www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Rafal1934
Posty: 89
Rejestracja: 12.01.2010, 22:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Rafal1934 » 22.10.2013, 16:10

Powie ktoś do kogo należą rejony ronda mogilskiego, chodzi mi bardziej w stronę nowej huty tzn. cystersów i białucha(ulice ostatnia, śliczna, kantora).



bL
Posty: 6
Rejestracja: 03.03.2007, 19:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: bL » 22.10.2013, 16:18

Jak było pisane moda na Cracovie przeminęła... Co do Wieliczki to śmiem twierdzić że ogromna część młodych chłopaków i dzieci to Wisła. Dawniej rzeczywiście był to bastion ksc, ale mieszkały tu osoby które na Cracovii znaczyły wiele z panem T. na czele . Jak to bywa w życiu zmienia się miejsca zamieszkania, wyjeżdża za pieniążkami itp. to spotkało sporo osób z pasiastej Wieliczki. Do tego można dodać osoby którym znudziła się już jazda na mecze itp.( brak tzw. trendu ,lub ogólnego lidera który by ogarnął towarzystwo) Zresztą naprawdę sporo ludzi w wlck było za Cracovią dla świętego spokoju lub imponował im gangsterki styl jaki wtedy miała ta ekipa.

Nie pisałbym też że Wieliczka jest miastem Wisły,może za kilka lat.. zobaczymy co czas pokarze.
Póki co w Solnym mieście mieszka jeszcze sporo osób za ksc w tym kilka z jg. Nie mniej jednak miasto wraca na tory z lat 70-80,kiedy Wieliczka była trójkolorowa
Wisła Kraków

protektormalopolska
Posty: 342
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: protektormalopolska » 22.10.2013, 16:56

Powie ktoś do kogo należą rejony ronda mogilskiego, chodzi mi bardziej w stronę nowej huty tzn. cystersów i białucha(ulice ostatnia, śliczna, kantora).
Ogólnie rejon Wiślacki dopiero Grzekórzki Stare i Dąbie to judki.
ABG

xwd
Posty: 19
Rejestracja: 21.10.2013, 17:58
Lokalizacja: Sanok

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: xwd » 22.10.2013, 18:06

jemkotlety pisze: Kurdwanów - podzielone pomiędzy ekipami.
Ze wskazaniem na TSW czy KSC? Jest to dla mnie bardzo ciekawy rejon,obie ekipy mają flagi,będąc na osiedlu widziałem wrzuty jednych i drugich.Pod względem H kto ma lepszy skład i czy jest podział że np. zachód osiedla należy do jednych a wschód do drugich?

Pozdrawiam

nh1906nh
Posty: 65
Rejestracja: 05.08.2013, 20:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nh1906nh » 22.10.2013, 18:07

Gdzie Hutnik stanowił jakąś siłę kibicowską w historii poza Nową Hutą w Krakowie?
Wisła Nowa Huta

1990PL
Posty: 7
Rejestracja: 07.01.2013, 15:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 1990PL » 22.10.2013, 18:36

WOB pisze:Do tych rejonów dodał bym jeszcze Podstolice w których rządzi Cracovia
W swoim pierwszym poście miałem poruszyć temat Podstolic, jednakże doszedłem do wniosku iż typek pytał o Swoszowice, a obie miejscowości dzieli kawał drogi, dlatego też się wstrzymałem.

Oczywiście zgadzam się z tym co napisałeś- Podstolice=Cracovia, ale, o ile nie jesteś kibicem od święta, na pewno wiesz jak wyglądała u Was sytuacja zaledwie 2-3 lata temu, kiedy to jeździliście(domyślam się iż jesteś z Podstolic) na Wisłe, byliście jej aktywnymi kibicami, zdajesz sobie zapewne sprawe z faktu dlaczego, z jakiego powodu masowo, użyłbym nawet określenia z dnia na dzień wszyscy przerzuciliście się na KSC i komu to zawdzięczacie( T.)
Jeżeli coś źle napisałem- popraw mnie. Bez napinki

zjarany szauwiom
Posty: 22
Rejestracja: 30.03.2012, 19:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: zjarany szauwiom » 22.10.2013, 19:51

xwd pisze:
jemkotlety pisze: Kurdwanów - podzielone pomiędzy ekipami.
Ze wskazaniem na TSW czy KSC? Jest to dla mnie bardzo ciekawy rejon,obie ekipy mają flagi,będąc na osiedlu widziałem wrzuty jednych i drugich.Pod względem H kto ma lepszy skład i czy jest podział że np. zachód osiedla należy do jednych a wschód do drugich?

