www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DoZo(L)eg..
Posty: 12
Rejestracja: 14.04.2019, 17:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)eg.. » 12.03.2020, 18:48

magaknor pisze:
09.03.2020, 22:55
DoZo(L)e... pisze:
09.03.2020, 11:50
coglin pisze:
09.03.2020, 11:17



Obrazek
"Key m(o/*)nta" to wersje po ... twoim Photoshop'ie?
Niestety, ułozenie trybuny C wplywa niekiedy niekorzystnie na prezentowanie kartoniad dużego formatu, dlaczego? No dlatego, ze trybuna dzieli się na C1, C2, C3, C4 i C5 i kazdy z nich oddzielony jest ogrodzeniem w postaci pleksy. Akurat tak się złozylo ze literka R jest na pograniczu sektora c1 i c2 i zwyczajnie 'ogrodzenie nie dało rady podnieść kartonika bo nie ma rąk (wybaczcie ze tlumacze to jak dziecku, ale do niektorych nie trafi inna forma)'. Samo wykonanie kartoniady i końcowy efekt jest czytelny i wszyscy raczej kumają jej motyw. W robieniu kartoniad Wisła jest w czołówce pod tym względem, mozliwe ze ustepuje tylko Legii wiec bez napinkowych postow na przyszlosc, bardzo bym prosił. :)
Monster96 pisze:
09.03.2020, 09:52
[link]

To jakiś żart czy oni naprawde z tym sponsorem?
Nadal jestem z(a)dziwiony, że UW nie wzięli do reklamy ich sponsora (w ramach umowy ws. grzecznej oprawy ;) zdjęcia od grafika, coglinA. :)

jansiekiera pisze:
12.03.2020, 17:08
chłopaki z UW za dużo mefedronu wjebali i napaćkali głupoty które nie trzymają się kupy
Tylko patrzeć, jak pojawią się inne "rzadkie", oficjalne oświadczenia reszty bandy 'w(q)rwe' dla mediów. :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info



magaknor
Posty: 33
Rejestracja: 28.09.2019, 06:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: magaknor » 13.03.2020, 00:45

DoZo(L)eg.. pisze:
12.03.2020, 18:48
magaknor pisze:
09.03.2020, 22:55
DoZo(L)e... pisze:
09.03.2020, 11:50

"Key m(o/*)nta" to wersje po ... twoim Photoshop'ie?
Niestety, ułozenie trybuny C wplywa niekiedy niekorzystnie na prezentowanie kartoniad dużego formatu, dlaczego? No dlatego, ze trybuna dzieli się na C1, C2, C3, C4 i C5 i kazdy z nich oddzielony jest ogrodzeniem w postaci pleksy. Akurat tak się złozylo ze literka R jest na pograniczu sektora c1 i c2 i zwyczajnie 'ogrodzenie nie dało rady podnieść kartonika bo nie ma rąk (wybaczcie ze tlumacze to jak dziecku, ale do niektorych nie trafi inna forma)'. Samo wykonanie kartoniady i końcowy efekt jest czytelny i wszyscy raczej kumają jej motyw. W robieniu kartoniad Wisła jest w czołówce pod tym względem, mozliwe ze ustepuje tylko Legii wiec bez napinkowych postow na przyszlosc, bardzo bym prosił. :)
Monster96 pisze:
09.03.2020, 09:52
[link]

To jakiś żart czy oni naprawde z tym sponsorem?
Nadal jestem z(a)dziwiony, że UW nie wzięli do reklamy ich sponsora (w ramach umowy ws. grzecznej oprawy ;) zdjęcia od grafika, coglinA. :)

jansiekiera pisze:
12.03.2020, 17:08
chłopaki z UW za dużo mefedronu wjebali i napaćkali głupoty które nie trzymają się kupy
Tylko patrzeć, jak pojawią się inne "rzadkie", oficjalne oświadczenia reszty bandy 'w(q)rwe' dla mediów. :D
DoZo(L)eg.. pisze:
12.03.2020, 18:48
magaknor pisze:
09.03.2020, 22:55
DoZo(L)e... pisze:
09.03.2020, 11:50

"Key m(o/*)nta" to wersje po ... twoim Photoshop'ie?
Niestety, ułozenie trybuny C wplywa niekiedy niekorzystnie na prezentowanie kartoniad dużego formatu, dlaczego? No dlatego, ze trybuna dzieli się na C1, C2, C3, C4 i C5 i kazdy z nich oddzielony jest ogrodzeniem w postaci pleksy. Akurat tak się złozylo ze literka R jest na pograniczu sektora c1 i c2 i zwyczajnie 'ogrodzenie nie dało rady podnieść kartonika bo nie ma rąk (wybaczcie ze tlumacze to jak dziecku, ale do niektorych nie trafi inna forma)'. Samo wykonanie kartoniady i końcowy efekt jest czytelny i wszyscy raczej kumają jej motyw. W robieniu kartoniad Wisła jest w czołówce pod tym względem, mozliwe ze ustepuje tylko Legii wiec bez napinkowych postow na przyszlosc, bardzo bym prosił. :)
Monster96 pisze:
09.03.2020, 09:52
[link]

