kibicowskie Jaworzno

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

nbsiemce1920
Posty: 76
Rejestracja: 16.05.2013, 16:37

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: nbsiemce1920 » 22.12.2013, 13:55

Jaworznianin_123 pisze:
jaworzno21 pisze:Gieksa j-no dobrze napisal w jednym poscie. oni my Wisla. Szczaksa tu nie jest zadnym rywalem. my natomiast znamy swoje miejsce w szyku aczkolwiek mit chuliganskiej Gieksy powoli znika nie panie Gieksa j-no? przyjezdzacie w 20 na otk pochuliganic, po czym zmykacie z pod kauflaundu wozkami jak w tamten czwartek, piątek co nie?:)
Powiedz mi kolego dlaczego jak się każdego z was spotka w mieście to wyrzekacie sie klubu i mowicie ze nie jezdzicie na Ruch a na OTK latacie z siekierami z waszym wodzem R i napinacie sie na necie a jak wam Gieksa wpadnie na OTK to placze i proszenie zeby sie was nie karcilo albo latacie ze sprzetem i kamieniami jak posrani? Fakt wyszliscie z dołka lekko bo 5-6 lat temu lazilo sie po OTK w 5 osob i były same pustki nie było kogo bić.Gdyby nie podstawiony autobus i zaangazowanie kilku osób poprostu by was nie było bo nie wierze żebyście jeżdzili J albo E na mecze jak Gieksa bo zaraz byście byli skarceni. Nie wychylacie nosa za OTK no może wjeżdzacie na inne osiedla popisać o 2 w nocy albo drzecie sie najebani o 3-4 nad ranem:Gdzie jest ta Wielka Gieksa. czemu k**** sie nie ustawicie mieliscie juz wiele propozycji walki ale narobiliscie w majtki wolicie kroic małolatów których w grupie GKS jest teraz dużo a jak widzicie starszego to sracie w gacie nie macie podbitki wogóle.Zrobiliście sobie gadzety macie bilety za 5 zl. Starsi postawiali karnety małolatą i wielki RUch sie zrobił w Jaworznie.Jeden napis sie za to u was zgadza:Centrum Patologi Osiedlowej to sie zgadza.Jak bedzie przez kolejne lata czas pokaże
Ty kierujesz pytanie do Ruchu ?? Gdybyś wiedzial jakie jest wasze "oficialne" stanowisko przeciez nie ustawiacie sie z Ruchem bo... (niech kazdy sobie dopisze)



Ronnie The Rocket
Posty: 659
Rejestracja: 14.01.2010, 20:16

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Ronnie The Rocket » 22.12.2013, 19:41

nbsiemce1920 pisze:
Jaworznianin_123 pisze:
jaworzno21 pisze:Gieksa j-no dobrze napisal w jednym poscie. oni my Wisla. Szczaksa tu nie jest zadnym rywalem. my natomiast znamy swoje miejsce w szyku aczkolwiek mit chuliganskiej Gieksy powoli znika nie panie Gieksa j-no? przyjezdzacie w 20 na otk pochuliganic, po czym zmykacie z pod kauflaundu wozkami jak w tamten czwartek, piątek co nie?:)
Powiedz mi kolego dlaczego jak się każdego z was spotka w mieście to wyrzekacie sie klubu i mowicie ze nie jezdzicie na Ruch a na OTK latacie z siekierami z waszym wodzem R i napinacie sie na necie a jak wam Gieksa wpadnie na OTK to placze i proszenie zeby sie was nie karcilo albo latacie ze sprzetem i kamieniami jak posrani? Fakt wyszliscie z dołka lekko bo 5-6 lat temu lazilo sie po OTK w 5 osob i były same pustki nie było kogo bić.Gdyby nie podstawiony autobus i zaangazowanie kilku osób poprostu by was nie było bo nie wierze żebyście jeżdzili J albo E na mecze jak Gieksa bo zaraz byście byli skarceni. Nie wychylacie nosa za OTK no może wjeżdzacie na inne osiedla popisać o 2 w nocy albo drzecie sie najebani o 3-4 nad ranem:Gdzie jest ta Wielka Gieksa. czemu k**** sie nie ustawicie mieliscie juz wiele propozycji walki ale narobiliscie w majtki wolicie kroic małolatów których w grupie GKS jest teraz dużo a jak widzicie starszego to sracie w gacie nie macie podbitki wogóle.Zrobiliście sobie gadzety macie bilety za 5 zl. Starsi postawiali karnety małolatą i wielki RUch sie zrobił w Jaworznie.Jeden napis sie za to u was zgadza:Centrum Patologi Osiedlowej to sie zgadza.Jak bedzie przez kolejne lata czas pokaże
Ty kierujesz pytanie do Ruchu ?? Gdybyś wiedzial jakie jest wasze "oficialne" stanowisko przeciez nie ustawiacie sie z Ruchem bo... (niech kazdy sobie dopisze)
A jakie jest wasze oficjalne stanowisko odnośnie zgody z GKS Jastrzębie? Sytuacja analogiczna.

