Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Mareczek86
Posty: 309
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 22.05.2022, 19:50

Ogarnijcie się, bo taka rozmowa do niczego nie doprowadzi. Obie ekipy krótkotrwale wasz sprzęt zrobił różnice czy to po jednej czy po drugiej stronie, ale patrząc w dłuższej perspektywie to zabił całe miasto i pół województwa. Dużo chłopów z jednej czy drugiej strony odpuściło działanie bo można łatwo wyłapać z kosy, a za akcje grożą już większe sankcje.



ling
Posty: 46
Rejestracja: 07.04.2011, 19:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ling » 22.05.2022, 21:01

Co za awantura miała miejsce na trybunach Wisły ?

Prawilnyy
Posty: 477
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prawilnyy » 22.05.2022, 23:13

https://www.youtube.com/watch?v=lvXXOMG5hBU

Tak dla rozluźnienia bo nie da się czytać tych pocisków i zgrywania prawilnych kiedy dwie krakowskie ekipy mają tyle za uszami że powinny się rozwiązać w trybie natychmiastowym i zawiesić działalność kibicowską na jakieś 10 lat i już nigdy się nie wpisać na tym zacnym forum.

Kumatyinaczej,hyclekrk,siemaszki06,john22,picoligans,halodrol weźcie sobie te moje słowa do serca.Przepraszam jeśli kogoś pominąłem.DO WIDZENIA WAM.

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wkswawelhooligans » 23.05.2022, 11:15

FlorianT pisze:
22.05.2022, 23:57
Jakoś w czasach tkwm, do czasu gdy was gts nie odstawił, jakoś zupełnie wam to nie przeszkadzało. Teraz chcesz robić za jakiegoś mentora, ty decyzyjny człowieku z Wrocławia? Żałośni jesteście w c*** prawilne malinowe.
Nie tylko nie przeszkadzało. Nie było drugiej ekipy tak zajaranej krakowskim sprzętowym klimatem jak Śląsk. Sami go chętnie używali wiec nikt normalny z Wrocławia czegoś takiego nie napisze. A to wyzej to na Śląsku najwyżej klaszcze to skąd ma wiedzieć takie rzeczy

Prawilnyy
Posty: 477
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prawilnyy » 23.05.2022, 16:57

wkswawel po c*** się tu pocisz skoro NIE KIBICUJESZ I KIBICOWANIE KRAKOWSKIM KLUBOM TO WSTYD według ciebie?

FlorianT a ciebie czasem nie dopadła jakaś mania prześladowcza że wszędzie widzisz malinowych??Jednak ta Wielkopolska to jest stan umysłu.

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wiernyioddany » 23.05.2022, 17:18

nikodem pisze:
23.05.2022, 17:11
Jak tam wislacy po wpierdolu od Hutnika?
Ale Ty jesteś strasznym debilem, każdy kolejny post jest głupszy od poprzedniego .

PS: Masz pewnie z 15 lat i może nie wiesz ale... kilka lat temu ŁKS też miał starcie z Hutnikiem.
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Bączyński » 23.05.2022, 17:38

superwisła trafofiona przez Hutnik,cale to wrwe coraz bardziej sie ośmiesza.
jprdl człowieku ty się do każdego newsa tasujesz na tym forum,jakieś głupie zaczepki ciągle jak coś wyczytasz w necie.
No zdarza się,że mniejszy pierdolnie większego-tak jak ŁKS dostał rok temu na liczby od Rakowa.Kilkanaście lat temu ŁKS został wyjebany z flagi przez Szczakowiankę.Chyba byś po takim niusie pierdolnął na jaskółe z mostu do rzeki (jeśli jakaś w ogóle płynie przez Łódź).

tsw.j
Posty: 4
Rejestracja: 02.04.2007, 15:56
Lokalizacja: krk

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: tsw.j » 23.05.2022, 18:25

Co wy pierdolicie od nas jedna smyczka stracona małolat 1uciekl do lasu wy zagazowani z taką przewagą nic nie zrobiliście

nowahuta
Posty: 7
Rejestracja: 06.05.2018, 19:35

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nowahuta » 23.05.2022, 18:29

przypalowiec z forum pisze:
23.05.2022, 17:51
Wy tak serio o tym wpierdolu Hutnika ? Przeciez oni dobrze wiedza kogo trafili a gloryfikuja to jakby zlapali bande. Pomijajac fakt ze nie dostali sprzetem to duzo mowi kogo trafili.
Nikt niczego nie gloryfikuje, suche fakty i tyle. I to nie nasz problem jaki skład wysylacie na mecz układu chuligańskiego. Że nie były to asy było widać od pierwszych sekund tego incydentu. Ale sprzęt i kominiarki mieli bo się nimi afiszowali zza milicji gdy już było po wszystkim.

