www.warhouse.pl

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Nowohucianie1950
Posty: 202
Rejestracja: 31.05.2010, 20:28

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Nowohucianie1950 » 29.10.2013, 19:38

Do bastionów Hutnika można spokojnie dopisać Czyżyny i Centrum.

Co do Stoków, to myślę, że trochę Cie poniosło, bo na dole Stoków Hutnik ma przewagę i jest tam sporo ogarniętych osób, więc z tymi procentami lekko przesadziłeś, ale ogólnie opis obiektywny.
Hutnik Nowa Huta



cori
Posty: 14
Rejestracja: 04.07.2013, 04:23

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: cori » 29.10.2013, 21:10

A jak sytuacja na debnikach tej okolicy w kierunku rzeki oraz ludwinowie? I jak teraz podkrakowski Zabierzow?

Avgar
Posty: 33
Rejestracja: 31.07.2007, 06:55
Lokalizacja: z USA Kiedys Krakow-Krowodrza

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Avgar » 29.10.2013, 22:08

Jak sie ma sytuacja na Osieldu 2 Polku Lotniczego. Pamietam ze 10 lat temu to Pasy tam mialy przewage a dawniej to bylo Wislackie Osiedle.

czeslaw
Posty: 6
Rejestracja: 13.01.2013, 01:25

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: czeslaw » 29.10.2013, 23:11

Cielecina czy Ty umisz czytac? napewno jestem bardziej obiektywny i myslacy od Ciebie bo opisalem cos co ma miejsce i tyczylo sie do postu Wislaka93. a Ty wpisales jakas bzdure ktora tyczy sie inego rejonu, wiec albo jestes tak tepy albo nie znasz sie na topografi Krakowa. a musza Cie poprawiac osoby ktore tu tylko bywaja.

a mojego posta ze jest poprawny moze potwierdzic wiele osob ze mam dobre spostrzezenia.

=P=F=


czeslaw pisze:
troche bym poprawil Wislaka93, bylem jakies pol roku temu w tamtych rejonach na odwiedzinki u kumpla, jestem kibicem Ruchu wiec patrze obiektywnie i przedstawie moje obserwacje...

Oczywiście, byłeś u kumpla, masz własne obserwację, niezależny, jesteś ekspertem.

Mieszkałem na Bieńczycach 2lata i mogę powiedzieć, że [link] to tereny zdecydowanie Wiślackie, niemal codziennie widziane osoby w barwach ( koszulki, smycze, czapki, szaliki - w zależności od pory roku). W barwach osobniki pojedyncze jak i w grupach, w różnym wieku i różnej postury, spotykane nie tylko wewnątrz osiedli ale także na przystankach i na terenach "granicy" stref kibicowskich. Co świadczy, że to zdecydowanie ich teren i nawet nie obawiają się wjazdu z poza zaznaczonego terenu.

Druga sprawa: co się tyczy "przerzutów" na Cracovii to należałoby przypomnieć mecz Cracovia-Korona z 2003r w III lidzę ( byłem), na który przyszło 10tyś kibiców. Więc mówienie o fali przerzutów po tej dacie to dla mnie nieporozumienie. A skoro młyn jak wszędzie tworzą ludzie w wieku 20-25lat i częściej młodsi niż starsi od tego przedziału to mówimy o dzieciakach, którzy mieli max 15 lat kiedy ta fala się skończyła. Znajomi mówią , że najczęściej wyglądało to tak, że łepek z 5klasy na WF chodził w koszulce Wisły - bo taka była moda, a jak poszedł do technikum to przystawał za Pasami i tak już zostawało, co było szokiem dla otoczenia a jego ksywa trafiała do kanonu "przerzutów" których to każdy Wiślak jednym tchem wymieni kilkunastu.

KONRAD NH.
Posty: 350
Rejestracja: 19.11.2011, 22:04

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: KONRAD NH. » 30.10.2013, 00:20

[quote="Avgar"]Jak sie ma sytuacja na Osieldu 2 Polku Lotniczego. Pamietam ze 10 lat temu to Pasy tam mialy przewage a dawniej to bylo Wislackie Osiedle.[/quot

2 Pułku dalej za Cracovią ale ostatnio Wisła coraz bardziej widoczna,na 2pl ostatnio dużo nowych bloków przybyło i przybywa i nie wiadomo jak sytuacja będzie wyglądać za jakiś czas.

