Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DennisWise » 03.09.2022, 23:09

WF. pisze:
03.09.2022, 11:29
Jest tu ktoś na tyle "ogarnięty i oczytany" kto wie skąd jest Jessica? :)
Mazowiecka sotnia OUN-P. Czota Wołomińska wistun Semeniuk.



WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WF. » 04.09.2022, 11:02

Krótko mówiąc nikt nie wie skąd jest ta pi**zda, a ona jak zwykle się nie przyzna ;)

CopA.C.A.B.ana
Posty: 273
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 04.09.2022, 13:52

Dajecie się podpuszczać jakiejś kurwie z internetu która nawet kibicem nie jest. Pierdolcie ją to sama zdechnie.
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

enterorokej
Posty: 87
Rejestracja: 09.01.2014, 15:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: enterorokej » 04.09.2022, 15:14

Jessica jest z policji

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DennisWise » 05.09.2022, 02:20

Jessica B. pisze:
04.09.2022, 13:36
DennisWise pisze:
03.09.2022, 23:09
Mazowiecka sotnia OUN-P. Czota Wołomińska wistun Semeniuk.
Ty potomku Berii i Wołoszyłowa, któremu w żyłach płynie krew pradziadów z NKWD - nie byłeś, nie jesteś i nigdy nie będziesz Polakiem. Jesteś zwykłą komunistyczną, bolszewicką prostytutką, która w zamian za pieniądze i dobra doczesne sprzedaje swe ciało w UK afroamerykanom :-)
Mój pradziadek w 11 pruskim pułku rajtarów wsiadał po twoim spod Tarnopola na konia. Powinni w ukraińskich podstawówkach zamiast życiorysu Bandery uczyć znaczenia słów. Bo potem szoszon myśli że np.w Birmingham mieszkają Afroamerykanie.

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec » 05.09.2022, 07:42

[link]

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: john22 » 05.09.2022, 12:10

gniewoszplamisty22 pisze:
04.09.2022, 18:14
Zeby odbic troche od głupich rozmów powyżej moje pytanko, jak obecnie plus minu mozna wsakzac po 3 najsilniejsze osiedla z obydwu stron. wiem ze temat wiele razy sie powtarzał ale obecnie po rozpadzie rekinów i problemach na Cracovii jak teraz kształtuja sie te top osiedla.
Ciężko wskazać. Na większości osiedli się nic nie dzieje lub pokazują się kilka razy do roku. Ale zmian raczej większych nie ma, Wisła jest najaktywniejsza na północy (osiedla Bieńczyckie), a Cracovia na południu (Prokocim, Kozłówek, Wola).

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WF. » 06.09.2022, 14:32

Jessica B. pisze:
04.09.2022, 13:36
DennisWise pisze:
03.09.2022, 23:09
Mazowiecka sotnia OUN-P. Czota Wołomińska wistun Semeniuk.
Ty potomku Berii i Wołoszyłowa, któremu w żyłach płynie krew pradziadów z NKWD - nie byłeś, nie jesteś i nigdy nie będziesz Polakiem. Jesteś zwykłą komunistyczną, bolszewicką prostytutką, która w zamian za pieniądze i dobra doczesne sprzedaje swe ciało w UK afroamerykanom :-)
WF. pisze:
03.09.2022, 23:09
Krótko mówiąc nikt nie wie skąd jest ta pi**zda, a ona jak zwykle się nie przyzna ;)
Na 99% piszemy z tego samego miasta.
To napiszesz w końcu WPROST komu kibicujesz czy dalej będziesz udzielał wymijających odpowiedzi jak typowa ciota? Wstydzisz się swojego klubu czy jak? :)

WF.
Posty: 464
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WF. » 07.09.2022, 09:45

No i właśnie takimi wpisami charakteryzują się interenetowe gamonie twojego pokroju :) "Wszyscy tu wiedzą komu kibicuje" po czym się okazuje, że nikt nie wie, a Ty cipko dalej się tego wstydzisz :) Ale nie dziwię ci się bo skoro sugerowałeś, że piszesz z Warszawy, a nie jesteś kibicem Legii to... w sumie powinieneś się wstydzić jeśli latasz na k6 :)

H_C
Posty: 91
Rejestracja: 03.03.2007, 00:10
Lokalizacja: mehnra

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: H_C » 07.09.2022, 10:40

Weźcie wy wszyscy, którzy wdają się w zbędna polemikę razem z ta jessica wypierdalajcie do innych tematów. Rozkminki c*** wie o czym i c*** wie po co.

