TRÓJMIASTO - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
MG91
Posty: 23
Rejestracja: 25.11.2013, 23:29

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: MG91 » 06.01.2014, 02:19

Wnioskując po tym temacie Lechia panuje w całej Polsce i trochę jeszcze w Niemczech, heh



walka_o_przetrwanie2
Posty: 205
Rejestracja: 23.08.2013, 20:11

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka_o_przetrwanie2 » 06.01.2014, 05:02

MG91 pisze:Wnioskując po tym temacie Lechia panuje w całej Polsce i trochę jeszcze w Niemczech, heh
Obrazek

(('('_')'))
Posty: 9
Rejestracja: 04.09.2013, 16:39
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: (('('_')')) » 06.01.2014, 19:55


60sekund
Posty: 128
Rejestracja: 15.12.2013, 00:50

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: 60sekund » 06.01.2014, 20:58

Co to ma do tematu to jest zamek w miejscowości Łapalice, mieszka tam 600coś osób :-) Wolne od szkoły i zrobiliście sobie spóźnionego sylwestra czy co roku robocie tam podobną akcję ze względu na zbieżność nazwy święta 3 króli - 3 królowie wielkich miast...Jak tak dalej pójdzie to nakręcicie propagandowy filmik w Gdyni jak 3 królów w barwach L-Ś-W jedzie na osiołkach w barwach klubowych - sorry musiałem :)))

pablogda
Posty: 48
Rejestracja: 15.04.2007, 00:09
Lokalizacja: WMG

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: pablogda » 07.01.2014, 13:01

60sekund pisze:
Co to ma do tematu to jest zamek w miejscowości Łapalice, mieszka tam 600coś osób :-) Wolne od szkoły i zrobiliście sobie spóźnionego sylwestra czy co roku robocie tam podobną akcję ze względu na zbieżność nazwy święta 3 króli - 3 królowie wielkich miast...Jak tak dalej pójdzie to nakręcicie propagandowy filmik w Gdyni jak 3 królów w barwach L-Ś-W jedzie na osiołkach w barwach klubowych - sorry musiałem :)))
Wy za to jak są wakacje i wolne od szkoły to rozjeżdżacie się po całym Kraju i pozwalacie, żeby Ruch pochasał Wam po mieście i po miejskiej plaży - sorry musiałem :)))

tatarak
Posty: 121
Rejestracja: 21.10.2010, 23:03

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: tatarak » 07.01.2014, 14:34

Nie, no robi wrażenie...buhaha. Jednak rządzicie w Łapalicach na ruinach.

whitepow
Posty: 21
Rejestracja: 05.01.2014, 12:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: whitepow » 07.01.2014, 17:36

"Na Bałtyk się spinacie, telefonów nie odbieracie". Tak można podsumować sytuacje w Trójmieście w tej chwili.

Atlantic
Posty: 35
Rejestracja: 05.05.2013, 15:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Atlantic » 07.01.2014, 21:55

"Na Arke sie spinacie , kible rozpierlacie" :)

LGS
Posty: 39
Rejestracja: 10.01.2012, 21:01

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: LGS » 07.01.2014, 23:16

Kible to te wasze nowe przydupasy z Torunia

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: UTYMAN » 07.01.2014, 23:51

pablogda pisze:
60sekund pisze:
Co to ma do tematu to jest zamek w miejscowości Łapalice, mieszka tam 600coś osób :-) Wolne od szkoły i zrobiliście sobie spóźnionego sylwestra czy co roku robocie tam podobną akcję ze względu na zbieżność nazwy święta 3 króli - 3 królowie wielkich miast...Jak tak dalej pójdzie to nakręcicie propagandowy filmik w Gdyni jak 3 królów w barwach L-Ś-W jedzie na osiołkach w barwach klubowych - sorry musiałem :)))
Wy za to jak są wakacje i wolne od szkoły to rozjeżdżacie się po całym Kraju i pozwalacie, żeby Ruch pochasał Wam po mieście i po miejskiej plaży - sorry musiałem :)))
Byliśmy w barwach tez w Gdansku i Sopocie i z waszej strony tez zero reakcji .
RUCH 1920 CHORZÓW

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: bnm » 08.01.2014, 00:04

pampalini lowca psow pisze:Jakie osiedla w Gdyni są za wisłą?
Wszystkie.

