Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bączyński » 16.04.2017, 10:28

A co teraz kibicowanie ma wspólnego z pasją ? . Jako kibic Pogoni zaczynający z kibolką w latach 80 stwierdzam , że obecne ekipy sa h.uja warte , większość to sprzedajne k.urwy bez krzty honoru - epatujące hasłem BSNT ... Resovia ziomale Widzewa :D , Wisła która śpiewała Ruchowi dwa lata temu że ich matki to k.urwy (albo vie versa - nie mój temat ) teraz liżą się po jajach , to ja już wolę 200 osób w młynie tej :słabej : Pogoni bez fałszywych i na siłę doczepianych braci ( chociaż według mnie taka zgoda jak Ruchu z Wislą - tempo expresowe u nas by nie przeszła - nikt mi nie wytłumaczy , że od trzydziestu lat j.ębie Rucha a jutro mam śpiewać peany na jego cześć ... może jesteśmy teraz słabi , ale takie coś w Szczecinie nie przeszłoby , swój honor mamy !. Szanuję przeciwników z dawnych lat , którzy z nami walczyli ( Lechię , Arkę itp - pozdro NISC :) , ale te obecne koalicje i ich kwalifikacje mam głeboko w d**** - bandy f.rajerów bez honoru i nic więcej ! . Z kibolką nie macie nic wspólnego ! . Bez odpowiedzi .
Kolego z Pogoni,chyba troche fantazja cie poniosła.Piszesz o honorze,a prawda jest taka,że gdyby twoja Pogon miała możliwość przybicia dobrego układu z silną ekipą to twoi młodsi koledzy by to zrobili.Rozczaruje cie,ale z całą pewnością oni niczym sie nie rożnia od 90% ekip kalkulujących z nowymi układami.Problem jest taki,jaki sam wspomniałeś- "...może jesteśmy teraz słabi..."
Druga sprawa,że nowe układy opierają sie na logistycznej bliskości,a położenie Szczecina pod tym wzgledem jest słabe.



Wózek
Posty: 45
Rejestracja: 08.10.2016, 09:58

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wózek » 16.04.2017, 11:04

Bączyński pisze:
A co teraz kibicowanie ma wspólnego z pasją ? . Jako kibic Pogoni zaczynający z kibolką w latach 80 stwierdzam , że obecne ekipy sa h.uja warte , większość to sprzedajne k.urwy bez krzty honoru - epatujące hasłem BSNT ... Resovia ziomale Widzewa :D , Wisła która śpiewała Ruchowi dwa lata temu że ich matki to k.urwy (albo vie versa - nie mój temat ) teraz liżą się po jajach , to ja już wolę 200 osób w młynie tej :słabej : Pogoni bez fałszywych i na siłę doczepianych braci ( chociaż według mnie taka zgoda jak Ruchu z Wislą - tempo expresowe u nas by nie przeszła - nikt mi nie wytłumaczy , że od trzydziestu lat j.ębie Rucha a jutro mam śpiewać peany na jego cześć ... może jesteśmy teraz słabi , ale takie coś w Szczecinie nie przeszłoby , swój honor mamy !. Szanuję przeciwników z dawnych lat , którzy z nami walczyli ( Lechię , Arkę itp - pozdro NISC :) , ale te obecne koalicje i ich kwalifikacje mam głeboko w d**** - bandy f.rajerów bez honoru i nic więcej ! . Z kibolką nie macie nic wspólnego ! . Bez odpowiedzi .
Kolego z Pogoni,chyba troche fantazja cie poniosła.Piszesz o honorze,a prawda jest taka,że gdyby twoja Pogon miała możliwość przybicia dobrego układu z silną ekipą to twoi młodsi koledzy by to zrobili.Rozczaruje cie,ale z całą pewnością oni niczym sie nie rożnia od 90% ekip kalkulujących z nowymi układami.Problem jest taki,jaki sam wspomniałeś- "...może jesteśmy teraz słabi..."
Druga sprawa,że nowe układy opierają sie na logistycznej bliskości,a położenie Szczecina pod tym wzgledem jest słabe.
Chłopak zapomniał że osotanio dobrali sobie Kotwicę gdzie jeszcze nie dawno wpadali do Kołobrzegu ich lać a sytuacji na tej lini to zmieniała się z kilka razy :)

