Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 06.12.2019, 22:23

Jestem tutaj po to by przedstawić opinię człowieka, który patrzy na to wszystko z perspektywy kibica stricte piłkarskiego. Nie powiem race są fajne i dodają kolorytu, ale trzeba z nich korzystać umiejętnie a nie walić na murawę a potem jeszcze się dziwić, dlaczego Pzpn nie chce współpracować w tej kwestii z kibicami. Zadym stadionowych nigdy nie będę popierał, zrozumcie, że lata 90te to już daleka przeszłość i nikt normalny do tego nie chce wracać nawet w myślach. No bo kto normalny dziś chciałby wrócić co czasów biedy i wszechobecnej patologii. Ja trochę pamiętam jak wtedy wyglądały stadiony i co się działo, praktycznie co mecz rozróby. Dziś jest niby spokojnie, ale ludzie nadal boją się chodzić na mecze. I nie piszcie jak jest super na zachodzie w kwestii wolności kibiców bo w niektórych krajach kary sięgają nawet kilkunastu czy kilkudziesięciu tysięcy euro. Jeżdżę trochę po Europie to wiem co jest grane.



Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wnuk Edwarda » 06.12.2019, 23:15

ale nie dociera do Ciebie, że gówno nas to obchodzi?
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 07.12.2019, 00:34

Coś Was jednak obchodzi skoro czytacie co piszę. Prosiłbym Cię Wnuku Edwarda, żebyś jednak wypowiadał się za siebie a nie innych.
Swoją drogą znałem jednego Edwarda, nauczyciela historii z liceum. Choć był to człowiek surowy i stanowczy potrafił sobie zjednać wielu uczniów, miał nieprawdopodobny dar opowiadania i przekazywania wiedzy dzięki czemu dla mnie i wielu kolegów historia była ulubionym przedmiotem. Pamiętam, że jak historię mieliśmy ostatnią a on już nie miał więcej zajęć to niektórzy z nas zostawali po lekcjach, żeby posłuchać jego opowieści, nie tylko tych historycznych, ale także życiowych. Czasem było śmiechu, że aż brzuchy bolały. Wspaniały i mądry człowiek z niebywałą charyzmą. Gdyby większość nauczycieli była taka to dziś Polska by inaczej stała a i młodzież byłaby inna, także w Krakowie...

SztywnyGit
Posty: 27
Rejestracja: 11.05.2018, 10:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SztywnyGit » 07.12.2019, 01:09

Raiden pisze:
07.12.2019, 00:34
Coś Was jednak obchodzi skoro czytacie co piszę. Prosiłbym Cię Wnuku Edwarda, żebyś jednak wypowiadał się za siebie a nie innych.
Swoją drogą znałem jednego Edwarda, nauczyciela historii z liceum. Choć był to człowiek surowy i stanowczy potrafił sobie zjednać wielu uczniów, miał nieprawdopodobny dar opowiadania i przekazywania wiedzy dzięki czemu dla mnie i wielu kolegów historia była ulubionym przedmiotem. Pamiętam, że jak historię mieliśmy ostatnią a on już nie miał więcej zajęć to niektórzy z nas zostawali po lekcjach, żeby posłuchać jego opowieści, nie tylko tych historycznych, ale także życiowych. Czasem było śmiechu, że aż brzuchy bolały. Wspaniały i mądry człowiek z niebywałą charyzmą. Gdyby większość nauczycieli była taka to dziś Polska by inaczej stała a i młodzież byłaby inna, także w Krakowie...

Jaką masz ksywe ? Komu kibicujesz ? Dla kogo śmigasz?

