Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Towariszcz Komandir » 11.03.2019, 00:32

Choć nie mam nic wspólnego z Motorem, Śląskiem, Lechią czy Cracovią to śmieszy mnie ta napinka towariszcza gnoja oraz reszty towarzyszy z ts, którzy nadal uważają się za nie wiadomo kogo choć na dzień dzisiejszy ekipa WSH fizycznie nie istnieje. Pomijam już fakt, że rekiny w ostatnich latach dali się poznać z jak najgorszej strony i są chyba najmniej honorową ekipą w dziejach kibicowskiej Polski. Gonienie swoich kumpli po szalu, zastraszanie, kręcenie afer niepokornym to tylko część sprawek ekipy spod szyldu WSH.
Dziś skwk nie ma do powiedzenia nic przy Reymonta, zostają ustawieni do pionu przez działaczy, którzy nie bójmy się tego powiedzieć nie liczą się ze zdaniem fanatyków kompletnie, ale kibice Wisły z forum nadal będą zakłamywać rzeczywistość, że wszystko jest cacy. Zamiast zacząć grać od 4 ligi i mieć jako kibice coś do powiedzenia to teraz macie ekstraklasę, ale będziecie pod butem własnych działaczy. Za niedługo będzie u was klimat jak na meczach repry.
:lol:



sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 11.03.2019, 00:56

Jak Śląsk grał w Jaworznie też stałem obok potulnej ekipy z Lublina, jak się nie mylę było nas wtedy ok 1-2k, nikt do was c**** nie szukał, powiem nawet było ok... ale NIE jakiś cymbał w Poznaniu tak wspierał ziomalów że cały mecz kukał czy Wisła krzywo nie patrzy hehe, teraz następni prężą muskuły aż ekran pęka.Chyba nawet ostatnio na Śląsku nie było pocisków w waszym kierunku, tak tu się wami wszyscy przejmują.

korden
Posty: 51
Rejestracja: 11.06.2018, 03:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: korden » 11.03.2019, 01:29

Towariszcz Komandir pisze:
11.03.2019, 00:32
Choć nie mam nic wspólnego z Motorem, Śląskiem, Lechią czy Cracovią to śmieszy mnie ta napinka towariszcza gnoja oraz reszty towarzyszy z ts, którzy nadal uważają się za nie wiadomo kogo choć na dzień dzisiejszy ekipa WSH fizycznie nie istnieje. Pomijam już fakt, że rekiny w ostatnich latach dali się poznać z jak najgorszej strony i są chyba najmniej honorową ekipą w dziejach kibicowskiej Polski. Gonienie swoich kumpli po szalu, zastraszanie, kręcenie afer niepokornym to tylko część sprawek ekipy spod szyldu WSH.
Dziś skwk nie ma do powiedzenia nic przy Reymonta, zostają ustawieni do pionu przez działaczy, którzy nie bójmy się tego powiedzieć nie liczą się ze zdaniem fanatyków kompletnie, ale kibice Wisły z forum nadal będą zakłamywać rzeczywistość, że wszystko jest cacy. Zamiast zacząć grać od 4 ligi i mieć jako kibice coś do powiedzenia to teraz macie ekstraklasę, ale będziecie pod butem własnych działaczy. Za niedługo będzie u was klimat jak na meczach repry.
Dziękuj swoim przyjaciołom z cbśp stara k**** że fizycznie na wolności WSH ma kryzys, jebane ścierwo policyjne jesteś i twój nick do twojego skurwienia jest adekwatny. Teraz wszyscy k**** cwane jak WSH za kratami a jedyną ekipą którą było stać się postawić i ustawić na trasie to było Zagłębie Sosnowiec, i szacunek dla nich, mimo że ratowali się ucieczką. Wy za to trzepcie sobie konia że WSH za kratami, a media zrobiły z WSH najgorsze zło jakie w Polsce istnieje, a reszte ekip z kraju olewają i puszczają oczko. Nie, nikt normalny zakłamywał rzeczywistości nie będzie ze jest cacy, bo nie jest. Zakłamywać rzeczywistość mogą jedynie podobne k**** co ty.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: PCHLG » 11.03.2019, 08:50

