Piro Shop

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Czytam

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Czytam » 24.06.2019, 22:03

pilotpolska pisze:
24.06.2019, 18:29
szwadron97 pisze:
24.06.2019, 02:47
pilotpolska pisze:
23.06.2019, 22:15
Polacy wyjechali za pracą. Od kilku lat Polska cierpi na niedobór pracowników, stąd pojawiły się grupy ze wschodu które idą tam, gdzie przeciętny Polak nie chce pracować. Strefa gospodarcza Niepołomice - 30% pracowników fabryk do Ukraińcy. Jeżeli nie kradną, są "grzeczni" to niech tu siedzą - ktoś musi płacić podatki i ZUS, bo dzięki rozdawnictwu pewnych polityków wiele osób z młodego, durnego pokolenia woli siedzieć na zasiłkach i 500+ niż się wziąć do roboty.
Nie, nie jestem multi-kulti - nie wyobrażam sobie "arabowa" na naszej ziemi.
Takie moje zdanie - zapewne mało popularne tutaj, ale punkt widzenia bardzo mocno zmienia się z wiekiem.
Ja to nie rozumiem że niby nie ma pracowników a bezrobocie jest wszędzie?
W samych Niepołomicach brakuje ponad 500 osób w fabrykach. Nie patrz na statystyki bezrobocia, bo wielu z bezrobotnych wcale pracy nie szuka a są i tacy, którym praca zmianowa nie pasuje. W całej Polsce jest brak pracowników produkcji. Taką mam robotę, że jeżdże po PL i odwiedzam różne fabryki. Praktycznie wszędzie, od Przemyśla po Szczecin, od Wrocławia po Białystok słyszę to samo - brakuje rąk do pracy.
Owszem brakuje rąk do pracy ponieważ od wejścia do pejsunii wszystkie "rządy" sukcesywnie stwarzają brak perspektyw, brak warunków do życia, zakładania rodziny, po prostu Polacy są "sposobem" wyganiani na zachód. Wyjechało już dobre kilka MLN ! W zamian sprowadza się nam obcokrajowców (taka podmiana społeczeństwa ). Problem--->Reakcja--->Rozwiązanie. Tak właśnie instaluje się multukulti w społeczeństwie. Idziemy tą samą drogą co zachód tylko wielu tego nie rozumie i myślą sobie że przyjadą do pracy i wyjadą a to gówno prawda, zostaną, będą sprowadzać rodziny aż dostaną paszporty i tyle będzie z Polski jaką znamy...Przykre to bardzo ale tak właśnie się dzieje a najgorsze jest to że jeszcze w 2015 roku Polacy protestowali, wychodzili na ulice...Wystarczyło 4 lata żeby nas wykastrować. Dziś zwyrodnialcy z LGBT wyciągają swoje pedofilskie brudne łapska po nasze dzieci i co ? Gdzie jesteśmy Polacy ? Dumny i waleczny Naród...Tylko nieliczni się buntują i stawiają opór... Reszta tańczy, śpiewa i udaję że jest zajebiście.

Piro Shop
ciamajda

Post autor: ciamajda » 25.06.2019, 02:37

BIV pisze:
24.06.2019, 07:02
Ciamajda to kolejne wcielenie idiotow, ktorzy sa takimi zjebami, ze zadna kobieta ich nie chce stad pierdolenie i uogolnianie jesli chodzi o kobiety? Matka kurwila sie na lewo i prawo stad takie same zdanie o wszystkich babach. Ciamajdo, zjebie - nie pozdrawiaj matki. To przez nia masz tak zjebane spojrzenie na swiat. Oczywiscie na to, ze jestes ciamajda w zyciu (w necie oczywiscie tez) ma wplyw nie tylko twoja kurwiaca sie matka (pewnie Polka niestety), ale tez to, ze jestes psychicznie chory i zjebany. Jezeli tu leczysz swoje megakompleksy wzgledem kobiet, to ci... nie wspolczuje, bo jestes pierdolnieta ciamajda. Zmien doradce ds. twojej psychiki (bo na pewno to nie lekarz). Bo ci wciska glupoty (pewnie nie tylko glupoty pedale). A jak nie masz, to idz do psychiatry sie leczyc. Forum kibicowskie na leczenie kompleksów wzgledem kobiet, to zle miejsce ciamajdo...
No tak jak myślałem. Było tylko napisać raz i już pojawił się rycerz ortalionu. A jeszcze, gdy dostały 500+... oj będzie ciekawie, wtedy ci BIV wypierdolą oczy z orbit.
pilotpolska pisze:
W samych Niepołomicach brakuje ponad 500 osób w fabrykach. Nie patrz na statystyki bezrobocia, bo wielu z bezrobotnych wcale pracy nie szuka a są i tacy, którym praca zmianowa nie pasuje. W całej Polsce jest brak pracowników produkcji. Taką mam robotę, że jeżdże po PL i odwiedzam różne fabryki. Praktycznie wszędzie, od Przemyśla po Szczecin, od Wrocławia po Białystok słyszę to samo - brakuje rąk do pracy.
Akurat brakuje rąk do pracy, kiedy zaczeła się wojna na Ukrainie? Bo całe tajtarstwo zaczęto sciągać, gdy na wschodzie Ukrainy pojawiły się zielone ludziki, ale wcześniej kiedy wszystko grało to już rąk nie brakowało? Jest to zwykłe pierdolenie Polskich Januszy biznesu, którzy muszą dorobić się sporo kasy na baranach, którzy przyjadą tu robić za 4-5 zł na godz. Od dawna trwa wyjebanie Polaków stąd na zasadach, że nigdy nie podniosą normalnej płacy, bo zamiast jednego Polaka, którzy będzie awanturował się mają 3 zjebanych ukrów/czy jakiegoś ciemnego. Sciąganie ciemniejszych typu Hindusów też zaczeło się od czasu, kiedy ruszyła fala imigracji w 2015 toku, tylko to robiono po cichu, bo głupi naród uwierzył pisuarowi że oni nic, ani nic. Ten naród nigdy się niezmieni, bo lud jest za głupi na normalne zmianny, wolą być niewolnikiem robiącym u Angola na zmywaku czy u Niemca na truskawkach.

