Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Hutnik_Pany
Posty: 128
Rejestracja: 20.07.2007, 19:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hutnik_Pany » 26.05.2022, 00:44

wkswawelhooligans pisze:
25.05.2022, 14:47
Każdy kto był tam chociaż trochę poważniejszy to od nich odbijał a potem ich tlamsil i musieli mówić „dzień dobry” to sam pomyśl jaka tam trauma musi byc.
Odbijali od nas nie trochę poważniejsi, ale duże pizdy, które nie mogły wytrzymać ciśnienia. Owszem nie łatwo być i działać w małym Hutniku, ale trzeba też miec duże jaja, aby przeciwstawiać się sąsiadkom z Błoń.

A większość z tych co się przerzucili to bardzo żle skończyła. Np. P. i K. już nie żyją, D.jest żywym trupem, a S. został 60.



Sadol06
Posty: 8
Rejestracja: 27.05.2022, 00:16

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sadol06 » 27.05.2022, 00:36

Hahaha niemożliwe, jedna udana akcja i ile gumiorów nagle się pojawiło na forum. Wiekopomne wydarzenie, koniecznie sobie wytatuujcie datę tego zwycięstwa, bo to taka wasza bitwa pod grunwaldem. Co do kumania się hutnika z cracovią, to zupełnie mnie to nie dziwi - jedni i drudzy od zawsze mieli spore braki w uzębieniu więc mogą sobie teraz nawzajem podawać kutasa bez obaw że ktoś przygryzie. Prawda jest taka, że co ostrzejsi od hutnika odbijali, bo na ostrą huligankę w tym klubie po prostu nie ma szans, a ta wyliczanka powyżej niczego w tej kwestii nie zmienia. Hutnik zawsze był i będzie śmiesznym małym klubem z fanami których się goni w czasie wolnym od prawdziwych awantur. Jak byłem młodszy to testowano młodych na kibicach hutnika, żeby się zaprawiali przed prawdziwymi bojami z cracovią - tyle są gumiory warte. Teraz wisła jest słaba, więc możecie się puszyć. Za czasów WSH już byście siedzieli wszyscy w piwnicach, a tam neta nie ma, więc na forum byłby spokój. A jak tam toporka nogi? Dalej ma tam jakieś ślady po zadrapaniach?

molykotek
Posty: 29
Rejestracja: 30.09.2019, 18:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: molykotek » 27.05.2022, 01:08

Sadol06 pisze:
27.05.2022, 00:36
Hahaha niemożliwe, jedna udana akcja i ile gumiorów nagle się pojawiło na forum. Wiekopomne wydarzenie, koniecznie sobie wytatuujcie datę tego zwycięstwa, bo to taka wasza bitwa pod grunwaldem. Co do kumania się hutnika z cracovią, to zupełnie mnie to nie dziwi - jedni i drudzy od zawsze mieli spore braki w uzębieniu więc mogą sobie teraz nawzajem podawać kutasa bez obaw że ktoś przygryzie. Prawda jest taka, że co ostrzejsi od hutnika odbijali, bo na ostrą huligankę w tym klubie po prostu nie ma szans, a ta wyliczanka powyżej niczego w tej kwestii nie zmienia. Hutnik zawsze był i będzie śmiesznym małym klubem z fanami których się goni w czasie wolnym od prawdziwych awantur. Jak byłem młodszy to testowano młodych na kibicach hutnika, żeby się zaprawiali przed prawdziwymi bojami z cracovią - tyle są gumiory warte. Teraz wisła jest słaba, więc możecie się puszyć. Za czasów WSH już byście siedzieli wszyscy w piwnicach, a tam neta nie ma, więc na forum byłby spokój. A jak tam toporka nogi? Dalej ma tam jakieś ślady po zadrapaniach?
przejzyj sobie ten temat i zobacz kto najwiecej napierdala o tej akcji. Ewidentnie jedna smieszna ekipa z duzymm bolem d***.W dodatku zyjaca historia poteznego wsh ktore ich teraz bije :D
do tego specjalnie sie zarejestrowal zeby powiedziec ze sie duzo Hutnika tutaj zrobilo :D kolejny mistrz logiki

