www.warhouse.pl

Szyjemy fanę polsko-węgierską

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: fluor » 21.04.2013, 01:34

wreszcie doczekaliśmy się inauguracji w Tarnowie i udało się zaprezentować oprawę nawiązująca do przyjaźni
Obrazek



SiaraMan
Posty: 196
Rejestracja: 17.09.2010, 11:07

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: SiaraMan » 21.04.2013, 21:00

Chorwaci byli mordercami, gwałcicielami i oprawcami. Zakładali własne obozy zagłady w których robili ludziom takie rzeczy, że Piła 3D to pikuś.Gdy Niemcy widzieli co oni wyrabiają byli wręcz oburzenia takim okrucieństwem i słali protesty do Berlina aby Hitler zakazał im takich praktyk.
Dla oszczędzania kul podrzynano więźniom gardła – w zawodach urządzonych w obozie 28 sierpnia 1942 zwyciężył były franciszkanin Petar Brzica, późniejszy członek organizacji Križari (Krzyżowcy), który w jeden dzień, specjalnym nożem nazywanym srbosjek poderżnął gardła 1360 ludziom
[link]
Na necie jest tego sporo, można poczytać i pooglądać zdjęcia z ich rzezi
"Faszyzm nie przejdzie", krzyknął antyfaszysta po czym bohatersko schował się za policją.
Obrazek

Bazyliszek
Posty: 32
Rejestracja: 17.04.2013, 23:39

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: Bazyliszek » 21.04.2013, 22:43

"Chorwaci byli oprawcami, gwałcicielami i mordercami"

Serbowie ani Ruscy nie byli?

SiaraMan
Posty: 196
Rejestracja: 17.09.2010, 11:07

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: SiaraMan » 21.04.2013, 23:10

Byli, dlatego traktuję ich na równi. Należy jednak pamiętać o tym, że okrucieństwo Chorwatów zadziwiało nawet nazistów o czym wspomniałem wcześniej. Oznacza to, że musieli być naprawdę "wybitni". Szkoda, że nie mówi się o tym w szkole na historii.
Zaobserwowałem, że w kontekście ostatnich wojen w Europie to zaraz po Niemcach i Ruskich na największych zbrodniarzy kreuje się Serbów kompletnie pomijając właśnie wątek Chorwatów czy Bośniaków. Taka poprawność polityczna? chorwatów bierzemy do UE to o nich ani złego słowa nikt nie powie?
"Faszyzm nie przejdzie", krzyknął antyfaszysta po czym bohatersko schował się za policją.
Obrazek

n1906h
Posty: 208
Rejestracja: 30.08.2012, 18:52
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: n1906h » 23.04.2013, 12:56

SiaraMan pisze:Byli, dlatego traktuję ich na równi. Należy jednak pamiętać o tym, że okrucieństwo Chorwatów zadziwiało nawet nazistów o czym wspomniałem wcześniej. Oznacza to, że musieli być naprawdę "wybitni". Szkoda, że nie mówi się o tym w szkole na historii.
Zaobserwowałem, że w kontekście ostatnich wojen w Europie to zaraz po Niemcach i Ruskich na największych zbrodniarzy kreuje się Serbów kompletnie pomijając właśnie wątek Chorwatów czy Bośniaków. Taka poprawność polityczna? chorwatów bierzemy do UE to o nich ani złego słowa nikt nie powie?
to ja Cie zaskoczę jeszcze bardziej, poprawność ue wygląda następująco jeśli chodzi o podręczniki historii na zachodzie od kilku lat, w okresie II wojny światowej nie przeczytasz nigdzie o niemcach, tylko o nazistach, na Polskę nie napadły niemcy, tylko Naziści, III Rzesza czy jakieś inne wymyślane określenia żeby tylko uniknąć słów: niemcy, niemiec itp to samo jest z włochami, czyste wybielanie historii zbrodniczych krajów, nagle niemcy zniknęli a pojawili się naziści, kosmici ich przywieźli, na choince zakwitli, nikt nie wie skąd się ci naziści nagle wzięli ani co się stało z tymi biednymi niemcami, standardowe praktyki ue w wybielaniu przeszłości krajów członkowskich.
Wisła Nowa Huta

