TMK

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Kudryashov
Posty: 9
Rejestracja: 06.06.2019, 12:36

Re: TMK

Post autor: Kudryashov » 15.12.2021, 23:48

Czy na łamach TMK możemy się spodziewać wywiadu z chłopakami z Radomiaka lub Broni Radom?



bobas
Posty: 55
Rejestracja: 22.03.2007, 11:21

Re: TMK

Post autor: bobas » 16.12.2021, 09:08

Albo z którąś z ekip rzeszowskich?
SUPPORT YOUR LOCAL FOOTBALL TEAM

dee facto
Posty: 300
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: TMK

Post autor: dee facto » 16.12.2021, 10:18

Zarówno z Radomiakiem jak i Bronią były już wywiady w ostatnim pięcioleciu.Plemplem numer grudniowy,który dostałem we wtorek 14 grudnia jest dość ciekawy szczególnie wywiad z piwoszami.Pytanie mam czy od paru numerów jest gorszy papier w tmk?

Kudryashov
Posty: 9
Rejestracja: 06.06.2019, 12:36

Re: TMK

Post autor: Kudryashov » 16.12.2021, 10:38

dee facto pisze:
16.12.2021, 10:18
Zarówno z Radomiakiem jak i Bronią były już wywiady w ostatnim pięcioleciu.Plemplem numer grudniowy,który dostałem we wtorek 14 grudnia jest dość ciekawy szczególnie wywiad z piwoszami.Pytanie mam czy od paru numerów jest gorszy papier w tmk?
Broń o ile dobrze pamiętam to była w 2015, ale wywiadu z Radomiakiem nie mogę sobie przypomnieć. Który to był numer?

ban82
Posty: 947
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: TMK

Post autor: ban82 » 16.12.2021, 10:41

Dodatkowo dla plemplem81-a tamte wywiady to nie wywiady ;)

plemplem81
Posty: 709
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 16.12.2021, 11:34

Kudryashov pisze:
15.12.2021, 23:48
Czy na łamach TMK możemy się spodziewać wywiadu z chłopakami z Radomiaka lub Broni Radom?
Prace trwają.
bobas pisze:
16.12.2021, 09:08
Albo z którąś z ekip rzeszowskich?
Prace trwają.
Odnośnie dwóch powyższych kwestii - umówienie wywiadu nie zawsze okazuje się rzeczą prostą. Przecież ja mam pełną świadomość, że większość (wszyscy?) TeeMKowców chciałaby czytać rozmowy z Lechią Gdańsk, Ruchem Chorzów czy ŁKS-em Łódź. Patrząc na mapę kibicowską Polski, większość dużych ekip wywiadu udzieliła. Parę jest "w drodze ustalania szczegółów", choć tu z doświadczenia wiem (niestety), że na ostatniej prostej nagle wychodzi klops. Jeden wywiad z poważną bandą od roku jest zrobiony (spisany nawet) i został zawieszony, a był (jest...) najdłuższym wywiadem w historii, bo i tradycja tej ekipy jest niesamowicie długa (jedni z pierwszych na scenie kibicowskiej). Są też ekipy, które z zasady wywiadu nie udzielają. Koniec i kropka (vide Legia Warszawa). Do ŁKS-u Łódź uderzałem już niezliczoną ilość razy, już nawet był umówiony wywiad z ich liderem, ale... No właśnie. Życie kibicowskie bywa bardzo przewrotne. Wywiad upadł. Nowa góra biało-czerwono-białych póki co stopuje temat. Do Stali Rzeszów podbijałem już z cztery razy, do Stali Stalowa Wola podobnie, do Radomiaka co najmniej dwukrotnie, do Resovii dobijam się od 2 lat. To wszystko jest trochę bardziej skomplikowane, niż niektórym się wydaje. To nie wygląda tak, że dzwoni typ z "TMK" do chłopa z ekipy X, a tamten cały szczęśliwy z miejsca się zgadza. Czasem jest wręcz na odwrót :).
dee facto pisze:
16.12.2021, 10:18
Plemplem numer grudniowy,który dostałem we wtorek 14 grudnia jest dość ciekawy szczególnie wywiad z piwoszami.Pytanie mam czy od paru numerów jest gorszy papier w tmk?
Od kiedy zauważyłeś gorszy papier? Podaj dokładny numer, to dopytam w drukarni.
ban82 pisze:
16.12.2021, 10:41
Dodatkowo dla plemplem81-a tamte wywiady to nie wywiady ;)
Uważasz, że tamte wywiady to wywiady, gdy dostajesz aktualnie to, co dostajesz ;)? Ostatnio ruszyłem temat z jedną z ekip, która dała wywiadu w 2010 roku. Obecnie uważam, że puszczenie takiego czegoś do druku było skandalem. Ja w życiu bym się na to nie zgodził. Większość odpowiedzi na zasadzie zlewy, zasłona milczenia, pytania dłuższe niż odpowiedzi. Kabaret, krótko ujmując. Na c*** w ogóle pisać odpowiedzi na pytania, skoro ma to tak wyglądać? Dlatego wywiad z tą ekipą będzie zrobiony na nowo - porządnie. Już zimą siadamy do rozmów. To jest, generalnie rzecz ujmując, bardziej obszerny temat dotyczący przeszłości. Część ekip (powiedzmy wprost - znacząca mniejszość) poważnie podchodziła do kwestii wywiadów wysyłanych drogą mailową, bo do końca 2018 roku tylko tą drogą były realizowane wywiady. Część natomiast traktowała to na zasadzie cokolwiek napisać i po sprawie. Po czasie większość z nich czytam i są tak pustymi frazesami usiane, że ręce opadają.
Obrazek

arleska2
Posty: 62
Rejestracja: 27.12.2016, 10:13

Re: TMK

Post autor: arleska2 » 16.12.2021, 18:42

Radomiak w 2016r. byl tj.nr 7 z lipca

ban82
Posty: 947
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: TMK

Post autor: ban82 » 24.12.2021, 11:12

Jest już najnowszy numer TMK+ w Empikach??