To jakiś żart czy oni naprawde z tym sponsorem?
Nadal jestem z(a)dziwiony, że UW nie wzięli do reklamy ich sponsora (w ramach umowy ws. grzecznej oprawy ;) zdjęcia od grafika, coglinA. :)

jansiekiera pisze:
12.03.2020, 17:08
chłopaki z UW za dużo mefedronu wjebali i napaćkali głupoty które nie trzymają się kupy
Tylko patrzeć, jak pojawią się inne "rzadkie", oficjalne oświadczenia reszty bandy 'w(q)rwe' dla mediów. :D
Ty bykuuu, a jak wasza zgoda Zagłębie Sosnowiec robiło oprawę za pieniądze z uzbieranych kapsli Tyskiego(z reszta nie tylko oni) to miałeś jakiś problem? Nie bo przecież po co. Takie jest właśnie wasze kumate grono pseudo eksperci od spraw kibicowskich, prostych faktów nie potraficie wychwycić i spamiętać.

https://www.kibice.net/news/5671-oprawa ... piwie.html
psiarnia lize korale, a w ruch ida wandale... WG

DoZo(L)eg..
Posty: 12
Rejestracja: 14.04.2019, 17:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)eg.. » 13.03.2020, 01:22

magaknor pisze:
13.03.2020, 00:45
DoZo(L)eg.. pisze:
12.03.2020, 18:48
magaknor pisze:
09.03.2020, 22:55


Niestety, ułozenie trybuny C wplywa niekiedy niekorzystnie na prezentowanie kartoniad dużego formatu, dlaczego? No dlatego, ze trybuna dzieli się na C1, C2, C3, C4 i C5 i kazdy z nich oddzielony jest ogrodzeniem w postaci pleksy. Akurat tak się złozylo ze literka R jest na pograniczu sektora c1 i c2 i zwyczajnie 'ogrodzenie nie dało rady podnieść kartonika bo nie ma rąk (wybaczcie ze tlumacze to jak dziecku, ale do niektorych nie trafi inna forma)'. Samo wykonanie kartoniady i końcowy efekt jest czytelny i wszyscy raczej kumają jej motyw. W robieniu kartoniad Wisła jest w czołówce pod tym względem, mozliwe ze ustepuje tylko Legii wiec bez napinkowych postow na przyszlosc, bardzo bym prosił. :)
Monster96 pisze:
09.03.2020, 09:52
[link]

To jakiś żart czy oni naprawde z tym sponsorem?
Nadal jestem z(a)dziwiony, że UW nie wzięli do reklamy ich sponsora (w ramach umowy ws. grzecznej oprawy ;) zdjęcia od grafika, coglinA. :)

jansiekiera pisze:
12.03.2020, 17:08
chłopaki z UW za dużo mefedronu wjebali i napaćkali głupoty które nie trzymają się kupy
Tylko patrzeć, jak pojawią się inne "rzadkie", oficjalne oświadczenia reszty bandy 'w(q)rwe' dla mediów. :D
[...]

Ty bykuuu, a jak wasza zgoda Zagłębie Sosnowiec robiło oprawę za pieniądze z uzbieranych kapsli Tyskiego(z reszta nie tylko oni) to miałeś jakiś problem? Nie bo przecież po co. Takie jest właśnie wasze kumate grono pseudo eksperci od spraw kibicowskich, prostych faktów nie potraficie wychwycić i spamiętać.

https://www.kibice.net/news/5671-oprawa ... piwie.html
Ooo, "rybooo", jeśli porównujesz ideę zbierania złomu do tego wynajmowania UW w akcji promocyjnej jakiejś firmy(!) na "fest-zbuku", to ja ... nie mam pytań.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

magaknor
Posty: 33
Rejestracja: 28.09.2019, 06:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: magaknor » 13.03.2020, 01:59

DoZo(L)eg.. pisze:
13.03.2020, 01:22
magaknor pisze:
13.03.2020, 00:45
DoZo(L)eg.. pisze:
12.03.2020, 18:48


Nadal jestem z(a)dziwiony, że UW nie wzięli do reklamy ich sponsora (w ramach umowy ws. grzecznej oprawy ;) zdjęcia od grafika, coglinA. :)



Tylko patrzeć, jak pojawią się inne "rzadkie", oficjalne oświadczenia reszty bandy 'w(q)rwe' dla mediów. :D
[...]

Ty bykuuu, a jak wasza zgoda Zagłębie Sosnowiec robiło oprawę za pieniądze z uzbieranych kapsli Tyskiego(z reszta nie tylko oni) to miałeś jakiś problem? Nie bo przecież po co. Takie jest właśnie wasze kumate grono pseudo eksperci od spraw kibicowskich, prostych faktów nie potraficie wychwycić i spamiętać.

https://www.kibice.net/news/5671-oprawa ... piwie.html
Ooo, "rybooo", jeśli porównujesz ideę zbierania złomu do tego wynajmowania UW w akcji promocyjnej jakiejś firmy(!) na "fest-zbuku", to ja ... nie mam pytań.
DoZo(L)eg.. pisze:
13.03.2020, 01:22
magaknor pisze:
13.03.2020, 00:45
DoZo(L)eg.. pisze:
12.03.2020, 18:48


Nadal jestem z(a)dziwiony, że UW nie wzięli do reklamy ich sponsora (w ramach umowy ws. grzecznej oprawy ;) zdjęcia od grafika, coglinA. :)



Tylko patrzeć, jak pojawią się inne "rzadkie", oficjalne oświadczenia reszty bandy 'w(q)rwe' dla mediów. :D
[...]