Avgar
Posty: 33
Rejestracja: 31.07.2007, 06:55
Lokalizacja: z USA Kiedys Krakow-Krowodrza

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Avgar » 30.10.2013, 03:30

XXX Lecia czyli Krowodrza Gorka kiedys byla Wislacka?

prokocimksc
Posty: 56
Rejestracja: 09.10.2013, 03:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: prokocimksc » 31.10.2013, 01:22

Pismejker pisze:Stoki większość osób to Wisła (kilka konkretnych), plus jedna konkretna i kilka meneli za HKSem.
Ilościowo jakieś 75-25% dla Wisły. Barwy raczej Wisły aczkolwiek Stoki znajdują się pomiędzy opisanymi Wzgórzami, a Petofiego, który jest silnym osiedlem Hutnika, więc ciężko spotkać barwy.

myśle, że obiektywnie
Bardziej obiektywnie byłoby 50-50 z mojego punktu widzenia. Hutnik na Stokach ma podobną ekipę do tej ze Wzgórz. Dużo ludzi trenuje i wcale kolorowo tak nie macie o czym dowodzi pewna akcja na Zielonym Jarze. Co do Wzgórz to z podziałem mogę się zgodzić ale do ćpunków,którzy mają wyjebane już nie do końca.
AVE JUDE

Pismejker
Posty: 99
Rejestracja: 26.07.2011, 10:18

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Pismejker » 31.10.2013, 07:36

prokocimksc pisze: Bardziej obiektywnie byłoby 50-50 z mojego punktu widzenia. Hutnik na Stokach ma podobną ekipę do tej ze Wzgórz. Dużo ludzi trenuje i wcale kolorowo tak nie macie o czym dowodzi pewna akcja na Zielonym Jarze. Co do Wzgórz to z podziałem mogę się zgodzić ale do ćpunków,którzy mają wyjebane już nie do końca.
Hutnik ze Stoków ma dużo słabszą ekipe niż ze Wzgórz, Hutnika na Stokach jest naprawde mało, ale jako, że siłownia na której trenuje Hutnik jest właśnie na Stokach wydaje się inaczej.

Chyba,że wliczasz ulice Petofiego jako Stoki, jeżeli wliczasz to przewaga Hutnika.
Jeżeli nie wliczasz to przewaga Wisły :)

Davey777
Posty: 30
Rejestracja: 02.08.2013, 18:42

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Davey777 » 31.10.2013, 11:32

Czyli z tego co piszesz Petofiego ma lepszą ekipę niż Wisła na Stokach ?
A chłopaki ze Stoków też trenują na tej samej siłowni, chodzi mi o Wiślaków ? Bo to chyba jedna siłownia w tej okolicy

WNH1906
Posty: 22
Rejestracja: 31.10.2013, 11:54

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WNH1906 » 31.10.2013, 12:15

Między Stokami i Petofiego nie ma napiętej sytuacji ze względu na spore znajomości między kibicami, sytuacja ma się podobnie też na linii Dolne Wzgórza-Stoki.
Jeżeli chodzi o sytuacje na Stokach i proporcje 75% Wisła 25% Hutnik to można się z tym chyba zgodzić, aczkolwiek nie wiem czy niektórzy mylnie nie podciągają pod Stoki właśnie Dolnych Wzgórz.
Pozwoliłem sobie machnąć w Paincie małą mapkę żeby naświetlić sytuacje, ze względów marginalnej obecności (chociaż zobaczymy co z tego wyjdzie za kilka lat) nie umieściłem na terenie Wzgórz Wisły, nie ma też dokładności co do bloku, jest to tylko poglądowy rozkład sił na tym terenie.
[link]
Czerwony - Wisła
Niebieski - Hutnik
Różowy - Pasy :)

Na ostnim meczu Wisły II z Hutnikiem pojawiło się płótno Petofiego (chyba debiut, ale nie jestem pewny):
http://legionisci.com/zdjecia2/2013/1381731990.jpg

A na Stokach raczej takie klimaty panują:
[link]
[link]
[link]

+bonusik ale nie znam historii tej flagi.
[link]

HutniczyKlubSportowy
Posty: 2
Rejestracja: 02.10.2012, 17:29

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: HutniczyKlubSportowy » 31.10.2013, 12:51

W rejonie Wzgórza- Stoki- Petofiego jedyna ekipa to Hutnik. Nie ma tam czegoś takiego jak ekipa Wisły ze Stoków czy ekipa Cracovii ze Wzgórz (ktoś pytał kto ma lepszą ekipę).
Flaga Stoki Wzgórza ma +/- 15 lat, osoby które ją szyły w okolicy 2001 r pokochały pasy.

