www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Oldfreak » 12.11.2023, 13:36

Szkoda że antify tak nie tną.



ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 12.11.2023, 16:12

a ktoś ci broni pajacu? Do obi i do boju.

eNGie
Posty: 414
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 12.11.2023, 16:45

kibiccc1 pisze:
12.11.2023, 00:53
Opisze ktoś obiektywnie jak kształtuje się na ten moment sytuacja na linii TSW - KSC w Nowej Hucie?
Bieńczyce Wisła. Mistrzejowice Cracovia. Stara Huta w większości Hutnik.

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 12.11.2023, 17:47

Stara Huta w większości Hutnik i w większości kłaniający się nisko swoim panom z cracovii.

StarykoŃ
Posty: 23
Rejestracja: 06.06.2021, 08:48

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: StarykoŃ » 12.11.2023, 17:50

Dokładnie. Wspólne treningi bokserskie na Hutniku też mają miejsce.

Leśny Węgorz
Posty: 5
Rejestracja: 16.12.2021, 21:22

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Leśny Węgorz » 12.11.2023, 19:21

Opisze ktoś sytuację Wisły na ul. Cienistej i Fatimskiej w NH i na Bojki na Kurdwanowie?

SalveDuce
Posty: 3
Rejestracja: 01.05.2018, 00:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: SalveDuce » 12.11.2023, 22:51

Zostawiając politykę na boku: oni nie układali się wcześniej z Beitarem, który dla Maccabi jest kosą ?

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Adik » 13.11.2023, 07:42

kibiccc1 pisze:
12.11.2023, 00:53
Opisze ktoś obiektywnie jak kształtuje się na ten moment sytuacja na linii TSW - KSC w Nowej Hucie?
• Centrum A - Hutnik
• Centrum B - Hutnik
• Centrum C - Hutnik
• Centrum D - Hutnik
• Osiedle Wandy - Hutnik
• Osiedle Willowe - Hutnik/Wisła
• Osiedle Młodości - Hutnik
• Osiedle Na Skarpie - Hutnik
• Osiedle Stalowe - Hutnik
• Osiedle Szkolne - Hutnik
• Osiedle Ogrodowe - Hutnik
• Osiedle Teatralne - Hutnik/Cracovia
• Osiedle Górali - Cracovia
• Osiedle Krakowiaków - Hutnik?
• Osiedle Sportowe - Wisła/Hutnik
• Osiedle Zgody - Hutnik
• Osiedle Szklane Domy - Hutnik
• Osiedle Urocze - Wisła/Hutnik
• Osiedle Zielone - Hutnik/Cracovia
• Osiedle Słoneczne - Hutnik
• Osiedle Hutnicze - Hutnik
• Osiedle Handlowe - Hutnik
• Osiedle Kolorowe - Hutnik/Wisła
• Osiedle Spółdzielcze - Wisła/Hutnik
• Osiedle Na Stoku - Wisła/Hutnik
• Osiedle Na Wzgórzach - Hutnik/Cracovia
• Osiedle Jagiellońskie - Wisła
• Osiedle Kalinowe - Wisła
• Osiedle Kazimierzowskie - Wisła
• Osiedle Na Lotnisku - Wisła
• Osiedle Strusia - Wisła
• Osiedle Wysokie - Wisła
• Osiedle Złotej Jesieni - Wisła
• Osiedle Tysiąclecia - Cracovia
• Osiedle Złotego Wieku - Cracovia
• Osiedle Albertyńskie - Cracovia
• Osiedle Niepodległości - Cracovia
• Osiedle Bohaterów Września - Cracovia
• Osiedle Oświecenia - Cracovia
• Osiedle Srebrnych Orłów - Cracovia
• Osiedle Piastów - Cracovia
• Osiedle Przy Arce - Wisła
• Osiedle Kościuszkowskie - Wisła?
• Osiedle Dywizjonu 303 - Wisła
• Osiedle 2 Pułku Lotniczego - Cracovia/Wisła
• Osiedle Kombatantów - ? Cracovia/Wisła ?
• Osiedle Mistrzejowice Nowe - Wisła
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

protektormalopolska
Posty: 342
Rejestracja: 08.10.2013, 13:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: protektormalopolska » 13.11.2023, 08:58

