Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.11.2022, 14:54

GNLS1 pisze:
22.11.2022, 12:44
kapitan_swir_planeta pisze:
22.11.2022, 01:51

Często jem ostre jedzenie ale wybranka serca się nie skarżyła ;)
Nie znam sytuacji z Olszy, jeśli chodzi Ci o marsz to nikt nie dostał za polską flagę tylko za prucie się o banery wyrażające poparcie dla Ukrainy.
Sam nie jestem ich wielkim miłośnikiem, po prostu mamy wspólnego wroga, zobaczymy co przyniosą lata powojenne. Na razie mam do nich neutralny ale przyjazny stosunek, ruch skupiony wokół Azowa chce współpracować. Tutaj mogę Ci podesłać podcast o nich, myśle ze wyważony, nie zabrakło wzmianki o zgrzytach we wzajemnych relacjach.

[link]
Masz neutralny stosunek do ścierwa co wymordowało ponad 100tys Polaków, my ich utrzymujemy a oni z nas kpią? Jedni i drudzy to takie samo ścierwo. Jakie to jest niesamowicie żałosne jak media zryły berety ludziom... Wszędzie na każdym rogu masz dobrze ubranego, uśmiechniętego banderowca, którzy żyją na koszt Polskich podatników. .. Inne POpaprańce zakochane w szwabach. Co wy k**** pierdolone macie w tych łbach? Jak przyjade do ciebie na chate, wydymam siostrę, zajebie ojca i matkę, to za pare lat przyjadę to ugotujesz mi obiad i zabierzesz na wycieczkę po Krakowie?... To się ku*** nie mieści w głowie..
Współcześni Ukraincy nie chcą nas mordować i sa wdzięczni za pomoc w walce z putinowska Rosja.
Znam masę porządnych ludzi o prawicowych poglądach, których dziadkowie byli komunistami, w tym gronie znajda się milicjanci, esbecy, ubecy i paru politruków.
Czy potomkowie tych czerwonych, mimo bycia mądrzejszym od pradziadków, dziadków i rodziców, zasługują na infamię? Mamy kultywować dawne podziały? Jeśli tak, to co korzystnego wniesie to do życia i walki o wielka Polskę?
Teraz Ukraincy faktycznie podpadli robieniem szopki wokół tych pocisków i mianowaniem Melnyka, a niedługo przed inwazja - embargo na polską kolej. Może pojda po rozum do głowy, jeśli nie i okażą się niewdzięczni, to niech spierdalają. Tego nie umiem przewidzieć wiec skupiam się na wspomaganiu ich w wysiłkach w walce ze wspólnym wrogiem.
Co tyczy się Ukraińców mieszkających w Polsce, nie popieram ich imigrowania, powinni walczyć na wojnie albo po prostu mieszkać u siebie. jednak to groteskowe ze bardziej chłopakowi z Siemaszek przezzkadzaja ludzie z którymi mamy geopolityczne interesy, niż ciapaki i Murzyni sprowadzane do Polski przez januszy biznesu i psujacy rynek pracy.
Teraz odbije piłeczkę: cześć z Was dała się omamić tchórzom z ruchu narodowego i korwinistom, którzy bojąc się oskarżeń o rasizm przypierdalaja się do ukraińskich uchodźców, zamiast zwrócić uwagę na realny problem i tworzenie z Polski kraju multi kulti. I wraz z imigrantami z Azji i Afryki zwiększyła się np przestępczość seksualna, sami Ukraincy sa najspokojniejsza z mniejszości.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”



Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Osaka » 22.11.2022, 15:02

W takim Wroclawiu duzo mlodych ukrow pracuje w firmach ochroniarskich . Nawet nie wiecie ze te mlode ochroniarki z Impela to ukry. Osobiscie mnie te k**** daly na psy po awanturze na jednym stadionie we Wroclawiu. Specjalnie w firmach daja ich na stanowiska kierownicze bo nikt tak nie j**** Polakow jak ukraincy.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kat. » 22.11.2022, 15:25

kapitan_swir_planeta pisze:
22.11.2022, 14:54
Współcześni Ukraincy nie chcą nas mordować i sa wdzięczni za pomoc w walce z putinowska Rosja.
Panie kapitanie. Może ci uchodźcy, którzy faktycznie potrzebowali pomocy, są wdzięczni. Politycznie właśnie wyrażono nam wdzięczność splunięciem w ryj i awansem apologety rzezi wołyńskiej do rządu. Tyle o politycznym "ocieplaniu stosunków" i "wdzięczności".

Nie ten temat, sory za OT.

