ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

Zablokowany
aaaaa
Posty: 174
Rejestracja: 20.12.2008, 01:45
Lokalizacja: R22/NH

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: aaaaa » 27.09.2013, 09:55

pampalini lowca psow pisze:wsciekle psy sie rozmnozyly, mam nadzieje, ze jestescie szczepieni?
no i co obrzezańcu może odpowiesz na któreś z wcześniejszych pytań?
Czekam na kolejny link do strony pasiastych dam o GTSie bo argumentów jak zwykle brak :))
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. "

WISŁA PANY!



coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 27.09.2013, 09:58

Każde pokolenie tworzy własną historię, Cracovia tworzy ją właśnie wypominając tabliczki na hali sprzed prawie dekady, jakieś akcje sprzed 20-30 lat jakby obecni kibole na to jakiś wpływ mieli, rzeczowe dyskusję na aktualne tematy co jest obecnie lepiej jest dla nich ominąć.To już to pokolenie urodzone po 90-tym, o czym oni będą opowiadać swoim pociechom? :)

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 27.09.2013, 10:03

Zakończmy, naprawdę.
Był już taki temat i najwięcej skorzystała z niego policja.
Fajno jak się pisze o sprawach sprzed lat, ale już się zaczęło rzucanie ksywami, inicjałami, wrzucanie fotek itp.

Takactas
Posty: 7
Rejestracja: 23.08.2013, 12:36

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Takactas » 27.09.2013, 10:06

Znowu musicie rozjebać kolejny temat ? Lepiej wam jak napiszecie gts, żydy , pejsownia , milicjanci, laski w paski itd zamiast Wisła , Cracovia ?
ADMIN wyczyść temat z ostatnich 3 stron , wtedy gimby zaczęły szaleć

Wislak_Qn
Posty: 15
Rejestracja: 14.09.2013, 14:51

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Wislak_Qn » 27.09.2013, 10:10

Padly konkretne pytania ktore sa poparte dowodami czemu NIKT z koszernych nie odpowiedzial ?? O wysypie burkow i propagandzie bedziecie pisac ?? c**** kogo to obchodzi odniescie sie wreszcie do jakis faktow bo unikacie odpowiedzi jak ognia. Osoba postronna czytajaca ten temat juz powinna sobie wyrobic pewne zdanie na temat naszych kolezanek ale jak tu oczekiwac rzeczowych odpowiedzi skoro sami siebie oszukuja co wyszlo na jaw o trabilismy o tym juz pewnego czasu mam na mysli te przcinki ze zbiorek czy absurdalne oswiadczenia. Skoro kiwaja swoich w takich sprwach to dziwne zeby pisali prawde o wrogu. hahahaha profan jakie rzucanie ksywek psy i tak wiza swoje zdjecia sa na portalach informacyjnych woec nie rob tu cenzury jak za prlu bo widac jak prawda was w oczy kole hehehe.Do mokego przedmowcy ltpry chce czyscic temat kolego tu sa same fakty nikt gimbazy nie urzadza a to ze wam przeszkadza prawda to chcecie czyscic temat ?

Wislak_Qn
Posty: 15
Rejestracja: 14.09.2013, 14:51

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Wislak_Qn » 27.09.2013, 10:15

niech admin bron boze nie czysci tego tematu bo po to zostal zalozony zeby pisac o tematach krakowskich a kazdy post jak nabardziej tego dotyczy ciezko nie zauwazyc jak grunt sie komus pali pod nogami i brakuje argumentow.

Larkson1908
Posty: 128
Rejestracja: 14.01.2010, 14:17

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Larkson1908 » 27.09.2013, 10:33

Wislak Qn jak nie masz nic konkrentego do napisania to nie pisz. Skoro padły pytania to siedź i czekaj na odpowiedź....to samo dotyczy się innych