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kkrawczyk » 07.12.2019, 04:24

Ja p******* jaki ananas
j**** urkaine

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pakol » 07.12.2019, 10:34

W********** raiden, społeczniaro bita
Dozo to stary obsraniec i pedofil

enterorokej
Posty: 87
Rejestracja: 09.01.2014, 15:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: enterorokej » 08.12.2019, 09:16

W polskiej policji to już prawie sami idioci pracują szczególnie ci od spraw kibiców ;)

D2item
Posty: 106
Rejestracja: 11.02.2018, 19:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: D2item » 08.12.2019, 17:24

DoZo(L)e... pisze:
04.12.2019, 08:15
Raiden pisze:
03.12.2019, 19:00
Wiecie panowie co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze a zarazem smutne? Że taki Tytus faktycznie myśli, że jest kimś ważnym, a w gruncie rzeczy jest to zakompleksiony szukający poklasku i atencji na forum mentalny chłopczyk. Uwierzcie, że jeśli ktoś faktycznie ma pozycję w realnym życiu to nie będzie na forum internetowym strugał nie wiadomo kogo i pogardliwie odnosił się do innych.
I kto to pisze (nie, żebym bronił TYfUSa) ...
Typowa, widzewska, psychologiczna projekcja.
Uderz w stół... 😁

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wnuk Edwarda » 09.12.2019, 14:01

Raiden pisze:
07.12.2019, 00:34
Coś Was jednak obchodzi skoro czytacie co piszę. Prosiłbym Cię Wnuku Edwarda, żebyś jednak wypowiadał się za siebie a nie innych.
Swoją drogą znałem jednego Edwarda, nauczyciela historii z liceum. Choć był to człowiek surowy i stanowczy potrafił sobie zjednać wielu uczniów, miał nieprawdopodobny dar opowiadania i przekazywania wiedzy dzięki czemu dla mnie i wielu kolegów historia była ulubionym przedmiotem. Pamiętam, że jak historię mieliśmy ostatnią a on już nie miał więcej zajęć to niektórzy z nas zostawali po lekcjach, żeby posłuchać jego opowieści, nie tylko tych historycznych, ale także życiowych. Czasem było śmiechu, że aż brzuchy bolały. Wspaniały i mądry człowiek z niebywałą charyzmą. Gdyby większość nauczycieli była taka to dziś Polska by inaczej stała a i młodzież byłaby inna, także w Krakowie...
"Po łebkach". Ale nie tylko ja ci piszę, że gowno nas obchodzi Twoje pierdolenie skoro nie jesteś "jednym z nas".
A historia p Edwarda, byc może by mnie zaciekawiła, gdybyś przedstawił ją w odpowiednim miejscu.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

KozakZKiji
Posty: 6
Rejestracja: 19.08.2017, 01:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KozakZKiji » 14.12.2019, 20:53

Kraków i jego porachunki stał się tematem medialnym i okazją do natrzepania kapuchy. Po tvn-owym konfidencie teraz książkę napisał byly gniazdowy cracovii, pismak wojciech mucha, pt miasto noży. Kto wie może kolejny bedzie film w stylu donnie brasco a nakrecą go wspolnie locha z masterem, a w główne role wcielą sie karolak i strachu.

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: profan » 15.12.2019, 00:59

KozakZKiji pisze:
14.12.2019, 20:53
Kraków i jego porachunki stał się tematem medialnym i okazją do natrzepania kapuchy. Po tvn-owym konfidencie teraz książkę napisał byly gniazdowy cracovii, pismak wojciech mucha, pt miasto noży. Kto wie może kolejny bedzie film w stylu donnie brasco a nakrecą go wspolnie locha z masterem, a w główne role wcielą sie karolak i strachu.
Po pierwsze to powieść. Beletrystyka. Ty, idiota, zapewne tego nie rozumiesz.
Po drugie, napisał to chłopak, który zrobił dziennikarską karierę, z trybun do prawicowych mediów.
Po trzecie... ktoś kto stawia na równo dziennikarstwo śledcze z aktualnych czasów z powieścią o latach 90 jest imbecylem.