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: TMK

Post autor: patriota85 » 25.12.2021, 10:59

plemplem81 pisze:
05.12.2020, 17:24
Jeszcze co do Red Bulls Warszawa - może któryś z obecnych tu Widzewiaków będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, ile flag ekipa Red Bulls miała na stanie? Osobiście znałem chłopaka z Widzewa z tego fan clubu, który miał w swoim mieszkaniu flagę Red Bulls (cała czerwona z białymi literami) - wisiała ona na meczach Widzewa (na stówę była wywieszona w marcu 1999 roku na meczu w Zabrzu, gdy Widzewiacy byli bliscy zerwania z płotu flagi Górnika "Fanatycy" - do szczęścia zabrakło oderwanych 2-3 ostatnich sznurków). W poniższym wykazie są wypisane 3 flagi warszawskiego fc:

https://www.widzewtomy.net/poza-lodzkie ... y-widzewa/

Czy posiada ktoś z Was - Widzewiaków - zdjęcia wszystkich wymienionych 3 flag fan clubu z Warszawy? Chcę się upewnić czy flaga znajomka, która w 1999 roku wisiała na sektorze gości to ta z numerem 37 w tymże wykazie (bo jeśli nie, to wykaz jest niekompletny :) ).
Tak mi się przypomniało, że jakiś czas temu szukałeś zdjęć flag Widzewiaków z Warszawy.Pewnie temat już ogarnąłeś, ale jeśli nie, to z nudów siedząc wczoraj na necie przypadkowo je znalazłem.

[link]
[link]
[link]

Wychodzi na to, że tych flag było by co najmniej 4, bo jeszcze RB'87.

WileKKS
Posty: 204
Rejestracja: 03.04.2019, 18:51
Lokalizacja: Września

Re: TMK

Post autor: WileKKS » 25.12.2021, 17:46

patriota85 pisze:
25.12.2021, 10:59
plemplem81 pisze:
05.12.2020, 17:24
Jeszcze co do Red Bulls Warszawa - może któryś z obecnych tu Widzewiaków będzie w stanie odpowiedzieć na pytanie, ile flag ekipa Red Bulls miała na stanie? Osobiście znałem chłopaka z Widzewa z tego fan clubu, który miał w swoim mieszkaniu flagę Red Bulls (cała czerwona z białymi literami) - wisiała ona na meczach Widzewa (na stówę była wywieszona w marcu 1999 roku na meczu w Zabrzu, gdy Widzewiacy byli bliscy zerwania z płotu flagi Górnika "Fanatycy" - do szczęścia zabrakło oderwanych 2-3 ostatnich sznurków). W poniższym wykazie są wypisane 3 flagi warszawskiego fc:

https://www.widzewtomy.net/poza-lodzkie ... y-widzewa/

Czy posiada ktoś z Was - Widzewiaków - zdjęcia wszystkich wymienionych 3 flag fan clubu z Warszawy? Chcę się upewnić czy flaga znajomka, która w 1999 roku wisiała na sektorze gości to ta z numerem 37 w tymże wykazie (bo jeśli nie, to wykaz jest niekompletny :) ).
Tak mi się przypomniało, że jakiś czas temu szukałeś zdjęć flag Widzewiaków z Warszawy.Pewnie temat już ogarnąłeś, ale jeśli nie, to z nudów siedząc wczoraj na necie przypadkowo je znalazłem.

[link]
[link]
[link]

Wychodzi na to, że tych flag było by co najmniej 4, bo jeszcze RB'87.
Na forum, w temacie o chuligańskich wspomnieniach, Gotyk kiedyś opisywał, że skroili kiedyś widzewiakom flagę pisaną gotykiem "Warszawa", gdzieś jest jeszcze opis tego wydaje mi się.
Września 100% Lech Poznań!

plemplem81
Posty: 709
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 30.12.2021, 19:46

patriota85 pisze:
25.12.2021, 10:59
Tak mi się przypomniało, że jakiś czas temu szukałeś zdjęć flag Widzewiaków z Warszawy.Pewnie temat już ogarnąłeś, ale jeśli nie, to z nudów siedząc wczoraj na necie przypadkowo je znalazłem.

[link]
[link]
[link]

Wychodzi na to, że tych flag było by co najmniej 4, bo jeszcze RB'87.
Dzięki. Nie, nie szukałem tej flagi. Ale to wciąż nie jest ta, którą wówczas widziałem w 1999 roku w Zabrzu. Niestety, w necie nie ma z tego meczu nawet nagrania, by spojrzeć na nią choćby w urywkach, jak za starych dobrych czasów, gdy oglądało się magazyn piłkarski tylko po to, by zobaczyć li tylko skrawek trybun z widocznymi na nich fanatykami i wywieszonymi flagami :).
Skoro już się wpisuję, to należą się Czytelnikom przeprosiny z mojej strony, bo zamieszczony parę stron wcześniej wykaz numerów magazynu, w których będzie zaprezentowany cykl "Wymarłe ekipy" niestety nijak się ma do rzeczywistości... Nagromadzenie ciekawych kibolskich pojedynków (opraw, a zarazem pirotechnicznych pokazów) spowodowało, że wolałem w myśl idei kroniki kibicowskiej odsłonić przed Wami fotoreportaże meczowe (w numerze 242 polecam zajebiste, nigdzie niepublikowane foty z awantury Ruch-Motor!), aniżeli podążać tropem cyklu, który można dać wówczas, gdy się dzieje mniej (jak choćby przerwa międzysezonowa czy, jak teraz, zimowa).
W numerze styczniowym natomiast, z racji dwumiesięcznej (październik-listopad) absencji "Wymarłych ekip", znajdziecie opis nieistniejących szajek województwa łódzkiego kosztem wywiadu. Z wywiadami permanentnie (oby ;) ) drukowanymi co miesiąc ruszamy ponownie od lutego.
Dobrego, kibolskiego, 2022 roku. ACAB. Piona.
Obrazek

dee facto
Posty: 300
Rejestracja: 04.03.2007, 00:13
Lokalizacja: tylu napinaczy

Re: TMK

Post autor: dee facto » 06.01.2022, 22:02

11 stycznia na rynku ukaże się 242 numer miesięcznika „To My Kibice!”. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w najnowszym wydaniu!

