeby i Tobie po łbie poskakali, czy też sam najebał wszystkich oprawców? Chociaż patrząc na konfidencjonalny charakter Twych wpisów obstawiam, że dzwoniłbyś na 112. I to bynajmniej nie po pogotowie. :)
Pytanie nie do mnie, ale... tak położyłbym się obok brata, żeby i mnie przekopali. Jak ku*** później spojrzeć w oczy rodzonemu bratu po zostawieniu go w takiej sytuacji !? Trzeba być ostatnią kurwą bez serca, sumienia i jakichkolwiek zasad, żeby w ogóle rozkminiać co by było w takiej sytuacji...To was kurwiszony właśnie cechuje... Po co w******* mają dostać wszyscy jak część może sobie spokojnie spierdolić, a później i tak się będziecie klepać po plecach bo z roku na rok jest was co raz mniej i szkodaby było pognać jeszcze kogoś bo by się okazało, że zaraz nie zostanie u was nikt...
A ludzie z innych miast niech sobie sami odpowiedzą po tym co czytają tu, kto tam na Polonii lata wśród tych Naturystów i innych "sztywniaków"....
No tak 30 letnie cwele napierdalaja chlopaka, który miał wtedy 15-16 lat. To jest dopiero brak jakichkolwiek zasad

jestesmywaszastolica
Posty: 1404
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 08.08.2018, 16:35

więcej napinania w necie a mogę ci cwelku zagwarantować że brak naszych zasad będziecie doświadczali jeszcze boleśniej. przedstawicielu 600 osobowej ekipy pod wezwaniem pomocy ałaaaaa ratunku

polishpride966
Posty: 1
Rejestracja: 08.09.2017, 14:27

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: polishpride966 » 08.08.2018, 21:51

jestesmywaszastolica pisze:
08.08.2018, 16:35
więcej napinania w necie a mogę ci cwelku zagwarantować że brak naszych zasad będziecie doświadczali jeszcze boleśniej. przedstawicielu 600 osobowej ekipy pod wezwaniem pomocy ałaaaaa ratunku
Miałeś kiedyś dzieci? Mając 30 lat i rodzinę skopał byś do nieprzytomności dzieciaka 15 letniego? Wiesz co czują rodzice widząc dziecko całe w krwi na jezdni nie ruszające się leżące jak placek? To jest akcja z przed lat, którą nawet Legia się nie chwali, bo wie że przekroczyła ona wszelkie granice...

Śnieżnobiały
Posty: 224
Rejestracja: 17.08.2017, 15:14

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Śnieżnobiały » 08.08.2018, 22:58

WF. pisze:
08.08.2018, 15:30
Pytanie nie do mnie, ale... tak położyłbym się obok brata, żeby i mnie przekopali. Jak ku*** później spojrzeć w oczy rodzonemu bratu po zostawieniu go w takiej sytuacji !? Trzeba być ostatnią kurwą bez serca, sumienia i jakichkolwiek zasad, żeby w ogóle rozkminiać co by było w takiej sytuacji...To was kurwiszony właśnie cechuje... Po co w******* mają dostać wszyscy jak część może sobie spokojnie spierdolić, a później i tak się będziecie klepać po plecach bo z roku na rok jest was co raz mniej i szkodaby było pognać jeszcze kogoś bo by się okazało, że zaraz nie zostanie u was nikt...
A ludzie z innych miast niech sobie sami odpowiedzą po tym co czytają tu, kto tam na Polonii lata wśród tych Naturystów i innych "sztywniaków"....
Rozkminianie co by było to jedno a bycie w takiej sytuacji to już inna sprawa. Swoje lata mam, swoje przeżyłem i zobaczyłem. Nie jeden zgrywał wielkiego kozaka, a jak przyszło co do czego to była spierdolka albo płacz po 1 gongu. Na Ksp mam wyjebane ale jak ktoś w podobnej sytuacji nie był to niech siedzi cicho, bo wszystko weryfikuje dopiero życie i ulica. Większość Legionistów to raczej w podobnej sytuacji nigdy nie była, u siebie na osiedlach nie musicie się oglądać za siebie, że za chwilę wam ktoś wjedzie i połamie.

