www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Elbar
Posty: 20
Rejestracja: 01.08.2017, 12:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Elbar » 16.01.2018, 12:50

małolat pisze:
15.01.2018, 09:04
Jestem z "Piątki" i nie przeczę że od strony Łokietka/ Wrocławskiej jest Was trochę ale poza namalowaniem od święta kilku napisów nie zaobserwowałem jakieś większej aktywności z waszej strony więc nie wiem czym jest umotywowane robieniem grafów, gadżetów z logiem "H"... Uprzedzam iż wiem że aktywność trójkolorowej Piątki na dzielnicy jest bliska zeru żeby nikt się nie przypierdalał
Sytuacji nie znam, ale wydaje mi się, że dzisiaj to logo "H" to po prostu symbol, którego używa praktycznie cały ruch kibicowski. Nie sądzę, żeby był to jakiś przekaz, że stamtąd pochodzi jakaś ekipa mocnych wrażeń KSC. Swoją drogą, pewnie w ogóle o niewielu ludziach latających z puchami można powiązać z taką działalnością, nie tylko w tym przypadku.

Lauren pisze:
16.01.2018, 02:51
Bez napinki, jak wygląda sytuacja na starym mieście? Wisła/Cracovia?
Zerowa aktywność. Stare miasto, przynajmniej to scisle, to dzisiaj knajpy, sklepy itp. Historycznie raczej Cracovia. Chyba, że przyjmiemy za stare miasto wiekszy obszar, wtedy:
Kazimierz - Cracovia (jest też Wisła, ale zdecydowanie przewaga Pasów)
Grzegórzki stare - mocna Cracovia
Wesoła - raczej mała aktywność, jeśli już to Cracovia
Kleparz - Wisła
okolice Karmelickiej - Wisła
Groble - Cracovia

myślę, że obietywnie.



kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec » 16.01.2018, 14:11

widze w sercach niektórych na zawsze jakaś dzielnica pozostanie "wiślacka" tak jak zgoda ze Śląskiem :P ***

trzeba napisać w końcu że kibicowanie na mieście się zmieniło przez ostatnie lata

mój typ na niedaleką przyszłość:

90% miasta to będą pustynie kibicowskie gdzie już nawet nie ma komu odświeżyć grafów, za to obstawione przez max. kilku ludzi z "klimatów" do których przyjadą koledzy z ekipy jakby co

*** w drugą stronę tez to działa

mds
Posty: 175
Rejestracja: 27.02.2007, 12:41
Lokalizacja: KrakóW

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mds » 16.01.2018, 14:41

Doktor pisze:
16.01.2018, 09:23
starsi z obu stron pewnie pamietaja glosna z 20-25 lat temu sprawe niemieckiego kierowcy ktory sie zabral po wpierdolu ?kosie?te chlopaki co byli do tej sprawy to Cracovia ,Wisła?duze wyroki wyłapali?udzielaja sie jeszcze?
1992 – Nowa Huta. 1 października około 20.30 przy alei Solidarności na osiedlu Szklane Domy miejscowi neofaszyści zaatakowali trzech niemieckich kierowców TIR-ów. Jeden z nich, ugodzony nożem, zmarł. Zabójcą okazał się 16-letni skinhead. (…) Nowohuccy naziści kilkakrotnie profanowali miejsce zbrodni, m.in. bili osoby składające kwiaty. Policja tradycyjnie spisywała jedynie personalia pobitych. Zabójstwo miało podłoże nacjonalistyczne, sprawcami powodowała nienawiść do osób narodowości niemiecki.

małolat
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2012, 07:39
Lokalizacja: Miasto Królów Polski

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: małolat » 16.01.2018, 15:35

kaelowiec pisze:
16.01.2018, 14:11
widze w sercach niektórych na zawsze jakaś dzielnica pozostanie "wiślacka" tak jak zgoda ze Śląskiem :P ***

trzeba napisać w końcu że kibicowanie na mieście się zmieniło przez ostatnie lata

mój typ na niedaleką przyszłość:

90% miasta to będą pustynie kibicowskie gdzie już nawet nie ma komu odświeżyć grafów, za to obstawione przez max. kilku ludzi z "klimatów" do których przyjadą koledzy z ekipy jakby co

