Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
3-kolory
Posty: 89
Rejestracja: 12.03.2010, 19:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 3-kolory » 10.01.2023, 19:13

Może nie ukry, ale znajdzie się jeden taki z kraju na A. Jak się orientujesz, to powinieneś wiedzieć kto to.



dyniadynia
Posty: 121
Rejestracja: 26.10.2021, 10:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: dyniadynia » 10.01.2023, 21:40

kojotsonqwe pisze:
10.01.2023, 17:48
Ultras1312 pisze:
10.01.2023, 16:34
Myślałem że nie ma tu większych debili od nikosia i tego typa z kompleksem Ruchu, ale jednak się myliłem. To forum pewnie zaskoczy mnie jeszcze nie raz i nie dwa
To, że to środowisko farmazonów to żadna nowość, więc zacznijmy

Śląsk Wrocław mówisz, że nie lata? Są tacy konkretni, że w jednym dniu jadą po czarnych, a w drugim stoją z jednym w młynie, który wszystko filmuje. Co do Ukraińców to jest taki jeden, który wszystko opisuje na swoim twitterku, nawet jest na zdjęciu z AS. Jakby co ma na imię Ilya, a dalej sobie dociekaj. Żebyś się czasem nie przysrał, że tylko jeden, bo jest tam kilku, ale dałem ci jeden przykład.

Pogoń Szczecin to byście musieli popytać pana M. który trenuje z jednym boks, a dokładnie z chłopami z LFS. Jest nawet na zdjęciach z ekipą LFS podczas meczów.

Widzew Łodż to byście musieli zapytać chłopów z ŁKS, bo się nacieli kilka razy na niego. Mogę podpowiedzieć, że nawet potężny chłop. A co do Ruchu to Ukraińcy trenuja z waszymi młodymi na Spartan, jak i też z nimi imprezują.

To tak w skrócie dla środowiska farmazoniarzy.
dozola.stara pisze:
10.01.2023, 16:39
hahaha😂😂😂 jak to Śląsk pierwszy wywiesił transparent stop ukrainizacji polski i jada z chujami a tu lepki piszą ze śląsk biega z nimi hahaha 😂😂😂😂 i ta witalska prostytuta swoje przemyślenia hahaha
Cracovia brała udział w marszach antyimigranckich, a w ekipie mają kolorowego Tigrana czy trzymają z 5th Amsterdam Casuals, gdzie połowa tej ekipy to Marokańczycy. Oto taka sztywność. A jeśli chodzi o Śląsk to dostałeś odpowiedz.
W ekipie Ruchu nie ma i nie było żadnego Ukraińca. Na początku wojny na Ukrainie na Spartanie zrobiono kilka darmowych treningów dla dzieci z Ukrainy, ale na tym popsrzestano i to co napisałeś nie jest prawdą. Jeżeli ktoś trenował to krótko i kawałek czasu temu, a od bycia w jakkolwiek pojętej "ekipie" był lata świetlne.

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DennisWise » 11.01.2023, 01:22