SzczenaHKS
Posty: 11
Rejestracja: 23.05.2022, 18:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SzczenaHKS » 23.05.2022, 18:35

tsw.j pisze:
23.05.2022, 18:25
Co wy pierdolicie od nas jedna smyczka stracona małolat 1uciekl do lasu wy zagazowani z taką przewagą nic nie zrobiliście
1 małolat uciekł? Hahahahaah przecież część waszego składu znalazła się w tym lesie żeby potem obsrani wsiąść do busa,jak kolega wyżej napisał jak wysyłacie jakis małolatów którzy potem są odważni za plecami policji oczywiście ze sprzętem to wy serio się nie możecie nazywać poważna chuliganka. Gdyby nie to że jechaliśmy w takiej obstawie wąsów to byśmy was tam zjedli jak Ci wasi super zawodnicy padali od pierwszych strzałów 🤣

tsw.j
Posty: 4
Rejestracja: 02.04.2007, 15:56
Lokalizacja: krk

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: tsw.j » 23.05.2022, 18:37

Szkoda słów na brednie

SzczenaHKS
Posty: 11
Rejestracja: 23.05.2022, 18:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SzczenaHKS » 23.05.2022, 19:06

tsw.j pisze:
23.05.2022, 18:37
Szkoda słów na brednie
Nie szkoda słów tylko brak argumentów,ale poniekąd ci się nie dziwię, jesteś pewnie ze starej gwardii więc pamiętasz wisle która miała mocna bandę,teraz to nawet nie jest 10% tego co kiedyś,uszyliscie sobie flagę devils i na tym skończyła się wasza chuligańska działalność,ale rozumiemy młody skład,wracali po nieprzespanej nocce, prosto z melanżu a i tak dzielnie stawiali opór!!! 🤣🤣🤣

tsw.j
Posty: 4
Rejestracja: 02.04.2007, 15:56
Lokalizacja: krk

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: tsw.j » 23.05.2022, 20:04

Byłem w busie ja pamiętam i byłem jak z Jaga wam pod kasy 20lat temu my wjechaliśmy pod kasy więc powiedz prawdę nas do bicia było mało taki niedzielny wyjazd i tak my się obronili za słabi jesteście na 20 z czego do bicia 5

wafel10
Posty: 39
Rejestracja: 03.05.2018, 08:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wafel10 » 23.05.2022, 21:11

Zmieńcie sobie nicki na „Farmazoniarze z Reymonta”. Co wy pierdolicie o tym kto jechał, od kiedy na układ jeżdżą sobie osiedlowe janki? Polska scena kibicowska to dno i metr mułu. Jak nie ma zdjęć to nie ma incydentu

SzczenaHKS
Posty: 11
Rejestracja: 23.05.2022, 18:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SzczenaHKS » 23.05.2022, 22:39

tsw.j pisze:
23.05.2022, 20:04
Byłem w busie ja pamiętam i byłem jak z Jaga wam pod kasy 20lat temu my wjechaliśmy pod kasy więc powiedz prawdę nas do bicia było mało taki niedzielny wyjazd i tak my się obronili za słabi jesteście na 20 z czego do bicia 5
Ok,wg relacji Ultra Wisła w Chorzowie było was 7 dych. Ten bus mógł spokojnie pomieścić połowę albo najmniej 1/3 tej liczby.Mieliscie jedną flagę-Devils. Zatem co ty do mnie p********* o niedzielnym składzie i 5 osobach do bicia,chyba że tak wygląda obecnie wasza banda to zwracam honor.

Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 23.05.2022, 23:03

SzczenaHKS pisze:
23.05.2022, 22:39
tsw.j pisze:
23.05.2022, 20:04
Byłem w busie ja pamiętam i byłem jak z Jaga wam pod kasy 20lat temu my wjechaliśmy pod kasy więc powiedz prawdę nas do bicia było mało taki niedzielny wyjazd i tak my się obronili za słabi jesteście na 20 z czego do bicia 5
Ok,wg relacji Ultra Wisła w Chorzowie było was 7 dych. Ten bus mógł spokojnie pomieścić połowę albo najmniej 1/3 tej liczby.Mieliscie jedną flagę-Devils. Zatem co ty do mnie p********* o niedzielnym składzie i 5 osobach do bicia,chyba że tak wygląda obecnie wasza banda to zwracam honor.
Z tego co mi wiadomo to duże busy pomieszczą 16-20 osób max więc ja nie wiem jakim cudem ci wychodzi połowa, nie mówiąc o tym że na takie mecze nie jeżdżą tylko h, akurat na mecze Ruchu jeździ dużo osób z różnych wiślacki grup. Nie ujmuje waszej wygranej no ale oklepaliście chłopów w przewadze plus dla was a karawana jedzie dalej

absnet
Posty: 43
Rejestracja: 03.05.2019, 07:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: absnet » 23.05.2022, 23:52

Tak bardzo to wiarygodne że w busie jechały same przypadkowe osoby, zwłaszcza że doskonale na dzielnicy wiedzieliście że się mobilizujemy, mimo spadku aby godnie pożegnać poziom centralny… Rozumie również że na mecz na Cichą pojechali fani piłki nożnej aby obejrzeć dobry II ligowy mecz
A jeśli nie to właśnie, oto w tej zabawie chodzi..

Hutnik_Pany
Posty: 128
Rejestracja: 20.07.2007, 19:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hutnik_Pany » 24.05.2022, 00:06

tsw.j pisze:
23.05.2022, 18:25
Co wy pierdolicie od nas jedna smyczka stracona małolat 1uciekl do lasu wy zagazowani z taką przewagą nic nie zrobiliście
Oprócz smyczki Kurdwanów straciliście również bluzę Socios. Z wami jechały również conajmniej 2 dziewczyny, którym, z szacunku dla kobiet, nic nie zrobiliśmy. Tak w ogóle to na tym Kurdwanowie musicie miec bandę c**** skoro na ważny kibolsko mecz waszej chuligańskiej zgody jedziecie z dala od głównej grupy, w dodatku z panienkami. Przed linczem uratowały was tylko psy, gotowe do użycia shotgunów. Wiem, was bylo tylko max 20 osób, nas 10 x tyle, ale to nie nasz problem, że pojechało was tak mało. Kolejnym razem proporcje mogą być odwrotne. Wracając z meczu liczyliśmy, że spróbujecie sie zrewanżować na Starej Hucie. Mieliście dużo czasu na zorganizowanie się. Ale chyba na wiśle nie ma kto już tego zrobic.
Tak na marginesie, to osoby z ostatniego autobusu spostrzegły kilka aut na rzeszowskich tablicach. Byc może była to Resovia udająca sie do Opola. Nasi ruszyli na nich, ale niestety samochody zdążyły odjechać. Szkoda, bo mogliśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 24.05.2022, 00:25

Hutnik_Pany pisze:
24.05.2022, 00:06
tsw.j pisze:
23.05.2022, 18:25
Co wy pierdolicie od nas jedna smyczka stracona małolat 1uciekl do lasu wy zagazowani z taką przewagą nic nie zrobiliście
Oprócz smyczki Kurdwanów straciliście również bluzę Socios. Z wami jechały również conajmniej 2 dziewczyny, którym, z szacunku dla kobiet, nic nie zrobiliśmy. Tak w ogóle to na tym Kurdwanowie musicie miec bandę c**** skoro na ważny kibolsko mecz waszej chuligańskiej zgody jedziecie z dala od głównej grupy, w dodatku z panienkami. Przed linczem uratowały was tylko psy, gotowe do użycia shotgunów. Wiem, was bylo tylko max 20 osób, nas 10 x tyle, ale to nie nasz problem, że pojechało was tak mało. Kolejnym razem proporcje mogą być odwrotne. Wracając z meczu liczyliśmy, że spróbujecie sie zrewanżować na Starej Hucie. Mieliście dużo czasu na zorganizowanie się. Ale chyba na wiśle nie ma kto już tego zrobic.
Tak na marginesie, to osoby z ostatniego autobusu spostrzegły kilka aut na rzeszowskich tablicach. Byc może była to Resovia udająca sie do Opola. Nasi ruszyli na nich, ale niestety samochody zdążyły odjechać. Szkoda, bo mogliśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
Wisła to nie hutnik że jeździ was po 50 osób na mecze a od święta po 300, na mecze Ruchu zbierają się różni fani Wisły tak ciężko to zrozumieć? Trafiliście busa jeszcze samotnego fajnie ale przestanie się tak do tego tasować jakbyście flagę wyjebali