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 27.09.2013, 10:59

Wislak_Qn pisze:niech admin bron boze nie czysci tego tematu bo po to zostal zalozony zeby pisac o tematach krakowskich a kazdy post jak nabardziej tego dotyczy ciezko nie zauwazyc jak grunt sie komus pali pod nogami i brakuje argumentow.
A Ty się do czegokolwiek konkretnego ustosunkowałeś?
A propos Ś. W bodajże 99 r. Wasz młynowy w Poznaniu wypierdalał do policji z krzykiem ,,Panowie ono nie są od nas'' (zameldował się z kilkunastoma osobami na Lechu przed całą grupą) zamiast napierdalać się z kolesiami z Cracovii, którzy na patencie próbowali wbić na sektor przyjezdnych? Pogoniliście go z ekipy? Chyba nie, bo do tej pory jest bohaterem m. in. na tym forum.
Jego przyjaciel i prawa ręka, policjant na etacie dyrygował młynem, mimo powszechnej wiedzy kto zacz. Pogoniliście go, bo był zawodowym psem, czy dlatego, że zawyżał ceny na organizowaniu wyjazdów? Chodzi na mecze?
Następny guru internetowego pokolenia Wisły - Smok (non stop coś wklejacie z jego idiotycznego page'a)? Działa dalej? nie przeszkadza Ci to, że pomógł policji w zdobyciu pewnych informacji (ksywa, auto). I to na legalu, przy poklasku tłuszczy? (tylko nie pisz mi o matołach piszących w krakowskiej i onecie po Człowieku, bo to samo było po Dziekanie - anonimowe pajace w gimnazjalnym wieku).
Na temat rozkminek z aktualnych czasów się nie wypowiadam, bo taką mam zasadę. Pewnie zaraz zrobia to inni.
Jestem za zamknięciem tematu.

Psiak - na Parc De Princes nie było żadnej ustawki (byłem, to wiem). na Turniejach halowych układ? Byłem na wszystkich, kiedy coś się działo i byłem skinem, więc wtf? pamiętam raz przed chyba największym dyme chwilę dyskusji (od was K. i W. chyba) przy schodach, która skończyła się totalnym rozpizdem i awanti z pałami na zewnątrz (Cracovia vs policja).

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: nrth » 27.09.2013, 11:17

z tym smokiem daj spokój. Osoba prowadząca profil nie chce sie ujawnić przed osobami z Wisły to jak z tym wlaczyć?
W kwestii Poznania to skoro tu bywa osoba do której pijesz to moze sama sie do tego ustosunkuje. My przyjechaliśmy nieco później jak wiesz i nie wiemy jak dokładnie wyglądała ta sytaucja.
Jakby k miał zostać pogoniony za ceny biletów to wyleciałby dużo dużo wczesniej wg mnie
Co do pisania o teraźniejszości mam podobne zdanie
za kim jestes?

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 27.09.2013, 11:25

nrth pisze:z tym smokiem daj spokój. Osoba prowadząca profil nie chce sie ujawnić przed osobami z Wisły to jak z tym wlaczyć?
W kwestii Poznania to skoro tu bywa osoba do której pijesz to moze sama sie do tego ustosunkuje. My przyjechaliśmy nieco później jak wiesz i nie wiemy jak dokładnie wyglądała ta sytaucja.
Jakby k miał zostać pogoniony za ceny biletów to wyleciałby dużo dużo wczesniej wg mnie
Co do pisania o teraźniejszości mam podobne zdanie
Dla chcącego nic trudnego. Vide: rozkminienie Opravców na Facebooku. Jest pożyteczny dla Was i go tolerujecie.

iron1906
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2013, 11:23

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: iron1906 » 27.09.2013, 11:33

profan , też byłem w Paryżu i nie mów ,że nie miało być ustawki bo to nie prawda. Miała być bez sprzętu na ręce ale zrobiliście to co zrobiliście i już ale nie wciskaj ludziom nieprawdy.Co do turniejów zgadzam się nigdy nie było układu , a po za tym wpisują się tu zbyt młodzi ludzie żeby pamiętać lata 80 początek 90.

joe
Posty: 20
Rejestracja: 08.08.2013, 17:31

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: joe » 27.09.2013, 11:46

I widzisz profan, na żadne z tych pytań nie jesteś w stanie odpowiedzieć, jedynie co możesz to przerzucać się z nami akcjami, które nie przynoszą dumy. W swojej historii, tej wcześniejszej i tej nowszej, macie od zajebania epizodów, które wam chluby nie przynoszą i jeśli ktoś od was będzie wyskakiwał z GTS'em to w ten sposób będzie sprowadzany do parteru. To tyle domorosłym historykom.

