www.warhouse.pl

TRÓJMIASTO - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 22.11.2019, 08:14

Zaszeregowanie, stopień, funkcja i przydzielone przez przełożonych zadania dla "pD" pozostaną zapewne tajne, ale sekcja lechistów z Nowego Targu mogłaby spróbować ustalić, co łączy bertolda z ubekiem, tadeuszem kittel'em.

[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info



nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: nrth » 22.11.2019, 08:22

To stwierdzenie "dobrze wiesz" to taki sprytny zabieg żebym nawet nie musiał przytakiwać tylko żeby od razu było wiadomo że masz rację?
Dyskusje na tym forum dotyczą szerokiego tematu kibicowania, nikt tutaj się raczej nie zagłębia w życiorysy poszczególnych osób.
Jeśli mam z kimś pisać o tym ile kamieni rzucił Jeziorak w Górnika Wałbrzych to mało mnie interesuje postać dyskutująca.
Jeśli jednak ktoś chce (kompletnie nie wiem czemu tak w ogóle) rozliczać tu publicznie jakieś konkretnie wskazane osoby to mocno wzbudza ciekawość kim sam jest.
Mając taką wiedzę mozemy sobie podyskutować na priv, powyjaśniać pewne kwestie, chociaż na pewno z pkt widzenia ogólu a nie jakichś konkretnych person jak tu żadasz nie wiem czemu. Z tym że tak jak napisąlem, transparentność jest wymagana bo bez urazy ale z kurwą o moralności, zeby użyć tak drastycznego porównania, mi by się np nie chciało toczyć dysput.
za kim jestes?

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 22.11.2019, 09:54

"- Ten reportaż w programie „Superwizjer” w TVN przejdzie do historii polskiego dziennikarstwa. Ekipa Bertolda Kittela po kilkunastu minutach pokazywania morderstw, pobić oraz nazistowskich imprez, ogłasza: „Dokumentując działalność Olgierda L. i jego żołnierzy docieramy do pochodzącego z 2017 roku nagrania ze spotkania przestępców z urzędującą premier Beatą Szydło”. Uściślijmy, że reporterzy TVN „docierają” do filmiku za pomocą…. Facebooka, gdzie umieścił go jeden z członków grupy motocyklowej. Motocykliści ci – jak dowodzi TVN, gangsterzy - w 2017 r. pomagali ofiarom koszmarnej wichury w miejscowości Rytel. Tam też pojawiła się pani premier, ściskając ręce wolontariuszom, pomagającym potrzebującym. Tak wyglądało owo kilkusekundowe „spotkanie” z gangsterami – pisze dla portalu Niezależna.pl Piotr Lisiewicz.
Co ciekawe, ówczesne relacje antyrządowych mediów były przychylne dla motocyklistów i rzecz jasna nieprzychylne dla rządu. Portal NaTemat.pl Tomasza Lisa pisał entuzjastycznie: „Mieszkańcy, sołtys, strażacy i motocykliści z całego kraju oddają krew”. Motocykliści byli OK, niedobry miał być rząd, który pomagał za słabo i nieudolnie.

(...)

Pasek dyrektora i tył sutanny księdza

Wartość poznawcza reportażu TVN jest nie do przecenienia. Oto dzięki „Superwizjerowi” cała Polska mogła dowiedzieć się wczoraj, jak wygląda pasek od spodni dyrektora Muzeum II Wojny Światowej Karola Nawrockiego oraz tył czarnej sutanny salezjanina, księdza Jarosława Wąsowicza!

Od paru miesięcy dochodziły do mnie sygnały, że Bertold Kittel szykuje reportaż demaskujący kibiców Lechii Gdańsk. Jak twierdzą niektórzy, początkowo miał on służyć głównie atakowi na dyrektora muzeum, o które trwał publiczny spór.