*** w drugą stronę tez to działa
pisząc swój post nie miałem na myśli tylko osób " z ekipy" czy działających ale całość czyli starszych, pikników i normalnych kibiców.. Piątka będzie wiślacka tak samo jak Salvator będzie pasiasty w głównej mierze przez to że na tych dzielnicach ulokowane są stadiony co związane jest że w dzień meczowy ulice żyją kibicami.. słychać śpiewy, w knajpach siedzą kibice a młodzi się na tym wychowują.. I zgodzę się z tobą że obecnie w Krakowie klimat kibicowski podupada już od kilku lat.. Niestety w dzisiejszych czasach małolaci mają do wyboru milion innych różnych rozrywek niż aktywny udział w życiu kibicowskim, ich kibicowanie sprowadza się do pójścia raz na dwa tygodnie na stadion, zrobienia sweet fotki w szaliczku z groźną miną i wrzucenie jej na insta żeby się polansować jako wielki chuligan.. Zobacz jak teraz jest, prosty przykład, kiedyś było kilka betonowych boisk na osiedlu i się czekało godzinami aż starsi skończą żeby móc pograć z ziomkami w piłkę.. a teraz?? Milion odjebanych orlików z oświetleniem i przez większość czasu stoją puste... niestety dobrze już było, teraz będzie tylko gorzej
Wisła 5

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 16.01.2018, 17:26

mds pisze:
16.01.2018, 14:41
1992 – Nowa Huta. 1 października około 20.30 przy alei Solidarności na osiedlu Szklane Domy miejscowi neofaszyści zaatakowali trzech niemieckich kierowców TIR-ów. Jeden z nich, ugodzony nożem, zmarł. Zabójcą okazał się 16-letni skinhead. (…) Nowohuccy naziści kilkakrotnie profanowali miejsce zbrodni, m.in. bili osoby składające kwiaty. Policja tradycyjnie spisywała jedynie personalia pobitych. Zabójstwo miało podłoże nacjonalistyczne, sprawcami powodowała nienawiść do osób narodowości niemiecki.
Czytajac to co napisales naszla mnie rozkminka ze lata 90te w Polsce to czasy niezwykle brutalne a zarazem bezkarne.Jak siegnac pamiecia to w latach 90tych dzialo sie sporo a kar bylo niewiele w porownaniu do dzisiejszych czasow gdy dzieje sie niewiele bo za byle co mozna wylapac przypal.Polska na tle krajow zachodniej Europy naprawde wtedy pod wzgledem przestepstw sie wyrozniala a dzis na tle krajow zachodu jestesmy krajem bardzo bezpiecznym.I nie kieruje sie tutaj jakimis statystykami tylko rozmowami z obcokrajowcami ktorzy coraz bardziej mysla by osiedlic sie na emeryturze w Polsce.Tak,mam znajomych Anglikow,Wlochow,Szwedow ktorzy po tym jak odwiedzili Polske to zakochali sie w naszej pieknej Ojczyznie.

Zeby nie bylo ze pisze nie na temat to sprobujmy spojrzec na to pod katem kibicow.W latach 90tych pociagi z kibicami byly nazywane pociagami grozy a dzis?Porzadeczek,niewielka w poruwnaniu z tamtymi czasami ilosc alkoholu,malo zniszczen bo nawet za naklejenie vlepki PKP wpierdala horendalne kary.
Kiedys jak kibice szli przez miasto to zwykly zjadacz chleba ze strachu robil w pory a turystom na dworcach na widok nadjezdzajacego pociagu z kibicami jezyl sie wlos na glowie.A dzis?Ludzie wyciagaja smartfony i nagrywaja kibicowskie pochody przez miasta,dziewczyny maja mokro w gaciach a turysci zza granicy usmiechaja sie i machaja.

Dzis kiboli osiem w jednym juz nie ma.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec » 16.01.2018, 18:10

z drugiej strony wtedy od takiej hordy to Cie mogła spotkać conajwyżej "grupowa przekopa" a dzisiaj przecież odbywają się regularne egzekucje , włos jeży się na głowie jaką lekkością w tym temacie chociażby pisze się o poucinanych rękach itp

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 16.01.2018, 19:16

Tak trochę w temacie "5" to upadek kibicowski tej dzielnicy jest zatrważający, biorąc pod uwagę jak dużo jest tam bloków = ludzi do kibicowania.
Inna sprawa Stare Miasto czy Kazimierz, gdzie lokalsów jest coraz mniej a i tak dzielnice przez niską architekturę nie zamieszkiwały jakieś ogromne rzesze ludzi a inna sprawa "5", gdzie i na Mazowieckiej i na Wrocławskiej i wielu innych ulicach typu Raclawicka, Litewska itp itd jest dużo bloków, w tym sporo wieżowców a kibiców jak na lekarstwo.