„To My Kibice” nr 1 (242) styczeń 2022

W NUMERZE:

Fotoreportaże z 26 meczów:

Leicester City-Legia Warszawa

Legia Warszawa-Spartak Moskwa

Górnik Zabrze-Legia Warszawa

Wisła Kraków-Radomiak Radom

Legia Warszawa-Jagiellonia Białystok

Lech Poznań-Warta Poznań

Zagłębie Lubin-Lech Poznań

Cracovia-Legia Warszawa

Radomiak Radom-Lech Poznań

Raków Częstochowa-Górnik Zabrze

Lech Poznań-Górnik Zabrze

Resovia Rzeszów-GKS Katowice

Podbeskidzie Bielsko-Biała-GKS Katowice

Chrobry Głogów-Widzew Łódź

Ruch Chorzów-Motor Lublin

Polonia Warszawa-Wissa Szczuczyn

Jarota Jarocin-Zawisza Bydgoszcz

Okocimski Brzesko-Tranovia Tarnów

Płomień Dębe Wielkie-Victoria Sulejówek

Dozamet Nowa Sól-Tęcza Krosno Odrzańskie

Hutnik Huta Czechy-Zryw Sobolew

GKP Targówek-Świt Warszawa

Motor Lublin-Legia Warszawa

Widzew Łódź-Wisła Kraków

Twarde Pierniki Toruń-Anwil Włocławek

ŁKS Łódź-Budowlani Łódź

Na łamach naszego pisma inauguruje nowy kilkuodcinkowy cykl „Rachunek sumienia”, w którym człowiek kryjący się pod anonimowym pseudonimem Kalkulator spogląda na scenę kibicowską z perspektywy aktywnej osoby, a jednocześnie potrafiącej z dystansem odnieść się do panującej sytuacji. Na dzień dobry leci rozliczenie z pychą.

Odkrywamy przez Wami nowe województwo w dziale „Wymarłe ekipy”. Tym razem, podążając zgodnie z naszym geograficznym zamysłem, przedstawiamy nieistniejące ekipy z województwa łódzkiego. Która z ekip tego województwa była wielokrotnie krojona ze swoich flag, a jednocześnie nieprzerwanie działała za każdym razem po porażkach podnosząc się z kolan? Znacie ekipę kibicowską na polskiej scenie z derbowego miasta (oba kluby mające w przeszłości swoje kibicowskie załogi!) z biało-fioletowymi barwami? Którą z ekip w latach 90. XX wieku tworzył młyn złożony z miejscowych kibiców Legii Warszawa i ŁKS-u Łódź żyjących w antagonizmie z przeważającymi w mieście fanatykami łódzkiego Widzewa? Jaka ekipa przez swoją kompletną niefrasobliwość z zapędami przeciwnymi do panujących na jej ziemiach zamknęła wieloletnio działający ruch kibicowski na swoim klubie? Chcielibyście mieć stadion położony 10 metrów od ruin średniowiecznego zamku? Jedna z ekip w województwie łódzkim tak właśnie miała. Która? Wszystkie odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w tekście.

Opis „Polskie koalicje” traktuje o przymierzu ekip z Dolnego Śląska – mowa o Miedzi Legnica oraz Śląsku Wrocław. Dolnośląska Koalicja to dziś siła numer jeden na terenach południowo-zachodniej Polski. Poznajcie zakamarki i historię jej powstawania.

Cykl „Mniejsze ekipy” to przedstawienie prawdziwego kopciuszka. GKS Jaraczewo jest ekipą, która dosłownie od zera zaczynała swoją przygodę kibicowską przed paroma laty. Dość powiedzieć, że w 2017 roku hulał tam po trybunach jedynie wiatr. Dziś natomiast są w stanie wystawiać młyn rzędu 50 osób i żyją w przyjaznych stosunkach z nie byle jaką szajką kibicowską! Historia, jaką warto naśladować i podawać innym za przykład, jak w trudnych czasach można mimo wszystko rozpalać w młodych ludziach ducha fanatyzmu.

Etatowo w numerze stałe pozycje:

– „To i owo Pacanowo”

– „Z Ukosa”

– „Old School” Miedź Legnica, Motor Lublin, Powiślanka Lipsko, Ruch Radzionków i Najmniejsi

– „Liga pod lupą”

– „Odchamiacz”

Polska-kibolska na 84 stronach. Fotki, historie, wywiady, reportaże, felietony, artykuły – wszystko to w cenie 12,90 zł (dostępna również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa poprzez tomykibice.pl oraz skleptmk.pl).

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: TMK

Post autor: Bączyński » 08.01.2022, 21:07

Opis „Polskie koalicje” traktuje o przymierzu ekip z Dolnego Śląska – mowa o Miedzi Legnica oraz Śląsku Wrocław. Dolnośląska Koalicja to dziś siła numer jeden na terenach południowo-zachodniej Polski. Poznajcie zakamarki i historię jej powstawania.
W opisie pominięta została pierwsza zgoda z lat 88-94 i pozytywne relacje z lat 90.
Była wspomniana kwestia kontaktów Opawy z Motorem ("kilka wspomagań-nic nie wyszło"),a tam naprawdę całkiem blisko przybicia zgody było...

