Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
dbwdbw
Posty: 34
Rejestracja: 17.02.2013, 11:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dbwdbw » 26.11.2013, 13:46

niemowmutego pisze:Jak obecnie wygląda sytuacja pomiędzy Piastem a Chemikiem Kędzierzyn?
"obecnie" a jak ma wyglądać chyba nic ich nigdy nie łączyło



FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FC PRUDNIK » 26.11.2013, 19:43

z Chemikiem bez wiekszej spiny-prywatne kontakty.....

moze ktoś potwierdzić ze Pogoń Szczecin zaczyna sie wąchać z koalicją KSG GKS a kontakty te zaczeły sie dzieki FC JAWORZNO? info z dobrego zródła i pewne tylko teraz czy któraś ze stron to potwierdzi......
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

Szakal1964ph
Posty: 31
Rejestracja: 28.01.2013, 21:13

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Szakal1964ph » 26.11.2013, 19:53

FC PRUDNIK pisze:z Chemikiem bez wiekszej spiny-prywatne kontakty.....

moze ktoś potwierdzić ze Pogoń Szczecin zaczyna sie wąchać z koalicją KSG GKS a kontakty te zaczeły sie dzieki FC JAWORZNO? info z dobrego zródła i pewne tylko teraz czy któraś ze stron to potwierdzi......
zmień żródło bo jest h*** warte

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FC PRUDNIK » 26.11.2013, 20:16

Szakal1964ph pisze:
FC PRUDNIK pisze:z Chemikiem bez wiekszej spiny-prywatne kontakty.....

moze ktoś potwierdzić ze Pogoń Szczecin zaczyna sie wąchać z koalicją KSG GKS a kontakty te zaczeły sie dzieki FC JAWORZNO? info z dobrego zródła i pewne tylko teraz czy któraś ze stron to potwierdzi......
zmień żródło bo jest h*** warte
jakoś mnie nie przekonałeś do mojego błędu swoją odpowiedzią tym bardziej jak widze twoją pisownie,wiec poczekam na odpowiedz kogoś bardziej kompetentnego z którejś z ekip choć to dopiero początki...a moje zródło jest jak najbardziej pewne i radze ci się wypytać ziomków po szalu czy coś jest na rzeczy bo nim sie obudzisz to bedziesz miec cygana za brata...
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

Peoes
Posty: 339
Rejestracja: 07.03.2011, 11:18
Lokalizacja: GB

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Peoes » 26.11.2013, 20:21

Wątpię, by ktokolwiek z Pogoni bądź KSG/GKS udzielił ci jakiejkolwiek informacji na ten temat, tym bardziej jeśli sprawa jest zupełnie świeża. Od czasu zerwania sztamy Pogoni i Legii domysły i kombinacje mnożą się na potęgę, zaczyna to wyglądać jak kibicowski "pudelek".
Moje wypowiedzi są oficjalnym stanowiskiem tylko i wyłącznie mojej osoby.

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FC PRUDNIK » 26.11.2013, 20:30

No co racja to racja,wiec pożyjemy zobaczymy... Nie pisałem tego żeby zaraz były obalane fakty i mity wiec chłopaki bez spinki tylko prosze ....PZDR...
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

jms
Posty: 930
Rejestracja: 12.01.2010, 19:34

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jms » 26.11.2013, 20:34

Powtarza się dokładnie to o czym było tu pisane dziesiątki razy, domyślam się , że FC Prudnik to osoba sympatyzująca z Piastem Gliwice, czyli kolejny raz najwięcej do powiedzenia w temacie Górnika i GKSu Katowice najwięcej do powiedzenia mają kibice Piasta czy innych śląskich klubów. Wiem że jest tu ktoś kumaty z PG więc zróbcie porządek z takimi osobnikami od was ktore sie rejestruja i powołują na znane tylko im źródła pisząc o jakiś nowych zgodach Górnika , GKS czy Pogoni Szczecin. Bo kolega Prudnik robisz wstyd nie tylko sobie ale przede wszystkim Twojemu klubowi wypisując takie bzdury. Każdy może tu sie zalogować i napisać że ma pewne info że ekipa x wącha się z ekipą Y dzięki fan clubowi z miasta Z. Troche zaczynają sie gotować głowy kibicom Piasta przed derbami skoro są w stanie wymyślać takie bajki, wpisywać je do internetu i jeszcze kłócić się na temat na który nie mają bladego pojęcia.
BĘDZIEMY Z TOBĄ AŻ DO ŚMIERCI

