www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Proof
Posty: 612
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Proof » 25.12.2021, 11:01

serce miasta pisze:
25.12.2021, 10:34
proponuje mniej internetu i propagandy:)widziałeś papiery na J&J czy tylko to co na fejsie?Ruch Chorzów?Wspaniali ludzie,wielki klub możecie (Legia Warszawa)buty wiązać,przywiązani do regionu mega szacun.Przezuty nie znam takich przypadków wsród udzielających sie Widzewiaków(w Łodzi raczej w drugą strone).Sprawa jest prosta to nie gośc z Widzewa tylko Kaczy z Legii Warszawa lansuje sie przy bandzie c**** od kanara.
ps.swoją elegancje mogliście pokazać na Torwarze jakiś czas temu,wyjść honorowo na bitke w równych liczbach na własnym terenie a wybraliście frajerskie numery.
chlop co trzyma z elana pieprzy coś o propagandzie i internecie to dobre , "ruch chorzów wspaniali ludzie" zwłaszcza jak gwizdali na Hymn Polski i gloryfikowali swoich panów z niemiec zwykle k**** ktore po prostu trzeba j**** za przeszłość jak i za terazniejszość juz nie wspominam o wysypie 60 , tak tak farbryka chuliganów ( raczej przyszlych 60 ) ma sie dobrze ... a z tymi przerzutami to nieźle pojechałeś ale rozumiem cię kazdemu byloby by wstyd ze jest ich az tylu i to w nie byle jakich waszych FC. Powiedz teraz po upadku Elany zrobicie sobie z nich swoich FC bo co to za kibole bez swojego klubu? chociaz oni od dawna na swoj klub mieli wyjebane wazniejsza siłownia i organizowane turnieje : ).



patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patriota85 » 25.12.2021, 11:08

serce miasta pisze:
25.12.2021, 10:34
Przezuty nie znam takich przypadków wsród udzielających sie Widzewiaków(w Łodzi raczej w drugą strone).
Nie chcę się tutaj wpierdalać w dyskusję, ale skoro nie znasz przerzutów w szeregach Widzewa, to chyba strasznie mało wiesz.

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: serce miasta » 25.12.2021, 13:51

patriota85 pisze:
25.12.2021, 11:08
serce miasta pisze:
25.12.2021, 10:34
Przezuty nie znam takich przypadków wsród udzielających sie Widzewiaków(w Łodzi raczej w drugą strone).
Nie chcę się tutaj wpierdalać w dyskusję, ale skoro nie znasz przerzutów w szeregach Widzewa, to chyba strasznie mało wiesz.
na to wychodzi...Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego dla kibiców Wisełki dumy Krakowa

Kostakurta
Posty: 179
Rejestracja: 17.09.2017, 13:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kostakurta » 26.12.2021, 09:43

Po co dyskutujecie z tą warszawską pizdą?

Miłośnik
Posty: 10
Rejestracja: 09.12.2021, 12:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Miłośnik » 26.12.2021, 10:41

Chyba dżuma a nie duma...

blnytutam
Posty: 122
Rejestracja: 19.09.2021, 13:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: blnytutam » 26.12.2021, 13:20

serce miasta pisze:
25.12.2021, 10:34
proponuje mniej internetu i propagandy:)widziałeś papiery na J&J czy tylko to co na fejsie?Ruch Chorzów?Wspaniali ludzie,wielki klub możecie (Legia Warszawa)buty wiązać,przywiązani do regionu mega szacun.Przezuty nie znam takich przypadków wsród udzielających sie Widzewiaków(w Łodzi raczej w drugą strone).Sprawa jest prosta to nie gośc z Widzewa tylko Kaczy z Legii Warszawa lansuje sie przy bandzie c**** od kanara.
ps.swoją elegancje mogliście pokazać na Torwarze jakiś czas temu,wyjść honorowo na bitke w równych liczbach na własnym terenie a wybraliście frajerskie numery.
Antypolski folskdojcz to równiacha, konfidenty to ludzie, a przerzutów nie zna. Komedia.
Co do Torwaru, przyjechaliście na galę, zostaliście na niej złapani i wy chcieliście nam jakieś warunki stawiać??? Czy wam się coś nie pojebało??? Na trasie jak kogoś łapiecie, to dajecie im szansę na wyjście na równe liczby czy napierdalacie??? Po tym jak spierdoliliście tylnymi drzwiami, puściliście w Polskę info, że nie chcieliśmy się z wami bić. Komedia.
To jest kolejna rzecz, internetowe farmazony, w których przodujecie, takie jak: "zwycięstwo" w Macedonii czy "atak" na naszą kolumnę.
Podsumowując, ciężko znaleźć bardziej zakłamaną ekipę w Polsce niż wy.
Wesołych :D
Obrazek