Pozdrawiam
Jako mieszkaniec tego osiedla od 23 lat, mogę się co nieco wypowiedzieć:
Osiedle to jest rzeczywiście podzielone między Wisłę i Cracovie, kto ma przewagę? ciężko jednoznacznie stwierdzić.
Osiedle to jest dość duże, okolice pętli tramwajowej , ul. Witosa (dość długa ulica), Bujaka (okolice Gim 28, okoliczne bloki to Cracovia (oczywiście na tych terenach znajdą się też kibice przeciwnej ekipy)
Wisła dominuje po drugiej stronie osiedla ul.Bojki, Wysłouchów, Stojałowskiego, Kordiana (oczywiście i na tych terenach znajdą się kibice przeciwnej drużyny).
Jest jeszcze ul. Halszki ale kto tam ma przewagę tego nie wiem.
Można stwierdzić że góra Kurdwanowa to Cracovia , dół to Wisła oczywiście zależy jak kto patrzy. Pozdro.

zylak
Posty: 126
Rejestracja: 30.06.2013, 20:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: zylak » 22.10.2013, 19:54

Kurdwanów to moim zdaniem zdecydowanie najciekawsze osiedle w Krakowie, obydowie ekipy mają tam sporo sportowców. Również chętnie bym się dowiedział kto tam na dzien dzisiejszy ma zgrabniejszą, bardziej aktywną ekipę, niestety jest to chyba niemożliwe, bo jedni jak i drudzy twierdzą że to oni rozdają tam karty :) W każdym razie osiedle rzeczywiście arcyciekawe, chyba jedyne takie w Krakowie jeżeli chodzi o rywalizację KSC z TSW. Natomiast ja mam pytanie o przyszłość, młodzież z tego osiedla, kto tam ma większy potencjał ?

WOB
Posty: 110
Rejestracja: 20.05.2013, 23:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WOB » 22.10.2013, 20:15

1990PL pisze:
WOB pisze:Do tych rejonów dodał bym jeszcze Podstolice w których rządzi Cracovia
W swoim pierwszym poście miałem poruszyć temat Podstolic, jednakże doszedłem do wniosku iż typek pytał o Swoszowice, a obie miejscowości dzieli kawał drogi, dlatego też się wstrzymałem.

Oczywiście zgadzam się z tym co napisałeś- Podstolice=Cracovia, ale, o ile nie jesteś kibicem od święta, na pewno wiesz jak wyglądała u Was sytuacja zaledwie 2-3 lata temu, kiedy to jeździliście(domyślam się iż jesteś z Podstolic) na Wisłe, byliście jej aktywnymi kibicami, zdajesz sobie zapewne sprawe z faktu dlaczego, z jakiego powodu masowo, użyłbym nawet określenia z dnia na dzień wszyscy przerzuciliście się na KSC i komu to zawdzięczacie( T.)
Jeżeli coś źle napisałem- popraw mnie. Bez napinki
Akurat z nie jestem z Podstolic ale znam tamte rejony dość dobrze a już napewno nie jestem z Cracovii. Jeśli chodzi o tego T. co myślę to przerzut, kiedyś śmigał w szaliku Wisły( chodź z tego co wiem to nigdy nie był jakimś fanatykiem)

dratwa06
Posty: 147
Rejestracja: 27.09.2013, 21:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: dratwa06 » 22.10.2013, 22:18

Ostatnio kibic Victorii Jaworzno,znana postać z tego forum wypoczywał przez kilka dni w Wieliczce i w którymś temacie o sytuacji w miastach opisywał,że przez cały okres pobytu w tym mieście nie spotkał żadnego kibica Wisły w barwach w przeciwieństwie do Cracovii na których natrafił wielu.

igi28
Posty: 32
Rejestracja: 26.02.2013, 15:36
Lokalizacja: Kraków

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: igi28 » 22.10.2013, 23:01

zjarany szauwiom pisze:
xwd pisze:
jemkotlety pisze: Kurdwanów - podzielone pomiędzy ekipami.
Ze wskazaniem na TSW czy KSC? Jest to dla mnie bardzo ciekawy rejon,obie ekipy mają flagi,będąc na osiedlu widziałem wrzuty jednych i drugich.Pod względem H kto ma lepszy skład i czy jest podział że np. zachód osiedla należy do jednych a wschód do drugich?