MG91
Posty: 23
Rejestracja: 25.11.2013, 23:29

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: MG91 » 08.01.2014, 00:33

UTYMAN pisze: Byliśmy w barwach tez w Gdansku i Sopocie i z waszej strony tez zero reakcji .
Jakoś sobie nie przypominam żeby ktoś Was tam widział

WigrySKS
Posty: 43
Rejestracja: 16.02.2013, 17:22

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: WigrySKS » 08.01.2014, 00:38

pampalini lowca psow pisze:Jakie osiedla w Gdyni są za wisłą?
W Gdyni nie uświadczysz kibiców Białej Gwiazdy. Ta flaga świadczy zapewne o tym, że kiedyś może i byli w Gdyni kibice Wisły ale obecnie trudno znaleźć nawet fanów Lechii na słynnych Karwinach, gdzie kiedyś było ich bardzo dużo. Flaga Wisły "Gdynia" ma chyba tylko za zadanie wkurwiać kibiców Arki, ale nie ma kompletnie pokrycia w rzeczywistości.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: htsk4 » 08.01.2014, 15:37

Wy za to jak są wakacje i wolne od szkoły to rozjeżdżacie się po całym Kraju i pozwalacie, żeby Ruch pochasał Wam po mieście i po miejskiej plaży - sorry musiałem :)))[/quote]

Byliśmy w barwach tez w Gdansku i Sopocie i z waszej strony tez zero reakcji .[/quote]
Ciekawe ,ciekawe rzeczy opowiadasz.Kiedy konkretnie Ruch Chorzów hasał sobie po Gdańsku i Sopocie?I jak rozumiem bez obecności policji?Odpowiedz,wszyscy się chętnie dowiemy.Nawet pierwsza wizyta Ruchu na plaży w Gdyni kilka lat temu(Ruchu było kolo 3 stówek,była właśnie w Gdyni,nie w Sopocie i Gdańsku.W Sopocie był za to Górnik Zabrze,który spotkał się z naszą reakcją.
Good Night Left Side

Smyru po jajkach
Posty: 121
Rejestracja: 19.11.2011, 12:06

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Smyru po jajkach » 08.01.2014, 15:45

dość powiedzieć,że nawet Polonia Bytom nie czuła się bezpiecznie na plaży w Gdynii na wyjeździe niby zgodowym:) a tu ktoś wypala,że Ruch sobie hasał po Gdański w barwach.
to tak jakby powiedzieć,że Zastal Z. Góra w ubiegły weekend też chodził w Gdańsku, przy Ergo Arenie w barwach :)
ech

MG91
Posty: 23
Rejestracja: 25.11.2013, 23:29

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: MG91 » 08.01.2014, 15:49

htsk4 pisze:Wy za to jak są wakacje i wolne od szkoły to rozjeżdżacie się po całym Kraju i pozwalacie, żeby Ruch pochasał Wam po mieście i po miejskiej plaży - sorry musiałem :)))
Byliśmy w barwach tez w Gdansku i Sopocie i z waszej strony tez zero reakcji .[/quote]
Ciekawe ,ciekawe rzeczy opowiadasz.Kiedy konkretnie Ruch Chorzów hasał sobie po Gdańsku i Sopocie?I jak rozumiem bez obecności policji?Odpowiedz,wszyscy się chętnie dowiemy.Nawet pierwsza wizyta Ruchu na plaży w Gdyni kilka lat temu(Ruchu było kolo 3 stówek,była właśnie w Gdyni,nie w Sopocie i Gdańsku.W Sopocie był za to Górnik Zabrze,który spotkał się z naszą reakcją.[/quote]
Mówisz, że Ruch w Gdyni był bez obecności policji?:)

