www.warhouse.pl

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jestesmywaszastolica » 19.01.2018, 00:44

Ja nie mam nic przeciwko temu, tylko im więcej takich pytań, tym większa szansa, że abonent będzie czasowo niedostępny :)



JuniorKSP
Posty: 72
Rejestracja: 18.07.2016, 01:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JuniorKSP » 19.01.2018, 04:54

Nie mam zamiaru sie z wami niczym dzielic dziewczyny, sami wiecie co i jak bylo:)
Co do przykladow farmazonow to przytoczylem w poprzednim poscie, jesli nie zalapales to juz twoj problem
A i do Stadionowego, ja sie nic nie tlumacze gosciu, bo niby przed kim? przed toba czy tym lekko niedorozwinietym dozo? "ze las to jednak nie las" temperature tez mam ci podac? w celcjuszach czy fahrenheitach?
KU CHWALE WIELKIEJ POLONII

Oqq
Posty: 321
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Oqq » 19.01.2018, 04:56

Stadionowy pisze:
18.01.2018, 23:25
JuniorKSP pisze:
18.01.2018, 19:26
Info od znajomego z Czestochowy obecnie przebywajacego na obczyznie. I tak chodzilo mi o cwks, nie o radomiak. Las w sensie przyslowiowym..
Stadionowy pisze:
17.01.2018, 21:48


Pewnie celem było puszczenie farmazona bo to jemu i jego ekipie wychodzi najlepiej.
Co do farmazonow to wasza rzatelnosc byla juz raz ukazana na troche bardziej zamknietym (juz niefunkcjonujacym) forum milosnikow pewnego sportu na trawie, i tak to mniej wiecej z wami wyglada od zawsze- "wielcy obiektywni" a tak na prawde farmazoniarze pierwszej wody.
O Sandecji co ten Beha wypisuje, to nawet komentowac sie nie chce, bo rece opadaja... idealnie sie wpisuje to co wyzej napisalem
Puściłeś farmazona, zostałeś naprostowany i teraz się tłumaczysz że info od znajomego , że las to jednak nie las...Znając życie nawet nie wiesz kiedy i przy jakiej okazji było to spotkanie...A co Cię to obchodzi, w necie "powalczyłeś", jak więcej farmazonów napiszesz, po prostu założysz nowe konto...

a tak do tematu:
Zagłębie L ma pozytywne relacje z Flotą ?

Która koalicja Zagłębie, Falubaz - Chrobry, Stilon ma więcej starć na plus (między sobą) ?
Odpowiem na pytania.
Oprócz zgody z Falubazem, Zagłębie i Flotę zupełnie nic nie łączy.
Co do drugiego pytania, obiektywnie patrząc, to w ostatnich latach trochę się działo pomiędzy tymi ekipami. W ostatnim roku raz trafiamy Stilon jadący na swój wyjazd, raz CHG. Każdy, kto od lat jest w temacie zna doskonale odpowiedź na te pytanie, więc nie ma co pisać.
Pozdrawiam.

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: (S) » 19.01.2018, 09:07

berserk1908 pisze:
18.01.2018, 18:40
Beha pisze:
17.01.2018, 22:46
(S) pisze:
17.01.2018, 21:41


Flagi ŁKS brak bo jeszcze nie było zgody to 97 zgoda 98. Przejrzałem z ciekawości/sentymentu cały materiał. Była Stomil Olsztyn w barwach Polski, była Polonii Bydgoskiej w ich Biało-Czerwonych barwach i czerwono-biało-czerwona Śródmieście Widzewa ale do góry kołami.

Co do pytania wcześniejszego relacji Polonii Bydgoszcz/Stomil Olsztyn - Łódzki KS/Zawisza to śmiało mogę stwierdzić: „nie do wiary” jak na dzisiejsze czasy i standardy. My Zawiszy w Łodzi jakoś nie widywaliśmy. Z ŁKSem coś nie zagrało do końca, choć zapowiadało się dobrze i było ok. Na pewno temat Polonii był jednym z ważnych spontanicznych przy upadku… ale bez znaczenia w kontekście Zawiszaków.
Krótka zgoda, intensywna i zaminiona w ostrą kosę ( pamiętam ostry dym w Olsztynie na bezpośrednim meczu ligowym) zaraz po zerwaniu.
Jak pamiętam ówczesne relacje "w mediach" to zapalnikiem była jakas bójka ŁKSiaka z gościem z PB - coś o Zawiszy tsmten gadał. Lub odwrotnie - pamięć bywa zawodna. Stomil miał wtedy dobrą pakę, w zasadzie na poziomie ŁKSu.
Kosa poszła po meczu Stomil-Widzew na który wybrała się kilkunastoosobowa grupa z Włocławka. W czasie meczu przysapała się pyda. Włocławek chciał sobie wyjaśnić wszystko honorowo, ale za sprawą kilku osób z Olsztyna się uspokoiło. Okazało się jednak ze na krótko, bo Polonia za chwilę znowu podbiła w towarzystwie kilku osób z Olsztyna. Cześć Stomilu znowu chciała sprawę załagodzić, ale doszło do małej szarpaniny. Po meczu poszedł telefon do Łodzi z Łodzi do Olsztyna i zgoda upadła. Stomil miał dobra pakę ale z tym "na poziomie ŁKSu" to w zasadzie Cię poniosło. ;)
Kolego po pierwsze o Was i nawet o Waszej zgodzie Zawiszy piszemy z szacunkiem.

