www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Tel » 19.09.2014, 15:36

krakus pisze:Żmudzin
wy się zmobilizowaliście na jeden marsz niepodległości w Wawie,rok wcześniej był od was 1 (słownie: jeden) chłop z ONRem którego Wisła mogła zniszczyć kilka razy w tym dniu (jak zapewne wy byście zrobili z naszym rodzynkiem w analogicznej sytuacji)
Skończ bredzić, propagandowo to bijesz nawet PO i TVN...
Na MN od paru lat jeździmy w grupie, poniżej zdjęcie z 2011 roku-jako jedyni prócz Legii złożyliśmy wieniec pod pomnikiem Dmowskiego
[link]
Gdzie wy ku*** byliscie w 2011 roku? Na jakim marszu? Jedynie jednostki od was mogły być. W 2011 to Hutnika było widać i spoko sie prezentowali, ale napewno nie wy. Przestancie pisac farmazony.
Obrazek



krakus
Posty: 52
Rejestracja: 12.07.2011, 12:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: krakus » 19.09.2014, 17:06

Żmudzin
(nas ponad 2 autokary a was jedna osoba)
Pomyliłem sie jesteś lepszy od PO i GW-jesteś urbanem tego forum....
tel
~OW 1922 FZG - 3 lata temu, 2011-11-14 napisał:
Byłem, przeżyłem, zobaczyłem, wróciłem i nigdy nie zapomnę! 11 listopada 2011 już przeszedł do historii. Następna taka manifa może się wydarzyć dopiero podczas obchodów rocznicy stulecia odzyskania niepodległości. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych. Legia-Pogoń i Zagłębie, Lech-Arka-Cracovia, Odra Wodzisław, ROW Rybnik, GKS Jastrzębie i reszta: przeciw lewakom, przeciw policji, przeciw Tuskowi, przeciw mass mediom WSZYSCY BYLIŚMY RAZEM!!! !!! !!! Pozdrowienia dla obecnych! OW 1922 FZG


To wpis z tego forum i zarazem mój ostatni w temacie MN. Z bredniami jakie tu sadzicie nie da się polemizować....

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Tel » 19.09.2014, 17:15

Lech ze 200 setki pod źródełkiem, Arka kilka dyszek widziana na placu, a gdzie wy i z kim. Ktoś zobaczył barwy Lecha/Arki i pewnie stwierdził, że i wy jesteście. Ewentualnie któryś ze zgodowiczów miał wasz gadżet. Z relacj znajomych (pasiaków) wiem, że jechał jeden autokar w którym jechało kilku fanów pasów wymieszanych z niekibicującymi narodowcami. Konkretnej kumatej ekipy od was brak.
Obrazek

WOB
Posty: 110
Rejestracja: 20.05.2013, 23:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WOB » 19.09.2014, 17:28

krakus pisze:Żmudzin
(nas ponad 2 autokary a was jedna osoba)
Pomyliłem sie jesteś lepszy od PO i GW-jesteś urbanem tego forum....
tel
~OW 1922 FZG - 3 lata temu, 2011-11-14 napisał:
Byłem, przeżyłem, zobaczyłem, wróciłem i nigdy nie zapomnę! 11 listopada 2011 już przeszedł do historii. Następna taka manifa może się wydarzyć dopiero podczas obchodów rocznicy stulecia odzyskania niepodległości. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych. Legia-Pogoń i Zagłębie, Lech-Arka-Cracovia, Odra Wodzisław, ROW Rybnik, GKS Jastrzębie i reszta: przeciw lewakom, przeciw policji, przeciw Tuskowi, przeciw mass mediom WSZYSCY BYLIŚMY RAZEM!!! !!! !!! Pozdrowienia dla obecnych! OW 1922 FZG


To wpis z tego forum i zarazem mój ostatni w temacie MN. Z bredniami jakie tu sadzicie nie da się polemizować....
Zacznijcie chodź by takie spotkania organizować to wtedy pogadamy.
http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/5892-wracamy.html

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: giant » 19.09.2014, 19:01

Nie wiecie panowie/panie z Wisły czy dobre sushi na krakowskim Kazimierzu podają?
Pytam,bo nas już tam podobno nie ma.
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: fc internet » 19.09.2014, 22:00

nie wiem jak z sushi ale ostatnio na placu żydows... przepraszam na placu milicyjnym chciałem kupić kebab to mi pani w okienku powiedziała, że nie ma mienska, a zapiekanki nie chciałem :/

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: daniKSC » 19.09.2014, 22:26

Z tymi marszami to nie zapędzajcie się tak, to że czasami nie ma grupy zorganizowanej nie oznacza że nie ma ludzi z danego klubu, wiem że teraz jest moda na lans itd ale przykładowo ja bywałem na MN praktycznie od początku, a jakoś mnie pewnie nie uwzględniliscie w swoich statystykach, wiec mozna to wszystko o kant c**** rozbic

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 20.09.2014, 01:36

Co znaczy od początku???
Generalnie marsz marszem ale wiadomo o jaki nam aspekt marszu chodzi tutaj.
Więc pytanie brzmi gdzie byliście gdy "before" marszu ruszał w trakcie ruchów niemieckich pedałów?
Bo jeśli to Wisła biegła min z twoją zgodą z Poznania spod Żródła a Ty sobie składałeś kwiaty po to by potem w parę sztuk podpiąć się pod Arkę to gratuluje.
Od Ciebie odpowiedzi się nie spodziewam, Arkowcy i Lechici odpowiedzą sobie sami
Pisania martyrologii ciag dalszy
za kim jestes?

nhstyle
Posty: 22
Rejestracja: 21.07.2013, 22:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nhstyle » 20.09.2014, 08:29

Jesteście tyle warci co to wasze śmieszne oświadczenie. Je...i hipokryci i "wielcy" patrioci.

lucero2
Posty: 69
Rejestracja: 19.06.2007, 01:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: lucero2 » 20.09.2014, 14:34

nhstyle pisze:Jesteście tyle warci co to wasze śmieszne oświadczenie. Je...i hipokryci i "wielcy" patrioci.
Teraz napisza ze pod oswiadczeniem byl mal druczek....