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.11.2022, 15:29

kat. pisze:
22.11.2022, 15:25
kapitan_swir_planeta pisze:
22.11.2022, 14:54
Współcześni Ukraincy nie chcą nas mordować i sa wdzięczni za pomoc w walce z putinowska Rosja.
Panie kapitanie. Może ci uchodźcy, którzy faktycznie potrzebowali pomocy, są wdzięczni. Politycznie właśnie wyrażono nam wdzięczność splunięciem w ryj i awansem apologety rzezi wołyńskiej do rządu. Tyle o politycznym "ocieplaniu stosunków" i "wdzięczności".

Nie ten temat, sory za OT.
Pełna zgoda, stąd daleko mi do miłowania Ukraińców.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kivloff » 22.11.2022, 19:03

Słuchaj no, trzeba działać. Głęboko wierzę, że jak dasz osobiste świadectwo jak ukry Cię zgnoiły, upokorzyły, potraktowały jak śmiecia, itp, to może wreszcie coś się ruszy w kibolskich sercach i ta pisanina na coś się przyda. Tylko żeby to były osobiste przeżycia, a nie jakieś zasłyszane anegdotki.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kivloff » 22.11.2022, 19:42

Ja to wiesz, pracuję z domu, nie wychodzę za wiele, tyle co na mecze, a daleko nie mam. Ale jak skrzywdził Cię jakiś Tadżyk albo Uzbek (podobno była np jakaś afera z gwałtami w uberze) - to też śmiało pisz swoje własne świadectwo. Podkreślam że własne - w internecie to można wiele napisać, ale jakbyś zaświadczył że to Ciebie jakiś Tadżyk źle dotknął czy coś... Nie żebym wiele mógł, ale może uda się poruszyć temat, że w Warszawie dzieje się krzywda dobrym chłopakom z prowincji.

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kapitan_swir_planeta » 22.11.2022, 20:03

kojotsonqwe pisze:
22.11.2022, 19:36
kivloff pisze:
22.11.2022, 19:03
Słuchaj no, trzeba działać. Głęboko wierzę, że jak dasz osobiste świadectwo jak ukry Cię zgnoiły, upokorzyły, potraktowały jak śmiecia, itp, to może wreszcie coś się ruszy w kibolskich sercach i ta pisanina na coś się przyda. Tylko żeby to były osobiste przeżycia, a nie jakieś zasłyszane anegdotki.
Ale ja nie pisze o ukrach tylko innych imigrantach typu uzbecy, tadzyki itd. mieszkancy warszawki na twittrerku pisza ze warszawa sie zmienia i to widac, a legionistki ze wszystko jest ok nic sie niedzieje hahaha
kapitan_swir_planeta pisze:
22.11.2022, 14:54
Teraz odbije piłeczkę: cześć z Was dała się omamić tchórzom z ruchu narodowego i korwinistom, którzy bojąc się oskarżeń o rasizm przypierdalaja się do ukraińskich uchodźców, zamiast zwrócić uwagę na realny problem i tworzenie z Polski kraju multi kulti. I wraz z imigrantami z Azji i Afryki zwiększyła się np przestępczość seksualna, sami Ukraincy sa najspokojniejsza z mniejszości.
Akurat ludzie z Mlodziezy Wszechpolskiej czy RN otwarcie o tym pisza.
https://twitter.com/krzysztofbosak/stat ... 5396164610
To się ceni, dobry ruch. Ale to tylko Twitter, bańka, niewielu ludzi go sledzi.
Poczekam aż zaczną robić szum.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Osaka » 23.11.2022, 11:19

Wez ty Witalski przestan sie wypowiadac o ukrach bo siedzisz w tej swojej Stalowej i c**** wiesz jak zycie wyglada w powaznych miastach. Kazdy co sie troche buja po Warszawie,Krakowie,Wroclawiu wie ze ukry to k**** ktore trzeba tepic z bezwzglednoscia . Ukry sa tylko wtedy dobrzy jak czuja bat nad swoja glowa . A jak dostana troche lepsze stanowisko w pracy to pomiataja Polakami jak ostatnimi szmatami. To samo jest na ulicach duzych miast

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kivloff » 23.11.2022, 12:21

Nie wstydź się. Ktoś musi przerwać tę zmowę milczenia. Opowiedz nam jak to było, kiedy Ukrainiec pomiatał Tobą jak ostatnią szmatą. Nie będziemy Cię oceniać. Po prostu wiele ludzi się z czymś takim nie spotkało i dlatego nie widzą problemu. Musisz opowiedzieć o swoich doświadczeniach.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kivloff » 23.11.2022, 14:29

Ja ich bronię? Ty masz jakieś problemy z czytaniem? Ja się zgadzam, ze to jak to rozgrywa nasz rząd na poziomie polityki wobec ich państwa ukraińskiego jest żałosne, banderowską szmatę to mam nawet gdzieś jeszcze zdobytą we Lwowie przy okazji któregoś wyjazdu. Tylko czytam tu że przyjechał do Warszawy jakiś chłopaczyna i go Ukrainiec czy tam Tadżyk potraktował jak ostatnią szmatę. No takich cudów to na oczy nie widziałem, ani nie słyszałem od znajomych, więc pytam o konkrety. Takie problemy trzeba nagłaśniać, więc niech sam opisze jak go tam ktoś gwałcił czy tam wychlastał chujem po gębie, czy co on tam ma na myśli.