Leśny Węgorz pisze:
12.11.2023, 19:21
Opisze ktoś sytuację Wisły na ul. Cienistej i Fatimskiej w NH i na Bojki na Kurdwanowie?
Cienista Fatimska Bojki - Wisła
ABG



ling
Posty: 46
Rejestracja: 07.04.2011, 19:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ling » 02.12.2023, 07:59

Czy raper Niozioł jest kibicem KSC ? W necie widziałem zdjęcia z obozu mma na którym byli kibice Lecha i KSC i właśnie Nizioł. Podczas weekendowego pobytu w Krakowie w październiku bywaliśmy na Kazimierzu, Rynku, Podgórzu w forum. Widziałem dużo kibiców Cracovii w barwach czy to pasiaste tereny ? Dodam, że był to dzień meczowy. Podczas picia w jednym z barów podpytywaliśmy barmana jak to wygląda na mieście i mówił, że bramki trzyma KSC. Liczę na normalną odpowiedź. Pozdrawiam

eNGie
Posty: 414
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 02.12.2023, 10:30

ling pisze:
02.12.2023, 07:59
Czy raper Niozioł jest kibicem KSC ? W necie widziałem zdjęcia z obozu mma na którym byli kibice Lecha i KSC i właśnie Nizioł. Podczas weekendowego pobytu w Krakowie w październiku bywaliśmy na Kazimierzu, Rynku, Podgórzu w forum. Widziałem dużo kibiców Cracovii w barwach czy to pasiaste tereny ? Dodam, że był to dzień meczowy. Podczas picia w jednym z barów podpytywaliśmy barmana jak to wygląda na mieście i mówił, że bramki trzyma KSC. Liczę na normalną odpowiedź. Pozdrawiam
Kazimierz to tereny Cracovii, Rynek i Podgórze podzielone. Bramki trzyma KSC. A Nizioł na pewno zagorzałym kibicem nie jest.

ling
Posty: 46
Rejestracja: 07.04.2011, 19:45

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ling » 02.12.2023, 10:40

Dzięki za odpowiedź! Pozdrawiam

WieszWięcej
Posty: 105
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WieszWięcej » 16.12.2023, 11:45

Nie jestem z Krakowa i temat znam dość pobieżnie, ale ciekawi mnie jakie było najbardziej krwawe starcie w historii na linii Cracovia - Wisła?

Nie chodzi mi o zabójstwa, które są dość szeroko opisane, a walkę, gdzie po obu stronach było najwięcej rannych.

Taksepatrze
Posty: 28
Rejestracja: 23.02.2018, 12:47

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Taksepatrze » 16.12.2023, 12:54

Zdaje sie wjazd Cracovii i Lecha pod kasy w 2002 roku, gdzie Wisła wiedziała, że może dojść do takiej sytuacji, dobrze się przygotowała i odparła atak. Po obu stronach byli ranni. Cud, że tam wtedy nikt nie zginął.

Relacja widziana okiem Wiślaka :

