Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hahahaha » 24.10.2019, 18:42

Dolniety_Pierre pisze:
24.10.2019, 16:10
Raiden uważaj bo to chuligan i gangus jest, jeszcze Cię przez kabel dojedzie.
Tak już całkiem serio, widzisz jego wypowiedzi? To najlepiej świadczy o tym jakie u nich zasady panują i jaki jest bałagan po ostatnich zawirowaniach z psami, że go jeszcze nikt nie upomnial za to co wypisuje. Najlepsze ze ci naprawdę znani wislacy (sir czy nrth chociażby) nie reagują również na gościa. To chyba znak że jest ostatnim samotnie walczącym rekinem po przedawkowaniu mefedronu na tym kozackim forum...
Sir to go może co najwyżej o zdjęcie poprosić... Zrozumcie barany, że za oknem jest inny świat. Wasz sir gówno w nim znaczy. Kilka kont przed tym, jechali z nim tu wiślacy, bo jest baranem i ciskał farmazony. Wy też dychnijcie, a jak macie problem to go sami załatwcie, a nie szukacie poklasku i kolegów w internecie.



strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: strazaksam » 24.10.2019, 19:12

Anty60wrwe pisze:
24.10.2019, 12:41
[link]
Hehe gruba akcja, dobrze ze we dwoch byli bo jeden by mogl nie wystarczyc na tego karla haha

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Dolniety_Pierre » 24.10.2019, 20:11

Hahahaha pisze:
24.10.2019, 18:42
Dolniety_Pierre pisze:
24.10.2019, 16:10
Raiden uważaj bo to chuligan i gangus jest, jeszcze Cię przez kabel dojedzie.
Tak już całkiem serio, widzisz jego wypowiedzi? To najlepiej świadczy o tym jakie u nich zasady panują i jaki jest bałagan po ostatnich zawirowaniach z psami, że go jeszcze nikt nie upomnial za to co wypisuje. Najlepsze ze ci naprawdę znani wislacy (sir czy nrth chociażby) nie reagują również na gościa. To chyba znak że jest ostatnim samotnie walczącym rekinem po przedawkowaniu mefedronu na tym kozackim forum...
Sir to go może co najwyżej o zdjęcie poprosić... Zrozumcie barany, że za oknem jest inny świat. Wasz sir gówno w nim znaczy. Kilka kont przed tym, jechali z nim tu wiślacy, bo jest baranem i ciskał farmazony. Wy też dychnijcie, a jak macie problem to go sami załatwcie, a nie szukacie poklasku i kolegów w internecie.
Chyba Koleżko nie wyczules subtelnego sarkazmu w moim poście...
Fortis fortuna adviuat

mateusznow
Posty: 206
Rejestracja: 07.06.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mateusznow » 24.10.2019, 20:40

Raiden pisze:
24.10.2019, 11:56
Coraz więcej ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Wspólne interesy góry a młodzi ganiali się z maczetami niby za klub a tak naprawdę to walka o wpływy. W sumie to było wiadomo od dawna ale bez większych szczegółów. Przecież to wszystko co się dzieje w całej Polsce gdzieś od 10-15-20 lat to już nie ma niczego wspólnego z prawdziwym kibicowaniem. Wszyscy co działali w latach 90tych na stadionach przyznają, że rzygać się im chce jak patrzą na to co się stało z kibicowaniem. I żeby nie było ja nie pochwalam tego co się działo w latach 90tych czyli promocje, demolowanie wszystkiego co stało na drodze, rozwalanie stadionów. Po prostu stwierdzam fakt, że dziś liczą się tylko i wyłącznie wpływy i pieniądze a miłość do klubu schodzi na dalszy plan. Przytaczając jednak przykład Miśka i Wisły to o miłości do klubu mowy być nie może, no bo kto okrada ukochany klub a kolegów po szalu terroryzuje maczetami za nieposłuszeństwo? To jest zwykły prymitywny bandytyzm.
Dziwi Cię jeszcze taka sytuacja ? Teraz jest kult pieniądza i ludzie za tym głównie latają. Całe rodziny przez pieniądze potrafią się rozwalać, a co dopiero reszta. Zabawne, że im więcej ludzie mają, to więcej im brakuje.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 24.10.2019, 20:48

