Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wkswawelhooligans » 28.04.2022, 16:02

Tel pisze:
28.04.2022, 15:41
Ja p*******. Żydy wypominają Wiśle, że misiek był widziany w galerii. A To już jest po waszej stronie, że go jebnac nie możecie? Przypadkiem nie dowodził znienawidzonego przez was klubu? Przypadkiem nie sprzedał również waszych?
1. Mam więcej wyjazdow na Wisle niż ty meczów w telewizji
2. To nie zadanie Żydów gonić naszych szpagaciarzy
3. Akurat Żydy już go przypadkiem spotkały i z nim ruszyły a skoro nawet tego nie wiesz to kim ty w ogóle jesteś?
4. Po tym jak chłopaki którzy odbili już wiele lat temu poszli teraz przez niego leżeć na Wiśle brakuje chętnych do robienia Miśka czy wam się to podoba czy nie



Generalll
Posty: 100
Rejestracja: 20.11.2021, 18:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Generalll » 28.04.2022, 16:28

wkswawelhooligans pisze:
28.04.2022, 16:02
3. Akurat Żydy już go przypadkiem spotkały i z nim ruszyły a skoro nawet tego nie wiesz to kim ty w ogóle jesteś? [/quote]No no, ruszyły. Buehehhee. Ruszyły ale w drugą stronę. Masterowe kurwisko też było wtedy na zakupach w galerii? Jprdl...

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: factoryproject » 28.04.2022, 21:42

wkswawelhooligans pisze:
28.04.2022, 12:49
Misiek kolejny tydzień lata po galeriach i po rynku a ty kolejny tydzień działasz w necie tak jak reszta tutaj to najlepiej podsunowuje ciebie i to kim jesteś
A Ty jak działasz ? Bo musisz być z którejś z stron prawda ? Więc powinieneś go tak samo j**** czy jako Wisla i 60,czy jako kibic Cracovii.
Tymczasem dużo tylko piszesz, a jak wiadomo krowa co dużo muczy, mało mleka daje...

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 29.04.2022, 13:44

konfidencizreymonta pisze:
13.03.2022, 13:07
wyjebane mam na słownik ważne ze wiem kto się z kimś na wisle spotyka i kilka osób zaraz będzie miało darowane grzechy hahaha
Hahaha chłopy ale jeśli serio to typ z decyzyjnych chałaciarskiej zarazy to ku*** o czym to świadczy - o chujowym poziomie tego typu kibiców, 2 z 3 legend kryminalnych chuliganów się rozjebało, dwudziestu-kilku poszło na DPK, kolejny zajebisty gangster się rozpierdala jeszcze wcześniej posuwając kobiecinę brata po szalu (takie same klimaty na żydowskich rewirach Skawiny?) W młynie pustki, wyjazdy - od lat dobra liczba raz na rundę (miałem okazję widzieć "fanatyków" z kałuży w 2005 w Lubinie i 2011 we Wroclove, czy w 2019 w Legnicy - hyhyhyhy komentarz zachowam dla siebie odnoście liczby czy zaangażowania kibicowskiego). Koleś zaś wjazd robi z tekstem ile to na paletach zarobili - ja p*******, do tego jeszcze się cieszy że na konkurencji po rozjebundach nie ma komu interesów robić... Za to kilku czy kilkunastu judoli nie musi do końca życia pracować.

Bieda może opuścić człowieka, za to jest sporo takich, których mentalna i umysłowa bieda będzie do końca życia się trzymać, jeśli nie przejdzie na następne pokolenia... ??

Jeszcze na koniec - do tego że wasze "ciapate friendy" z Amsterdamu posuwają wam baby z OSW czy TL - ten przejebany rusek pewnie lekko przykurzony cały patric - coś tam co tu daje upust kompleksom - to chyba kiedyś z kimś od was się bujał, co mu odjebało na łeb i pierdoli non-stop o tym samym bo mu się młodość przypomniała nie za ciekawa hehehe.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

Eternidad
Posty: 332
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Eternidad » 29.04.2022, 17:05

nikodem pisze:
29.04.2022, 15:57
O 16latek juz zaczyna pociski na rodziców,ty masz tyle wspólnego z Cracovią co ja z Legią :)
Chłopie jeśli jesteś serio z ŁKS to weź już zniknij z tego forum, już cię ktoś o to wczesniej prosił. Bij widzewiaków na mieście jeśli umiesz a nie robisz popelinę na kibiconetowni.