szwadron97

Post autor: szwadron97 » 25.06.2019, 05:54

pilotpolska pisze:
szwadron97 pisze:
pilotpolska pisze:
Polacy wyjechali za pracą. Od kilku lat Polska cierpi na niedobór pracowników, stąd pojawiły się grupy ze wschodu które idą tam, gdzie przeciętny Polak nie chce pracować. Strefa gospodarcza Niepołomice - 30% pracowników fabryk do Ukraińcy. Jeżeli nie kradną, są "grzeczni" to niech tu siedzą - ktoś musi płacić podatki i ZUS, bo dzięki rozdawnictwu pewnych polityków wiele osób z młodego, durnego pokolenia woli siedzieć na zasiłkach i 500+ niż się wziąć do roboty.
Takie moje zdanie - zapewne mało popularne tutaj, ale punkt widzenia bardzo mocno zmienia się z wiekiem.
jezeli tak jezdzisz po calym kraju to powiedz gdzie najwiecej zarabia sie?

brylantyna

Post autor: brylantyna » 25.06.2019, 06:39

Sądząc po jego sympatii do ukrow, to siedzi we Wrocławiu i opierdalaja im kiełbasy po ciężkim12h zapierdalaniu na budowie...

BIV

Post autor: BIV » 25.06.2019, 07:24

ciamajda pisze:
25.06.2019, 02:37
No tak jak myślałem. Było tylko napisać raz i już pojawił się rycerz ortalionu. A jeszcze, gdy dostały 500+... oj będzie ciekawie, wtedy ci BIV wypierdolą oczy z orbit.
1. Nie myslisz. Kopiujesz stereotypy. Uogolniasz. Na kilku przykladach (nich ci bedzie nawet bedzie, ze na podstawie kilku tysiecy przykladow) budujesz obraz spoleczenstwa. Na podstawie... promila przypadkow. Brawo myslicielu.
2. Wypierdolil w oczy to predzej tobie twoj tata ciapek lub osiol.
3. Generalizujesz. Tak samo jakby jakas inna zyciowa ciamajda, oferma czy pierdola czytajac twoje pierdolenia na tym forum mowila, ze kibice nienawidza kobiet, zwlaszcza Polek, bo twoje rzygi tutaj to mniej nawet jak 1 promil wszystkich postow.
4. Nie dosc, ze jestes ciamajdo glupi, to jeszcze slepy, ze tego nie widzisz..
5. Nie odpisuj juz cioto, bo nie zobacze tego, chyba, ze napiszesz z innego konta pedale nienawidzacy kobiet.

pilotpolska

Post autor: pilotpolska » 25.06.2019, 18:51

szwadron97 pisze:
25.06.2019, 05:54
pilotpolska pisze:
szwadron97 pisze:

jezeli tak jezdzisz po calym kraju to powiedz gdzie najwiecej zarabia sie?
Nie wiem, nie pytam innych o zarobki, nie zaglądam do cudzego portfela. Interesuje mnie to ile ja zarabiam a nie inni. Polecam takie podejście.
brylantyna pisze:
25.06.2019, 06:39
Sądząc po jego sympatii do ukrow, to siedzi we Wrocławiu i opierdalaja im kiełbasy po ciężkim12h zapierdalaniu na budowie...

