Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 21.09.2019, 10:36

Nie tyle daje zarabiać, co motywuje do dalszych działań.



El General
Posty: 113
Rejestracja: 08.02.2012, 08:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: El General » 21.09.2019, 11:54

Wolę karierowicza Jadczaka niż skurwysynów okradających własny ledwo zipiejący klub. Życzę mu więcej takich akcji.

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Leon_88_OR » 21.09.2019, 13:02

halodrol pisze:
21.09.2019, 09:28
Nie rozumiem jak normalny kibic może kupić książkę jadczaka i dać zarobić tej szmacie.

Albo w sumie....
Żyjemy w kraju, gdzie fantazje niejakiego "masy" były literackim bestsellerem a patola tłumnie chodzi na filmy niejakiego Vegi o mafiii (prawdziwej ku*** mafiii!!! noł fejk stary! tak jest przysięgam!!).

Spierdolone społeczeństwo.
Wiec powiedz czy rozumiesz jak normalny kibic może przyzwalac jakiejś grupie (bo nie wierzę że wszyscy dookoła nie widzieli co się wyprawia) na rozdupianie klubu od środka, okradanie i ponizanie braci po szalu i inne cyrki?
Co ma wisieć nie utonie...

Diamentowy
Posty: 176
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Diamentowy » 21.09.2019, 13:21

halodrol pisze:
21.09.2019, 09:28
Nie rozumiem jak normalny kibic może kupić książkę jadczaka i dać zarobić tej szmacie.

Albo w sumie....
Żyjemy w kraju, gdzie fantazje niejakiego "masy" były literackim bestsellerem a patola tłumnie chodzi na filmy niejakiego Vegi o mafiii (prawdziwej ku*** mafiii!!! noł fejk stary! tak jest przysięgam!!).

Spierdolone społeczeństwo.
Jest rozwiazanie. Musisz przeczytać książkę, sprostować wszystkie kłamstwa i napierdolic jadczaka za szkalowanie dobrych chłopaczyn z Krakowa. Wtedy +10 do forumowej prawilnosci.
Inaczej sie nie da.

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Suczysko » 21.09.2019, 14:39

Diamentowy pisze:
21.09.2019, 13:21
halodrol pisze:
21.09.2019, 09:28
Nie rozumiem jak normalny kibic może kupić książkę jadczaka i dać zarobić tej szmacie.

Albo w sumie....
Żyjemy w kraju, gdzie fantazje niejakiego "masy" były literackim bestsellerem a patola tłumnie chodzi na filmy niejakiego Vegi o mafiii (prawdziwej ku*** mafiii!!! noł fejk stary! tak jest przysięgam!!).

Spierdolone społeczeństwo.
Jest rozwiazanie. Musisz przeczytać książkę, sprostować wszystkie kłamstwa i napierdolic jadczaka za szkalowanie dobrych chłopaczyn z Krakowa. Wtedy +10 do forumowej prawilnosci.
Inaczej sie nie da.
jeśli Ty myślisz, że osoba która się szanuje kupi te wypociny tej k**** jadczaka to gratuluje humoru. Do Wisły mi daleko ale cepa kieszeni nie będę nabijał. Reklama widzę pełną gębą. Ja proponuje zrobić film jadczaka a w roli glównej karolak to by było. h** Ci na imię jadczak

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Leon_88_OR » 21.09.2019, 15:15

Tytusromekiatomek pisze:
21.09.2019, 14:51
Przeciez taki film już powstaje, narkoman celebryta vega już zaczal zdjecia do filmu o złych kibolach z tymi wszystkimi grabowskimi krolikowskimi i innymi pedalami.

Ale co się dziwić jak społeczeństwo jest tak z****** ze nawet na forum „kibolskim” siedza internetowe k**** które kupowały książki masy, kupują jadczaka, biegają na pitbulle do kina to i na taki film poleca z wypiekami.

Tak to jest jak w zyciu się jest p**** i popychadłem, podniecone nieudaczniki same jaj nie maja żeby cos zrobic ale filmy o „gangsterach” bija rekordy popularności.

