www.warhouse.pl

Kibicowska Warszawa

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

kibiccc1
Posty: 46
Rejestracja: 01.01.2022, 12:24

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kibiccc1 » 19.09.2023, 16:00

Matteunhos pisze:
19.09.2023, 15:21
jestesmywaszastolica pisze:
19.09.2023, 15:01
Ale to nie chodzi nawet o same nowe bloki (kibicujące Realowi, Barcelonie, czy tam Arsenalowi), tylko o to, że nastąpiła i następuje na Muranowie duża wymiana ludności. W sensie, że jest to dosyć popularna dzielnica, dobrze skomunikowana, w efekcie czego sprowadzają się tam osoby niekoniecznie mające potrzebę biegania po mieście.
Sytuację niby ratują mieszkania komunalne, ale to dziś w większości emeryci, niż łobuzeria spod znaku K6.
Ja na MRW bywałem często tak z 15-20 lat temu i po dłuższej przerwie, znów często tam jestem. I muszę powiedzieć, że ogólnie cała ta okolica zrobiła niesamowity progres (piszę o tematach mieszkalnych, a nie kibicowskich :)
A kibicowsko na co dzień coś się w ogóle dzieje? Czy tyle co Legia czasem wpadnie po meczu Polonii szukać atrakcji? Ta 'łobuzeria' Polonii spod znaku <h> coś jeszcze działa? Jest jakiś napływ młodej krwi? Na murach zupełnie tego nie widać, a przynajmniej w takim stopniu jak kiedyś .
Dlatego kierowałem moje pytanie czy jest tam jakaś banda KSP która przesiaduje, działa i "pilnuje" osiedla. Ja zwiedzając nie trafiłem na nikogo poza emerytami pod klatkami. Ogólnie nie ma tam nawet ani jednego grafiti KSP jedynie bazgroły na ścianach. Zero młodzieży w barwach Polonii mimo piątkowego ładnego wieczoru. Faktem też jest to, że ogólnie bardzo tam spokojnie i porównując to osiedle do innych to cisza i spokój.



KaeSPe
Posty: 72
Rejestracja: 15.04.2007, 03:20

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: KaeSPe » 20.09.2023, 14:45

Ale rozkminy socjo-urbanistyczne :) Ten wątek ma prawie 150 stron, a w Warszawie serio niewiele się zmienia na przestrzeni lat. My mamy swoje miejsce, czasem mamy wzloty, czasem marazm. Warszawa się rozrosła, jest pełno obcokrajowców, jeszcze więcej słoików, Legia też się mocno spiknikowała (spójrzcie na filmy z żylety), ludzie z chuliganek skupiają się na interesach. Co by nie mówić, ciężko jest spotkać na mieście kogoś bardziej kumatego.
Czemu na Kamiennej mało ludzi? Kilka lat była zamknięta, ludzie przyzwyczaili się do Głównej. Było dużo ludzi przy awansie i inauguracji I ligi, teraz piłkarze słabo grają i jest marazm.
Czy coś się dzieje na mieście? Niewiele, czasem po meczach. Przykłady? Ostatnio Legia działała na Lewartowskiego, były rozbite nosy. My ostatnio z kumplami piliśmy na Natolinie, alko, głośne śpiewy. Akurat Legia grała i przy kebabie na Belgradzkiej trafiliśmy na kilku nie-pikników. Jeden skończył z mordą we własnym kebabie (Swoją drogą, niby prawilni kolesie w koszulach WFH i Patoriots a zażerają się po meczach u Araba?). Czyli niewiele, ale jednak coś. Ważne, że bez sprzętu.
A propos filmiku z awantury przed derbami, który ktoś tu wrzucił - stare fajne czasy. Punki i łysi ramię w ramię. Tamta ekipa była bardziej punkowa niż antifiarska (inny klimat niż teraz) i swego czasu napsuła sporo krwi legionistom (koncerty, wypady z Jadłodajni na Powiśle i rewanże, wyłapywanie po demonstracjach).

kibiccc1
Posty: 46
Rejestracja: 01.01.2022, 12:24

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kibiccc1 » 20.09.2023, 15:11