Witalski pisze:
10.01.2023, 12:30
A ja wam powiem szczerze że wolę Ukraińców w Polsce niż to co mają np.we Francji zwanej Afryką Północną czy w UK,Niemczech, Belgii itd.
Nikomu nie wadzą jak na razie,podejmują pracę.Skończyły się socjale i pomoc.Jest też dużo podziękowań ze strony Ukraińców za okazaną pomoc.Na pewno jakoś to zbliży nasze narody.I nie mówię tu oczywiście o wyznawcach upa bo oni nigdy nie będą naszymi braćmi.Od lutego ubiegłego roku zjechało ich tu naprawdę sporo a nikt nigdzie nie widział obnoszenia się z flagami upa poza Dennisem Wise,który wyszukuje jakichś tanich sensacji po internetach.
Przypomnę wam że ten osobnik straszy Ukraińcami od roku,już tu miała być masa gierojów z frontu i co?Cisza.
Ty byłeś gdzieś w życiu? Jakby we Francji taka Afryka była to Polaka z LOSC Army by dawno zabili za te jego nazistowskie tatuaże. Razem z całą jego tylko białych ekipą. Skoro wg. ciebie murzyny i araby mają taką przewagę. Ale jest odwrotnie to oni biali Anglików klepią (np.Everton) jak przyjadą na mecz LM czy LE a nie murzyni. Tak więc opowieści co się dzieje w Europie to masz chyba z TVP albo innych pisowskich gadzinówek. Zresztą poglądy takie same skoro dla ciebie więcej Ukraińców niż przed II wojną św w Polsce jest ok. Poza tym gieroje z frontu przyjadą jak się wojna skończy bo teraz ich nie wypuszczają z Ukrainy jak łapówki nie wręczą. I najpierw wyrównają rachunki ze swoimi pobratymcami do który mają ogromne pretensje za tchórzostwo uważając się za lepszych bo brali/biorą udział w wojnie. Dopiero jak się banderowcy między sobą policzą wezmą się za ciebie tolerancyjnego Polaka wychowanego na dwóch gejowskich telewizjach TVP i TVN i do ciebie będą mieli wonty że obronili ciebie i Polskę przed Putinem albo że broni za mało wysłałeś i przegrali. I wtedy dopiero sobie przypomnisz co tutaj kiedyś ci napisałem. Jeszcze zależnie kto wojnę wygra bo jak Ruscy to wszyscy wyznawcy Bandery obok tych zwykłych Ukraińców będą musieli spierdalać do Polski gdyż inaczej pojadą na Syberię i Kołymę. Także módl się żeby Ukraina nie przegrała.

Krasa
Posty: 191
Rejestracja: 03.04.2022, 18:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Krasa » 11.01.2023, 05:52

Gościu o nie polskim nicku ...ty to jesteś nawiedzony na maxa .... ileż tu już głupot z d*** wzietych napisałeś ... ileż niestworzonych historii ... przecież pisałeś że te gieroje przed wojną się u nas chowają teraz piszesz że jednak po wojnie przyjadą haha ... Polska miała upaść już w Marcu :) wpisujesz się w tą ruską onucową propagandę będzie premia od nkwd i naczelnego wodza bolszewików !

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Suczysko » 11.01.2023, 12:26

czehulov pisze:
10.01.2023, 11:39
Co ty nie powiesz, musimy zapłacić za czołgi? A myślisz, że ukry dostają nasze Kraby, Pioruny, Groty za darmo? Większość sprzętu Ukraińcy od nas kupują, i to za niemałe pieniądze. O 4mld dolarów wsparcia od USA dla krajów takich jak Polska, która wysyła na Ukrainę część sprzętu w ramach pomocy nie wspomnę.
Ale TY pięknie nadajesz z narracją polskiego rządu! TY "myślisz, że oni nam nie płacą". Płaci to żyd i usa, a nie ukraina za tą wojne. Te cysterny na granicy co jadą do ukrainy to myślisz że po kosztach rynkowych czy za darmo? Coraz więcej tu słyszę te ukraińskie głosy, mieszkania za darmo, samochod nowy. A jak kradną w sklepach ;) robią zamieszanie.... Pozdrawiam krase urzedowego obrońce scierwa ukraińskiego.

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: czehulov » 11.01.2023, 14:07

Suczysko pisze:
11.01.2023, 12:26
czehulov pisze:
10.01.2023, 11:39
Co ty nie powiesz, musimy zapłacić za czołgi? A myślisz, że ukry dostają nasze Kraby, Pioruny, Groty za darmo? Większość sprzętu Ukraińcy od nas kupują, i to za niemałe pieniądze. O 4mld dolarów wsparcia od USA dla krajów takich jak Polska, która wysyła na Ukrainę część sprzętu w ramach pomocy nie wspomnę.
Ale TY pięknie nadajesz z narracją polskiego rządu! TY "myślisz, że oni nam nie płacą". Płaci to żyd i usa, a nie ukraina za tą wojne. Te cysterny na granicy co jadą do ukrainy to myślisz że po kosztach rynkowych czy za darmo? Coraz więcej tu słyszę te ukraińskie głosy, mieszkania za darmo, samochod nowy. A jak kradną w sklepach ;) robią zamieszanie.... Pozdrawiam krase urzedowego obrońce scierwa ukraińskiego.
Nie mów, Ukraina kupuje od nas sprzęt wojskowy za pieniądze Amerykanów? Powiedz mi coś, czego nie wiem ;)
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Krasa
Posty: 191
Rejestracja: 03.04.2022, 18:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Krasa » 11.01.2023, 15:40