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: htsk4 » 08.01.2014, 16:03

MG91 pisze:
htsk4 pisze:Wy za to jak są wakacje i wolne od szkoły to rozjeżdżacie się po całym Kraju i pozwalacie, żeby Ruch pochasał Wam po mieście i po miejskiej plaży - sorry musiałem :)))
Byliśmy w barwach tez w Gdansku i Sopocie i z waszej strony tez zero reakcji .
Ciekawe ,ciekawe rzeczy opowiadasz.Kiedy konkretnie Ruch Chorzów hasał sobie po Gdańsku i Sopocie?I jak rozumiem bez obecności policji?Odpowiedz,wszyscy się chętnie dowiemy.Nawet pierwsza wizyta Ruchu na plaży w Gdyni kilka lat temu(Ruchu było kolo 3 stówek,była właśnie w Gdyni,nie w Sopocie i Gdańsku.W Sopocie był za to Górnik Zabrze,który spotkał się z naszą reakcją.[/quote]
Mówisz, że Ruch w Gdyni był bez obecności policji?:)[/quote]
To ja jestem śledziem czy ty?:)Jakieś 3 stówki Ruchu na meczu z Arką kilka lat temu,ich pierwsza wizyta na pląży w Gdyni.Arka z tego co pamiętam wpuściła Ruch na swoje sektory,(mieli zakaz wyjazdowy czy Arka zakaz przyjmowania gości,nie pamiętam).
Good Night Left Side

vvvvvvvvvv
Posty: 76
Rejestracja: 07.01.2014, 17:45

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: vvvvvvvvvv » 08.01.2014, 21:08

Czy są jakieś znane cluby poza Gdańskiem i Gdynią gdzie bawi się sama Lechia bądz Arka ?

toperson
Posty: 6
Rejestracja: 26.11.2012, 19:25

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: toperson » 08.01.2014, 21:27

vvvvvvvvvv pisze:Czy są jakieś znane cluby poza Gdańskiem i Gdynią gdzie bawi się sama Lechia bądz Arka ?
A co to są "cluby" panie milicjancie ??

vvvvvvvvvv
Posty: 76
Rejestracja: 07.01.2014, 17:45

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: vvvvvvvvvv » 08.01.2014, 21:48

Chłopie luzuj bajere bo kur.. niebawem będzie strach zapytać o cokolwiek jak chcesz żebym był bardziej wiarygodny to Ci moge napisać KLUBY jeśli przez to będe mniej milicyjny heheh. Nowy rok myślałem że coś ludzie zmądrzeją no ale jak zawsze zawód... Pytanie jest nadal aktualne. Rozumiem że wszędzie się panoszom pieski ale nie popadajmy w absurd.

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: kmwtwpdk » 08.01.2014, 23:35

Sopot i club Sixty9

Marcin Plichta
Posty: 98
Rejestracja: 07.11.2013, 17:13
Lokalizacja: Amber Gold

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Marcin Plichta » 09.01.2014, 06:19

vvvvvvvvvv pisze:Chłopie luzuj bajere bo kur.. niebawem będzie strach zapytać o cokolwiek jak chcesz żebym był bardziej wiarygodny to Ci moge napisać KLUBY jeśli przez to będe mniej milicyjny heheh. Nowy rok myślałem że coś ludzie zmądrzeją no ale jak zawsze zawód... Pytanie jest nadal aktualne. Rozumiem że wszędzie się panoszom pieski ale nie popadajmy w absurd.

cytując kolegę wyżej,co to są "panoszom" panie milicjancie??

johny walkeR
Posty: 528
Rejestracja: 01.04.2011, 14:39

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: johny walkeR » 09.01.2014, 07:51

Jeden próbuje być bardziej kumaty i jp od drugiego:-) Chłopak zadał normalne pytanie a Ci wyjeżdżają od razu z milicją. Jakoś w temacie o GŚ były na takie tematy dyskusje i chłopaki z każdej ze stron mogli normalnie odpowiedzieć
W życiu piękne są tylko szpile

Marcin Plichta
Posty: 98
Rejestracja: 07.11.2013, 17:13
Lokalizacja: Amber Gold

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Marcin Plichta » 09.01.2014, 08:53

johny walkeR pisze:Jeden próbuje być bardziej kumaty i jp od drugiego:-) Chłopak zadał normalne pytanie a Ci wyjeżdżają od razu z milicją. Jakoś w temacie o GŚ były na takie tematy dyskusje i chłopaki z każdej ze stron mogli normalnie odpowiedzieć
Kolego, normalne pytanie?
Czy ja się pytam,gdzie przeważnie kibic Niebieskich jada na mieście? Czy interesuje mnie jaki odsetek Waszych kibiców chodzi do klubów nocnych w Katowicach? Czy jest mi mega niezbędna wiadomość, ile ostatnio z tych co byli w Gdańsku na wyjeździe to osoby, które słuchają muzyki trance? To są normalne pytania?
Po co komu wiedzieć,gdzie się bawimy,w jakiej pościeli śpimy itp. Co piątki chce poprzybijać na dyskotece czy o co chodzi?