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: serce miasta » 26.12.2021, 15:16

blnytutam pisze:
26.12.2021, 13:20
serce miasta pisze:
25.12.2021, 10:34
proponuje mniej internetu i propagandy:)widziałeś papiery na J&J czy tylko to co na fejsie?Ruch Chorzów?Wspaniali ludzie,wielki klub możecie (Legia Warszawa)buty wiązać,przywiązani do regionu mega szacun.Przezuty nie znam takich przypadków wsród udzielających sie Widzewiaków(w Łodzi raczej w drugą strone).Sprawa jest prosta to nie gośc z Widzewa tylko Kaczy z Legii Warszawa lansuje sie przy bandzie c**** od kanara.
ps.swoją elegancje mogliście pokazać na Torwarze jakiś czas temu,wyjść honorowo na bitke w równych liczbach na własnym terenie a wybraliście frajerskie numery.
Antypolski folskdojcz to równiacha, konfidenty to ludzie, a przerzutów nie zna. Komedia.
Co do Torwaru, przyjechaliście na galę, zostaliście na niej złapani i wy chcieliście nam jakieś warunki stawiać??? Czy wam się coś nie pojebało??? Na trasie jak kogoś łapiecie, to dajecie im szansę na wyjście na równe liczby czy napierdalacie??? Po tym jak spierdoliliście tylnymi drzwiami, puściliście w Polskę info, że nie chcieliśmy się z wami bić. Komedia.
To jest kolejna rzecz, internetowe farmazony, w których przodujecie, takie jak: "zwycięstwo" w Macedonii czy "atak" na naszą kolumnę.
Podsumowując, ciężko znaleźć bardziej zakłamaną ekipę w Polsce niż wy.
Wesołych :D
punkt widzewnia zalezy od punktu siedzienia...odniose sie do tego co podkresliłem.NIGDY nie było przypadku żeby jakas konfitura na Widzewia nie została pognana,NIGDY nie było żadnych wątpliwości co do tego.Gdyby było innaczej ŁKS wykorzystałby to i na bank a tak nie jest,w sprawie J.również.Na Torwarze nikogo nie złapaliscie bo oficjalnie wiedzieliscie ze RTS bedzie bo bije sie ktos z ekipy,dostaliście honorową propozycje wybraliście frajerskie zagrywki...bsraliscie sie bić w równych liczbach bo mogłaby być kupa,a Legia ponoć honorowa:)z innymi przystawaliście w tym czasie na liczby z Widzewem wybraliście proporcje 3 na1.U SIEBIE W MIEŚCIE.Macedonia?Ciekaw jestem czy wy odważylibyście sie pojechać SAMI na kadre w takiej sytuacji jak jest RTS.Dla mnie Widzew pokazał charakter jadąc samemu nie kalkulując
reasumując...
to nie Widzew buja sie z arabusami i innymi mejstrimowymi paziami tylko Legia a Twoje zarzuty w stosunku do Widzewa są w mojej ocenie oparte na propagandzie internetowej.Twoja frustracje jestem w stanie zrozumieć bo w miastach podzielonych miedzy Legie a Widzew ludzie wybierają klub z biednej Łodzi który od lat pałęta sie po niskich ligach niż klub ze stolicy regularnie walczący o mistrzostwo kraju,jak dla mnie jest to powód do dumy.
pzdr. wesołych świąt...szczerze

blnytutam
Posty: 122
Rejestracja: 19.09.2021, 13:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: blnytutam » 26.12.2021, 15:47

serce miasta pisze:
26.12.2021, 15:16
blnytutam pisze:
26.12.2021, 13:20
serce miasta pisze:
25.12.2021, 10:34
proponuje mniej internetu i propagandy:)widziałeś papiery na J&J czy tylko to co na fejsie?Ruch Chorzów?Wspaniali ludzie,wielki klub możecie (Legia Warszawa)buty wiązać,przywiązani do regionu mega szacun.Przezuty nie znam takich przypadków wsród udzielających sie Widzewiaków(w Łodzi raczej w drugą strone).Sprawa jest prosta to nie gośc z Widzewa tylko Kaczy z Legii Warszawa lansuje sie przy bandzie c**** od kanara.
ps.swoją elegancje mogliście pokazać na Torwarze jakiś czas temu,wyjść honorowo na bitke w równych liczbach na własnym terenie a wybraliście frajerskie numery.
Antypolski folskdojcz to równiacha, konfidenty to ludzie, a przerzutów nie zna. Komedia.
Co do Torwaru, przyjechaliście na galę, zostaliście na niej złapani i wy chcieliście nam jakieś warunki stawiać??? Czy wam się coś nie pojebało??? Na trasie jak kogoś łapiecie, to dajecie im szansę na wyjście na równe liczby czy napierdalacie??? Po tym jak spierdoliliście tylnymi drzwiami, puściliście w Polskę info, że nie chcieliśmy się z wami bić. Komedia.
To jest kolejna rzecz, internetowe farmazony, w których przodujecie, takie jak: "zwycięstwo" w Macedonii czy "atak" na naszą kolumnę.
Podsumowując, ciężko znaleźć bardziej zakłamaną ekipę w Polsce niż wy.
Wesołych :D
punkt widzewnia zalezy od punktu siedzienia...odniose sie do tego co podkresliłem.NIGDY nie było przypadku żeby jakas konfitura na Widzewia nie została pognana,NIGDY nie było żadnych wątpliwości co do tego.Gdyby było innaczej ŁKS wykorzystałby to i na bank a tak nie jest,w sprawie J.również.Na Torwarze nikogo nie złapaliscie bo oficjalnie wiedzieliscie ze RTS bedzie bo bije sie ktos z ekipy,dostaliście honorową propozycje wybraliście frajerskie zagrywki...bsraliscie sie bić w równych liczbach bo mogłaby być kupa,a Legia ponoć honorowa:)z innymi przystawaliście w tym czasie na liczby z Widzewem wybraliście proporcje 3 na1.U SIEBIE W MIEŚCIE.Macedonia?Ciekaw jestem czy wy odważylibyście sie pojechać SAMI na kadre w takiej sytuacji jak jest RTS.Dla mnie Widzew pokazał charakter jadąc samemu nie kalkulując
reasumując...
to nie Widzew buja sie z arabusami i innymi mejstrimowymi paziami tylko Legia a Twoje zarzuty w stosunku do Widzewa są w mojej ocenie oparte na propagandzie internetowej.Twoja frustracje jestem w stanie zrozumieć bo w miastach podzielonych miedzy Legie a Widzew ludzie wybierają klub z biednej Łodzi który od lat pałęta sie po niskich ligach niż klub ze stolicy regularnie walczący o mistrzostwo kraju,jak dla mnie jest to powód do dumy.
pzdr. wesołych świąt...szczerze
Zabawny jesteś, Torwar to nie była żadna umówiona ustawka na liczby, przyjechaliście bandą i się nacięliście, nie nasza wina,
że byliście w takiej, a nie innej liczbie na terenie wroga. Chyba powinniście to sobie raczej między sobą wyjaśnić. Podsumowując, zostaliście złapani i zamiast walki, bojąc się wpierdolu, uciekliście. Takie są fakty.
Powiedz mi czy gdy atakowaliście np. pociąg z Lechią Gdańsk, nie dość że w dwie ekipy, to ze znaczną przewagą liczebną, czy zaproponowaliście im równe liczby? Haha
Co do Lechii (i Śląska), to gdy was złapali to wam się drzwi w autokarach zatrzasnęły Haha Pewno znów oczekiwaliście, że wam zaproponują walkę na liczby? Haha
Widzę, że J. będziesz bronił jak niepodległości haha a drugi J. też jest ok? Jak tam teraz wygląda u was?
Dziwne, że jakoś nie widzisz przerzutów u was, albo udajesz głupiego, albo bardzo mało wiesz. Robicie to na naprawdę dużą skalę, ostatnio w Bełchatowie nastąpiły pewne transfery, jesteście w tym względzie nr 2 po Cracovii w Polsce, ostry przypał, bo świadczy to raz, o braku honoru i zasad, a dwa, o słabości i desperacji, bo musicie przyjmować takich kulawych gości. Cóż przydomek Ludzie Honoru nie wziął się z niczego haha
W Macedonii się pojawiliście, bo liczyliście na wybaczenie, nie pykło, ale przecież odnieśliście "zwycięstwo" więc na pewno jesteście tam z siebie zadowoleni Haha A ja wam takich "zwycięstw" życzę jak najwięcej!
Obrazek