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 27.09.2013, 11:55

iron1906 pisze:profan , też byłem w Paryżu i nie mów ,że nie miało być ustawki bo to nie prawda. Miała być bez sprzętu na ręce ale zrobiliście to co zrobiliście i już ale nie wciskaj ludziom nieprawdy.Co do turniejów zgadzam się nigdy nie było układu , a po za tym wpisują się tu zbyt młodzi ludzie żeby pamiętać lata 80 początek 90.
Wchodzi R. z Arki do naszego autokaru po meczu i mówi:
- Panowie, Wisła chce się 10 na 10 beż sprzętu. Co Wy na to?
- Niech się walą na ryj, gdzie są?
- 100 mestrów stąd stąją dwa autokary.
- Jedziemy z nimi wszystkimi, żadnych 10 na 10.
Było nas trzydzieści parę osób. Wysiedliśmy. Po dwóch dniach przygód i bójek: m. in. z gangiem czarnuchów i arabów z pitbullami, potem w osłabionym składzie,w dwadzieścia osób, ale na szczęście ze wsparciem Arki z Pogonią, Legą, Lechią i Wisłą pod stadionem, po kilkugodzinnych aresztach w Paryżu itp, wyjebani jak sam skurwysyn ruszyliśmy w stronę Wisły z okrzykiem. Wisła stała całą grupą. Uderzyliśmy i posypały się na nas butelki i deski. Wypierdoliliście w c***. Kilka osób zabarykadowało się w autobusie. Rozjebaliśmy je z przyjemnością.
Ciekawostka. Nasz autokar i Wasze dwa były z tej samej firmy.
Nasi kierowcy byli świdkami akcji. Wyobrażacie sobie jaką traumę mieli w drodze powrotnej? A po zwycięstwie w autokarze było, że tak powiem euforycznie. sam dowiedziałem się, że skakałem na granicy po aucie z Legią a ni ch. nie pamiętam.

Joe - nie odpowiadam na pytania, na które nie znam odpowiedzi z autopsji. Obie strony mają bardzo bogatą historię. I Wy i my. Nie siedziałem w aucie z policjantem przy akcji na Dębnikach, nie znam go. Roman był nie raz sprowadzany do parteru. Nie był tolerowany przez ekipę i nigdy w niej nie był. To po prostu wsza, którą trudno wytępić. Co do Ś. nie mój temat, wiem, że miał problemy na Pasach, nie znam szczegółów. Coś jeszcze? Trzebinia? Nie znam sprawy. Pewne rzeczy juz mnie omijają, a ja pewne rzeczy.
Teraz Ty...

iron1906
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2013, 11:23

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: iron1906 » 27.09.2013, 12:03

Właśnie i o to chodzi że my wyszliśmy i czekaliśmy z gołymi rękami ,a wy razem z arka i ze sprzętem ( bejsbole wyciągnięte z autokaru ) ruszyliście na nas , a miało byc chyba inaczej ( w przerwie meczu zostało to ustalone z I. z Kozłówka ). A po za tym ustalenia były że bije się tylko Wisła Z Cracovią i nikt się nie wtrąca.A rozjebanie autokaru pokazało waszą klasę wtedy tak samo jak wprowadzenie sprzętu do bójek.

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 27.09.2013, 12:14

Arki z nami nie było. Przyszło dwóch chłopów z propozycją i się nie wtrącało. Nic nie wiem o ustaleniach I. A był koło mnie cały mecz.
Sam dostałem brechę od Was, więc co Ty p********* o braku sprzętu???

Po tym widać, że nigdy nie będzie jednej wersji. Są trzy prawdy. Nasza, Wasza i ta najprawdziwsza prawda. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Dlatego takie tematy nie mają sensu i kończą się syfem.
Dlatego uważam, że pora zamykać.

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 27.09.2013, 12:16

PS do postu wyżej. Przez dostałem brechę, mam na myśli: została rzucona w moim kierunku i ją przejąłem :)

joe
Posty: 20
Rejestracja: 08.08.2013, 17:31

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: joe » 27.09.2013, 12:22

profan pisze:Joe - nie odpowiadam na pytania, na które nie znam odpowiedzi z autopsji. Obie strony mają bardzo bogatą historię. I Wy i my. Nie siedziałem w aucie z policjantem przy akcji na Dębnikach, nie znam go. Roman był nie raz sprowadzany do parteru. Nie był tolerowany przez ekipę i nigdy w niej nie był. To po prostu wsza, którą trudno wytępić. Co do Ś. nie mój temat, wiem, że miał problemy na Pasach, nie znam szczegółów. Coś jeszcze? Trzebinia? Nie znam sprawy. Pewne rzeczy juz mnie omijają, a ja pewne rzeczy.
Teraz Ty...
Nikt nie liczył na odpowiedź, albo liczył na taką jakiej udzieliłeś. W tym wszystkim chodzi o to, żeby nastoletni historycy z Kałuży nie startowali z GTS'em, z pozycji autorytetu moralnego, bo zarówno w historii klubu, jak i historii kibicowskiej macie sporo epizodów, które nie są powodem do dumy. Jak ktoś zacznie pierdolić o milicyjnych rodowodach kibiców Wisły to fajnie, żeby zdał sobie sprawę, że jego klub, to nie tylko rok 1906, biało-czerwone barwy, III-liga, grupa 100 i banda pozytywnych wariatów.
Ostatnio zmieniony 27.09.2013, 12:41 przez joe, łącznie zmieniany 1 raz.