Brylantyna, jestem z Krakowa, więc pudło. Ciekawe masz hobby, ja jednak wolę kobiety. Nie ma sensu dyskusja z Tobą, bo sprowadzisz ją do własnego poziomu i pokonasz doświadczeniem.

ciamajda

Post autor: ciamajda » 26.06.2019, 02:45

BIV pisze:
25.06.2019, 07:24
ciamajda pisze:
25.06.2019, 02:37
1. Nie myslisz. Kopiujesz stereotypy. Uogolniasz. Na kilku przykladach (nich ci bedzie nawet bedzie, ze na podstawie kilku tysiecy przykladow) budujesz obraz spoleczenstwa. Na podstawie... promila przypadkow. Brawo myslicielu.
2. Wypierdolil w oczy to predzej tobie twoj tata ciapek lub osiol.
3. Generalizujesz. Tak samo jakby jakas inna zyciowa ciamajda, oferma czy pierdola czytajac twoje pierdolenia na tym forum mowila, ze kibice nienawidza kobiet, zwlaszcza Polek, bo twoje rzygi tutaj to mniej nawet jak 1 promil wszystkich postow.
4. Nie dosc, ze jestes ciamajdo glupi, to jeszcze slepy, ze tego nie widzisz..
5. Nie odpisuj juz cioto, bo nie zobacze tego, chyba, ze napiszesz z innego konta pedale nienawidzacy kobiet.
Oj bardzo wybuchasz. Zbroje tylko pobrudzisz.
"Stereotypy"... ale zastanawiałeś się choćby przez chwile skąd one się biorą? Bo chyba nie myślisz, że o tak ktoś wpadł na taki pomysł i zaczeli gadać. Zapracowane to i opinia jest.
Drugi punkt. To wypierdolą ci, tylko troszeczke poczekaj.
Rzeczywistość będzie taka, że te kobitki o które tak ochoczo walczysz wpierdolą cię w takie bagno, że zobaczysz sam. Ja cię do niczego przekonywać niebęde. Blokuj sobie dowoli, chuj mnie to obchodzi.

brylantyna

Post autor: brylantyna » 26.06.2019, 06:57

Że twoja matka się kutwila i ojca wychujala to nie bierz wszystkich swoją miara

UrzadSkarbowy

Post autor: UrzadSkarbowy » 26.06.2019, 09:02

pilotpolska pisze:
szwadron97 pisze:
pilotpolska pisze:
A dziwisz się że brakuje rąk do pracy skoro w tydzień w UK na magazynie idzie zarobić tyle co przez miesiąc w kraju? Za taką samą pracę?
Mogą obić Ci mordę, za to honor żyje ciągle!

kaelowiec

Post autor: kaelowiec » 26.06.2019, 14:00

dobry offtop w polityke poszedł

natomiast wracając do realiów , to na bagrach Ukraińcy bywają normalnie ekipami

a póki co to na przyjazd do Polski stać raczej taka bardziej ogarniętą część ich społeczeństwa , naturalną koleją rzeczy jest że w ślad za nimi przybędzie patola

sir.

Post autor: sir. » 26.06.2019, 14:21

tam nie brakuje rąk do pracy tylko jest wyzysk.musisz się najpierw wykazać za jakieś ochłapy a formalności związane z tobą są odwlekane aż sam się nie wkurwisz, po tobie przychodzi następny, następny i tak dalej a kutas za biurkiem napycha się bułą bo jeden robi za pięciu.

rick.k

Post autor: rick.k » 26.06.2019, 17:35

Przepływ siły roboczej jest naturalny i nieunikniony. Celowa dywersyfikacja poziomu zamożności spoleczeństw determinuje to ekonomiczne zjawisko. Ukrytym zakulisowym celem jest stworzenie jednego wielkiego wymieszanego światowego społeczeństwa.
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Jesteś przedsiebiorcą to liczy się twój biznes, który musi się ekonomicznie dopinać. Proste.

mateusznow

Post autor: mateusznow » 26.06.2019, 21:27

A co jeszcze powiecie na temat zmiany klimatu ? Ostatnie upały są nie do zniesienia.

Czytam

Post autor: Czytam » 26.06.2019, 23:12

rick.k pisze:
26.06.2019, 17:35
Przepływ siły roboczej jest naturalny i nieunikniony. Celowa dywersyfikacja poziomu zamożności spoleczeństw determinuje to ekonomiczne zjawisko. Ukrytym zakulisowym celem jest stworzenie jednego wielkiego wymieszanego światowego społeczeństwa.
Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Jesteś przedsiebiorcą to liczy się twój biznes, który musi się ekonomicznie dopinać. Proste.