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FC PRUDNIK » 26.11.2013, 20:55

jms pisze:Powtarza się dokładnie to o czym było tu pisane dziesiątki razy, domyślam się , że FC Prudnik to osoba sympatyzująca z Piastem Gliwice, czyli kolejny raz najwięcej do powiedzenia w temacie Górnika i GKSu Katowice najwięcej do powiedzenia mają kibice Piasta czy innych śląskich klubów. Wiem że jest tu ktoś kumaty z PG więc zróbcie porządek z takimi osobnikami od was ktore sie rejestruja i powołują na znane tylko im źródła pisząc o jakiś nowych zgodach Górnika , GKS czy Pogoni Szczecin. Bo kolega Prudnik robisz wstyd nie tylko sobie ale przede wszystkim Twojemu klubowi wypisując takie bzdury. Każdy może tu sie zalogować i napisać że ma pewne info że ekipa x wącha się z ekipą Y dzięki fan clubowi z miasta Z. Troche zaczynają sie gotować głowy kibicom Piasta przed derbami skoro są w stanie wymyślać takie bajki, wpisywać je do internetu i jeszcze kłócić się na temat na który nie mają bladego pojęcia.
,napisałem bez spiny to Ty musiałeś śie lekko spiąć...ale taki masz juz charakter widze po twoich innych postach....grzecznie tylko zapytałem i skoro ty jestes kompetentną osobą do wypowiadania sie w imieniu KSG to wystarczyło napisać FARMAZON,tyle w temacie.....
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

Trzęsacz
Posty: 148
Rejestracja: 02.01.2013, 15:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Trzęsacz » 26.11.2013, 20:59

jms pisze:Powtarza się dokładnie to o czym było tu pisane dziesiątki razy, domyślam się , że FC Prudnik to osoba sympatyzująca z Piastem Gliwice, czyli kolejny raz najwięcej do powiedzenia w temacie Górnika i GKSu Katowice najwięcej do powiedzenia mają kibice Piasta czy innych śląskich klubów. Wiem że jest tu ktoś kumaty z PG więc zróbcie porządek z takimi osobnikami od was ktore sie rejestruja i powołują na znane tylko im źródła pisząc o jakiś nowych zgodach Górnika , GKS czy Pogoni Szczecin. Bo kolega Prudnik robisz wstyd nie tylko sobie ale przede wszystkim Twojemu klubowi wypisując takie bzdury. Każdy może tu sie zalogować i napisać że ma pewne info że ekipa x wącha się z ekipą Y dzięki fan clubowi z miasta Z. Troche zaczynają sie gotować głowy kibicom Piasta przed derbami skoro są w stanie wymyślać takie bajki, wpisywać je do internetu i jeszcze kłócić się na temat na który nie mają bladego pojęcia.
Ale to nie jest pierwszy raz, gdy tego typu domysły się pojawiają, kojarzę, że ktoś poruszał tu ten temat już z tydzień, dwa temu. Kolega się normalnie zapytał, a Ty zaczynasz jakieś durne gadki, że robi wstyd Piastowi takim wpisem.

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FC PRUDNIK » 26.11.2013, 21:42