Sadol06
Posty: 8
Rejestracja: 27.05.2022, 00:16

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sadol06 » 27.05.2022, 09:38

No przejrzałem i ewidentnie więcej gumiorów się tu pojawiło. Szczerze jak tak sobie przemyślałem tę sprawę to może i dobrze się stało, że wisła dostała takiego liścia na odmułe. Obserwowałem już jakiś czas tych młodych gniewnych z wisły i krew mnie zalewa. Jestem w stanie sobie wyobrazić ten busik: kilku nastolatków w czapkach z daszkiem, żujących gumę z otwartą mordą napinający się przed dwoma lachonami z którymi jechali. A później przyszła weryfikacja i zostały brązowe ślady na majtkach od kelwina klajna. Tak jak tu pisali ludzie, dzisiaj huligan to jest zapuszczona broda, chudzielec na granicy wygłodzenia, markowy tshirt i regularnie aktualizowany instagram. Dodałbym jeszcze, że gaśnica z gazem. Tutaj przypominam wszystkim filmik z youtuba który odpalam jak chce sobie poprawic humor - starcie mlodej ferajny z sharksami pod zabka, ktore ograniczylo sie do psikniecia gazem z 20 metrow i ucieczki hahahahaha. No ale teraz mlodzi maja latwiejsza droge na szczyt w wisle bo juz nie ma zagrozenia ze kolega po szalu im bedzie bezposrednio w zoladku kawe wodą z czajnika zalewał. Ze smutkiem na twarzy ale szacun dla szczerbatych nowohucian za tę akcję, mam nadzieję że zrobi dla wisły więcej dobrego niż złego w dłuższej perspektywie.

szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 27.05.2022, 11:03

Sadol06 pisze:
27.05.2022, 00:36
Hahaha niemożliwe, jedna udana akcja i ile gumiorów nagle się pojawiło na forum. Wiekopomne wydarzenie, koniecznie sobie wytatuujcie datę tego zwycięstwa, bo to taka wasza bitwa pod grunwaldem. Co do kumania się hutnika z cracovią, to zupełnie mnie to nie dziwi - jedni i drudzy od zawsze mieli spore braki w uzębieniu więc mogą sobie teraz nawzajem podawać kutasa bez obaw że ktoś przygryzie. Prawda jest taka, że co ostrzejsi od hutnika odbijali, bo na ostrą huligankę w tym klubie po prostu nie ma szans, a ta wyliczanka powyżej niczego w tej kwestii nie zmienia. Hutnik zawsze był i będzie śmiesznym małym klubem z fanami których się goni w czasie wolnym od prawdziwych awantur. Jak byłem młodszy to testowano młodych na kibicach hutnika, żeby się zaprawiali przed prawdziwymi bojami z cracovią - tyle są gumiory warte. Teraz wisła jest słaba, więc możecie się puszyć. Za czasów WSH już byście siedzieli wszyscy w piwnicach, a tam neta nie ma, więc na forum byłby spokój. A jak tam toporka nogi? Dalej ma tam jakieś ślady po zadrapaniach?
Wisła ma za to takie braki i mocna ekipe ze konfidenci 60 sobie chodza po Krakowie

Prawilnyy
Posty: 477
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prawilnyy » 27.05.2022, 11:37

Po co wy piszecie z tym sadolem.Przecież to wukaeswawel na nowym koncie,pewnie jeden z szarakanów co zostali pogonieni i teraz siedzi i pisze swoje przemyślenia bo żal dupe ściska że już nie może być kibicem.

Hutnikowi się szacunek należy że potrafi coś działać w mieście całkowicie zdominowanym przez 2 inne ekipy.To tak jakby w Łodzi był jeszcze jeden klub którego kibice normalnie by działali na swoich rejonach od czasu do czasu robiąc akcję na Widzew lub ŁKS.
Zresztą patrząc na teledyski Hutnika to tam przypadkowych osób nie widać,raczej ludzie zaprawieni w bojach.

Prawilnyy
Posty: 477
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prawilnyy » 27.05.2022, 14:16

Właśnie kiedyś było pięknie bo tacy jak m.in. ty lecieli z forum w trybie natychmiastowym.Pewnie nie pamiętasz czegoś takiego jak OSTRZEŻENIA.Pamiętam jeszcze na starym koncie miałem spinę z typem z wrogiego klubu i inaczej się to wtedy rozwiązywało.