KozakZKiji
Posty: 6
Rejestracja: 19.08.2017, 01:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KozakZKiji » 15.12.2019, 07:39

Nigdzie nie pisałem, że to nie powieść frajerze i nie broń juz tak swojego chłopaka. Książką traktuje o Krakowie i pewnie jeszcze przeczytamy że niektóre wydarzenia oparte są na prawdziwych. Tak na prawde obie książki można traktować jak beletrystyke.

gulik1977
Posty: 213
Rejestracja: 21.06.2016, 19:24

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: gulik1977 » 15.12.2019, 09:44

na pewno wzruszająca historia. Gość był 7 lat w młynie i książkę pisze :) wy naprawdę w tym Krk jesteście w innej bajce :)
"padający deszcz, wiatr, całkowity zakaz picia alkoholu spowodował, że nasz doping w 2 poł. nie wyglądał najlepiej"

Kappa
Posty: 331
Rejestracja: 06.01.2012, 19:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kappa » 15.12.2019, 15:47

https://www.youtube.com/watch?v=w3a7fJjRfGw tutaj wywiad sprzed paru lat z autorem ww.ksiązki.
Hitler, Stalin, Che Guevara jeden c*** a wiele twarzy.

rympałek
Posty: 101
Rejestracja: 26.01.2016, 20:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rympałek » 15.12.2019, 23:41

Dużo osób robiących z Jadczaka i T. z Cracovii donosicieli po przeczytaniu książki przestało drążyć temat lektury na łamach której autor ośmiesza głównych bohaterów robiąc z nich ludzi niedorozwiniętych umysłowo.Robi sobie z nich wręcz jaja,poza jednym,którego kreuje na największego kibica tego towarzystwa w historii.Przypadek?
Wydaje mi się,że wszystko zostało zaplanowane starannie( i bynajmniej nie przez Jadczaka)łacznie z wydawałoby się kardynalną pomyłką dot. tematu sprzedaży biletów na Parme.Dla przeciętnego Kowalskiego nie posiadającego wiedzy na taki temat liczy się jak najwięcej wspólnych elementów tej układanki,a takie przekłamania to gwarantują.

matador88
Posty: 200
Rejestracja: 07.05.2017, 18:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: matador88 » 16.12.2019, 00:36

Generalnie Radom przeprasza za yatchanke. W przeszłości miał po głowie "skakanke" i różne incydenciki stąd ta nienawiść do środowiska kibicowskiego. Obecna jego działalność (trochę na zasadzie takiego internetowego trola) to upust głębokich frustracji, z dobrych źródeł wiadomo, że odczuwa satysfakcje gdy się o nim mówi/pisze. Olanie ciepłym moczem powinno ostudzić typa.
Co do byłego młynowego KSC ciekawi mnie jaki jest do niego stosunek przy Kałuży biorąc pod uwagę jego ukrainofilię, skłonności do tropienia ruskich agentów wśród srodowisk narodowych i atakowanie polskiej branży futrzarskiej w imię obrony zwierzątek.


Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 18.12.2019, 00:40

Cracovia zachodni front, czy to jest FC? Czy dzielnice a może jakaś ekipa? Z góry dzięki A odp

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: info z TMK » 18.12.2019, 00:44

[link]

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 20.12.2019, 16:27

Tytusromekiatomek pisze:
20.12.2019, 15:16
DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 11:35
nrth pisze:
20.12.2019, 07:18
A ty byłeś wolontariuszem i biegałeś np. po R22 z puszką, zbierając datki na "cele statutowe" 'wsh'?
Już pomijając poziom tych prowokacji i cel, który jest powszechnie znany to masz na tym forum masę gamoni, anonimowych pedałów i innych festów a swoje uszczypliwości niskich lotów kierujesz do chłopaka, który na szlaku też jest od dekad i przeżył porównywalnie do ciebie. Takich osób ostało się tu kilka-kilkanaście więc dajże sobie spokój.