Fluttershy
Posty: 8
Rejestracja: 09.04.2017, 19:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Fluttershy » 16.04.2017, 11:37

opel pisze: Tak tylko oni twierdzą, że nie ma zgody Ruch-Wisła, ani Wisła-Widzew. Jest układ. Więc o ekspresowym tempie nie ma mowy :-). Co prawda wieszają flagi, malują wspólne grafy, ale to jest tylko UKŁAD :-). Takie Pitu Pitu, a może ciemny lud to kupi :-).
Teraz nawet jak ktoś ma młyn 60-40 z drugą ekipą jak Unia z Resovią to oficjalnie jest tylko "układ", bo zgody są dla pedałów. Śmiać mi się chce

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 16.04.2017, 11:44

c*** cie obchodzą relacje dwóch ekip jak to nazywają?Ty sobie to nazywaj jak chcesz, co ty ku*** jesteś urzędnik teczkę prowadzisz?

Fluttershy
Posty: 8
Rejestracja: 09.04.2017, 19:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Fluttershy » 16.04.2017, 12:03

Zapiekło? Jak będziesz miał pełne usta i ktoś cię spyta to będziesz się krztusił i dławił: BULBULBUL, TO TYLKO UKŁAD, BULBULBUL, a po brodzie aż będzie ci ściekało z tego "układu".

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 16.04.2017, 12:27

Fluttershy pisze:Zapiekło? Jak będziesz miał pełne usta i ktoś cię spyta to będziesz się krztusił i dławił: BULBULBUL, TO TYLKO UKŁAD, BULBULBUL, a po brodzie aż będzie ci ściekało z tego "układu".
Napisałem ci zjebie ze możesz to sobie nazwać jak chcesz, to ze się z wszystkiego tłumaczysz na komendzie jak ci wsadzaja w ryja to juz twoj problem:-)

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Szeptem » 16.04.2017, 14:02

nowa19ts06huta pisze:
Bona.Tyara pisze:
nowa19ts06huta pisze:Wisla z Lechia obecnie zyje w nijakich stosunkach, wiadomo prywatne kontakty z czasow zgody beda trwac wiele lat miedzy fanatykami. Gorzej jeśli chodzi o relacje na linii Sharks-CHWM, gdzie Gdanszczanie chętnie sprobowaliby siłę Rekinów. Jesli chodzi o Śląsk, cóż malo kto po nich płakał, nawet stali wyjazdowocze mieli spory dystans do tej zgody. Zdarzały sie sytuacje ze mozna bylo dostac po glowie we Wrocławiu, sam mialem okazje obserwować małą awanturke na wrocławskim rynku, po jednym z meczów zgodowych czy slyszec nie przychylne okrzyki pod adresem Wisły. W Krakowie również dochodzilo do zgrzytow miedzy TSW a WKS, czesc kiboli Śląska chyba zapominała co w Krakowie sądzi sie o Motorze. Pozdrowienia dla RKS w Wislackich knajpach raczej nie poprawialy relacje miedzy nami.
A bramki na pomorzu od lat grubo obstawiane przez Lechię z Wisłą? A wyjazdy zagraniczne i Partycamp? Nikt nie jest głupi żeby sprowadzić relacje do miana kosy bo finansowo się to nie opłaca ani tym ani tym.
hehe dziwne CHWM liczyl na atrakcje przy okazji naszej wizyty w Płocku, sytuacje ze Śląskiem przedstawilem na podstawie tego co zaobserwowalem przy okazji wizyt we Wrocławiu i meczow w Krakowie
CHWM z układowiczami w Płocku, ale były też sytuacje odwrotne gdzie PF&WSH ustawiało się na Lechie i szukało atrakcji, więc sytuacja nie jest zero-jedynkowa będąc całkowicie obiektywnym.

takisobie
Posty: 34
Rejestracja: 28.08.2016, 01:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: takisobie » 17.04.2017, 01:11

sir. pisze:A co ty masz teraz wspólnego z kibolka sklerotyku z lat80tych?Chyba masz jakieś niemile przeżycia z tamtego okresu jednej z lepszych sztam na linii WRW:-) Jedni działają na profit własnego klubu, inni pierdza w kalesony obracając w ruinę to co kiedyś kochali:-) Nie masz honoru jeśli nie chcesz się temu poświęcić :-)

Edit:
Nie do ciebie to pisałem:-)
Mam więcej wspólnego z kibolką niż Ty internetowy napinaczu , za moich "sklerotycznych" czasów ten Ruch wywieszał flagi Widzewa do góry kołami na swoim stadionie - gratuluję takiej jednej z lepszych sztam . Nie pisz o czyimś honorze jeżeli to pojęcie jest Ci obce , jak zresztą większości obecnych kalkulatorskich ekip które pół roku temu śpiewały "nasza zgoda najlepsza w Polsce jest " , a teraz jebią się aż miło .