StarykoŃ
Posty: 23
Rejestracja: 06.06.2021, 08:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: StarykoŃ » 07.09.2022, 15:12

Dziwi mnie jedno. Kiedyś z innego konta dostałem bana nie wiem za co. A ten typ pisze głupoty wkurwia wszystkich i nic...

StefanBatory
Posty: 153
Rejestracja: 22.08.2016, 18:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: StefanBatory » 07.09.2022, 19:26

Jessica B. pisze:
07.09.2022, 15:59
Ponieważ Administratorzy tego forum darzą mnie bardzo głębokim szacunkiem i poszanowaniem. Dla wielu forumowiczów jestem niekwestionowanym autorytetem, o czym świadczyć mogą słowa uznania, które często spływają w wiadomościach prywatnych :-)
To jak wkleisz tutaj moja wiadomość prywatna w twoim kierunku czy dalej będziesz robić za farmazoniare ?

StefanBatory
Posty: 153
Rejestracja: 22.08.2016, 18:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: StefanBatory » 08.09.2022, 11:36

Jessica B. pisze:
07.09.2022, 21:52
Nie mam w zwyczaju upubliczniania prywatnej korespondencji. Ty chłopaczku bardzo dobrze wiesz jak było - miałeś się pojawić w pewnym miejscu o określonej godzinie i tego nie zrobiłeś. A teraz rżniesz głupa i naginasz fakty.
Nawet nie wiem po co poświęcam ci swój czas, bo nie jesteś tego wart.

Chcesz dalej dyskutować - zapraszam na PW.
Dalej lecisz na farmazonie, stary capie. Pisałem już 2 raz, upublicznij te moje rzekome PW, które ci wysłałem, nie obrażę się. Wiem że takiego PW nie było, więc stul pysk i nie rób z siebie takiego ura bura, że Ci wszyscy odmawiają. Zapraszasz na PW, bo wiesz ze to jest kłamstwo co piszesz. Ewentualnie zaloguj się na zwisa, może to ci pomoże dojść do prawdy.

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Towariszcz Komandir » 08.09.2022, 13:55

Widzę że ta mała obleśna ruda gnida dalej się tu pruje. Ja na Litewskiej niestety pojawić się nie mogę bo prawdopodobnie podała mój rysopis policji która krąży niedaleko jej miejsca zamieszkania non stop.Po cywilnemu łażą ale kto ma dobrego nosa to rozkmini ich na kilometr.
Ostatnio dwóch udawało budowlańców, kolejnego dnia turystów a jeszcze innego typ siedzi w aucie i czyta gazetę. Ta wsza odkąd dostała w łepetynę w galerii krakowskiej to na mieście się już nie pokazuje.
:lol:

przeciętne IQ
Posty: 109
Rejestracja: 05.10.2017, 15:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: przeciętne IQ » 08.09.2022, 14:43

Towariszcz Komandir pisze:
08.09.2022, 13:55
Widzę że ta mała obleśna ruda gnida dalej się tu pruje. Ja na Litewskiej niestety pojawić się nie mogę bo prawdopodobnie podała mój rysopis policji która krąży niedaleko jej miejsca zamieszkania non stop.Po cywilnemu łażą ale kto ma dobrego nosa to rozkmini ich na kilometr.
Ostatnio dwóch udawało budowlańców, kolejnego dnia turystów a jeszcze innego typ siedzi w aucie i czyta gazetę. Ta wsza odkąd dostała w łepetynę w galerii krakowskiej to na mieście się już nie pokazuje.
Możesz spróbować zapuścić wąsy a potem uprowadzić jakiegoś amstaffa. Najlepiej ze schroniska, nie będą szukać. Będziesz bardzo podobny do Artura Szpilki i jego syna Pumbusia, na jakiś czas zmylisz wszystkich. Musisz tylko pamiętać o Przeglądzie Sportowym pod prawą pachą. Elo mordo, z fartem.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kkrawczyk » 08.09.2022, 14:47