Abstrahując już od tego, że tekst o puszkach wybitnie nietrafiony. Nawet jeśli z bieżąca działalnością młodszych kolegów nie jesteś na bieżąco, to zdajesz sobie sprawę ze wasze wewnętrzne kłótnie o podział kasy nie są w Polsce żadna tajemnicą, co odbiło wam się czkawką na przykład na pewnej międzynarodowej walce.
Jeżeli "rwd" jeszcze sobie nie dał spokoju z tym forum, to mój cel nie jest powszechnie znany. ;)

Z tą drugą głupotą, nawet nie warto dyskutować. :D

nrth pisze:
20.12.2019, 13:14
DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 11:35
nrth pisze:
20.12.2019, 07:18
Nie żebym miał coś przeciwko takim akcjom ale czy jest jakiś ku*** obowiązek uczestniczenia w nich?
Może zamiast na trybuny zacznijcie śmigać po prostu jako wolontariusze, każdemu będzie przyjemniej i pożyteczniej.
A ty byłeś wolontariuszem i biegałeś np. po R22 z puszką, zbierając datki na "cele statutowe" 'wsh'?
Chciałem zbierać tylko na twoje leczenie ale oprócz NASA i japońskich naukowców nikt się tego nie chciał podjac
Nie porzucaj tego pomysłu i zorganizuj wsród pomówionych "młotóW" koleżeńską zbiórkę na moje supLementy (stosuję dietę NASA, jeśli wiesz, co mam na myśli ;). Tylko mnie nie zaWiedź, jak wasza, skoMproMitowana ostatnio adMiralicja (słodkich mórz), która kiedyś po usłyszeniu przez telefon (co zabawne, przedstawiała się wtedy jako ... "tedi" :), że jak zobaczymy choćby jedno ostrze, wyjmiemy "dziewiątki", już nigdy się do mnie nie odezwała i raczej nie była tego powodem jej "pRzerWa w żyCiorysie".
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 20.12.2019, 17:04

Jest piątkowe popołudnie, nie zaczepiaj mnie proszę, mam ciekawsze sprawy na głowie niż twoje męczące pierdolenie namaszczone hieroglifami z rodem z Tworek
za kim jestes?

Pasierb Bogdana
Posty: 32
Rejestracja: 18.10.2019, 08:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pasierb Bogdana » 20.12.2019, 17:36

DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 16:27
Tylko mnie nie zaWiedź, jak wasza, skoMproMitowana ostatnio adMiralicja (słodkich mórz), która kiedyś po usłyszeniu przez telefon (co zabawne, przedstawiała się wtedy jako ... "tedi" :), że jak zobaczymy choćby jedno ostrze, wyjmiemy "dziewiątki", już nigdy się do mnie nie odezwała i raczej nie była tego powodem jej "pRzerWa w żyCiorysie".
Chyba się za dużo filmów Vegety naoglądałeś.

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: glwtrcd » 20.12.2019, 18:07

Dozo niewiem co ty robisz foxowi ale musi być dobrze
ze cie jeszcze niewypierdolil z tego forum

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 20.12.2019, 18:09

Trzyma go na muszce czterdziestki piatki
za kim jestes?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 21.12.2019, 07:15

Pasierb Bogdana pisze:
20.12.2019, 17:36
DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 16:27
Tylko mnie nie zaWiedź, jak wasza, skoMproMitowana ostatnio adMiralicja (słodkich mórz), która kiedyś po usłyszeniu przez telefon (co zabawne, przedstawiała się wtedy jako ... "tedi" :), że jak zobaczymy choćby jedno ostrze, wyjmiemy "dziewiątki", już nigdy się do mnie nie odezwała i raczej nie była tego powodem jej "pRzerWa w żyCiorysie".
Chyba się za dużo filmów Vegety naoglądałeś.
Nie wącham jak ty 'przyPraV' i opisałem sytuację, kiedy vegINa była chyba jeszcze krzemieniecka tzn. przed jej telenowelą pt. "prawdziwe psy" o "kundlach" z ksp (tej z pałacu mostowskich), z których jeden (główny "aktor" oraz narrator, prawdopodobnie pierwowzór późniejszego, filmowego "despero") potem w wyniku współpracy z "koronnym" popełnił "samobója".