Trzęsacz pisze:
jms pisze:Powtarza się dokładnie to o czym było tu pisane dziesiątki razy, domyślam się , że FC Prudnik to osoba sympatyzująca z Piastem Gliwice, czyli kolejny raz najwięcej do powiedzenia w temacie Górnika i GKSu Katowice najwięcej do powiedzenia mają kibice Piasta czy innych śląskich klubów. Wiem że jest tu ktoś kumaty z PG więc zróbcie porządek z takimi osobnikami od was ktore sie rejestruja i powołują na znane tylko im źródła pisząc o jakiś nowych zgodach Górnika , GKS czy Pogoni Szczecin. Bo kolega Prudnik robisz wstyd nie tylko sobie ale przede wszystkim Twojemu klubowi wypisując takie bzdury. Każdy może tu sie zalogować i napisać że ma pewne info że ekipa x wącha się z ekipą Y dzięki fan clubowi z miasta Z. Troche zaczynają sie gotować głowy kibicom Piasta przed derbami skoro są w stanie wymyślać takie bajki, wpisywać je do internetu i jeszcze kłócić się na temat na który nie mają bladego pojęcia.
Ale to nie jest pierwszy raz, gdy tego typu domysły się pojawiają, kojarzę, że ktoś poruszał tu ten temat już z tydzień, dwa temu. Kolega się normalnie zapytał, a Ty zaczynasz jakieś durne gadki, że robi wstyd Piastowi takim wpisem.

WRÓCIMY do tematu za jakiś czas......
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

jms
Posty: 930
Rejestracja: 12.01.2010, 19:34

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jms » 26.11.2013, 22:47

nie jestem żadną osobą kompetetną do pisania w imieniu KSG , napisałem tu moje luźne przemyślenia na ten temat
BĘDZIEMY Z TOBĄ AŻ DO ŚMIERCI

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Martini Player » 26.11.2013, 23:03

FC PRUDNIK pisze:
Szakal1964ph pisze:
FC PRUDNIK pisze:z Chemikiem bez wiekszej spiny-prywatne kontakty.....

moze ktoś potwierdzić ze Pogoń Szczecin zaczyna sie wąchać z koalicją KSG GKS a kontakty te zaczeły sie dzieki FC JAWORZNO? info z dobrego zródła i pewne tylko teraz czy któraś ze stron to potwierdzi......
zmień żródło bo jest h*** warte
jakoś mnie nie przekonałeś do mojego błędu swoją odpowiedzią tym bardziej jak widze twoją pisownie,wiec poczekam na odpowiedz kogoś bardziej kompetentnego z którejś z ekip choć to dopiero początki...a moje zródło jest jak najbardziej pewne i radze ci się wypytać ziomków po szalu czy coś jest na rzeczy bo nim sie obudzisz to bedziesz miec cygana za brata...
Chciałem ci odpisać skąd się wzięły te ploty i kiedy dokładnie zaczęło krążyć to info,ale po przeczytaniu ostatniego zdania twojej wypowiedzi uważam cię za frajera i napinacza.

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FC PRUDNIK » 26.11.2013, 23:18

moze ktoś potwierdzić ze Pogoń Szczecin zaczyna sie wąchać z koalicją KSG GKS a kontakty te zaczeły sie dzieki FC JAWORZNO? info z dobrego zródła i pewne tylko teraz czy któraś ze stron to potwierdzi......[/quote]

zmień żródło bo jest h*** warte[/quote]

jakoś mnie nie przekonałeś do mojego błędu swoją odpowiedzią tym bardziej jak widze twoją pisownie,wiec poczekam na odpowiedz kogoś bardziej kompetentnego z którejś z ekip choć to dopiero początki...a moje zródło jest jak najbardziej pewne i radze ci się wypytać ziomków po szalu czy coś jest na rzeczy bo nim sie obudzisz to bedziesz miec cygana za brata...[/quote]



Chciałem ci odpisać skąd się wzięły te ploty i kiedy dokładnie zaczęło krążyć to info,ale po przeczytaniu ostatniego zdania twojej wypowiedzi uważam cię za frajera i napinacza.[/quote]

Tak bardzo cie zabolało te moje ostatnie zdanie czyli musi być coś na rzeczy... i tyle w temacie...w kazdej plotce jest troche prawdy...
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Martini Player » 26.11.2013, 23:35

Nie zabolało tylko widać, że na forum jesteś krótko,a już połknąłeś dwa farmazony. Z takimi ludźmi nie ma sensu rozmawiać.

SpokojniePanowie
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2013, 20:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: SpokojniePanowie » 26.11.2013, 23:41

Dyskusja z tym typem nie ma sensu. Kolejny, który dzisiaj kręci aferę przy okazji obrażając kogo się da. Odpuście takich typów i nie odpisujcie im.

