Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
factoryproject
Posty: 306
Rejestracja: 23.09.2017, 12:58

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: factoryproject » 28.12.2022, 19:30

Ja p******* jakie to wszystko jest słabe, wszystko trzeba wrzucać do neta.
Dawniej zbieraliśmy kasę, robiło się rakietę, parę osób szło pod zakład, pokrzyczało.
Komu się udało to z matka/siostrą/żoną/ kobietą poszedł na widzenie i po temacie...
Te wszystkie teledyski, filmiki.. no ku*** powiedzcie sami, nie jest to słabe i żałosne ?



absnet
Posty: 43
Rejestracja: 03.05.2019, 07:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: absnet » 28.12.2022, 21:12

Albo z wigilii na gołe klaty

NiÏkodem
Posty: 31
Rejestracja: 19.12.2022, 13:27

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: NiÏkodem » 28.12.2022, 22:08

absnet pisze:
28.12.2022, 21:12
Albo z wigilii na gołe klaty
Ej, to jest spoko zdjęcie. Nawet sobie ustawiłem na tapetę. Nie wiem o co ci chodzi

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: htsk4 » 02.01.2023, 15:21

siemaszki06 pisze:
02.01.2023, 12:44
htsk4 pisze:
21.12.2022, 22:36
Mocne słowe,jak na ekipę,której liderzy byli i są konfidentami jak Metal i Master,której lider zdechł w śmieciarce ,i w której wzajemnie się sprzedają,tną i dymają swoje baby.Jak tam Małpa i Halagarda?Dalej sztywniutko cryminal familly : ) ?Szkoda kumata,że ty nie próbowałaś nas skroić z flag,bo pewnie byłabyś bez rączek lub biegałabyś sobie po drugiej stronie z Miłoszkiem. .Napisz jeszcze kumata co tam się dzieje u Siwego z Lechii , przypomnij nam o tych nożach na Lecha i Arkę i potrenuj rzut majonezem ,by znów nie uciekać jak w Bratysławie :)
Wszystkich wrażliwszych czytelników przepraszam za ten post,w którym dostosowałem się, do typowego poziomu patoprzedstawiciela KSC na tym forum.
Myślałem ze jesteś chociaż trochę poważniejszy. I zdaje się ze twoi koledzy obecni na pogrzebie maja inne zdanie na temat obecnej sytuacji w krakowie. ale ty wiesz tyle ile wyczytasz w internecie
Trochę pudło,bo i byłem na pogrzebie(widać mnie nawet na jednym ze zdjęć ),i znam zdanie kolegów(mamy takie same) na temat sytuacji w Krakowie i wiem więcej niż jest w internecie.Ale nic,próbuj dalej.
Good Night Left Side

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: htsk4 » 02.01.2023, 16:54

Proste pytanie- prosta odpowiedz.Kilka dyszek na pewno.Problem z odpowiedzia wynika ,z tego,że na pogrzebie byli np : i byli rugbiści Lechii czy też Ogniwa którzy sa za Lechia,ale niekoniecznie w sensie piłki nożnej,(byli też oczywiście nasi bardzo znani kibice rugbiści) i ludzie,którzy się kiedyś udzielali,ale od lat ich na Lechii nie ma,i była też grupa,która po prostu ZR znała.
Good Night Left Side

Eternidad
Posty: 332
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Eternidad » 02.01.2023, 18:06

Z czystej ciekawości, czym obecnie zajmuje się Metal? Wpadłem przez przypadek na jego jakiś profil i widzę że chyba więcej jest na wakacjach niż nie ;)

490
Posty: 228
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 490 » 02.01.2023, 19:57

Można link do jego profilu?
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

Kepi
Posty: 190
Rejestracja: 26.01.2017, 17:40

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kepi » 02.01.2023, 23:39

htsk4 pisze:
02.01.2023, 15:21
Trochę pudło,bo i byłem na pogrzebie(widać mnie nawet na jednym ze zdjęć ),i znam zdanie kolegów(mamy takie same) na temat sytuacji w Krakowie i wiem więcej niż jest w internecie.Ale nic,próbuj dalej.
Ten siemaszki kolejny mitoman co myśli że inne ekipy w Pl mają dobre zdanie na temat bandy frajerów i przerzutów,co oni mają przećpane łby to głowa mała.Krakowia konfidenci ale ale ale...
Krakowia konfidenci