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: TMK

Post autor: Zupełnie Zielony. » 10.01.2022, 18:02

Na forum, w temacie o chuligańskich wspomnieniach, Gotyk kiedyś opisywał, że skroili kiedyś widzewiakom flagę pisaną gotykiem "Warszawa", gdzieś jest jeszcze opis tego wydaje mi się.
Tak, jest tu:
viewtopic.php?f=1&t=15807&p=895842&hili ... ka#p895842

Zdjęcia flagi nie ma ale to żadna z w/w, nie za duża i nie za mała, starannie wykonana. Na pewno ją widziałem w magazynie "Gol" przed 1994 rokiem.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

fotojoker
Posty: 26
Rejestracja: 06.04.2019, 09:29

Re: TMK

Post autor: fotojoker » 14.01.2022, 11:20

Zupełnie Zielony. pisze:
10.01.2022, 18:02
Na forum, w temacie o chuligańskich wspomnieniach, Gotyk kiedyś opisywał, że skroili kiedyś widzewiakom flagę pisaną gotykiem "Warszawa", gdzieś jest jeszcze opis tego wydaje mi się.
Tak, jest tu:
viewtopic.php?f=1&t=15807&p=895842&hili ... ka#p895842

Zdjęcia flagi nie ma ale to żadna z w/w, nie za duża i nie za mała, starannie wykonana. Na pewno ją widziałem w magazynie "Gol" przed 1994 rokiem.
Obrazek

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: TMK

Post autor: Zupełnie Zielony. » 15.01.2022, 12:10

fotojoker - głowy nie dam uciąć ale to (chyba?) nie ta choć bardzo podobna (stylistycznie i wielkościowo) O ile ją pamiętam, a byłem wtedy to miała zdaje się napis (fc) i wyglądała znacznie ładniej (lepiej wykonana). Konsultowałem się z inną osoba od nas (która była na tym wyjezdzie) i tak samo ma wątpliwości (takie jak ja).
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

lepszyodciebie

Re: TMK

Post autor: lepszyodciebie » 23.01.2022, 12:59

a co ten pikol z szombierek znowu tam napisał bo nikt normalny tego syfu nie kupuje?

Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: TMK

Post autor: Futbolobnazony87 » 23.01.2022, 20:32

z kim wywiad w lutowym numerze ?

lepszyodciebie

Re: TMK

Post autor: lepszyodciebie » 23.01.2022, 20:58

HKSfcj pisze:
23.01.2022, 13:12
Podniecił się i poparł oprawę Milanu na której było poparcie dla medyków którzy walczą z covid na pierwszej linii 😅
He he ten niedorozwinięty grubas to zwykły j***** i niespełniony łeb z szombierek co o prawdziwym kibicowaniu mógł całe życie tylko czytac i marzyć, sama Polonia pisała na innym forum ze szkoda im toto bić bo to tak jakbyś się znęcał nad downem. Teraz odnalazł sens życia bo redaguje gazetkę dla 3 ligowców a większość poważnych ekip ma na niego wyjebane i ustalone odgórnie ze z tym gamoniem nawet nie gada.

lepszyodciebie

Re: TMK

Post autor: lepszyodciebie » 24.01.2022, 12:06

O jest obrońca grubaska kaleki. Problem w tym ze jego kibicowska wiedza to tylko czytanie i opowieści, bo bedac z szombierek sam nigdy nic nie przeżył i nigdzie nie był, chyba ze jako turysta z aparatem na sektorze pikników. Nawet Polonia go nie ganiała bo sami mówili ze to fizyczny inwalida, którego szkoda było bić. Zgadnij czemu robi wywiady z Okocimskim Brzesko, Unią Tarnów, Odra Wodzisław czy Górnikiem Wałbrzych a nie np Legią, Lechią, Śląskiem, Ruchem, Wisłą czy Cracovią? On do ludzi i ekip wypisuje po facebookach miesiącami, nawet na prywatny numer potrafi wypisywać te swoje śmieszne smsy „Salut” i zawracac dupe dlatego wiekszosc ma z niego bekę, czesc ma ustalone ze z nim nawet nie rozmawia a cześć z sentymentu do TMK rozmawia tylko wtedy jak ktoś ze starych gwardii ekip się nudzi. Oczywiście możesz się podniecać typem który mówiąc krótko „w d**** był i gowno widział” ale nie rób z niego jakiegoś kibola, to zwykły pikol z kompleksami.

a TMK kupowałem jak wszyscy ale 20 lat temu

Futbolobnazony87
Posty: 122
Rejestracja: 18.01.2022, 16:11

Re: TMK

Post autor: Futbolobnazony87 » 24.01.2022, 12:46

lepszyodciebie pisze:
24.01.2022, 12:06
O jest obrońca grubaska kaleki. Problem w tym ze jego kibicowska wiedza to tylko czytanie i opowieści, bo bedac z szombierek sam nigdy nic nie przeżył i nigdzie nie był, chyba ze jako turysta z aparatem na sektorze pikników. Nawet Polonia go nie ganiała bo sami mówili ze to fizyczny inwalida, którego szkoda było bić. Zgadnij czemu robi wywiady z Okocimskim Brzesko, Unią Tarnów, Odra Wodzisław czy Górnikiem Wałbrzych a nie np Legią, Lechią, Śląskiem, Ruchem, Wisłą czy Cracovią? On do ludzi i ekip wypisuje po facebookach miesiącami, nawet na prywatny numer potrafi wypisywać te swoje śmieszne smsy „Salut” i zawracac dupe dlatego wiekszosc ma z niego bekę, czesc ma ustalone ze z nim nawet nie rozmawia a cześć z sentymentu do TMK rozmawia tylko wtedy jak ktoś ze starych gwardii ekip się nudzi. Oczywiście możesz się podniecać typem który mówiąc krótko „w d**** był i gowno widział” ale nie rób z niego jakiegoś kibola, to zwykły pikol z kompleksami.