Morton
Posty: 44
Rejestracja: 19.07.2011, 23:01

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: Morton » 23.04.2013, 18:39

n1906h pisze: to ja Cie zaskoczę jeszcze bardziej, poprawność ue wygląda następująco jeśli chodzi o podręczniki historii na zachodzie od kilku lat, w okresie II wojny światowej nie przeczytasz nigdzie o niemcach, tylko o nazistach, na Polskę nie napadły niemcy, tylko Naziści, III Rzesza czy jakieś inne wymyślane określenia żeby tylko uniknąć słów: niemcy, niemiec itp to samo jest z włochami, czyste wybielanie historii zbrodniczych krajów, nagle niemcy zniknęli a pojawili się naziści, kosmici ich przywieźli, na choince zakwitli, nikt nie wie skąd się ci naziści nagle wzięli ani co się stało z tymi biednymi niemcami, standardowe praktyki ue w wybielaniu przeszłości krajów członkowskich.
Dokladnie!!!
Dodajmy do tego notorycznie pojawiajace sie informacje o "polskich obozach koncentracyjnych lub zaglady", film niemiecki w ktorym AK zostala przedstawiona jako organizacja, ktorej glownym celem nie byla walka z niemieckim okupantem a skubaniem zydow. Niedlugo dowiemy sie, ze to Polacy wykonczyli zydow, sami rozpierdolili swoj kraj, a nazisci (oczywiscie nie Niemcy tylko wlasnie jacys bezpanstwowi nazisci) im tylko w tym nieznacznie logistycznie pomagali. Niemiec jak bral udzial w wojnie, to gral w orkeistrze lub gotowal w kuchni, karabinu na oczy nie widzial i na adolfa nie glosowal itd... Nie wspomne o amerykanskich filmach promujacych dobrych Niemcow bedacych w ruchu oporu przeciwko tym brzydkim nazistom.
W sumie w ogole nie na temat, ale topic i tak zaraz upadnie, bo chyba temat polsko-wegierskich flag chwilowo sie wyczerpal. Lengyel-Magyar baratsag;)

n1906h
Posty: 208
Rejestracja: 30.08.2012, 18:52
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: n1906h » 23.04.2013, 19:54

To żeby było jeszcze śmieszniej, mój wykładowca ze szkoły średniej, czysty prawicowiec, gdy był na zachodzie i przeglądał podręczniki do historii we Francji 8-9 lat temu, dowiedział się z nich, że pod Warszawą wojskiem Polskim przeciw ruskim w 1920 r. dowodzili oficerowie z żabolandu, co oczywiście konkretnie podsumował że tak nie mogło być, gdyż żabojady u siebie uciekali szybciej niż sprinterzy na 100 metrów, a co dopiero gdyby musieli walczyć na obcej ziemi z hordami czerwonego ścierwa.
Wisła Nowa Huta

fluor
Posty: 1609
Rejestracja: 22.09.2009, 20:33

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: fluor » 24.04.2013, 19:55

Temat ciekawy, ale tak się kończą rozkminy jak się poszukuje przyjaciół nie wiadomo gdzie. Co my mamy wspólnego z Bałkanami? Wiadomo, że każdy ma różne sympatie kibicowskie, ale to że podoba mi się Hajduk Split czy Crvena Zvezda akurat nie uprawnia do tego aby lepiej oceniać dany naród. Historia Bałkanów jest tak zawikłana, że ocenianie kto lepszy, kto gorszy właściwie nie ma sensu. Już bardziej można oceniać czy lubimy Słowaków lub Czechów i na odwrót. Tu by się wydawało że podobne kraje, a nawet tam różnice kulturowe były drastyczne - Czesi czołówka krajów ateistycznych na świecie, Słowacja w większości katolicka. A jak już jestem przy tym temacie to ciekawostka z Węgier
[link]
Czyli odwrotność całej Europy. ;)