1910&1920&1968&1906

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patrickpbt » 03.01.2023, 01:11

Filip to już wykurował się po sytuacji w Zabierzowie 🤭

rightside
Posty: 211
Rejestracja: 04.12.2012, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: rightside » 04.01.2023, 02:39

490 pisze:
02.01.2023, 19:57
Można link do jego profilu?
Na fb skorpion pisane od tyłu

StarykoŃ
Posty: 23
Rejestracja: 06.06.2021, 08:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: StarykoŃ » 05.01.2023, 10:59

DLaczego w naszym temacie krakowskim tak bardzo udziela się ta p**** witalska? Co tona ma z Krakowem wspólnego? Bierz nóż( 🤣 )szmato i się potnij.

Marcin
Posty: 3067
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Marcin » 06.01.2023, 11:51


DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DennisWise » 09.01.2023, 16:19

https://twitter.com/pol_pilnujmy/status ... 2634306560 W Krakowie to często takie wystąpienia banderowców są na środku miasta? Turystycznie jadąc trzeba wysłuchiwać że walczą za nas? W komunikacji miejskiej niedługo im będzie w Polsce trzeba miejsca ustępować bo walczą za Polskę. Co za z****** czasy myślałem że Katowice to Banderostan ale tutaj widzę kaznodzieja ukraiński poucza też krakusów.

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DennisWise » 09.01.2023, 19:21

Siekierą a innego rodzaju protestu nie ma tylko broń biała jak ta wschodnia horda? W Irlandii czy Niemczech potrafią zwykli ludzie przegonić takich ukraińskich mądrali ze swoją propagandą w Polsce jak widać wszystkim to pasuje. Każdy się zgadza na taką agitację nikt nie protestuje jak stado baranów widać dobrze wytresowanych przez pandemię i ogłupiające media z blokadą na informacje. Koleś agituje za tym żeby rozbroić Polskę i broń rozdać im Ukraińcom do tego ma ze skryptu propagandowego regułkę z którą są szkoleni w internecie też obsługujący portale społecznościowe "że Ukraińcy walczą za nas za Polskę za Niemcy za Europę" co jest czystym idiotyzmem bo walczą jednie za Ukrainę a właściwie za to żeby wyjechać z Ukrainy bo 60% z nich wyjedzie jak im otworzą granicę. Jeden raz w Polsce widziałem jednego dziadka któremu Ukrainka coś odburknęła pod lidlem po rusku jak nie chciał dać dziengi i ten jeden dziadek zrozumiał bo pewnie za komuny go ruskiego nauczyli i przegonił obie. Więcej taki katowicki dziadek gorol zrobił niż milion mieszkańców Krakowa i pół miliona tych co zadeklarowało narodowość śląską. Kiedyś u was na Śląsku płakaliście że polonizacja a jak w jeden niecały rok zrusycyzowali i zukrainizowali cały Górny Śląsk to gorzeliki i reszta tych WIELKICH ŚLONZOKÓW siedzi cicho jak mysz pod miotłą i odpowiada im że stolica Górnego Śląska to teraz Żełenskogród. No chyba że wszyscy już reichu.

halodrol
Posty: 765
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 09.01.2023, 19:56

Ale nie przeżywaj aż tak.
Oni tam stoją cały dzień i tak pierd#olą i nie zauważysz - bo filmik tego nie pokaże - nikt ich nie słucha.
Podejście do ukrów się ostro zmienia i bynajmniej nie mówię o żadnych niby wielkich "akcjach ekip".
Dosłownie każdy ma na nich albo:
- delikatnie mówiąc, wyjebane - rzadko kto już wrzuca do puszek przed Lidlem a widziałem jak gonią tych dzieciaków i muszą spierdzielać.
- JUŻ większość ludzi jest na nich wkur#wiona, co łatwo zauważyć w podejściu do nich np w galeriach handlowych. Wielu pracodawców się przekonało jakie to leniwe mendy a do tego zwyczajne wkur#wienie o masę dodatków, które dostają.
- a najlepsze jest to, że zaczynają ich szczerze nienawidzić polskie kobiety. A czemu? Ukrainki pchają się bardzo chętnie i przy tym zajebiście dobrze. I dwudziestolatki i czterdziestolatki a że zazwyczaj te starsze wyglądają lepiej niż ich rówieśniczki z Polski, to możesz sobie wyobrazić na jakim wkur#wie chodzą Polki od jakiegoś czasu.