Zapraszam na priv.

Bananowy1959
Posty: 5
Rejestracja: 26.05.2022, 01:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Bananowy1959 » 27.05.2022, 18:46

Ja tylko jestem ciekawy jak rozwinie się sprawa na mieście w związku z zatrzymaniami HKSu, a wiadome przez czyje zeznania cała ekipa została pomielona

Prawilnyy
Posty: 477
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prawilnyy » 28.05.2022, 11:30

No co,na razie wychodzi że ten twój zgodowicz to jedynie internetowy krzykacz.Zero konkretów ale poczekam jeszcze.

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Königshütte » 28.05.2022, 11:59

Ten internetowy klaun wszędzie pisze o starych czasach, poucza gdzie kto ma jechać i co robić, po czym ocenia wartość bojową ekipy na podstawie groźnych teledysków.
Bandycki Batory

eNGie
Posty: 404
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 28.05.2022, 13:08

[link]

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kepi » 28.05.2022, 14:57

kurestwa na cracovii ciąg dalszy.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

Kibic_janusz
Posty: 167
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kibic_janusz » 28.05.2022, 15:45

Wielki sukces hardkorowych chuliganów Beskidu-nastraszenie dziadków i rodzin z dziećmi. Od razu widać że to ekipa nie z pierwszej łapanki.


[link]

Kuzyn Burmistrza
Posty: 221
Rejestracja: 26.04.2016, 19:51

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kuzyn Burmistrza » 28.05.2022, 16:49

Kibic_janusz pisze:
28.05.2022, 15:45
Wielki sukces hardkorowych chuliganów Beskidu-nastraszenie dziadków i rodzin z dziećmi. Od razu widać że to ekipa nie z pierwszej łapanki.


[link]
a to nie chodziło o jakiegoś zabłąkanego Wiślaka/Cracoviaka na trybunach Wieczystej?

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wkswawelhooligans » 28.05.2022, 17:05

Jak tu kiedyś pisałem ze wasz konflikt z filipem się ciekawie rozwija to większość tutaj smieszkowała bo nie wiedziała nawet o co chodzi. A teraz jak zaczął wyciągać wasze brudy i zapowiedział ze sam was rozjebie to stał się wrogiem nr1 i nagle wszyscy zaczeliscie za nim jeździć bo się jeszcze Polska dowie jakie zasadowe sztywniaki świętowały szpagaty w WSH.

Adam K
Posty: 14
Rejestracja: 23.01.2022, 12:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Adam K » 28.05.2022, 17:07

Okiem obiektywnego obserwatora meczu Wieczysta-Beskid... Kibic Wieczystej podbił pod sektor Beskidu, zaczął prowokować, ubliżać. Akcja - reakcja i skończyło się kozaczenie.
Góry i Mazury

Kibic_janusz
Posty: 167
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kibic_janusz » 28.05.2022, 17:36

Adam K pisze:
28.05.2022, 17:07
Kibic Wieczystej podbił pod sektor Beskidu, zaczął prowokować, ubliżać
Jeden chłop sam wyskoczył do całej ekipy wyjazdowej Beskidu? Konkretnych kocurów ma Wieczysta w szeregach, ciekawe kiedy zaczną bramki na rynku przejmować

GrubyXXX
Posty: 31
Rejestracja: 11.10.2021, 21:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: GrubyXXX » 28.05.2022, 18:15

Wisla Devils pisze:
28.05.2022, 14:05
I co pejsy teraz zrobicie z Dekazem jak jest na niego papier? Przypucowal się gdzie reszta siedzi cicho. Możecie jeździć za H. i go r******* ale zeznan z prokuratury nie usunięcie. A to jak chcecie to zatuszować pokazuje tylko jakie jest u was skurwienie. Kicior gang.
Hahahaha Filipa pogonili bo maial papier na dekaza a rasiu to co ? Tez ma imunited. A Rybicki co posuwa gabryske Adriana zielonego tez po szpagacie może bujać sie bo wziął babę w opiekę?Jak wam nie wstyd ale to przecież rodzina to można. A jak tam sprawa meksyka ? Tez nikt z waszych nie dał w prokuraturze ? Nie czasami najmłodszy z tych co mieli pieniądze na paletach i jego kolega ? Kolejny kapus. A wasz Mariuszem Zieliński zostanie pogoniony jak Master czy jego będziecie kitrac ?