SzczenaHKS
Posty: 11
Rejestracja: 23.05.2022, 18:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SzczenaHKS » 24.05.2022, 09:02

Galileusz pisze:
24.05.2022, 00:25
Hutnik_Pany pisze:
24.05.2022, 00:06
tsw.j pisze:
23.05.2022, 18:25
Co wy pierdolicie od nas jedna smyczka stracona małolat 1uciekl do lasu wy zagazowani z taką przewagą nic nie zrobiliście
Oprócz smyczki Kurdwanów straciliście również bluzę Socios. Z wami jechały również conajmniej 2 dziewczyny, którym, z szacunku dla kobiet, nic nie zrobiliśmy. Tak w ogóle to na tym Kurdwanowie musicie miec bandę c**** skoro na ważny kibolsko mecz waszej chuligańskiej zgody jedziecie z dala od głównej grupy, w dodatku z panienkami. Przed linczem uratowały was tylko psy, gotowe do użycia shotgunów. Wiem, was bylo tylko max 20 osób, nas 10 x tyle, ale to nie nasz problem, że pojechało was tak mało. Kolejnym razem proporcje mogą być odwrotne. Wracając z meczu liczyliśmy, że spróbujecie sie zrewanżować na Starej Hucie. Mieliście dużo czasu na zorganizowanie się. Ale chyba na wiśle nie ma kto już tego zrobic.
Tak na marginesie, to osoby z ostatniego autobusu spostrzegły kilka aut na rzeszowskich tablicach. Byc może była to Resovia udająca sie do Opola. Nasi ruszyli na nich, ale niestety samochody zdążyły odjechać. Szkoda, bo mogliśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
Wisła to nie hutnik że jeździ was po 50 osób na mecze a od święta po 300, na mecze Ruchu zbierają się różni fani Wisły tak ciężko to zrozumieć? Trafiliście busa jeszcze samotnego fajnie ale przestanie się tak do tego tasować jakbyście flagę wyjebali

Wcale się nie tasujemy tylko stwierdzamy fakty z trasy, nie nasza wina że wysyslacie samotne busy na zgodę chuligańska gdzie nikt nie umie się postawić,ciekawe czy ruchowi się przyznaliście tak swoją drogą do sytuacji 🤣 Wisła to nie Hutnik że jeździ po 50 osób? To jak na mecz zgody h wysyłacie 70btakich osób jakich wysyłacie aż jestem ciekawy kto jeździ na wasze wyjazdy, lepiej 50 konkretnych niż 500 szemranych, ale racja karawana jedzie dalej tylko naprawdę wasz brak organizacji to nie jest żadna wymowka, jakby sytuacja była w drugą stronę to osoby z wnh by pisały że jesteśmy banda c**** i tak dalej,tego jestem pewien.

Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 24.05.2022, 10:30

SzczenaHKS pisze:
24.05.2022, 09:02
Galileusz pisze:
24.05.2022, 00:25
Hutnik_Pany pisze:
24.05.2022, 00:06