Rzeczywistość to nie tylko Julki i Oskary, które jak tylko skończą szkołę i pójdą do jakiejś roboty to pozapominają o tęczy, ekologii i upadlinie.

Acha... Jak chodzi o kozaczenie... Ja się nie spotkałem. Ja to bym wręcz powiedział, że są mega potulni. Oczywiście, że zaczepiani mogą się postawić. W większości to przecież zdrowe i niespedalone zachodem chłopaki jak i my. Natomiast nie widzę póki co opcji i nie słyszałem, żeby w jakieś bandy się zbierali a już na pewno, żeby w Krakowie kogoś obili.

Kur#waa... Ludzie... Na takim prokocimiu czy azorach to by się skończyło rzeziami.

Towariszcz Komandir
Posty: 135
Rejestracja: 18.05.2016, 13:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Towariszcz Komandir » 09.01.2023, 21:23

DennisWise pisze:
09.01.2023, 19:21
Jeden raz w Polsce widziałem jednego dziadka któremu Ukrainka coś odburknęła pod lidlem po rusku jak nie chciał dać dziengi i ten jeden dziadek zrozumiał bo pewnie za komuny go ruskiego nauczyli i przegonił obie. Więcej taki katowicki dziadek gorol zrobił niż milion mieszkańców Krakowa...
Ryju jakbyś miał namiar na takich ludzi jak ten dziadek to daj znać, bo w Krakowie na dzień dzisiejszy jest niestety lipa. Języka polskiego już prawie nie słychać na ulicy ze strachu przed ukrami. W zakładach pracy masowe zwolnienia, bo przyjmują ukrów. Do lekarza czy dentysty się dostać nie idzie, bo ukry mają pierwszeństwo. W galeriach handlowych same ukry, bo Polaków nie stać na zakupy. Wszędzie ukry ryju.

Mam nadzieję, że dzięki takim jak ty czy twój dziadek z Katowic uda się to jeszcze wszystko odwrócić. Stop ukrainizacji Polski. Niech będzie pochwalony Ojciec Tadeusz i Jarosław zawsze dziewica.
:lol:

Kibic_janusz
Posty: 168
Rejestracja: 06.06.2018, 11:33

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kibic_janusz » 09.01.2023, 23:03

Towariszcz Komandir pisze:
09.01.2023, 21:23
DennisWise pisze:
09.01.2023, 19:21
Jeden raz w Polsce widziałem jednego dziadka któremu Ukrainka coś odburknęła pod lidlem po rusku jak nie chciał dać dziengi i ten jeden dziadek zrozumiał bo pewnie za komuny go ruskiego nauczyli i przegonił obie. Więcej taki katowicki dziadek gorol zrobił niż milion mieszkańców Krakowa...
Ryju jakbyś miał namiar na takich ludzi jak ten dziadek to daj znać, bo w Krakowie na dzień dzisiejszy jest niestety lipa. Języka polskiego już prawie nie słychać na ulicy ze strachu przed ukrami. W zakładach pracy masowe zwolnienia, bo przyjmują ukrów. Do lekarza czy dentysty się dostać nie idzie, bo ukry mają pierwszeństwo. W galeriach handlowych same ukry, bo Polaków nie stać na zakupy. Wszędzie ukry ryju.

Mam nadzieję, że dzięki takim jak ty czy twój dziadek z Katowic uda się to jeszcze wszystko odwrócić. Stop ukrainizacji Polski. Niech będzie pochwalony Ojciec Tadeusz i Jarosław zawsze dziewica.
Jest jeszcze gorzej. chciałem rano zrobić szybki numerek z dziewczyną, ściągam jej majtki a tam urzędnik państwowy i mi mówi, że numerki dla Polaków się skończyły i zaraz przyjedzie Ukrainiec na moje miejsce. Czy to już nie poszło za daleko?