Adam K
Posty: 14
Rejestracja: 23.01.2022, 12:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Adam K » 28.05.2022, 19:58

Kibic_janusz pisze:
28.05.2022, 17:36
Jeden chłop sam wyskoczył do całej ekipy wyjazdowej Beskidu?
Prowokator był jeden, tak.
Góry i Mazury

michal738
Posty: 1
Rejestracja: 28.05.2022, 20:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: michal738 » 28.05.2022, 20:42

Siemano. Nie znamy się ale jests sprawa. Porządni Polacy proszę o akcję.
1 Pojechać chłopaki w grupie do księdza Rydzyka do Torunia i spuścić jemu oraz dyrektorom radia maryja w******* tak żeby bolało ale nie za mocno. Okradli kogoś z mojej rodziny chuje pierdolone. Policja nic z tym nie robi. Liczę na was. Pokażcie że macie jaja.
2 Pojechać do Warszawa do siedziby PIS partii i pobić dyrektorów tak żeby bolało ale nie za mocno. Zmusić ich żeby państwo polskie zostało oddzielone od kościoła katolickiego oraz żeby Kaczyński Jarosław zrezygnował z funkcji prezesa PIS. Niech ten kraj wreszcie będzie ku*** normalny. Pokażcie charakter.
Pozdro.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kkrawczyk » 28.05.2022, 22:30

michal738 pisze:
28.05.2022, 20:42
Siemano. Nie znamy się ale jests sprawa. Porządni Polacy proszę o akcję.
1 Pojechać chłopaki w grupie do księdza Rydzyka do Torunia i spuścić jemu oraz dyrektorom radia maryja w******* tak żeby bolało ale nie za mocno. Okradli kogoś z mojej rodziny chuje pierdolone. Policja nic z tym nie robi. Liczę na was. Pokażcie że macie jaja.
2 Pojechać do Warszawa do siedziby PIS partii i pobić dyrektorów tak żeby bolało ale nie za mocno. Zmusić ich żeby państwo polskie zostało oddzielone od kościoła katolickiego oraz żeby Kaczyński Jarosław zrezygnował z funkcji prezesa PIS. Niech ten kraj wreszcie będzie ku*** normalny. Pokażcie charakter.
Pozdro.
Prowadź wodzu
j**** urkaine

Sadol06
Posty: 8
Rejestracja: 27.05.2022, 00:16

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sadol06 » 29.05.2022, 01:24

Prawilnyy pisze:
27.05.2022, 11:37
Po co wy piszecie z tym sadolem.Przecież to wukaeswawel na nowym koncie,pewnie jeden z szarakanów co zostali pogonieni i teraz siedzi i pisze swoje przemyślenia bo żal dupe ściska że już nie może być kibicem.

Hutnikowi się szacunek należy że potrafi coś działać w mieście całkowicie zdominowanym przez 2 inne ekipy.To tak jakby w Łodzi był jeszcze jeden klub którego kibice normalnie by działali na swoich rejonach od czasu do czasu robiąc akcję na Widzew lub ŁKS.
Zresztą patrząc na teledyski Hutnika to tam przypadkowych osób nie widać,raczej ludzie zaprawieni w bojach.
Nie chce Ci niszczyć twoich urojeń, ale wiele lat temu gdy to byłem aktywny na wiśle, miałem taki immunitet, że żaden dresik z szalikiem nawet pewnie nie pomyślał o gonieniu mnie. Po prostu mój ojciec był "z miasta", o czym wiedziało sporo osób z klimatu. I w sumie ten immunitet to jedyna rzecz jaką tej kurwie zawdzięczam, to tak na marginesie, hehe. Więc sorry ale z kimś mnie pomyliłeś.