"Z mojej perspektywy wyglądało to tak że byliśmy dobrze przygotowani, sprzęt w okolicznych krzakach itp to wyjątek bo ogólny prokaz był takie że ani na sekundę nie rozstajemy się z reklamówkami gdyż wjazd może być w każdej chwili.
W pewnym momencie dostaje tel od swojej dziewczyny, która nie wiem jakim sposobem znalazła się w okolicach parku jordana z koleżanką - "xxx, Cracovia idzie w Waszym kierunku, jest ich z 300". Od te pory nie za bardzo wiedzałem co się dzieje = amok. Wychylam się na ulicę w kierunku parku jordana i widzę zbliżającą się ciemną ścianę - ku*** będzie ciężko. Wyjmuje z krzaków swój i kolegi sprzęt - drewniane style = psy w szoku obserwują co się dzieje.
Ustawiamy się do atakujacych. Wpada pierwsza słynna juz szarża "S." - z nim kilkanaście osób ale jakoś reszta się nie kwapi. Całe szczęście bo widzę kątem oka że nasz podkasowy tłum instynktownie się cofa parę metrów a to już pierwszy chujowy symptom. Na szczęście pierwsza linia wytrzymuje ciśnienie i dochodzi do walki z ich pierwszą linią - "S." mimo że naćpany do potęgi wymachuje siekierą jak Gladiator w końcu zostaje trafiony i obrywa bardzo mocno. W czasie tego
starcia między nas a Cracovię ładuje się kordon psów i armatka. Psy - posiłki spoza Krakowa w szoku - zwykłe umundurowanie, białę pałeczki, jeden dostaje siekierą w klatke i pada bez przytomności - może zawał czy co.
w czasie gdy kilkunastoosobowe grupki leją się po jednej stronie armatki stojącej w poprzek jezdni próbujemy atakować z drugiej jej strony, tam też wychyla się Cracsa ale po chwilowym starciu uciekają w uliczkę. Tu mam chwilę traumy gdyż w pewnym momencie nie wiadomo kto jest kto i staję na przeciw gościa z olbrzymia siekierą - idzie na mnie i się uśmiecha jak psychopata, poczułem się jak na filmie, stoję z tym swoim podniesionym stylem ale co by nie mówić zaraz mi się zaczną trzęść nogi, gosć się zbliża, twarz w bliznach...skądś go znam...ku*** ufff to "Ś" z
Lechii. Szybki orient Cracovia uciekła w uliczkę obok (potem się okazało że tam nieźle naszkodzili - m.in. rozwalili knajpę a my myśleliśmy że oni się tamtędy tylko zrywają), powrót by scalić szeregi - psy leją wodą, strelają gumki ale Cracsa z Lechem się wycofuje do parku jordana i już nie wraca. Od tego dnia moja dziewczyna ma zakaz stadionowy ode mnie. Chujowo się atakuje przeciwnika
wiedząc że tam gdzieś wśród nich przypadkiem jest moja baba. Wieczorem miał być rewanż pod pewną dyskoteką ale całonocne oczekiwanie było bezcelowe = spokój. Bardzo bym chciał przeczytać, choćby tutaj relacje z punktu widzenia Lechitów bo nigdy się o tym nie wypowiedzieli nigdzie."

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Adik » 16.12.2023, 15:30

Relacja kibica Lecha. : )