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DennisWise » 09.01.2023, 23:28

Towariszcz Komandir pisze:
09.01.2023, 21:23
DennisWise pisze:
09.01.2023, 19:21
Jeden raz w Polsce widziałem jednego dziadka któremu Ukrainka coś odburknęła pod lidlem po rusku jak nie chciał dać dziengi i ten jeden dziadek zrozumiał bo pewnie za komuny go ruskiego nauczyli i przegonił obie. Więcej taki katowicki dziadek gorol zrobił niż milion mieszkańców Krakowa...
Ryju jakbyś miał namiar na takich ludzi jak ten dziadek to daj znać, bo w Krakowie na dzień dzisiejszy jest niestety lipa. Języka polskiego już prawie nie słychać na ulicy ze strachu przed ukrami. W zakładach pracy masowe zwolnienia, bo przyjmują ukrów. Do lekarza czy dentysty się dostać nie idzie, bo ukry mają pierwszeństwo. W galeriach handlowych same ukry, bo Polaków nie stać na zakupy. Wszędzie ukry ryju.

Mam nadzieję, że dzięki takim jak ty czy twój dziadek z Katowic uda się to jeszcze wszystko odwrócić. Stop ukrainizacji Polski. Niech będzie pochwalony Ojciec Tadeusz i Jarosław zawsze dziewica.
Rozumiem Towarzyszu Czerwiński, że wam się dzieciństwo przypomina jak modlicie się od lewej do prawej. Ale nie każdy się na sianie z Ukraińcami chował.

DennisWise
Posty: 616
Rejestracja: 22.09.2009, 14:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: DennisWise » 10.01.2023, 00:16

halodrol pisze:
09.01.2023, 19:56
Ale nie przeżywaj aż tak.
Oni tam stoją cały dzień i tak pierd#olą i nie zauważysz - bo filmik tego nie pokaże - nikt ich nie słucha.
Podejście do ukrów się ostro zmienia i bynajmniej nie mówię o żadnych niby wielkich "akcjach ekip".
Dosłownie każdy ma na nich albo:
- delikatnie mówiąc, wyjebane - rzadko kto już wrzuca do puszek przed Lidlem a widziałem jak gonią tych dzieciaków i muszą spierdzielać.
- JUŻ większość ludzi jest na nich wkur#wiona, co łatwo zauważyć w podejściu do nich np w galeriach handlowych. Wielu pracodawców się przekonało jakie to leniwe mendy a do tego zwyczajne wkur#wienie o masę dodatków, które dostają.
- a najlepsze jest to, że zaczynają ich szczerze nienawidzić polskie kobiety. A czemu? Ukrainki pchają się bardzo chętnie i przy tym zajebiście dobrze. I dwudziestolatki i czterdziestolatki a że zazwyczaj te starsze wyglądają lepiej niż ich rówieśniczki z Polski, to możesz sobie wyobrazić na jakim wkur#wie chodzą Polki od jakiegoś czasu.
Czyli jeszcze gorzej ludzie już się do nich przyzwyczajają i akceptują że tak musi być. Byłem przed świętami w Katowicach i zamiast zastanawiania się kilkanaście lat temu co to jest żymła czy żymlok którą kupuje ktoś przede mną w kolejce wszędzie za plecami słyszałem to ruskie pierdolenie. Ja rozumiem że miejscowi w Katowicach tak jak i w Krakowie są do tego przyzwyczajeni i dla nich to jest normalność ale dla ludzi z zewnątrz nie. Jeśli dla was poszło to w dobrym kierunku to gratuluję spojrzenia na świat. I niech wam dalej wmawiają w TVP oraz TVN że tak ma być. Wyhodowanie kilku mln społeczności ukraińsko-rosyjskiej w Polsce to prosta droga do wojny.