Zigzag
Posty: 148
Rejestracja: 08.02.2022, 18:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Zigzag » 29.04.2022, 20:39

Już go gość z Lechii wyjaśnił i zamilkł.

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Suczysko » 30.04.2022, 09:15

To ja Ci pomogę. Jest od was typ tu na forum tam znajdziesz nikiś namiary na typa.

Kumatyinaczej pisze:
29.04.2022, 09:28
nikodem pisze:
29.04.2022, 08:01
Zrób ktoś screna profilu by ku*wa zobaczył ze zablokowane privy i się skończy.
Wysłałem ci priv i do tej pory milczysz blaźnie, ale jak tak bardzo chcesz możemy podbić do ALTR, albo wyślę ci mój numer i spotkamy się na derbach. Chyba że nie idziesz, jak na większość meczy 😂

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 30.04.2022, 16:53

Szykuje się koniec układu cracovia- łks.
Podczas derbów decyzyjni z Krakowa i Łodzi będą próbować rozwiązać konflikt nikodema i kumatej. Lechici będą pilnować porządku.

HycleKRK
Posty: 46
Rejestracja: 21.12.2021, 09:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: HycleKRK » 01.05.2022, 10:59

Na koniec wjeżdża wsh i kończysz z kutasem w mordzie

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 01.05.2022, 13:27

kumaty nawet w dzień derbowy napierdala w klawisze. To jest wariat jednak ale dobrze że w końcu ten priv odblokował bo widzewiacy już mu ślą pozdrowienia i czekają na propozycje solówek.

Sporo mord z obu stron od rana na osiedlach, śpiewy, obcinki i te sprawy.

Adam K
Posty: 14
Rejestracja: 23.01.2022, 12:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Adam K » 01.05.2022, 17:27

przypalowiec z forum pisze:
01.05.2022, 17:00
Wisła mocnym skladem w drodze na derby.
Jakbyś mógł jeszcze ocenić, jakim składem jest Cracovia? Słabym, średnim, średnim z plusem a może też dobrym? Byłbym wdzięczny za ocenę.
Góry i Mazury

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Łysy z Huty » 02.05.2022, 11:52

Ale ty masz silną psychikę...zajebiście silną.

A tosia to masz na drugie wariatko.

eNGie
Posty: 407
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 05.05.2022, 17:02

[link]

Pierre89
Posty: 306
Rejestracja: 06.07.2013, 01:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pierre89 » 06.05.2022, 16:48

Nie jestem ostatnio na czasie w klimatach Krakowskich i mam takie pytanie. Czy po "rozwiązaniu" Wisła Sharks wiadomo przez kogo kierowane panuje nadal klimat tzw Maczetowy?. Pytam poważnie, bo jak było wiadomo kto tym wszystkim rządzi to każdy wiedział ze np na Kurdwanowie za inne barwy niż Wisły można było zarobić nożem po plecach. A jak jest teraz?. Czy obecna ekipa kultywuje ten klimat są jakieś pozostałości po Sharksach?. Wiem też że w Krakowie również Cracovia więc do niej też to pytanie.