Real pisze:
10.03.2019, 22:06
Gnoju czy jak się tam nazywasz słaba masz pamięć no byliście obecni na rezerwach wtedy kiedy zawisł owy transparent, na tym meczu pojawiło się od was paręnaście osób pamiętam mocno spietych jeden na pewno był w koszulce Lechii i przypadkowe osoby to nie były więc jakby nie było jakieś zaineteroswanie nami jest.Teraz jeśli chodzi o wasza aktywność to jedyne co pamiętam to na turnieju we Wrocławiu fakt lata temu szczurów od was trzymających kurczowo kosy w rękach jak wyjechaliśmy do was wtedy na sali gimnastycznej no i atak wasz na Chelmianke gdzie tam wymachiwaliscie jakąś meczeta z samochodu .Tak jak kolega wyżej napisał nie wspominając o kulawym numerze gdzie chłopczyna od nas zrywal się przed łobuzami a wy go nie wpuscilicie do bramy.Jeszcze paroma asami z rękawa mógłbym Ci sypnac; )Przyznasz jednak że jak na ekipę mająca o sobie mniemanie z samej góry to raczej słaba aktywność. Zresztą wasza prawdziwe oblicze wyszło jakieś 3 lata temu; )
Nie chce tu robić za adwokata Wisły, ale was był wtedy autokar a ich kilkunastu, i jak sam zaznaczyłeś nie byli jakąś super ekipą. Wszyscy byliśmy w "gościach" i wasze zachowanie w mojej opinii było słabe...

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 11.03.2019, 09:18

ratujmy trzmiele pisze:
08.03.2019, 01:05
@ a wy co chojraki z Lublina zrobiliście względem Wisły? @

odjebali Was w pięknym stylu zanim Ty jeszcze byłeś na świecie.
A jakieś szczegóły?

Jeśli zaś chodzi o sam Motor, to faktycznie, w Krakowie nigdy nie było jakiegoś większego ciśnienia na tą ekipę i nigdy nie traktowaliśmy Motoru jak jakąś większą kosę. Ot solidna ekipa z dużego miasta z którą trzeba było się na pewno liczyć, ale z drugiej strony normalna, zwykła kosa.
Pierwsza większa mobilizacja miała miejsce w 1996, po tym, jak rok wcześniej Motor wysypał się na murawę i chciał nam wjechać na sektor. Wówczas pojechał zgrabny skład autokarem i w bezpośrednim starciu nie dał szans Motorowcom (dzień wcześniej, o czym było wspomniane wyżej, chłopaki z Lublina wjechali Cracovii pod kasy). I to chyba jedyna większa bitka zebranych ekip w naszej historii.
Natomiast nie wiedzieć czemu (może któryś z piszących tu kibiców z Lublina to wyjaśni?) Motor często irracjonalnie zachowywał się podczas "eventów" Śląska. Przecież w takich sytuacjach, jak "wspólne" wyjazdy, czy inne imprezy, naturalnym powinna być wzajemna, względna tolerancja. I właśnie podczas w/w turnieju Motorowcy dali upust swojej postawie względem Wisły i chyba od tamtego właśnie czasu, postrzeganie Motoru na Wiśle zaczęło się zmieniać.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 11.03.2019, 09:26

korden pisze:
11.03.2019, 01:29
Towariszcz Komandir pisze:
11.03.2019, 00:32
Choć nie mam nic wspólnego z Motorem, Śląskiem, Lechią czy Cracovią to śmieszy mnie ta napinka towariszcza gnoja oraz reszty towarzyszy z ts, którzy nadal uważają się za nie wiadomo kogo choć na dzień dzisiejszy ekipa WSH fizycznie nie istnieje. Pomijam już fakt, że rekiny w ostatnich latach dali się poznać z jak najgorszej strony i są chyba najmniej honorową ekipą w dziejach kibicowskiej Polski. Gonienie swoich kumpli po szalu, zastraszanie, kręcenie afer niepokornym to tylko część sprawek ekipy spod szyldu WSH.
Dziś skwk nie ma do powiedzenia nic przy Reymonta, zostają ustawieni do pionu przez działaczy, którzy nie bójmy się tego powiedzieć nie liczą się ze zdaniem fanatyków kompletnie, ale kibice Wisły z forum nadal będą zakłamywać rzeczywistość, że wszystko jest cacy. Zamiast zacząć grać od 4 ligi i mieć jako kibice coś do powiedzenia to teraz macie ekstraklasę, ale będziecie pod butem własnych działaczy. Za niedługo będzie u was klimat jak na meczach repry.
Dziękuj swoim przyjaciołom z cbśp stara k**** że fizycznie na wolności WSH ma kryzys, jebane ścierwo policyjne jesteś i twój nick do twojego skurwienia jest adekwatny. Teraz wszyscy k**** cwane jak WSH za kratami a jedyną ekipą którą było stać się postawić i ustawić na trasie to było Zagłębie Sosnowiec, i szacunek dla nich, mimo że ratowali się ucieczką. Wy za to trzepcie sobie konia że WSH za kratami, a media zrobiły z WSH najgorsze zło jakie w Polsce istnieje, a reszte ekip z kraju olewają i puszczają oczko. Nie, nikt normalny zakłamywał rzeczywistości nie będzie ze jest cacy, bo nie jest. Zakłamywać rzeczywistość mogą jedynie podobne k**** co ty.
Szkoda, że w sporej ilosci przypadków będą odpowiadać za rzeczy/sprawy, które z kibicowaniem nie mają nic wspólnego.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 11.03.2019, 10:58