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oldfreak » 20.09.2014, 16:32

Wisła się skurwiła wczoraj.I po co oświadczenia?

jason
Posty: 210
Rejestracja: 11.02.2010, 22:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jason » 21.09.2014, 11:45

giant pisze:Nie wiecie panowie/panie z Wisły czy dobre sushi na krakowskim Kazimierzu podają?
Pytam,bo nas już tam podobno nie ma.
Co do sushi wszyscy chwalą Edo Sushi bar i miejscowy specyfik - sieczkę z rekina ...
jesteś marnym napinaczem kolego , Wisła na Kazimierzu jest od zawsze gdyż w dawnej historii ta dzielnica byłoa po prostu Wiślacka ( czasy waszego wodza i wieszcza narodowego zwanego Cyganem) a że aktualnie od dobrych kilku lat chodzicie tutaj kanałami ... To zostaje propaganda na k.net

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *** » 21.09.2014, 12:19

jedyną propagandę jaką można przeczytać na k.net to że Wisły nie ma na Kazimierzu, a że Wisła na tym terenie nie stanowi dla was konkurencji h to chyba nikt nie neguje.
napisz jeszcze że to nie ważne bo liczy się to kto biega z białkiem i maczetą.

użytkownik1906
Posty: 151
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: użytkownik1906 » 21.09.2014, 12:47

jason pisze:
giant pisze:Nie wiecie panowie/panie z Wisły czy dobre sushi na krakowskim Kazimierzu podają?
Pytam,bo nas już tam podobno nie ma.
Co do sushi wszyscy chwalą Edo Sushi bar i miejscowy specyfik - sieczkę z rekina ...
jesteś marnym napinaczem kolego , Wisła na Kazimierzu jest od zawsze gdyż w dawnej historii ta dzielnica byłoa po prostu Wiślacka ( czasy waszego wodza i wieszcza narodowego zwanego Cyganem) a że aktualnie od dobrych kilku lat chodzicie tutaj kanałami ... To zostaje propaganda na k.net
Kanałami, a to dobre, kto mieszka na Kaziku, lub choć pracuje, wie, że to, co o Kaziku słyszy się z waszej strony to bzdury jakich mało. Od kilku miesięcy żadnych barw nie widać, kiedyś jeszcze czasami coś tam darliście mordy na Placu, teraz ni widu ni słychu. Jedną osobę w obstawie w barwach na krzyż (i to Tychów) można spotkać w "trójkącie" przy Brzozowej i Berka. Jedyne co potraficie zrobić to napisać raz na ruski rok koślawo "j**** Wisłe" na Trynitarskiej. Tyle z waszej aktywności na Kazimierzu ostatnio.
Więcej ostatnio Żydów w pejsach i jarmułkach można uświadczyć na Kaziku niż was.
Nikt nie neguje waszej dominacji, ale pisanie, że Wisła chodzi kanałami to bajka, którą możecie tylko we własnym gronie sprzedawać.

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: giant » 21.09.2014, 15:08

jason pisze:
giant pisze:Nie wiecie panowie/panie z Wisły czy dobre sushi na krakowskim Kazimierzu podają?
Pytam,bo nas już tam podobno nie ma.
Co do sushi wszyscy chwalą Edo Sushi bar i miejscowy specyfik - sieczkę z rekina ...
jesteś marnym napinaczem kolego , Wisła na Kazimierzu jest od zawsze gdyż w dawnej historii ta dzielnica byłoa po prostu Wiślacka ( czasy waszego wodza i wieszcza narodowego zwanego Cyganem) a że aktualnie od dobrych kilku lat chodzicie tutaj kanałami ... To zostaje propaganda na k.net
Kolego ja jestem za Pasami,to tak w gwoli ścisłości ;)

I właśnie o tą sieczkę z rekina w przenośni pytałem,no ale internetowa chuliganka z r22 nie załapała o co chodzi,lub nie chciała załapać.

Wisła jest na Kazimierzu? Owszem.
My też jesteśmy na Olszy,Bieżanowie czy chociażby na Bronowicach.
Ale ani Wy,ani my nie stanowimy na w/w rejonach żadnej znaczącej siły i konkurencji dla "miejscowych".
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *** » 21.09.2014, 16:02

no ale chyba nie w takich ilościach, nie mówiąc o chodzeniu/jeżdżeniu na mecze bo u was to się nie liczy (pilnujecie Krakowa) ;)

jason
Posty: 210
Rejestracja: 11.02.2010, 22:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jason » 21.09.2014, 16:54

użytkownik1906 pisze:
jason pisze:
giant pisze:Nie wiecie panowie/panie z Wisły czy dobre sushi na krakowskim Kazimierzu podają?
Pytam,bo nas już tam podobno nie ma.
Co do sushi wszyscy chwalą Edo Sushi bar i miejscowy specyfik - sieczkę z rekina ...
jesteś marnym napinaczem kolego , Wisła na Kazimierzu jest od zawsze gdyż w dawnej historii ta dzielnica byłoa po prostu Wiślacka ( czasy waszego wodza i wieszcza narodowego zwanego Cyganem) a że aktualnie od dobrych kilku lat chodzicie tutaj kanałami ... To zostaje propaganda na k.net
Kanałami, a to dobre, kto mieszka na Kaziku, lub choć pracuje, wie, że to, co o Kaziku słyszy się z waszej strony to bzdury jakich mało. Od kilku miesięcy żadnych barw nie widać, kiedyś jeszcze czasami coś tam darliście mordy na Placu, teraz ni widu ni słychu. Jedną osobę w obstawie w barwach na krzyż (i to Tychów) można spotkać w "trójkącie" przy Brzozowej i Berka. Jedyne co potraficie zrobić to napisać raz na ruski rok koślawo "j**** Wisłe" na Trynitarskiej. Tyle z waszej aktywności na Kazimierzu ostatnio.
Więcej ostatnio Żydów w pejsach i jarmułkach można uświadczyć na Kaziku niż was.
Nikt nie neguje waszej dominacji, ale pisanie, że Wisła chodzi kanałami to bajka, którą możecie tylko we własnym gronie sprzedawać.[/quote]