Co do przejęcia władzy w Polsce, to gdyby użyć do tego kibolskich rąk to pewnie władze po Pisie przejęłaby konfederacja, więc już chyba pis lepszy niż wolnorynkowe katotaliby

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pitfas » 29.05.2022, 07:28

Sadol06 pisze:
29.05.2022, 01:24
Prawilnyy pisze:
27.05.2022, 11:37
Po co wy piszecie z tym sadolem.Przecież to wukaeswawel na nowym koncie,pewnie jeden z szarakanów co zostali pogonieni i teraz siedzi i pisze swoje przemyślenia bo żal dupe ściska że już nie może być kibicem.

Hutnikowi się szacunek należy że potrafi coś działać w mieście całkowicie zdominowanym przez 2 inne ekipy.To tak jakby w Łodzi był jeszcze jeden klub którego kibice normalnie by działali na swoich rejonach od czasu do czasu robiąc akcję na Widzew lub ŁKS.
Zresztą patrząc na teledyski Hutnika to tam przypadkowych osób nie widać,raczej ludzie zaprawieni w bojach.
Nie chce Ci niszczyć twoich urojeń, ale wiele lat temu gdy to byłem aktywny na wiśle, miałem taki immunitet, że żaden dresik z szalikiem nawet pewnie nie pomyślał o gonieniu mnie. Po prostu mój ojciec był "z miasta", o czym wiedziało sporo osób z klimatu. I w sumie ten immunitet to jedyna rzecz jaką tej kurwie zawdzięczam, to tak na marginesie, hehe. Więc sorry ale z kimś mnie pomyliłeś.

Co do przejęcia władzy w Polsce, to gdyby użyć do tego kibolskich rąk to pewnie władze po Pisie przejęłaby konfederacja, więc już chyba pis lepszy niż wolnorynkowe katotaliby
Wiadomo, lepiej od 30 lat wybierać te same partie i ludzi przy tym liczyć na zmiany.

Kokinonero
Posty: 55
Rejestracja: 15.06.2014, 12:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kokinonero » 29.05.2022, 07:29

Apropo Beskidu to pokazuje on jaki Kraków jest słaby.

Myślałem, że chociaż Wisła coś znaczy ale wszystko prysło. Tu już naprawdę chodzi tylko o interesy.

Beskid jeździ po Krakowie nawet po 20 osób (Clepardia) , Myślenice czy Skawina w podobnych liczbach niby Wislackich bastionach

Ciśnie na tych meczach po Wiśle

Kroi flagę Wadowice jakiś czas temu.

Co robią Wiślacy?

Nic.

Trochę to śmieszne bo w dawnych czasach taka ekipa była by spacyfikowana by odechciało im się już jeździć na wyjazdy ale właśnie szacun teraz największy do tych mniejszych ekip które pokazują jaja w tych smutnych czasach

Mareczek86
Posty: 309
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 29.05.2022, 07:54

A to mało Beskid ma wrogów w województwie? Czemu nie robią też tego inni?

Sadol06
Posty: 8
Rejestracja: 27.05.2022, 00:16

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sadol06 » 29.05.2022, 09:57

a tym jednym kibicem wieczystej nie był czasem niejaki tomasz c. z kurdwanowa? podobno od stycznia 2011 już się nie udziela na cracovii, może został przerzutem?

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wkswawelhooligans » 29.05.2022, 11:41

Kokinonero pisze:
29.05.2022, 07:29
Apropo Beskidu to pokazuje on jaki Kraków jest słaby.

Myślałem, że chociaż Wisła coś znaczy ale wszystko prysło. Tu już naprawdę chodzi tylko o interesy.

Beskid jeździ po Krakowie nawet po 20 osób (Clepardia) , Myślenice czy Skawina w podobnych liczbach niby Wislackich bastionach

Ciśnie na tych meczach po Wiśle

Kroi flagę Wadowice jakiś czas temu.

Co robią Wiślacy?

Nic.

Trochę to śmieszne bo w dawnych czasach taka ekipa była by spacyfikowana by odechciało im się już jeździć na wyjazdy ale właśnie szacun teraz największy do tych mniejszych ekip które pokazują jaja w tych smutnych czasach
Obie krakowskie ekipy mocno cię przepraszają. Widzisz nikogo tu nie interesuje jakiś Beskid i musisz jakoś z tym żyć.