O tym meczu powiedziano już wiele.Obie strony uważają się za zwycięzców tej potyczki. W to nie zamierzam ingerować, podam jedynie kilka faktów, które powinny nieobecnym tam dać, wzgląd na wszystko, co działo się w Krakowie. Fakt 1 : Wisła przed meczem zapowiadała, że po 23.11 nie będzie już hegemonii Lecha, bo zostańą razem z Cracovią obici, wpierw na dworcu, a potem na stadionie Cracovii, gdzie zapowiadano wjazd. Fakt 2 : 60-osobowa bojówka Lecha, unikając policji wyjechała nocnym pociągiem, przyjeżdżając do Krakowa już o 6.50 rano. Na miejscu zamiast Wisły, przybyła ponad 100-osobowa grupa chuliganów Cracovii doborowym składem. Fakt 3 : Przemarszcz całej ekipy z dworca na stadion Cracovii odbył się bez jakichkolwiek atrakcji. "Wyczajeni" przez policję zostaliśmy dopiero pod PTTK, gdzie jeden radiowóz jechał za nami. Fakt 4 : Pod stadionem hooligans spod znaku YF'98 dzwonią do Wisły z propozycją ustawki ich grupy z wiślakami, bez udziału BB i Cracovii oraz na gołe łapy. Odpowiedź : czekamy ze sprzętem na Was pod naszym stadionem przed meczem o 18. Fakt 5 : Przez cały czas trwania meczu Cracovia II - Wisła II w okolicach stadonu nikt się nie pojawił, choć Wisła zapowiadała pojawienie się łącznie z chuliganami Lechii i Śląska a także mimo, iż przed stadionem stał jeden radiowóz z dwoma (!) słownie szkiełami w środku. Fakt 6 : Po meczu wszyscy udali się w kierunku rynku głównego, gdzie większość się rozsiadła, także ultrasi Lecha w barwach, którzy w 50 osób przyjechali o 12.00, a
reszta udała się na osiedla do knajp i moteli. Nikt obecnych na rynku nie robił podjazdów, mimo że policja zwiększyła swoją obecność zaledwie do dwóch radiowozów. Fakt 7 : Pod stadionem Cracovii zbieramy sie o 17. Ruszamy w kierunku stadionu Wisły. Za nami idzie policja uzbrojona w shotguny. Nagła cała grupa odbija w park Jordana, a mundurowi nas puszczają samopas. Tam Cracovia
dozbraja się w dechy z rozmontowanych ławek. Nikt z Poznania nie miał sprzętu, część Cracovii tak. Fakt 8 : Pod kasami Wisły czeka armatka wodna, full policji i hools Wisły za nimi, uzbrojonych w sprzęt rodem z średniowiecza, a nie XXI wieku. Po ataku grupy poznańsko-krakowskiej policja oddaje w naszym kierunku strzały. We wszystko wmieszała się Wisła, część Cracovii przechodzi policję, a część atakuje z prawej strony, są ranni po obu stronach, policja będąca w przewadze, rozgania całe towarzystwo.
Ps. Kto wygrał to starcie - i opis całej zadymy pozostaje poza sferą naszych zainteresowań i opisów. Dziwić mogą twierdzenia wiślaków, że z Cracovią się nie umawiają, bo mogą paść trupy, a czy tego wieczoru nie mogły? A przecież lechici oferowali walkę na "normalnym poziomie". Co spowodowało odmowę (...)? Jedno jest pewne, gdyby nie wysiłki Lecha i Cracovii nic by się tego dnia nie wydarzyło". Tyle kibic Lecha Dodać należy, że pod stadion Wisły - Lechici i Cracovia ruszyli w grupie 300-osobowej ( w tym 140 Lech, z czego 60 to bojówka). Starcie (wyjątkowo brutalne, z użyciem dużej ilości ostrego sprzętu) nie zostało rozstrzygnięte, choć Wiślacy w pewnym momencie pogonili rywali, ale niefortunnie w tym samym czasie na Pasy i Lecha zdecydowanie natarła policja. Wycofujący sie
hool's Cracovii zdemolowali jeszcze pizzerię, w której siedzieli kibice Wisły. Na mecz nie zdecydowali się udać, obawiając się wyłapywania przez policję. Na sektorze zasiadło jedynie 23 poznaniaków. Natomiast hoolies Wisły i ziomali byli widoczni na trybunach w blsko 200-osobowej grupie. Na zakończenie twierdzenie jednego z chuliganów Lecha, który wyraził przekonanie, że jego ekipa nigdy więcej nie chciałaby uczestniczyć w tego typu awanturze ( z użyciem ciężkiego sprzętu).
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

WieszWięcej
Posty: 105
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WieszWięcej » 17.12.2023, 08:44

Dzięki za odpowiedź.

Ciekawi mnie jeszcze jedno - czy będąc aktywnym w Krakowie da się na dłuższą metę uniknąć pocięcia, czy w praktyce to raczej nierealne i każdy się liczy z tym, że prędzej czy później tego doświadczy, jednocześnie łudząc się, iż cios nie będzie śmiertelny lub zostanie kaleką?

Gdzieś czytałem, że Dzidek z Wisły zaplanował sobie, że potnie 100 osób z Cracovii w ciągu roku, także skala tego zjawiska zwłaszcza w latach ubiegłych musiała być konkretna.

grubymarek
Posty: 16
Rejestracja: 24.05.2018, 19:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: grubymarek » 17.12.2023, 08:55

Był tu na forum jeszcze lepszy opis bodajże typa z Lechii (?)