Taaa samochody nowe dostają haha ....widać jak wy małolaty bolszewickie oderwane jesteście od świata realnego ... to powiedźcie mi ilu tych waszych kiboli walczy po stronie ruskich ? :) .... ja wiem że polscy kibole walczą po stronie Ukrainy .... a wiem wy to walczycie tylko w necie HAHA

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kepi » 11.01.2023, 16:49

Internetowy konfident albo jakiś policjant co tu podpuszcza do pisania.Radziłbym uważać na niego i nie wdawać się z nim w dyskusję.

kumata pseudo prawilniaczka innych chce wyjaśniać a jego ziomuś co zaraz tu zacznie ksywami sypać jest.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kat. » 11.01.2023, 16:52

kto to mądry przeniósł "polityczny" temat? teraz w co drugim temacie będzie pierdolenie o Ukraińcach... a 90 % użytkowników nie ogarnia działów niżej.

pizgacz_rurkowcow
Posty: 167
Rejestracja: 19.02.2018, 15:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: pizgacz_rurkowcow » 11.01.2023, 17:45

Denny Wise cz to nie ty pisałeś tu w latach 2005- 2008, 2009 pod nickiem podobnym PennyWise? Jeśli to ty to są tacy pewnie co pamietaja co tutaj pierdoliles, jak broniłeś czerwonego kurestwa wszystkich możliwych odcieni. Prawie zawsze na grubo cię wyjaśniali. Teraz zaś płacz, że nie ma komu Polski w Polsce tworzyć, to się Ukraina tworzy? Propagowanie takich właśnie poglądów do tego doprowadziło.
"Rzeczywistość z d*** opisywana przez pizgaczy" - Matka Kurka :lol:

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" - Barack Hussein Obama :lol:

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 12.01.2023, 01:46

siemaszki06 pisze:
10.01.2023, 19:35
ts06 pisze:
10.01.2023, 17:20
Jesteś tak tępy że nawet nie zrozumiałeś prostego wpisu. Co tam na siemaszkach mądralo?Ekipa jak za starych lat;)?
byku ale blysnales. twoi koledzy nie przypadkiem się teraz nie wychylają ale jak tobie tak humor dopisuje to dużo mówi kim ty tam jesteś. jak już się sam wystawiłeś to weże opowiedz jak tam u was po aferze z kaucja? to teraz tajemnica na superwisle zeby się Ruch nie dowiedział a tobie chociaż koledzy przewineli kogo wyjebali na siano? jak na siemaszkach się pytasz. jest ekipa normalnie odejdź sprzed komputera i sprawdź jak wiesz gdzie. chciales być zabawny to pochwal się jak u was. opowiedz z jakiego powodu odbily ostatnie osoby z ktorymi trzeba się tam bylo jakoś liczyć? albo jak to jest ze jedyna wasza aktywna dzielnica nie chce mieć nic wspólnego z ta wasza dzieciarnia? Taki jesteś śmieszek to pochwal sie ile twoi koledzy mieli spotkań z 60 żeby sie dogadać to wtedy pośmiejemy sie razem co ty na to? moge wymieniać dalej tylko wiesz jaki jest problem? ty nie masz pojęcia o czym ja pisze. bys był normalniejszy to byś siedział z zamknięta cipą zamiast odbijać miasto w internecie. razem z tym drugim klaunem stad pewnie trzymałeś ostro kciuki za konfidentow żeby zrobili robotę za was co. no ale niestety nie wyszło jak wiesz. chociaż pewnie nawet nie wiesz. zostan tam byku przy tabeli bramkach i takich klimatach. Hej superwisla aeajoo
zieeew gicie na wolności.Siemaszki rządzą;) a ja sądzę że kilometry mierzysz już w milach. Pogratuluj informatorom.