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: serce miasta » 23.11.2022, 16:47

KUMATAINNACZEJ kanarze j***** w pysk,j**** cie ty bita kurwino.Pomawialas tu parowcu Destroyersow,jest juz od dawna stanowisko w wiadomej sprawie o ktorej tak tu ochoczo pisalas jak ci blazo nie wsyd jeszcze się tu spierdalac do kogokolwiek...j**** ciebie i cala ta bandę c**** z cracovii.Kanary jebane tfu

Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Osaka » 23.11.2022, 16:49

Ty kivloff tak bronisz tych ukrainskich kolezanek . Pewnie jestes jebana warszawska ciota z korporacji co pokazuja twoje wpisy. A flage bandery to masz na scianie bo dostales od swoich kolegow. Mnie zaden smiec z ukrainy nigdy zle nie traktowal . Konkretem to jest to ze kazdy z nas musi pracowac a te k**** sie bawia po calej Polsce za nasze podatki. Jak ich tak kochasz to jedz na ukraine wez karabin i walcz . Nie ty tego nie zrobisz bo walczysz w internecie j***** warszawski pedale . Pracujesz zdalnie siedzisz w domu i masz blisko na stadion idealna ochronka dla warszawkich ciot.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kivloff » 23.11.2022, 17:44

Ja walczę w internecie? :D Jaki ty jesteś śmieszny psia końcówo. Najpierw lamentujesz że Ukraińcy traktują cię jak ostatnią szmatę, grasz na naszych emocjach, próbujesz wzbudzić współczucie jakimiś niestworzonymi historyjkami, a potem się wypierasz. I to ja walczę w internecie. Pedał to ci podawał cwelu.

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: protektormalopolska » 23.11.2022, 17:56

Niemcy dużo więcej Nam krzywdy wyrządzili i jakoś nikomu nie przeszkadza jeździć tam sezonowo czy na stałe do tyrki. Wszyscy się przyzwyczailiśmy że jesteśmy dla Nich robalami a że dają zarobić to zaszłości historyczne poszły w niepamięć. Gdyby Ukraińcy pod Kijowem nie zatrzymli Ruskiego to ciekawe ile forumowych szczękaczy by chwyciło za broń i poszło bronić ojczyzny. Palenie racy i groźne zdjęcia na 11 listopada to trochę inna bajka niż siedzenie w okopach jak latają kule na głowami. Trochę pokory ludzie bo Oni walczą teraz w Naszej sprawie i historię należy pamiętać ale życ Wołyniem i tylko to im pamiętać uważam za chore. Żebyście nie musieli kiedyś chwycic za broń bo liczy się tu i teraz a czasy są niepewne. Pozdrawiam normalnych którzy myślą o przyszłości a nie srają się do wszystkich o damski c***.
ABG

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: protektormalopolska » 23.11.2022, 18:08

Osaka pisze:
23.11.2022, 11:19
Wez ty Witalski przestan sie wypowiadac o ukrach bo siedzisz w tej swojej Stalowej i c**** wiesz jak zycie wyglada w powaznych miastach. Kazdy co sie troche buja po Warszawie,Krakowie,Wroclawiu wie ze ukry to k**** ktore trzeba tepic z bezwzglednoscia . Ukry sa tylko wtedy dobrzy jak czuja bat nad swoja glowa . A jak dostana troche lepsze stanowisko w pracy to pomiataja Polakami jak ostatnimi szmatami. To samo jest na ulicach duzych miast
Jak to mówią jeśli Polak za granicą Ci nie zaszkodził to już Ci pomógł. Jak masz kogoś na emigracji popytaj jak się zachowujemy za granicą w stosunku do swoich. Nie mówiąc już jak któryś Polak zostanie bosikiem i ma pod sobą rodaków. Niestety nie jesteśmy lepsi w tej materii. Wszyscy mają beke z Rumunów, Turasów i innych ciapkow że brudasy itp ale ku*** wszyscy się tam trzymają razem o sobie pomagaja. A Polak Polakowi wilkiem i nie p****** że jesteśmy lepsi bo lata zaborów zrobiły robotę i jesteśmy tacy sami tylko lepiej widzieć u kogoś drzazgę w oku niż belke u siebie. Kończę miłej napinki
ABG