Okoliczności zbierania materiału zakrawały na groteskę. Oto do salezjanina, księdza Jarosława Wąsowicza, organizatora pielgrzymek kibiców na Jasną Górę, Bertold Kittel (na oko osobiście) podszedł znienacka w lipcu w … Wilnie, gdzie ksiądz pielgrzymował do Ostrej Bramy. Miał plecak, ubrany był w czapkę z daszkiem i ciemne okulary. Zapytał księdza, czy zna wymienionego z nazwiska kibica Lechii Gdańsk, według TVN - przestępcę. Ksiądz nazwiska nie zna, więc dopytuje się:
- To kibic jakiś, tak? Osobiście go nie znam.

Z kolei dr Karolowi Nawrockiemu pytania zadał podobne pytanie podczas naukowej konferencji.
- To proszę mi przypomnieć, kto to jest? – odpowiedział dyrektor.
Nazwisko pada jeszcze raz.
- Tak jak pan rzucił, to nie… – zastanawia się zaskoczony Nawrocki.

Obaj panowie są osobami publicznymi, dziennikarze mają ich telefony, umówienie się z nimi na rozmowę nie jest żadnym kłopotem. Obaj od wielu lat kibicują gdańskiej Lechii i z tonu ich wypowiedzi wynika, że trochę wstydzą się, iż nie kojarzą osoby, które ma być ważnym kibicem według dziennikarza. Jeszcze ktoś pomyśli, że zadzierają nosa…

W reportażu TVN zamiast twarzy pokazany zostanie pasek od spodni dyrektora i tył sutanny księdza, co ma być sugestią, że informacje zostały pozyskane w jakichś tajemniczych okolicznościach. Może wstydzą się swoich związków z kibolami? – ma zrozumieć widz.

Otóż obaj „podejrzani” wcześniej złożyli już obszerne wyjaśnienia na temat owych niebezpiecznych związków. Mam je w domu na półce. Ksiądz Jarosław Wąsowicz, jednocześnie historyk, jako osobnik szczególnie niebezpieczny najpierw złożył zeznania na ponad 300 stron i wydał je w książce zatytułowanej „Biało-zielona Solidarność”. Później wspólne zeznania obu historyków znalazły się w liczącej 220 stron książce „Wielka Lechia moich marzeń”.

Jak kibol „Adams” pisał wstęp do książki ks. Wąsowicza

Księdza ma obciążać zdjęcie. Nienowe, wielokrotnie publikowane przez Gazetę Wyborczą. Oto po pogrzebie „Łupaszki”, w miejscu publicznym, do popularnego księdza podeszła grupa kibiców Lechii, by zrobić sobie z nim zdjęcie. Zdaniem GW i TVN jeden z nich to gangster. I to koniec dowodów na niebezpieczne związki księdza.

A może jednak nie koniec? Na księdza jest jeszcze jeden hak. Wstęp do jego książki napisał znany na Lechii kibol o ksywie „Adams”. Kim jest „Adams”? O tym za chwilę.

Z kolei dyrektor Nawrocki upamiętniając polskich bohaterów współpracuje z szanowanym powszechnie kibicem Lechii „Milanem”, za komuny zaangażowanym w działalność podziemną. A „Milan” zna z trybun Lechii wspomnianego przestępcę, którego nie znają ksiądz ani dyrektor. I to znów koniec dowodów.

Gdybym był Bertoldem Kittelem, to dalej pociągnąłbym to śledztwo. Mój tekst brzmiałby mniej więcej tak:

„Bóg, Honor, Ojczyzna” – taki napis widnieje na szaliku Lechii Gdańsk zawieszonym na szyi kibola o ksywie „Adams”. „Adams” na zdjęciu, do którego dotarłem, odwiedza w szpitalu lidera kiboli Lechii. „Adams” to także znajomy wspomnianego kibola „Milana”.

Wszystkie napisane powyżej słowa są prawdą. To teraz ujawnię tajemnicę, która wstrząśnie polską polityką: „Adams” to Paweł Adamowicz. Oczywiście kilkanaście lat przed tym, jak zaczął chodzić na Parady Równości. Dodajmy, że „Milan” zna także prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego. Prawdziwa ośmiornica!