"Nie wszystko zostało napisane w tej oficjalnej relacji czy to Wisły,Lecha oraz Cracovii.Byłem na Tym meczu i wysiadanie wtedy z pociagu na Płaszowie było wielkim ryzykiem dzien przed meczem.Potem odebrały nas osoby z Wisły z biezanowa i pojechalismy na chate do goscia gdzie w klimacie była chyba cała rodzina,kązdy wiedział co trzeba robic wrazie wjazdu na chate,sprzetu itd.Dzien meczu zbiera sie Wisła i wszyscy jestesmy przed blokami gdzie sa sklepiki takie małe,skad co chwile dochodza osoby z Wisły z szalikami Cracovii(pozniej robi sie z tego niezły zbior)Pijemy browary a za chwile przychodzi 4-5 typow z Jagiellonii tu już woda i coraz wiecej Wisły ze sprzetem(chyba każdy wiedziałe że coś bedzie ja dowiedziedziałem sie pozniej)Typowy karakowski styl sztruksy a tam kosy i brechy,prety.Mielismy jechać autobusami w grupach podzieleni bo czekali na reszte.Jechalem 1 autobusem co naklada sie na oficjalna relacje sprzed ataku pod kasy o czym za chwile.Nie został opisany w oficjalnych relacjach atak na autobus z bieżanowa gdzie został zatakowany 2 autobus gdzie siekierami Jg robał nawet kasowniki.pozniej prawdopodobnie ta sama ekipa wbijała do pizzerii nazw ich nie znam ale w jedenej napewno było jeszcze jedno ostre starcie z ekipa Wisły.Teraz nasz 1 autobus z ktorego wysiedliśmy kolo stadionu Wisły parku ulicy nie znam,wysiedlismy i z parku slychac krzyk jakis.Staajemy do stadionu kawałek jeszcze nagle wychodzi postac.Koszulka w pasy w reku siekiera stajemy zawachanie troche podbiegamy ale ciemno w c*** nic nie widac.Nagle jeden wielki ryk,krzyk i wypierdala z tego parku w c*** ludzi wtedy myslalem ze 300 chlopa biegnie.Widzac to caly nasz sprzet w lapy i biegniemy w strone stadionu.Nie łatwo było sie wbic pod kasy Wisły bo stały psy a za psami kolo kas zebrana ekipa Wisły jakiej pozniej nikt juz chyba nie widział.Lech z Cracovia wbili prawie pod kasy zatrzymali bardzo blisko tacac awature z kasmi gdzie nie jeden pies dostal siekiera w kask,czy pretem był dzgany Wisła walczyła zeby sie do nich przebić.NBapewno było bezposrednie starcie napewno w tym dniu wiele osob odwiedziło szpital i jak juz kiedys ktos napisał było to bardzo brutalne srednio wieczne starcie.To moj wlasny opis tego mozna by jeszcze napisac że na chacie wyladawałem u typow ze skawiny gdzie na dzwiach Wislaka widniał napis JG was zajebie.Powiedział samo życie he.To moj prywatny opis."

eNGie
Posty: 414
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 17.12.2023, 16:56

grubymarek pisze:
17.12.2023, 08:55
Był tu na forum jeszcze lepszy opis bodajże typa z Lechii (?)