vvvvvvvvvv
Posty: 76
Rejestracja: 07.01.2014, 17:45

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: vvvvvvvvvv » 09.01.2014, 09:25

hahahaa ja pier. nie wierze . Konspiracja chulsów pełną gebą. Może wprowadzić jakąś cenzure albo szyfr żeby nikt przez takie ważne info nie poszedł do ciupy? Chłopakom którzy mieli tu do mnie sapy proponuje zaopatrzyć się jeszcze w koszulki które macie w linku i życze takiej postawy w życiu nie na necie. [link] ... rint-1.jpg.

Pozdrawiam normalnych i sztywnych małolatów JP na 100%.

Marcin Plichta
Posty: 98
Rejestracja: 07.11.2013, 17:13
Lokalizacja: Amber Gold

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Marcin Plichta » 09.01.2014, 09:32

vvvvvvvvvv pisze:hahahaa ja pier. nie wierze . Konspiracja chulsów pełną gebą. Może wprowadzić jakąś cenzure albo szyfr żeby nikt przez takie ważne info nie poszedł do ciupy? Chłopakom którzy mieli tu do mnie sapy proponuje zaopatrzyć się jeszcze w koszulki które macie w linku i życze takiej postawy w życiu nie na necie. [link] ... rint-1.jpg.

Pozdrawiam normalnych i sztywnych małolatów JP na 100%.

a teraz zmienię nick i spróbuję w innym temacie zapytać.może jednak komendant mnie doceni

vvvvvvvvvv
Posty: 76
Rejestracja: 07.01.2014, 17:45

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: vvvvvvvvvv » 09.01.2014, 11:04

Marcin ale z Ciebie gaduła :)
Obrazek

.Ś.
Posty: 113
Rejestracja: 26.11.2009, 22:30

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: .Ś. » 09.01.2014, 20:09

vvvvvvvvvv pisze:Marcin ale z Ciebie gaduła :)
Obrazek
Zarejstrowałeś się błaźnie dwa dni temu, języka ojczystego w zupełności nie znasz, zaśmiecasz temat debilnymi pytaniami i jeszcze wrzucasz zdjęcie swojej panienki w tym temacie.

Rzeczywiście nie jesteś chyba milicjantem, tam nawet takich debili nie przyjmują.
Zmień forum - polecam zwierzątka.pl albo czemujestemtakimdebilem.com

Temat do wyczyszczenia przez admina.

walka_o_przetrwanie2
Posty: 205
Rejestracja: 23.08.2013, 20:11

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka_o_przetrwanie2 » 12.01.2014, 00:18


1968
Posty: 463
Rejestracja: 26.02.2007, 19:49
Lokalizacja: Toruń

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: 1968 » 19.01.2014, 00:30

Mam takie pytanie do kibiców obu drużyn z Trójmiasta - skąd wzięła się właściwie Lechia na Karwinach? Jaka jest geneza tego, że można tam było kiedyś spotkać kibiców Lechii, a nie jest to dzielnica granicząca przecież z Gdańskiem?
Toruńska Elana

WigrySKS
Posty: 43
Rejestracja: 16.02.2013, 17:22

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: WigrySKS » 19.01.2014, 02:01

1968 pisze:Mam takie pytanie do kibiców obu drużyn z Trójmiasta - skąd wzięła się właściwie Lechia na Karwinach? Jaka jest geneza tego, że można tam było kiedyś spotkać kibiców Lechii, a nie jest to dzielnica granicząca przecież z Gdańskiem?
Z tego co słyszałem od kibiców obu drużyn, właśnie do tej dzielnicy Gdyni przesiedlało się bardzo dużo mieszkańców Gdańska w okresie kiedy rozbudowywano Gdynię - a jak wiadomo Gdańsk to kibice Lechii i tak to się zaczęło.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: htsk4 » 19.01.2014, 09:23