serce miasta
Posty: 753
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: serce miasta » 26.12.2021, 17:22

Ty swoje ja swoje punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:)osoby postronne moga sobie same wyciagnąć wnioski...
pozdrawiam jesteście najlepsi:)

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sensi_ » 26.12.2021, 23:40

Są też na Legii byli kibice Ruchu, Lechii, Schalke i Barcelony (powszechnie znane i akceptowne)

Karmaaa
Posty: 373
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Karmaaa » 27.12.2021, 00:58

blnytutam pisze:
26.12.2021, 15:47
serce miasta pisze:
26.12.2021, 15:16
blnytutam pisze:
26.12.2021, 13:20


Antypolski folskdojcz to równiacha, konfidenty to ludzie, a przerzutów nie zna. Komedia.
Co do Torwaru, przyjechaliście na galę, zostaliście na niej złapani i wy chcieliście nam jakieś warunki stawiać??? Czy wam się coś nie pojebało??? Na trasie jak kogoś łapiecie, to dajecie im szansę na wyjście na równe liczby czy napierdalacie??? Po tym jak spierdoliliście tylnymi drzwiami, puściliście w Polskę info, że nie chcieliśmy się z wami bić. Komedia.
To jest kolejna rzecz, internetowe farmazony, w których przodujecie, takie jak: "zwycięstwo" w Macedonii czy "atak" na naszą kolumnę.
Podsumowując, ciężko znaleźć bardziej zakłamaną ekipę w Polsce niż wy.
Wesołych :D
punkt widzewnia zalezy od punktu siedzienia...odniose sie do tego co podkresliłem.NIGDY nie było przypadku żeby jakas konfitura na Widzewia nie została pognana,NIGDY nie było żadnych wątpliwości co do tego.Gdyby było innaczej ŁKS wykorzystałby to i na bank a tak nie jest,w sprawie J.również.Na Torwarze nikogo nie złapaliscie bo oficjalnie wiedzieliscie ze RTS bedzie bo bije sie ktos z ekipy,dostaliście honorową propozycje wybraliście frajerskie zagrywki...bsraliscie sie bić w równych liczbach bo mogłaby być kupa,a Legia ponoć honorowa:)z innymi przystawaliście w tym czasie na liczby z Widzewem wybraliście proporcje 3 na1.U SIEBIE W MIEŚCIE.Macedonia?Ciekaw jestem czy wy odważylibyście sie pojechać SAMI na kadre w takiej sytuacji jak jest RTS.Dla mnie Widzew pokazał charakter jadąc samemu nie kalkulując
reasumując...
to nie Widzew buja sie z arabusami i innymi mejstrimowymi paziami tylko Legia a Twoje zarzuty w stosunku do Widzewa są w mojej ocenie oparte na propagandzie internetowej.Twoja frustracje jestem w stanie zrozumieć bo w miastach podzielonych miedzy Legie a Widzew ludzie wybierają klub z biednej Łodzi który od lat pałęta sie po niskich ligach niż klub ze stolicy regularnie walczący o mistrzostwo kraju,jak dla mnie jest to powód do dumy.
pzdr. wesołych świąt...szczerze
Zabawny jesteś, Torwar to nie była żadna umówiona ustawka na liczby, przyjechaliście bandą i się nacięliście, nie nasza wina,
że byliście w takiej, a nie innej liczbie na terenie wroga. Chyba powinniście to sobie raczej między sobą wyjaśnić. Podsumowując, zostaliście złapani i zamiast walki, bojąc się wpierdolu, uciekliście. Takie są fakty.
Powiedz mi czy gdy atakowaliście np. pociąg z Lechią Gdańsk, nie dość że w dwie ekipy, to ze znaczną przewagą liczebną, czy zaproponowaliście im równe liczby? Haha
Co do Lechii (i Śląska), to gdy was złapali to wam się drzwi w autokarach zatrzasnęły Haha Pewno znów oczekiwaliście, że wam zaproponują walkę na liczby? Haha
Widzę, że J. będziesz bronił jak niepodległości haha a drugi J. też jest ok? Jak tam teraz wygląda u was?
Dziwne, że jakoś nie widzisz przerzutów u was, albo udajesz głupiego, albo bardzo mało wiesz. Robicie to na naprawdę dużą skalę, ostatnio w Bełchatowie nastąpiły pewne transfery, jesteście w tym względzie nr 2 po Cracovii w Polsce, ostry przypał, bo świadczy to raz, o braku honoru i zasad, a dwa, o słabości i desperacji, bo musicie przyjmować takich kulawych gości. Cóż przydomek Ludzie Honoru nie wziął się z niczego haha
W Macedonii się pojawiliście, bo liczyliście na wybaczenie, nie pykło, ale przecież odnieśliście "zwycięstwo" więc na pewno jesteście tam z siebie zadowoleni Haha A ja wam takich "zwycięstw" życzę jak najwięcej!
najwieksze zwyciestwo odnieśli na powrocie pod Łodzią, gdzie zgubili flagę przy której dzien wcześniej w owej macedonii się napinali. to było podsumowanie tego ich 'zwycięskiego' wyjazdu.