490
Posty: 228
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 490 » 23.11.2022, 19:05

Ciekawe czy za kilka lat będziecie takimi "ukrooptymistami". Kiedyś pisałem, że kto miał z nimi do czynienia ten wie, że są pokorni do czasu. Teraz sytuacja z rakietą , gdzie chcieli nas wplątać w wojne, swojego "sojusznika". Sojusznik tak nie postępuje. Zresztą nasza władza i tak nic sobą nie reprezentuje, bo nie powinni w ogóle dawać przyzwolenia na tak ogromny socjal, wszechobecne flagi ukraińskie...bo to nie jest pomoc tylko jakiś głębszy celowy zabieg. Panowie, będziemy mieć ciężko przez to wszystko. Dlatego dziwi mnie taki procent zamkniętych głów... Lepiej trenujcie dobrze, żebyście potrafili obronić swoją rodzinę, czy dom. Nasi młodzi wolą oglądać freakfighty i tik toki, zamiast interesować się Ojczyzną, takie czasy. Ostatnio żona kolegi rodziła w szpitalu. Na 5 kobiet była jedną Polką
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

protektormalopolska
Posty: 339
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: protektormalopolska » 23.11.2022, 19:28

Wróg u bram a Wy się martwicie niepokornymi Ukraińcami . Na tą chwilę mamy wspólnego wroga i wolę Ukraińca niż Ruskiego bandytę który wynosi mi pralkę z domu albo gwałci kobite. Zamiast żyć Wołyniem to radzę się mentalnie przygotowywać że w przyszłości możecie być powołani do Wojska jak się zrobi gorąco. Nie bez kozery w takim tempie USA i Korea (sojusznik USA) Nam sprzedaje broń. Wiedzą że coś może się wydarzyć w przyszlosci bo Kacap nie odpuści. Dziękujcie lepiej że Oni zatrzymali Ruskich choć nikt w to nie wierzył i zstanówcie się co by było gdyby faktycznie po Ukraincach się przebiegli. Zapukali by do Nas a teraz mamy komfort że Oni za Nas walczą a My sobie tu możemy popierdolic na forum.
ABG

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 23.11.2022, 19:44

Wypierdalac z polityka z tego tematu, macie odpowiednie miejsce na swoje dywagacje.

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oden2 » 23.11.2022, 20:08

protektormalopolska pisze:
23.11.2022, 19:28
Wróg u bram a Wy się martwicie niepokornymi Ukraińcami . Na tą chwilę mamy wspólnego wroga i wolę Ukraińca niż Ruskiego bandytę który wynosi mi pralkę z domu albo gwałci kobite. Zamiast żyć Wołyniem to radzę się mentalnie przygotowywać że w przyszłości możecie być powołani do Wojska jak się zrobi gorąco. Nie bez kozery w takim tempie USA i Korea (sojusznik USA) Nam sprzedaje broń. Wiedzą że coś może się wydarzyć w przyszlosci bo Kacap nie odpuści. Dziękujcie lepiej że Oni zatrzymali Ruskich choć nikt w to nie wierzył i zstanówcie się co by było gdyby faktycznie po Ukraincach się przebiegli. Zapukali by do Nas a teraz mamy komfort że Oni za Nas walczą a My sobie tu możemy popierdolic na forum.
Wrog u bram, oni za nas walcza, ja p******* co telewizja robi dzieciom z mozgu. Zapukaliby ci w dupe pokrako. Te suchoklatesy szturmowcy wiecej maja wspolnego z antifa niz z narodowcami.

Moim zdaniem to forum upadlo a ci co tu sie wpisuja to jedna czy dwie osoby, zeby jak ktos zauwazyl w temacie komentarze, utrzymac to forum atrakcyjne dla reklam. Nie wierze ze mlodsi kibice maja tak z****** poglady w kazdej kwestii plus posty typu a Wisloka to c**** moze… po to tylko by wywolac do glosu obecnych tu kibicow Gornika i Wisloki zeby zaczeli spamowac.

j****

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 23.11.2022, 21:00

ja pieeer dooo leee ....
Wróg u bram... Oni zatrzymali ruskich... ja pierrrdoleeeee !