nrth pisze:
20.12.2019, 18:09
Trzyma go na muszce czterdziestki piatki
Chyba ciebie żadna z krakowskich "60-tek" nie "trzyma z jaja", skoro w piątkowy wieczór wybrałeś sobie tutaj "robienie dobrze" (gliwicka 'torcida' liczy nawet na czyjeś "wypierdolenie"), więc możesz mieć w weekend naprawdę ciekawe sprawy na głowie.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 21.12.2019, 08:47

glwtrcd pisze:
20.12.2019, 18:07
Dozo niewiem co ty robisz foxowi ale musi być dobrze
ze cie jeszcze niewypierdolil z tego forum
Najlepiej, że jest tu jeden jedyny moderator, który go kasuje, ale zagląda raz na 2 miesiące.

Dyziu byłeś tutaj banowany 7? 8? 10? razy. To jest poziom valo, low kicka i im podobnych c****
Nie daje ci to kompletnie nic do myślenia, że jednak jesteś debilem?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 21.12.2019, 09:08

halodrol pisze:
21.12.2019, 08:47
glwtrcd pisze:
20.12.2019, 18:07
Dozo niewiem co ty robisz foxowi ale musi być dobrze
ze cie jeszcze niewypierdolil z tego forum
Najlepiej, że jest tu jeden jedyny moderator, który go kasuje, ale zagląda raz na 2 miesiące.

Dyziu byłeś tutaj banowany 7? 8? 10? razy. (...)
Nie daje ci to kompletnie nic do myślenia, że jednak jesteś debilem?
Nie daje ci do myślenia, że zgłaszanie się na skargę np. do 'adminów' było/jest w środowisku kibiców wstydliwe, czy 'podpierda7anie' w bandzie 'w(q)rwe' będzie teraz normą?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Suczysko » 21.12.2019, 09:17

DoZo(L)e... pisze:
21.12.2019, 09:08
halodrol pisze:
21.12.2019, 08:47
glwtrcd pisze:
20.12.2019, 18:07
Dozo niewiem co ty robisz foxowi ale musi być dobrze
ze cie jeszcze niewypierdolil z tego forum
Najlepiej, że jest tu jeden jedyny moderator, który go kasuje, ale zagląda raz na 2 miesiące.

Dyziu byłeś tutaj banowany 7? 8? 10? razy. (...)
Nie daje ci to kompletnie nic do myślenia, że jednak jesteś debilem?
Nie daje ci do myślenia, że zgłaszanie się na skargę np. do 'adminów' było/jest w środowisku kibiców wstydliwe, czy 'podpierda7anie' w bandzie 'w(q)rwe' będzie teraz normą?
co ma wspólnego banda do krucjaty w internecie która TY tu prowadzisz. Masz chłopie żone, dzieci jakieś, rodzine? cokolwiek kto Cie przygarnie na te świeta?

Low kick na koIano
Posty: 34
Rejestracja: 19.09.2019, 11:50

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Low kick na koIano » 21.12.2019, 12:51

Styl (pod)pisania zdradza wiele kim jest dOzO(7). Dziwne, że nikt tego wcześniej nie rozkminił:






Obrazek

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: glwtrcd » 21.12.2019, 14:07