nbsiemce1920
Posty: 76
Rejestracja: 16.05.2013, 16:37

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: nbsiemce1920 » 22.12.2013, 19:56

tyle ze nie mamy zgody z GKS :) czyli w sprawie zbierania grzybow mamy podbic do FC Jaworzno tak?

Ronnie The Rocket
Posty: 659
Rejestracja: 14.01.2010, 20:16

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Ronnie The Rocket » 23.12.2013, 14:18

nbsiemce1920 pisze:tyle ze nie mamy zgody z GKS :) czyli w sprawie zbierania grzybow mamy podbic do FC Jaworzno tak?
Tak jak "cały" Ruch nie ma zgody z Jastrzębiem, tak cała Gieksa nie wyjdzie na ubitą ziemię z wami. Co nie przeszkadza waszemu Południu mieć układu z GKS J. i nie przeszkadza jaworznickiej Gieksie proponować jaworznickiemu Ruchowi ustawki.

bort14
Posty: 85
Rejestracja: 21.11.2013, 21:40

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: bort14 » 23.12.2013, 16:43

Ronnie The Rocket pisze:
nbsiemce1920 pisze:tyle ze nie mamy zgody z GKS :) czyli w sprawie zbierania grzybow mamy podbic do FC Jaworzno tak?
Tak jak "cały" Ruch nie ma zgody z Jastrzębiem, tak cała Gieksa nie wyjdzie na ubitą ziemię z wami. Co nie przeszkadza waszemu Południu mieć układu z GKS J. i nie przeszkadza jaworznickiej Gieksie proponować jaworznickiemu Ruchowi ustawki.
Czy Gieksa wyjdzie na ubita ziemie z Ruchem bez Ksg i Banika?
Qui seminat inquitatem, meter mala

wildboy66
Posty: 62
Rejestracja: 24.09.2013, 19:50

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: wildboy66 » 23.12.2013, 18:38

bort oni nawet w koalicji z Ksg odmawiają a co dopiero sami heheheeheh

Martini Player
Posty: 407
Rejestracja: 26.01.2010, 20:05

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Martini Player » 24.12.2013, 11:09

bort14 pisze:
Ronnie The Rocket pisze:
nbsiemce1920 pisze:tyle ze nie mamy zgody z GKS :) czyli w sprawie zbierania grzybow mamy podbic do FC Jaworzno tak?
Tak jak "cały" Ruch nie ma zgody z Jastrzębiem, tak cała Gieksa nie wyjdzie na ubitą ziemię z wami. Co nie przeszkadza waszemu Południu mieć układu z GKS J. i nie przeszkadza jaworznickiej Gieksie proponować jaworznickiemu Ruchowi ustawki.
Czy Gieksa wyjdzie na ubita ziemie z Ruchem bez Ksg i Banika?
Czy Ruch wyjdzie na ubitą ziemię bez wynalazków ,za których trzeba płacić ?