przeciętne IQ pisze:
08.09.2022, 14:43
Towariszcz Komandir pisze:
08.09.2022, 13:55
Widzę że ta mała obleśna ruda gnida dalej się tu pruje. Ja na Litewskiej niestety pojawić się nie mogę bo prawdopodobnie podała mój rysopis policji która krąży niedaleko jej miejsca zamieszkania non stop.Po cywilnemu łażą ale kto ma dobrego nosa to rozkmini ich na kilometr.
Ostatnio dwóch udawało budowlańców, kolejnego dnia turystów a jeszcze innego typ siedzi w aucie i czyta gazetę. Ta wsza odkąd dostała w łepetynę w galerii krakowskiej to na mieście się już nie pokazuje.
Możesz spróbować zapuścić wąsy a potem uprowadzić jakiegoś amstaffa. Najlepiej ze schroniska, nie będą szukać. Będziesz bardzo podobny do Artura Szpilki i jego syna Pumbusia, na jakiś czas zmylisz wszystkich. Musisz tylko pamiętać o Przeglądzie Sportowym pod prawą pachą. Elo mordo, z fartem.
Haha o ku*** :D
j**** urkaine

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Stadionowy » 08.09.2022, 16:21

Przecież Jessa to schizofreników.
Wcześniej mi się zdawalo że, to tylko internetowy wojownik ale to zwykły świr. Jakis czas temu cytowałem wiadomości gdzie nagle pytał czy Dozo naprawdę się udzielał, czy jest z Legii, potem twierdził ze go spotkał, potem że go zna, itp...Zaraz da info z innego klubu, komu innemu będzie kibicował, kogo innego znał, gdzieś postara się aferje rozkręcić nie ma dla takiego zbzikowanego śmiecia ratunku :)

A żeby nie zaśmiecać tematu to czy na meczu Cracovia Legia była delegacja KSP? Czy już nie jeżdżą do Krakowa?

zamek
Posty: 33
Rejestracja: 21.10.2021, 21:20

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: zamek » 08.09.2022, 16:50

Jessica B. pisze:
08.09.2022, 14:26
StefanBatory pisze:
08.09.2022, 11:36
Dalej lecisz na farmazonie, stary capie. Pisałem już 2 raz, upublicznij te moje rzekome PW, które ci wysłałem, nie obrażę się. Wiem że takiego PW nie było, więc stul pysk i nie rób z siebie takiego ura bura, że Ci wszyscy odmawiają. Zapraszasz na PW, bo wiesz ze to jest kłamstwo co piszesz. Ewentualnie zaloguj się na zwisa, może to ci pomoże dojść do prawdy.
Jutro od około 15 będę w Chorzowie, bo przyjeżdżamy w odwiedziny do znajomych, a wieczorem idziemy na mecz.
Później udajemy się na Świony i tam będę do soboty do wieczora.
Jeśli chcesz mi cokolwiek powiedzieć, to jutro i pojutrze będziesz miał niepowtarzalną okazję.
jessica w CHorzowie jest jakas parada rownosci? wiadomo ze w tyk kregach jestes powazany i szanowany

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Suczysko » 08.09.2022, 22:55

Swietłana, policjant co miał przez forum przenikąć do naszego środkwiska. Umawiasz się ze wszytskimi , każdy Ci odmawia. Ja do mojego kota mowie "who is debeściać, Akito who is debeściak?"

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 09.09.2022, 00:41

widzę kapusta, że te ciosy od twoich kolegów wywołały nie tylko incydent kałowy, ale rownież nieodwracalne zmiany na psychice. j**** cię spodu spierdolony transie

StefanBatory
Posty: 153
Rejestracja: 22.08.2016, 18:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: StefanBatory » 09.09.2022, 20:15

Jessica B. pisze:
09.09.2022, 15:29
Suczysko pisze:
08.09.2022, 22:55
Swietłana, policjant co miał przez forum przenikąć do naszego środkwiska. Umawiasz się ze wszytskimi , każdy Ci odmawia. Ja do mojego kota mowie "who is debeściać, Akito who is debeściak?"
Znajdź sobie Florian jakichś kolegów, dziewczynę (czy tam chłopaka jak wolisz), wtedy nie będziesz musiał rozmawiać ze swoim kotem.
JesteśmyWaszymStolcem pisze:
08.09.2022, 22:55
widzę kapusta, że te ciosy od twoich kolegów wywołały nie tylko incydent kałowy, ale rownież nieodwracalne zmiany na psychice. j**** cię spodu spierdolony t(L)ansie
Czy ty sto(L)cu masz jakiś głęboki uraz w psychice, że w każdym poście musisz nawiązywać do kału, odchodów, fekali ?!
A może zostałeś dogłębnie spenetrowany przez kolegów w szalach (L)egii i teraz tematy analne są twoją obsesją ?