Avgar
Posty: 33
Rejestracja: 31.07.2007, 06:55
Lokalizacja: z USA Kiedys Krakow-Krowodrza

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Avgar » 16.01.2018, 20:18

Panowie ja mieszkalem przy ulicy Chopina blisko Konarskiego dokladnie okolice Parku Krakowskiego. Jak bylem w PL 4 last temu to w bloku Ktorym mieszkalem teraz mieszkaja studenci albo przyjezdni. To sama wiekszosc ulicy Chopina to Teraz przyjezdni albo studenci.

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: merek13 » 16.01.2018, 22:30

Kiedys jak kibice szli przez miasto to zwykly zjadacz chleba ze strachu robil w pory a turystom na dworcach na widok nadjezdzajacego pociagu z kibicami jezyl sie wlos na glowie.A dzis?Ludzie wyciagaja smartfony i nagrywaja kibicowskie pochody przez miasta,dziewczyny maja mokro w gaciach a turysci zza granicy usmiechaja sie i machaja.
O tak,jak podjeżdżał pociąg i widzieli kiboli to wysiadali...i czekali na następny hehe niezapomniane.
A co do tego zabójstwa na Nowej Hucie to pamiętam że z tydzień wcześniej Niemcy zabili Polaka-kierowce w Niemczech

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: tuwimianin. » 16.01.2018, 23:10

halodrol pisze:
16.01.2018, 19:16
Tak trochę w temacie "5" to upadek kibicowski tej dzielnicy jest zatrważający, biorąc pod uwagę jak dużo jest tam bloków = ludzi do kibicowania.
Inna sprawa Stare Miasto czy Kazimierz, gdzie lokalsów jest coraz mniej a i tak dzielnice przez niską architekturę nie zamieszkiwały jakieś ogromne rzesze ludzi a inna sprawa "5", gdzie i na Mazowieckiej i na Wrocławskiej i wielu innych ulicach typu Raclawicka, Litewska itp itd jest dużo bloków, w tym sporo wieżowców a kibiców jak na lekarstwo.
W czasach studenckich czyli 9 do 15 lat temu wstecz miałem okazję mieszkać na Racławickiej i Mazowieckiej, a kumple mieszkali na Nowowiejskiej i Urzędniczej. Może ze dwa razy widziałem kogoś w barwach Wisły. Generalnie to tereny zamieszkiwane przez studentów, ale to było wtedy, może teraz jest inaczej.
IGLOOPOL DĘBICA

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 17.01.2018, 01:09

Dajcie spokój, Kraków teraz to zupełnie inny Kraków niż dziś.Osiedla , pomijając np Azory czy Przy Arce ,kibicują temu komu kibicowali 10 lat temu, tylko że na osiedlach pustki.Sąsiadka dawno odpadła(pomijam kwestie H gdzie wiadomo wystarczy ze 30 chłopa którzy nie będą się bać 'jechać' ze sprzętem i sobie jakoś radzą)
Wisła...To dla mnie zagadka. Po śmierci człowieka, wiadomo jak było ale z rok później zrobiła się zajebista zajawka na Wisłę.Otworzono TSW, siłownie, były gale.WG to się normalnie nudziła bo rozjebała praktycznie wszystko sąsiadki, sama mając z kilkaset grafów na mieście.UW robiła zajebiste oprawy, sekcja sportowa działała sprawnie a po kilku latach(może za tłustych?), wzajemne konflikty i klimat ostro podupadł.
Dlatego ogólnie w Krakowie jest lipa , od czasu do czasu ktoś zginie , ale osiedla, kiedyś bardzo mocne, nie żyją już klimatem, gdzie wiadomo są wyjątki, gdzie kiedyś było wyjątkiem, by nawet małe osiedle nie miało przynajmniej tych kilkunastu chłopaków którzy żyli tym.A duże osiedla to +-100 chłopa, potrafiły się zebrać i to nie tylko na Derby.