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kepi » 12.01.2023, 18:56

Kumatyinaczej pisze:
11.01.2023, 18:27
Napisz do kiepa, pomoże ci zmienić imaga na tym forum i może parą zostaniecie 😂 Większość prac noe hańbi, no może poza bycie wislakiem i psem jednocześnie, ale na ruchu to samo 😂
Napisz do siemaszki i umówcie się razem do jadczaka albo od razu do prokuratora.On ma za długi język i lubi opowiadać a ty będziesz potwierdzał co mówi.Nie przejmuj się na krakowię dalej będziecie mogli śmigać.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

CLUBOWY
Posty: 53
Rejestracja: 19.02.2018, 07:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CLUBOWY » 15.01.2023, 11:11

Witam mam pytanie do kibiców Wisły jaki był wasz najlepszy wyjazd do Niecieczy chodzi mi o liczbę

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DennisWise » 16.01.2023, 12:50

pizgacz_rurkowcow pisze:
11.01.2023, 17:45
Denny Wise cz to nie ty pisałeś tu w latach 2005- 2008, 2009 pod nickiem podobnym PennyWise? Jeśli to ty to są tacy pewnie co pamietaja co tutaj pierdoliles, jak broniłeś czerwonego kurestwa wszystkich możliwych odcieni. Prawie zawsze na grubo cię wyjaśniali. Teraz zaś płacz, że nie ma komu Polski w Polsce tworzyć, to się Ukraina tworzy? Propagowanie takich właśnie poglądów do tego doprowadziło.
Pennywise? To chyba jakiś wielbiciel Kinga musiał być. Poza tym nie żadne propagowanie poglądów doprowadziło do tego że Polska stała się oazą dla wszelkiej maści wschodniego bydła a polityka rządów pisowskich całkowicie otwartych na wszelką możliwą migrację byle nie z Afryki. Gruzini, Azerowie, Ormianie, Mołdawianie, Kazachowie, wszelkiej maści Ukraińcy, Rosjanie z Ukrainy, Romowie ukraińscy te grupy przyjęli ludzie którzy oszukali Polaków udając wielkich przeciwników imigracji. A opowieści że ich nie ma nic nie robią itd. są całkowicie głupie bo wystarczy przejrzeć internet żeby poczytać co się dzieje.
Gdów pod Krakowem grupa Ukraińców zabiła 53 letniego faceta
[link]
Kraków Azer zaczepiał z nożem kobiety
[link]
Łódź porachunki ukraińskie po wódce i narkotykach.
[link]

Takich zdarzeń w Krakowie i każdym polskim dużym mieście są dziesiątki. I nic nie zmienia że tutaj ktoś sobie napisze ale my na mieście rządzimy i latamy z fiskarsami. To żadne rozwiązanie problemu i powód do dumy. Takich ludzi wg. Kaczyńskiego i jego sekty miało po prostu w Polsce nie być. Żadnych Azerów, Ormian, Gruzinów, Czeczenów czy ruskich z Ukrainy mieli niby nie sprowadzać i nie wpuszczać. Ale są ich tysiące na każdych polskich ulicach więc okłamali każdego Polaka który im uwierzył łącznie ze starszymi osobami z mojej rodziny który mi truły podczas każdego przyjazdu że zachód Europy jest straszny bo same murzyny i araby. A w międzyczasie ich wspaniali pisowcy w Polsce zrobili Dziki Wschód. Was to może dziś śmieszy bo sterydy, MMA i grupa kolesi zmieniają perspektywę ale będziecie mieli 50-60 lat to perspektywa się wam zmieni jak będą robić z wami i wrzucać do internetu filmiki jak ze starymi Niemcami którzy przemykają osrani ulicą żeby ich jakiś arabski nastolatek nie okradł.

john22
Posty: 152
Rejestracja: 30.08.2016, 12:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: john22 » 17.01.2023, 14:47

CLUBOWY pisze:
15.01.2023, 11:11
Witam mam pytanie do kibiców Wisły jaki był wasz najlepszy wyjazd do Niecieczy chodzi mi o liczbę
Nie da się tego dokładnie określić bo klatka zawsze jest wypełniona a reszta biletów jest kupowana indywidualnie. Ale patrząc się na pojemność stadionu i fakt, że nie raz cała prosta była wypełniana to obstawiałbym ok. 2,5-3 tys.