Wyjaśniam, że do kompromitującego według standardów TVN zdjęcia „Adamsa” nie dotarłem na Facebooku, ale bardziej wyrafinowaną techniką, bo w książce ks. Jarosława Wąsowicza „Biało-zielona Solidarność”. Paweł Adamowicz napisał też do niej wstęp. Bo wtedy był nie tylko wieloletnim kibicem Lechii, ale i umiarkowanym prawicowcem. Prehistoria…

Kolejny wątek śledztwa: Tusk i „Makaron”

Paweł Adamowicz był kibicem Lechii, i to szanowanym, naprawdę. Donald Tusk szanowany był niespecjalnie, kibicował poza lożą VIP dużo dawniej, ale niewątpliwie znał cały szereg postaci, których według TVN znać nie wypada. Choćby „Makarona”. A jak znał „Makarona”, to przecież odpowiada za wszystkie zadymy z udziałem „Makarona”. Nieprawdaż, redaktorzy z TVN?

Reportaż „Superwizjera” robił wrażenie, jakby jego autorzy postanowili pobić rekord świata w ilości wypowiedzi osób odwróconych tyłem oraz mających zmieniony głos. Nie potrafię ocenić wartości reportażu, gdy chodzi o pierwszą część – opis środowisk przestępczych. Być może jest on prawdziwy, być może podkoloryzowany na potrzeby politycznej puenty. Nie wiem.

Ale właśnie polityczne manipulacje spowodują, że nie zostanie uznany za wiarygodny. Dla porządku: nikt z dziennikarzy nie kwestionował specjalnie wiarygodności ustaleń innego dziennikarza tej stacji, dotyczących działalności bojówki Sharksów w Wiśle Kraków. Bo z tamtego reportażu nie wyzierała tak jaskrawa manipulacja.

Ubekistan kontra Lechia Gdańsk. Dogrywka po ponad 30 latach

O co chodzi więc Bertoldowi Kittelowi? O to, co zawsze, albo prawie zawsze: o walkę z niepodległościowym, antykomunistycznym obozem w Polsce.

Kibice Lechii Gdańsk w latach 80. dzielnie walczyli z komuną. Paweł Adamowicz pisał o takich jak „Milan” pięknie: „Cieszę się, że ksiądz Jarosław Wąsowicz wykonał tytaniczną pracę, która pozwoliła wykazać, że Solidarność niosła również biało-zielone sztandary. Można powiedzieć, że >>przywrócił do życia<< bohaterów, którzy walczyli o wolność najlepiej jak potrafili – na gdańskiej ulicy (…) tak samo jak Amerykanie uwiarygodnili >>Sprawę honoru<<, tak ksiądz Wąsowicz daje świadectwo biało-zielonej Solidarności”.

Nie jest przypadkiem, że telewizję, która atakuje dziś znów kibiców Lechii Gdańsk, zakładał człowiek, który według Jerzego Urbana nadawał się do ocieplania wizerunku ZOMO. Nie jest przypadkiem, że zostają zaatakowani przez tę stację kibice klubu, który organizuje jedne z najpiękniejszych antykomunistycznych opraw. To po prostu dogrywka starej wojny z kibicami Lechii – wrogami komuny i postkomuny.

To dlatego reporterzy TVN nie chcą zrozumieć, że kibiców w większych miastach jest po kilkadziesiąt tysięcy i reprezentują cały przekrój społeczeństwa. Jak na każdą tak dużą społeczność, oddziałują na nią siły dobra i zła. W dobrym kierunku oddziałuje na nie niewątpliwie ksiądz, organizujący pielgrzymki kibiców i historyk, wraz z kibicami zabiegający o pamięć o bohaterach. W złym kierunku ciągną kibiców różne osoby dopuszczające się przestępstw. Takie trudne do pojęcia?

I jeszcze coś na puentę, dla odmiany na wesoło. Częścią programu Kittela są zwyczajowe pogadanki w studiu, w których tłumaczone jest ludowi, co autor chciał powiedzieć oraz dlaczego lud ma się bać. Tym razem Bertold Kittel wygłosił kwestię następującą:

Z jakichś powodów mamy tutaj obecność bardzo bliską świata polityki, oni szukają kontaktów z ludźmi z takich normalnych, powiedzmy, organizacji, powiedzmy cywilnych, czyli ludzi, którzy są urzędnikami, ludzi, którzy są politykami, tego nie było wcześniej, może panowie mogą mnie wyprowadzić z błędu, żeby na przykład >>Bolo<<, czy >>Pershing<< był na zdjęciach z politykami z pierwszych stron gazet”.