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 17.01.2018, 07:13

Za mniej wiecej 8-10 lat wiekszosc krakowskich osiedli bedzie okreslana mianem pustyni kibicowskich.ts06,halodrol jeszcze wspomnicie moje slowa.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 17.01.2018, 11:44

DoZo(L) pisze:
17.01.2018, 07:45
UraBuraSzefPodwura pisze:
17.01.2018, 07:13
Za mniej wiecej 8-10 lat wiekszosc krakowskich osiedli bedzie okreslana mianem pustyni kibicowskich.ts06,halodrol jeszcze wspomnicie moje slowa.
Żebyś się ku..a nie zdziwił...

Tak z ciekawości, któremu klubowi kibicujesz, "bracie"?
Obstawiam Borussię albo Real, lub Barcelonę.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

rusty nail
Posty: 14
Rejestracja: 15.03.2015, 10:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rusty nail » 17.01.2018, 11:50

przecież to żyd, nie widzicie tego??

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 17.01.2018, 11:58

DoZo(L) pisze:
17.01.2018, 07:45
UraBuraSzefPodwura pisze:
17.01.2018, 07:13
Za mniej wiecej 8-10 lat wiekszosc krakowskich osiedli bedzie okreslana mianem pustyni kibicowskich.ts06,halodrol jeszcze wspomnicie moje slowa.
Tak z ciekawości, któremu klubowi kibicujesz, "bracie"?
Klub ktoremu kibicuje/kibicowalem zawiesil jakis czas temu dzialalnosc.

@rusty nail wypraszam sobie.Jestem 100% Polakiem.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 17.01.2018, 12:51

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

stary zgred
Posty: 226
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: stary zgred » 17.01.2018, 13:55

To zrób to samo co Twój ukochany klub

kiszony
Posty: 74
Rejestracja: 05.09.2012, 18:57

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kiszony » 17.01.2018, 15:28

mds pisze:
16.01.2018, 14:41
Doktor pisze:
16.01.2018, 09:23
starsi z obu stron pewnie pamietaja glosna z 20-25 lat temu sprawe niemieckiego kierowcy ktory sie zabral po wpierdolu ?kosie?te chlopaki co byli do tej sprawy to Cracovia ,Wisła?duze wyroki wyłapali?udzielaja sie jeszcze?
1992 – Nowa Huta. 1 października około 20.30 przy alei Solidarności na osiedlu Szklane Domy miejscowi neofaszyści zaatakowali trzech niemieckich kierowców TIR-ów. Jeden z nich, ugodzony nożem, zmarł. Zabójcą okazał się 16-letni skinhead. (…) Nowohuccy naziści kilkakrotnie profanowali miejsce zbrodni, m.in. bili osoby składające kwiaty. Policja tradycyjnie spisywała jedynie personalia pobitych. Zabójstwo miało podłoże nacjonalistyczne, sprawcami powodowała nienawiść do osób narodowości niemiecki.
hehe, wklejanie wpisów z ,,Brunatnej księgi'' stowarzyszenia Nigdy Więcej to fantastyczne zródło.
zwykła bójka młodych skinów która jak wiele w tamtych czasach zakończyła się tragicznie, karatka przyjechała jak to wtedy o dużo za późno i chłop się wykrwawił. towarzystwo jeszcze w tamtych czasach pro wiślackie, ale ciężko nazwać ich aktywnymi kibicami, bardziej aktywnymi skinami.

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Psiak » 18.01.2018, 16:05

Doktor pisze:
16.01.2018, 09:23
starsi z obu stron pewnie pamietaja glosna z 20-25 lat temu sprawe niemieckiego kierowcy ktory sie zabral po wpierdolu ?kosie?te chlopaki co byli do tej sprawy to Cracovia ,Wisła?duze wyroki wyłapali?udzielaja sie jeszcze?
krótkie wyjaśnienie na str. 88 :)
Z tego co pamiętam wyskoczył po 5 lub 6. Ktoś z Cracovii powinien uściślić..
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

wołex
Posty: 18
Rejestracja: 29.04.2017, 14:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wołex » 18.01.2018, 16:34