Zdjęcie z towarzyskiego meczu hokeja na lodzie Węgry - Polska

Obrazek

Źelijko
Posty: 5
Rejestracja: 24.04.2013, 20:19

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: Źelijko » 26.04.2013, 21:29

mam kumpla Serba z okolic Belgradu i będąc w stolicy można odczuć, że tamta społeczność ma szacunek dla Polaków odwiedzających Serbię. Fakt faktem kraj biedny i daleka komuna ale potrafią się odwdzięczyć podziękowaniem. On sam nie potrafi sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego akurat Polacy popierają ich w temacie Kosova ale są nam wdzięczni. Można sądzić, że jakaś "moda" w Polsce zapanowała i wszelkie coroczne marsze w W-wie są w tym temacie organizowane. Fakt faktem konkretne serbskie ekipy (a jest ich na palcach jednej ręki Belgrad,Novi Sad) dziękują Polakom za wsparcie wykonując banery i okazując podziękowanie ale to wszystko. Jakikolwiek mecz w europejskich pucharach z jakomkolwiek polską ekipą będzie kibicowskim zgrzytem....

AarONR
Posty: 439
Rejestracja: 05.05.2007, 14:15
Lokalizacja: Polska

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: AarONR » 27.04.2013, 15:11

Źelijko pisze:mam kumpla Serba z okolic Belgradu i będąc w stolicy można odczuć, że tamta społeczność ma szacunek dla Polaków odwiedzających Serbię. Fakt faktem kraj biedny i daleka komuna ale potrafią się odwdzięczyć podziękowaniem. On sam nie potrafi sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego akurat Polacy popierają ich w temacie Kosova ale są nam wdzięczni. Można sądzić, że jakaś "moda" w Polsce zapanowała i wszelkie coroczne marsze w W-wie są w tym temacie organizowane. Fakt faktem konkretne serbskie ekipy (a jest ich na palcach jednej ręki Belgrad,Novi Sad) dziękują Polakom za wsparcie wykonując banery i okazując podziękowanie ale to wszystko. Jakikolwiek mecz w europejskich pucharach z jakomkolwiek polską ekipą będzie kibicowskim zgrzytem....
I tak powinno być, solidarność solidarnością a kibicowanie kibicowaniem!
myślę że 14 słów opisze mnie w 100%

walka_o_przetrwanie
Posty: 58
Rejestracja: 24.03.2013, 21:18

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: walka_o_przetrwanie » 30.04.2013, 00:20

Z tą solidarnością dla Serbów też ostrożnie.Zebyśmy się na nich jeszcze nie przejechali.Może w Belgradzie faktycznie są nam wdzięczni ale w innych regionach by nas chętnie zajebali co mieliśmy okazje zobaczyć przy okazji dwumeczu Śląska z Podgoricą.Madziary to całkiem inna bajka niż te dzikusy

Obol
Posty: 40
Rejestracja: 05.03.2013, 17:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: Obol » 30.04.2013, 01:05

Wydaje mi się, ze taka przyjaźń jaka jest miedzy Polską i Węgrami jest jedyna w swoim rodzaju. Istnieje przyjaźń np między Rosją, a Serbią i nawet wspierają się na kadrze (oczywiście jakieś tam grupy nie że po 1000 osób), mają flagi łączone czy coś, ale przez utworzenie zgód Spartak-Crvena i CSKA-Partizan każdy mecz miedzy drużyną Serbską i Rosyjską nie licząc tych kończy się jakimiś dymami więc tak jak napisano kibicowanie kibicowaniem. Choć wątpię by w przypadku Węgrów było podobnie. Ujpest ma dobre kontakty z Legią, a gdy grali z Górnikiem towarzyski to raczej Górnik na Węgrzech nie był niepokojony z tego co słyszałem (mogę się mylić więc proszę o poprawienie mnie w razie czego, ewentualnie odesłanie do jakiejś relacji) Ferencvaros ma zgodę z Bałtykiem, a Śląsk był na ich derbach. Choć z drugiej strony gdyby np. Videoton (plus np pare osób z Rakowa) spotkał na trasie jakąś polską drużynę nie wiem czy by był spokój. Pewnie w niedalekiej przyszłości się tego dowiemy.