Towariszcz Komandir pisze:
11.03.2019, 00:32
Dziś skwk nie ma do powiedzenia nic przy Reymonta, zostają ustawieni do pionu przez działaczy, którzy nie bójmy się tego powiedzieć nie liczą się ze zdaniem fanatyków kompletnie, ale kibice Wisły z forum nadal będą zakłamywać rzeczywistość, że wszystko jest cacy. Zamiast zacząć grać od 4 ligi i mieć jako kibice coś do powiedzenia to teraz macie ekstraklasę, ale będziecie pod butem własnych działaczy. Za niedługo będzie u was klimat jak na meczach repry.
tak, zlecimy do 4 ligi z nadzieją że będzie fajniej a tu wielki c*** bo jadczaka i innych c**** pierdoli w której lidze gra Wisła a każdy kolejny zarząd będzie żył z myślą że media ich zniszczą.jak nie 4 liga to żebranie o kasę, zero wiedzy w temacie powiedział co wiedział i zniknął :)

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 11.03.2019, 11:02

Psiak - odnosnie tej awantury na Lubliniance o ktorej wspomniales nie moje czasy ,ale faktycznie byla to nasza porazka,wtedy chyba kazdy od nas myslal ze po tym co bylo na Cracovii pojdzie gladko z Wami.ale to musialby sie ktos od nas starszy wypowiedziec.nie przypominam sobie zeby oprocz sytuacji na turnieju byly jakies akcje miedzy nami kiedy bylismy we Wroclawiu lub na wyjezdzie Slaska.a nie przepraszam chyba jest nawet na forum tutaj chlopak od nas co wlasnie byl w Gdyni bodajze jako jedyny z Motoru to moze napisac czy Wasze zachowanie wobec niego nie bylo slabe.odnosnie turnieju to szczerze ale po 14 latach nie pamietam dokladnie o co poszlo,kolego z Lechii moze z Waszej perspektywy wygladalo to slabo ale uwierz mi ze nie bylo naszym celem robic chryjy w goscicnie u Slaska.jak kojarza to prowokowali nas caly czas wlasnie te szczury jakimis glupimi gestami i cos tam sapali,ale tak jak mowie naprawde juz po tylu latach dokladnie tego nie pamietam.na pewno nie wziewlo sie to z niczego.wiec Psiaku wg mnie ten turniej to jedyna sytuacja z naszej strony na terenie Slaska.a co do postrzegania Was jako Wisly to pamietasz pewnie ze razem nie raz za czasow koalicji stalismy obok siebie i razem nawet bilismy sie przeciwko komus tam.kosa wobec Was zrobila sie gruba wlasnie m.in po grabiszynskiej za ta kose i nie wpuszczenie do klatki chlopaczyny od nas ktory zrywal sie przed psami.wg mnie kurestwo straszne z Waszej strony,no i caloksztalt postrzegania Waszej ekipy w naszym mniemaniu calkowicie nie honorowej.pozniej pojawil sie smok :) i tak poszlo...a moze ktorys z Was potwierdzi kiedys byl mecz u nas gralismy bodajrze ze Skawina i podobno wjechaliscie juz prawie do Lublina oczywiscie celem chyba pod nasze kasy ale psy Was przejely?byla taka sytuacja?

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Polish Power » 11.03.2019, 11:16

Czy ten mecz Wisły na Lubliniance to drugoligowy mecz z 1996 roku ??