1968 pisze:Mam takie pytanie do kibiców obu drużyn z Trójmiasta - skąd wzięła się właściwie Lechia na Karwinach? Jaka jest geneza tego, że można tam było kiedyś spotkać kibiców Lechii, a nie jest to dzielnica granicząca przecież z Gdańskiem?
Na początku lat 80 powstała w Gdyni nowa dzielnica-Karwiny,podzielona na 3 jednostki administracyjne.Mieszkania tam dostawali mieszkańcy całego trójmiasta,nie tylko Gdańska.Był to czas,gdy Lechia w kraju dzieliła i rządziła.Młodzi chłopacy,którzy przeprowadzili się wraz z rodzicami do Gdynii nadal byli lechistami,tyle,że mieszkańcami Gdynii.Bardzo szybko zdominowali całe osiedle,wychowując młodych jako lechistów.Była to niezła ekipa,która potrafiła wjeżdzać Arce na bilardy przy stacji na Wzgórzu.Potem nastała era skinheads,gdzie praktyznie 98%łysych to byli lechiśći.Był to czas,gdy na Lechię przez Gdynię potrafiło pojechac po 4 dyszki Lechii,oczywiście w barwach i w bojowym nastawieniu:).Był to czas ciągłych walk z sąsiednimi dzielnicami:DąbrówkaDąbrową,Kackiem ,Orłowem.Z walk tych lechiśći z Karwin głównie wychodzili zwycięsko.Gdzięś tak w połowie lat 90-tych,gdy do głosu w Trójmieśćie(i w Polsce) zaczęłą dochodzić Arka Lechia na Karwinach zaczęła podupadać.Zdarzały się wjazdy na osiedle całej Arki,jak i wjazdy na imprezy czy do domu.Z różnych przyczyn lechistów zaczęło ubywać,za to zaczęła dorastać żółto-niebieska młodzież,która potem dorosła.Obecnie,choć oczywiśćie nadal mieszkają tam lechiśći,to osiedle jest pod całkowitą kontrolą Arki.
Good Night Left Side

1968
Posty: 463
Rejestracja: 26.02.2007, 19:49
Lokalizacja: Toruń

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: 1968 » 19.01.2014, 10:02

Dzięki bardzo za wyjaśnienie, tego szukałem! Pzdr
Toruńska Elana

Peoes
Posty: 339
Rejestracja: 07.03.2011, 11:18
Lokalizacja: GB

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Peoes » 23.01.2014, 04:59

Nie wchodzić w linki w dwóch poprzednich komentarzach.
Ktoś w końcu zrobi porządek z tymi jełopami od tych zjebanych linków?
Moje wypowiedzi są oficjalnym stanowiskiem tylko i wyłącznie mojej osoby.

dziewiecdziesiat
Posty: 3
Rejestracja: 28.01.2014, 21:50

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: dziewiecdziesiat » 28.01.2014, 22:37

htsk4 pisze:
1968 pisze:Mam takie pytanie do kibiców obu drużyn z Trójmiasta - skąd wzięła się właściwie Lechia na Karwinach? Jaka jest geneza tego, że można tam było kiedyś spotkać kibiców Lechii, a nie jest to dzielnica granicząca przecież z Gdańskiem?
Na początku lat 80 powstała w Gdyni nowa dzielnica-Karwiny,podzielona na 3 jednostki administracyjne.Mieszkania tam dostawali mieszkańcy całego trójmiasta,nie tylko Gdańska.Był to czas,gdy Lechia w kraju dzieliła i rządziła.Młodzi chłopacy,którzy przeprowadzili się wraz z rodzicami do Gdynii nadal byli lechistami,tyle,że mieszkańcami Gdynii.Bardzo szybko zdominowali całe osiedle,wychowując młodych jako lechistów.Była to niezła ekipa,która potrafiła wjeżdzać Arce na bilardy przy stacji na Wzgórzu.Potem nastała era skinheads,gdzie praktyznie 98%łysych to byli lechiśći.Był to czas,gdy na Lechię przez Gdynię potrafiło pojechac po 4 dyszki Lechii,oczywiście w barwach i w bojowym nastawieniu:).Był to czas ciągłych walk z sąsiednimi dzielnicami:DąbrówkaDąbrową,Kackiem ,Orłowem.Z walk tych lechiśći z Karwin głównie wychodzili zwycięsko.Gdzięś tak w połowie lat 90-tych,gdy do głosu w Trójmieśćie(i w Polsce) zaczęłą dochodzić Arka Lechia na Karwinach zaczęła podupadać.Zdarzały się wjazdy na osiedle całej Arki,jak i wjazdy na imprezy czy do domu.Z różnych przyczyn lechistów zaczęło ubywać,za to zaczęła dorastać żółto-niebieska młodzież,która potem dorosła.Obecnie,choć oczywiśćie nadal mieszkają tam lechiśći,to osiedle jest pod całkowitą kontrolą Arki.



