www.warhouse.pl

TRÓJMIASTO - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka__o_przetrwanie » 22.07.2016, 20:27

MR1 pisze:
makaron_gdansk pisze:
obiektywnyFAN pisze:a czyli nie ma FC Sopot ani na Lechii ani na Arce?
Jest po jednej i po drugiej stronie. Na meczach zarówno Arki jak i Lechii sa flagi SOPOT, po jednej stronie Żółto-Niebieskie, po drugiej Biało-Zielone jednak nigdy nie słyszałem nawet w plotkach aby Arka rządziła w Sopocie. Natomiast Lechia tak. Nie bez powodu to Lechia w Sopocie zbiera się na derby z Arką. Śląsk jak gra z Arką to tez zbiórka jest w Sopocie. Taka tradycja.
A czasem w 2001 albo 2002, jak Slask gral mecz w Gdyni, to zbiorka nie byla pod maxem? Pamietam, ze na tamtym meczu psy strzelaly z gumowych.
Wtedy zbiórka była pod maxem faktycznie.Mega banda wariatów pojechała spod maxa. A Lechia chyba właśnie w tym sezonie zaczynała od A-klasy.



Przemol
Posty: 20
Rejestracja: 05.10.2016, 22:44

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Przemol » 16.10.2016, 21:33

Wybrzeże ma jakaś "sportową" siłę ?

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: migiczne_wrota » 16.10.2016, 22:28

Przemol pisze:Wybrzeże ma jakaś "sportową" siłę ?
Nie.

Bocian Latający
Posty: 33
Rejestracja: 06.10.2016, 17:08

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Bocian Latający » 17.10.2016, 14:53

co do Wybrzeża, kiedyś pamiętam była tam grupa Gladiatorzy Północy, fajna ekipa, mieli swój pub na starówce, pamiętam robili sami piro i, że też interesowali się klimatami h, o ile dobrze pamiętam mieli się spotkać z Bałtykiem, a pojawiła się Lechia, czy oni po tamtej akcji przestali istnieć tzn Lechia wybiła im kibicowanie z głowy czy nadal działali? Co się ogólnie później z nimi działo?

login
Posty: 4
Rejestracja: 22.10.2013, 15:46

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: login » 18.10.2016, 09:21

Po tamtej akcji Lechia wybiła im z głowy ustawianie się z grupami piłkarskimi. Mogli działać tylko na żużlu jako Ultras Wybrzeże, ale i tak już się rozpadli.

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: 071 » 16.11.2016, 08:31

W tym sezonie zbiórkę mieliśmy również pod Maxem i stamtąd na SKM.
ŚLĄSK&MOTOR

Borys AG
Posty: 8
Rejestracja: 11.08.2016, 08:25

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Borys AG » 23.11.2016, 19:39

Beton miał farta
[link]

numerjeden
Posty: 4
Rejestracja: 22.11.2016, 17:48

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: numerjeden » 23.11.2016, 19:55

Borys AG pisze:Beton miał farta
[link]
Reprezentuj coś sobą miejąc nazwe swojego klubu w loginie. Chyba ze cała Arka sie pod tym tak chwalebnie podpisuje ?

Borys AG
Posty: 8
Rejestracja: 11.08.2016, 08:25

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Borys AG » 23.11.2016, 20:57

taaa, reprezentuj..........
c*** dufo co zarżnął kibica Arki - za zabójstwo nożem tylko półtora roku poprawczaka
to legenda lechujki i wasz bohater
więc nie opowiadaj bajeczek jacy to honorowi jesteście

ZaspiańskaBrygada
Posty: 7
Rejestracja: 14.08.2016, 00:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: ZaspiańskaBrygada » 23.11.2016, 21:51

Jeśli życzysz komuś śmierci,to jesteś debilem lub socjopatą.
Prywatne opinie.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: htsk4 » 24.11.2016, 06:03

Borys AG pisze:Beton miał farta
[link]
A gdyby stało się tak, jak pewnie chciałbyć,że ten pociąg by go nieprzytomnego przejechał.21.22.24 lata,to wiek śledzi.Trzy zmarnowane życia młodych chłopaków długim wyrokiem,życiowy dramat dla tych chłopaków i ich rodzin.Dramat rodziny potencjalnie przejechanego.Dramat tak naprawdę wielu osób-ale ty pewnie cieszyłbyś się,że beton nie miał farta.Jesteś bardzo młody albo bardzo głupi.Z mojej strony koniec tematu.
Good Night Left Side

nieogar_nieogar
Posty: 39
Rejestracja: 14.06.2016, 22:00

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: nieogar_nieogar » 24.11.2016, 14:12

totalnie bez spiny bo widzę że jedynie w temacie Trójmiasta jest normalnie...