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: john22 » 29.05.2022, 13:35

liczby wyjazdowe pisze:
29.05.2022, 12:12
wkswawelhooligans pisze:
29.05.2022, 11:41
Kokinonero pisze:
29.05.2022, 07:29
Apropo Beskidu to pokazuje on jaki Kraków jest słaby.

Myślałem, że chociaż Wisła coś znaczy ale wszystko prysło. Tu już naprawdę chodzi tylko o interesy.

Beskid jeździ po Krakowie nawet po 20 osób (Clepardia) , Myślenice czy Skawina w podobnych liczbach niby Wislackich bastionach

Ciśnie na tych meczach po Wiśle

Kroi flagę Wadowice jakiś czas temu.

Co robią Wiślacy?

Nic.

Trochę to śmieszne bo w dawnych czasach taka ekipa była by spacyfikowana by odechciało im się już jeździć na wyjazdy ale właśnie szacun teraz największy do tych mniejszych ekip które pokazują jaja w tych smutnych czasach
Obie krakowskie ekipy mocno cię przepraszają. Widzisz nikogo tu nie interesuje jakiś Beskid i musisz jakoś z tym żyć.
miejcie dalej takie podejście, powielajcie błędy poprzedników to za parę lat już żadnego dobrego FC mieć nie będziecie

Beskid się rozrósł aż do momentu że jest pod parasolem ochronnym Zagłębia
Unia to samo tylko że Ruch, gdyby nie wasz układ z niebieskimi to wasze fc z tamtych okolic miałyby przejebane, ale nawet teraz mają jechane
inne miasta podobnie mógłbym wymieniać gdzie gdyby od lat ktoś o to zadbał (może nie czołówka która skupiała się na walce z ksc) ale młodzież sprawdzała się na na miastach w małopolsce to dziś mielibyście lepsze jakościowo i ilościowo FC
wiadomo, pewnych miast i tak byście nie zarazili miłością do Wisły ale może nie pzowolilibyście się im rozrosnąć albo zmienić wiary np. Oświęcim, początek lat 2000/2010 byli o wiele bardziej pro Wisła, co z tego zostało?
a ty się puszysz nawet jak wam flage Beskid wyjebał to wolicie pogonić wasz fc Wadowice niż im pomóc się odgryźć
Wadowice nie zostały pogonione za akcję z flagą.

Mareczek86
Posty: 309
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 29.05.2022, 18:13

Co wy macie z pisaniem do innych chłopów per dziewczęta? Całe województwo kibicowsko upadło, wislackie FC podupadły i prezentują mizerny poziom lub zostały rozwiązane. Miejscowe kluby czy lokalni rywale przejmują inicjatywę. Na Cracovii FC to też ciężki temat.

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: factoryproject » 29.05.2022, 21:05

Mareczek86 pisze:
29.05.2022, 18:13
Co wy macie z pisaniem do innych chłopów per dziewczęta? Całe województwo kibicowsko upadło, wislackie FC podupadły i prezentują mizerny poziom lub zostały rozwiązane. Miejscowe kluby czy lokalni rywale przejmują inicjatywę. Na Cracovii FC to też ciężki temat.
Pewnie że podupadały. Kraków stał się miastem interesów. A FC cóż, interesów nie za wiele a wielu fanatyków odbiło przez szarków i powstanie WRWE. Wisła jednak dalej będzie w topie bo fanatycy tam byli są i będą... 1 liga w niektóryc hFC zapowiada się mega ciekawie.
Przykład Olkusza pokaże kto rozdaje karty, wszystkie 3 FC w 1 lidze.

Prawilnyy
Posty: 477
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prawilnyy » 29.05.2022, 22:44

Sadol06 pisze:
29.05.2022, 01:24
Nie chce Ci niszczyć twoich urojeń, ale wiele lat temu gdy to byłem aktywny na wiśle, miałem taki immunitet, że żaden dresik z szalikiem nawet pewnie nie pomyślał o gonieniu mnie. Po prostu mój ojciec był "z miasta", o czym wiedziało sporo osób z klimatu. I w sumie ten immunitet to jedyna rzecz jaką tej kurwie zawdzięczam, to tak na marginesie, hehe. Więc sorry ale z kimś mnie pomyliłeś
Buhahah.Wzruszyła mnie twoja historia ale czemu wcześniej tego nie napisałeś?Vega by to do scenariusza wrzucił i byłbyś w filmie bad boy.