KaeSPe pisze:
20.09.2023, 14:45
Ale rozkminy socjo-urbanistyczne :) Ten wątek ma prawie 150 stron, a w Warszawie serio niewiele się zmienia na przestrzeni lat. My mamy swoje miejsce, czasem mamy wzloty, czasem marazm. Warszawa się rozrosła, jest pełno obcokrajowców, jeszcze więcej słoików, Legia też się mocno spiknikowała (spójrzcie na filmy z żylety), ludzie z chuliganek skupiają się na interesach. Co by nie mówić, ciężko jest spotkać na mieście kogoś bardziej kumatego.
Czemu na Kamiennej mało ludzi? Kilka lat była zamknięta, ludzie przyzwyczaili się do Głównej. Było dużo ludzi przy awansie i inauguracji I ligi, teraz piłkarze słabo grają i jest marazm.
Czy coś się dzieje na mieście? Niewiele, czasem po meczach. Przykłady? Ostatnio Legia działała na Lewartowskiego, były rozbite nosy. My ostatnio z kumplami piliśmy na Natolinie, alko, głośne śpiewy. Akurat Legia grała i przy kebabie na Belgradzkiej trafiliśmy na kilku nie-pikników. Jeden skończył z mordą we własnym kebabie (Swoją drogą, niby prawilni kolesie w koszulach WFH i Patoriots a zażerają się po meczach u Araba?). Czyli niewiele, ale jednak coś. Ważne, że bez sprzętu.
A propos filmiku z awantury przed derbami, który ktoś tu wrzucił - stare fajne czasy. Punki i łysi ramię w ramię. Tamta ekipa była bardziej punkowa niż antifiarska (inny klimat niż teraz) i swego czasu napsuła sporo krwi legionistom (koncerty, wypady z Jadłodajni na Powiśle i rewanże, wyłapywanie po demonstracjach).
Będąc obiektywnym patrząc na filmy z żylety śmiało mogę stwierdzić, że są numerem 1 w Polsce. Mówię to jako osoba której bliżej do Polonii niż do Legii. Nie wiem co masz na myśli mówiąc "spiknikowała" dla mnie oprawy i doping na najwyższym poziomie i bez dwóch zdań nikt nie ma podjazdu do NS. Jedyne do czego można się przyczepić to wokalnie Legia mogłaby wykorzystać lepiej swój potencjał na wyjazdach. Ale to taki mały szczegół.

ApokaLipsa
Posty: 77
Rejestracja: 17.12.2016, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ApokaLipsa » 20.09.2023, 18:33

Akurat ten kebab jest własnością koleżki, który jest Polakiem. Pewnie pijecie na kazurce to już wiem skąd przekreślone elki i inne bazgroły flamastrem na murze kościoła.

ChP
Posty: 50
Rejestracja: 24.05.2016, 17:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: ChP » 24.09.2023, 03:43

jestesmywaszastolica pisze:
09.09.2023, 10:34
na tyle pozytywne że o tym że zostaniecie pogonieni przez KSC za całokształt na czele z lizaniem rowa Widzewowi, wiedzieliśmy dobre kilkanaście dni przed wami.
Po trzecie: nigdzie nie napisalem ze wasza zgoda z Craxa padła przez Widzew. Nie wiem dlaczego oficjalnie padla i w sumie mnie to c*** obchodzi
To wiedziałeś kilka dni wcześniej czy w sumie c*** Cię to obchodziło?

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 24.09.2023, 10:58

ChP pisze:
24.09.2023, 03:43
jestesmywaszastolica pisze:
09.09.2023, 10:34
na tyle pozytywne że o tym że zostaniecie pogonieni przez KSC za całokształt na czele z lizaniem rowa Widzewowi, wiedzieliśmy dobre kilkanaście dni przed wami.
Po trzecie: nigdzie nie napisalem ze wasza zgoda z Craxa padła przez Widzew. Nie wiem dlaczego oficjalnie padla i w sumie mnie to c*** obchodzi
To wiedziałeś kilka dni wcześniej czy w sumie c*** Cię to obchodziło?
Post z 12 maja 2018
Averno pisze:
12.05.2018, 09:34