Sensi_
Posty: 618
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sensi_ » 27.12.2021, 04:30

Barbara Basia pisze:
27.12.2021, 00:00
Nie zapominaj o pokoleniu małych Haniorów które rośnie na Legii.
Mocne słowa jak na temat krakowski.

blnytutam
Posty: 122
Rejestracja: 19.09.2021, 13:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: blnytutam » 27.12.2021, 08:36

serce miasta pisze:
26.12.2021, 17:22
Ty swoje ja swoje punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:)osoby postronne moga sobie same wyciagnąć wnioski...
pozdrawiam jesteście najlepsi:)
Odpiszę jeszcze, podaj mi przykłady gdy Widzew łapał kogoś w przewadze liczebnej i zgodził się na równe liczby? Bo jeżeli oczekiwałeś tego na Torwarze, to zapewne jest to stała praktyka na Widzewie wobec innych ekip.
Czekam na tę długaśną listę.

Skłoniłeś mnie do podsumowania stwierdzeniem, że jesteśmy najlepsi, więc (L) vs WRWE:
Wisła i Ruch ubici na trasie, Widzew spierdala jak szczury z Torwaru, Elana rozwałkowana na ustawce.
Koalicja konfidentów została w komplecie wyjaśniona.
Miłego dnia!
Obrazek

Rafix
Posty: 246
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Rafix » 27.12.2021, 09:28

blnytutam pisze:
27.12.2021, 08:36
serce miasta pisze:
26.12.2021, 17:22
Ty swoje ja swoje punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:)osoby postronne moga sobie same wyciagnąć wnioski...
pozdrawiam jesteście najlepsi:)
Odpiszę jeszcze, podaj mi przykłady gdy Widzew łapał kogoś w przewadze liczebnej i zgodził się na równe liczby? Bo jeżeli oczekiwałeś tego na Torwarze, to zapewne jest to stała praktyka na Widzewie wobec innych ekip.
Czekam na tę długaśną listę.

Skłoniłeś mnie do podsumowania stwierdzeniem, że jesteśmy najlepsi, więc (L) vs WRWE:
Wisła i Ruch ubici na trasie, Widzew spierdala jak szczury z Torwaru, Elana rozwałkowana na ustawce.
Koalicja konfidentów została w komplecie wyjaśniona.
Miłego dnia!
Już tak w samozachwyt nie popadaj bo tam samej Legii nie było.

Rafix
Posty: 246
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Rafix » 27.12.2021, 10:17

picooligans pisze:
27.12.2021, 09:30
Legia jak spierdalała po Zagrzebiu to było że mieli jaja że tam pojechali haha ale to właśnie mental słoików z Warszawy.
Ciekawe czy Ty byś chociaż pojechał... Jakoś te obsrańce z Zagrzebia nie potrafiłi przyjechać do W-wa dzień przed meczem...