Hahahaha pisze:
24.10.2019, 18:42
Dolniety_Pierre pisze:
24.10.2019, 16:10
Raiden uważaj bo to chuligan i gangus jest, jeszcze Cię przez kabel dojedzie.
Tak już całkiem serio, widzisz jego wypowiedzi? To najlepiej świadczy o tym jakie u nich zasady panują i jaki jest bałagan po ostatnich zawirowaniach z psami, że go jeszcze nikt nie upomnial za to co wypisuje. Najlepsze ze ci naprawdę znani wislacy (sir czy nrth chociażby) nie reagują również na gościa. To chyba znak że jest ostatnim samotnie walczącym rekinem po przedawkowaniu mefedronu na tym kozackim forum...
Sir to go może co najwyżej o zdjęcie poprosić... Zrozumcie barany, że za oknem jest inny świat. Wasz sir gówno w nim znaczy. Kilka kont przed tym, jechali z nim tu wiślacy, bo jest baranem i ciskał farmazony. Wy też dychnijcie, a jak macie problem to go sami załatwcie, a nie szukacie poklasku i kolegów w internecie.
Chyba po tobie ktoś jechał patrząc po dacie rejestracji.odstaw mefedron, zabierz się za treningi to się nie będziesz musiał tak spinac mega chuliganie.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Dolniety_Pierre » 24.10.2019, 21:39

sir. pisze:
24.10.2019, 20:48
Hahahaha pisze:
24.10.2019, 18:42
Dolniety_Pierre pisze:
24.10.2019, 16:10
Raiden uważaj bo to chuligan i gangus jest, jeszcze Cię przez kabel dojedzie.
Tak już całkiem serio, widzisz jego wypowiedzi? To najlepiej świadczy o tym jakie u nich zasady panują i jaki jest bałagan po ostatnich zawirowaniach z psami, że go jeszcze nikt nie upomnial za to co wypisuje. Najlepsze ze ci naprawdę znani wislacy (sir czy nrth chociażby) nie reagują również na gościa. To chyba znak że jest ostatnim samotnie walczącym rekinem po przedawkowaniu mefedronu na tym kozackim forum...
Sir to go może co najwyżej o zdjęcie poprosić... Zrozumcie barany, że za oknem jest inny świat. Wasz sir gówno w nim znaczy. Kilka kont przed tym, jechali z nim tu wiślacy, bo jest baranem i ciskał farmazony. Wy też dychnijcie, a jak macie problem to go sami załatwcie, a nie szukacie poklasku i kolegów w internecie.
Chyba po tobie ktoś jechał patrząc po dacie rejestracji.odstaw mefedron, zabierz się za treningi to się nie będziesz musiał tak spinac mega chuliganie.
Hehe dupka zabolała widzę. Wyobraź sobie że nie każdy patrzy na życie przez pryzmat rejestracji na tym portalu więc taka argumentację zostaw dla psiapsiolek, a o treningi martw się własne (nie chodzi mi o te przedramienia)...
Fortis fortuna adviuat

Tel
Posty: 525
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Tel » 24.10.2019, 22:39

Witalski pisze:
24.10.2019, 21:57
Tytusromekiatomek pisze:
24.10.2019, 14:07
Nie żadne niby tylko wypierdalal do ochrony aż się mu kurzyło spod pantofli. Spierdalanie to akurat on ma we krwi.
Tak a dowodem jest zdjęcie jak idzie obok ochroniarzy hehe.Jak jeszcze mieszkał w Krakowie to były to czasy gdy Cracovia rządziła w mieście także przed Popkiem pewnie nie jeden Wiślak wypierdalał.
Hahaha następny witalski debil. Wypierdalac do swoich tematów.
Obrazek

