www.warhouse.pl

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: esyfloresy » 09.07.2016, 16:50

t s w pisze:Od razu zaznaczę, że obecne wydarzenia to nie moja bajka. Mimo, że zaczynając "karierę" na Reymonta były to czasy, gdy najlepsza zgoda była z Ruchem (lata 80-te), to jednak kibicowsko identyfikuję się z okresem TKWM. Obserwując to trochę z boku - to faktycznie logiki i sensu trudno się doszukać. Ale obecne czasy na trybunach tak wyglądają we wszystkich klubach. Dla mnie ktoś kto bawi się w handel dragami dla małolatów jest frajerem niezależnie od barw. Pamiętam zalążki tworzenia się WSH - ewoluowało to bardzo. Przez cały okres TKWM wszystkie wyjazdy do Wrocławia to były zgrzyty z Motorem. W ostatnim czasie to się nawarstwiło i w sumie musiało tak się skończyć. Jeżeli WSH jedzie do Lublina gdzie Wisła jest wrogiem Nr 1, a na trybunach wśród gospodarzy siedzą delegacje z Wrocka, to trudno się dziwić, że drogi się rozeszły. Zwłaszcza, że Śląsk obniżył wyraźnie loty -taki np. wyjazd WKS do Goeteborga, gdzie WSH szuka dymu na nie swoim meczu, a Śląska jakieś pojedyncze osoby się dołączają. Wydaje mi się, że obecnie WSH jest bardzo mocne. W połączeniu z PF jest to mieszanka wybuchowa, która narobi sporo zamieszania na scenie kibicowskiej w nowym sezonie. Osobiście bardzo mi szkoda zgody z Lechią i Śląskiem.
Czekaj, czekaj ... Śląsk nie organizował oficjalnego wyjazdu na to spotkanie, nie było na płocie flag Śląska, tak samo w meczu z Unią T. to Wisła prowadzi oficjalny wyjazd w obu przypadkach i jedzie wspierać swoje zgody. Wypominacie Śląskowi, że jakieś osoby pojechały na ten mecz wspierać ziomków z Lublina? Równie dobrze to Śląsk mógłby Wam wypominać, że pojechaliście do Tarnowa i Lublina. Nie jest tajemnicą, że kibice Śląska mają swoje sympatie co do zgód i niektóre osiedla lub fc mają lepsze kontakty z Motorem, inni z Lechią, no i do niedawna była jeszcze Wisła.



martex.44
Posty: 230
Rejestracja: 22.01.2010, 22:10

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: martex.44 » 09.07.2016, 21:17

Co do Goeteborga to się nie wypowiadaj jak nie wiesz jak było !!!!!!!!!

W tym przypadku to WSH poleciało w c****, bo od nich miało walczyć parę osób po naszej stronie podczas udaremnionej walki ze Szwedami. Było to dogadane, a na krótko przed wyjazdem WSH zmieniło zdanie i potem okazało się, że wykręcili dym wraz z Lechią. Czy zachowali się fair niech każdy oceni sam.

Co do relacji Motor-Wisła. Z naszej strony był ZAWSZE zakaz jeżdżenia na spotkania typu Wisła-Motor, Motor-Lechia czy Wisła II- Motor. Co do spotkań typu Unia T- Motor, P.Przemyśl-Motor tego nie było, ponieważ Unia czy Polonia nie są naszymi zgodami i każdy mógł decydować indywidualnie.

Czy Wisła robiła tak samo jeszcze podczas zgody z Jagą w stosunku do nas ?? Chyba każdy zna odpowiedź, ale to były stare czasy.
Ludzie Zasad Chuligani Śląsk Wrocław!!!!

mike patton
Posty: 15
Rejestracja: 27.07.2011, 21:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mike patton » 09.07.2016, 22:27

Wielki szacunek dla Śląska, że wybrał Motorowców. To charakterna ekipa w przeciwieństwie do celebrytów z Krakowa i okolic. Jestem kibicem dużej kosy Motoru, a mimo to od zawsze darzyłem ich dużą sympatią.