Uważam że przepływ o którym piszesz nie jest naturalny bo to celowe sterowanie ekonomią, wojnami i innymi podobnymi sposobami na wywołanie fali emigrantów i kierowanie ich w różne miejsca. Do tego tworzy się socjale które zachęcają przybyszów. To wszystko chłodno wykalkulowane strategie różnych zakulisowych graczy. I dla tego uważam że nie jest to naturalne, naturalnym jest dbanie o swój kraj i swój Naród. Niestety z tym że to nieuniknione się zgodzę, widać to gołym okiem jak zmienia się Polska ulica, jesteśmy na początku drogi jaką szedł zachód, różnią się tylko przybysze.

SMSDonJuan

Post autor: SMSDonJuan » 27.06.2019, 00:09

Świry, skończcie bawić się w Jacka Bartosiaka, tylko piszcie kto tam kogo pociął albo sprzedał;)
To ja, Louis Fernandez SMS Don Juan!

ciamajda

Post autor: ciamajda » 27.06.2019, 02:32

brylantyna pisze:
26.06.2019, 06:57
Że twoja matka się kutwila i ojca wychujala to nie bierz wszystkich swoją miara
Ale macie konkretny problem do mojej matki... bezkitu. Jesteś kolejnym rycerzem, który sam zobaczy wszystko, nie jestem tutaj by kogoś do czegoś przekonywać. Ale bardzo im pomogą w braku istnienia tego kraju, no skoro potrafią być w małżeństwach/w związkach z ludżmi, którzy nienawidzą Polaków np: z tym Niemcem, który ma w Polsce własną firme i mówił, że nienawidzi Polaków i by do nich strzelał, kolejny to Malik Montana który ostro ciśnie po Polsce czy teraz ten śmieszny gruby pajac z Bałkanów zwany RED, który pierdoli na swoich podcastach o "zaściankowości Polaków". Oni wszyscy mają żony/dziewczyny Polki, ale co ja tam wiem. Te Polki to muszą być bardzo "patriotyczne", tylko patrzą czy będą miały z tego dobry zysk.

Karmaaa

Post autor: Karmaaa » 27.06.2019, 05:59

[link]

Coś o Tobie ciamajda. I o tych wszystkich frędzlach z hyde parku cisnących po wszystkich laskach na internecie, a w realu rowa by lizali byle dziwce z trasy , Gdyby nie to ze nawet na to są za chujowi a ich jedyna oazą gdzie są bezpieczni jest Internet ;)

BIV

Post autor: BIV » 27.06.2019, 06:41

Gosc jest zdrowo jebniety. Ale nic, zjeb bedzie dalej prowadzil swoja krucjate przeciwko kobietom, nie wiedzac, ze jest pierdolnietym psycholem.

(S)

Post autor: (S) » 27.06.2019, 10:06

Forum ekonomiczne w Davos oraz kącik terapeutyczny.? Nie odpisujecie im...

ciamajda

Post autor: ciamajda » 28.06.2019, 01:34

Karmaaa pisze:
27.06.2019, 05:59
[link]

Coś o Tobie ciamajda. I o tych wszystkich frędzlach z hyde parku cisnących po wszystkich laskach na internecie, a w realu rowa by lizali byle dziwce z trasy , Gdyby nie to ze nawet na to są za chujowi a ich jedyna oazą gdzie są bezpieczni jest Internet ;)
Naprawde chcesz, żeby czytał jakieś denne wypociny? Incel "fajne" słówko wymyślone przez babe. Ale widząc liczbe negatywnych lajków czy komentarzy faktycznie dobrze, że tego nie czytałem.
A może pod nickiem Karmaaa kryje się baba, którą ,mocno dupa zapiekła?
BIV pisze:
27.06.2019, 06:41
Gosc jest zdrowo jebniety. Ale nic, zjeb bedzie dalej prowadzil swoja krucjate przeciwko kobietom, nie wiedzac, ze jest pierdolnietym psycholem.
A to że Polki wypluwają coraz więcej dzieci w UK to też moja choroba psychiczna? To, że pan wyżej pisał o czarnych dzieciorach już w Nowo Huckich szkołach to też moja choroba psychiczna... No skoro już tak najebaliśmy w temacie "Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat" - o imigrantach i jaki wpływ mają na nasz kraj, może postawmy temat jaki wpływ mają właśnie polskie dziewczyny? Rozumiem, że taki temat tutaj nie zostanie nigdy podjęty, bo to bardzo złożony i głeboki temat(tylko dla odważnych), a czasem można wywnioskować, że imigranci i Polki mają taki sam cel jak i wiele wspólnego ze sobą.