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: czehulov » 10.01.2023, 01:20

Ty weź sobie poczytaj lepiej statystyki ile ukrów wyjechało, wjechalo, a ile zostało do tej pory w naszym kraju. Zaraz się okaże, że mit o ukrainizacji i wymiany społeczeństwa runie jak te o morderczych szczepionkach :)
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patrickpbt » 10.01.2023, 01:47

czehulov pisze:
10.01.2023, 01:20
Ty weź sobie poczytaj lepiej statystyki ile ukrów wyjechało, wjechalo, a ile zostało do tej pory w naszym kraju. Zaraz się okaże, że mit o ukrainizacji i wymiany społeczeństwa runie jak te o morderczych szczepionkach :)
Statystyki 😂😂
Wystarczy, że chodzę po mieście i ich wszędzie słyszę, więc tak masz rację wyjeżdżają może jeszcze na Ukraine gdzie nie ma gazu i prądu 😂

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: czehulov » 10.01.2023, 09:43

patrickpbt pisze:
10.01.2023, 01:47
czehulov pisze:
10.01.2023, 01:20
Ty weź sobie poczytaj lepiej statystyki ile ukrów wyjechało, wjechalo, a ile zostało do tej pory w naszym kraju. Zaraz się okaże, że mit o ukrainizacji i wymiany społeczeństwa runie jak te o morderczych szczepionkach :)
Statystyki 😂😂
Wystarczy, że chodzę po mieście i ich wszędzie słyszę, więc tak masz rację wyjeżdżają może jeszcze na Ukraine gdzie nie ma gazu i prądu 😂
Nie myślałeś o pracy w GUSie? Albo o wizycie u lekarza? To chyba logiczne, że skoro ukry stanowią najliczniejszą grupę przyjezdną w naszym kraju to raczej istnieje spora szansa, że usłyszysz ich język. Chyba, że stanowi to dla ciebie szok, jak zobaczenie czarnucha 100 lat temu na ulicach polskich miast. Rozumiem niechęć do nich, ale zalecam trochę logicznego myślenia. Chyba, że uważasz też, że my Polacy polonizujemy takie kraje jak Anglia, Niemcy, Niderlandy czy USA. W końcu od zajebania nas tam jest.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 10.01.2023, 10:04

To jakby być zdziwionym, że w UK można spotkać ludzi gadających po Polsku. Polska dla Polaków, Anglia dla Anglików no i Polaków.

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: czehulov » 10.01.2023, 10:16

Większość osób, które nie potrafią poprawnie uargumentować swojej niechęci do ukrów ma syndrom oblężonej twierdzy. Tak samo ci, którzy p*******, że Ukrainę należy podzielić, albo niech ruskie ich zmiażdżą. Tylko co potem? Mamy wtedy ruskich na wschodniej granicy, a tak to jest przynajmniej ta Ukraina, której NALEŻY dostarczać sprzęt, a dlaczego? Bo to nam się jak widać tylko opłaca. Wysłaliśmy/sprzedaliśmy Pioruny? polska Grupa Zbrojeniowa odnotowuje potężne zamówienia, wysłaliśmy/sprzedaliśmy Kraby? Jest w c*** zamówień na nie, oddaliśmy przestarzałe T-72? Ci okropni Amerykanie wysłali nam Abramsy, a od korańczyków kupiliśmy jedne z nowocześniejszych czołgów na Świecie. Czasami odnoszę wrażenie, że ludzie wypowiadający się tutaj mają pojęcie o geopolityce na poziomie gimnazjalnego Seby.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Krasa
Posty: 191
Rejestracja: 03.04.2022, 18:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Krasa » 10.01.2023, 11:07

Znowu daliście się podpuścić tej ruskiej łajzie z UK przecież on tu stula na potege ... on był w Katowicach .... on usłyszał ruski jazyk ...... Polska miała upaść już w Kwietniu .... tyle wysrywów co on tu naprodukował z kilkunastu kont to rekord świata :)

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: czehulov » 10.01.2023, 11:39

Co ty nie powiesz, musimy zapłacić za czołgi? A myślisz, że ukry dostają nasze Kraby, Pioruny, Groty za darmo? Większość sprzętu Ukraińcy od nas kupują, i to za niemałe pieniądze. O 4mld dolarów wsparcia od USA dla krajów takich jak Polska, która wysyła na Ukrainę część sprzętu w ramach pomocy nie wspomnę.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

Matias
Posty: 24
Rejestracja: 12.03.2022, 12:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Matias » 10.01.2023, 11:44