Oprócz smyczki Kurdwanów straciliście również bluzę Socios. Z wami jechały również conajmniej 2 dziewczyny, którym, z szacunku dla kobiet, nic nie zrobiliśmy. Tak w ogóle to na tym Kurdwanowie musicie miec bandę c**** skoro na ważny kibolsko mecz waszej chuligańskiej zgody jedziecie z dala od głównej grupy, w dodatku z panienkami. Przed linczem uratowały was tylko psy, gotowe do użycia shotgunów. Wiem, was bylo tylko max 20 osób, nas 10 x tyle, ale to nie nasz problem, że pojechało was tak mało. Kolejnym razem proporcje mogą być odwrotne. Wracając z meczu liczyliśmy, że spróbujecie sie zrewanżować na Starej Hucie. Mieliście dużo czasu na zorganizowanie się. Ale chyba na wiśle nie ma kto już tego zrobic.
Tak na marginesie, to osoby z ostatniego autobusu spostrzegły kilka aut na rzeszowskich tablicach. Byc może była to Resovia udająca sie do Opola. Nasi ruszyli na nich, ale niestety samochody zdążyły odjechać. Szkoda, bo mogliśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
Wisła to nie hutnik że jeździ was po 50 osób na mecze a od święta po 300, na mecze Ruchu zbierają się różni fani Wisły tak ciężko to zrozumieć? Trafiliście busa jeszcze samotnego fajnie ale przestanie się tak do tego tasować jakbyście flagę wyjebali

Wcale się nie tasujemy tylko stwierdzamy fakty z trasy, nie nasza wina że wysyslacie samotne busy na zgodę chuligańska gdzie nikt nie umie się postawić,ciekawe czy ruchowi się przyznaliście tak swoją drogą do sytuacji 🤣 Wisła to nie Hutnik że jeździ po 50 osób? To jak na mecz zgody h wysyłacie 70btakich osób jakich wysyłacie aż jestem ciekawy kto jeździ na wasze wyjazdy, lepiej 50 konkretnych niż 500 szemranych, ale racja karawana jedzie dalej tylko naprawdę wasz brak organizacji to nie jest żadna wymowka, jakby sytuacja była w drugą stronę to osoby z wnh by pisały że jesteśmy banda c**** i tak dalej,tego jestem pewien.
Dalej nie rozumiesz, twój mały móżdżek i rozmiary twojej ekipy nie potrafią pojąć że nie tylko ekipa może jechać na takie mecze ale już c*** z tym gratki dla was zróbcie jeszcze ze 3 grafy(jeden już powstał) koszulki wydajcie i oprawę zróbcie ze trafiliście busa wiślaków No ku*** sztos w c***

Ofensywaa
Posty: 3
Rejestracja: 29.04.2022, 16:24

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Ofensywaa » 24.05.2022, 11:11

Pomijając już tą sytuacje to ciekawy klimat tam macie w tym Krakowie jak na układ chuligański jeździ kto chce, no ale wiadomo w relacji jak się nic nie dzieje lepiej wygląda jak "nas 100 os" a że połowa albo większość to ludzie spoza klimatu to już nie ważne, do czasu aż przyjdzie weryfikacja że trzeba wyjść się bić wtedy jest głupie tłumaczenie.

"Jest to układ chuligański i na takich zasadach będzie kontynuowany" - coś się zmieniło od tamtego czasu ? Teraz jest zgoda czy układ chuligański ale w sumie to każdy sobie może jeździć ?

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wkswawelhooligans » 24.05.2022, 15:06

Akcja życia hutnika, aż trzeba grafy smarować. Kiedy gadżety z okazji oklepania jednego busa w 200 osób? Wasze 5 minut zaraz się skończy tak jak romans z żydami i szybko wrócicie tam gdzie wasze miejsce

nowahuta
Posty: 7
Rejestracja: 06.05.2018, 19:35

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nowahuta » 24.05.2022, 15:31

wkswawelhooligans pisze:
24.05.2022, 15:06
Akcja życia hutnika, aż trzeba grafy smarować. Kiedy gadżety z okazji oklepania jednego busa w 200 osób? Wasze 5 minut zaraz się skończy tak jak romans z żydami i szybko wrócicie tam gdzie wasze miejsce

napisal reprezentant ekipy, ktora chwali sie w necie fantami zabranymi dzieciom z Akademii Piłkarskiej i kazdym zamazanym bazgrołem

poza tym nie w 200 osób jeden bus, bo gdy z pierweszego autokaru, który nieco oderwał się od eskorty, dobiegało pierwsze 5-10 osób to spora czesc wisly byla juz w lesie lub z powrotem w busie, mimo, ze chwile wczesniej caly sklad w grupie beztroskoko popalal sobie papieroski na postoju. Gdy zajechala reszta to juz byla prawie po wszystkim

a kazdy wasz tekst o wspieraniu Ruchu w ramach ukladu chuligańskiego to takie samozaoranie jakiego Polska jeszcze nie widziała. O rozjebusach i ukladach z policją świat sie dowiedzial z kilkuletnim opoznieniem, teraz niech wszyscy widzą jak swietnie jestescie zgrani i zorganizowani