W tamtych latach nasza aktywności była bardzo wysoka ale zerowa medialnie. Co pokutuje jak widać do dziś. Przez ten cały czas od zerwania zgody pojawiały się różne interpretację w większości z Waszej strony. Jednego byliśmy pewni słowo przeciw słowu i na pewno nam nie będziecie wierzyć. Nie ma co dziś wnikać w ogół relacji, które się zaczęły chwiać wcześniej od drugiej połowy '98 to fakt.

Doskonale wiesz, że wtedy już Stomil był ćwiczący, nasterydwny tak samo jak turbo skład z Polonii. Ówczesny ŁKS był uśpiony w poprzedniej epoce wesołych wyjazdów i melanżu. Co się szybko później zmieniło trzeba Wam przyznać.

Mecz Stomil - Widzew 07.11.99 brak przyjezdnych zapowiadał się nudny mecz bez historii od Was przyjechały persony jak zwykle nastawione na melanż i tak też czyniły, na pewno o to pretensji nikt do nich nie miał, jest zgoda i jest chlanie! Ale te dwa Światy rozmijały się . Polonia przyjechała autokarkiem w 50. Krążyli w grupkach i przed meczem Wasi napici spotkali ich małą młodą grupkę i do nich przystartowali na huki, Ci mogli co najwyżej się za jąkać a nie odpowiedzieć. Ktoś tam ze Stomilu był i poszło po kościach.

Kolejne rozmowy były już na koronie z topem Polonii i tym razem to Wasi byli jąkającą się stroną. Tu i tam bez rękoczynów.

Stomil wjechał pomiędzy Was...i tu nastąpiła kumulacja! Wasza grupa odgrodzona nami "zwariowała" padały propozycję walki tu i teraz ale to nic, poleciały słowa które powinny być najwyżej skierowane do najgorszej kosy,pozbawione wszelkich zasad. Chwile tak wytrzymaliśmy ale Włocławek zamiast hamować się to nabrał w słowach rozpędu. Dostali od nas pytanie czy tego na pewno chcą i zdają sobie sprawę co robią i mówią? Po odpowiedzi, że tak, cofnęliśmy się o "dwa kroki". Polonia w nich szybko
wjechała, sekundowe rozstrzygnięcie Wasi rozbici i znów rozdzieliśmy obie grupy.

Tak my mamy trochę kaca, że jako gospodarze nie zapewniliśmy gościom pełnej opieki, ale Wy też to wiecie że goście potrafią tak nadużyć gościnności że ciężko o inne rozwiązania. Powtórzę to jeszcze raz, jesteśmy na 100% pewni że do Łodzi nie dotarła nigdy pełna relacja z tych wydarzeń. Następstwem zamieszania była decyzja która i tak narastała od jakiegoś czasu koniec zgody, decyzja przekazana na meczu dla głównego z Włocławka i tel do Łodzi. My nie rozstawaliśmy się w jakimś gniewie, ale urażony ŁKS i zapewne przedstawienie sytuacji jednostronnie przez Włocławek skumulowało spore pokłady nienawiści do nas i od tamtej pory wskoczyliśmy na jedna z top kos ŁKSu.

Włocławek był bliższy Zawiszy i dopiął swego. Zgoda padła. Na pewno po obu stronach były osoby które tego żałowały i nie do końca wiedziały co się wydarzyło. Nie licząc tego, że min. po Polska Luksemburg nasze myśli już były bliższe TryBunie krytej.

P.S. widzę że Polonia też już opisała i bardzo dobrze a nawet więcej szczegółów bo nie pamiętałem że cześć była PKP, że byli na sektorze przyjezdnych i inne :)

PT.
Posty: 161
Rejestracja: 12.11.2010, 16:38

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PT. » 19.01.2018, 09:14

To jak została zakończona zgoda mniej więcej już wiadomo ale jak doszło w ogóle do jej zawiązania skoro każda ze stron trzymała z jedną ze stron derbowej kosy?