Kkrawczyk
Posty: 851
Rejestracja: 02.05.2019, 11:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kkrawczyk » 27.12.2021, 11:34

przypalowiec z forum pisze:
27.12.2021, 07:48
Karmaaa pisze:
27.12.2021, 00:58
blnytutam pisze:
26.12.2021, 15:47

Zabawny jesteś, Torwar to nie była żadna umówiona ustawka na liczby, przyjechaliście bandą i się nacięliście, nie nasza wina,
że byliście w takiej, a nie innej liczbie na terenie wroga. Chyba powinniście to sobie raczej między sobą wyjaśnić. Podsumowując, zostaliście złapani i zamiast walki, bojąc się wpierdolu, uciekliście. Takie są fakty.
Powiedz mi czy gdy atakowaliście np. pociąg z Lechią Gdańsk, nie dość że w dwie ekipy, to ze znaczną przewagą liczebną, czy zaproponowaliście im równe liczby? Haha
Co do Lechii (i Śląska), to gdy was złapali to wam się drzwi w autokarach zatrzasnęły Haha Pewno znów oczekiwaliście, że wam zaproponują walkę na liczby? Haha
Widzę, że J. będziesz bronił jak niepodległości haha a drugi J. też jest ok? Jak tam teraz wygląda u was?
Dziwne, że jakoś nie widzisz przerzutów u was, albo udajesz głupiego, albo bardzo mało wiesz. Robicie to na naprawdę dużą skalę, ostatnio w Bełchatowie nastąpiły pewne transfery, jesteście w tym względzie nr 2 po Cracovii w Polsce, ostry przypał, bo świadczy to raz, o braku honoru i zasad, a dwa, o słabości i desperacji, bo musicie przyjmować takich kulawych gości. Cóż przydomek Ludzie Honoru nie wziął się z niczego haha
W Macedonii się pojawiliście, bo liczyliście na wybaczenie, nie pykło, ale przecież odnieśliście "zwycięstwo" więc na pewno jesteście tam z siebie zadowoleni Haha A ja wam takich "zwycięstw" życzę jak najwięcej!
najwieksze zwyciestwo odnieśli na powrocie pod Łodzią, gdzie zgubili flagę przy której dzien wcześnie i w owej macedonii się napinali. to było podsumowanie tego ich 'zwycięskiego' wyjazdu.
Nie mam nic do ŁKSu, ale szkoda że propsujesz takie zachowania bo jest to gwóźdź do trumny kibicowskiej i zakopywanie ostatnich wartości kibicowskich. Żadnych zasad tam nie było, żadnych.
Za to ganianki w Marsylii były mega honorowe i pokaż wartości kibicowskich.
j**** urkaine

Karmaaa
Posty: 373
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Karmaaa » 27.12.2021, 20:11

przypalowiec z forum pisze:
27.12.2021, 07:48


Nie mam nic do ŁKSu, ale szkoda że propsujesz takie zachowania bo jest to gwóźdź do trumny kibicowskiej i zakopywanie ostatnich wartości kibicowskich. Żadnych zasad tam nie było, żadnych.
ten kto sieje wiatr burze bedzie zbierał.. akurat zasada ząb za ząb i 'akcja-reakcja' to raczej esencja kibicowskich wartości od x lat.

Mareczek86
Posty: 318
Rejestracja: 08.05.2017, 10:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mareczek86 » 27.12.2021, 20:16

Cracovia odpusciła hokej?

blnytutam
Posty: 122
Rejestracja: 19.09.2021, 13:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: blnytutam » 28.12.2021, 08:31

Rafix pisze:
27.12.2021, 09:28
blnytutam pisze:
27.12.2021, 08:36
serce miasta pisze:
26.12.2021, 17:22
Ty swoje ja swoje punkt widzenia zależy od punktu siedzenia:)osoby postronne moga sobie same wyciagnąć wnioski...
pozdrawiam jesteście najlepsi:)
Odpiszę jeszcze, podaj mi przykłady gdy Widzew łapał kogoś w przewadze liczebnej i zgodził się na równe liczby? Bo jeżeli oczekiwałeś tego na Torwarze, to zapewne jest to stała praktyka na Widzewie wobec innych ekip.
Czekam na tę długaśną listę.

Skłoniłeś mnie do podsumowania stwierdzeniem, że jesteśmy najlepsi, więc (L) vs WRWE:
Wisła i Ruch ubici na trasie, Widzew spierdala jak szczury z Torwaru, Elana rozwałkowana na ustawce.
Koalicja konfidentów została w komplecie wyjaśniona.
Miłego dnia!
Już tak w samozachwyt nie popadaj bo tam samej Legii nie było.
Po naszej stronie większość to byliśmy my, a po drugiej Ruch był z Wisłą i do tego auto Resovii, więc po co się wpierdalasz między wódkę a zakąskę.

Coś słabo z tymi przykładami gdy Widzew odpuszczał gdy miał przewagę liczebną, wprost niemożliwe, że nigdy sami tego nie robili, a oczekiwali tego, gdy sami zostali złapani w takiej sytuacji. Bardzo przewrotna logika, odpowiedzi chyba trzeba szukać w...Talmudzie haha

Podsumowując, znów zresztą, folksdojcze to miłośnicy regionu, a to że plują na Polskę, to nie problem dla Widzewa. J&J to ludzie, a przerzuty, których mnóstwo w ich FC, nie istnieją, choć cała Polska o tym wie. Jak to się mówi, Widzew jest jak tania dziwka i przyjmie każdego. Ludzie Honoru haha
Obrazek

Kostakurta
Posty: 179
Rejestracja: 17.09.2017, 13:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Kostakurta » 28.12.2021, 11:09

Ty jebana hipokrytko legijna spójrz na swoje podwórko a potem się pruj do innych.

p********* o folksdojczach.pluciu na Polskę więc tak naprawdę c**** wiesz jak to jest na Ruchu.Byś komuś na Ruchu powiedział że jest folksdojczem to byś zbierał zęby z chodnika.To że kiedyś wisiała tam niemiecka szmata to były zupełnie inne czasy,u was wisiała swastyka więc mogę śmiało nazwać cię folksdojczem.
Ps.Pozdrów tego z tb co grał w reklamie u boku antypolskiej kupie wojewódzkiej albo tego co gibał się na klipie u malika.Kaczy zbijający piątki z żydami z jg którzy wywieszają gwiazdy dawida i się liżą po dupach z kopciuchami z Ajaxu też chyba nie pasuje do twojej bajeczki o prawilnej Legii.