przeglądałem strony z artykułami dotyczącymi awantury na Grabiszyńskiej z 2003 i wywiało mnie na tą stronę:

http://www.arkowcy.pl/artykul/4764/sp-mari.html

w komentarzach pod artykułem natknąłem się na takie coś:

"3.IV.2003, 21:22 Kondolencje od kibiców Lechii Gdańsk. Wszystkim kibicom i sympatykom Arki Gdynia, a zwłaszcza rodzinie tragicznie zmarłego Mariusza, chcemy złożyć słowa serdecznego współczucia z powodu bezsensownej śmierci młodego człowieka. Nigdy nie popieraliśmy i nie pogodzimy się z taką formą rozwiązywania wzajemnych animozji, bo nie ma różnicy pomiędzy kibicem Arki czy Lechii, ważny jest i liczy się tylko człowiek. W tych trudnych dla Was chwilach łączymy się Wami w bólu i smutku...
Dufo - Lechia Gdańsk"

wiadomo, starsi to kultura (co można zauważyć nawet tutaj w temacie trójmiejskim) i napinać się nie będą, ale Dufo to nie ten sam Dufo który zabił kosą kibica Arki?

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: migiczne_wrota » 24.11.2016, 15:05

A dla mnie to śmiechu warte. Kondolencje, 3majcie się itd... Jak padał ktoś z Wisły, to w Gdyni poszczani ze szczęścia, na trybunach i na ulicy... Jak padał ktoś z Cracovi lub z Arki albo ktoś bezpośrednio/pośrednio z nimi związany to były teksty z ręki Wiślaka to "a ta Wisła tak i owaka" "pomścimy" itd. To jak to jest. Jak ginie swój to balujemy, a jak ginie nasz to wtedy "liczy się człowiek" "RIP" itd? Żeby nie było, że popieram zarzynanie tasakami. ABSOLUTNIE NIE!

numerjeden
Posty: 4
Rejestracja: 22.11.2016, 17:48

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: numerjeden » 24.11.2016, 17:39

Borys AG pisze:taaa, reprezentuj..........
c*** dufo co zarżnął kibica Arki - za zabójstwo nożem tylko półtora roku poprawczaka
to legenda lechujki i wasz bohater
więc nie opowiadaj bajeczek jacy to honorowi jesteście
Wasz bohater? Honorowi jestescie ? Nie jestem za Lechią.
i napisz mi gdzie "opowiedzialem" o jakiejkolwiek kwestii honoru ?

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka__o_przetrwanie » 24.11.2016, 18:22

Borys AG pisze:Beton miał farta
[link]
Akcja raczej bez podtekstów kibicowskich. Ci klienci podobno mega zrobieni sadzili tam do każdego ale bez żadnych okrzyków kibicowskich. Riki tiki narkotyki.

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: PCHLG » 24.11.2016, 20:09

nieogar_nieogar pisze:totalnie bez spiny bo widzę że jedynie w temacie Trójmiasta jest normalnie...

przeglądałem strony z artykułami dotyczącymi awantury na Grabiszyńskiej z 2003 i wywiało mnie na tą stronę:

http://www.arkowcy.pl/artykul/4764/sp-mari.html

w komentarzach pod artykułem natknąłem się na takie coś:

"3.IV.2003, 21:22 Kondolencje od kibiców Lechii Gdańsk. Wszystkim kibicom i sympatykom Arki Gdynia, a zwłaszcza rodzinie tragicznie zmarłego Mariusza, chcemy złożyć słowa serdecznego współczucia z powodu bezsensownej śmierci młodego człowieka. Nigdy nie popieraliśmy i nie pogodzimy się z taką formą rozwiązywania wzajemnych animozji, bo nie ma różnicy pomiędzy kibicem Arki czy Lechii, ważny jest i liczy się tylko człowiek. W tych trudnych dla Was chwilach łączymy się Wami w bólu i smutku...
Dufo - Lechia Gdańsk"

wiadomo, starsi to kultura (co można zauważyć nawet tutaj w temacie trójmiejskim) i napinać się nie będą, ale Dufo to nie ten sam Dufo który zabił kosą kibica Arki?
Ten sam, ale ponoć bardzo tego żałował i tłumaczył się że zrobił to w samoobronie. Na pewno nie pomogło śledziowi że był pod wpływem alkoholu.