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: szwadron97 » 19.01.2018, 09:31

mampytanie pisze:
18.01.2018, 16:31
A jak jest w Słupsku? Mam na myśli relacje Czarnych i Gryfa? Można po mieście chodzić bez obaw w barwach obydwuch klubów? Nie słyszałem by ich jakaś kosa dzieliła.
Oni mają zgodę kibice obu drużyn kibicują LG

N'08
Posty: 192
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: N'08 » 19.01.2018, 10:55

PT. pisze:
19.01.2018, 09:14
To jak została zakończona zgoda mniej więcej już wiadomo ale jak doszło w ogóle do jej zawiązania skoro każda ze stron trzymała z jedną ze stron derbowej kosy?

z tego co pamiętam, to było to na meczu Stomil - Amica, gdzie toczyły się wewnątrz młyna Stomilu nie tylko słowne rozmowy na zwolenników i przeciwników zgody z ŁKS. Pamiętam, że parę osób opuściło młyn z rozbitymi nosami i wygrała opcja za zgodą.

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: pangrzegorz1975 » 19.01.2018, 21:14

PB-Śląsk kiedyś zgoda,tak tak,ale to lata mega dawne.Potem zaczęłą sie zgoda PB-Lech i temat upadł.
PB-Cracovia,wzajemne kontakty prywatne,liczne,czy to poprzez Arkę,czy innego rodzaju.Polonia lubiana w Cracovie,Cracovia w Bytomiu.
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

gzeniu1
Posty: 9
Rejestracja: 17.09.2017, 13:10

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: gzeniu1 » 19.01.2018, 21:39

DoZo(L) pisze:
19.01.2018, 10:01
JuniorKSP pisze:
19.01.2018, 04:54
Nie mam zamiaru sie z wami niczym dzielic dziewczyny, sami wiecie co i jak bylo:)
Co do przykladow farmazonow to przytoczylem w poprzednim poscie, jesli nie zalapales to juz twoj problem
A i do Stadionowego, ja sie nic nie tlumacze gosciu, bo niby przed kim? przed toba czy tym lekko niedorozwinietym dozo? "ze las to jednak nie las" temperature tez mam ci podac? w celcjuszach czy fahrenheitach?
Uuu, powiało chłodem, bynajmniej nie w celcjuszach czy fahrenheitach (pomimo orkanu Fryderyk). Tak to jest, jak małoletni(a) pomyli forum dla kibiców z onetem.
I znów się błaźnisz, jak w każdym temacie bo Fryderyk to nie on a ona czyli Fryderyka i wcale nie orkan tylko niż wtórny i co najciekawsze jako pierwszy właśnie onet który wyśmiewasz napisał tą bujdę o orkanie więc sam stamtąd info czerpiesz i teraz mamy na to potwierdzenie.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Beha » 19.01.2018, 21:50

gzeniu1 pisze:
19.01.2018, 21:39
DoZo(L) pisze:
19.01.2018, 10:01
JuniorKSP pisze:
19.01.2018, 04:54
Nie mam zamiaru sie z wami niczym dzielic dziewczyny, sami wiecie co i jak bylo:)
Co do przykladow farmazonow to przytoczylem w poprzednim poscie, jesli nie zalapales to juz twoj problem
A i do Stadionowego, ja sie nic nie tlumacze gosciu, bo niby przed kim? przed toba czy tym lekko niedorozwinietym dozo? "ze las to jednak nie las" temperature tez mam ci podac? w celcjuszach czy fahrenheitach?
Uuu, powiało chłodem, bynajmniej nie w celcjuszach czy fahrenheitach (pomimo orkanu Fryderyk). Tak to jest, jak małoletni(a) pomyli forum dla kibiców z onetem.
I znów się błaźnisz, jak w każdym temacie bo Fryderyk to nie on a ona czyli Fryderyka i wcale nie orkan tylko niż wtórny i co najciekawsze jako pierwszy właśnie onet który wyśmiewasz napisał tą bujdę o orkanie więc sam stamtąd info czerpiesz i teraz mamy na to potwierdzenie.
Janusz Piechociński netowni.

Tamten przynajmniej na wyjazdy jeździł ...

RaryTaS
Posty: 257
Rejestracja: 03.02.2016, 10:02

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RaryTaS » 19.01.2018, 22:20

Beha pisze:
19.01.2018, 21:50
Janusz Piechociński netowni.

Tamten przynajmniej na wyjazdy jeździł ...
A co to?Nocny dyżur ma dziś Beha?Dozo odsypia wczorajszą szaloną noc?