Jaskół

Post autor: Jaskół » 28.06.2019, 06:45

Czytam pisze:
26.06.2019, 23:12
rick.k pisze:
26.06.2019, 17:35

Uważam że przepływ o którym piszesz nie jest naturalny bo to celowe sterowanie ekonomią, wojnami i innymi podobnymi sposobami na wywołanie fali emigrantów i kierowanie ich w różne miejsca. Do tego tworzy się socjale które zachęcają przybyszów. To wszystko chłodno wykalkulowane strategie różnych zakulisowych graczy. I dla tego uważam że nie jest to naturalne, naturalnym jest dbanie o swój kraj i swój Naród. Niestety z tym że to nieuniknione się zgodzę, widać to gołym okiem jak zmienia się Polska ulica, jesteśmy na początku drogi jaką szedł zachód, różnią się tylko przybysze.
A ci zakulisowi gracze to między innymi Rotschildowie. Maja w swoich łapach banki, media, polityków i kreują rzeczywistość po swojemu. Tu wywołają jakiś kryzys ekonomiczny, gdzieś indziej konflikt zbrojny i tak ten świat się kręci.

Henry Ford kiedyś powiedział ''By na świecie nie było wojen, wystarczy trzymać w izolacji 50 najbogatszych Żydów''.
''Obojętność dziś ucieczce równa się...''

kaniolxx

Post autor: kaniolxx » 29.06.2019, 03:36

ciamajda pisze:
28.06.2019, 01:34
A to że Polki wypluwają coraz więcej dzieci w UK to też moja choroba psychiczna? To, że pan wyżej pisał o czarnych dzieciorach już w Nowo Huckich szkołach to też moja choroba psychiczna... No skoro już tak najebaliśmy w temacie "Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat" - o imigrantach i jaki wpływ mają na nasz kraj, może postawmy temat jaki wpływ mają właśnie polskie dziewczyny? Rozumiem, że taki temat tutaj nie zostanie nigdy podjęty, bo to bardzo złożony i głeboki temat(tylko dla odważnych), a czasem można wywnioskować, że imigranci i Polki mają taki sam cel jak i wiele wspólnego ze sobą.
Polki to strasznie przypominają Ukrainki, takie dwie siostry. Mają tak dużo wspólnych cech, że głowa mała. Te wyjeżdżają z kraju i te też. Następnie te wiążą się z obcymi na duża skalę, te też. Mają opinie kurew lecacych na kasę/obywatelstwo,Polki taką samą na Zachodzie. Można jeszcze dużo wspólnych cech wymienić, tylko widzę że chłopy się mocno zagotowali.

Co do reszty tematu, to ja jestem ciekawy,kiedy to wszystko pierdolnie? Bo ten kraj już od dawna stoi na drewnianych nogach.

brylantyna

Post autor: brylantyna » 29.06.2019, 08:08

Następny dociag, pomiot polskiej kurwy i ukraińskiego psa który 20 lat temu był tu zapierdalac u wiesniaka w polu za miche. Zerwał ci matkę kurwe i uciekł do niemiec

BIV

Post autor: BIV » 29.06.2019, 10:37

Przeciez to ta sama cipa pisze. Matka sie kurwila, lajza panny nie umie znalezc, to leczy kompleksy gdzie moze i wyzywa kobiety. Tylko w necie, bo na zywo, to wzroku nie podniesie, zeby lasce w oczy spojrzec.
Kaniol, ciamajdo, ofiaro losu - nie odpisuj mi ofermo, bo twojego gowna myslowego pod tym nickiem tez nie przeczytam i nie zobacze go na szczescie.

jestesmywaszastolica

Post autor: jestesmywaszastolica » 29.06.2019, 11:18

Przecież ostatnio na jego temat był nawet gdzieś artykuł - matka puściła się z murzynkiem, a popielata ku*** męczona jest w szkole i wyładowuje się na internecie, obrażając przede wszystkim Polki, czy tam Polskę.
Najlepsze w tym wszystkim jest to że pokraczna mamuśka (tak przy okazji to brzydki z niej kurwiszcz) problem widzi w rówieśnikach kaniolka :)
ps. często masz te myśli samobójcze bo się twoja stara żaliła ?

szwadron97

Post autor: szwadron97 » 29.06.2019, 13:55

UrzadSkarbowy pisze:
26.06.2019, 09:02
pilotpolska pisze:
szwadron97 pisze:

A dziwisz się że brakuje rąk do pracy skoro w tydzień w UK na magazynie idzie zarobić tyle co przez miesiąc w kraju? Za taką samą pracę?
W Anglii za najniższą wynajmiesz mieszkanie jedno pokojowe i zostanie Ci tylko na życie taki tam dobrobyt:-)

Szerszeń

Post autor: Szerszeń » 29.06.2019, 22:20

szwadron97 pisze:
29.06.2019, 13:55
UrzadSkarbowy pisze:
26.06.2019, 09:02
pilotpolska pisze:

W Anglii za najniższą wynajmiesz mieszkanie jedno pokojowe i zostanie Ci tylko na życie taki tam dobrobyt:-)
W Polsce za najniższa więcej także nie zadziałasz jak jeden pokój i utrzymanie przy życiu przez miesiąc.