hehehehehehehhehehe
To gdzie jest ta Wisła na Kazimierzu ? gdzie można Was spotkać w barwach ? która część Kazimierza jest stricte wiślacka ?
jesteś śmieszny, kolega wyżej stwierdził również że Wisła nie ma podejścia na tle H ale jest na dzielnicy ...
czyli co ultrasi ? matki z dziećmi ? kibice Wisły są na Kazimierzu ale się z Wisłą na co dzień nie utożsamiają, jest pare osób kumatszych ale nie wychylają się z szeregu i tyle . i gówno prawda odnośnie twoich kocopołów na temat koślawych napisów bo w bieżącym roku powstały minimum 3 grafy Cracovii Kazimierz

użytkownik1906
Posty: 151
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: użytkownik1906 » 21.09.2014, 23:56

jason pisze: hehehehehehehhehehe
To gdzie jest ta Wisła na Kazimierzu ? gdzie można Was spotkać w barwach ? która część Kazimierza jest stricte wiślacka ?
jesteś śmieszny, kolega wyżej stwierdził również że Wisła nie ma podejścia na tle H ale jest na dzielnicy ...
czyli co ultrasi ? matki z dziećmi ? kibice Wisły są na Kazimierzu ale się z Wisłą na co dzień nie utożsamiają, jest pare osób kumatszych ale nie wychylają się z szeregu i tyle . i gówno prawda odnośnie twoich kocopołów na temat koślawych napisów bo w bieżącym roku powstały minimum 3 grafy Cracovii Kazimierz
Za przeproszeniem, gó.wno cię obchodzi gdzie jest :) Ja nie z Kazika, ale dziennie przemierzam go kilka razy wzdłuż i wszerz. Dzień, noc. Jakbyś bywał od czasu do czasu to raz na ruski rok spotkasz w barwach kogoś od nas. Tak to jest właśnie z wami dyskutować, błazen z jakiegoś Prokocimia czy zapyziałego Kozłówka wie co się dzieje tylko z relacji tych waszych patoli z Kazka, co dobrze wytrzeźwieć nie potrafią. Łbów nie wychylacie, bo zgarniają was za jakieś gówna. Kiedyś przed meczem nawet was spotkać było można (chociaż po tym co piszesz śmiem wątpić że jesteś z Kazimierza), teraz wielki ch.uj.
Trzy grafy na rok, w ch.uj bez kitu, mając do dyspozycji taki teren :) Ostatnio jeden tygodnia nawet nie wytrzymał. Zacznij zwiedzać Kazimierz, a nie tylko słuchać relacji kolegów. Denerwuje tylko wasze koloryzowanie w internecie, nic więcej, nikt nie podważył nawet tego, że to wasz teren.

PCtsw
Posty: 134
Rejestracja: 06.12.2013, 13:04

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: PCtsw » 22.09.2014, 00:24

giant pisze:
jason pisze:
giant pisze:Nie wiecie panowie/panie z Wisły czy dobre sushi na krakowskim Kazimierzu podają?
Pytam,bo nas już tam podobno nie ma.
Co do sushi wszyscy chwalą Edo Sushi bar i miejscowy specyfik - sieczkę z rekina ...
jesteś marnym napinaczem kolego , Wisła na Kazimierzu jest od zawsze gdyż w dawnej historii ta dzielnica byłoa po prostu Wiślacka ( czasy waszego wodza i wieszcza narodowego zwanego Cyganem) a że aktualnie od dobrych kilku lat chodzicie tutaj kanałami ... To zostaje propaganda na k.net
Kolego ja jestem za Pasami,to tak w gwoli ścisłości ;)

I właśnie o tą sieczkę z rekina w przenośni pytałem,no ale internetowa chuliganka z r22 nie załapała o co chodzi,lub nie chciała załapać.

Wisła jest na Kazimierzu? Owszem.
My też jesteśmy na Olszy,Bieżanowie czy chociażby na Bronowicach.
Ale ani Wy,ani my nie stanowimy na w/w rejonach żadnej znaczącej siły i konkurencji dla "miejscowych".
wpuścić gaz i uciec-akcja stulecia, sam fakt że o czymś takim w ogóle wspominacie świadczy tylko o was

jason
Posty: 210
Rejestracja: 11.02.2010, 22:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jason » 22.09.2014, 00:30