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Towariszcz Komandir » 11.03.2019, 11:26

korden pisze:
11.03.2019, 01:29
Towariszcz Komandir pisze:
11.03.2019, 00:32
Choć nie mam nic wspólnego z Motorem, Śląskiem, Lechią czy Cracovią to śmieszy mnie ta napinka towariszcza gnoja oraz reszty towarzyszy z ts, którzy nadal uważają się za nie wiadomo kogo choć na dzień dzisiejszy ekipa WSH fizycznie nie istnieje. Pomijam już fakt, że rekiny w ostatnich latach dali się poznać z jak najgorszej strony i są chyba najmniej honorową ekipą w dziejach kibicowskiej Polski. Gonienie swoich kumpli po szalu, zastraszanie, kręcenie afer niepokornym to tylko część sprawek ekipy spod szyldu WSH.
Dziś skwk nie ma do powiedzenia nic przy Reymonta, zostają ustawieni do pionu przez działaczy, którzy nie bójmy się tego powiedzieć nie liczą się ze zdaniem fanatyków kompletnie, ale kibice Wisły z forum nadal będą zakłamywać rzeczywistość, że wszystko jest cacy. Zamiast zacząć grać od 4 ligi i mieć jako kibice coś do powiedzenia to teraz macie ekstraklasę, ale będziecie pod butem własnych działaczy. Za niedługo będzie u was klimat jak na meczach repry.
Dziękuj swoim przyjaciołom z cbśp stara k**** że fizycznie na wolności WSH ma kryzys, jebane ścierwo policyjne jesteś i twój nick do twojego skurwienia jest adekwatny. Teraz wszyscy k**** cwane jak WSH za kratami a jedyną ekipą którą było stać się postawić i ustawić na trasie to było Zagłębie Sosnowiec, i szacunek dla nich, mimo że ratowali się ucieczką. Wy za to trzepcie sobie konia że WSH za kratami, a media zrobiły z WSH najgorsze zło jakie w Polsce istnieje, a reszte ekip z kraju olewają i puszczają oczko. Nie, nikt normalny zakłamywał rzeczywistości nie będzie ze jest cacy, bo nie jest. Zakłamywać rzeczywistość mogą jedynie podobne k**** co ty.
Towarzyszu korden, cbśp to ja p******* równie mocno jak media, rząd, prokuraturę, sądy. Nie trzepię też konia, że WSH czy ktokolwiek inny leży za kratami.

Po prostu pisałem o honorze, moralności, podejściu do swoich braci po szalu, kumpli ze zgód, czyli wszystkim tym z większość Sharksów była na bakier. Teraz cała kibicowska Polska ma kompletnie brak szacunku do was. Nikt wam nawet dłoni nie poda już, nie mówiąc o tym, że nawet na kadre macie zakaz wstępu oraz MN itd.
Wy nawet szacunku do siebie samych nie macie, bo za ekstraklasę, będziecie teraz pod butem antykibolskich działaczy.
:lol:

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 11.03.2019, 11:35

na pewno na Lubliniance,ale mowie ja jeszcze nie jezdzilem wiec nie powiem

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Polish Power » 11.03.2019, 12:26

Wrzuci ktoś opis tej awantury pod stadionem z meczu Cracovia-Motor, 96 rok ??

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 11.03.2019, 12:32

Arkan, wg. mnie kose grubą (bez wzajemności) mieliście z nami na długo przed Grabiszyńską, przykładem niech będzie ten mecz z 1995r., kiedy wjechaliście na murawę. Już w 1992, kiedy bylem w Lublinie po raz pierwszy, dało się odczuć duże ciśnienie na nas, tak, że ta kosa i ten niewpuszczony Motorowiec to chyba tylko pretekst, ale skoro tak to widzisz to ok. Zgadzać się nie musimy.

Rozumiem, że ten chłopak ze Śląska potwierdził sytuacje z dwoma Wiślakami, którzy nie wpuścili chłopaka od was do bramy?
Śląsk to wyjaśniał z naszą ówczesną "górą"?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 11.03.2019, 13:04

Polish Power pisze:
11.03.2019, 11:16
Czy ten mecz Wisły na Lubliniance to drugoligowy mecz z 1996 roku ??
Tak. Ten mecz.

Arkan sytuacja o ktorej piszesz to masz wyjazd do Lecznej a Wy wtedy graliscie u siebie z Kmita Zabierzow.
Psy dopiero w Lublinie sie zorientowaly ze nie jestesmy kibicami Kmity.
za kim jestes?