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: migiczne_wrota » 24.11.2016, 20:44

walka__o_przetrwanie pisze:
Borys AG pisze:Beton miał farta
[link]
Akcja raczej bez podtekstów kibicowskich. Ci klienci podobno mega zrobieni sadzili tam do każdego ale bez żadnych okrzyków kibicowskich. Riki tiki narkotyki.
No ale media napisały, a jak wiemy, media "nie" kłamią...

vixer
Posty: 78
Rejestracja: 09.12.2011, 21:57

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: vixer » 24.11.2016, 20:56

Cytat:
- Jak żyjesz ze świadomością, że zabiłeś człowieka ?
- Nie zabiłem z premedytacją. To była bójka, a sytuacja jaka się wytworzyła była jednoznaczna, Ja albo oni. Nie jestem najemnikiem, nie zależy mi na zabijaniu ludzi tylko dlatego, że kibicują innej drużynie. Każdy z nas, gdy był młody czuł potrzebę bycia silnym i na swój sposób się realizował. Dla tych którzy wybrali stadion sprawa jest prosta. O wartości człowieka decyduje ilość bójek w których uczestniczył, ich wynik. Ci starsi, odważniejsi są wzorami do naśladowania. Ja także miałem swoich idoli. Wtedy biłem, gdy ktoś mi ubliżył lub naśmiewał się z Lechii. Jednak nigdy bez przyczyny. Feralnego dnia piliśmy alkohol. Jakieś 50 metrów od nas dwóch gości zaczęło krzyczeć Arka, Arka. Sprowokował ich do tego szalik na szyi kolegi oraz moja koszulka w barwach klubowych Lechii. Chwilę później zmienili płytę i zaczęli wywrzaskiwać Lechia ch...je. Ruszyłem, by ich uciszyć. Wywiązała się szarpanina. Na okrzyki zza górki wyszło jeszcze 4 typków. Wszyscy byli starsi ode mnie o jakieś 10 lat. Ja miałem wówczas niecałe 17. Spanikowałem, wyciągnąłem nóż. Myślałem, że się przestraszą, lecz oni na ten widok wpadli w furię. Wtedy myślałem, by wyjść z tej awantury cało. Tamci czuli się silni, byli w grupie. Jeden z nich skoczył na mnie. Była to ostania rzecz jaką zrobił w życiu. W zamieszaniu zacząłem uciekać słysząc za sobą okrzyki
„ ten w biało- zielonej koszulce to morderca ”. Złapał mnie patrol ZOMO.

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: htsk4 » 24.11.2016, 20:58

PCHLG pisze:
nieogar_nieogar pisze:totalnie bez spiny bo widzę że jedynie w temacie Trójmiasta jest normalnie...

przeglądałem strony z artykułami dotyczącymi awantury na Grabiszyńskiej z 2003 i wywiało mnie na tą stronę:

http://www.arkowcy.pl/artykul/4764/sp-mari.html

w komentarzach pod artykułem natknąłem się na takie coś:

"3.IV.2003, 21:22 Kondolencje od kibiców Lechii Gdańsk. Wszystkim kibicom i sympatykom Arki Gdynia, a zwłaszcza rodzinie tragicznie zmarłego Mariusza, chcemy złożyć słowa serdecznego współczucia z powodu bezsensownej śmierci młodego człowieka. Nigdy nie popieraliśmy i nie pogodzimy się z taką formą rozwiązywania wzajemnych animozji, bo nie ma różnicy pomiędzy kibicem Arki czy Lechii, ważny jest i liczy się tylko człowiek. W tych trudnych dla Was chwilach łączymy się Wami w bólu i smutku...
Dufo - Lechia Gdańsk"