Ty bykuuu, a jak wasza zgoda Zagłębie Sosnowiec robiło oprawę za pieniądze z uzbieranych kapsli Tyskiego(z reszta nie tylko oni) to miałeś jakiś problem? Nie bo przecież po co. Takie jest właśnie wasze kumate grono pseudo eksperci od spraw kibicowskich, prostych faktów nie potraficie wychwycić i spamiętać.

https://www.kibice.net/news/5671-oprawa ... piwie.html
Ooo, "rybooo", jeśli porównujesz ideę zbierania złomu do tego wynajmowania UW w akcji promocyjnej jakiejś firmy(!) na "fest-zbuku", to ja ... nie mam pytań.
Nikt nie wynajmuje UW w akcji promocyjnej jakiejś firmy kolego, jeśli mamy rozmawiać na poziomie to nie podkręcaj napinki bo szybko skończymy gadkę, ja nie mam zamiaru się przekrzykiwać(kilka dni temu kolega ''kumatyinaczej'' wykazał swój poziom i doszedłem do wniosku, ze dalsza dyskusja a takze 'widocznosc' jego postow jest niepotrzebna, zaskutkowało to zablokowaniem jego wiadomości) [zalecam to innym zdesperowanym, chyba ze nie macie co robic z zyciem]. Do rzeczy. Gdyby oprawa miała wydźwięk promocyjny 'jakiejś firmy' to jej treść/motyw wyglądała by zupełnie inaczej. Z kolei sama treść/motyw jest trafna w dobie ostatnich wydarzeń związanych ze 'stadionem' Wisły, ale skąd szanowany 'warszawianin z Mokotowa(?)' może mieć o tym pojęcie?. To raz.

Dwa, mój przykład 'z ideą zbierania złomu w postaci zatyczek do butelek piwa marki Tyskie' jest nie jedynym przykładem sponsorowania opraw poszczególnym ekipom w Polsce, to jest coraz powszechniejsze w dobie postępu czasu, tak samo 'fest-book(a konkretnie najkumatsze fansrejdze)' który(e) poniekąd zastępuje(ą) ziny (ktoś mi kiedyś chyba to naprostował, nawet tutaj).

Więc na przyszlosc bez napinki w postach dzikuuu i mniej dopierdalanki do Wisły o byle jajco, spojrz na 'siebie i bliskich w okół'. Narkaa i duzo zdrowka (chuyy w podzialy) z uwagi na sytuacje w kraju i na *świecie*.
psiarnia lize korale, a w ruch ida wandale... WG

rympałek
Posty: 101
Rejestracja: 26.01.2016, 20:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rympałek » 13.03.2020, 02:48

Cracovia od tygodnia wiedziała ,że Ultra Wisła rozkminiła im oprawę,więc narobiła tej oprawie fotek na stadionie, że niby jest dopiero robiona i ktoś ją rozkminia na monitoringu.
Gruboooooooooo!!!!!!

Taka ciekawostka.
Ten przypadkowy gość o ktorym pisza, czyli ochroniarz Hectora po derbach na trybunie vip wbił rozdzielać lejących się między sobą dziadków z Cracovii i Wisły.
Interwencje zakończył na glebie i ze złamanym barkiem po czym zlożył doniesienie na dziadka z Cracovii!

Na swoim profilu pewnie juz usuniętym w tle ma stadion Wisly we mgle , a w 2011r wpis ,,patrzcie sie parchy na koronację monarchy".Taki to on był przypadkowy.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 13.03.2020, 08:08

za kim jestes?

DoZo(L)eg..
Posty: 12
Rejestracja: 14.04.2019, 17:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)eg.. » 13.03.2020, 09:48

magaknor pisze:
13.03.2020, 01:59
DoZo(L)eg.. pisze:
13.03.2020, 01:22
magaknor pisze:
13.03.2020, 00:45


[...]

Ty bykuuu, a jak wasza zgoda Zagłębie Sosnowiec robiło oprawę za pieniądze z uzbieranych kapsli Tyskiego(z reszta nie tylko oni) to miałeś jakiś problem? Nie bo przecież po co. Takie jest właśnie wasze kumate grono pseudo eksperci od spraw kibicowskich, prostych faktów nie potraficie wychwycić i spamiętać.

https://www.kibice.net/news/5671-oprawa ... piwie.html
Ooo, "rybooo", jeśli porównujesz ideę zbierania złomu do tego wynajmowania UW w akcji promocyjnej jakiejś firmy(!) na "fest-zbuku", to ja ... nie mam pytań.
[...]