I potem wypowiadają się tu jakieś szmaty z wiosek albo jakiegoś orkana albo h** wie skąd gdzie w zyciu ani interesów ani pieniedzy nie widzieli i wariują łajzy z zazdrosci
A ty rozumiem pierwszy garnitur delfinów, gangusow rozjebusow, grubo zarobiony na krzywdzi swojego klubu prawilnie katujesz tylko Krzyżaków i pustyni i w puszczy?
Co ma wisieć nie utonie...

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 21.09.2019, 15:41

Czytanie ze zrozumieniem...
W którym momencie ktoś zrozumiał, że uważanie jadczaka za k**** = popieranie procederu rozkradania klubu??

ku*** TVN-owska to ku*** TVN-owska, na dodatek jeśli poczytacie jego fantazje na twitterze i zakodujecie skąd czerpie info o sytuacji w KRK to może pojmiecie...

Albo c**** nie pojmiecie, pokolenie, które nie pamięta akcji "widelec", psiarskich prowokacji i pobić na MN, wjazdów na chatę za przyśpiewki o donaldzie matole.

Pokolenie, które nie widzi nic zdrożnego we wklejaniu linków z GóWna - dawniej był za to ban.

Pokolenie, które wierzy w jadczakowe rzygi, że Sharksy chciały wykopać z grobu ciało Tomasza C.

KUPUJCIE KSIĄŻKĘ! kto wie? może dowiecie się o handlu małymi cyganiątkami, planach podboju kosmosu, sprzedaży uranu do Korei Płn, wycinaniu nerek zakonnicom w Rzymie....

Ardian
Posty: 175
Rejestracja: 17.12.2016, 14:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Ardian » 21.09.2019, 16:11

Tak samo jak dziwne umowy przynoszące Sharksom kasę z budżetu klubu też były kłamstwem, fikcyjne zatrudnianie kumpli też było kłamstwem, udział Dukata w działaniach ultrasów był kłamstwem, podwyżki dla Dukata i Sarapaty były kłamstwem, handel dragami był kłamstwem (ktoś w ogóle wierzył, że tego nie było?), rozjebanie się Miśka było kłamstwem... Dalej przekonujcie, że WSH niewinne, a Jadczak zmyśla. Cała Polska śmieje się z tych wymówek.

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 21.09.2019, 16:25

Ty też nie rozumiesz tekstu czytanego?

Diamentowy
Posty: 176
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Diamentowy » 21.09.2019, 16:38

halodrol pisze:
21.09.2019, 16:25
Ty też nie rozumiesz tekstu czytanego?
Chlopino, tvn to k**** to jedna sprawa.
Nie oceniaj jadczaka w tej kwestii pod katem tvnu.
Okazało sie, ze to on mówi prawdę, a nie te całe szarki co chcieli swój ukochany klub zatopić dla własnych korzyści.

Ja wiem, ze cieżko w to uwierzyć. Na początku jest wyparcie i negowanie faktów. Pogódź sie jednak z tym, ze te szarki to zwykle parowy.

Urodzenimordercy
Posty: 17
Rejestracja: 06.04.2019, 21:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Urodzenimordercy » 21.09.2019, 18:55

Halodrol widać że jesteś zwykłą popierdułą skoro wciskasz kit na forum że rozjebusy szarksy nie chcialy wykopać Człowieka, akurat to jest prawda, tylko co ty zasrańcu wiesz co sie dzieje w szarksach skoro ty kible na stacjach wylizujesz, niby skąd masz znać prawdę? Bardzo dobrze że Jadczak was zatopił, jesteście wszyscy murzynskiego c**** warci. Cała wiselka.