Jutro kto będzie z e-Legii?bo nie wiem czy jechać po popcorn.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Beha » 19.01.2018, 22:26

A u ciebie w Izraelu już dzień, że taki aktywny?

berserk1908
Posty: 115
Rejestracja: 26.02.2007, 21:36
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: berserk1908 » 19.01.2018, 22:29

(S) pisze:
19.01.2018, 09:07
berserk1908 pisze:
18.01.2018, 18:40
Beha pisze:
17.01.2018, 22:46
Rahueme1920 pisze:
18.01.2018, 23:04
Panowie ustalcie najpierw wspolną wersję, bo jeden z Was pisze, że się osralismy i nie chcieliśmy walczyć, a drugi, że to my dązylismy do starcia na koronie stadionu.

(S) jesli piszesz o naszej jednostronnej relacji, to nie wiem jak nazwać twoją. Jedno jest pewne, taka narracja na pewno do Łodzi nie dotarła, bo nie była zgodna z prawdą.

Gdybyś był na tym meczu, albo chciałbyś byc obiektywny, to wiedziałbys, że nikt z nas nie był "napity" jak to nazwaleś. Ktos tam wypił pewnie jakieś piwo, jak to zawsze bywa w takich sytuacjach, ale sam wiesz, że klimat i atmosfera nie były już tak sprzyjające do jakichś wspólnych melanzy. Więc sugerowanie, że przyjechaliśmy ochlać mordy jest conajmniej śmieszne.

Po drugie, przez bardzo dużą sympatię, jaką daży się w naszym mieście Zawiszę bylismy solą w oku ich lokalnego rywala i po cześci niektorych stomilowców. Nie ukrywam, że z wzajemnością czerone barwy polonistów bardzo nas drażniły. Obie wrogo nastawione grupy posłały sobie kilka milych spojrzeń. Polonia jechała na ten mecz nastawiona na konfrontacje z ŁKS i jak zobaczyli, że są w kilkukrotnej przewadze obrosli w piórka.

Prawdą jest, że doszlo do wzajemnej wymiany uprzejmości, ale obie strony nie były sobie dłużne. Z naszej strony padła propozycja wyjasnienia sobie wszystkiego po 10 poza stadionem, ale sprawa została załagodzona, za sprawą kibiców z Olsztyna. Jednak po jakims czasie Polonia podbiła do nas w liczebnej przewadze. Nie wiem skąd wziałeś informacje, że zostaliśmy rozbici, ale tu też Wasze narracje się rozjeżdzają, bo kibic z Polonii wspomina o paru klapsach, co jest bliższe prawdzie.

Z tą top kosą to też bym nie przesadzał.

Kazdy będzie miał swoją wersję. Ale skończmy już tą polemikę, bo nie chcę, żeby przerodziła się ona w kolejną internetową wojenkę, tym bardziej, że sytuacja miała miejsce prawie 20 lat temu, kiedy uczestnicy tamtych wydażeń byli piękni i młodzi, a wiekszośc użytkowników tego forum kibicowała grupie misiów w sportowych zawodach przedszkolnych ;)
We Włocławku tylko ŁKS!!!

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: (S) » 19.01.2018, 22:56

No te pare klapsow Was rozbilo. Tak jak pisalem ta narracja nie dotarla do Łodzi, choć jest prawdziwa. Byłem i w grupie która Was oddzielała na koronie i w tej co ustaliła ze jest kosa chwile później.

W odpowiedź do wcześniejszego pytania z Warszawy: tak to były czasy ŚP Plecha. Strasznie GO brakuje i jego specyficznego poczucia humoru!

I na inne pytanie też prawda. Na meczu Stomil Amika dostal w nos ktoś, kto coś mial do wywieszanej flagi Łódzkiego KS. Ciekawostka od tej samej grupy co potem zrywała zgodę.

Małe szybkie prywatne podsumowanie, w Olsztynie były na początku duże nadzieje co do tej zgody. Lecz z czasem to mijało, naprawde dużo sie działo w 98' i okolicach z naszym udziałe. Liga, kadra, Polonia była i jest wciąż bardzo ważna ale też kontakty wpłynęły z TB.
Osobiście uważam że szkoda ze na Polska Szwecja do Chorzowa nie dojechał Wasz autokar tam już ponoć byl skład że jakbyśmy się spotkali to może historia potoczyła by się inaczej... ale to z cyklu "co by bylo gdyby". I jak zawsze odemnie w rozmowach z ŁKS pozdrowienia dla Zwierza!

VAL0
Posty: 281
Rejestracja: 17.11.2016, 12:29

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: VAL0 » 20.01.2018, 00:18

Jak relacje Legia-Pogoń? :)
Hej hej.