Po trzecie: nigdzie nie napisalem ze wasza zgoda z Craxa padła przez Widzew. Nie wiem dlaczego oficjalnie padla i w sumie mnie to c*** obchodzi,dawno Cracovia do was jakas ekipa nie przyjezdzala, ale ona ogolnie slabo wspiera niektore zgody wiec to byl by slaby powod. Wniosek ze przez Widzew, ma jednak sens, pasy mialy wyjebke na te wasze waflowanie, dopoki nie powstalo WRW. Nagle Widzew ma uklad z ich najwiekszym wrogiem, ktory niby mial nie byc a byl na waszych trybunach w barwach. Na glownej barwy Wisly na kamiennej paru starszych sojacych z boku, jeszcze w barwach Cracovii, podobno to tak wygladalo? A wszystko w atmosferze przyjazni, chyba lepsze niz punole z narodowcami , gdzie jedni wywieszaja flage Bielany z celtykiem a drudzy stoja niedaleko w szalach z przekreslonym celtykiem. Takie komediowe sytuacje tylko na K :)
Ja rozumiem, że weekend, 4 nad ranem
Również fakt, że wielu z forumowiczów wykazuje znamiona schizofrenii nie pomaga.

Ale utożsamianie mojej wiedzy, z tym co pisał "Averno" 5 lat temu, jest lekką nadinterpretacją.

Obserwator1946
Posty: 127
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Obserwator1946 » 24.09.2023, 15:47

jestesmywaszastolica pisze:
24.09.2023, 10:58
ChP pisze:
24.09.2023, 03:43
jestesmywaszastolica pisze:
09.09.2023, 10:34
na tyle pozytywne że o tym że zostaniecie pogonieni przez KSC za całokształt na czele z lizaniem rowa Widzewowi, wiedzieliśmy dobre kilkanaście dni przed wami.
Po trzecie: nigdzie nie napisalem ze wasza zgoda z Craxa padła przez Widzew. Nie wiem dlaczego oficjalnie padla i w sumie mnie to c*** obchodzi
To wiedziałeś kilka dni wcześniej czy w sumie c*** Cię to obchodziło?
Post z 12 maja 2018
Averno pisze:
12.05.2018, 09:34

Po trzecie: nigdzie nie napisalem ze wasza zgoda z Craxa padła przez Widzew. Nie wiem dlaczego oficjalnie padla i w sumie mnie to c*** obchodzi,dawno Cracovia do was jakas ekipa nie przyjezdzala, ale ona ogolnie slabo wspiera niektore zgody wiec to byl by slaby powod. Wniosek ze przez Widzew, ma jednak sens, pasy mialy wyjebke na te wasze waflowanie, dopoki nie powstalo WRW. Nagle Widzew ma uklad z ich najwiekszym wrogiem, ktory niby mial nie byc a byl na waszych trybunach w barwach. Na glownej barwy Wisly na kamiennej paru starszych sojacych z boku, jeszcze w barwach Cracovii, podobno to tak wygladalo? A wszystko w atmosferze przyjazni, chyba lepsze niz punole z narodowcami , gdzie jedni wywieszaja flage Bielany z celtykiem a drudzy stoja niedaleko w szalach z przekreslonym celtykiem. Takie komediowe sytuacje tylko na K :)
Ja rozumiem, że weekend, 4 nad ranem
Również fakt, że wielu z forumowiczów wykazuje znamiona schizofrenii nie pomaga.

Ale utożsamianie mojej wiedzy, z tym co pisał "Averno" 5 lat temu, jest lekką nadinterpretacją.

Fox czy to nie jest przypadkiem Twoje konto? Ten sam styl pisania.

Jakuszyn
Posty: 68
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Jakuszyn » 25.09.2023, 09:13

jws to juras a nie Foxx.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...

Dario1916
Posty: 581
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 25.09.2023, 10:24

Obserwator1946 - podejrzliwość godna dzielnicowego. Wreszcie się ujawniłeś :)
Jakuszyn - piszesz, że wszędzie się pojawiają pewne osoby tam, gdzie jest coś o Wiśle, tymczasem ty komentujesz tam, gdzie jest coś o Legii, hipokryto.
(L)

Obserwator1946
Posty: 127
Rejestracja: 06.04.2022, 13:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Obserwator1946 » 25.09.2023, 10:41

Daria dzielnicowy to możesz do ojczyma mówić jak wytrzeźwieje.