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 07.05.2022, 20:15

Kumatyinaczej pisze:
29.04.2022, 14:20
pizgacz_rurkowcow pisze:
29.04.2022, 13:44
konfidencizreymonta pisze:
13.03.2022, 13:07
wyjebane mam na słownik ważne ze wiem kto się z kimś na wisle spotyka i kilka osób zaraz będzie miało darowane grzechy hahaha
Hahaha chłopy ale jeśli serio to typ z decyzyjnych chałaciarskiej zarazy to ku*** o czym to świadczy - o chujowym poziomie tego typu kibiców, 2 z 3 legend kryminalnych chuliganów się rozjebało, dwudziestu-kilku poszło na DPK, kolejny zajebisty gangster się rozpierdala jeszcze wcześniej posuwając kobiecinę brata po szalu (takie same klimaty na żydowskich rewirach Skawiny?) W młynie pustki, wyjazdy - od lat dobra liczba raz na rundę (miałem okazję widzieć "fanatyków" z kałuży w 2005 w Lubinie i 2011 we Wroclove, czy w 2019 w Legnicy - hyhyhyhy komentarz zachowam dla siebie odnoście liczby czy zaangażowania kibicowskiego). Koleś zaś wjazd robi z tekstem ile to na paletach zarobili - ja p*******, do tego jeszcze się cieszy że na konkurencji po rozjebundach nie ma komu interesów robić... Za to kilku czy kilkunastu judoli nie musi do końca życia pracować.

Bieda może opuścić człowieka, za to jest sporo takich, których mentalna i umysłowa bieda będzie do końca życia się trzymać, jeśli nie przejdzie na następne pokolenia... ??

Jeszcze na koniec - do tego że wasze "ciapate friendy" z Amsterdamu posuwają wam baby z OSW czy TL - ten przejebany rusek pewnie lekko przykurzony cały patric - coś tam co tu daje upust kompleksom - to chyba kiedyś z kimś od was się bujał, co mu odjebało na łeb i pierdoli non-stop o tym samym bo mu się młodość przypomniała nie za ciekawa hehehe.
Zajmij się maliniaku pedofilami z trybun i konfidentami na Lechii. Rozjebusy na wiśle też ci nie przeszkadzały. Ruchają to wam Ukraince matki 😂
Widać gwiazdo niekumata i tym bardziej niedoruchana, że coś cię boli w tym wpisie. Wydupcaj do waszych rozjebusów z internetowej ultraski (f), co szukali schronienia przed przed Piastem (!) u psów, albo u byłego waszego gniazdowego i jego ojca komendanta - radson i tato ci zrobią gang-bang, to ci przejdzie. Bo widać trauma - wychowuje cię matka-patuska a nazbyt opalona jesteś i nie wiadomo kim jest tato??

Inny klient mamusi zapewne - znany w Polsce celebryta/farmazoniarz z kozłówka stwierdza w wywiadzie dla u Angola że kilka rzeczy wnieśliście do sceny w PL, a wnieśliście :

- napierdalanie, ponizanie swoich, często starszych datą kibiców
- okradanie swoich - w stylu net ultraski opra(F)cy - kradnąc z puchy na oprawy
- nakurwianie przeciwników - kilkunastu na jednego często ciężkim sprzętem
- poświęcanie pasji w imię hajsu - jeszcze kompleksy z waszej strony cieszą z tego ryje

Szarakany odpierdalały taką chujnię, bo pozazdrościły wam gangsta-dilerskiego fejmu, czym jedni i drudzy się zaorali. Ot i wsio.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: factoryproject » 07.05.2022, 21:24

przypalowiec z forum pisze:
07.05.2022, 21:02
Kiedy Cracovia przed Piastem chowała się u psów bo brzmi jak sci-fiction.
Raczej chodziło o hokej i wydarzenia z Zagłębiem Sosnowiec ale to było lata temu.

kielniaacab
Posty: 20
Rejestracja: 22.08.2013, 23:16

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kielniaacab » 07.05.2022, 23:49

Pierre89 pisze:
06.05.2022, 16:48
Nie jestem ostatnio na czasie w klimatach Krakowskich i mam takie pytanie. Czy po "rozwiązaniu" Wisła Sharks wiadomo przez kogo kierowane panuje nadal klimat tzw Maczetowy?. Pytam poważnie, bo jak było wiadomo kto tym wszystkim rządzi to każdy wiedział ze np na Kurdwanowie za inne barwy niż Wisły można było zarobić nożem po plecach. A jak jest teraz?. Czy obecna ekipa kultywuje ten klimat są jakieś pozostałości po Sharksach?. Wiem też że w Krakowie również Cracovia więc do niej też to pytanie.
Chłopie w tym mieście prujdupy i konfidenxi nie dostaną sprzętem a już tymbardziej ktoś za to,że mieszka na osiedlu przeciwnej drużyny.... fiskarse i maczety służą obu stronom do robienia groźnych fotek ewentualnie jako jakiś ciężarek równoważący sylwetkę gdy podczas akcji w jednej ręce trzymają fiskarsa a w drugiej gaz (wyrównują w ten sposób balans) . Psikają się gazem z dwóch stron i na tym się kończy. Kraków powinien być nazwany miastem gazu , nie noży