Różne osoby z (L)egii są na tym forum, ale ty jesteś największym oszołomem.

*Stefan Batory - podbij na PW i daj jakiś namiar na siebie. Za 3-4 godziny będę pod stadionem to się jakoś złapiemy.
Fajnie będzie w końcu na żywo poznać jakiegoś napinacza internetowego :-)
Jak udowodnisz gawiedzi, że jestem internetowym napinaczem, który podrażnił twoje ego i wypisywał do Cb na pw to wyskoczymy. Jak nie, to dla mnie jesteś zwykła farmazoniarka, więc przeproś :] Aktualnie jestem w DG, więc nici z twoich planów Jessa. Może przy wyjeździe do Łodzi zahaczysz o Nikodema, może ulży ci w twoim marzeniu.

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Stadionowy » 09.09.2022, 22:06

Jessica B. pisze:
08.09.2022, 22:12
zamek pisze:
08.09.2022, 16:50
jessica w CHorzowie jest jakas parada rownosci? wiadomo ze w tyk kregach jestes powazany i szanowany
Chciałeś napisać, że w kręgach twoich krewnych jestem szanowany i poważany ? :-)

*Stadionowy - chyba masz halucynacje senne i zmazy nocne.

*Nikodem - policyjny donosicielu spod znaku ŁKS-u. Obiecałeś zniknąć. Naucz się dotrzymywać słowa.
Patrz śmieciu jaki masz kisiel w głowie. Już schizofreniku nie pamiętasz komu kibicujesz i kogo znasz. Bywasz na meczach Legii, Zagłębia, Polonii, turniejach Lecha. Pouczasz chłopaków z Zawiszy, ustawiasz się z kimś na śląsku a jutro będziesz pierdolił że znasz cały Widzew i ŁKS... Nie będę się już nad Tobą pastwił śmieciu bo podejrzewam że byłeś molestowany w dzieciństwie i z tego powodu masz kisiel we łbie. Bierz leki zwyrolu bo zaraz się wyhuśtasz (pewnie próbowałeś już nie raz).
Jessica B. pisze:
02.01.2022, 10:56
blnytutam pisze:
02.01.2022, 07:16

Tranzystor, ty to wszędzie byłeś z (L) i wszystko widziałeś, gratuluje, musi to być szczególne osiągnięcie dla osoby, która nawet nie potrafi zliczyć do 4.
Akurat transów, homosiów, (L)GBT, lewarów i dziewczyn które od legionistów wolą czarnych przybyszów z Afryki to masz ci w Warszawie pod dostatkiem :D
Nie masz bladego pojęcia gdzie z tą Legią byłem i ile widziałem :) Oj, twój światopogląd runąłby w gruzy :)
Udzielasz się na siłę, a masz cholerny kompleks Widzewa. Nawet forumowy Hanior takiego nie miał. Ok, próbuj dowartościowywać się dalej :)
Prawda jest taka, że Legia niejednokrotnie spuszczała manto swoim braciom po szalu. Skoro nigdy nie dane ci było być świadkiem takiej sytuacji, to znaczy że masz 16 lat, a na wyjeździe Legii byłeś siedząc tacie w nogach i oglądając obrazki w "Naszej Legii".

I jeśli twierdzisz, że Hanior jest jedynym typkiem który się rozjebał na Legii w ostatnich latach, to jesteś zwykłym ćwokiem i pizdeuszem który nie wie co się dzieje na Legii i w jej zgodach.

Hehe, Dozo sobie odpuścił i chwilowo był spokój na forum, to pojawiła się kolejna warszawska prujdupa z kompleksem RTS-u :D


Jessica B. pisze:
14.03.2020, 21:25
Tak, jasne.. Jeszcze w TMK brakuje DoZola. I pewnie cały wywiad byłby napisany taką p0(j)EbA/ną# czcionką to ja dziękuję za taki wywiad.