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: sir. » 17.04.2017, 07:50

Szkoda ze nie odniosles się do wpisu NT Kotwicy, ale wiadomo na swoje zawsze można przymknac oko, zreszta to troche mniejszy kaliber tak wiec honor zachowany:-)

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Averno » 17.04.2017, 10:00

Ojej jaki płaczek...kiedys kosa teraz zgoda lub odwrotnie, takie rzeczy występuja od dawien dawna, nie tylko w Polsce.
Zmiana pokoleniowa, zmian w grupie trzymającej władze, jakieś inne nieporozumienia i tyle, taki stary jestes to na pewno kojarzysz zgode waszą z Sosnowcem, to było na zasadzie kosa-zgoda-znów kosa. I co nie płakałeś że śpiewaliście wspólnie i piliście a za pare miesiecy znów wyzywanie?

zetka_kapy1948
Posty: 27
Rejestracja: 05.04.2016, 21:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zetka_kapy1948 » 17.04.2017, 11:21

Nie bylo zgody Pogoni z Zaglebiem S.

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 17.04.2017, 12:54

Tak w ogóle co jest przyczyną tak silnej kosy Pogonii i Zagłębia S. ?

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: stopislamizacjieurop » 17.04.2017, 13:31

mampytanie pisze:Tak w ogóle co jest przyczyną tak silnej kosy Pogonii i Zagłębia S. ?
Może ktoś opisze to dokładnie z obu stron sam jestem ciekawy co jest główną przyczyną,ja pamiętam że ta niechęć portowców do zagłębiaków i na odwrót trwała dobre kilkanaście lat i trwa do dzisiaj ,szczególnie sosnowiczanie mieli duże ciśnienie na Pogoń i przy każdej okazji próbowali ich dyskredytować spięcia były ciągle, nawet na oczach Legi która dużo razy musiała ingerować w te relacje,problem dla Legi sie rozwiązał po zerwaniu kontaktów z Pogonią ,pamiętam że Pogon odpuszczała dużo meczy gdy wiedziała że Zagłębie będzie mocną bandą chodzi o tereny Górnego i dolnego Sląska oraz wsparcie Legi u siebie czy na wyjazdach,no niestety przez ostatnie kilkanaście lat Pogoń niemiała startu do Zagłębia i tak jest do tej pory.

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kilof » 17.04.2017, 13:36

O jakich neutralnych stosunkach między Lechią a Wisłą wy teraz tu gadacie? :D Przy najbliższym mozliwym spotkaniu sprzęt będzie fruwał aż będą iskry szły...Jak to zresztą bywa w związkach. Od miłości do nienawiści droga jest baaaardzo króciutka. Zresztą, przekreślone gwiazdy i anty-wisły na murach nie świadczą o neutralu. No chyba, że dla was neutral jest bo pijaczki albo ćpunki się nie leją bo "przecież się znamy od lat...".

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Averno » 17.04.2017, 13:50

zetka_kapy1948 pisze:Nie bylo zgody Pogoni z Zaglebiem S.
Tia, Ty wiesz najlepiej :)

Tak oficjalnie to była "chwilówka" rok bodajże 95, długo to nie przetrwało.

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: krzysiek » 17.04.2017, 14:46

Polonia Przemysl atakuje Iglopol wraz z Orlem Przeworsk. Nie kojarze tego ukladu z wczesniejszych lat. Chyba ze cos mi ucieklo. Od kiedy Orzel kuma sie z Polonia?
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 17.04.2017, 14:58

kilof pisze:O jakich neutralnych stosunkach między Lechią a Wisłą wy teraz tu gadacie? :D Przy najbliższym mozliwym spotkaniu sprzęt będzie fruwał aż będą iskry szły...Jak to zresztą bywa w związkach. Od miłości do nienawiści droga jest baaaardzo króciutka. Zresztą, przekreślone gwiazdy i anty-wisły na murach nie świadczą o neutralu. No chyba, że dla was neutral jest bo pijaczki albo ćpunki się nie leją bo "przecież się znamy od lat...".
Akurat w Gdańsku byłem jakiś czas temu i widziałem jeden jeden napis "100% anty Wisła" niedaleko Galerii Bałtyckiej. Poza tym na północy miasta (bodajże dzielnica Brzeźno, niedaleko jest molo) jest nadal wiele napisów Wisła, TSW, nawet herb (te główne grafy zostały zamalowane z Wisły na Śląsk, to fakt), a nawet raz widziałem kolesia z tablicą rejestracyjną ABG_LG na samochodzie i innego z koszulką "Armia Białej Gwiazdy & Władcy Północy". Wiem, że za te drugą część wypowiedzi mnie wyśmiejecie, ale mówię tylko to co widziałem. Nie byłem tam długo, z jakieś 2 tygodnie. Tym nie mniej na najbliższym meczu się przekonamy jak jest właściwie.