Diamentowy

Post autor: Diamentowy » 29.06.2019, 22:59

poważnykumatykibol pisze:
23.06.2019, 19:50
ts06 pisze:
23.06.2019, 19:00
No to batem te 'polskie dziwki'. Zostaną sami 100% Polscy Herosi i będzie po sprawie.
Istnieje tylko ryzyko że z braku laku zaczną się zabawiać sami ze sobą.

Co do Uraińców to jest ich w Krakowie od chuja. Nawet nie trzeba iść do jakiejś imprezowni na Rynku czy Kazimierzu(swoją drogą barmanów i barmanek jest tam też od chuja), by się o tym przekonać.

Wystarczy wejść do byle jakiego większego centrum handlowego. Część faktycznie dorosłe rodziny z dziećmi ale 'bananowców', wysłanych przez rodziców, cała masa.

Dobrze że ograniczają się co najwyżej do wspólnych gierek na orliku + jakiś tam nieznaczących epizodów.

Część może opuści PL gdy Niemiachy się otworzą, ale kto przyjedzie za nich?.
Czeczeni pakistańczycy i hindusi. niecywilizowani agresywni i bardziej zorganizowani i bez szans na asymilację więcej nie chce się wypisywać bo poprawość polityczna . Szczerze to wole ukrainców którzy często współżyją wśród Polaków , asymilują się i przyjmują Polską kulturę. Można też wspomnieć że o wiele częsciej można znaleść małżeństwa Polak - Ukrainka niż Polka - Ukrainiec.
Loooo panie jakie rozkminy. Dla jednego zagrożeniem na dzielni jest hiszpan z polska dziewczyna. Dla innego jakis pakistaniec.
Te wasze opisy socjologiczne to zgadzają sie. Nawet beda sie zgadzać gdy Polskę zamienisz na uk, a opisane wyżej nacje na Polaków. Tylko, ze to wasi polscy znajomi sa tymi w uk, kim te ukry i ciapaci dla was w Polsce.
To jest paradoks. Jeden z drugim dres z osiedlowej ławki płacze, bo dupeczka z bloku buja sie z latynosem. A co ty jeden z drugim masz do zaoferowania takiej dupeczce?? Groźne ciuchy, wkurwiona mina, randka na ławce przy trzepaku.
Śmiech z tych waszych z dupy rozkmin. Osiedlowa husaria.

ciamajda

Post autor: ciamajda » 30.06.2019, 02:11

brylantyna pisze:
29.06.2019, 08:08
Następny dociag, pomiot polskiej kurwy i ukraińskiego psa który 20 lat temu był tu zapierdalac u wiesniaka w polu za miche. Zerwał ci matkę kurwe i uciekł do niemiec
Oj nie ładnie pisać, tak o swojej rodzinnie.
BIV pisze:
29.06.2019, 10:37
Przeciez to ta sama cipa pisze. Matka sie kurwila, lajza panny nie umie znalezc, to leczy kompleksy gdzie moze i wyzywa kobiety. Tylko w necie, bo na zywo, to wzroku nie podniesie, zeby lasce w oczy spojrzec.
Kaniol, ciamajdo, ofiaro losu - nie odpisuj mi ofermo, bo twojego gowna myslowego pod tym nickiem tez nie przeczytam i nie zobacze go na szczescie.
Jak ja uwielbiam takich Jackowskich, którzy z góry wiedzą czy bym coś powiedział czy nie. Moje komentarze są bardziej pokazaniem, że imigranci i Polki mają dużo wspólnego, ale ja tłumaczyć ci niemam zamiaru. A kolorowych dzieci coraz więcej, ciekawe skąd... czy innych imigranckich. Dalej pierdolą te swoje wypisane regułki.
jestesmywaszastolica pisze:
29.06.2019, 11:18
Przecież ostatnio na jego temat był nawet gdzieś artykuł - matka puściła się z murzynkiem, a popielata ku*** męczona jest w szkole i wyładowuje się na internecie, obrażając przede wszystkim Polki, czy tam Polskę.
Najlepsze w tym wszystkim jest to że pokraczna mamuśka (tak przy okazji to brzydki z niej kurwiszcz) problem widzi w rówieśnikach kaniolka :)
Zainteresuj się swoim miastem, bo nawet ciemni walą was na ryj, na tej waszej "wyimaginowanej, niebezpieczniej" Pradze.
Diamentowy pisze:
29.06.2019, 22:59
Loooo panie jakie rozkminy. Dla jednego zagrożeniem na dzielni jest hiszpan z polska dziewczyna. Dla innego jakis pakistaniec.
Te wasze opisy socjologiczne to zgadzają sie. Nawet beda sie zgadzać gdy Polskę zamienisz na uk, a opisane wyżej nacje na Polaków. Tylko, ze to wasi polscy znajomi sa tymi w uk, kim te ukry i ciapaci dla was w Polsce.
To jest paradoks. Jeden z drugim dres z osiedlowej ławki płacze, bo dupeczka z bloku buja sie z latynosem. A co ty jeden z drugim masz do zaoferowania takiej dupeczce?? Groźne ciuchy, wkurwiona mina, randka na ławce przy trzepaku.
Ciekawą rzeczą jest, że to co piszecie o Ukrainkach w Polsce, tak samo Polki są postrzegane na Zachodzie, tylko że bardziej gorzej. To dobrze, że unikam te Polki, bo straszny wstyd. Ale ty chyba mocno przyjebałeś w nos razem z kolegami z Antify