Jeśli Kittel nie wie, kto zakładał w Polsce przestępczość, niech zapyta swoich szefów. Może przypadkiem oni coś wiedzą na ten temat?"

Źródło: niezalezna.pl
Czyżby "dziennikarz śledczy" tvn-u (powiązany ze służbami specjalnymi prl-u/żydokomuny/sowietów) spędzał urlop w rodzinnych stronach jego przodków na kresach?
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Biruang
Posty: 51
Rejestracja: 13.08.2016, 21:55

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Biruang » 22.11.2019, 11:22

Dolniety_Pierre pisze:
22.11.2019, 08:09
Forum z definicji służy do wymiany poglądów i opinii, nie koniecznie do prezenia sie. Mam rozumieć, że wy tu się wszyscy znacie z imienia nazwiska i miejsca zamieszkania i tylko między takimi dyskusja może się toczyć? 95 procent osób tutaj jest anonimowych, no chyba że nagle okaże się iż tylko śmietanka z wszystkich ekip wypowiada się tutaj, jak niegdys na ukrytym forum pewnym.
Poza tym na co komu znać przynależność klubowom choćby skoro konwersacja dotyczyla stricte poglądow raczej politycznych kibiców?
Dobrze wiesz, że to co teraz robisz to zwykle odbijanie piłeczki i szukanie wymowek na brak argumentów i racji w danym sporze.
Nie mój region, nie moja bajka, ale masz rację forum służy do wymiany poglądów i opinii, jednakże jest to forum kibicowskie, więc z założenia powinni wypowiadać się tu kibice. Dziwisz się, że nikt nie chcę z Tobą dyskutować, ale jak można brać Cię na poważnie skoro nie chcesz się przyznać komu kibicujesz, a swoją wiedzę opierasz na artykule z TVNu, który (cóż za zdziwienie) nie wiele ma wspólnego z prawdą. Zanim mi odpiszesz przypomnij sobie, że zacząłeś się tu produkować gdy TVN wydał reportaż.

Łysy z Huty
Posty: 112
Rejestracja: 16.09.2019, 11:33

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Łysy z Huty » 22.11.2019, 12:40

DoZo(L)e... pisze:
22.11.2019, 09:54
Czyżby "dziennikarz śledczy" tvn-u (powiązany ze służbami specjalnymi prl-u/żydokomuny/sowietów) spędzał urlop w rodzinnych stronach jego przodków na kresach?
Od kiedy Trójmiasto to kresy???

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 22.11.2019, 13:22

Łysy z Huty pisze:
22.11.2019, 12:40
DoZo(L)e... pisze:
22.11.2019, 09:54
Czyżby "dziennikarz śledczy" tvn-u (powiązany ze służbami specjalnymi prl-u/żydokomuny/sowietów) spędzał urlop w rodzinnych stronach jego przodków na kresach?
Od kiedy Trójmiasto to kresy???
Przyjrzyj się, co zostało specjalnie wyróżnione w tekście, sprawdź, skąd pochodził eSBek, tadeusz kittel (to mało pospolite nazwisko w Polsce!) ... albo gdzie działał SS-Oberscharführer Bruno Kittel, przypuszczalnie członek rodziny 'tefauenowskiego' "cyngla", prawdopodobnie przebywającego latem na terenie obecnej Litwy, który ostatnio za cel obrał sobie kibiców z Gdańska czyli Trójmiasta.
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Raiden » 22.11.2019, 14:55

DoZo(L)e... pisze:
22.11.2019, 06:46
[link]

Nasuwa się pytanie, czy po nieudanej prowokacji z zamowionymi przez tvn/wsi "urodzinami hitlera" etc. oraz kolejnymi, przegranymi wyborami totalnej opozycji, następny atak z inspiracji umoczonych (m.in. w aferę fozz) patronów kittel'a jest reakcją na niezadowolenie tel-avivu z rosnących notowań konfederacji i spowolnienie ws. u447.
Przecież ta cała ustawa JUST ACT(447) to nic innego jak polityczna zagrywka. Ta ustawa nie ma żadnej mocy prawnej w Polsce, zwykłe bicie piany.