Fight Łapa
Posty: 211
Rejestracja: 05.05.2010, 21:24

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Fight Łapa » 24.12.2013, 11:11

Gdzie w Jaworznie kibice Ruchu (poza OTK) i Szczawkowianki mają swoje największe skupisko ?
K.S. KUŹNIA USTROŃ

Gieksa J-no
Posty: 636
Rejestracja: 30.01.2010, 23:52

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Gieksa J-no » 24.12.2013, 11:41

Ruch jest głównie na OTK, poza tym są na osiedlu Skałka gdzie jest również Victoria. Szczkowianka to osiedle Szczakowa, trochę na Podłężu i jednostki na innych, podobnie jak Ruch.

nbsiemce1920
Posty: 76
Rejestracja: 16.05.2013, 16:37

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: nbsiemce1920 » 24.12.2013, 13:37

ojjj martini tobie ostro po glowie kibice Ruchu musieli poskakac ze takie glupoty wypisujesz :)

Goleszow
Posty: 56
Rejestracja: 10.12.2013, 11:47

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Goleszow » 24.12.2013, 13:55

nbsiemce1920 pisze:ojjj martini tobie ostro po glowie kibice Ruchu musieli poskakac ze takie glupoty wypisujesz :)
Napisal prawde potwierdzone przez kibicow Ruchu z Giszowca i Witosa .

" Skąd Dz. ich biere "

Takie slowa od nich .

nbsiemce1920
Posty: 76
Rejestracja: 16.05.2013, 16:37

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: nbsiemce1920 » 24.12.2013, 15:05

Goleszow pisze:
nbsiemce1920 pisze:ojjj martini tobie ostro po glowie kibice Ruchu musieli poskakac ze takie glupoty wypisujesz :)
Napisal prawde potwierdzone przez kibicow Ruchu z Giszowca i Witosa .

" Skąd Dz. ich biere "

Takie slowa od nich .
to Ruch ma kibiców w Katowicach??? w takim razie tymbardziej Ci nie wierze.
Wesolych Swiat

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Jaworznianin_123 » 25.12.2013, 11:26

nbsiemce1920 pisze:tyle ze nie mamy zgody z GKS :) czyli w sprawie zbierania grzybow mamy podbic do FC Jaworzno tak?
Spierdalaj na swoje podwórko głupcze najwiecej maja wlasnie do powiedzenia tacy ludzie jak ty co czerpia informacje od swoich ziomków z innego FC a duzo takim mozna nagadac jak sie nie wie samemu jak sytuacja wygląda w danym mieście, ale internet widac jest dla ciebie kolego encykopedią a nie podwórko przyjedż do Jaworzna i pochodż w każdej dzielnicy w barwach Ruchu to zobaczysz gdzie jest sympatia a gdzie wrogość do tych barw.a do pisania takich rzeczy jak zbieranie grzybow nie jest internet to nie miejsce i czas na pisanie takich rzeczy jak mowie czas pokaze na ile stac ten FC ktory toleruje przeciepow i konfitury bez honoru ale ty mi zaraz napiszesz ze Ruch jest wielki i zjada GKS jak to jeden z twoich kolegow wczesniej napisał w tym temacie .Pilnuj swojego podwórka bo w Siemcach dopiero same przeżuty.Pozdro bez odbioru.I też Wesołych Świąt

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Jaworznianin_123 » 25.12.2013, 11:28

nbsiemce1920 pisze:
Goleszow pisze:
nbsiemce1920 pisze:ojjj martini tobie ostro po glowie kibice Ruchu musieli poskakac ze takie glupoty wypisujesz :)
Napisal prawde potwierdzone przez kibicow Ruchu z Giszowca i Witosa .

" Skąd Dz. ich biere "

Takie slowa od nich .
to Ruch ma kibiców w Katowicach??? w takim razie tymbardziej Ci nie wierze.
Wesolych Swiat
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Jaworznianin_123 » 25.12.2013, 11:31

Gieksa J-no pisze:Ruch jest głównie na OTK, poza tym są na osiedlu Skałka gdzie jest również Victoria. Szczkowianka to osiedle Szczakowa, trochę na Podłężu i jednostki na innych, podobnie jak Ruch.
Mniejsze obszary gdzie jest również Ruch to: Azot,Bory,Huta.
Szczakowianka to tak jak kolega napisał głównie osiedle Szczakowa troche Podłęża koło kościoła Pieczyska również kilka osób mają nawet fane tej dzielnicy.