Suczysko

Post autor: Suczysko » 30.06.2019, 09:49

ciamajda pisze:
30.06.2019, 02:11
brylantyna pisze:
29.06.2019, 08:08
Oj nie ładnie pisać, tak o swojej rodzinnie.
BIV pisze:
29.06.2019, 10:37
Jak ja uwielbiam takich Jackowskich, którzy z góry wiedzą czy bym coś powiedział czy nie. Moje komentarze są bardziej pokazaniem, że imigranci i Polki mają dużo wspólnego, ale ja tłumaczyć ci niemam zamiaru. A kolorowych dzieci coraz więcej, ciekawe skąd... czy innych imigranckich. Dalej pierdolą te swoje wypisane regułki.
jestesmywaszastolica pisze:
29.06.2019, 11:18
Zainteresuj się swoim miastem, bo nawet ciemni walą was na ryj, na tej waszej "wyimaginowanej, niebezpieczniej" Pradze.
Diamentowy pisze:
29.06.2019, 22:59
Ciekawą rzeczą jest, że to co piszecie o Ukrainkach w Polsce, tak samo Polki są postrzegane na Zachodzie, tylko że bardziej gorzej. To dobrze, że unikam te Polki, bo straszny wstyd. Ale ty chyba mocno przyjebałeś w nos razem z kolegami z Antify

Zerknij tylko kepie z ilu kont nadajesz i już sam się pucowałeś do niektórych. To jest normalne czy jakaś paranoja? lecz się chłopak bo ciężko z toba. Zaciekawiło mnie co ta twoja matka kurwiszcze mówi co rano do ciebie? dla mnie powinieneś być odizolowany od internetu z woli lekarza. Lecz się może nie jest za pózno

JanuszKRK

Post autor: JanuszKRK » 30.06.2019, 11:10

Dobra wydupcajcie juz z tymi rozkminami.

Kkrawczyk

Post autor: Kkrawczyk » 30.06.2019, 12:55

Słuchaj ciamajda jebany nieudaczniku, kazdy twój post odnosi sie obrażania Polski i wszystkiego co z nią związane, nie masz kolegów na podwórku i szukasz w internecie posłuchu? Nie napisałeś zadnego posta z sensem na tematy kibolskie, weź wypierdalaj na pudelka na fejsbuka.

mateusznow

Post autor: mateusznow » 30.06.2019, 21:12

Każecie mu wypierdalać, a prowadzicie z nim dyskusje ...

ciamajda

Post autor: ciamajda » 01.07.2019, 02:46

Suczysko pisze:
30.06.2019, 09:49
Zerknij tylko kepie z ilu kont nadajesz i już sam się pucowałeś do niektórych. To jest normalne czy jakaś paranoja? lecz się chłopak bo ciężko z toba. Zaciekawiło mnie co ta twoja matka kurwiszcze mówi co rano do ciebie? dla mnie powinieneś być odizolowany od internetu z woli lekarza. Lecz się może nie jest za pózno
No wiem z ilu. Jednego, że ty masz rozdwojenie jażni to już nie moj problem. Oczywiście też nie jest moim probleme to, że poprostu nie rozumiecie po cześci to co pisze, tylko jak te rycerzyki ortalionu ruszacie w bój. Ruszyło już 500+ na pierwsze dziecko, no więc karuzela się dopiero teraz rozkręci. Naprawde żyjecie w fantastycznej bajce z tymi Polkami.
Kkrawczyk pisze:
30.06.2019, 12:55
Słuchaj ciamajda jebany nieudaczniku, kazdy twój post odnosi sie obrażania Polski i wszystkiego co z nią związane, nie masz kolegów na podwórku i szukasz w internecie posłuchu? Nie napisałeś zadnego posta z sensem na tematy kibolskie, weź wypierdalaj na pudelka na fejsbuka.
Hipokryzja tego środowiska jest taka piękna. Jak można coś pisać o "obrażanie Polski", jesli samemu się ma zapędy do antypolskości.? No bo chyba to nie jest normalne, że ekipy w Polsce robią układy/zgody z ekipami, które wprost mają złe zdanie o Polsce(Sparta,Brno,Spartak,CSKA,Dynamo Kijow). Czy to może taki nowoczesny patriotyzm? Nie będe wspominał reszty śmiesznych zdarzeń typu Cracovia - Ajax, a posiadają "Narodowa" Cracovia i wiele innych sciąganie imigrantów do Europy, handlowanie narkosami, bujanie się z ciemnymi. I to wszystko w imię patriotyzmu, by w Polsce żyło nam się lepiej... Naprawde nie wycierajcie sobie już mordy tym patriotyzmem czy obrażasz Polske.