Pozdrawiam
Jako mieszkaniec tego osiedla od 23 lat, mogę się co nieco wypowiedzieć:
Osiedle to jest rzeczywiście podzielone między Wisłę i Cracovie, kto ma przewagę? ciężko jednoznacznie stwierdzić.
Osiedle to jest dość duże, okolice pętli tramwajowej , ul. Witosa (dość długa ulica), Bujaka (okolice Gim 28, okoliczne bloki to Cracovia (oczywiście na tych terenach znajdą się też kibice przeciwnej ekipy)
Wisła dominuje po drugiej stronie osiedla ul.Bojki, Wysłouchów, Stojałowskiego, Kordiana (oczywiście i na tych terenach znajdą się kibice przeciwnej drużyny).
Jest jeszcze ul. Halszki ale kto tam ma przewagę tego nie wiem.
Można stwierdzić że góra Kurdwanowa to Cracovia , dół to Wisła oczywiście zależy jak kto patrzy. Pozdro.

Robione na szybko. Jako, że wychowałem się tutaj i chodziło do szkoły z ludzmi, którzy tworzą aktualnie h dwóch ekip, to mniej więcej tak to się prezentuje. [link]
Niebiesko-biało-czerwony KRAKÓW!

cpc88
Posty: 25
Rejestracja: 18.09.2010, 08:54

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: cpc88 » 22.10.2013, 23:13

Czemu na Wiśle nie jest już wieszana flaga Prądnika Czerwonego?

anders
Posty: 13
Rejestracja: 18.05.2010, 22:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: anders » 23.10.2013, 00:52

cpc88 pisze:Czemu na Wiśle nie jest już wieszana flaga Prądnika Czerwonego?
Została pochowana razem z śp. Dziekanem, ostatnio flaga nowej huty została złożona na trumnie śp. Bartka.

Davey777
Posty: 30
Rejestracja: 02.08.2013, 18:42

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Davey777 » 23.10.2013, 09:55

Wspominane tu były osiedla w Mistrzejowicach. Najdłużej w tym rejonie utrzymał się Złoty Wiek, gdzie pierwsze przerzuty na KSC pojawiły się koło 2002 roku, a gdzieś dwa lata później osiedle Wisła straciła. Wcześniej w latach 90-tych na ZW kibiców KSC było kilku, w wieżowcach i chyba w puchatkach ale nie stanowili oni żadnej siły na osiedlu. Więcej było wtedy HKS niż KSC. Wiślaków w tamtych czasach w latach 90-tych jeździło na Reymonta nawet do 100 osób. Dziś wygląda to trochę lepiej niż koło 2005 roku, są młodzi za Wisłą ale osiedle jest podzielone i do czasów świetności mu daleko.
Nadmienić należy że koło 2003 roku przerzucili się ówcześni młodzi 16-19 lat, starzy pozostali wierni, z tym że sporo z nich pozakładało rodziny i już tu nie mieszka bądź sobie odpuściło. Tak ja widzę sytuacje na ZW, jak ktoś to widzi inaczej niech napisze.

jemkotlety
Posty: 243
Rejestracja: 29.10.2010, 19:55

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jemkotlety » 23.10.2013, 09:59

igi28 pisze: Robione na szybko. Jako, że wychowałem się tutaj i chodziło do szkoły z ludzmi, którzy tworzą aktualnie h dwóch ekip, to mniej więcej tak to się prezentuje. [link]

Ta mapka obiektywna. Nie ma się w sumie o co przyczepić.

Orange&Mango
Posty: 149
Rejestracja: 20.07.2007, 16:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Orange&Mango » 23.10.2013, 12:26

Może ktoś napisać w jaki sposób i jakie flagi Wisła straciła z magazynu na rzecz Cracovii? Zostały one spalone czy do dzisiaj jeszcze są w posiadaniu Cracovii?