użytkownik1906 pisze:
jason pisze: hehehehehehehhehehe
To gdzie jest ta Wisła na Kazimierzu ? gdzie można Was spotkać w barwach ? która część Kazimierza jest stricte wiślacka ?
jesteś śmieszny, kolega wyżej stwierdził również że Wisła nie ma podejścia na tle H ale jest na dzielnicy ...
czyli co ultrasi ? matki z dziećmi ? kibice Wisły są na Kazimierzu ale się z Wisłą na co dzień nie utożsamiają, jest pare osób kumatszych ale nie wychylają się z szeregu i tyle . i gówno prawda odnośnie twoich kocopołów na temat koślawych napisów bo w bieżącym roku powstały minimum 3 grafy Cracovii Kazimierz
Za przeproszeniem, gó.wno cię obchodzi gdzie jest :) Ja nie z Kazika, ale dziennie przemierzam go kilka razy wzdłuż i wszerz. Dzień, noc. Jakbyś bywał od czasu do czasu to raz na ruski rok spotkasz w barwach kogoś od nas. Tak to jest właśnie z wami dyskutować, błazen z jakiegoś Prokocimia czy zapyziałego Kozłówka wie co się dzieje tylko z relacji tych waszych patoli z Kazka, co dobrze wytrzeźwieć nie potrafią. Łbów nie wychylacie, bo zgarniają was za jakieś gówna. Kiedyś przed meczem nawet was spotkać było można (chociaż po tym co piszesz śmiem wątpić że jesteś z Kazimierza), teraz wielki ch.uj.
Trzy grafy na rok, w ch.uj bez kitu, mając do dyspozycji taki teren :) Ostatnio jeden tygodnia nawet nie wytrzymał. Zacznij zwiedzać Kazimierz, a nie tylko słuchać relacji kolegów. Denerwuje tylko wasze koloryzowanie w internecie, nic więcej, nikt nie podważył nawet tego, że to wasz teren.
Kończe z Tobą dyskusję na ten temat , bo jednak muszę to stwierdzić jesteś zwykłym błaznem gadającym głupoty .Kłamiesz nawet w tak prozaicznym temacie jak ilość graffiti ... na początku stwierdzasz że nic tutaj nie widziałeś oprócz koślawego napisu po czym ... piszesz że graf wytrzymał tydzień ! i jak tu z Tobą dyskutować skoro jesteś po prostu kłamcą ? raz na ruski rok to nawet po Olszy2 ktoś śmignie w barwach Cracovii więc mnie nie rozśmieszaj taką argumentacją.Pozdrawiam normalnych - mieszkaniec Kazimierza

użytkownik1906
Posty: 151
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: użytkownik1906 » 22.09.2014, 06:54

jason pisze: Kończe z Tobą dyskusję na ten temat , bo jednak muszę to stwierdzić jesteś zwykłym błaznem gadającym głupoty .Kłamiesz nawet w tak prozaicznym temacie jak ilość graffiti ... na początku stwierdzasz że nic tutaj nie widziałeś oprócz koślawego napisu po czym ... piszesz że graf wytrzymał tydzień ! i jak tu z Tobą dyskutować skoro jesteś po prostu kłamcą ? raz na ruski rok to nawet po Olszy2 ktoś śmignie w barwach Cracovii więc mnie nie rozśmieszaj taką argumentacją.Pozdrawiam normalnych - mieszkaniec Kazimierza
Wychodzi obracanie kota ogonem i przeinaczanie. Niewielu z was nie ma rozdwojenia jaźni.
Też widziałem ze 3 razy wasze śmiganie po Olszy 2 - kończyło się wpierdolem w biały dzień i powrotem taksówką do domu bez koszulki.

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Troublemaker » 22.09.2014, 13:22

lucero2 pisze:
nhstyle pisze:Jesteście tyle warci co to wasze śmieszne oświadczenie. Je...i hipokryci i "wielcy" patrioci.
Teraz napisza ze pod oswiadczeniem byl mal druczek....
Oświadczenie było autorstwa WSH, a to co się stało ostatnio było zapewne dziełem niezrzeszonego młodego pokolenia Wisły ze Skarpy i Oświecenia, więc są czyści...
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

twierdza śródmieście
Posty: 81
Rejestracja: 11.11.2010, 13:42

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: twierdza śródmieście » 22.09.2014, 13:39

Troublemaker pisze: Oświadczenie było autorstwa WSH, a to co się stało ostatnio było zapewne dziełem niezrzeszonego młodego pokolenia Wisły ze Skarpy i Oświecenia, więc są czyści...

Ciekawe też, czemu jeszcze nikt od nich się do tego nie odniósł :)
:)

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 22.09.2014, 14:04

A od Was ktoś się tu ustosunkowuje do bieganie ze sprzętem po NH?
za kim jestes?

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Troublemaker » 22.09.2014, 14:10

nrth pisze:A od Was ktoś się tu ustosunkowuje do bieganie ze sprzętem po NH?
Ad rem człowieku, ad rem.

Więc jak to jest z tym oświadczeniem? Mam świadomość, że 'pierwszaka" o to nie pytam, więc Waszej retoryki przesiąkniętej do cna hipokryzja nie stosuj.
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 22.09.2014, 14:26

Nie czuje się na siłach komentować wydarzenie o których nie wiem. Z mojej obserwacji wynika że w Krakowie jesteście traktowani jak ksc, powody pewnie znane przynajmniej od parunastu miesięcy.
za kim jestes?

Hutnik220
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2012, 14:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hutnik220 » 22.09.2014, 16:40

Wezcie juz przestancie plakac i sie zalic.
Co Wy tu od nich chcecie uslyszec po tak kurewskiej akcji na honorowego chlopaka.
Nasz brat jest w nienajlepszym stanie i od wczoraj mu sie pogorszylo.
Tym teraz sie martwcie a nie placzcie po internetach.

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: info z TMK » 22.09.2014, 20:37

Hutnik220 pisze:Wezcie juz przestancie plakac i sie zalic.
Co Wy tu od nich chcecie uslyszec po tak kurewskiej akcji na honorowego chlopaka.
Nasz brat jest w nienajlepszym stanie i od wczoraj mu sie pogorszylo.
Tym teraz sie martwcie a nie placzcie po internetach.
Moglby ktos napisac o co chodzi? Wisla pociela chlopaka z Hutnika? kiedy to bylo? a myslalem ze Wisla poszla po rozum do glowy i w Krakowie skonczy sie to je...e latanie z kosami..