ts06 pisze:
17.01.2018, 01:09
Dajcie spokój, Kraków teraz to zupełnie inny Kraków niż dziś.Osiedla , pomijając np Azory czy Przy Arce ,kibicują temu komu kibicowali 10 lat temu, tylko że na osiedlach pustki.Sąsiadka dawno odpadła(pomijam kwestie H gdzie wiadomo wystarczy ze 30 chłopa którzy nie będą się bać 'jechać' ze sprzętem i sobie jakoś radzą)
Wisła...To dla mnie zagadka. Po śmierci człowieka, wiadomo jak było ale z rok później zrobiła się zajebista zajawka na Wisłę.Otworzono TSW, siłownie, były gale.WG to się normalnie nudziła bo rozjebała praktycznie wszystko sąsiadki, sama mając z kilkaset grafów na mieście.UW robiła zajebiste oprawy, sekcja sportowa działała sprawnie a po kilku latach(może za tłustych?), wzajemne konflikty i klimat ostro podupadł.
Dlatego ogólnie w Krakowie jest lipa , od czasu do czasu ktoś zginie , ale osiedla, kiedyś bardzo mocne, nie żyją już klimatem, gdzie wiadomo są wyjątki, gdzie kiedyś było wyjątkiem, by nawet małe osiedle nie miało przynajmniej tych kilkunastu chłopaków którzy żyli tym.A duże osiedla to +-100 chłopa, potrafiły się zebrać i to nie tylko na Derby.
Trafiony post. Plus trzeba dodać zatrzymania po stronie Wisły w tamtym roku. ( nie twierdze że KSC nie mają przez to problemów)

mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: mmm1 » 18.01.2018, 22:51

wołex pisze:
18.01.2018, 16:34
ts06 pisze:
17.01.2018, 01:09
Dajcie spokój, Kraków teraz to zupełnie inny Kraków niż dziś.Osiedla , pomijając np Azory czy Przy Arce ,kibicują temu komu kibicowali 10 lat temu, tylko że na osiedlach pustki.Sąsiadka dawno odpadła(pomijam kwestie H gdzie wiadomo wystarczy ze 30 chłopa którzy nie będą się bać 'jechać' ze sprzętem i sobie jakoś radzą)
Wisła...To dla mnie zagadka. Po śmierci człowieka, wiadomo jak było ale z rok później zrobiła się zajebista zajawka na Wisłę.Otworzono TSW, siłownie, były gale.WG to się normalnie nudziła bo rozjebała praktycznie wszystko sąsiadki, sama mając z kilkaset grafów na mieście.UW robiła zajebiste oprawy, sekcja sportowa działała sprawnie a po kilku latach(może za tłustych?), wzajemne konflikty i klimat ostro podupadł.
Dlatego ogólnie w Krakowie jest lipa , od czasu do czasu ktoś zginie , ale osiedla, kiedyś bardzo mocne, nie żyją już klimatem, gdzie wiadomo są wyjątki, gdzie kiedyś było wyjątkiem, by nawet małe osiedle nie miało przynajmniej tych kilkunastu chłopaków którzy żyli tym.A duże osiedla to +-100 chłopa, potrafiły się zebrać i to nie tylko na Derby.
Trafiony post. Plus trzeba dodać zatrzymania po stronie Wisły w tamtym roku. ( nie twierdze że KSC nie mają przez to problemów)
Ty sobie chyba żartujesz z tymi zatrzymaniami.
Przecież z Wisły to może jakieś pojedyncze osoby są zatrzymane a i tak są od razu wypuszczane. Z Cracovi za to jakieś kilka lat (chyba 2013) temu praktycznie 90% ekipy poszło siedzieć na bardzo długie wyroki i od tego czasu ciągle piszą że kogoś z Cracovi złapali.
Wisła ewidentnie na układzie

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 18.01.2018, 23:16

Jebana parówko 90% ekipy cracovii siedzi? a może 900% od razu?
Z pośród WSH to jest conajmniej 25 osób z pierwszej linii frontu a ty będziesz o układach pisał pedale j***** w d***.

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 18.01.2018, 23:29

Staje po stronie halodrola.Za pomawianie ze Wisla czy jakakolwiek inna ekipa jest na ukladzie nie majac na to zadnego dowodu powinien byc c*** do d*** z urzedu i wyjebka z forum.Halodrol mam racje?