Orange&Mango
Posty: 149
Rejestracja: 20.07.2007, 16:39

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Orange&Mango » 31.10.2013, 13:04

Powie ktoś obiektywnie jak wygląda obecnie sytuacja na azorach?i jak mają się osoby na tym osiedlu które przeszły na stronę Cracovii a szczególnie K.D.? bo to chyba najbardziej znana postać z tego osiedla która zmieniła barwy?

CzupACABra1906
Posty: 22
Rejestracja: 28.10.2013, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CzupACABra1906 » 31.10.2013, 13:56

Kolega pisze, że na Stokach nie ma Wisły - typowo subiektywny post kibica Hutnika, myślę że każdy kto poczytał posty o tym osiedlu wyciągnie sobie z nich jakąś średnią i myślę, że to będzie najobiektywniejsza opinia. Tyle w tym temacie.

Na Azorach sytuacja ponownie obróciła się o 180 stopni, większość przerzutów już nawet nie mieszka na tym osiedlu, a Ci co zostali w nocy po ciemku CZASEM próbują coś popisać po ścianach - tyle z ich działalności. W skrócie - osiedle wraca na dawne trójkolorowe tory.
O D. proponowałbym nie rozpoczynać tematu, bo drugiej osoby o tak frajerskim charakterze nie ma w całej Polsce. Z kibicowskim pozdrowieniem.

Hutnicze
Posty: 368
Rejestracja: 04.07.2007, 12:42

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hutnicze » 31.10.2013, 14:07

Chyba każdy post w tym temacie jest subiektywny, a Ty nie dokładnie zacytowałeś - jeśli dobrze rozumiem - kolega powyżej napisał o istnieniu "ekipy Wisły" w rozumieniu ludzi działających na polu "h", a nie o istnieniu kibiców Wisły w tym rejonie.

Odcinanie się od dyskusji o przerzutach jest dosyć ciekawe w kontekście uwielbienia jakie zaprezentowaliście podczas meczu Hutnik - Unia wobec osoby, która liczyła się na Hutniku a obecnie biega z Wisłą.

Co do Azorów - pracuję nieopodal i napisów wielbiących pasiastych jest tam nadal dosyć sporo. Pytanie - czy tolerujecie je tam, czy jednak nie wykurzyliście wszystkich przerzutów.
TYLKO HUTNIK
http://nh2010.pl

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 31.10.2013, 14:19

Jakie uwielbienie, dla kogo zaprezentowaliśmy na SS na meczu z Unią?
za kim jestes?

CzupACABra1906
Posty: 22
Rejestracja: 28.10.2013, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CzupACABra1906 » 31.10.2013, 14:29

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, tyle jak dla mnie na temat Stoków. Wy będziecie swoje, a my swoje. W tego typu tematach powinien panować obiektywizm, bo po co gościowi np. z Bydgoszczy info, które nie pokrywa się z rzeczywistością?

Co do tematu domniemanego przerzuta - nie jestem osobą upoważnioną, ani na tyle kumatą by się do tego odnosić, a wiedzę na temat tej osoby mam żadną.

Mówisz, że na Stokach Hutnik ma ekipe "H", ale mimo to Wisła ma całkiem nie złe grafy i napisy. Pytanie - czy tolerujecie ich tam, czy jednak nie jest tak kolorowo jak piszesz. Widzisz odpowiedziałem Ci na tej samej zasadzie - osoby na Azorach, które wróciły na osiedle mają inne priorytety niż pisanie po ścianach, gdzie i tak za 1-2 dni wbije XXX-lecia, popisze osiedle i będzie puszczało fame, że to Cracovia Azory. Poza tym napisałem, że osiedle "wraca" na właściwe tory, a nie że w 100% wróciło - to jest zasadnicza różnica.

Larkson1908
Posty: 128
Rejestracja: 14.01.2010, 14:17

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Larkson1908 » 31.10.2013, 14:42

Stoki/Wzgórza/Petofiego najmocniejsza ekipa teraz to Hutnik nie ma co pierdolić.
jak to się mówi każda ekipa ma swoje lepsze lata - teraz zdecydowanie Hutnik najlepiej wygląda. były czasy że ze Stoków z Wisłą do Szczecina jechało kilkadziesiąt osób + regualrne delegacje na wyjazdach...teraz jest wymiana pokoleniowa-jest kilku starych ale już mają co innego na głowie i spóścili z tonu. młodziez jest zobaczymy co będzie dalej....
poza tym jak ktoś tu pisał raczej bez ciśnień w tych rejonach jest tzn. większość się zna z widzenia i tak się mijają:)