Duszan
Posty: 60
Rejestracja: 15.10.2011, 18:28

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Duszan » 11.03.2019, 19:03

Nerva1 pisze:
11.03.2019, 18:47
Czy sytuację Wisły można porównać do sytuacji Legia ITI lub Zawiszy ?
Przecież to są układowicze Twojej ekipy. Może jakiś telefon do Grodu Kraka. Ewentualnie potem mógłbyś się podzielić wiedzą z kibiconetownią.

Bugi2017
Posty: 150
Rejestracja: 19.08.2017, 21:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Bugi2017 » 11.03.2019, 19:07

Dużo gorzej bo zwykli kibice mają inne nastawienie w Krakowie niż było gdzie indziej.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 11.03.2019, 19:20

na Legii czy Zawiszy był problem z bogatym bucem więc wystarczyło kopać dołki pod biznes i wszystko wracało.Na Wiśle jest problem z mediami, a ich to pierdoli w której lidze gra Wisła.

Real
Posty: 83
Rejestracja: 28.09.2009, 20:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Real » 11.03.2019, 19:45

Pytanie takie z czystej ciekawości, Bieżanów udziela się na Wiśle jeszcze?Pamiętam że chyba kiedyś mieli nawet flagę i jakoś ich nie widać?

96hhhhhh
Posty: 160
Rejestracja: 21.02.2017, 00:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 96hhhhhh » 11.03.2019, 23:13

Psiak pisze:
11.03.2019, 09:18
ratujmy trzmiele pisze:
08.03.2019, 01:05
@ a wy co chojraki z Lublina zrobiliście względem Wisły? @

odjebali Was w pięknym stylu zanim Ty jeszcze byłeś na świecie.
A jakieś szczegóły?

Jeśli zaś chodzi o sam Motor, to faktycznie, w Krakowie nigdy nie było jakiegoś większego ciśnienia na tą ekipę i nigdy nie traktowaliśmy Motoru jak jakąś większą kosę. Ot solidna ekipa z dużego miasta z którą trzeba było się na pewno liczyć, ale z drugiej strony normalna, zwykła kosa.
Pierwsza większa mobilizacja miała miejsce w 1996, po tym, jak rok wcześniej Motor wysypał się na murawę i chciał nam wjechać na sektor. Wówczas pojechał zgrabny skład autokarem i w bezpośrednim starciu nie dał szans Motorowcom (dzień wcześniej, o czym było wspomniane wyżej, chłopaki z Lublina wjechali Cracovii pod kasy). I to chyba jedyna większa bitka zebranych ekip w naszej historii.
Natomiast nie wiedzieć czemu (może któryś z piszących tu kibiców z Lublina to wyjaśni?) Motor często irracjonalnie zachowywał się podczas "eventów" Śląska. Przecież w takich sytuacjach, jak "wspólne" wyjazdy, czy inne imprezy, naturalnym powinna być wzajemna, względna tolerancja. I właśnie podczas w/w turnieju Motorowcy dali upust swojej postawie względem Wisły i chyba od tamtego właśnie czasu, postrzeganie Motoru na Wiśle zaczęło się zmieniać.

Po Cracovi na Wiśle Motor był postrzegany jako jedna z większych kos więc skącz p******.... pisać takie bzdury

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 12.03.2019, 08:52

Ty z Wisły jesteś?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Cyklon
Posty: 124
Rejestracja: 18.01.2013, 19:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Cyklon » 12.03.2019, 09:13

On z internetu. Daj mu spokój.
Biały front

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 12.03.2019, 10:09

Ja bym ją porównał do tej z Koroną, zwłaszcza teraz po Śląsku:)

KP22
Posty: 60
Rejestracja: 18.01.2010, 10:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KP22 » 12.03.2019, 10:20

Na Legii może i wróciło, my długi czas byliśmy bez klubu i w końcu zaczęliśmy sami od zera! W wiosce oddalonej 20km od Bydgoszczy, w najniższej lidze, ale na własnych zasadach!! Wysokie miejsce w lidze, wygrany PP, eliminacje ligi Europy? A tu trach u nas protest na 1946% jestem ciekaw która z ekip z czołówki by się odważyła;)

Real
Posty: 83
Rejestracja: 28.09.2009, 20:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Real » 12.03.2019, 20:18