Dario1916
Posty: 581
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 25.09.2023, 11:01

Obserwator1946 pisze:
25.09.2023, 10:41
Daria dzielnicowy to możesz do ojczyma mówić jak wytrzeźwieje.
Zabolała cię prawda, to widać po reakcji :)
Sporo się musiało w twojej psychice poprzestawiać, skoro piszesz do mnie per "ona".
(L)

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 25.09.2023, 11:12

Jakuszyn pisze:
25.09.2023, 09:13
jws to juras a nie Foxx.
A co jesteś zainteresowany wzięciem udziału w pedalskim castingu ?
Nie ma problemu, mogę umówić cię z cichociemną

Jakuszyn
Posty: 68
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Jakuszyn » 26.09.2023, 08:26

stolczyk co ty ciągle o tych pedałach, pedalskich castingach, lgbt?? Weź spierdalaj na jakieś forum dla pedałów bo tutaj kolegów nie znajdziesz cioto.

Dario a tobie kiedyś Dozol proponował żebyś podbił na meczu to się obsrałeś jak cipa. Nie ma co, fajną tu macie reprezentację kaleki. Kivloff, stolczyk i daria.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.09.2023, 09:35

Żeby używać zdrobnień na stolec to trzeba być niezłym zwichrowańcem.
A teraz ustalmy fakty.
Kilkanaście setek kibiców RTS stoi pod sektorówka informującą o pedalskim castingu. Dla WRWELGBT jest fajnie, śmiesznie, cieplutko i swojsko.
Mija kilka tygodni przypominam o tym grupowym coming oucie i słyszę takie coś w podzięce.
Najwidoczniej Jakuszyn musisz mieć złe wspomnienia z tego wyjazdu. I teraz mam pewien problem bo forum faktycznie nie jest pedalskie (mimo, że udzielasz się na nim z kolegami), to samo wydarzenie ma podłoże kibicowskie, więc może podziel się swoimi wrażeniami, z tego grupowego doznania jakim było reklamowanie i zapewne udział w rzeczonym castingu.
Na koniec muszę Ciebie docenić z kolegami za konsekwencję
Czy to Madryt, czy Bratysława, czy też wyjazd RTS nie wstydzicie się swych tęczowych upodobań.

Jakuszyn
Posty: 68
Rejestracja: 23.07.2016, 08:34

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Jakuszyn » 26.09.2023, 10:10

stoLczyk, akurat jestem z Gdyni więc musisz skleić nowy post.
Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na niebiesko...

N'08
Posty: 192
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: N'08 » 26.09.2023, 11:47

Jakuszyn pisze:
26.09.2023, 10:10
stoLczyk, akurat jestem z Gdyni więc musisz skleić nowy post.
Nie masz czym się chwalić bo konkretnie u Was śledziem jedzie :D

czehulov
Posty: 340
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czehulov » 26.09.2023, 12:51

Są jakieś foty z wyjazdu "dumy Stolicy" z wyjazdu do Rzeszowa? Na ich stronie trochę w kratkę te relacje, najpierw samozachwyt nad Garbarnią czy Płockiem, a następnie zupełnie zastanawiające pominięte relacje z wyjazdów do Polkowic, Głogowa czy ostatnio Rzeszowa... ;)
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 26.09.2023, 13:27

Całe siły rzucili na organizację "Pożegnania lata" :) Musieli nadmuchać zjeżdzalnie itd. Wszystkiego się nie da ogarnąć na raz :) Pojechali w pińcet osób do Płocka i się potruli hot dogami z cateringu bo później nawet u siebie coś licho z frekwencją.

czehulov
Posty: 340
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czehulov » 27.09.2023, 19:44

Chyba im się ekipy pomyliły i chłopaki z wielkimi "h" na plecach dmuchały baseny z kulkami, a dziewczyny pojechały na wyjazd