To pytanie do redaktora TMK - kim jest Dozo, skoro chciałeś z nim wywiad robić ? To na serio ktoś poważny na Legii ? Bo kiedyś przy piwku rozmawialiśmy ze starszymi chłopakami z Hutnika Warszawa i nikt nie wie o kogo chodzi. Albo przynajmniej nie znają go z takiej ksywy.
I jeżeli to faktycznie znana persona, to musi mieć nadupczone nieźle w głowie że się tu udziela tak namiętnie.

Ktoś wyżej wspomniał o konflikcie białostockich skin's z kibicami i słynnym już zabójstwie.

Rozważ możliwość stworzenia kiedyś w przyszłości obszerniejszego artykułu w TMK o subkulturze Skinheads. Kiedyś coś tam było, ale nie za dużo. A to jest temat naprawdę obszerny. Patrząc jeszcze przez pryzmat trybun to mnóstwo ekip miało flagi "skinheads", skini prężnie działali. Można pisać o modsach, ns, nr, oi. O tym jak skini lali się w Katowicach pod Spodkiem z metalami i pankami, o awanturach na Jarocinach. Przeciez porządne ekipy skin's były/są we Wrocku, Warszawie, Gdańsku, Opolu, Górny Śląsk itp.

Gdybyś tylko miał materiały to pomyśl o tym ;)
Jessica B. pisze:
19.12.2019, 15:12
Mi się podoba TMK po zmianie sterów. Jest całkiem nieźle.

A Dozol to faktycznie typek który ma 45 lat, tworzył TB95, a teraz całymi dniami i nocami pisze posty na tym forum ?
Ja pierdolę, to koleś faktycznie nisko upadł. Albo dostał kiedyś mocno po łbie od Widzewa, że teraz na okrągło o nich tak namiętnie pisze ;)
Jessica B. pisze:
26.02.2020, 16:29
Fajne kanały oglądzasz Zimny :D ;)

Na zdjęciu to pewnie Dozo jest :)
Jessica B. pisze:
08.08.2021, 23:19
No i dlaczego kłamiesz kłamczuszku ? :)
Przecież byliśmy niedawno razem na 30-leciu zgody.

Przerwy też się liczą.
Jessica B. pisze:
16.05.2021, 15:56
Szczekajcie sobie chłopcy dalej :-)
Ja tymczasem zbieram się powolutku i lecę na mecz z TSP.
A później to już tylko wielka feta i zabawa do białego rana :D

P.S. Jak spotkam DoZo'la to mu przekażę, że już się za nim stęskniliście i żeby wrócił :-)


Jessica B. pisze:
14.01.2021, 20:13
2DZ pisze:
14.01.2021, 19:10

Faktycznie, swoich flag oddać nie chcieliście, ale ... chyba nie zaprzeczysz, że Zagłębiaka wasza ochrona przekazała milicji przy pełnej aprobacie uczestników turnieju.
Tak się składa, że byłem na miejscu w czasie całej akcji. Poznaniacy nie przekazali bezpośrednio nikogo policji, tylko "uniemożliwili" dwóm chłopakom z Zagłębia opuszczenie hali i dołączenie do reszty samochodowej ekipy. W wyniku tego "przytrzymania" policja która się zjawiła na miejscu miała już ułatwione zadanie. W sumie to i tak krzywa akcja, bo równie dobrze mogli ich przekazać policji. Na całe szczęście dwóch tychże chłopaków posiedziało sobie kilkadziesiąt godzin w zamknięciu, zostali przesłuchani i generalnie na tym się zakończyło. Cała sprawa została nadmuchana i rozdmuchana niepotrzebnie przez media.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kkrawczyk » 10.09.2022, 01:24

Jessica to zwykły frajer, bo wiadomo od dawna.
j**** urkaine

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Foxx » 10.09.2022, 11:00

To wcale nie jest dziwne. Banuję ludzi z Legii. Gdybym miał tu ciąć bzdury i farmazony pisane na nasz temat przez innych - mógłbym się stąd nie wylogowywać. A są tyle warte co napis na ścianie "Legia jest gupia". Szkoda czasu i atłasu. Poza k.net jest prawdziwe życie.