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Jaworznianin_123 » 25.12.2013, 11:32

wildboy66 pisze:bort oni nawet w koalicji z Ksg odmawiają a co dopiero sami heheheeheh
Wyszła sama i to wiele razy

nbsiemce1920
Posty: 76
Rejestracja: 16.05.2013, 16:37

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: nbsiemce1920 » 25.12.2013, 12:25

Sory bardzo czy ty jestes jakis przyjebany?
Po pierwsze nie dosc ze piszesz sam do siebie 4 posty jeden pod drugim co swiadczy o tym ze jestes przyjebany to zgrywasz kumatego kim nie jestes..
Po drugie nic nie pisalem o sytuacji w Jaworznie wiec nie kompromituj sie swoimi postami.
Po trzecie zdecyduj wkoncu czy internet moja encyklopedia czy czerpie info od ziomkow z FC bo sam z siebie idiote robisz..
Po czwarte skad wiesz ze w siemcach same przerzuty?? "czerpiesz wiedze z internetu czy od kolegów z fc" hehehe a na koniec dodam "pilnuj swojego podworka"

Antyzsbks7
Posty: 16
Rejestracja: 09.12.2013, 15:45

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Antyzsbks7 » 25.12.2013, 16:30

nbsiemce1920 pisze:Sory bardzo czy ty jestes jakis przyjebany?
Po pierwsze nie dosc ze piszesz sam do siebie 4 posty jeden pod drugim co swiadczy o tym ze jestes przyjebany to zgrywasz kumatego kim nie jestes..
Po drugie nic nie pisalem o sytuacji w Jaworznie wiec nie kompromituj sie swoimi postami.
Po trzecie zdecyduj wkoncu czy internet moja encyklopedia czy czerpie info od ziomkow z FC bo sam z siebie idiote robisz..
Po czwarte skad wiesz ze w siemcach same przerzuty?? "czerpiesz wiedze z internetu czy od kolegów z fc" hehehe a na koniec dodam "pilnuj swojego podworka"

jezeli nie piszesz o sytuacjii w Jaworznie to po jaki c*** sie wypowiadasz w tym temacie?

...asd...
Posty: 5
Rejestracja: 19.02.2013, 17:55

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: ...asd... » 25.12.2013, 18:50

Mniejsze obszary gdzie jest również Ruch to: Azot,Bory,Huta
jeżeli chodzi o te azoty przy sobieskim,to kilka lat temu,bywając na załadunku na kwk sobieski było widać od czasu do czasu jakichś typów sympatyzujących z gieksą w knajpie przy kopalni,ale chyba już wymarli,bo ostatnio widziałem mały ale zgrabny graf Ruchu i pomazane napisy Ksg.

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Jaworznianin_123 » 26.12.2013, 00:21

Antyzsbks7 pisze:
nbsiemce1920 pisze:Sory bardzo czy ty jestes jakis przyjebany?
Po pierwsze nie dosc ze piszesz sam do siebie 4 posty jeden pod drugim co swiadczy o tym ze jestes przyjebany to zgrywasz kumatego kim nie jestes..
Po drugie nic nie pisalem o sytuacji w Jaworznie wiec nie kompromituj sie swoimi postami.
Po trzecie zdecyduj wkoncu czy internet moja encyklopedia czy czerpie info od ziomkow z FC bo sam z siebie idiote robisz..
Po czwarte skad wiesz ze w siemcach same przerzuty?? "czerpiesz wiedze z internetu czy od kolegów z fc" hehehe a na koniec dodam "pilnuj swojego podworka"

jezeli nie piszesz o sytuacjii w Jaworznie to po jaki c*** sie wypowiadasz w tym temacie?
Ja tak zaczelem po co sie wypowiadasz c*** nie jestem idiota po co to tak myslisz? jestes z jaworzna? jestes z siemianowic mysl co chcesz ja ci powiem mysl o swoj podworko ! trzymam swoja dzielice j**** Ruch!

pepsicola
Posty: 25
Rejestracja: 02.09.2010, 20:50

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: pepsicola » 26.12.2013, 00:38

szach mat dla kolegi powyżej

cop1312ana
Posty: 28
Rejestracja: 27.03.2013, 15:38

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: cop1312ana » 26.12.2013, 00:43