Oceniać i cisnąć to mogą osoby, które były w podobnej sytuacji i zachowały się jak trzeba, narażały swoje życie i zdrowie. Co nie zmienia faktu, że taka osoba sama powinna sobie dać spokój z kibicowaniem.

jestesmywaszastolica
Posty: 1404
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 09.08.2018, 01:10

polishpride966 pisze:
08.08.2018, 21:51
jestesmywaszastolica pisze:
08.08.2018, 16:35
więcej napinania w necie a mogę ci cwelku zagwarantować że brak naszych zasad będziecie doświadczali jeszcze boleśniej. przedstawicielu 600 osobowej ekipy pod wezwaniem pomocy ałaaaaa ratunku
Miałeś kiedyś dzieci? Mając 30 lat i rodzinę skopał byś do nieprzytomności dzieciaka 15 letniego? Wiesz co czują rodzice widząc dziecko całe w krwi na jezdni nie ruszające się leżące jak placek? To jest akcja z przed lat, którą nawet Legia się nie chwali, bo wie że przekroczyła ona wszelkie granice...
To jest szczyt bezczelności to co piszesz, wy nie macie wstydu i honoru pierdoląc takie rzeczy.

Typ z ekipy która potrafiła się odlać na obitego małolata, czy tam grozić 14 latkowi poderżnięciem gardła będzie lamentował o losie młodego pokolenia "chuliganów". Jedynym naszym grzechem jest to że przez lata za łagodnie was traktowaliśmy, za numery w stylu waszego powrotu z Krakowa. To że sami się zmarginalizowaliście do roli przydupasów Widzewa jest najbardziej wymowne co do miejsca w jakim jesteście.

Zaś co do wyciskającej łzy historii 15 latka to
a) trzeba było opowiadać ją chłopakom z KSC, ich na pewno poruszyłaby za serce
b) chuliganka to nie zabawa w harcerskie podchody, to, że wam trzeba było to wbijać do głowy akurat w tym wypadku podeszwami butów, to już kwestia waszych ograniczonych zdolności percepcji.
Natomiast jeżeli masz dalej problemy ze światem który cię otacza to idź przewin do W. to może on Ci opowie o swojej propozycji dotyczącej "zasad" w naszych relacjach, którą z przyjemnością przyjęliśmy :)

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WidzewskaCharyzma » 10.08.2018, 08:34

Że tak na chwilę przerwę te przepychanki, pytanie do KSP
, będę parę dni w Warszawie, gdzie mogę nabyć wasz browar?
https://t.me/pump_upp

Docent Furman
Posty: 60
Rejestracja: 14.09.2009, 14:12

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Docent Furman » 10.08.2018, 08:58

Zapytaj na Mysliwieckiej 9, powinni miec.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WidzewskaCharyzma » 10.08.2018, 10:08

Zapytaj na Mysliwieckiej 9, powinni miec.

To jakaś restauracja, a w ogólnej sprzedaży, nie ma? w żadnym sklepie?
https://t.me/pump_upp

Lari
Posty: 293
Rejestracja: 21.02.2011, 15:50

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Lari » 10.08.2018, 10:14

WidzewskaCharyzma pisze:
10.08.2018, 10:08
Zapytaj na Mysliwieckiej 9, powinni miec.

To jakaś restauracja, a w ogólnej sprzedaży, nie ma? w żadnym sklepie?
Na Myśliwieckiej masz największy wybór lokalnych browarów, w tym piwka "sportowe", także na pewno tam będzie.
exitus acta probat.

jestesmywaszastolica
Posty: 1404
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 10.08.2018, 10:17

Jak znam życie to jest pewnie w ich knajpie na stadionie czyli w „Czarnej Koszuli”

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WidzewskaCharyzma » 10.08.2018, 10:32