Smiech
Posty: 41
Rejestracja: 24.06.2016, 23:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Smiech » 09.07.2016, 22:36

mike patton pisze:Wielki szacunek dla Śląska, że wybrał Motorowców. To charakterna ekipa w przeciwieństwie do celebrytów z Krakowa i okolic. Jestem kibicem dużej kosy Motoru, a mimo to od zawsze darzyłem ich dużą sympatią.
Taka charakterna że na samą myśl o wyjściu na ubitą ziemie z tymi jak ich nazwałeś "celebrytami" z Krakowa mają nasrane w majtach, zresztą podobnie jak spora część ekip w Polsce ;). Kombinowanie, unikanie starcia, uciekanie do Lublina itd itd można wymieniać i wymieniać i wymieniać. Zresztą pokazali jacy są zasadowi i charakterni na ostatnim spotkaniu ze Stalówką.

drugi nick
Posty: 79
Rejestracja: 07.01.2013, 20:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: drugi nick » 09.07.2016, 22:50

mike patton pisze:Wielki szacunek dla Śląska, że wybrał Motorowców. To charakterna ekipa w przeciwieństwie do celebrytów z Krakowa i okolic. Jestem kibicem dużej kosy Motoru, a mimo to od zawsze darzyłem ich dużą sympatią.
Siedzimy teraz w okolicach Krakowa i zastanawiamy się czy nie rozwiązać WSH.
Cracovia przejmuje nam Kraków, gimnazja nas niszczą, wszyscy nas jebią (werbalnie)
To chyba nasz koniec.
Jesteśmy zdolowani.


Bawcie się dalej i rozkminiajcie.
Do zobaczenia na kibicowskim szlaku.

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wurda1ak » 09.07.2016, 23:45

Smiech pisze:
mike patton pisze:Wielki szacunek dla Śląska, że wybrał Motorowców. To charakterna ekipa w przeciwieństwie do celebrytów z Krakowa i okolic. Jestem kibicem dużej kosy Motoru, a mimo to od zawsze darzyłem ich dużą sympatią.
Taka charakterna że na samą myśl o wyjściu na ubitą ziemie z tymi jak ich nazwałeś "celebrytami" z Krakowa mają nasrane w majtach, zresztą podobnie jak spora część ekip w Polsce ;). Kombinowanie, unikanie starcia, uciekanie do Lublina itd itd można wymieniać i wymieniać i wymieniać. Zresztą pokazali jacy są zasadowi i charakterni na ostatnim spotkaniu ze Stalówką.
Przestań pierdolic o jakims wychodzeniu z milicjantami na ubita ... taa jeszcze pewnie na gołe łapy , juz kolejka chetnych sie ustawia .
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

imperium2015
Posty: 279
Rejestracja: 29.08.2013, 00:50
Lokalizacja: Polska

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: imperium2015 » 10.07.2016, 00:30

wurda1ak pisze:
Smiech pisze:
mike patton pisze:Wielki szacunek dla Śląska, że wybrał Motorowców. To charakterna ekipa w przeciwieństwie do celebrytów z Krakowa i okolic. Jestem kibicem dużej kosy Motoru, a mimo to od zawsze darzyłem ich dużą sympatią.
Taka charakterna że na samą myśl o wyjściu na ubitą ziemie z tymi jak ich nazwałeś "celebrytami" z Krakowa mają nasrane w majtach, zresztą podobnie jak spora część ekip w Polsce ;). Kombinowanie, unikanie starcia, uciekanie do Lublina itd itd można wymieniać i wymieniać i wymieniać. Zresztą pokazali jacy są zasadowi i charakterni na ostatnim spotkaniu ze Stalówką.
Przestań pierdolic o jakims wychodzeniu z milicjantami na ubita ... taa jeszcze pewnie na gołe łapy , juz kolejka chetnych sie ustawia .
niech sobie pisze te brednie,nikomu na tym forum to nie zaimponuje
koleś piszę, że nie jest z Wisły, a wszystkie posty, które najebał przez ostatnie 2 tygodnie tyczą się Wisły i ich układu
Wielka Wisła, która po swoim oświadczeniu, że chcę się "ucywizilować" miała mnóstwo okazji, by udowodnić swoją wartość niestety przekalkulowała i dzisiaj jest kibicowską gwiazdą, ale internetu
POLSKI PRODUCENT ODZIEŻY I GADŻETÓW KIBICOWSKICH
📞 501 590 339
📧 [email protected]
🌐 www.imperium.sklep.pl/produkcja