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 24.10.2019, 22:46

Dolniety_Pierre pisze:
24.10.2019, 21:39
sir. pisze:
24.10.2019, 20:48
Hahahaha pisze:
24.10.2019, 18:42
Sir to go może co najwyżej o zdjęcie poprosić... Zrozumcie barany, że za oknem jest inny świat. Wasz sir gówno w nim znaczy. Kilka kont przed tym, jechali z nim tu wiślacy, bo jest baranem i ciskał farmazony. Wy też dychnijcie, a jak macie problem to go sami załatwcie, a nie szukacie poklasku i kolegów w internecie.
Chyba po tobie ktoś jechał patrząc po dacie rejestracji.odstaw mefedron, zabierz się za treningi to się nie będziesz musiał tak spinac mega chuliganie.
Hehe dupka zabolała widzę. Wyobraź sobie że nie każdy patrzy na życie przez pryzmat rejestracji na tym portalu więc taka argumentację zostaw dla psiapsiolek, a o treningi martw się własne (nie chodzi mi o te przedramienia)...
Przecież tu pisze kilka tych samych osób z Krakowa, reszta to pizdy bez klubu takie jak ty, co chwila z innymi nickami c**** wiadomo czego szukają.a twoje alter hehe ego niech za podaje linki jak po mnie jechano.

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Jaskół » 24.10.2019, 23:29

Tel pisze:
24.10.2019, 22:39
Witalski pisze:
24.10.2019, 21:57
Tytusromekiatomek pisze:
24.10.2019, 14:07
Nie żadne niby tylko wypierdalal do ochrony aż się mu kurzyło spod pantofli. Spierdalanie to akurat on ma we krwi.
Tak a dowodem jest zdjęcie jak idzie obok ochroniarzy hehe.Jak jeszcze mieszkał w Krakowie to były to czasy gdy Cracovia rządziła w mieście także przed Popkiem pewnie nie jeden Wiślak wypierdalał.
Hahaha następny witalski debil. Wypierdalac do swoich tematów.
Widać mit groźnego gangusa Popusia wiecznie żywy wśród niedojebanej młodzieży.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Arkan
Posty: 300
Rejestracja: 15.05.2018, 01:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Arkan » 25.10.2019, 00:39

jaki wysyp spoleczniakow w dupe jebanych,najpierw beczeli za latami 90' tymi a teraz lata 90' tez be bo bandyci juz zaczynali interesy sie okazuje i jeszcze stadiony prymitywy demlowaly i promocje robily haha.a jebal was pies k****.blokuje was bo sie tego czytac nie.idzcie z ksiazka po autograf i dedykacje do jadczakowny piekne zastepy spoleczniarskich k**** wychodowal tvn itp

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Dolniety_Pierre » 25.10.2019, 08:00

Pizde to ty ostatnio widziałes jak z niej wylaziles, nie licząc dzisiejszego poranka gdy spojrzałes w lustro. Bez klubu? To mówi ciul który ze strachu przed rekinami pomagał im razem z kolezkami rozpierdalac własny klub? Haha Teraz to mnie rozsmieszyles. Jedyne czego szukam na tym forum to właśnie beczki z takich cymbalow jak ty co czują się mega kotami bo są znani na kibice net i to jest wyznacznikiem ich życia.
Fortis fortuna adviuat

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Raiden » 25.10.2019, 09:07

Arkan pisze:
25.10.2019, 00:39
jaki wysyp spoleczniakow w dupe jebanych,najpierw beczeli za latami 90' tymi a teraz lata 90' tez be bo bandyci juz zaczynali interesy sie okazuje i jeszcze stadiony prymitywy demlowaly i promocje robily haha.a jebal was pies k****.blokuje was bo sie tego czytac nie.idzcie z ksiazka po autograf i dedykacje do jadczakowny piekne zastepy spoleczniarskich k**** wychodowal tvn itp
Społeczniak, bo ktoś pisze, że to już obecnie nie ma niczego wspólnego z kibicowaniem. Popytaj starych kiboli co sądzą na temat obecnych układów chuligańskich a raczej biznesowych. Raz gdzieś mi mignął wpis Rafała Dąbrowskiego Uszola, że jak patrzy na to jak obecnie wygląda kibolka to mu się rzygać chce. Też napiszesz, że to społeczniak i został wychowany na tvn?