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FC PRUDNIK » 27.11.2013, 01:42

Koleżko nikomu nikt afery nie kręci i nie ma takiego zamiaru nawet,poprostu sie grzecznie zapytałem bo interesuje mnie akurat ten temat i może faktycznie w mojego posta wdarł się chochlik ale to juz bardziej z przyzwyczajenia niż żeby komuś dojebać ...
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

Richat
Posty: 701
Rejestracja: 20.10.2010, 03:17

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Richat » 27.11.2013, 05:03

Czy Górnik Zabrze podczas ostatniej wizyty w Szczecinie śpiewał na pustoszejącym stadionie "nie podam dłoni ku*wie z szczecińskiej Pogoni"?

Do wszystkich pelikanów z k.net, którzy łykają każde info...i gdzie jest ten układ/ocieplenie kontaktów/zgoda pomiędzy Ruchem, a Tychami? Ktoś z GieKSy bądź Górnika takie info tutaj pisał i próbował wmówić reszcie użytkowników, że coś jest na rzeczy.

Pytam grzecznie i bez napinki, więc prosiłbym o normalną odpowiedź. Darujcie sobie ironie i żałosne żarty.

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Martini Player » 27.11.2013, 07:48

Richat pisze:Czy Górnik Zabrze podczas ostatniej wizyty w Szczecinie śpiewał na pustoszejącym stadionie "nie podam dłoni ku*wie z szczecińskiej Pogoni"?

Do wszystkich pelikanów z k.net, którzy łykają każde info...i gdzie jest ten układ/ocieplenie kontaktów/zgoda pomiędzy Ruchem, a Tychami? Ktoś z GieKSy bądź Górnika takie info tutaj pisał i próbował wmówić reszcie użytkowników, że coś jest na rzeczy.

Pytam grzecznie i bez napinki, więc prosiłbym o normalną odpowiedź. Darujcie sobie ironie i żałosne żarty.
Nie było takiego info. Przynajmniej ja sobie nie przypominam. Nie siedzę na forum dziennie,więc mogłem przeoczyć.
Raczej ciężko tam o jakieś układy, choćby ze względu na stosunki Tychów z Mikołowem.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: za Ruchem ! » 27.11.2013, 08:06

nie wspominając o ŁKSie, Cracovii i "Księstwie Pszczyńskim"

mapa_fizyczna_polski
Posty: 126
Rejestracja: 19.07.2007, 10:31
Lokalizacja: Torcida Gliwice

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mapa_fizyczna_polski » 27.11.2013, 08:35

Richat pisze:Do wszystkich pelikanów z k.net, którzy łykają każde info...i gdzie jest ten układ/ocieplenie kontaktów/zgoda pomiędzy Ruchem, a Tychami? Ktoś z GieKSy bądź Górnika takie info tutaj pisał i próbował wmówić reszcie użytkowników, że coś jest na rzeczy.

Pytam grzecznie i bez napinki, więc prosiłbym o normalną odpowiedź. Darujcie sobie ironie i żałosne żarty.
Po co klamiesz ?
Moze gdybys wpisal "Polonia Bytom" to moze bym uwierzyl, ze ktos cos takiego napisal ale od lat nie ma szans i watpie by kiedys takie byly zeby bylo cos cieplego na linii Tychy - Chorzow. Czlowieku chyba za dlugo przed kompem siedzisz i zamiast szukac glupich obrazkow zeby zablysnac(patrz swoj dzieciecy podpis) to wyjdz na dwor, wielu Tyskich i Chorzowskich uwaza siebie za bardzo duza kose !