Nikt nie wynajmuje UW w akcji promocyjnej jakiejś firmy kolego, jeśli mamy rozmawiać na poziomie to nie podkręcaj napinki bo szybko skończymy gadkę, ja nie mam zamiaru się przekrzykiwać(kilka dni temu kolega ''kumatyinaczej'' wykazał swój poziom i doszedłem do wniosku, ze dalsza dyskusja a takze 'widocznosc' jego postow jest niepotrzebna, zaskutkowało to zablokowaniem jego wiadomości) [zalecam to innym zdesperowanym, chyba ze nie macie co robic z zyciem]. Do rzeczy. Gdyby oprawa miała wydźwięk promocyjny 'jakiejś firmy' to jej treść/motyw wyglądała by zupełnie inaczej. Z kolei sama treść/motyw jest trafna w dobie ostatnich wydarzeń związanych ze 'stadionem' Wisły, ale skąd szanowany 'warszawianin z Mokotowa(?)' może mieć o tym pojęcie?. To raz.

Dwa, mój przykład 'z ideą zbierania złomu w postaci zatyczek do butelek piwa marki Tyskie' jest nie jedynym przykładem sponsorowania opraw poszczególnym ekipom w Polsce, to jest coraz powszechniejsze w dobie postępu czasu, tak samo 'fest-book(a konkretnie najkumatsze fansrejdze)' który(e) poniekąd zastępuje(ą) ziny (ktoś mi kiedyś chyba to naprostował, nawet tutaj).

Więc na przyszlosc bez napinki w postach dzikuuu i mniej dopierdalanki do Wisły o byle jajco, spojrz na 'siebie i bliskich w okół'. Narkaa i duzo zdrowka (chuyy w podzialy) z uwagi na sytuacje w kraju i na *świecie*.
WynajmUje wiślaków tzn. finansuje swoją reklamę m.in. na 'fan(p/sr)ejdżu' UW, niewielka różnica. Podobno tylko winni się tłumaczą, "pastowany kabanie". :)

Dodam, że po naszej rezygnacji z akcji pt. "złotówka od biLetu" (w czasach polmot-u/iti) oraz wyLocie z naszych struktur konformistów z "c-f" zgłosił się do nas przedstawicieL jednej z ogólnopolskich sieci pizzerii (tę firmę także satysfakcjonowała mała wzmianka w sieci ;) z ofertą np. opłacania przejazdów na mecze w PL (L)egijnym niepełnosprawnym i po namyśle w ogóle nie podjęliśmy rozmów, aby nawet w takiej sytuacji nie być posądzanym o zaprzedanie się/rezygnację z obrazu niezależnego środowiska.
O ormo-projektach typu "kibice razem" chyba nie ma sensu przypominać. :D

Tamten miał pewnie na 'fb' gwiazdę ... szeryfa. ;) :) :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rozpierdol » 13.03.2020, 10:37

Malik też wynajął chłopaczynę z tb95 do swojego teledysku ;)
1910

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Odbanowany » 13.03.2020, 10:38

DoZo(L)eg.. pisze:
13.03.2020, 09:48
magaknor pisze:
13.03.2020, 01:59
DoZo(L)eg.. pisze:
13.03.2020, 01:22

Ooo, "rybooo", jeśli porównujesz ideę zbierania złomu do tego wynajmowania UW w akcji promocyjnej jakiejś firmy(!) na "fest-zbuku", to ja ... nie mam pytań.
[...]

Nikt nie wynajmuje UW w akcji promocyjnej jakiejś firmy kolego, jeśli mamy rozmawiać na poziomie to nie podkręcaj napinki bo szybko skończymy gadkę, ja nie mam zamiaru się przekrzykiwać(kilka dni temu kolega ''kumatyinaczej'' wykazał swój poziom i doszedłem do wniosku, ze dalsza dyskusja a takze 'widocznosc' jego postow jest niepotrzebna, zaskutkowało to zablokowaniem jego wiadomości) [zalecam to innym zdesperowanym, chyba ze nie macie co robic z zyciem]. Do rzeczy. Gdyby oprawa miała wydźwięk promocyjny 'jakiejś firmy' to jej treść/motyw wyglądała by zupełnie inaczej. Z kolei sama treść/motyw jest trafna w dobie ostatnich wydarzeń związanych ze 'stadionem' Wisły, ale skąd szanowany 'warszawianin z Mokotowa(?)' może mieć o tym pojęcie?. To raz.

Dwa, mój przykład 'z ideą zbierania złomu w postaci zatyczek do butelek piwa marki Tyskie' jest nie jedynym przykładem sponsorowania opraw poszczególnym ekipom w Polsce, to jest coraz powszechniejsze w dobie postępu czasu, tak samo 'fest-book(a konkretnie najkumatsze fansrejdze)' który(e) poniekąd zastępuje(ą) ziny (ktoś mi kiedyś chyba to naprostował, nawet tutaj).