wiadomo, starsi to kultura (co można zauważyć nawet tutaj w temacie trójmiejskim) i napinać się nie będą, ale Dufo to nie ten sam Dufo który zabił kosą kibica Arki?
Ten sam, ale ponoć bardzo tego żałował i tłumaczył się że zrobił to w samoobronie. Na pewno nie pomogło śledziowi że był pod wpływem alkoholu.
Nie ponoć, tylko, po prostu żałował,i to bardzo.Kiedy to się stało,Tadeusz mial niecałe 17 lat,ten co zginął 29.Oto co sam mówił,po latach, w jednym z wywiadów"- No niestety. Zdarzenie, o które pewnie chcecie spytać wywarło duże piętno na moim życiu. Wracaliśmy w kilka osób z meczu Lechii i na gdańskiej Zaspie, mojej dzielnicy, usłyszeliśmy z ust o wiele starszych ludzi okrzyki w stylu "Arka Gdynia, Lechia chuje". Podeszliśmy do nich, no i wiadomo, jak to w takich sytuacjach... Od słowa do słowa, złapaliśmy się za klapy, szarpanina. Za chwilę ci goście zaatakowali nas tzw. "tulipanami". My w tym momencie odskoczyliśmy, wyjąłem nóż... Jeden z nich, chyba najbardziej pijany, skoczył na mnie, nie trafił mnie w głowę, nadział się na ostrze... Niestety tak wyszło, nie chciałem zabić tego człowieka, nigdy nie przyświecał mi taki cel. Nie zrobiłem tego z premedytacją. Wszystko to przez nasze wzburzenie, że ktoś na naszej dzielnicy krzyczy "Arka Gdynia". Poniosło mnie, do tego wpływ alkoholu. Ten człowiek zmarł na stole operacyjnym po dwóch godzinach, przez wykrwawienie. Miał ok. 2,5 promila alkoholu we krwi, co przyczyniło się do szybszego wykrwawienia. Żałuję, że tak się stało, ale myślę, że swoje odpokutowałem i dzisiaj jestem innym człowiekiem".
Good Night Left Side

tetteh
Posty: 151
Rejestracja: 07.10.2013, 14:36

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: tetteh » 24.11.2016, 21:16

Jeden anonimowy troll rozpetal gownoburze z gownoartykulu.

Pewnie "ide w gory", "jp90%" lub inny internetowy karaczan.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Polish Power » 24.11.2016, 22:49

Czy Ś.P. Dufo siedział za ożenienie tej kosy Arkowcowi ?

nieogar_nieogar
Posty: 39
Rejestracja: 14.06.2016, 22:00

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: nieogar_nieogar » 24.11.2016, 23:32

Polish Power pisze:Czy Ś.P. Dufo siedział za ożenienie tej kosy Arkowcowi ?
a ja dodałbym jeszcze pytanie o Wiślaka który zadał śmiertelny cios Mariemu w 2003 roku - siedział za swój czyn?

__________
Posty: 53
Rejestracja: 29.08.2011, 14:00

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: __________ » 25.11.2016, 00:38

"Kibic" rzeki dostał dziesionę, czy przesiedział całość, czy wyskoczył za dobre sprawowanie wcześniej, nie jestem pewien.

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: PCHLG » 25.11.2016, 18:48

Napisałem ponoć, bo nigdy z nim o tym nie rozmawiałem, ani nie byłem świadkiem takiej rozmowy.

Mlodzieniec
Posty: 2
Rejestracja: 25.11.2016, 19:46

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Mlodzieniec » 25.11.2016, 20:05

Witam
Mam pytanie do kibicow bautyku G czym kierowalisce sie biorac do ekipy H ciapka armenca czeczena czy kim on tam jest w kazdym badz razie teroryste rozumiem wrog w miesce sraka w gaciach no ale kur . Walczymy z capakami kazda ekipa w Polsce cisnienie na ciapkow tylko wy w ekipy H macie ciapka zenada i wstyd

Obserwator93
Posty: 10
Rejestracja: 10.08.2016, 00:44

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Obserwator93 » 25.11.2016, 22:38

Mlodzieniec pisze:Witam
Mam pytanie do kibicow bautyku G czym kierowalisce sie biorac do ekipy H ciapka armenca czeczena czy kim on tam jest w kazdym badz razie teroryste rozumiem wrog w miesce sraka w gaciach no ale kur . Walczymy z capakami kazda ekipa w Polsce cisnienie na ciapkow tylko wy w ekipy H macie ciapka zenada i wstyd
Ormianie to nie ciapaki, sa tak samo chrześcijanami jak my, wiec nie myl bezmózgi kretynie ciapakow z Ormianami. To tak jak mylić Polaków z Ukraińcami.
A walczyć to Ty walczysz. W Tibii