Krasa
Posty: 191
Rejestracja: 03.04.2022, 18:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Krasa » 17.01.2023, 18:26

Ten rusek zwisek dalej się tu produkuje biedak szukał cały dzień po internetach żeby mu z farmy trolii przelew puścili :) .... ty ale Polaka też zatrzymali co w to zabójstwo byli zamieszani ... ale ty już ''wyrok'' wydajesz haha ... ty a co tam u was z obwodu do nas do Polski tak jeżdżą po kiełbasę ... taki dobrobyt ruskii mir a nawet na chleb nie macie :)

Marcin
Posty: 3067
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Marcin » 18.01.2023, 14:31

"12"-sta rocznica śmierci Tomka Człowieka
https://www.youtube.com/watch?v=C0XAf3YjD_M

CLUBOWY
Posty: 53
Rejestracja: 19.02.2018, 07:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CLUBOWY » 21.01.2023, 20:33

john22 pisze:
17.01.2023, 14:47
CLUBOWY pisze:
15.01.2023, 11:11
Witam mam pytanie do kibiców Wisły jaki był wasz najlepszy wyjazd do Niecieczy chodzi mi o liczbę
Nie da się tego dokładnie określić bo klatka zawsze jest wypełniona a reszta biletów jest kupowana indywidualnie. Ale patrząc się na pojemność stadionu i fakt, że nie raz cała prosta była wypełniana to obstawiałbym ok. 2,5-3 tys.
dziękuję

eNGie
Posty: 407
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 25.01.2023, 11:00

[link]

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 02.02.2023, 15:17

Tak pedale... Nowa Huta to osiedle...

A odpowiadając na pytanie: OSIEDLE Przy Arce jest tak samo mocne jak inne w DZIELNICY Bieńczyce typu Kalinowe, Strusia, Lotnisko, Kazmierzowskie, Złotej Jesieni itd. To wszystko ogólnie nazywa się Nową Hutą i tak, stąd aktualnie wywodzi się większość biegających chłopaków.

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Towariszcz Komandir » 04.02.2023, 12:16

przypałowiec, rudy eunuchu z Litewskiej tobie nikt nic nie potwierdzi bo żyjesz pokitrany jak szczur, więc o jakim Hutniku czy Cracovii piszesz. Jedynie możesz fb odpalić siedząc poschizowana przy oknie.
:lol:

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kepi » 04.02.2023, 19:20

GNLS1 pisze:
03.02.2023, 19:49
po stronie obrzezanych najmocniejszy jest kumatyinaczej. Patroluje kibice.net z telefonem będąc zalogowany 24/7.
Ogólnie jeden z największych wojowników w historii tego forum.Proponuje solówki a potem jak już nie ma czego wymyślić to pisze żeby Salceson mu potwierdzał kogoś.
Istny debil ze styraną banią po zbyt dużych ilościach wciągniętego mefedronu.Myli internet z rzeczywistością.Ogólnie przypadek do uśpienia.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Banditosdod » 05.02.2023, 17:16

A to nie są przypadkiem osoby, które są tutaj by to forum miało ruch. Nie wierzę w to że by ktoś tak, wszystkie tematy rozwalał, byle pisaniem....

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 05.02.2023, 17:31

Ale odkryłeś...
Administrator pozwala na wpisywanie się tych frajerów, bo ma z tego hajs i za to c*** mu w d***.