pieciul
Posty: 103
Rejestracja: 21.04.2012, 10:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: pieciul » 10.07.2016, 01:08

Norman0 pisze:Z kim obecnie Pogoń Szczecin ma zgodę albo układy?
Z nikim :)

Smiech
Posty: 41
Rejestracja: 24.06.2016, 23:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Smiech » 10.07.2016, 01:25

KSK_ pisze:
wurda1ak pisze:
Smiech pisze:Taka charakterna że na samą myśl o wyjściu na ubitą ziemie z tymi jak ich nazwałeś "celebrytami" z Krakowa mają nasrane w majtach, zresztą podobnie jak spora część ekip w Polsce ;). Kombinowanie, unikanie starcia, uciekanie do Lublina itd itd można wymieniać i wymieniać i wymieniać. Zresztą pokazali jacy są zasadowi i charakterni na ostatnim spotkaniu ze Stalówką.
Przestań pierdolic o jakims wychodzeniu z milicjantami na ubita ... taa jeszcze pewnie na gołe łapy , juz kolejka chetnych sie ustawia .
niech sobie pisze te brednie,nikomu na tym forum to nie zaimponuje
koleś piszę, że nie jest z Wisły, a wszystkie posty, które najebał przez ostatnie 2 tygodnie tyczą się Wisły i ich układu
Wielka Wisła, która po swoim oświadczeniu, że chcę się "ucywizilować" miała mnóstwo okazji, by udowodnić swoją wartość niestety przekalkulowała i dzisiaj jest kibicowską gwiazdą, ale internetu
Napisałem coś niezgodnego z prawdą? Nie? Więc cicho i nie kompromitujcie się.

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Proterian » 10.07.2016, 01:34

Napisałeś !!!
To ze ktoś się was boi , placku to nie strach tylko zdrowy rozsądek bo WSH to banda bez honoru .
Każdy ma coś za uszami ale WSH bazuje właśnie na kurewskim zachowaniu kiedy reszta "brzydkie bąki" ma raz na kilkanaście lat .
Zresztą każdy ma swoją racje .

WWW1910
Posty: 56
Rejestracja: 29.05.2016, 03:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WWW1910 » 10.07.2016, 03:24

nikodem pisze:Dokłądnie,nawet na Legii byli,mimo że sytuacja pomiędzy nimi jest bardzo napięta,a nasz stosunek do Legii,mozecie zobaczyc na filmiku gdzie gralismy nie dawno w Nowym Dworze Mazowieckim,kto chce z pewnością znajdzie filmik z dopingu,obecnie niestety gramy w niższej lidze,więć innego ,,dowodu''nie ma,nie wliczająć nie tak dawnego obicie legionistów,gdy byli w dordze wspierać zgode(tak wiem,byli to piknicy ;) ;)
Ale Legia z Ruchem nie goniła Polonii po mieście i nie siedziała z nimi w warszawskich knajpach, tak jak wy to robiliście z Legia siedząc po knajpach na Pietrynie i szukając chłopaków z Widzewa. Przyznasz, że widać subtelną różnicę

Smiech
Posty: 41
Rejestracja: 24.06.2016, 23:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Smiech » 10.07.2016, 04:30