Więc na przyszlosc bez napinki w postach dzikuuu i mniej dopierdalanki do Wisły o byle jajco, spojrz na 'siebie i bliskich w okół'. Narkaa i duzo zdrowka (chuyy w podzialy) z uwagi na sytuacje w kraju i na *świecie*.
WynajmUje wiślaków tzn. finansuje swoją reklamę m.in. na 'fan(p/sr)ejdżu' UW, niewielka różnica. Podobno tylko winni się tłumaczą, "pastowany kabanie". :)

Dodam, że po naszej rezygnacji z akcji pt. "złotówka od biLetu" (w czasach polmot-u/iti) oraz wyLocie z naszych struktur konformistów z "c-f" zgłosił się do nas przedstawicieL jednej z ogólnopolskich sieci pizzerii (tę firmę także satysfakcjonowała mała wzmianka w sieci ;) z ofertą np. opłacania przejazdów na mecze w PL (L)egijnym niepełnosprawnym i po namyśle w ogóle nie podjęliśmy rozmów, aby nawet w takiej sytuacji nie być posądzanym o zaprzedanie się/rezygnację z obrazu niezależnego środowiska.
O ormo-projektach typu "kibice razem" chyba nie ma sensu przypominać. :D

Tamten miał pewnie na 'fb' gwiazdę ... szeryfa. ;) :) :D
A co doradziłes kolegom, którzy chcieli zagrać u Vegi? Czy ziomka, który za siano zagrał w reklamie z gwiazda TVNu również nazywasz koleżką „do wynajęcia”? Czyli można rzec, ze TVN wynajmuje legionistów, wystarczy posmarować dupsko hajsem? Czy występ w teledysku u brudnego rapera tez można nazwać wynajęciem legionisty? Znowu komuś wytykasz, a swojego środowiska nie ogarniasz ;)

DoZo(L)eg..
Posty: 12
Rejestracja: 14.04.2019, 17:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)eg.. » 13.03.2020, 11:19

Czy tylko obrońcy (z 'eRTeeSu') sprzedających się wiślackich 'ultras'ów' nie rozumieją o czym piszę, bo tam przy okazji akcji pomocowej promują się (z zakonnicą ;) w reżimowej TVPis (w zemście za telewizyjne/kinowe "występy" NIEmoich kolegów np. w tvn :)? :D
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rozpierdol » 13.03.2020, 11:34

dozorca zrób najpierw porządki na swoim legijnym podwórku a dopiero potem wpierdalaj się do innych.Zrozumiał?No to poszedł do warszawskiego tematu.
1910

Odbanowany
Posty: 417
Rejestracja: 04.04.2019, 15:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Odbanowany » 13.03.2020, 12:23

DoZo(L)eg.. pisze:
13.03.2020, 11:19
Czy tylko obrońcy (z 'eRTeeSu') sprzedających się wiślackich 'ultras'ów' nie rozumieją o czym piszę, bo tam przy okazji akcji pomocowej promują się (z zakonnicą ;) w reżimowej TVPis (w zemście za telewizyjne/kinowe "występy" NIEmoich kolegów np. w tvn :)? :D
jeśli to nie twoi koledzy, to zadam inne pytanie. Wynajmowanie legionistów z ToreBki95 przez komercyjne stacje np. TVN, brudnych raperów, czy tez reżyserów filmowych jest zgodne z zasadami „niezależnego środowiska”, jak to sam nazwałeś? Posmarujesz dupe hajsem legionistom i masz ich na wyłączność (nawet bez reklamy na fejsbuku). Mocno lEgia ;)

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Grzesiek82 » 13.03.2020, 12:23

Wislacy z czerwonymi kolegami czepiają się oprawy Cracovi ,ale rozkminione flagi Widzewa 1910 i Ziemia obiecana są ok i wiszą do tej pory na kurniku . Ciekawe jakie bedzie tłumaczenie takiej hipokryzji

UrzadSkarbowy
Posty: 1077
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UrzadSkarbowy » 13.03.2020, 13:05

Dozo wukurwiaj na własne pod(W)órko. h** cie wielki Kraków i okolice obchodzą, nie twój biznes więc W**********
Obrazek

DoZo(L)eg..
Posty: 12
Rejestracja: 14.04.2019, 17:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DoZo(L)eg.. » 13.03.2020, 14:21

Żeby widzewiaki były tak lojaLne wobec sWojaķów, jak - dA7SZYCh wSPÓ7NIKÓW, to nie mieliby swojej pół armii czerwonej "na saksacH" ... z wystawionymi e.n.a.

[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Pakol
Posty: 201
Rejestracja: 30.04.2019, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pakol » 13.03.2020, 14:25

Niestety ten obsraniec nie zarazi się i nie zdechnie bo siedzi non stop w swojej norze, na rencie
Dozo to stary obsraniec i pedofil

kert000
Posty: 49
Rejestracja: 06.05.2019, 20:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kert000 » 13.03.2020, 14:40

Grzesiek82 pisze:
13.03.2020, 12:23
Wislacy z czerwonymi kolegami czepiają się oprawy Cracovi ,ale rozkminione flagi Widzewa 1910 i Ziemia obiecana są ok i wiszą do tej pory na kurniku . Ciekawe jakie bedzie tłumaczenie takiej hipokryzji
Nie pykło koledze cosik. Było odwrotnie, to Widzew rozkminił flagi ŁKSu

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Grzesiek82 » 13.03.2020, 14:53

Pyklo bo najpierw malowane zawisły na ŁKSie. Ale to sie pewnie nie liczy, nie to co Wislackie graffiti

kert000
Posty: 49
Rejestracja: 06.05.2019, 20:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kert000 » 13.03.2020, 15:12

Grzesiek82 pisze:
13.03.2020, 14:53
Pyklo bo najpierw malowane zawisły na ŁKSie. Ale to sie pewnie nie liczy, nie to co Wislackie graffiti

To powiedz dlaczego "malowane " zawisły skoro już mieliście normalne płótna w produkcji

ZW1957
Posty: 225
Rejestracja: 05.06.2016, 23:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ZW1957 » 13.03.2020, 15:36

DoZo(L)eg.. pisze:
13.03.2020, 14:21
Żeby widzewiaki były tak lojaLne wobec sWojaķów, jak - dA7SZYCh wSPÓ7NIKÓW, to nie mieliby swojej pół armii czerwonej "na saksacH" ... z wystawionymi e.n.a.