PCHLG
Posty: 605
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: PCHLG » 22.11.2019, 16:55

Odradzam pisanie z takimi "pierdolniętymi" nawet na "privach". Niby coś tam wie, udaje kumatego, ale "ciągnie za język" i próbuje wyciągać informacje. Pies albo pismak...

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: nrth » 22.11.2019, 19:01

Jak wielu tutaj "ostatnimi czasy".
za kim jestes?

R1908
Posty: 156
Rejestracja: 03.08.2017, 10:50

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: R1908 » 22.11.2019, 20:51

PCHLG odpowiedz bez żadnej spiny jak to jest, że w szeregach "Polskiego bastionu prawicy" tolerowane są osoby z dziarami propagujące trzecią rzeszę, hitlera a zarazem kreują się na wielkich patriotów, biorą udział w wydarzeniach patriotycznych? Nie sądzisz ze to bardzo przeczy jedno z drugim?

Raiden
Posty: 146
Rejestracja: 26.09.2019, 12:22

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Raiden » 23.11.2019, 14:39

Raczej się nie doczekasz odpowiedzi na te pytania.

naPravo
Posty: 5
Rejestracja: 29.10.2016, 12:22

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: naPravo » 23.11.2019, 17:36

Raiden pisze:
23.11.2019, 14:39
Raczej się nie doczekasz odpowiedzi na te pytania.
Weź cieciu zawijaj dupe z tego forum,j***** konfidencie.w każdym wątku związanym ze skinam,prawą stroną itd.,wpierdalasz swój garbaty nos.

DoZo(L)e...
Posty: 864
Rejestracja: 02.04.2019, 17:19

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: DoZo(L)e... » 23.11.2019, 19:25

W uzupełnieniu:

[link]
"Połączone siły wspomnianych klubów tworzą koalicję WRWE. Złośliwi nazywają ten alians „koalicją 60-tek”, ponieważ bardzo wielu kiboli Ruchu Chorzów, Wisły Kraków, a ostatnio Widzewa poszło na współpracę z organami ścigania."

www.tvp.info

typer
Posty: 28
Rejestracja: 13.01.2010, 19:01

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: typer » 30.11.2019, 17:08

Czy kibice Bałtyku są z jednej dzielnicy, czy po kilka osobo porozrzucani po całej Gdyni??

WileKKS
Posty: 204
Rejestracja: 03.04.2019, 18:51
Lokalizacja: Września

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: WileKKS » 30.11.2019, 17:50

Porozrzucani. Najwięcej chyba jest ich na Witominie z tego co pamiętam bywając w Gdyni.
Września 100% Lech Poznań!

mew
Posty: 262
Rejestracja: 27.02.2007, 14:00

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: mew » 01.12.2019, 10:22

Obecnie pojedyncze osoby porozrzucane po całym mieście. Jakąś dekadę temu niewielkie zorganizowane grupki były jeszcze widoczne w takich dzielnicach jak Janowo, Obłuże, Redłowo, Witomino, Karwiny. Osobiście kibiców Bałtyku w barwach na mieście spotkałem dwa razy w życiu (spędzając czas dość aktywnie poza domem na różnych dzielnicach) - raz w Śródmieściu i raz na Karwinach. Jeszcze 12 lat temu za czasów zgody z Pogonią Bałtyk przy okazji derbów z rezerwami Arki lubił chodzić sobie po Witominie w towarzystwie kibica z Lęborka o dość sporych gabarytach ;)

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Aci » 01.12.2019, 13:46

DoZo(L)e... pisze:
23.11.2019, 19:25
W uzupełnieniu:

[link]
Szacun za Banasia - trzymam za Niego kciuki. Widocznie podpadł Ziobrze - wszak nie od dziś wiadomo, że służby są w jego rękach.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 22.12.2019, 12:28

