DOPING KADRY U-21

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

jude-raus
Posty: 82
Rejestracja: 25.03.2013, 13:50

DOPING KADRY U-21

Post autor: jude-raus » 25.03.2013, 13:55

Witam serdecznie wszystkich ogarniętych na tym forum.

Jest to mój pierwszy, a zarazem ostatni post tutaj. Wszystkich, którzy na to co za chwilę napisze będą potrafili odpowiedzieć w stylu: "i po to się zarejestrowałeś, żeby to napisać" chciałbym poinformować, że nie warto-szkoda waszej klawiatury.

Słowem wstępu odniosę się tylko do naszego ewentualnego udziału na meczu z San Marino. O ile rzeczywiście jakiekolwiek bilety są jeszcze dostępne to i tak moim zdaniem nie warto się na ten mecz wybierać. A to przez dwa ewentualne scenariusze. Innych nie widzę, a te dwa nie są dla nas optymistyczne.

Wariant 1: Idziemy na mecz, dajemy z siebie wszystko, ale bez ekscesów typu race, achtungi itp. Jaki jest efekt? Pod nasze zaangażowanie i naszą postawę podpinają się idioci z marionetkowych klubów kibica, a także media, które obwieszczają, że pomimo słabego przeciwnika i nie najlepszej postawy piłkarzy kibice dają z siebie wszystko. Oczywiście nikt nie powie, że tymi kibicami byli ci sami, którzy co jakiś czas są wyzywani od bandziorów i gangsterów.

Wariant 2: Idziemy na mecz, robimy jazdę z racami, petardami, z bluzganiem na rudego i do mediów przedostaje się przekaz, że po raz kolejny kibolstwo wykorzystało okazję, by pokazać jakie to jest niereformowalne bydło. Nie wygrywamy tym absolutnie nic.

Aha, no i wasze marzenia, że już niedługo Januszyzm zniknie ze stadionów, bo reprezentacja gra chu*owo też możecie wsadzić między bajki. Jak przed meczem z Ukrainą wszystkie media informowały, że jest to mecz ostatniej szansy, tak po przegranej i jednoczesnych zwycięstwach naszych wszystkich rywali, te same media informują, że nic się nie stało, a na jesień będzie tylko trochę trudniej... Na miesiąc przed meczem o pietruszkę z Mołdawią znów rozpocznie się histeria z meczem ostatniej szansy i znów Januszyzm ruszy na Narodowy.

Ok, to teraz konkretnie. Zewsząd płacze, że nas nie chcą, że to już nie nasza reprezentacja, bo zbieranina i w ogóle to już nie te czasy bla bla bla. Sam płacz i żadnych konkretów. Dlatego ja takie konkrety chcę zaproponować.

Co robi każdy ruch, każda organizacja, która jest szykanowana i utrudnia się jej działanie? Schodzi do podziemia. Więc zróbmy to samo. Nie chcą nas na Narodowym to znajdźmy sobie inny stadion. Jest tylko jedna reprezentacja z Orłem na piersi?

No właśnie. Nie wiem czy wiecie, ale od tego roku reprezentacja U-21 przenosi się na stadion Cracovii, gdzie będzie rozgrywała swoje mecze. Nie są to już Wronki, czy inny Grodzisk. Jest to nowy, ładny stadion z bardzo dobra akustyką w dużym mieście, do którego nie jest trudno dojechać.
Wiem, że zaraz pojawi się wiele argumentów przeciw, a jako, że jest to mój ostatni post tutaj, z kilkoma takimi zarzutami chcę się rozprawić już teraz.