MuRPhY
Posty: 130
Rejestracja: 01.03.2007, 23:46
Lokalizacja: z powołania

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: MuRPhY » 23.10.2013, 12:38

a ja chciałbym przeczytac o wlamie do jakiegos budynku - magazynku gdzie byly stare puchary i takie inne rzeczy chyba zreszta po wydarzeniu o ktore ktos pyta wyzej?

moze ktos przyblizyc szczegoly w sensie kto komu i co (bez nazwisk i ksyw oczywiscie - dopisek dla tych zbytnio spietych)
www.LANISTA.PL
Producent odzieży kibicowskiej i patriotycznej!

Delegat
Posty: 10
Rejestracja: 29.05.2010, 11:51

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Delegat » 23.10.2013, 13:29

a Mistrzejowice na NH? (jeżeli źle napisałem to mnie poprawcie)
ZETKA pisze:http://www.legionisci.com/photos11j/11cracovia1_f2.jpg

A mnie interesuje jedno: spaliliscie ?
Ostatnio jak sie palił taki szalik (jeszcze na starej Żylecie) to jebało od niego,jak z 100 toi-tojów.Nikt nie chciał teraz psuc dobrej atmosfery;-)

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 23.10.2013, 14:41

pampalini lowca psow pisze:warto dodac, ze polowa wislackiego kurdwanowa to przezuty, ale to temat tabu.. :)
Ja pierdolę, ręce opadają.... do czego to forum zmierza?
Za taki pierd powinieneś dostać bana a w realu c**** do paszczy.

....i to jeszcze kutas o kurdwanowie napisał, o osiedlu, które przetrwało najgorszą falę przerzucania się na KSC z końca lat 90, gdzie momentami przerzuty z QN stanowiły razem z Wolą chuligański top na Cracovii (okolice 2002/2005r).

Tolerujcie takich kasztanów na forum a potem się dziwcie, że musicie zamykać tematy przez napinkę...

Wislak93
Posty: 9
Rejestracja: 29.09.2013, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wislak93 » 23.10.2013, 20:32

...
Ostatnio zmieniony 23.10.2013, 20:52 przez Wislak93, łącznie zmieniany 1 raz.

Wislak93
Posty: 9
Rejestracja: 29.09.2013, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wislak93 » 23.10.2013, 20:51

ktoś pisał że jedynym takim obszarem specyficznym jest Kurdwanów , bardzo podobna sytuacja jest na Ruczaju .
Delegat pisze:a Mistrzejowice na NH? (jeżeli źle napisałem to mnie poprawcie)
Mistrzejowice dzielą się na ;
Bohaterów Września gdzie panuje Cracovia . Jest też Wisła , znam 2 osoby jeżdżące stamtąd na Wisłę , mówili mi że chyba są jedynymi aktywnymi osobami tam .

Mistrzejowice nowe - Wisła . O Cracovii tam nic nie słyszałem , napewno ktoś jest.

Oświecenia - Cracovia , podobno HKS również .

Piastów - było opisywane

Tysiąclecia - ciężko powiedzieć ... napewno ma przewagę Cracovia dzięki bliskośći Oświecenia . Ale Wisła też tam jest i działają .

Złoty Wiek - znajomy który tam mieszka powiedział że oceniłby sytuację na 50/50 . Z wskazaniem jednak na Wisłę w szczególnośći w porównaniu do sytuacji sprzed 4/5 lat

Kombatantów - Cracovia ? mógłby ktoś opisać dokładniej.

Srebrnych Orłów - Wisła ? mógłby ktoś opisać dokładniej.

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: no to nieźle » 23.10.2013, 20:52

Trochę mylicie się w zeznaniach.Zawsze Twoi koledzy twierdzili,że na Ruczaju jest przewaga Wisły,a teraz dowiadujemy się,że jest już 50/50 i wszystko się zmienia na korzyść Twojego klubu.W takim razie kto sieje farmazony i jak wygląda/wyglądała sytuacja na Ruczaju?