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jestesmywaszastolica » 20.01.2018, 02:48

JuniorKSP pisze:
19.01.2018, 04:54
Nie mam zamiaru sie z wami niczym dzielic dziewczyny, sami wiecie co i jak bylo:)
Co do przykladow farmazonow to przytoczylem w poprzednim poscie, jesli nie zalapales to juz twoj problem
A i do Stadionowego, ja sie nic nie tlumacze gosciu, bo niby przed kim? przed toba czy tym lekko niedorozwinietym dozo? "ze las to jednak nie las" temperature tez mam ci podac? w celcjuszach czy fahrenheitach?
Wczoraj były rewelacje o łowcach grzybiarzy z Rakowa, a dziś nie masz zamiaru dzielić się informacjami. Trudno mam nadzieję, że na komendzie będziesz bardziej konsekwentny.

Ale trzeba Ci przyznać, że jesteś godnym reprezentantem swojej ekipy i trzymasz poziom adekwatny do swoich kolegów :)

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JohnyBravo » 20.01.2018, 12:27

Legia nikt nie goni, Legia jest najlepsza na świecie i Legia dyktuje warunki gry. Wy to jesteście we wszystkim naj, naj, naj. Takie zwyczajne wyjebane ego macie :)

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WF. » 20.01.2018, 13:25

JohnyBravo pisze:
20.01.2018, 12:27
Legia nikt nie goni, Legia jest najlepsza na świecie i Legia dyktuje warunki gry. Wy to jesteście we wszystkim naj, naj, naj. Takie zwyczajne wyjebane ego macie :)
Ty za to masz chyba spory kompleks jeśli chodzi o Legię, bo jak przeglądam te forum to pojawiasz się z reguły właśnie tam gdzie o Legii i gdzie Dozo ;)
Kiedyś cię zapytałem z jakiej ty ekipy jesteś. Może się w końcu pochwalisz? Bo Widzewa i Polonii zdążyłeś się wyprzeć, ale dalej jakoś dziwnie zamilkłeś. To jak?

FanObiektywny
Posty: 36
Rejestracja: 19.04.2015, 21:46

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FanObiektywny » 20.01.2018, 13:29

Ciekawa sytuacja sie ''rodzi'' na lubelszyznie , mianowicie chodzi o Wschodnia Horde. Czy ktos z Motoru i Hetmana mógł by wypowiedziec sie na temat waszych relacji, o tym ze coraz głosniej sie mowi o wspólnych akcjach itp , ile w koncu w tym prawdy a ile wymysłu.
Fajnie by bylo jak by też ktos z Górnika wypowiedział o relacjach miedzy nimi a Hetmanem.
Z tego co pamietam któs z Chełmianki juz pisał o relacjach z Hetmanem ale nie moge nigdzie znalezc , dobrze by było aby ktos z Chelmianki tez opisal ich punkt widzenia całej tej sytuacji.

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WF. » 20.01.2018, 14:57

DoZo(L) pisze:
20.01.2018, 14:46
Obstawiam ksp tzn. fan-klub 'eRTeeSu'.
Tego się wyparł. A może JohnyBravo... JB? ;) To by jakoś wyjaśniało czemu ta słaba Legia go tak boli ;)

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: patriota85 » 20.01.2018, 15:29

FanObiektywny pisze:
20.01.2018, 13:29
Ciekawa sytuacja sie ''rodzi'' na lubelszyznie , mianowicie chodzi o Wschodnia Horde. Czy ktos z Motoru i Hetmana mógł by wypowiedziec sie na temat waszych relacji, o tym ze coraz głosniej sie mowi o wspólnych akcjach itp , ile w koncu w tym prawdy a ile wymysłu.
Fajnie by bylo jak by też ktos z Górnika wypowiedział o relacjach miedzy nimi a Hetmanem.
Z tego co pamietam któs z Chełmianki juz pisał o relacjach z Hetmanem ale nie moge nigdzie znalezc , dobrze by było aby ktos z Chelmianki tez opisal ich punkt widzenia całej tej sytuacji.
Nie rodzi, bo to już trwa od pewnego czasu.