a TMK kupowałem jak wszyscy ale 20 lat temu


Przecież były całkiem niedawno wywiady ze Śląskiem i Cracovią

lepszyodciebie

Re: TMK

Post autor: lepszyodciebie » 24.01.2022, 12:52

WojciechAnonim pisze:
24.01.2022, 12:38
Słuchaj chloptasiu ja tego człowieka, jak piszesz „kaleki” nigdy na oczy nie widziałem i lata mi i powiewa, a ze jesteś małej ekipy to co ku*** jest gorszy. c*** mnie interesuje jego waga i otyłość. Ja zajmuje się sobą, a ludzi nie oceniam po wyglądzie.
A w jaki sposób ma nawiązywać kontakty do wywiadów? Czekać aż ktoś się do niego odezwie i będzie o niego prosił? Miałeś kiedyś firmę? Wiesz jak funkcjonuje? Wiesz jak się łapie klientów? Wiesz na czym polega reklama i wiele innych czynników dzięki ktorym zyskuje się przychód?
Nie pisałem do ciebie ale przeczytaj jeszcze ze trzy razy bo widać ze było za długie i poległeś. Ja napisałem dlaczego większość ma wyjebane na typka, którego kibicowskie życie toczy się tylko przed komputerem. Była nawet kiedyś na jego temat dyskusja na forum dla nieco poważniejszych od ciebie, bo wkurwiał i oko i ucho, ale ty sobie to tłumacz po swojemu skoro myślisz ze wiesz lepiej i czytaj te tworzone przez pikolka TMK do poduszki. Z mojej strony temat wyczerpany

hdg
Posty: 735
Rejestracja: 07.06.2007, 17:41

Re: TMK

Post autor: hdg » 24.01.2022, 13:14

HKSfcj pisze:
24.01.2022, 11:56
Zaznaczyłem tylko, że chłop leci narracja telewizyjną i wierzy w to wszystko co mu lekarze powiedzą a jednocześnie wrzuca na okładkę w jednym z numerów transa anty covid 😀
Przygarniał kocioł garnkówi .A w co wierzysz Ty w to co ci powie pajac z jutuba zajarany teorią spiskową.?Czy w to co ci pseudobuntownicy osiedla gadaja?Jedni drugich warci i panikarze covidovi i anty. Śmieszne czasy nastały,ludzie nie potrafią mieć swojego zdania tylko muszą być"przyklejeni"do jakiejś opcji

lepszyodciebie

Re: TMK

Post autor: lepszyodciebie » 24.01.2022, 13:15

WojciechAnonim pisze:
24.01.2022, 13:01
Wiesz czasy się zmieniły trochę. Teraz silniejszy jest człowiek inteligenty, a nie mocniejszy siłowo. Pewna epoka na trybunach się zmieniła i moda tez. Szanuj człowieka, szanuj mniejsze ekipy które wymieniłeś, ale tez nie oceniaj człowieka po ubiorze, wyglądzie i statusie finansowym :)

Zobacz jak duże ekipy „ pękają”, rozpoerdalaja się, niszczą sami siebie. A wtedy zostaną na trybunach jak sam napisałeś takie „kaleki”, „grubasy”

Życzę Ci dużo rozwagi oraz rozsądku
Chodziło bardziej o brak kompetencji wynikający z zerowego doświadczenia na kibolskim szlaku, a nie o żadna siłe, wygląd i upośledzenie fizyczne, ale też fakt że tacy na trybunach kariery nie robią ani teraz ani 20 lat temu to nie jest żadna tajemnica. Pozdro

maystero
Posty: 261
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: TMK

Post autor: maystero » 24.01.2022, 14:07

Tłustowłosy podwarszawski pedryl jedzie na nowych kontach dla niepoznaki zmieniając styl pisania.Ja p*******...

plemplem81
Posty: 709
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 24.01.2022, 14:13