iron1906
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2013, 11:23

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: iron1906 » 27.09.2013, 12:34

Stało się tak dlatego jak zobaczyliśmy z czym do nas biegniecie ze swojego autokaru.
Myślę,że zle się stało z waszym nie dojazdem do San Marino bo wtedy zostałoby wszystko wyjaśnione na arenie kibicowskiej polski

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Psiak » 27.09.2013, 13:05

profan, Mielismy uderzyć na was juz na stadionie. Śp. Bystry najbardziej na to nastawał, ale W jakoś wszystko stonował. Podeszli we dwóch do was (I i Ku lub To, taki mały w koszulce w Pasy) i zaproponowali wam dym po meczu na ręce banda na bande. I stwierdził, ze nie macie aż takiej ekipy i stanęło na 10*10 na gołe łapy (!).
Po meczu wyszliśmy całą bandą w 5 dych i spokojnie przemaszerowalismy w otoczeniu jakichś dziwnych akcji czarnuchów pod autokar, gdzie zostało wybranych 10 osób. Nie mieszalismy sie po drodze w nic w nic, bo wiedzielismy, ze mamy dym z wami. Czekaliśmy długą chwilę, aż W i Ś.P. Bystry poszli do Arki, żeby skłoniła was do wyjścia z autokaru.
Przed meczem z nikim się nie układaliśmy. Po prostu kiedy podjechalismy pod Roland Gaross zauważyliśmy was i jakieś zamieszanie. Na spontanie wyskoczyliśmy i zaatakowaliśmy i po rozgonieniu was, stanęliśmy przed Pogonią, w którą również wjechaliśmy. Wmieszała się we wszystko Arka (m.in. koleżka z nożem w ręku).
Butelki padły, owszem, bo niektórzy od nas nie ufali w wasze intencje i kilka butelek ustawili na schodach, do tego w autokarze mielismy jeden (dosłownie) kij beasbolowy, bo cały sprzęt (jeszcze przed wjazdem do Paryża zarekwirowała nam menta). Recz charakterystyczna, kiedy W i Bystry stali z Arką wy przebiegliście obok nich, i jeden z was zamachnął się nawet z jakąś pałą w ręku na W, ale generalnie skupiliście się na rozbijaniu autokaru, do którego częsć chłopaków uciekła.

Sprawa z układem na Hutnik wyglądała tak, ze łysi od nas (m.in. K) dogadali sie na Rynku z wami. Kilka dni przed turniejem miał zginać z rąk Hutnika, chłopak od nas.
Najpierw weszła grupa "pomarańczowych" łysych w kilkadziesiąt (moze ze 20/30) osób na przejście między sektorami, gdzie stanęli. My siedzieliśmy bez jakiejkolwiek obstawy. No ale starsze, gorące głowy, z których większość nie miała chyba pojęcia o układzie, nie wytrzymały i zaczęły nawoływać do ataku. Młodzi łysi na czele z K powstrzymywali ich, ale to udało się na chwilę, jak juz weszłiśmy na przejście zagotowała się krew i poleciał cały układ. Później już spontan, gonitwa za wami przez halę i hol przed wejscie. I tu weszła wasza stara ekipa. Jeśli byłeś to wiesz co tam się wydarzyło, dla mnie jeden z najfajniejszych dymów pomiędzy nami. W rękach głównie popielniczki, ale też gaśnica odbezpieczona przez jednego ze starych od was, byłem cały zlany pianą :) Raz my, raz wy. Potem wjazd milicji, która wygoniła was z hali.
Jakiś czas po tych wydarzeniach okazało sie, ze chłopak zamarzł pijany na ławce pod jedną z Nowohuckich dyskotek, gdzie m.in chodził Hutnik.

PSZYPAŁ, wielu już orłów w tym temacie pisało, ale Ty jesteś wyjątkowy. To co piszesz jest po prostu niedorzeczne. Nie komentuje juz tych bzdur, które wypisujesz, bo nie ma sensu. Lepiej zrobisz jak zajmiesz się milicyjną Koroną :D
Z psiarskim pozdrowieniem, hau, hau, hough :)
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

Psiak
Posty: 299
Rejestracja: 03.03.2013, 14:45

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Psiak » 27.09.2013, 13:28

Byłbym zapomniał, pewnie zawiodę wszystkich ideologów, ale Wisła nie jest w tej Gwardyjskiej organizacji już od jakiegoś czasu.