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 5626694720
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: RaryTaS » 27.09.2023, 20:27

stoLcman pisze:
26.09.2023, 09:35
Żeby używać zdrobnień na stolec to trzeba być niezłym zwichrowańcem.
A teraz ustalmy fakty.
Kilkanaście setek kibiców RTS stoi pod sektorówka informującą o pedalskim castingu. Dla WRWELGBT jest fajnie, śmiesznie, cieplutko i swojsko.
Mija kilka tygodni przypominam o tym grupowym coming oucie i słyszę takie coś w podzięce.
Najwidoczniej Jakuszyn musisz mieć złe wspomnienia z tego wyjazdu. I teraz mam pewien problem bo forum faktycznie nie jest pedalskie (mimo, że udzielasz się na nim z kolegami), to samo wydarzenie ma podłoże kibicowskie, więc może podziel się swoimi wrażeniami, z tego grupowego doznania jakim było reklamowanie i zapewne udział w rzeczonym castingu.
Na koniec muszę Ciebie docenić z kolegami za konsekwencję
Czy to Madryt, czy Bratysława, czy też wyjazd RTS nie wstydzicie się swych tęczowych upodobań.
Stolcman jaką ty musisz mieć zwichrowaną psychikę skoro w każdym widzisz Widzewiaka.Już był tu taki o nicku dozo,on też wszędzie widział RTS.Jak widać ta paranoja to wśród legionistów norma.I kolejny post o lgbt,tęczowe lobby w Warszawie nieźle odcisnęło piętno na twojej zwichrowanej psychice.
#teamjurasjwslgbtmotznolegia

ps.jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra,chyba że stolcman ma dyżur na forum.

Dario1916
Posty: 581
Rejestracja: 13.11.2008, 11:05

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Dario1916 » 28.09.2023, 07:38

Jakuszyn pisze:
26.09.2023, 08:26
stolczyk co ty ciągle o tych pedałach, pedalskich castingach, lgbt?? Weź spierdalaj na jakieś forum dla pedałów bo tutaj kolegów nie znajdziesz cioto.

Dario a tobie kiedyś Dozol proponował żebyś podbił na meczu to się obsrałeś jak cipa. Nie ma co, fajną tu macie reprezentację kaleki. Kivloff, stolczyk i daria.
Żaden "Dozol" nic mi nie proponował, coś ci się pomyliło Ivan.
Miałem z nim krótką wymianę zdań na priv i po niej już się do mnie nie odzywał :)
PS. Zdecyduj się czy Dario czy daria bo widzę jakiś problem masz, obsrańcu...
(L)

Kaleoa.02
Posty: 217
Rejestracja: 27.02.2022, 01:21

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Kaleoa.02 » 30.09.2023, 23:54

Kropiel pisze:
27.09.2023, 19:51
A wy piszecie, że Polonii nie ma w Warszawie. Jeżdżą wszędzie.

Ile Polonii w Częstochowie wczoraj?
Nie ma bo nic nie znacza na miescie. Pojezdzij z nimi jak chcesz

czehulov
Posty: 340
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czehulov » 05.10.2023, 09:41

Dobrze, że drużyny przyjeżdżające na stadion "dumy" Stolicy nagrywają kulisy spotkań z Polonią, bo z profilu Enigmy chyba nigdy się nie dowiemy ilu ich faktycznie było w młynie :> https://www.youtube.com/watch?v=Z4dOuWAtQXs 13:05
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

patrickpbt
Posty: 153
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: patrickpbt » 10.10.2023, 19:14

Fajnych macie tam tych kibicow na Legii, gosc podobno tez krecil sie wokol wydarzen Warszawskiej Grandy XD
https://twitter.com/BuonaSera1916/statu ... 9264742641

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 10.10.2023, 19:23

Putin cxy Xi?

Weź placku W********** z tym gdzieś gdzie jest ktoś kogo to obchodzi.

patrickpbt
Posty: 153
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: patrickpbt » 10.10.2023, 19:36

kivloff pisze:
10.10.2023, 19:23
Putin cxy Xi?