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 17.04.2017, 15:13

Motor się wypiął na Jage czy dalej układy?

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kilof » 17.04.2017, 15:15

mampytanie pisze:
kilof pisze:O jakich neutralnych stosunkach między Lechią a Wisłą wy teraz tu gadacie? :D Przy najbliższym mozliwym spotkaniu sprzęt będzie fruwał aż będą iskry szły...Jak to zresztą bywa w związkach. Od miłości do nienawiści droga jest baaaardzo króciutka. Zresztą, przekreślone gwiazdy i anty-wisły na murach nie świadczą o neutralu. No chyba, że dla was neutral jest bo pijaczki albo ćpunki się nie leją bo "przecież się znamy od lat...".
Akurat w Gdańsku byłem jakiś czas temu i widziałem jeden jeden napis "100% anty Wisła" niedaleko Galerii Bałtyckiej. Poza tym na północy miasta (bodajże dzielnica Brzeźno, niedaleko jest molo) jest nadal wiele napisów Wisła, TSW, nawet herb (te główne grafy zostały zamalowane z Wisły na Śląsk, to fakt), a nawet raz widziałem kolesia z tablicą rejestracyjną ABG_LG na samochodzie i innego z koszulką "Armia Białej Gwiazdy & Władcy Północy". Wiem, że za te drugą część wypowiedzi mnie wyśmiejecie, ale mówię tylko to co widziałem. Nie byłem tam długo, z jakieś 2 tygodnie. Tym nie mniej na najbliższym meczu się przekonamy jak jest właściwie.
Tak jak już pisałem. Ekipa to jedno a zwykli kibice co tam sobie melanżowali itp to dwie różne sprawy. I nie wiem gdzie ty widziałeś koszulkę ABG-LG :D No ale ok. I fakt, jakieś tam grafy jeszcze zostały. Znikną. A co do przekonania się, to nie ma się do czego przekonywać. bo wszystko jest wiadome. Lechia zaraz po zerwaniu zgody była w Krk, w piątek, w ok 600osób. Wisła za to, w weekend w Gdańsku była w okrągłe 0.

BBQ02
Posty: 6
Rejestracja: 10.04.2017, 22:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: BBQ02 » 17.04.2017, 15:37

krzysiek pisze:Polonia Przemysl atakuje Iglopol wraz z Orlem Przeworsk. Nie kojarze tego ukladu z wczesniejszych lat. Chyba ze cos mi ucieklo. Od kiedy Orzel kuma sie z Polonia?
W latach 90tych była triada Polonia P-Orzeł P-Pogoń L. Gdzieś w okolicach 2008 roku Polonia była na turnieju kibiców w Przeworsku. 2-3 lata temu Orzeł P był na turnieju kibiców w Przemyślu. Po zmianie pokoleniowej na Orle i lekkim odrodzeniu Orzeł zakończył swoje wieloletnie zgody (z Czarnymi Jasło i Pogonią Leżajsk) i dołączył z nadania Polonii do rodziny skupionej wokół koalicji Polonia-Stalówka-Łada. Dużo mniejszych ekip z Podkarpacia wspiera tą koalicje, większość to ukrywa/jeździ nieoficjalnie i pewnie tych mniejszych ekip będzie co raz więcej. Taka polityka koalicji w regionie żeby podporządkować sobie jak najwięcej terenów z podkarpacia.

zetka_kapy1948
Posty: 27
Rejestracja: 05.04.2016, 21:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zetka_kapy1948 » 17.04.2017, 15:48

Averno pisze:
zetka_kapy1948 pisze:Nie bylo zgody Pogoni z Zaglebiem S.
Tia, Ty wiesz najlepiej :)

Tak oficjalnie to była "chwilówka" rok bodajże 95, długo to nie przetrwało.

Zebys wiedzial, ze lepiej :). Z relacji osob od Was, ktorzy byli w Czestochowie i od ZS.