profan, do tego co pisałeś na jednej z wcześniejszych stron. Pamiętasz któryś z turniejów na Hutniku?
Wisła: Palestyna, Palestyna...
Cracovia: Izrael, Izrael...
i tak przez kilka minut.
Szkoda, ze to wszystko tak h.jowo poszło, bo moglibyśmy jeszcze nie jeden "browar strzelić", jak za dawnych czasów, kiedy wygolony pies (który nie był jeszcze psem) chodził z łysym żydem lać anarchistów :)
"Jak mnie słyszysz?
Ja Wisła, Ja Wisła!"

iron1906
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2013, 11:23

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: iron1906 » 27.09.2013, 13:46

Psiak i wszystko na temat.Problemem w tym temacie są ludzie nie mający wiedzy praktycznej z tego co się działo kiedyś a maja na ten temat najwięcej do gadania.

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 27.09.2013, 14:07

[quote="Wislak_Qn"]shanti przechodzisz już sam siebie z tym łgarstwem. Przyjdz na jakiś trening sekcji Wiślaków i zobacz tych policjantów o których piszesz sam w to nie wierząc. Trenuje w większości młodzież a to że psy jakieś tory przeszkód sobie kiedyś zrobiły to c*** nas obchodzi nikt z nimi nie ćwiczył i ćwiczyć nie bedzie dziwie się że musze odpisywać na tak kuriozalne posty ale jak tak dalej pójdzie to będziesz bredził że jaruzelski był za Wisłą. Jak widze taktyka polega na przyprawianiu różek Wiśle i unikanie odpowiedzi na tematy min przerzutów którzy maja swoją neklawę na Kałuży. Internet teraz dyktuje jak jest w rzeczywistości ? .....
podalem 4 linki nic wymyslonego i wszytskie nie starsze niz 10 lat czyli 15 lat po upadku komuny i przemianowaniu milicji na policje nigdzie nie pisze o GTsie i przeszlosci tylko o waszej wspulczesnej historii tej z ery cupiala i jeszcze raz pytam w jakim klubie w polsce policja ma takie ulatwienia jak u was i tak ladnie uklada sie wspolpraca psow z klubem i nadal oprocz pociskow nie dostalem konkretnej odpowiedzi jedynie jak zwykle nrth na poziomie normalnej dyskusji co do przezutow i kibicow Cracovii nie wypowiadam sie bo to nie moj cyrk i nie moje malpy
"CHŁOPI"REYMONTA

iron1906
Posty: 8
Rejestracja: 27.09.2013, 11:23

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: iron1906 » 27.09.2013, 14:23

shanti jesteś dobrym burakiem skoro nie potrafisz rozróżnić ery cupiała a komuny ( piłka nożna to osobna sekcja ssa która nie ma nic wspólnego z ts gdzie są stare układy ale tak naprawdę każdy w całej Polsce może wynająć obiekty i za to zapłacić ) , a po za tym nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: jestesmywaszastolica » 27.09.2013, 14:27

Ale na co ty chcesz dostać odpowiedź na fotkę psów na hali Wisły ?
To do k**** nędzy jest forum KIBICOWSKIE a nie dotyczące wynajmu hal sportowych na potrzeby c*** wie kogo.

Żeby nie było, że rozmywam temat, to odnośnie porównania ekip Cracovii i Wisły, to Kraków jest o tyle specyficznym miastem, że de facto obie te ekipy mają w dużej mierze wyjebane w resztę Polski (szczególnie KSC) i ogólnie zasady kibicowskie.
Także, to, że akurat Cracovia jeździ w takich, a nie innych liczbach, albo to, że napinają się na niej jakieś szczury nie oznacza, że tracą oni pozycje na mieście.
Po prostu w Krakowie, podział na osiedla jest tak mocny, że nawet osoby które mają kompletnie wyjebane na piłkę i nigdy nie były na żadnym meczu, utożsamiają się czy to z Wisłą, czy też z Cracovia i w mniej lub bardziej aktywny sposób potrafią działać. Dlatego też, to, że teraz na Wiśle jest bardziej aktywna ta ich słynna młodzież nie oznacza, że będą oni odzyskiwali stracone tereny.

Wydaje mi się, też, że o ile KSC jak i TS mają podobne ilościowo tereny, to jednak znajdziesz więcej Wiślaków na terenach Cracovii, niż w 2 stronę.

Jeszcze co do tego co ktoś tu napisał o RoManie to gdyby był traktowany jako wesz to chyba by już dawno został pogoniony z KSC, a nie był jedną z gwiazd ich kibicowskiego forum.