Rafix
Posty: 246
Rejestracja: 09.07.2010, 19:06

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Rafix » 28.12.2021, 11:42

picooligans pisze:
27.12.2021, 18:42
Rafix pisze:
27.12.2021, 10:17
picooligans pisze:
27.12.2021, 09:30
Legia jak spierdalała po Zagrzebiu to było że mieli jaja że tam pojechali haha ale to właśnie mental słoików z Warszawy.
Ciekawe czy Ty byś chociaż pojechał... Jakoś te obsrańce z Zagrzebia nie potrafiłi przyjechać do W-wa dzień przed meczem...
Beka, sami atakujecie w przewadze a jak ktoś was pogania to jakieś zobowiązania:)
Beka to jest z takich osobników jak Ty. Nie jestem z Legii przygłupie.


Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Suczysko » 28.12.2021, 17:43

Kostakurta pisze:
28.12.2021, 17:13
https://www.youtube.com/watch?v=_ACuUr9vIpc

Nowy fc pejsów. :D
Zostaw Tych ludzi w spokoju. Niech sobie pograją tam, nawet niech mistrza zdobędą swojego kraju. Ja p******* jakim pustym dzbanem trzeba być żeby w ogóle coś takiego tu wstawiać.
abstrahując byłem nastolatkiem w latach 90 tam nie było tyle kasy co teraz, często się kombinowało. Ciekawe czy pamiętasz paczki z niemczech do Polski koleżko? rozpierdala mnie taka hipokryzja ludzi którzy dziś myślą, że są fajni. j**** wasze instagramy, zydbuki i inne tego typu media społecznościowe.
Na koniec życzenia do tego wyżej olewam Cię ciepłym moczem i spij go na nowy rok i żebyś się upił moimi szczynami.
ciesz się cwelingu że tam grają a nie chcą do europy!

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sandro88 » 28.12.2021, 19:02

Suczysko pisze:
28.12.2021, 17:43
Kostakurta pisze:
28.12.2021, 17:13
https://www.youtube.com/watch?v=_ACuUr9vIpc

Nowy fc pejsów. :D
Zostaw Tych ludzi w spokoju. Niech sobie pograją tam, nawet niech mistrza zdobędą swojego kraju. Ja p******* jakim pustym dzbanem trzeba być żeby w ogóle coś takiego tu wstawiać.
abstrahując byłem nastolatkiem w latach 90 tam nie było tyle kasy co teraz, często się kombinowało. Ciekawe czy pamiętasz paczki z niemczech do Polski koleżko? rozpierdala mnie taka hipokryzja ludzi którzy dziś myślą, że są fajni. j**** wasze instagramy, zydbuki i inne tego typu media społecznościowe.
Na koniec życzenia do tego wyżej olewam Cię ciepłym moczem i spij go na nowy rok i żebyś się upił moimi szczynami.
ciesz się cwelingu że tam grają a nie chcą do europy!
Chłopak chciał się popisać a wyszedł na idiotę bo nawet nie sprawdził jakim krajem jest Kamerun, jaka tam religia jeszcze dominuje i z którą walczą. Ale lepsi ciapaci z Warszawy

blnytutam
Posty: 122
Rejestracja: 19.09.2021, 13:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: blnytutam » 29.12.2021, 09:31

Kostakurta pisze:
28.12.2021, 11:09
Ty jebana hipokrytko legijna spójrz na swoje podwórko a potem się pruj do innych.

p********* o folksdojczach.pluciu na Polskę więc tak naprawdę c**** wiesz jak to jest na Ruchu.Byś komuś na Ruchu powiedział że jest folksdojczem to byś zbierał zęby z chodnika.To że kiedyś wisiała tam niemiecka szmata to były zupełnie inne czasy,u was wisiała swastyka więc mogę śmiało nazwać cię folksdojczem.
Ps.Pozdrów tego z tb co grał w reklamie u boku antypolskiej kupie wojewódzkiej albo tego co gibał się na klipie u malika.Kaczy zbijający piątki z żydami z jg którzy wywieszają gwiazdy dawida i się liżą po dupach z kopciuchami z Ajaxu też chyba nie pasuje do twojej bajeczki o prawilnej Legii.
Ty załgana łajzo, żyłka w d.upie pękła i bardzo dobrze. Boli to, że jesteście frajerami folksdojczów? Dobrze, może to jakieś resztki honoru i sumienia was kolą.
"Miłośnicy regionu":
Obrazek
Obrazek
Nie chce mi się szukać grafów patriotycznych zniszczonych na Śląsku przez "miłośników regionu", czy po raz kolejny mówić o gwizdaniu na hymn, czy śpiewaniu np. polskie świnie. Wszystko jest w porządku, nic się nie stało pseudopatrioci z Widzewa.
Obrazek

Miłośnik
Posty: 10
Rejestracja: 09.12.2021, 12:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Miłośnik » 29.12.2021, 09:47

Ajax ci przeszkadza ale u kundli Lazio już nie...

bez-napinki
Posty: 1577
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: bez-napinki » 29.12.2021, 10:52

blnytutam pisze:
29.12.2021, 09:31
Kostakurta pisze:
28.12.2021, 11:09
Ty jebana hipokrytko legijna spójrz na swoje podwórko a potem się pruj do innych.