Zgoda miala zostac przybita w Czestochowie. Pojechala wtedy czolowka Pogoni, a z Zaglebia pojawily sie niedecyzyjne osoby z flaga. Pogon poczula sie olana, wyprosila Zaglebiakow ze swojego sektora, a ci sami Zaglebiacy to stworzyli pozniejsze BB.

I to jest geneza konfliktu, a nie flagi Zety skrojone i podarte w Szczecinie przez ZS.


stopislamizacjieurop, Pogon tez pare razy dogryzala Zaglebiu. Chociazby na meczu Lech - Legia, czy w Niemczech na kadrze

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 17.04.2017, 16:06

kilof pisze:
mampytanie pisze:
kilof pisze:O jakich neutralnych stosunkach między Lechią a Wisłą wy teraz tu gadacie? :D Przy najbliższym mozliwym spotkaniu sprzęt będzie fruwał aż będą iskry szły...Jak to zresztą bywa w związkach. Od miłości do nienawiści droga jest baaaardzo króciutka. Zresztą, przekreślone gwiazdy i anty-wisły na murach nie świadczą o neutralu. No chyba, że dla was neutral jest bo pijaczki albo ćpunki się nie leją bo "przecież się znamy od lat...".
Akurat w Gdańsku byłem jakiś czas temu i widziałem jeden jeden napis "100% anty Wisła" niedaleko Galerii Bałtyckiej. Poza tym na północy miasta (bodajże dzielnica Brzeźno, niedaleko jest molo) jest nadal wiele napisów Wisła, TSW, nawet herb (te główne grafy zostały zamalowane z Wisły na Śląsk, to fakt), a nawet raz widziałem kolesia z tablicą rejestracyjną ABG_LG na samochodzie i innego z koszulką "Armia Białej Gwiazdy & Władcy Północy". Wiem, że za te drugą część wypowiedzi mnie wyśmiejecie, ale mówię tylko to co widziałem. Nie byłem tam długo, z jakieś 2 tygodnie. Tym nie mniej na najbliższym meczu się przekonamy jak jest właściwie.
Tak jak już pisałem. Ekipa to jedno a zwykli kibice co tam sobie melanżowali itp to dwie różne sprawy. I nie wiem gdzie ty widziałeś koszulkę ABG-LG :D No ale ok. I fakt, jakieś tam grafy jeszcze zostały. Znikną. A co do przekonania się, to nie ma się do czego przekonywać. bo wszystko jest wiadome. Lechia zaraz po zerwaniu zgody była w Krk, w piątek, w ok 600osób. Wisła za to, w weekend w Gdańsku była w okrągłe 0.
Lechii byłoby o wiele mniej gdyby nie fakt że z racji że bilety schodziły się tak pomału postanowili zapewnić każdemu kto pojedzie do Krakowa że będzie miał zagwarantowany bilet na derby. Dodatkowo Wisła miała wyjazd do Gdańska w okresie kiedy duża część zwykłych wyjazdowiczów miała tzw. "focha". Ostatnie liczby ( Chorzów - 700 , Wrocław - 405, Gliwice - 1150, Warszawa - 905, Nieciecza - 1500 ) pokazują że w środowisku Krakowskiej Wisły jest już wszystko wporządku, natomiast warto też dodać fakt że Wisła nigdy nie słyneła z jakiś większych liczb wyjazdowych

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wnuk Edwarda » 17.04.2017, 16:19

zetka_kapy1948 pisze:
Averno pisze:
zetka_kapy1948 pisze:Nie bylo zgody Pogoni z Zaglebiem S.
Tia, Ty wiesz najlepiej :)

Tak oficjalnie to była "chwilówka" rok bodajże 95, długo to nie przetrwało.

Zebys wiedzial, ze lepiej :). Z relacji osob od Was, ktorzy byli w Czestochowie i od ZS.

Zgoda miala zostac przybita w Czestochowie. Pojechala wtedy czolowka Pogoni, a z Zaglebia pojawily sie niedecyzyjne osoby z flaga. Pogon poczula sie olana, wyprosila Zaglebiakow ze swojego sektora, a ci sami Zaglebiacy to stworzyli pozniejsze BB.