Zaś co do propozycji Wisły, to na chwilę obecną nie widzę ekipy, która byłaby w stanie im zaufać na sprawdzenie się na ubitej ziemi. Z tym, że rzeczywiście wiślacy starają się coś działać w Polsce bez sprzętu, czego nie można powiedzieć o ich rywalce.

Żeby nie było mój wpis to moja opinia - siłą rzeczy w miarę bezstronna hehe, wyrobiona po kilkudziesięciu wizytach w KRK.

Wislak_Qn
Posty: 15
Rejestracja: 14.09.2013, 14:51

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Wislak_Qn » 27.09.2013, 14:33

shanti a jakie barwy reprezentujesz brzozovii skoro wszystkie twoje wpisy to kompeksy do Wisly .Najlepiej napisac ze nie twoj cyrk i nie twoje malpy dodaj jeszcze ze daleko ci do cracovii bedziesz bardziej wiarygodny i subiektywny. Najeygodniek gadac o tarym dziadku o gtsie o tabliczce o cupiale i innej masci pierdolach ktore na kibicowskie zycie nie maja zadnego wplywu i znaczenia byle temat przerzutow zostawic w spokoju.

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 27.09.2013, 16:15

jestesmywaszastolica - a propos Romana.
Forum Cracovii to specyficzne, demokratyczne miejsce. W zasadzie nie porusza się na nim pewnych spraw (np chuligańskich). Oczywiście to się zdarza, nie wszystko da się wymoderować od razu.
Z zasady jest demokratyczne i jeśli ktoś nie wali centralnie w c**** może sobie pisać co chce. 95 procent użytkowników jechało z RoManem równo. Był najczęściej banowanym gościem. Nigdy nie był w żadnej ekipie. To troll, prowokator, dziennikarz, społeczniak ale i sympatyk Cracovii. Chcesz powiedzieć, że coś znaczył w chuligance? Że miał coś do powiedzenia? Zabierał głos w necie w sprawach, o których nie miał pojęcia. To folklor, nic więcej. Było kilka takich kwiatków. Dokąd trzymali jakiś poziom mogli sobie pisać.
Ja tam jestem za tym, żeby se pisali. Przez to jest ciekawiej.
Na Cracovii zapadła kiedyś decyzja, że liczy się to, że jesteś za Cracovią a nie to jakie masz przekonania polityczne. 95% ludzi, którzy mają jakieś poglądy to zatwardziała prawica. Od zawsze, a nie od kilku lat, kiedy zaczęło to być modne. Ja np nie jestem z pasiackiego osiedla. Cracovii kibicuję, bo w domu nienawidziło się komuny. A Wisła wtedy to była dla mojego Ojca komuna.
Jest też masa bezideowców, dla których są ważniejsze sprAWy.
Każdemu klubowi kibicują romanopodobne buraki. Dbają one jednak o wizerunek i propagandę i takowi do głosu na ich forach nie dochodzą.
Na Cracovii ludzie, którzy biegają za Wisłą mają wyjebane na kibicowską opinię publiczną i tyle. na fora internetowe również.

joe
Posty: 20
Rejestracja: 08.08.2013, 17:31

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: joe » 27.09.2013, 16:42

Nikt nigdzie nie napisał, że RoMan miał coś wspólnego z ekipą, bo to by już było kuriozalne. Po prostu Cracovia jeździ w liczbach jakich jeździ i nie są to masówki, a co by o chłopie nie mówić to jeździł z wami nie tylko na Śląsk, czy do Jaworzna. Nie zaprzeczysz, że decyzyjni od was dobrze wiedzieli kim jest, czym się zajmuje i jakie ma poglądy. Dobrze wiedzieli też o tekście o antysemickich vlepkach w naszej hali.

W tej chwili wypieranie się gościa jest śmieszne, bo teraz "taka osoba nie będzie nigdy stała z nami na sektorze" (STC), ale przez kilkanaście poprzednich lat nikomu to nie przeszkadzało. Tak jak ty teraz ograniczasz działalność tego typa do waszego forum.

bialygarnek
Posty: 18
Rejestracja: 26.09.2013, 18:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: bialygarnek » 27.09.2013, 16:51

profan pisze:Na Cracovii zapadła kiedyś decyzja, że liczy się to, że jesteś za Cracovią a nie to jakie masz przekonania polityczne.
Czyli potwierdziłeś to, co wszyscy wiedzą od lat, że Cracovia jak dziwka, przyjmuje każdego. Pedał, przerzut, konfident, syn policjanta - nie ważne, ważne, że jest za Cracovią.

coldgear
Posty: 51
Rejestracja: 22.09.2013, 22:18

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: coldgear » 27.09.2013, 16:54

Mówicie o tym Romanie co złożył doniesienie na psy że w sklepiku Wisły sprzedawali antysemickie wlepki?