Wislak93
Posty: 9
Rejestracja: 29.09.2013, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Wislak93 » 23.10.2013, 21:00

Jeśli chodzi o Wieliczkę ilościowo ma przewagę Cracovia ale są nie aktywni aż tak. Miałem raz taką sytuację że jechałem z znajomym do jego ziomka , był mu winny parę rzeczy i okazało się że jego znajomy jest za Cracovia był w barwach , zacząłem z nim gadać a na meczu był ostatnio 4 lata temu , chodź mówiąc szczerze przy jego rozeznaniu w temacie sportowym nie zdziwiłbym się jakby się pomylił przy nazwie ulicy na której jest stadion jego ulubionego klubu . Ponoć starsi się obudzili i się zbierają i coś tam działają ale ja słyszałem tylko o przegonieniu ze sklepu jednego Wiślaka... fajnie by było jakby ktoś opisał dokładnie co się tam dzieję .

dasmodel
Posty: 1
Rejestracja: 24.09.2013, 12:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: dasmodel » 23.10.2013, 21:03

A gdzie masz napisane że na Ruczaju 50/50? tylko, że jest podobnie do Kurdwanowa.

Nowa Huta 1906
Posty: 119
Rejestracja: 18.10.2010, 14:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Nowa Huta 1906 » 23.10.2013, 21:09

Wislak 93 --po cholere się udzielasz w tym temacie jak Twoja wiedza jest zerowa.

Wieliczka byla opisywana juz wiele razy i każdy wie jak jest.

Ruczaj - 1 i 2 częśc to Wisła , 3 część Cracovia. 2 lata temu ilość i jakaośc była porównywalna, dziś mamy zdecydowaną przewagę na tym osiedlu pod każdym względem i Cracovia tylko dzięki Klinom (pobliskie osiedle) się trzyma (łącznie z napisami na blokach ;) )
BARWY cRACOVII TO NASZA PASJA

WISŁA KRAKÓW

NAJSTARSZY POLSKI KLUB W KRAKOWIE !

sadecki goral
Posty: 16
Rejestracja: 18.10.2013, 14:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sadecki goral » 23.10.2013, 21:29

a rynek i Kazimierz jak tam obecnie bo pare lat temu to Cracovia, a ostatnio widzialem napisy Rynkowcy na koszulkach kibicow Wisły.a Kaziemerz??

no to nieźle
Posty: 223
Rejestracja: 23.03.2012, 16:43

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: no to nieźle » 23.10.2013, 21:52

dasmodel pisze:A gdzie masz napisane że na Ruczaju 50/50? tylko, że jest podobnie do Kurdwanowa.
Twój kolega usunął post :) w nim napisał,że w tej chwili jest 50/50 :)

Nowa Huta 1906
Posty: 119
Rejestracja: 18.10.2010, 14:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Nowa Huta 1906 » 23.10.2013, 22:27

sadecki goral pisze:a rynek i Kazimierz jak tam obecnie bo pare lat temu to Cracovia, a ostatnio widzialem napisy Rynkowcy na koszulkach kibicow Wisły.a Kaziemerz??

Kazimierz - przewaga Cracovii

Rynek - kibice obu zespołów.
BARWY cRACOVII TO NASZA PASJA

WISŁA KRAKÓW

NAJSTARSZY POLSKI KLUB W KRAKOWIE !

czeslaw
Posty: 6
Rejestracja: 13.01.2013, 01:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: czeslaw » 24.10.2013, 00:09

troche bym poprawil Wislaka93, bylem jakies pol roku temu w tamtych rejonach na odwiedzinki u kumpla, jestem kibicem Ruchu wiec patrze obiektywnie i przedstawie moje obserwacje i dopisze o domkach gdzie bylem.

Bohaterów Września Cracovia . Wisly malo i to albo bardzo starzy albo dzieci

Mistrzejowice nowe - Wisła . ale jest pare osob za Pasami

Oświecenia - Cracovia ,

Piastów - Cracovia trochE Wisly i to samo dzieciaki i staruchy

Tysiąclecia - Cracovia ale przez ta szkole chyba p;ataka sie tam Wislaki

Złoty Wiek - Cracovia ale i trochu Wisły widać po napisach ich obecność

Kombatantów - Cracovia male osiedle ale Wisła z Kalinowego ma tam znajomych

Srebrnych Orłów - Cracovia, ale sporo osob po 50 lat jeżdżących na puchary Wisly, inne osiedle niz pozstale. brak akcentów kibicowskich poza moim znajomym