Halodrol ostatnio gadalem ze znajomym z KRK. i podobno wsrod zawinietych jest P. vel B. z NH oraz minimum kilkanascie innych z samej szpicy WSH.Prawda to?
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

JGang
Posty: 31
Rejestracja: 14.12.2017, 23:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: JGang » 19.01.2018, 00:29

UraBuraSzefPodwura pisze:
18.01.2018, 23:29
Staje po stronie halodrola.Za pomawianie ze Wisla czy jakakolwiek inna ekipa jest na ukladzie nie majac na to zadnego dowodu powinien byc c*** do d*** z urzedu i wyjebka z forum.Halodrol mam racje?

Halodrol ostatnio gadalem ze znajomym z KRK. i podobno wsrod zawinietych jest P. vel B. z NH oraz minimum kilkanascie innych z samej szpicy WSH.Prawda to?
To chyba mowa o dwoch roznych Krakowach....
Nas w 80% nie ma...
W kryminalach siedzi prawie caly sklad ... a znajomy z krk to ze szpica mial racje, ale chyba pomylil z ktorej strony...

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 19.01.2018, 08:21

Przecież ten dziwak te historie o rozmowach sobie wymyśla
za kim jestes?

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 19.01.2018, 08:36

JGang pisze:
19.01.2018, 00:29
UraBuraSzefPodwura pisze:
18.01.2018, 23:29
Staje po stronie halodrola.Za pomawianie ze Wisla czy jakakolwiek inna ekipa jest na ukladzie nie majac na to zadnego dowodu powinien byc c*** do d*** z urzedu i wyjebka z forum.Halodrol mam racje?

Halodrol ostatnio gadalem ze znajomym z KRK. i podobno wsrod zawinietych jest P. vel B. z NH oraz minimum kilkanascie innych z samej szpicy WSH.Prawda to?
To chyba mowa o dwoch roznych Krakowach....
Nas w 80% nie ma...
W kryminalach siedzi prawie caly sklad ... a znajomy z krk to ze szpica mial racje, ale chyba pomylil z ktorej strony...
To jak kto w koncu jest?80% czy 90%?Wisla czy KSC?Bo pojawiaja sie coraz to nowe wersje.Tyle za ja nie mowilem o KSC tylko Wisle takze jesli patrzac na to co pisze halodrol to nie napisalem tutaj farmazonu.O KSC nie pytalem wiec nie twierdze ze tak nie jest jak piszecie.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 19.01.2018, 09:34

P. vel B. ?
Ehh ktoś napisał "brodacz" aby nie wymieniać na forum ksywy a ty naprawdę pomyślałeś, że pewien P. ma drugą, alternatywną ksywę Brodacz??

Światło gaśnie, kurtyna opada, samozaoranie 10/10, dobranoc :)

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 19.01.2018, 10:42

Na forum jest znany pod taka ksywa dlategi napisalem vel B.
Myslalem ze tutaj wpisuja sie ludzie inteligetni i nie trzeba wszystkiego tlumaczyc.Mam nadzieje ze teraz sie zrozumielismy bo ja nie mam tyle czasu co Dozo by siedziec i odpisywac na forum od switu do switu.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kaelowiec » 19.01.2018, 11:48

[link]

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 19.01.2018, 12:35

kaelowiec pisze:
19.01.2018, 11:48
[link]
Przypadkowe osoby, które mają wykupione karnety na TSW, niezwiązane z TS ;)
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

wołex
Posty: 18
Rejestracja: 29.04.2017, 14:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wołex » 19.01.2018, 14:19

Wszyscy przypadkowi na pewno tam nie są :)

Decident
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2017, 18:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Decident » 19.01.2018, 14:25

Afera z d***, raczej powielanie starych informacji i kawałek filmu z treningu. Gorzej jak wyborcza, na miejscu Wisły cieszyłbym się z darmowej reklamy tego zła ;)

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 19.01.2018, 14:56

wołex pisze:
19.01.2018, 14:19
Wszyscy przypadkowi na pewno tam nie są :)
Poważnie?
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 19.01.2018, 15:34

Grzesiek ksywka Chudy nie jest przypadkowy, ba ma nawet plakat Kosowskiego nad łóżkiem.