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: nisc » 25.11.2016, 23:13

Obserwator93 pisze:
Mlodzieniec pisze:Witam
Mam pytanie do kibicow bautyku G czym kierowalisce sie biorac do ekipy H ciapka armenca czeczena czy kim on tam jest w kazdym badz razie teroryste rozumiem wrog w miesce sraka w gaciach no ale kur . Walczymy z capakami kazda ekipa w Polsce cisnienie na ciapkow tylko wy w ekipy H macie ciapka zenada i wstyd
Ormianie to nie ciapaki, sa tak samo chrześcijanami jak my, wiec nie myl bezmózgi kretynie ciapakow z Ormianami. To tak jak mylić Polaków z Ukraińcami.
A walczyć to Ty walczysz. W Tibii
Dokładnie,tak samo jak chrzescijanscy od 2000 lat Arabowie z Syrii, Iraku,Palestyny, Libanu,Etiopczycy,Koptowie itp...bezmozgi kretynie....nie myl ich
TYBET JEST SERBSKI

Obserwator93
Posty: 10
Rejestracja: 10.08.2016, 00:44

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Obserwator93 » 26.11.2016, 00:29

nisc pisze:
Obserwator93 pisze:
Mlodzieniec pisze:Witam
Mam pytanie do kibicow bautyku G czym kierowalisce sie biorac do ekipy H ciapka armenca czeczena czy kim on tam jest w kazdym badz razie teroryste rozumiem wrog w miesce sraka w gaciach no ale kur . Walczymy z capakami kazda ekipa w Polsce cisnienie na ciapkow tylko wy w ekipy H macie ciapka zenada i wstyd
Ormianie to nie ciapaki, sa tak samo chrześcijanami jak my, wiec nie myl bezmózgi kretynie ciapakow z Ormianami. To tak jak mylić Polaków z Ukraińcami.
A walczyć to Ty walczysz. W Tibii
Dokładnie,tak samo jak chrzescijanscy od 2000 lat Arabowie z Syrii, Iraku,Palestyny, Libanu,Etiopczycy,Koptowie itp...bezmozgi kretynie....nie myl ich
Następny historyk z d***.
Chrześcijaństwo w Armenii jest starsze niż chrześcijaństwo w Polsce, a Armenia jest w 98% chrześcijańska

Mlodzieniec
Posty: 2
Rejestracja: 25.11.2016, 19:46

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Mlodzieniec » 26.11.2016, 05:21

Polska dla Polakow przez takie zachowanie zrobicie nam tu holandie anglie czy niemcy dlamnie to obraza dla barw ale wasza merytoryka wasz klub wasze zasady. LECH&ARKA

Falls
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Falls » 26.11.2016, 09:28

Uuuu...ostro : )
Oczywiście z nie ma co dyskutować na temat "ciapatości" Ormian z młodzieńcem ponieważ wiek może być przeszkodą w logicznym myśleniu.
Proponowałbym młodzieńcowi zerknąc do kart historii i zapoznać się choćby z Genocydem, Arką Noego oraz tematem Górskiego Karabachu.
Co do ciekawostek dodam jeszcze, że my, wjazd do Armenii mamy całkowicie bezwizowy natomiast po zmianach w naszym rządzie najtrudniejszą placówką do zdobycia wizy dla Ormian jest oczywiście ambasada Polski.
Zatem jak chcesz zacząć walkę z islamem we własnym zakresie to proponuje pomagać tym "ciapakom" ile tylko możesz.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: nisc » 26.11.2016, 11:48

Pozostaje się zgodzić z przedmówcą (po raz kolejny) oraz pochwalić religijną tolerancję (promieniującą z powyższych postów jak jutrzenka poranna) dla w 100% heretyckiego zdaniem Watykanu Apostolskiego Kościoła Armeńskiego - jeśli już wspominamy o tureckim ludobójstwie popełnionym na Ormianach nie wypada wręcz nie wspomnieć o najazdach błogosławionych przez papieża krzyżowców na chrześcijańską Armenię w XII-XIII wieku...
TYBET JEST SERBSKI

marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: marrrek » 26.11.2016, 13:30