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oldfreak » 29.05.2022, 23:05

Mareczek86 pisze:
29.05.2022, 18:13
Co wy macie z pisaniem do innych chłopów per dziewczęta? Całe województwo kibicowsko upadło, wislackie FC podupadły i prezentują mizerny poziom lub zostały rozwiązane. Miejscowe kluby czy lokalni rywale przejmują inicjatywę. Na Cracovii FC to też ciężki temat.
Też mnie to drażni.a jaki wstyd potem musi być jak dana ekipa dostaje po głowach od tych "dziewczyn".

SzczenaHKS
Posty: 11
Rejestracja: 23.05.2022, 18:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SzczenaHKS » 30.05.2022, 00:40

Mareczek86 pisze:
29.05.2022, 07:54
A to mało Beskid ma wrogów w województwie? Czemu nie robią też tego inni?

Monster96
Posty: 196
Rejestracja: 22.09.2013, 11:46

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Monster96 » 30.05.2022, 07:46

liczby wyjazdowe pisze:
29.05.2022, 12:12


Inne miasta podobnie mógłbym wymieniać gdzie gdyby od lat ktoś o to zadbał (może nie czołówka która skupiała się na walce z ksc) ale młodzież sprawdzała się na na miastach w małopolsce to dziś mielibyście lepsze jakościowo i ilościowo FC
Największy zjazd to chyba Brzeszcze, Trzebinia i Chrzanów. Brzeszcze odkąd trzymający wszystko Lala został odpalony, Trzebinia Chrzanów w sumie sam nie wiem, ale to co pokazali jak koalicja Unia, Hejnał, Brzeszcze zawitała na Fablok. Ciekawa sytuacja. ktoś tutaj ostatnio pisał o sytuacji w Brzeszczach, ale nie mogę tego posta znaleźć?

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: john22 » 30.05.2022, 08:51

Monster96 pisze:
30.05.2022, 07:46
liczby wyjazdowe pisze:
29.05.2022, 12:12


Inne miasta podobnie mógłbym wymieniać gdzie gdyby od lat ktoś o to zadbał (może nie czołówka która skupiała się na walce z ksc) ale młodzież sprawdzała się na na miastach w małopolsce to dziś mielibyście lepsze jakościowo i ilościowo FC
Największy zjazd to chyba Brzeszcze, Trzebinia i Chrzanów. Brzeszcze odkąd trzymający wszystko Lala został odpalony, Trzebinia Chrzanów w sumie sam nie wiem, ale to co pokazali jak koalicja Unia, Hejnał, Brzeszcze zawitała na Fablok. Ciekawa sytuacja. ktoś tutaj ostatnio pisał o sytuacji w Brzeszczach, ale nie mogę tego posta znaleźć?
I wszystkie trzy FC, które wymieniłeś dalej jeżdżą w dobrych liczbach ;) po co w sumie takie wypowiedzi "największy zjazd, ale w sumie sam nie wiem..." wiadomo, że nie jest to to samo co 10-15 lat temu ale Brzeszcze to wręcz bym powiedział, że się odrodziły w ostatnim czasie. Chociaż przy niechęci do nich lokalnego Górnika też łatwo nie mają.