p********* o folksdojczach.pluciu na Polskę więc tak naprawdę c**** wiesz jak to jest na Ruchu.Byś komuś na Ruchu powiedział że jest folksdojczem to byś zbierał zęby z chodnika.To że kiedyś wisiała tam niemiecka szmata to były zupełnie inne czasy,u was wisiała swastyka więc mogę śmiało nazwać cię folksdojczem.
Ps.Pozdrów tego z tb co grał w reklamie u boku antypolskiej kupie wojewódzkiej albo tego co gibał się na klipie u malika.Kaczy zbijający piątki z żydami z jg którzy wywieszają gwiazdy dawida i się liżą po dupach z kopciuchami z Ajaxu też chyba nie pasuje do twojej bajeczki o prawilnej Legii.
Ty załgana łajzo, żyłka w d.upie pękła i bardzo dobrze. Boli to, że jesteście frajerami folksdojczów? Dobrze, może to jakieś resztki honoru i sumienia was kolą.
"Miłośnicy regionu":
Obrazek
Obrazek
Nie chce mi się szukać grafów patriotycznych zniszczonych na Śląsku przez "miłośników regionu", czy po raz kolejny mówić o gwizdaniu na hymn, czy śpiewaniu np. polskie świnie. Wszystko jest w porządku, nic się nie stało pseudopatrioci z Widzewa.
<3 piecze p****? to dobrze.

OBERSCHLESIEN! :)

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 29.12.2021, 15:11

Ale chłopcom wystrzeliły hormony. Już to widzę jak jeden z drugim po zesraniu się na forum wstaje i kopie w krzesło z okrzykiem "j****!!". Za dużo w domu siedzicie w ferie.

Miłośnik
Posty: 10
Rejestracja: 09.12.2021, 12:41

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Miłośnik » 29.12.2021, 16:22

procarz pisze:
29.12.2021, 10:55
A co jest nie tak z Lazio, przecież to porządna prawicowa ekipa? Jak ich w ogóle można porównywać z ajaxem, który podobnie jak cracovia nazywa się żydami i pełny jest różnych kolorowych wynalazków.
No kundle lubią hajlować :)

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 19__kattowitz__20 » 29.12.2021, 18:01

"Ch.j z waszym polskim jesteśmy NARODEM ŚLĄSKIM " INO RUCH !

Karmaaa
Posty: 373
Rejestracja: 11.05.2019, 11:05

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Karmaaa » 29.12.2021, 18:42

procarz pisze:
29.12.2021, 16:57
Doucz się nieuku, bo to nie "hajlowanie" tylko salut rzymski, który powstał właśnie we Włoszech. W Polsce też był używany przed wojną. Albo pojedź w góry i poglądaj "swastyki" na góralskich budynkach i grobach.
no i co z tego ?
'Adolf' też tylko imię, a jednak syna bym tak nie nazwał ;)

CopA.C.A.B.ana
Posty: 275
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 29.12.2021, 19:13

TO MY NARÓD ŚLONSKI!
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

jestesmywaszastolica
Posty: 1407
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: jestesmywaszastolica » 30.12.2021, 02:19

19__kattowitz__20 pisze:
29.12.2021, 18:01
"Ch.j z waszym polskim jesteśmy NARODEM ŚLĄSKIM " INO RUCH !
Zajebisty musi być patriotyzm w tym "narodzie śluńskim" (skoro c*** z polskim to bądź przygłupie konsekwentny i pisz po swojemu) skoro jego przedstawiciele blatują się z ekipami z kraju okupanta jak Widzew, czy tam Wisła,zresztą samo kibicowanie przedstawicieli "narodu ślusnkiego" Ruchowi Chorzów - klubowi założonemu przez przedstawicieli Polskiego Komisariatu Plebiscytowego (nie zdziwiłbym się jak przystało na typowego czarnego pazura, że nie bardzo kamasz ocb) świadczy tylko o konkretnym zaburzeniu.

19__kattowitz__20
Posty: 388
Rejestracja: 21.01.2010, 17:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 19__kattowitz__20 » 30.12.2021, 05:52

jestesmywaszastolica pisze:
30.12.2021, 02:19
19__kattowitz__20 pisze:
29.12.2021, 18:01
"Ch.j z waszym polskim jesteśmy NARODEM ŚLĄSKIM " INO RUCH !
Zajebisty musi być patriotyzm w tym "narodzie śluńskim" (skoro c*** z polskim to bądź przygłupie konsekwentny i pisz po swojemu) skoro jego przedstawiciele blatują się z ekipami z kraju okupanta jak Widzew, czy tam Wisła,zresztą samo kibicowanie przedstawicieli "narodu ślusnkiego" Ruchowi Chorzów - klubowi założonemu przez przedstawicieli Polskiego Komisariatu Plebiscytowego (nie zdziwiłbym się jak przystało na typowego czarnego pazura, że nie bardzo kamasz ocb) świadczy tylko o konkretnym zaburzeniu.
Karlus niy bydziesz mie uczył historii Ruchu po drugie żech to napisoł ironicznie bo tako śpiywka jest odp. na wasze "co wy śpiewacie przecież polskiego nie znacie"....a wszystko poto żebyście sie wkurwiali :))

CopA.C.A.B.ana
Posty: 275
Rejestracja: 20.09.2010, 22:13

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CopA.C.A.B.ana » 30.12.2021, 09:13