Weź placku W********** z tym gdzieś gdzie jest ktoś kogo to obchodzi.
To lubice Rosje czy nie wkoncu, bo te wasze warszawskie przecpane łby to nie zla komedia.

Saverok
Posty: 385
Rejestracja: 21.04.2008, 06:53

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Saverok » 10.10.2023, 20:41

particklgbt pisze:
17.09.2023, 18:40
Ktoś próbuje ugrać swoje interesy tym bojkotowaniem Wisły i zamykaniem przed nimi sektorów. Najgorsze to, że inne ekipy grzecznie się słuchają i namawiają swoje władze klubowe podobnie jak to robi policja, aby zamknąć sektor dla danej ekipy. Nie było chyba aż tak widocznego przykładu hipokryzji kibicowskiej Polski, aby bojkotować Wisłę, ale Cracovię już nie
A jak tam twój klub? Wpuści Wisłę w tym sezonie na sektor gości na swoim stadionie?
Ciekaw jestem opinii jak do tego ty podchodzisz i twój klub.
j**** idiotów ! Tępe skurwysyny !

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: kivloff » 10.10.2023, 23:15

patrickpbt pisze:
10.10.2023, 19:36
kivloff pisze:
10.10.2023, 19:23
Putin cxy Xi?

Weź placku W********** z tym gdzieś gdzie jest ktoś kogo to obchodzi.
To lubice Rosje czy nie wkoncu, bo te wasze warszawskie przecpane łby to nie zla komedia.
Jedni deklarują jeden pogląd, inni inny. A potem czytamy jak takie cwele jak ty chodzą po internecie, głupio się rozpytują i szukają ch uja do du py, a my mamy z tego bekę.

czehulov
Posty: 340
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czehulov » 11.10.2023, 10:37

Kropiel pisze:
11.10.2023, 09:00
czehulov pisze:
05.10.2023, 09:41
Dobrze, że drużyny przyjeżdżające na stadion "dumy" Stolicy nagrywają kulisy spotkań z Polonią, bo z profilu Enigmy chyba nigdy się nie dowiemy ilu ich faktycznie było w młynie :> https://www.youtube.com/watch?v=Z4dOuWAtQXs 13:05
Czesiek, ale cie boli ta Polonia. Rozkminiasz co mecz ich liczby, szukasz po internetach całymi dniami zdjęć, oglądasz filmiki i kropkujesz. Ile dokładnie było w młynie na meczu z Podbeskidziem? Kropkowałeś to napisz.
Mniej więcej tyle ile Cracovii, ale podziel to jeszcze przez dwa, a nawet przez trzy :)
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 12.10.2023, 00:14

czehulov pisze:
05.10.2023, 09:41
Dobrze, że drużyny przyjeżdżające na stadion "dumy" Stolicy nagrywają kulisy spotkań z Polonią, bo z profilu Enigmy chyba nigdy się nie dowiemy ilu ich faktycznie było w młynie :> https://www.youtube.com/watch?v=Z4dOuWAtQXs 13:05
Rozkmiń ilu z sosnowca było w Łęcznej jak znajdziesz czas 😂

czehulov
Posty: 340
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: czehulov » 12.10.2023, 09:34

szwadron97 pisze:
12.10.2023, 00:14
czehulov pisze:
05.10.2023, 09:41
Dobrze, że drużyny przyjeżdżające na stadion "dumy" Stolicy nagrywają kulisy spotkań z Polonią, bo z profilu Enigmy chyba nigdy się nie dowiemy ilu ich faktycznie było w młynie :> https://www.youtube.com/watch?v=Z4dOuWAtQXs 13:05
Rozkmiń ilu z sosnowca było w Łęcznej jak znajdziesz czas 😂
Porównałeś Zagłębie do Polonii, dobrze się czujesz? Chyba, że to był żart, słaby, ale jednak żart :)
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 12.10.2023, 10:38

czehulov pisze:
12.10.2023, 09:34
szwadron97 pisze:
12.10.2023, 00:14
czehulov pisze:
05.10.2023, 09:41
Dobrze, że drużyny przyjeżdżające na stadion "dumy" Stolicy nagrywają kulisy spotkań z Polonią, bo z profilu Enigmy chyba nigdy się nie dowiemy ilu ich faktycznie było w młynie :> https://www.youtube.com/watch?v=Z4dOuWAtQXs 13:05
Rozkmiń ilu z sosnowca było w Łęcznej jak znajdziesz czas 😂
Porównałeś Zagłębie do Polonii, dobrze się czujesz? Chyba, że to był żart, słaby, ale jednak żart :)
Porównalem bo wielkiego Zagłębia bylo mniej Łęcznej niż Polonii w sosnowcu😂😂😂