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JanuszKRK » 21.09.2019, 19:46

^ i mamy debila roku

Laurent
Posty: 68
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Laurent » 21.09.2019, 19:57

Tytusromekiatomek pisze:
20.09.2019, 10:42
A porównania jakiegoś Hutnika do Wisły to już jakaś większa abstrakcja. Chociaż teraz przynajmniej osoby, które z Hks przerzucały się na Pasy mogą znowu latać i zbijać piatki z byłymi kolegami, przerzuty tam nigdy nikomu nie przeszkadzały.
Dobrze,że nikt z HKSu się nie przerzucił na Wisłę i nie latał z czołówką...oh wait

rympałek
Posty: 101
Rejestracja: 26.01.2016, 20:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rympałek » 21.09.2019, 20:27

Jadczak to Wisle uratowal.Zarządzający towarzystwem po zblatowaniu się z Majchrowskim byli na ostatniej prostej do raju czyli przejęcia w wieczyste użytkowanie terenów Wisly,które zamierzali przeznaczyc pod deweloperkę.Na ten moment czekaly wszystkie przydupasy michaliny.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 21.09.2019, 20:29

Ja p******* niektórzy tutaj to musieli mieć grubo pod górkę do szkoły albo celowo grają idiotów.
Nikt nie broni sytuacji, która miała miejsce na Wiśle.
Propagowanie kj ednak c**** tvnowskiego, potencjalnego konfidentami...nie wiem jak nazwać kogoś kto się nie rozdupcyl ale rozdmuchuje afery...to jest ku*** znak czasów.
Współpraca jego i T z Cracovii to też w sumie znak czasów
Wiadomo że ktoś z Wisły a raczej po prostu z niąw jakiś sposób powiązany(a) wali mu z ucha ale osoba o której pisze wystawia mu tematy by ten je rozdmuchiwać...to jest dla mnie serio taka degrangolada dobrego przecież chuligana że tego nie pojmuje.
Jakakolwiek szmata rozpusalaby się o innej ekipie tak jak jadczak o WSH nie pomyślał bym o nabijaniu mu za to kasy.
Ale to tylko moje naiwne postrzeganie rzeczywistości.
Ktoś tu wyżej broni go ze przecież on pisze prawdę...ku*** niesamowite...abstrahując od tego co on pisze to już otwarta droga do obrony konfidentów...śmiejecie się z 60tek? Przecież oni tylko prawdę mówią więc spoko haha
za kim jestes?

blekitna ostryga
Posty: 179
Rejestracja: 07.04.2019, 18:28

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: blekitna ostryga » 21.09.2019, 20:30

Dziś cracovia pocieła chłopaka z Hutnika. Brawo...

Aboubakar
Posty: 152
Rejestracja: 30.03.2014, 00:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Aboubakar » 21.09.2019, 21:25

Już się miłość skończyła? :(

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 21.09.2019, 21:30

rympałek pisze:
21.09.2019, 20:27
Jadczak to Wisle uratowal.Zarządzający towarzystwem po zblatowaniu się z Majchrowskim byli na ostatniej prostej do raju czyli przejęcia w wieczyste użytkowanie terenów Wisly,które zamierzali przeznaczyc pod deweloperkę.Na ten moment czekaly wszystkie przydupasy michaliny.
Pytanie na logikę nr 1
Skoro uratował Wisle to jest waszym wrogiem teraz?

Pytanie na logikę nr 2
Skoro Wisła była słaba to dlaczego z przejęciem bramki czekaliście do czasu gdy prawie wszyscy poszli leżeć a jeszcze potrzebowaliscie do tego mięsa armatniego z Hutnika?
za kim jestes?

Jucha'93
Posty: 4
Rejestracja: 04.03.2017, 00:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Jucha'93 » 21.09.2019, 21:56

nrth pisze:
21.09.2019, 20:29
Ja p******* niektórzy tutaj to musieli mieć grubo pod górkę do szkoły albo celowo grają idiotów.
Nikt nie broni sytuacji, która miała miejsce na Wiśle.
Propagowanie kj ednak c**** tvnowskiego, potencjalnego konfidentami...nie wiem jak nazwać kogoś kto się nie rozdupcyl ale rozdmuchuje afery...to jest ku*** znak czasów.
Współpraca jego i T z Cracovii to też w sumie znak czasów
Wiadomo że ktoś z Wisły a raczej po prostu z niąw jakiś sposób powiązany(a) wali mu z ucha ale osoba o której pisze wystawia mu tematy by ten je rozdmuchiwać...to jest dla mnie serio taka degrangolada dobrego przecież chuligana że tego nie pojmuje.
Jakakolwiek szmata rozpusalaby się o innej ekipie tak jak jadczak o WSH nie pomyślał bym o nabijaniu mu za to kasy.
Ale to tylko moje naiwne postrzeganie rzeczywistości.
Ktoś tu wyżej broni go ze przecież on pisze prawdę...ku*** niesamowite...abstrahując od tego co on pisze to już otwarta droga do obrony konfidentów...śmiejecie się z 60tek? Przecież oni tylko prawdę mówią więc spoko haha
Sory ale jako, że uchodzisz tu za jednego z kumatych z Wisły to masz jakieś potwierdzenie na to że to T. z Cracovii dawał mu temat? Czy wyczytałeś to w książce tej dziennikarzyny?
Południowe landy Wielkopolski.