@dolnięty_pierre, rozumiem, że piszesz w kierunku użytkownika sir. Pytanie co Ty byś zrobił na jego miejscu, bo chyba nie jesteś aż takim kozakiem by przeciwstawić się ludziom z tak bezwzględnej ekipy jak Wisła sharks. W najlepszym wypadku miałbyś głowę w klozecie a w najgorszym to lepiej nie pisać.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Dolniety_Pierre » 25.10.2019, 09:31

Jak najbardziej to była odpowiedź na spazmy serka.
Co ja bym zrobił? Można teraz polemizować i gdybac. Ja bym wogole sobie nie pozwolił na egzystowanie wśród nozownikow bez honoru. Napewno nie wspieralbym działan takich jak rozpierdalanie klubu od środka.. Nie w smak mi też kibicowanie milicyjnemu klubowi. Więc z całą pewnością mogę Ci odpowiedzieć że nigdy nie musiałbym stawać w takiej sytuacji.
Nawiązując do pierwszej części wypowiedzi, właśnie dlatego mnóstwo ludzi poodbijalo od klimatu, stoją na uboczu patrzą, nie wierzą i śmieją się jedynie bo co innego zostało. Czasem coś skomentuja tak jak ja bo czasem już nie idzie wytrzymać jak się na to wszystko patrzy. Czytanie tego forum np w nie których wypadkach świetnie odstresowuje i bawi.
Fortis fortuna adviuat

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 25.10.2019, 09:43

Oho, powrót jebusia gadającego samemu ze sobą.
Brawo moderatorzy.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Dolniety_Pierre » 25.10.2019, 09:46

Twierdzisz, że ja i raiden to ta sama osoba hehe?
Fortis fortuna adviuat

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sir. » 25.10.2019, 13:32

Na pewno jedno z kont tej pizdeczki to @kumatyinaczej, teraz pisze do siebie z innych jak np@haha
z****** od pajaca przez swoich z czego się smialem, teraz cyklicznie ktoś nowy pisze ze mnie tu jechali za farmazony choć nawet niczego nie pisze, biedna przecpana ameba:)

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Dolniety_Pierre » 25.10.2019, 15:46

sir. pisze:
25.10.2019, 13:32
Na pewno jedno z kont tej pizdeczki to @kumatyinaczej, teraz pisze do siebie z innych jak np@haha
z****** od pajaca przez swoich z czego się smialem, teraz cyklicznie ktoś nowy pisze ze mnie tu jechali za farmazony choć nawet niczego nie pisze, biedna przecpana ameba:)
Niestety ale twoja paranoja dalece odbiega od rzeczywistości.
Fortis fortuna adviuat

KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KoziBobek » 25.10.2019, 17:47

Mam naturę buntownika – może ten mój bunt jest bardzo naiwny – i zawód dziennikarza śledczego traktuję jak bycie dobrym policjantem, który naprawia świat. A nie naprawisz świata, rozmawiając tylko z miłymi panami i grzecznymi paniami – mówi Szymon Jadczak, dziennikarz śledczy TVN 24 i Tvn24.pl w rozmowie z Mariuszem Kowalczykiem, która ukazała się w "Press", nr 07-08/2019.

Po Twoim filmie o kibolach Wisły Kraków „Piłka nożna i gangsterzy” w „Superwizjerze” TVN 24 policja zatrzymała Pawła M., „Miśka”, przywódcę bandziorów, który trząsł klubem. Potem do aresztu szli następni bohaterowie programu.