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wkswawelhooligans » 24.05.2022, 15:54

Mocne słowa jak na kogoś kto całe życie wyłączając ostatnie trzy lata przesiedział w kanałach pod butem na hucie. Powinieneś pamiętać jak kończyło się wasze wychylanie nosów ze swoich osiedli. A jak nie to Toporek i Niemiec pewnie ci opowiedzą a może nawet pokaza.

wam się od tych dwóch bramek na mieście dobrze pojebalo ale wrócisz do szeregu szybciej niż ci się wydaje i wtedy wrócimy do tej dyskusji

kiszony
Posty: 74
Rejestracja: 05.09.2012, 18:57

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kiszony » 24.05.2022, 16:17

tobie tytus to chyba ktoś z Hutnika kiche butlą przestrzelił bo masz straszna zadre

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wkswawelhooligans » 24.05.2022, 16:46

Dokładnie, caly Kraków ma kompleks gladiatorów z Hutnika (honorowych i rycerskich). A Lechia i Arka ma kompleks Bałtyku. W takim świecie żyjesz jak myślisz ze kogoś obchodzi twój osiedlowy klubik dla 300 osób. Niedługo będziecie pierwsza siła Krakowa a potem przejmiecie cała Polskę a do boju poprowadzi was boczek „ja nie kibicuje” sprinter po czym nagra groźny teledysk.

kiszony
Posty: 74
Rejestracja: 05.09.2012, 18:57

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kiszony » 24.05.2022, 17:54

Rozumiem, że potwierdzasz, że siadałeś na butelce?

490
Posty: 227
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 490 » 24.05.2022, 20:57

Działo się tam coś konkretnego, czy kilka osób się wysypało na jedno auto... kolejny znak czasów- rozwodzić się tyle nad tego typu akcją, super
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

SzczenaHKS
Posty: 11
Rejestracja: 23.05.2022, 18:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SzczenaHKS » 24.05.2022, 21:04

przypalowiec z forum pisze:
24.05.2022, 19:12
nowahuta pisze:
24.05.2022, 15:31
wkswawelhooligans pisze:
24.05.2022, 15:06
Akcja życia hutnika, aż trzeba grafy smarować. Kiedy gadżety z okazji oklepania jednego busa w 200 osób? Wasze 5 minut zaraz się skończy tak jak romans z żydami i szybko wrócicie tam gdzie wasze miejsce

napisal reprezentant ekipy, ktora chwali sie w necie fantami zabranymi dzieciom z Akademii Piłkarskiej i kazdym zamazanym bazgrołem

poza tym nie w 200 osób jeden bus, bo gdy z pierweszego autokaru, który nieco oderwał się od eskorty, dobiegało pierwsze 5-10 osób to spora czesc wisly byla juz w lesie lub z powrotem w busie, mimo, ze chwile wczesniej caly sklad w grupie beztroskoko popalal sobie papieroski na postoju. Gdy zajechala reszta to juz byla prawie po wszystkim

a kazdy wasz tekst o wspieraniu Ruchu w ramach ukladu chuligańskiego to takie samozaoranie jakiego Polska jeszcze nie widziała. O rozjebusach i ukladach z policją świat sie dowiedzial z kilkuletnim opoznieniem, teraz niech wszyscy widzą jak swietnie jestescie zgrani i zorganizowani
Wszystko wszystkim ale żeby wypominać Wiśle brak zgrania i zorganizowania mając w historii taką szopkę gdzie delikatnie mówiąc się za bardzo nie popisaliście.
[link]

A jak uważasz że w Wiśle coś nie gra z organizacją zgraniem i w ogóle jest chujowo i jezdza same dziewczyny to nikt nie broni sie ustawic na trasie, jesli jest jak mówisz to chyba łatwy kąsek?