Biruang pisze:
22.11.2019, 11:22
Dolniety_Pierre pisze:
22.11.2019, 08:09
Forum z definicji służy do wymiany poglądów i opinii, nie koniecznie do prezenia sie. Mam rozumieć, że wy tu się wszyscy znacie z imienia nazwiska i miejsca zamieszkania i tylko między takimi dyskusja może się toczyć? 95 procent osób tutaj jest anonimowych, no chyba że nagle okaże się iż tylko śmietanka z wszystkich ekip wypowiada się tutaj, jak niegdys na ukrytym forum pewnym.
Poza tym na co komu znać przynależność klubowom choćby skoro konwersacja dotyczyla stricte poglądow raczej politycznych kibiców?
Dobrze wiesz, że to co teraz robisz to zwykle odbijanie piłeczki i szukanie wymowek na brak argumentów i racji w danym sporze.
Nie mój region, nie moja bajka, ale masz rację forum służy do wymiany poglądów i opinii, jednakże jest to forum kibicowskie, więc z założenia powinni wypowiadać się tu kibice. Dziwisz się, że nikt nie chcę z Tobą dyskutować, ale jak można brać Cię na poważnie skoro nie chcesz się przyznać komu kibicujesz, a swoją wiedzę opierasz na artykule z TVNu, który (cóż za zdziwienie) nie wiele ma wspólnego z prawdą. Zanim mi odpiszesz przypomnij sobie, że zacząłeś się tu produkować gdy TVN wydał reportaż.
To Też tvn?
https://stadionowioprawcy.net/news/koni ... a-wroclaw/

Co na to herr sledz i herr Olgierd?
Fortis fortuna adviuat

rick.k
Posty: 165
Rejestracja: 16.08.2016, 14:11

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: rick.k » 22.12.2019, 17:17

Zarówno Grzesiu jak i Olo prężnie prezentują swoje życie na fejsbuku :)

absnet
Posty: 43
Rejestracja: 03.05.2019, 07:14

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: absnet » 25.12.2019, 03:05

jak widać Lechia jeździła na Olimpie bo chyba piłkarzy Wiślacy nie wspomagali.Tak wiem jakość fatalna ale kibiców też widać.
https://www.youtube.com/watch?v=NPeaRDVoSOY

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Aci » 25.12.2019, 15:36

rick.k pisze:
22.12.2019, 17:17
Zarówno Grzesiu jak i Olo prężnie prezentują swoje życie na fejsbuku :)
Ogarnij się, ze powiem ......... kondonie.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Suczysko » 25.12.2019, 21:37

przymykamy oko i niech bedzie kondomie

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 30.12.2019, 21:24

Tytusromekiatomek pisze:
22.12.2019, 17:33
Zarówno do pierwszego, jak i do drugiego (tu w szczególności) nie macie żadnego podjazdu i nie mówimy o sprawach kibicowskich wiec jak probujesz udawać poważnego to byś sobie darował takie pocieszne teksty bo to nie ta liga.
A skąd ty to możesz wiedzieć że osadzasz to z taką pewnością?
Fortis fortuna adviuat

altgr
Posty: 305
Rejestracja: 09.06.2011, 08:54

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: altgr » 30.12.2019, 21:26

Dolniety_Pierre pisze:
30.12.2019, 21:24
Tytusromekiatomek pisze:
22.12.2019, 17:33
Zarówno do pierwszego, jak i do drugiego (tu w szczególności) nie macie żadnego podjazdu i nie mówimy o sprawach kibicowskich wiec jak probujesz udawać poważnego to byś sobie darował takie pocieszne teksty bo to nie ta liga.
A skąd ty to możesz wiedzieć że osadzasz to z taką pewnością?
Dostalbys w******* i pojdziesz pozniej na komende tak ?
ŁKS Łódź Polska !