Na dzień dobry odwieczne pytanie: "Za kim jesteś", a dopiero później jakikolwiek dialog. Jak random/anonim - spuszczać po brzytwie. Szkoda czasu. Ja w przeciwieństwie do owego no name’a, wychodzę do ludzi, nie chowam głowy w piasek, nie wstydzę się swojego klubu, a to że dla Polonii jestem nikim, to chyba ma świadomość na ten temat każdy choć trochę rozgarnięty w kibicowskich realiach. Gdybym był kimś (czytaj, typem z oktagona), to albo bym działał w Polonii, albo byłbym rzeczonym kaleką, albo by mnie już dawno nie było w kibicowskim świecie. Nad czym tu się podniecać? Ja znam swoje miejsce w szeregu. I nigdy nie wychodzę o krok dalej.
I gdyby ten no name wiedział, jak wyglądają dzisiejsi ci, którzy 25 lat temu ogarniali swoje ekipy, a dziś są w grupach udzielających wywiadów (oprócz ludzi z ekipy – zapewne tych, którzy ponoć zawarli omertę względem „TMK”)... Urągające, by takim osobom wypomnieć, że noszą okulary, są otyli lub nie ubierają chuligańskich ciuchów. Typy mające dziś ponad 40 czy 50 lat, odchowane dzieci, ciągle siedzący w fanatyzmie. To po prostu świadczy o kompletnym prymitywizmie ferującego takie osądy.
Gwoli ścisłości wywiady ze Śląskiem Wrocław i Cracovią były (z Cracovii też był taki jeden pasujący do oceny no name’a – ikona kibicowska Pasów). Były też rozmowy m.in. z Lechem Poznań, Stomilem Olsztyn, Widzewem Łódź czy Zawiszą Bydgoszcz. Ale co tam. Umniejszanie ekipom takim jak Górnik Wałbrzych, Odra Wodzisław, Okocimski Brzesko czy Unia Tarnów to już tylko świadczy o wirtualnym wojowniku.
Na fejsie piszę TYLKO I WYŁĄCZNIE do mniejszych ekip lub fan clubów różnych ekip, bo jak mam dotrzeć do powiedzmy Unii Gniewkowo czy Stali Chocianów? Pewnie, można przez kontakty z głównych ekip, ale średnio się ludziom chce w tym babrać. Zatem no name musi być zakompleksionym przedstawicielem albo takiej mniejszej grupy albo któregoś z tych fan clubów, skoro o sprawie wie. Nie ma innej opcji. Wywiady i wszelkie inne sprawy załatwiane są zupełnie inną drogą i jak życie pokazuje, ekipy wciąż się na nie godzą – niesamowite, nieprawdaż? A forum, o którym no name pisze to jedynie jego imaginacja - od ostatniego forum zamkniętego minęły dobre 3 lata i żadne inne forum w międzyczasie nie powstało. I pisanie czegoś więcej na ten temat trąci niedorozwojem umysłowym, z wiadomych względów.
Ja mam świadomość, że najlepiej, żeby pismo kibicowskie prowadził chłop z bandy (ideał – neutralnej wobec wszystkich), trenujący, jeżdżący, pierwsza trójka w decyzyjności, mający dojścia do ludzi (czytaj – wszystkie bramy otwarte w każdej bandzie), maks 35 lat na karku, w tym co najmniej 20 lat aktywnych wyjazdów i leśnych akcji, w międzyczasie z kilkoma latami odsiadki, git, inteligentny, z ogromną wiedzą kibicowską. Niestety (z mojej perspektywy jednak stety) nie spełniam wszystkich tych warunków. Jeśli jest ktoś spełniający je i chętny do podjęcia tematu – piszcie – albo do mnie na priva albo na maila redakcyjnego. Ja nie będę robił żadnych problemów z oddaniem przywództwa w „TMK”. No chyba, że idzie o to, że najlepiej, żeby pisma na rynku nie było. To trzeba jednak mieć coś z głową, żeby mieć cel, by jedyna poważna medialna tuba propagandowa ruchu kibicowskiego miała przestać istnieć. To nasze jedyne oficjalne słowo w razie godziny „W”. Trzeba być baranem, by tego nie dostrzegać.
No i nade wszystko – nie chcesz – NIE CZYTAJ! Jakie to jest banalne przecież... A jak widać wciąż wielu szczypie d***.
Futbolobnazony87 pisze:
23.01.2022, 20:32
z kim wywiad w lutowym numerze?
Ruch Radzionków
HKSfcj pisze:
24.01.2022, 11:56
Zaznaczyłem tylko, że chłop leci narracja telewizyjną i wierzy w to wszystko co mu lekarze powiedzą a jednocześnie wrzuca na okładkę w jednym z numerów transa anty covid 😀
Raz jeszcze przeczytaj wstęp i wskaż, gdzie jest w nim narracja telewizyjna. Ale nie na zasadzie domysłów, jakimi się kierujesz, tylko czarno na białym pokaż, gdzie jest wzmianka o tym, że popieram segregację sanitarną czy ułomne działania światowych rządów. Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że negujesz jakiekolwiek istnienie wirusa SARS-CoV-2. Natomiast kwestia szczepienia lub nie - odbieram to poniekąd jak sprawę wiary - rzecz zupełnie indywidualna i tak to powinno być traktowane wobec społeczeństwa, bez przymuszania.

maystero - też mam takie przeczucia. W 20 dni najebać 40 postów. 2 posty dziennie. Po prostu to już jest silniejsze od niego. Styl życia ukrytego rusofila.
Obrazek

lepszyodciebie

Re: TMK

Post autor: lepszyodciebie » 24.01.2022, 14:45

He he jeszcze ciebie tu brakowało. Żeby nie tracić za dużo czasu, ty jesteś jak typ który pisze o skokach spadochronowych, ale że nigdy nie skakał to samoloty sobie fotografuje z ziemi i potem biega z rumieńcami za ludźmi z pytaniem „jak było?” Spoko, że znajdujesz odbiorców ale kibol z ciebie tylko teoretyczny.

Musiałbyś sobie zajrzeć na stare forum trzeciapolowa to byś sobie poczytał jaką się cieszysz opinią w Polsce ale mozesż tez wierzyć ze każdy kto ma z ciebie bekę to ten jeden i ten sam typ z Legii na 10 kontach. Mimo, że sam wiesz jakie ekipy nie chcą mieć z tobą i twoją gazetką nic wspólnego. Ale ty całe życie dla lepszego samopoczucia wmawiasz sobie, że jesteś częścią środowiska do którego nigdy nie należałeś wiec oszukiwanie samego siebie masz opanowane. Nawet się nie dziwie, a w sumie trochę współczuje.

A że ja nie muszę j**** jak ukrainiec albo inny szczerbaty gamoń na budowie albo w fabryce i robię bekę kiedy tylko mam ochotę to rozumiem ze boli kogoś takiego jak ty ale przeczytaj trzy razy mój nick i nie zapominaj gdzie twoje miejsce.

I tak poświęciłem za dużo czasu i miejsca takiej personie jak ty wiec z mojej strony koniec tematu, masz coś do dodania to wal na priv

ban82
Posty: 947
Rejestracja: 20.08.2015, 22:25

Re: TMK

Post autor: ban82 » 24.01.2022, 15:13

maystero pisze:
24.01.2022, 14:07
Tłustowłosy podwarszawski pedryl jedzie na nowych kontach dla niepoznaki zmieniając styl pisania.Ja p*******...
W KAŻDYM wątku przygłup ma jakieś konto. I to nie jedno zresztą.

lepszyodciebie

Re: TMK

Post autor: lepszyodciebie » 24.01.2022, 17:42

Oho i się zleciały menele wypuszczone ze zmiany albo innej szychty, w obronie pociesznego, zezowatego grubaska he he. Damskie się nie liczy wiec możecie pisać dalej, ale może zamiast się tak podniecać to póki macie już te upragnione kilka godzin wolnego po robocie to lepiej zróbcie coś żeby zmienić swoje chujowe i smutne życie? Przecież większość z was to ci sami co płaczą dookoła że 500zl więcej za gaz czy prąd zrobi im jakąś różnice i jest problemem, wiec jak się jest takim byle żulem to nie szkoda wam marnować czasu w internecie? A jak chcecie sobie dorobić żeby mieć na jakieś normalne wakacje, to w przerwie od sprzątania kibli w galerii czy prowadzenia wózka widłowego możecie podlecieć umyć mi auto, albo okna w domu tak jak ukraińskie szmaty, tylko ustawcie się w kolejce he he