[link]
Czemu ten psychol, zakłada kolejne już konto? Które to, 3,4? Wypierdolić go i będzie spokój...
Dostał ban na ip, ale lepiej będzie jak nie będziecie karmić takich trolli i lepiej nie odpisywać. Czekoladowy_mis
Obrazek

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Grzesiek82 » 13.03.2020, 15:39

Bo chcieliśmy żeby zawisły najpierw u nas na meczu. Odbijając piłeczke dlaczego Wisła zrobiła graffiti, a nie flage czy oprawe? Rozumiem że Cracovia źle postąpiła pokazując oprawe ale Widzew jak zwykle jest krystalicznie czysty wieszajac te flagi?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 13.03.2020, 16:53

nie zrobili bo ich na meczu nie było, a jakby nawet to pewnie by ją nie wnieśli;)

rozpierdol
Posty: 442
Rejestracja: 03.12.2015, 10:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rozpierdol » 13.03.2020, 17:17

DoZo(L)eg.. pisze:
13.03.2020, 14:21
Żeby widzewiaki były tak lojaLne wobec sWojaķów, jak - dA7SZYCh wSPÓ7NIKÓW, to nie mieliby swojej pół armii czerwonej "na saksacH" ... z wystawionymi e.n.a.
Żebyś ty był taki wyszczekany u siebie jak tu na forum to może by ci palce połamali i nie miałbyś jak napierdalać w klawisze.
1910

Grzesiek82
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 15:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Grzesiek82 » 13.03.2020, 17:24

Wislackie graffiti ok ,malowane flagi ŁKSu złe. Jak dla mnie to kolejne repliki po Robotniczym i reprezentacyjnej. Jak widać każdy ma swoją wersje i nie ma co drążyć tematu rozkminionych flag czy opraw. Udanego weekendu łobuzy

Pismejker
Posty: 99
Rejestracja: 26.07.2011, 10:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pismejker » 13.03.2020, 19:54

Siemaneczko, zastanawiam sie jaka jest celowość pisania tego komenatarza, skoro większość osób ignoruje fakty bo są ślepo zapatrzeni w swoje ekipy i informacje ze swiata zewnetrznego do nich nie docierają, ale stwierdziłem, że moze komuś to rozjaśni pare rzeczy. Z góry mówię, że nie oceniam kibicowania jako zajawki,znam wiele dobrych ludzi np. z Jagielloni, Śląska Wrocław, czy Ruchu Radzionków, którzy faktycznie są zajawkowiczami a nie tylko wycierają sobie mordy barwami.
Jako małolat byłem bardzo zajawiony na kibicowanie, jeździłem na wyjazdy, 6 sezonow karnetów, czasami sie jakies wrzuty zamalowywało czy coś, generalnie zajawka typu: nie jestem chuliganem, ale kocham swój klub i kocham ten klimat. Od klimatu odbiłem gdy Sharksi zawiązali zgode z WRWE ponieważ mijało sie to z moimi ideałami.
Od kilku lat mam wyjebane na kibicowanie, trzymam z chłopakami z kazdej strony, pod warunkiem, że są wporządku, mieszkam na Wzgórzach, gdzie jest Wisła Cracovia i Hutnik.
Prawda jest taka, że nie zależnie od tego na jaką ekipe patrzeć to w gruncie rzeczy jest taka sama banda c****. A mity o walczącym bez sprzętu Hutniku można wrzucić w reszte propagandowych bajek kiboli z Krakowa, zresztą mój ziomek dostał pół roku temu kose od HaKaeSów.
Powtarzam to co pisze tyczy sie każdej z ekip.
Prawda jest taka, że każdy kto ma troche oleju w głowie wyrasta z tego klimatu, bo zauważa jak bezcelowe to jest, jeżeli ktoś bawi się w "bieganie" i ma powyżej 20 lat, to jest poprostu osiedlowym menelem bez jakichkolwiek ambicji zyciowych, a jego zycie opiera sie na chlaniu i ćpaniu pod blokiem. Nie oceniam ludzi, których jarają wyjazdy, oprawy i cały kibicowski klimat, bo sam tym sie mega jarałem, chodzi mi o tych którzy tylko identyfikują sie jako ekipy, a tak naprawde c**** mają z nimi wspólnego.
Małolaty w to idą, ponieważ często są z ciężkich rodzin, więc szukają kogos kto im zastąpi te rodziny więc idą w ten klimat.
Albo poprostu są zakompleksionymi pizdami, i szukają innych pizd które ich poklepią po plecach i beda sobie razem wmawiać jaką to potęgą na osiedlu nie są.
Małolaty myślą, że dostana wsparcie i uznanie wśród osob, które są dla nich autorytetami a jedyne co dostają to dragi w debet. Starszym opłaca sie kredować malolatów na dragi, nie dość, że łatwo uzależnić takiego 15 latka od prochów. to łatwo z niego egzekwować hajs, posyłając na niego reszte małolatów, by sie "wykazali".
Co "kumatszy" małolat bedzie wiedział jak rzucać dragi i nie wyjść na starty wiec w pewnym momencie to on zajmie miejsce "starszych".
Prawda jest, że przynajmniej w Krakowie to już dawno nie ma wspólnego nic z kibicowaniem, jedyne co mnie cieszy, że coraz mniej małolatów w to idzie, i że ta skurwiała kultura umiera w tym mieście, bo nie niesie ze soba nic dobrego.
Pozdro dla tych, którzy kochają te zajawke, a pierdolic tych co zrobili z tym co zrobili