Chłopie obudź się, tylko tyle ci napiszę bez bluzgów...
Padłem 8-/

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kapitan_swir_planeta » 23.11.2022, 21:11

Oden2 pisze:
23.11.2022, 20:08
protektormalopolska pisze:
23.11.2022, 19:28
Wróg u bram a Wy się martwicie niepokornymi Ukraińcami . Na tą chwilę mamy wspólnego wroga i wolę Ukraińca niż Ruskiego bandytę który wynosi mi pralkę z domu albo gwałci kobite. Zamiast żyć Wołyniem to radzę się mentalnie przygotowywać że w przyszłości możecie być powołani do Wojska jak się zrobi gorąco. Nie bez kozery w takim tempie USA i Korea (sojusznik USA) Nam sprzedaje broń. Wiedzą że coś może się wydarzyć w przyszlosci bo Kacap nie odpuści. Dziękujcie lepiej że Oni zatrzymali Ruskich choć nikt w to nie wierzył i zstanówcie się co by było gdyby faktycznie po Ukraincach się przebiegli. Zapukali by do Nas a teraz mamy komfort że Oni za Nas walczą a My sobie tu możemy popierdolic na forum.
Wrog u bram, oni za nas walcza, ja p******* co telewizja robi dzieciom z mozgu. Zapukaliby ci w dupe pokrako. Te suchoklatesy szturmowcy wiecej maja wspolnego z antifa niz z narodowcami.

Moim zdaniem to forum upadlo a ci co tu sie wpisuja to jedna czy dwie osoby, zeby jak ktos zauwazyl w temacie komentarze, utrzymac to forum atrakcyjne dla reklam. Nie wierze ze mlodsi kibice maja tak z****** poglady w kazdej kwestii plus posty typu a Wisloka to c**** moze… po to tylko by wywolac do glosu obecnych tu kibicow Gornika i Wisloki zeby zaczeli spamowac.

j****
Więcej z antifa maja wspólnego kibole wpuszczający kolorowych na trybuny. Chociażby Cracovia goszcząca Ajax. To jest właśnie to o co walczy antifa
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: serce miasta » 23.11.2022, 21:15

Kumatyinaczej pisze:
23.11.2022, 19:53
serce miasta pisze:
23.11.2022, 16:47
KUMATAINNACZEJ kanarze j***** w pysk,j**** cie ty bita kurwino.Pomawialas tu parowcu Destroyersow,jest juz od dawna stanowisko w wiadomej sprawie o ktorej tak tu ochoczo pisalas jak ci blazo nie wsyd jeszcze się tu spierdalac do kogokolwiek...j**** ciebie i cala ta bandę c**** z cracovii.Kanary jebane tfu
Oddychaj zgierzątko 😂
Odnies się kurwino z bandy dpków do tego co do ciebie pisze,pomawiasz ludzi i za to należy ci się c*** do d***.A te frajerskie usmieszki to zostaw dla gapowiczow co to ich na codzien trafiasz w komunikacji miejskiej w Krakowie.c*** ci w tytuly

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Towariszcz Komandir » 23.11.2022, 21:49

halodrol pisze:
23.11.2022, 21:00
ja pieeer dooo leee ....
Wróg u bram... Oni zatrzymali ruskich... ja pierrrdoleeeee !

Chłopie obudź się, tylko tyle ci napiszę bez bluzgów...
Padłem 8-/
Pytanie czy ukraińcy będą w stanie zatrzymać planetę Nibiru,która w ciągu najbliższych lat zawita w naszym Układzie Słonecznym co będzie skutkowało tak potężnym rozpierdolem na Ziemi o jakim ludzie w najczarniejszych koszmarach nie śnili.

Zamiast zajmować się ruskimi i ukraińcami to lepiej zaczynajcie się przygotowywać mentalnie na dni Apokalipsy...

...i w dni owe ludzie będą szukać śmierci,lecz ta ich nie zechce...
:lol:

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: serce miasta » 23.11.2022, 22:20

Kumatainnaczej(czyt.fest)Słuchaj ty ruro bardaszana znowu kurewko pomawiasz,jaki Junior jaki Wojtas co ty znowu kanarze j***** wymyslasz.Uwierz mi ze gdybyś nie był przedstawicielem bandu c**** co to bez policyjnego gazu z kanciapy się nie wynurza juz dawno brał bym cie na solowe u nawet u ciebie w mieście ale takie k**** jak ty są pozbawione honoru i nie zaufam ci ze zachowasz się jak należy jak prawdziwy czlowiek.Odnies się to tego co tu wypisywalas na temat Dzonsona z Widzewa.Ty k**** piszesz o internetowej gadce?przecież to wy jesteście liderami jeśli chodzi o internetowe rozkminki.Jestem pewny ze wczesniej czy później sprawiedliwość ludzka cie dosięgnie za to cos tu lampucero pisała i skonczysz z pentem w dziobie,bo tak zazwyczaj kończą takie rury jak ty

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: serce miasta » 23.11.2022, 23:19

Dlatego właśnie ze zasady odeszły u tej lampucery w zapomnienie nie zaufam jej i nie przyjade a jeśli chodzi o LKS to solówki są częste i zazwyczaj jest honorowo.Gpsy to nie moja bajka gardze takimi metodami tak samo jak wypierdalaniem dobrych chłopaków.Widzew jest honorowy i nie potrzebuje chwytać się policyjnych metod do udowodnienia swojej wyższości.bywa różnie jak to w życiu raz na wozie raz pod ale zawsze honorowo zgodnie z zasadami ps.j**** kanarow