Proterian pisze:Napisałeś !!!
To ze ktoś się was boi , placku to nie strach tylko zdrowy rozsądek bo WSH to banda bez honoru .
Każdy ma coś za uszami ale WSH bazuje właśnie na kurewskim zachowaniu kiedy reszta "brzydkie bąki" ma raz na kilkanaście lat .
Zresztą każdy ma swoją racje .
Jak dla mnie nie zdrowy rozsądek a kalkulator. Daj spokój już z tym brakiem honoru, ekipa jakich wiele przynajmniej nie pozują na wielkich ludzi zasad i honoru jak sporo innych ekip które mają mało lub bardzo mało z tymi hasłami wspólnego. Zresztą każdy ma swoje racje jak sam napisałeś i tutaj 100 % racji, pozdrawiam. :)

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: *** » 10.07.2016, 08:48

Nie no ten Motor jest mega honorowy, wyskoczyć na wroga w 2 krotnej przewadze i jeszcze jednego wysłać na drugą stronę miażdżąc mu głowę, normalka krzywa akcja raz na czas każdemu się zdaży.To już WS przy nich aniołki bo albo mają umiar, albo każdy z nich zdobył doktorat z chirurgii i wie kogo jak naciąć.

Mariusz1976
Posty: 6
Rejestracja: 09.07.2016, 15:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Mariusz1976 » 10.07.2016, 10:11

Oświadczenie decyzyjnych ze strony Wisły:
"W dniu 7 lipca 2016 została przybita zgoda z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie. Zgoda ta obowiązuje w każdych warunkach, w każdej sytuacji i w takiej normie należy ją rozpatrywać. Zgoda ta obowiązuje dopiero od dnia dzisiejszego. Chcieliśmy na ten temat porozmawiać z innymi klubami w kraju, ale oni nas w brzydki sposób olali.
Decyzją osób decyzyjnych od dzisiaj tj. 10 lipca 2016 ulega zmianie herb Wisły Kraków, a także oficjalne koszulki chuligańskie WSH.
Zdjęcia zamieszczamy poniżej:
Obrazek

oraz

Obrazek


Jestem zszokowany tym oświadczeniem osób z Wisły bo nigdy się nie spodziewałem że Wisła i Policja to będzie koalicja. A jednak Cracovia miała rację...

Pan Hans
Posty: 58
Rejestracja: 10.07.2016, 09:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Pan Hans » 10.07.2016, 10:35

Ty masz zgode z ojcem,zeby w ciebie wchodzil.

abrakada12
Posty: 35
Rejestracja: 03.07.2016, 10:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: abrakada12 » 10.07.2016, 10:41

Mariusz1976 pisze:Oświadczenie decyzyjnych ze strony Wisły:
"W dniu 7 lipca 2016 została przybita zgoda z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie. Zgoda ta obowiązuje w każdych warunkach, w każdej sytuacji i w takiej normie należy ją rozpatrywać. Zgoda ta obowiązuje dopiero od dnia dzisiejszego. Chcieliśmy na ten temat porozmawiać z innymi klubami w kraju, ale oni nas w brzydki sposób olali.
Decyzją osób decyzyjnych od dzisiaj tj. 10 lipca 2016 ulega zmianie herb Wisły Kraków, a także oficjalne koszulki chuligańskie WSH.
Zdjęcia zamieszczamy poniżej:
Obrazek

oraz

Obrazek


Jestem zszokowany tym oświadczeniem osób z Wisły bo nigdy się nie spodziewałem że Wisła i Policja to będzie koalicja. A jednak Cracovia miała rację...






A kiedy oświadczenie Cracovii w sprawie waszego gniazdowego i organizatora wyjazdów pana Radosława "Radsona" - syna szefa małopolskiej policji?

ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ImPawel » 10.07.2016, 10:43

Co trzeba miec w bani zeby w niedziele rano (gdzie liga nawet nie gra) wchodzic na k.net i sie produkowac. Serio to jest wasz sens zycia?

ps. ja w pracy wiec to co innego :D

mike patton
Posty: 15
Rejestracja: 27.07.2011, 21:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mike patton » 10.07.2016, 12:44

Taka charakterna że na samą myśl o wyjściu na ubitą ziemie z tymi jak ich nazwałeś "celebrytami" z Krakowa mają nasrane w majtach, zresztą podobnie jak spora część ekip w Polsce ;). Kombinowanie, unikanie starcia, uciekanie do Lublina itd itd można wymieniać i wymieniać i wymieniać. Zresztą pokazali jacy są zasadowi i charakterni na ostatnim spotkaniu ze Stalówką.[/quote]
Nikt normalny nie może się cieszyć z tego, że zginął człowiek ( kibic ), ale kto się w to bawi na poważnie musi się liczyć z wszystkimi konsekwencjami. Nie bronię tu Motoru, ale nie sądzę żeby z premedytacją chcieli zabić. Nikt o zdrowych zmysłach nie chce zmarnować sobie życia i iść na 25 lat do puchy. Stalówka od dłuższego czasu prosiła się od Motorowców o w******* i miarka się przebrała. Każdy kto uczestniczył kiedyś w dymie wie jaka to adrenalina, tym bardziej kiedy jest się w dużej grupie. Chwila nieuwagi, jakiś koleś o bałkańskim temperamencie i tragedia gotowa.

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: *** » 10.07.2016, 12:55

twoim tokiem myślenia to codziennie w Krakowie powinni wkładać kilka osób do worka, jednak jest trochę inaczej.

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Proterian » 10.07.2016, 14:43

*** pisze:Nie no ten Motor jest mega honorowy, wyskoczyć na wroga w 2 krotnej przewadze i jeszcze jednego wysłać na drugą stronę miażdżąc mu głowę, normalka krzywa akcja raz na czas każdemu się zdaży.To już WS przy nich aniołki bo albo mają umiar, albo każdy z nich zdobył doktorat z chirurgii i wie kogo jak naciąć.
Stalowa było około 100 Motoru jakieś 130 wiec gdzie te 2×więcej? ??
A ze wyszło 40 to problem Stalowa ze jada taka banda .
Tak jak ktoś tu napisał ,stało się nikt nie chciał zabić .

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: *** » 10.07.2016, 15:18

no to wyszło ich 40 wiedząc na co się piszą a wy ich dojechaliście jak świnie, wytłumacz mi tylko gdzie tu jest honor o który srasz się coś tam do Wisły, tylko nie pisz że to za krzywe akcje bo wy też z Wisłą macie ich parę począwszy od walki na Wiosła pod kasami w 90tych.

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: esyfloresy » 10.07.2016, 15:46

*** pisze:no to wyszło ich 40 wiedząc na co się piszą a wy ich dojechaliście jak świnie, wytłumacz mi tylko gdzie tu jest honor o który srasz się coś tam do Wisły, tylko nie pisz że to za krzywe akcje bo wy też z Wisłą macie ich parę począwszy od walki na Wiosła pod kasami w 90tych.
ja p******* lata 90 to inne czasy a wy dalej ze sprzętem latacie. Wisła jest ostatnią ekipą która powinna umoralniać kogokolwiek

Smiech
Posty: 41
Rejestracja: 24.06.2016, 23:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Smiech » 10.07.2016, 16:04

esyfloresy pisze:
*** pisze:no to wyszło ich 40 wiedząc na co się piszą a wy ich dojechaliście jak świnie, wytłumacz mi tylko gdzie tu jest honor o który srasz się coś tam do Wisły, tylko nie pisz że to za krzywe akcje bo wy też z Wisłą macie ich parę począwszy od walki na Wiosła pod kasami w 90tych.
ja p******* lata 90 to inne czasy a wy dalej ze sprzętem latacie. Wisła jest ostatnią ekipą która powinna umoralniać kogokolwiek
Gdzie niby ta Wisła lata ze sprzętem poza Krakowem i okolicami w wojnie krakowskiej??? Nie rozśmieszaj mnie i nie powtarzaj bzdur z tego forum czy z fejsbuków, i nie pisz mi tu o relacji Koronki która pała taką nienawiścią do Wisły że nigdy nic obiektywnego na ich temat by nie napisała, i znalazła by każdy możliwy sposób żeby im umniejszyć. A że kibicowskiej Polsce na ręce takie relacje bo później jak Wisła by zadzwoniła z propozycją to zawsze można wymówke znaleźć, włączyć kalkulator i powiedzieć " A bo wy sprzęęęęęciarzeee jezdeście wiślaaaki więc nieeeeeeeeee!!!" che che che :))). Beka jak c*** :) .

ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ImPawel » 10.07.2016, 16:39

Smiech pisze: Gdzie niby ta Wisła lata ze sprzętem poza Krakowem i okolicami w wojnie krakowskiej??? Nie rozśmieszaj mnie i nie powtarzaj bzdur z tego forum czy z fejsbuków, i nie pisz mi tu o relacji Koronki która pała taką nienawiścią do Wisły że nigdy nic obiektywnego na ich temat by nie napisała, i znalazła by każdy możliwy sposób żeby im umniejszyć. A że kibicowskiej Polsce na ręce takie relacje bo później jak Wisła by zadzwoniła z propozycją to zawsze można wymówke znaleźć, włączyć kalkulator i powiedzieć " A bo wy sprzęęęęęciarzeee jezdeście wiślaaaki więc nieeeeeeeeee!!!" che che che :))). Beka jak c*** :) .
troszke sam siebie wkopales wspominajac Korone bo Malpa od piesci nie zginal.
Mam nadzieje ze te czasy juz minely i nie wroca

ban82
Posty: 949
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ban82 » 10.07.2016, 17:18

Smiech pisze:
esyfloresy pisze:
*** pisze:no to wyszło ich 40 wiedząc na co się piszą a wy ich dojechaliście jak świnie, wytłumacz mi tylko gdzie tu jest honor o który srasz się coś tam do Wisły, tylko nie pisz że to za krzywe akcje bo wy też z Wisłą macie ich parę począwszy od walki na Wiosła pod kasami w 90tych.
ja p******* lata 90 to inne czasy a wy dalej ze sprzętem latacie. Wisła jest ostatnią ekipą która powinna umoralniać kogokolwiek
Gdzie niby ta Wisła lata ze sprzętem poza Krakowem i okolicami w wojnie krakowskiej??? Nie rozśmieszaj mnie i nie powtarzaj bzdur z tego forum czy z fejsbuków, i nie pisz mi tu o relacji Koronki która pała taką nienawiścią do Wisły że nigdy nic obiektywnego na ich temat by nie napisała, i znalazła by każdy możliwy sposób żeby im umniejszyć. A że kibicowskiej Polsce na ręce takie relacje bo później jak Wisła by zadzwoniła z propozycją to zawsze można wymówke znaleźć, włączyć kalkulator i powiedzieć " A bo wy sprzęęęęęciarzeee jezdeście wiślaaaki więc nieeeeeeeeee!!!" che che che :))). Beka jak c*** :) .

co Cie tak ku*** śmieszy??

Kto wbił kose chłopakowi z Arki we Wrocławiu??

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Proterian » 10.07.2016, 17:30

*** pisze:no to wyszło ich 40 wiedząc na co się piszą a wy ich dojechaliście jak świnie, wytłumacz mi tylko gdzie tu jest honor o który srasz się coś tam do Wisły, tylko nie pisz że to za krzywe akcje bo wy też z Wisłą macie ich parę począwszy od walki na Wiosła pod kasami w 90tych.

Żadne "wyście " bo ani mnie tam nie było ,ani nie jestem z bandy Motoru a po trzecie sprostowalem tylko to ze było 2× więcej Motoru .
Bez odbioru

Stal Stalowa Wola
Posty: 104
Rejestracja: 18.10.2010, 15:33

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Stal Stalowa Wola » 10.07.2016, 18:08

Proterian:
Stalowa było około 100 Motoru jakieś 130 wiec gdzie te 2×więcej? ??
A ze wyszło 40 to problem Stalowa ze jada taka banda .
Tak jak ktoś tu napisał ,stało się nikt nie chciał zabić .[/quote]


My potrafimy wyjść, Wam to czasami nie wychodzi. pozdro

abrakada12
Posty: 35
Rejestracja: 03.07.2016, 10:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: abrakada12 » 10.07.2016, 19:13

ban82 pisze:
Kto wbił kose chłopakowi z Arki we Wrocławiu??