Okazało się, że wystarczy 10 dni, żeby znaleźć faceta, który ukrywał się od czterech miesięcy. A potem lawina ruszyła, Wisła się posypała. Pewnie byłoby inaczej, gdyby w klubie były pieniądze. Ale po moim materiale przez trzy miesiące nie sprzedali ani jednego karnetu, nie znalazł się żaden sponsor. W kasie było pusto. Klub nie mógł funkcjonować z powodów finansowych. Kolejne wydarzenia były tego pochodną.

Stefan Szczepłek, legenda dziennikarstwa sportowego, napisał, że na gali Ekstraklasy powinieneś dostać nagrodę specjalną, bo każdy, kto pisze o piłkarskich chuliganach, „musi się liczyć z ich reakcją w formie pogróżek lub fizycznych aktów agresji”. Atakowali Cię?

Może to się zmieni, jak o tym powiem, ale momentami częściej się śmiałem, niż bałem. Z jednej strony ci kibole chcą być postrzegani jako najgroźniejsi gangsterzy, ale często przypominają gang Olsena. Gdy na meczu z Legią chcieli mnie obrazić transparentami, nie umieli ich nawet w całości rozwinąć. Gdy pojawiałem się w klubie, uciekali jak szczury. Nie dostałem ani jednej groźby, nie było żadnej dziwnej sytuacji. W marcu podczas derbów w Krakowie chodziłem wokół stadionu i tylko usłyszałem za plecami: „O, Jadczak”.

Policja nie chciała dmuchać na zimne i Cię chronić?

Zachowali się bardzo profesjonalnie. Wkrótce po emisji filmu przyjechali do mnie i zaproponowali ochronę. Przeszkolili mnie też z procedur bezpieczeństwa.

Zdecydowałeś się na ochronę?

Nie chcę o tym rozmawiać.

A jakich rad Ci udzielili w sprawie bezpieczeństwa. Żebyś się oglądał za siebie przed wejściem do bramy?

Standardowe sprawy, na przykład, żeby zmieniać trasę dojazdu do pracy, uczulić sąsiadów, żeby dali znać, gdyby zauważyli, że ktoś dziwny się kręci.
[link]

Ta dziennikarzyna z przerośniętym ego myśli że teraz jest jakimś autorytetem bo zrobił reportaż który poskładał z zeznań w prokuraturze i tego co wyczytał na kibolskich forach.
Ale po moim materiale przez trzy miesiące nie sprzedali ani jednego karnetu, nie znalazł się żaden sponsor.
jedno z jego zdań które pokazuje jak odpływa w samouwielbieniu. Dziwi się że kluub we wrześniu nie sprzedał już karnetu? albo nie znalazł prze to sponsora hahah (ciekawe czy inne kluby sprzedały jakieś karnety w trakcie sezonu albo znalazły sponsorów)

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 25.10.2019, 20:50

Szymcia nikt nie ruszył bo już dawno przed jego reportażem w TVN, wszyscy główni 'aktorzy' siedzieli.Jedynie Misiek był na wolności no ale ciężko mu było rzucić w niego nożem z Włoch;)

KoziBobek
Posty: 174
Rejestracja: 04.04.2019, 17:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KoziBobek » 27.10.2019, 09:42

[link]

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kkrawczyk » 27.10.2019, 11:34

Szkoda ze tej kurwie nieudacznikowi jadczakowi zaden wypadek sie nie przydarzył:)
j**** urkaine

96hhhhhh
Posty: 160
Rejestracja: 21.02.2017, 00:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 96hhhhhh » 27.10.2019, 12:15

Tytusromekiatomek pisze:
27.10.2019, 10:51
powiedział andersen co wiedział, jak znowu przesadził z używkami to niech lepiej opisze na tym swoim blogasku kolejne wpierdole jakie wyłapuje od swoich albo wlasne poalkoholowe dokonania za czasów zgody które stawiają go w jednym szeregu z menelami co rzygaja i sraja na siebie. I taka wagę tez ma ten jego bełkot
Czyli nie wiem jaka by była prawda o was 60siatki to dalej będziecie zaprzeczać że jest inaczej 😂
Ja proponuję wydać oświadczenie 😁
Sami wpusciliscie tego pismaka na wasze salony A teraz macie pretensje do całego świata tylko nie do was .
U was jest taki rozpierdol że głowa mała!