Fc Prudnik - nie wypowiadaj sie juz, no chyba, ze chcesz przed derbowym meczem spowodowac zawal u wrogow ze smiechu przez twoje posty ?

wildboy66
Posty: 62
Rejestracja: 24.09.2013, 19:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wildboy66 » 27.11.2013, 09:55

panowie z koaicji ksgks dajcie spokój gościowi z prudnika normalnie zapytał więc mogliście normalnie napisać choć i tak nikt wam nie wierzy bo każdy pamieta jak RUCH zaczoł pisać żę sie zgoda między wami szykuje to wypieraliście sie twardo tego a po kilku tygodniach sie stało więc teraz z Pogonią poczekamy zobaczymy czas pokaże

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: brunobannani » 27.11.2013, 11:11

tylko jaki pozytek by koalicja miala z ukladu z Pogonia? ekipa slaba w dodatku z konca kraju
s

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: R.E. Bells » 27.11.2013, 11:16

Nie oszukujmy się, czasy się zmieniły i epoka pijackich zgód które przekształcały się przez lata w mocne sztamy to przeszłość. Mamy XXI wiek, erę cyfryzacji i kalkulatorów. Liczy się tu i teraz, klepanie układów z kimkolwiek, pod terminarz w następnym sezonie, byleby w nie dostać w zęby. Dla kogoś kto przeżywał najlepsze wyjazdy 10 lat temu, zgody GKS-Górnik, Ruch-Widzew to jakaś abstrakcja, Jastrzębie Ruch i Polonia-Góral czyste kalkulacje w bagnie o promieniu 50km. Niedługo trzeba będzie jeździć z stale uaktualnianą mapą, kto z kim i na jak długo. Zdaje się taką mapkę ma Pogoń, która będąc w pobliżu, w sytuacji kryzysowej dokładnie wie po kogo dzwonić po pomoc.
Takie pytanie jak zadał FC Prudnik o Pogoń nie mają sensu, bo każdy się wyprze, każdy jest z zasadami, a o kalkulacyjnych układach lepiej informować po fakcie.

SpokojniePanowie
Posty: 17
Rejestracja: 12.06.2013, 20:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: SpokojniePanowie » 27.11.2013, 11:45

R.E. Bells pisze:Nie oszukujmy się, czasy się zmieniły i epoka pijackich zgód które przekształcały się przez lata w mocne sztamy to przeszłość. Mamy XXI wiek, erę cyfryzacji i kalkulatorów. Liczy się tu i teraz, klepanie układów z kimkolwiek, pod terminarz w następnym sezonie, byleby w nie dostać w zęby. Dla kogoś kto przeżywał najlepsze wyjazdy 10 lat temu, zgody GKS-Górnik, Ruch-Widzew to jakaś abstrakcja, Jastrzębie Ruch i Polonia-Góral czyste kalkulacje w bagnie o promieniu 50km. Niedługo trzeba będzie jeździć z stale uaktualnianą mapą, kto z kim i na jak długo. Zdaje się taką mapkę ma Pogoń, która będąc w pobliżu, w sytuacji kryzysowej dokładnie wie po kogo dzwonić po pomoc.
Takie pytanie jak zadał FC Prudnik o Pogoń nie mają sensu, bo każdy się wyprze, każdy jest z zasadami, a o kalkulacyjnych układach lepiej informować po fakcie.
Sporo w tym prawdy. Natomiast jeśli patrzeć pod tym kątem (taktycznym),to zgoda na linii Pogoń-Górnik/GKS opłaca się tylko tym pierwszym. Bo gdzie Pogoń będzie wspierała np. GKS? Na Flocie ?

Richat
Posty: 701
Rejestracja: 20.10.2010, 03:17

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Richat » 27.11.2013, 13:47

Martini Player pisze:
Richat pisze:Czy Górnik Zabrze podczas ostatniej wizyty w Szczecinie śpiewał na pustoszejącym stadionie "nie podam dłoni ku*wie z szczecińskiej Pogoni"?

Do wszystkich pelikanów z k.net, którzy łykają każde info...i gdzie jest ten układ/ocieplenie kontaktów/zgoda pomiędzy Ruchem, a Tychami? Ktoś z GieKSy bądź Górnika takie info tutaj pisał i próbował wmówić reszcie użytkowników, że coś jest na rzeczy.