DoZo(L)e... pisze:
21.12.2019, 07:15
Pasierb Bogdana pisze:
20.12.2019, 17:36
DoZo(L)e... pisze:
20.12.2019, 16:27
Tylko mnie nie zaWiedź, jak wasza, skoMproMitowana ostatnio adMiralicja (słodkich mórz), która kiedyś po usłyszeniu przez telefon (co zabawne, przedstawiała się wtedy jako ... "tedi" :), że jak zobaczymy choćby jedno ostrze, wyjmiemy "dziewiątki", już nigdy się do mnie nie odezwała i raczej nie była tego powodem jej "pRzerWa w żyCiorysie".
Chyba się za dużo filmów Vegety naoglądałeś.
Nie wącham jak ty 'przyPraV' i opisałem sytuację, kiedy vegINa była chyba jeszcze krzemieniecka tzn. przed jej telenowelą pt. "prawdziwe psy" o "kundlach" z ksp (tej z pałacu mostowskich), z których jeden (główny "aktor" oraz narrator, prawdopodobnie pierwowzór późniejszego, filmowego "despero") potem w wyniku współpracy z "koronnym" popełnił "samobója".

nrth pisze:
20.12.2019, 18:09
Trzyma go na muszce czterdziestki piatki
Chyba ciebie żadna z krakowskich "60-tek" nie "trzyma z jaja", skoro w piątkowy wieczór wybrałeś sobie tutaj "robienie dobrze" (gliwicka 'torcida' liczy nawet na czyjeś "wypierdolenie"), więc możesz mieć w weekend naprawdę ciekawe sprawy na głowie.
Dozo od robienia dobrze to ty jesteś tu tylko i niewpierdalaj mnie wtedy twoje hooby

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 21.12.2019, 14:28

Mertens pisze: [...]

Nic mu nie robi po prostu dzięki DoZo te forum żyje. Ludzie mu odpisują na "zaczepliwe" komentarze co za tym idzie każdy sprawdza nowe posty i tak dalej. Forum dzięki temu istnieje, dzięki DoZo taki Foxx ma po prostu kasę z forum. Takie jest moje zdanie
Jeżeli macie o mnie tak wysokie mniemanie, to rzeczywiście faktyczni dorobkiewicze z tego forum powinni dzielić się zyskami z zamieszczanych tu reklam z moją rodziną (żoną i dziećmi) w odpowiednich procencie, a nie tak jak krakowski centuś, "nrth" vel. "rwd" narobić mi/nam nadziei. Takie jest moje zdanie.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pakol » 21.12.2019, 17:27

Zapłacę za bana dla tej starej k****, ewentualnie za dobre dokumenty na priv :)
Dozo to stary obsraniec i pedofil

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 21.12.2019, 19:31

Pakol pisze:
21.12.2019, 17:27
Zapłacę za bana dla tej starej k****, ewentualnie za dobre dokumenty na priv :)
Jakie potrzebujesz dokumenty "nrth'a', karta "umiem pływać" z plaży na Stogach lub ... szczepień ci wystarczy, obrońco 'festów'?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 21.12.2019, 23:24

Nie daje ci do myślenia, że zgłaszanie się na skargę np. do 'adminów' było/jest w środowisku kibiców wstydliwe, czy 'podpierda7anie' w bandzie 'w(q)rwe' będzie teraz normą?
Debilu w którym miejscu przeczytałeś, że sugeruję zgłaszanie skarg do adminów??????
Napisałem, że ktoś cię banuje, nie wiem kto, może ten moderator z Lechii Gdańsk.

byłeś tu banowany conajmniej 7 razy debilu i o to mi chodzi, że jesteś taki chory psychicznie, że nie zdajesz sobie sprawy że jesteś w czołówce banowanych daunów taich jak valo czy ten, co pluje na Polki i Polskę.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)e... » 22.12.2019, 06:56

halodrol pisze:
21.12.2019, 23:24
Nie daje ci do myślenia, że zgłaszanie się na skargę np. do 'adminów' było/jest w środowisku kibiców wstydliwe, czy 'podpierda7anie' w bandzie 'w(q)rwe' będzie teraz normą?
Debilu w którym miejscu przeczytałeś, że sugeruję zgłaszanie skarg do adminów??????
Napisałem, że ktoś cię banuje, nie wiem kto, może ten moderator z Lechii Gdańsk.