N4Y pisze:Majwieksze wynalazki z rucha pisza na tym forum.j**** was smieRdzace k****, bez pozdrowien i udlawcie sie oscia z karpia.
No to napiales sie virtualny wojowniku.+100 pkt. w lidze net.hooliganow.
Gule Gule Gule internetowe ciule.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Zamazany
Posty: 78
Rejestracja: 19.07.2011, 14:31

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Zamazany » 26.12.2013, 00:58

Mam prośbę, mógłby mi ktoś wypisać wszystkie dzielnice Jaworzna i kto na nich rządzi?

yahaya 1906
Posty: 14
Rejestracja: 05.12.2012, 18:17
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: yahaya 1906 » 26.12.2013, 13:14

Zamazany pisze:Mam prośbę, mógłby mi ktoś wypisać wszystkie dzielnice Jaworzna i kto na nich rządzi?
Podbijam.
Zagłębie Sosnowiec

na_chwile
Posty: 142
Rejestracja: 06.11.2013, 12:42
Lokalizacja: Polska / Górny Śląsk

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: na_chwile » 26.12.2013, 14:24

Pomimo, że lata świetności Jaworznickiej Gieksy już minęły, to i tak w swoim mieście są zdecydowanym numerem 1. Piszę to, mimo iż bliżej mi do Ruchu niż do GKSu.

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: holendrowie i beldzy » 26.12.2013, 15:36

na_chwile pisze:Pomimo, że lata świetności Jaworznickiej Gieksy już minęły, to i tak w swoim mieście są zdecydowanym numerem 1. Piszę to, mimo iż bliżej mi do Ruchu niż do GKSu.
Gks słabnie czy ktoś rośnie w siłę?

To jednak dwie kategorie
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

Gieksa J-no
Posty: 636
Rejestracja: 30.01.2010, 23:52

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Gieksa J-no » 26.12.2013, 15:37

U nas trwa wymiana pokoleniowa. Starzy którzy wyrobili renomę w Polsce i byli numerem jeden na Gieksie odchodzą powoli w cień.

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Jaworznianin_123 » 26.12.2013, 23:17

Gieksa J-no pisze:U nas trwa wymiana pokoleniowa. Starzy którzy wyrobili renomę w Polsce i byli numerem jeden na Gieksie odchodzą powoli w cień.
Ale młodzi już powoli ogarniają się i zaniedługo to wyjdzie

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Jaworznianin_123 » 26.12.2013, 23:33

yahaya 1906 pisze:
Zamazany pisze:Mam prośbę, mógłby mi ktoś wypisać wszystkie dzielnice Jaworzna i kto na nich rządzi?
Podbijam.
Opisze głównie dzielnice w których jakiś tam ruch kibicowski jest jak coś niech mnie ktoś poprawi:

Bory-Ruch Chorzów,jednostki GKS Katowice,Wisły Kraków
Byczyna-Wisła Kraków,GKS Katowice
Ciężkowice-GKS Katowice jednostki Wisły Kraków
Dąbrowa Narodowa-GKS Katowice słyszałem o kibicach Szczakowianki ale nie wiem czy są
Długoszyn-są kibice Szczakowianki jak i GKS Katowice
Jeleń-pustynia kibicowska jednostki GKS Katowice,Wisły Kraków
Pieczyska-Wisła Kraków,Szczakowianka jednostki GKS Katowice
Huta-Ruch Chorzów z racji bliskości OTK
Szczakowa-Młoda ekipa GKS Katowice sa też kibice Szczakowianki jak i Wisły Kraków jak i kibic Widzewa Łódz
Osiedle Stałe-Bastion GKS Katowice od tej dzielnicy zaczeło się jeżdzenie na GKS i z tej dzielnice kibice GKS wyruszają na mecze na Bukową 1.
Sobieski-GKS Katowice jak i Szczakowianka głównie na Górce
Podłęże-pomieszane towarzystwo GKS Katowice(głównie Towarowa,Piłsudskiego,Wilcza) Ruch Chorzów(głównie Brodzińskiego)Szczakowianka(głównie Leśna)
Łubowiec-GKS Katowice dobra dzielnica
Awaryjne przeniesieni zostali na Sportową-Wisła Kraków
OTK-Bastion Ruchu Chorzów od tej dzielnicy zaczeło się jeżdzenie na Ruch i z tąd kibice Ruchu wyjeżdzają na mecze na Cichą 6
Podwale-Dobra młoda ekipa GKS Katowice nie raz rywalizująca z OTK jednak ostanio trochę przycichła po ostatnich przypałach dużo osób za kratami
Skałka-Kiedyś Victoria teraz dzielnica sympatyzująca z Ruchem Chorzów
Leopold-GKS Katowice
Gigant-GKS Katowice

i to chyba na tyle dzielnic gdzie jest jakiś ruch kibicowski jednak jak ktoś ma jakieś inne spekulacje niech mnie poprawi jestem tylko człowiekiem Pozdro.