Co do relacji Chełmianka-Hetman, to może o to Ci chodziło:
K_RKS pisze:
24.03.2017, 15:36
jeżeli myślicie że Chełmianka nie będzie dążyła do starć z Hetmanem i odwrotnie to jesteście w wielkim błędzie a jak czytam niektórych wszechwiedzących to rozbawiacie mnie lepiej niż kabaret Paranienormalni. Hetman to nasza kosa , tak było, jest i będzie i skończcie te pierdolenie i zbędne dywagacje na ten temat , jak się czegoś nie wie to lepiej nie zabierać bez sensu głosu

FanObiektywny
Posty: 36
Rejestracja: 19.04.2015, 21:46

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FanObiektywny » 20.01.2018, 15:56

patriota85 pisze:
20.01.2018, 15:29
FanObiektywny pisze:
20.01.2018, 13:29
Ciekawa sytuacja sie ''rodzi'' na lubelszyznie , mianowicie chodzi o Wschodnia Horde. Czy ktos z Motoru i Hetmana mógł by wypowiedziec sie na temat waszych relacji, o tym ze coraz głosniej sie mowi o wspólnych akcjach itp , ile w koncu w tym prawdy a ile wymysłu.
Fajnie by bylo jak by też ktos z Górnika wypowiedział o relacjach miedzy nimi a Hetmanem.
Z tego co pamietam któs z Chełmianki juz pisał o relacjach z Hetmanem ale nie moge nigdzie znalezc , dobrze by było aby ktos z Chelmianki tez opisal ich punkt widzenia całej tej sytuacji.
Nie rodzi, bo to już trwa od pewnego czasu.

Co do relacji Chełmianka-Hetman, to może o to Ci chodziło:
K_RKS pisze:
24.03.2017, 15:36
jeżeli myślicie że Chełmianka nie będzie dążyła do starć z Hetmanem i odwrotnie to jesteście w wielkim błędzie a jak czytam niektórych wszechwiedzących to rozbawiacie mnie lepiej niż kabaret Paranienormalni. Hetman to nasza kosa , tak było, jest i będzie i skończcie te pierdolenie i zbędne dywagacje na ten temat , jak się czegoś nie wie to lepiej nie zabierać bez sensu głosu
Dzięki za znalezienie , co nie zmienia faktu ze chciał bym aby ktoś z Chełmianki rowniez opisal , bo jak widac na przykladach naszej sceny kibicowskiej z czasem wrogowie staja sie przyjaciółmi.

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: troll internetowy » 20.01.2018, 16:47

Beha pisze:
16.01.2018, 20:46
To nie "święte krowy" rozpoczęły tam westernowe zabawy.
Oczywiście, że nie. Krasnoludki zaczęły. Przecież honorna Legia nigdy by się zniżyła do użycia guna, czy uciekania na komendę przed WFCG. ;)
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JohnyBravo » 20.01.2018, 21:57

WF. pisze:
20.01.2018, 14:57
DoZo(L) pisze:
20.01.2018, 14:46
Obstawiam ksp tzn. fan-klub 'eRTeeSu'.
Tego się wyparł. A może JohnyBravo... JB? ;) To by jakoś wyjaśniało czemu ta słaba Legia go tak boli ;)
Cwelom się nie będę przecież tłumaczył kim i skąd jestem przecież.

jestesmywaszastolica
Posty: 1405
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jestesmywaszastolica » 20.01.2018, 22:19

JohnyBravo pisze:
20.01.2018, 21:57
WF. pisze:
20.01.2018, 14:57
DoZo(L) pisze:
20.01.2018, 14:46
Obstawiam ksp tzn. fan-klub 'eRTeeSu'.
Tego się wyparł. A może JohnyBravo... JB? ;) To by jakoś wyjaśniało czemu ta słaba Legia go tak boli ;)
Cwelom się nie będę przecież tłumaczył kim i skąd jestem przecież.
przecież twoi starzy powinni to wiedzieć, więc po c*** chcesz im to tłumaczyć przecież.
no chyba, że należysz do pewnej mniejszości to by wiele tłumaczyło

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WF. » 20.01.2018, 22:26

JohnyBravo pisze:
20.01.2018, 21:57
Cwelom się nie będę przecież tłumaczył kim i skąd jestem przecież.
To czemu cię tak elektryzują tematy związane z Legią czemu? ;)
Śpiewałeś "na was też k**** przyjdzie pora"? A później... ;)

JohnyBravo
Posty: 214
Rejestracja: 24.08.2017, 16:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JohnyBravo » 20.01.2018, 22:32

Typowe warszawskie myślenie :)
Sobota jest więc ubierajcie podroby z targu Armaniego, mefedron w kieszeń i na szlalfy durnie.

WF.
Posty: 465
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WF. » 21.01.2018, 00:58

JohnyBravo pisze:
20.01.2018, 22:32
Typowe warszawskie myślenie :)
Sobota jest więc ubierajcie podroby z targu Armaniego, mefedron w kieszeń i na szlalfy durnie.
Typowy internetowy łeb.
Wstydzisz sie przyznac skad jestes to moze chociaz wyjasnisz co to jest "szlalf"? Durniu ;) Aaa i koniecznie daj namiary na ten targ Armaniego ;)

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ratujmy trzmiele » 21.01.2018, 09:29

Przeciskając się przez to całe łajno ultra zabawnej polemiki,może ktoś zauważy.
Uprzejmie proszę o informację jak się mają relacje na linii Jagiellonia - Hetman?