Banditosdod
Posty: 327
Rejestracja: 10.12.2017, 16:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Banditosdod » 05.02.2023, 17:46

Kumatyinaczej pisze:
05.02.2023, 17:34
Kupę to jego kolejne wcielenie... Wcześniej były inne. To samo tyczy się pedofilia z Danzing. Był zawilina , potem ten co Elanie się odgrazał, a Jak c**** zrobili to teraz na Cracovię padło.
Jak są jakieś obchody np marsz niepodleglosci zawsze ktoś nagle pojawia z drugiej strony barykady po marszu ich nie ma. To jak były mistrzostwa w Rosjii też byli tu co twierdzili Rosja poskłada naszych. Zresztą przy temat zagranicznych wojaży też często są, że nasi nie podają swoich porażek z Europy.

Mertens
Posty: 476
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mertens » 05.02.2023, 18:18

Banditosdod pisze:
05.02.2023, 17:16
A to nie są przypadkiem osoby, które są tutaj by to forum miało ruch. Nie wierzę w to że by ktoś tak, wszystkie tematy rozwalał, byle pisaniem....
Zauważ, że wyjebali konta nikodema ale jedno zostało, powątpiewam, że to przypadek
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kepi » 05.02.2023, 18:48

Kumatyinaczej pisze:
05.02.2023, 16:35
Danzing lubi małe dzieci, także się nie krępuj i zwał koledze konia dupą. Czekałem na ciebie obsrańcu 3 godziny pod waszym stadionem. Dziwisz się że drugi raz chciałem żeby ktoś cię zweryfikował? Jedyne co potrafisz to się pruć , a jak przychodzi co do czego to tylko mefedron i mefedron... Boisz się pedale? Pisz dalej , będziesz coraz bardziej śmieszna, postaram Ci się dorównać zgierzatko 😂
Kogo obchodzi jak wy się tam pedały bawicie na tej krakowii.Pozostawcie dla siebie co tam sobie walicie dupami.

Czekałeś chyba przy trasie na Warszawę ale przez 3 godziny nie złapałeś klienta i odpuściłeś ściero.Twój alfons opowiadał.

Następna sprawa konto mam tu od 5 lat więc o jakich wcześniejszych piszesz schizofreniku.Nara menelu.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Towariszcz Komandir » 05.02.2023, 19:27

halodrol pisze:
05.02.2023, 17:31
Ale odkryłeś...
Administrator pozwala na wpisywanie się tych frajerów, bo ma z tego hajs i za to c*** mu w d***.
Administrator wraz z moderatorami od dawna siedzą na Seszelach i klepią murzynki pod dupach. To wszystko za hajs z reklam i you tube.

@mertens, to nie oni wyjebali konta nikodema tylko on sam odszedł, bo za mało mu siana zajechali. Rejestracja zamknięta, bo za dużo osób się jorgnęło, że coś tu nie gra i afera wybuchnęła na fb. Admin musiał zareagować by wyciszyć trochę temat.

W zaufaniu wam napiszę, że trwa walka o przejęcie forum, ale o szczegółach cichosza bo psy tu siedzą i rozkminiają. Info lata na zamkniętym forum w Darknecie.
:lol:

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Suczysko » 05.02.2023, 21:47

GNLS1 pisze:
05.02.2023, 20:56
Kumatyinaczej pisze:
05.02.2023, 19:59
Kepi pisze:
05.02.2023, 18:48


Kogo obchodzi jak wy się tam pedały bawicie na tej krakowii.Pozostawcie dla siebie co tam sobie walicie dupami.

Czekałeś chyba przy trasie na Warszawę ale przez 3 godziny nie złapałeś klienta i odpuściłeś ściero.Twój alfons opowiadał.

Następna sprawa konto mam tu od 5 lat więc o jakich wcześniejszych piszesz schizofreniku.Nara menelu.
Wyjmij gnls1 z d*** jak do mnie piszesz, bo coś cię nerwy biorą 😂 Odkąd twoje zdjęcie z marszu ruchu wrzuciłem zapominasz wspomnieć o uzebieniu zgierzatko 😂
Twoja stara to chyba codziennie żałuje że cię nie wyskrobała i jak patrzy na ciebie to se myśli: "co ja za ścierwo wysrałam... "
chyba i se myśli. Betoniarko odpuść bo fantazjujesz

slaw1
Posty: 21
Rejestracja: 02.02.2018, 22:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: slaw1 » 06.02.2023, 09:42

30+5=50?