"Nie wszystko zostało napisane w tej oficjalnej relacji czy to Wisły,Lecha oraz Cracovii.Byłem na Tym meczu i wysiadanie wtedy z pociagu na Płaszowie było wielkim ryzykiem dzien przed meczem.Potem odebrały nas osoby z Wisły z biezanowa i pojechalismy na chate do goscia gdzie w klimacie była chyba cała rodzina,kązdy wiedział co trzeba robic wrazie wjazdu na chate,sprzetu itd.Dzien meczu zbiera sie Wisła i wszyscy jestesmy przed blokami gdzie sa sklepiki takie małe,skad co chwile dochodza osoby z Wisły z szalikami Cracovii(pozniej robi sie z tego niezły zbior)Pijemy browary a za chwile przychodzi 4-5 typow z Jagiellonii tu już woda i coraz wiecej Wisły ze sprzetem(chyba każdy wiedziałe że coś bedzie ja dowiedziedziałem sie pozniej)Typowy karakowski styl sztruksy a tam kosy i brechy,prety.Mielismy jechać autobusami w grupach podzieleni bo czekali na reszte.Jechalem 1 autobusem co naklada sie na oficjalna relacje sprzed ataku pod kasy o czym za chwile.Nie został opisany w oficjalnych relacjach atak na autobus z bieżanowa gdzie został zatakowany 2 autobus gdzie siekierami Jg robał nawet kasowniki.pozniej prawdopodobnie ta sama ekipa wbijała do pizzerii nazw ich nie znam ale w jedenej napewno było jeszcze jedno ostre starcie z ekipa Wisły.Teraz nasz 1 autobus z ktorego wysiedliśmy kolo stadionu Wisły parku ulicy nie znam,wysiedlismy i z parku slychac krzyk jakis.Staajemy do stadionu kawałek jeszcze nagle wychodzi postac.Koszulka w pasy w reku siekiera stajemy zawachanie troche podbiegamy ale ciemno w c*** nic nie widac.Nagle jeden wielki ryk,krzyk i wypierdala z tego parku w c*** ludzi wtedy myslalem ze 300 chlopa biegnie.Widzac to caly nasz sprzet w lapy i biegniemy w strone stadionu.Nie łatwo było sie wbic pod kasy Wisły bo stały psy a za psami kolo kas zebrana ekipa Wisły jakiej pozniej nikt juz chyba nie widział.Lech z Cracovia wbili prawie pod kasy zatrzymali bardzo blisko tacac awature z kasmi gdzie nie jeden pies dostal siekiera w kask,czy pretem był dzgany Wisła walczyła zeby sie do nich przebić.NBapewno było bezposrednie starcie napewno w tym dniu wiele osob odwiedziło szpital i jak juz kiedys ktos napisał było to bardzo brutalne srednio wieczne starcie.To moj wlasny opis tego mozna by jeszcze napisac że na chacie wyladawałem u typow ze skawiny gdzie na dzwiach Wislaka widniał napis JG was zajebie.Powiedział samo życie he.To moj prywatny opis."
Grubo wtedy było - już ponad 20 lat jak czas szybko leci.


Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 25.12.2023, 15:30

Niezły kabaret się na cracovii zrobił tylko że teraz to się do internetu przeniosło, a walili bęke z Wisły

wiernyioddany
Posty: 367
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: wiernyioddany » 25.12.2023, 15:42

Pomijając tą całą internetową wojenkę ( to już znam z naszego podwórka ) to czy dobrze mi się kojarzy i gdy na Cracovii już były pociski na Metala to w Poznaniu i na innych zgodach nie było transparentów Metal PDW ? Do teraz widać że chodzi w barwach zgód więc ciekawi mnie jakie podejście mają do jego osoby z ekipy Lecha, Arki czy Tych. Specyficzna sytuacja:)
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

donguralesko
Posty: 98
Rejestracja: 23.10.2008, 13:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: donguralesko » 25.12.2023, 15:47

Tylko ten "kabaret" niczego na mieście nie zmienia. Cracovia udostępniła oświadczenie aby ludzie pamiętali co zrobił metal. Nie będzie potrzeby proszenia się swojego największego wroga o pomoc, jak było z WSH bo wisła sobie z nimi nie radziła.

Galileusz
Posty: 47
Rejestracja: 04.12.2017, 23:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Galileusz » 25.12.2023, 16:48

donguralesko pisze:
25.12.2023, 15:47
Tylko ten "kabaret" niczego na mieście nie zmienia. Cracovia udostępniła oświadczenie aby ludzie pamiętali co zrobił metal. Nie będzie potrzeby proszenia się swojego największego wroga o pomoc, jak było z WSH bo wisła sobie z nimi nie radziła.
A na mieście wyglada to tak że tzw "60" (w sumie to ciekawa sytuacja bo oni to w sumie są w takiej samej sytuacji jak metal a jego "miastowi" ponoć nie pogonili) robią co chcą goniąc jednych i drugich i prawda jest taka że mają najmocniejszą ekipę w krk świadczy chociażby to co sie na "forum" wyprawiało. Ciekawe czasy nastały

WieszWięcej
Posty: 105
Rejestracja: 18.05.2018, 10:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WieszWięcej » 25.12.2023, 18:42

Odnośnie Metala ciekawi mnie jedno - jakim cudem kanar został liderem Cracovii i pociśnięto mu za grasowanie w komunikacji miejskiej dopiero w 2018 roku jak się rozszczelnił odnośnie Multikina?