Bad1
Posty: 200
Rejestracja: 07.03.2017, 14:30

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bad1 » 21.01.2018, 09:50

I podobno legia nie wojuje w necie nawet macie specjalny temat na swoim forum,a tu od paru miesięcy najbardziej aktywny napinacz z (ponoć) z zylety.

088
Posty: 73
Rejestracja: 16.10.2016, 17:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 088 » 21.01.2018, 10:19

WF. pisze:
20.01.2018, 22:26
JohnyBravo pisze:
20.01.2018, 21:57
Cwelom się nie będę przecież tłumaczył kim i skąd jestem przecież.
To czemu cię tak elektryzują tematy związane z Legią czemu? ;)
Śpiewałeś "na was też k**** przyjdzie pora"? A później... ;)
Żeby tak śpiewać trzeba jeździć na wyjazdy. A ten e-chuligan jeździ jedynie myszką po pulpicie.

Poczytaj sobie posty tego Johna Dzwona, walczy w internecie, ale nie chce się przyznać skąd jest. Bo nie jest w żadnej ekipie (oprócz e-hools '17), proste.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Foxx » 21.01.2018, 10:26

Bad1 pisze:
21.01.2018, 09:50
I podobno legia nie wojuje w necie nawet macie specjalny temat na swoim forum,a tu od paru miesięcy najbardziej aktywny napinacz z (ponoć) z zylety.
Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Na naszym forum - oraz wielokrotnie tu - jest napisane, że ewentualne stanowisko ekipy Legii prezentuję w necie tylko ja. Jest to zwykłe dostosowanie naszgo wewnętrznego moratorium na opisywanie kwestii sportowych sprzed kilkunastu lat do nowych realiów "pokolenia facebooka" (zdarzyło się, że fejs zaczął huczeć o czymś zanim uczestnicy powracali do domów). Bo "młodszy brat kolegi" coś tam usłyszał.

W żaden sposób nie oznacza to, że ludzie z Legii mają tu nie pisać wyrażając własne opinie, przywołując wspomnienia, czy prostując jakieś kłamstwa dotyczące zaszłości. Czasy się zmieniły, miejsc do pisania jest multum, podobnie jak rozmaitych użytkowników.

Myślę, że nie jest specjalnie trudno odróżnić tutejsze wymiany zdań od braku reakcji na często naprawdę prześmieszne opinie kto komu odmówił albo nie odmówił albo gdzie "szukał kolegów". Akurat do tego nikt z Legii odnosił się nie będzie. Proste.

PS A najbardziej aktywny napinacz akurat wstydzi się przyznać z jakiej jest ekipy (o ile w ogóle z jakiejś jest). Nikt od nas nie ma podobnych problemów. Swoją drogą ciekawe, że niektórzy przeszkadzają innym bluzgającym rozmówców, czy całe ekipy, czy też trollującym różne tematy :)
A co tam w komentarzach na Onecie?

19SZ27.
Posty: 25
Rejestracja: 17.11.2016, 10:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 19SZ27. » 21.01.2018, 11:37

ratujmy trzmiele pisze:
21.01.2018, 09:29
Przeciskając się przez to całe łajno ultra zabawnej polemiki,może ktoś zauważy.
Uprzejmie proszę o informację jak się mają relacje na linii Jagiellonia - Hetman?
Neutralnie.

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 21.01.2018, 11:59

Chyba podobnie jak w przypadku Stomil/ Polonia oraz ŁKS/ Zawisza było przez jakiś czas w przypadku Wisły i Śląska w sensie Śląsk miał zgodę z Wisłą, oraz z ŁKSem a ten z Cracovią?

turms_gorski
Posty: 181
Rejestracja: 28.09.2009, 18:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: turms_gorski » 21.01.2018, 13:56

Być może się mylę, ale gdy Śląsk rozpoczynał zgodę z Wisłą, zgoda ŁKS-em już nie istniała.