Nie odwiedzałem KIBICÓW.NET od lat kilku (5?). Zwyczajnie dupowate się zrobiło. Ale z ciekawości zajrzałem teraz. No i widzę temat Trójmiejski...
Więc witam i pozdrawiam.
Co do Karwin.
Dobrze zostało napisane.
Ja ze swojej strony mogę napisać tak (dla ewentualnych laików spoza Trójmiasta):
Pamiętacie jak się czekało kilkanaście lat na mieszkanie w Polsce? Człowiek czekał i mało w zasadzie ważne było gdzie wyląduje, byle było ów mieszkanie. Tak się działo z Karwinami w Gdyni. Moi znajomi czekali na takie mieszkanie. Mieszkali W Gdańsku, z rodzicami. Generalnie rodowici gdańszczanie. No i w końcu wybudowali osiedla. Wybudowali na Czełmie w Gdańsku i na Karwinach w Gdyni. Wybrali mieszkanie na Karwinach (bliżej pracy). Mnóstwo gdańszczan przeprowadziło się wówczas na Karwiny. Stąd ta Lechia - Karwiny. Witając na Karwinach nie można było zlekceważyć mnóstwa napisów na elewacjach chwalących Lechię. Ale I Bałtyk. Arka wtenczas generalnie tam nie istniała. W drugiej połowie lat 90', kiedy Arka lała wszystkich układ sił zmienił się. Arka zaczęła królować w Gdyni. Ale i część kibiców Lechii, po nabyciu komunalnego mieszkania w latach 80' po prostu wyprowadziła się w inne rejony Trójmiasta (jak moi znajomi) które były bliższe ich "widzi mi się". Zaś cały młody "narybek" żył już Arką. Choć przyznać trzeba, że ówczesne Karwiny mocno oponowały przed żółto-niebieskim opanowaniem.

dziewiecdziesiat
Posty: 3
Rejestracja: 28.01.2014, 21:50

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: dziewiecdziesiat » 28.01.2014, 22:55

GtWładzię pisze:
Foxx pisze: My o Arce wiedzieliśmy przed wyjazdem. Natomiast bluzgi zaczęły się dopiero na stadionie, przy dość dużym udziale niektórych zgodowiczów obu stron (Legii i Lechii). Gdy na dworcu pojawiło się około 150 gospodarzy i wydawało się, że będzie jazda, na nasze "Pogoń Szczecin!" odpowiedzieli "Wisła Kraków!" i to była wtedy "najostrzejsza" wymiana zdań :) Na stadionie było już inaczej, co nie zmieniło wspomnianych wyżej planów pomeczowych ;)

Obrazek

Arka siedziała/stała po lewej stronie od nas (patrząc od płyty boiska - jak na foto). Było szereg zabawnych, spontanicznych przyśpiewkowych "dialogów". W ekipie z Gdyni aktywny był wtedy pewien czarnoskóry osobnik. Jeden z najbardziej znanych wtedy legionistów zaintonował chyba hit spotkania: "murzyn, gamoniu - jeździłeś kiedyś na słoniu?!" :))) Młyn Lechii bluzgał nas, a łysi stojący za obwieszonym celtykami i konfederatkami płotem z drugiej strony sektora Arki (na prostej) bili brawo.

Takie czasy, warto było :)
tu jeszcze w uzupełnieniu postu Foxxa dwie fotki ze strony LG.