PSonTour
Posty: 98
Rejestracja: 18.12.2017, 15:47

Re: TMK

Post autor: PSonTour » 24.01.2022, 19:55

lepszyodciebie pisze:
24.01.2022, 17:42
Oho i się zleciały menele wypuszczone ze zmiany albo innej szychty, w obronie pociesznego, zezowatego grubaska he he. Damskie się nie liczy wiec możecie pisać dalej, ale może zamiast się tak podniecać to póki macie już te upragnione kilka godzin wolnego po robocie to lepiej zróbcie coś żeby zmienić swoje chujowe i smutne życie? Przecież większość z was to ci sami co płaczą dookoła że 500zl więcej za gaz czy prąd zrobi im jakąś różnice i jest problemem, wiec jak się jest takim byle żulem to nie szkoda wam marnować czasu w internecie? A jak chcecie sobie dorobić żeby mieć na jakieś normalne wakacje, to w przerwie od sprzątania kibli w galerii czy prowadzenia wózka widłowego możecie podlecieć umyć mi auto, albo okna w domu tak jak ukraińskie szmaty, tylko ustawcie się w kolejce he he
Nie rob z siebie zarobasa paziu bo jesteś pewnie jak 3/4 pseudo gangsterów lansujących sie w Guccim za 100 zl i strojeniem groźnych min a potem w ślady misia,i balusia...

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: TMK

Post autor: Doktor P(r)awica » 24.01.2022, 21:24

To zabawne, chujku tam pare postów wyżej, ze piszesz coś o pieniądzach, ze ktoś ma mniej i go na coś nie stać itp.

Zabawne ponieważ piłka nożna w zamyśle była sportem dla mas i dla ubogich. Dla klasy robotniczej, która nie bała się ciężkiej pracy i walczyła o lepszy byt. Swoim pierdoleniem pokazujesz, że nie różnisz się niczym od prezesów itp dla których liczy się tylko hajs i zysk. Wypominasz innym brak hajsu? A ile to ludzi z Twojej ekipy i innych ekip na przestrzeni pokoleń pochodziło z biedy i patologii? Ilu z nich chodziło na stadion i mogło sie poczuć na nim dobrze bo nie liczyła się pełna kieszeń a charakter i chęć działania. A taka parówa będzie coś pisać o robieniu na widlaku czy innych pierdołach.

Oczywiście wiadomo, że jesteś nikim bo nikt nnie próbuje dobić z siebie bossa na kibice net, ale zakładając, że jesteś tak ogarnięty życiowi to strzelam, że jesteś rodzajem „zarobasa” co jak sie powinie noga to robi zbiórkę na adwokata i wypiske. Gangster co nie ma odłożonch pary koła na rakiety wiec koledzy gonić musza smyczki cegiełki. Taki zapewnię Twój poziom.

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: TMK

Post autor: (S) » 24.01.2022, 21:25

A może to właśnie b. dobrze że to "tylko" Szombierki ;) pewnie niektórym nawet to trzeba by było wytłumaczyć. Ale to już niech przepracuja ze swoim specjalista na terapii.

Prawo i pięść
Posty: 41
Rejestracja: 21.04.2019, 17:15

Re: TMK

Post autor: Prawo i pięść » 24.01.2022, 22:19

lepszyodciebie pisze:
24.01.2022, 17:42
Oho i się zleciały menele wypuszczone ze zmiany albo innej szychty, w obronie pociesznego, zezowatego grubaska he he. Damskie się nie liczy wiec możecie pisać dalej, ale może zamiast się tak podniecać to póki macie już te upragnione kilka godzin wolnego po robocie to lepiej zróbcie coś żeby zmienić swoje chujowe i smutne życie? Przecież większość z was to ci sami co płaczą dookoła że 500zl więcej za gaz czy prąd zrobi im jakąś różnice i jest problemem, wiec jak się jest takim byle żulem to nie szkoda wam marnować czasu w internecie? A jak chcecie sobie dorobić żeby mieć na jakieś normalne wakacje, to w przerwie od sprzątania kibli w galerii czy prowadzenia wózka widłowego możecie podlecieć umyć mi auto, albo okna w domu tak jak ukraińskie szmaty, tylko ustawcie się w kolejce he he
Ile masz na insta serduszek od tępych Karyn jak siedzisz w tej ''twojej'' furze z wypożyczalni w bluzie Pleina kupionej na ali express?? Hajsem też się tam chwalisz jak niektóre internetowe gangusy? Ile tego uzbierałeś? Na wakacje all inclusiv w Egipcie styknie??

Dam ci dobrą radę. Wracaj leszczu na instagram albo żydbuka bo tu Karyny nie przesiadują więc kariery bossa tu nie zrobisz.

Nawigator
Posty: 122
Rejestracja: 26.02.2007, 22:37

Re: TMK

Post autor: Nawigator » 24.01.2022, 22:33

Chodzi Wam o to zdanie czy co rozpętało aferę?


Obrazek

490
Posty: 227
Rejestracja: 30.06.2010, 22:04
Lokalizacja: Północ

Re: TMK

Post autor: 490 » 24.01.2022, 22:58

Lepszyodciebie.. kolesiu o wybujałym ego. Pokaż swoją fote jak wyglądasz i pochwal się jak zarabiasz. Bo chyba taki król świata się nie wstydzi co? Tylko nie odpisuj i nie obrażaj. Pokaż fote i elo
c*** w dupe temu, kto oddał głos trzaskowskiemu!