Chciałbym się odnieść do na tego filmiku zamieszczonego pod pomnikiem Adasia, i rzekomy brak reakcji ekip krakowskich, skąd możecie wiedziec co się dzieje na ulicach jak tego nie pokazują w mediach ? To raz a dwa na filmiku nie widać stojących obok policjantów ICH pilnujących !
Cała ta sytuacja z szoszonami jest z lekka jakby to ująć przeciągana... Ktoś tam pisał że dostaliśmy abramsy ,im daliśmy t72 ludzie czy wy naprawdę tak wszystko łykacie co podają w TV że to w imię demokracji,wolności i itp ??? Jest to podobna sytuacja do Afganistanu czy Iraku. Wszystko rozgrywa się o interesy ekonomiczne mocarstw,a my jesteśmy pionkami w tej grze na końcu układu pokarmowego. Idźcie się zgłosić do WKU walczyć za wolność nasza i waszą hahaha

Matias
Posty: 24
Rejestracja: 12.03.2022, 12:37

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Matias » 10.01.2023, 11:53

Jeszcze odnośnie sytuacji na froncie myślicie że Putin jest tak głupi i tępy żeby wysyłać swoje doborowe jednostki niepozostawiająca rezerw u siebie na tą " sztuczna wojnę" ? I przezucal co chwilę swoje jednostki z południa na północ i odwrotnie ? Pierwsze co uniemożliwiłby dostawy dla szoszonow czyli granice z Nami i zablokowanie tego. Byliście jeden i drugi choć raz tam odkąd wybuchł konflikt ? Ten konflikta trwać aby INNi na tym zarabiali,a Żeleński ma dobrego reżysera do tego spektaklu

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: czehulov » 10.01.2023, 11:53

procarz pisze:
10.01.2023, 11:44
czehulov pisze:
10.01.2023, 11:39
Większość sprzętu Ukraińcy od nas kupują, i to za niemałe pieniądze.
Komu ty chcesz takie kity wciskać, to nie TVP. Niewypłacalny kraj bankrut, który jest trzymany na kroplówce między innymi z naszych pieniędzy kupuje od nas za niemałe pieniądze, no tak było. Tak samo jak "kupują" ropę od Orlenu, która cysternami jeździ na Ukrainę za co Polacy płacą w zawyżonych cenach na stacjach.
To wszystko jest prostsze niż się może wydawać. $$$ z USA -> Ukraina -> Polska.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patrickpbt » 10.01.2023, 12:05

czehulov pisze:
10.01.2023, 09:43
Nie myślałeś o pracy w GUSie? Albo o wizycie u lekarza? To chyba logiczne, że skoro ukry stanowią najliczniejszą grupę przyjezdną w naszym kraju to raczej istnieje spora szansa, że usłyszysz ich język. Chyba, że stanowi to dla ciebie szok, jak zobaczenie czarnucha 100 lat temu na ulicach polskich miast. Rozumiem niechęć do nich, ale zalecam trochę logicznego myślenia. Chyba, że uważasz też, że my Polacy polonizujemy takie kraje jak Anglia, Niemcy, Niderlandy czy USA. W końcu od zajebania nas tam jest.
Uwielbiam takie pierd.olenie. W warszawce wchodzienie ukrom wd.upe to nowa tradycja? Wkoncu Nieznani Sprawcy robili im paczuszki czy bojkotowali mecz, bo im ukraincy prosili.


Już wjechali adwokaci ukraincow i beda opowiadac o nie zwyciezonej armii ukrainskiej i inne wysrywy nic nieznaczece hahaha

czehulov
Posty: 334
Rejestracja: 08.06.2022, 11:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: czehulov » 10.01.2023, 12:12

patrickpbt pisze:
10.01.2023, 12:05
czehulov pisze:
10.01.2023, 09:43
Nie myślałeś o pracy w GUSie? Albo o wizycie u lekarza? To chyba logiczne, że skoro ukry stanowią najliczniejszą grupę przyjezdną w naszym kraju to raczej istnieje spora szansa, że usłyszysz ich język. Chyba, że stanowi to dla ciebie szok, jak zobaczenie czarnucha 100 lat temu na ulicach polskich miast. Rozumiem niechęć do nich, ale zalecam trochę logicznego myślenia. Chyba, że uważasz też, że my Polacy polonizujemy takie kraje jak Anglia, Niemcy, Niderlandy czy USA. W końcu od zajebania nas tam jest.
Uwielbiam takie pierd.olenie. W warszawce wchodzienie ukrom wd.upe to nowa tradycja? Wkoncu Nieznani Sprawcy robili im paczuszki czy bojkotowali mecz, bo im ukraincy prosili.