Piszecie o akcjach na chłopaków,które robili Ci sami ludzie którzy teraz łapią chłopaków od was więc nie wiem czy jest to powód do dumy. Z panem od teledysków sytuacja wyssana z palca. A co do meczu Hutnik-Wisloka, jest to jednak różnica w sprawie organizacji,racja mogliśmy się zaprezentować lepiej gdzie zdecydowana większość była pod kasami,a sektor dopiero zapełniał się u nas i byli w tamtym momencie na nim głównie ultrasi i zwykli kibice. Ani wtedy nie uciekaliśmy ani nie zaliczyliśmy oklepu tylko potrzebowaliśmy czasu na organizację co oczywiscie nie jest dla nas sytuacja na plus ale też nie jest to nie wiadomo jaki minus ,poza tym też jest to inna sytuacja kiedy wylatują 3 mocno chuligańskie bandy(Torcida,gladiatorzy z Rowu i Wisłoka) a ludzie z klubu który ma jedynie 300 kibiców i nic nie znaczy w Krakowie😂

molykotek
Posty: 29
Rejestracja: 30.09.2019, 18:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: molykotek » 24.05.2022, 23:21

dobre te tlumaczenia Wisly, wychodzi na to ze Hutnik trafil wislacki KKN i conajmniej remis

molykotek
Posty: 29
Rejestracja: 30.09.2019, 18:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: molykotek » 24.05.2022, 23:44

A i tak Wisła jest na plus bo przecież jej banda pocieła kiedyś pod domami chlopów z Hutnika po czym cała banda poszła w koronę :D Niezły tam cyrk jest i ku*** z logiki

absnet
Posty: 43
Rejestracja: 03.05.2019, 07:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: absnet » 25.05.2022, 00:06

Mój wczorajszy post był niejaką prowokacją, bo po trochu ten typ tłumaczenia był już obśmiany multum razy. Ktoś napisał prawdę później. Ale nie przyszło mi do głowy, że oficjalnym stanowiskiem Wisły będzie to, że od nich same gamonie jeżdżą na układ ponoć chuligański. A to dobre to już zostało oficjalnie ustalone. Więc tego się trzymajmy. Tak nie istniejemy w Nowej Hucie a w ogóle to od trzech lat zacząłem z domu wychodzić.

mds
Posty: 173
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mds » 25.05.2022, 00:25

A ja myślę że największym gamoniem jesteś Ty. Skoro wyciągasz takie wnioski.

absnet
Posty: 43
Rejestracja: 03.05.2019, 07:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: absnet » 25.05.2022, 01:46

Ja wiem doskonale do czego pijesz i nie rób zemnie gamonia bo kibicowanie nie polega na trzymaniu bramek tylko na jeżdżeniu na mecze. Od zawsze prowokacyjnie wrzeszczeliście nowa huta, nowa huta Wisełka. A ja po tej nowej hucie chodzę od dwudziestu lat w lecie w barwach i niech zdechnę albo nie doczekam rana jak skłamałem ale nawet nikt nie próbował mi ich skroić. (poza wybrykami przed meczami).Tak całe życie mieszkam w starej hucie. I to się ma tyle do głupich gadek o Bałtyku do którego nic nie mam ale ponoć nie mają swoich osiedli a my to mamy czy nie? A no tak mamy czyli nie cała Nowa Huta jest za Wisełką? Dobranoc.

Laurent
Posty: 68
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Laurent » 25.05.2022, 10:40

wkswawelhooligans pisze:
24.05.2022, 15:54
Mocne słowa jak na kogoś kto całe życie wyłączając ostatnie trzy lata przesiedział w kanałach pod butem na hucie. Powinieneś pamiętać jak kończyło się wasze wychylanie nosów ze swoich osiedli. A jak nie to Toporek i Niemiec pewnie ci opowiedzą a może nawet pokaza.

wam się od tych dwóch bramek na mieście dobrze pojebalo ale wrócisz do szeregu szybciej niż ci się wydaje i wtedy wrócimy do tej dyskusji
Na T. nie znalazł się fajter od was żeby go poskladać 1 na 1 w honorowej walce, Wyłapaliście kilka KO i dojechaliscie chłopa w grupie ze sprzętem. Rzeczywiscie powód do dumy, wielki GTS

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wkswawelhooligans » 25.05.2022, 14:47

Gdybys całe życie siedział pod butem na jednym osiedlu to tez by ci kompleksy uszami wychodziły, dlatego teraz przejmą Kraków a zaraz będą zdobywać Donbas