ŻMUDZIN
Posty: 44
Rejestracja: 02.10.2013, 14:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ŻMUDZIN » 22.09.2014, 23:35

krakus pisze:Żmudzin
(nas ponad 2 autokary a was jedna osoba)
Pomyliłem sie jesteś lepszy od PO i GW-jesteś urbanem tego forum....
tel
~OW 1922 FZG - 3 lata temu, 2011-11-14 napisał:
Byłem, przeżyłem, zobaczyłem, wróciłem i nigdy nie zapomnę! 11 listopada 2011 już przeszedł do historii. Następna taka manifa może się wydarzyć dopiero podczas obchodów rocznicy stulecia odzyskania niepodległości. Pozdrowienia dla wszystkich obecnych. Legia-Pogoń i Zagłębie, Lech-Arka-Cracovia, Odra Wodzisław, ROW Rybnik, GKS Jastrzębie i reszta: przeciw lewakom, przeciw policji, przeciw Tuskowi, przeciw mass mediom WSZYSCY BYLIŚMY RAZEM!!! !!! !!! Pozdrowienia dla obecnych! OW 1922 FZG


To wpis z tego forum i zarazem mój ostatni w temacie MN. Z bredniami jakie tu sadzicie nie da się polemizować....
Zniszczyleś mi chłopie system. W 2011 roku wszystkie ekipy zbierały się pod Żródełkiem w tym wasze zgody. Was ani widu ani słychu przynajmniej w zorganizowanej grupie bo byśmy się spotkali więc z łaski swojej nie wklej mi tu wpisów leszczy którzy pewnie widzieli wasze barwy u Lecha czy Arkia i przyjęli że wielka craxa się pojawiła. Rok 2012 opisywalem, dopiero w 2013 po poteżnej akcji werbunkowej zebraliście się i był widziany cały jeden wasz autokar i zorganizowana grupka. Tyle o MN .

dratwa06
Posty: 147
Rejestracja: 27.09.2013, 21:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: dratwa06 » 23.09.2014, 08:27

W tym stanie w jakim większość was się na tym marszu znajdowała na pewno widzieliście najlepiej;)

jakdzieci
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2014, 15:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jakdzieci » 23.09.2014, 09:16

Co prawda, ja nie byłem, bo w Polsce nie mieszkam już troche dłużej, ale z internetu umiem korzystać.

Wystarczyło chwilę poszukać, MN 2011:

...kibice Cracovii podróżujący autokarem zatrzymanym przed Krakowem zostali co do jednego spisani, po czym w sobotę rano w lokalnych mediach można się było dowiedzieć, iż spisani „chuligani zostaną zatrzymani”.
[link]

Po 14 dojeżdżamy w okolice Politechniki. Czekamy kilka chwil na kibiców Cracovii, którzy także w dobrej liczbie stawili się na marszu i razem ruszamy na Plac Konstytucji.
[link]

Cracovia Kraków - ok. 60 osób
http://www.mzksczarni.fora.pl/kibice,11 ... r,115.html

Jest nawet filmik. Krótki ale jest: https://www.youtube.com/watch?v=fxhqFJ4pBpo

A tak ten dzień Cracovia uczciła w Krakowie:
złożyli wieńce i odpalili race przy grobie Nieznanego Żołnierza i pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego
[link]


Teraz natomiast wrócę do tematu, który mnie tu przyciągnął, a nie potraficie się jednoznacznie określić.
Przy okazji może się dowiem:

1. Co ma obecnie wspólnego Cyrankiewicz z Cracovią?
(Jako Premier, był patronem 50 i 60 lecia Cracovii, tak jak nie przymierzając u Was, aleksander kwaśniewski 90-lecia.)

w porównaniu, jak np z wami gen gruba do czasów obecnych:

gen. Gruba był szefem milicji w Katowicach w czasie, gdy dokonano masakry górników w Kopalni "Wujek". Później brał udział w mataczeniu przy sprawie zabójstwa Grzegorza Przemyka.
W czasie, kiedy zarejestrowano go na esbeckim nagraniu, pełnił funkcje szefa bezpieki i milicji w Krakowie oraz prezesa klubu sportowego GTS Wisła Kraków. Właśnie jako prezes GTS Wisła na początku stycznia 1988r. zwołał do swego gabinetu kilku ludzi, w tym przedstawicieli Urzędu Postępu Naukowego i Wdrożeń, i nakazał im założenie pierwszej w Polsce prywatnej firmy ochroniarskiej. Tak powstał Dyskam spółka z o.o. Formalnie udziały objęły w nim klub sportowy GTS Wisła Kraków oraz UPNiW.

Jesteśmy jedynym właścicielem spółki "Dyskam" przysparzającej niemały dochód z systemów alarmowych.
Ludwik Miętta-Mikołajewicz - Tempo 30-XII-1991 - obecny prezes Wisły.

sprawozdania TS Wisła nt dyskam 2008, 2009:
[link]
[link]

2. Filipiak, był w PZPR. W jaki sposób mu to pomogło poza pracą naukową?
Na początku studiów w 1972 r. wstąpił do PZPR. - Byłem szeregowym członkiem. Wierzyłem, że to ma sens. To był ten etap, gdy wiwatowano na cześć Gierka. Czy przynależność pomagała? Zaprzecza: "AGH była antykomunistyczna. Nie powinienem tego robić, myśląc o karierze naukowej".

- Nie znam nikogo, komu Filipiak zaszkodziłby jako członek PZPR. Zawsze był człowiekiem prawym. Ale nie ma wątpliwości, że dzięki partii miał łatwiej z wyjazdami zagranicznymi - uważa prof. Tadeusiewicz.
[link]

A czym trudnił się Bogusław C?

Pierwszy to były cinkciarz, którego kable leżą na stadionie Wembley i lotnisku Heathrow.
[link]

Kim w PRL był cinkciarz? Celowo nie rozwijam.


3. Kto ostatnio organizował spotkanie z honorowym prezesem stowarzyszenia kibiców Wisły tow. Czerwińskim (byłym ambasadorem w Moskwie w latach 80.) ?