Już wjechali adwokaci ukraincow i beda opowiadac o nie zwyciezonej armii ukrainskiej i inne wysrywy nic nieznaczece hahaha
Nie wiem jakie zwyczaje panują u ciebie na wiosce, ale nikogo one nie interesują. Jeżeli nie masz nic ciekawszego do napisania oprócz fekalnych fiksacji to sobie odpuść, bo coś czuję, że małpa w zoo byłaby lepszym towarzyszem do rozmów z ciekawszymi argumentami.
Make you an offer you can't refuse You've only got your soul to lose... Eternally... let yourself go!

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 10.01.2023, 14:07

oldskul pisze:
10.01.2023, 13:27
Niesamowite, jak wielu jest jeszcze debili, ktorzy chca wspierac ukraine.

Cale szczescie, realia sa jakie sa i w koncu smieci zostana zniszczone.
Najpierw pomyśl, potem pisz. Jak te twoje śmieci zostaną zniszczone, to będziemy ich tu mieć x2 jak nie x4. No i kilkaset kilometrów granicy z ruską kurwą. Swoją drogą Ukraińców w Krakowie jest od c**** od jakiś 8 lat a niektórzy się obudzili...Wychodziliście w ogóle z domów przez ostatnie 8 lat?

patrickpbt
Posty: 152
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patrickpbt » 10.01.2023, 14:14

Medokin08 pisze:
10.01.2023, 12:07
Co by kibice.net zrobili, jakby się dowiedzieli, że ukry z niejedną ekipą w Polsce zaczynają latać 😁
No to wymień te ekipy które to niby latają z ukrami 😂

Salowy_Choroszcz
Posty: 169
Rejestracja: 11.10.2022, 15:14

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Salowy_Choroszcz » 10.01.2023, 14:31

patrickpbt pisze:
10.01.2023, 14:14
Medokin08 pisze:
10.01.2023, 12:07
Co by kibice.net zrobili, jakby się dowiedzieli, że ukry z niejedną ekipą w Polsce zaczynają latać 😁
No to wymień te ekipy które to niby latają z ukrami 😂
Nikodem jest chory psychicznie, jest na lekach i nie wie co pisze.
OoO Biały Honor Biała Duma

strazaksam
Posty: 264
Rejestracja: 20.01.2010, 17:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: strazaksam » 10.01.2023, 15:55

czehulov pisze:
10.01.2023, 11:39
Co ty nie powiesz, musimy zapłacić za czołgi? A myślisz, że ukry dostają nasze Kraby, Pioruny, Groty za darmo? Większość sprzętu Ukraińcy od nas kupują, i to za niemałe pieniądze. O 4mld dolarów wsparcia od USA dla krajów takich jak Polska, która wysyła na Ukrainę część sprzętu w ramach pomocy nie wspomnę.
Wez juz W********** z ta propaganda ukrainska

Mareczek86
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 10.01.2023, 16:07

w********** z tym politycznym gównem.

Ultras1312
Posty: 220
Rejestracja: 23.05.2016, 11:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Ultras1312 » 10.01.2023, 16:34

kojotsonqwe pisze:
10.01.2023, 14:36
patrickpbt pisze:
10.01.2023, 14:14
Medokin08 pisze:
10.01.2023, 12:07
Co by kibice.net zrobili, jakby się dowiedzieli, że ukry z niejedną ekipą w Polsce zaczynają latać 😁
No to wymień te ekipy które to niby latają z ukrami 😂
Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Widzew Łódź.
Lechia również ciągnie do Ukraińców skoro sporo ich bawi się na wschodzie.

Podczas awantury ŁKS vs Ruch&Widzew po stronie koalicji było paru ukrow.