1. Kraków- nożownicy- ch*j wam w d***.
Jak wiadomo Kraków nie cieszy się popularnością wśród części kibiców z powodu używania sprzętu. Tylko musimy się zastanowić, czy to jest czynnik decydujący o tym, że akcja się nie powiedzie. Moim zdaniem nie, bo przy odrobinie dobrej woli i kilku telefonach do osób decyzyjnych uda się to ogarnąć w sposób zadowalający. Jaka krakowska patologia jest, każdy wie, ale jeśli osoby decyzyjne coś postanowią, a na pewno jeśli przejdzie do konkretów to postanowią, to uda się wszystko zorganizować. Jeśli mecze kadry nie spowodują "zawieszenia broni" na te kilka dni w roku, to już chyba nic do tego nie doprowadzi. Naprawdę nie jest to trudna do ogarnięcia rzecz.

2. U-21 to nie to samo.
No pewnie, że nie to samo, tylko coś lepszego. No chyba, że dla was nobilitacją jest dopingowanie Perquisów, Obraniaków, czy innych zagranicznych śmieci. Nasza młodzieżówka nie gra z ORŁEM NA PIERSI? Dopingowanie gwiazdeczek to nobilitacja, a młodych chłopaków to dyshonor?
Panowie, skończmy pierdolić i zabierzmy się za działanie, bo okazję mamy do tego idealną. Nie musimy jeździć za kadrą po Wronkach, czy innych dziurach. Do Krakowa z każdego miasta na Śląsku jest maksymalnie 2 godziny jazdy. Ekipy ze ściany wschodniej, tak aktywne na kadrze, wcale nie mają tak daleko i przy ODROBINIE dobrych chęci uda się pojawić w dośc dobrych liczbach każdej szanującej się ekipie. Warszawa, Poznań? Jaki problem?

No chyba, że aż tak ważny jest dla was "poziom" meczu piłkarskiego i to, że wasze flagi pokaże telewizja gdzieś przy okazji, a Szpakowski powie, że kibice dziś wspierają swoją drużynę. Ale jesli tak jest, to ja nie żyję w tej samej rzeczywistości co wy...

3. "Nigdy już nie będzie jak dawniej. Stajemy się krajem zachodnim i "cudowne lata 90-te" już nie wrócą".
BZDURA NA KÓŁKACH!!! Kto tworzył atmosferę lat 90-tych? Media i autorytety, które na każdym kroku wpierdalają nam, że stajemy się Europejczykami i jak Europejczycy mamy się zachowywać? Czy może pokolenie, które miało na wszystko wyjebane i robiło swoje, według swoich zasad? Tamte czasy nie wrócą? Jak będziemy zawsze siedzieć na d**** to nie wróca na pewno. W latach 90-tych wyjazdy na stadion Śląski były jak święto dla kibiców. To co się działo po, w trakcie i po tych meczach to kawał pięknej historii. Wiadomo, ze tak jak wtedy na pewno nie będzie, ale zastanówcie się ile możliwości wspólnego grillowania, czy grzybobrania stwarza spotykanie sie w tym samym miejscu kilka razy w roku.
Na kadrę, poza kilkoma wyjątkami, nie jeździło się dla kibiców przyjezdnych nawet kilkanaście lat temu. Jeździło się żeby spotkać inne ekipy, obgadać pewne sprawy, a inne sobie "wyjaśnić". Teraz mamy okazję spotkać się 4 razy razy w tym samym miejscu. Tylko od nas zależy co z tym zrobimy.

4. U-21 to jednak młodzieżówka, trudno będzie się na nich zmobilizować.
Proszę bardzo, terminarz meczów młodzieżówki w tym roku:
7 czerwca 2013 - Polska - Malta
14 sierpnia 2013 - Polska - Turcja
6 września 2013 - Szwecja - Polska
11 października 2013 - Polska - Szwecja
15 października 2013 - Turcja - Polska
15 listopada 2013 - Malta - Polska
19 listopada 2013 - Polska - Grecja
9 września 2014 - Grecja - Polska
4 spotkania w roku. 2 pierwsze w środku lata
Wydaje mi się, że dalszy komentarz jest zbędny.