Arce nie przeszkadzało, że ich przyjaciele z Cracovii wbijały noże.

Więc w czym problem?

rododendron3000
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2014, 10:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: rododendron3000 » 10.07.2016, 19:32

abrakada12 pisze:
ban82 pisze:
Kto wbił kose chłopakowi z Arki we Wrocławiu??

Arce nie przeszkadzało, że ich przyjaciele z Cracovii wbijały noże.

Więc w czym problem?
A co ma piernik do wiatraka ty ku*** tumanie j*****? Znalazła się frajerska ekipa wśród ekip, które lubiły potanczyć na gołe pięści i co z tego wyszło? I na c*** możecie sobie wsadzić te tłumaczenie, że to było lat temu naście, że teraz jest inaczej itp. Po tym co Wisła odpierdalała przez ostatnie lata(Mari, Małpa i w c*** innych akcji ze sprzętem na inne ekipy m.in z ZS) nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się chciał z nimi ustawić, bo są zwykłymi k****** bez honoru. Choćby oświadczeń wydali miliony.

Smiech
Posty: 41
Rejestracja: 24.06.2016, 23:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Smiech » 10.07.2016, 19:35

ban82 pisze:
Smiech pisze:
Gdzie niby ta Wisła lata ze sprzętem poza Krakowem i okolicami w wojnie krakowskiej??? Nie rozśmieszaj mnie i nie powtarzaj bzdur z tego forum czy z fejsbuków, i nie pisz mi tu o relacji Koronki która pała taką nienawiścią do Wisły że nigdy nic obiektywnego na ich temat by nie napisała, i znalazła by każdy możliwy sposób żeby im umniejszyć. A że kibicowskiej Polsce na ręce takie relacje bo później jak Wisła by zadzwoniła z propozycją to zawsze można wymówke znaleźć, włączyć kalkulator i powiedzieć " A bo wy sprzęęęęęciarzeee jezdeście wiślaaaki więc nieeeeeeeeee!!!" che che che :))). Beka jak c*** :) .

co Cie tak ku*** śmieszy??

Kto wbił kose chłopakowi z Arki we Wrocławiu??


Tak masz racje. Ale to są stare czasy teraz jest inaczej Wisła się ucywilizowała na podwórku poza swojej wojenki krakowskiej, chyba tego każdy w Polsce chciał skoro co mecz kiedyś było śpiewane na trybunach "nożownicy c*** wam w dupe" i tym podobne żeby sprzęt odstawiono, teraz już duuużo rzadziej się to pojawia, niektórym po prostu głupio to teraz zapodać i słusznie.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nrth » 10.07.2016, 19:49

rododendron3000 pisze: w c*** innych akcji ze sprzętem na inne ekipy m.in z ZS.
Chodzi Ci o Inwałd?
Bo jeśli tak to się doinformuj, ZS samo wybiegło na nas ze sprzętem
za kim jestes?

Combat
Posty: 255
Rejestracja: 07.07.2016, 15:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Combat » 10.07.2016, 19:51

Smieszny ku*** spierdalaj bo motasz sie juz w swoich zeznaniach.