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: strazaksam » 08.05.2022, 08:29

pizgacz_rurkowcow pisze:
07.05.2022, 20:15
Kumatyinaczej pisze:
29.04.2022, 14:20
pizgacz_rurkowcow pisze:
29.04.2022, 13:44


Hahaha chłopy ale jeśli serio to typ z decyzyjnych chałaciarskiej zarazy to ku*** o czym to świadczy - o chujowym poziomie tego typu kibiców, 2 z 3 legend kryminalnych chuliganów się rozjebało, dwudziestu-kilku poszło na DPK, kolejny zajebisty gangster się rozpierdala jeszcze wcześniej posuwając kobiecinę brata po szalu (takie same klimaty na żydowskich rewirach Skawiny?) W młynie pustki, wyjazdy - od lat dobra liczba raz na rundę (miałem okazję widzieć "fanatyków" z kałuży w 2005 w Lubinie i 2011 we Wroclove, czy w 2019 w Legnicy - hyhyhyhy komentarz zachowam dla siebie odnoście liczby czy zaangażowania kibicowskiego). Koleś zaś wjazd robi z tekstem ile to na paletach zarobili - ja p*******, do tego jeszcze się cieszy że na konkurencji po rozjebundach nie ma komu interesów robić... Za to kilku czy kilkunastu judoli nie musi do końca życia pracować.

Bieda może opuścić człowieka, za to jest sporo takich, których mentalna i umysłowa bieda będzie do końca życia się trzymać, jeśli nie przejdzie na następne pokolenia... ??

Jeszcze na koniec - do tego że wasze "ciapate friendy" z Amsterdamu posuwają wam baby z OSW czy TL - ten przejebany rusek pewnie lekko przykurzony cały patric - coś tam co tu daje upust kompleksom - to chyba kiedyś z kimś od was się bujał, co mu odjebało na łeb i pierdoli non-stop o tym samym bo mu się młodość przypomniała nie za ciekawa hehehe.
Zajmij się maliniaku pedofilami z trybun i konfidentami na Lechii. Rozjebusy na wiśle też ci nie przeszkadzały. Ruchają to wam Ukraince matki 😂
Widać gwiazdo niekumata i tym bardziej niedoruchana, że coś cię boli w tym wpisie. Wydupcaj do waszych rozjebusów z internetowej ultraski (f), co szukali schronienia przed przed Piastem (!) u psów, albo u byłego waszego gniazdowego i jego ojca komendanta - radson i tato ci zrobią gang-bang, to ci przejdzie. Bo widać trauma - wychowuje cię matka-patuska a nazbyt opalona jesteś i nie wiadomo kim jest tato??

Inny klient mamusi zapewne - znany w Polsce celebryta/farmazoniarz z kozłówka stwierdza w wywiadzie dla u Angola że kilka rzeczy wnieśliście do sceny w PL, a wnieśliście :

- napierdalanie, ponizanie swoich, często starszych datą kibiców
- okradanie swoich - w stylu net ultraski opra(F)cy - kradnąc z puchy na oprawy
- nakurwianie przeciwników - kilkunastu na jednego często ciężkim sprzętem
- poświęcanie pasji w imię hajsu - jeszcze kompleksy z waszej strony cieszą z tego ryje

Szarakany odpierdalały taką chujnię, bo pozazdrościły wam gangsta-dilerskiego fejmu, czym jedni i drudzy się zaorali. Ot i wsio.
To chyba największy rak polskiej sceny kibicowskiej