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 30.12.2019, 21:36

altgr pisze:
30.12.2019, 21:26
Dolniety_Pierre pisze:
30.12.2019, 21:24
Tytusromekiatomek pisze:
22.12.2019, 17:33
Zarówno do pierwszego, jak i do drugiego (tu w szczególności) nie macie żadnego podjazdu i nie mówimy o sprawach kibicowskich wiec jak probujesz udawać poważnego to byś sobie darował takie pocieszne teksty bo to nie ta liga.
A skąd ty to możesz wiedzieć że osadzasz to z taką pewnością?
Dostalbys w******* i pojdziesz pozniej na komende tak ?
Nie rozumiem skąd taka dedykacja chłopaku. Jeżeli ty miałeś takie doświadczenie, nie znaczy, że każdy tak ma.
Fortis fortuna adviuat

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: kartek » 30.12.2019, 23:20

Dolniety_Pierre pisze:
30.12.2019, 21:36
Nie rozumiem skąd taka dedykacja chłopaku. Jeżeli ty miałeś takie doświadczenie, nie znaczy, że każdy tak ma.
W twoim przypadku pewne jest jedno, ty i twoja stara to k****. W********** ty ścierwokundu

V.a.l.o
Posty: 42
Rejestracja: 01.10.2019, 00:23

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: V.a.l.o » 31.12.2019, 00:24

kartek pisze:
30.12.2019, 23:20
Dolniety_Pierre pisze:
30.12.2019, 21:36
Nie rozumiem skąd taka dedykacja chłopaku. Jeżeli ty miałeś takie doświadczenie, nie znaczy, że każdy tak ma.
W twoim przypadku pewne jest jedno, ty i twoja stara to k****. W********** ty ścierwokundu
Kartek cwelu wszedzie coś jebiesz lub bierzesz do mordy pedofilu mały.
Hej hej... :!:

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: walka__o_przetrwanie » 31.12.2019, 01:44

altgr pisze:
30.12.2019, 21:26
Dolniety_Pierre pisze:
30.12.2019, 21:24
Tytusromekiatomek pisze:
22.12.2019, 17:33
Zarówno do pierwszego, jak i do drugiego (tu w szczególności) nie macie żadnego podjazdu i nie mówimy o sprawach kibicowskich wiec jak probujesz udawać poważnego to byś sobie darował takie pocieszne teksty bo to nie ta liga.
A skąd ty to możesz wiedzieć że osadzasz to z taką pewnością?
Dostalbys w******* i pojdziesz pozniej na komende tak ?
Szukał pracy w policji. Dziś jest łowcą faszystów :)

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 31.12.2019, 06:59

kartek pisze:
30.12.2019, 23:20
Dolniety_Pierre pisze:
30.12.2019, 21:36
Nie rozumiem skąd taka dedykacja chłopaku. Jeżeli ty miałeś takie doświadczenie, nie znaczy, że każdy tak ma.
W twoim przypadku pewne jest jedno, ty i twoja stara to k****. W********** ty ścierwokundu
Długo myślałeś nad tym?

Tej walka o przetrwanie.
Zdecydowanie lepiej być łowca jak miłośnikiem...
Fortis fortuna adviuat

Hahahaha
Posty: 86
Rejestracja: 16.10.2019, 18:33

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Hahahaha » 31.12.2019, 19:55

Dolniety_Pierre pisze:
31.12.2019, 06:59
kartek pisze:
30.12.2019, 23:20
Dolniety_Pierre pisze:
30.12.2019, 21:36
Nie rozumiem skąd taka dedykacja chłopaku. Jeżeli ty miałeś takie doświadczenie, nie znaczy, że każdy tak ma.
W twoim przypadku pewne jest jedno, ty i twoja stara to k****. W********** ty ścierwokundu
Długo myślałeś nad tym?

Tej walka o przetrwanie.
Zdecydowanie lepiej być łowca jak miłośnikiem...
To że pierdniesz anonimowego posta w necie, nie czyni cię łowcą, bardziej ciotą, nie cukruj sobie... Cioto.

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 03.01.2020, 00:05

Hahahaha pisze:
31.12.2019, 19:55
Dolniety_Pierre pisze:
31.12.2019, 06:59
kartek pisze:
30.12.2019, 23:20
W twoim przypadku pewne jest jedno, ty i twoja stara to k****. W********** ty ścierwokundu
Długo myślałeś nad tym?