Andrew88
Posty: 454
Rejestracja: 18.06.2010, 01:06
Lokalizacja: Paris/Pkz

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: Andrew88 » 30.04.2013, 03:20

Wiadomo że na Węgrów ćisnienia nie ma,ale gdyby np był mecz Fradi - Legia to nie wierze w to ze Legia z Ujpestem by nic nie próbowali.Żabole byli na towarzyskim meczu ich byłego wpólnego trenera,to wiadomo ze bedzie kultura.

co do tematu,to flaga Polska-Węgry w czyich rękach jest? i czy zawisnie kiedys na Węgrzech?:)

n1906h
Posty: 208
Rejestracja: 30.08.2012, 18:52
Lokalizacja: Nowa Huta

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: n1906h » 30.04.2013, 09:26

Obol pisze:Wydaje mi się, ze taka przyjaźń jaka jest miedzy Polską i Węgrami jest jedyna w swoim rodzaju. Istnieje przyjaźń np między Rosją, a Serbią i nawet wspierają się na kadrze (oczywiście jakieś tam grupy nie że po 1000 osób), mają flagi łączone czy coś, ale przez utworzenie zgód Spartak-Crvena i CSKA-Partizan każdy mecz miedzy drużyną Serbską i Rosyjską nie licząc tych kończy się jakimiś dymami więc tak jak napisano kibicowanie kibicowaniem. Choć wątpię by w przypadku Węgrów było podobnie. Ujpest ma dobre kontakty z Legią, a gdy grali z Górnikiem towarzyski to raczej Górnik na Węgrzech nie był niepokojony z tego co słyszałem (mogę się mylić więc proszę o poprawienie mnie w razie czego, ewentualnie odesłanie do jakiejś relacji) Ferencvaros ma zgodę z Bałtykiem, a Śląsk był na ich derbach. Choć z drugiej strony gdyby np. Videoton (plus np pare osób z Rakowa) spotkał na trasie jakąś polską drużynę nie wiem czy by był spokój. Pewnie w niedalekiej przyszłości się tego dowiemy.
Jak się kogoś trafi na trasie to nikt nie idzie się pytać co to za ekipa, tym bardziej nikt nie będzie rozkminiał ekipy widząc jakiś herb pierwszy raz w życiu na oczy, nie wiadomo jakie podejście do Madziarów ma każda ekipa, jedni mogą ich wziąć na piwo, a drudzy dać po głowie.
Wisła Nowa Huta

viva
Posty: 97
Rejestracja: 22.12.2008, 20:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: viva » 02.05.2013, 21:05

co do tematu,to flaga Polska-Węgry w czyich rękach jest? i czy zawisnie kiedys na Węgrzech?:)
Przecież wisiała na Węgrzech. Kiedy i gdzie zawiśnie to się okaże, nie będziemy robić na ten temat sondy w internecie.
Polska&Węgry!