4. literka G dla niepoznaki zrzucona, nadal gwardia, ale nazwa skrócona :)

Uchwała nr 171/2009 z dnia 1 września 2009 r.
Zarząd Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków, z siedzibą w Krakowie, ul. Reymonta 22, jednogłośnie postanawia podtrzymać członkostwo w Polskiej Federacji Sportu „Gwardia” oraz uiścić składkę członkowską na rzecz tejże organizacji za rok 2009 w wysokości 300 zł.

[link]



tacy z Was "Patrioci", że fałszujecie historię jak komuniści...

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 23.09.2014, 10:11

jakdzieci pisze:Teraz natomiast wrócę do tematu, który mnie tu przyciągnął, a nie potraficie się jednoznacznie określić.
Nie tylko nie rozumiesz tego co piszesz, ale również nie rozumiesz tego co piszą inni. Wróć do tematu
Przy okazji może się dowiem:

1. Co ma obecnie wspólnego Cyrankiewicz z Cracovią?
(Jako Premier, był patronem 50 i 60 lecia Cracovii, tak jak nie przymierzając u Was, aleksander kwaśniewski 90-lecia.)
Cyrankiewicz przeszedł do historii Cracovii jako dwukrotny protektor obchodów jubileuszowych i członek KS Cracovia, co pewnie miało duży wpływ na b. ciepłe przyjęcie go przez kibiców Cracovii.
w porównaniu, jak np z wami gen gruba do czasów obecnych:

gen. Gruba był szefem milicji w Katowicach w czasie, gdy dokonano masakry górników w Kopalni "Wujek". Później brał udział w mataczeniu przy sprawie zabójstwa Grzegorza Przemyka.
W czasie, kiedy zarejestrowano go na esbeckim nagraniu, pełnił funkcje szefa bezpieki i milicji w Krakowie oraz prezesa klubu sportowego GTS Wisła Kraków. Właśnie jako prezes GTS Wisła na początku stycznia 1988r. zwołał do swego gabinetu kilku ludzi, w tym przedstawicieli Urzędu Postępu Naukowego i Wdrożeń, i nakazał im założenie pierwszej w Polsce prywatnej firmy ochroniarskiej. Tak powstał Dyskam spółka z o.o. Formalnie udziały objęły w nim klub sportowy GTS Wisła Kraków oraz UPNiW.

Jesteśmy jedynym właścicielem spółki "Dyskam" przysparzającej niemały dochód z systemów alarmowych.
Ludwik Miętta-Mikołajewicz - Tempo 30-XII-1991 - obecny prezes Wisły.

sprawozdania TS Wisła nt dyskam 2008, 2009:
[link]
[link]
To co ma wspólnego obecnie Gruba z Wisłą każdy z tego może wyciagnąć wnioski.
2. Filipiak, był w PZPR. W jaki sposób mu to pomogło poza pracą naukową?
Na początku studiów w 1972 r. wstąpił do PZPR. - Byłem szeregowym członkiem. Wierzyłem, że to ma sens. To był ten etap, gdy wiwatowano na cześć Gierka. Czy przynależność pomagała? Zaprzecza: "AGH była antykomunistyczna. Nie powinienem tego robić, myśląc o karierze naukowej".

- Nie znam nikogo, komu Filipiak zaszkodziłby jako członek PZPR. Zawsze był człowiekiem prawym. Ale nie ma wątpliwości, że dzięki partii miał łatwiej z wyjazdami zagranicznymi - uważa prof. Tadeusiewicz.
Filipiak jest obecnym właścicielem i prezesem klubu KS Cracovia

Mojej znajomej matka poprzez odrzucenie propozycji formalnego wstąpienia do PZPR, uniemożliwiła sobie i rodzinie polepszenie warunków życia (duże mieszkanie, świetna lokalizacja). Poglądy polityczne załatwiły jej egzystencje na dotychczasowym poziomie.

Ty sobie mozesz stopniować. Dla mnie każdy członek PZPR był czerwoną świnią, bo musiał mieć z tego jakieś korzyści a dodatkowo swą legitymacją legitymizował Partie.
A czym trudnił się Bogusław C?

Pierwszy to były cinkciarz, którego kable leżą na stadionie Wembley i lotnisku Heathrow.
[link]

Kim w PRL był cinkciarz? Celowo nie rozwijam.
Jedni byli cinkciarzami inni profesorami z legitymacją.
3. Kto ostatnio organizował spotkanie z honorowym prezesem stowarzyszenia kibiców Wisły tow. Czerwińskim (byłym ambasadorem w Moskwie w latach 80.) ?
Nie wiem, może Wislaccy Patrioci?
Napewno nam napiszesz.
4. literka G dla niepoznaki zrzucona, nadal gwardia, ale nazwa skrócona :)

Uchwała nr 171/2009 z dnia 1 września 2009 r.
Zarząd Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków, z siedzibą w Krakowie, ul. Reymonta 22, jednogłośnie postanawia podtrzymać członkostwo w Polskiej Federacji Sportu „Gwardia” oraz uiścić składkę członkowską na rzecz tejże organizacji za rok 2009 w wysokości 300 zł.

[link]
Masz jakieś aktualne dane co do opłacenia składki?


tacy z Was "Patrioci", że fałszujecie historię jak komuniści...
Od fałszowania historii jesteście wy a szczególnie ty, co niejednokrotnie udowowdniłeś w tym temacie.