Hutnicze
Posty: 368
Rejestracja: 04.07.2007, 12:42

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hutnicze » 31.10.2013, 14:44


@CzupACABra1906 Niestety z racji różnych stron barykady każdy post jest obciążony subiektywizmem, osoba z Bydgoszczy poczyta Wasze, poczyta nasze i sobie zdanie wyrobi zdanie.
Zauważ, że nie ja twierdzę cokolwiek o Stokach czy Wzgórzach tylko przedmówcy.
Kumam różnicę z Azorami. Po prostu dla mnie cała ta sytuacja jest niezłym szokiem, bo od wczesnych lat 90-tych w moich oczach to osiedle było mega bastionem Wisły, miałem tam parę niemiłych przygód wówczas.

@nrth Dla przerzuta na literę K.
TYLKO HUTNIK
http://nh2010.pl

CzupACABra1906
Posty: 22
Rejestracja: 28.10.2013, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CzupACABra1906 » 31.10.2013, 15:00

Hutnicze pisze:
@CzupACABra1906 Niestety z racji różnych stron barykady każdy post jest obciążony subiektywizmem, osoba z Bydgoszczy poczyta Wasze, poczyta nasze i sobie zdanie wyrobi zdanie.
Zauważ, że nie ja twierdzę cokolwiek o Stokach czy Wzgórzach tylko przedmówcy.
Kumam różnicę z Azorami. Po prostu dla mnie cała ta sytuacja jest niezłym szokiem, bo od wczesnych lat 90-tych w moich oczach to osiedle było mega bastionem Wisły, miałem tam parę niemiłych przygód wówczas.
i z tą Twoją wypowiedzią się zgodzę.

Sytuacja na Azorach tak jak napisał gnuj będzie się klarowała jeszcze przez kilka ładnych lat, na tą chwilę prognozy są sprzyjające Wiśle z racji kilku osób, ale co się ostatecznie stanie czas pokaże.

Za to ja zapytam, jak teraz wygląda sytuacja na Placu Bohaterów Getta, aż do Matecznego? Swojego czasu znałem dużo konkretnych Wiślaków z tych rejonów, a ostatnio widzę, że poprzestrzelane wrzuty Wisły, napisy Cracovia PDG. W latach 90 ekipa z Placu była dość dobrym składem i spokojnie podejmowała się potyczek chociażby z 3 stroną Ruczaju (Cracovia), stąd moja ciekawość.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: nrth » 31.10.2013, 15:03

Hutnicze pisze:
@nrth Dla przerzuta na literę K.
jakie uwielbienie?
za kim jestes?

ts06
Posty: 333
Rejestracja: 27.07.2013, 22:21

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: ts06 » 31.10.2013, 15:12

Hutnicze pisze: Po prostu dla mnie cała ta sytuacja jest niezłym szokiem, bo od wczesnych lat 90-tych w moich oczach to osiedle było mega bastionem Wisły, miałem tam parę niemiłych przygód wówczas.
Było ale to bardziej w czasach ogólnie słabych dla nas.Na mecze łazili zwartą ekipą, grubo kilkadziesiąt osób, czasami nawet siedzieli z boku a raz to chyba nawet na sektorze przyjezdnych;)
Ale ten bastion już dawno zaczął się sypać ,pierwsza fala przerzutów to już chyba na początku lat 2000 się pojawiła, potem jakieś konflikty wewnątrz osiedla, co wykorzystały kilka lat temu Pasy.
Jak teraz to nie wiem ale jeśli faktycznie wszystko wraca na właściwe tory to jednak chłopaki mogli by się bardziej na murach postarać, bo jest tam sporo obraźliwych tekstów na nas i niektóre dość długo bywają/bywały nienaruszone.
A o mury trza dbać co pokazują praktycznie wszystkie wiślackie osiedla.
Tutaj na prawdę szacun bo od wielu lat chłopaki odwalają olbrzymią robotę a szczególnie teraz gdzie jest nagonka na graficiarzy, nie jest to proste.