Tej walka o przetrwanie.
Zdecydowanie lepiej być łowca jak miłośnikiem...
To że pierdniesz anonimowego posta w necie, nie czyni cię łowcą, bardziej ciotą, nie cukruj sobie... Cioto.
Czyżby szampan i kompan u boku udzieliły się, a teraz przelewasz swoje doswiadczenia na forum?
Kolejny pseudo patriota z ciagotami pedalskimi co zapewne historii własnego kraju nie zna i robi za klakiera kolegom.
Fortis fortuna adviuat

Jaskół
Posty: 294
Rejestracja: 25.08.2013, 10:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Jaskół » 05.01.2020, 23:03

Napiszesz w końcu komu kibicujesz czy zostajemy przy tym, że jesteś nic nie znaczącą internetową pizdą?
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 06.01.2020, 23:11

Znaczy, że Ty jesteś wielce wpływowa p**** na tym "zacnym" forum bo wmawiasz sobie i innym jakim to ważnym kibolem danego klubu jesteś, obrażając i szydzac z innych, a zwłaszcza wrogów w internecie?
Nie ma co jesteś kozak i ze strachu boję się z toba wchodzić w polemikę.
Fortis fortuna adviuat

Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Suczysko » 07.01.2020, 00:32

Dolniety_Pierre pisze:
06.01.2020, 23:11
Znaczy, że Ty jesteś wielce wpływowa p**** na tym "zacnym" forum bo wmawiasz sobie i innym jakim to ważnym kibolem danego klubu jesteś, obrażając i szydzac z innych, a zwłaszcza wrogów w internecie?
Nie ma co jesteś kozak i ze strachu boję się z toba wchodzić w polemikę.
Ty i Raiden nie chcecie być parą? jesteście tak sobie bliscy

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 07.01.2020, 12:12

Suczka ja nie z twoich klimatów. Nie mierz wszystkich swoją miarka.
Fortis fortuna adviuat

kartek
Posty: 146
Rejestracja: 08.10.2019, 21:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: kartek » 08.01.2020, 00:23

Dolniety_Pierre pisze:
07.01.2020, 12:12
Suczka ja nie z twoich klimatów. Nie mierz wszystkich swoją miarka.
Masz racje. Ty nie jesteś z klimatu. Ty jesteś jebanym ścierwem. Przekaż matce, żeby następnym razem się nie zastanawiała i skrobała! Bo potem wychodzą takie k**** jak ty...

R1908
Posty: 156
Rejestracja: 03.08.2017, 10:50

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: R1908 » 08.01.2020, 11:58

Tej kartek, coś ty taki nabuzowany, świnia z łóżka ci spierdoliła w środku nocy że ciśniesz po matce?

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 08.01.2020, 15:33

I kartek i suczka posty po 1 w nocy plodza... W dodatku oboje maja jakieś dewiacyjne zapędy... Przypadek? Nie sądzę...
Fortis fortuna adviuat

Suczysko
Posty: 611
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Suczysko » 08.01.2020, 16:28

Dolniety_Pierre pisze:
08.01.2020, 15:33
I kartek i suczka posty po 1 w nocy plodza... W dodatku oboje maja jakieś dewiacyjne zapędy... Przypadek? Nie sądzę...

Weź Ty się już nie kompromituj, chłopak? c**** wiesz i w nogach śpisz. A najlepiej to wypieradlaj społeczniaku z tego forum razem z Twoja cipką Raidenem. Dwa kapcie się ku*** dobrały i będą umoralniać

Dolniety_Pierre
Posty: 253
Rejestracja: 15.10.2019, 23:41

Re: TRÓJMIASTO - kibicowsko

Post autor: Dolniety_Pierre » 08.01.2020, 20:56

Widzę, że trafiłem. Prawda musiała zabolec bo aż się niunia kartusia wzburzyla. Nie spinaj tak pośladków bo jaja kartkowi rozsadzi...
Fortis fortuna adviuat

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FootballFanatic, Jabollo, kivloff, Orzech, piotrekrns, spacja.enter, TAO i 314 gości