Generalnie to szkoda czasu na ciebie, ale twoje wyjątkowe kłamstwa i manipulacje trzeba obalać.
Nie chce cie martwić, ale zachowujesz sie jak typowy ubek.
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 23.09.2014, 10:30

Jeszcze jedno "jakdzieci".
Możesz wytłumaczyć mi dlaczego śpiewacie na nas "byli zdrajcami i ubekami"?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

W-G
Posty: 136
Rejestracja: 23.05.2010, 06:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: W-G » 23.09.2014, 10:47

Hutnik220 pisze: Co Wy tu od nich chcecie uslyszec po tak kurewskiej akcji na honorowego chlopaka.
Noż ku***, chłopie odpocznij od internetu, taka KUREWSKA akcja, na tak HONOROWEGO chłopka. Jaki chłopak taka akcja, wiecznie wkręcacie Polsce film pt "Ludzie Honoru" ale nikt w to już nie wierzy. Jesteście dla nas żydami, imprezujecie z nimi, to albo zgoda albo fanclub. Sprzęt nosicie, przy babach 10 na 1 - mówi ci to coś HONOROWY CHŁOPAKU? Dupione byłyście, jesteście i będziecie.
Hutnik220 pisze:Wezcie juz przestancie plakac i sie zalic.
Z tym się zgodze, chcieliście walczyć z nami to dawać.
dratwa06 pisze:W tym stanie w jakim większość was się na tym marszu znajdowała na pewno widzieliście najlepiej;)
Że niby co?


A tak w temacie przeinaczania rzeczywistości taka głupota jakieś siuśki od was na srace rozjebały grafy o 7.30 a na necie wersja "w środku dnia". Ale nie chce mi się o tym dyskutować bo to bery.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rzutkarny » 23.09.2014, 11:04

W-G pisze: Noż ku***, chłopie odpocznij od internetu, taka KUREWSKA akcja, na tak HONOROWEGO chłopka. Jaki chłopak taka akcja, wiecznie wkręcacie Polsce film pt "Ludzie Honoru" ale nikt w to już nie wierzy. Jesteście dla nas żydami, imprezujecie z nimi, to albo zgoda albo fanclub. Sprzęt nosicie, przy babach 10 na 1 - mówi ci to coś HONOROWY CHŁOPAKU? Dupione byłyście, jesteście i będziecie.
A nawet jak zgoda, to co? Wydajecie jakieś śmieszne oświadczenia, że od teraz tylko na Cracovię ze sprzętem, po czym okazuje się, że jest c**** warte i zgodom Cracovii też będziecie łapy upierdalać. Pasy jakieś tam kontakty mają też z ŁKSem, też będziecie usprawiedliwieni jak ktoś nie wytrzyma ciśnienia i kogoś z nich ubijecie?

jakdzieci
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2014, 15:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jakdzieci » 23.09.2014, 11:25

Psiak pisze:jako dwukrotny protektor obchodów jubileuszowych
Coś jeszcze? Może halę zbudował? Czy tak jak gen gruba powołał spółkę z której do dziś czerpiecie profity?
Psiak pisze:i członek KS Cracovia
że co proszę?
Psiak pisze:Filipiak jest obecnym właścicielem i prezesem klubu KS Cracovia
A Bogusław C, właścicielem Wisły.
Psiak pisze:Ty sobie mozesz stopniować
Mogę, świat nie ogranicza się do dwóch kolorów. A przy Filipiaku studencie, cinkciarz wypada "blado".

Za wikipedią: Społeczeństwo posądzało też cinkciarzy o współpracę z MO, SB i wywiadem, co w wielu przypadkach okazywało się prawdą


Kto to był cinkciarz w czasach PRL? To były środowiska jednorodne z esbekami, szpiclami. Jedni i drudzy tworzyli coś na kształt zorganizowanej mafii. Przecież w PRL był całkowity zakaz posiadania waluty. A cinkciarze stali od rana do wieczora z plikami zielonych bijąc grubą kasę dla siebie i kumpli z policji politycznej. Często jeszcze do tego oszukiwali sprzedających, czy kupujących. A jak się ktoś poskarżył, to obok stali ochroniarze z SB i spuszczali manto. Poza tym przecież w PRL był obowiązek pracy. Każdy był rejestrowany co robi. A cinkciarzom nikt nie przeszkadzał. Byli całkowicie chronieni przez esbeków. Ktoś by spróbował wtedy sprzedawać dolary, to by został ciężko pobity, oczywiście przez nieznanych sprawców, a potem aresztowany i jeszcze dostałby wyrok. Tak było. To była mafia. Jak trzeba było to mordowali. A resztę sobie każdy może dopowiedzieć, skąd i gdzie jest geneza fortuny stojącej za Wisłą Kraków po 1989 roku.

[link]
Psiak pisze:może Wislaccy Patrioci?
Skaut Wisły rozmawiał o polityce z byłym prezesem klubu z ul. Reymonta, a obecnie członkiem rady nadzorczej Tadeuszem Czerwińskim. - Później spotkałem się z przedstawicielami SLD, padła propozycja i po zastanowieniu ją przyjąłem. Będą różne opinie na mój temat, też negatywne, ale tak było i wtedy, kiedy grałem w piłkę. Jestem do tego przyzwyczajony.

[link]

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 23.09.2014, 11:28

rzutkarny pisze:
W-G pisze: Noż ku***, chłopie odpocznij od internetu, taka KUREWSKA akcja, na tak HONOROWEGO chłopka. Jaki chłopak taka akcja, wiecznie wkręcacie Polsce film pt "Ludzie Honoru" ale nikt w to już nie wierzy. Jesteście dla nas żydami, imprezujecie z nimi, to albo zgoda albo fanclub. Sprzęt nosicie, przy babach 10 na 1 - mówi ci to coś HONOROWY CHŁOPAKU? Dupione byłyście, jesteście i będziecie.
A nawet jak zgoda, to co? Wydajecie jakieś śmieszne oświadczenia, że od teraz tylko na Cracovię ze sprzętem, po czym okazuje się, że jest c**** warte i zgodom Cracovii też będziecie łapy upierdalać. Pasy jakieś tam kontakty mają też z ŁKSem, też będziecie usprawiedliwieni jak ktoś nie wytrzyma ciśnienia i kogoś z nich ubijecie?
jeśli ta zgoda by użyła sprzetu to czemu nie?
za kim jestes?

jakdzieci
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2014, 15:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jakdzieci » 23.09.2014, 11:51

Psiak pisze:Masz jakieś aktualne dane co do opłacenia składki?
Niestety, sprawozdanie na rok bieżący jeszcze niedostępne. Zeszłoroczne chyba też.
Co nie zmienia faktu, że 2009 rok był 5 lat temu, 20 lat po upadku komuny. A co głosi Wasza propaganda nt. gts-u?
Psiak pisze:Od fałszowania historii jesteście wy a szczególnie ty, co niejednokrotnie udowowdniłeś w tym temacie.