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: Znawca GŚ » 04.05.2013, 12:59

Obol pisze:Wydaje mi się, ze taka przyjaźń jaka jest miedzy Polską i Węgrami jest jedyna w swoim rodzaju. Istnieje przyjaźń np między Rosją, a Serbią i nawet wspierają się na kadrze (oczywiście jakieś tam grupy nie że po 1000 osób), mają flagi łączone czy coś, ale przez utworzenie zgód Spartak-Crvena i CSKA-Partizan każdy mecz miedzy drużyną Serbską i Rosyjską nie licząc tych kończy się jakimiś dymami więc tak jak napisano kibicowanie kibicowaniem. Choć wątpię by w przypadku Węgrów było podobnie. Ujpest ma dobre kontakty z Legią, a gdy grali z Górnikiem towarzyski to raczej Górnik na Węgrzech nie był niepokojony z tego co słyszałem (mogę się mylić więc proszę o poprawienie mnie w razie czego, ewentualnie odesłanie do jakiejś relacji) Ferencvaros ma zgodę z Bałtykiem, a Śląsk był na ich derbach. Choć z drugiej strony gdyby np. Videoton (plus np pare osób z Rakowa) spotkał na trasie jakąś polską drużynę nie wiem czy by był spokój. Pewnie w niedalekiej przyszłości się tego dowiemy.

Ujpest do nas bardzo pozytywnie nastawiony kilku chlopaków po meczu wydostało sie z kordonu i wpadli do jedenej z knajp gdzie siedział Ujpest ledwo z tamtąd wyszli po goscinie wszyscy wrocili w koszulkach Ujpestu. Węgrzy zaproponowali kilku dniowy melanz u nich plus odwiezienie do Polski.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

Andrew88
Posty: 454
Rejestracja: 18.06.2010, 01:06
Lokalizacja: Paris/Pkz

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: Andrew88 » 05.05.2013, 04:26

to troche dziwna postawa,zwlaszcza na dobre kontakty Ujpestu z Legią. Ale to moze nikt z ekip nie był,a zwykle janki bo na takich meczach sporo takich wynalazkow.

KTR
Posty: 12
Rejestracja: 08.05.2007, 18:25

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: KTR » 05.05.2013, 11:34

Znawca GŚ pisze:Ujpest do nas bardzo pozytywnie nastawiony kilku chlopaków po meczu wydostało sie z kordonu i wpadli do jedenej z knajp gdzie siedział Ujpest ledwo z tamtąd wyszli po goscinie wszyscy wrocili w koszulkach Ujpestu. Węgrzy zaproponowali kilku dniowy melanz u nich plus odwiezienie do Polski.
Kibice Ujpestu są nastawieni bardzo pozytywnie do Górnika Zabrze z powodu osoby jednej z legend ich klubu - Ferenca Szusza, który był przez jakiś czas trenerem Górnika. Pierwsze pytanie jakie usłyszałem na trybunie D (młyn), kiedy na Ujpescie dowiedzieli się, że jesteśmy ze Śląska "kibicujecie Górnikowi?"

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: Znawca GŚ » 05.05.2013, 21:22

Andrew88 pisze:to troche dziwna postawa,zwlaszcza na dobre kontakty Ujpestu z Legią. Ale to moze nikt z ekip nie był,a zwykle janki bo na takich meczach sporo takich wynalazkow.
Janki z Ujpestu to nie były:).To był mecz ich legendy i naszgo byłego trenera dlatego pewnie tak dobre nastawienie do nas nie ma co drążyć tematu że oni coś tam z Legią. Zwykli ludzie na ulicy do nas też pozytywnie nastawieni nawet sie wypiło na ulicy za nasze zdrowie miło było usłyszeć Polak Węgier...
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

alaudaarvensis
Posty: 14
Rejestracja: 28.12.2011, 22:03

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: alaudaarvensis » 08.05.2013, 16:04

Co do Ujpestu to mogę dodać od siebie że na derbach Budapesztu w maju zeszłego roku widziałem osoby (Węgrów) w koszulkach Górnika (wymienili się nimi po pamiętnym sparingu Ujpestu z KSG). Znam również kibiców Ujpestu, którzy bardzo sympatyzują z Górnikiem.

viva
Posty: 97
Rejestracja: 22.12.2008, 20:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: viva » 03.06.2013, 12:33

Sam niestety nie będę podróżował z flagą, bo dostałem po meczu we Wrocławiu zakaz na 2 lata. Fana jednak będzie na meczach wyjazdowych kadrych, proszę o pomoc w powieszeniu jej w dobrym miejscu.
Polska&Węgry!

viva
Posty: 97
Rejestracja: 22.12.2008, 20:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: viva » 08.06.2013, 17:11

Mołdawia - Polska 07.06.13

[link]
Polska&Węgry!