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patrickpbt » 06.02.2023, 16:06

Cracovia dalej do siebie napier.dala?😂

[link]

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kepi » 06.02.2023, 18:15

Do kumatej strzelali z procy a ona odpowiedziała strzelając z pistoletu na kulki żelowe.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

StarykoŃ
Posty: 23
Rejestracja: 06.06.2021, 08:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: StarykoŃ » 09.02.2023, 15:05

Według PAP napastnik i poszkodowani to pseudokibice Cracovii...

Kumątyinaczej
Posty: 74
Rejestracja: 19.01.2023, 17:24

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kumątyinaczej » 09.02.2023, 16:06

Dobrze że to nie na mnie trafiło a byłem blisko.

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kepi » 09.02.2023, 18:50

kumata obrzezany cweluchu a tak się śmałeś,że na Widzewie się tną między sobą.
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kepi » 11.02.2023, 18:08

To kim ty kumata jesteś skoro nie wiesz co się dzieje w tym waszym pseudo sztywnym kurwidołku.krakowia Londyn nic nie pisali na fejsbuku?:D
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 15.02.2023, 09:24

Czy ktoś się wypowie na temat tworu cracovia bieżanów? Czy ktoś się pod nich "podszywa" czy faktycznie na bieżanowie zaszły "zmiany"?

Bolobolo
Posty: 4
Rejestracja: 30.12.2021, 10:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Bolobolo » 16.02.2023, 15:05

picooligans pisze:
15.02.2023, 21:30
Galileusz pisze:
15.02.2023, 09:24
Czy ktoś się wypowie na temat tworu cracovia bieżanów? Czy ktoś się pod nich "podszywa" czy faktycznie na bieżanowie zaszły "zmiany"?

Jeżdżą jedną zbieraniną po pustych osiedlach i takie kwiatki powstają, teraz Bieżanów, wcześniej Bronowice itd. śmiech na sali.
No nie wiem czy do końca śmiech na sali. Wiadomym faktem jest, ze na biezanowie nie ma w tym momencie zadnej konkretnej jak i niekonkretnej ekipy spod znaku białej gwiazdy, a dzieciaki z Bieżanowa, które dorastają, niekoniecznie musza być za tym kim ich poprzednicy i po prostu stworzyły sobie takie konto ;)
A to, ze kogoś to boli czy ktoś nie dowierza to niech sam sobie odpowie czy został tam ktoś aktywny z Wisły

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 16.02.2023, 17:36

Dokładnie. Tam są oddzielne szkoły czy Bieżanów miesza się z Prokocimiem?
To np. pomogło odbić Wiśle Przy Arce i przy okazji zaorać kiedyś mocne Albertyńskie.

factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: factoryproject » 16.02.2023, 17:53

Galileusz pisze:
15.02.2023, 09:24
Czy ktoś się wypowie na temat tworu cracovia bieżanów? Czy ktoś się pod nich "podszywa" czy faktycznie na bieżanowie zaszły "zmiany"?
Propagandai tyle.
Dawniej Bieżanów to było elitarne wiślackie osiedle. Wg mnie najmocniejsze bo otoczone Cracovią a dawało radę u siebie jak i w skali całego miasta.
Można powiedzieć że Bieżanów i Wieliczka (Kiedy działał Cz.), nie podlegali WSH i z tym pewnie większość osób się zgodzi.
Po śmierci Człowieka i r********* się gości z Bieżanowa WSH spaliło flagę a osiedle popadło w nijakość.
a czy teraz tam pojawiają się pasy ? Nie bardzo może i osiedla straciło "sile" ale dalej jest wiślickim bastionem.
Coś jak Siemaszki. Mimo że otoczone Wisłą to daje radę i jest mocno pro Cracovia.
P.S. Pisze o tym o są to ogólnie dostępne fakty

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kacperdobroch, Timador i 178 gości