Jaki jest sens tłumaczenia pewnych rzeczy warszawiokom którzy dalej p******* o niemieckich flagach , gwizdaniu na hymn i folksdojczach?
NASZYM HONOREM JEST NASZ KLUB

GrubyXXX
Posty: 31
Rejestracja: 11.10.2021, 21:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: GrubyXXX » 30.12.2021, 10:13

Cytuje xD dziś premiera tej popeliny ;)


Ale jesteście śmieszni, co Dominik Dekarz nie może dalej przeżyć ze jego Sabinka dała d*** Małpie i kręcicie sobie aferę. Rozumiem ze tak jak papier na Mastera pojawi sie zaraz papier na Małpę którego nikt nie widział. Tak jak nikt nie miał zobaczyć papieru na Rybickiego który ma jeden chłopaczyna. Tak ten którego Rybicki i młody Zieliński pobili i zabrali (na szczęście ma ksero ). Woził Magdalenę Karlke po Europie to go chcecie wybielić ? Ciekawe co z nią robił. Może to samo co teraz z Gabrykską zmarłego Adriana. Czyli coś na wzór Małpy ;). Teraz pasuje pojechać jeszcze z Masterem pod Z.K jak tak sztywno u was. No i z waszym goru Mariuszem Zielinskim też który oficjalnie dał i każdy o tym wie, pomijając fakt ze siedział kiedyś na frajerni a teraz grypsuje. Wy nie jesteście KICIOR gang Jesteście fest gang. Nie pozdrawiam

blnytutam
Posty: 122
Rejestracja: 19.09.2021, 13:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: blnytutam » 30.12.2021, 11:18

CopA.C.A.B.ana pisze:
29.12.2021, 19:13
TO MY NARÓD ŚLONSKI!
19__kattowitz__20 pisze:
29.12.2021, 18:01
"Ch.j z waszym polskim jesteśmy NARODEM ŚLĄSKIM " INO RUCH !
bez-napinki pisze:
29.12.2021, 10:52
OBERSCHLESIEN! :)
No i jak tam pseudopatrioci z Widzewa (z Wisły i Elany też), "miłośnicy regionu" dali właśnie znać co im tam w duszy gra haha

W sumie to Widzew idzie dość konsekwentnie ze zgodami/układami, po tym gdy odrzuciliśmy awanse CSKA, oni poderwali Widzew, co każdy przyzna, trudne nie jest, w końcu wiadomo, Widzew to tania dziwka i nawet ruską przechodzoną k.urwę przyjmie haha
Do tego można dodać układy (już przeszłe chyba na szczęście) ze Spartą Praga, która jest najbardziej antypolską ekipą w Czechach, a Polaków określa mianem...żydów. Widzewowi to oczywiście nie przeszkadzało, by ich adorować, ale w sumie to może dla nich to określenie, jest akurat neutralne haha

Widzew najbardziej zakłamana ekipa w Polsce. Ludzie Humoru!
Obrazek

HycleKRK
Posty: 46
Rejestracja: 21.12.2021, 09:34

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: HycleKRK » 30.12.2021, 11:24

A w pizde se wsadź te swoje pozdrowienia.
Sugerujesz ze małpa się nie rozjebal? Ale się krwiska same oracie

UrzadSkarbowy
Posty: 1077
Rejestracja: 27.08.2016, 22:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: UrzadSkarbowy » 30.12.2021, 11:29

GrubyXXX pisze:
30.12.2021, 10:13
Cytuje xD dziś premiera tej popeliny ;)


Ale jesteście śmieszni, co Dominik Dekarz nie może dalej przeżyć ze jego Sabinka dała d*** Małpie i kręcicie sobie aferę. Rozumiem ze tak jak papier na Mastera pojawi sie zaraz papier na Małpę którego nikt nie widział. Tak jak nikt nie miał zobaczyć papieru na Rybickiego który ma jeden chłopaczyna. Tak ten którego Rybicki i młody Zieliński pobili i zabrali (na szczęście ma ksero ). Woził Magdalenę Karlke po Europie to go chcecie wybielić ? Ciekawe co z nią robił. Może to samo co teraz z Gabrykską zmarłego Adriana. Czyli coś na wzór Małpy ;). Teraz pasuje pojechać jeszcze z Masterem pod Z.K jak tak sztywno u was. No i z waszym goru Mariuszem Zielinskim też który oficjalnie dał i każdy o tym wie, pomijając fakt ze siedział kiedyś na frajerni a teraz grypsuje. Wy nie jesteście KICIOR gang Jesteście fest gang. Nie pozdrawiam
jaką k***** i c***** trzeba być żeby wysprzedawać takie info publicznie, na psiarni też się chętnie pucujesz?
Obrazek

GrubyXXX
Posty: 31
Rejestracja: 11.10.2021, 21:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: GrubyXXX » 30.12.2021, 12:00

HycleKRK pisze:
30.12.2021, 11:24
A w pizde se wsadź te swoje pozdrowienia.
Sugerujesz ze małpa się nie rozjebal? Ale się krwiska same oracie
Nie jeden z was sie rozprół i dalej grypsuje lub zbjacie z nim piątki na codzień a dla was to żywe legendy xD. Chcecie żeby małpa sie powiesił ? To uważajcie bo gorzej jak powie co jeszcze wie a wasze mordy dobrze może wskazać palcem nawet na klipie ;) bez odbioru

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bednar, Henio Kogucik, jelonki, rafalks1908, rafmir, RKSfranekZKS, RudaSlaska7 i 458 gości