Peoes
Posty: 339
Rejestracja: 07.03.2011, 11:18
Lokalizacja: GB

Re: TMK

Post autor: Peoes » 25.01.2022, 11:02

To jest nieprawdopodobne, że taka skończona parówa jak 'lepszyodciebie' ma prawo wypowiedzi na tym forum. Dramat, ku***.
Moje wypowiedzi są oficjalnym stanowiskiem tylko i wyłącznie mojej osoby.

maystero
Posty: 261
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: TMK

Post autor: maystero » 25.01.2022, 11:11

Przecież to ten pedrył dyzio

bez-napinki
Posty: 1565
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: TMK

Post autor: bez-napinki » 25.01.2022, 12:48

P. na Twoim miejscu to miałbym wyjebane na tych internetowych śmieci, przecież oni tu są tylko po to, żeby rozjebać każdy temat pod innym nickiem i tyle. Internetowa cweloza zapewne kupuje sam kupuje TMK, bo świetnie rozeznany w temacie jest jak widać. Olać obszczymura i robić swoje.

plemplem81
Posty: 709
Rejestracja: 27.12.2011, 10:14

Re: TMK

Post autor: plemplem81 » 25.01.2022, 13:23

Zaiste, smutna retoryka wyziewa z wynurzeń no name’a. Na privie, na który pisał by przejść, na pytanie o klub znów zmieszał mnie bluzgami z błotem (rzecz jasna nie przyznając się, jak na obsrańca przystało). Podobnie zresztą jak wielu z nas swoim ostatnim, jakże wymownym, wpisem. Wygląda to na ciężkie zakompleksienie. Sam nick no name’a mówi wszystko. Jednostka wybitna.

Rzeczone forum, o którym zostało wspomniane, było alternatywą dla topu, jaki był zebrany na tajnym forum z podwójnymi logowaniami, poleceniami i innymi cyrkami. A jakieś trzecie połowy to sobie stworzyły alternatywnie niedowartościowane, niezauważone i odrzucone chuligany, które nie miały dostępu do forum o nazwie tematzastepczy, bo to tam była zebrana cała kibolska śmietanka.

Jeśli natomiast o moją osobę idzie, bo zapewne wielu kibiców takie kwestie mimo wszystko interesują, kto prowadzi jedyny polski kibicowski magazyn... Mam swoje lata, w tym roku wybija mi 41. krzyżyk. Z punktu widzenia społecznego – wiek średni, z punktu widzenia kibicowskiego to już dinozaur. Swoje przeżyłem i jeśli ktoś wierzy w jakieś teorie, o których ktoś z młodych szczyli napisał, to ewidentnie jest to osoba nie mająca świadomości tego, co tu się w Szombierkach działo 15-17 lat temu. Nikomu niczego nie muszę udowadniać, a liczba poznanych na szlaku kibicowskim ludzi tylko to uzmysławia. Nie reprezentując sobą niczego - nikt nigdy nie chciałby ze mną nawet zamienić słowa. Tymczasem kontakty trwają już latami. I nigdy nie przyszło mi do głowy oceniać kogoś z tych ludzi przez pryzmat wyglądu, bo ma osad na zębach, nosi okulary, wisi mu bebzon czy ma zakola - a tak to często wygląda po latach. Bez kitu - to jest żenujący argument i na tym kończyć można rozmowę z tak myślącym adwersarzem. W świecie kibicowskim siedzę 27 lat, a to że zostałem kibicem Szombierek, które miewały tylko okresy prawdziwej kibolki – no cóż – taki urok mniejszych ekip. Nie czuję się z tego powodu gorszy, jedynie mi żal, że nie mogliśmy tego wszystkiego bardziej intensywnie przeżywać, jak inni wielcy. Aktualnie od jakichś 2 lat w zasadzie nie istniejemy, więc rzeczywiście z tej perspektywy spoglądając można mnie nazwać piknikiem. Zostają mi praktycznie ciche mecze mojego klubu i jeżdżenie na mecze innych ekip, jako obserwator, od czego nie potrafię się odzwyczaić, bo pomruk stadionu jest moim tlenem i nie potrafię bez tego żyć, nawet chociażby patrząc na inne ekipy, jak się bawią.
PS Na swojej ekipie - mimo, że małej, mam zaliczoną największą liczbę oficjalnych wyjazdów spośród wszystkich kibiców, jak przystało zresztą na piknika/kalekę/niedorozwoja/grubasa.
Obrazek

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: TMK

Post autor: leniwiec » 25.01.2022, 13:46

To co było kiedyś podstawą kibicowania, te wszystkie rycerskie wartości, robotnicze pochodzenie itp itd w obecnych czasach są wyśmiewane i na każdym kroku dyskryminowane przez nowe pokolenia polskiej kibolki (sic!) - tak zwanych zarobasów. Ja osobiście się tego nie wstydzę, ba mało tego, jestem z tego dumny, że pochodzę z robotniczej rodziny i ojciec mój uczestniczył w strajkach. Nie wstydzę się pracować za 4 tyśki codziennie chodzić do pracy. Wszystko to Nas kiedyś konsolidowało, wszyscy z Nas mieli po równo czyli jedno wielkie g..., ale to Nas konsolidowało na wyjazdach każdy trzymał się razem i jeden za drugiego poszedł by w ogień.
To co teraz zostało z dawnej kibolki to chyba tylko wspomnienia i zdjęcia. 2007 rok wybranie Polski na Euro początek naszego końca.

To nie tyczy się tylko stadionów wystarczy spojrzeć się dookoła kto się kręci obok Nas, co za wynalazki zniewieściałe chłoptasie, wszechobecny instagram, lans, ciuchy alliexpres jedna wielka pozerka i sztuczność aż bije po oczach. Przypomnijcie sobie ile w każdej ekipie było charakternych typów, choć z większością się nie znałeś, chyba że byliście z jednego osiedla, to wiedziałeś że na niego możesz liczyć ZAWSZE i WSZĘDZIE niezależnie od tego czy miałeś w kieszeni 5 zł czy nie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Manuel, Osaka, qwerty1, roman71, SkalbmierzRCK, taki sobie, UrzadSkarbowy i 171 gości