Każdy kto był tam chociaż trochę poważniejszy to od nich odbijał a potem ich tlamsil i musieli mówić „dzień dobry” to sam pomyśl jaka tam trauma musi byc. Dlatego jebniecie jednego busa tam jest sukcesem dekady i zaraz o tym zrobią koszulki i smyczki

A płaczek boczek łapany czy pod kinem świt czy pod tomexem wypierał się osiedlowego klubiku więcej razy niż nagrał teledysków ale dalej macha przed kamera maczeta bo „krakowski klimat” z którym obsraniec nie ma nic wspolnego.

Szkoda na nich czasu

SzczenaHKS
Posty: 11
Rejestracja: 23.05.2022, 18:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SzczenaHKS » 25.05.2022, 15:55

wkswawelhooligans pisze:
25.05.2022, 14:47
Gdybys całe życie siedział pod butem na jednym osiedlu to tez by ci kompleksy uszami wychodziły, dlatego teraz przejmą Kraków a zaraz będą zdobywać Donbas

Każdy kto był tam chociaż trochę poważniejszy to od nich odbijał a potem ich tlamsil i musieli mówić „dzień dobry” to sam pomyśl jaka tam trauma musi byc. Dlatego jebniecie jednego busa tam jest sukcesem dekady i zaraz o tym zrobią koszulki i smyczki

A płaczek boczek łapany czy pod kinem świt czy pod tomexem wypierał się osiedlowego klubiku więcej razy niż nagrał teledysków ale dalej macha przed kamera maczeta bo „krakowski klimat” z którym obsraniec nie ma nic wspolnego.

Szkoda na nich czasu

Ale ty p********* hahaha jak chłop od kilkunastu lat już nawija O Hutniku,to jak się wypiera jak dorbze wiecie kim on jest to wystarczyło go robić w 10 a potem się chwalić a nie pytać za kim jest XD stara Huta to nie jest jedno osiedle a 20 parę więc nie siej fermentu i lepiej poświęć swój cenny czas aby obciągnąć któremuś rekinkowi bo ostatnio to wam wychodzi najlepiej ciepli wierni wiślacy 😀 a jaka akcje najlepsza ma devils? O ile jakaś wgl ma?
Ps.brawurowe ciągnięcie kichy to nir akcja chuligańska

molykotek
Posty: 29
Rejestracja: 30.09.2019, 18:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: molykotek » 25.05.2022, 17:14

wkswawelhooligans pisze:
25.05.2022, 14:47
Gdybys całe życie siedział pod butem na jednym osiedlu to tez by ci kompleksy uszami wychodziły, dlatego teraz przejmą Kraków a zaraz będą zdobywać Donbas

Każdy kto był tam chociaż trochę poważniejszy to od nich odbijał a potem ich tlamsil i musieli mówić „dzień dobry” to sam pomyśl jaka tam trauma musi byc. Dlatego jebniecie jednego busa tam jest sukcesem dekady i zaraz o tym zrobią koszulki i smyczki

A płaczek boczek łapany czy pod kinem świt czy pod tomexem wypierał się osiedlowego klubiku więcej razy niż nagrał teledysków ale dalej macha przed kamera maczeta bo „krakowski klimat” z którym obsraniec nie ma nic wspolnego.

Szkoda na nich czasu
Niedawno jeszcze zeście sobie robili bluzy Wierność i płakali że Cracovia wam osiedla przezuca a teraz jestes dumny z przezutów na Wiśle :D Ładnie tam wam sie pozmienialo wszystko. W swiecie kibicowskim nie ma chyba przykladu na wieksze skurwienie niz wisla ostatnimi laty

Prawilnyy
Posty: 477
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prawilnyy » 25.05.2022, 23:02

Ten wukaeswawelchuligans to jakiś schizofrenik co najpierw pisał że nikogo normalnego w Krakowie nie obchodzi kibicowanie(tak powinno być po kompromitacjach obu ekip) a teraz zgrywa kumatego(inaczej) i rzuca ksywami dobrych chłopaków.
Ten Kraków to jednak stan umysłu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Biały,, Brzozovia53, Galileusz, Katun, kumkumkum, thesw i 187 gości