Pytając miałem na myśli, odpowiedzi od polonistów, a dostaje je od legionistów :), knajpka nie bardzo mi pasi, powęszę, wiecie rozumiecie, zasada ograniczonego zaufania, tym niemniej dziękuję za odpowiedzi.
https://t.me/pump_upp

JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: JuniorKSP » 10.08.2018, 23:28

WidzewskaCharyzma pisze:
10.08.2018, 10:32
Pytając miałem na myśli, odpowiedzi od polonistów, a dostaje je od legionistów :), knajpka nie bardzo mi pasi, powęszę, wiecie rozumiecie, zasada ograniczonego zaufania, tym niemniej dziękuję za odpowiedzi.
dostaniesz u nas w knajpie na K6
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

Jurand ze Spychowa
Posty: 1328
Rejestracja: 26.02.2007, 20:17
Lokalizacja: Spychów

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Jurand ze Spychowa » 11.08.2018, 06:39

Czy istnieje coś takiego jak piłkarska mapa Warszawy, w Stolicy jest mnóstwo klubów i nie chodzi mi tutaj o kibiców. Interesuje mnie po prostu jaki klub ma siedzibę na jakiej dzielnicy.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WidzewskaCharyzma » 11.08.2018, 12:28

dostaniesz u nas w knajpie na K6
I tam właśnie skieruje swe kroki, dzięki, butelczyna dołączy do kolekcji, resztę podaruję, albo wypije i podaruję ;-), czy jakoś tak.
https://t.me/pump_upp

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Averno » 11.08.2018, 14:25

Jurand ze Spychowa pisze:
11.08.2018, 06:39
Czy istnieje coś takiego jak piłkarska mapa Warszawy, w Stolicy jest mnóstwo klubów i nie chodzi mi tutaj o kibiców. Interesuje mnie po prostu jaki klub ma siedzibę na jakiej dzielnicy.
Aktywne kluby, bez "dzikich" drużyn których jest sporo i co roku ktoś odpada, ktoś tworzy nową drużynę, no i takie które mają drużyne seniorów:

Bielany; Hutnik
Bemowo: Świt, Unia
Białołęka: Escola Varsovia
Mokotów: brak klubu
Ochota: brak klubu
Praga-Południe:Drukarz, Korona
Praga-Północ:Błyskawica, Zły
Rembertów:Aon
Śródmieście: Legia, Polonia
Targówek:Targówek
Ursus: Rks Ursus
Ursynów: brak klubu
Wawer:Victoria Zerzeń, PKS Radość
Wesoła: Ks Wesoła
Wilanów: brak klubu, są jakieś amatorskie drużyny
Włochy: Przyszłość, Okęcie
Wola: Olimpia, Grom, Gwardia mokotowski klub ale obecnie gra na Woli
Żoliborz: Marymont

OldKSP
Posty: 22
Rejestracja: 26.07.2014, 22:10

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: OldKSP » 12.08.2018, 00:15

Averno pisze:
11.08.2018, 14:25
Jurand ze Spychowa pisze:
11.08.2018, 06:39
Czy istnieje coś takiego jak piłkarska mapa Warszawy, w Stolicy jest mnóstwo klubów i nie chodzi mi tutaj o kibiców. Interesuje mnie po prostu jaki klub ma siedzibę na jakiej dzielnicy.
Aktywne kluby, bez "dzikich" drużyn których jest sporo i co roku ktoś odpada, ktoś tworzy nową drużynę, no i takie które mają drużyne seniorów:

Bielany; Hutnik
Bemowo: Świt, Unia
Białołęka: Escola Varsovia
Mokotów: brak klubu
Ochota: brak klubu
Praga-Południe:Drukarz, Korona
Praga-Północ:Błyskawica, Zły
Rembertów:Aon
Śródmieście: Legia, Polonia
Targówek:Targówek
Ursus: Rks Ursus
Ursynów: brak klubu
Wawer:Victoria Zerzeń, PKS Radość
Wesoła: Ks Wesoła
Wilanów: brak klubu, są jakieś amatorskie drużyny
Włochy: Przyszłość, Okęcie
Wola: Olimpia, Grom, Gwardia mokotowski klub ale obecnie gra na Woli
Żoliborz: Marymont
Jeżeli wspominasz takie wynalazki jak Escola,to należałoby wyróżnić też Białe Orły,Deltę Warszawa jak i działający na Ursynowie SEMP Warszawa. Jadąc po trasie Wawer ,Radość wspomniałbym o OKS Otwock,Józefovie jak i daleko sięgając ,ale bardzo mocno identyfikujące się środowisko z Legią czyli Mazur Karczew. A jeśli już tak daleko,ale jednak blisko Warszawy to jeszcze oczywiście sypialnia stolicy czyli Znicz Pruszków czy też FC Piaseczno,a w drugą północną stronę zamyka oczywiście Świt Nowy Dwór.Do tego jeszcze praktycznie już dzielnica Warszawy czyli Dolcan Ząbki.Wiem,wiem nie jest to ścisła Warszawa,ale jednak kibice i ewentualne ekipy identyfikują się mocno ze stolicą więc chyba trzeba o nich wspomnieć.

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 16.08.2018, 13:51

Śnieżnobiały pisze:
08.08.2018, 22:58
WF. pisze:
08.08.2018, 15:30
Pytanie nie do mnie, ale... tak położyłbym się obok brata, żeby i mnie przekopali. Jak ku*** później spojrzeć w oczy rodzonemu bratu po zostawieniu go w takiej sytuacji !? Trzeba być ostatnią kurwą bez serca, sumienia i jakichkolwiek zasad, żeby w ogóle rozkminiać co by było w takiej sytuacji...To was kurwiszony właśnie cechuje... Po co w******* mają dostać wszyscy jak część może sobie spokojnie spierdolić, a później i tak się będziecie klepać po plecach bo z roku na rok jest was co raz mniej i szkodaby było pognać jeszcze kogoś bo by się okazało, że zaraz nie zostanie u was nikt...
A ludzie z innych miast niech sobie sami odpowiedzą po tym co czytają tu, kto tam na Polonii lata wśród tych Naturystów i innych "sztywniaków"....
Rozkminianie co by było to jedno a bycie w takiej sytuacji to już inna sprawa. Swoje lata mam, swoje przeżyłem i zobaczyłem. Nie jeden zgrywał wielkiego kozaka, a jak przyszło co do czego to była spierdolka albo płacz po 1 gongu. Na Ksp mam wyjebane ale jak ktoś w podobnej sytuacji nie był to niech siedzi cicho, bo wszystko weryfikuje dopiero życie i ulica. Większość Legionistów to raczej w podobnej sytuacji nigdy nie była, u siebie na osiedlach nie musicie się oglądać za siebie, że za chwilę wam ktoś wjedzie i połamie.

Oceniać i cisnąć to mogą osoby, które były w podobnej sytuacji i zachowały się jak trzeba, narażały swoje życie i zdrowie. Co nie zmienia faktu, że taka osoba sama powinna sobie dać spokój z kibicowaniem.
Nic bardziej mylnego - już tak się w dupach towarzystwu poprzewracało, że teraz napylają jedni drugich. Mistostrzostwem świata jest, że koleś który zaliczył ponad 100 wyjazdów za swoim klubem, we wtorek został dojechany przez swoich, którzy widząc ognisko na jednym z poletek piknikowych wjechali trzema furami i z okrzykiem Legia Warszawa przekopała całe towarzystwo. Finał akcji taki, że albo Panowie otrzymają odpowiednie konsekwencje albo on więcej na Ł3 nie stanie. Takie o to skutki bezstresowego wychowania u sąsiadki.

jestesmywaszastolica
Posty: 1404
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 16.08.2018, 13:59

Poważnie chcesz przytaczać historie z "poletek piknikowych" ;)

mancunia
Posty: 115
Rejestracja: 23.09.2010, 21:04

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: mancunia » 17.08.2018, 09:59

jestesmywaszastolica pisze:
16.08.2018, 13:59
Poważnie chcesz przytaczać historie z "poletek piknikowych" ;)