byłeś tu banowany conajmniej 7 razy debilu i o to mi chodzi, że jesteś taki chory psychicznie, że nie zdajesz sobie sprawy że jesteś w czołówce banowanych daunów (...).
Jak ogromne emocje muszą targać tobą, "lekarzu", że się właśnie przyznałeś do co najmniej siedmiu skarg na mnie administracji tego forum.
Teraz sugerujesz, że winny jest gdańszczanin, to co tam musiało się dziać na krakowskich komendach ...
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Sajcokapral
Posty: 42
Rejestracja: 13.05.2019, 01:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sajcokapral » 24.12.2019, 06:35

Generalnie I oficjalnie jestem Wislakiem i ku*** urodziłem się w Nowym Sączu i zyje KU.. wa zajebiscie..
Hehe I to prawda że Wisla rzadzi w całej Polsce kto nie kuma no to rura I tyle w temacie...
Szukam chetnych na mecz POLSKA Ukraina I POLSKA Rosja GENERALNIE PLAN TAKI BY ZORGANIZOWAC GRUPE 300 SPARTAN Z MALOPOLSKI I ZADEMONSTROWAC JA PUBLICZNIE SZCZERZE MAM WYRABANE NA TO KTO ZA KIM JEST BO POWINNO SIE WALCZYC Z SYSTEMEM NIE LUDZMI I SZCZERZE MOGE WYJSC SAM PRZED SZEREG I NIEMAM WATPLIWOSCI ZE CALY STADION PODCHWYCI TEMAT GORACY JAK SWIEZA BULECZKA ...

KozakZKiji
Posty: 6
Rejestracja: 19.08.2017, 01:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KozakZKiji » 27.12.2019, 13:52

KozakZKiji pisze:
14.12.2019, 20:53
Kraków i jego porachunki stał się tematem medialnym i okazją do natrzepania kapuchy. Po tvn-owym konfidencie teraz książkę napisał byly gniazdowy cracovii, pismak wojciech mucha, pt miasto noży. Kto wie może kolejny bedzie film w stylu donnie brasco a nakrecą go wspolnie locha z masterem, a w główne role wcielą sie karolak i strachu.
Jednak nie karolak ze strachem, tylko antek.

KozakZKiji
Posty: 6
Rejestracja: 19.08.2017, 01:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KozakZKiji » 27.12.2019, 17:39

Weź dzieciaku idź opierdol kolbe staremu, chyba ze nie wiesz kto nim jest bo nie wiesz w którym burdelu cie zrobili.

V.a.l.o
Posty: 42
Rejestracja: 01.10.2019, 00:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: V.a.l.o » 28.12.2019, 20:47

halodrol pisze:
21.12.2019, 08:47
glwtrcd pisze:
20.12.2019, 18:07
Dozo niewiem co ty robisz foxowi ale musi być dobrze
ze cie jeszcze niewypierdolil z tego forum
Najlepiej, że jest tu jeden jedyny moderator, który go kasuje, ale zagląda raz na 2 miesiące.

Dyziu byłeś tutaj banowany 7? 8? 10? razy. To jest poziom valo, low kicka i im podobnych c****
Nie daje ci to kompletnie nic do myślenia, że jednak jesteś debilem?
Problem twoj brudasie jest jeden.Nie doczytałeś co napisałem.Co pożniej sie potwierdziło o 60,konfidentach i modelkach debilu ;-)
Hej hej... :!:

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kartek » 29.12.2019, 00:10

V.a.l.o pisze:
28.12.2019, 20:47
Problem twoj brudasie jest jeden.Nie doczytałeś co napisałem.Co pożniej sie potwierdziło o 60,konfidentach i modelkach debilu ;-)
Odezwał się, przyjebaniec. Już chyba wszyscy zapomnieli jak się u was pruły dupska, ilu przeżutów macie za "braci", i że poza machaniem siekierą g*wno znaczycie...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 490, KamykOKS, masteron, pudel, Xsexx i 247 gości