HycleKRK
Posty: 46
Rejestracja: 21.12.2021, 09:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: HycleKRK » 08.05.2022, 12:07

Hahahaha stary jak widać to ewidentne ciebie zabolał wpis o „ukraincah ruchajacych wasze stare”. Odpaliles się jak d*** po popersie.
p********* w kółko te same śmieci jedno i to samo.Weź ty W********** lumpie wylewać te swoje żale na spotkaniach AA.
Ciekaw jestem czy tez miales tyle do powiedzenia i tak głośno wyles o milicyjnych ojcach wiślaków jebana wrocławska hipokrytko. Tyle czasu zgrywales opanowanego kumacza a wystarczyła tylko jedna wzmianka o ukrach i odpalies się jak zwykła prujdupa:)
Teraz troszkę na twoim poziomie…Gdzie się tak nauczyłeś pruć na jednym wdechu? Kleczkowska cela pod znakiem biedronki?
Zamiast nami zainteresuj się czy nie ma jakiegoś ukra w drugim pokoju pod kołderka szkoda by bylo żeby znów jakaś szmata wysrala taka pomieszana kurwe jak ty.

Generalll
Posty: 100
Rejestracja: 20.11.2021, 18:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Generalll » 08.05.2022, 13:50

HycleKRK pisze:
08.05.2022, 12:07
Hahahaha stary jak widać to ewidentne ciebie zabolał wpis o „ukraincah ruchajacych wasze stare”. Odpaliles się jak d*** po popersie.
p********* w kółko te same śmieci jedno i to samo.Weź ty W********** lumpie wylewać te swoje żale na spotkaniach AA.
Ciekaw jestem czy tez miales tyle do powiedzenia i tak głośno wyles o milicyjnych ojcach wiślaków jebana wrocławska hipokrytko. Tyle czasu zgrywales opanowanego kumacza a wystarczyła tylko jedna wzmianka o ukrach i odpalies się jak zwykła prujdupa:)
Teraz troszkę na twoim poziomie…Gdzie się tak nauczyłeś pruć na jednym wdechu? Kleczkowska cela pod znakiem biedronki?
Zamiast nami zainteresuj się czy nie ma jakiegoś ukra w drugim pokoju pod kołderka szkoda by bylo żeby znów jakaś szmata wysrala taka pomieszana kurwe jak ty.
Hycel, wytrzyj tą holenderską spermę z mordy. Bo jakiś czarnuch ci się spierdolił na pysk i się nie umyłeś. Ale już wiem czemu co drugi u was to jakiś szczerbaty mefedroniarz, ładują wam do mordy kutasa i wasze delikatne żydowskie kły nie wytrzymują. Smuteczek.

HycleKRK
Posty: 46
Rejestracja: 21.12.2021, 09:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: HycleKRK » 08.05.2022, 14:35

Ale co ty mnie ubierasz w swoje wspomnienia wystarczy ładnie poprosić i ci załatwię randevu z ciapakami z Ajaxu o
których tak często wspominasz.
Minuta ciszy……… lechia Gdańsk ku*** szajs;)

eNGie
Posty: 407
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 11.05.2022, 16:09

[link]

Konrado Moreno
Posty: 228
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Konrado Moreno » 15.05.2022, 23:26

https://zapodaj.net/images/114a6e14e55c5.jpg
Ale tam musiało j**** koszernym, obrzezanym kutasem 🤢 tylko ŁKSu tam brakowało i jebało by aż pod Włocławkiem 🤮

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prawilnyy » 16.05.2022, 07:24

Myślałem że to fejk ale nie.Ta Cracovia to jednak stan umysłu.Co na to Lech i Arka?

Karmaaa
Posty: 362
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Karmaaa » 16.05.2022, 07:36

Prawilnyy pisze:
16.05.2022, 07:24
Myślałem że to fejk ale nie.Ta Cracovia to jednak stan umysłu.Co na to Lech i Arka?
nakrzyczeli na nich, i dali kare na wychodzenie z domu.