Jaskół

Post autor: Jaskół » 01.07.2019, 07:00

Żyjesz pizdo jedynie w wirtualnym świecie także nie wypowiadaj się na tematy kibicowskie, bo one cię jebany noł lajfie nie dotyczą. Pisz sobie w hyde parku te bzdety.
''Obojętność dziś ucieczce równa się...''

Kkrawczyk

Post autor: Kkrawczyk » 01.07.2019, 07:25

Mamy 2019 rok, skieruj sie ze swoja rusofobią do specjalisty.

Lucjan80

Post autor: Lucjan80 » 01.07.2019, 11:02

Fakt jest taki ze mimo ze opinia juz przylgnela do naszych pań lecz po ponad 14 latach w uk smialo moge stwierdzic ze brytyjki sa o wiele latwiejsze a zaraz po nich balkanskie dziewczyny .
Zanim zacznie jeden z drugim jechac po polkach niech spojrzy nasiebie i pomyslico takiegomoze dac polce?cozaoferowac i nie tylkomaterialnie

slowak

Post autor: slowak » 01.07.2019, 11:57

Bardzo fajnie opisane relacje na linii Motor - Wisła na przestrzeni lat:

https://stadionowioprawcy.net/news/moto ... ly-krakow/

i nasuwa się smutny wniosek odnośnie ostatnich wydarzeń i ogólnie dzisiejszych czasów: otóż przez tyle lat, właściwie dekad obie ekipy zapewniały sobie atrakcje a wystarczyło pójście w 60 bo to teraz modne paru cymbałów i taka ekipa jak Wisła, z tak dużego miasta, z taką historią leży

ciamajda

Post autor: ciamajda » 01.07.2019, 14:58

Jaskół pisze:
01.07.2019, 07:00
Żyjesz pizdo jedynie w wirtualnym świecie także nie wypowiadaj się na tematy kibicowskie, bo one cię jebany noł lajfie nie dotyczą. Pisz sobie w hyde parku te bzdety.
A co za bardzo w waszą hipokryzje uderzyłem, tak to właśnie wygląda. A wy sobie mordy patriotyzmem nie wycierajcie.
"bzdety" - jakieś argumenty czy będzie pierdolił by pierdolić?
Kkrawczyk pisze:
01.07.2019, 07:25
Mamy 2019 rok, skieruj sie ze swoja rusofobią do specjalisty.
Mamy już 2019 rok, a kacapy jak są kurwami tak pozostały do dziś. Podobnie mam zdanie o ukraińcach.
Lucjan80 pisze:
01.07.2019, 11:02
Fakt jest taki ze mimo ze opinia juz przylgnela do naszych pań lecz po ponad 14 latach w uk smialo moge stwierdzic ze brytyjki sa o wiele latwiejsze a zaraz po nich balkanskie dziewczyny .
Zanim zacznie jeden z drugim jechac po polkach niech spojrzy nasiebie i pomyslico takiegomoze dac polce?cozaoferowac i nie tylkomaterialnie
... Jak pomachasz pieniedzmi/obywatelstwem itd to napewno, kolega wyżej dobrze napisał. Polki są tak bardzo podobne do Ukrainek, że głowa mała. Kaźde trafne cechy. I te gadanie, że "Brytyjki czy bałkańskie dziewczyny są łatwiejsze". Problem polega na tym, że to ty piszesz, bo chcesz pierdolić że Polki wcale takie nie są. Ludzie, którzy mieszkają na wyspach typu Angole, Pakole, Albańczycy, Rumuni, Nigeryjczycy itd. mają inne zdanie mówiąc wprost, że to Polki są najłatwiejsze. I jak nie możesz znaleść w Sobote dziewczyny na noc, idż zawsze do Polki one zawsze są chętne. Wkońcu wśród wszystkich imigrantek które zamieszukją UK, to Polki rodzą najwięcej dzieci obcokrajowcą czy wiążą się z nimi. Ale trzeba w UK spojrzeć w statystyki, a nie bawić się w zakłamaniem rzeczywistości.

Kumatyinaczej

Post autor: Kumatyinaczej » 01.07.2019, 15:17

Jebany ukraiński geju, ale kogo obchodzą twoje opowieści? Wypierdalaj na pudelek i tam walcz. Gdzie się takie zjeby rodzą...

ODPOWIEDZ