I to jest geneza konfliktu, a nie flagi Zety skrojone i podarte w Szczecinie przez ZS.


stopislamizacjieurop, Pogon tez pare razy dogryzala Zaglebiu. Chociazby na meczu Lech - Legia, czy w Niemczech na kadrze
Niemniej, rok później Zagłębie było z flagami na sektorach Pogoni w tejże Częstochowie, a także choćby w Zabrze. A z dogryzaniem, zachętami, uprzykrzanien to przez te ponad 20 lat było różnie. A kulminacja kosy to skrojenie flagi Jaworzno.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Szeptem » 17.04.2017, 17:42

kilof pisze:
mampytanie pisze:
kilof pisze:O jakich neutralnych stosunkach między Lechią a Wisłą wy teraz tu gadacie? :D Przy najbliższym mozliwym spotkaniu sprzęt będzie fruwał aż będą iskry szły...Jak to zresztą bywa w związkach. Od miłości do nienawiści droga jest baaaardzo króciutka. Zresztą, przekreślone gwiazdy i anty-wisły na murach nie świadczą o neutralu. No chyba, że dla was neutral jest bo pijaczki albo ćpunki się nie leją bo "przecież się znamy od lat...".
Akurat w Gdańsku byłem jakiś czas temu i widziałem jeden jeden napis "100% anty Wisła" niedaleko Galerii Bałtyckiej. Poza tym na północy miasta (bodajże dzielnica Brzeźno, niedaleko jest molo) jest nadal wiele napisów Wisła, TSW, nawet herb (te główne grafy zostały zamalowane z Wisły na Śląsk, to fakt), a nawet raz widziałem kolesia z tablicą rejestracyjną ABG_LG na samochodzie i innego z koszulką "Armia Białej Gwiazdy & Władcy Północy". Wiem, że za te drugą część wypowiedzi mnie wyśmiejecie, ale mówię tylko to co widziałem. Nie byłem tam długo, z jakieś 2 tygodnie. Tym nie mniej na najbliższym meczu się przekonamy jak jest właściwie.
A co do przekonania się, to nie ma się do czego przekonywać. bo wszystko jest wiadome. Lechia zaraz po zerwaniu zgody była w Krk, w piątek, w ok 600osób. Wisła za to, w weekend w Gdańsku była w okrągłe 0.
Co Ty za głupoty pieprzysz? Lechia nie była jeszcze po zerwaniu zgody na Wiśle. Była jedynie ze Śląskiem Wrocław i to w dużo mniejszej liczbie niż 600.. Wisła była w Chojnicach w środku tygodnia też, na którym była ekipa Lechii po drugiej stronie, i co związku z tym? Co to w ogóle za rozkminy człowieku daruj sobie.

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: tuwimianin. » 17.04.2017, 18:44

krzysiek pisze:Polonia Przemysl atakuje Iglopol wraz z Orlem Przeworsk. Nie kojarze tego ukladu z wczesniejszych lat. Chyba ze cos mi ucieklo. Od kiedy Orzel kuma sie z Polonia?
Pisze się IGLOOPOL kolego.
IGLOOPOL DĘBICA

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Averno » 17.04.2017, 18:56

zetka_kapy1948 pisze:Zgoda miala zostac przybita w Czestochowie. Pojechala wtedy czolowka Pogoni, a z Zaglebia pojawily sie niedecyzyjne osoby z flaga. Pogon poczula sie olana, wyprosila Zaglebiakow ze swojego sektora, a ci sami Zaglebiacy to stworzyli pozniejsze BB.
W żadnej Częstochowie, tylko w Warszawie została przybita, a dokładnie w źródełku w kwietniu 95r. Tego samego dnia na trybunie cała koalicja Legia-Pogoń-Zagłębie razemdopingowały a później dymiły z psami. I tak bardziej to był układ niz zgoda, ale nikt tego układem wtedy nie nazwał.

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 17.04.2017, 19:12

Co Ty za głupoty pieprzysz? Lechia nie była jeszcze po zerwaniu zgody na Wiśle. Była jedynie ze Śląskiem Wrocław i to w dużo mniejszej liczbie niż 600.. Wisła była w Chojnicach w środku tygodnia też, na którym była ekipa Lechii po drugiej stronie, i co związku z tym? Co to w ogóle za rozkminy człowieku daruj sobie.[/quote]

Chodziło mu chyba o liczbe Lechii na Cracovii

Janosik69
Posty: 66
Rejestracja: 23.06.2016, 08:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Janosik69 » 17.04.2017, 20:44

Jakie są stosunki na lini Korona- Lechia Korona-Łks Korona -Górnik Zabrze i Łks-Lechia??