Hutnicze
Posty: 368
Rejestracja: 04.07.2007, 12:42

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: Hutnicze » 31.10.2013, 15:13

@nrth: wokalne. Wyrażane pieśnią.
TYLKO HUTNIK
http://nh2010.pl

CzupACABra1906
Posty: 22
Rejestracja: 28.10.2013, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CzupACABra1906 » 31.10.2013, 15:20

Masz racje osiedla powinny być w barwach klubowych bez wątpienia, ale tak jak wcześniej napisałem na Azorach są troszeczkę inne priorytety na tą chwilę z racji sytuacji. Poza tym zauważ, że napisy Wisły się pojawiają tylko tam jest ostry front i długo nie wytrzymują - i w drugą stronę taka sama sytuacja. Jeżeli wszystko będzie szło w tym kierunku co aktualnie idzie to i grafy na Azorach się pojawią - myślę, że temat tego osiedla najlepiej zostawić w spokoju i poczekać aż sytuacja wreszcie jasno się wykrystalizuje - pamiętajmy nie tylko kibice to forum czytają.

pytong
Posty: 94
Rejestracja: 20.06.2013, 18:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: pytong » 31.10.2013, 15:59

Nie można czekać trzeba dzialac. Osiedle musi wrocic do korzeni.

CzupACABra1906
Posty: 22
Rejestracja: 28.10.2013, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CzupACABra1906 » 31.10.2013, 16:50

do usuniecia

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *** » 31.10.2013, 17:27

gnuj pisze:W ostatnich kilku latach Azory były najbardziej przejebanym miejscem i linią frontu między ekipami.
Nie w ostatnich latach, tylko w okresie kiedy Cracovia na mieście miała większe możliwości więc nie pisz głupot bo to prawie dekada.Na Azorach trochę się pojebało, emigracje, przeprowadzki nie miał kto młodych za ryja trzymać co Cracovia wykorzystała lecz celu nie osiągnęła.

lllllllllll
Posty: 17
Rejestracja: 06.09.2012, 23:53

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: lllllllllll » 31.10.2013, 18:30

Ciekawi mnie, czy po tym wszystkim znajdzie się jeszcze osiedle w Krakowie, które się przerzuci, bo Azory pokazały, że to już nie taka prosta i fajna sprawa jak w latach 90-dziesiątych.

Kto wie... Jest ktoś z PA kto obiektywnie opisze to osiedle na dzień dzisiejszy?

cpc88
Posty: 25
Rejestracja: 18.09.2010, 08:54

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: cpc88 » 31.10.2013, 18:55

Przy Arce od dawna było za Cracovią. Na dzień dzisiejszy dużo się na tym osiedlu zmieniło za sprawą dwóch pobliskich osiedli ( Kazimierzowskie&Jagiellońskie ).

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *** » 31.10.2013, 19:42

Dawniej to na Azory strach było wejść nie mówiąc o jakiejś Cracovii, mimo że w latach 90' 2000 mogła sobie na wiele pozwolić.Gwiazda przerzutów z Azorów stoi sobie w koszulce AW pod szkołą zamiast w klasie na lekcjach więc sam masz czarno na białym co się na przestrzeni lat z tym osiedlem podziało.Cracovii oczywiście na rękę było wykorzystać sytuację na tym osiedlu, kręcić farmazon na starej jej sławie.Wisła i tak na to nie pozwoliła a wiele jej innych regionów urosło w siłę co się widocznie przekłada na sytuację mieście.

xwd
Posty: 19
Rejestracja: 21.10.2013, 17:58
Lokalizacja: Sanok

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: xwd » 31.10.2013, 19:44

Mógłby ktoś opisać jak wygląda na dzień dzisiejszy w Kobierzynie,Skotnikach,na Starym Prokocimiu i osiedlu Cegielniana?
Pozdrawiam

first2005
Posty: 58
Rejestracja: 18.02.2012, 15:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: first2005 » 31.10.2013, 20:10

Najpierw tniecie swoich a później wielkie płacze :)

HaKaeS
Posty: 99
Rejestracja: 27.01.2009, 22:10

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: HaKaeS » 31.10.2013, 20:29

WNH1906 pisze:Między Stokami i Petofiego nie ma napiętej sytuacji ze względu na spore znajomości między kibicami, sytuacja ma się podobnie też na linii Dolne Wzgórza-Stoki.
Jeżeli chodzi o sytuacje na Stokach i proporcje 75% Wisła 25% Hutnik to można się z tym chyba zgodzić, aczkolwiek nie wiem czy niektórzy mylnie nie podciągają pod Stoki właśnie Dolnych Wzgórz.
Pozwoliłem sobie machnąć w Paincie małą mapkę żeby naświetlić sytuacje, ze względów marginalnej obecności (chociaż zobaczymy co z tego wyjdzie za kilka lat) nie umieściłem na terenie Wzgórz Wisły, nie ma też dokładności co do bloku, jest to tylko poglądowy rozkład sił na tym terenie.
[link]
Czerwony - Wisła
Niebieski - Hutnik
Różowy - Pasy :)


Na ostnim meczu Wisły II z Hutnikiem pojawiło się płótno Petofiego (chyba debiut, ale nie jestem pewny):
http://legionisci.com/zdjecia2/2013/1381731990.jpg
Tak debiut. Co do mapki to trzeba przyznać ze tak to mniej więcej wygląda na tą chwile.
A co tam w oświadczeniach na wiśle?