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 21.09.2019, 22:17

Rozmowy są nagrane, ja pierdolę od wczoraj siedzicie w necie? przewija jadczakowi jak misiek i dukat gonili go z maczetami.

Kubuś_Puchatek
Posty: 41
Rejestracja: 03.03.2018, 22:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kubuś_Puchatek » 21.09.2019, 22:33

Jadczakowi ktoś podsunął temat Wisły i taka jest prawda. Osoba, która go informowała dobrze wiedziała o przekrętach i ruchach szarakanów. Druga sprawa, wsh nie kryło się z tym, że mają pełną władzę w klubie i robią co chcą. Okradali klub ze wszystkiego i w sumie bez materiałów Jadczaka szambo wcześniej, czy później by wybiło. Delfiny były zwykłymi frajerami, którzy pogonili w c*** normalnych osób z Wisły i każdy to wie np. sytuacja z pewnymi fc. Najbardziej mnie jednak śmieszyło wcześniejsze bronienie Michaliny i reszty rekinów, że oni nie okradają klubu, a nawet dokładają.

czas_na_okulary
Posty: 92
Rejestracja: 01.08.2017, 19:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: czas_na_okulary » 21.09.2019, 23:44

Leśniodorski przytomnie zauważył, że na Wiśle można zarobić dobre pieniądze. Zawiodły sprawy wewnątrz ekipy. Pazerność, pycha, za dużo gęb do wykarmienia itd.. jestem przekonany ,że psy miały pełną wiedzę na wiele tematów, ale nie było chętnego do zajebania tak dużego klubu. Jak za dużo się zaczęło dziać, towarzystwo poczuło się zbyt pewnie, to psy wzięli byle dziennikarzynę, dostał temat, informatorów i podziałał. Teraz to ku... gwiazda. Dla kibiców Wisły to mógł być złoty czas, ludzie z trybun zostali właścicielami. Trzeba było, jeść mniejszą łyżką ....

Urodzenimordercy
Posty: 17
Rejestracja: 06.04.2019, 21:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Urodzenimordercy » 22.09.2019, 00:27

JanuszKRK pisze:
21.09.2019, 19:46
^ i mamy debila roku
Gdzie napisałem nie prawdę? Konkrety gównojadzie Pawła Michalskiego ...

rympałek
Posty: 101
Rejestracja: 26.01.2016, 20:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rympałek » 22.09.2019, 03:19

nrth sekretarka klepała T. wszystko co dzialo sie w towarzystwie.Ja wiem,ze przez lata przesiąkneliscie naiwnością,ale bez jaj.Wszyscy dobrze wiecie,że glownym informatorem Jadczaka byl zrobiony w c**** przez michaline i zielaka W. ,który ostatnio dziwnym trafem znowu odżył.A też dobry chuliganan był, w przeciwienstwoe do T. bo ten caly czas chuliganem jest.Z tym uratowaniem towarzystwa przesadzilem.Powinienem napisać raczej,że przyczynil się do reanimacji nieboszczki:).A na koniec znowu Hutnik,wiec zapytam ilu chlopaków z Hutnika przerzucilo sie na Wisle w ostatnich latach?Gdzie ta slynna flaga przeciwko niestabilnym uczuciowo kibicom?Bramki mlodzi przejeli teraz,ale gonią za wami przynajmniej od roku.Wianki,Dolnych Młynów 2018 kojarzysz?