PCHLG pisze:
11.03.2019, 08:50
Real pisze:
10.03.2019, 22:06
Gnoju czy jak się tam nazywasz słaba masz pamięć no byliście obecni na rezerwach wtedy kiedy zawisł owy transparent, na tym meczu pojawiło się od was paręnaście osób pamiętam mocno spietych jeden na pewno był w koszulce Lechii i przypadkowe osoby to nie były więc jakby nie było jakieś zaineteroswanie nami jest.Teraz jeśli chodzi o wasza aktywność to jedyne co pamiętam to na turnieju we Wrocławiu fakt lata temu szczurów od was trzymających kurczowo kosy w rękach jak wyjechaliśmy do was wtedy na sali gimnastycznej no i atak wasz na Chelmianke gdzie tam wymachiwaliscie jakąś meczeta z samochodu .Tak jak kolega wyżej napisał nie wspominając o kulawym numerze gdzie chłopczyna od nas zrywal się przed łobuzami a wy go nie wpuscilicie do bramy.Jeszcze paroma asami z rękawa mógłbym Ci sypnac; )Przyznasz jednak że jak na ekipę mająca o sobie mniemanie z samej góry to raczej słaba aktywność. Zresztą wasza prawdziwe oblicze wyszło jakieś 3 lata temu; )
Nie chce tu robić za adwokata Wisły, ale was był wtedy autokar a ich kilkunastu, i jak sam zaznaczyłeś nie byli jakąś super ekipą. Wszyscy byliśmy w "gościach" i wasze zachowanie w mojej opinii było słabe...
Kolego fakt było to ponad 10 lat temu i nie chce się sprzeczne ale przecież byliście tez Wy z nimi. Myślę że liczbowo było nas porównywalnie. Zresztą na tym turnieju rozmawiałem z jednym chłopczyna od Was bodajże ksywa na W .... gdzie miałem z nim kontakt za tamtych czasów na tym chacie tutaj i jak sam stwierdził na tym turnieju cytuje"zaraz będziemy się ciąć ";)

bez-napinki
Posty: 1570
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: bez-napinki » 13.03.2019, 16:23

Spoko, zobaczymy jak na Wiśle będzie protest i nie będzie dopingu.
Zobaczymy kto wtedy "powinien" wyciągnąć rękę.

Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 16.03.2019, 10:08

W Internecie krąży plotka że sharksi pobili ultrasów Wisły za to że chcieli prowadzić doping na derbach. Ktoś może to potwierdzić? Bo jadczak jakoś nie wydaje mi się wiarygodnym źródłem

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 16.03.2019, 12:05

Dostali, ale z innego powodu.

użytkownik1906
Posty: 150
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: użytkownik1906 » 16.03.2019, 13:42

Galileusz pisze:
16.03.2019, 10:08
W Internecie krąży plotka że sharksi pobili ultrasów Wisły za to że chcieli prowadzić doping na derbach. Ktoś może to potwierdzić? Bo jadczak jakoś nie wydaje mi się wiarygodnym źródłem
Nawet nie tyle plotka w internecie, co oficjalny wpis JUDEczaka na Twitterze. Tak jak kolega wyżej napisał niestety była taka sytuacja, ale spowodowana zupełnie innym wydarzeniem. Podpiął się pod to Szymon i efekty widać.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Leon_88_OR » 16.03.2019, 13:44

Mareczek86 pisze:
16.03.2019, 12:05
Dostali, ale z innego powodu.
Będzie oficjalne oświadczenie co zaistniało i z jakich pobudek, czy może pozostanie to "słodka tajemnica" wislackiej rodziny?
Co ma wisieć nie utonie...

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Ardian » 16.03.2019, 14:04

Przykro to mówić, ale na razie dziennikarz TVN-u po każdej swojej rewelacji jest j***** za wymyślanie bzdur, po czym... zazwyczaj okazuje się, że to wcale nie bzdury. Środowisko kibiców stało się co najmniej równie zakłamane jak środowisko tej kurewskiej telewizji.