Słówko podsumowania.
Panowie, mamy szansę zrobić coś swojego. Szansę, jakiej jeszcze nie mieliśmy. Z tego co się orientuję, to niewiele jest krajów, gdzie kadrę młodzieżową dopinguje się regularnie i na takim poziomie jak my mamy szansę to ogarnąć.
Trybuna za bramką na stadionie Cracovii ma chyba 3-4 tys pojemności. Przy takich gabarytach stadionu, trybuna ta wypełniona do ostatniego miejsca może dać zajebisty efekt. A potem kto wie? Myślicie, że PZPN będzie siedział spokojnie, jak na młodzieżówce będzie elewacja ze stadionu odpadała od głośnego dopingu?
W jakich czasach żyjemy każdy wie. Nie mamy za wiele szans, by mierzyć się z kibicami aktywnymi w latach 90-tych. Ale jeśli taka okazja się nadarza to właśnie teraz Wreszcie mamy okazję zrobić coś po swojemu, zostawić coś po sobie i kto wie, może nawet stworzyć nową tradycję.

Na koniec prośba, by każdy z myślących w tym temacie odwołał się do swojego sumienia. Czy patriotyczne podpisy na forum, oraz inne powierzchowne oznaki patriotyzmu to wszystko na co nas stać? Nie macie ochoty wykazać się na innym polu. Nie chcecie po raz kolejny zagrać na nosie k***** z rządu i z PZPNu? Bo ja mam taką ochotę i to ogromną. Czuję, że muszę się jakoś wykazać. Pytanie jak jest z wami...

PROŚBA DO MODERATORÓW.
Ja swoją misję na tym forum wypełniłem. To konto możecie skasować. Jeśli temat komukolwiek wydaje się warty dalszej dyskusji, proszę o założenie nowego tematu.

I PAMIĘTAJCIE. 7 CZERWCA 2013. PIĄTEK. STADION CRACOVII. PIERWSZY MECZ KADRY U-21 W ELIMINACJACH MISTRZOSTW EUROPY.

Z kibicowskimi pozdrowieniami.
Myślę, że warto założyć osobny temat.



Bambi
Posty: 173
Rejestracja: 29.05.2011, 21:04

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Bambi » 25.03.2013, 15:09

Jak dla mnie super pomysl i warto nad tym pomyslec.
:)

kwinto
Posty: 139
Rejestracja: 05.09.2012, 23:45

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: kwinto » 25.03.2013, 16:38

świetny pomysł jestem za
"Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”

Józef Piłsudski

bednar
Posty: 645
Rejestracja: 12.09.2009, 18:04
Lokalizacja: Kozienice

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: bednar » 25.03.2013, 16:42

7 czerwca większość wybierze klimatyczny wyjazd do Mołdawii, ale ci którzy zostają mogliby sie pokazać.

croppekkk
Posty: 763
Rejestracja: 26.02.2007, 21:27

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: croppekkk » 25.03.2013, 19:17

A co to za problem zapełnić sektor na Cracovii w dniu 7 czerwca?
Odpowiednio podejść do tematu, nagłośnić i myślę, że spokojnie zapełni się trybunę za bramką.

Tricolores
Posty: 433
Rejestracja: 10.03.2007, 13:32

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Tricolores » 25.03.2013, 20:21

[email protected]
FB - STORMstreetwear

Apennine
Posty: 327
Rejestracja: 08.10.2012, 03:41

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Apennine » 26.03.2013, 14:12

bednar pisze:7 czerwca większość wybierze klimatyczny wyjazd do Mołdawii, ale ci którzy zostają mogliby sie pokazać.
Większość? Wyjazd nie będzie w tysiącach, tylko możemy mówić najwyżej o jakichś setkach, a gdzie te tysiące co kiedyś dopingowały na kadrze? A no właśnie mają okazję wykazać się w Krakowie, a nie na jakimś ku*** San Marino!
"...Kipiąca z nich nienawiść i pewność szybko zmieniły się w strach, gdy okazało się, że dzieląca kibiców bramka jednak jest otwarta. Kilkudziesięciu fanów szybko wykorzystało sytuację w celu wyjaśnienia męczących gospodarzy kwestii, jednak tym prawdopodobnie przypomniało się włączone żelazko w domu..."