JerseyStilon
Posty: 235
Rejestracja: 10.02.2011, 19:27
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JerseyStilon » 21.01.2018, 18:41

sztwny_obiektywny pisze:
18.01.2018, 20:03
Jak na linii:
Gryf Słupsk - Jeziorak
Legia - Hetman
Kotwica - Stilon
Stomil - Stilon

Polonia Bytom - Śląsk
Polonia Bytom - Hutnik/Wisła/Cracovia
Stalówka - Orzeł Przeworsk
Karpaty - Orzeł Przeworsk
Stilon z Kotwicą kosa, bo co może być innego skoro najpierw trzymają ze Stalą Gorzów, a obecnie z Pogonią.
Stilon ze Stomilem przez wiele brak kontaktu, więc neutral.
Oqq pisze:
19.01.2018, 04:56
Stadionowy pisze:
18.01.2018, 23:25
JuniorKSP pisze:
18.01.2018, 19:26
Info od znajomego z Czestochowy obecnie przebywajacego na obczyznie. I tak chodzilo mi o cwks, nie o radomiak. Las w sensie przyslowiowym..



Co do farmazonow to wasza rzatelnosc byla juz raz ukazana na troche bardziej zamknietym (juz niefunkcjonujacym) forum milosnikow pewnego sportu na trawie, i tak to mniej wiecej z wami wyglada od zawsze- "wielcy obiektywni" a tak na prawde farmazoniarze pierwszej wody.
O Sandecji co ten Beha wypisuje, to nawet komentowac sie nie chce, bo rece opadaja... idealnie sie wpisuje to co wyzej napisalem
Puściłeś farmazona, zostałeś naprostowany i teraz się tłumaczysz że info od znajomego , że las to jednak nie las...Znając życie nawet nie wiesz kiedy i przy jakiej okazji było to spotkanie...A co Cię to obchodzi, w necie "powalczyłeś", jak więcej farmazonów napiszesz, po prostu założysz nowe konto...

a tak do tematu:
Zagłębie L ma pozytywne relacje z Flotą ?

Która koalicja Zagłębie, Falubaz - Chrobry, Stilon ma więcej starć na plus (między sobą) ?
Odpowiem na pytania.
Oprócz zgody z Falubazem, Zagłębie i Flotę zupełnie nic nie łączy.
Co do drugiego pytania, obiektywnie patrząc, to w ostatnich latach trochę się działo pomiędzy tymi ekipami. W ostatnim roku raz trafiamy Stilon jadący na swój wyjazd, raz CHG. Każdy, kto od lat jest w temacie zna doskonale odpowiedź na te pytanie, więc nie ma co pisać.
Pozdrawiam.
Na plus koalicjami to akurat jesteście i nikt tego nie zaprzecza, ale jakoś specjalnie to już niekoniecznie. Jakbyście w pewnych sytuacjach nie odmawiali (chodzi mi o koalicję jak i przede wszystkim o sam Falubaz) to mogłoby być różnie. Jedna z pierwszych akcji na plus S & ChG to wykrojenie w Zielonej Górze pod stadionem sektorówki Falubazu.
Moje wypowiedzi - mój punkt widzenia.

PNDK95
Posty: 16
Rejestracja: 12.10.2017, 20:41

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PNDK95 » 22.01.2018, 19:55

Nowa koalicja na kibicowskiej mapie Polski Unia Oświęcim - Hejnał Kęty - Igloopol Dębica.
Ptaszki ćwierkają ze nowa koalicja sprawdziła sportową dyspozycje fanów BKSu Bielsko oraz Zagłębia Sosnowiec.

piekne lata 90-te
Posty: 144
Rejestracja: 20.05.2010, 21:17

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: piekne lata 90-te » 22.01.2018, 20:34

PNDK95 pisze:
22.01.2018, 19:55
Nowa koalicja na kibicowskiej mapie Polski Unia Oświęcim - Hejnał Kęty - Igloopol Dębica.
Ptaszki ćwierkają ze nowa koalicja sprawdziła sportową dyspozycje fanów BKSu Bielsko oraz Zagłębia Sosnowiec.
Nie ćwierkają, jest oficjalne info
https://www.facebook.com/pg/Podkarpaccy ... e_internal


PNDK95
Posty: 16
Rejestracja: 12.10.2017, 20:41

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PNDK95 » 22.01.2018, 23:06

    kierowca bombowca pisze:
    22.01.2018, 21:13
    Unia czy Igloopol ekipy mają. Ale Hejnał??? W Kętach na swoim stadionie nic nie kręcą, na wyjazdy nie jeżdżą..pokazują się jedynie w Oświęcimiu na meczach Unii czy część z nich na Ruchu jako FC Kęty. To bardziej chyba FC Unii.
    Zobacz sobie zdjęcia z awansu Hejnału lub meczu towarzyskiego z Unią.

    ODPOWIEDZ

    Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: aleurwal24, Andrzej Buła, Dario1916, maly85, masteron, qwerty1, superneo, szpakowski77, whitey, Śnieżnobiały i 302 gości