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: krzysiek » 17.04.2017, 22:22

tuwimianin. pisze:
krzysiek pisze:Polonia Przemysl atakuje Iglopol wraz z Orlem Przeworsk. Nie kojarze tego ukladu z wczesniejszych lat. Chyba ze cos mi ucieklo. Od kiedy Orzel kuma sie z Polonia?
Pisze się IGLOOPOL kolego.
Sorki
BBQ02 pisze:
krzysiek pisze:Polonia Przemysl atakuje Iglopol wraz z Orlem Przeworsk. Nie kojarze tego ukladu z wczesniejszych lat. Chyba ze cos mi ucieklo. Od kiedy Orzel kuma sie z Polonia?
W latach 90tych była triada Polonia P-Orzeł P-Pogoń L. Gdzieś w okolicach 2008 roku Polonia była na turnieju kibiców w Przeworsku. 2-3 lata temu Orzeł P był na turnieju kibiców w Przemyślu. Po zmianie pokoleniowej na Orle i lekkim odrodzeniu Orzeł zakończył swoje wieloletnie zgody (z Czarnymi Jasło i Pogonią Leżajsk) i dołączył z nadania Polonii do rodziny skupionej wokół koalicji Polonia-Stalówka-Łada. Dużo mniejszych ekip z Podkarpacia wspiera tą koalicje, większość to ukrywa/jeździ nieoficjalnie i pewnie tych mniejszych ekip będzie co raz więcej. Taka polityka koalicji w regionie żeby podporządkować sobie jak najwięcej terenów z podkarpacia.
Dzieki za odp
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 17.04.2017, 22:46

Janosik69 pisze:Jakie są stosunki na lini Korona- Lechia Korona-Łks Korona -Górnik Zabrze i Łks-Lechia??
Korona - Lechia = kosa
Łks - Lechia = neutral

dr_Martens
Posty: 115
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dr_Martens » 17.04.2017, 23:45

Janosik69 pisze:Jakie są stosunki na lini Korona- Lechia Korona-Łks Korona -Górnik Zabrze i Łks-Lechia??
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Kosa, lecz bez większego ciśnienia z obu stron.


DR.MARTENS - DENTAL PLAN
NIEZALEŻNY GŁOS SYMPATYKA ZABRZAŃSKIEGO GÓRNIKA

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WSO » 18.04.2017, 11:43

internethooligans pisze:Motor się wypiął na Jage czy dalej układy?
Ani to ani to
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: patriota85 » 18.04.2017, 12:35

krzysiek pisze:Polonia Przemysl atakuje Iglopol wraz z Orlem Przeworsk. Nie kojarze tego ukladu z wczesniejszych lat. Chyba ze cos mi ucieklo. Od kiedy Orzel kuma sie z Polonia?
Układu żadnego nie ma.A kumają się już od dłuższego czasu.
internethooligans pisze:Motor się wypiął na Jage czy dalej układy?
Oficjalnie ekipy nie przybiły układu.
BBQ02 pisze: W latach 90tych była triada Polonia P-Orzeł P-Pogoń L. Gdzieś w okolicach 2008 roku Polonia była na turnieju kibiców w Przeworsku. 2-3 lata temu Orzeł P był na turnieju kibiców w Przemyślu. Po zmianie pokoleniowej na Orle i lekkim odrodzeniu Orzeł zakończył swoje wieloletnie zgody (z Czarnymi Jasło i Pogonią Leżajsk) i dołączył z nadania Polonii do rodziny skupionej wokół koalicji Polonia-Stalówka-Łada. Dużo mniejszych ekip z Podkarpacia wspiera tą koalicje, większość to ukrywa/jeździ nieoficjalnie i pewnie tych mniejszych ekip będzie co raz więcej. Taka polityka koalicji w regionie żeby podporządkować sobie jak najwięcej terenów z podkarpacia.
A nie pomyliło Ci się z triadą Łada Biłgoraj-Orzeł Przeworsk-Pogoń Leżajsk ? Byłe zgody Orła z Jasła i Leżajska, z tego co pamiętam zakończyli Czarni i Pogoń,a nie Orzeł.Jednym nie spodobało się obranie kierunku Stalowa Wola, a drugim macanie z Polonią Przemyśl.

aczytoważne?
Posty: 44
Rejestracja: 26.09.2013, 01:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: aczytoważne? » 18.04.2017, 15:44