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *** » 31.10.2013, 20:45

first2005 pisze:Najpierw tniecie swoich a później wielkie płacze :)
gdzie ty tu masz jakieś płacze idioto?jak ktoś z Wisły was tnie, a potem do was przystaje to się nie liczy ma się ,,rozumić,,

CzupACABra1906
Posty: 22
Rejestracja: 28.10.2013, 21:01

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: CzupACABra1906 » 31.10.2013, 22:04

xwd pisze:Mógłby ktoś opisać jak wygląda na dzień dzisiejszy w Kobierzynie,Skotnikach,na Starym Prokocimiu i osiedlu Cegielniana?
Pozdrawiam
Kobierzyn, Skotniki, Cegielniana niepodważalnie Wisła. Dużo młodzieży.

sadecki goral
Posty: 16
Rejestracja: 18.10.2013, 14:30

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: sadecki goral » 31.10.2013, 22:31

o bastionah juz wiemy to teraz moze ktos powie, na jakich osiedlach obecnie trwa najwieksza rywalizacja i sa najbardziej podzielone miedzy ekipami, takie miejsca ostrej rywalizacji

WiślakBSNT
Posty: 98
Rejestracja: 28.03.2013, 20:59

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: WiślakBSNT » 31.10.2013, 22:34

CzupACABra1906 pisze:
xwd pisze:Mógłby ktoś opisać jak wygląda na dzień dzisiejszy w Kobierzynie,Skotnikach,na Starym Prokocimiu i osiedlu Cegielniana?
Pozdrawiam
Kobierzyn, Skotniki, Cegielniana niepodważalnie Wisła. Dużo młodzieży.
Prokocim stary - Wisła ma niewielką ale dobrą ekipę, ale wiadomo, nikt tam nie lata w barwach Wisły, KSC z tego osiedla raczej razem z Prokocimiem trzymają niż osobno działają.

300
Posty: 121
Rejestracja: 11.05.2010, 00:19

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: 300 » 01.11.2013, 00:08

Na przestrzeni ostatnich lat wiele się pozmieniało.
Chociażby sposób walki z wrogiem.
Dziś wykorzystuje się do tego wszystkie możliwe sposoby,
jak np ten:
https://www.facebook.com/sharksy.kobiety?fref=ts

Dla mnie frajerstwo.
Pozdrawiam normalnych w nienormalnym mieście.
niezalezny obserwator polskiej sceny kibicowskiej

pytong
Posty: 94
Rejestracja: 20.06.2013, 18:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: pytong » 01.11.2013, 08:40

Tonacy brzytwy sie chwyta...

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: *** » 01.11.2013, 10:25

ja bym nie był do końca taki pewny, komuś kto takie akcje odpierdala internet nie jest obcy więc pewnie udziela się na swoim forum gdzie jest jasny stosunek do takich rzeczy, więc raczej odpuścił by sobie takie numery.ten profil z osobami z Wisły to już chyba któryś z kolei po wyjebaniu.

korban
Posty: 1
Rejestracja: 01.11.2013, 13:38

Re: Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat

Post autor: korban » 01.11.2013, 13:46

WiślakBSNT pisze:
CzupACABra1906 pisze:
xwd pisze:Mógłby ktoś opisać jak wygląda na dzień dzisiejszy w Kobierzynie,Skotnikach,na Starym Prokocimiu i osiedlu Cegielniana?
Pozdrawiam
Kobierzyn, Skotniki, Cegielniana niepodważalnie Wisła. Dużo młodzieży.
Prokocim stary - Wisła ma niewielką ale dobrą ekipę, ale wiadomo, nikt tam nie lata w barwach Wisły, KSC z tego osiedla raczej razem z Prokocimiem trzymają niż osobno działają.

Prokocim stary-dobra ekipa Wisły?? Kompletna bzdura.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bobson1312, DZnr1, Katun, modest, Orzech, pseudofan, yellowgreenblack, zgredos i 283 gości