Salowy_Choroszcz
Posty: 169
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: Salowy_Choroszcz » 12.10.2023, 10:40

szwadron97 pisze:
12.10.2023, 10:38
czehulov pisze:
12.10.2023, 09:34
szwadron97 pisze:
12.10.2023, 00:14


Rozkmiń ilu z sosnowca było w Łęcznej jak znajdziesz czas 😂
Porównałeś Zagłębie do Polonii, dobrze się czujesz? Chyba, że to był żart, słaby, ale jednak żart :)
Porównalem bo wielkiego Zagłębia bylo mniej Łęcznej niż Polonii w sosnowcu😂😂😂
A ktoś tą Polonię traktuje na poważnie?
OoO Biały Honor Biała Duma

klasa sama w sobie
Posty: 113
Rejestracja: 15.04.2012, 18:13

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: klasa sama w sobie » 12.10.2023, 12:44

szwadron97 pisze:
12.10.2023, 10:38
Porównalem bo wielkiego Zagłębia bylo mniej Łęcznej niż Polonii w sosnowcu😂😂😂
Nie chcę się wtrącać w tę zażartą dyskusję jednak trzeba nadmienić, że ZS grało w mega atrakcyjnej kibicowsko Łęcznej w poniedziałek, a KSP w Sosnowcu w niedzielę, bądź co bądź ze zgodą swojej największej kosy. Bardziej odpowiednie byłoby pytanie do kibiców KSP dlaczego tylko taka liczba w klatce skoro na liście wyjazdowej było zapisanych 250 osób?

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 12.10.2023, 14:56

Kilka miesięcy temu Naturysta z Polonii pisał tu, że tułali się kilka lat po niższych ligach i to nuda jeździć ciągle do prolegijnych czy prowidzewskich miast i miasteczek. Ale w końcu nadszedł czas awansu i będą mogli się w końcu pokazać z dobrej strony.
Po latach tułaczki w końcu mają takie wyjazdy jak do Sosnowca czyli zgodowicza Legii… i jadą w 80 osób. Takie są ich możliwości i tyle. Na meczach przy K6 też tłumów coś nie widać.
Łódź jest w Ekstraklasie więc nie pojadą w dobrej liczbie na bliski wyjazd. Płock mają już za sobą, ale po dwutygodniowej mobilizacji nie zbliżyli się nawet do wykorzystania przyznanej im puli biletów. Więc swój wyjazd sezonu (a może nawet kilku najbliższych lat) już zaliczyli. Teraz można się spodziewać, że ich liczba w Sosnowcu i tak będzie jedną z lepszych w całym sezonie. Taka to „ekipa Dumy Stolicy”…

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: szwadron97 » 12.10.2023, 23:37

klasa sama w sobie pisze:
12.10.2023, 12:44
szwadron97 pisze:
12.10.2023, 10:38
Porównalem bo wielkiego Zagłębia bylo mniej Łęcznej niż Polonii w sosnowcu😂😂😂
Nie chcę się wtrącać w tę zażartą dyskusję jednak trzeba nadmienić, że ZS grało w mega atrakcyjnej kibicowsko Łęcznej w poniedziałek, a KSP w Sosnowcu w niedzielę, bądź co bądź ze zgodą swojej największej kosy. Bardziej odpowiednie byłoby pytanie do kibiców KSP dlaczego tylko taka liczba w klatce skoro na liście wyjazdowej było zapisanych 250 osób?
Ale Polonii niby nie ma a Zaglebie potega kibicowska to co porownujesz?