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Fizmatenty » 16.03.2019, 15:58

Leon_88_OR pisze:
16.03.2019, 13:44
Mareczek86 pisze:
16.03.2019, 12:05
Dostali, ale z innego powodu.
Będzie oficjalne oświadczenie co zaistniało i z jakich pobudek, czy może pozostanie to "słodka tajemnica" wislackiej rodziny?
Jaki masz z tym problem?? Rekiny( inaczej sharki) są grupą trzymającą władze na Wiśle i to oni ustalają reguły gry. Gównarzeria podpadła to dostała bęcki i nie będzie więcej podskakiwać. Kibicowanie nie ma nic wspólnego z demokracją, tu jest ścisła hierarchia i albo sie podporządkujesz albo dostaniesz w kły.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Leon_88_OR » 16.03.2019, 16:33

Dlaczego odrazu doszukujesz się problemu? Zadałem normalne pytanie. Skoro przebijaja się plotki o rzekomych zajściach, zapewne od gownazerii jak to okresliles chyba normalna koleją rzeczy jest aby odnieśli się do nich sami zainteresowani.
Co ma wisieć nie utonie...

oitak
Posty: 782
Rejestracja: 14.01.2010, 22:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: oitak » 16.03.2019, 17:18

Fizmatenty pisze:
16.03.2019, 15:58
Leon_88_OR pisze:
16.03.2019, 13:44
Mareczek86 pisze:
16.03.2019, 12:05
Dostali, ale z innego powodu.
Będzie oficjalne oświadczenie co zaistniało i z jakich pobudek, czy może pozostanie to "słodka tajemnica" wislackiej rodziny?
Jaki masz z tym problem?? Rekiny( inaczej sharki) są grupą trzymającą władze na Wiśle i to oni ustalają reguły gry. Gównarzeria podpadła to dostała bęcki i nie będzie więcej podskakiwać. Kibicowanie nie ma nic wspólnego z demokracją, tu jest ścisła hierarchia i albo sie podporządkujesz albo dostaniesz w kły.
Byl wrzatek wlewany?

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Banditosdod » 16.03.2019, 17:21

Ale ultrasow bic?tyle jest ekip w Polsce

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 16.03.2019, 17:37

oitak pisze:
16.03.2019, 17:18
Fizmatenty pisze:
16.03.2019, 15:58
Leon_88_OR pisze:
16.03.2019, 13:44


Będzie oficjalne oświadczenie co zaistniało i z jakich pobudek, czy może pozostanie to "słodka tajemnica" wislackiej rodziny?
Jaki masz z tym problem?? Rekiny( inaczej sharki) są grupą trzymającą władze na Wiśle i to oni ustalają reguły gry. Gównarzeria podpadła to dostała bęcki i nie będzie więcej podskakiwać. Kibicowanie nie ma nic wspólnego z demokracją, tu jest ścisła hierarchia i albo sie podporządkujesz albo dostaniesz w kły.
Byl wrzatek wlewany?
Był, do herbaty i kawy.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

Fizmatenty
Posty: 149
Rejestracja: 08.08.2014, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Fizmatenty » 16.03.2019, 17:58

oitak pisze:
16.03.2019, 17:18

Byl wrzatek wlewany?
Człowieku kiedy ty zrozumiesz, że nieodzownym elementem obecnego kibicowania jest dostać po głowie od kibiców własnej drużyny. Zgadzam się, że niejednokrotnie jest to podwójnie upokarzające np. kiedy przekopią cię chłopy w torebkach; tzw. koledzy po szalu. Tu nie ma reguły, co zespół to obyczaj. Jakieś bzdurne ideały to powinieneś juz dawno wybić z głowy zanim ktos nie zrobi tego za ciebie zaparzając herbate w twoim gardle.

Wtaszka
Posty: 165
Rejestracja: 24.05.2018, 16:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wtaszka » 27.03.2019, 20:14

Co to dziś się podziało w galerii Krakowskiej?

Zbedny_balast
Posty: 81
Rejestracja: 13.03.2015, 15:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Zbedny_balast » 27.03.2019, 21:00

Zasłyszane w RMF

Bójka pseudokibiców Wisły Kraków w Galerii Krakowskiej. Na jednym z pięter doszło do szamotaniny, a następnie jeden z pseudokibiców oddał strzał z rakietnicy.

bronz
Posty: 37
Rejestracja: 27.02.2007, 21:23
Lokalizacja: GPRS

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: bronz » 27.03.2019, 21:14

hmmmm musieli w szalikach być....chyba rmf ma ich rozpracowanych....
szkoda głupoty gadać i pisać

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow » 27.03.2019, 22:47

Policja nie wie kto, ale RMF wie, że to byli kibole :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: borsukkkkk, kivloff, kuna23, morlos, telewizor z toshiby, Udenhout88, Vapel, winogrono, Wnuk Edwarda i 208 gości