Reszta to goście co przyszli na krosfit, tylko pomylili grupy, info pewne bo od szurybury, który zna tym razem nieprzypadkowe osoby z TSW. (pił z nimi nieraz elektrolity i aminokwasy)

Barwieiuk
Posty: 115
Rejestracja: 04.08.2017, 14:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Barwieiuk » 19.01.2018, 16:42

kaelowiec pisze:
19.01.2018, 11:48
[link]
Kontrolowany wyciek do prasy ale patrząc na trening szału nie ma.Teraz Wisła dostanie wiecej propozycji walk bo skład taki sobie.
Barak 1 cyklon b :twisted: j**** j**** antife :mrgreen: :twisted:

el_romano
Posty: 71
Rejestracja: 01.04.2016, 16:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: el_romano » 19.01.2018, 17:05

Barwieiuk pisze:
19.01.2018, 16:42
kaelowiec pisze:
19.01.2018, 11:48
[link]
Kontrolowany wyciek do prasy ale patrząc na trening szału nie ma.Teraz Wisła dostanie wiecej propozycji walk bo skład taki sobie.
A pewnie Ty pierwszy wyjdziesz z pierwszą propozycją, bo czujecie się mocni - FC jakiegoś klubu z B'klasy?

Wracając - młodzi sparują, w taki sposób że się mogą czegoś nauczyć.

Aboubakar
Posty: 152
Rejestracja: 30.03.2014, 00:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Aboubakar » 19.01.2018, 17:47

Następni pasiasci na sankach.

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 19.01.2018, 19:33

DoZo(L) pisze:
19.01.2018, 16:38
jestesmywaszastolica pisze:
19.01.2018, 15:34
Grzesiek ksywka Chudy nie jest przypadkowy, ba ma nawet plakat Kosowskiego nad łóżkiem.

Reszta to goście co przyszli na krosfit, tylko pomylili grupy, info pewne bo od szurybury, który zna tym razem nieprzypadkowe osoby z TSW. (pił z nimi nieraz elektrolity i aminokwasy)
"Chudy" chyba nie ma na imię Grzesiek?
Możecie tak na forum ksywkami i imionami nie rzucać? Pisze się C. Vel G. Jak możecie, to rzućcie „rakietę” na priv, gdzie można dostać te elektrolity i aminokwasy.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

P141171215B
Posty: 286
Rejestracja: 09.11.2014, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: P141171215B » 19.01.2018, 20:06

DoZo(L) pisze:
19.01.2018, 20:02
Barwieiuk pisze:
19.01.2018, 16:42
kaelowiec pisze:
19.01.2018, 11:48
[link]
Kontrolowany wyciek do prasy ale patrząc na trening szału nie ma.Teraz Wisła dostanie wiecej propozycji walk bo skład taki sobie.
Biorąc po uwagę zeszłoroczne aresztowania itd., to do następnego, letniego zdjęcia wSZYsTKICh pracowników podkrakowskiej fabryki kostki brukowej trzeba będzie rozważyć połączenie się z resztą ... cracusów.
Martw się lepiej o swój skład tROPICIELI bOROWIKÓW.
Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów.

UraBuraSzefPodwura
Posty: 219
Rejestracja: 06.01.2018, 19:27
Lokalizacja: Kiedys-osiedla i bloki betonowe uroki

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UraBuraSzefPodwura » 19.01.2018, 22:12

P141171215B pisze:
19.01.2018, 19:33
Możecie tak na forum ksywkami i imionami nie rzucać? Pisze się C. Vel G. Jak możecie, to rzućcie „rakietę” na priv, gdzie można dostać te elektrolity i aminokwasy.
Trapi mnie kibicowsko od jakiegos czasu co oznaczaja liczby w twoim nicku bo literki PB to rozkminilem ze od Pradnik Bialy.Jak cos to priv.

Co do rzucania ksywkami na forum to faktycznie jest to kulawe.Pamietajcie ze niektorzy nie zycza sobie byc wymieniani w internetach z nazwiska czy ksywy.Pamietacie jak tutaj opisywalem moje odwiedziny w Nowej Hucie i wspomnialem o Lysym?Wymyslilem taka by nie podawac prawdziwej.Mozna?Mozna.
Spalonymi mostami lacze sie z miastami...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Cracker, cybertomanek, Jabollo, jestesmywaszastolica, modest, MonteGreen, nightmare88!, nns1920, szpakowski77 i 309 gości