Abrakadabra1410
Posty: 172
Rejestracja: 21.11.2017, 05:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Abrakadabra1410 » 24.11.2022, 01:57

protektormalopolska pisze:
23.11.2022, 19:28
Wróg u bram a Wy się martwicie niepokornymi Ukraińcami . Na tą chwilę mamy wspólnego wroga i wolę Ukraińca niż Ruskiego bandytę który wynosi mi pralkę z domu albo gwałci kobite. Zamiast żyć Wołyniem to radzę się mentalnie przygotowywać że w przyszłości możecie być powołani do Wojska jak się zrobi gorąco. Nie bez kozery w takim tempie USA i Korea (sojusznik USA) Nam sprzedaje broń. Wiedzą że coś może się wydarzyć w przyszlosci bo Kacap nie odpuści. Dziękujcie lepiej że Oni zatrzymali Ruskich choć nikt w to nie wierzył i zstanówcie się co by było gdyby faktycznie po Ukraincach się przebiegli. Zapukali by do Nas a teraz mamy komfort że Oni za Nas walczą a My sobie tu możemy popierdolic na forum.
Mylisz się kundelku zza granicy. Nie zatrzymaliscie ruskich tylko ruscy sami się zatrzymali. Po co mieli jechać dalej na zachód?
Dla wszystkich ,którzy łykają propagandowe brednie z jednej czy drugiej strony mam radę. Otwórzcie google maps( taka biala ikonka z kolorowym, nazwijmy to pogrubionym wykrzyknikiem, tylko bez kropki- to taka wskazowka dla tych naprawdę glupich; albo pinezką) i wpiszcie nazwy ukrainskich miejscowości, o których słyszycie w serwisach propagandowych najczęściej. A później spójrzcie na poludnie poludniowy wschód, poludniowy zachód ( w dół mapy dla cymbałów) i tam gdzieś na niebieskim tle będzie kawałek ziemi Krym. To o ten kawałek ziemi toczy się walka. Konkretnie o jeden port. Ktoś sobie wymyślił że teraz być może się uda(nie udało się w 2013-2014, ktoś się o tym dowiedział i się wkurwił. W ramach zastraszania/lekcji pokory/obrony punktu strategicznego wykonał atak. Dzięki temu kupa niewinnych ludzi ma spieprzone życie, stracili bliskich. Dzięki temu mamy w Polsce kupę ukrow, bo "nasi" politycy to ciule/sługusy/koszerni* niepotrzebne skreślić**albo nic nie skreślać po to być może prawda. A wy srajcie w gacie przed ruskimi którzy czyhają na waszą pralkę.
Protektor, krasa i inne ciulaski. WOŁYŃ PAMIETAMY a w przyszłym roku okrągła 80 rocznica

Kibic_janusz
Posty: 168
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kibic_janusz » 24.11.2022, 09:24

[quote=Abrakadabra1410 post_id=1401352
Nie zatrzymaliscie ruskich tylko ruscy sami się zatrzymali. Po co mieli jechać dalej na zachód?
[/quote]
No nie wiem, może mi powiesz po co w takim razie w marcu ruscy byli pod Kijowem? Zapędzili się? A potem co, znudziło im się i poszli do domu, zostawiając dziesiątki tysięcy żołnierzy w piachu?

Osaka
Posty: 204
Rejestracja: 05.02.2016, 21:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Osaka » 24.11.2022, 10:28

Ty kivloff jestes przykladem typowej warszawskiej lewackiej szmaty. Zyj dalej w milosci do tych scierw ukrainskich . Juz niedlugo na ulicach Warszawy bedziesz w mniejszosci i bedziesz j***** w swoim wlasnym miescie . Pewnie to pecie lubisz wiec powodzenia zycze . Nie odpisuj wiecej bo pisanie z toba nic nie wnosi do tematu.