Oczywiście pociśnięto na Cracovii, bo podejrzewam, że wiele innych klubów zrobiło to już wtedy, gdy wystawiał psom gapowiczów.

CzeskaKorona
Posty: 118
Rejestracja: 27.09.2022, 20:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CzeskaKorona » 26.12.2023, 00:44

Nie bronie Metala ale nie tylko na Cracovii był kanar liderem co najmniej w jednej ekipie dalej jest szanowana osoba trudniąca sie w przeszłości tym procederem , swego czasu lider tej grupy

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 26.12.2023, 09:24

donguralesko pisze:
25.12.2023, 15:47
Nie będzie potrzeby proszenia się swojego największego wroga o pomoc, jak było z WSH bo wisła sobie z nimi nie radziła.
Taaaak.... Trochę pomyliłeś kierunki, ale co tam...

A co do tego metala, to właśnie widać ile starych za nim stoi i ile są warte wasze groźne teksty. Tyca następny klaun j*****, bajkopisarz i informator jadczaka, teraz ma pociśnięte za kupienie tej blaszki od kanara. Ale że tyle lat się normalnie kumplował z konfidentem, to było okej?

kibiccc1
Posty: 46
Rejestracja: 01.01.2022, 12:24

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: kibiccc1 » 23.01.2024, 16:46

krakowska scena rapowa jest dość bogata i mimo iż wielu artystów nie nagrywa takiej ilości materiałów co kiedyś to ksywki pewnie kojarzone są do dziś. Chciałem was zapytać czy ktoś wie którzy krakowscy raperzy sympatyzują z Wisłą lub Cracovią a ktorzy z HKS?

eNGie
Posty: 414
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 23.01.2024, 16:56

kibiccc1 pisze:
23.01.2024, 16:46
krakowska scena rapowa jest dość bogata i mimo iż wielu artystów nie nagrywa takiej ilości materiałów co kiedyś to ksywki pewnie kojarzone są do dziś. Chciałem was zapytać czy ktoś wie którzy krakowscy raperzy sympatyzują z Wisłą lub Cracovią a ktorzy z HKS?
CAS Elita, Furiat NH, Gizmo WDP, Tater - HKS.
Szajka, Omerta, DRIM - Cracovia.

Tak ogólnie to raperzy raczej nie są kibicami.

Jak ktoś wie coś więcej niech napisze. Sam jestem ciekaw.

patrickpbt
Posty: 153
Rejestracja: 17.11.2021, 15:09

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: patrickpbt » 23.01.2024, 17:24

eNGie pisze:
23.01.2024, 16:56
kibiccc1 pisze:
23.01.2024, 16:46
krakowska scena rapowa jest dość bogata i mimo iż wielu artystów nie nagrywa takiej ilości materiałów co kiedyś to ksywki pewnie kojarzone są do dziś. Chciałem was zapytać czy ktoś wie którzy krakowscy raperzy sympatyzują z Wisłą lub Cracovią a ktorzy z HKS?
CAS Elita, Furiat NH, Gizmo WDP, Tater - HKS.
Szajka, Omerta, DRIM - Cracovia.

Tak ogólnie to raperzy raczej nie są kibicami.

Jak ktoś wie coś więcej niech napisze. Sam jestem ciekaw.
Są jeszcze ci nowi na rynku raperskim Krakowa - ZetBeEs oni chyba najbardziej utozsamiaja się z Cracovia.

B. Ricci
Posty: 19
Rejestracja: 13.10.2017, 10:44

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: B. Ricci » 23.01.2024, 18:12

eNGie pisze:
23.01.2024, 16:56
kibiccc1 pisze:
23.01.2024, 16:46
krakowska scena rapowa jest dość bogata i mimo iż wielu artystów nie nagrywa takiej ilości materiałów co kiedyś to ksywki pewnie kojarzone są do dziś. Chciałem was zapytać czy ktoś wie którzy krakowscy raperzy sympatyzują z Wisłą lub Cracovią a ktorzy z HKS?
CAS Elita, Furiat NH, Gizmo WDP, Tater - HKS.
Szajka, Omerta, DRIM - Cracovia.

Tak ogólnie to raperzy raczej nie są kibicami.