Jeżeli wiesz co ta sarkazm - to możemy się podyskutować - niemniej jednak opisana sytuacja rzeczywiście miała miejsce ;)

CURVA SUD
Posty: 4
Rejestracja: 06.06.2018, 18:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: CURVA SUD » 17.08.2018, 14:45

Pytanie Do L Jak Do P Wymień 4 Osiedla Twoje Pod Kontem --> 1.Jakość.... 2.Ilość.... 3.Spadek Formy Obecnie Znieczulica.... 4.Wzrost Formy!! Ps Chodzi o Obiektywną Opinię a Nie Dogadywanie Kto Potrafi Lepiej z Góry Dzięki 😋

bez-napinki
Posty: 1574
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: bez-napinki » 17.08.2018, 15:21

Najlepiej by było gdybyś sobie w ogóle odpuścił posługiwanie językiem polskim, bo tego się nie da czytać - pod tym kONtem. ;)

OldKSP
Posty: 22
Rejestracja: 26.07.2014, 22:10

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: OldKSP » 17.08.2018, 18:20

bez-napinki pisze:
17.08.2018, 15:21
Najlepiej by było gdybyś sobie w ogóle odpuścił posługiwanie językiem polskim, bo tego się nie da czytać - pod tym kONtem. ;)
Tu muszę się zgodzić..
.....po raz kolejny,ja jako Polonista napiszę,Polonia nigdy nie miała przewagi na jakimś tam osiedlach,Starówka raczej zawsze była za Polonią,,udzielające się aktywnie osoby to kwadrat Bonifraterska,Franciszkańska,Zakroczymska ,Nowe Miasto , Mordor czyli Muranów do Gęsiówy,Andersa do max Karmelickiej,okolice szkoły 32 Lewartowskiego,Zamenhoffa......,Manhatan choć tam nie do końca............reszta dzielnic to ekstremalna przewaga Legii,z naszymi wypryskami.....kiedyś mocna ekipa na Pradze ,plac Hallera ,ale teraz bida.........ogólnie ,osobiście określam ,podkreślam osobiście przewaga jakaś ,powiedzmy 300 -400 kumatego Legii do naszego gdzieś 10 sztuk na tzw osiedlach........dysproporcja ogromna i tyle....dziękuję za uwagę

CURVA SUD
Posty: 4
Rejestracja: 06.06.2018, 18:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: CURVA SUD » 17.08.2018, 20:00

OldKSP Dzięki Ps Polski Może Być w Warszawie Sosnowcu Itd Na Śląsku? WSZYSTKO JEST INNE NIE TYLKO PYŁ CZARNEGO ZŁOTA? ALE I TA DEDAKTYCZNA WYRAFINOWANA MOWA GDZIE NIE UŚWIADCZYSZ ,. Ż Ó ITD DLA TEGO TEN KRAJ JEST TAK SŁODKI BO MAMY PAŃSTWO W PAŃSTWIE CO WOJEWÓDZTWO TO INNY OBYCZAJ INACZEJ ŻYJEMY W WOLNYM KRAJU TECHNIKE NADAJE TEMAT A NIE KTO JAK PISZĘ NIEJEDEN PISZE ŁADNIE ALE TO CO PISZE WZYWA O POMSTĘ DO NIEBA DLA TEGO OLEJ ORTOGRAFIĘ ZAINWESTUJ W OBIEKTYWNE PUNKT WIDZENIA 😎 Byle Był Właściwy!!. TEMAT TOCZY SIĘ DALEJ...

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: halodrol » 18.08.2018, 18:58

0_0
No "Ż" i "Ó" to raczej w całej Polsce uświadczysz...

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jebacjebacpzpn » 18.08.2018, 22:21

Mam takie pytanie odnosnie dopingu Legii na wyjazdach, ogladajac w tv zauwazylem, ze pomimo duzych liczb nie uzywaja bebna, chyba ze sie myle. Moglby ktos z L napisac jak to wyglada?