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 27.09.2013, 16:57

bialygarnek pisze:
profan pisze:Na Cracovii zapadła kiedyś decyzja, że liczy się to, że jesteś za Cracovią a nie to jakie masz przekonania polityczne.
Czyli potwierdziłeś to, co wszyscy wiedzą od lat, że Cracovia jak dziwka, przyjmuje każdego. Pedał, przerzut, konfident, syn policjanta - nie ważne, ważne, że jest za Cracovią.
Nie kastracie intelektualny.
Pedał, przerzut, konfident, syn policjanta to nie przekonania polityczne. Uważaj na lekcjach, to nie będziesz zadawał głupich pytań.

Mizanin
Posty: 45
Rejestracja: 27.11.2012, 12:14
Lokalizacja: far far away

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Mizanin » 27.09.2013, 17:02

A mimo to wam to nie przeszkadza stać obok przerzuta jako najlepsi bracia i "j**** GTS" na sygnał syna policjanta :) Niezła hipokryzja :)

Wislak_Qn
Posty: 15
Rejestracja: 14.09.2013, 14:51

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Wislak_Qn » 27.09.2013, 17:03

Mówicie o tym Romanie co złożył doniesienie na psy że w sklepiku Wisły sprzedawali antysemickie wlepki?
Tak.
Czyli potwierdziłeś to, co wszyscy wiedzą od lat, że Cracovia jak dziwka, przyjmuje każdego. Pedał, przerzut, konfident, syn policjanta - nie ważne, ważne, że jest za Cracovią.
Święte słowa możesz być czynnie udzielającym się Legionistą czy Widzewiakiem ale jeśli zechcesz działać wspólnie przeciw Wiśle pod szydlem pasów jesteś jak brat.

Co do pedałów to po włamie na konta okazało się że flage Dąbrowy Tarnowsiej woził własnie homoseksualista.

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 27.09.2013, 17:15

iron1906 pisze:shanti jesteś dobrym burakiem skoro nie potrafisz rozróżnić ery cupiała a komuny ( piłka nożna to osobna sekcja ssa która nie ma nic wspólnego z ts gdzie są stare układy ale tak naprawdę każdy w całej Polsce może wynająć obiekty i za to zapłacić ) , a po za tym nie wypowiadaj się w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia.

tylko widzisz kibice Wisly maja na ssa wyjebane jabys niezauwazyl i identyfikuja sie z Wisla jako z klubem gdybys choc troszku wiedzial cos na ten temat to moglbym z toba podjac dyskusje czy widzisz na fanach szalikach lub koszulkach w mlynie symbolike ssa nie tylko symbolka TSW i takie jest zdanie kibicow z r22 nie pisze o jakis burakach i kibicach sukcesu co ubiora sie jak choinki w byle co zeby byl tylko napis Wisla a poza tym jak mowisz ze sa stare uklady w klubiue a na turnieju fanatykow Wisly siedzi miedzy fanatykami dziad od starych ukladow mikolajewicz to albo jestes ograniczony umyslowo i nie widzisz pewnych zaleznosci albo obciazony genetycznie
"CHŁOPI"REYMONTA

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 27.09.2013, 17:25

[quote="jestesmywaszastolica"]Ale na co ty chcesz dostać odpowiedź na fotkę psów na hali Wisły ?
To do k**** nędzy jest forum KIBICOWSKIE a nie dotyczące wynajmu hal sportowych na potrzeby c*** wie kogo........




ty a czy na obiektach Legi cwicza psy maja tam swoja baze treningowa organizuja sobie jakies coroczne wreczania medali wisi lub wisiala tabliczka ze wasz klub wspolpracuje z psami ze udostepnia im obiekt nieeeee wiec po co sie wicinasz
"CHŁOPI"REYMONTA

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 27.09.2013, 17:33

coldgear pisze:Mówicie o tym Romanie co złożył doniesienie na psy że w sklepiku Wisły sprzedawali antysemickie wlepki?
Jak Olszówka, czynny kibic prosił o ochronę policję, to był git, czy nie był. Na wyjazdy jeździł, czy nie jeździł?
A dlaczego na tej super obiektywnej stronie nie ma o tym słowa???
[link]

Boofy
Posty: 13
Rejestracja: 21.09.2013, 11:00

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Boofy » 27.09.2013, 17:34

shanti proszę cię dzieciaku, weź się za naukę lepiej a historie zostaw inteligentniejszym od Ciebie bo nie trzeba cię znać żeby widzieć że jesteś lekko przytępawy, po prostu ty gówno wiesz. Wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia.

shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: shanti » 27.09.2013, 17:35

i dalej napinka bez konkretow
"CHŁOPI"REYMONTA

Mizanin
Posty: 45
Rejestracja: 27.11.2012, 12:14
Lokalizacja: far far away

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: Mizanin » 27.09.2013, 17:37

musiałeś chyba niezły w******* dostać od jakiegoś wiślaka, że tak jęczysz ciągle :)

joe
Posty: 20
Rejestracja: 08.08.2013, 17:31

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: joe » 27.09.2013, 18:00

profan pisze:
coldgear pisze:Mówicie o tym Romanie co złożył doniesienie na psy że w sklepiku Wisły sprzedawali antysemickie wlepki?
Jak Olszówka, czynny kibic prosił o ochronę policję, to był git, czy nie był. Na wyjazdy jeździł, czy nie jeździł?
A dlaczego na tej super obiektywnej stronie nie ma o tym słowa???
[link]
I znów nie odpowiesz na pytanie tylko się licytujesz. No ofense w twoim kierunku, bo widać, że masz pojęcie, nie napinasz się głupio i piszesz z sensem. Twój problem polega na tym, że musisz stawać w obronie małoletnich anonimów z KSC, przesiąknietych propagandą o GTS'ie, a że pewnych argumentów nie możesz zbić merytorycznie to zaczyna się licytacja kto, gdzie i komu. Temat w pewnym momencie fajnie się rozwinął i można było poczytać ciekawą dyskusję, ale jak zawsze ktoś po raz 1000 musiał wyskoczyć z milicją i GTS'em i tak doszliśmy do RoMana i Olszówki. Szkoda...

profan
Posty: 106
Rejestracja: 07.03.2010, 00:20

Re: ŚWIĘTA WOJNA – KIBICOWSKO

Post autor: profan » 27.09.2013, 18:38

joe pisze:
profan pisze:
coldgear pisze:Mówicie o tym Romanie co złożył doniesienie na psy że w sklepiku Wisły sprzedawali antysemickie wlepki?
Jak Olszówka, czynny kibic prosił o ochronę policję, to był git, czy nie był. Na wyjazdy jeździł, czy nie jeździł?
A dlaczego na tej super obiektywnej stronie nie ma o tym słowa???
[link]
I znów nie odpowiesz na pytanie tylko się licytujesz. No ofense w twoim kierunku, bo widać, że masz pojęcie, nie napinasz się głupio i piszesz z sensem. Twój problem polega na tym, że musisz stawać w obronie małoletnich anonimów z KSC, przesiąknietych propagandą o GTS'ie, a że pewnych argumentów nie możesz zbić merytorycznie to zaczyna się licytacja kto, gdzie i komu. Temat w pewnym momencie fajnie się rozwinął i można było poczytać ciekawą dyskusję, ale jak zawsze ktoś po raz 1000 musiał wyskoczyć z milicją i GTS'em i tak doszliśmy do RoMana i Olszówki. Szkoda...
Odpowiadam jak potrafię, a nie jestem baranem jak kilku tu piszących i jak nie jestem czegoś pewien to nie piszę.

Twój problem polega na tym, że nie rozumiesz co piszę i nie zauważasz debilnych wpisów małolatów ze swojego podwórka.

Wyskakują z R., mając na koncie K.
Wyskakują z Ś., mając na koncie akcję z Poznania z M.
Wyskakują z RoManem, kochając Olszówkę i Smoka c*** wie kim jest.

Wyskakują z jakimiś pedałami, o których nic nie wiem - to jak Ci mam odpowiedzieć?

Oceniają jakość ekipy po fotkach z gazety krakowskiej. Dwa lata temu tutaj na forum, po derbach, na fotkach z gazety krakowskiej, kiedy wyglądało to zupełnie na odwrót (czyli konkretni goście z Cracovii i szczurki z Wisły) pisali, że wygląd nie ma znaczenia, liczy się to jakim jesteś świrem.

Ogłaszają rozpoczęcie eksterminacji.

Ja piszę o polityce, oni o Legii i Widzewie.

Chciałem uzmysłowić niektórym, że albo c**** wiedzą, albo wiedzą i to, co nie przeszkadza im u siebie, przeszkadza im u przeciwnika.

PS Do zajwiska przerzucania się i wierności odniosłem się w tym wątku już dawno.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: banach3, Brzozovia53, eŁKaSiak1908, Micze, obserwatorr88, Wnuk Edwarda i 230 gości