Jak ktoś wie coś więcej niech napisze. Sam jestem ciekaw.
Co do Omerty, to Pantul przypadkiem nie jest za Hutnikiem, a Furiat NH za KSC?

Mertens
Posty: 486
Rejestracja: 28.04.2019, 19:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Mertens » 23.01.2024, 18:37

Jak juz i tak jest offtop to zapytam czy to prawda, że Ośwa z Logo Dzielnicy to przerzut z Wisły na Craxę?
Nie wchodzę w słowne przepychanki z forumowymi napinatorami

Subiektywne zdanie kibica Ruchu

qwepoi
Posty: 60
Rejestracja: 19.06.2016, 19:31

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: qwepoi » 23.01.2024, 19:08

B. Ricci pisze:
23.01.2024, 18:12
eNGie pisze:
23.01.2024, 16:56
kibiccc1 pisze:
23.01.2024, 16:46
krakowska scena rapowa jest dość bogata i mimo iż wielu artystów nie nagrywa takiej ilości materiałów co kiedyś to ksywki pewnie kojarzone są do dziś. Chciałem was zapytać czy ktoś wie którzy krakowscy raperzy sympatyzują z Wisłą lub Cracovią a ktorzy z HKS?
CAS Elita, Furiat NH, Gizmo WDP, Tater - HKS.
Szajka, Omerta, DRIM - Cracovia.

Tak ogólnie to raperzy raczej nie są kibicami.

Jak ktoś wie coś więcej niech napisze. Sam jestem ciekaw.
Co do Omerty, to Pantul przypadkiem nie jest za Hutnikiem, a Furiat NH za KSC?
W klipie Furiata "jaram" na teledysku chłopak w koszulce Widzewa . Dla spostrzegawczych.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 23.01.2024, 23:39

Jak to stalo sie ze XXX lecia z północy Krakowa gdzie sami wrogowie prawie sama Wisła przetrwali i jedna z lepszych ekip na Cracovii?

Sam Fisher
Posty: 217
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Sam Fisher » 24.01.2024, 10:38

szwadron97 pisze:
23.01.2024, 23:39
Jak to stalo sie ze XXX lecia z północy Krakowa gdzie sami wrogowie prawie sama Wisła przetrwali i jedna z lepszych ekip na Cracovii?
Na logikę to raczej oczywiste. Im silniejszy wróg w okolicy, tym silniejsza musi być ekipa, żeby przetrwać. Miejsca, gdzie nie ma wroga w okolicy usypiają potencjał.

eNGie
Posty: 414
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 24.01.2024, 10:51

Mertens pisze:
23.01.2024, 18:37
Jak juz i tak jest offtop to zapytam czy to prawda, że Ośwa z Logo Dzielnicy to przerzut z Wisły na Craxę?
Prawda.

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: szwadron97 » 25.01.2024, 08:07

Sam Fisher pisze:
24.01.2024, 10:38
szwadron97 pisze:
23.01.2024, 23:39
Jak to stalo sie ze XXX lecia z północy Krakowa gdzie sami wrogowie prawie sama Wisła przetrwali i jedna z lepszych ekip na Cracovii?
Na logikę to raczej oczywiste. Im silniejszy wróg w okolicy, tym silniejsza musi być ekipa, żeby przetrwać. Miejsca, gdzie nie ma wroga w okolicy usypiają potencjał.
Na Azorach jest Cracovia?

eNGie
Posty: 414
Rejestracja: 27.02.2007, 01:07

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: eNGie » 25.01.2024, 12:40

kibiccc1 pisze:
23.01.2024, 16:46
krakowska scena rapowa jest dość bogata i mimo iż wielu artystów nie nagrywa takiej ilości materiałów co kiedyś to ksywki pewnie kojarzone są do dziś. Chciałem was zapytać czy ktoś wie którzy krakowscy raperzy sympatyzują z Wisłą lub Cracovią a ktorzy z HKS?
Do tego można dodać Zawarty Pakt (Hipis, Suchy) - HKS.

halodrol
Posty: 769
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: halodrol » 25.01.2024, 15:37

Na Azorach jest ćpanie. Często wspólne.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19normals46 i 230 gości