Leon_88_OR
Posty: 231
Rejestracja: 23.09.2016, 12:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Leon_88_OR » 22.09.2019, 03:48

nrth pisze:
21.09.2019, 20:29
Ja p******* niektórzy tutaj to musieli mieć grubo pod górkę do szkoły albo celowo grają idiotów.
Nikt nie broni sytuacji, która miała miejsce na Wiśle.
Propagowanie kj ednak c**** tvnowskiego, potencjalnego konfidentami...nie wiem jak nazwać kogoś kto się nie rozdupcyl ale rozdmuchuje afery...to jest ku*** znak czasów.
Współpraca jego i T z Cracovii to też w sumie znak czasów
Wiadomo że ktoś z Wisły a raczej po prostu z niąw jakiś sposób powiązany(a) wali mu z ucha ale osoba o której pisze wystawia mu tematy by ten je rozdmuchiwać...to jest dla mnie serio taka degrangolada dobrego przecież chuligana że tego nie pojmuje.
Jakakolwiek szmata rozpusalaby się o innej ekipie tak jak jadczak o WSH nie pomyślał bym o nabijaniu mu za to kasy.
Ale to tylko moje naiwne postrzeganie rzeczywistości.
Ktoś tu wyżej broni go ze przecież on pisze prawdę...ku*** niesamowite...abstrahując od tego co on pisze to już otwarta droga do obrony konfidentów...śmiejecie się z 60tek? Przecież oni tylko prawdę mówią więc spoko haha
Ziomus to powiedz mi, bo jak mniemam jesteś osobą znana i powazana na Wiśle, co z wami było nie tak ze widzieliście co się kroi itd a nadal popieraliscie rekinów itd? Co wami kierowało? Przecież w normalnych warunkach, nie ważne czy na Wiśle czy innym klubie, prawilni zasadowi kibole, zawsze działający honorowo i zgodnie z zasadami, powinni działać na rzecz dobra ukochanego klubu. Tak czy nie? Co sie takiego wydarzyło że przyzwoliliscie na taką degrengolade?
Co ma wisieć nie utonie...

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow » 22.09.2019, 10:56

Ja nie wierzę w to, że tam wszyscy o wszystkim wiedzieli. Przykład gdzie nawet Miśka robiono w c**** z przelewami, a co dopiero resztę chłopaków. Pytanie ilu tam tak naprawdę kręciło lody, a dostali wszyscy.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 22.09.2019, 11:11

To że są ludzie łykający BREDNIE które pierdoli Jadczak to znak czasów, śmieszne popychadła ruchane na hajs na lewo i prawo.
Zrozumcie gamonie że to co robi ten pseudodziennikarz to jest wymierzone nie w Wisłe (na która sam siłą rzeczy mam wyjebane) ale w cały ruch kibicowski.
Zreszta nawet gdyby te jego śmieszne zarzuty traktować poważnie to
- jeśli uważacie że szarakany jebaly klub na hajs to W TEN SAM SPOSÓB wyprowadzane jest siano Z KAŻDEGO KLUBU ekstraklapy
- skoro te rzadu tego c**** miska były takie chujowe to jak wytłumaczycie to że długi TSW nie wyniosły nawet 1/10 tego co zadłużył Wisłę Cupiał ?

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: fc internet » 22.09.2019, 11:40

spierdalaj wieśniaku z warszafki

jesteścienaszymstolcem

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 22.09.2019, 11:44

Na twojej pizdzie panno miastowa

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 22.09.2019, 11:47

jaka trzeba byc glupia p**** zeby kupowac ksiazki tvnowskiej k**** do tego brac to za pewnik.kiedys byl taki program "pod napiecie"
wtedy te cioty ktore sie fascynuja lektura jadczaka sie rodzily albo sraly w pieluchy.nienawidze Wisły ale jechanie z nimi bo jakas gadzina znalazla sobie temat na pulitzera jest znakiem jakie zalosne czasy nadeszly polowa dzbanow z forum staje za ku*** ktorej wcale nie zalezy na dobru Wisly tylko na skloceniu i rozbicu calego ruchu kibicowskiego.a wy dalej z wypiekami na twarzy czytajcie kolejne rozdzialy.
apropo przejmowania bramek to Wy-Wisla chyba na Kazimierz swego czasu tez wjezdzaliscie z ruchem a nie sami,a Cracovia taka slaba byla.