Sadol06
Posty: 8
Rejestracja: 27.05.2022, 00:16

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sadol06 » 30.05.2022, 10:39

Prawilnyy pisze:
29.05.2022, 22:44
Sadol06 pisze:
29.05.2022, 01:24
Nie chce Ci niszczyć twoich urojeń, ale wiele lat temu gdy to byłem aktywny na wiśle, miałem taki immunitet, że żaden dresik z szalikiem nawet pewnie nie pomyślał o gonieniu mnie. Po prostu mój ojciec był "z miasta", o czym wiedziało sporo osób z klimatu. I w sumie ten immunitet to jedyna rzecz jaką tej kurwie zawdzięczam, to tak na marginesie, hehe. Więc sorry ale z kimś mnie pomyliłeś
Buhahah.Wzruszyła mnie twoja historia ale czemu wcześniej tego nie napisałeś?Vega by to do scenariusza wrzucił i byłbyś w filmie bad boy.
hahahaha jak dla ciebie moja historia jest taka niespotykana to najlepiej cie podsumowuje. Pewnie wiedze o klimacie czerpiesz właśnie z filmów vegi i gazety krakowskiej internetowy ostrzaku :). Moja sytuacja nie jest taka niecodzienna, gangusów w rodzinie miało przynajmniej kilku grubasów z wisły sharks i dzięki temu mieli łatwiej w życiu - jeżeli powstał na ten temat artykuł na gk lub jakiś film to pewnie o tym wiesz. A jak tam twoje analizy teledysków hutnika? Wypatrzyłeś ostatnio jakiegoś twardziela? :))

GrubyXXX
Posty: 31
Rejestracja: 11.10.2021, 21:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: GrubyXXX » 31.05.2022, 20:42

wkswawelhooligans pisze:
28.05.2022, 17:05
Jak tu kiedyś pisałem ze wasz konflikt z filipem się ciekawie rozwija to większość tutaj smieszkowała bo nie wiedziała nawet o co chodzi. A teraz jak zaczął wyciągać wasze brudy i zapowiedział ze sam was rozjebie to stał się wrogiem nr1 i nagle wszyscy zaczeliscie za nim jeździć bo się jeszcze Polska dowie jakie zasadowe sztywniaki świętowały szpagaty w WSH.

Nie pogonią dekaza bo kto im da towar w kreskę 🤣. Tak sie kicioruje frajerów

kirkonq
Posty: 10
Rejestracja: 17.10.2021, 16:54

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kirkonq » 31.05.2022, 22:29

GrubyXXX pisze:
31.05.2022, 20:42
wkswawelhooligans pisze:
28.05.2022, 17:05
Jak tu kiedyś pisałem ze wasz konflikt z filipem się ciekawie rozwija to większość tutaj smieszkowała bo nie wiedziała nawet o co chodzi. A teraz jak zaczął wyciągać wasze brudy i zapowiedział ze sam was rozjebie to stał się wrogiem nr1 i nagle wszyscy zaczeliscie za nim jeździć bo się jeszcze Polska dowie jakie zasadowe sztywniaki świętowały szpagaty w WSH.

Nie pogonią dekaza bo kto im da towar w kreskę 🤣. Tak sie kicioruje frajerów
czy bohater o ktorym mowa, wystepuje w teledysku z malpa ? jesli tak to ktory to ? :D (jesli jest rozjebany to chyba mozna go pokazac swiatu ? czy to wbrew "zasadom" :)

Bananowy1959
Posty: 5
Rejestracja: 26.05.2022, 01:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Bananowy1959 » 31.05.2022, 23:36

kirkonq pisze:
31.05.2022, 22:29
GrubyXXX pisze:
31.05.2022, 20:42
wkswawelhooligans pisze:
28.05.2022, 17:05
Jak tu kiedyś pisałem ze wasz konflikt z filipem się ciekawie rozwija to większość tutaj smieszkowała bo nie wiedziała nawet o co chodzi. A teraz jak zaczął wyciągać wasze brudy i zapowiedział ze sam was rozjebie to stał się wrogiem nr1 i nagle wszyscy zaczeliscie za nim jeździć bo się jeszcze Polska dowie jakie zasadowe sztywniaki świętowały szpagaty w WSH.

Nie pogonią dekaza bo kto im da towar w kreskę 🤣. Tak sie kicioruje frajerów
czy bohater o ktorym mowa, wystepuje w teledysku z malpa ? jesli tak to ktory to ? :D (jesli jest rozjebany to chyba mozna go pokazac swiatu ? czy to wbrew "zasadom" :)
To jest główny pomysłodawca 😀😀Jacek by nie został pojechany, mimo pójścia na współpracę, tylko pewien incydent z pewną kobietą już Go wcześniej przekreślił 🙂

eNGie
Posty: 404
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 01.06.2022, 08:51

[link]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: wojtasssss1 i 180 gości