Na tej pierwszej ujęcie podobne do fotki F, na której widać po lewej stronie kibiców Legii podwójny kordon psów, który oddzielał ich od Arki właśnie.

Obrazek

Na drugiej natomiast trochę niewyraźniej ( inne ujęcie,tutaj sektor gości jest po prawej stronie ), widać w głębi jak razem z flagą na płocie kończy się sektor kibiców LG,a za blado żółtym rozdzieleniem sektorów bez flag siedzi właśnie Arka.

Obrazek


O ile pamiętam Arka weszła już podczas meczu. Z jednej strony nabity sektora Legii, sektor buforowy nabity przez Arkę no i reszta stadionu w biało-zielonych barwach. Tłok :) Że też do niczego nie doszło... Po meczu trochę ganianki. Stare Gwardie na browarach w Maxie...

dziewiecdziesiat
Posty: 3
Rejestracja: 28.01.2014, 21:50

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: dziewiecdziesiat » 28.01.2014, 23:17

walka_o_przetrwanie2 pisze:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=C_ng-d1mQVE[/youtube]



3.40 filmiku
Lechia Poświeciła trochę racami. Odpowiedź Arki natychmiastowa. Niestety sami siebie zadymili, tak, że guzik widzieli... Nie wiem skąd, nie wiem jak ale kiedy Kalkowski (co widać na filmie kłóci się z sędzią) dwójka kaskaderów wyłania się z kłębów dymu z dwoma flagami. Przebiegli przez całe boisko do młyna, owacyjnie przywitani i machali zdobyczami siedząc na płocie.

9.20
Lechia/Olimpia, mecz z Widzewem (1:7). Wkurw przez wynik. Milicja leci w stronę młyna. Powtórka z gumowymi? Połowa więc się zrywa w pizdu. Na okolicznych przystankach komunikacji miejskiej pałowanie i zawijanie. Dzielny opór za budynkiem Opery...

xAdams17
Posty: 11
Rejestracja: 12.12.2013, 22:29

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: xAdams17 » 11.02.2014, 23:27

W jakich okolicznościach Arka straciła flagę Rewy?

LGS
Posty: 39
Rejestracja: 10.01.2012, 21:01

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: LGS » 12.02.2014, 10:28

Co Ty chcesz wiedziec?Traca ja u siebie po meczu.

northpoland
Posty: 24
Rejestracja: 13.02.2014, 21:23

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: northpoland » 13.02.2014, 22:54

whitepow pisze:Może powiem 2 słowa nt. Żukowa (malutkie miasteczko) i Kartuz. Żukowo generalnie pustynia. Pare razy widziałem typków w barwach Lechii, w barwach Arki nikogo (jakiś typ chyba wydał jakieś vlepki ale to tyle). Kartuzy to w tej chwili Cartusia i FC Lechii. Czegoś takiego jak Arka w Kartuzach również nie ma (poza 1-2 zamazanymi wrzutami na jakiś ścianach). Jak ktoś wcześniej pisał, była ekstraklasa to może ktoś tam był ale tylko ze względów piłkarskich. Jakiejś zaciętej walki w Kartuzach w tej chwili nie ma. Panowie tatarak i ten no_to_niezle powinni wyłapać bana na łeb za farmazony. Banino (Lechia), Kolbudy (Lechia), Przywidz (Lechia), Chwaszczyno (Arka/Lechia) - Chociaż wszystko to to małe miejscowości.


Co ty gościu ćpiesz. Wszędzie takie głupoty wypisujesz, że powinni ci od razu bana dać o co sam prosisz za te farmazony.
Czy tu kiedykolwiek byłeś w Kartuzach albo okolicy? Byłeś w Chwaszczynie, albo gdzieś indziej poza oglądaniem tych miejscowości przez neta?
W Kartuzach przewagę ma Lechia, ale Arka choć w mniejszości jest tam obecna, co widać na gdyńskim stadionie. Gdzie ty w Chwaszczynie Lechię widziałeś? W Żukowie są widoczne 2 ekipy, ale nie ma się co dziwić, bo do Gdańska i Gdyni mają podobnie blisko.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wacek0099 i 159 gości