I tak przewijały się tu opinie o... "leginej cenzurze" :)))
A co tam w komentarzach na Onecie?

coglin
Posty: 237
Rejestracja: 27.02.2007, 15:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: coglin » 10.09.2022, 11:58

Sorry, ale skoro jesteś administratorem to mógłbyś zrobić porządek.
Jak nie ty to moderatorzy.
A nie, że macie wszyscy wyjebane, a na forum totalny burdel. Byle by się tylko zgadzała ilość wyświetleń i kasa.
Wisła Kraków

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Foxx » 10.09.2022, 13:28

Jesteś tu jakiś czas, więc wiesz, że nie jestem tu administratorem w jakikolwiek sposób związanym z redakcją ani moderatorem (tym drugim co najmniej od dekady). Mam uprawnienia admina dla innych potrzeb. Serio, założenie, że jakaś grupa ludzi uzależnionych od neta w takim stopniu, że piszą między sobą z kilku kont na niszowym dzisiaj forum ma powodować marnowanie choćby minuty własnego czasu przez normalnego człowieka ma wiele żartów pod sobą.

Mnie liczba wyświetleń ani kasa w najmniejszym stopniu nie dotyczą. I to również wiesz. Ale najwyraźniej to nie przeszkadza pisać j.w. Nie dziw się więc, że wyjebane podwójnie.
A co tam w komentarzach na Onecie?

wdw
Posty: 20
Rejestracja: 27.09.2013, 23:35

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wdw » 10.09.2022, 16:40

Ja trochę zmienię temat. Czy misiek po wyjściu na wolność przebywa w Krakowie i czy jest widywany, czy zapadł się pod ziemię?

tskrk
Posty: 85
Rejestracja: 14.05.2007, 21:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: tskrk » 10.09.2022, 16:52

Jest widywany. Na przykład na spacerze z pieskiem na jednym z północnych osiedli w Krakowie.

Ciro di Marzio
Posty: 13
Rejestracja: 06.02.2022, 13:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Ciro di Marzio » 11.09.2022, 21:43

vvv pisze:
10.09.2022, 10:45
Ten jessica to odkleił się niemiłosiernie od rzeczywistości.
To ze jest zwykłym fsrmazoniarzem to potwierdził tutaj pisząc o turnieju Legii gdzie niby był, a to co opisał nie miało tam w ogole miejsca, aż dziwi, ze po takich ciężkich farmazonach o Legii foxx nie zbanowal go.
Wystarczy nie karmić pasożyta i sam zdechnie. Można chyba nawet wyłączyć wyświetlanie jego postów, ale zamiast go ignorować, to większość osób co chwile wchodzi z nim w jakaś dyskusje.

eNGie
Posty: 407
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 12.09.2022, 12:50

[link]

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: john22 » 12.09.2022, 19:13

eNGie pisze:
12.09.2022, 12:50
[link]
Przecież to odgrzewany kotlet, już od kilku lat te zeznania latają po necie.

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kkrawczyk » 13.09.2022, 10:46

Jessica B. pisze:
10.09.2022, 14:21
Stadionowy
Bo ja nie wiem, czy jest jakiś głębszy sens podejmowania dyskusji z tobą.. Powklejałeś jakieś fragmenty, większości z nich to widzę, że nawet nie rozumiesz (w sumie to mnie to nawet nie dziwi), nie wiem do czego fantasto zmierzasz..
Odniosę się jeszcze do kilku twoich zarzutów :
- nie bywam, tylko bywałem na meczach Legii, Zagłębia, ba! nawet na Pogoni bywałem. I do tej pory mam znajomych z tych klubów.
- na KSP także się pojawiłem kilkukrotnie jako "niezależny obserwator" :)
- na turnieju Lecha byłem nie jako kibic Lecha, tylko jako "niezapowiedziany gość" :)
- nie pouczam w żadnym aspekcie chłopaków z Zawiszy, bo Zawisza miał i ma do tej pory uznanie w moich oczach.
Pouczam natomiast jedną putinowską parówę, pedryla i zaganiarę - Krawczyka :)
Nie mam kisielu w głowie, ponieważ jestem bardzo inteligentnym człowiekiem, który ukończył prestiżową uczelnię wyższą w Warszawie. Więc daruj sobie teksty o śmieciach, gwałtach, molestowaniach, bo to tylko świadczy o tym, jak bardzo płytkim człowiekiem jesteś :)