Generalnie to szkoda czasu na ciebie, ale twoje wyjątkowe kłamstwa i manipulacje trzeba obalać.
Nie chce cie martwić, ale zachowujesz sie jak typowy ubek.
bez komentarza, skoro fakty do Ciebie nie przemawiają.
Psiak pisze:Możesz wytłumaczyć mi dlaczego śpiewacie na nas "byli zdrajcami i ubekami"?
pewnie z tego samego powodu co wTSK, bo to prawda jest.
Wasi działacze i sportowcy (nie mówię, że wszyscy, ale od 49 większość) to zdrajcy i ubecy, a Wasze obecne lansowanie na "patriotów" nie zakryje przesiąknietych układami struktur. A kibice jako beneficjenci tego wszystkiego, współodpowiadają.

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 23.09.2014, 11:57

jakdzieci pisze: Coś jeszcze? Może halę zbudował?
Nie wiem. Kiedyś znajomy opowiadał, że zawdzięczacie mu stadion, ale jakoś mu nigdy nie uwierzyłem, a sma nigdy nie miałem ciśnienia by to dokładnie sprawdzić.
Faktem natomiast jest, że interesował się inwestycjami klubu:
[link]
Czy tak jak gen gruba powołał spółkę z której do dziś czerpiecie profity?
Faktycznie, Gruba ma z Wisłą wiele wspólnego obecnie.
Każdy niech sobi sam oceni.
że co proszę?
Nie znasz historii Cracovii?
Nie ma więc co wymagać byś znał historie Wisły.
Proszę cie tylko, nie kłam tak bezczelnie jak to robiłeś do tej pory i nie wypowiadaj sie w sprawach, o których nie masz pojęcia.
Mogę, świat nie ogranicza się do dwóch kolorów. A przy Filipiaku studencie, cinkciarz wypada "blado".

Za wikipedią: Społeczeństwo posądzało też cinkciarzy o współpracę z MO, SB i wywiadem, co w wielu przypadkach okazywało się prawdą


Kto to był cinkciarz w czasach PRL? To były środowiska jednorodne z esbekami, szpiclami. Jedni i drudzy tworzyli coś na kształt zorganizowanej mafii. Przecież w PRL był całkowity zakaz posiadania waluty. A cinkciarze stali od rana do wieczora z plikami zielonych bijąc grubą kasę dla siebie i kumpli z policji politycznej. Często jeszcze do tego oszukiwali sprzedających, czy kupujących. A jak się ktoś poskarżył, to obok stali ochroniarze z SB i spuszczali manto. Poza tym przecież w PRL był obowiązek pracy. Każdy był rejestrowany co robi. A cinkciarzom nikt nie przeszkadzał. Byli całkowicie chronieni przez esbeków. Ktoś by spróbował wtedy sprzedawać dolary, to by został ciężko pobity, oczywiście przez nieznanych sprawców, a potem aresztowany i jeszcze dostałby wyrok. Tak było. To była mafia. Jak trzeba było to mordowali. A resztę sobie każdy może dopowiedzieć, skąd i gdzie jest geneza fortuny stojącej za Wisłą Kraków po 1989 roku.
[link]
I to jakiś kibic Lechii pisał, czy tymczasowo zarejestrowany kibic Cracovii?
Podaj źródło informacji, że Cupiał współpracował z SB!

Skaut Wisły rozmawiał o polityce z byłym prezesem klubu z ul. Reymonta, a obecnie członkiem rady nadzorczej Tadeuszem Czerwińskim. - Później spotkałem się z przedstawicielami SLD, padła propozycja i po zastanowieniu ją przyjąłem. Będą różne opinie na mój temat, też negatywne, ale tak było i wtedy, kiedy grałem w piłkę. Jestem do tego przyzwyczajony.
To ten skaut zorganizował to spotkanie?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 23.09.2014, 12:06

Niestety, sprawozdanie na rok bieżący jeszcze niedostępne. Zeszłoroczne chyba też.
Co nie zmienia faktu, że 2009 rok był 5 lat temu, 20 lat po upadku komuny. A co głosi Wasza propaganda nt. gts-u?
Czyli aktualnych danych dot. opłacenia składki nie podasz?
bez komentarza, skoro fakty do Ciebie nie przemawiają.
Przytoczyć ci kłamstwa jakimi raczyłeś nas w tym temacie, czy jednak sam sie z nich wytłumaczysz?
pewnie z tego samego powodu co wTSK, bo to prawda jest.
Wasi działacze i sportowcy (nie mówię, że wszyscy, ale od 49 większość) to zdrajcy i ubecy, a Wasze obecne lansowanie na "patriotów" nie zakryje przesiąknietych układami struktur. A kibice jako beneficjenci tego wszystkiego, współodpowiadają.
To w końcy, kto jest tymi zdrajcami?
My, kibice, czy działacze i sportowcy?
Przecież piosenka dotyczy nas. Bo chyba nie twierdzicie, że nasi działacze i sportowcy "zwą sie teraz patriotami"?
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bytomska Wiara i 232 gości