Königshütte
Posty: 186
Rejestracja: 15.04.2019, 09:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Königshütte » 27.10.2019, 13:14

Romek Andersen to ma jeszcze bardziej wybujałą fantazję niż jadczakowa. Może wspólnie napiszą kolejną część, tym razem o tym jak Sharksi zarządzają Wisłą zza krat.
Bandycki Batory

Oleole11
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2018, 19:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oleole11 » 27.10.2019, 15:14

romek andersen to przynajmniej sie nie rozpierdala ja twoji czy tyfusa ,,koledzy''. ale w sumie u was k**** raz mozna, skoro u knorow decyzyjnym byl przerzut...jak napisal tyfus ,,dobry chlopak'' to pewnie niedlugo znowu u nich zawisnie fana,, misiek pdw''

Potezny Warmianin
Posty: 293
Rejestracja: 07.04.2019, 12:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Potezny Warmianin » 27.10.2019, 15:43

Donos jest najwyzsza forma dojrzalosci obywatelskiej

Pasierb Bogdana
Posty: 32
Rejestracja: 18.10.2019, 08:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pasierb Bogdana » 27.10.2019, 16:51

To ilu tych konfidentów już w ekipie Sharks?misiek,ostatnio leon z Kurdwanowa,wczesniej jeszcze bazi.Kogoś pominałem?
Odnośnie Kurdwanowa to się zastanawiam dlaczego Wisła dalej flagę z tego osiedla wiesz.Przecież tam to zostały już same szczurki 50 kilowe co odwagi dostają po mefedronie i w przewadze 10 na 1.

96hhhhhh
Posty: 160
Rejestracja: 21.02.2017, 00:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 96hhhhhh » 27.10.2019, 17:51

Pasierb Bogdana pisze:
27.10.2019, 16:51
To ilu tych konfidentów już w ekipie Sharks?misiek,ostatnio leon z Kurdwanowa,wczesniej jeszcze bazi.Kogoś pominałem?
Odnośnie Kurdwanowa to się zastanawiam dlaczego Wisła dalej flagę z tego osiedla wiesz.Przecież tam to zostały już same szczurki 50 kilowe co odwagi dostają po mefedronie i w przewadze 10 na 1.
O największej gwieździe zapomniałeś napisać zielak
Jeden z pierwszych się rozjebal

paramedic5
Posty: 15
Rejestracja: 20.02.2018, 20:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: paramedic5 » 27.10.2019, 18:50

Przeczytałem książkę, bo pdf krąży po Gdańsku.
Jak ktoś się buja w klimacie, to wie, że jest tam baaardzo dużo prawdy.
Pomimo mojej niechęci do do autora, to gość ma sporą wiedzę na te tematy.

marecki901
Posty: 6
Rejestracja: 01.10.2019, 17:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: marecki901 » 27.10.2019, 20:01

paramedic5 pisze:
27.10.2019, 18:50
Przeczytałem książkę, bo pdf krąży po Gdańsku.
Jak ktoś się buja w klimacie, to wie, że jest tam baaardzo dużo prawdy.
Pomimo mojej niechęci do do autora, to gość ma sporą wiedzę na te tematy.
Za 5 minut staniesz się tutaj społeczniakiem i osoba do jebania.