zychu9
Posty: 175
Rejestracja: 06.11.2010, 09:09

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: zychu9 » 26.03.2013, 19:46

W jakiej cenie mniej/więcej są bilety na mecze U-21?

nieaktywny
Posty: 235
Rejestracja: 18.01.2011, 18:23

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: nieaktywny » 27.03.2013, 04:49

Nie chcą nas na reprze oraz my nie chcemy takiej repry więc pomysł z dopingiem na meczach U-21 bardzo dobry :)
Obrazek

baju
Posty: 1
Rejestracja: 29.03.2013, 11:13

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: baju » 29.03.2013, 11:24

Zarejestrowałem się tylko ze względu na ten temat,
jedyna opcja żebyśmy my młodzi mogli pośmigać na repre na mecze u siebie.

zaraza88
Posty: 31
Rejestracja: 11.09.2012, 16:54

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: zaraza88 » 29.03.2013, 13:08

zychu9 pisze:W jakiej cenie mniej/więcej są bilety na mecze U-21?
Ceny biletow nie sa jeszcze znane, strzelam ze normalny bilet bedzie kosztowal 20 max 30 zeta.
Sam pomysl w obecnej sutuacji rewelacyjny i grzechem byloby z niego zrezygnowac. Zamiast siedziec na d**** i ciagle nazekac na Januszy, Szpakowskiego czy nie lepiej wesprzec chlopakow - Polakow, ktorzy nie graja dla wielkich pieniedzy a dla tego co najwazniejsze, dla honoru?

sgfads
Posty: 75
Rejestracja: 19.03.2012, 13:01

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: sgfads » 29.03.2013, 13:14

zaraza88 pisze:czy nie lepiej wesprzec chlopakow - Polakow, ktorzy nie graja dla wielkich pieniedzy a dla tego co najwazniejsze, dla honoru?
buhahahahahaha. Bo liczy sie sport i dobra zabawa.

Madagaskar
Posty: 206
Rejestracja: 16.09.2010, 18:10

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Madagaskar » 29.03.2013, 18:39

Świetny pomysł i oby nas było jak najwiecej.

Peoes
Posty: 339
Rejestracja: 07.03.2011, 11:18
Lokalizacja: GB

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Peoes » 29.03.2013, 21:12

W zeszłym roku w Gdyni U-21 z Portugalią - wjazd free. Wcześniej trzeba było zgłosić się drogą mailową i na miejscu odebrać bilet. Info telefoniczne ;)
Moje wypowiedzi są oficjalnym stanowiskiem tylko i wyłącznie mojej osoby.

Boruc89
Posty: 78
Rejestracja: 21.07.2011, 09:01
Lokalizacja: Chełmża

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Boruc89 » 30.03.2013, 11:02

Jak dla mnie bardzo dobry pomysł, jak będą znane szczegóły meczu tzn godzina czy cena biletu można założyc temat na fbno i i mobilizować się wśród swoich oczywiście
Dwie Legie Jedna Wiara

bezczelnytyp
Posty: 11
Rejestracja: 11.03.2013, 16:25

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: bezczelnytyp » 30.03.2013, 11:55

Zajebisty pomysł ! A pesymistów prosimy o nie wypowiadanie się w tym temacie.