Krawczyk
ty już lepiej nic na tym forum nie pisz, bo okropnie swoimi wypowiedziami zaniżasz jego poziom.
A teraz idź się wypłacz, bo armia twojego guru i bożyszcza w popłochu i panice ucieka z Ukrainy :)

vvv
ty zdajesz sobie sprawę, że skarżyć nie wolno i donosić nie wolno ? :)
czy tam w Katowicach na Giekaesie to u was norma jest ? :)
Ty nie będziesz o tym decydował czy będę tu pisał k**** z kanałów, farmazoniarzu. j**** ciebie i twoją urkaine.
j**** urkaine

wiadomix
Posty: 2
Rejestracja: 01.11.2021, 11:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wiadomix » 15.09.2022, 21:35

Jess z Widzewa. Z jakiej mieściny nie wiem.

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 16.09.2022, 17:46

Foxx pisze:
10.09.2022, 13:28
Jesteś tu jakiś czas, więc wiesz, że nie jestem tu administratorem w jakikolwiek sposób związanym z redakcją ani moderatorem (tym drugim co najmniej od dekady). Mam uprawnienia admina dla innych potrzeb. Serio, założenie, że jakaś grupa ludzi uzależnionych od neta w takim stopniu, że piszą między sobą z kilku kont na niszowym dzisiaj forum ma powodować marnowanie choćby minuty własnego czasu przez normalnego człowieka ma wiele żartów pod sobą.

Mnie liczba wyświetleń ani kasa w najmniejszym stopniu nie dotyczą. I to również wiesz. Ale najwyraźniej to nie przeszkadza pisać j.w. Nie dziw się więc, że wyjebane podwójnie.
Witam. Pytam skoro temat i tak rozjebany - będzie miała miejsce jeszcze kiedyś aktualizacja bloga Twojego na Salonie? Czy temat odpuszczony bezpowrotnie?
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Foxx » 17.09.2022, 18:16

Witaj. Ogólnie znacznie rzadziej piszę, ale po mniejszych lub większych przerwach coś tam wrzucam.
A co tam w komentarzach na Onecie?

eNGie
Posty: 407
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 19.09.2022, 10:05

[link]

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kepi » 21.09.2022, 07:36

https://www.youtube.com/watch?v=qC-DKPjK58o GANGSTERZY z KRAKOWA cz. 1 I Święta Wojna KIBOLI | KRAKOWSKA MAFIA I Krakowiak Marchewa Pyza

https://www.youtube.com/watch?v=R6wyYzXOnr0 GANGSTERZY z KRAKOWA cz. 2 I WISŁA SHARKS & CRACOVIA JUDE GANG I Święta Wojna Kiboli
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

gorylwemgle
Posty: 32
Rejestracja: 20.01.2017, 02:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: gorylwemgle » 23.09.2022, 21:20

dekazkonfior pisze:
23.09.2022, 18:43
wczoraj główny żydowski celebryta stracił rękę a tu taka cisza? co jest z wami?
Opowiedz nam o tym.

telewizor z toshiby
Posty: 59
Rejestracja: 23.04.2017, 15:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: telewizor z toshiby » 23.09.2022, 21:28

gorylwemgle pisze:
23.09.2022, 21:20
dekazkonfior pisze:
23.09.2022, 18:43
wczoraj główny żydowski celebryta stracił rękę a tu taka cisza? co jest z wami?
Opowiedz nam o tym.
Przejebane. Szkoda Popka.

GrubyXXX
Posty: 31
Rejestracja: 11.10.2021, 21:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: GrubyXXX » 24.09.2022, 17:28

przypalowiec z forum pisze:
24.09.2022, 16:59
siemaszki06 pisze:
24.09.2022, 14:32
dekazkonfior pisze:
23.09.2022, 18:43
wczoraj główny żydowski celebryta stracił rękę a tu taka cisza? co jest z wami?
i poważnie wbiles tu się pochwalic nieswoim sukcesem ze az chcesz o tym dyskutować w tym miejscu z takimi jak ci wyzej albo im podobnymi?
Ale przecież Ty pisałeś ze nikt się nie tnie jahhaha a tymczasem d beż ręki hahahhahha
Nie ręki tylko palca ;) zaraz Małpa poprawi ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bugi2017, KSGKSW, luq88 i 223 gości