Davey777
Posty: 30
Rejestracja: 02.08.2013, 18:42

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Davey777 » 24.10.2013, 09:04

Srebrnych Orłów to osiedle w większości domków jednorodzinnych i akcentów kibicowskich tam niewiele.
Napisałby ktoś jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja na Albertyńskim i Niepodległości

Nowohucianie1950
Posty: 202
Rejestracja: 31.05.2010, 20:28

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Nowohucianie1950 » 24.10.2013, 18:05

Davey777 pisze:Srebrnych Orłów to osiedle w większości domków jednorodzinnych i akcentów kibicowskich tam niewiele.
Napisałby ktoś jak na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja na Albertyńskim i Niepodległości
Na obu osiedlach rządzą Pasy, na Albertyńskim mają niezłą ekipę, ale jest też na tym osiedlu grupa Wiślaków, jeżdżących na mecze, ale na osiedlu ich nie widać.Na obu osiedlach jest też trochę Hutnika, ale również nie widoczni.Barwy uświadczysz tylko Cracovii.
Hutnik Nowa Huta

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: daniKSC » 25.10.2013, 12:37

podsumowując : śmiało można napisać że 100% Cracovia

zjarany szauwiom
Posty: 22
Rejestracja: 30.03.2012, 19:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: zjarany szauwiom » 25.10.2013, 16:54

jak na tą chwile wygląda sytuacja na Piaskach Nowych?

semafor
Posty: 5
Rejestracja: 02.05.2013, 08:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: semafor » 25.10.2013, 21:35

Skoro była już mowa o dawno nie widzianych flagach to chciałbym zapytać kogoś z Wisły o co by nie mówić kultowe płótno ''Opętani'' oraz o flagę ''Bieżanów''. Jakie są powody, że nie są wieszane? Z góry dzięki za odpowiedz.

anders
Posty: 13
Rejestracja: 18.05.2010, 22:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: anders » 25.10.2013, 21:54

semafor pisze:Skoro była już mowa o dawno nie widzianych flagach to chciałbym zapytać kogoś z Wisły o co by nie mówić kultowe płótno ''Opętani'' oraz o flagę ''Bieżanów''. Jakie są powody, że nie są wieszane? Z góry dzięki za odpowiedz.
Bieżanów- flaga spalona przez WSH ponieważ gęsty (ku*** i rozjebus) ją woził.
Opętani flaga już trochę lat ma i się sypie

prokocimksc
Posty: 56
Rejestracja: 09.10.2013, 03:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: prokocimksc » 25.10.2013, 22:07

zjarany szauwiom pisze:jak na tą chwile wygląda sytuacja na Piaskach Nowych?
Cracovia. Pewnie z racji położenia - sąsiaduje z Kozłówkiem i Wolą Duchacką.
AVE JUDE

kaz87
Posty: 10
Rejestracja: 14.10.2013, 09:50

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaz87 » 25.10.2013, 22:18

anders pisze: Została pochowana razem z śp. Dziekanem, ostatnio flaga nowej huty została złożona na trumnie śp. Bartka.
Kim był Dziekan bo widziałem tylko graffiti na garażach ?

Neodym
Posty: 30
Rejestracja: 24.09.2010, 15:34
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Neodym » 25.10.2013, 23:07

Zależy jak na to spojrzeć...

(Tak wiem, nie lubimy Krzysia i jego tęczowego "Weszło")

Endrju Iwan [link]
I coś jeszcze... [link]

A prawdziwą odpowiedź na Twoje pytanie dzadzą panowie z grodu Kraka

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 25.10.2013, 23:34

Trzeba być prze kurwą by coś takiego wrzucić.Jeśli ktoś nad tym panuje, usuńcie to.

Canelo
Posty: 212
Rejestracja: 29.04.2012, 22:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Canelo » 26.10.2013, 00:18

Chyba zdajesz sobie sprawę że jest to odpowiedź na wasze śpiewy o Śp Człowieku. Trzeba by ignorantem żeby widzieć tylko czyjeś grzechy a swoich nie - idealnie jak Iwan w powyższym artykule.
Oczywiście nie pochwalam takich praktyk, z ani jednej ani drugiej strony

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: aleurwal24, chryc90, coglin, karol_gryf, vegeta1928 i 274 gości