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Super_Mario » 10.07.2016, 20:06

Ma sporo racji. Niektórym jest po prostu wygodniej pierdolić o tym sprzęcie, jest to bardzo wygodna wymówka.
Co do Wisły - to przecież nie ona wprowadziła sprzęt na ulicach Krakowa, jakby wylecieli na ciebie z kosami czy siekierami to albo skonczyłbyś przygode z kibicowaniem, albo też za niego złapał bo nie ma supermenów (oczywiscie oprócz na tym forum, tyle że internetowych tutaj nie wliczamy) i nikt nie przyjmie na siebie ran kłutych i odda. A co do Grabiszynskiej to druga strona nie miała sprzetu?

keszkewmeszke
Posty: 38
Rejestracja: 20.12.2015, 18:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: keszkewmeszke » 10.07.2016, 20:25

Nie druga strona nie miała sprzętu bo walka była umowiona bez sprzętu. Arka była wtedy takim składem żeby się przebiegła po śląsku. Ci się zesrali i przyszli ze sprzętem.

kibic75
Posty: 185
Rejestracja: 28.04.2013, 16:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kibic75 » 10.07.2016, 22:05

Super_Mario pisze:Ma sporo racji. Niektórym jest po prostu wygodniej pierdolić o tym sprzęcie, jest to bardzo wygodna wymówka.
Co do Wisły - to przecież nie ona wprowadziła sprzęt na ulicach Krakowa, jakby wylecieli na ciebie z kosami czy siekierami to albo skonczyłbyś przygode z kibicowaniem, albo też za niego złapał bo nie ma supermenów (oczywiscie oprócz na tym forum, tyle że internetowych tutaj nie wliczamy) i nikt nie przyjmie na siebie ran kłutych i odda. A co do Grabiszynskiej to druga strona nie miała sprzetu?
Nie miała.Jeszcze miesiąc temu miałeś pewnie inne zdanie na ten temat.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bączyński » 10.07.2016, 22:08

Jeden z większych farmazonów z grabiszyńskiej to legenda,ze sprzęt był tylko w rękach gospodarzy.Bzdura

zl88
Posty: 505
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zl88 » 10.07.2016, 23:14

Bączyński pisze:Jeden z większych farmazonów z grabiszyńskiej to legenda,ze sprzęt był tylko w rękach gospodarzy.Bzdura
śmiesznie to nie jest zwłaszcza dla tych których juz nie ma na tym swiecie. Kto był ten widział... klaszcząca Wisłę nożami zza pleców Wrocławian.

jebaka_
Posty: 95
Rejestracja: 01.03.2007, 15:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: jebaka_ » 11.07.2016, 00:33

Wybaczcie, bo na lekkiej bombce jestem, ale to co ten "śmiech" pisze to się w głowie nie mieści. Czemu tego chooja nikt jeszcze nie zbanował??? On daje tylko info z neta, nawet się z tym nie kryjąc!!! Piszę z telefonu, więc nie będę się rozwodził na ten temat, ale ludzie zwróćcie na to uwagę.
A do tematu, to chciałem tylko nadmienić, że panowie z Wisły i Śląska - trzymajcie fason i nie pierdolcie co tam nie grało między wami, bo tylko trolom a la śmiechu dajecie pożywkę. Każdy z większej ekipy wie, że zawsze są ci za jedną i za inną zgodą, ale takie pranie brudów na tym forum nie przystoi.
Pozdrawiam

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Popeyee » 11.07.2016, 02:19

zl88 pisze:
Bączyński pisze:Jeden z większych farmazonów z grabiszyńskiej to legenda,ze sprzęt był tylko w rękach gospodarzy.Bzdura
śmiesznie to nie jest zwłaszcza dla tych których juz nie ma na tym swiecie. Kto był ten widział... klaszcząca Wisłę nożami zza pleców Wrocławian.
Zapytajcie chłopaków z Kalisza co śp Mari typowi z kalisza zrobił i wtedy pierdolcie o jego dobrej postawie.
Good Night Left Side

Introwertyk AU
Posty: 22
Rejestracja: 02.06.2016, 02:04

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Introwertyk AU » 11.07.2016, 02:57

Nowa kosa ,GANG-ALBANII- ONR Białystok

To nowa ,ale bardzo silna kosa :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 212, FootballFanatic, Jabollo, kejkejkej, kivloff, klasa sama w sobie, modest, umulung, warczka i 316 gości