Soczek01
Posty: 96
Rejestracja: 02.03.2022, 11:26

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Soczek01 » 16.05.2022, 10:02

Czy wy jesteście poważni? Wywieszacie transparenty "CO WY ZROBILIŚCIE Z TYM KLUBEM", gdzie sami okradaliście swój klub lub wspieraliście Sharksów, którzy wyprowadzili z klubu miliony i zrobili sobie prywatny folwark. Największą krzywdę Wiśle przynieśli jej kibice i oni są ostatni do krytykowania. Nawet jak ktoś w tym nie uczestniczył, to przecież każdy z młyna Sharksów popierał i nikt im się nie przeciwstawił. Póki jeden na drugiego nie doniósł - nie było problemu.

A potem wyzywacie gości od konfidentów, bo się posprzedawali nawzajem i nazywacie ich "braćmi" (tych wsypanych, którzy sami okradali klub). Jesteście tacy głupi czy tacy bezczelni?

Gdyby służby nie powyłapały czołówki Sharksów, to te osoby dalej by wami dyrygowały i to wyglądałoby jeszcze komiczniej, także morda w kubeł i pochylcie głowy, bo sytuacja w klubie to w większości wasza wina. Nikt tego burdelu, którzy zostawiła ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA nie był w stanie posprzątać na pstryknięcie palcem. Jak jesteście orłami zarządzania (a nie jesteście), to trzeba było w życiu dojść do takiego poziomu, żeby mieć realną szansę na kandydaturę do kierowania dużym klubem.

Ale nie doszliście, bo łatwiej niż przedsiębiorstwem jest kierować 16 letnimi dzieciakami na osiedlu, którzy będą dla was sprzedawać dragi :)

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wkswawelhooligans » 16.05.2022, 10:30

Napisałeś co wiedziałeś to możesz już wypierdalac

Soczek01
Posty: 96
Rejestracja: 02.03.2022, 11:26

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Soczek01 » 16.05.2022, 10:35

wkswawelhooligans pisze:
16.05.2022, 10:30
Napisałeś co wiedziałeś to możesz już wypierdalac
No i zesrał się pierwszy prawilniak z IQ mniejszym od psa. Zero argumentów z twojej strony, bo po prostu prawda boli i nie masz co napisać, to rzucasz bluzgi w moją stronę. Klub rozjebany przez Sharksów przy aprobacie całej reszty "kumaczy", którzy najpierw przybijali piątki z gangusami, a potem ich cisną, kiedy ci siedzą w celach porozpierdalani na siebie nawzajem. Banda hipokrytów.

Gdyby służby nie rozbiły Sharksów, to dalej by było tak samo.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kkrawczyk » 16.05.2022, 10:52

Soczek, Sharksów wina to jedna część medalu, ale piłkarze to drugie, nie sądzę że nagle zapomnieli jak się gra w piłkę i zjebali się z ligi.
j**** urkaine

wkswawelhooligans
Posty: 75
Rejestracja: 05.10.2021, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wkswawelhooligans » 16.05.2022, 12:09

Soczek01 pisze:
16.05.2022, 10:35
Zero argumentów z twojej strony
A to to ty myślisz ze ktoś będzie dyskutował „na argumenty” z jakimś anonimowym kondomem w necie? jak już się wyzaliles i d*** pękła to otrzyj łzy i razem z mama wracajcie na kleparz bo was zaraz Ukraina wygryzie z branży heheh

Soczek01
Posty: 96
Rejestracja: 02.03.2022, 11:26

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Soczek01 » 16.05.2022, 12:14

wkswawelhooligans pisze:
16.05.2022, 12:09
Soczek01 pisze:
16.05.2022, 10:35
Zero argumentów z twojej strony
A to to ty myślisz ze ktoś będzie dyskutował „na argumenty” z jakimś anonimowym kondomem w necie? jak już się wyzaliles i d*** pękła to otrzyj łzy i razem z mama wracajcie na kleparz bo was zaraz Ukraina wygryzie z branży heheh
Ja myślę, ty tak nie bardzo.

O tych co odbili to nie piszę, tylko o tych, którzy teraz głośno szczekają. A piłkarze? Sport. Byli chujowi, to spadli, widocznie inni grali lepiej.