Panowie spokój to nie temat o religii . Błagam merytorycznie a nie gdzie ktos miał ciapatego ,albo nie miał.We francji to bym jeszcze zrozumiał ;)

pcpro
Posty: 18
Rejestracja: 10.03.2007, 19:34
Lokalizacja: zewsząd

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: pcpro » 26.11.2016, 13:57

Mlodzieniec pisze:Witam
Mam pytanie do kibicow bautyku G czym kierowalisce sie biorac do ekipy H ciapka armenca czeczena czy kim on tam jest w kazdym badz razie teroryste rozumiem wrog w miesce sraka w gaciach no ale kur . Walczymy z capakami kazda ekipa w Polsce cisnienie na ciapkow tylko wy w ekipy H macie ciapka zenada i wstyd
Nie będę się za bardzo czepiał nowo zalogowanego , ale pisz chłopie nazwy klubów tak jak one brzmią i z dużej litery!!!!

marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: marrrek » 26.11.2016, 14:52

pcpro pisze:
Mlodzieniec pisze:Witam
Mam pytanie do kibicow bautyku G czym kierowalisce sie biorac do ekipy H ciapka armenca czeczena czy kim on tam jest w kazdym badz razie teroryste rozumiem wrog w miesce sraka w gaciach no ale kur . Walczymy z capakami kazda ekipa w Polsce cisnienie na ciapkow tylko wy w ekipy H macie ciapka zenada i wstyd
Nie będę się za bardzo czepiał nowo zalogowanego , ale pisz chłopie nazwy klubów tak jak one brzmią i z dużej litery!!!!
Jak czytam w wiekszosci nowozalogowanych (oprocz siebie he he ,ale ja stary wyjadacz jestem ) to mi sie niedobrze robi.Szanujmy sie,a będzie co poczytac.

Falls
Posty: 98
Rejestracja: 06.03.2007, 14:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Falls » 26.11.2016, 14:53

nisc...łyżka dziegciu być musi ; ) ale te zajęcia z historii musiałem opuścić ponieważ według mnie Armenia była w tym czasie pod panowaniem tureckim i wyprawy krzyżowe kierowane były przeciw nim...nieważne

Jeszcze jedna mała offtopowa historia (notabene z Trójmiasta) o mentalności Ormian, ciapakach i europejskiej poprawności politycznej która mam nadzieję zamknie temat.

Akcja dzieje się kilka lat wstecz w jednej z ...hmm...modnych trójmiejskich knajp. Wchodzę z Ormianiem, siadamy przy stoliku i czekamy na kelnera. Na nieszczęście (obu) do stolika podchodzi młodzieniec : ) metroseksualny (czy nie wiem jak to teraz się poprawnie nazywa...w każdym razie z dekoltem prawie do pępka, modne włoski na boczek, rurki itp.) i głosem zniewieściałego kastrata wita w restauracji i wręcza kartę. Ormianin (starszej daty) nie zna języka polskiego ale patrzy na tego ufoka z oczami jak pięciozłotówki i pyta łamaną angielszczyzną czy to kelner czy kelnerka. Gdy okazało się, że to ponoć płeć męska, prosi ponownie łamanym angielskim o zmiane kelnera na "someone normal" : ) Kelner prawie z płaczem (i typowym kobiecym fochem) idzie do prawdopodobnie, kierowniczki sali i skarży. Ta wzywa chyba właściciela (lekki byczek) po czym stoją przez chwilę przy barze i rozmawiają co robić. Rozmowa odbywa się po naszemu więc mogę spokojnie przekazywać gościowi o burzliwej dyskusji. Słyszę, że nazywają nas arabami zakłądając, że nic nie rozumiemy (podobnie jak powyższy obrońca polskości zakładając, że ktoś niewyglądający na Polaka to ciapak). Gość robi lekko pół groźną minę do właściciela.
W końcu właściciel się łamie. Mówi kierowniczce sali, żeby dała kogoś innego bo potem nie chcą mieć jakiś problemów z dyskryminacją i ku rozpaczy niedoszłego kelnera każe mu iść założyć coś na siebie. My za to dostajemy najładniejszą kelnerkę : )
Także...
Niedoszłe ciapaki vs metrohomo 1:0

Sorry marrrek ale czuję się w obowiązku reagować na głupoty

Trójmiasto - kibicowsko start...