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JanuszKRK » 24.11.2022, 10:29

Kibic_janusz pisze:
24.11.2022, 09:24
[quote=Abrakadabra1410 post_id=1401352
Nie zatrzymaliscie ruskich tylko ruscy sami się zatrzymali. Po co mieli jechać dalej na zachód?
No nie wiem, może mi powiesz po co w takim razie w marcu ruscy byli pod Kijowem? Zapędzili się? A potem co, znudziło im się i poszli do domu, zostawiając dziesiątki tysięcy żołnierzy w piachu?
[/quote]

Gdyby Putin chciał zdobyć kijów to by go zdobył. Jebalby rakietami az by sami się poddali. Ruski chcieli wejść do Kijowa, obalić rząd i postawić swoich ale faktycznie się przeliczyli. Tak jak napisał ktoś wyżej, cała gra toczy się o Krym i ewentualnie lądowy dostęp do niego. Ukry robią wszystko żeby nas wjebac w ta ich wojnę. j**** banderowców i nasz sprzedajny rząd

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kivloff » 24.11.2022, 10:51

Ty osraka jesteś przykładem cipy ze wsi którą ukraińskie ścierwo pomiata jak ostatnią szmatą i która najpierw płacze w internecie że nikt z Warszawy nic z tym nie robi, a potem się jak cipa wypiera i pisze że konkrety to są takie jakie przeczytała w internecie. Jesteś przykładem typowego wiejskiego bęcwała, co zamiast uważać w szkole i złapać potem normalną robotę wolał opalać lufki w krzakach za szkołą i teraz każdy kto nie podziela jego losu i nie pracuje jako specjalista ds jazdy paleciakiem to na pewno szczur w korporacji. No ja sie nie dziwie kałmuku że uważasz że ukry tobą pomiatają, bo się pewnie okazuje, że tę twoją prace co i małpa mogłaby ją robić godzą się robić za mniej i ty teraz jesteś biedny uciśniony przez imigrantów. Faktycznie na c*** nam ukraińcy jak takie k**** zawistne jak ty się i tak tutaj rodzą i nazywają Polakami.

kapitan_swir_planeta
Posty: 398
Rejestracja: 16.08.2017, 19:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kapitan_swir_planeta » 24.11.2022, 14:04

JanuszKRK pisze:
24.11.2022, 10:29
Kibic_janusz pisze:
24.11.2022, 09:24
[quote=Abrakadabra1410 post_id=1401352
Nie zatrzymaliscie ruskich tylko ruscy sami się zatrzymali. Po co mieli jechać dalej na zachód?
No nie wiem, może mi powiesz po co w takim razie w marcu ruscy byli pod Kijowem? Zapędzili się? A potem co, znudziło im się i poszli do domu, zostawiając dziesiątki tysięcy żołnierzy w piachu?
Gdyby Putin chciał zdobyć kijów to by go zdobył. Jebalby rakietami az by sami się poddali. Ruski chcieli wejść do Kijowa, obalić rząd i postawić swoich ale faktycznie się przeliczyli. Tak jak napisał ktoś wyżej, cała gra toczy się o Krym i ewentualnie lądowy dostęp do niego. Ukry robią wszystko żeby nas wjebac w ta ich wojnę. j**** banderowców i nasz sprzedajny rząd
[/quote]

To by nic nie dało, nie zdobiliby Kijowa droga lądowa. Wjebaliby się w dwuletnie oblężenie jak gen Franco a Ukraińcom jeszcze by podskoczyły morale.
Co się tyczy ataku na Polskę, patrząc po antyunijnych nastrojach, może Rosjanie liczą na to, ze jesli jakimś cudem nas zaatakują i akurat byśmy przegrali, łatwo utworzą rząd kolaboracyjny.
Tu jest dużo niewiadomych, tam decyzje prawdopodobnie podejmuje bardzo wąskie grono i działa bez hamulców. Dowodzi tego szopka wokół planowania wojny i częsta zmiana taktyki.
„Tu kolor skóry znaczy wszystko!”

Kibic_janusz
Posty: 168
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kibic_janusz » 24.11.2022, 16:32

JanuszKRK pisze:
24.11.2022, 10:29

Gdyby Putin chciał zdobyć kijów to by go zdobył. [...] Ruski chcieli wejść do Kijowa [...] ale faktycznie się przeliczyli
Ty czytasz to co piszesz? Przecież ty sobie zaprzeczasz w tym samym wpisie...

Mógłby zdobyć Kijów, ale pewnie mu się nie chce jeszcze. Jak mu się zachce, to dopiero wszyscy zobaczymy druga armie świata w akcji :D doklasnie tak działa swiat

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kat. » 24.11.2022, 16:38

Wisła jest prounijna, więc w Krk Ruskie nie zainstalują rządu i sytuacja w mieście się nie zmieni... Tak w temacie, od którego trochę odbiegliście...

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 24.11.2022, 19:00

Wszedzie ku*** znawcy politycy zagranicznej. Putin jakby chciał to by zajął --< typowe ruskie brednie, myślące, że ruski to w jakieś dziedzinie potęga. To kolos na glinianych nogach, ten komunistyczny kraj nie ma nic oprócz zasobów naturalnych, miliardy złotych idą do swojej kasty i na zwykłych ludzi plują, scena kibicowska jest na milicyjnej smyczy. Nie róbcie z Rosji takiej potęgi na jaką się kreuje i nie róbcie z nich słabiaka. 1/3 spoleczeństwa nie ma dostępu do podstawowych dóbr, żyją c*** wie na jakim wypizdowowie i poza wieś sie nie ruszają. j**** obie strony. Skupcie sie na swoim życiu, swojej rodzinie i swojej okolicy i przestańcie szukać wszędzie wyimaginowanych wrogów.