shotgun2
Posty: 87
Rejestracja: 14.06.2013, 21:04

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: shotgun2 » 27.12.2013, 08:50

Winger pisze:Jaworzno to nie Śląsk :) tylko Galicja Zachodnia :) bądź Zagłębie Krakowskie :) jak kto woli :)
Obrazek
''Quot homines, tot sententiae''

Hutnicze
Posty: 368
Rejestracja: 04.07.2007, 12:42

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Hutnicze » 27.12.2013, 10:33

Ziomek89 pisze:Fana Hutnika wygląda na dużo starszą niż reszta. Może ktoś coś o niej? Bo o GKS i HKS wiemy o PS wiemy a o niej cisza.
Flaga Hutnika "Jaworzno" zadebiutowała 11 kwietnia 2009 r. podczas meczu z Pogonią Staszów. W owym czasie z Jaworzna jeździł jeden zajawiony, dosyć młody kibic, możliwe że zaraził Hutnikiem więcej osób, ale moim zdaniem nie można tu mówić o klasycznym FC.

Co ciekawe w latach 90-tych istniała inna flaga w barwach Hutnika z czarnym napisem Jaworzno, z informacji do jakich udało mi się dotrzeć - wówczas z Jaworzna na Suche Stawy przyjeżdżała większa grupa kibiców - do 20 osób, ale było to pokolenie wyżej i ci ludzie nie mieli nic wspólnego z wcześniej wspomnianą flagą.
TYLKO HUTNIK
http://nh2010.pl

mapa_fizyczna_polski
Posty: 126
Rejestracja: 19.07.2007, 10:31
Lokalizacja: Torcida Gliwice

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: mapa_fizyczna_polski » 27.12.2013, 11:53

Hutnicze pisze:
Ziomek89 pisze:Fana Hutnika wygląda na dużo starszą niż reszta. Może ktoś coś o niej? Bo o GKS i HKS wiemy o PS wiemy a o niej cisza.
Flaga Hutnika "Jaworzno" zadebiutowała 11 kwietnia 2009 r. podczas meczu z Pogonią Staszów. W owym czasie z Jaworzna jeździł jeden zajawiony, dosyć młody kibic, możliwe że zaraził Hutnikiem więcej osób, ale moim zdaniem nie można tu mówić o klasycznym FC.

Co ciekawe w latach 90-tych istniała inna flaga w barwach Hutnika z czarnym napisem Jaworzno, z informacji do jakich udało mi się dotrzeć - wówczas z Jaworzna na Suche Stawy przyjeżdżała większa grupa kibiców - do 20 osób, ale było to pokolenie wyżej i ci ludzie nie mieli nic wspólnego z wcześniej wspomnianą flagą.
Jedna osoba szyje i wiesza flage - nie uwazacie, ze jest to troche niepowazne ?

Tak sie sklada, ze znalem jednego kibica Hutnika z Jaworzna, faktycznie jezdzil aktywnie na mecze i mieszkal na os Stalym. Dosyc ogarnieta osoba i znana np Gieksie na osiedlu, ale mowil nie o 20 a o kilku fanach Hutnika w tym miescie ; ) Jednak mozliwe, ze przez cale lata jezdzilo w roznym okresie 20 osob, ale zeby naraz na jednym meczu Hutnika zebrala sie taka grupa to raczej niemozliwe(chociaz moze zawodzi mnie pamiec i faktycznie tak bylo).

beniogo
Posty: 1
Rejestracja: 28.12.2013, 16:03

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: beniogo » 28.12.2013, 16:08

Mapka FC [link]

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: *** » 28.12.2013, 16:26

VJ pisze:Z Hutnikiem tak jak myślałem, była to inicjatywa jednego fana. i chyba wypalił się gość lub ktoś poszedł po rozum do głowy i przestał wywieszać flagę FC Jaworzno na Suchych Stawach.
korzystając z okazji, na Hutniku dalej wieszają flagę Śródmieście?