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patrickpbt » 16.05.2022, 13:38

Na Wiśle już taka bieda chuliganska że muszą brac ukrow z tasm, by ktoś biegal 😂

HycleKRK
Posty: 46
Rejestracja: 21.12.2021, 09:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: HycleKRK » 16.05.2022, 14:08

Konrado Moreno pisze:
15.05.2022, 23:26
https://zapodaj.net/images/114a6e14e55c5.jpg
Ale tam musiało j**** koszernym, obrzezanym kutasem 🤢 tylko ŁKSu tam brakowało i jebało by aż pod Włocławkiem 🤮
Szefie a skąd ty wiesz jak je.bia koszerne kutasy?

Marcin
Posty: 3068
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Marcin » 16.05.2022, 15:34


dokuro
Posty: 42
Rejestracja: 04.09.2010, 11:20

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: dokuro » 16.05.2022, 18:29

Jessica B. pisze:
16.05.2022, 15:39
Cracovia to jest jeden wielki dramat.
Zwożą do Polski murzynów i latają z nimi po stadionach, potem jeżdżą do Amsterdamu żeby dotykać się końcówkami ze swoimi czarnymi kolegami. A jakby tego było mało, to jeszcze teraz bojówka Cracovii pojechała do Izraela żeby prosić kibiców z Jeruzalem o zrobienie zgody.

Jeżeli jest ciśnienie na Raków o jakąś pierdołę, to Cracovia za to co wyprawia powinna zostać definitywnie usunięta z życia kibicowskiego w Polsce. Przecież to jest zakała naszej sceny.

To już Wisła trzyma wyższy poziom i nie robi z siebie takiej ladacznicy.
Jakie bzdury…

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patrickpbt » 16.05.2022, 23:47

Jessica B. pisze:
16.05.2022, 15:39
To już Wisła trzyma wyższy poziom i nie robi z siebie takiej ladacznicy.
Wisła biega z ukrami wiec faktycznie nie robia z siebie ladacznicy...XD

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kkrawczyk » 16.05.2022, 23:55

patrickpbt pisze:
16.05.2022, 23:47
Jessica B. pisze:
16.05.2022, 15:39
To już Wisła trzyma wyższy poziom i nie robi z siebie takiej ladacznicy.
Wisła biega z ukrami wiec faktycznie nie robia z siebie ladacznicy...XD
Śląsk biega z ukrami, teraz Wisła biega z ukrami, ku*** odłóż ten klefedron
j**** urkaine

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patrickpbt » 17.05.2022, 00:05

Kkrawczyk pisze:
16.05.2022, 23:55
patrickpbt pisze:
16.05.2022, 23:47
Jessica B. pisze:
16.05.2022, 15:39
To już Wisła trzyma wyższy poziom i nie robi z siebie takiej ladacznicy.
Wisła biega z ukrami wiec faktycznie nie robia z siebie ladacznicy...XD
Śląsk biega z ukrami, teraz Wisła biega z ukrami, ku*** odłóż ten klefedron
Na Bronowicach popytaj hahaha.

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: john22 » 17.05.2022, 08:28

patrickpbt pisze:
17.05.2022, 00:05
Kkrawczyk pisze:
16.05.2022, 23:55
patrickpbt pisze:
16.05.2022, 23:47

Wisła biega z ukrami wiec faktycznie nie robia z siebie ladacznicy...XD
Śląsk biega z ukrami, teraz Wisła biega z ukrami, ku*** odłóż ten klefedron
Na Bronowicach popytaj hahaha.
Chłopie przecież Ty nawet nie wiesz gdzie są Bronowice to się nie błaźnij bo przeczytałeś jakiś komentarz na innym portalu ;)

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 17.05.2022, 13:15

Jednak sharksi lepiej rzadzili Wisla pilkarsko stala dobrze teraz niby finansowo lepiej a po spadku moze byc duzo gorzej niz za ery dukata sarapaty bo pieniadze za prawa transmisyjne to przepasc ekstraklasa I liga

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: hanysek6448, warczka, zgadnijkto i 235 gości