LejTeCole
Posty: 166
Rejestracja: 28.04.2019, 10:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: LejTeCole » 24.11.2022, 19:45

Ogólnie czasem czytając ten temat to się zastanawiam czy nie pomyliliście forum? Może powinniście być na jakimś forum mafia.pl czy git.pl. I do czego to doszło kiedyś gangusy ganiały za sobą po mieście a teraz skaczą sobie do gardeł na forum.

Prawo i pięść
Posty: 41
Rejestracja: 21.04.2019, 17:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prawo i pięść » 24.11.2022, 19:46

Mati i Seba z Krakowa co nie znają nawet składów swoich drużyn wzięli się za pisanie o geopolityce. Naprawdę czas uciekać z tego forum.

Chłopcy, wolna i mocna Ukraina jest gwarantem bezpieczeństwa Polski i Europy, dlatego każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie będzie za tym by ich wspierać militarnie, finansowo i mentalnie. Oni tam walczą nie tylko o swój kraj, ale także o wolną Polskę i Europę. Każdy normalny to rozumie, natomiast ci nie mający o niczym pojęcia będą pluć na Ukrainę.

Tam_1947
Posty: 266
Rejestracja: 01.03.2007, 09:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Tam_1947 » 24.11.2022, 20:23

Chłopaki fora wam się pomyliły :).
Obrazek

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JanuszKRK » 24.11.2022, 20:28

Kibic_janusz pisze:
24.11.2022, 16:32
JanuszKRK pisze:
24.11.2022, 10:29

Gdyby Putin chciał zdobyć kijów to by go zdobył. [...] Ruski chcieli wejść do Kijowa [...] ale faktycznie się przeliczyli
Ty czytasz to co piszesz? Przecież ty sobie zaprzeczasz w tym samym wpisie...

Mógłby zdobyć Kijów, ale pewnie mu się nie chce jeszcze. Jak mu się zachce, to dopiero wszyscy zobaczymy druga armie świata w akcji :D doklasnie tak działa swiat
Jak już cytujesz to daj cała wypowiedź. Chodziło mi o to że nie chcieli r******* tego miasta tylko wprowadzić swój rząd marionetkowy. Tak czy siak j**** to bo to nie nasza wojna i koniec spamowania w tym temacie.

ImperatorMistrz
Posty: 284
Rejestracja: 28.08.2011, 12:54

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ImperatorMistrz » 24.11.2022, 20:37

Prawo i pięść pisze:
24.11.2022, 19:46
Mati i Seba z Krakowa co nie znają nawet składów swoich drużyn wzięli się za pisanie o geopolityce. Naprawdę czas uciekać z tego forum.

Chłopcy, wolna i mocna Ukraina jest gwarantem bezpieczeństwa Polski i Europy, dlatego każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie będzie za tym by ich wspierać militarnie, finansowo i mentalnie. Oni tam walczą nie tylko o swój kraj, ale także o wolną Polskę i Europę. Każdy normalny to rozumie, natomiast ci nie mający o niczym pojęcia będą pluć na Ukrainę.
I to jest rozumny rodak. Tymi debilami z IQ ameby nie ma co się przejmować. c**** się znają, są małym promilem i stanowią zero zagrożenia :)

Abrakadabra1410
Posty: 172
Rejestracja: 21.11.2017, 05:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Abrakadabra1410 » 24.11.2022, 22:20

Prawo i pięść pisze:
24.11.2022, 19:46
Mati i Seba z Krakowa co nie znają nawet składów swoich drużyn wzięli się za pisanie o geopolityce. Naprawdę czas uciekać z tego forum.

Chłopcy, wolna i mocna Ukraina jest gwarantem bezpieczeństwa Polski i Europy, dlatego każdy kto ma choć odrobinę oleju w głowie będzie za tym by ich wspierać militarnie, finansowo i mentalnie. Oni tam walczą nie tylko o swój kraj, ale także o wolną Polskę i Europę. Każdy normalny to rozumie, natomiast ci nie mający o niczym pojęcia będą pluć na Ukrainę.
O ku*** jesteś jeszcze większą propagandystką niż nijaki krasa ukraińsko onuco. Hehe bezpiecznik się znalazł tfu

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, amkamk, bez-napinki, Diesel, kat., kivloff, KSGKSW, marcingol14 i 235 gości