Gieksa J-no
Posty: 636
Rejestracja: 30.01.2010, 23:52

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Gieksa J-no » 02.01.2014, 12:28

Dobrze slyszałeś, Szczakowa należy do Gieksy

YoungArmy
Posty: 50
Rejestracja: 20.09.2009, 23:44

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: YoungArmy » 02.01.2014, 14:28

Jaworznianin_123 pisze: Byczyna-Wisła Kraków,GKS Katowice
Poprawiam. Z Wisły jedna osoba aktywnie jeżdżąca, jeżeli chodzi o Byczyne to GKS Katowice, Szczakowianka. Kolejność nie przypadkowa.
Nadruki na koszulkach od 1 sztuki!
www.Koszulkarnia.net

jaworzno21
Posty: 49
Rejestracja: 28.07.2007, 18:14

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: jaworzno21 » 03.01.2014, 16:10

Lh1964 pisze:Takie wiadomości cieszą , bo mieliśmy pewien lekki kryzys w Jaworznie związany ze zmianą pokoleń żeby tylko młodzi z Jaworzna od nas nie zaprzepaścili z czego starsi kibice zasłyneli.
Czyli najlepszy nasz fan-club , teraz jakby nieznacznie w cieniu Mysłowic.
Aby nie było tyle lukru trochę nasz liczby spadły na bukową jeżdzi około 150osób obecnie takie info słyszałem kiedyś liczby dochodziły do ponad 300 osób.
Tym bardziej że terytorialnie największe i najwięcej dzielnic należy do nas, chyba że chodzi o selekcje.
odstaw tableta bo ty albo z gimnazjum jestes albo debil
mieszkasz w jaworznie i pytasz sie o szczakowa, po czym po poscie G-jno sam se odpowiadasz i dopisujesz. debil nr 1
drugi jaworzno 123
pan R by ci sie wyrzekł Ruchu?
w majtki bys sie zesral jakbys go o to mial zapytac w twarz
nam wystarczy jedna dzielnica, niech bedzie cale wasze jaworzno
sami zescie skok zrobili dzieki autobusowi podstawianemu a teraz bedzie morały prawil..
szkoda ze raz jeden jedyny przejechal tu nas Ruch toscie zamaskowani na kalinowanej w autobusie stali w otoczeniu 20 kabaryn
myslisz ze 100 PF by nie r******** FC Jaworzno Gieksy?
łykli by was z zabolami razem wzieci a ty synek tu pierdoly wypisujesz
az noz sie w kieszeni otwiera

daniswa
Posty: 213
Rejestracja: 11.03.2007, 07:22

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: daniswa » 03.01.2014, 16:34

Należy to słowo troche na wyrost, ale fakt macie tu najwiecej młodych obecnie gorzej że to typowa zulerka
DROID napisał:Dokładnie, niby wielka Unia, a tu ani fotek ani wymiarów bicepsa. W zimę to każdy mądry w puchowej kurtce

Gieksa J-no
Posty: 636
Rejestracja: 30.01.2010, 23:52

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: Gieksa J-no » 03.01.2014, 17:32

na was więcej nie trzeba

.jude.raus.
Posty: 11
Rejestracja: 19.09.2013, 21:12

Re: kibicowskie Jaworzno

Post autor: .jude.raus. » 03.01.2014, 19:46

To po ch*j sam sobie cos dopowiadasz i piszesz jakies dyrdymaly. W dodatku powolujesz sie na konfidentow z Myslowic.
Wszystko ulica zweryfikuje, a pisanie w internecie pochwalnych postow nic wam nie da.
Teraz spakuj plecak i idz na swoja wioske pobazgrolic sciane erkami.
Grosik TZN pisze:http://oi42.tinypic.com/34g7zns.jpg
''gieksa, to banda pedalow'' Grosik z Tauzena

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: borsukkkkk, buhu321, Dario1916, ELC, JKZS, Kickers, KSH, Orzech i 231 gości