CURVA SUD
Posty: 4
Rejestracja: 06.06.2018, 18:48

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: CURVA SUD » 19.08.2018, 09:41

OldKSP Lub ktoś z K6. Pytanie brzmi następująco. PG15?. Powstało dzięki UE04 lub inaczej osoby zakładające malunek szkodniki. To ewidentnie Enigma. Jeśli dziś -- Crazy Group 02 to raczej Oldschool... To Nie Mniej Narodowa Polonia To Młoda Polonia, lub już nie taka młoda czyli PWH JAK to napisał OldKSP wszystko to kwadrat. Tereny jak i grupy, nie ma lekko na 40+ -50 IQ KSP.... Przypada Ok 250+ - 300 -L- dla czego pytam? Hmm kiedy ktoś jara się Widzew Vandals!. Powiem fajnie spoko, od miasta do miasta... No ale PG15 ma lepszy podkład muzyczny jak i mniejszą KADRE To Jak Dajmy Na to BARCELONA/RTS -- Espaniol/KSP PG15 To Taka troszkę Kibicowska Wyprawa każdy zna widział Itd....... Dla tego pytanie jest ciekawe info priv ok aczkolwiek dużo osób na pewno jest ciekawe i pytanie jest dobre co do POLITYKI GROUP K6

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Hmiel » 19.08.2018, 09:47

Ja mam inne pytanie dotyczace znacznie wazniejszej sprawy.co z tym smiesznym klubikiem As Zly?bo z tego co wiem to calkiem niemalo 'kibicow' chodzi na ich mecze.Dlaczego Legia ktory jak by nie bylo rzadzi w miescie jeszcze nie pogonila tej smiesznej ekipy?O ile kojaze rozgrywaja mecze na Pradze-Polnoc.Niema tam wariatow z L by troche im uprzykrzac zycie?Niewiem dajmy na to graja to przychodzi im na mecz 5 dych Legii i wrzuty od lewarow itd.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

CelticBhoy
Posty: 97
Rejestracja: 19.03.2007, 13:46

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: CelticBhoy » 19.08.2018, 10:20

Hmiel pisze:
19.08.2018, 09:47
Ja mam inne pytanie dotyczace znacznie wazniejszej sprawy.co z tym smiesznym klubikiem As Zly?bo z tego co wiem to calkiem niemalo 'kibicow' chodzi na ich mecze.Dlaczego Legia ktory jak by nie bylo rzadzi w miescie jeszcze nie pogonila tej smiesznej ekipy?O ile kojaze rozgrywaja mecze na Pradze-Polnoc.Niema tam wariatow z L by troche im uprzykrzac zycie?Niewiem dajmy na to graja to przychodzi im na mecz 5 dych Legii i wrzuty od lewarow itd.
Hmiel w innym temacie: "To prawda ze Ukry chca chca stworzyc klub Dynamo Wroclaw?Jesli to prawda to mam nadzieje ze kibice Slaska cos ztym faktem zrobia"

Wzorcowy przykład policyjnego prowokatora.
This is CELTIC - my religion.
"What a fuckin shame. It used to be a Paradise, now it's a Little Palestine"

Hmiel
Posty: 241
Rejestracja: 10.10.2017, 19:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Hmiel » 19.08.2018, 13:32

czyli wnioskuje ze wedlug ciebie problemu niema i niech sobie jakies lajzy lewackie dopinguja i wyglaszaja lewackie sympatie?przeciez ci kibice to cos na wzor St.Pauli no i Celticu bo to tez lewackie k**** najwieksze obok Aberden w Szkocji.czyli sie wyjasnilo patrzac na twoj podpis.

co do Wroclawia to juz ktos wyjasnil ze byly odwiedziny i Ukry zrezygnowaly.Ale to pewnie dlatego ze na kibice net jakis policyjny prowkoator ich naklanial by zrobili z tym porzadek.ja p******* zal co za ludzie sie tu wpisuja.
Podtrzymam tu na duchu kazdego ktory zbladzil

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Diesel, hanysek6448, immortal53, Kubuś_Puchatek, Prosto z Polski, pRusok, RedRum, umulung, Wwfco i 168 gości