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 13.10.2023, 08:35

O Zagłebiu się raczej mówi, że są "potegą" stricte chuligańsko o czym raczej dobrze wiesz tylko próbujesz się przy***ić. A Polonia istnieje tylko czy pisanie o nich w ten a nie inny sposób jak ja wyżej jest przy***niem się czy stwierdzeniem faktów?
Bo jak niby traktować "ekipę", która na mieście się nie wychyla ani trochę, na wyjazdy jeździ jak jeździ, padły jej wszystkie zgody (hiszpanów nie liczę bo ciężko to nazwać zgodą). Swoją drogą czemu na tak ważnym wyjeździe jak ten do Sosnowca oprócz hordy polonistów nie było wsparcia ich ziomków z Krakowa i prawdziwiych przyjaciól z Nowego Sącza?

altgr
Posty: 305
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: altgr » 13.10.2023, 10:04

Temat upadku zgód Polonii na przestrzeni ostatnich lat powinien wyjaśniać większość poruszanych tutaj tematów, a zamiast tego pojawia się mnóstwo komentarzy chwalących Polonię.
Kompletnie nie rozumiem tego uwielbienia KSP przez grupkę „bezklubowych”, starych chuliganów z kibice net, ale ci ludzie kompletnie nie rozumieją tego, ze delikatnie ośmieszają samych siebie.
Chyba nawet w ten sam dzień Polonia pojechała w 500 osób do Plocka a Gieksa w trzy tysiące do Bielska i o dziwo chwalono Polonię……
Ja rozumiem, ze jest niechęć do Legii, sam ich bardzo nie lubię ! Ale jednak Polonia po tych wszystkich numerach to nie jest ekipa warta tyle uwagi.
ŁKS Łódź Polska !

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: WF. » 13.10.2023, 12:21

Tutejsi debile od lat nie potrafią zrozumieć tego, że powiedzenia „Polonii nie ma w Warszawie” nie należy brać w stu procentach dosłownie. Zawsze będą pisać „nie ma ich a pojechali na wyjazd”, „nie ma ich a zrobili oprawę” itd. Ale ten kto nie miał z nimi do czynienia, nie słyszał różnych tematów, których nie ma w internecie będzie się dalej podniecał jacy to są dzielni rycerze utrzymujący się na powierzchni pod naporem silniejszego wroga i klaskali, że dwa razy w ciągu 20 lat pojechali na wyjazd w 400 czy 500 osób. Taki mamy klimat, trudno. Zaraz wpadnie jakaś cichociemna, skrobnie coś o Legii i tak to się kręci od lat na tym forum. Tylko Legia jak już ma się z kimś porównywać to z takimi ekipami jak Lech, ŁKS, Widzew, Ruch, Lechia czy inne z „topu” polskiej sceny. I Legia chyba nie wypada na ich tle źle. A Polonia nawet jeśli miałaby się z kimś porównywać to z kim? (nie umniejszając tym mniejszym ekipom). Bo liczby wyjazdowe mają jak ekipki z okręgówek, bić się im zdarza raczej rzadko (jak naturysta się spakuje we 4 z ziomkami to zawsze kogoś trafią). Opraw się nie będę czepiał bo zdarza im się je robić, raz lepsze raz gorsze, ale na tym polu coś tam jeszcze się potrafią wyświetlić powiedzmy, że z dobrej strony. Mają teraz drużynę w I lidze, ale kibicowsko u nich dalej mizeria.

wiernyioddany
Posty: 367
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Kibicowska Warszawa

Post autor: wiernyioddany » 13.10.2023, 13:12

Skoro temat o Polonii to mógłby ktoś przypomnieć/wyjaśnić jak to wyglądało za czasów antify, oni stanowili wtedy o jakieś sile hools w ich ruchu kibicowskim? I jakim cudem te osoby były tolerowane przez zgody takie jak Arka, Cracovia czy Korona? W przypadku wyjazdów na wspomaganie zgód ten odłam "antyfaszystowski" jeździły z całą resztą kiboli Polonii? Z góry dzięki za odpowiedź.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: floydfloyd, Grzesiek1908, Hrba1984, Jabollo, klasa sama w sobie, Kolor83, TAO, X i 255 gości