Oleole11
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oleole11 » 13.03.2020, 22:46

Pismejker pisze:
13.03.2020, 19:54
Siemaneczko, zastanawiam sie jaka jest celowość pisania tego komenatarza, skoro większość osób ignoruje fakty bo są ślepo zapatrzeni w swoje ekipy i informacje ze swiata zewnetrznego do nich nie docierają, ale stwierdziłem, że moze komuś to rozjaśni pare rzeczy. Z góry mówię, że nie oceniam kibicowania jako zajawki,znam wiele dobrych ludzi np. z Jagielloni, Śląska Wrocław, czy Ruchu Radzionków, którzy faktycznie są zajawkowiczami a nie tylko wycierają sobie mordy barwami.
Jako małolat byłem bardzo zajawiony na kibicowanie, jeździłem na wyjazdy, 6 sezonow karnetów, czasami sie jakies wrzuty zamalowywało czy coś, generalnie zajawka typu: nie jestem chuliganem, ale kocham swój klub i kocham ten klimat. Od klimatu odbiłem gdy Sharksi zawiązali zgode z WRWE ponieważ mijało sie to z moimi ideałami.
Od kilku lat mam wyjebane na kibicowanie, trzymam z chłopakami z kazdej strony, pod warunkiem, że są wporządku, mieszkam na Wzgórzach, gdzie jest Wisła Cracovia i Hutnik.
Prawda jest taka, że nie zależnie od tego na jaką ekipe patrzeć to w gruncie rzeczy jest taka sama banda c****. A mity o walczącym bez sprzętu Hutniku można wrzucić w reszte propagandowych bajek kiboli z Krakowa, zresztą mój ziomek dostał pół roku temu kose od HaKaeSów.
Powtarzam to co pisze tyczy sie każdej z ekip.
Prawda jest taka, że każdy kto ma troche oleju w głowie wyrasta z tego klimatu, bo zauważa jak bezcelowe to jest, jeżeli ktoś bawi się w "bieganie" i ma powyżej 20 lat, to jest poprostu osiedlowym menelem bez jakichkolwiek ambicji zyciowych, a jego zycie opiera sie na chlaniu i ćpaniu pod blokiem. Nie oceniam ludzi, których jarają wyjazdy, oprawy i cały kibicowski klimat, bo sam tym sie mega jarałem, chodzi mi o tych którzy tylko identyfikują sie jako ekipy, a tak naprawde c**** mają z nimi wspólnego.
Małolaty w to idą, ponieważ często są z ciężkich rodzin, więc szukają kogos kto im zastąpi te rodziny więc idą w ten klimat.
Albo poprostu są zakompleksionymi pizdami, i szukają innych pizd które ich poklepią po plecach i beda sobie razem wmawiać jaką to potęgą na osiedlu nie są.
Małolaty myślą, że dostana wsparcie i uznanie wśród osob, które są dla nich autorytetami a jedyne co dostają to dragi w debet. Starszym opłaca sie kredować malolatów na dragi, nie dość, że łatwo uzależnić takiego 15 latka od prochów. to łatwo z niego egzekwować hajs, posyłając na niego reszte małolatów, by sie "wykazali".
Co "kumatszy" małolat bedzie wiedział jak rzucać dragi i nie wyjść na starty wiec w pewnym momencie to on zajmie miejsce "starszych".
Prawda jest, że przynajmniej w Krakowie to już dawno nie ma wspólnego nic z kibicowaniem, jedyne co mnie cieszy, że coraz mniej małolatów w to idzie, i że ta skurwiała kultura umiera w tym mieście, bo nie niesie ze soba nic dobrego.
Pozdro dla tych, którzy kochają te zajawke, a pierdolic tych co zrobili z tym co zrobili
Super post, a teraz W********** pajacu.