Zajad
Posty: 146
Rejestracja: 06.05.2010, 18:30

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Zajad » 30.03.2013, 12:04

Fajnie jakby OZKS dał jasny sygnał że idziemy na kadrę U-21, jak wszyscy to wszyscy

Magister
Posty: 360
Rejestracja: 02.01.2009, 22:57

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Magister » 30.03.2013, 12:08

Dobry pomysł! Lepiej się zebrać kumatym towarzystwem i podopingować trochę młodych niż wiecznie protestować obraniaków i perquisów... A i dla wielu to może być jedyna okazja żeby pojechać na reprę, bo nie oszukujmy się, nie każdego stać na regularne, zagraniczne wojaże.
Prezentacje maturalne
kontakt: [email protected]

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: MAF » 31.03.2013, 20:58

Bez kitu, chyba oleję wyjazd do Kiszyniowa, a pojadę na U21 do Krakowa :)
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

Tommas
Posty: 14
Rejestracja: 19.05.2011, 18:16

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Tommas » 31.03.2013, 23:50

Całkowicie popieram i czekam na jakiś komunikat OZSK, który ma wśród nas wielką siłę przebicia!

nieaktywny
Posty: 235
Rejestracja: 18.01.2011, 18:23

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: nieaktywny » 01.04.2013, 01:13

Jak już pisałem wcześniej bardzo dobry pomysł. Warto by było nagłośnić sprawę w swoich klubach i podjąć jakąś sensowną decyzję co z tym robimy dalej. Jak dla mnie 7 czerwca to obowiązkowa wizyta w Krakowie (oczywiście jeżeli będę w Polsce). Marzy mi się cała jedna trybuna samych ogarniętych osób (bez Januszy). Nie chcą nas na narodowym to pokażmy na co nas stać na U-21 !
Obrazek

Zadruga
Posty: 177
Rejestracja: 01.01.2012, 13:50

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Zadruga » 01.04.2013, 14:41

Ludzie co wy z tym śmiesznym ozsk, przecież ten twór to jest jedna wielka porażka, wyda jakiś jeden komunikat raz na pół roku, a wy ich traktujecie jak jakieś guru. Czy naprawdę sami nie potraficie myśleć i działać ? Czy potrzebujecie komunikat albo pozwolenie ozsk żeby pojechać na mecz do Krakowa ?

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: ??? » 01.04.2013, 15:16

Dokładnie.
Warto było by nagłośnić ten mecz w Krakowie pod hasłem "Kibicujemy Polsce i Polakom"
Gdyby wszystko wypaliło to może wtedy ktoś by się tym zainteresował i zaczął zadawać pytania dlaczego kibice wolą chodzić na młodzieżówkę niż na pierwszą drużynę.
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

???
Posty: 557
Rejestracja: 23.04.2011, 14:24

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: ??? » 01.04.2013, 15:25

Nie możne edytować.
Jest jeszcze 1 pozytyw całej tej sprawy.Znikną argumenty ,że nie jadę na cyrk lub nie będę nabijał kieszeni pzpn-u czy też o dopingu dla obcokrajowców.Czego chcieć więcej?
Kibice.net -siedlisko wszelakiego zła.

Adam 1946
Posty: 364
Rejestracja: 02.08.2007, 10:11
Lokalizacja: Bydgoszcz/Katowice

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Adam 1946 » 01.04.2013, 22:20

Moim zdaniem jeżeli mecz będzie biletowany wystarczy ustalić konkretne sektory na których się zbierzemy. Jak będzie wjazd za free sprawa będzie prosta zebrać się i dopingować.
ZAWISZA 4EVER

Apennine
Posty: 327
Rejestracja: 08.10.2012, 03:41

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Apennine » 01.04.2013, 23:31

Na OZSK nie liczcie, na każdej płaszczyźnie leży i kwiczy.
"...Kipiąca z nich nienawiść i pewność szybko zmieniły się w strach, gdy okazało się, że dzieląca kibiców bramka jednak jest otwarta. Kilkudziesięciu fanów szybko wykorzystało sytuację w celu wyjaśnienia męczących gospodarzy kwestii, jednak tym prawdopodobnie przypomniało się włączone żelazko w domu..."

nieaktywny
Posty: 235
Rejestracja: 18.01.2011, 18:23

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: nieaktywny » 02.04.2013, 03:23