JanuszKRK
Posty: 184
Rejestracja: 26.06.2014, 17:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JanuszKRK » 27.10.2019, 20:51

96hhhhhh pisze:
27.10.2019, 17:51
Pasierb Bogdana pisze:
27.10.2019, 16:51
To ilu tych konfidentów już w ekipie Sharks?misiek,ostatnio leon z Kurdwanowa,wczesniej jeszcze bazi.Kogoś pominałem?
Odnośnie Kurdwanowa to się zastanawiam dlaczego Wisła dalej flagę z tego osiedla wiesz.Przecież tam to zostały już same szczurki 50 kilowe co odwagi dostają po mefedronie i w przewadze 10 na 1.
O największej gwieździe zapomniałeś napisać zielak
Jeden z pierwszych się rozjebal
Yy a kiedy to Z się rozjebal? Widać, że wiedzę czerpiesz z internetow pajacu j*****.

96hhhhhh
Posty: 160
Rejestracja: 21.02.2017, 00:49

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 96hhhhhh » 28.10.2019, 09:42

JanuszKRK pisze:
27.10.2019, 20:51
96hhhhhh pisze:
27.10.2019, 17:51
Pasierb Bogdana pisze:
27.10.2019, 16:51
To ilu tych konfidentów już w ekipie Sharks?misiek,ostatnio leon z Kurdwanowa,wczesniej jeszcze bazi.Kogoś pominałem?
Odnośnie Kurdwanowa to się zastanawiam dlaczego Wisła dalej flagę z tego osiedla wiesz.Przecież tam to zostały już same szczurki 50 kilowe co odwagi dostają po mefedronie i w przewadze 10 na 1.
O największej gwieździe zapomniałeś napisać zielak
Jeden z pierwszych się rozjebal
Yy a kiedy to Z się rozjebal? Widać, że wiedzę czerpiesz z internetow pajacu j*****.

Napiszcie oświadczenie że tak nie było 😂
A potem wywieście trans" pdw whs" dla 60siatek 😂

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: strazaksam » 28.10.2019, 10:14

Witalski pisze:
27.10.2019, 20:38
Wiadomo że Wisła będzie tu pisać że w książce są farmazony. Naturalna reakcja obronna, ale ludzie nie są tacy głupi, już nie mówiąc o tych którzy znają temat.
To tak jak z tym co gadali, ze Sharksi klub utrzymywali przy zyciu i dawali kase, a zle dziennikarzyny z jadczakiem na czele im klub rozjebaly :)

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: strazaksam » 28.10.2019, 12:51

Pytanie do kogos z Wisly, jaki jest wedlug Was Wasz najwiekszy sukces, najwieksze zwyciestwo H, najlepsza awantura gdzie biliscie sie z kims bez sprzetu w Pl oprocz Cracovii? Z ostatnich 15 lat moze byc.

ŚWH
Posty: 50
Rejestracja: 14.03.2013, 00:51

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ŚWH » 28.10.2019, 13:32

strazaksam pisze:
28.10.2019, 12:51
Pytanie do kogos z Wisly, jaki jest wedlug Was Wasz najwiekszy sukces, najwieksze zwyciestwo H, najlepsza awantura gdzie biliscie sie z kims bez sprzetu w Pl oprocz Cracovii? Z ostatnich 15 lat moze byc.
Podbijam, bardzo ciekawe pytanie.

Pytanie jeżeli chodzi o flagi, które zostały spalone/zniszczone po tym jak osoby odpowiedzialne za nie rozjebały się(m.in. Bieżanów). Czy ten Wasz zwyczaj tyczy się wszystkich grup/osiedli/flag, czy flaga Wisła Sharks jest tu wyjątkiem?

Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Jorguś Kiler » 28.10.2019, 14:51

Tytusromekiatomek pisze:
28.10.2019, 12:08
Tak jak nie ze wszystkimi decyzjami moich kolegów się zgadzałem...
Czyli sam przyznajesz, że na Wiśle nie miałeś nic do powiedzenia. Każdy dobrze wie że u was rządziło i podejmowało decyzję kilka osób(można policzyć na palcach jednej ręki) a reszta musiała się podporządkować i być posłuszna. Ci co się sprzeciwiali to kręcono im kulawe afery jak np na Kurdwanowie bo najważniejszy był zarobek.
Tyle ile w Krakowie dobrych chłopaków poodbijało od tematu to głowa mała. Tytus propagandą którą cię karmili przez lata wylewasz na forum i jeszcze straszysz że zaczniesz ujawniać jakieś niewygodne rzeczy na temat innych ekip hahaha.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 28.10.2019, 16:06

Taki klimat Krakowa, dowiedz się ilu poodbijało z drugiej strony, popatrz na niektóre osiedla(obu ekip), kiedyś potężne a teraz szkoda gadać.
Dla mnie Szarksy zaczęli strzelać sobie w kolano kiedy "Młody" wyszedł i zaczął wszystko niszczyć.Długo nie podziałał ale szkody widać do dziś.
Układ z Ruchem i Widzewem w ogóle mnie nie zdziwił, popatrzcie na inne ekipy, wszystkie te przetasowania, układy chuligańskie itp.
Niby stare czasy ale Gieksa, Górnik, przecież oni się nienawidzili.Lech z Łksem, ciągłe przetasowania na Podkarpaciu itp.
Zgoda ze Śląskiem od dawna kulała a z Ruchem nigdy wielkiej kosy nie było.Pomijam że lepiej mieć zgodę między ekipami które w kilkadziesiąt minut mogą się zebrać, niż z ekipą gdzie praktycznie była to już zgoda wyłącznie ultrasów i kibiców(nie z bandy).
Tyle od anonima.

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 28.10.2019, 16:25

Jak ekipa działa po bandzie to rozjebusy są wszędzie.Wisła dostała rykoszetem i tyle.

Jorguś Kiler
Posty: 65
Rejestracja: 16.09.2019, 09:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Jorguś Kiler » 28.10.2019, 17:07

ts06 pisze:
28.10.2019, 16:06
Taki klimat Krakowa, dowiedz się ilu poodbijało z drugiej strony, popatrz na niektóre osiedla(obu ekip), kiedyś potężne a teraz szkoda gadać.
Dla mnie Szarksy zaczęli strzelać sobie w kolano kiedy "Młody" wyszedł i zaczął wszystko niszczyć.Długo nie podziałał ale szkody widać do dziś.
No czyli potwierdzasz to co pisałem że rządziło i dzieliło kilka osób. Wyszedł młody Misiek, zaczął robić bajzel i nie było kogo by mu dojebać, jakby nie był bratem wiadomo kogo to też by sobie pozwalał na takie coś? Baliście się jego czy starszego brata? Tylu podobno świrów w Wsh a nie było komu zrobić porządków. Na pewno było wielu mądrzejszych od niego w bandzie to czemu pozwalaliście by rządził wami taki baran?

obserwatorr88
Posty: 88
Rejestracja: 11.06.2016, 15:55

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: obserwatorr88 » 28.10.2019, 21:05

ts06 pisze:
28.10.2019, 16:06
Pomijam że lepiej mieć zgodę między ekipami które w kilkadziesiąt minut mogą się zebrać, niż z ekipą gdzie praktycznie była to już zgoda wyłącznie ultrasów i kibiców(nie z bandy).
Tyle od anonima.
Ile razy Wisła zbierała się bandą z Ruchem w ostatnim czasie ? Bo raczej cisza w tym temacie. Po za rozgonieniem ich przez Legie i Zagłębie i atak na Wisłoke.

Gromson
Posty: 274
Rejestracja: 07.05.2018, 21:53
Lokalizacja: Skorogoszcz i okolice lewina

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Gromson » 28.10.2019, 21:11

Ta, o Stalówce tez miał coś ujawniać i na gadaniu sie skończyło jak Witalski go sprostował
Mors certa, hora incerta

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Artist, RedRum i 257 gości