Akurat polska młodzież ma wywalone jajca na te go.wno środowisko, więc muszą dobierać sobie bydłem że wschodu.
Myślałem że nie ma tu większych debili od nikosia i tego typa z kompleksem Ruchu, ale jednak się myliłem. To forum pewnie zaskoczy mnie jeszcze nie raz i nie dwa

Krasa
Posty: 191
Rejestracja: 03.04.2022, 18:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Krasa » 10.01.2023, 16:47


ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 10.01.2023, 17:20

siemaszki06 pisze:
10.01.2023, 14:48
ts06 pisze:
10.01.2023, 14:07
Najpierw pomyśl, potem pisz. Jak te twoje śmieci zostaną zniszczone, to będziemy ich tu mieć x2 jak nie x4. No i kilkaset kilometrów granicy z ruską kurwą. Swoją drogą Ukraińców w Krakowie jest od c**** od jakiś 8 lat a niektórzy się obudzili...Wychodziliście w ogóle z domów przez ostatnie 8 lat?
na superwisle już tylko machasz szalikiem ale psia mentalność z psa nie wyjdzie. taki jesteś wychodzący z domu i na bieżąco to powiedz ilu polakow pocieli i zajebali w krakowie przez te twoje 8 lat a ilu w ostatni rok? zgrywasz ogarniętego to przewin. albo zapytaj swoich co zrobili jak ukry trafiły małolata od was. nie wiesz? to skąd ty ku*** klikasz z proszowic?
Jesteś tak tępy że nawet nie zrozumiałeś prostego wpisu. Co tam na siemaszkach mądralo?Ekipa jak za starych lat;)?

Ultras1312
Posty: 220
Rejestracja: 23.05.2016, 11:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Ultras1312 » 10.01.2023, 18:35

kojotsonqwe pisze:
10.01.2023, 17:48
Ultras1312 pisze:
10.01.2023, 16:34
Myślałem że nie ma tu większych debili od nikosia i tego typa z kompleksem Ruchu, ale jednak się myliłem. To forum pewnie zaskoczy mnie jeszcze nie raz i nie dwa
To, że to środowisko farmazonów to żadna nowość, więc zacznijmy

Śląsk Wrocław mówisz, że nie lata? Są tacy konkretni, że w jednym dniu jadą po czarnych, a w drugim stoją z jednym w młynie, który wszystko filmuje. Co do Ukraińców to jest taki jeden, który wszystko opisuje na swoim twitterku, nawet jest na zdjęciu z AS. Jakby co ma na imię Ilya, a dalej sobie dociekaj. Żebyś się czasem nie przysrał, że tylko jeden, bo jest tam kilku, ale dałem ci jeden przykład.

Pogoń Szczecin to byście musieli popytać pana M. który trenuje z jednym boks, a dokładnie z chłopami z LFS. Jest nawet na zdjęciach z ekipą LFS podczas meczów.

Widzew Łodż to byście musieli zapytać chłopów z ŁKS, bo się nacieli kilka razy na niego. Mogę podpowiedzieć, że nawet potężny chłop. A co do Ruchu to Ukraińcy trenuja z waszymi młodymi na Spartan, jak i też z nimi imprezują.

To tak w skrócie dla środowiska farmazoniarzy.
dozola.stara pisze:
10.01.2023, 16:39
hahaha😂😂😂 jak to Śląsk pierwszy wywiesił transparent stop ukrainizacji polski i jada z chujami a tu lepki piszą ze śląsk biega z nimi hahaha 😂😂😂😂 i ta witalska prostytuta swoje przemyślenia hahaha
Cracovia brała udział w marszach antyimigranckich, a w ekipie mają kolorowego Tigrana czy trzymają z 5th Amsterdam Casuals, gdzie połowa tej ekipy to Marokańczycy. Oto taka sztywność. A jeśli chodzi o Śląsk to dostałeś odpowiedz.
Nie wiem co tam we Wrocławiu i Szczecinie. Ale w Chorzowie żaden ukrainiec nie lata. Jeśli tak nie jest to poprzyj to czymś. Jeśli nie - milcz

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1920UJB, amkamk, Diesel, kat., kivloff, Łobiod, marcingol14, Wotan88, Xsexx i 197 gości