7 dni - Ban, może troche kultury wróci. Czekoladowy_mis

Gromson
Posty: 274
Rejestracja: 07.05.2018, 21:53
Lokalizacja: Skorogoszcz i okolice lewina

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Gromson » 13.03.2020, 22:50

Niechaj nielegal pracą, bez śruby szybki pieniądz :D
Mors certa, hora incerta

Raiden
Posty: 148
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 14.03.2020, 08:23

Obejrzałem ten materiał na superwizjerze o Pf i Sharks.Jestem w szoku jak można skatować maczetami czy innym sprzętem bo ktoś kibicuje innemu klubowi.Zwykły bandytyzm,powinno się izolować takich ludzi ale nie w więzieniach tylko stworzyć obozy pracy.

mateusznow
Posty: 209
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow » 14.03.2020, 08:53

Raiden pisze:
14.03.2020, 08:23
Obejrzałem ten materiał na superwizjerze o Pf i Sharks.Jestem w szoku jak można skatować maczetami czy innym sprzętem bo ktoś kibicuje innemu klubowi.Zwykły bandytyzm,powinno się izolować takich ludzi ale nie w więzieniach tylko stworzyć obozy pracy.
Tak, chodziło o inny kolor szalika ...

Raiden
Posty: 148
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 14.03.2020, 09:15

Może nie o sam kolor szalika ale o aktywne kibicowanie wrogiemu klubowi. Dla mnie to zwykły bandytyzm nie mający nie wspólnego z prawdziwym kibicowaniem. Można sobie dać po pysku, ale katować maczetą czy siekierą? Naprawdę nie spodziewałem się aż takiego bestialstwa. Szok.

MosadKSC
Posty: 75
Rejestracja: 04.07.2016, 21:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: MosadKSC » 14.03.2020, 13:48

Hahahahaha ku*** ale tu są jaja
13.06.2013–23.09.2012-09.01.2008-12.03.2006-8.10.2004-28.11.2002
Pamiętaj,abyś dzień święty święcił 🍾🍻🎆

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patriota85 » 14.03.2020, 15:36

Kilka lat temu Wisła skroiła flagę jakiejś zagranicznej ekipie, a potem stracili tą flagę na konto Cracovii.Przypomniał by ktoś czyja to była flaga, ewentualnie wrzucił foto ?

Sportowa
Posty: 24
Rejestracja: 21.02.2018, 13:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sportowa » 15.03.2020, 11:36

patriota85 pisze:
14.03.2020, 15:36
Kilka lat temu Wisła skroiła flagę jakiejś zagranicznej ekipie, a potem stracili tą flagę na konto Cracovii.Przypomniał by ktoś czyja to była flaga, ewentualnie wrzucił foto ?
W jakich latach ta strata była? nie przypominam sobie sięgając pamięcią 20 lat wstecz żeby taka strata była

N'08
Posty: 193
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: N'08 » 15.03.2020, 11:44

Chicago?

jansiekiera
Posty: 57
Rejestracja: 24.05.2019, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jansiekiera » 15.03.2020, 12:21

To była flaga Twente bodajże.

Stracona w sklepie na Kleparzu. Wisła wracała z europejskich pucharów czy jakos tak. Chłopaki z Wisły wyjebali flagę i nacieki się na Cracovie.


jansiekiera
Posty: 57
Rejestracja: 24.05.2019, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jansiekiera » 15.03.2020, 13:03

Sportowa pisze:
15.03.2020, 12:58
https://zapodaj.net/6dc38dc0ea4c8.jpg.html o ta flagę chodzi?
Wg mnie wlasnie to ktoś pytał.
Bo z tego okresu inna flaga wyjebana wisle to stara flaga śląska.

Sportowa
Posty: 24
Rejestracja: 21.02.2018, 13:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sportowa » 15.03.2020, 13:18

jansiekiera pisze:
15.03.2020, 13:03
Sportowa pisze:
15.03.2020, 12:58
https://zapodaj.net/6dc38dc0ea4c8.jpg.html o ta flagę chodzi?
Wg mnie wlasnie to ktoś pytał.
Bo z tego okresu inna flaga wyjebana wisle to stara flaga śląska.
Chodzi Ci o flagę Śląska z napisem Wrocław? Stracona na fecie po meczu z Widzewem?
rok podajże 2003 jak dobrze pamietam

antidogclub
Posty: 38
Rejestracja: 04.10.2017, 18:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: antidogclub » 15.03.2020, 13:53

Jeszcze była chyba stara flaga Wieliczki stracona bodajże na Orle Piaski Wielkie.

jansiekiera
Posty: 57
Rejestracja: 24.05.2019, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jansiekiera » 15.03.2020, 13:55

Sportowa pisze:
15.03.2020, 13:18
jansiekiera pisze:
15.03.2020, 13:03
Sportowa pisze:
15.03.2020, 12:58
https://zapodaj.net/6dc38dc0ea4c8.jpg.html o ta flagę chodzi?
Wg mnie wlasnie to ktoś pytał.
Bo z tego okresu inna flaga wyjebana wisle to stara flaga śląska.
Chodzi Ci o flagę Śląska z napisem Wrocław? Stracona na fecie po meczu z Widzewem?
rok podajże 2003 jak dobrze pamietam

Nie, była to Śląsk Wrocław on tour. W barwach tylko z napisem.
O tym jak została zdobyta nie będę pisał. Właściciele wiedza. Dodam tylko ze oddana bez walki.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Goscinnie, KamilGKS, modest i 512 gości