Pytam grzecznie i bez napinki, więc prosiłbym o normalną odpowiedź. Darujcie sobie ironie i żałosne żarty.
Nie było takiego info. Przynajmniej ja sobie nie przypominam. Nie siedzę na forum dziennie,więc mogłem przeoczyć.
Raczej ciężko tam o jakieś układy, choćby ze względu na stosunki Tychów z Mikołowem.
Dobrze zdaję sobie z tego sprawę, że jest niemożliwe ocieplenie stosunków na linii Ruch - Tychy choćby z kilku wyżej wymienionych powodów. Jednak z tego co kojarzę użytkownik (nie wnikam w jakim stopniu upoważniony do wypowiadania się po stronie KSGKS) po derbach Piasta z Ruchem wrzucił do jednego wora Ruch, Piast, Polonie i właśnie Tychy jako "koalicję" przeciwko Wam. Pozdrawiam!
mapa_fizyczna_polski pisze:
Richat pisze:Do wszystkich pelikanów z k.net, którzy łykają każde info...i gdzie jest ten układ/ocieplenie kontaktów/zgoda pomiędzy Ruchem, a Tychami? Ktoś z GieKSy bądź Górnika takie info tutaj pisał i próbował wmówić reszcie użytkowników, że coś jest na rzeczy.

Pytam grzecznie i bez napinki, więc prosiłbym o normalną odpowiedź. Darujcie sobie ironie i żałosne żarty.
Po co klamiesz ?
Moze gdybys wpisal "Polonia Bytom" to moze bym uwierzyl, ze ktos cos takiego napisal ale od lat nie ma szans i watpie by kiedys takie byly zeby bylo cos cieplego na linii Tychy - Chorzow. Czlowieku chyba za dlugo przed kompem siedzisz i zamiast szukac glupich obrazkow zeby zablysnac(patrz swoj dzieciecy podpis) to wyjdz na dwor, wielu Tyskich i Chorzowskich uwaza siebie za bardzo duza kose !
Nie skłamałem, tylko wspomniałem post jednego z Was, ale to nieistotne, bo każdy wie jak jest na GŚ. Dziecinne to są Twoje wrzuty i napinka w moim kierunku. Jak się nie ma do czego dojebać to się trzeba dojebać do podpisu. Z mojej strony koniec i nawet nie musisz odpisywać, bo dalsza polemika nic nie wniesie do tematu.

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FC PRUDNIK » 27.11.2013, 19:28

Fc Prudnik - nie wypowiadaj sie juz, no chyba, ze chcesz przed derbowym meczem spowodowac zawal u wrogow ze smiechu przez twoje posty ?[/quote]

Jak moje posty cie smieszą to ten cie zabije...z tej informacji na Waszej stronie wynika jasno ze chcecie uniknąć sytuacji obicia Waszych kibiców przez kibiców klubu którego nie ma ,,niby'' w mieśćie...

Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie derbowe z Piastem Gliwice informujemy, że obowiązkowo mają pojawić się na zaplanowanych zbiórkach ( w Gliwach i Zabrzu).
Nikt nie jedzie własnym środkiem transportu!

Wielu kibiców “Trójkolorowych” zakupiło również bilety na sektory gospodarzy tego spotkania informujemy, że Ci fani mają również obowiązek pojawić się na naszych planowanych zbiórkach.
Na mecz wszyscy udajemy się razem oraz wszyscy ubieramy się na czarno.

——————————————————————————————

INFORMACJA DLA OSÓB, KTÓRE KUPIŁY BILETY NA SEKTORY KURCZAKÓW
WSZYSCY MELDUJĄ SIĘ NA MIEJSCACH ZBIÓREK O 14.30:
- ZABRZE PARKING PRZY STADIONIE
LUB
- NA KOPERNIKU PRZY “ORLIKU” W GLIWICACH
WSZYSCY JEDZIEMY RAZEM
WOBEC OSÓB, KTÓRE POJADĄ NA WŁASNĄ RĘKĘ BĘDĄ WYCIĄGNIĘTE KONSEKWENCJE
TORCIDA
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

mr. ventura
Posty: 36
Rejestracja: 26.04.2011, 12:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mr. ventura » 27.11.2013, 19:57

[link]

RoyberpakaOdrodzenie
Posty: 236
Rejestracja: 22.09.2012, 19:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: RoyberpakaOdrodzenie » 27.11.2013, 20:12

FC PRUDNIK pisze:Fc Prudnik - nie wypowiadaj sie juz, no chyba, ze chcesz przed derbowym meczem spowodowac zawal u wrogow ze smiechu przez twoje posty ?
Jak moje posty cie smieszą to ten cie zabije...z tej informacji na Waszej stronie wynika jasno ze chcecie uniknąć sytuacji obicia Waszych kibiców przez kibiców klubu którego nie ma ,,niby'' w mieśćie...

Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie derbowe z Piastem Gliwice informujemy, że obowiązkowo mają pojawić się na zaplanowanych zbiórkach ( w Gliwach i Zabrzu).
Nikt nie jedzie własnym środkiem transportu!

Wielu kibiców “Trójkolorowych” zakupiło również bilety na sektory gospodarzy tego spotkania informujemy, że Ci fani mają również obowiązek pojawić się na naszych planowanych zbiórkach.
Na mecz wszyscy udajemy się razem oraz wszyscy ubieramy się na czarno.

——————————————————————————————

INFORMACJA DLA OSÓB, KTÓRE KUPIŁY BILETY NA SEKTORY KURCZAKÓW
WSZYSCY MELDUJĄ SIĘ NA MIEJSCACH ZBIÓREK O 14.30:
- ZABRZE PARKING PRZY STADIONIE
LUB
- NA KOPERNIKU PRZY “ORLIKU” W GLIWICACH
WSZYSCY JEDZIEMY RAZEM
WOBEC OSÓB, KTÓRE POJADĄ NA WŁASNĄ RĘKĘ BĘDĄ WYCIĄGNIĘTE KONSEKWENCJE
TORCIDA[/quote]
Wybacz że zapytam: Wy nie organizujecie zbiórki?
http://www.youtube.com/watch?v=BsUjr1qqdVw

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FC PRUDNIK » 27.11.2013, 20:24

Zbiórka ,zbiórką i kto bedzie chciał ten na nią przyjdzie i nie bede od nikogo wyciągać zadnych konsekwencji
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

ciawaZL
Posty: 13
Rejestracja: 09.04.2013, 19:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ciawaZL » 27.11.2013, 23:46

FC PRUDNIK pisze:Zbiórka ,zbiórką i kto bedzie chciał ten na nią przyjdzie i nie bede od nikogo wyciągać zadnych konsekwencji
Ty się ciesz lepiej z tego że jeszcze do tej pory nikt na razie wobec ciebie nie wyciągnął konsekwencji z twojego Piasta za pajacowanie w internecie.

FC PRUDNIK
Posty: 31
Rejestracja: 26.11.2013, 18:23
Lokalizacja: PRUDNIk/GLIWICE

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: FC PRUDNIK » 28.11.2013, 02:19

ciawaZL pisze:
FC PRUDNIK pisze:Zbiórka ,zbiórką i kto bedzie chciał ten na nią przyjdzie i nie bede od nikogo wyciągać zadnych konsekwencji
Ty się ciesz lepiej z tego że jeszcze do tej pory nikt na razie wobec ciebie nie wyciągnął konsekwencji z twojego Piasta za pajacowanie w internecie.

U Nas poleciałbyś na harem juz za samą ksywe wiec pilnuj lepiej swojego taboru...
NIELICZNI ALE FANATYCZNI!

Trzęsacz
Posty: 148
Rejestracja: 02.01.2013, 15:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Trzęsacz » 28.11.2013, 07:31

ciawaZL pisze:
FC PRUDNIK pisze:Zbiórka ,zbiórką i kto bedzie chciał ten na nią przyjdzie i nie bede od nikogo wyciągać zadnych konsekwencji
Ty się ciesz lepiej z tego że jeszcze do tej pory nikt na razie wobec ciebie nie wyciągnął konsekwencji z twojego Piasta za pajacowanie w internecie.
Haha post roku, konsekwencje za wypowiedzi w necie : D No, ale skoro można sztamy przez neta wyciągać, to czemu by nie karać ludzi za pisane na kibice.net. Tylko czy kara też przez internet?