Dokładnie Adam. Ustalamy jakie sektory zajmujemy i tyle. Zbieramy się i robimy swoje. Zgodzę się również z tym co napisał ???. Nie będzie już pierdzielenia że nie jadę na cyrk itp. Prawda jest niestety taka, że większości ludzi na tym forum sprawa taka była na rękę. Nie musiał wychylać nosa z domu i mógł pokazać reszcie forumowiczów jaki to on nie jest antypzpn. Teraz mamy okazje zrobić coś naprawdę dobrego. No i chłopaczki z U-21 będą mogli poczuć atmosferę prawdziwego meczu międzynarodowego. Oby do zobaczenia Panowie.
Obrazek

Loco_Locass
Posty: 342
Rejestracja: 17.01.2010, 20:31
Lokalizacja: Kraków

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Loco_Locass » 02.04.2013, 16:55

Panowie, sektor oczywiście D (od strony ul. Kałuży i hotelu Cracovia).
Proponuję niektórym forumowiczom pierdolniecie się młotkiem w głowę lub kubeł zimnej wody, zanim znów napiszą coś "mondrego"!
STOP INTERNETOWEJ NAPINCE!

Katyński las- ponury grobowiec, gdzie nasi Żołnierze- legli z kulą w głowie...

bednar
Posty: 645
Rejestracja: 12.09.2009, 18:04
Lokalizacja: Kozienice

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: bednar » 02.04.2013, 17:29

niech chłopaki z Cracovii ogarniają temat z biletami i piszą tutaj

Jihad
Posty: 88
Rejestracja: 01.10.2009, 10:38
Lokalizacja: Cracovia

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Jihad » 03.04.2013, 09:34

Przychodzi na stadion Pasów kadra U-21 i nagle kibice net zapomina że Cracovia to śmiecie mordercy, przerzuty, żydzi i co tam jeszcze wymyślacie. Już wam to nie przeszkadza "niech chłopaki z Cracovii ogarną bilety" haha. Pamiętajcie my w pakcie na reprezentacji nie jesteśmy

morawa
Posty: 111
Rejestracja: 12.10.2012, 19:35

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: morawa » 03.04.2013, 14:24

Jihad -i to pokazuje tylko jakie to wszystko jest pierdolnięte !!!Nie zapomnij że Lech jest w pakcie i teraz co ???podczas Waszej niechęci po której stronie mieli by stanąć ? Ziomków żydowskich którzy na kadre mają wyjebke ,czy za barwami narodowymi??

MAF
Posty: 309
Rejestracja: 27.02.2007, 14:23
Lokalizacja: ŁKS Łódź

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: MAF » 03.04.2013, 14:28

Przecież to nie jest żadne stanowisko Cracovii tylko Jihada. Nie nakręcajcie się niepotrzebnie
k1 pisze:
Dodam tylko dla koelgi MAF, że w "dywanie" część szali była rozpruta na pół, bynajmniej nie po to, żeby zyskać optycznie. Maszyna do szycia nie radziłą sobie ze zszywaniem grubych szali, bo łamały się igły. Te, które nie były zszyte nie były rozpruwane! A jak Cię tak to boli to sobie podziel liczbę, która się paliła na dwa, a nie rzucasz jakieś gorzkie żale.

Janosik_88
Posty: 33
Rejestracja: 28.02.2013, 20:09

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Janosik_88 » 03.04.2013, 18:06

Nie ma sensu się kłócić, bo to do niczego nie doprowadzi pomijając rozjebanie kolejnego tematu. Niech ktoś NORMALNY (ogarnięty - jak zwał tak zwał) z Cracovii postara się ogarnąć temat teraz. Ustalmy wszystko wcześniej, zorganizujmy się i wybierzmy się na Kadrę U-21.