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow » 22.09.2019, 12:10

Raczej długu klubu nie zmniejszali po Cupiale.
Arkan Nie tylko z Ruchem, ale chyba jest różnica działać ze swoją zgodą, czy układowiczem, a wrogiem. Przykład, czy normalne dla Ciebie byłoby działanie ze Śląskiem, czy z Wisłą ?

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 22.09.2019, 12:59

O nawet jadczakowa dała głos nie zadlaw sie tylko k**** pytą swojej starej bo efce internat czeka na drugą cześć twoich rojeń kundlu przecwelony

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 22.09.2019, 13:21

Daj głos k**** bo zaczynam się o ciebie martwić :)

rympałek
Posty: 101
Rejestracja: 26.01.2016, 20:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rympałek » 22.09.2019, 13:38

Wychowalem się w czasach ,w ktorych kiedy pisano o nas w mediach źle było powodem do dumy, a artykuły o chulignach swojego klubi były wieszane na ścianie.Dziś moi rówieśnicy piszą o skurwiałych dziennikarzach i nawołują do bojktu chuligańskiej.tematyki dziennikarskiej....piórniki dla szkól,karma dla psów,sektoróeki dla dziadków z AK.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 22.09.2019, 15:06

Masz trochę racji ale jakbyś nie zauważył to czasy się jednak zmieniły. Teraz prasowy smród wokół jakiejś sprawy może komuś zaszkodzić, wiem to nie wasz interes, a wtedy gówno zmieniał bo działalność H miała inny wymiar a nawet po grubszych awanturach zazwyczaj kończyło się bez konsekwencji.
za kim jestes?

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 22.09.2019, 18:16

parowe to mialas w mordzie razem z jajami projdopo.tyle twojego co sie tu sfajdolisz.kolego rympalek kiedys faktycznie wycinki z gazet zbieralo sie i byly powodem do dumy,ale kiedys w gazetach pisali o nas ze zgroza i strachem a nie probowali nas systemowo i propagandowo niszczyc.

Prawilnyy
Posty: 480
Rejestracja: 23.04.2019, 16:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Prawilnyy » 22.09.2019, 21:24

To kto w koncu donosil jadczakowej?Bo sie pogubic mozna.

I niezla beka z jadczakowej bo sie tak prula,myslala ze swoimi dzialaniami wypierdoli Sharksow z trybun a tu taki c*** wielki i flaga z rekinem znowu wisi na mlynie.

Gromson
Posty: 274
Rejestracja: 07.05.2018, 21:53
Lokalizacja: Skorogoszcz i okolice lewina

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Gromson » 22.09.2019, 21:37

Czy Zielak został pogoniony z WSH za okradanie klubu ?
Mors certa, hora incerta

jansiekiera
Posty: 57
Rejestracja: 24.05.2019, 09:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jansiekiera » 22.09.2019, 21:42

Oczywiście, że nie. Tak samo jak dziesiątki innych ludzi spod znaku delfina.

Dla wiślaka to jest niepojęte, ze ich koledzy mogli j**** wszystkich na kase. Są do tego stopnia nasączeni propaganda, że jak jedzą gówno to twierdzą ze to polędwica.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 22.09.2019, 23:30

Prawilnyy pisze:
22.09.2019, 21:24

I niezla beka z jadczakowej bo sie tak prula,myslala ze swoimi dzialaniami wypierdoli Sharksow z trybun a tu taki c*** wielki i flaga z rekinem znowu wisi na mlynie.
No i co że wisi?Jakaś masowa amnestia ludzi z pod znaku WSH mnie ominęła?
A ty jasiutrzonek się tak nie napinaj, tylko tego brakowało by banda przerzutów(często kosztem 'swoich'), szmuglerów islamistów i zgodowiczów ciapatych, prawiła tu morały.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gonzo77, hanysek6448, KSH, Ortalion i 243 gości