TakiTyp
Posty: 84
Rejestracja: 10.06.2013, 12:23

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: TakiTyp » 28.11.2013, 09:36

Ty Trzesacz jestes debilem jakims. Wiadomo, ze jak ktos robi przypal w internecie to powinien zostac naprostowany. Internet nie jest taki anonimowy jak wam sie wydaje. Spytajcie pana G z Lublina.
Moj post to moja subiektywna opinia.

jakimek
Posty: 49
Rejestracja: 22.04.2013, 22:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jakimek » 28.11.2013, 14:06

Trzęsacz pisze:
ciawaZL pisze:
FC PRUDNIK pisze:Zbiórka ,zbiórką i kto bedzie chciał ten na nią przyjdzie i nie bede od nikogo wyciągać zadnych konsekwencji
Ty się ciesz lepiej z tego że jeszcze do tej pory nikt na razie wobec ciebie nie wyciągnął konsekwencji z twojego Piasta za pajacowanie w internecie.
Haha post roku, konsekwencje za wypowiedzi w necie : D No, ale skoro można sztamy przez neta wyciągać, to czemu by nie karać ludzi za pisane na kibice.net. Tylko czy kara też przez internet?
Ten fc Prudnik to jakiś pajac przecież jest,a ty swoim wpisem prezentujesz podobny jak i nie ten sam poziom.

shortys
Posty: 32
Rejestracja: 27.02.2013, 11:58

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: shortys » 28.11.2013, 17:28

Jak jest na linii Polonia Bytom-Zawisza ?

Krzesełko Stadionu
Posty: 336
Rejestracja: 23.05.2010, 12:52
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Krzesełko Stadionu » 28.11.2013, 18:02

shortys pisze:Jak jest na linii Polonia Bytom-Zawisza ?
Neutral,Starsi kibole pewnie maja jakis sentyment do starej zgody

19sebus48
Posty: 61
Rejestracja: 15.07.2007, 17:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 19sebus48 » 28.11.2013, 20:53

a se zasieje farmazon...
kiedyś na K. net też czytalem o "wąchaniu się " Ruchu i Tyskich... ale z jakąś "frakcją " Ruchu... jakieś niebieski południe czy cos takiego... ale pewnie coś źle przeczytałem :)

Prudnik... masz szczęście że internet jest chłonny i wszystko przyjmnie :)
do zobaczenia na meczu w sobote.
Pozdrawiam.

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Stadionowy » 28.11.2013, 23:34

Mam nadzieję że ostatnie 2 strony postów nie zostaną wykasowane bo fajnie będzie potem do nich wrócić ;)

A wracając do tematu:
Jaki jest powód dużej/ostrej kosy Zawiszy i Arki ? Ktoś już pisał ale nie mogę znaleźć...

Jakie ekipy z podkarpacia mają "pozytywne" relacje z Wisła Kraków?

Czy Motor i Jagiellonia odwiedzają się jeszcze na meczach? (Jak ktoś chce napisać że się nie odwiedzali niech sobie odpuści)

mapa_fizyczna_polski
Posty: 126
Rejestracja: 19.07.2007, 10:31
Lokalizacja: Torcida Gliwice

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mapa_fizyczna_polski » 29.11.2013, 11:10

Stadionowy pisze:Mam nadzieję że ostatnie 2 strony postów nie zostaną wykasowane bo fajnie będzie potem do nich wrócić ;)
Dokladnie i mam nadzieje, ze tacy jak ty szukajacy taniej sensacji odrazu zostana wyjebani z tego forum.

wersu
Posty: 362
Rejestracja: 19.09.2009, 17:57
Lokalizacja: Południowy-Wschód nie ala ,,Holiłud"

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wersu » 29.11.2013, 14:08

Stadionowy pisze:Mam nadzieję że ostatnie 2 strony postów nie zostaną wykasowane bo fajnie będzie potem do nich wrócić ;)

A wracając do tematu:
Jaki jest powód dużej/ostrej kosy Zawiszy i Arki ? Ktoś już pisał ale nie mogę znaleźć...

Jakie ekipy z podkarpacia mają "pozytywne" relacje z Wisła Kraków?

Czy Motor i Jagiellonia odwiedzają się jeszcze na meczach? (Jak ktoś chce napisać że się nie odwiedzali niech sobie odpuści)

Polonia Przemyśl, układ.
Mam tak samo jak Ty...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dzioldi, RedRum, ZapytujeWas i 197 gości