Apennine
Posty: 327
Rejestracja: 08.10.2012, 03:41

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Apennine » 04.04.2013, 21:48

Osobiście uważam ten wątek za ważniejszy niż jakikolwiek mecz "kadry" Obraniaków w ostatnich latach i wiem, że sporo osób też tak ma - na kadrę wynalazków NIE i koniec.
Także skończcie klubowe podziały, do c****.
"...Kipiąca z nich nienawiść i pewność szybko zmieniły się w strach, gdy okazało się, że dzieląca kibiców bramka jednak jest otwarta. Kilkudziesięciu fanów szybko wykorzystało sytuację w celu wyjaśnienia męczących gospodarzy kwestii, jednak tym prawdopodobnie przypomniało się włączone żelazko w domu..."

Boruc89
Posty: 78
Rejestracja: 21.07.2011, 09:01
Lokalizacja: Chełmża

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Boruc89 » 05.04.2013, 16:54

MODER mógłby podpiąć temat do najciekawszych.
Dwie Legie Jedna Wiara

Apennine
Posty: 327
Rejestracja: 08.10.2012, 03:41

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Apennine » 08.04.2013, 07:55

Jedziemy! :)
"...Kipiąca z nich nienawiść i pewność szybko zmieniły się w strach, gdy okazało się, że dzieląca kibiców bramka jednak jest otwarta. Kilkudziesięciu fanów szybko wykorzystało sytuację w celu wyjaśnienia męczących gospodarzy kwestii, jednak tym prawdopodobnie przypomniało się włączone żelazko w domu..."

SFh1945
Posty: 13
Rejestracja: 21.02.2013, 13:01

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: SFh1945 » 11.04.2013, 21:17

A jak z biletami?
Fanatyzm nie zna granic!

diablos
Posty: 57
Rejestracja: 13.02.2010, 10:35

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: diablos » 15.04.2013, 09:02

Apennine pisze:
bednar pisze:7 czerwca większość wybierze klimatyczny wyjazd do Mołdawii, ale ci którzy zostają mogliby sie pokazać.
Większość? Wyjazd nie będzie w tysiącach, tylko możemy mówić najwyżej o jakichś setkach, a gdzie te tysiące co kiedyś dopingowały na kadrze? A no właśnie mają okazję wykazać się w Krakowie, a nie na jakimś ku*** San Marino!
Oj uwierz mi na Moldawie pojedzie dużo wiary
~Fortune favors the brave~

Hujtras
Posty: 413
Rejestracja: 31.08.2012, 10:12

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: Hujtras » 15.04.2013, 19:32

Wrzucam terminarz kadry U-21.
[link]

croppekkk
Posty: 763
Rejestracja: 26.02.2007, 21:27

Re: DOPING KADRY U-21

Post autor: croppekkk » 15.04.2013, 21:42

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję, że reprezentacja U-21 wszystkie mecze eliminacji mistrzostw Europy 2015 w roli gospodarza rozegra na stadionie Cracovii.

Drużyna trenera Marcina Dorny zawody rozpocznie 7 czerwca, kiedy zmierzy się z Maltą. Biało-czerwoni rywalizować będą w grupie 7.

Harmonogram meczów grupy 7:

2013

07.06.
POLSKA - Malta

14.08.
POLSKA - Turcja

6.09.
Turcja - Malta
Szwecja - POLSKA

10.09.
Grecja - Malta
Turcja - Szwecja

11.10.
Turcja - Grecja
POLSKA - Szwecja

15.10.
Malta - Grecja
Turcja - POLSKA

15.11.
Grecja - Szwecja
Malta - POLSKA

19.11.
Szwecja - Malta
POLSKA - Grecja

2014

5.03.
Grecja - Turcja
Malta - Szwecja

5.09.
Szwecja - Grecja
Malta - Turcja

09.09.
Grecja - POLSKA
Szwecja- Turcja

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: GreenwichMeanTime, hanysek6448, SkalbmierzRCK i 162 gości