Ja bym proponował tym kilku osobom założyć sobie jakąś grupę albo temat osobny, bo co kolejkę na tym forum jest coraz gorzej. Pozakładali za dużo kont i z każdego piszą i dyskusja między sobą. Weźcie wyjdźcie z domu może trochę świeżego powietrza Wam pomoże. Szkoda,że nie ma możliwości zablokowania jednego tematu co kolejkę,żeby tylko osoby wyznaczone przez kluby mogły się w nim wypowiadać- jest to niemożliwe, bo większość osób decyzyjnych ma wyjebane w to forum i bandę internetowych napinaczy i to co sobie popiszą z kącika w swoim domu nic to nie zmieni i tak.
Co do gwizdów to zarówno osoby z Wisły i Cracovii mają na to wyjebane- może poza kilkoma internetowymi wojownikami. Zresztą czego się spodziewać po 29 kolejkach osoby wróciły na stadion Wisły i zobaczyli,że ich zdanie gówno znaczy i jedyne co mogą to oglądnąć mecz na trybunach lub przed tv. Nikt z ich zdaniem się nie liczy i liczyć nie będzie. To samo tyczy się liczb osób w młynie, wyjazdów itd itd. Nie mówię tylko o Krakowskich ekipach ale o wszystkich. Jak myślicie,że ZS będzie się przejmowało tym,że ktoś im napisze na tym forum,że słabo stoją i zawieszą działalność albo zaczną przychodzić po 10k żeby się komuś tutaj przypodobać to jesteście w błędzie. Mają się dobrze i tak naprawdę w dużej mierze dzięki nim cokolwiek się dzieje.

mampytanie
Posty: 110
Rejestracja: 28.06.2016, 13:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mampytanie » 21.04.2017, 19:32

Jakie relacje są na linii GKS Katowice- Triada?

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Oldfreak » 21.04.2017, 19:48

Rozumiesz smrodzie co to triada?

Proof
Posty: 610
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Proof » 21.04.2017, 19:51

PeRkun pisze:O jakiej triadzie ty piszesz tej z lat 90 juz nie ma. Teraz jest tylko WRWE innej podobnej nie ma na dzien dzisiejszy tamci sie juz nie licza.
I na c*** taki komentarz? dla ciebie Triada juz sie nie liczy dla inny twoje WRWE się nie liczy więc po c*** sie spinasz?

Vvalo
Posty: 18
Rejestracja: 14.03.2017, 20:28

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Vvalo » 21.04.2017, 19:52

PeRkun pisze:O jakiej triadzie ty piszesz tej z lat 90 juz nie ma. Teraz jest tylko WRWE innej podobnej nie ma na dzien dzisiejszy tamci sie juz nie licza.

Jest na internecie triada co w pyskach chujami włada i się tak liczy że ąż kwiczy.

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 21.04.2017, 20:12

Vvalo pisze:
PeRkun pisze:O jakiej triadzie ty piszesz tej z lat 90 juz nie ma. Teraz jest tylko WRWE innej podobnej nie ma na dzien dzisiejszy tamci sie juz nie licza.

Jest na internecie triada co w pyskach chujami włada i się tak liczy że ąż kwiczy.
No nie na internecie bo z tego co pamiętam wjazd Wisły pod kasy twojego beznadziejnego ełkaesu był w rzeczywistości. Czy opierdolenie galery przez Widzew również odbył się w rzeczywistości. Chociaż co ja tam moge wiedzieć. Z tego co widzę po twoich komentarzach życzysz Ruchowi spadku, szkoda że Ruch jest w ekstraklasie cały czas a twoje dziewczyny z łksu siedzą w 3 lidze

psychopig
Posty: 169
Rejestracja: 26.02.2007, 18:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: psychopig » 21.04.2017, 23:48

Averno pisze:
zetka_kapy1948 pisze:Zgoda miala zostac przybita w Czestochowie. Pojechala wtedy czolowka Pogoni, a z Zaglebia pojawily sie niedecyzyjne osoby z flaga. Pogon poczula sie olana, wyprosila Zaglebiakow ze swojego sektora, a ci sami Zaglebiacy to stworzyli pozniejsze BB.
W żadnej Częstochowie, tylko w Warszawie została przybita, a dokładnie w źródełku w kwietniu 95r. Tego samego dnia na trybunie cała koalicja Legia-Pogoń-Zagłębie razemdopingowały a później dymiły z psami. I tak bardziej to był układ niz zgoda, ale nikt tego układem wtedy nie nazwał.
Nawet nie układ.
Nigdy ich nie wspieraliśmy na meczu i z młyna nigdy nie poleciały pozdrowienia.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: borsukkkkk, KamykOKS, maystero, Oldfreak, qwerty1 i 233 gości