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.11.2016, 17:21

nisc pisze:Pozostaje się zgodzić z przedmówcą (po raz kolejny) oraz pochwalić religijną tolerancję (promieniującą z powyższych postów jak jutrzenka poranna) dla w 100% heretyckiego zdaniem Watykanu Apostolskiego Kościoła Armeńskiego - jeśli już wspominamy o tureckim ludobójstwie popełnionym na Ormianach nie wypada wręcz nie wspomnieć o najazdach błogosławionych przez papieża krzyżowców na chrześcijańską Armenię w XII-XIII wieku...
Takie to były najazdy, że
"Wśród dobrych rzeczy, jakie Ormianie uczynili na rzecz kościoła i świata chrześcijańskiego, należy szczególnie podkreślić ich zasługi w czasach, gdy chrześcijańscy władcy i wojownicy wyprawili się, aby odzyskać Ziemię Świętą. Nie było bowiem drugiego takiego ludu ani narodu, który z takim zapałem, entuzjazmem i wiarą śpieszyłby krzyżowcom z pomocą. w czasie świętej wojny Ormianie dostarczali koni, prowiantu i służyli jako przewodnicy, a także towarzyszyli wojownikom z wielką odwagą i lojalnością."
Na dodatek z dużą ciekawością czekam na info dotyczące tego która krucjata dotarła na tereny Armenii.

waclaw.buszek
Posty: 47
Rejestracja: 22.11.2016, 23:58

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: waclaw.buszek » 26.11.2016, 17:37

i tu się muszę zgodzić z pepsi arena, napisał dobrze,Armenia i turcy zawsze mieli na pieńku
Byliśmy Jesteśmy Będziemy!!!! POLONIA WARSZAWA

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: rick.k » 26.11.2016, 19:50

Kibicom Lechii należy na swój sposób współczuć ponieważ prezydent Gdańska mocno wychodzi przed szereg głównego nurtu i chce zainstalować w Gdańsku armię opalonych przybyszów w imię poprawności politycznej. Na szczescie prokuratura dobiera mu się do d*** więc może nie zdążyć :)

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: nisc » 26.11.2016, 20:22

jestesmywaszastolica pisze:
nisc pisze:Pozostaje się zgodzić z przedmówcą (po raz kolejny) oraz pochwalić religijną tolerancję (promieniującą z powyższych postów jak jutrzenka poranna) dla w 100% heretyckiego zdaniem Watykanu Apostolskiego Kościoła Armeńskiego - jeśli już wspominamy o tureckim ludobójstwie popełnionym na Ormianach nie wypada wręcz nie wspomnieć o najazdach błogosławionych przez papieża krzyżowców na chrześcijańską Armenię w XII-XIII wieku...
Takie to były najazdy, że
"Wśród dobrych rzeczy, jakie Ormianie uczynili na rzecz kościoła i świata chrześcijańskiego, należy szczególnie podkreślić ich zasługi w czasach, gdy chrześcijańscy władcy i wojownicy wyprawili się, aby odzyskać Ziemię Świętą. Nie było bowiem drugiego takiego ludu ani narodu, który z takim zapałem, entuzjazmem i wiarą śpieszyłby krzyżowcom z pomocą. w czasie świętej wojny Ormianie dostarczali koni, prowiantu i służyli jako przewodnicy, a także towarzyszyli wojownikom z wielką odwagą i lojalnością."
Na dodatek z dużą ciekawością czekam na info dotyczące tego która krucjata dotarła na tereny Armenii.
1097 wrzesień Tankred najeżdża ormiańską Cylicję
1100 Bohemund j/w
1109-1110 ponownie Tankred j/w
1105-1106 armeńska rewolta w Edessie przeciwko rządom Franków i prześladowaniu kościoła armeńskiego
c.1132-1137 brat cesarza Bizancjum Leon interweniuje po stronie Ormian w celu wyrzucenia krzyżowców, którzy w 1127 roku zajęli armeńskie zamki Tarsus, Adana i Mamistra

dalej?
TYBET JEST SERBSKI

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: migiczne_wrota » 26.11.2016, 21:06

Dobra skończcie pierdolić kocopoły bo to nie temat o jakiś brudasach tylko Trójmiasto - kibicowsko.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcinooi, Miolnir, roman71 i 248 gości