Polska Pany
Posty: 63
Rejestracja: 31.05.2013, 07:55

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: Polska Pany » 08.06.2013, 17:52

Czyja jest ta konfederatka X na zdjeciu ?

Andrew88
Posty: 454
Rejestracja: 18.06.2010, 01:06
Lokalizacja: Paris/Pkz

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: Andrew88 » 21.07.2013, 13:28

Wybiera się ktoś do Bukaresztu na mecz Rumunia-Węgry? ;)

viva
Posty: 97
Rejestracja: 22.12.2008, 20:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: viva » 14.08.2014, 16:40

Przygotowujemy szalki Polska&Węgry na wzór flagi, głównie po to by opłacić ewentualny loty czy grafa.
Specjalne ceny dla sklepów. Zapisy i Info na [email protected]

Jeśli ktoś by gdzieś na fb to tez byłoby spoko -> https://www.facebook.com/semperfidelisp ... =1&theater
Polska&Węgry!

ArniBoczek
Posty: 86
Rejestracja: 01.08.2011, 20:59

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: ArniBoczek » 15.08.2014, 07:22

Piszę na wyrost ale .... w kwietniu prawdopodobie odbędą się mistrzostwa świata w hokeju. Rozegrane zostaną w Arenie Kraków ( oficjalnego info jeszcze nie ma ale jest kwestią kilku dni jak odbiorą je Donieckowi co jest prawie pewne)
Zagramy razem z Węgrami, a dla nich hokej wiele znaczy i na pewno pojawią się w dobrej liczbie
POLSKA DLA POLAKÓW

viva
Posty: 97
Rejestracja: 22.12.2008, 20:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: viva » 28.06.2015, 23:31

Dzisiaj w Poznaniu z okazji rocznicy 28.06.56
Obrazek

Wcześniej na hokeju w Krajowie
Obrazek

15.03 Budapeszt
Obrazek

Pielgrzymka Kibiców do Częstochowy 2015
Obrazek
Polska&Węgry!

tarnow
Posty: 167
Rejestracja: 03.03.2007, 23:33

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: tarnow » 28.07.2015, 23:27

Kilka osób widziałem chciało jechać na Rumunia-Węgry i o rumunach lekceważąco się wypowiadało. Legia też się specjalizuje w ubliżaniu swoim rumuńskim rywalom od cyganów, niemytych itp. Jak wiadomo polsko-węgierska historia to opowieść o wiecznych dobrych stosunkach i to prawda, ale po co sobie robić wrogów nadskakując węgrom, tam gdzie ich nie ma (wrogów). Z rumunami nigdy nie było konfliktów, pomimo wspólnej granicy. Nie ma sie co mieszać w ich sprawy

Rasowo węgrzy są nam tak samo obcy jak rumuni

A za rok w eliminacjach MŚ zagramy pewnie w Bukareszcie i znowu będzie okazja do modnej ostatnio manifestacji wielkiej przyjaźni, polecałym umiarkowanie w tych sprawach

PS: Też uważam stosunki PL-HUN za uniknalne i warte pielęgnowania

750ml
Posty: 275
Rejestracja: 18.06.2010, 21:55

Re: Szyjemy fanę polsko-węgierską

Post autor: 750ml » 29.07.2015, 00:02

ja osobiście byłem z Węgrami w Bukareszcie i śmiało mogę potwierdzić j**** rumunów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: .C., inspectahDeck, sdm i 419 gości